SwarLogo Criteriumtoernooi Gent 2019 C-reeks SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant
Arbiter: Geert Bailleul
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 24/11/2019 tot 24/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Rnk Cat Geslacht Stamnr. EloUsed Clubnaam #Part. #Ptn #XtPtn PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win -
1 Vanhee, Lars 1 -14 M 14406 1956 Izegem 7 6.0 0.0 6.0 1960 27.25 32.50 24.5 5 0
2 Peeters, Alex 6 -14 M 16154 1581 KOSK Oostende 7 5.5 0.0 5.5 1760 24.00 31.50 22.5 4 0
3 Dreelinck, Adriaan 3 -14 M 14078 1757 Geraardsbergen 7 5.5 0.0 5.5 1822 22.00 30.50 23.0 5 0
4 De Rycke, Tyani 2 -14 F 14625 1836 LSV-Chesspirant 7 5.0 0.0 5.0 1780 23.25 34.50 24.0 4 0
5 Nemegeer, Arne 4 -14 M 14068 1748 Aalter 7 5.0 0.0 5.0 1643 19.50 30.00 19.0 5 0
6 D'Haenens, Leon 7 -14 M 14291 1577 LSV-Chesspirant 7 4.5 0.0 4.5 1646 16.75 30.00 22.0 4 0
7 Naessens, Wolf 5 -14 M 14293 1613 LSV-Chesspirant 7 4.5 0.0 4.5 1620 14.75 28.50 21.0 4 0
8 Jacobs, Maarten 11 -14 M 20218 1404 Oude God Mortsel 7 4.5 0.0 4.5 1433 14.75 27.50 18.5 4 0
9 Malfliet, Alexander 8 -14 M 15721 1535 LSV-Chesspirant 7 4.5 0.0 4.5 1473 14.75 27.00 20.5 4 0
10 De Keukelaere, Wouter 13 -14 M 15779 1223 LSV-Chesspirant 7 4.5 0.0 4.5 1260 14.25 25.50 17.0 4 0
11 Decruyenaere, Victor 12 -14 M 13151 1367 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1379 13.50 27.50 17.0 4 0
12 Dewever, Niel 9 -14 M 19023 1505 Waregem 7 4.0 0.0 4.0 1407 10.50 26.00 16.0 4 0
13 Teerlinck, Emerik 17 -14 M 16546 1109 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1175 10.00 24.00 13.0 4 0
14 Vander Haeghen, Loic 15 -14 M 14723 1211 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 1056 9.50 22.00 15.0 4 0
15 Ghyselinck, Tycho 27 -14 M 16544 0 LSV-Chesspirant 7 4.0 0.0 4.0 861 9.00 21.50 12.0 4 0
16 Vranckx, Jonas 10 -14 M 16085 1448 Mechelen 7 3.5 0.0 3.5 1355 10.25 27.50 17.0 3 0
17 Vander Bracht, Brecht 19 -14 M 18348 1028 LSV-Chesspirant 7 3.5 0.0 3.5 1026 9.25 23.50 14.0 3 0
18 Vander Donckt, Mattis 31 -14 M 15999 0 Zottegem 6 3.0 0.0 3.0 1153 10.25 25.50 14.5 1 0
19 Bramer, Jan-Willem 18 -14 M 16512 1035 MSV 7 3.0 0.0 3.0 916 7.00 23.50 11.5 2 0
20 Balanck, Mateo 21 -14 M 16443 0 Oude God Mortsel 7 3.0 0.0 3.0 364 7.00 23.00 10.0 3 0
21 Selcuk, Keremcem 30 -14 M 18382 0 Hoboken 6 3.0 0.0 3.0 657 7.00 21.50 11.0 2 0
22 Cleuren, Mattice 14 -14 M 16132 1222 Landegem 7 3.0 0.0 3.0 948 6.50 21.00 13.0 3 0
23 Hofman, Wout 16 -14 M 19447 1150 Opwijk 7 3.0 0.0 3.0 1009 6.00 24.50 13.0 3 0
24 Noens, Yoran 28 -14 M 19757 0 LSV-Chesspirant 6 3.0 0.0 3.0 250 4.50 17.50 8.0 2 0
25 Eijkenboom, Luca-Zsofia 26 -14 F 16296 0 Overpelt 6 3.0 0.0 3.0 667 4.00 20.00 9.0 2 0
26 Ouwerkerk, Floris 29 -14 M 20175 0 Turnhout 7 2.5 0.0 2.5 887 6.00 22.00 11.0 2 0
27 Delanote, Ferre 25 -14 M 20385 0 Kortrijk 7 2.0 0.0 2.0 482 4.00 18.50 8.0 2 0
28 D'Hooghe, Niels 23 -14 M 16487 0 Oude God Mortsel 6 2.0 0.0 2.0 302 3.00 19.50 6.0 1 0
29 Beheydt, Alexander 22 -14 M 21464 0 Izegem 7 2.0 0.0 2.0 571 2.50 19.50 9.0 2 0
30 Muys, Elitha 20 -14 F 13808 829 LSV-Chesspirant 6 2.0 0.0 2.0 278 1.50 16.00 4.0 1 0
31 De Loose, Sebastien 24 -14 M 21770 0 Landegem 6 1.0 0.0 1.0 -226 1.50 18.00 4.0 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Hofman, Wout 0.0 0-1 Vanhee, Lars 0.0
2 De Rycke, Tyani 0.0 1-0 Teerlinck, Emerik 0.0
3 Bramer, Jan-Willem 0.0 0-1 Dreelinck, Adriaan 0.0
4 Nemegeer, Arne 0.0 1-0 Vander Bracht, Brecht 0.0
5 Muys, Elitha 0.0 0-1 Naessens, Wolf 0.0
6 Peeters, Alex 0.0 1-0 Balanck, Mateo 0.0
7 Beheydt, Alexander 0.0 0-1 D'Haenens, Leon 0.0
8 Malfliet, Alexander 0.0 1-0 D'Hooghe, Niels 0.0
9 De Loose, Sebastien 0.0 0-1 Dewever, Niel 0.0
10 Vranckx, Jonas 0.0 1-0 Delanote, Ferre 0.0
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 0-1 Jacobs, Maarten 0.0
12 Decruyenaere, Victor 0.0 1-0 Ghyselinck, Tycho 0.0
13 Noens, Yoran 0.0 0-1 De Keukelaere, Wouter 0.0
14 Cleuren, Mattice 0.0 0-1 Ouwerkerk, Floris 0.0
15 Selcuk, Keremcem 0.0 0-1 Vander Haeghen, Loic 0.0
  Vander Donckt, Mattis 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanhee, Lars 1.0 1-0 Dewever, Niel 1.0
2 Jacobs, Maarten 1.0 0-1 De Rycke, Tyani 1.0
3 Dreelinck, Adriaan 1.0 1-0 Vranckx, Jonas 1.0
4 De Keukelaere, Wouter 1.0 0-1 Nemegeer, Arne 1.0
5 Naessens, Wolf 1.0 1-0 Decruyenaere, Victor 1.0
6 Vander Haeghen, Loic 1.0 0-1 Peeters, Alex 1.0
7 D'Haenens, Leon 1.0 1-0 Vander Donckt, Mattis 1.0
8 Ouwerkerk, Floris 1.0 0-1 Malfliet, Alexander 1.0
9 Beheydt, Alexander 0.0 0-1 Cleuren, Mattice 0.0
10 D'Hooghe, Niels 0.0 0-1 Hofman, Wout 0.0
11 Teerlinck, Emerik 0.0 1-0 De Loose, Sebastien 0.0
12 Delanote, Ferre 0.0 0-1 Bramer, Jan-Willem 0.0
13 Vander Bracht, Brecht 0.0 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0
14 Ghyselinck, Tycho 0.0 1-0 Muys, Elitha 0.0
15 Balanck, Mateo 0.0 1-0 Noens, Yoran 0.0
  Selcuk, Keremcem 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters, Alex 2.0 ½-½ Vanhee, Lars 2.0
2 De Rycke, Tyani 2.0 1-0 Naessens, Wolf 2.0
3 Malfliet, Alexander 2.0 0-1 Dreelinck, Adriaan 2.0
4 Nemegeer, Arne 2.0 0-1 D'Haenens, Leon 2.0
5 Dewever, Niel 1.0 1-0 Teerlinck, Emerik 1.0
6 Vranckx, Jonas 1.0 1-0 Vander Bracht, Brecht 1.0
7 Bramer, Jan-Willem 1.0 0-1 Jacobs, Maarten 1.0
8 Decruyenaere, Victor 1.0 1-0 Balanck, Mateo 1.0
9 Ghyselinck, Tycho 1.0 0-1 De Keukelaere, Wouter 1.0
10 Cleuren, Mattice 1.0 1-0 Selcuk, Keremcem 1.0
11 Vander Donckt, Mattis 1.0 1-0 Vander Haeghen, Loic 1.0
12 Hofman, Wout 1.0 1-0 Ouwerkerk, Floris 1.0
13 Muys, Elitha 0.0 0-1 Delanote, Ferre 0.0
14 De Loose, Sebastien 0.0 0-1 Beheydt, Alexander 0.0
15 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 1-0 D'Hooghe, Niels 0.0
  Noens, Yoran 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Dreelinck, Adriaan 3.0 ½-½ De Rycke, Tyani 3.0
2 D'Haenens, Leon 3.0 ½-½ Peeters, Alex 2.5
3 Vanhee, Lars 2.5 1-0 Nemegeer, Arne 2.0
4 Naessens, Wolf 2.0 1-0 Cleuren, Mattice 2.0
5 De Keukelaere, Wouter 2.0 0-1 Malfliet, Alexander 2.0
6 Dewever, Niel 2.0 0-1 Decruyenaere, Victor 2.0
7 Vander Donckt, Mattis 2.0 0-1 Vranckx, Jonas 2.0
8 Jacobs, Maarten 2.0 1-0 Hofman, Wout 2.0
9 Vander Haeghen, Loic 1.0 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0
10 Teerlinck, Emerik 1.0 1-0 Ghyselinck, Tycho 1.0
11 Ouwerkerk, Floris 1.0 ½-½ Bramer, Jan-Willem 1.0
12 Vander Bracht, Brecht 1.0 1-0 Noens, Yoran 1.0
13 Balanck, Mateo 1.0 0-1 Selcuk, Keremcem 1.0
14 Delanote, Ferre 1.0 0-1 Beheydt, Alexander 1.0
15 D'Hooghe, Niels 0.0 1-0 Muys, Elitha 0.0
  De Loose, Sebastien 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Dreelinck, Adriaan 3.5 0-1 Vanhee, Lars 3.5
2 De Rycke, Tyani 3.5 1-0 D'Haenens, Leon 3.5
3 Vranckx, Jonas 3.0 0-1 Naessens, Wolf 3.0
4 Peeters, Alex 3.0 1-0 Jacobs, Maarten 3.0
5 Malfliet, Alexander 3.0 1-0 Decruyenaere, Victor 3.0
6 Nemegeer, Arne 2.0 1-0 Teerlinck, Emerik 2.0
7 Hofman, Wout 2.0 0-1 Dewever, Niel 2.0
8 Selcuk, Keremcem 2.0 0-1 De Keukelaere, Wouter 2.0
9 Cleuren, Mattice 2.0 0-1 Vander Bracht, Brecht 2.0
10 Beheydt, Alexander 2.0 0-1 Vander Haeghen, Loic 2.0
11 Bramer, Jan-Willem 1.5 ½-½ Vander Donckt, Mattis 2.0
12 Balanck, Mateo 1.0 1-0 Ouwerkerk, Floris 1.5
13 Ghyselinck, Tycho 1.0 1-0 D'Hooghe, Niels 1.0
14 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 1-0 De Loose, Sebastien 1.0
15 Noens, Yoran 1.0 0-1 Delanote, Ferre 1.0
  Muys, Elitha 0.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanhee, Lars 4.5 ½-½ De Rycke, Tyani 4.5
2 Naessens, Wolf 4.0 ½-½ Peeters, Alex 4.0
3 D'Haenens, Leon 3.5 1-0 Malfliet, Alexander 4.0
4 Dewever, Niel 3.0 0-1 Dreelinck, Adriaan 3.5
5 Decruyenaere, Victor 3.0 0-1 Nemegeer, Arne 3.0
6 De Keukelaere, Wouter 3.0 ½-½ Vranckx, Jonas 3.0
7 Jacobs, Maarten 3.0 1-0 Vander Haeghen, Loic 3.0
8 Vander Bracht, Brecht 3.0 ½-½ Vander Donckt, Mattis 2.5
9 Delanote, Ferre 2.0 0-1 Cleuren, Mattice 2.0
10 Beheydt, Alexander 2.0 0-1 Hofman, Wout 2.0
11 Teerlinck, Emerik 2.0 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0
12 Selcuk, Keremcem 2.0 0-1 Bramer, Jan-Willem 2.0
13 Ghyselinck, Tycho 2.0 1-0 Balanck, Mateo 2.0
14 Ouwerkerk, Floris 1.5 1-0 Muys, Elitha 1.0
15 De Loose, Sebastien 1.0 0-1 Noens, Yoran 1.0
  D'Hooghe, Niels 1.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (24/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Naessens, Wolf 4.5 0-1 Vanhee, Lars 5.0
2 De Rycke, Tyani 5.0 0-1 Peeters, Alex 4.5
3 Dreelinck, Adriaan 4.5 1-0 D'Haenens, Leon 4.5
4 Malfliet, Alexander 4.0 ½-½ Jacobs, Maarten 4.0
5 Nemegeer, Arne 4.0 1-0 Vranckx, Jonas 3.5
6 Vander Bracht, Brecht 3.5 0-1 De Keukelaere, Wouter 3.5
7 Bramer, Jan-Willem 3.0 0-1 Dewever, Niel 3.0
8 Vander Donckt, Mattis 3.0 0-1 Decruyenaere, Victor 3.0
9 Cleuren, Mattice 3.0 0-1 Teerlinck, Emerik 3.0
10 Hofman, Wout 3.0 0-1 Ghyselinck, Tycho 3.0
11 Vander Haeghen, Loic 3.0 1-0 Ouwerkerk, Floris 2.5
12 Balanck, Mateo 2.0 1-0 Delanote, Ferre 2.0
13 Noens, Yoran 2.0 1-0 Beheydt, Alexander 2.0
14 D'Hooghe, Niels 2.0 0-1 Selcuk, Keremcem 2.0
15 Muys, Elitha 1.0 1-0 De Loose, Sebastien 1.0
  Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina

Vanhee, Lars (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14406
N-Elo1956
FIDE-ID245453
F-Elo1805
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hofman, Wout BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Dewever, Niel BEL 1505 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Peeters, Alex BEL 1581 5.5 Z - ½ 2.5 0.91 -0.41
4 3      Nemegeer, Arne BEL 1748 5.0 W - 1 3.5 0.77 +0.23
5 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1757 5.5 Z 1 4.5 0.76 +0.24
6 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 5.0 W - ½ 5.0 0.66 -0.16
7 1      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 Z - 1 6.0 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 32.5 Totaal 6.0 5.82 +0.18
Begin van de pagina
Peeters, Alex (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1581
FIDE-ID252042
F-Elo1626
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Balanck, Mateo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vander Haeghen, Loic BEL 1211 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Vanhee, Lars BEL 1956 6.0 W - ½ 2.5 0.09 +0.41
4 2      D'Haenens, Leon BEL 1577 4.5 Z - ½ 3.0 0.51 -0.01
5 4      Jacobs, Maarten BEL 1404 4.5 W 1 4.0 0.73 +0.27
6 2      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 Z - ½ 4.5 0.46 +0.04
7 2      De Rycke, Tyani BEL 1836 5.0 Z - 1 5.5 0.19 +0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1599 31.5 Totaal 5.5 3.80 +1.70
Begin van de pagina
Dreelinck, Adriaan (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1757
FIDE-ID250503
F-Elo1711
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Bramer, Jan-Willem BEL 1035 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vranckx, Jonas BEL 1448 3.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 5.0 W - ½ 3.5 0.39 +0.11
5 1      Vanhee, Lars BEL 1956 6.0 W - 0 3.5 0.24 -0.24
6 4      Dewever, Niel BEL 1505 4.0 Z - 1 4.5 0.81 +0.19
7 3      D'Haenens, Leon BEL 1577 4.5 W 1 5.5 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1556 30.5 Totaal 5.5 4.74 +0.76
Begin van de pagina
De Rycke, Tyani (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1836
FIDE-ID247936
F-Elo1876
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Teerlinck, Emerik BEL 1109 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Jacobs, Maarten BEL 1404 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1757 5.5 Z - ½ 3.5 0.61 -0.11
5 2      D'Haenens, Leon BEL 1577 4.5 W - 1 4.5 0.82 +0.18
6 1      Vanhee, Lars BEL 1956 6.0 Z - ½ 5.0 0.34 +0.16
7 2      Peeters, Alex BEL 1581 5.5 W - 0 5.0 0.81 -0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1571 34.5 Totaal 5.0 5.20 -0.20
Begin van de pagina
Nemegeer, Arne (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1748
FIDE-ID250589
F-Elo1786
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vander Bracht, Brecht BEL 1028 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Keukelaere, Wouter BEL 1223 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      D'Haenens, Leon BEL 1577 4.5 W - 0 2.0 0.73 -0.73
4 3      Vanhee, Lars BEL 1956 6.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
5 6      Teerlinck, Emerik BEL 1109 4.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Decruyenaere, Victor BEL 1367 4.0 Z - 1 4.0 0.91 +0.09
7 5      Vranckx, Jonas BEL 1448 3.5 W - 1 5.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1386 30.0 Totaal 5.0 5.48 -0.48
Begin van de pagina
D'Haenens, Leon (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1577
FIDE-ID251470
F-Elo1603
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Beheydt, Alexander BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Nemegeer, Arne BEL 1748 5.0 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
4 2      Peeters, Alex BEL 1581 5.5 W - ½ 3.5 0.49 +0.01
5 2      De Rycke, Tyani BEL 1836 5.0 Z 0 3.5 0.18 -0.18
6 3      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 W - 1 4.5 0.56 +0.44
7 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1757 5.5 Z 0 4.5 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1691 30.5 Totaal 4.5 3.60 +0.90
Begin van de pagina
Naessens, Wolf (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1613
FIDE-ID249530
F-Elo1603
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Muys, Elitha BEL 829 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Decruyenaere, Victor BEL 1367 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      De Rycke, Tyani BEL 1836 5.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 4      Cleuren, Mattice BEL 1222 3.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
5 3      Vranckx, Jonas BEL 1448 3.5 Z - 1 4.0 0.72 +0.28
6 2      Peeters, Alex BEL 1581 5.5 W - ½ 4.5 0.54 -0.04
7 1      Vanhee, Lars BEL 1956 6.0 W - 0 4.5 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1462 29.0 Totaal 4.5 4.24 +0.26
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1404
FIDE-ID261882
F-Elo1410
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Rycke, Tyani BEL 1836 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Bramer, Jan-Willem BEL 1035 3.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 8      Hofman, Wout BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
5 4      Peeters, Alex BEL 1581 5.5 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
6 7      Vander Haeghen, Loic BEL 1211 4.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
7 4      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 Z - ½ 4.5 0.32 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1391 28.0 Totaal 4.5 4.05 +0.45
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1535
FIDE-ID252557
F-Elo1628
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      D'Hooghe, Niels BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Ouwerkerk, Floris BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1757 5.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 5      De Keukelaere, Wouter BEL 1223 4.5 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
5 5      Decruyenaere, Victor BEL 1367 4.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
6 3      D'Haenens, Leon BEL 1577 4.5 Z - 0 4.0 0.44 -0.44
7 4      Jacobs, Maarten BEL 1404 4.5 W ½ 4.5 0.68 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1465 27.5 Totaal 4.5 4.76 -0.26
Begin van de pagina
De Keukelaere, Wouter (Rank: 13)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1223
FIDE-ID251976
F-Elo1272
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Noens, Yoran BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Nemegeer, Arne BEL 1748 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Ghyselinck, Tycho BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 W - 0 2.0 0.14 -0.14
5 8      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Vranckx, Jonas BEL 1448 3.5 W - ½ 3.5 0.22 +0.28
7 6      Vander Bracht, Brecht BEL 1028 3.5 Z - 1 4.5 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1439 26.5 Totaal 4.5 3.95 +0.55
Begin van de pagina
Decruyenaere, Victor (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1367
FIDE-ID249971
F-Elo1422
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Ghyselinck, Tycho BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 8      Balanck, Mateo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Dewever, Niel BEL 1505 4.0 Z - 1 3.0 0.31 +0.69
5 5      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
6 5      Nemegeer, Arne BEL 1748 5.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
7 8      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1600 28.0 Totaal 4.0 3.63 +0.37
Begin van de pagina
Dewever, Niel (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1505
FIDE-ID259543
F-Elo1335
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Loose, Sebastien BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vanhee, Lars BEL 1956 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Teerlinck, Emerik BEL 1109 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Decruyenaere, Victor BEL 1367 4.0 W - 0 2.0 0.69 -0.69
5 7      Hofman, Wout BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
6 4      Dreelinck, Adriaan BEL 1757 5.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
7 7      Bramer, Jan-Willem BEL 1035 3.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1395 26.5 Totaal 4.0 4.61 -0.61
Begin van de pagina
Teerlinck, Emerik (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16546
N-Elo1109
FIDE-ID259276
F-Elo1086
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Rycke, Tyani BEL 1836 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Loose, Sebastien BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Dewever, Niel BEL 1505 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Ghyselinck, Tycho BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Nemegeer, Arne BEL 1748 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Cleuren, Mattice BEL 1222 3.0 Z - 1 4.0 0.35 +0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1577 25.0 Totaal 4.0 3.35 +0.65
Begin van de pagina
Vander Haeghen, Loic (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14723
N-Elo1211
FIDE-ID255319
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Peeters, Alex BEL 1581 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 11      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Beheydt, Alexander BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Jacobs, Maarten BEL 1404 4.5 Z - 0 3.0 0.25 -0.25
7 11      Ouwerkerk, Floris BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1492 23.5 Totaal 4.0 4.95 -0.95
Begin van de pagina
Ghyselinck, Tycho (Rank: 27)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16544
N-Elo0
FIDE-ID259268
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Decruyenaere, Victor BEL 1367 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Muys, Elitha BEL 829 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 9      De Keukelaere, Wouter BEL 1223 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Teerlinck, Emerik BEL 1109 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      D'Hooghe, Niels BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Balanck, Mateo BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Hofman, Wout BEL 1150 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1135 22.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Vranckx, Jonas (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1448
FIDE-ID256838
F-Elo1441
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Delanote, Ferre BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1757 5.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 6      Vander Bracht, Brecht BEL 1028 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 W - 0 3.0 0.28 -0.28
6 6      De Keukelaere, Wouter BEL 1223 4.5 Z - ½ 3.5 0.78 -0.28
7 5      Nemegeer, Arne BEL 1748 5.0 Z - 0 3.5 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1473 28.0 Totaal 3.5 4.11 -0.61
Begin van de pagina
Vander Bracht, Brecht (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18348
N-Elo1028
FIDE-ID261181
F-Elo1028
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Nemegeer, Arne BEL 1748 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Vranckx, Jonas BEL 1448 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Noens, Yoran BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Cleuren, Mattice BEL 1222 3.0 Z - 1 3.0 0.25 +0.75
6 8      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 6      De Keukelaere, Wouter BEL 1223 4.5 W 0 3.5 0.25 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1410 25.0 Totaal 3.5 3.42 +0.08
Begin van de pagina
Vander Donckt, Mattis (Rank: 31)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 7      D'Haenens, Leon BEL 1577 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Vander Haeghen, Loic BEL 1211 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 7      Vranckx, Jonas BEL 1448 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Bramer, Jan-Willem BEL 1035 3.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 8      Vander Bracht, Brecht BEL 1028 3.5 Z ½ 3.0 0.08 +0.42
7 8      Decruyenaere, Victor BEL 1367 4.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1277 22.5 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina
Bramer, Jan-Willem (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16512
N-Elo1035
FIDE-ID255459
F-Elo1060
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1757 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Delanote, Ferre BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Jacobs, Maarten BEL 1404 4.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
4 11      Ouwerkerk, Floris BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 11      Vander Donckt, Mattis BEL 0 3.0 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
6 12      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Dewever, Niel BEL 1505 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 24.5 Totaal 3.0 3.94 -0.94
Begin van de pagina
Balanck, Mateo (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16443
N-Elo0
FIDE-ID265888
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters, Alex BEL 1581 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Noens, Yoran BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Decruyenaere, Victor BEL 1367 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Ouwerkerk, Floris BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Ghyselinck, Tycho BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Delanote, Ferre BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1474 24.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Selcuk, Keremcem (Rank: 30)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.18382
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vander Haeghen, Loic BEL 1211 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 10      Cleuren, Mattice BEL 1222 3.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Balanck, Mateo BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      De Keukelaere, Wouter BEL 1223 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Bramer, Jan-Willem BEL 1035 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      D'Hooghe, Niels BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1172 19.5 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Cleuren, Mattice (Rank: 14)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1222
FIDE-ID251950
F-Elo1254
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Ouwerkerk, Floris BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Beheydt, Alexander BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
5 9      Vander Bracht, Brecht BEL 1028 3.5 W - 0 2.0 0.75 -0.75
6 9      Delanote, Ferre BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Teerlinck, Emerik BEL 1109 4.0 W - 0 3.0 0.65 -0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1250 21.5 Totaal 3.0 5.17 -2.17
Begin van de pagina
Hofman, Wout (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19447
N-Elo1150
FIDE-ID259489
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanhee, Lars BEL 1956 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      D'Hooghe, Niels BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Ouwerkerk, Floris BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Jacobs, Maarten BEL 1404 4.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
5 7      Dewever, Niel BEL 1505 4.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
6 10      Beheydt, Alexander BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Ghyselinck, Tycho BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1621 25.0 Totaal 3.0 4.06 -1.06
Begin van de pagina
Noens, Yoran (Rank: 28)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19757
N-Elo0
FIDE-ID264830
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Keukelaere, Wouter BEL 1223 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Balanck, Mateo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 12      Vander Bracht, Brecht BEL 1028 3.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Delanote, Ferre BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      De Loose, Sebastien BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Beheydt, Alexander BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1125 16.0 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 26)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Jacobs, Maarten BEL 1404 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vander Bracht, Brecht BEL 1028 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      D'Hooghe, Niels BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Vander Haeghen, Loic BEL 1211 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      De Loose, Sebastien BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Teerlinck, Emerik BEL 1109 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 19.0 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Ouwerkerk, Floris (Rank: 29)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.20175
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Cleuren, Mattice BEL 1222 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Hofman, Wout BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Bramer, Jan-Willem BEL 1035 3.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 12      Balanck, Mateo BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 14      Muys, Elitha BEL 829 2.0 W 1 2.5 0.08 +0.92
7 11      Vander Haeghen, Loic BEL 1211 4.0 Z 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1163 22.5 Totaal 2.5 0.98 +1.52
Begin van de pagina
Delanote, Ferre (Rank: 25)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.20385
N-Elo0
FIDE-ID266337
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vranckx, Jonas BEL 1448 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Bramer, Jan-Willem BEL 1035 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Muys, Elitha BEL 829 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 14      Beheydt, Alexander BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Noens, Yoran BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Cleuren, Mattice BEL 1222 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Balanck, Mateo BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1133 19.5 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
D'Hooghe, Niels (Rank: 23)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16487
N-Elo0
FIDE-ID265969
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Hofman, Wout BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      Muys, Elitha BEL 829 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
5 13      Ghyselinck, Tycho BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 14      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1171 19.5 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina
Beheydt, Alexander (Rank: 22)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.21464
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      D'Haenens, Leon BEL 1577 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Cleuren, Mattice BEL 1222 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      De Loose, Sebastien BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Delanote, Ferre BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Vander Haeghen, Loic BEL 1211 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Hofman, Wout BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Noens, Yoran BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1290 20.5 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Muys, Elitha (Rank: 20)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.13808
N-Elo829
FIDE-ID252174
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Ghyselinck, Tycho BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 13      Delanote, Ferre BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 15      D'Hooghe, Niels BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
5        Bye           1 1.0    
6 14      Ouwerkerk, Floris BEL 0 2.5 Z 0 1.0 0.92 -0.92
7 15      De Loose, Sebastien BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1613 16.0 Totaal 2.0 4.68 -3.68
Begin van de pagina
De Loose, Sebastien (Rank: 24)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.21770
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dewever, Niel BEL 1505 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Teerlinck, Emerik BEL 1109 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Beheydt, Alexander BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 14      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Noens, Yoran BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Muys, Elitha BEL 829 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1147 18.0 Totaal 1.0 1.74 -1.74
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Vanhee, Lars 1 1956 1960 6.0 23 Z 1 12 W 1 2 Z ½ 5 W 1 3 Z 1 4 W ½ 7 Z 1 27.25 32.50 24.5 5
2 Peeters, Alex 6 1581 1760 5.5 20 W 1 14 Z 1 1 W ½ 6 Z ½ 8 W 1 7 Z ½ 4 Z 1 24.00 31.50 22.5 4
3 Dreelinck, Adriaan 3 1757 1822 5.5 19 Z 1 16 W 1 9 Z 1 4 W ½ 1 W 0 12 Z 1 6 W 1 22.00 30.50 23.0 5
4 De Rycke, Tyani 2 1836 1780 5.0 13 W 1 8 Z 1 7 W 1 3 Z ½ 6 W 1 1 Z ½ 2 W 0 23.25 34.50 24.0 4
5 Nemegeer, Arne 4 1748 1643 5.0 17 W 1 10 Z 1 6 W 0 1 Z 0 13 W 1 11 Z 1 16 W 1 19.50 30.00 19.0 5
6 D'Haenens, Leon 7 1577 1646 4.5 29 Z 1 18 W 1 5 Z 1 2 W ½ 4 Z 0 9 W 1 3 Z 0 16.75 30.00 22.0 4
7 Naessens, Wolf 5 1613 1620 4.5 30 Z 1 11 W 1 4 Z 0 22 W 1 16 Z 1 2 W ½ 1 W 0 14.75 28.50 21.0 4
8 Jacobs, Maarten 11 1404 1433 4.5 25 Z 1 4 W 0 19 Z 1 23 W 1 2 Z 0 14 W 1 9 Z ½ 14.75 27.50 18.5 4
9 Malfliet, Alexander 8 1535 1473 4.5 28 W 1 26 Z 1 3 W 0 10 Z 1 11 W 1 6 Z 0 8 W ½ 14.75 27.00 20.5 4
10 De Keukelaere, Wouter 13 1223 1260 4.5 24 Z 1 5 W 0 15 Z 1 9 W 0 21 Z 1 16 W ½ 17 Z 1 14.25 25.50 17.0 4
11 Decruyenaere, Victor 12 1367 1379 4.0 15 W 1 7 Z 0 20 W 1 12 Z 1 9 Z 0 5 W 0 18 Z 1 13.50 27.50 17.0 4
12 Dewever, Niel 9 1505 1407 4.0 31 Z 1 1 Z 0 13 W 1 11 W 0 23 Z 1 3 W 0 19 Z 1 10.50 26.00 16.0 4
13 Teerlinck, Emerik 17 1109 1175 4.0 4 Z 0 31 W 1 12 Z 0 15 W 1 5 Z 0 25 W 1 22 Z 1 10.00 24.00 13.0 4
14 Vander Haeghen, Loic 15 1211 1056 4.0 21 Z 1 2 W 0 18 Z 0 25 W 1 29 Z 1 8 Z 0 26 W 1 9.50 22.00 15.0 4
15 Ghyselinck, Tycho 27 0 861 4.0 11 Z 0 30 W 1 10 W 0 13 Z 0 28 W 1 20 W 1 23 Z 1 9.00 21.50 12.0 4
16 Vranckx, Jonas 10 1448 1355 3.5 27 W 1 3 Z 0 17 W 1 18 Z 1 7 W 0 10 Z ½ 5 Z 0 10.25 27.50 17.0 3
17 Vander Bracht, Brecht 19 1028 1026 3.5 5 Z 0 25 W 1 16 Z 0 24 W 1 22 Z 1 18 W ½ 10 W 0 9.25 23.50 14.0 3
18 Vander Donckt, Mattis 31 0 1153 3.0 B1 6 Z 0 14 W 1 16 W 0 19 Z ½ 17 Z ½ 11 W 0 10.25 25.50 14.5 1
19 Bramer, Jan-Willem 18 1035 916 3.0 3 W 0 27 Z 1 8 W 0 26 Z ½ 18 W ½ 21 Z 1 12 W 0 7.00 23.50 11.5 2
20 Balanck, Mateo 21 0 364 3.0 2 Z 0 24 W 1 11 Z 0 21 W 0 26 W 1 15 Z 0 27 W 1 7.00 23.00 10.0 3
21 Selcuk, Keremcem 30 0 657 3.0 14 W 0 B1 22 Z 0 20 Z 1 10 W 0 19 W 0 28 Z 1 7.00 21.50 11.0 2
22 Cleuren, Mattice 14 1222 948 3.0 26 W 0 29 Z 1 21 W 1 7 Z 0 17 W 0 27 Z 1 13 W 0 6.50 21.00 13.0 3
23 Hofman, Wout 16 1150 1009 3.0 1 W 0 28 Z 1 26 W 1 8 Z 0 12 W 0 29 Z 1 15 W 0 6.00 24.50 13.0 3
24 Noens, Yoran 28 0 250 3.0 10 W 0 20 Z 0 B1 17 Z 0 27 W 0 31 Z 1 29 W 1 4.50 17.50 8.0 2
25 Eijkenboom, Luca-Zsofia 26 0 667 3.0 8 W 0 17 Z 0 28 W 1 14 Z 0 31 W 1 13 Z 0 B1 4.00 20.00 9.0 2
26 Ouwerkerk, Floris 29 0 887 2.5 22 Z 1 9 W 0 23 Z 0 19 W ½ 20 Z 0 30 W 1 14 Z 0 6.00 22.00 11.0 2
27 Delanote, Ferre 25 0 482 2.0 16 Z 0 19 W 0 30 Z 1 29 W 0 24 Z 1 22 W 0 20 Z 0 4.00 18.50 8.0 2
28 D'Hooghe, Niels 23 0 302 2.0 9 Z 0 23 W 0 25 Z 0 30 W 1 15 Z 0 B1 21 W 0 3.00 19.50 6.0 1
29 Beheydt, Alexander 22 0 571 2.0 6 W 0 22 W 0 31 Z 1 27 Z 1 14 W 0 23 W 0 24 Z 0 2.50 19.50 9.0 2
30 Muys, Elitha 20 829 278 2.0 7 W 0 15 Z 0 27 W 0 28 Z 0 B1 26 Z 0 31 W 1 1.50 16.00 4.0 1
31 De Loose, Sebastien 24 0 -226 1.0 12 W 0 13 Z 0 29 W 0 B1 25 Z 0 24 W 0 30 Z 0 1.50 18.00 4.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.24 2019/11/18 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/24 17:57