SwarLogo Liga Jeugd 19 D-reeks SwarLogo
462
Organisator: Zottegem
Arbiter: David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 26/10/2019 tot 27/10/2019
Scheidingssystemen: B Med1, SB, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 SB Vsch.
1 Musabayev Maxim 1426 Mercatel 6.5 1619 24.00 31.00 27.0
2 Debucke Ruben 1142 Artevelde 5.5 1284 21.50 19.25 21.0
3 Vertongen Jack 1186 Mercatel 5.5 1251 21.00 20.75 22.0
4 Oloeriu Calin 1430 KGSRL Gent 5.0 1345 23.50 23.00 23.5
5 Coorevits Arthur 1157 Mercatel 5.0 1225 19.00 15.50 21.0
6 Beukenhorst Gabriel 1267 Geraardsbergen 4.5 1256 21.00 16.75 21.0
7 Burssens Maya 1150 Mercatel 4.5 1147 19.50 14.25 18.5
8 De Keukelaere Ruben 0 LSV-Chesspirant 4.5 768 16.50 12.75 16.0
9 De Rycke Killian 1319 LSV-Chesspirant 4.0 1156 22.00 15.00 18.0
10 Vandermeersch Victor 0 KGSRL Gent 4.0 729 18.50 12.50 17.5
11 Cappan Stan 1138 LSV-Chesspirant 4.0 1034 17.00 10.50 17.0
12 Van Der Smissen Ruben 0 Mercatel 4.0 612 17.00 10.00 15.0
13 Vandenhole Kobe 0 Aalst 4.0 422 14.50 10.00 12.0
14 De Vidts Niels 1179 MSV 3.5 919 20.50 12.00 16.5
15 Vagenende Lars 1022 LSV-Chesspirant 3.5 870 18.00 10.25 15.0
16 Moerman Axl 0 LSV-Chesspirant 3.0 449 19.50 9.50 15.0
17 Vynck Arnon 0 LSV-Chesspirant 3.0 276 19.00 8.00 14.0
18 Van Lierde Kasper 0 3.0 106 16.50 6.00 10.0
19 Vermeulen Hailey 0 Landegem 3.0 265 15.50 7.50 11.0
20 Moh'D Zain 0 Landegem 3.0 89 15.00 6.00 10.0
21 Bellens Toon 0 De Drie Torens Gent 2.5 380 15.50 3.25 10.0
22 De Cordier Charles 0 KGSRL Gent 2.5 59 14.50 7.25 6.5
23 De Man Silas 0 Landegem 2.5 53 14.50 4.25 11.0
24 Musabayev Alexander 0 Mercatel 2.5 58 13.00 3.25 8.5
25 Heerman Gilles 0 Geraardsbergen 2.0 -2 16.50 5.00 4.0
26 De Boeck Lieselore 0 Zottegem 2.0 117 14.00 5.00 4.0
27 Vandermeersch Lucas 0 KGSRL Gent 2.0 -91 13.50 2.00 6.0
28 Boone Anton 0 1.0 -610 12.50 2.00 5.0
29 Derijckere Nathan Daniel 0 Zottegem 0.5 -284 15.50 1.25 1.0
30 Thienpont Senn 0 Zottegem 0.5 -284 15.50 1.25 1.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Oloeriu Calin 1 (1430) 1-0 Van Der Smissen Ruben 14 (0)
2 Vandenhole Kobe 15 (0) 0-1 Musabayev Maxim 2 (1426)
3 De Rycke Killian 3 (1319) 1-0 De Keukelaere Ruben 16 (0)
4 Bellens Toon 17 (0) 0-1 Beukenhorst Gabriel 4 (1267)
5 Vertongen Jack 5 (1186) 1-0 De Cordier Charles 18 (0)
6 Vandermeersch Victor 19 (0) ½-½ De Vidts Niels 6 (1179)
7 Coorevits Arthur 7 (1157) 1-0 Vandermeersch Lucas 20 (0)
8 Heerman Gilles 21 (0) 0-1 Burssens Maya 8 (1150)
9 Debucke Ruben 9 (1142) 1-0 Boone Anton 24 (0)
10 Van Lierde Kasper 25 (0) 0-1 Cappan Stan 10 (1138)
11 Vagenende Lars 11 (1022) 1-0 Vermeulen Hailey 26 (0)
12 De Man Silas 27 (0) 0-1 Vynck Arnon 12 (0)
13 Musabayev Alexander 13 (0) 0-1 Moh'D Zain 28 (0)
  Moerman Axl 29 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 22 (0) 0 Afwezig    
  Derijckere Nathan Daniel 23 (0) 0 Afwezig    
  Thienpont Senn 30 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Burssens Maya 8 (1150) 0-1 Oloeriu Calin 1 (1430)
2 Musabayev Maxim 2 (1426) 1-0 Debucke Ruben 9 (1142)
3 Cappan Stan 10 (1138) 0-1 De Rycke Killian 3 (1319)
4 Beukenhorst Gabriel 4 (1267) 1-0 Vagenende Lars 11 (1022)
5 Vynck Arnon 12 (0) 0-1 Vertongen Jack 5 (1186)
6 Moerman Axl 29 (0) 0-1 Coorevits Arthur 7 (1157)
7 Moh'D Zain 28 (0) 0-1 Vandermeersch Victor 19 (0)
8 De Vidts Niels 6 (1179) 1-0 Musabayev Alexander 13 (0)
9 Van Der Smissen Ruben 14 (0) 1-0 Heerman Gilles 21 (0)
10 Vandermeersch Lucas 20 (0) 0-1 Vandenhole Kobe 15 (0)
11 De Keukelaere Ruben 16 (0) 1-0 Van Lierde Kasper 25 (0)
12 Boone Anton 24 (0) 0-1 Bellens Toon 17 (0)
13 De Cordier Charles 18 (0) 0-1 De Man Silas 27 (0)
  Vermeulen Hailey 26 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 22 (0) 0 Afwezig    
  Derijckere Nathan Daniel 23 (0) 0 Afwezig    
  Thienpont Senn 30 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Oloeriu Calin 1 (1430) ½-½ Beukenhorst Gabriel 4 (1267)
2 Vertongen Jack 5 (1186) 0-1 Musabayev Maxim 2 (1426)
3 De Rycke Killian 3 (1319) 0-1 Coorevits Arthur 7 (1157)
4 Debucke Ruben 9 (1142) 1-0 De Vidts Niels 6 (1179)
5 Vandermeersch Victor 19 (0) 0-1 Burssens Maya 8 (1150)
6 Bellens Toon 17 (0) 0-1 Cappan Stan 10 (1138)
7 Vagenende Lars 11 (1022) 1-0 Moh'D Zain 28 (0)
8 Vermeulen Hailey 26 (0) 0-1 Vynck Arnon 12 (0)
9 De Man Silas 27 (0) 0-1 Van Der Smissen Ruben 14 (0)
10 Vandenhole Kobe 15 (0) 0-1 Moerman Axl 29 (0)
11 Heerman Gilles 21 (0) 0-1 De Keukelaere Ruben 16 (0)
12 Musabayev Alexander 13 (0) 1-0 Vandermeersch Lucas 20 (0)
13 Van Lierde Kasper 25 (0) 1-0 De Cordier Charles 18 (0)
  Boone Anton 24 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 22 (0) 0 Afwezig    
  Derijckere Nathan Daniel 23 (0) 0 Afwezig    
  Thienpont Senn 30 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Coorevits Arthur 7 (1157) 0-1 Musabayev Maxim 2 (1426)
2 Cappan Stan 10 (1138) 0-1 Oloeriu Calin 1 (1430)
3 Beukenhorst Gabriel 4 (1267) 1-0 De Rycke Killian 3 (1319)
4 Van Der Smissen Ruben 14 (0) 0-1 Vertongen Jack 5 (1186)
5 Burssens Maya 8 (1150) 1-0 Moerman Axl 29 (0)
6 Vynck Arnon 12 (0) 0-1 Debucke Ruben 9 (1142)
7 De Keukelaere Ruben 16 (0) ½-½ Vagenende Lars 11 (1022)
8 De Vidts Niels 6 (1179) 1-0 Vandenhole Kobe 15 (0)
9 Bellens Toon 17 (0) 0-1 Vandermeersch Victor 19 (0)
10 Vermeulen Hailey 26 (0) 1-0 Musabayev Alexander 13 (0)
11 Boone Anton 24 (0) 0-1 De Man Silas 27 (0)
12 Moh'D Zain 28 (0) 0-1 Van Lierde Kasper 25 (0)
13 De Cordier Charles 18 (0) 1-0 Heerman Gilles 21 (0)
  Vandermeersch Lucas 20 (0) 1 Bye    
  De Boeck Lieselore 22 (0) 0 Afwezig    
  Derijckere Nathan Daniel 23 (0) 0 Afwezig    
  Thienpont Senn 30 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 2 (1426) 1-0 Beukenhorst Gabriel 4 (1267)
2 Oloeriu Calin 1 (1430) 1-0 Coorevits Arthur 7 (1157)
3 Vertongen Jack 5 (1186) 1-0 Burssens Maya 8 (1150)
4 Debucke Ruben 9 (1142) 1-0 De Keukelaere Ruben 16 (0)
5 Vagenende Lars 11 (1022) 0-1 De Vidts Niels 6 (1179)
6 Vandermeersch Victor 19 (0) 1-0 Vynck Arnon 12 (0)
7 De Rycke Killian 3 (1319) 1-0 Vermeulen Hailey 26 (0)
8 De Man Silas 27 (0) 0-1 Cappan Stan 10 (1138)
9 Van Lierde Kasper 25 (0) 0-1 Van Der Smissen Ruben 14 (0)
10 Moerman Axl 29 (0) 1-0 De Cordier Charles 18 (0)
11 Musabayev Alexander 13 (0) 1-0 Boone Anton 24 (0)
12 Vandenhole Kobe 15 (0) 1-0 Moh'D Zain 28 (0)
13 Vandermeersch Lucas 20 (0) 0-1 Bellens Toon 17 (0)
14 Heerman Gilles 21 (0) 1-0 Derijckere Nathan Daniel 23 (0)
15 De Boeck Lieselore 22 (0) 1-0 Thienpont Senn 30 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayev Maxim 2 (1426) ½-½ Oloeriu Calin 1 (1430)
2 Debucke Ruben 9 (1142) ½-½ Vertongen Jack 5 (1186)
3 Beukenhorst Gabriel 4 (1267) ½-½ Vandermeersch Victor 19 (0)
4 De Vidts Niels 6 (1179) 0-1 Burssens Maya 8 (1150)
5 Van Der Smissen Ruben 14 (0) 0-1 De Rycke Killian 3 (1319)
6 Cappan Stan 10 (1138) 1-0 Moerman Axl 29 (0)
7 Coorevits Arthur 7 (1157) 1-0 Vagenende Lars 11 (1022)
8 De Keukelaere Ruben 16 (0) 1-0 Musabayev Alexander 13 (0)
9 Vynck Arnon 12 (0) 1-0 Van Lierde Kasper 25 (0)
10 Vermeulen Hailey 26 (0) 0-1 Vandenhole Kobe 15 (0)
11 Bellens Toon 17 (0) ½-½ De Man Silas 27 (0)
12 De Cordier Charles 18 (0) 1-0 De Boeck Lieselore 22 (0)
13 Boone Anton 24 (0) 0-1 Vandermeersch Lucas 20 (0)
14 Moh'D Zain 28 (0) 1-0 Heerman Gilles 21 (0)
15 Derijckere Nathan Daniel 23 (0) ½-½ Thienpont Senn 30 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Rycke Killian 3 (1319) 0-1 Musabayev Maxim 2 (1426)
2 Oloeriu Calin 1 (1430) 0-1 Debucke Ruben 9 (1142)
3 Vertongen Jack 5 (1186) 1-0 Cappan Stan 10 (1138)
4 Burssens Maya 8 (1150) ½-½ Beukenhorst Gabriel 4 (1267)
5 Vandermeersch Victor 19 (0) 0-1 Coorevits Arthur 7 (1157)
6 De Keukelaere Ruben 16 (0) 1-0 De Vidts Niels 6 (1179)
7 Vandenhole Kobe 15 (0) 1-0 Vynck Arnon 12 (0)
8 Moerman Axl 29 (0) 0-1 Van Der Smissen Ruben 14 (0)
9 Vagenende Lars 11 (1022) 1-0 Bellens Toon 17 (0)
10 De Man Silas 27 (0) 0-1 Vermeulen Hailey 26 (0)
11 Musabayev Alexander 13 (0) ½-½ De Cordier Charles 18 (0)
12 Vandermeersch Lucas 20 (0) 0-1 Moh'D Zain 28 (0)
13 Van Lierde Kasper 25 (0) 1-0 Boone Anton 24 (0)
14 Thienpont Senn 30 (0) 0-1 Heerman Gilles 21 (0)
15 De Boeck Lieselore 22 (0) 1-0 Derijckere Nathan Daniel 23 (0)
Begin van de pagina

Musabayev Maxim (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1426
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandenhole Kobe BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Debucke Ruben BEL 1142 5.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 2      Vertongen Jack BEL 1186 5.5 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1      Coorevits Arthur BEL 1157 5.0 Z - 1 4.0 0.83 +0.17
5 1      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 4.5 W - 1 5.0 0.71 +0.29
6 1      Oloeriu Calin BEL 1430 5.0 W v ½ 5.5 0.49 +0.01
7 1      De Rycke Killian BEL 1319 4.0 Z v 1 6.5 0.65 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1250 33.5 Totaal 6.5 5.24 +1.26
Begin van de pagina
Debucke Ruben (Rank: 9)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14564
N-Elo1142
FIDE-ID251275
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Boone Anton BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Musabayev Maxim BEL 1426 6.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 4      De Vidts Niels BEL 1179 3.5 W - 1 2.0 0.45 +0.55
4 6      Vynck Arnon BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Vertongen Jack BEL 1186 5.5 W v ½ 4.5 0.44 +0.06
7 2      Oloeriu Calin BEL 1430 5.0 Z v 1 5.5 0.16 +0.84
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1305 29.0 Totaal 5.5 3.97 +1.53
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1186
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Cordier Charles BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vynck Arnon BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Musabayev Maxim BEL 1426 6.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 4      Van Der Smissen Ruben BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Burssens Maya BEL 1150 4.5 W - 1 4.0 0.55 +0.45
6 2      Debucke Ruben BEL 1142 5.5 Z - ½ 4.5 0.56 -0.06
7 3      Cappan Stan BEL 1138 4.0 W - 1 5.5 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1214 30.0 Totaal 5.5 4.64 +0.86
Begin van de pagina
Oloeriu Calin (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1430
FIDE-ID253022
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Der Smissen Ruben BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Burssens Maya BEL 1150 4.5 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 4.5 W - ½ 2.5 0.72 -0.22
4 2      Cappan Stan BEL 1138 4.0 Z - 1 3.5 0.85 +0.15
5 2      Coorevits Arthur BEL 1157 5.0 W v 1 4.5 0.83 +0.17
6 1      Musabayev Maxim BEL 1426 6.5 Z v ½ 5.0 0.51 -0.01
7 2      Debucke Ruben BEL 1142 5.5 W v 0 5.0 0.84 -0.84
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1213 34.0 Totaal 5.0 5.51 -0.51
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1157
FIDE-ID252395
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandermeersch Lucas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Moerman Axl BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      De Rycke Killian BEL 1319 4.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
4 1      Musabayev Maxim BEL 1426 6.5 W - 0 3.0 0.17 -0.17
5 2      Oloeriu Calin BEL 1430 5.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
6 7      Vagenende Lars BEL 1022 3.5 W ^ 1 4.0 0.68 +0.32
7 5      Vandermeersch Victor BEL 0 4.0 Z v 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1299 28.0 Totaal 5.0 4.07 +0.93
Begin van de pagina
Beukenhorst Gabriel (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1267
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Bellens Toon BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vagenende Lars BEL 1022 3.5 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 1      Oloeriu Calin BEL 1430 5.0 Z - ½ 2.5 0.28 +0.22
4 3      De Rycke Killian BEL 1319 4.0 W - 1 3.5 0.43 +0.57
5 1      Musabayev Maxim BEL 1426 6.5 Z v 0 3.5 0.29 -0.29
6 3      Vandermeersch Victor BEL 0 4.0 W v ½ 4.0 0.92 -0.42
7 4      Burssens Maya BEL 1150 4.5 Z ^ ½ 4.5 0.66 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1269 30.0 Totaal 4.5 4.30 +0.20
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1150
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Heerman Gilles BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Oloeriu Calin BEL 1430 5.0 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 5      Vandermeersch Victor BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Moerman Axl BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Vertongen Jack BEL 1186 5.5 Z ^ 0 3.0 0.45 -0.45
6 4      De Vidts Niels BEL 1179 3.5 Z - 1 4.0 0.46 +0.54
7 4      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 4.5 W ^ ½ 4.5 0.34 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1265 27.5 Totaal 4.5 4.17 +0.33
Begin van de pagina
De Keukelaere Ruben (Rank: 16)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Rycke Killian BEL 1319 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Van Lierde Kasper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Heerman Gilles BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Vagenende Lars BEL 1022 3.5 W v ½ 2.5 0.08 +0.42
5 4      Debucke Ruben BEL 1142 5.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
6 8      Musabayev Alexander BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
7 6      De Vidts Niels BEL 1179 3.5 W v 1 4.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1165 24.0 Totaal 4.5 1.82 +2.68
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo1319
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cappan Stan BEL 1138 4.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 3      Coorevits Arthur BEL 1157 5.0 W - 0 2.0 0.71 -0.71
4 3      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 4.5 Z - 0 2.0 0.57 -0.57
5 7      Vermeulen Hailey BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Van Der Smissen Ruben BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Musabayev Maxim BEL 1426 6.5 W - 0 4.0 0.35 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1247 31.5 Totaal 4.0 5.13 -1.13
Begin van de pagina
Vandermeersch Victor (Rank: 19)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo0
FIDE-ID255688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Vidts Niels BEL 1179 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 7      Moh'D Zain BEL 0 3.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
3 5      Burssens Maya BEL 1150 4.5 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
4 9      Bellens Toon BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
5 6      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
6 3      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 4.5 Z v ½ 4.0 0.08 +0.42
7 5      Coorevits Arthur BEL 1157 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1188 26.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Cappan Stan (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1138
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Lierde Kasper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Rycke Killian BEL 1319 4.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
3 6      Bellens Toon BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Oloeriu Calin BEL 1430 5.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
5 8      De Man Silas BEL 0 2.5 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Moerman Axl BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Vertongen Jack BEL 1186 5.5 Z - 0 4.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1311 25.5 Totaal 4.0 4.52 -0.52
Begin van de pagina
Van Der Smissen Ruben (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.21188
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Oloeriu Calin BEL 1430 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Heerman Gilles BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      De Man Silas BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Vertongen Jack BEL 1186 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Van Lierde Kasper BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      De Rycke Killian BEL 1319 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Moerman Axl BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1311 25.0 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Vandenhole Kobe (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev Maxim BEL 1426 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vandermeersch Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Moerman Axl BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      De Vidts Niels BEL 1179 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Moh'D Zain BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Vermeulen Hailey BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1302 24.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
De Vidts Niels (Rank: 6)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16289
N-Elo1179
FIDE-ID255530
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vandermeersch Victor BEL 0 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Musabayev Alexander BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 4      Debucke Ruben BEL 1142 5.5 Z v 0 1.5 0.55 -0.55
4 8      Vandenhole Kobe BEL 0 4.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Vagenende Lars BEL 1022 3.5 Z v 1 3.5 0.71 +0.29
6 4      Burssens Maya BEL 1150 4.5 W v 0 3.5 0.54 -0.54
7 6      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1104 28.5 Totaal 3.5 5.48 -1.98
Begin van de pagina
Vagenende Lars (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1022
FIDE-ID255670
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vermeulen Hailey BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 4.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 7      Moh'D Zain BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 5      De Vidts Niels BEL 1179 3.5 W - 0 2.5 0.29 -0.29
6 7      Coorevits Arthur BEL 1157 5.0 Z - 0 2.5 0.32 -0.32
7 9      Bellens Toon BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1201 26.0 Totaal 3.5 4.49 -0.99
Begin van de pagina
Moerman Axl (Rank: 29)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19740
N-Elo0
FIDE-ID264911
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 6      Coorevits Arthur BEL 1157 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Vandenhole Kobe BEL 0 4.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Burssens Maya BEL 1150 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      De Cordier Charles BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Cappan Stan BEL 1138 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Van Der Smissen Ruben BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1148 24.0 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Vynck Arnon (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo0
FIDE-ID259284
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Man Silas BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Vertongen Jack BEL 1186 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Vermeulen Hailey BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Debucke Ruben BEL 1142 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Vandermeersch Victor BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Van Lierde Kasper BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Vandenhole Kobe BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1164 27.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Van Lierde Kasper (Rank: 25)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cappan Stan BEL 1138 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      De Cordier Charles BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Moh'D Zain BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Van Der Smissen Ruben BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Vynck Arnon BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Boone Anton BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1138 22.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Vermeulen Hailey (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.21117
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vagenende Lars BEL 1022 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 8      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Musabayev Alexander BEL 0 2.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      De Rycke Killian BEL 1319 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Vandenhole Kobe BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      De Man Silas BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 19.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Moh'D Zain (Rank: 28)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.21097
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Musabayev Alexander BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Vandermeersch Victor BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Vagenende Lars BEL 1022 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Van Lierde Kasper BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Vandenhole Kobe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      Heerman Gilles BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 12      Vandermeersch Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1022 21.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Bellens Toon (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.20798
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Beukenhorst Gabriel BEL 1267 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Boone Anton BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Cappan Stan BEL 1138 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Vandermeersch Victor BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Vandermeersch Lucas BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      De Man Silas BEL 0 2.5 W ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
7 9      Vagenende Lars BEL 1022 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1142 21.5 Totaal 2.5 2.24 +0.26
Begin van de pagina
De Cordier Charles (Rank: 18)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.20707
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vertongen Jack BEL 1186 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      De Man Silas BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Van Lierde Kasper BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Heerman Gilles BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      Moerman Axl BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      De Boeck Lieselore BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 11      Musabayev Alexander BEL 0 2.5 Z ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1186 20.5 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
De Man Silas (Rank: 27)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19502
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      De Cordier Charles BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Van Der Smissen Ruben BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Boone Anton BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Cappan Stan BEL 1138 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Bellens Toon BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 10      Vermeulen Hailey BEL 0 3.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1138 20.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Musabayev Alexander (Rank: 13)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Moh'D Zain BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 8      De Vidts Niels BEL 1179 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Vandermeersch Lucas BEL 0 2.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Vermeulen Hailey BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Boone Anton BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      De Cordier Charles BEL 0 2.5 W ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1179 19.5 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Heerman Gilles (Rank: 21)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17980
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Burssens Maya BEL 1150 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Van Der Smissen Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      De Cordier Charles BEL 0 2.5 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 14      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 0.5 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 14      Moh'D Zain BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 14      Thienpont Senn BEL 0 0.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
De Boeck Lieselore (Rank: 22)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16698
N-Elo0
FIDE-ID259691
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 15      Thienpont Senn BEL 0 0.5 W v 1 1.0 0.50 +0.50
6 12      De Cordier Charles BEL 0 2.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 3.5 Totaal 2.0 1.50 +0.50
Begin van de pagina
Vandermeersch Lucas (Rank: 20)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Coorevits Arthur BEL 1157 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vandenhole Kobe BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Musabayev Alexander BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 13      Bellens Toon BEL 0 2.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Boone Anton BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
7 12      Moh'D Zain BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1157 18.0 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina
Boone Anton (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Debucke Ruben BEL 1142 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Bellens Toon BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 11      De Man Silas BEL 0 2.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Musabayev Alexander BEL 0 2.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Vandermeersch Lucas BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 13      Van Lierde Kasper BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1142 18.0 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina
Derijckere Nathan Daniel (Rank: 23)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.20080
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 14      Heerman Gilles BEL 0 2.0 Z v 0 0.0 0.50 -0.50
6 15      Thienpont Senn BEL 0 0.5 W v ½ 0.5 0.50 +0.00
7 15      De Boeck Lieselore BEL 0 2.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 4.5 Totaal 0.5 1.50 -1.00
Begin van de pagina
Thienpont Senn (Rank: 30)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.20132
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5 15      De Boeck Lieselore BEL 0 2.0 Z v 0 0.0 0.50 -0.50
6 15      Derijckere Nathan Daniel BEL 0 0.5 Z v ½ 0.5 0.50 +0.00
7 14      Heerman Gilles BEL 0 2.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 4.5 Totaal 0.5 1.50 -1.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Med1 SB Vsch. #Win
1 Musabayev Maxim 2 1426 1619 6.5 13 Z 1 2 W 1 3 Z 1 5 Z 1 6 W 1 4 W ½ 9 Z 1 24.00 31.00 27.0 6
2 Debucke Ruben 9 1142 1284 5.5 28 W 1 1 Z 0 14 W 1 17 Z 1 8 W 1 3 W ½ 4 Z 1 21.50 19.25 21.0 5
3 Vertongen Jack 5 1186 1251 5.5 22 W 1 17 Z 1 1 W 0 12 Z 1 7 W 1 2 Z ½ 11 W 1 21.00 20.75 22.0 5
4 Oloeriu Calin 1 1430 1345 5.0 12 W 1 7 Z 1 6 W ½ 11 Z 1 5 W 1 1 Z ½ 2 W 0 23.50 23.00 23.5 4
5 Coorevits Arthur 7 1157 1225 5.0 27 W 1 16 Z 1 9 Z 1 1 W 0 4 Z 0 15 W 1 10 Z 1 19.00 15.50 21.0 5
6 Beukenhorst Gabriel 4 1267 1256 4.5 21 Z 1 15 W 1 4 Z ½ 9 W 1 1 Z 0 10 W ½ 7 Z ½ 21.00 16.75 21.0 3
7 Burssens Maya 8 1150 1147 4.5 25 Z 1 4 W 0 10 Z 1 16 W 1 3 Z 0 14 Z 1 6 W ½ 19.50 14.25 18.5 4
8 De Keukelaere Ruben 16 0 768 4.5 9 Z 0 18 W 1 25 Z 1 15 W ½ 2 Z 0 24 W 1 14 W 1 16.50 12.75 16.0 4
9 De Rycke Killian 3 1319 1156 4.0 8 W 1 11 Z 1 5 W 0 6 Z 0 19 W 1 12 Z 1 1 W 0 22.00 15.00 18.0 4
10 Vandermeersch Victor 19 0 729 4.0 14 W ½ 20 Z 1 7 W 0 21 Z 1 17 W 1 6 Z ½ 5 W 0 18.50 12.50 17.5 3
11 Cappan Stan 10 1138 1034 4.0 18 Z 1 9 W 0 21 Z 1 4 W 0 23 Z 1 16 W 1 3 Z 0 17.00 10.50 17.0 4
12 Van Der Smissen Ruben 14 0 612 4.0 4 Z 0 25 W 1 23 Z 1 3 W 0 18 Z 1 9 W 0 16 Z 1 17.00 10.00 15.0 4
13 Vandenhole Kobe 15 0 422 4.0 1 W 0 27 Z 1 16 W 0 14 Z 0 20 W 1 19 Z 1 17 W 1 14.50 10.00 12.0 4
14 De Vidts Niels 6 1179 919 3.5 10 Z ½ 24 W 1 2 Z 0 13 W 1 15 Z 1 7 W 0 8 Z 0 20.50 12.00 16.5 3
15 Vagenende Lars 11 1022 870 3.5 19 W 1 6 Z 0 20 W 1 8 Z ½ 14 W 0 5 Z 0 21 W 1 18.00 10.25 15.0 3
16 Moerman Axl 29 0 449 3.0 B1 5 W 0 13 Z 1 7 Z 0 22 W 1 11 Z 0 12 W 0 19.50 9.50 15.0 2
17 Vynck Arnon 12 0 276 3.0 23 Z 1 3 W 0 19 Z 1 2 W 0 10 Z 0 18 W 1 13 Z 0 19.00 8.00 14.0 3
18 Van Lierde Kasper 25 0 106 3.0 11 W 0 8 Z 0 22 W 1 20 Z 1 12 W 0 17 Z 0 28 W 1 16.50 6.00 10.0 3
19 Vermeulen Hailey 26 0 265 3.0 15 Z 0 B1 17 W 0 24 W 1 9 Z 0 13 W 0 23 Z 1 15.50 7.50 11.0 2
20 Moh'D Zain 28 0 89 3.0 24 Z 1 10 W 0 15 Z 0 18 W 0 13 Z 0 25 W 1 27 Z 1 15.00 6.00 10.0 3
21 Bellens Toon 17 0 380 2.5 6 W 0 28 Z 1 11 W 0 10 W 0 27 Z 1 23 W ½ 15 Z 0 15.50 3.25 10.0 2
22 De Cordier Charles 18 0 59 2.5 3 Z 0 23 W 0 18 Z 0 25 W 1 16 Z 0 26 W 1 24 Z ½ 14.50 7.25 6.5 2
23 De Man Silas 27 0 53 2.5 17 W 0 22 Z 1 12 W 0 28 Z 1 11 W 0 21 Z ½ 19 W 0 14.50 4.25 11.0 2
24 Musabayev Alexander 13 0 58 2.5 20 W 0 14 Z 0 27 W 1 19 Z 0 28 W 1 8 Z 0 22 W ½ 13.00 3.25 8.5 2
25 Heerman Gilles 21 0 -2 2.0 7 W 0 12 Z 0 8 W 0 22 Z 0 29 W 1 20 Z 0 30 Z 1 16.50 5.00 4.0 2
26 De Boeck Lieselore 22 0 117 2.0 A A A A 30 W 1 22 Z 0 29 W 1 14.00 5.00 4.0 2
27 Vandermeersch Lucas 20 0 -91 2.0 5 Z 0 13 W 0 24 Z 0 B1 21 W 0 28 Z 1 20 W 0 13.50 2.00 6.0 1
28 Boone Anton 24 0 -610 1.0 2 Z 0 21 W 0 B1 23 W 0 24 Z 0 27 W 0 18 Z 0 12.50 2.00 5.0 0
29 Derijckere Nathan Daniel 23 0 -284 0.5 A A A A 25 Z 0 30 W ½ 26 Z 0 15.50 1.25 1.0 0
30 Thienpont Senn 30 0 -284 0.5 A A A A 26 Z 0 29 Z ½ 25 W 0 15.50 1.25 1.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/10/28 21:23