SwarLogo Liga Jeugd 19 E-reeks SwarLogo
462
Organisator: Zottegem
Arbiter: David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 20 min. QPF
Datums: van 26/10/2019 tot 27/10/2019
Scheidingssystemen: B Med1, SB, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 SB Vsch.
1 Ruzhansky Elias 1623 KGSRL Gent 9.0 2023 26.00 49.00 45.0
2 Peeters Yumi 0 LSV-Chesspirant 8.0 516 26.00 40.50 40.0
3 Meert Maarin 0 LSV-Chesspirant 7.0 391 24.00 31.50 34.0
4 Londers Tuur 0 LSV-Chesspirant 6.0 297 26.50 24.50 34.0
5 Jalalijam Roza 0 De Drie Torens Gent 5.0 216 26.50 21.00 29.0
6 Aelbrecht Lasse 0 5.0 216 26.00 20.50 26.0
7 Oloeriu Cezar 0 KGSRL Gent 5.0 36 22.50 21.50 24.0
8 Declerck Adriaan 0 LSV-Chesspirant 5.0 216 22.00 19.00 25.0
9 De Boeck Brecht 0 5.0 216 21.50 18.25 27.5
10 Liao Yilin 0 De Drie Torens Gent 5.0 36 21.00 19.00 22.0
11 Vandevoorde Lowie 0 5.0 36 20.00 17.00 20.0
12 Vynck Isolde 0 LSV-Chesspirant 4.5 0 25.50 18.25 26.0
13 Van Lierde Rutger 0 4.5 0 24.00 19.75 24.0
14 Vincent Maurits 0 LSV-Chesspirant 4.5 0 23.50 16.00 24.0
15 Skirtach Alexander 0 KGSRL Gent 4.5 -50 19.00 14.50 20.5
16 Plomp Luka 0 Mercatel 4.0 137 24.50 15.50 23.0
17 Van Ewijk Abel 0 Landegem 4.0 137 24.00 15.50 24.0
18 Kyan Doublet 0 4.0 -95 21.50 12.00 18.0
19 Van Den Eede Victor 0 KGSRL Gent 4.0 -95 19.00 9.50 17.0
20 Abramenko Aleksei 0 4.0 -95 18.50 9.50 16.0
21 Caekaert Simon 0 LSV-Chesspirant 4.0 -95 16.50 7.00 12.0
22 De Rijckere Thomas 0 3.5 -141 18.00 7.00 17.5
23 Vanderlinde Elise 0 3.0 -193 16.00 5.00 11.0
24 Moerman Jill 0 2.5 -262 19.00 9.00 16.5
25 Thienpont Mauro 0 1.0 -800 18.50 4.00 9.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ruzhansky Elias 1 (1623) 1-0 Aelbrecht Lasse 13 (0)
2 De Rijckere Thomas 14 (0) 0-1 Peeters Yumi 2 (0)
3 Declerck Adriaan 3 (0) ½-½ Skirtach Alexander 15 (0)
4 Caekaert Simon 16 (0) 0-1 Meert Maarin 4 (0)
5 Vincent Maurits 5 (0) 1-0 Van Lierde Rutger 17 (0)
6 Van Ewijk Abel 18 (0) 1-0 Plomp Luka 6 (0)
7 Vynck Isolde 7 (0) 1-0 Vanderlinde Elise 19 (0)
8 Vandevoorde Lowie 20 (0) 0-1 Londers Tuur 8 (0)
9 Oloeriu Cezar 9 (0) 1-0 Kyan Doublet 21 (0)
10 Abramenko Aleksei 22 (0) 0-1 Jalalijam Roza 10 (0)
11 Van Den Eede Victor 11 (0) 0-1 Liao Yilin 23 (0)
12 Moerman Jill 24 (0) 0-1 De Boeck Brecht 12 (0)
  Thienpont Mauro 25 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Jalalijam Roza 10 (0) 0-1 Ruzhansky Elias 1 (1623)
2 Peeters Yumi 2 (0) 1-0 Oloeriu Cezar 9 (0)
3 Meert Maarin 4 (0) 1-0 Van Ewijk Abel 18 (0)
4 De Boeck Brecht 12 (0) ½-½ Vincent Maurits 5 (0)
5 Liao Yilin 23 (0) 0-1 Vynck Isolde 7 (0)
6 Londers Tuur 8 (0) 1-0 Thienpont Mauro 25 (0)
7 Plomp Luka 6 (0) 1-0 Declerck Adriaan 3 (0)
8 Skirtach Alexander 15 (0) 1-0 Van Den Eede Victor 11 (0)
9 Aelbrecht Lasse 13 (0) 1-0 Vandevoorde Lowie 20 (0)
10 Vanderlinde Elise 19 (0) 0-1 De Rijckere Thomas 14 (0)
11 Kyan Doublet 21 (0) 1-0 Caekaert Simon 16 (0)
12 Van Lierde Rutger 17 (0) 1-0 Abramenko Aleksei 22 (0)
  Moerman Jill 24 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ruzhansky Elias 1 (1623) 1-0 Meert Maarin 4 (0)
2 Vynck Isolde 7 (0) 0-1 Peeters Yumi 2 (0)
3 Vincent Maurits 5 (0) 0-1 Londers Tuur 8 (0)
4 Skirtach Alexander 15 (0) 0-1 De Boeck Brecht 12 (0)
5 Van Lierde Rutger 17 (0) 1-0 Plomp Luka 6 (0)
6 Oloeriu Cezar 9 (0) 1-0 Liao Yilin 23 (0)
7 Van Ewijk Abel 18 (0) 0-1 Jalalijam Roza 10 (0)
8 Thienpont Mauro 25 (0) 0-1 Aelbrecht Lasse 13 (0)
9 De Rijckere Thomas 14 (0) ½-½ Moerman Jill 24 (0)
10 Declerck Adriaan 3 (0) 1-0 Kyan Doublet 21 (0)
11 Van Den Eede Victor 11 (0) 1-0 Vanderlinde Elise 19 (0)
12 Caekaert Simon 16 (0) 0-1 Vandevoorde Lowie 20 (0)
  Abramenko Aleksei 22 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Londers Tuur 8 (0) 0-1 Ruzhansky Elias 1 (1623)
2 Peeters Yumi 2 (0) 1-0 De Boeck Brecht 12 (0)
3 Meert Maarin 4 (0) 1-0 Van Lierde Rutger 17 (0)
4 Jalalijam Roza 10 (0) 1-0 Vynck Isolde 7 (0)
5 Aelbrecht Lasse 13 (0) 1-0 Oloeriu Cezar 9 (0)
6 Moerman Jill 24 (0) 0-1 Declerck Adriaan 3 (0)
7 Vincent Maurits 5 (0) 1-0 Skirtach Alexander 15 (0)
8 Vandevoorde Lowie 20 (0) 1-0 De Rijckere Thomas 14 (0)
9 Plomp Luka 6 (0) 1-0 Thienpont Mauro 25 (0)
10 Kyan Doublet 21 (0) 1-0 Van Den Eede Victor 11 (0)
11 Abramenko Aleksei 22 (0) 0-1 Van Ewijk Abel 18 (0)
12 Liao Yilin 23 (0) 1-0 Caekaert Simon 16 (0)
  Vanderlinde Elise 19 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ruzhansky Elias 1 (1623) 1-0 Peeters Yumi 2 (0)
2 Jalalijam Roza 10 (0) 0-1 Meert Maarin 4 (0)
3 Aelbrecht Lasse 13 (0) 0-1 Londers Tuur 8 (0)
4 Declerck Adriaan 3 (0) 1-0 Vincent Maurits 5 (0)
5 De Boeck Brecht 12 (0) 0-1 Plomp Luka 6 (0)
6 Vynck Isolde 7 (0) 1-0 Kyan Doublet 21 (0)
7 Oloeriu Cezar 9 (0) 1-0 Vandevoorde Lowie 20 (0)
8 Van Lierde Rutger 17 (0) 1-0 Liao Yilin 23 (0)
9 Van Ewijk Abel 18 (0) 1-0 De Rijckere Thomas 14 (0)
10 Skirtach Alexander 15 (0) 0-1 Moerman Jill 24 (0)
11 Thienpont Mauro 25 (0) 0-1 Van Den Eede Victor 11 (0)
12 Vanderlinde Elise 19 (0) 0-1 Abramenko Aleksei 22 (0)
  Caekaert Simon 16 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Declerck Adriaan 3 (0) 0-1 Ruzhansky Elias 1 (1623)
2 Peeters Yumi 2 (0) 1-0 Meert Maarin 4 (0)
3 Londers Tuur 8 (0) 1-0 Vynck Isolde 7 (0)
4 Plomp Luka 6 (0) 1-0 Aelbrecht Lasse 13 (0)
5 Van Ewijk Abel 18 (0) 1-0 Oloeriu Cezar 9 (0)
6 Van Lierde Rutger 17 (0) 0-1 Jalalijam Roza 10 (0)
7 Moerman Jill 24 (0) 0-1 Vincent Maurits 5 (0)
8 Van Den Eede Victor 11 (0) 0-1 De Boeck Brecht 12 (0)
9 Vandevoorde Lowie 20 (0) 1-0 Abramenko Aleksei 22 (0)
10 Kyan Doublet 21 (0) 0-1 Liao Yilin 23 (0)
11 De Rijckere Thomas 14 (0) 1-0 Thienpont Mauro 25 (0)
12 Caekaert Simon 16 (0) 1-0 Vanderlinde Elise 19 (0)
  Skirtach Alexander 15 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ruzhansky Elias 1 (1623) 1-0 Van Ewijk Abel 18 (0)
2 Londers Tuur 8 (0) 0-1 Peeters Yumi 2 (0)
3 Meert Maarin 4 (0) 1-0 Plomp Luka 6 (0)
4 Vincent Maurits 5 (0) 0-1 Jalalijam Roza 10 (0)
5 De Boeck Brecht 12 (0) ½-½ Declerck Adriaan 3 (0)
6 Vynck Isolde 7 (0) 1-0 Vandevoorde Lowie 20 (0)
7 Oloeriu Cezar 9 (0) 0-1 Van Lierde Rutger 17 (0)
8 Liao Yilin 23 (0) 0-1 Aelbrecht Lasse 13 (0)
9 De Rijckere Thomas 14 (0) 0-1 Skirtach Alexander 15 (0)
10 Kyan Doublet 21 (0) 1-0 Moerman Jill 24 (0)
11 Abramenko Aleksei 22 (0) 1-0 Caekaert Simon 16 (0)
12 Vanderlinde Elise 19 (0) 1-0 Thienpont Mauro 25 (0)
  Van Den Eede Victor 11 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 8 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Plomp Luka 6 (0) 0-1 Ruzhansky Elias 1 (1623)
2 Jalalijam Roza 10 (0) 0-1 Peeters Yumi 2 (0)
3 Meert Maarin 4 (0) 1-0 Londers Tuur 8 (0)
4 Aelbrecht Lasse 13 (0) 1-0 Declerck Adriaan 3 (0)
5 Van Lierde Rutger 17 (0) ½-½ Vynck Isolde 7 (0)
6 De Boeck Brecht 12 (0) 1-0 Van Ewijk Abel 18 (0)
7 Liao Yilin 23 (0) 1-0 Vincent Maurits 5 (0)
8 Skirtach Alexander 15 (0) 0-1 Oloeriu Cezar 9 (0)
9 Abramenko Aleksei 22 (0) 0-1 Van Den Eede Victor 11 (0)
10 Vandevoorde Lowie 20 (0) 1-0 Kyan Doublet 21 (0)
11 Moerman Jill 24 (0) 0-1 Vanderlinde Elise 19 (0)
12 Thienpont Mauro 25 (0) 0-1 Caekaert Simon 16 (0)
  De Rijckere Thomas 14 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 9 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Ruzhansky Elias 1 (1623) 1-0 De Boeck Brecht 12 (0)
2 Peeters Yumi 2 (0) 1-0 Aelbrecht Lasse 13 (0)
3 Vynck Isolde 7 (0) 0-1 Meert Maarin 4 (0)
4 Londers Tuur 8 (0) 1-0 Jalalijam Roza 10 (0)
5 Declerck Adriaan 3 (0) 1-0 Van Lierde Rutger 17 (0)
6 Oloeriu Cezar 9 (0) 1-0 Plomp Luka 6 (0)
7 Van Den Eede Victor 11 (0) 0-1 Vandevoorde Lowie 20 (0)
8 Van Ewijk Abel 18 (0) 0-1 Liao Yilin 23 (0)
9 Vincent Maurits 5 (0) 1-0 De Rijckere Thomas 14 (0)
10 Vanderlinde Elise 19 (0) 0-1 Skirtach Alexander 15 (0)
11 Caekaert Simon 16 (0) 1-0 Moerman Jill 24 (0)
12 Thienpont Mauro 25 (0) 0-1 Abramenko Aleksei 22 (0)
  Kyan Doublet 21 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina

Ruzhansky Elias (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1623
FIDE-ID472824
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Meert Maarin BEL 0 7.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Londers Tuur BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Peeters Yumi BEL 0 8.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
7 1      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W v 1 7.0 0.92 +0.08
8 1      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z v 1 8.0 0.92 +0.08
9 1      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 W v 1 9.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 49.0 Totaal 9.0 8.28 +0.72
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Vynck Isolde BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
6 2      Meert Maarin BEL 0 7.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Londers Tuur BEL 0 6.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
8 2      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
9 2      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 W v 1 8.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 50.0 Totaal 8.0 4.08 +3.92
Begin van de pagina
Meert Maarin (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19738
N-Elo0
FIDE-ID261947
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Caekaert Simon BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 3      Plomp Luka BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Londers Tuur BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 3      Vynck Isolde BEL 0 4.5 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 49.0 Totaal 7.0 4.08 +2.92
Begin van de pagina
Londers Tuur (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19773
N-Elo0
FIDE-ID264393
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Vincent Maurits BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Vynck Isolde BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 W v 0 5.0 0.50 -0.50
8 3      Meert Maarin BEL 0 7.0 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
9 4      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 49.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Jalalijam Roza (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Vynck Isolde BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Meert Maarin BEL 0 7.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 6      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Vincent Maurits BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 W v 0 5.0 0.50 -0.50
9 4      Londers Tuur BEL 0 6.0 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 51.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Aelbrecht Lasse (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Londers Tuur BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 4      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Liao Yilin CHN 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 48.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Oloeriu Cezar (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16812
N-Elo0
FIDE-ID255351
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kyan Doublet BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Liao Yilin CHN 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 8      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Plomp Luka BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Declerck Adriaan (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.21205
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 7      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 10      Kyan Doublet BEL 0 4.0 W v 1 1.5 0.50 +0.50
4 6      Moerman Jill BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      Vincent Maurits BEL 0 4.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
6 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 5      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 Z ^ ½ 4.0 0.50 +0.00
8 4      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
9 5      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 43.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
De Boeck Brecht (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Moerman Jill BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Vincent Maurits BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 4      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
5 5      Plomp Luka BEL 0 4.0 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
6 8      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
7 5      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 W v ½ 4.0 0.50 +0.00
8 6      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
9 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 45.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Liao Yilin (Rank: 23)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.21077
N-Elo0
Landchn  (chn)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Vynck Isolde BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 6      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Caekaert Simon BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Kyan Doublet BEL 0 4.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 7      Vincent Maurits BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 8      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Vandevoorde Lowie (Rank: 20)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Londers Tuur BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Caekaert Simon BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Vynck Isolde BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 10      Kyan Doublet BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Vynck Isolde (Rank: 7)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.19743
N-Elo0
FIDE-ID264750
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Liao Yilin CHN 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 6      Kyan Doublet BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 3      Londers Tuur BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 6      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 Z ^ ½ 4.5 0.50 +0.00
9 3      Meert Maarin BEL 0 7.0 W - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 47.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Van Lierde Rutger (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vincent Maurits BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Plomp Luka BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Meert Maarin BEL 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 8      Liao Yilin CHN 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Vynck Isolde BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 5      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Vincent Maurits (Rank: 5)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.21337
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 3      Londers Tuur BEL 0 6.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
4 7      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
5 4      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
6 7      Moerman Jill BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 4      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 0 3.5 0.50 -0.50
8 7      Liao Yilin CHN 0 5.0 Z ^ 0 3.5 0.50 -0.50
9 9      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 41.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Skirtach Alexander (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20713
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 8      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 4      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
4 7      Vincent Maurits BEL 0 4.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
5 10      Moerman Jill BEL 0 2.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.5    
7 9      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
8 8      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
9 10      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 4.5 4.00 -0.50
Begin van de pagina
Plomp Luka (Rank: 6)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo0
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 5      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Meert Maarin BEL 0 7.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
8 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 6      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 45.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Ewijk Abel (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.21087
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Plomp Luka BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Meert Maarin BEL 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
7 1      Ruzhansky Elias BEL 1623 9.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
8 6      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
9 8      Liao Yilin CHN 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1623 47.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Kyan Doublet (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Oloeriu Cezar BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Caekaert Simon BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Vynck Isolde BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Liao Yilin CHN 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Moerman Jill BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 10      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 4.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Van Den Eede Victor (Rank: 11)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.21719
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Liao Yilin CHN 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Kyan Doublet BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 3.0    
8 9      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
9 7      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Abramenko Aleksei (Rank: 22)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Jalalijam Roza BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Van Lierde Rutger BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 11      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Caekaert Simon BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 9      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 12      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Caekaert Simon (Rank: 16)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.21356
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Meert Maarin BEL 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Kyan Doublet BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Liao Yilin CHN 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 12      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 11      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
8 12      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 11      Moerman Jill BEL 0 2.5 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
De Rijckere Thomas (Rank: 14)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Peeters Yumi BEL 0 8.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Moerman Jill BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 8      Vandevoorde Lowie BEL 0 5.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
5 9      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 11      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 9      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.5    
9 9      Vincent Maurits BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Vanderlinde Elise (Rank: 19)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vynck Isolde BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 12      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Caekaert Simon BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Thienpont Mauro BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 11      Moerman Jill BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 10      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Moerman Jill (Rank: 24)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Boeck Brecht BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 9      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 Z v ½ 1.5 0.50 +0.00
4 6      Declerck Adriaan BEL 0 5.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
5 10      Skirtach Alexander BEL 0 4.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 7      Vincent Maurits BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 10      Kyan Doublet BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 11      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
9 11      Caekaert Simon BEL 0 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina
Thienpont Mauro (Rank: 25)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 6      Londers Tuur BEL 0 6.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Aelbrecht Lasse BEL 0 5.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Plomp Luka BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Van Den Eede Victor BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      De Rijckere Thomas BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Vanderlinde Elise BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Caekaert Simon BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 12      Abramenko Aleksei BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Med1 SB Vsch. #Win
1 Ruzhansky Elias 1 1623 2023 9.0 6 W 1 5 Z 1 3 W 1 4 Z 1 2 W 1 8 Z 1 17 W 1 16 Z 1 9 W 1 26.00 49.00 45.0 9
2 Peeters Yumi 2 0 516 8.0 22 Z 1 7 W 1 12 Z 1 9 W 1 1 Z 0 3 W 1 4 Z 1 5 Z 1 6 W 1 26.00 40.50 40.0 8
3 Meert Maarin 4 0 391 7.0 21 Z 1 17 W 1 1 Z 0 13 W 1 5 Z 1 2 Z 0 16 W 1 4 W 1 12 Z 1 24.00 31.50 34.0 7
4 Londers Tuur 8 0 297 6.0 11 Z 1 25 W 1 14 Z 1 1 W 0 6 Z 1 12 W 1 2 W 0 3 Z 0 5 W 1 26.50 24.50 34.0 6
5 Jalalijam Roza 10 0 216 5.0 20 Z 1 1 W 0 17 Z 1 12 W 1 3 W 0 13 Z 1 14 Z 1 2 W 0 4 Z 0 26.50 21.00 29.0 5
6 Aelbrecht Lasse 13 0 216 5.0 1 Z 0 11 W 1 25 Z 1 7 W 1 4 W 0 16 Z 0 10 Z 1 8 W 1 2 Z 0 26.00 20.50 26.0 5
7 Oloeriu Cezar 9 0 36 5.0 18 W 1 2 Z 0 10 W 1 6 Z 0 11 W 1 17 Z 0 13 W 0 15 Z 1 16 W 1 22.50 21.50 24.0 5
8 Declerck Adriaan 3 0 216 5.0 15 W ½ 16 Z 0 18 W 1 24 Z 1 14 W 1 1 W 0 9 Z ½ 6 Z 0 13 W 1 22.00 19.00 25.0 4
9 De Boeck Brecht 12 0 216 5.0 24 Z 1 14 W ½ 15 Z 1 2 Z 0 16 W 0 19 Z 1 8 W ½ 17 W 1 1 Z 0 21.50 18.25 27.5 4
10 Liao Yilin 23 0 36 5.0 19 Z 1 12 W 0 7 Z 0 21 W 1 13 Z 0 18 Z 1 6 W 0 14 W 1 17 Z 1 21.00 19.00 22.0 5
11 Vandevoorde Lowie 20 0 36 5.0 4 W 0 6 Z 0 21 Z 1 22 W 1 7 Z 0 20 W 1 12 Z 0 18 W 1 19 Z 1 20.00 17.00 20.0 5
12 Vynck Isolde 7 0 0 4.5 23 W 1 10 Z 1 2 W 0 5 Z 0 18 W 1 4 Z 0 11 W 1 13 Z ½ 3 W 0 25.50 18.25 26.0 4
13 Van Lierde Rutger 17 0 0 4.5 14 Z 0 20 W 1 16 W 1 3 Z 0 10 W 1 5 W 0 7 Z 1 12 W ½ 8 Z 0 24.00 19.75 24.0 4
14 Vincent Maurits 5 0 0 4.5 13 W 1 9 Z ½ 4 W 0 15 W 1 8 Z 0 24 Z 1 5 W 0 10 Z 0 22 W 1 23.50 16.00 24.0 4
15 Skirtach Alexander 15 0 -50 4.5 8 Z ½ 19 W 1 9 W 0 14 Z 0 24 W 0 B1 22 Z 1 7 W 0 23 Z 1 19.00 14.50 20.5 3
16 Plomp Luka 6 0 137 4.0 17 Z 0 8 W 1 13 Z 0 25 W 1 9 Z 1 6 W 1 3 Z 0 1 W 0 7 Z 0 24.50 15.50 23.0 4
17 Van Ewijk Abel 18 0 137 4.0 16 W 1 3 Z 0 5 W 0 20 Z 1 22 W 1 7 W 1 1 Z 0 9 Z 0 10 W 0 24.00 15.50 24.0 4
18 Kyan Doublet 21 0 -95 4.0 7 Z 0 21 W 1 8 Z 0 19 W 1 12 Z 0 10 W 0 24 W 1 11 Z 0 B1 21.50 12.00 18.0 3
19 Van Den Eede Victor 11 0 -95 4.0 10 W 0 15 Z 0 23 W 1 18 Z 0 25 Z 1 9 W 0 B1 20 Z 1 11 W 0 19.00 9.50 17.0 3
20 Abramenko Aleksei 22 0 -95 4.0 5 W 0 13 Z 0 B1 17 W 0 23 Z 1 11 Z 0 21 W 1 19 W 0 25 Z 1 18.50 9.50 16.0 3
21 Caekaert Simon 16 0 -95 4.0 3 W 0 18 Z 0 11 W 0 10 Z 0 B1 23 W 1 20 Z 0 25 Z 1 24 W 1 16.50 7.00 12.0 3
22 De Rijckere Thomas 14 0 -141 3.5 2 W 0 23 Z 1 24 W ½ 11 Z 0 17 Z 0 25 W 1 15 W 0 B1 14 Z 0 18.00 7.00 17.5 2
23 Vanderlinde Elise 19 0 -193 3.0 12 Z 0 22 W 0 19 Z 0 B1 20 W 0 21 Z 0 25 W 1 24 Z 1 15 W 0 16.00 5.00 11.0 2
24 Moerman Jill 24 0 -262 2.5 9 W 0 B1 22 Z ½ 8 W 0 15 Z 1 14 W 0 18 Z 0 23 W 0 21 Z 0 19.00 9.00 16.5 1
25 Thienpont Mauro 25 0 -800 1.0 B1 4 Z 0 6 W 0 16 Z 0 19 W 0 22 Z 0 23 Z 0 21 W 0 20 W 0 18.50 4.00 9.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/10/28 21:24