SwarLogo Liga Jeugd 19 C-reeks SwarLogo
462
Organisator: Zottegem
Arbiter: David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 26/10/2019 tot 27/10/2019
Scheidingssystemen: B Med1, SB, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 SB Vsch.
1 Nemegeer Arne 1748 Aalter 6.0 1835 21.50 25.50 26.0
2 Dreelinck Jacob 1706 Geraardsbergen 6.0 1805 20.50 23.50 24.0
3 Musabayeva Diana 1752 Mercatel 5.0 1756 23.50 21.00 22.0
4 Cappan Pjotr 1601 LSV-Chesspirant 5.0 1651 23.50 20.50 20.5
5 Victor Julian 1650 KGSRL Gent 5.0 1604 20.00 19.00 20.5
6 Zouaghi Amir 1656 KGSRL Gent 4.5 1520 19.50 15.50 18.0
7 Dutre Wonder 1542 MSV 4.0 1539 23.00 14.00 19.0
8 Chen Jiaqi 1478 LSV-Chesspirant 4.0 1420 19.00 10.50 16.0
9 Debunne Lasse 1286 LSV-Chesspirant 4.0 1352 17.50 9.50 17.5
10 Jonny Ye 0 4.0 769 16.50 13.00 14.0
11 Malfliet Alexander 1535 LSV-Chesspirant 4.0 1273 16.50 12.00 15.0
12 Kaminskiy Volodimyr 1034 Aalter 4.0 913 15.50 9.50 14.0
13 De Keukelaere Mathias 1244 LSV-Chesspirant 3.5 1250 20.50 12.00 16.5
14 Neirynck Jasper 0 LSV-Chesspirant 3.5 655 17.00 9.25 13.0
15 Xing Daniel 0 KGSRL Gent 3.5 447 16.50 8.75 10.0
16 Alves Renato 1300 Dendermonde 3.0 1203 20.00 9.50 16.0
17 Vander Bracht Brecht 0 LSV-Chesspirant 3.0 1110 19.50 9.50 16.0
18 Goossens Jente 0 Landegem 3.0 903 17.00 6.00 12.0
19 De Vidts Stan 957 MSV 3.0 614 14.50 7.50 9.0
20 Van Herbruggen Cas 0 Zottegem 3.0 505 14.50 3.00 10.0
21 Tycho Gyselynck 0 2.5 221 15.00 4.25 10.0
22 Voesterzoons Jules 0 Geraardsbergen 2.5 255 14.50 3.25 8.0
23 Depickere Keylan 0 Wachtebeke 2.0 376 15.50 3.00 7.0
24 Maes Jasper 0 Wachtebeke 2.0 410 13.00 1.00 5.0
25 Vermeulen Lucas 0 Landegem 1.0 50 15.00 0.00 5.0
26 Pauwels Xandro 0 Wachtebeke 0.0 -616 12.50 0.00 0.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayeva Diana 1 (1752) 1-0 De Vidts Stan 14 (957)
2 Neirynck Jasper 15 (0) 0-1 Nemegeer Arne 2 (1748)
3 Dreelinck Jacob 3 (1706) 1-0 Goossens Jente 16 (0)
4 Van Herbruggen Cas 17 (0) 0-1 Zouaghi Amir 4 (1656)
5 Victor Julian 5 (1650) 1-0 Xing Daniel 18 (0)
6 Voesterzoons Jules 19 (0) 0-1 Cappan Pjotr 6 (1601)
7 Dutre Wonder 7 (1542) 1-0 Maes Jasper 20 (0)
8 Vander Bracht Brecht 21 (0) 1-0 Malfliet Alexander 8 (1535)
9 Chen Jiaqi 9 (1478) 1-0 Vermeulen Lucas 22 (0)
10 Depickere Keylan 23 (0) 0-1 Alves Renato 10 (1300)
11 Debunne Lasse 11 (1286) 1-0 Pauwels Xandro 24 (0)
12 Jonny Ye 25 (0) 0-1 De Keukelaere Mathias 12 (1244)
13 Kaminskiy Volodimyr 13 (1034) 1-0 Tycho Gyselynck 26 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dutre Wonder 7 (1542) 0-1 Musabayeva Diana 1 (1752)
2 Nemegeer Arne 2 (1748) 1-0 Chen Jiaqi 9 (1478)
3 Alves Renato 10 (1300) 0-1 Dreelinck Jacob 3 (1706)
4 Zouaghi Amir 4 (1656) ½-½ Debunne Lasse 11 (1286)
5 De Keukelaere Mathias 12 (1244) 0-1 Victor Julian 5 (1650)
6 Cappan Pjotr 6 (1601) 1-0 Kaminskiy Volodimyr 13 (1034)
7 De Vidts Stan 14 (957) 0-1 Vander Bracht Brecht 21 (0)
8 Malfliet Alexander 8 (1535) 1-0 Maes Jasper 20 (0)
9 Vermeulen Lucas 22 (0) 0-1 Neirynck Jasper 15 (0)
10 Goossens Jente 16 (0) 1-0 Depickere Keylan 23 (0)
11 Pauwels Xandro 24 (0) 0-1 Van Herbruggen Cas 17 (0)
12 Xing Daniel 18 (0) 0-1 Jonny Ye 25 (0)
13 Tycho Gyselynck 26 (0) ½-½ Voesterzoons Jules 19 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayeva Diana 1 (1752) ½-½ Victor Julian 5 (1650)
2 Vander Bracht Brecht 21 (0) 0-1 Nemegeer Arne 2 (1748)
3 Dreelinck Jacob 3 (1706) 1-0 Cappan Pjotr 6 (1601)
4 Chen Jiaqi 9 (1478) 0-1 Zouaghi Amir 4 (1656)
5 Debunne Lasse 11 (1286) 0-1 Dutre Wonder 7 (1542)
6 Neirynck Jasper 15 (0) 1-0 Malfliet Alexander 8 (1535)
7 Jonny Ye 25 (0) 0-1 Alves Renato 10 (1300)
8 Van Herbruggen Cas 17 (0) 0-1 De Keukelaere Mathias 12 (1244)
9 Kaminskiy Volodimyr 13 (1034) 0-1 Goossens Jente 16 (0)
10 Voesterzoons Jules 19 (0) 0-1 Xing Daniel 18 (0)
11 Maes Jasper 20 (0) 0-1 Tycho Gyselynck 26 (0)
12 Depickere Keylan 23 (0) 1-0 De Vidts Stan 14 (957)
13 Pauwels Xandro 24 (0) 0-1 Vermeulen Lucas 22 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Nemegeer Arne 2 (1748) 1-0 Dreelinck Jacob 3 (1706)
2 Zouaghi Amir 4 (1656) 0-1 Musabayeva Diana 1 (1752)
3 Victor Julian 5 (1650) ½-½ Cappan Pjotr 6 (1601)
4 Goossens Jente 16 (0) 0-1 Dutre Wonder 7 (1542)
5 Alves Renato 10 (1300) 1-0 Neirynck Jasper 15 (0)
6 De Keukelaere Mathias 12 (1244) 1-0 Vander Bracht Brecht 21 (0)
7 Tycho Gyselynck 26 (0) 0-1 Debunne Lasse 11 (1286)
8 Malfliet Alexander 8 (1535) 1-0 Depickere Keylan 23 (0)
9 Xing Daniel 18 (0) 0-1 Chen Jiaqi 9 (1478)
10 Vermeulen Lucas 22 (0) 0-1 Kaminskiy Volodimyr 13 (1034)
11 Jonny Ye 25 (0) 1-0 Van Herbruggen Cas 17 (0)
12 De Vidts Stan 14 (957) 1-0 Voesterzoons Jules 19 (0)
13 Maes Jasper 20 (0) 1-0 Pauwels Xandro 24 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Musabayeva Diana 1 (1752) ½-½ Nemegeer Arne 2 (1748)
2 Dreelinck Jacob 3 (1706) 1-0 De Keukelaere Mathias 12 (1244)
3 Dutre Wonder 7 (1542) 1-0 Victor Julian 5 (1650)
4 Debunne Lasse 11 (1286) 1-0 Alves Renato 10 (1300)
5 Cappan Pjotr 6 (1601) 1-0 Zouaghi Amir 4 (1656)
6 Kaminskiy Volodimyr 13 (1034) 0-1 Malfliet Alexander 8 (1535)
7 Chen Jiaqi 9 (1478) 1-0 Goossens Jente 16 (0)
8 Neirynck Jasper 15 (0) 0-1 Jonny Ye 25 (0)
9 Vander Bracht Brecht 21 (0) 1-0 Tycho Gyselynck 26 (0)
10 De Vidts Stan 14 (957) 1-0 Maes Jasper 20 (0)
11 Van Herbruggen Cas 17 (0) 1-0 Vermeulen Lucas 22 (0)
12 Depickere Keylan 23 (0) 0-1 Xing Daniel 18 (0)
13 Voesterzoons Jules 19 (0) 1-0 Pauwels Xandro 24 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Nemegeer Arne 2 (1748) 1-0 Dutre Wonder 7 (1542)
2 Dreelinck Jacob 3 (1706) 1-0 Musabayeva Diana 1 (1752)
3 Cappan Pjotr 6 (1601) 1-0 Debunne Lasse 11 (1286)
4 Victor Julian 5 (1650) 1-0 Vander Bracht Brecht 21 (0)
5 Malfliet Alexander 8 (1535) 1-0 Jonny Ye 25 (0)
6 Alves Renato 10 (1300) 0-1 Chen Jiaqi 9 (1478)
7 De Keukelaere Mathias 12 (1244) 0-1 Zouaghi Amir 4 (1656)
8 Van Herbruggen Cas 17 (0) 0-1 Kaminskiy Volodimyr 13 (1034)
9 Goossens Jente 16 (0) 0-1 De Vidts Stan 14 (957)
10 Xing Daniel 18 (0) ½-½ Neirynck Jasper 15 (0)
11 Maes Jasper 20 (0) 0-1 Voesterzoons Jules 19 (0)
12 Tycho Gyselynck 26 (0) 1-0 Vermeulen Lucas 22 (0)
13 Pauwels Xandro 24 (0) 0-1 Depickere Keylan 23 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Nemegeer Arne 2 (1748) ½-½ Cappan Pjotr 6 (1601)
2 Dutre Wonder 7 (1542) 0-1 Dreelinck Jacob 3 (1706)
3 Musabayeva Diana 1 (1752) 1-0 Malfliet Alexander 8 (1535)
4 Chen Jiaqi 9 (1478) 0-1 Victor Julian 5 (1650)
5 Zouaghi Amir 4 (1656) 1-0 Alves Renato 10 (1300)
6 Debunne Lasse 11 (1286) ½-½ De Keukelaere Mathias 12 (1244)
7 Kaminskiy Volodimyr 13 (1034) 1-0 Vander Bracht Brecht 21 (0)
8 Jonny Ye 25 (0) 1-0 De Vidts Stan 14 (957)
9 Neirynck Jasper 15 (0) 1-0 Voesterzoons Jules 19 (0)
10 Tycho Gyselynck 26 (0) 0-1 Xing Daniel 18 (0)
11 Depickere Keylan 23 (0) 0-1 Van Herbruggen Cas 17 (0)
12 Pauwels Xandro 24 (0) 0-1 Goossens Jente 16 (0)
13 Vermeulen Lucas 22 (0) 0-1 Maes Jasper 20 (0)
Begin van de pagina

Nemegeer Arne (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1748
FIDE-ID250589
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Neirynck Jasper BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Chen Jiaqi BEL 1478 4.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2      Vander Bracht Brecht BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.0 W - 1 4.0 0.56 +0.44
5 1      Musabayeva Diana BEL 1752 5.0 Z - ½ 4.5 0.49 +0.01
6 1      Dutre Wonder BEL 1542 4.0 W v 1 5.5 0.76 +0.24
7 1      Cappan Pjotr BEL 1601 5.0 W v ½ 6.0 0.70 -0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1615 30.5 Totaal 6.0 5.18 +0.82
Begin van de pagina
Dreelinck Jacob (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1706
FIDE-ID250511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Goossens Jente BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Alves Renato BEL 1300 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Cappan Pjotr BEL 1601 5.0 W - 1 3.0 0.64 +0.36
4 1      Nemegeer Arne BEL 1748 6.0 Z - 0 3.0 0.44 -0.44
5 2      De Keukelaere Mathias BEL 1244 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Musabayeva Diana BEL 1752 5.0 W - 1 5.0 0.44 +0.56
7 2      Dutre Wonder BEL 1542 4.0 Z - 1 6.0 0.72 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 29.5 Totaal 6.0 5.00 +1.00
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1752
FIDE-ID254720
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Vidts Stan BEL 957 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dutre Wonder BEL 1542 4.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      Victor Julian BEL 1650 5.0 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
4 2      Zouaghi Amir BEL 1656 4.5 Z - 1 3.5 0.63 +0.37
5 1      Nemegeer Arne BEL 1748 6.0 W - ½ 4.0 0.51 -0.01
6 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.0 Z ^ 0 4.0 0.56 -0.56
7 3      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 W ^ 1 5.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1542 32.5 Totaal 5.0 4.81 +0.19
Begin van de pagina
Cappan Pjotr (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1601
FIDE-ID249300
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Voesterzoons Jules BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.0 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
4 3      Victor Julian BEL 1650 5.0 Z - ½ 2.5 0.43 +0.07
5 5      Zouaghi Amir BEL 1656 4.5 W ^ 1 3.5 0.42 +0.58
6 3      Debunne Lasse BEL 1286 4.0 W ^ 1 4.5 0.86 +0.14
7 1      Nemegeer Arne BEL 1748 6.0 Z - ½ 5.0 0.30 +0.20
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1513 32.0 Totaal 5.0 4.21 +0.79
Begin van de pagina
Victor Julian (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1650
FIDE-ID257257
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Xing Daniel BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Keukelaere Mathias BEL 1244 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Musabayeva Diana BEL 1752 5.0 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
4 3      Cappan Pjotr BEL 1601 5.0 W - ½ 3.0 0.57 -0.07
5 3      Dutre Wonder BEL 1542 4.0 Z v 0 3.0 0.65 -0.65
6 4      Vander Bracht Brecht BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Chen Jiaqi BEL 1478 4.0 Z - 1 5.0 0.73 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1523 28.0 Totaal 5.0 5.07 -0.07
Begin van de pagina
Zouaghi Amir (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1656
FIDE-ID249262
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Herbruggen Cas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Debunne Lasse BEL 1286 4.0 W - ½ 1.5 0.90 -0.40
3 4      Chen Jiaqi BEL 1478 4.0 Z - 1 2.5 0.73 +0.27
4 2      Musabayeva Diana BEL 1752 5.0 W v 0 2.5 0.37 -0.37
5 5      Cappan Pjotr BEL 1601 5.0 Z v 0 2.5 0.58 -0.58
6 7      De Keukelaere Mathias BEL 1244 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 5      Alves Renato BEL 1300 3.0 W ^ 1 4.5 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1443 27.5 Totaal 4.5 5.31 -0.81
Begin van de pagina
Dutre Wonder (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1542
FIDE-ID259411
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Maes Jasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva Diana BEL 1752 5.0 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 5      Debunne Lasse BEL 1286 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
4 4      Goossens Jente BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Victor Julian BEL 1650 5.0 W ^ 1 4.0 0.35 +0.65
6 1      Nemegeer Arne BEL 1748 6.0 Z - 0 4.0 0.24 -0.24
7 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.0 W ^ 0 4.0 0.28 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1628 31.0 Totaal 4.0 3.75 +0.25
Begin van de pagina
Chen Jiaqi (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1478
FIDE-ID251569
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vermeulen Lucas BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Nemegeer Arne BEL 1748 6.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 4      Zouaghi Amir BEL 1656 4.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
4 9      Xing Daniel BEL 0 3.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Goossens Jente BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Alves Renato BEL 1300 3.0 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
7 4      Victor Julian BEL 1650 5.0 W - 0 4.0 0.27 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1588 26.0 Totaal 4.0 4.20 -0.20
Begin van de pagina
Debunne Lasse (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1286
FIDE-ID247529
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Pauwels Xandro BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Zouaghi Amir BEL 1656 4.5 Z - ½ 1.5 0.10 +0.40
3 5      Dutre Wonder BEL 1542 4.0 W - 0 1.5 0.19 -0.19
4 7      Tycho Gyselynck BEL 0 2.5 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Alves Renato BEL 1300 3.0 W v 1 3.5 0.48 +0.52
6 3      Cappan Pjotr BEL 1601 5.0 Z ^ 0 3.5 0.14 -0.14
7 6      De Keukelaere Mathias BEL 1244 3.5 W ^ ½ 4.0 0.56 -0.06
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 22.5 Totaal 4.0 3.31 +0.69
Begin van de pagina
Jonny Ye (Rank: 25)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Keukelaere Mathias BEL 1244 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Xing Daniel BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Alves Renato BEL 1300 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Neirynck Jasper BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      De Vidts Stan BEL 957 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1259 23.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1535
FIDE-ID252557
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vander Bracht Brecht BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Maes Jasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Neirynck Jasper BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 8      Depickere Keylan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Jonny Ye BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Musabayeva Diana BEL 1752 5.0 Z - 0 4.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1393 23.5 Totaal 4.0 5.74 -1.74
Begin van de pagina
Kaminskiy Volodimyr (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1034
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Tycho Gyselynck BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Cappan Pjotr BEL 1601 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Goossens Jente BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Vermeulen Lucas BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Van Herbruggen Cas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Vander Bracht Brecht BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1568 21.5 Totaal 4.0 4.76 -0.76
Begin van de pagina
De Keukelaere Mathias (Rank: 12)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo1244
FIDE-ID255246
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Jonny Ye BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Victor Julian BEL 1650 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Van Herbruggen Cas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Vander Bracht Brecht BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Zouaghi Amir BEL 1656 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Debunne Lasse BEL 1286 4.0 Z v ½ 3.5 0.44 +0.06
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1574 29.5 Totaal 3.5 3.44 +0.06
Begin van de pagina
Neirynck Jasper (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17987
N-Elo0
FIDE-ID259314
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Nemegeer Arne BEL 1748 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Vermeulen Lucas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Alves Renato BEL 1300 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Jonny Ye BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Xing Daniel BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 9      Voesterzoons Jules BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1527 24.0 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Xing Daniel (Rank: 18)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Victor Julian BEL 1650 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Jonny Ye BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 10      Voesterzoons Jules BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Chen Jiaqi BEL 1478 4.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Depickere Keylan BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Neirynck Jasper BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 10      Tycho Gyselynck BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1564 23.5 Totaal 3.5 2.66 +0.84
Begin van de pagina
Alves Renato (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17270
N-Elo1300
FIDE-ID260681
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Depickere Keylan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Jonny Ye BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Neirynck Jasper BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Debunne Lasse BEL 1286 4.0 Z - 0 3.0 0.52 -0.52
6 6      Chen Jiaqi BEL 1478 4.0 W v 0 3.0 0.27 -0.27
7 5      Zouaghi Amir BEL 1656 4.5 Z v 0 3.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1531 28.0 Totaal 3.0 3.74 -0.74
Begin van de pagina
Vander Bracht Brecht (Rank: 21)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18348
N-Elo0
FIDE-ID261181
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      De Vidts Stan BEL 957 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2      Nemegeer Arne BEL 1748 6.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      De Keukelaere Mathias BEL 1244 3.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Tycho Gyselynck BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Victor Julian BEL 1650 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1361 28.0 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina
Goossens Jente (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16417
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck Jacob BEL 1706 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Depickere Keylan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 4      Dutre Wonder BEL 1542 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Chen Jiaqi BEL 1478 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      De Vidts Stan BEL 957 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Pauwels Xandro BEL 0 0.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1343 23.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
De Vidts Stan (Rank: 14)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16291
N-Elo957
FIDE-ID255548
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva Diana BEL 1752 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Vander Bracht Brecht BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Depickere Keylan BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.92 -0.92
4 12      Voesterzoons Jules BEL 0 2.5 W ^ 1 1.0 0.92 +0.08
5 10      Maes Jasper BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Goossens Jente BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Jonny Ye BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1752 21.5 Totaal 3.0 5.60 -2.60
Begin van de pagina
Van Herbruggen Cas (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16852
N-Elo0
FIDE-ID266230
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Zouaghi Amir BEL 1656 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Pauwels Xandro BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      De Keukelaere Mathias BEL 1244 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Jonny Ye BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Vermeulen Lucas BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Depickere Keylan BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1311 19.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Tycho Gyselynck (Rank: 26)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Voesterzoons Jules BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 11      Maes Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
4 7      Debunne Lasse BEL 1286 4.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
5 9      Vander Bracht Brecht BEL 0 3.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 12      Vermeulen Lucas BEL 0 1.0 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
7 10      Xing Daniel BEL 0 3.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1160 20.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Voesterzoons Jules (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.21280
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Cappan Pjotr BEL 1601 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Tycho Gyselynck BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 10      Xing Daniel BEL 0 3.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 12      De Vidts Stan BEL 957 3.0 Z v 0 0.5 0.08 -0.08
5 13      Pauwels Xandro BEL 0 0.0 W v 1 1.5 0.50 +0.50
6 11      Maes Jasper BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
7 9      Neirynck Jasper BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 19.5 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Depickere Keylan (Rank: 23)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.20538
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Alves Renato BEL 1300 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Goossens Jente BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      De Vidts Stan BEL 957 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 8      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Xing Daniel BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Pauwels Xandro BEL 0 0.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1264 19.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Maes Jasper (Rank: 20)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19553
N-Elo0
FIDE-ID266078
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dutre Wonder BEL 1542 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Malfliet Alexander BEL 1535 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Tycho Gyselynck BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Pauwels Xandro BEL 0 0.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      De Vidts Stan BEL 957 3.0 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Voesterzoons Jules BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 13      Vermeulen Lucas BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1344 17.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Vermeulen Lucas (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21111
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Chen Jiaqi BEL 1478 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Neirynck Jasper BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Pauwels Xandro BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Kaminskiy Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Tycho Gyselynck BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 13      Maes Jasper BEL 0 2.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1256 19.0 Totaal 1.0 2.66 -1.66
Begin van de pagina
Pauwels Xandro (Rank: 24)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.21721
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Debunne Lasse BEL 1286 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Van Herbruggen Cas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Vermeulen Lucas BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Maes Jasper BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 13      Voesterzoons Jules BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 13      Depickere Keylan BEL 0 2.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 12      Goossens Jente BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1286 17.5 Totaal 0.0 3.08 -3.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Med1 SB Vsch. #Win
1 Nemegeer Arne 2 1748 1835 6.0 14 Z 1 8 W 1 17 Z 1 2 W 1 3 Z ½ 7 W 1 4 W ½ 21.50 25.50 26.0 5
2 Dreelinck Jacob 3 1706 1805 6.0 18 W 1 16 Z 1 4 W 1 1 Z 0 13 W 1 3 W 1 7 Z 1 20.50 23.50 24.0 6
3 Musabayeva Diana 1 1752 1756 5.0 19 W 1 7 Z 1 5 W ½ 6 Z 1 1 W ½ 2 Z 0 11 W 1 23.50 21.00 22.0 4
4 Cappan Pjotr 6 1601 1651 5.0 22 Z 1 12 W 1 2 Z 0 5 Z ½ 6 W 1 9 W 1 1 Z ½ 23.50 20.50 20.5 4
5 Victor Julian 5 1650 1604 5.0 15 W 1 13 Z 1 3 Z ½ 4 W ½ 7 Z 0 17 W 1 8 Z 1 20.00 19.00 20.5 4
6 Zouaghi Amir 4 1656 1520 4.5 20 Z 1 9 W ½ 8 Z 1 3 W 0 4 Z 0 13 Z 1 16 W 1 19.50 15.50 18.0 4
7 Dutre Wonder 7 1542 1539 4.0 24 W 1 3 W 0 9 Z 1 18 Z 1 5 W 1 1 Z 0 2 W 0 23.00 14.00 19.0 4
8 Chen Jiaqi 9 1478 1420 4.0 25 W 1 1 Z 0 6 W 0 15 Z 1 18 W 1 16 Z 1 5 W 0 19.00 10.50 16.0 4
9 Debunne Lasse 11 1286 1352 4.0 26 W 1 6 Z ½ 7 W 0 21 Z 1 16 W 1 4 Z 0 13 W ½ 17.50 9.50 17.5 3
10 Jonny Ye 25 0 769 4.0 13 W 0 15 Z 1 16 W 0 20 W 1 14 Z 1 11 Z 0 19 W 1 16.50 13.00 14.0 4
11 Malfliet Alexander 8 1535 1273 4.0 17 Z 0 24 W 1 14 Z 0 23 W 1 12 Z 1 10 W 1 3 Z 0 16.50 12.00 15.0 4
12 Kaminskiy Volodimyr 13 1034 913 4.0 21 W 1 4 Z 0 18 W 0 25 Z 1 11 W 0 20 Z 1 17 W 1 15.50 9.50 14.0 4
13 De Keukelaere Mathias 12 1244 1250 3.5 10 Z 1 5 W 0 20 Z 1 17 W 1 2 Z 0 6 W 0 9 Z ½ 20.50 12.00 16.5 3
14 Neirynck Jasper 15 0 655 3.5 1 W 0 25 Z 1 11 W 1 16 Z 0 10 W 0 15 Z ½ 22 W 1 17.00 9.25 13.0 3
15 Xing Daniel 18 0 447 3.5 5 Z 0 10 W 0 22 Z 1 8 W 0 23 Z 1 14 W ½ 21 Z 1 16.50 8.75 10.0 3
16 Alves Renato 10 1300 1203 3.0 23 Z 1 2 W 0 10 Z 1 14 W 1 9 Z 0 8 W 0 6 Z 0 20.00 9.50 16.0 3
17 Vander Bracht Brecht 21 0 1110 3.0 11 W 1 19 Z 1 1 W 0 13 Z 0 21 W 1 5 Z 0 12 Z 0 19.50 9.50 16.0 3
18 Goossens Jente 16 0 903 3.0 2 Z 0 23 W 1 12 Z 1 7 W 0 8 Z 0 19 W 0 26 Z 1 17.00 6.00 12.0 3
19 De Vidts Stan 14 957 614 3.0 3 Z 0 17 W 0 23 Z 0 22 W 1 24 W 1 18 Z 1 10 Z 0 14.50 7.50 9.0 3
20 Van Herbruggen Cas 17 0 505 3.0 6 W 0 26 Z 1 13 W 0 10 Z 0 25 W 1 12 W 0 23 Z 1 14.50 3.00 10.0 3
21 Tycho Gyselynck 26 0 221 2.5 12 Z 0 22 W ½ 24 Z 1 9 W 0 17 Z 0 25 W 1 15 W 0 15.00 4.25 10.0 2
22 Voesterzoons Jules 19 0 255 2.5 4 W 0 21 Z ½ 15 W 0 19 Z 0 26 W 1 24 Z 1 14 Z 0 14.50 3.25 8.0 2
23 Depickere Keylan 23 0 376 2.0 16 W 0 18 Z 0 19 W 1 11 Z 0 15 W 0 26 Z 1 20 W 0 15.50 3.00 7.0 2
24 Maes Jasper 20 0 410 2.0 7 Z 0 11 Z 0 21 W 0 26 W 1 19 Z 0 22 W 0 25 Z 1 13.00 1.00 5.0 2
25 Vermeulen Lucas 22 0 50 1.0 8 Z 0 14 W 0 26 Z 1 12 W 0 20 Z 0 21 Z 0 24 W 0 15.00 0.00 5.0 1
26 Pauwels Xandro 24 0 -616 0.0 9 Z 0 20 W 0 25 W 0 24 Z 0 22 Z 0 23 W 0 18 W 0 12.50 0.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/10/28 21:23