SwarLogo Jeugdschaakcriterium Gent min14 SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant
Arbiter: Geert Bailleul, Eric Van Brande
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 28/11/2021 tot 28/11/2021
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
----
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Dutre Wonder 18195 1782 MSV 6.0 25.00 31.00 25.5 5
2 Cappan Pjotr 14898 1738 LSV-Chesspirant 6.0 25.00 31.00 25.0 5
3 Musabayeva Diana 16881 1870 LSV-Chesspirant 6.0 25.00 31.00 24.5 5
4 Brand Leonard 17860 1250 Dolle Toren Leuven 5.0 17.00 29.00 22.0 5
5 Vandermeulen Oscar 16598 1200 de Mercatel 4.5 16.75 30.00 21.5 4
6 Hanssens Daan 19069 1239 Kortrijk 4.5 15.00 27.00 18.0 4
7 Vandermeersch Victor 17164 1166 KGSRL Gent 4.5 14.00 23.00 13.5 4
8 Burssens Maya 16894 1173 de Mercatel 4.5 13.75 26.00 17.5 4
9 Orban Pieter-Jan 23247 0 LSV-Chesspirant 4.0 15.50 30.00 18.0 4
10 Celiktas Ayhan 18084 1284 KASK 4.0 13.25 26.00 18.5 3
11 Cattrysse Ruben 22743 0 KBSK Brugge 4.0 13.25 25.50 15.0 3
12 Van Der Goten Stan 19540 0 de Mercatel 4.0 12.50 27.50 19.0 4
13 Akar Zeki Efe 15751 0 Hoboken 4.0 12.50 26.50 17.0 4
14 Decraene Merlijn 15524 1248 Waregem 4.0 12.00 26.50 17.0 4
15 Van Damme Ulysse 20251 1281 Izegem 4.0 11.50 23.50 15.0 4
16 Vagenende Lars 16208 1094 LSV-Chesspirant 4.0 9.50 25.50 16.0 4
17 Van Ewijk Uma 22510 0 LSV-Chesspirant 4.0 9.50 20.00 13.0 4
18 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 21615 0 Hoboken 3.0 11.00 28.00 13.0 3
19 Meulemeester Joran 21612 0 Oostkamp 3.0 10.00 28.50 14.0 3
20 Yilmaz Semih 19715 0 Leuven Centraal 3.0 7.00 24.00 14.0 3
21 Vynck Arnon 16557 0 LSV-Chesspirant 3.0 6.00 18.50 10.0 3
22 Temmerman Jonas 23314 0 Zottegem 3.0 5.50 22.00 8.0 3
23 De Block Jasper 23508 0 KBSK Brugge 3.0 5.00 23.50 13.0 3
24 Borundia Parv 23935 0 KGSRL Gent 2.5 6.75 23.50 9.0 2
25 Moerman Axl 19740 0 LSV-Chesspirant 2.5 4.75 17.50 8.0 2
26 Winne Daan 21341 0 LSV-Chesspirant 2.0 4.50 18.00 8.0 2
27 Gryspeerd Milo 19432 0 Hoboken 2.0 3.00 23.00 8.0 2
28 Winne Pepijn 23900 0 LSV-Chesspirant 2.0 3.00 20.50 8.0 1
29 De Ketelaere Raphaël 23915 0 KBSK Brugge 2.0 3.00 18.50 8.0 2
30 Ravelingien Emiel 21203 0 Izegem 2.0 2.50 16.50 4.0 1
31 A Dierick Aaron 22735 0 Dworp 1.0 3.00 22.50 7.0 0
32 A Van den Rym Keano 23874 0 Hoboken 1.0 3.00 22.50 6.0 1
33 A Van Nieuwerburgh Gilles 20350 0 Landegem 0.0 0.00 20.50 0.0 0
34 A Oloeriu Calin 14577 1493 KGSRL Gent 0.0 0.00 17.50 0.0 0
35 A Bastien Sidan 16118 1233 Aalter 0.0 0.00 17.50 0.0 0
36 A Foulon Thales 16129 0 Aalter 0.0 0.00 17.50 0.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva Diana 0.0 1-0 Ravelingien Emiel 0.0
2 Van Nieuwerburgh Gilles 0.0 0-1 Dutre Wonder 0.0
3 Cappan Pjotr 0.0 1-0 De Block Jasper 0.0
4 Temmerman Jonas 0.0 0-1 Celiktas Ayhan 0.0
5 Van Damme Ulysse 0.0 0-1 Meulemeester Joran 0.0
6 Van den Rym Keano 0.0 0-1 Brand Leonard 0.0
7 Decraene Merlijn 0.0 1-0 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 0.0
8 Gryspeerd Milo 0.0 0-1 Hanssens Daan 0.0
9 Vandermeulen Oscar 0.0 1-0 Borundia Parv 0.0
10 Winne Pepijn 0.0 0-1 Burssens Maya 0.0
11 Vandermeersch Victor 0.0 0-1 Orban Pieter-Jan 0.0
12 De Ketelaere Raphaël 0.0 0-1 Vagenende Lars 0.0
13 Akar Zeki Efe 0.0 1-0 Cattrysse Ruben 0.0
14 Yilmaz Semih 0.0 1-0 Vynck Arnon 0.0
15 Moerman Axl 0.0 0-1 Van Der Goten Stan 0.0
16 Van Ewijk Uma 0.0 1-0 Winne Daan 0.0
  Dierick Aaron 0.0 1 Bye  
  Oloeriu Calin 0.0 0 Afwezig  
  Foulon Thales 0.0 0 Afwezig  
  Bastien Sidan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Burssens Maya 1.0 0-1 Musabayeva Diana 1.0
2 Dutre Wonder 1.0 1-0 Vagenende Lars 1.0
3 Meulemeester Joran 1.0 0-1 Cappan Pjotr 1.0
4 Celiktas Ayhan 1.0 1-0 Yilmaz Semih 1.0
5 Brand Leonard 1.0 1-0 Van Ewijk Uma 1.0
6 Orban Pieter-Jan 1.0 1-0 Decraene Merlijn 1.0
7 Hanssens Daan 1.0 1-0 Akar Zeki Efe 1.0
8 Van Der Goten Stan 1.0 0-1 Vandermeulen Oscar 1.0
9 Temmerman Jonas 0.0 0-1 Van Damme Ulysse 0.0
10 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 0.0 1-0 Vandermeersch Victor 0.0
11 Vynck Arnon 0.0 0-1 Van den Rym Keano 0.0
12 Borundia Parv 0.0 ½-½ Moerman Axl 0.0
13 Winne Daan 0.0 0-1 Gryspeerd Milo 0.0
14 Ravelingien Emiel 0.0 0-1 Winne Pepijn 0.0
15 Cattrysse Ruben 0.0 1-0 Van Nieuwerburgh Gilles 0.0
16 De Block Jasper 0.0 1-0 De Ketelaere Raphaël 0.0
  Bastien Sidan 0.0 0 Afwezig  
  Oloeriu Calin 0.0 0 Afwezig  
  Foulon Thales 0.0 0 Afwezig  
  Dierick Aaron 1.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva Diana 2.0 1-0 Brand Leonard 2.0
2 Hanssens Daan 2.0 0-1 Dutre Wonder 2.0
3 Cappan Pjotr 2.0 1-0 Orban Pieter-Jan 2.0
4 Vandermeulen Oscar 2.0 1-0 Celiktas Ayhan 2.0
5 Van Damme Ulysse 1.0 0-1 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 1.0
6 Decraene Merlijn 1.0 1-0 Gryspeerd Milo 1.0
7 Yilmaz Semih 1.0 0-1 Burssens Maya 1.0
8 Vagenende Lars 1.0 0-1 Cattrysse Ruben 1.0
9 Winne Pepijn 1.0 0-1 De Block Jasper 1.0
10 Van Ewijk Uma 1.0 0-1 Meulemeester Joran 1.0
11 Van den Rym Keano 1.0 0-1 Van Der Goten Stan 1.0
12 Akar Zeki Efe 1.0 1-0 Borundia Parv 0.5
13 Moerman Axl 0.5 0-1 Vynck Arnon 0.0
14 Vandermeersch Victor 0.0 1-0 Temmerman Jonas 0.0
15 Van Nieuwerburgh Gilles 0.0 0-1ff Winne Daan 0.0
16 De Ketelaere Raphaël 0.0 1-0 Ravelingien Emiel 0.0
  Oloeriu Calin 0.0 0 Afwezig  
  Foulon Thales 0.0 0 Afwezig  
  Dierick Aaron 1.0 0 Afwezig  
  Bastien Sidan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Cappan Pjotr 3.0 ½-½ Musabayeva Diana 3.0
2 Dutre Wonder 3.0 1-0 Vandermeulen Oscar 3.0
3 Celiktas Ayhan 2.0 1-0 Meulemeester Joran 2.0
4 Brand Leonard 2.0 1-0 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 2.0
5 Cattrysse Ruben 2.0 0-1 Decraene Merlijn 2.0
6 Orban Pieter-Jan 2.0 1-0 Hanssens Daan 2.0
7 Burssens Maya 2.0 0-1 Van Der Goten Stan 2.0
8 De Block Jasper 2.0 0-1 Akar Zeki Efe 2.0
9 Van den Rym Keano 1.0 0-1 Van Damme Ulysse 1.0
10 Gryspeerd Milo 1.0 0-1 Vandermeersch Victor 1.0
11 Vagenende Lars 1.0 1-0 Winne Pepijn 1.0
12 Vynck Arnon 1.0 1-0 De Ketelaere Raphaël 1.0
13 Winne Daan 1.0 0-1 Yilmaz Semih 1.0
14 Borundia Parv 0.5 1-0 Van Ewijk Uma 1.0
15 Ravelingien Emiel 0.0 0-1 Moerman Axl 0.5
16 Van Nieuwerburgh Gilles 0.0 0-1 Temmerman Jonas 0.0
  Bastien Sidan 0.0 0 Afwezig  
  Foulon Thales 0.0 0 Afwezig  
  Dierick Aaron 1.0 0 Afwezig  
  Oloeriu Calin 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayeva Diana 3.5 ½-½ Dutre Wonder 4.0
2 Decraene Merlijn 3.0 0-1 Cappan Pjotr 3.5
3 Van Der Goten Stan 3.0 1-0 Celiktas Ayhan 3.0
4 Akar Zeki Efe 3.0 0-1 Brand Leonard 3.0
5 Vandermeulen Oscar 3.0 1-0 Orban Pieter-Jan 3.0
6 Van Damme Ulysse 2.0 1-0 Vynck Arnon 2.0
7 Hanssens Daan 2.0 1-0 De Block Jasper 2.0
8 Meulemeester Joran 2.0 0-1 Burssens Maya 2.0
9 Vandermeersch Victor 2.0 ½-½ Cattrysse Ruben 2.0
10 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 2.0 0-1 Vagenende Lars 2.0
11 Yilmaz Semih 2.0 1-0 Borundia Parv 1.5
12 Moerman Axl 1.5 0-1 Winne Daan 1.0
13 Temmerman Jonas 1.0 1-0 Winne Pepijn 1.0
14 De Ketelaere Raphaël 1.0 1-0 Van den Rym Keano 1.0
15 Van Ewijk Uma 1.0 1-0 Gryspeerd Milo 1.0
  Ravelingien Emiel 0.0 1 Bye  
  Van Nieuwerburgh Gilles 0.0 0 Afwezig  
  Foulon Thales 0.0 0 Afwezig  
  Oloeriu Calin 0.0 0 Afwezig  
  Dierick Aaron 1.0 0 Afwezig  
  Bastien Sidan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Dutre Wonder 4.5 ½-½ Cappan Pjotr 4.5
2 Van Der Goten Stan 4.0 0-1 Musabayeva Diana 4.0
3 Brand Leonard 4.0 1-0 Vandermeulen Oscar 4.0
4 Celiktas Ayhan 3.0 ½-½ Hanssens Daan 3.0
5 Orban Pieter-Jan 3.0 0-1 Van Damme Ulysse 3.0
6 Burssens Maya 3.0 1-0 Decraene Merlijn 3.0
7 Vagenende Lars 3.0 1-0 Yilmaz Semih 3.0
8 Vandermeersch Victor 2.5 1-0 Akar Zeki Efe 3.0
9 Cattrysse Ruben 2.5 1-0 Temmerman Jonas 2.0
10 Vynck Arnon 2.0 0-1 Van Ewijk Uma 2.0
11 De Block Jasper 2.0 1-0 Winne Daan 2.0
12 Meulemeester Joran 2.0 1-0 De Ketelaere Raphaël 2.0
13 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 2.0 1-0 Moerman Axl 1.5
14 Borundia Parv 1.5 1-0 Van den Rym Keano 1.0
15 Gryspeerd Milo 1.0 1-0 Ravelingien Emiel 1.0
  Winne Pepijn 1.0 1 Bye  
  Oloeriu Calin 0.0 0 Afwezig  
  Foulon Thales 0.0 0 Afwezig  
  Van Nieuwerburgh Gilles 0.0 0 Afwezig  
  Dierick Aaron 1.0 0 Afwezig  
  Bastien Sidan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (28/11/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Cappan Pjotr 5.0 1-0 Brand Leonard 5.0
2 Musabayeva Diana 5.0 1-0 Vagenende Lars 4.0
3 Van Damme Ulysse 4.0 0-1 Dutre Wonder 5.0
4 Vandermeulen Oscar 4.0 ½-½ Burssens Maya 4.0
5 Hanssens Daan 3.5 1-0 Van Der Goten Stan 4.0
6 Cattrysse Ruben 3.5 ½-½ Celiktas Ayhan 3.5
7 Yilmaz Semih 3.0 0-1 Vandermeersch Victor 3.5
8 Decraene Merlijn 3.0 1-0 Meulemeester Joran 3.0
9 Van Ewijk Uma 3.0 1-0 De Block Jasper 3.0
10 Akar Zeki Efe 3.0 1-0 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 3.0
11 Borundia Parv 2.5 0-1 Orban Pieter-Jan 3.0
12 Winne Pepijn 2.0 0-1 Vynck Arnon 2.0
13 Temmerman Jonas 2.0 1-0 Gryspeerd Milo 2.0
14 De Ketelaere Raphaël 2.0 0-1 Moerman Axl 1.5
15 Winne Daan 2.0 0-1 Ravelingien Emiel 1.0
  Bastien Sidan 0.0 0 Afwezig  
  Foulon Thales 0.0 0 Afwezig  
  Van Nieuwerburgh Gilles 0.0 0 Afwezig  
  Van den Rym Keano 1.0 0 Afwezig  
  Oloeriu Calin 0.0 0 Afwezig  
  Dierick Aaron 1.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Dutre Wonder (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1782
FIDE-ID259411
F-Elo1656
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van Nieuwerburgh Gilles BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vagenende Lars BEL 1094 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Hanssens Daan BEL 1239 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Vandermeulen Oscar BEL 1200 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Musabayeva Diana BEL 1870 6.0 Z - ½ 4.5 0.38 +0.12
6 1      Cappan Pjotr BEL 1738 6.0 W ½ 5.0 0.56 -0.06
7 3      Van Damme Ulysse BEL 1281 4.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1403 29.0 Totaal 6.0 5.54 +0.46
Begin van de pagina

Cappan Pjotr (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1738
FIDE-ID249300
F-Elo1679
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Block Jasper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Meulemeester Joran BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Orban Pieter-Jan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Musabayeva Diana BEL 1870 6.0 W - ½ 3.5 0.32 +0.18
5 2      Decraene Merlijn BEL 1248 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Dutre Wonder BEL 1782 6.0 Z ½ 5.0 0.44 +0.06
7 1      Brand Leonard BEL 1250 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1537 31.0 Totaal 6.0 5.36 +0.64
Begin van de pagina

Musabayeva Diana (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1870
FIDE-ID254720
F-Elo1580
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ravelingien Emiel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Burssens Maya BEL 1173 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Brand Leonard BEL 1250 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Cappan Pjotr BEL 1738 6.0 Z - ½ 3.5 0.68 -0.18
5 1      Dutre Wonder BEL 1782 6.0 W - ½ 4.0 0.62 -0.12
6 2      Van Der Goten Stan BEL 0 4.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Vagenende Lars BEL 1094 4.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1407 31.5 Totaal 6.0 5.90 +0.10
Begin van de pagina

Brand Leonard (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo1250
FIDE-ID258318
F-Elo1306
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van den Rym Keano BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Ewijk Uma BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Musabayeva Diana BEL 1870 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Akar Zeki Efe BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Vandermeulen Oscar BEL 1200 4.5 W - 1 5.0 0.57 +0.43
7 1      Cappan Pjotr BEL 1738 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1602 28.5 Totaal 5.0 4.41 +0.59
Begin van de pagina

Vandermeulen Oscar (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1200
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Borundia Parv 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Van Der Goten Stan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Celiktas Ayhan BEL 1284 4.0 W - 1 3.0 0.38 +0.62
4 2      Dutre Wonder BEL 1782 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 5      Orban Pieter-Jan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Brand Leonard BEL 1250 5.0 Z - 0 4.0 0.43 -0.43
7 4      Burssens Maya BEL 1173 4.5 W - ½ 4.5 0.54 -0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1372 30.0 Totaal 4.5 4.19 +0.31
Begin van de pagina

Hanssens Daan (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo1239
FIDE-ID258458
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Gryspeerd Milo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Akar Zeki Efe BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Dutre Wonder BEL 1782 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Orban Pieter-Jan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 7      De Block Jasper BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Celiktas Ayhan BEL 1284 4.0 Z - ½ 3.5 0.44 +0.06
7 5      Van Der Goten Stan BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1533 27.0 Totaal 4.5 5.12 -0.62
Begin van de pagina

Vandermeersch Victor (Rank: 13)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo1166
FIDE-ID255688
F-Elo1224
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Orban Pieter-Jan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 14      Temmerman Jonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Gryspeerd Milo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Cattrysse Ruben BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 8      Akar Zeki Efe BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 7      Yilmaz Semih BEL 0 3.0 Z 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 23.0 Totaal 4.5 6.44 -1.94
Begin van de pagina

Burssens Maya (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1173
FIDE-ID258237
F-Elo1078
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Winne Pepijn 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva Diana BEL 1870 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Yilmaz Semih BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Van Der Goten Stan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 8      Meulemeester Joran BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Decraene Merlijn BEL 1248 4.0 W - 1 4.0 0.40 +0.60
7 4      Vandermeulen Oscar BEL 1200 4.5 Z - ½ 4.5 0.46 +0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1439 26.5 Totaal 4.5 4.62 -0.12
Begin van de pagina

Orban Pieter-Jan (Rank: 29)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.23247
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vandermeersch Victor BEL 1166 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Decraene Merlijn BEL 1248 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Cappan Pjotr BEL 1738 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Hanssens Daan BEL 1239 4.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 5      Vandermeulen Oscar BEL 1200 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Van Damme Ulysse BEL 1281 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      Borundia Parv 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1312 30.0 Totaal 4.0 0.98 +3.02
Begin van de pagina

Celiktas Ayhan (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo1284
FIDE-ID258822
F-Elo1230
Landbel  (bel)
Club(101) KASK

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Temmerman Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Yilmaz Semih BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Vandermeulen Oscar BEL 1200 4.5 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
4 3      Meulemeester Joran BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Van Der Goten Stan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 4      Hanssens Daan BEL 1239 4.5 W - ½ 3.5 0.56 -0.06
7 6      Cattrysse Ruben BEL 0 4.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1219 26.0 Totaal 4.0 5.78 -1.78
Begin van de pagina

Cattrysse Ruben (Rank: 31)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.22743
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Akar Zeki Efe BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Van Nieuwerburgh Gilles BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Vagenende Lars BEL 1094 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 5      Decraene Merlijn BEL 1248 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Vandermeersch Victor BEL 1166 4.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 9      Temmerman Jonas BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 6      Celiktas Ayhan BEL 1284 4.0 W ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1198 23.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina

Van Der Goten Stan (Rank: 33)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19540
N-Elo0
FIDE-ID264733
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Moerman Axl BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Vandermeulen Oscar BEL 1200 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Van den Rym Keano BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Burssens Maya BEL 1173 4.5 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 3      Celiktas Ayhan BEL 1284 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 2      Musabayeva Diana BEL 1870 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5      Hanssens Daan BEL 1239 4.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1353 27.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina

Akar Zeki Efe (Rank: 36)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15751
N-Elo0
FIDE-ID258547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cattrysse Ruben BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Hanssens Daan BEL 1239 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Borundia Parv 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      De Block Jasper BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Brand Leonard BEL 1250 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Vandermeersch Victor BEL 1166 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1218 26.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina

Decraene Merlijn (Rank: 8)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1248
FIDE-ID255556
F-Elo1223
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Orban Pieter-Jan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Gryspeerd Milo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Cattrysse Ruben BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Cappan Pjotr BEL 1738 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Burssens Maya BEL 1173 4.5 Z 0 3.0 0.60 -0.60
7 8      Meulemeester Joran BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1455 26.5 Totaal 4.0 5.28 -1.28
Begin van de pagina

Van Damme Ulysse (Rank: 6)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20251
N-Elo1281
FIDE-ID262196
F-Elo1361
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Meulemeester Joran BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Temmerman Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Van den Rym Keano BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Orban Pieter-Jan BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Dutre Wonder BEL 1782 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1782 23.0 Totaal 4.0 5.60 -1.60
Begin van de pagina

Vagenende Lars (Rank: 14)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1094
FIDE-ID255670
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Ketelaere Raphaël BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dutre Wonder BEL 1782 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Cattrysse Ruben BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 11      Winne Pepijn 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Yilmaz Semih BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Musabayeva Diana BEL 1870 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1826 26.0 Totaal 4.0 4.76 -0.76
Begin van de pagina

Van Ewijk Uma (Rank: 35)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.22510
N-Elo0
FIDE-ID268658
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Winne Daan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Brand Leonard BEL 1250 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Meulemeester Joran BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Borundia Parv 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Gryspeerd Milo BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Vynck Arnon BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      De Block Jasper BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1250 20.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina

Van Vlierberghe Matthew-Vincent (Rank: 25)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.21615
N-Elo0
FIDE-ID272051
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Decraene Merlijn BEL 1248 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Vandermeersch Victor BEL 1166 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 5      Van Damme Ulysse BEL 1281 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 4      Brand Leonard BEL 1250 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      Vagenende Lars BEL 1094 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Moerman Axl BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Akar Zeki Efe BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1207 28.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina

Meulemeester Joran (Rank: 23)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.21612
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Damme Ulysse BEL 1281 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Cappan Pjotr BEL 1738 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Van Ewijk Uma BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Celiktas Ayhan BEL 1284 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Burssens Maya BEL 1173 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      De Ketelaere Raphaël BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Decraene Merlijn BEL 1248 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1344 28.5 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina

Yilmaz Semih (Rank: 32)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19715
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Celiktas Ayhan BEL 1284 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Burssens Maya BEL 1173 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Winne Daan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Borundia Parv 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Vagenende Lars BEL 1094 4.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Vandermeersch Victor BEL 1166 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1179 24.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina

Vynck Arnon (Rank: 16)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo0
FIDE-ID259284
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Yilmaz Semih BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Van den Rym Keano BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Moerman Axl BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      De Ketelaere Raphaël BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Van Damme Ulysse BEL 1281 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Van Ewijk Uma BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Winne Pepijn 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1281 18.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Temmerman Jonas (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.23314
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Celiktas Ayhan BEL 1284 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Van Damme Ulysse BEL 1281 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Vandermeersch Victor BEL 1166 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 16      Van Nieuwerburgh Gilles BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 13      Winne Pepijn 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Cattrysse Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Gryspeerd Milo BEL 0 2.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1243 20.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina

De Block Jasper (Rank: 21)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.23508
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cappan Pjotr BEL 1738 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      De Ketelaere Raphaël BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Winne Pepijn 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Akar Zeki Efe BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 7      Hanssens Daan BEL 1239 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Winne Daan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Van Ewijk Uma BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1488 24.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina

Borundia Parv (Rank: 27)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.23935
N-Elo0
Land  ()
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vandermeulen Oscar BEL 1200 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Moerman Axl BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 12      Akar Zeki Efe BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 14      Van Ewijk Uma BEL 0 4.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
5 11      Yilmaz Semih BEL 0 3.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
6 14      Van den Rym Keano BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
7 11      Orban Pieter-Jan BEL 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1200 23.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina

Moerman Axl (Rank: 17)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.19740
N-Elo0
FIDE-ID264911
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Der Goten Stan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Borundia Parv 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 13      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 15      Ravelingien Emiel BEL 0 2.0 Z 1 1.5 0.50 +0.50
5 12      Winne Daan BEL 0 2.0 W 0 1.5 0.50 -0.50
6 13      Van Vlierberghe Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
7 14      De Ketelaere Raphaël BEL 0 2.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 18.5 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina

Winne Daan (Rank: 18)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.21341
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Ewijk Uma BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Gryspeerd Milo BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Van Nieuwerburgh Gilles BEL 0 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
4 13      Yilmaz Semih BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Moerman Axl BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      De Block Jasper BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Ravelingien Emiel BEL 0 2.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 16.5 Totaal 2.0 3.00 -2.00
Begin van de pagina

Gryspeerd Milo (Rank: 26)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19432
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Hanssens Daan BEL 1239 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Winne Daan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Decraene Merlijn BEL 1248 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Vandermeersch Victor BEL 1166 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Van Ewijk Uma BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Ravelingien Emiel BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Temmerman Jonas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1217 24.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina

Winne Pepijn (Rank: 28)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.23900
N-Elo0
Land  ()
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Burssens Maya BEL 1173 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Ravelingien Emiel BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      De Block Jasper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Vagenende Lars BEL 1094 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Temmerman Jonas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 12      Vynck Arnon BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1133 19.5 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina

De Ketelaere Raphaël (Rank: 30)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.23915
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vagenende Lars BEL 1094 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      De Block Jasper BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Ravelingien Emiel BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Vynck Arnon BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Van den Rym Keano BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Meulemeester Joran BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 14      Moerman Axl BEL 0 2.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1094 18.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina

Ravelingien Emiel (Rank: 19)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21203
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva Diana BEL 1870 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Winne Pepijn 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      De Ketelaere Raphaël BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      Moerman Axl BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 15      Gryspeerd Milo BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Winne Daan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1870 16.5 Totaal 2.0 2.58 -1.58
Begin van de pagina

Dierick Aaron (Rank: 15)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.22735
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2        Afwezig           0 1.0    
3        Afwezig           0 1.0    
4        Afwezig           0 1.0    
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 1.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Van den Rym Keano (Rank: 24)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.23874
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Brand Leonard BEL 1250 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Vynck Arnon BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Van Der Goten Stan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Van Damme Ulysse BEL 1281 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      De Ketelaere Raphaël BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      Borundia Parv 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 20.5 Totaal 1.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina

Van Nieuwerburgh Gilles (Rank: 20)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.20350
N-Elo0
FIDE-ID268747
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dutre Wonder BEL 1782 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Cattrysse Ruben BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Winne Daan BEL 0 2.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
4 16      Temmerman Jonas BEL 0 3.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1782 15.0 Totaal 0.0 1.08 -1.08
Begin van de pagina

Oloeriu Calin (Rank: 4)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1493
FIDE-ID253022
F-Elo1484
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Bastien Sidan (Rank: 10)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo1233
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Foulon Thales (Rank: 34)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Dutre Wonder 2 1782 1812 6.0 33 Z 1 16 W 1 6 Z 1 5 W 1 3 Z ½ 2 W ½ 15 Z 1 25.00 31.00 25.5 5
2 Cappan Pjotr 3 1738 1786 6.0 23 W 1 19 Z 1 9 W 1 3 W ½ 14 Z 1 1 Z ½ 4 W 1 25.00 31.00 25.0 5
3 Musabayeva Diana 1 1870 1862 6.0 30 W 1 8 Z 1 4 W 1 2 Z ½ 1 W ½ 12 Z 1 16 W 1 25.00 31.00 24.5 5
4 Brand Leonard 7 1250 1295 5.0 32 Z 1 17 W 1 3 Z 0 18 W 1 13 Z 1 5 W 1 2 Z 0 17.00 29.00 22.0 5
5 Vandermeulen Oscar 11 1200 1211 4.5 24 W 1 12 Z 1 10 W 1 1 Z 0 9 W 1 4 Z 0 8 W ½ 16.75 30.00 21.5 4
6 Hanssens Daan 9 1239 1127 4.5 27 Z 1 13 W 1 1 W 0 9 Z 0 23 W 1 10 Z ½ 12 W 1 15.00 27.00 18.0 4
7 Vandermeersch Victor 13 1166 876 4.5 9 W 0 18 Z 0 22 W 1 27 Z 1 11 W ½ 13 W 1 20 Z 1 14.00 23.00 13.5 4
8 Burssens Maya 12 1173 1126 4.5 28 Z 1 3 W 0 20 Z 1 12 W 0 19 Z 1 14 W 1 5 Z ½ 13.75 26.00 17.5 4
9 Orban Pieter-Jan 29 0 1175 4.0 7 Z 1 14 W 1 2 Z 0 6 W 1 5 Z 0 15 W 0 24 Z 1 15.50 30.00 18.0 4
10 Celiktas Ayhan 5 1284 1030 4.0 22 Z 1 20 W 1 5 Z 0 19 W 1 12 Z 0 6 W ½ 11 Z ½ 13.25 26.00 18.5 3
11 Cattrysse Ruben 31 0 735 4.0 13 Z 0 33 W 1 16 Z 1 14 W 0 7 Z ½ 22 W 1 10 W ½ 13.25 25.50 15.0 3
12 Van Der Goten Stan 33 0 1017 4.0 25 Z 1 5 W 0 32 Z 1 8 Z 1 10 W 1 3 W 0 6 Z 0 12.50 27.50 19.0 4
13 Akar Zeki Efe 36 0 572 4.0 11 W 1 6 Z 0 24 W 1 23 Z 1 4 W 0 7 Z 0 18 W 1 12.50 26.50 17.0 4
14 Decraene Merlijn 8 1248 1059 4.0 18 W 1 9 Z 0 27 W 1 11 Z 1 2 W 0 8 Z 0 19 W 1 12.00 26.50 17.0 4
15 Van Damme Ulysse 6 1281 1045 4.0 19 W 0 22 Z 1 18 W 0 32 Z 1 21 W 1 9 Z 1 1 W 0 11.50 23.50 15.0 4
16 Vagenende Lars 14 1094 973 4.0 29 Z 1 1 Z 0 11 W 0 28 W 1 18 Z 1 20 W 1 3 Z 0 9.50 25.50 16.0 4
17 Van Ewijk Uma 35 0 229 4.0 26 W 1 4 Z 0 19 W 0 24 Z 0 27 W 1 21 Z 1 23 W 1 9.50 20.00 13.0 4
18 Van Vlierberghe Matthew-Vincent 25 0 813 3.0 14 Z 0 7 W 1 15 Z 1 4 Z 0 16 W 0 25 W 1 13 Z 0 11.00 28.00 13.0 3
19 Meulemeester Joran 23 0 911 3.0 15 Z 1 2 W 0 17 Z 1 10 Z 0 8 W 0 29 W 1 14 Z 0 10.00 28.50 14.0 3
20 Yilmaz Semih 32 0 624 3.0 21 W 1 10 Z 0 8 W 0 26 Z 1 24 W 1 16 Z 0 7 W 0 7.00 24.00 14.0 3
21 Vynck Arnon 16 0 133 3.0 20 Z 0 32 W 0 25 Z 1 29 W 1 15 Z 0 17 W 0 28 Z 1 6.00 18.50 10.0 3
22 Temmerman Jonas 22 0 483 3.0 10 W 0 15 W 0 7 Z 0 33 Z 1 28 W 1 11 Z 0 27 W 1 5.50 22.00 8.0 3
23 De Block Jasper 21 0 375 3.0 2 Z 0 29 W 1 28 Z 1 13 W 0 6 Z 0 26 W 1 17 Z 0 5.00 23.50 13.0 3
24 Borundia Parv 27 0 69 2.5 5 Z 0 25 W ½ 13 Z 0 17 W 1 20 Z 0 32 W 1 9 W 0 6.75 23.50 9.0 2
25 Moerman Axl 17 0 -102 2.5 12 W 0 24 Z ½ 21 W 0 30 Z 1 26 W 0 18 Z 0 29 Z 1 4.75 17.50 8.0 2
26 Winne Daan 18 0 -273 2.0 17 Z 0 27 W 0 33 Z 1FF 20 W 0 25 Z 1 23 Z 0 30 W 0 4.50 18.00 8.0 2
27 Gryspeerd Milo 26 0 364 2.0 6 W 0 26 Z 1 14 Z 0 7 W 0 17 Z 0 30 W 1 22 Z 0 3.00 23.00 8.0 2
28 Winne Pepijn 28 0 105 2.0 8 W 0 30 Z 1 23 W 0 16 Z 0 22 Z 0 B1 21 W 0 3.00 20.50 8.0 1
29 De Ketelaere Raphaël 30 0 -2 2.0 16 W 0 23 Z 0 30 W 1 21 Z 0 32 W 1 19 Z 0 25 W 0 3.00 18.50 8.0 2
30 Ravelingien Emiel 19 0 39 2.0 3 Z 0 28 W 0 29 Z 0 25 W 0 B1 27 Z 0 26 Z 1 2.50 16.50 4.0 1
31 Dierick Aaron 15 0 0 1.0 B1 A A A A A A 3.00 22.50 7.0 0
32 Van den Rym Keano 24 0 149 1.0 4 W 0 21 Z 1 12 W 0 15 W 0 29 Z 0 24 Z 0 A 3.00 22.50 6.0 1
33 Van Nieuwerburgh Gilles 20 0 -83 0.0 1 W 0 11 Z 0 26 W 0ff 22 W 0 A A A 0.00 20.50 0.0 0
34 Oloeriu Calin 4 1493 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0
35 Bastien Sidan 10 1233 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0
36 Foulon Thales 34 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.21 2021/11/01 (©) GMA 2015 - 2021 Build : 2021/11/28 18:15