SwarLogo Criteriumtoernooi Gent 2019 E-reeks SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant
Arbiter: Geert Bailleul
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 24/11/2019 tot 24/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Rnk Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win -
1 Musabayev, Maxim 2 -10 M 16932 1426 Mercatel 9 8.0 0.0 8.0 1516 45.50 52.50 42.0 7 0
2 Ruzhansky, Elias 1 -10 M 21132 1623 KGSRL Gent 9 7.5 0.0 7.5 1529 44.25 56.00 39.0 7 0
3 Raptis, Filippos 4 -10 M 20846 1213 2 Fous Diogène 9 7.5 0.0 7.5 1392 43.25 54.00 39.5 6 0
4 Coorevits, Arthur 7 -10 M 16261 1157 Mercatel 9 7.0 0.0 7.0 1185 34.00 49.00 35.0 7 0
5 Decraene, Lotus 6 -10 F 16320 1176 Waregem 9 6.5 0.0 6.5 1178 33.75 51.00 33.5 5 0
6 Cappan, Stan 9 -10 M 15465 1138 LSV-Chesspirant 9 6.5 0.0 6.5 1045 33.50 50.00 31.0 6 0
7 Ghisa, Alexander 10 -10 M 19897 1076 Kapelle-op-den-Bos 9 6.0 0.0 6.0 1033 32.50 52.50 34.5 5 0
8 Van Loo, Ides 50 -10 M 19742 0 Mechelen 9 6.0 0.0 6.0 510 30.75 49.00 30.0 5 0
9 De Rycke, Killian 3 -10 M 15710 1319 LSV-Chesspirant 9 6.0 0.0 6.0 1188 30.00 49.50 33.0 6 0
10 Vandenhole, Kobe 51 -10 M 20531 0 Aalst 9 6.0 0.0 6.0 523 27.75 47.50 31.5 5 0
11 Londers, Tuur 31 -10 M 19773 0 LSV-Chesspirant 9 6.0 0.0 6.0 395 27.50 44.00 29.0 6 0
12 Vertongen, Jack 5 -10 M 17122 1186 Mercatel 9 6.0 0.0 6.0 1110 27.00 50.00 35.0 6 0
13 De Keukelaere, Ruben 32 -10 M 16795 0 LSV-Chesspirant 9 6.0 0.0 6.0 429 27.00 44.50 29.0 6 0
14 Lootens, Marie-Julie 63 -10 F 20564 0 Aalter 9 6.0 0.0 6.0 297 25.00 43.00 27.0 6 0
15 Tiveron, Milano 46 -10 M 20820 0 Mechelen 9 6.0 0.0 6.0 117 22.50 38.50 25.0 6 0
16 Smolders, Pepijn 8 -10 M 16862 1150 Turnhout 9 5.5 0.0 5.5 1009 25.00 48.50 31.5 5 0
17 Peeters, Yumi 37 -10 F 16559 0 LSV-Chesspirant 9 5.5 0.0 5.5 338 23.25 41.00 23.5 5 0
18 Bredikhina, Polina 15 -10 F 20194 0 Tielt 9 5.0 0.0 5.0 164 24.50 42.50 25.0 5 0
19 Debyser, Lennert 25 -10 M 20400 0 KGSRL Gent 9 5.0 0.0 5.0 467 23.00 49.50 27.0 5 0
20 Behzoda, Shozar-Jan 13 -10 M 21892 0 Deinze 9 5.0 0.0 5.0 36 23.00 44.50 29.0 5 0
21 Musabayev, Alexander 35 -10 M 17951 0 Mercatel 9 5.0 0.0 5.0 446 22.00 48.50 27.0 5 0
22 Neuteleers, Wannes 36 -10 M 16831 0 Dolle Toren Leuven 8 5.0 0.0 5.0 279 22.00 46.00 29.0 4 0
23 Brock, Matthias 16 -10 M 19336 0 Turnhout 9 5.0 0.0 5.0 325 21.50 47.00 29.0 5 0
24 Liao, Yilin 30 -10 F 21077 0 De Drie Torens Gent 9 5.0 0.0 5.0 162 21.50 42.00 25.0 5 0
25 Van Ewijk, Abel 48 -10 M 21087 0 Landegem 9 5.0 0.0 5.0 416 20.00 44.00 28.0 5 0
26 Vandermeersch, Lucas 52 -10 M 18960 0 KGSRL Gent 9 5.0 0.0 5.0 36 20.00 42.00 21.0 5 0
27 Mehta, Aaryan 33 -10 M 19826 0 TSMechelen 9 5.0 0.0 5.0 162 20.00 39.50 21.0 5 0
28 Saravanakumar, Atchaya 40 -10 F 19468 0 KBSK Brugge 9 5.0 0.0 5.0 162 19.00 41.50 24.0 5 0
29 Stragier, Lucas 43 -10 M 19544 0 Izegem 9 5.0 0.0 5.0 36 18.00 38.00 24.0 5 0
30 Vynck, Isolde 59 -10 F 19743 0 LSV-Chesspirant 9 5.0 0.0 5.0 162 16.50 37.50 24.0 5 0
31 Stroobant, Hanne 44 -10 F 19676 0 Mol 9 5.0 0.0 5.0 36 15.00 36.00 22.0 5 0
32 Viane, Lucas 58 -10 M 21933 0 Kortrijk 9 4.5 0.0 4.5 128 18.75 43.00 27.0 4 0
33 Spinazzola, Matteo 42 -10 M 21767 0 Hoboken 9 4.5 0.0 4.5 0 18.75 41.00 22.0 4 0
34 Cloetens, Jannes 19 -10 M 20031 0 KBSK Brugge 9 4.5 0.0 4.5 0 13.25 35.00 16.5 4 0
35 Verbanck, Kasper 54 -10 M 21096 0 KGSRL Gent 9 4.0 0.0 4.0 86 20.00 47.50 27.0 4 0
36 De Man, Silas 22 -10 M 19502 0 Landegem 9 4.0 0.0 4.0 235 17.00 45.50 22.0 4 0
37 Batier, Nuka 12 -10 M 21094 0 KGSRL Gent 9 4.0 0.0 4.0 137 15.00 42.50 23.0 4 0
38 Schurins, Annabel 41 -10 F 20093 0 Kapelle-op-den-Bos 9 4.0 0.0 4.0 208 15.00 42.50 23.0 4 0
39 Caekaert, Simon 18 -10 M 21356 0 LSV-Chesspirant 9 4.0 0.0 4.0 92 14.50 43.00 24.0 4 0
40 Ruytinx, Arthur 39 -10 M 21730 0 KBSK Brugge 9 4.0 0.0 4.0 215 13.00 38.50 22.0 4 0
41 Van Lierde, Rutger 62 -10 M 20241 0 Zottegem 8 4.0 0.0 4.0 -95 13.00 38.50 18.0 3 0
42 Verhaeghe, Clement 56 -10 M 17005 0 Blankenberge 9 4.0 0.0 4.0 -43 13.00 38.00 18.0 4 0
43 Verbeke, Anna 55 -10 F 17765 0 Oostkamp 9 4.0 0.0 4.0 -43 12.00 36.50 20.0 4 0
44 Vandevoorde, Lowie 53 -10 M 21832 0 MSV 9 4.0 0.0 4.0 -43 11.00 36.00 20.0 4 0
45 Verstraete, Lars 57 -10 M 21335 0 LSV-Chesspirant 9 4.0 0.0 4.0 -43 10.50 35.00 21.0 4 0
46 Van De Walle, Jaimy 47 -10 M 21837 0 MSV 9 4.0 0.0 4.0 -43 10.00 33.00 16.0 4 0
47 De Rijcke, Armin 23 -10 M 19769 0 LSV-Chesspirant 9 4.0 0.0 4.0 -43 9.00 32.00 14.0 4 0
48 Heerman, Gilles 29 -10 M 17980 0 Geraardsbergen 9 4.0 0.0 4.0 92 8.50 32.00 18.0 4 0
49 Potums, Loic 38 -10 M 21588 0 Hoboken 8 3.5 0.0 3.5 4 8.00 31.50 12.5 2 0
50 Braekman, Simon 14 -10 M 17573 0 LSV-Chesspirant 9 3.0 0.0 3.0 -125 12.00 38.00 17.0 3 0
51 Van Der Smissen, Bram 61 -10 M 0 0 de Mercatel 9 3.0 0.0 3.0 6 11.00 37.50 17.0 3 0
52 Thijs, Alonzo 45 -10 M 21732 0 KBSK Brugge 9 3.0 0.0 3.0 3 9.00 37.50 19.0 3 0
53 Gereltsogt, Enguun 28 -10 M 21934 0 Mechelen 8 3.0 0.0 3.0 -193 8.25 32.00 10.0 1 0
54 D'Hooghe, Jonas 20 -10 M 17875 0 Oude God Mortsel 9 3.0 0.0 3.0 -125 7.00 31.50 13.0 3 0
55 Badi, Ahmed 11 -10 M 19791 0 LSV-Chesspirant 9 3.0 0.0 3.0 33 6.50 37.00 18.0 3 0
56 Van Lancker, Vincent 49 -10 M 21802 0 Zottegem 8 3.0 0.0 3.0 -193 6.00 29.00 10.0 2 0
57 Brouwers, Seppe 17 -10 M 20063 0 KBSK Brugge 9 3.0 0.0 3.0 -125 4.50 30.50 11.0 3 0
58 Devos, Briek 26 -10 M 17580 0 LSV-Chesspirant 9 3.0 0.0 3.0 -125 4.50 28.00 13.0 3 0
59 Moerman, Jill 34 -10 F 21880 0 LSV-Chesspirant 8 2.5 0.0 2.5 -97 4.25 29.50 9.5 1 0
60 De Wever, Daan 24 -10 M 21781 0 Mercatel 8 2.5 0.0 2.5 -262 3.50 27.00 6.5 1 0
61 Akar, Ceyda Naz 21 -10 F 16838 0 Hoboken 9 2.0 0.0 2.0 -88 2.50 31.00 12.0 2 0
62 Eijkenboom, Zoelle 27 -10 F 18633 0 Overpelt 8 2.0 0.0 2.0 -336 2.50 30.00 9.0 1 0
63 Cohn, Naomi 60 -10 F 0 0 8 1.0 0.0 1.0 -800 3.00 23.50 7.0 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ruzhansky, Elias 0.0 1-0 Lootens, Marie-Julie 0.0
2 Badi, Ahmed 0.0 0-1 Musabayev, Maxim 0.0
3 De Rycke, Killian 0.0 1-0 Moerman, Jill 0.0
4 Musabayev, Alexander 0.0 0-1 Raptis, Filippos 0.0
5 Vertongen, Jack 0.0 1-0 Akar, Ceyda Naz 0.0
6 Peeters, Yumi 0.0 ½-½ Decraene, Lotus 0.0
7 Coorevits, Arthur 0.0 1-0 Potums, Loic 0.0
8 Ruytinx, Arthur 0.0 0-1 Smolders, Pepijn 0.0
9 Cappan, Stan 0.0 1-0 Saravanakumar, Atchaya 0.0
10 Schurins, Annabel 0.0 0-1 Ghisa, Alexander 0.0
11 Mehta, Aaryan 0.0 1-0 Spinazzola, Matteo 0.0
12 Stragier, Lucas 0.0 0-1 Batier, Nuka 0.0
13 Behzoda, Shozar-Jan 0.0 1-0 Stroobant, Hanne 0.0
14 Thijs, Alonzo 0.0 1-0 Braekman, Simon 0.0
15 Bredikhina, Polina 0.0 1-0 Tiveron, Milano 0.0
16 Van De Walle, Jaimy 0.0 0-1 Brock, Matthias 0.0
17 Brouwers, Seppe 0.0 0-1 Van Ewijk, Abel 0.0
18 Van Lancker, Vincent 0.0 0-1 Caekaert, Simon 0.0
19 Cloetens, Jannes 0.0 0-1 Van Loo, Ides 0.0
20 Vandenhole, Kobe 0.0 1-0 D'Hooghe, Jonas 0.0
21 De Keukelaere, Ruben 0.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 0.0
22 Vandevoorde, Lowie 0.0 0-1 De Man, Silas 0.0
23 De Rijcke, Armin 0.0 0-1 Verbanck, Kasper 0.0
24 Verbeke, Anna 0.0 1-0 De Wever, Daan 0.0
25 Debyser, Lennert 0.0 1-0 Verhaeghe, Clement 0.0
26 Verstraete, Lars 0.0 1-0 Devos, Briek 0.0
27 Eijkenboom, Zoelle 0.0 0-1 Viane, Lucas 0.0
28 Vynck, Isolde 0.0 1-0 Gereltsogt, Enguun 0.0
29 Heerman, Gilles 0.0 1-0 Cohn, Naomi 0.0
30 Van Der Smissen, Bram 0.0 1-0 Liao, Yilin 0.0
31 Londers, Tuur 0.0 1-0 Van Lierde, Rutger 0.0
  Neuteleers, Wannes 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 De Keukelaere, Ruben 1.0 0-1 Ruzhansky, Elias 1.0
2 Musabayev, Maxim 1.0 1-0 Debyser, Lennert 1.0
3 De Man, Silas 1.0 1-0 De Rycke, Killian 1.0
4 Raptis, Filippos 1.0 1-0 Heerman, Gilles 1.0
5 Londers, Tuur 1.0 0-1 Vertongen, Jack 1.0
6 Van Ewijk, Abel 1.0 0-1 Coorevits, Arthur 1.0
7 Smolders, Pepijn 1.0 1-0 Thijs, Alonzo 1.0
8 Van Loo, Ides 1.0 ½-½ Cappan, Stan 1.0
9 Ghisa, Alexander 1.0 1-0 Vandenhole, Kobe 1.0
10 Verbanck, Kasper 1.0 1-0 Mehta, Aaryan 1.0
11 Batier, Nuka 1.0 1-0 Verbeke, Anna 1.0
12 Viane, Lucas 1.0 1-0 Behzoda, Shozar-Jan 1.0
13 Neuteleers, Wannes 1.0 1-0 Bredikhina, Polina 1.0
14 Brock, Matthias 1.0 1-0 Verstraete, Lars 1.0
15 Caekaert, Simon 1.0 1-0 Vynck, Isolde 1.0
16 Decraene, Lotus 0.5 1-0 Van Der Smissen, Bram 1.0
17 Braekman, Simon 0.0 1-0 Peeters, Yumi 0.5
18 Potums, Loic 0.0 1-0 Brouwers, Seppe 0.0
19 Saravanakumar, Atchaya 0.0 1-0 Cloetens, Jannes 0.0
20 D'Hooghe, Jonas 0.0 0-1 Ruytinx, Arthur 0.0
21 Spinazzola, Matteo 0.0 1-0 De Rijcke, Armin 0.0
22 De Wever, Daan 0.0 0-1 Schurins, Annabel 0.0
23 Devos, Briek 0.0 0-1 Stragier, Lucas 0.0
24 Stroobant, Hanne 0.0 1-0 Eijkenboom, Zoelle 0.0
25 Gereltsogt, Enguun 0.0 0-1 Tiveron, Milano 0.0
26 Liao, Yilin 0.0 1-0 Van De Walle, Jaimy 0.0
27 Lootens, Marie-Julie 0.0 1-0 Van Lancker, Vincent 0.0
28 Vandermeersch, Lucas 0.0 1-0 Badi, Ahmed 0.0
29 Moerman, Jill 0.0 0-1 Vandevoorde, Lowie 0.0
30 Verhaeghe, Clement 0.0 0-1 Musabayev, Alexander 0.0
31 Akar, Ceyda Naz 0.0 1-0 Cohn, Naomi 0.0
  Van Lierde, Rutger 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ruzhansky, Elias 2.0 1-0 Batier, Nuka 2.0
2 Brock, Matthias 2.0 0-1 Musabayev, Maxim 2.0
3 Caekaert, Simon 2.0 0-1 Raptis, Filippos 2.0
4 Vertongen, Jack 2.0 1-0 De Man, Silas 2.0
5 Coorevits, Arthur 2.0 1-0 Verbanck, Kasper 2.0
6 Viane, Lucas 2.0 0-1 Smolders, Pepijn 2.0
7 Ghisa, Alexander 2.0 1-0 Neuteleers, Wannes 2.0
8 Cappan, Stan 1.5 0-1 Decraene, Lotus 1.5
9 De Rycke, Killian 1.0 1-0 Van Loo, Ides 1.5
10 Mehta, Aaryan 1.0 0-1 Schurins, Annabel 1.0
11 Behzoda, Shozar-Jan 1.0 1-0 Spinazzola, Matteo 1.0
12 Stragier, Lucas 1.0 1-0 Braekman, Simon 1.0
13 Bredikhina, Polina 1.0 1-0 Stroobant, Hanne 1.0
14 Thijs, Alonzo 1.0 0-1 De Keukelaere, Ruben 1.0
15 Tiveron, Milano 1.0 0-1 Debyser, Lennert 1.0
16 Heerman, Gilles 1.0 0-1 Van Ewijk, Abel 1.0
17 Vandenhole, Kobe 1.0 1-0 Liao, Yilin 1.0
18 Vandevoorde, Lowie 1.0 0-1 Londers, Tuur 1.0
19 Verbeke, Anna 1.0 0-1 Lootens, Marie-Julie 1.0
20 Musabayev, Alexander 1.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 1.0
21 Verstraete, Lars 1.0 1-0 Akar, Ceyda Naz 1.0
22 Vynck, Isolde 1.0 1-0 Potums, Loic 1.0
23 Ruytinx, Arthur 1.0 1-0 Van Der Smissen, Bram 1.0
24 Van Lierde, Rutger 1.0 0-1 Saravanakumar, Atchaya 1.0
25 Peeters, Yumi 0.5 1-0 Brouwers, Seppe 0.0
26 Cloetens, Jannes 0.0 ½-½ Gereltsogt, Enguun 0.0
27 Badi, Ahmed 0.0 1-0 D'Hooghe, Jonas 0.0
28 De Rijcke, Armin 0.0 1-0 Moerman, Jill 0.0
29 Van De Walle, Jaimy 0.0 1-0 De Wever, Daan 0.0
30 Van Lancker, Vincent 0.0 0-1 Devos, Briek 0.0
31 Eijkenboom, Zoelle 0.0 0-1 Verhaeghe, Clement 0.0
  Cohn, Naomi 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Smolders, Pepijn 3.0 0-1 Ruzhansky, Elias 3.0
2 Musabayev, Maxim 3.0 1-0 Vertongen, Jack 3.0
3 Raptis, Filippos 3.0 1-0 Coorevits, Arthur 3.0
4 Decraene, Lotus 2.5 ½-½ Ghisa, Alexander 3.0
5 Musabayev, Alexander 2.0 0-1 De Rycke, Killian 2.0
6 Batier, Nuka 2.0 0-1 Ruytinx, Arthur 2.0
7 Saravanakumar, Atchaya 2.0 0-1 Behzoda, Shozar-Jan 2.0
8 Schurins, Annabel 2.0 1-0 Bredikhina, Polina 2.0
9 Stragier, Lucas 2.0 0-1 Brock, Matthias 2.0
10 Van Ewijk, Abel 2.0 1-0 Caekaert, Simon 2.0
11 Verbanck, Kasper 2.0 1-0 De Keukelaere, Ruben 2.0
12 De Man, Silas 2.0 0-1 Vandenhole, Kobe 2.0
13 Debyser, Lennert 2.0 1-0 Verstraete, Lars 2.0
14 Neuteleers, Wannes 2.0 1-0 Londers, Tuur 2.0
15 Lootens, Marie-Julie 2.0 0-1 Viane, Lucas 2.0
16 Cappan, Stan 1.5 1-0 Vynck, Isolde 2.0
17 Van Loo, Ides 1.5 1-0 Peeters, Yumi 1.5
18 Stroobant, Hanne 1.0 0-1 Mehta, Aaryan 1.0
19 Braekman, Simon 1.0 0-1 Tiveron, Milano 1.0
20 Vandermeersch, Lucas 1.0 1-0 De Rijcke, Armin 1.0
21 Devos, Briek 1.0 0-1 Thijs, Alonzo 1.0
22 Van Der Smissen, Bram 1.0 1-0 Heerman, Gilles 1.0
23 Liao, Yilin 1.0 1-0 Vandevoorde, Lowie 1.0
24 Cohn, Naomi 1.0 0-1 Badi, Ahmed 1.0
25 Akar, Ceyda Naz 1.0 0-1 Van De Walle, Jaimy 1.0
26 Potums, Loic 1.0 0-1 Verbeke, Anna 1.0
27 Spinazzola, Matteo 1.0 1-0 Van Lierde, Rutger 1.0
28 Verhaeghe, Clement 1.0 1-0 Cloetens, Jannes 0.5
29 Gereltsogt, Enguun 0.5 0-1 D'Hooghe, Jonas 0.0
30 Brouwers, Seppe 0.0 1-0 Eijkenboom, Zoelle 0.0
31 De Wever, Daan 0.0 0-1 Van Lancker, Vincent 0.0
  Moerman, Jill 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ruzhansky, Elias 4.0 0-1 Musabayev, Maxim 4.0
2 Ghisa, Alexander 3.5 ½-½ Raptis, Filippos 4.0
3 De Rycke, Killian 3.0 1-0 Debyser, Lennert 3.0
4 Vertongen, Jack 3.0 1-0 Schurins, Annabel 3.0
5 Ruytinx, Arthur 3.0 0-1 Decraene, Lotus 3.0
6 Coorevits, Arthur 3.0 1-0 Neuteleers, Wannes 3.0
7 Vandenhole, Kobe 3.0 ½-½ Smolders, Pepijn 3.0
8 Behzoda, Shozar-Jan 3.0 0-1 Van Ewijk, Abel 3.0
9 Brock, Matthias 3.0 1-0 Verbanck, Kasper 3.0
10 Viane, Lucas 3.0 0-1 Van Loo, Ides 2.5
11 Mehta, Aaryan 2.0 0-1 Cappan, Stan 2.5
12 Thijs, Alonzo 2.0 0-1 Batier, Nuka 2.0
13 Bredikhina, Polina 2.0 1-0 Spinazzola, Matteo 2.0
14 Caekaert, Simon 2.0 0-1 Stragier, Lucas 2.0
15 De Keukelaere, Ruben 2.0 1-0 Verhaeghe, Clement 2.0
16 Tiveron, Milano 2.0 1-0 De Man, Silas 2.0
17 Verbeke, Anna 2.0 0-1 Liao, Yilin 2.0
18 Londers, Tuur 2.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 2.0
19 Van De Walle, Jaimy 2.0 0-1 Lootens, Marie-Julie 2.0
20 Badi, Ahmed 2.0 1-0 Van Der Smissen, Bram 2.0
21 Verstraete, Lars 2.0 0-1 Musabayev, Alexander 2.0
22 Vynck, Isolde 2.0 1-0 Saravanakumar, Atchaya 2.0
23 Peeters, Yumi 1.5 1-0 De Rijcke, Armin 1.0
24 Van Lancker, Vincent 1.0 0-1 Braekman, Simon 1.0
25 Vandevoorde, Lowie 1.0 1-0 Brouwers, Seppe 1.0
26 D'Hooghe, Jonas 1.0 1-0 Akar, Ceyda Naz 1.0
27 Cohn, Naomi 1.0 0-1 Devos, Briek 1.0
28 Heerman, Gilles 1.0 1-0 Potums, Loic 1.0
29 Moerman, Jill 1.0 0-1 Stroobant, Hanne 1.0
30 Van Lierde, Rutger 1.0 1-0 Gereltsogt, Enguun 0.5
31 Cloetens, Jannes 0.5 1-0 De Wever, Daan 0.0
  Eijkenboom, Zoelle 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev, Maxim 5.0 ½-½ Raptis, Filippos 4.5
2 Coorevits, Arthur 4.0 0-1 Ruzhansky, Elias 4.0
3 De Rycke, Killian 4.0 1-0 Ghisa, Alexander 4.0
4 Van Ewijk, Abel 4.0 0-1 Vertongen, Jack 4.0
5 Decraene, Lotus 4.0 1-0 Brock, Matthias 4.0
6 Smolders, Pepijn 3.5 0-1 Cappan, Stan 3.5
7 Van Loo, Ides 3.5 ½-½ Vandenhole, Kobe 3.5
8 Batier, Nuka 3.0 0-1 Musabayev, Alexander 3.0
9 Ruytinx, Arthur 3.0 0-1 Behzoda, Shozar-Jan 3.0
10 Verbanck, Kasper 3.0 1-0 Bredikhina, Polina 3.0
11 Schurins, Annabel 3.0 0-1 De Keukelaere, Ruben 3.0
12 Debyser, Lennert 3.0 1-0 Stragier, Lucas 3.0
13 Liao, Yilin 3.0 1-0 Viane, Lucas 3.0
14 Tiveron, Milano 3.0 0-1 Londers, Tuur 3.0
15 Lootens, Marie-Julie 3.0 1-0 Vynck, Isolde 3.0
16 Neuteleers, Wannes 3.0 1-0 Badi, Ahmed 3.0
17 De Man, Silas 2.0 0-1 Peeters, Yumi 2.5
18 Vandermeersch, Lucas 2.0 1-0 Mehta, Aaryan 2.0
19 Braekman, Simon 2.0 1-0 Van De Walle, Jaimy 2.0
20 Van Der Smissen, Bram 2.0 0-1 Caekaert, Simon 2.0
21 D'Hooghe, Jonas 2.0 0-1 Thijs, Alonzo 2.0
22 Devos, Briek 2.0 0-1 Vandevoorde, Lowie 2.0
23 Verhaeghe, Clement 2.0 1-0 Heerman, Gilles 2.0
24 Saravanakumar, Atchaya 2.0 1-0 Verbeke, Anna 2.0
25 Spinazzola, Matteo 2.0 1-0 Verstraete, Lars 2.0
26 Stroobant, Hanne 2.0 1-0 Van Lierde, Rutger 2.0
27 Brouwers, Seppe 1.0 0-1 Cloetens, Jannes 1.5
28 De Rijcke, Armin 1.0 1-0 Van Lancker, Vincent 1.0
29 Eijkenboom, Zoelle 1.0 1-0 Cohn, Naomi 1.0
30 Akar, Ceyda Naz 1.0 1-0 Moerman, Jill 1.0
31 Potums, Loic 1.0 0-1 Gereltsogt, Enguun 0.5
  De Wever, Daan 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev, Maxim 5.5 1-0 De Rycke, Killian 5.0
2 Ruzhansky, Elias 5.0 1-0 Vertongen, Jack 5.0
3 Raptis, Filippos 5.0 1-0 Decraene, Lotus 5.0
4 Cappan, Stan 4.5 0-1 Coorevits, Arthur 4.0
5 Ghisa, Alexander 4.0 1-0 Van Ewijk, Abel 4.0
6 Behzoda, Shozar-Jan 4.0 1-0 Neuteleers, Wannes 4.0
7 Brock, Matthias 4.0 0-1 Van Loo, Ides 4.0
8 Vandenhole, Kobe 4.0 1-0 Debyser, Lennert 4.0
9 Musabayev, Alexander 4.0 1-0 Liao, Yilin 4.0
10 Londers, Tuur 4.0 1-0 Verbanck, Kasper 4.0
11 De Keukelaere, Ruben 4.0 1-0 Lootens, Marie-Julie 4.0
12 Peeters, Yumi 3.5 0-1 Smolders, Pepijn 3.5
13 Badi, Ahmed 3.0 0-1 Stroobant, Hanne 3.0
14 Batier, Nuka 3.0 0-1 Tiveron, Milano 3.0
15 Vandevoorde, Lowie 3.0 1-0 Braekman, Simon 3.0
16 Bredikhina, Polina 3.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 3.0
17 Caekaert, Simon 3.0 1-0 Verhaeghe, Clement 3.0
18 Stragier, Lucas 3.0 1-0 Ruytinx, Arthur 3.0
19 Thijs, Alonzo 3.0 0-1 Saravanakumar, Atchaya 3.0
20 Viane, Lucas 3.0 1-0 Schurins, Annabel 3.0
21 Vynck, Isolde 3.0 0-1 Spinazzola, Matteo 3.0
22 Cloetens, Jannes 2.5 1-0 D'Hooghe, Jonas 2.0
23 Heerman, Gilles 2.0 1-0 Akar, Ceyda Naz 2.0
24 Van De Walle, Jaimy 2.0 0-1 De Man, Silas 2.0
25 Verbeke, Anna 2.0 1-0 De Rijcke, Armin 2.0
26 Van Lierde, Rutger 2.0 1-0 Devos, Briek 2.0
27 Verstraete, Lars 2.0 1-0 Eijkenboom, Zoelle 2.0
28 Mehta, Aaryan 2.0 1-0 Van Der Smissen, Bram 2.0
29 Gereltsogt, Enguun 1.5 ½-½ Moerman, Jill 1.0
30 Cohn, Naomi 1.0 0-1 Brouwers, Seppe 1.0
31 De Wever, Daan 1.0 ½-½ Potums, Loic 1.0
  Van Lancker, Vincent 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Decraene, Lotus 5.0 ½-½ Musabayev, Maxim 6.5
2 Raptis, Filippos 6.0 ½-½ Ruzhansky, Elias 6.0
3 De Rycke, Killian 5.0 1-0 Londers, Tuur 5.0
4 Vertongen, Jack 5.0 1-0 De Keukelaere, Ruben 5.0
5 Coorevits, Arthur 5.0 1-0 Musabayev, Alexander 5.0
6 Van Loo, Ides 5.0 0-1 Ghisa, Alexander 5.0
7 Vandenhole, Kobe 5.0 1-0 Behzoda, Shozar-Jan 5.0
8 Smolders, Pepijn 4.5 1-0 Bredikhina, Polina 4.0
9 Debyser, Lennert 4.0 0-1 Cappan, Stan 4.5
10 Stroobant, Hanne 4.0 1-0 Brock, Matthias 4.0
11 Tiveron, Milano 4.0 1-0 Caekaert, Simon 4.0
12 Liao, Yilin 4.0 1-0 Van Ewijk, Abel 4.0
13 Verbanck, Kasper 4.0 0-1 Neuteleers, Wannes 4.0
14 Saravanakumar, Atchaya 4.0 1-0 Vandevoorde, Lowie 4.0
15 Spinazzola, Matteo 4.0 ½-½ Viane, Lucas 4.0
16 Lootens, Marie-Julie 4.0 1-0 Stragier, Lucas 4.0
17 Peeters, Yumi 3.5 1-0 Cloetens, Jannes 3.5
18 Schurins, Annabel 3.0 1-0 Badi, Ahmed 3.0
19 Vandermeersch, Lucas 3.0 1-0 Batier, Nuka 3.0
20 Braekman, Simon 3.0 0-1 Verbeke, Anna 3.0
21 De Man, Silas 3.0 1-0 Thijs, Alonzo 3.0
22 Verstraete, Lars 3.0 1-0 Heerman, Gilles 3.0
23 Verhaeghe, Clement 3.0 0-1 Mehta, Aaryan 3.0
24 Van Lierde, Rutger 3.0 1-0 Ruytinx, Arthur 3.0
25 Akar, Ceyda Naz 2.0 0-1 Vynck, Isolde 3.0
26 Brouwers, Seppe 2.0 1-0 Gereltsogt, Enguun 2.0
27 D'Hooghe, Jonas 2.0 1-0 Van Lancker, Vincent 2.0
28 De Rijcke, Armin 2.0 1-0 Eijkenboom, Zoelle 2.0
29 Devos, Briek 2.0 0-1 Van De Walle, Jaimy 2.0
30 Van Der Smissen, Bram 2.0 1-0 De Wever, Daan 1.5
31 Moerman, Jill 1.5 1-0 Cohn, Naomi 1.0
  Potums, Loic 1.5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev, Maxim 7.0 1-0 Vandenhole, Kobe 6.0
2 Ruzhansky, Elias 6.5 1-0 De Rycke, Killian 6.0
3 Vertongen, Jack 6.0 0-1 Raptis, Filippos 6.5
4 Ghisa, Alexander 6.0 0-1 Coorevits, Arthur 6.0
5 Smolders, Pepijn 5.5 0-1 Decraene, Lotus 5.5
6 Cappan, Stan 5.5 1-0 Liao, Yilin 5.0
7 Behzoda, Shozar-Jan 5.0 0-1 Tiveron, Milano 5.0
8 Londers, Tuur 5.0 1-0 Saravanakumar, Atchaya 5.0
9 De Keukelaere, Ruben 5.0 1-0 Stroobant, Hanne 5.0
10 Musabayev, Alexander 5.0 0-1 Van Loo, Ides 5.0
11 Neuteleers, Wannes 5.0 0-1 Lootens, Marie-Julie 5.0
12 Viane, Lucas 4.5 0-1 Peeters, Yumi 4.5
13 Brock, Matthias 4.0 1-0 Spinazzola, Matteo 4.5
14 Bredikhina, Polina 4.0 1-0 Verstraete, Lars 4.0
15 Caekaert, Simon 4.0 0-1 Vandermeersch, Lucas 4.0
16 Van Ewijk, Abel 4.0 1-0 De Man, Silas 4.0
17 Vandevoorde, Lowie 4.0 0-1 Debyser, Lennert 4.0
18 Mehta, Aaryan 4.0 1-0 Van Lierde, Rutger 4.0
19 Vynck, Isolde 4.0 1-0 Schurins, Annabel 4.0
20 Stragier, Lucas 4.0 1-0 Verbanck, Kasper 4.0
21 Verbeke, Anna 4.0 0-1 Cloetens, Jannes 3.5
22 Badi, Ahmed 3.0 0-1 Verhaeghe, Clement 3.0
23 Batier, Nuka 3.0 1-0 Van Der Smissen, Bram 3.0
24 Heerman, Gilles 3.0 1-0 Braekman, Simon 3.0
25 Ruytinx, Arthur 3.0 1-0 Brouwers, Seppe 3.0
26 Van De Walle, Jaimy 3.0 1-0 D'Hooghe, Jonas 3.0
27 Thijs, Alonzo 3.0 0-1 De Rijcke, Armin 3.0
28 Potums, Loic 2.5 1-0 Moerman, Jill 2.5
29 Van Lancker, Vincent 2.0 1-0 Akar, Ceyda Naz 2.0
30 Eijkenboom, Zoelle 2.0 0-1 Devos, Briek 2.0
31 De Wever, Daan 1.5 1-0 Cohn, Naomi 1.0
  Gereltsogt, Enguun 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1426
FIDE-ID254711
F-Elo1350
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 W - 1 4.0 0.80 +0.20
5 1      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 Z - 1 5.0 0.25 +0.75
6 1      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 W - ½ 5.5 0.77 -0.27
7 1      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 W 1 6.5 0.65 +0.35
8 1      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 Z ½ 7.0 0.81 -0.31
9 1      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 W 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1303 52.5 Totaal 8.0 6.96 +1.04
Begin van de pagina
Ruzhansky, Elias (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1623
FIDE-ID472824
F-Elo1420
Landeng  (eng)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Batier, Nuka BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 W - 0 4.0 0.75 -0.75
6 2      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
8 2      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 Z - ½ 6.5 0.92 -0.42
9 2      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 W - 1 7.5 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1241 56.0 Totaal 7.5 8.05 -0.55
Begin van de pagina
Raptis, Filippos (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20846
N-Elo1213
FIDE-ID264903
F-Elo1491
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 W - 1 4.0 0.58 +0.42
5 2      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 Z - ½ 4.5 0.68 -0.18
6 1      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 Z ½ 5.0 0.23 +0.27
7 3      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 W 1 6.0 0.55 +0.45
8 2      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 W - ½ 6.5 0.08 +0.42
9 3      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 Z - 1 7.5 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1274 54.0 Totaal 7.5 5.42 +2.08
Begin van de pagina
Coorevits, Arthur (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1157
FIDE-ID252395
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Potums, Loic BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
5 6      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 Z - 1 5.0 0.53 +0.47
8 5      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
9 4      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 Z - 1 7.0 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1262 50.0 Totaal 7.0 6.24 +0.76
Begin van de pagina
Decraene, Lotus (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1176
FIDE-ID258512
F-Elo1140
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 16      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 8      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 Z 1 2.5 0.55 +0.45
4 4      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 W - ½ 3.0 0.64 -0.14
5 5      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
6 5      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 3      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 Z - 0 5.0 0.45 -0.45
8 1      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 W - ½ 5.5 0.19 +0.31
9 5      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 Z 1 6.5 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1200 51.0 Totaal 6.5 6.05 +0.45
Begin van de pagina
Cappan, Stan (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1138
FIDE-ID254193
F-Elo1293
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 8      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 W - 0 1.5 0.45 -0.45
4 16      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 11      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 Z 1 4.5 0.48 +0.52
7 4      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 W - 0 4.5 0.47 -0.47
8 9      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z 1 5.5 0.92 +0.08
9 6      Liao, Yilin CHN 0 5.0 W 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1161 50.0 Totaal 6.5 6.92 -0.42
Begin van de pagina
Ghisa, Alexander (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1076
FIDE-ID260959
F-Elo1136
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 4      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 Z - ½ 3.5 0.36 +0.14
5 2      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 W ½ 4.0 0.32 +0.18
6 3      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 Z 0 4.0 0.20 -0.20
7 5      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 6      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 4      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 W - 0 6.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1216 53.0 Totaal 6.0 5.87 +0.13
Begin van de pagina
Van Loo, Ides (Rank: 50)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19742
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 9      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 17      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
5 10      Viane, Lucas 0 4.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
6 7      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 W ½ 4.0 0.50 +0.00
7 7      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 6      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 10      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1177 49.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
De Rycke, Killian (Rank: 3)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo1319
FIDE-ID258245
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Moerman, Jill BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Man, Silas BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 W - 1 5.0 0.80 +0.20
7 1      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 Z - 0 5.0 0.35 -0.35
8 3      Londers, Tuur BEL 0 6.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
9 2      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 Z - 0 6.0 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1375 50.0 Totaal 6.0 6.81 -0.81
Begin van de pagina
Vandenhole, Kobe (Rank: 51)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Liao, Yilin CHN 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      De Man, Silas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 7      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z - ½ 4.0 0.50 +0.00
7 8      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 7      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 1      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 Z - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1217 47.5 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Londers, Tuur (Rank: 31)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19773
N-Elo0
FIDE-ID264393
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 18      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 10      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 8      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1252 45.0 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 5)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1186
FIDE-ID256820
F-Elo1231
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Londers, Tuur BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      De Man, Silas BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 Z - 0 3.0 0.20 -0.20
5 4      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
8 4      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 W - 0 6.0 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 50.0 Totaal 6.0 6.26 -0.26
Begin van de pagina
De Keukelaere, Ruben (Rank: 32)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 15      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 11      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 9      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1404 44.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Lootens, Marie-Julie (Rank: 63)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.20564
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Viane, Lucas 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 11      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 16      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 11      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1623 44.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Tiveron, Milano (Rank: 46)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20820
N-Elo0
FIDE-ID262366
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Braekman, Simon BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      De Man, Silas BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Londers, Tuur BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Batier, Nuka BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Smolders, Pepijn (Rank: 8)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo1150
FIDE-ID258598
F-Elo1291
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Viane, Lucas 0 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 7      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
6 6      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 W - 0 3.5 0.52 -0.52
7 12      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
8 8      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 5      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 W 0 5.5 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1312 48.5 Totaal 5.5 6.58 -1.08
Begin van de pagina
Peeters, Yumi (Rank: 37)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 17      Braekman, Simon BEL 0 3.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 25      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
4 17      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 Z 0 1.5 0.50 -0.50
5 23      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 17      De Man, Silas BEL 0 4.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
7 12      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
8 17      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 12      Viane, Lucas 0 4.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1163 41.0 Totaal 5.5 3.66 +1.84
Begin van de pagina
Bredikhina, Polina (Rank: 15)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.20194
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 13      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 16      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 14      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 W 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 43.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Debyser, Lennert (Rank: 25)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.20400
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 12      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 17      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1294 49.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Behzoda, Shozar-Jan (Rank: 13)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.21892
N-Elo0
Land  ()
Club(438) Deinze
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Viane, Lucas 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 11      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 9      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 7      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 7      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 45.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Musabayev, Alexander (Rank: 35)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 21      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Batier, Nuka BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Liao, Yilin CHN 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 10      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1229 48.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Neuteleers, Wannes (Rank: 36)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo0
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 13      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
3 7      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 14      Londers, Tuur BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 16      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 13      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 11      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1116 42.0 Totaal 5.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Brock, Matthias (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19336
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 5      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 10      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 13      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 47.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Liao, Yilin (Rank: 30)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.21077
N-Elo0
Landchn  (chn)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Viane, Lucas 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 12      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1138 42.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Van Ewijk, Abel (Rank: 48)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21087
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 12      Liao, Yilin CHN 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 16      De Man, Silas BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1139 44.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Vandermeersch, Lucas (Rank: 52)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Londers, Tuur BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 19      Batier, Nuka BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 15      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Mehta, Aaryan (Rank: 33)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19826
N-Elo0
FIDE-ID264113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 18      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 28      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 23      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 18      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1138 40.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Saravanakumar, Atchaya (Rank: 40)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.19468
N-Elo0
FIDE-ID264296
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 22      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 19      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Londers, Tuur BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1138 42.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Stragier, Lucas (Rank: 43)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19544
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Batier, Nuka BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Devos, Briek BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Braekman, Simon BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 18      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 16      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 20      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Vynck, Isolde (Rank: 59)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.19743
N-Elo0
FIDE-ID264750
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 22      Potums, Loic BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 16      Cappan, Stan BEL 1138 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 22      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 21      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 25      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 19      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 W 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1138 38.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Stroobant, Hanne (Rank: 44)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.19676
N-Elo0
FIDE-ID266183
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 29      Moerman, Jill BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 37.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Viane, Lucas (Rank: 58)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.21933
N-Elo0
Land  ()
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 15      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 10      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 13      Liao, Yilin CHN 0 5.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
7 20      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 15      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 12      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 43.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Spinazzola, Matteo (Rank: 42)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.21767
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 27      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 21      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 15      Viane, Lucas 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
9 13      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 41.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Cloetens, Jannes (Rank: 19)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.20031
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Loo, Ides BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 28      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 31      De Wever, Daan BEL 0 2.5 W 1 1.5 0.50 +0.50
6 27      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
7 22      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
8 17      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z 0 3.5 0.50 -0.50
9 21      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Verbanck, Kasper (Rank: 54)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.21096
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 11      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 10      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 10      Londers, Tuur BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 13      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 20      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 48.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
De Man, Silas (Rank: 22)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.19502
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 4      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 12      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 16      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
8 21      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 16      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1252 45.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Batier, Nuka (Rank: 12)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21094
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Ruzhansky, Elias ENG 1623 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 19      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 23      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1623 42.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Schurins, Annabel (Rank: 41)

Rangschikking38
GeslachtF
Stamnr.20093
N-Elo0
FIDE-ID264202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      De Wever, Daan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 20      Viane, Lucas 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 19      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1131 43.0 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Caekaert, Simon (Rank: 18)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.21356
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 15      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1213 43.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Ruytinx, Arthur (Rank: 39)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.21730
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Batier, Nuka BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 9      Behzoda, Shozar-Jan 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 18      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 24      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 25      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1163 39.0 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Van Lierde, Rutger (Rank: 62)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.20241
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Londers, Tuur BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 24      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
4 27      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Devos, Briek BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 24      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 18      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Verhaeghe, Clement (Rank: 56)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.17005
N-Elo0
FIDE-ID258490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 30      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 28      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
6 23      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 23      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Verbeke, Anna (Rank: 55)

Rangschikking43
GeslachtF
Stamnr.17765
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Wever, Daan BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Batier, Nuka BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 19      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      Potums, Loic BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Liao, Yilin CHN 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 20      Braekman, Simon BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 21      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 37.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vandevoorde, Lowie (Rank: 53)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.21832
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      De Man, Silas BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Moerman, Jill BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Londers, Tuur BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Liao, Yilin CHN 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Devos, Briek BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Braekman, Simon BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 17      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Verstraete, Lars (Rank: 57)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.21335
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Devos, Briek BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Brock, Matthias BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 21      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Debyser, Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 21      Musabayev, Alexander BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 25      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 27      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 14      Bredikhina, Polina BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Van De Walle, Jaimy (Rank: 47)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.21837
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Brock, Matthias BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Liao, Yilin CHN 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      De Wever, Daan BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 25      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Braekman, Simon BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      De Man, Silas BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 29      Devos, Briek BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 26      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Rijcke, Armin (Rank: 23)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.19769
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Verbanck, Kasper BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Spinazzola, Matteo BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Moerman, Jill BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 28      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 25      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 28      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 27      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Heerman, Gilles (Rank: 29)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.17980
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Raptis, Filippos BEL 1213 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      Potums, Loic BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 23      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 24      Braekman, Simon BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1213 33.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Potums, Loic (Rank: 38)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.21588
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Coorevits, Arthur BEL 1157 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 31      De Wever, Daan BEL 0 2.5 Z ½ 1.5 0.50 +0.00
8        Bye           1 2.5    
9 28      Moerman, Jill BEL 0 2.5 W 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 31.0 Totaal 3.5 3.58 -1.08
Begin van de pagina
Braekman, Simon (Rank: 14)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.17573
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 20      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 24      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Van Der Smissen, Bram (Rank: 61)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Liao, Yilin CHN 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Decraene, Lotus BEL 1176 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 23      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 28      Mehta, Aaryan BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 30      De Wever, Daan BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 23      Batier, Nuka BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1176 38.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Thijs, Alonzo (Rank: 45)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.21732
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Braekman, Simon BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Smolders, Pepijn BEL 1150 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Devos, Briek BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Batier, Nuka BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 19      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 21      De Man, Silas BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 27      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 37.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Gereltsogt, Enguun (Rank: 28)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.21934
N-Elo0
Land  ()
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Tiveron, Milano BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 29      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 30      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 Z 0 0.5 0.50 -0.50
6 31      Potums, Loic BEL 0 3.5 Z 1 1.5 0.50 +0.50
7 29      Moerman, Jill BEL 0 2.5 W ½ 2.0 0.50 +0.00
8 26      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
D'Hooghe, Jonas (Rank: 20)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.17875
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 29      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 26      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 21      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 27      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
9 26      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Badi, Ahmed (Rank: 11)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.19791
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev, Maxim BEL 1426 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Vandermeersch, Lucas BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 16      Neuteleers, Wannes BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1426 38.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Lancker, Vincent (Rank: 49)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.21802
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Caekaert, Simon BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Lootens, Marie-Julie BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Devos, Briek BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 31      De Wever, Daan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 24      Braekman, Simon BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 28      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 27      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
9 29      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Brouwers, Seppe (Rank: 17)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.20063
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van Ewijk, Abel BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Potums, Loic BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 30      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
5 25      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 30      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
8 26      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 25      Ruytinx, Arthur BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Devos, Briek (Rank: 26)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.17580
N-Elo0
FIDE-ID264768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Stragier, Lucas BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Thijs, Alonzo BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Van Lierde, Rutger BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 29      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 30      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Moerman, Jill (Rank: 34)

Rangschikking59
GeslachtF
Stamnr.21880
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Vandevoorde, Lowie BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 29      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 30      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 29      Gereltsogt, Enguun 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
8 31      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
9 28      Potums, Loic BEL 0 3.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1319 28.5 Totaal 2.5 3.58 -2.08
Begin van de pagina
De Wever, Daan (Rank: 24)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.21781
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Schurins, Annabel BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 31      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 31      Cloetens, Jannes BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 31      Potums, Loic BEL 0 3.5 W ½ 1.5 0.50 +0.00
8 30      Van Der Smissen, Bram BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
9 31      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 2.5 4.00 -2.50
Begin van de pagina
Akar, Ceyda Naz (Rank: 21)

Rangschikking61
GeslachtF
Stamnr.16838
N-Elo0
FIDE-ID258563
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 25      Van De Walle, Jaimy BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      D'Hooghe, Jonas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 30      Moerman, Jill BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 23      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 25      Vynck, Isolde BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 29      Van Lancker, Vincent BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1186 32.5 Totaal 2.0 4.08 -2.08
Begin van de pagina
Eijkenboom, Zoelle (Rank: 27)

Rangschikking62
GeslachtF
Stamnr.18633
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Viane, Lucas 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Verhaeghe, Clement BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 30      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 29      Cohn, Naomi BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 27      Verstraete, Lars BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 28      De Rijcke, Armin BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 30      Devos, Briek BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 2.0 4.00 -3.00
Begin van de pagina
Cohn, Naomi (Rank: 60)

Rangschikking63
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Heerman, Gilles BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 31      Akar, Ceyda Naz BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 24      Badi, Ahmed BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Devos, Briek BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 29      Eijkenboom, Zoelle BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 30      Brouwers, Seppe BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 31      Moerman, Jill BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 31      De Wever, Daan BEL 0 2.5 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 22.0 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayev, Maxim 2 1426 1516 8.0 55 Z 1 19 W 1 23 Z 1 12 W 1 2 Z 1 3 W ½ 9 W 1 5 Z ½ 10 W 1 45.50 52.50 42.0 7
2 Ruzhansky, Elias 1 1623 1529 7.5 14 W 1 13 Z 1 37 W 1 16 Z 1 1 W 0 4 Z 1 12 W 1 3 Z ½ 9 W 1 44.25 56.00 39.0 7
3 Raptis, Filippos 4 1213 1392 7.5 21 Z 1 48 W 1 39 Z 1 4 W 1 7 Z ½ 1 Z ½ 5 W 1 2 W ½ 12 Z 1 43.25 54.00 39.5 6
4 Coorevits, Arthur 7 1157 1185 7.0 49 W 1 25 Z 1 35 W 1 3 Z 0 22 W 1 2 W 0 6 Z 1 21 W 1 7 Z 1 34.00 49.00 35.0 7
5 Decraene, Lotus 6 1176 1178 6.5 17 Z ½ 51 W 1 6 Z 1 7 W ½ 40 Z 1 23 W 1 3 Z 0 1 W ½ 16 Z 1 33.75 51.00 33.5 5
6 Cappan, Stan 9 1138 1045 6.5 28 W 1 8 Z ½ 5 W 0 30 W 1 27 Z 1 16 Z 1 4 W 0 19 Z 1 24 W 1 33.50 50.00 31.0 6
7 Ghisa, Alexander 10 1076 1033 6.0 38 Z 1 10 W 1 22 W 1 5 Z ½ 3 W ½ 9 Z 0 25 W 1 8 Z 1 4 W 0 32.50 52.50 34.5 5
8 Van Loo, Ides 50 0 510 6.0 34 Z 1 6 W ½ 9 Z 0 17 W 1 32 Z 1 10 W ½ 23 Z 1 7 W 0 21 Z 1 30.75 49.00 30.0 5
9 De Rycke, Killian 3 1319 1188 6.0 59 W 1 36 Z 0 8 W 1 21 Z 1 19 W 1 7 W 1 1 Z 0 11 W 1 2 Z 0 30.00 49.50 33.0 6
10 Vandenhole, Kobe 51 0 523 6.0 54 W 1 7 Z 0 24 W 1 36 Z 1 16 W ½ 8 Z ½ 19 W 1 20 W 1 1 Z 0 27.75 47.50 31.5 5
11 Londers, Tuur 31 0 395 6.0 41 W 1 12 W 0 44 Z 1 22 Z 0 26 W 1 15 Z 1 35 W 1 9 Z 0 28 W 1 27.50 44.00 29.0 6
12 Vertongen, Jack 5 1186 1110 6.0 61 W 1 11 Z 1 36 W 1 1 Z 0 38 W 1 25 Z 1 2 Z 0 13 W 1 3 W 0 27.00 50.00 35.0 6
13 De Keukelaere, Ruben 32 0 429 6.0 26 W 1 2 W 0 52 Z 1 35 Z 0 42 W 1 38 Z 1 14 W 1 12 Z 0 31 W 1 27.00 44.50 29.0 6
14 Lootens, Marie-Julie 63 0 297 6.0 2 Z 0 56 W 1 43 Z 1 32 W 0 46 Z 1 30 W 1 13 Z 0 29 W 1 22 Z 1 25.00 43.00 27.0 6
15 Tiveron, Milano 46 0 117 6.0 18 Z 0 53 Z 1 19 W 0 50 Z 1 36 W 1 11 W 0 37 Z 1 39 W 1 20 Z 1 22.50 38.50 25.0 6
16 Smolders, Pepijn 8 1150 1009 5.5 40 Z 1 52 W 1 32 Z 1 2 W 0 10 Z ½ 6 W 0 17 Z 1 18 W 1 5 W 0 25.00 48.50 31.5 5
17 Peeters, Yumi 37 0 338 5.5 5 W ½ 50 Z 0 57 W 1 8 Z 0 47 W 1 36 Z 1 16 W 0 34 W 1 32 Z 1 23.25 41.00 23.5 5
18 Bredikhina, Polina 15 0 164 5.0 15 W 1 22 Z 0 31 W 1 38 Z 0 33 W 1 35 Z 0 26 W 1 16 Z 0 45 W 1 24.50 42.50 25.0 5
19 Debyser, Lennert 25 0 467 5.0 42 W 1 1 Z 0 15 Z 1 45 W 1 9 Z 0 29 W 1 10 Z 0 6 W 0 44 Z 1 23.00 49.50 27.0 5
20 Behzoda, Shozar-Jan 13 0 36 5.0 31 W 1 32 Z 0 33 W 1 28 Z 1 25 W 0 40 Z 1 22 W 1 10 Z 0 15 W 0 23.00 44.50 29.0 5
21 Musabayev, Alexander 35 0 446 5.0 3 W 0 42 Z 1 26 W 1 9 W 0 45 Z 1 37 Z 1 24 W 1 4 Z 0 8 W 0 22.00 48.50 27.0 5
22 Neuteleers, Wannes 36 0 279 5.0 B1 18 W 1 7 Z 0 11 W 1 4 Z 0 55 W 1 20 Z 0 35 Z 1 14 W 0 22.00 46.00 29.0 4
23 Brock, Matthias 16 0 325 5.0 46 Z 1 45 W 1 1 W 0 29 Z 1 35 W 1 5 Z 0 8 W 0 31 Z 0 33 W 1 21.50 47.00 29.0 5
24 Liao, Yilin 30 0 162 5.0 51 Z 0 46 W 1 10 Z 0 44 W 1 43 Z 1 32 W 1 21 Z 0 25 W 1 6 Z 0 21.50 42.00 25.0 5
25 Van Ewijk, Abel 48 0 416 5.0 57 Z 1 4 W 0 48 Z 1 39 W 1 20 Z 1 12 W 0 7 Z 0 24 Z 0 36 W 1 20.00 44.00 28.0 5
26 Vandermeersch, Lucas 52 0 36 5.0 13 Z 0 55 W 1 21 Z 0 47 W 1 11 Z 0 27 W 1 18 Z 0 37 W 1 39 Z 1 20.00 42.00 21.0 5
27 Mehta, Aaryan 33 0 162 5.0 33 W 1 35 Z 0 38 W 0 31 Z 1 6 W 0 26 Z 0 51 W 1 42 Z 1 41 W 1 20.00 39.50 21.0 5
28 Saravanakumar, Atchaya 40 0 162 5.0 6 Z 0 34 W 1 41 Z 1 20 W 0 30 Z 0 43 W 1 52 Z 1 44 W 1 11 Z 0 19.00 41.50 24.0 5
29 Stragier, Lucas 43 0 36 5.0 37 W 0 58 Z 1 50 W 1 23 W 0 39 Z 1 19 Z 0 40 W 1 14 Z 0 35 W 1 18.00 38.00 24.0 5
30 Vynck, Isolde 59 0 162 5.0 53 W 1 39 Z 0 49 W 1 6 Z 0 28 W 1 14 Z 0 33 W 0 61 Z 1 38 W 1 16.50 37.50 24.0 5
31 Stroobant, Hanne 44 0 36 5.0 20 Z 0 62 W 1 18 Z 0 27 W 0 59 Z 1 41 W 1 55 Z 1 23 W 1 13 Z 0 15.00 36.00 22.0 5
32 Viane, Lucas 58 0 128 4.5 62 Z 1 20 W 1 16 W 0 14 Z 1 8 W 0 24 Z 0 38 W 1 33 Z ½ 17 W 0 18.75 43.00 27.0 4
33 Spinazzola, Matteo 42 0 0 4.5 27 Z 0 47 W 1 20 Z 0 41 W 1 18 Z 0 45 W 1 30 Z 1 32 W ½ 23 Z 0 18.75 41.00 22.0 4
34 Cloetens, Jannes 19 0 0 4.5 8 W 0 28 Z 0 53 W ½ 42 Z 0 60 W 1 57 Z 1 54 W 1 17 Z 0 43 Z 1 13.25 35.00 16.5 4
35 Verbanck, Kasper 54 0 86 4.0 47 Z 1 27 W 1 4 Z 0 13 W 1 23 Z 0 18 W 1 11 Z 0 22 W 0 29 Z 0 20.00 47.50 27.0 4
36 De Man, Silas 22 0 235 4.0 44 Z 1 9 W 1 12 Z 0 10 W 0 15 Z 0 17 W 0 46 Z 1 52 W 1 25 Z 0 17.00 45.50 22.0 4
37 Batier, Nuka 12 0 137 4.0 29 Z 1 43 W 1 2 Z 0 40 W 0 52 Z 1 21 W 0 15 W 0 26 Z 0 51 W 1 15.00 42.50 23.0 4
38 Schurins, Annabel 41 0 208 4.0 7 W 0 60 Z 1 27 Z 1 18 W 1 12 Z 0 13 W 0 32 Z 0 55 W 1 30 Z 0 15.00 42.50 23.0 4
39 Caekaert, Simon 18 0 92 4.0 56 Z 1 30 W 1 3 W 0 25 Z 0 29 W 0 51 Z 1 42 W 1 15 Z 0 26 W 0 14.50 43.00 24.0 4
40 Ruytinx, Arthur 39 0 215 4.0 16 W 0 54 Z 1 51 W 1 37 Z 1 5 W 0 20 W 0 29 Z 0 41 Z 0 57 W 1 13.00 38.50 22.0 4
41 Van Lierde, Rutger 62 0 -95 4.0 11 Z 0 B1 28 W 0 33 Z 0 53 W 1 31 Z 0 58 W 1 40 W 1 27 Z 0 13.00 38.50 18.0 3
42 Verhaeghe, Clement 56 0 -43 4.0 19 Z 0 21 W 0 62 Z 1 34 W 1 13 Z 0 48 W 1 39 Z 0 27 W 0 55 Z 1 13.00 38.00 18.0 4
43 Verbeke, Anna 55 0 -43 4.0 60 W 1 37 Z 0 14 W 0 49 Z 1 24 W 0 28 Z 0 47 W 1 50 Z 1 34 W 0 12.00 36.50 20.0 4
44 Vandevoorde, Lowie 53 0 -43 4.0 36 W 0 59 Z 1 11 W 0 24 Z 0 57 W 1 58 Z 1 50 W 1 28 Z 0 19 W 0 11.00 36.00 20.0 4
45 Verstraete, Lars 57 0 -43 4.0 58 W 1 23 Z 0 61 W 1 19 Z 0 21 W 0 33 Z 0 62 W 1 48 W 1 18 Z 0 10.50 35.00 21.0 4
46 Van De Walle, Jaimy 47 0 -43 4.0 23 W 0 24 Z 0 60 W 1 61 Z 1 14 W 0 50 Z 0 36 W 0 58 Z 1 54 W 1 10.00 33.00 16.0 4
47 De Rijcke, Armin 23 0 -43 4.0 35 W 0 33 Z 0 59 W 1 26 Z 0 17 Z 0 56 W 1 43 Z 0 62 W 1 52 Z 1 9.00 32.00 14.0 4
48 Heerman, Gilles 29 0 92 4.0 63 W 1 3 Z 0 25 W 0 51 Z 0 49 W 1 42 Z 0 61 W 1 45 Z 0 50 W 1 8.50 32.00 18.0 4
49 Potums, Loic 38 0 4 3.5 4 Z 0 57 W 1 30 Z 0 43 W 0 48 Z 0 53 W 0 60 Z ½ B1 59 W 1 8.00 31.50 12.5 2
50 Braekman, Simon 14 0 -125 3.0 52 Z 0 17 W 1 29 Z 0 15 W 0 56 Z 1 46 W 1 44 Z 0 43 W 0 48 Z 0 12.00 38.00 17.0 3
51 Van Der Smissen, Bram 61 0 6 3.0 24 W 1 5 Z 0 40 Z 0 48 W 1 55 Z 0 39 W 0 27 Z 0 60 W 1 37 Z 0 11.00 37.50 17.0 3
52 Thijs, Alonzo 45 0 3 3.0 50 W 1 16 Z 0 13 W 0 58 Z 1 37 W 0 54 Z 1 28 W 0 36 Z 0 47 W 0 9.00 37.50 19.0 3
53 Gereltsogt, Enguun 28 0 -193 3.0 30 Z 0 15 W 0 34 Z ½ 54 W 0 41 Z 0 49 Z 1 59 W ½ 57 Z 0 B1 8.25 32.00 10.0 1
54 D'Hooghe, Jonas 20 0 -125 3.0 10 Z 0 40 W 0 55 Z 0 53 Z 1 61 W 1 52 W 0 34 Z 0 56 W 1 46 Z 0 7.00 31.50 13.0 3
55 Badi, Ahmed 11 0 33 3.0 1 W 0 26 Z 0 54 W 1 63 Z 1 51 W 1 22 Z 0 31 W 0 38 Z 0 42 W 0 6.50 37.00 18.0 3
56 Van Lancker, Vincent 49 0 -193 3.0 39 W 0 14 Z 0 58 W 0 60 Z 1 50 W 0 47 Z 0 B1 54 Z 0 61 W 1 6.00 29.00 10.0 2
57 Brouwers, Seppe 17 0 -125 3.0 25 W 0 49 Z 0 17 Z 0 62 W 1 44 Z 0 34 W 0 63 Z 1 53 W 1 40 Z 0 4.50 30.50 11.0 3
58 Devos, Briek 26 0 -125 3.0 45 Z 0 29 W 0 56 Z 1 52 W 0 63 Z 1 44 W 0 41 Z 0 46 W 0 62 Z 1 4.50 28.00 13.0 3
59 Moerman, Jill 34 0 -97 2.5 9 Z 0 44 W 0 47 Z 0 B1 31 W 0 61 Z 0 53 Z ½ 63 W 1 49 Z 0 4.25 29.50 9.5 1
60 De Wever, Daan 24 0 -262 2.5 43 Z 0 38 W 0 46 Z 0 56 W 0 34 Z 0 B1 49 W ½ 51 Z 0 63 W 1 3.50 27.00 6.5 1
61 Akar, Ceyda Naz 21 0 -88 2.0 12 Z 0 63 W 1 45 Z 0 46 W 0 54 Z 0 59 W 1 48 Z 0 30 W 0 56 Z 0 2.50 31.00 12.0 2
62 Eijkenboom, Zoelle 27 0 -336 2.0 32 W 0 31 Z 0 42 W 0 57 Z 0 B1 63 W 1 45 Z 0 47 Z 0 58 W 0 2.50 30.00 9.0 1
63 Cohn, Naomi 60 0 -800 1.0 48 Z 0 61 Z 0 B1 55 W 0 58 W 0 62 Z 0 57 W 0 59 Z 0 60 Z 0 3.00 23.50 7.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.24 2019/11/18 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/24 17:58