SwarLogo Liga Jeugd 19 B-reeks SwarLogo
462
Organisator: Zottegem
Arbiter: David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 26/10/2019 tot 27/10/2019
Scheidingssystemen: B Med1, SB, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 SB Vsch.
1 Van Volsem Merlijn 1709 KGSRL Gent 6.0 1903 21.50 23.25 25.5
2 Rogge Parcival 1793 LSV-Chesspirant 5.5 1824 21.50 21.50 21.5
3 D'Haenens Leon 1577 LSV-Chesspirant 5.0 1714 20.50 19.00 21.0
4 Naessens Wolf 1613 LSV-Chesspirant 4.5 1692 22.00 17.00 21.0
5 Dreelinck Adriaan 1757 Geraardsbergen 4.0 1689 22.50 16.00 19.0
6 Debucke Jolan 1617 Artevelde 4.0 1519 18.50 11.75 16.0
7 De Rycke Tyani 1836 LSV-Chesspirant 4.0 1600 18.00 10.50 17.0
8 Dellaert Ines 1557 Zottegem 4.0 1500 17.50 11.50 16.0
9 Decruyenaere Victor 1367 LSV-Chesspirant 4.0 1518 16.50 11.00 14.0
10 Karlioglu Boran 1382 Wachtebeke 3.5 1473 18.50 9.00 16.0
11 De Keukelaere Wouter 1223 LSV-Chesspirant 3.0 1368 16.50 7.50 10.5
12 De Vidts Bram 1160 MSV 3.0 1292 14.50 5.50 7.0
13 Decruyenaere Laura 1298 LSV-Chesspirant 2.5 1291 17.50 5.50 9.5
14 Boone Nathan 1460 Aalter 2.5 1286 16.50 6.00 10.0
15 Pouleyn Floris 1398 KGSRL Gent 2.5 1255 16.50 6.00 9.0
16 Vander Haeghen Loic 1211 LSV-Chesspirant 2.0 1091 13.00 2.00 5.0
17 Osaer Jarne 1150 MSV 1.5 894 15.50 3.00 6.5
18 Depickere Yari 0 Wachtebeke 1.5 957 14.50 3.50 7.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Rycke Tyani 1 (1836) 1-0 Boone Nathan 9 (1460)
2 Pouleyn Floris 10 (1398) 0-1 Rogge Parcival 2 (1793)
3 Dreelinck Adriaan 3 (1757) 1-0 Karlioglu Boran 11 (1382)
4 Decruyenaere Victor 12 (1367) 0-1 Van Volsem Merlijn 4 (1709)
5 Debucke Jolan 5 (1617) 1-0 De Keukelaere Wouter 14 (1223)
6 Vander Haeghen Loic 15 (1211) 0-1 Naessens Wolf 6 (1613)
7 D'Haenens Leon 7 (1577) 1-0 De Vidts Bram 16 (1160)
8 Osaer Jarne 17 (1150) 0-1 Dellaert Ines 8 (1557)
  Depickere Yari 18 (0) 1 Bye    
  Decruyenaere Laura 13 (1298) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Naessens Wolf 6 (1613) 1-0 De Rycke Tyani 1 (1836)
2 Rogge Parcival 2 (1793) 1-0 Debucke Jolan 5 (1617)
3 Dellaert Ines 8 (1557) 0-1 Dreelinck Adriaan 3 (1757)
4 Van Volsem Merlijn 4 (1709) 1-0 Depickere Yari 18 (0)
5 Boone Nathan 9 (1460) 0-1 D'Haenens Leon 7 (1577)
6 De Keukelaere Wouter 14 (1223) 1-0 Pouleyn Floris 10 (1398)
7 Karlioglu Boran 11 (1382) 1-0 Vander Haeghen Loic 15 (1211)
8 De Vidts Bram 16 (1160) 0-1 Decruyenaere Victor 12 (1367)
  Osaer Jarne 17 (1150) 1 Bye    
  Decruyenaere Laura 13 (1298) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 D'Haenens Leon 7 (1577) ½-½ Rogge Parcival 2 (1793)
2 Dreelinck Adriaan 3 (1757) 0-1 Van Volsem Merlijn 4 (1709)
3 Debucke Jolan 5 (1617) ½-½ Naessens Wolf 6 (1613)
4 De Rycke Tyani 1 (1836) 1-0 Osaer Jarne 17 (1150)
5 Decruyenaere Victor 12 (1367) 0-1 Dellaert Ines 8 (1557)
6 Depickere Yari 18 (0) 0-1 Karlioglu Boran 11 (1382)
7 Decruyenaere Laura 13 (1298) ½-½ De Keukelaere Wouter 14 (1223)
8 Vander Haeghen Loic 15 (1211) 0-1 Boone Nathan 9 (1460)
9 Pouleyn Floris 10 (1398) 1-0 De Vidts Bram 16 (1160)
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Volsem Merlijn 4 (1709) 1-0 Rogge Parcival 2 (1793)
2 Naessens Wolf 6 (1613) ½-½ D'Haenens Leon 7 (1577)
3 Dreelinck Adriaan 3 (1757) 1-0 De Rycke Tyani 1 (1836)
4 Dellaert Ines 8 (1557) ½-½ Karlioglu Boran 11 (1382)
5 Osaer Jarne 17 (1150) 0-1 Debucke Jolan 5 (1617)
6 De Keukelaere Wouter 14 (1223) 0-1 Decruyenaere Victor 12 (1367)
7 Boone Nathan 9 (1460) 1-0 Pouleyn Floris 10 (1398)
8 Depickere Yari 18 (0) 0-1 Decruyenaere Laura 13 (1298)
9 De Vidts Bram 16 (1160) 1-0 Vander Haeghen Loic 15 (1211)
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Naessens Wolf 6 (1613) ½-½ Van Volsem Merlijn 4 (1709)
2 D'Haenens Leon 7 (1577) ½-½ Dreelinck Adriaan 3 (1757)
3 Rogge Parcival 2 (1793) 1-0 Dellaert Ines 8 (1557)
4 Karlioglu Boran 11 (1382) 1-0 Debucke Jolan 5 (1617)
5 Decruyenaere Victor 12 (1367) 1-0 Boone Nathan 9 (1460)
6 De Rycke Tyani 1 (1836) 1-0 De Keukelaere Wouter 14 (1223)
7 Decruyenaere Laura 13 (1298) 1-0 De Vidts Bram 16 (1160)
8 Pouleyn Floris 10 (1398) 1-0 Depickere Yari 18 (0)
9 Vander Haeghen Loic 15 (1211) 1-0 Osaer Jarne 17 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Van Volsem Merlijn 4 (1709) ½-½ D'Haenens Leon 7 (1577)
2 Rogge Parcival 2 (1793) 1-0 Dreelinck Adriaan 3 (1757)
3 Karlioglu Boran 11 (1382) 0-1 Naessens Wolf 6 (1613)
4 Decruyenaere Victor 12 (1367) 0-1 De Rycke Tyani 1 (1836)
5 Debucke Jolan 5 (1617) 1-0 Decruyenaere Laura 13 (1298)
6 Dellaert Ines 8 (1557) ½-½ Pouleyn Floris 10 (1398)
7 Boone Nathan 9 (1460) ½-½ De Keukelaere Wouter 14 (1223)
8 Depickere Yari 18 (0) 0-1 Vander Haeghen Loic 15 (1211)
9 De Vidts Bram 16 (1160) 1-0 Osaer Jarne 17 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 De Rycke Tyani 1 (1836) 0-1 Van Volsem Merlijn 4 (1709)
2 Naessens Wolf 6 (1613) 0-1 Rogge Parcival 2 (1793)
3 D'Haenens Leon 7 (1577) 1-0 Karlioglu Boran 11 (1382)
4 Dreelinck Adriaan 3 (1757) ½-½ Debucke Jolan 5 (1617)
5 Decruyenaere Laura 13 (1298) 0-1 Dellaert Ines 8 (1557)
6 Pouleyn Floris 10 (1398) 0-1 Decruyenaere Victor 12 (1367)
7 De Vidts Bram 16 (1160) 1-0 Boone Nathan 9 (1460)
8 De Keukelaere Wouter 14 (1223) 1-0 Vander Haeghen Loic 15 (1211)
9 Osaer Jarne 17 (1150) ½-½ Depickere Yari 18 (0)
Begin van de pagina

Van Volsem Merlijn (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17843
N-Elo1709
FIDE-ID258806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 4      Depickere Yari BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Dreelinck Adriaan BEL 1757 4.0 Z - 1 3.0 0.43 +0.57
4 1      Rogge Parcival BEL 1793 5.5 W - 1 4.0 0.38 +0.62
5 1      Naessens Wolf BEL 1613 4.5 Z v ½ 4.5 0.63 -0.13
6 1      D'Haenens Leon BEL 1577 5.0 W v ½ 5.0 0.68 -0.18
7 1      De Rycke Tyani BEL 1836 4.0 Z v 1 6.0 0.33 +0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1657 28.5 Totaal 6.0 4.25 +1.75
Begin van de pagina
Rogge Parcival (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1793
FIDE-ID249254
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pouleyn Floris BEL 1398 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Debucke Jolan BEL 1617 4.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
3 1      D'Haenens Leon BEL 1577 5.0 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
4 1      Van Volsem Merlijn BEL 1709 6.0 Z - 0 2.5 0.62 -0.62
5 3      Dellaert Ines BEL 1557 4.0 W ^ 1 3.5 0.80 +0.20
6 2      Dreelinck Adriaan BEL 1757 4.0 W ^ 1 4.5 0.55 +0.45
7 2      Naessens Wolf BEL 1613 4.5 Z - 1 5.5 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1604 30.0 Totaal 5.5 5.14 +0.36
Begin van de pagina
D'Haenens Leon (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1577
FIDE-ID251470
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Vidts Bram BEL 1160 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Boone Nathan BEL 1460 2.5 Z - 1 2.0 0.66 +0.34
3 1      Rogge Parcival BEL 1793 5.5 W v ½ 2.5 0.22 +0.28
4 2      Naessens Wolf BEL 1613 4.5 Z v ½ 3.0 0.45 +0.05
5 2      Dreelinck Adriaan BEL 1757 4.0 W - ½ 3.5 0.26 +0.24
6 1      Van Volsem Merlijn BEL 1709 6.0 Z - ½ 4.0 0.32 +0.18
7 3      Karlioglu Boran BEL 1382 3.5 W ^ 1 5.0 0.75 +0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1553 29.0 Totaal 5.0 3.58 +1.42
Begin van de pagina
Naessens Wolf (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1613
FIDE-ID249530
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vander Haeghen Loic BEL 1211 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Rycke Tyani BEL 1836 4.0 W - 1 2.0 0.22 +0.78
3 3      Debucke Jolan BEL 1617 4.0 Z - ½ 2.5 0.49 +0.01
4 2      D'Haenens Leon BEL 1577 5.0 W v ½ 3.0 0.55 -0.05
5 1      Van Volsem Merlijn BEL 1709 6.0 W v ½ 3.5 0.37 +0.13
6 3      Karlioglu Boran BEL 1382 3.5 Z ^ 1 4.5 0.79 +0.21
7 2      Rogge Parcival BEL 1793 5.5 W ^ 0 4.5 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1589 30.0 Totaal 4.5 3.60 +0.90
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1757
FIDE-ID250503
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Karlioglu Boran BEL 1382 3.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 3      Dellaert Ines BEL 1557 4.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 2      Van Volsem Merlijn BEL 1709 6.0 W - 0 2.0 0.57 -0.57
4 3      De Rycke Tyani BEL 1836 4.0 W - 1 3.0 0.39 +0.61
5 2      D'Haenens Leon BEL 1577 5.0 Z - ½ 3.5 0.74 -0.24
6 2      Rogge Parcival BEL 1793 5.5 Z - 0 3.5 0.45 -0.45
7 4      Debucke Jolan BEL 1617 4.0 W - ½ 4.0 0.69 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1638 32.0 Totaal 4.0 4.51 -0.51
Begin van de pagina
Debucke Jolan (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1617
FIDE-ID245194
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Rogge Parcival BEL 1793 5.5 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
3 3      Naessens Wolf BEL 1613 4.5 W - ½ 1.5 0.51 -0.01
4 5      Osaer Jarne BEL 1150 1.5 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Karlioglu Boran BEL 1382 3.5 Z v 0 2.5 0.79 -0.79
6 5      Decruyenaere Laura BEL 1298 2.5 W v 1 3.5 0.87 +0.13
7 4      Dreelinck Adriaan BEL 1757 4.0 Z - ½ 4.0 0.31 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 24.5 Totaal 4.0 4.59 -0.59
Begin van de pagina
De Rycke Tyani (Rank: 1)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1836
FIDE-ID247936
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Boone Nathan BEL 1460 2.5 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Naessens Wolf BEL 1613 4.5 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
3 4      Osaer Jarne BEL 1150 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Dreelinck Adriaan BEL 1757 4.0 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
5 6      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.0 Z v 1 4.0 0.92 +0.08
7 1      Van Volsem Merlijn BEL 1709 6.0 W v 0 4.0 0.67 -0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1468 25.5 Totaal 4.0 5.73 -1.73
Begin van de pagina
Dellaert Ines (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.12139
N-Elo1557
FIDE-ID238023
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Osaer Jarne BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck Adriaan BEL 1757 4.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 5      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
4 4      Karlioglu Boran BEL 1382 3.5 W - ½ 2.5 0.73 -0.23
5 3      Rogge Parcival BEL 1793 5.5 Z - 0 2.5 0.20 -0.20
6 6      Pouleyn Floris BEL 1398 2.5 W - ½ 3.0 0.71 -0.21
7 5      Decruyenaere Laura BEL 1298 2.5 Z v 1 4.0 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1449 23.5 Totaal 4.0 4.37 -0.37
Begin van de pagina
Decruyenaere Victor (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1367
FIDE-ID249971
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Volsem Merlijn BEL 1709 6.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 8      De Vidts Bram BEL 1160 3.0 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
3 5      Dellaert Ines BEL 1557 4.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
4 6      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.0 Z - 1 2.0 0.69 +0.31
5 5      Boone Nathan BEL 1460 2.5 W ^ 1 3.0 0.37 +0.63
6 4      De Rycke Tyani BEL 1836 4.0 W ^ 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Pouleyn Floris BEL 1398 2.5 Z - 1 4.0 0.46 +0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1477 25.0 Totaal 4.0 2.74 +1.26
Begin van de pagina
Karlioglu Boran (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1382
FIDE-ID254681
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck Adriaan BEL 1757 4.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 7      Vander Haeghen Loic BEL 1211 2.0 W - 1 1.0 0.73 +0.27
3 6      Depickere Yari BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Dellaert Ines BEL 1557 4.0 Z - ½ 2.5 0.27 +0.23
5 4      Debucke Jolan BEL 1617 4.0 W - 1 3.5 0.21 +0.79
6 3      Naessens Wolf BEL 1613 4.5 W - 0 3.5 0.21 -0.21
7 3      D'Haenens Leon BEL 1577 5.0 Z - 0 3.5 0.25 -0.25
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1555 25.0 Totaal 3.5 2.68 +0.82
Begin van de pagina
De Keukelaere Wouter (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1223
FIDE-ID251976
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Debucke Jolan BEL 1617 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Pouleyn Floris BEL 1398 2.5 W - 1 1.0 0.27 +0.73
3 7      Decruyenaere Laura BEL 1298 2.5 Z - ½ 1.5 0.40 +0.10
4 6      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.0 W v 0 1.5 0.31 -0.31
5 6      De Rycke Tyani BEL 1836 4.0 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
6 7      Boone Nathan BEL 1460 2.5 Z v ½ 2.0 0.20 +0.30
7 8      Vander Haeghen Loic BEL 1211 2.0 W ^ 1 3.0 0.52 +0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1455 21.5 Totaal 3.0 1.86 +1.14
Begin van de pagina
De Vidts Bram (Rank: 16)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16287
N-Elo1160
FIDE-ID251984
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      D'Haenens Leon BEL 1577 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.0 W - 0 0.0 0.23 -0.23
3 9      Pouleyn Floris BEL 1398 2.5 Z - 0 0.0 0.20 -0.20
4 9      Vander Haeghen Loic BEL 1211 2.0 W - 1 1.0 0.43 +0.57
5 7      Decruyenaere Laura BEL 1298 2.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
6 9      Osaer Jarne BEL 1150 1.5 W ^ 1 2.0 0.51 +0.49
7 7      Boone Nathan BEL 1460 2.5 W ^ 1 3.0 0.15 +0.85
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1351 20.0 Totaal 3.0 1.91 +1.09
Begin van de pagina
Decruyenaere Laura (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.12800
N-Elo1298
FIDE-ID240109
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3 7      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.0 W v ½ 0.5 0.60 -0.10
4 8      Depickere Yari BEL 0 1.5 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
5 7      De Vidts Bram BEL 1160 3.0 W ^ 1 2.5 0.69 +0.31
6 5      Debucke Jolan BEL 1617 4.0 Z v 0 2.5 0.13 -0.13
7 5      Dellaert Ines BEL 1557 4.0 W v 0 2.5 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1389 15.5 Totaal 2.5 2.52 -0.02
Begin van de pagina
Boone Nathan (Rank: 9)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.13782
N-Elo1460
FIDE-ID249874
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Rycke Tyani BEL 1836 4.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 5      D'Haenens Leon BEL 1577 5.0 W - 0 0.0 0.34 -0.34
3 8      Vander Haeghen Loic BEL 1211 2.0 Z ^ 1 1.0 0.81 +0.19
4 7      Pouleyn Floris BEL 1398 2.5 W ^ 1 2.0 0.59 +0.41
5 5      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.0 Z - 0 2.0 0.63 -0.63
6 7      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.0 W - ½ 2.5 0.80 -0.30
7 7      De Vidts Bram BEL 1160 3.0 Z v 0 2.5 0.85 -0.85
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1396 23.5 Totaal 2.5 4.11 -1.61
Begin van de pagina
Pouleyn Floris (Rank: 10)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1398
FIDE-ID258768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Rogge Parcival BEL 1793 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.0 Z - 0 0.0 0.73 -0.73
3 9      De Vidts Bram BEL 1160 3.0 W - 1 1.0 0.80 +0.20
4 7      Boone Nathan BEL 1460 2.5 Z - 0 1.0 0.41 -0.41
5 8      Depickere Yari BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 6      Dellaert Ines BEL 1557 4.0 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
7 6      Decruyenaere Victor BEL 1367 4.0 W ^ 0 2.5 0.54 -0.54
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1426 23.5 Totaal 2.5 3.77 -1.27
Begin van de pagina
Vander Haeghen Loic (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14723
N-Elo1211
FIDE-ID255319
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Naessens Wolf BEL 1613 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Karlioglu Boran BEL 1382 3.5 Z - 0 0.0 0.27 -0.27
3 8      Boone Nathan BEL 1460 2.5 W - 0 0.0 0.19 -0.19
4 9      De Vidts Bram BEL 1160 3.0 Z - 0 0.0 0.57 -0.57
5 9      Osaer Jarne BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.58 +0.42
6 8      Depickere Yari BEL 0 1.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
7 8      De Keukelaere Wouter BEL 1223 3.0 Z ^ 0 2.0 0.48 -0.48
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1331 19.5 Totaal 2.0 3.09 -1.09
Begin van de pagina
Osaer Jarne (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15562
N-Elo1150
FIDE-ID252034
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Dellaert Ines BEL 1557 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 4      De Rycke Tyani BEL 1836 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 5      Debucke Jolan BEL 1617 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Vander Haeghen Loic BEL 1211 2.0 Z ^ 0 1.0 0.42 -0.42
6 9      De Vidts Bram BEL 1160 3.0 Z v 0 1.0 0.49 -0.49
7 9      Depickere Yari BEL 0 1.5 W v ½ 1.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1476 18.5 Totaal 1.5 2.07 -1.57
Begin van de pagina
Depickere Yari (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19066
N-Elo0
FIDE-ID261289
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Van Volsem Merlijn BEL 1709 6.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Karlioglu Boran BEL 1382 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Decruyenaere Laura BEL 1298 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Pouleyn Floris BEL 1398 2.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 8      Vander Haeghen Loic BEL 1211 2.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
7 9      Osaer Jarne BEL 1150 1.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1358 18.0 Totaal 1.5 0.48 +0.02
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Med1 SB Vsch. #Win
1 Van Volsem Merlijn 4 1709 1903 6.0 9 Z 1 18 W 1 5 Z 1 2 W 1 4 Z ½ 3 W ½ 7 Z 1 21.50 23.25 25.5 5
2 Rogge Parcival 2 1793 1824 5.5 15 Z 1 6 W 1 3 Z ½ 1 Z 0 8 W 1 5 W 1 4 Z 1 21.50 21.50 21.5 5
3 D'Haenens Leon 7 1577 1714 5.0 12 W 1 14 Z 1 2 W ½ 4 Z ½ 5 W ½ 1 Z ½ 10 W 1 20.50 19.00 21.0 3
4 Naessens Wolf 6 1613 1692 4.5 16 Z 1 7 W 1 6 Z ½ 3 W ½ 1 W ½ 10 Z 1 2 W 0 22.00 17.00 21.0 3
5 Dreelinck Adriaan 3 1757 1689 4.0 10 W 1 8 Z 1 1 W 0 7 W 1 3 Z ½ 2 Z 0 6 W ½ 22.50 16.00 19.0 3
6 Debucke Jolan 5 1617 1519 4.0 11 W 1 2 Z 0 4 W ½ 17 Z 1 10 Z 0 13 W 1 5 Z ½ 18.50 11.75 16.0 3
7 De Rycke Tyani 1 1836 1600 4.0 14 W 1 4 Z 0 17 W 1 5 Z 0 11 W 1 9 Z 1 1 W 0 18.00 10.50 17.0 4
8 Dellaert Ines 8 1557 1500 4.0 17 Z 1 5 W 0 9 Z 1 10 W ½ 2 Z 0 15 W ½ 13 Z 1 17.50 11.50 16.0 3
9 Decruyenaere Victor 12 1367 1518 4.0 1 W 0 12 Z 1 8 W 0 11 Z 1 14 W 1 7 W 0 15 Z 1 16.50 11.00 14.0 4
10 Karlioglu Boran 11 1382 1473 3.5 5 Z 0 16 W 1 18 Z 1 8 Z ½ 6 W 1 4 W 0 3 Z 0 18.50 9.00 16.0 3
11 De Keukelaere Wouter 14 1223 1368 3.0 6 Z 0 15 W 1 13 Z ½ 9 W 0 7 Z 0 14 Z ½ 16 W 1 16.50 7.50 10.5 2
12 De Vidts Bram 16 1160 1292 3.0 3 Z 0 9 W 0 15 Z 0 16 W 1 13 Z 0 17 W 1 14 W 1 14.50 5.50 7.0 3
13 Decruyenaere Laura 13 1298 1291 2.5 A A 11 W ½ 18 Z 1 12 W 1 6 Z 0 8 W 0 17.50 5.50 9.5 2
14 Boone Nathan 9 1460 1286 2.5 7 Z 0 3 W 0 16 Z 1 15 W 1 9 Z 0 11 W ½ 12 Z 0 16.50 6.00 10.0 2
15 Pouleyn Floris 10 1398 1255 2.5 2 W 0 11 Z 0 12 W 1 14 Z 0 18 W 1 8 Z ½ 9 W 0 16.50 6.00 9.0 2
16 Vander Haeghen Loic 15 1211 1091 2.0 4 W 0 10 Z 0 14 W 0 12 Z 0 17 W 1 18 Z 1 11 Z 0 13.00 2.00 5.0 2
17 Osaer Jarne 17 1150 894 1.5 8 W 0 B1 7 Z 0 6 W 0 16 Z 0 12 Z 0 18 W ½ 15.50 3.00 6.5 0
18 Depickere Yari 18 0 957 1.5 B1 1 Z 0 10 W 0 13 W 0 15 Z 0 16 W 0 17 Z ½ 14.50 3.50 7.5 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/10/28 21:22