SwarLogo Jeugdschaakcriterium Gent min12 SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant
Arbiter: Geert Bailleul, Joris Verhelst
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 28/11/2021 tot 28/11/2021
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
----
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam #Part. PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Ruzhansky Elias M 21132 1624 KGSRL Gent 7 6.5 1824 30.50 33.50 26.5 6
2 Govoreanu Matei M 16824 1818 Westerlo 7 6.0 1807 27.50 33.50 26.0 5
3 Vandenhole Kobe M 20531 1636 Aalst 7 5.5 1635 22.50 32.00 23.5 5
4 Musabayev Maxim M 16932 1553 LSV-Chesspirant 7 5.5 1526 21.00 29.00 23.0 5
5 Ghisa Alexander M 19897 1263 Kapelle-op-den-Bos 7 5.0 1201 18.50 29.00 20.0 5
6 Pereira Garza Cecilia F 22695 0 Leuven Centraal 7 5.0 996 17.50 29.50 20.0 5
7 Cappan Stan M 15465 1305 LSV-Chesspirant 7 5.0 1278 17.00 29.00 21.0 5
8 Peeters Yumi F 16559 1150 LSV-Chesspirant 7 5.0 1120 15.50 25.50 21.0 5
9 Wu Zhengbang M 22175 1320 Dolle Toren Leuven 7 4.5 1362 16.00 30.50 20.0 4
10 Roelandt Jesse M 21498 1378 Kortrijk 7 4.0 1318 16.00 31.50 21.0 3
11 Hanssen Casper M 19131 0 Houthalen-Oost 7 4.0 692 15.00 31.00 18.0 4
12 Van Ewijk Abel M 21087 0 LSV-Chesspirant 7 4.0 720 12.50 28.50 17.0 4
13 Decraene Lotus F 16320 1284 LSV-Chesspirant 7 4.0 1102 12.50 28.50 16.0 4
14 Vanherreweghe Tuur M 22879 0 Waregem 7 4.0 395 11.50 25.50 17.0 4
15 Liang William M 23755 0 Dolle Toren Leuven 7 4.0 214 11.50 25.50 17.0 4
16 Caekaert Simon M 21356 0 LSV-Chesspirant 6 4.0 428 11.50 24.50 16.0 3
17 Van Achte Seppe M 19124 0 Houthalen-Oost 7 4.0 417 11.00 24.00 15.0 4
18 van Maele Nand M 23908 0 Deinze 7 4.0 239 10.75 23.50 14.5 3
19 Londers Tuur M 19773 0 LSV-Chesspirant 7 4.0 398 10.00 23.00 17.0 4
20 De Cock Milo M 21093 0 KGSRL Gent 7 4.0 50 10.00 20.00 13.0 4
21 Beuseling Lander M 19207 0 de Mercatel 7 3.5 232 5.00 21.50 11.5 3
22 Ferdinande Ebben M 21801 0 KGSRL Gent 7 3.0 336 10.00 28.50 15.0 3
23 Van Der Goten Daan M 19539 0 de Mercatel 7 3.0 147 8.75 23.50 13.0 2
24 Osselaer Arend M 23521 0 Zottegem 7 3.0 -50 8.50 24.00 14.0 3
25 Vandermeersch Lucas M 18960 0 KGSRL Gent 7 3.0 130 7.00 21.50 11.0 3
26 Deschepper Matteo M 17956 0 Izegem 7 3.0 -50 6.50 21.50 11.0 3
27 Debyser Lennert M 20400 0 KGSRL Gent 7 3.0 330 6.50 21.50 10.0 3
28 Duthoi Mattijs M 23853 0 LSV-Chesspirant 6 3.0 101 6.50 20.50 12.0 2
29 Vandevoorde Lowie M 21832 0 MSV 7 3.0 320 6.00 23.00 11.0 3
30 Verstraete Lars M 21335 0 LSV-Chesspirant 7 3.0 172 5.50 22.00 11.0 3
31 Stragier Lucas M 19544 0 Izegem 7 2.5 81 3.50 19.00 9.0 2
32 Van De Walle Jaimie M 21837 0 MSV 7 2.0 -158 3.50 21.00 8.0 2
33 Maes Castor M 23866 0 Wachtebeke 7 2.0 -158 3.00 19.00 6.0 2
34 Verbanck Kasper M 21096 0 KGSRL Gent 6 2.0 0 2.50 20.50 5.0 1
35 Bruznican Levi M 23219 0 LSV-Chesspirant 7 2.0 31 2.00 19.00 8.0 2
36 Jacquet Elias M 23903 0 KGSRL Gent 6 2.0 -273 2.00 15.00 5.0 1
37 A (7) Orban Jasper M 23320 0 LSV-Chesspirant 6 2.0 186 1.00 21.00 9.0 2
38 Ameye Noah M 22852 0 Izegem 6 1.0 -800 2.00 19.50 5.0 0
39 Martinez Garrigues Mateo M 22347 0 Dworp 6 1.0 -608 0.50 18.00 2.0 0
40 A Froeyman Hugo M 14489 1734 Mechelen 0 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0
41 A Sinha Darsh M 20579 0 Oude God Mortsel 0 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0
42 A Bernard Ivan M 19541 0 Terneuzen 0 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Govoreanu Matei 0.0 1-0 Orban Jasper 0.0
2 Verbanck Kasper 0.0 0-1 Vandenhole Kobe 0.0
3 Ruzhansky Elias 0.0 1-0 Beuseling Lander 0.0
4 Verstraete Lars 0.0 0-1 Musabayev Maxim 0.0
5 Roelandt Jesse 0.0 1-0 Debyser Lennert 0.0
6 Bruznican Levi 0.0 0-1 Wu Zhengbang 0.0
7 Cappan Stan 0.0 1-0 Vandevoorde Lowie 0.0
8 Stragier Lucas 0.0 0-1 Decraene Lotus 0.0
9 Ghisa Alexander 0.0 1-0 Vandermeersch Lucas 0.0
10 Martinez Garrigues Mateo 0.0 0-1 Peeters Yumi 0.0
11 Van Ewijk Abel 0.0 1-0 Deschepper Matteo 0.0
12 Liang William 0.0 1-0 Osselaer Arend 0.0
13 Hanssen Casper 0.0 1-0 De Cock Milo 0.0
14 van Maele Nand 0.0 1-0 Maes Castor 0.0
15 Pereira Garza Cecilia 0.0 1-0 Ameye Noah 0.0
16 Van Achte Seppe 0.0 0-1 Van Der Goten Daan 0.0
17 Ferdinande Ebben 0.0 1-0 Caekaert Simon 0.0
18 Londers Tuur 0.0 1-0 Jacquet Elias 0.0
19 Van De Walle Jaimie 0.0 0-1 Vanherreweghe Tuur 0.0
  Duthoi Mattijs 0.0 1 Bye  
  Bernard Ivan 0.0 0 Afwezig  
  Froeyman Hugo 0.0 0 Afwezig  
  Sinha Darsh 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Van Ewijk Abel 1.0 0-1 Govoreanu Matei 1.0
2 Vandenhole Kobe 1.0 1-0 Hanssen Casper 1.0
3 Pereira Garza Cecilia 1.0 0-1 Ruzhansky Elias 1.0
4 Musabayev Maxim 1.0 1-0 Ferdinande Ebben 1.0
5 Van Der Goten Daan 1.0 0-1 Roelandt Jesse 1.0
6 Wu Zhengbang 1.0 1-0 van Maele Nand 1.0
7 Duthoi Mattijs 1.0 0-1 Cappan Stan 1.0
8 Decraene Lotus 1.0 1-0 Londers Tuur 1.0
9 Vanherreweghe Tuur 1.0 0-1 Ghisa Alexander 1.0
10 Peeters Yumi 1.0 1-0 Liang William 1.0
11 Osselaer Arend 0.0 1-0 Bruznican Levi 0.0
12 Maes Castor 0.0 0-1 Vandevoorde Lowie 0.0
13 Jacquet Elias 0.0 0-1 Stragier Lucas 0.0
14 Vandermeersch Lucas 0.0 0-1 Van De Walle Jaimie 0.0
15 Orban Jasper 0.0 1-0 Martinez Garrigues Mateo 0.0
16 Deschepper Matteo 0.0 1-0 Verbanck Kasper 0.0
17 Beuseling Lander 0.0 0-1 De Cock Milo 0.0
18 Ameye Noah 0.0 0-1 Verstraete Lars 0.0
19 Debyser Lennert 0.0 0-1 Van Achte Seppe 0.0
  Caekaert Simon 0.0 1 Bye  
  Froeyman Hugo 0.0 0 Afwezig  
  Bernard Ivan 0.0 0 Afwezig  
  Sinha Darsh 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Govoreanu Matei 2.0 1-0 Wu Zhengbang 2.0
2 Cappan Stan 2.0 0-1 Vandenhole Kobe 2.0
3 Ruzhansky Elias 2.0 1-0 Decraene Lotus 2.0
4 Ghisa Alexander 2.0 0-1 Musabayev Maxim 2.0
5 Roelandt Jesse 2.0 1-0 Peeters Yumi 2.0
6 Stragier Lucas 1.0 0-1 Van Ewijk Abel 1.0
7 De Cock Milo 1.0 0-1 Osselaer Arend 1.0
8 Hanssen Casper 1.0 1-0 Deschepper Matteo 1.0
9 van Maele Nand 1.0 0-1 Pereira Garza Cecilia 1.0
10 Caekaert Simon 1.0 1-0 Van Der Goten Daan 1.0
11 Ferdinande Ebben 1.0 1-0 Duthoi Mattijs 1.0
12 Van De Walle Jaimie 1.0 0-1 Van Achte Seppe 1.0
13 Londers Tuur 1.0 1-0 Orban Jasper 1.0
14 Verstraete Lars 1.0 0-1 Vanherreweghe Tuur 1.0
15 Vandevoorde Lowie 1.0 0-1 Liang William 1.0
16 Debyser Lennert 0.0 1-0 Maes Castor 0.0
17 Bruznican Levi 0.0 1-0 Jacquet Elias 0.0
18 Verbanck Kasper 0.0 0-1 Vandermeersch Lucas 0.0
19 Martinez Garrigues Mateo 0.0 0-1 Beuseling Lander 0.0
  Ameye Noah 0.0 1 Bye  
  Sinha Darsh 0.0 0 Afwezig  
  Bernard Ivan 0.0 0 Afwezig  
  Froeyman Hugo 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev Maxim 3.0 0-1 Govoreanu Matei 3.0
2 Vandenhole Kobe 3.0 0-1 Ruzhansky Elias 3.0
3 Wu Zhengbang 2.0 ½-½ Roelandt Jesse 3.0
4 Van Achte Seppe 2.0 0-1 Cappan Stan 2.0
5 Decraene Lotus 2.0 0-1 Pereira Garza Cecilia 2.0
6 Caekaert Simon 2.0 0-1 Ghisa Alexander 2.0
7 Peeters Yumi 2.0 1-0 Ferdinande Ebben 2.0
8 Vanherreweghe Tuur 2.0 0-1 Van Ewijk Abel 2.0
9 Osselaer Arend 2.0 0-1 Londers Tuur 2.0
10 Liang William 2.0 0-1 Hanssen Casper 2.0
11 Van Der Goten Daan 1.0 ½-½ Stragier Lucas 1.0
12 Vandevoorde Lowie 1.0 1-0 Van De Walle Jaimie 1.0
13 Orban Jasper 1.0 0-1 van Maele Nand 1.0
14 Beuseling Lander 1.0 1-0 Ameye Noah 1.0
15 Vandermeersch Lucas 1.0 1-0 Verstraete Lars 1.0
16 Deschepper Matteo 1.0 1-0 Debyser Lennert 1.0
17 Duthoi Mattijs 1.0 1-0 Bruznican Levi 1.0
18 De Cock Milo 1.0 1-0 Verbanck Kasper 0.0
19 Maes Castor 0.0 1-0 Martinez Garrigues Mateo 0.0
  Jacquet Elias 0.0 1 Bye  
  Bernard Ivan 0.0 0 Afwezig  
  Sinha Darsh 0.0 0 Afwezig  
  Froeyman Hugo 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Govoreanu Matei 4.0 ½-½ Ruzhansky Elias 4.0
2 Roelandt Jesse 3.5 0-1 Vandenhole Kobe 3.0
3 Van Ewijk Abel 3.0 0-1 Musabayev Maxim 3.0
4 Cappan Stan 3.0 1-0 Hanssen Casper 3.0
5 Pereira Garza Cecilia 3.0 1-0 Ghisa Alexander 3.0
6 Londers Tuur 3.0 0-1 Peeters Yumi 3.0
7 Decraene Lotus 2.0 0-1 Wu Zhengbang 2.5
8 Osselaer Arend 2.0 1-0 Duthoi Mattijs 2.0
9 Ferdinande Ebben 2.0 1-0 De Cock Milo 2.0
10 van Maele Nand 2.0 ½-½ Beuseling Lander 2.0
11 Van Achte Seppe 2.0 1-0 Vandevoorde Lowie 2.0
12 Vandermeersch Lucas 2.0 0-1 Caekaert Simon 2.0
13 Vanherreweghe Tuur 2.0 1-0 Deschepper Matteo 2.0
14 Stragier Lucas 1.5 0-1 Liang William 2.0
15 Jacquet Elias 1.0 0-1 Van Der Goten Daan 1.5
16 Verstraete Lars 1.0 1-0 Maes Castor 1.0
17 Van De Walle Jaimie 1.0 0-1 Debyser Lennert 1.0
18 Ameye Noah 1.0 0-1 Orban Jasper 1.0
19 Bruznican Levi 1.0 1-0 Martinez Garrigues Mateo 0.0
  Verbanck Kasper 0.0 1 Bye  
  Sinha Darsh 0.0 0 Afwezig  
  Froeyman Hugo 0.0 0 Afwezig  
  Bernard Ivan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters Yumi 4.0 0-1 Govoreanu Matei 4.5
2 Ruzhansky Elias 4.5 1-0 Cappan Stan 4.0
3 Vandenhole Kobe 4.0 1-0 Pereira Garza Cecilia 4.0
4 Musabayev Maxim 4.0 ½-½ Roelandt Jesse 3.5
5 Wu Zhengbang 3.5 1-0 Van Ewijk Abel 3.0
6 Ghisa Alexander 3.0 1-0 Van Achte Seppe 3.0
7 Caekaert Simon 3.0 1-0 Osselaer Arend 3.0
8 Hanssen Casper 3.0 1-0 Londers Tuur 3.0
9 Liang William 3.0 1-0 Ferdinande Ebben 3.0
10 Beuseling Lander 2.5 0-1 Vanherreweghe Tuur 3.0
11 Van Der Goten Daan 2.5 ½-½ van Maele Nand 2.5
12 Vandevoorde Lowie 2.0 0-1 Decraene Lotus 2.0
13 Orban Jasper 2.0 0-1 Vandermeersch Lucas 2.0
14 Deschepper Matteo 2.0 0-1 Verstraete Lars 2.0
15 Debyser Lennert 2.0 1-0 Duthoi Mattijs 2.0
16 De Cock Milo 2.0 1-0 Bruznican Levi 2.0
17 Maes Castor 1.0 1-0 Stragier Lucas 1.5
18 Verbanck Kasper 1.0 1-0 Jacquet Elias 1.0
19 Ameye Noah 1.0 0-1 Van De Walle Jaimie 1.0
  Martinez Garrigues Mateo 0.0 1 Bye  
  Bernard Ivan 0.0 0 Afwezig  
  Sinha Darsh 0.0 0 Afwezig  
  Froeyman Hugo 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Govoreanu Matei 5.5 ½-½ Vandenhole Kobe 5.0
2 Ruzhansky Elias 5.5 1-0 Wu Zhengbang 4.5
3 Hanssen Casper 4.0 0-1 Musabayev Maxim 4.5
4 Roelandt Jesse 4.0 0-1 Ghisa Alexander 4.0
5 Cappan Stan 4.0 1-0 Caekaert Simon 4.0
6 Vanherreweghe Tuur 4.0 0-1 Peeters Yumi 4.0
7 Pereira Garza Cecilia 4.0 1-0 Liang William 4.0
8 Decraene Lotus 3.0 1-0 Debyser Lennert 3.0
9 Van Ewijk Abel 3.0 1-0 Vandermeersch Lucas 3.0
10 van Maele Nand 3.0 1-0 Osselaer Arend 3.0
11 Londers Tuur 3.0 1-0 Van Der Goten Daan 3.0
12 Ferdinande Ebben 3.0 0-1 Van Achte Seppe 3.0
13 Verstraete Lars 3.0 0-1 De Cock Milo 3.0
14 Van De Walle Jaimie 2.0 0-1 Beuseling Lander 2.5
15 Deschepper Matteo 2.0 1-0 Maes Castor 2.0
16 Duthoi Mattijs 2.0 1-0 Verbanck Kasper 2.0
17 Bruznican Levi 2.0 0-1 Vandevoorde Lowie 2.0
18 Martinez Garrigues Mateo 1.0 0-1 Stragier Lucas 1.5
19 Jacquet Elias 1.0 1-0 Ameye Noah 1.0
  Froeyman Hugo 0.0 0 Afwezig  
  Orban Jasper 2.0 0 Afwezig  
  Bernard Ivan 0.0 0 Afwezig  
  Sinha Darsh 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Ruzhansky Elias (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1624
FIDE-ID472824
F-Elo1446
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Beuseling Lander BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Pereira Garza Cecilia BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Decraene Lotus BEL 1284 4.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 2      Vandenhole Kobe BEL 1636 5.5 Z - 1 4.0 0.48 +0.52
5 1      Govoreanu Matei BEL 1818 6.0 Z - ½ 4.5 0.25 +0.25
6 2      Cappan Stan BEL 1305 5.0 W - 1 5.5 0.87 +0.13
7 2      Wu Zhengbang BEL 1320 4.5 W 1 6.5 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1472 33.5 Totaal 6.5 5.18 +1.32
Begin van de pagina

Govoreanu Matei (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1818
FIDE-ID258059
F-Elo1712
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Orban Jasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Wu Zhengbang BEL 1320 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Musabayev Maxim BEL 1553 5.5 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
5 1      Ruzhansky Elias BEL 1624 6.5 W - ½ 4.5 0.75 -0.25
6 1      Peeters Yumi BEL 1150 5.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Vandenhole Kobe BEL 1636 5.5 W ½ 6.0 0.74 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1456 33.0 Totaal 6.0 5.99 +0.01
Begin van de pagina

Vandenhole Kobe (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo1636
FIDE-ID268844
F-Elo1860
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verbanck Kasper BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Hanssen Casper BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Cappan Stan BEL 1305 5.0 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
4 2      Ruzhansky Elias BEL 1624 6.5 W - 0 3.0 0.52 -0.52
5 2      Roelandt Jesse BEL 1378 4.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
6 3      Pereira Garza Cecilia BEL 0 5.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Govoreanu Matei BEL 1818 6.0 Z - ½ 5.5 0.26 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1531 32.5 Totaal 5.5 5.24 +0.26
Begin van de pagina

Musabayev Maxim (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1553
FIDE-ID254711
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verstraete Lars BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Ferdinande Ebben BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Ghisa Alexander BEL 1263 5.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1      Govoreanu Matei BEL 1818 6.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
5 3      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Roelandt Jesse BEL 1378 4.0 W - ½ 4.5 0.73 -0.23
7 3      Hanssen Casper BEL 0 4.0 Z 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1486 29.0 Totaal 5.5 5.43 +0.07
Begin van de pagina

Ghisa Alexander (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1263
FIDE-ID260959
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Vanherreweghe Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Musabayev Maxim BEL 1553 5.5 W - 0 2.0 0.16 -0.16
4 6      Caekaert Simon BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Pereira Garza Cecilia BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 6      Van Achte Seppe BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Roelandt Jesse BEL 1378 4.0 Z - 1 5.0 0.34 +0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1465 29.5 Totaal 5.0 5.10 -0.10
Begin van de pagina

Pereira Garza Cecilia (Rank: 16)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.22695
N-Elo0
FIDE-ID1078984
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Ameye Noah BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Ruzhansky Elias BEL 1624 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      van Maele Nand 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Decraene Lotus BEL 1284 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 5      Ghisa Alexander BEL 1263 5.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Vandenhole Kobe BEL 1636 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7      Liang William BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1451 30.0 Totaal 5.0 1.82 +3.18
Begin van de pagina

Cappan Stan (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1305
FIDE-ID254193
F-Elo1398
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Duthoi Mattijs BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vandenhole Kobe BEL 1636 5.5 W - 0 2.0 0.12 -0.12
4 4      Van Achte Seppe BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Hanssen Casper BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Ruzhansky Elias BEL 1624 6.5 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
7 5      Caekaert Simon BEL 0 4.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1630 30.0 Totaal 5.0 4.85 +0.15
Begin van de pagina

Peeters Yumi (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo1150
FIDE-ID258270
F-Elo1176
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Martinez Garrigues Mateo BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Liang William BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Roelandt Jesse BEL 1378 4.0 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
4 7      Ferdinande Ebben BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Govoreanu Matei BEL 1818 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 6      Vanherreweghe Tuur BEL 0 4.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 26.0 Totaal 5.0 4.89 +0.11
Begin van de pagina

Wu Zhengbang (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.22175
N-Elo0
FIDE-ID267279
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bruznican Levi BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      van Maele Nand 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Govoreanu Matei BEL 1818 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Roelandt Jesse BEL 1378 4.0 W - ½ 2.5 0.42 +0.08
5 7      Decraene Lotus BEL 1284 4.0 Z 1 3.5 0.55 +0.45
6 5      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Ruzhansky Elias BEL 1624 6.5 Z 0 4.5 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1526 30.5 Totaal 4.5 3.95 +0.55
Begin van de pagina

Roelandt Jesse (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.21498
N-Elo0
FIDE-ID269930
F-Elo1378
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Der Goten Daan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Peeters Yumi BEL 1150 5.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
4 3      Wu Zhengbang BEL 1320 4.5 Z - ½ 3.5 0.58 -0.08
5 2      Vandenhole Kobe BEL 1636 5.5 W 0 3.5 0.18 -0.18
6 4      Musabayev Maxim BEL 1553 5.5 Z ½ 4.0 0.27 +0.23
7 4      Ghisa Alexander BEL 1263 5.0 W 0 4.0 0.66 -0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1384 31.5 Totaal 4.0 4.32 -0.32
Begin van de pagina

Hanssen Casper (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Cock Milo BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Vandenhole Kobe BEL 1636 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Deschepper Matteo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Liang William BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Cappan Stan BEL 1305 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Londers Tuur BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Musabayev Maxim BEL 1553 5.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1498 31.0 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina

Van Ewijk Abel (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.21087
N-Elo0
FIDE-ID268640
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Deschepper Matteo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Govoreanu Matei BEL 1818 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Stragier Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Vanherreweghe Tuur BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Musabayev Maxim BEL 1553 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Wu Zhengbang BEL 1320 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1563 28.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina

Decraene Lotus (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1284
FIDE-ID258512
F-Elo1265
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Stragier Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Londers Tuur BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Ruzhansky Elias BEL 1624 6.5 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 5      Pereira Garza Cecilia BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 7      Wu Zhengbang BEL 1320 4.5 W - 0 2.0 0.45 -0.45
6 12      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1472 28.5 Totaal 4.0 5.17 -1.17
Begin van de pagina

Vanherreweghe Tuur (Rank: 41)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.22879
N-Elo0
FIDE-ID268674
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Ghisa Alexander BEL 1263 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Verstraete Lars BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Deschepper Matteo BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Beuseling Lander BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Peeters Yumi BEL 1150 5.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1206 25.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina

Liang William (Rank: 42)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.23755
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Osselaer Arend BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Peeters Yumi BEL 1150 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Hanssen Casper BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Stragier Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Ferdinande Ebben BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Pereira Garza Cecilia BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 25.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina

Caekaert Simon (Rank: 39)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.21356
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Ferdinande Ebben BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 10      Van Der Goten Daan BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Ghisa Alexander BEL 1263 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Osselaer Arend BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Cappan Stan BEL 1305 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1284 22.0 Totaal 4.0 2.16 +0.84
Begin van de pagina

Van Achte Seppe (Rank: 38)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19124
N-Elo0
FIDE-ID269115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Der Goten Daan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Debyser Lennert BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Cappan Stan BEL 1305 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Ghisa Alexander BEL 1263 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 12      Ferdinande Ebben BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1284 24.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina

van Maele Nand (Rank: 36)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.23908
N-Elo0
Land  ()
Club(438) Deinze

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Maes Castor BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Wu Zhengbang BEL 1320 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Pereira Garza Cecilia BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Orban Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Beuseling Lander BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 11      Van Der Goten Daan BEL 0 3.0 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
7 10      Osselaer Arend BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1320 23.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina

Londers Tuur (Rank: 40)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19773
N-Elo0
FIDE-ID264393
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Jacquet Elias 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Decraene Lotus BEL 1284 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Orban Jasper BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Osselaer Arend BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Peeters Yumi BEL 1150 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Hanssen Casper BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      Van Der Goten Daan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1217 23.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina

De Cock Milo (Rank: 35)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.21093
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Hanssen Casper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Beuseling Lander BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Osselaer Arend BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Verbanck Kasper BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Ferdinande Ebben BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Bruznican Levi BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Verstraete Lars BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 20.5 Totaal 4.0 3.50 +0.50
Begin van de pagina

Beuseling Lander (Rank: 25)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ruzhansky Elias BEL 1624 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      De Cock Milo BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Martinez Garrigues Mateo BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Ameye Noah BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      van Maele Nand 0 4.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 10      Vanherreweghe Tuur BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 14      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1624 22.5 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina

Ferdinande Ebben (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.21801
N-Elo0
FIDE-ID268909
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Caekaert Simon BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Musabayev Maxim BEL 1553 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Duthoi Mattijs BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Peeters Yumi BEL 1150 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      De Cock Milo BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Liang William BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Van Achte Seppe BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1351 29.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

Van Der Goten Daan (Rank: 17)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19539
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Achte Seppe BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Roelandt Jesse BEL 1378 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Caekaert Simon BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Stragier Lucas BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 15      Jacquet Elias 0 2.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
6 11      van Maele Nand 0 4.0 W ½ 3.0 0.50 +0.00
7 11      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1378 24.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Osselaer Arend (Rank: 13)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.23521
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Liang William BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Bruznican Levi BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      De Cock Milo BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Londers Tuur BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 8      Duthoi Mattijs BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Caekaert Simon BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 10      van Maele Nand 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Vandermeersch Lucas (Rank: 31)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Ghisa Alexander BEL 1263 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Verbanck Kasper BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Verstraete Lars BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Caekaert Simon BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 13      Orban Jasper BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1263 22.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Deschepper Matteo (Rank: 33)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17956
N-Elo0
FIDE-ID258440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Verbanck Kasper BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Hanssen Casper BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Vanherreweghe Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Verstraete Lars BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Maes Castor BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 22.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Debyser Lennert (Rank: 27)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.20400
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Roelandt Jesse BEL 1378 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Achte Seppe BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Maes Castor BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Deschepper Matteo BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Duthoi Mattijs BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Decraene Lotus BEL 1284 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1331 22.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

Duthoi Mattijs (Rank: 34)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.23853
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      Cappan Stan BEL 1305 5.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Ferdinande Ebben BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Bruznican Levi BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Osselaer Arend BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Debyser Lennert BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Verbanck Kasper BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1305 18.0 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina

Vandevoorde Lowie (Rank: 29)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.21832
N-Elo0
FIDE-ID267406
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cappan Stan BEL 1305 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Maes Castor BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Liang William BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Van Achte Seppe BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 12      Decraene Lotus BEL 1284 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 17      Bruznican Levi BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1294 23.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

Verstraete Lars (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21335
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayev Maxim BEL 1553 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Ameye Noah BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Vanherreweghe Tuur BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Maes Castor BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Deschepper Matteo BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      De Cock Milo BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1553 22.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Stragier Lucas (Rank: 30)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19544
N-Elo0
FIDE-ID267384
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Decraene Lotus BEL 1284 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Jacquet Elias 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Van Ewijk Abel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Van Der Goten Daan BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 14      Liang William BEL 0 4.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 17      Maes Castor BEL 0 2.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
7 18      Martinez Garrigues Mateo BEL 0 1.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1284 20.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina

Van De Walle Jaimie (Rank: 22)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.21837
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vanherreweghe Tuur BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Van Achte Seppe BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Ameye Noah BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Beuseling Lander BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 21.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina

Maes Castor (Rank: 15)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.23866
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      van Maele Nand 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Debyser Lennert BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Martinez Garrigues Mateo BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Verstraete Lars BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Stragier Lucas BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Deschepper Matteo BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina

Verbanck Kasper (Rank: 24)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.21096
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandenhole Kobe BEL 1636 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Deschepper Matteo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      De Cock Milo BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 18      Jacquet Elias 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Duthoi Mattijs BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1636 20.5 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina

Bruznican Levi (Rank: 28)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.23219
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Wu Zhengbang BEL 1320 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Osselaer Arend BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Jacquet Elias 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Duthoi Mattijs BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Martinez Garrigues Mateo BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      De Cock Milo BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Vandevoorde Lowie BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1320 20.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina

Jacquet Elias (Rank: 20)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.23903
N-Elo0
Land  ()
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Stragier Lucas BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Bruznican Levi BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 15      Van Der Goten Daan BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Verbanck Kasper BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Ameye Noah BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 14.5 Totaal 2.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina

Orban Jasper (Rank: 23)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.23320
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Govoreanu Matei BEL 1818 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Martinez Garrigues Mateo BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Londers Tuur BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      van Maele Nand 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Ameye Noah BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1818 19.0 Totaal 2.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina

Ameye Noah (Rank: 37)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.22852
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Pereira Garza Cecilia BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Verstraete Lars BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 14      Beuseling Lander BEL 0 3.5 Z 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Orban Jasper BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Van De Walle Jaimie BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Jacquet Elias 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 17.5 Totaal 1.0 3.00 -3.00
Begin van de pagina

Martinez Garrigues Mateo (Rank: 32)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.22347
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Peeters Yumi BEL 1150 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Orban Jasper BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Beuseling Lander BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Maes Castor BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 19      Bruznican Levi BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 18      Stragier Lucas BEL 0 2.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 17.0 Totaal 1.0 2.58 -2.58
Begin van de pagina

Froeyman Hugo (Rank: 2)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1734
FIDE-ID254630
F-Elo1668
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Sinha Darsh (Rank: 18)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.20579
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Bernard Ivan (Rank: 21)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.19541
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(1610) Terneuzen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Ruzhansky Elias 4 1624 1824 6.5 21 W 1 6 Z 1 13 W 1 3 Z 1 2 Z ½ 7 W 1 9 W 1 30.50 33.50 26.5 6
2 Govoreanu Matei 1 1818 1807 6.0 37 W 1 12 Z 1 9 W 1 4 Z 1 1 W ½ 8 Z 1 3 W ½ 27.50 33.50 26.0 5
3 Vandenhole Kobe 3 1636 1635 5.5 34 Z 1 11 W 1 7 Z 1 1 W 0 10 Z 1 6 W 1 2 Z ½ 22.50 32.00 23.5 5
4 Musabayev Maxim 5 1553 1526 5.5 30 Z 1 22 W 1 5 Z 1 2 W 0 12 Z 1 10 W ½ 11 Z 1 21.00 29.00 23.0 5
5 Ghisa Alexander 10 1263 1201 5.0 25 W 1 14 Z 1 4 W 0 16 Z 1 6 Z 0 17 W 1 10 Z 1 18.50 29.00 20.0 5
6 Pereira Garza Cecilia 16 0 996 5.0 38 W 1 1 W 0 18 Z 1 13 Z 1 5 W 1 3 Z 0 15 W 1 17.50 29.50 20.0 5
7 Cappan Stan 8 1305 1278 5.0 29 W 1 28 Z 1 3 W 0 17 Z 1 11 W 1 1 Z 0 16 W 1 17.00 29.00 21.0 5
8 Peeters Yumi 11 1150 1120 5.0 39 Z 1 15 W 1 10 Z 0 22 W 1 19 Z 1 2 W 0 14 Z 1 15.50 25.50 21.0 5
9 Wu Zhengbang 7 1320 1362 4.5 35 Z 1 18 W 1 2 Z 0 10 W ½ 13 Z 1 12 W 1 1 Z 0 16.00 30.50 20.0 4
10 Roelandt Jesse 6 1378 1318 4.0 27 W 1 23 Z 1 8 W 1 9 Z ½ 3 W 0 4 Z ½ 5 W 0 16.00 31.50 21.0 3
11 Hanssen Casper 14 0 692 4.0 20 W 1 3 Z 0 26 W 1 15 Z 1 7 Z 0 19 W 1 4 W 0 15.00 31.00 18.0 4
12 Van Ewijk Abel 12 0 720 4.0 26 W 1 2 W 0 31 Z 1 14 Z 1 4 W 0 9 Z 0 25 W 1 12.50 28.50 17.0 4
13 Decraene Lotus 9 1284 1102 4.0 31 Z 1 19 W 1 1 Z 0 6 W 0 9 W 0 29 Z 1 27 W 1 12.50 28.50 16.0 4
14 Vanherreweghe Tuur 41 0 395 4.0 32 Z 1 5 W 0 30 Z 1 12 W 0 26 W 1 21 Z 1 8 W 0 11.50 25.50 17.0 4
15 Liang William 42 0 214 4.0 24 W 1 8 Z 0 29 Z 1 11 W 0 31 Z 1 22 W 1 6 Z 0 11.50 25.50 17.0 4
16 Caekaert Simon 39 0 428 4.0 22 Z 0 B1 23 W 1 5 W 0 25 Z 1 24 W 1 7 Z 0 11.50 24.50 16.0 3
17 Van Achte Seppe 38 0 417 4.0 23 W 0 27 Z 1 32 Z 1 7 W 0 29 W 1 5 Z 0 22 Z 1 11.00 24.00 15.0 4
18 van Maele Nand 36 0 239 4.0 33 W 1 9 Z 0 6 W 0 37 Z 1 21 W ½ 23 Z ½ 24 W 1 10.75 23.50 14.5 3
19 Londers Tuur 40 0 398 4.0 36 W 1 13 Z 0 37 W 1 24 Z 1 8 W 0 11 Z 0 23 W 1 10.00 23.00 17.0 4
20 De Cock Milo 35 0 50 4.0 11 Z 0 21 Z 1 24 W 0 34 W 1 22 Z 0 35 W 1 30 Z 1 10.00 20.00 13.0 4
21 Beuseling Lander 25 0 232 3.5 1 Z 0 20 W 0 39 Z 1 38 W 1 18 Z ½ 14 W 0 32 Z 1 5.00 21.50 11.5 3
22 Ferdinande Ebben 19 0 336 3.0 16 W 1 4 Z 0 28 W 1 8 Z 0 20 W 1 15 Z 0 17 W 0 10.00 28.50 15.0 3
23 Van Der Goten Daan 17 0 147 3.0 17 Z 1 10 W 0 16 Z 0 31 W ½ 36 Z 1 18 W ½ 19 Z 0 8.75 23.50 13.0 2
24 Osselaer Arend 13 0 -50 3.0 15 Z 0 35 W 1 20 Z 1 19 W 0 28 W 1 16 Z 0 18 Z 0 8.50 24.00 14.0 3
25 Vandermeersch Lucas 31 0 130 3.0 5 Z 0 32 W 0 34 Z 1 30 W 1 16 W 0 37 Z 1 12 Z 0 7.00 21.50 11.0 3
26 Deschepper Matteo 33 0 -50 3.0 12 Z 0 34 W 1 11 Z 0 27 W 1 14 Z 0 30 W 0 33 W 1 6.50 21.50 11.0 3
27 Debyser Lennert 27 0 330 3.0 10 Z 0 17 W 0 33 W 1 26 Z 0 32 Z 1 28 W 1 13 Z 0 6.50 21.50 10.0 3
28 Duthoi Mattijs 34 0 101 3.0 B1 7 W 0 22 Z 0 35 W 1 24 Z 0 27 Z 0 34 W 1 6.50 20.50 12.0 2
29 Vandevoorde Lowie 29 0 320 3.0 7 Z 0 33 Z 1 15 W 0 32 W 1 17 Z 0 13 W 0 35 Z 1 6.00 23.00 11.0 3
30 Verstraete Lars 26 0 172 3.0 4 W 0 38 Z 1 14 W 0 25 Z 0 33 W 1 26 Z 1 20 W 0 5.50 22.00 11.0 3
31 Stragier Lucas 30 0 81 2.5 13 W 0 36 Z 1 12 W 0 23 Z ½ 15 W 0 33 Z 0 39 Z 1 3.50 19.00 9.0 2
32 Van De Walle Jaimie 22 0 -158 2.0 14 W 0 25 Z 1 17 W 0 29 Z 0 27 W 0 38 Z 1 21 W 0 3.50 21.00 8.0 2
33 Maes Castor 15 0 -158 2.0 18 Z 0 29 W 0 27 Z 0 39 W 1 30 Z 0 31 W 1 26 Z 0 3.00 19.00 6.0 2
34 Verbanck Kasper 24 0 0 2.0 3 W 0 26 Z 0 25 W 0 20 Z 0 B1 36 W 1 28 Z 0 2.50 20.50 5.0 1
35 Bruznican Levi 28 0 31 2.0 9 W 0 24 Z 0 36 W 1 28 Z 0 39 W 1 20 Z 0 29 W 0 2.00 19.00 8.0 2
36 Jacquet Elias 20 0 -273 2.0 19 Z 0 31 W 0 35 Z 0 B1 23 W 0 34 Z 0 38 W 1 2.00 15.00 5.0 1
37 Orban Jasper 23 0 186 2.0 2 Z 0 39 W 1 19 Z 0 18 W 0 38 Z 1 25 W 0 A 1.00 21.00 9.0 2
38 Ameye Noah 37 0 -800 1.0 6 Z 0 30 W 0 B1 21 Z 0 37 W 0 32 W 0 36 Z 0 2.00 19.50 5.0 0
39 Martinez Garrigues Mateo 32 0 -608 1.0 8 W 0 37 Z 0 21 W 0 33 Z 0 35 Z 0 B1 31 W 0 0.50 18.00 2.0 0
40 Froeyman Hugo 2 1734 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0
41 Sinha Darsh 18 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0
42 Bernard Ivan 21 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.21 2021/11/01 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/11/28 17:53