SwarLogo Liga Jeugd 19 A-reeks SwarLogo
462
Organisator: Zottegem
Arbiter: David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: andere
Datums: van 26/10/2019 tot 27/10/2019
Scheidingssystemen: B Med1, SB, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 SB Vsch.
1 Boudry William -20 2052 LSV-Chesspirant 6.0 2032 20.50 24.25 25.5
2 Heymans Berwout -18 1886 Aalst 5.0 1840 20.00 17.75 24.0
3 Lahousse Wouter -18 1654 Wachtebeke 5.0 1805 17.00 13.50 20.0
4 Decruyenaere Robbert -18 1932 LSV-Chesspirant 4.5 1813 19.50 15.00 18.0
5 De Baets Branko -18 1564 Artevelde 4.5 1659 17.50 14.25 16.5
6 Neirynck Arthur -18 1446 LSV-Chesspirant 4.0 1532 18.00 13.25 13.0
7 Vanhoucke Kobe -18 1599 KGSRL Gent 3.5 1633 18.50 9.50 15.5
8 De Smedt Lias -20 1426 LSV-Chesspirant 3.5 1443 18.00 7.75 11.0
9 Traest Alexander -18 1291 KGSRL Gent 3.5 1207 11.50 5.75 9.0
10 Temmerman Sander -20 1724 MSV 3.0 1579 20.00 8.25 15.5
11 Vander Bracht Siebe -18 0 LSV-Chesspirant 2.5 959 12.50 4.25 8.5
12 Mohanadnoori Aymen -20 0 Geraardsbergen 2.0 974 17.50 4.50 11.0
13 Coppens Pieter -18 1150 LSV-Chesspirant 2.0 936 13.50 5.00 8.5
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -18
Nr. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 SB Vsch.
1 Heymans Berwout -18 1886 Aalst 5.0 1840 20.00 17.75 24.0
2 Lahousse Wouter -18 1654 Wachtebeke 5.0 1805 17.00 13.50 20.0
3 Decruyenaere Robbert -18 1932 LSV-Chesspirant 4.5 1813 19.50 15.00 18.0
4 De Baets Branko -18 1564 Artevelde 4.5 1659 17.50 14.25 16.5
5 Neirynck Arthur -18 1446 LSV-Chesspirant 4.0 1532 18.00 13.25 13.0
6 Vanhoucke Kobe -18 1599 KGSRL Gent 3.5 1633 18.50 9.50 15.5
7 Traest Alexander -18 1291 KGSRL Gent 3.5 1207 11.50 5.75 9.0
8 Vander Bracht Siebe -18 0 LSV-Chesspirant 2.5 959 12.50 4.25 8.5
9 Coppens Pieter -18 1150 LSV-Chesspirant 2.0 936 13.50 5.00 8.5
Categorie: -20
Nr. Naam Voornaam Cat N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 SB Vsch.
1 Boudry William -20 2052 LSV-Chesspirant 6.0 2032 20.50 24.25 25.5
2 De Smedt Lias -20 1426 LSV-Chesspirant 3.5 1443 18.00 7.75 11.0
3 Temmerman Sander -20 1724 MSV 3.0 1579 20.00 8.25 15.5
4 Mohanadnoori Aymen -20 0 Geraardsbergen 2.0 974 17.50 4.50 11.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Boudry William 1 (2052) 1-0 De Baets Branko 7 (1564)
2 Neirynck Arthur 8 (1446) 0-1 Decruyenaere Robbert 2 (1932)
3 Heymans Berwout 3 (1886) 1-0 De Smedt Lias 9 (1426)
4 Traest Alexander 10 (1291) 0-1 Temmerman Sander 4 (1724)
5 Lahousse Wouter 5 (1654) 1-0 Coppens Pieter 11 (1150)
6 Vander Bracht Siebe 12 (0) 0-1 Vanhoucke Kobe 6 (1599)
  Mohanadnoori Aymen 13 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Temmerman Sander 4 (1724) 0-1 Boudry William 1 (2052)
2 Decruyenaere Robbert 2 (1932) 0-1 Lahousse Wouter 5 (1654)
3 Mohanadnoori Aymen 13 (0) 0-1 Heymans Berwout 3 (1886)
4 Vanhoucke Kobe 6 (1599) 1-0 Neirynck Arthur 8 (1446)
5 De Baets Branko 7 (1564) 1-0 Traest Alexander 10 (1291)
6 De Smedt Lias 9 (1426) 1-0 Vander Bracht Siebe 12 (0)
  Coppens Pieter 11 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Boudry William 1 (2052) 1-0 Lahousse Wouter 5 (1654)
2 Heymans Berwout 3 (1886) 1-0 Vanhoucke Kobe 6 (1599)
3 De Smedt Lias 9 (1426) 0-1 Decruyenaere Robbert 2 (1932)
4 Coppens Pieter 11 (1150) 0-1 Temmerman Sander 4 (1724)
5 De Baets Branko 7 (1564) 1-0 Mohanadnoori Aymen 13 (0)
6 Neirynck Arthur 8 (1446) 1-0 Traest Alexander 10 (1291)
  Vander Bracht Siebe 12 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Heymans Berwout 3 (1886) ½-½ Boudry William 1 (2052)
2 Decruyenaere Robbert 2 (1932) 1-0 Vanhoucke Kobe 6 (1599)
3 Temmerman Sander 4 (1724) ½-½ De Baets Branko 7 (1564)
4 Lahousse Wouter 5 (1654) 1-0 De Smedt Lias 9 (1426)
5 Vander Bracht Siebe 12 (0) 0-1 Neirynck Arthur 8 (1446)
6 Mohanadnoori Aymen 13 (0) 1-0 Coppens Pieter 11 (1150)
  Traest Alexander 10 (1291) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Boudry William 1 (2052) 1-0 Decruyenaere Robbert 2 (1932)
2 Lahousse Wouter 5 (1654) 0-1 Heymans Berwout 3 (1886)
3 Vanhoucke Kobe 6 (1599) ½-½ Temmerman Sander 4 (1724)
4 Neirynck Arthur 8 (1446) ½-½ De Baets Branko 7 (1564)
5 Traest Alexander 10 (1291) 1-0 Mohanadnoori Aymen 13 (0)
6 Coppens Pieter 11 (1150) ½-½ Vander Bracht Siebe 12 (0)
  De Smedt Lias 9 (1426) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Decruyenaere Robbert 2 (1932) ½-½ Heymans Berwout 3 (1886)
2 Vanhoucke Kobe 6 (1599) 0-1 Boudry William 1 (2052)
3 Temmerman Sander 4 (1724) 0-1 Lahousse Wouter 5 (1654)
4 De Baets Branko 7 (1564) ½-½ De Smedt Lias 9 (1426)
5 Traest Alexander 10 (1291) ½-½ Coppens Pieter 11 (1150)
6 Mohanadnoori Aymen 13 (0) 0-1 Vander Bracht Siebe 12 (0)
  Neirynck Arthur 8 (1446) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Boudry William 1 (2052) ½-½ Neirynck Arthur 8 (1446)
2 Heymans Berwout 3 (1886) 0-1 De Baets Branko 7 (1564)
3 Lahousse Wouter 5 (1654) 1-0 Mohanadnoori Aymen 13 (0)
4 Temmerman Sander 4 (1724) 0-1 Decruyenaere Robbert 2 (1932)
5 Vander Bracht Siebe 12 (0) 0-1 Traest Alexander 10 (1291)
6 De Smedt Lias 9 (1426) 1-0 Coppens Pieter 11 (1150)
  Vanhoucke Kobe 6 (1599) 1 Bye    
Begin van de pagina

Boudry William (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2052
FIDE-ID234990
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Baets Branko BEL 1564 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Temmerman Sander BEL 1724 3.0 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
3 1      Lahousse Wouter BEL 1654 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Heymans Berwout BEL 1886 5.0 Z - ½ 3.5 0.72 -0.22
5 1      Decruyenaere Robbert BEL 1932 4.5 W - 1 4.5 0.66 +0.34
6 2      Vanhoucke Kobe BEL 1599 3.5 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Neirynck Arthur BEL 1446 4.0 W v ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1686 29.5 Totaal 6.0 5.93 +0.07
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1886
FIDE-ID257036
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Smedt Lias BEL 1426 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mohanadnoori Aymen BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vanhoucke Kobe BEL 1599 3.5 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1      Boudry William BEL 2052 6.0 W - ½ 3.5 0.28 +0.22
5 2      Lahousse Wouter BEL 1654 5.0 Z - 1 4.5 0.79 +0.21
6 1      Decruyenaere Robbert BEL 1932 4.5 Z v ½ 5.0 0.44 +0.06
7 2      De Baets Branko BEL 1564 4.5 W v 0 5.0 0.87 -0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1704 29.0 Totaal 5.0 5.06 -0.06
Begin van de pagina
Lahousse Wouter (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13870
N-Elo1654
FIDE-ID244929
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coppens Pieter BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Decruyenaere Robbert BEL 1932 4.5 Z - 1 2.0 0.17 +0.83
3 1      Boudry William BEL 2052 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      De Smedt Lias BEL 1426 3.5 W - 1 3.0 0.79 +0.21
5 2      Heymans Berwout BEL 1886 5.0 W v 0 3.0 0.21 -0.21
6 3      Temmerman Sander BEL 1724 3.0 Z v 1 4.0 0.40 +0.60
7 3      Mohanadnoori Aymen BEL 0 2.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1695 26.0 Totaal 5.0 3.49 +1.51
Begin van de pagina
Decruyenaere Robbert (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10967
N-Elo1932
FIDE-ID240427
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Neirynck Arthur BEL 1446 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Lahousse Wouter BEL 1654 5.0 W - 0 1.0 0.83 -0.83
3 3      De Smedt Lias BEL 1426 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Vanhoucke Kobe BEL 1599 3.5 W - 1 3.0 0.88 +0.12
5 1      Boudry William BEL 2052 6.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
6 1      Heymans Berwout BEL 1886 5.0 W ^ ½ 3.5 0.56 -0.06
7 4      Temmerman Sander BEL 1724 3.0 Z ^ 1 4.5 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1683 30.0 Totaal 4.5 5.22 -0.72
Begin van de pagina
De Baets Branko (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1564
FIDE-ID248932
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Boudry William BEL 2052 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Traest Alexander BEL 1291 3.5 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 5      Mohanadnoori Aymen BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Temmerman Sander BEL 1724 3.0 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
5 4      Neirynck Arthur BEL 1446 4.0 Z - ½ 3.0 0.66 -0.16
6 4      De Smedt Lias BEL 1426 3.5 W v ½ 3.5 0.69 -0.19
7 2      Heymans Berwout BEL 1886 5.0 Z v 1 4.5 0.13 +0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1637 27.0 Totaal 4.5 3.60 +0.90
Begin van de pagina
Neirynck Arthur (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14557
N-Elo1446
FIDE-ID250198
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Decruyenaere Robbert BEL 1932 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      Vanhoucke Kobe BEL 1599 3.5 Z - 0 0.0 0.30 -0.30
3 6      Traest Alexander BEL 1291 3.5 W ^ 1 1.0 0.71 +0.29
4 5      Vander Bracht Siebe BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 4      De Baets Branko BEL 1564 4.5 W - ½ 2.5 0.34 +0.16
6        Bye           1 3.5    
7 1      Boudry William BEL 2052 6.0 Z v ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1687 24.5 Totaal 4.0 2.43 +0.57
Begin van de pagina
Vanhoucke Kobe (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14316
N-Elo1599
FIDE-ID247634
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vander Bracht Siebe BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Neirynck Arthur BEL 1446 4.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
3 2      Heymans Berwout BEL 1886 5.0 Z v 0 2.0 0.16 -0.16
4 2      Decruyenaere Robbert BEL 1932 4.5 Z v 0 2.0 0.12 -0.12
5 3      Temmerman Sander BEL 1724 3.0 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
6 2      Boudry William BEL 2052 6.0 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
7        Bye           1 3.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1808 25.0 Totaal 3.5 2.31 +0.19
Begin van de pagina
De Smedt Lias (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1426
FIDE-ID245950
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Heymans Berwout BEL 1886 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Vander Bracht Siebe BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 3      Decruyenaere Robbert BEL 1932 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 4      Lahousse Wouter BEL 1654 5.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
5        Bye           1 2.0    
6 4      De Baets Branko BEL 1564 4.5 Z v ½ 2.5 0.31 +0.19
7 6      Coppens Pieter BEL 1150 2.0 W v 1 3.5 0.83 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1637 23.5 Totaal 3.5 2.43 +0.07
Begin van de pagina
Traest Alexander (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14314
N-Elo1291
FIDE-ID248371
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Temmerman Sander BEL 1724 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      De Baets Branko BEL 1564 4.5 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
3 6      Neirynck Arthur BEL 1446 4.0 Z - 0 0.0 0.29 -0.29
4        Bye           1 1.0    
5 5      Mohanadnoori Aymen BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
6 5      Coppens Pieter BEL 1150 2.0 W v ½ 2.5 0.69 -0.19
7 5      Vander Bracht Siebe BEL 0 2.5 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1471 18.0 Totaal 3.5 3.07 -0.57
Begin van de pagina
Temmerman Sander (Rank: 4)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.13522
N-Elo1724
FIDE-ID242071
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Traest Alexander BEL 1291 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Boudry William BEL 2052 6.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
3 4      Coppens Pieter BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      De Baets Branko BEL 1564 4.5 W - ½ 2.5 0.71 -0.21
5 3      Vanhoucke Kobe BEL 1599 3.5 Z - ½ 3.0 0.67 -0.17
6 3      Lahousse Wouter BEL 1654 5.0 W v 0 3.0 0.60 -0.60
7 4      Decruyenaere Robbert BEL 1932 4.5 W v 0 3.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1606 29.0 Totaal 3.0 4.18 -1.18
Begin van de pagina
Vander Bracht Siebe (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19761
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vanhoucke Kobe BEL 1599 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      De Smedt Lias BEL 1426 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 5      Neirynck Arthur BEL 1446 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 6      Coppens Pieter BEL 1150 2.0 Z v ½ 1.5 0.08 +0.42
6 6      Mohanadnoori Aymen BEL 0 2.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 5      Traest Alexander BEL 1291 3.5 W ^ 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1382 18.5 Totaal 2.5 0.90 +0.60
Begin van de pagina
Mohanadnoori Aymen (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17726
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Heymans Berwout BEL 1886 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      De Baets Branko BEL 1564 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Coppens Pieter BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 5      Traest Alexander BEL 1291 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 6      Vander Bracht Siebe BEL 0 2.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 3      Lahousse Wouter BEL 1654 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 22.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Coppens Pieter (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo1150
FIDE-ID251828
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lahousse Wouter BEL 1654 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 4      Temmerman Sander BEL 1724 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Mohanadnoori Aymen BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.92 -0.92
5 6      Vander Bracht Siebe BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 5      Traest Alexander BEL 1291 3.5 Z - ½ 2.0 0.31 +0.19
7 6      De Smedt Lias BEL 1426 3.5 Z ^ 0 2.0 0.17 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1523 19.5 Totaal 2.0 2.48 -1.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Med1 SB Vsch. #Win
1 Boudry William 1 2052 2032 6.0 5 W 1 10 Z 1 3 W 1 2 Z ½ 4 W 1 7 Z 1 6 W ½ 20.50 24.25 25.5 5
2 Heymans Berwout 3 1886 1840 5.0 8 W 1 12 Z 1 7 W 1 1 W ½ 3 Z 1 4 Z ½ 5 W 0 20.00 17.75 24.0 4
3 Lahousse Wouter 5 1654 1805 5.0 13 W 1 4 Z 1 1 Z 0 8 W 1 2 W 0 10 Z 1 12 W 1 17.00 13.50 20.0 5
4 Decruyenaere Robbert 2 1932 1813 4.5 6 Z 1 3 W 0 8 Z 1 7 W 1 1 Z 0 2 W ½ 10 Z 1 19.50 15.00 18.0 4
5 De Baets Branko 7 1564 1659 4.5 1 Z 0 9 W 1 12 W 1 10 Z ½ 6 Z ½ 8 W ½ 2 Z 1 17.50 14.25 16.5 3
6 Neirynck Arthur 8 1446 1532 4.0 4 W 0 7 Z 0 9 W 1 11 Z 1 5 W ½ B1 1 Z ½ 18.00 13.25 13.0 2
7 Vanhoucke Kobe 6 1599 1633 3.5 11 Z 1 6 W 1 2 Z 0 4 Z 0 10 W ½ 1 W 0 B1 18.50 9.50 15.5 2
8 De Smedt Lias 9 1426 1443 3.5 2 Z 0 11 W 1 4 W 0 3 Z 0 B1 5 Z ½ 13 W 1 18.00 7.75 11.0 2
9 Traest Alexander 10 1291 1207 3.5 10 W 0 5 Z 0 6 Z 0 B1 12 W 1 13 W ½ 11 Z 1 11.50 5.75 9.0 2
10 Temmerman Sander 4 1724 1579 3.0 9 Z 1 1 W 0 13 Z 1 5 W ½ 7 Z ½ 3 W 0 4 W 0 20.00 8.25 15.5 2
11 Vander Bracht Siebe 12 0 959 2.5 7 W 0 8 Z 0 B1 6 W 0 13 Z ½ 12 Z 1 9 W 0 12.50 4.25 8.5 1
12 Mohanadnoori Aymen 13 0 974 2.0 B1 2 W 0 5 Z 0 13 W 1 9 Z 0 11 W 0 3 Z 0 17.50 4.50 11.0 1
13 Coppens Pieter 11 1150 936 2.0 3 Z 0 B1 10 W 0 12 Z 0 11 W ½ 9 Z ½ 8 Z 0 13.50 5.00 8.5 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/10/28 21:22