SwarLogo Vlaams Jeugdschaak Criterium Gent C-min14 SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant vzw
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 25/11/2018 tot 25/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Beukema Constantijn 2005-••-•• M bel 12522 1775 Brasschaat 6.0 27.25 29.50 24.0 5
2 Dreelinck Adriaan 2005-••-•• M bel 14078 1696 Geraardsbergen 5.5 24.25 29.50 25.0 4
3 Rogge Parcival 2004-••-•• M bel 14279 1688 LSV-Chesspirant 5.5 23.00 28.00 23.0 4
4 Vanduyfhuys Igor 2006-••-•• M bel 14603 1611 Jean Jaurès Gent 5.5 21.00 27.00 21.5 5
5 Naessens Wolf 2005-••-•• M bel 14293 1439 LSV-Chesspirant 5.0 22.75 30.50 21.5 4
6 De Rycke Tyani 2005-••-•• F bel 14625 1742 LSV-Chesspirant 5.0 19.50 28.00 21.0 5
7 De Reese Elias 2007-••-•• M bel 15179 1690 KGSRL Gent 5.0 18.50 27.50 22.5 4
8 Decruyenaere Victor 2005-••-•• M bel 13151 1301 LSV-Chesspirant 5.0 13.50 22.00 19.0 5
9 Verbeke Lucas 2004-••-•• M bel 13802 1659 KBSK Brugge 4.5 17.75 27.00 19.5 4
10 Baselmans Daan 2004-••-•• M ned 17524 1630 Brasschaat 4.5 16.25 27.50 19.5 4
11 Debucke Jolan 2005-••-•• M bel 13798 1590 Artevelde 4.5 15.25 26.00 20.5 4
12 De Putter Nina 2004-••-•• F ned 14944 1684 Wetteren 4.0 13.00 23.00 17.0 4
13 D'Haenens Leon 2005-••-•• M bel 14291 1552 LSV-Chesspirant 4.0 12.50 25.50 16.0 4
14 Decruyenaere Laura 2004-••-•• F bel 12800 1233 LSV-Chesspirant 4.0 12.25 19.50 13.5 3
15 Cleuren Mattice 2005-••-•• M bel 16132 1119 Landegem 4.0 11.75 21.50 14.5 3
16 Osaer Jarne 2004-••-•• M bel 15562 1035 MSV 4.0 10.50 24.00 16.0 4
17 Van Houdt Jonas 2005-••-•• M bel 16119 1321 Turnhout 4.0 10.50 23.50 16.0 4
18 Lauwers Timo 2004-••-•• M bel 13934 1193 Kapelle-op-den-Bos 4.0 9.50 19.50 14.0 4
19 Tempels Robbe 2005-••-•• M bel 15819 1012 Mercatel 4.0 8.50 21.00 15.0 4
20 De Vidts Bram 2004-••-•• M bel 16287 934 MSV 3.5 11.00 23.50 13.5 2
21 Deleu Ellen 2005-••-•• F bel 14510 1310 KGSRL Gent 3.5 8.75 23.50 14.0 3
22 Kuijpers Maura 2005-••-•• F bel 15487 878 Neerpelt 3.5 6.75 17.50 10.0 3
23 Karlioglu Boran 2004-••-•• M bel 16971 1163 Wachtebeke 3.0 10.50 26.00 14.0 3
24 Borgelioen Elise 2004-••-•• F bel 15345 1316 Geel 3.0 10.00 24.50 14.5 2
25 Van Droogenbroeck Mats 2005-••-•• M bel 13938 1170 Kapelle-op-den-Bos 3.0 9.00 23.00 12.0 2
26 Vander Haeghen Loic 2005-••-•• M bel 14723 1235 LSV-Chesspirant 3.0 7.50 24.00 16.0 3
27 De Keukelaere Wouter 2005-••-•• M bel 15779 1195 LSV-Chesspirant 3.0 6.50 24.50 14.0 3
28 Vanherck Yannick 2005-••-•• M bel 15745 1315 Opwijk 3.0 6.50 21.00 13.0 3
29 Van Eester Vic 2005-••-•• M bel 15483 1008 Houthalen-Oost 3.0 6.00 19.50 11.0 3
30 Frere Esther 2005-••-•• F bel 14302 847 LSV-Chesspirant 3.0 6.00 19.50 11.0 3
31 Goossens Lowie 2005-••-•• M bel 16975 1150 Wachtebeke 3.0 5.50 19.00 8.0 2
32 Van Eester Jef 2004-••-•• M bel 15720 1150 Houthalen-Oost 3.0 5.50 18.00 11.0 3
33 Debunne Tibe 2005-••-•• M bel 13829 1378 LSV-Chesspirant 2.5 7.00 23.00 11.0 2
34 Vander Bracht Jorrit 2004-••-•• M bel 19759 0 LSV-Chesspirant 2.5 5.00 16.00 8.5 1
35 Dierick Tuur 2005-••-•• M bel 15743 0 LSV-Chesspirant 2.5 3.00 15.50 6.5 1
36 Vander Donckt Mattis 2005-••-•• M bel 15999 0 Zottegem 2.0 5.00 20.00 8.0 1
37 Meseure Marco 2004-••-•• M bel 20247 0 KISK Ieper 2.0 3.50 20.50 9.0 1
38 Van Daele Hannes 2005-••-•• M bel 19617 0 KGSRL Gent 2.0 3.50 19.50 6.0 1
39 Muys Elitha 2005-••-•• F bel 13808 829 LSV-Chesspirant 2.0 3.50 17.50 7.0 2
40 Condes Adam Sean 2004-••-•• M bel 13390 962 LSV-Chesspirant 2.0 3.50 16.00 6.0 1
41 Rolle Mathieu 2005-••-•• M bel 19506 0 Landegem 1.0 2.00 19.00 5.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Beukema Constantijn 1 6.0 1-0 De Keukelaere Wouter 21 3.0
2 Lauwers Timo 22 4.0 0-1 De Rycke Tyani 2 5.0
3 Dreelinck Adriaan 3 5.5 1-0 Van Droogenbroeck Mats 23 3.0
4 Karlioglu Boran 24 3.0 0-1 De Reese Elias 4 5.0
5 Rogge Parcival 5 5.5 1-0 Goossens Lowie 25 3.0
6 Van Eester Jef 26 3.0 0-1 De Putter Nina 6 4.0
7 Verbeke Lucas 7 4.5 1-0 Cleuren Mattice 27 4.0
8 Osaer Jarne 28 4.0 0-1 Baselmans Daan 8 4.5
9 Vanduyfhuys Igor 9 5.5 1-0 Tempels Robbe 29 4.0
10 Van Eester Vic 30 3.0 0-1 Debucke Jolan 10 4.5
11 D'Haenens Leon 11 4.0 1-0 Condes Adam Sean 31 2.0
12 De Vidts Bram 32 3.5 0-1 Naessens Wolf 12 5.0
13 Debunne Tibe 13 2.5 1-0 Kuijpers Maura 33 3.5
14 Frere Esther 34 3.0 0-1 Van Houdt Jonas 14 4.0
15 Borgelioen Elise 15 3.0 1-0 Muys Elitha 35 2.0
16 Dierick Tuur 36 2.5 0-1 Vanherck Yannick 16 3.0
17 Deleu Ellen 17 3.5 1-0 Rolle Mathieu 37 1.0
18 Van Daele Hannes 38 2.0 0-1 Decruyenaere Victor 18 5.0
19 Vander Haeghen Loic 19 3.0 1-0 Vander Bracht Jorrit 39 2.5
20 Vander Donckt Mattis 40 2.0 1-0 Decruyenaere Laura 20 4.0
  Meseure Marco 41 2.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Naessens Wolf 12 5.0 ½-½ Beukema Constantijn 1 6.0
2 De Rycke Tyani 2 5.0 1-0 D'Haenens Leon 11 4.0
3 Van Houdt Jonas 14 4.0 0-1 Dreelinck Adriaan 3 5.5
4 De Reese Elias 4 5.0 1-0 Debunne Tibe 13 2.5
5 Vanherck Yannick 16 3.0 0-1 Rogge Parcival 5 5.5
6 De Putter Nina 6 4.0 1-0 Borgelioen Elise 15 3.0
7 Decruyenaere Victor 18 5.0 0-1 Verbeke Lucas 7 4.5
8 Baselmans Daan 8 4.5 1-0 Deleu Ellen 17 3.5
9 Meseure Marco 41 2.0 0-1 Vanduyfhuys Igor 9 5.5
10 Debucke Jolan 10 4.5 1-0 Vander Haeghen Loic 19 3.0
11 De Keukelaere Wouter 21 3.0 1-0 Vander Donckt Mattis 40 2.0
12 Decruyenaere Laura 20 4.0 1-0 Van Eester Vic 30 3.0
13 Condes Adam Sean 31 2.0 0-1 Lauwers Timo 22 4.0
14 Van Droogenbroeck Mats 23 3.0 ½-½ De Vidts Bram 32 3.5
15 Kuijpers Maura 33 3.5 0-1 Karlioglu Boran 24 3.0
16 Goossens Lowie 25 3.0 0-1 Frere Esther 34 3.0
17 Muys Elitha 35 2.0 0-1 Van Eester Jef 26 3.0
18 Cleuren Mattice 27 4.0 1-0 Dierick Tuur 36 2.5
19 Rolle Mathieu 37 1.0 0-1 Osaer Jarne 28 4.0
20 Tempels Robbe 29 4.0 1-0 Van Daele Hannes 38 2.0
  Vander Bracht Jorrit 39 2.5 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Verbeke Lucas 7 4.5 0-1 De Rycke Tyani 2 5.0
2 Dreelinck Adriaan 3 5.5 1-0 De Putter Nina 6 4.0
3 Vanduyfhuys Igor 9 5.5 ½-½ De Reese Elias 4 5.0
4 Rogge Parcival 5 5.5 ½-½ Baselmans Daan 8 4.5
5 Beukema Constantijn 1 6.0 1-0 Debucke Jolan 10 4.5
6 D'Haenens Leon 11 4.0 0-1 Naessens Wolf 12 5.0
7 Debunne Tibe 13 2.5 0-1 Lauwers Timo 22 4.0
8 Karlioglu Boran 24 3.0 1-0 Van Houdt Jonas 14 4.0
9 Borgelioen Elise 15 3.0 ½-½ Cleuren Mattice 27 4.0
10 Van Eester Jef 26 3.0 0-1 Vanherck Yannick 16 3.0
11 Deleu Ellen 17 3.5 1-0 Tempels Robbe 29 4.0
12 Vander Donckt Mattis 40 2.0 0-1 Decruyenaere Victor 18 5.0
13 Vander Haeghen Loic 19 3.0 1-0 Meseure Marco 41 2.0
14 Osaer Jarne 28 4.0 1-0 Decruyenaere Laura 20 4.0
15 Vander Bracht Jorrit 39 2.5 0-1 De Keukelaere Wouter 21 3.0
16 Frere Esther 34 3.0 0-1 Van Droogenbroeck Mats 23 3.0
17 De Vidts Bram 32 3.5 1-0 Goossens Lowie 25 3.0
18 Van Eester Vic 30 3.0 1-0 Muys Elitha 35 2.0
19 Dierick Tuur 36 2.5 ½-½ Condes Adam Sean 31 2.0
20 Van Daele Hannes 38 2.0 0-1 Kuijpers Maura 33 3.5
  Rolle Mathieu 37 1.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 De Rycke Tyani 2 5.0 0-1 Dreelinck Adriaan 3 5.5
2 Baselmans Daan 8 4.5 0-1 Beukema Constantijn 1 6.0
3 De Reese Elias 4 5.0 ½-½ Rogge Parcival 5 5.5
4 Naessens Wolf 12 5.0 1-0 Vanduyfhuys Igor 9 5.5
5 De Putter Nina 6 4.0 0-1 Vander Haeghen Loic 19 3.0
6 De Keukelaere Wouter 21 3.0 0-1 Verbeke Lucas 7 4.5
7 Debucke Jolan 10 4.5 1-0 Karlioglu Boran 24 3.0
8 Vanherck Yannick 16 3.0 0-1 Osaer Jarne 28 4.0
9 Decruyenaere Victor 18 5.0 1-0 Deleu Ellen 17 3.5
10 Lauwers Timo 22 4.0 0-1 Borgelioen Elise 15 3.0
11 Cleuren Mattice 27 4.0 ½-½ De Vidts Bram 32 3.5
12 Van Droogenbroeck Mats 23 3.0 ½-½ Debunne Tibe 13 2.5
13 Kuijpers Maura 33 3.5 0-1 D'Haenens Leon 11 4.0
14 Van Houdt Jonas 14 4.0 1-0 Rolle Mathieu 37 1.0
15 Decruyenaere Laura 20 4.0 1-0 Frere Esther 34 3.0
16 Vander Bracht Jorrit 39 2.5 0-1 Van Eester Jef 26 3.0
17 Tempels Robbe 29 4.0 1-0 Vander Donckt Mattis 40 2.0
18 Meseure Marco 41 2.0 0-1 Van Eester Vic 30 3.0
19 Condes Adam Sean 31 2.0 0-1 Van Daele Hannes 38 2.0
20 Muys Elitha 35 2.0 1-0 Dierick Tuur 36 2.5
  Goossens Lowie 25 3.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Dreelinck Adriaan 3 5.5 ½-½ Naessens Wolf 12 5.0
2 Beukema Constantijn 1 6.0 1-0 De Rycke Tyani 2 5.0
3 Vander Haeghen Loic 19 3.0 0-1 De Reese Elias 4 5.0
4 Rogge Parcival 5 5.5 1-0 Decruyenaere Victor 18 5.0
5 Verbeke Lucas 7 4.5 ½-½ Debucke Jolan 10 4.5
6 Osaer Jarne 28 4.0 0-1 Vanduyfhuys Igor 9 5.5
7 Borgelioen Elise 15 3.0 0-1 Baselmans Daan 8 4.5
8 Lauwers Timo 22 4.0 0-1 De Putter Nina 6 4.0
9 D'Haenens Leon 11 4.0 1-0 Van Droogenbroeck Mats 23 3.0
10 Van Eester Jef 26 3.0 0-1 Van Houdt Jonas 14 4.0
11 Karlioglu Boran 24 3.0 1-0 Vanherck Yannick 16 3.0
12 Deleu Ellen 17 3.5 0-1 Cleuren Mattice 27 4.0
13 De Vidts Bram 32 3.5 ½-½ Decruyenaere Laura 20 4.0
14 Van Eester Vic 30 3.0 0-1 De Keukelaere Wouter 21 3.0
15 Debunne Tibe 13 2.5 0-1 Tempels Robbe 29 4.0
16 Goossens Lowie 25 3.0 1-0 Vander Bracht Jorrit 39 2.5
17 Rolle Mathieu 37 1.0 0-1 Kuijpers Maura 33 3.5
18 Frere Esther 34 3.0 1-0 Meseure Marco 41 2.0
19 Van Daele Hannes 38 2.0 0-1 Muys Elitha 35 2.0
20 Vander Donckt Mattis 40 2.0 0-1 Condes Adam Sean 31 2.0
  Dierick Tuur 36 2.5 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Dreelinck Adriaan 3 5.5 ½-½ Beukema Constantijn 1 6.0
2 Naessens Wolf 12 5.0 0-1 Rogge Parcival 5 5.5
3 De Reese Elias 4 5.0 1-0 Verbeke Lucas 7 4.5
4 Vanduyfhuys Igor 9 5.5 1-0 Baselmans Daan 8 4.5
5 Debucke Jolan 10 4.5 1-0 De Putter Nina 6 4.0
6 De Rycke Tyani 2 5.0 1-0 De Keukelaere Wouter 21 3.0
7 Cleuren Mattice 27 4.0 0-1 D'Haenens Leon 11 4.0
8 Van Houdt Jonas 14 4.0 1-0 Osaer Jarne 28 4.0
9 Decruyenaere Victor 18 5.0 1-0 Karlioglu Boran 24 3.0
10 Tempels Robbe 29 4.0 1-0 Vander Haeghen Loic 19 3.0
11 Decruyenaere Laura 20 4.0 ½-½ Borgelioen Elise 15 3.0
12 Vanherck Yannick 16 3.0 0-1 De Vidts Bram 32 3.5
13 Kuijpers Maura 33 3.5 ½-½ Deleu Ellen 17 3.5
14 Muys Elitha 35 2.0 0-1 Lauwers Timo 22 4.0
15 Van Droogenbroeck Mats 23 3.0 1-0 Van Eester Jef 26 3.0
16 Goossens Lowie 25 3.0 0-1 Van Eester Vic 30 3.0
17 Dierick Tuur 36 2.5 0-1 Frere Esther 34 3.0
18 Condes Adam Sean 31 2.0 0-1 Debunne Tibe 13 2.5
19 Meseure Marco 41 2.0 1-0 Rolle Mathieu 37 1.0
20 Vander Bracht Jorrit 39 2.5 1-0 Vander Donckt Mattis 40 2.0
  Van Daele Hannes 38 2.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Beukema Constantijn 1 6.0 1-0 De Reese Elias 4 5.0
2 Rogge Parcival 5 5.5 ½-½ Dreelinck Adriaan 3 5.5
3 Vanduyfhuys Igor 9 5.5 1-0 Debucke Jolan 10 4.5
4 Van Houdt Jonas 14 4.0 0-1 De Rycke Tyani 2 5.0
5 D'Haenens Leon 11 4.0 0-1 Decruyenaere Victor 18 5.0
6 Tempels Robbe 29 4.0 0-1 Naessens Wolf 12 5.0
7 Verbeke Lucas 7 4.5 1-0 De Vidts Bram 32 3.5
8 Baselmans Daan 8 4.5 1-0 Vander Haeghen Loic 19 3.0
9 De Putter Nina 6 4.0 1-0 Van Droogenbroeck Mats 23 3.0
10 Borgelioen Elise 15 3.0 0-1 Osaer Jarne 28 4.0
11 Karlioglu Boran 24 3.0 0-1 Decruyenaere Laura 20 4.0
12 De Keukelaere Wouter 21 3.0 0-1 Cleuren Mattice 27 4.0
13 Frere Esther 34 3.0 0-1 Lauwers Timo 22 4.0
14 Van Eester Vic 30 3.0 0-1 Kuijpers Maura 33 3.5
15 Debunne Tibe 13 2.5 0-1 Deleu Ellen 17 3.5
16 Vanherck Yannick 16 3.0 1-0 Van Daele Hannes 38 2.0
17 Muys Elitha 35 2.0 0-1 Goossens Lowie 25 3.0
18 Van Eester Jef 26 3.0 1-0 Meseure Marco 41 2.0
19 Condes Adam Sean 31 2.0 ½-½ Vander Bracht Jorrit 39 2.5
20 Rolle Mathieu 37 1.0 0-1 Dierick Tuur 36 2.5
  Vander Donckt Mattis 40 2.0 1 Bye    
Begin van de pagina

Beukema Constantijn (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1775
FIDE-ID240192
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Keukelaere Wouter BEL 1195 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Naessens Wolf BEL 1439 5.0 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 5      Debucke Jolan BEL 1590 4.5 W - 1 2.5 0.74 +0.26
4 2      Baselmans Daan NED 1630 4.5 Z ^ 1 3.5 0.69 +0.31
5 2      De Rycke Tyani BEL 1742 5.0 W ^ 1 4.5 0.55 +0.45
6 1      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z v ½ 5.0 0.61 -0.11
7 1      De Reese Elias BEL 1690 5.0 W v 1 6.0 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1568 32.5 Totaal 6.0 5.01 +0.99
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1696
FIDE-ID250503
F-Elo1658
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Droogenbroeck Mats BEL 1170 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Houdt Jonas BEL 1321 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      De Putter Nina NED 1684 4.0 W - 1 3.0 0.52 +0.48
4 1      De Rycke Tyani BEL 1742 5.0 Z - 1 4.0 0.44 +0.56
5 1      Naessens Wolf BEL 1439 5.0 W - ½ 4.5 0.82 -0.32
6 1      Beukema Constantijn BEL 1775 6.0 W v ½ 5.0 0.39 +0.11
7 2      Rogge Parcival BEL 1688 5.5 Z v ½ 5.5 0.51 -0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1545 32.5 Totaal 5.5 4.51 +0.99
Begin van de pagina
Rogge Parcival (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1688
FIDE-ID249254
F-Elo1700
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanherck Yannick BEL 1315 3.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 4      Baselmans Daan NED 1630 4.5 W - ½ 2.5 0.58 -0.08
4 3      De Reese Elias BEL 1690 5.0 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
5 4      Decruyenaere Victor BEL 1301 5.0 W - 1 4.0 0.91 +0.09
6 2      Naessens Wolf BEL 1439 5.0 Z - 1 5.0 0.81 +0.19
7 2      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 W - ½ 5.5 0.49 +0.01
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1460 31.0 Totaal 5.5 5.11 +0.39
Begin van de pagina
Vanduyfhuys Igor (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14603
N-Elo1611
FIDE-ID246212
F-Elo1547
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Tempels Robbe BEL 1012 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Meseure Marco BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      De Reese Elias BEL 1690 5.0 W - ½ 2.5 0.39 +0.11
4 4      Naessens Wolf BEL 1439 5.0 Z - 0 2.5 0.73 -0.73
5 6      Osaer Jarne BEL 1035 4.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 4      Baselmans Daan NED 1630 4.5 W ^ 1 4.5 0.47 +0.53
7 3      Debucke Jolan BEL 1590 4.5 W ^ 1 5.5 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1399 29.0 Totaal 5.5 4.88 +0.62
Begin van de pagina
Naessens Wolf (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1439
FIDE-ID249530
F-Elo1422
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Vidts Bram BEL 934 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Beukema Constantijn BEL 1775 6.0 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 6      D'Haenens Leon BEL 1552 4.0 Z - 1 2.5 0.35 +0.65
4 4      Vanduyfhuys Igor BEL 1611 5.5 W v 1 3.5 0.27 +0.73
5 1      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z v ½ 4.0 0.18 +0.32
6 2      Rogge Parcival BEL 1688 5.5 W ^ 0 4.0 0.19 -0.19
7 6      Tempels Robbe BEL 1012 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1466 34.0 Totaal 5.0 2.95 +2.05
Begin van de pagina
De Rycke Tyani (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1742
FIDE-ID247936
F-Elo1758
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lauwers Timo BEL 1193 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      D'Haenens Leon BEL 1552 4.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 1      Verbeke Lucas BEL 1659 4.5 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
4 1      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 W - 0 3.0 0.56 -0.56
5 2      Beukema Constantijn BEL 1775 6.0 Z - 0 3.0 0.45 -0.45
6 6      De Keukelaere Wouter BEL 1195 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Van Houdt Jonas BEL 1321 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1484 31.0 Totaal 5.0 5.13 -0.13
Begin van de pagina
De Reese Elias (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1690
FIDE-ID249238
F-Elo1675
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Karlioglu Boran BEL 1163 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1611 5.5 Z - ½ 2.5 0.61 -0.11
4 3      Rogge Parcival BEL 1688 5.5 W - ½ 3.0 0.50 +0.00
5 3      Vander Haeghen Loic BEL 1235 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Verbeke Lucas BEL 1659 4.5 W - 1 5.0 0.54 +0.46
7 1      Beukema Constantijn BEL 1775 6.0 Z v 0 5.0 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1501 30.0 Totaal 5.0 4.73 +0.27
Begin van de pagina
Decruyenaere Victor (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13151
N-Elo1301
FIDE-ID249971
F-Elo1338
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Daele Hannes BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Verbeke Lucas BEL 1659 4.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 12      Vander Donckt Mattis BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W - 1 3.0 0.49 +0.51
5 4      Rogge Parcival BEL 1688 5.5 Z - 0 3.0 0.09 -0.09
6 9      Karlioglu Boran BEL 1163 3.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
7 5      D'Haenens Leon BEL 1552 4.0 Z - 1 5.0 0.19 +0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1474 24.5 Totaal 5.0 3.40 +1.60
Begin van de pagina
Verbeke Lucas (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13802
N-Elo1659
FIDE-ID245470
F-Elo1666
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cleuren Mattice BEL 1119 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Decruyenaere Victor BEL 1301 5.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      De Rycke Tyani BEL 1742 5.0 W - 0 2.0 0.39 -0.39
4 6      De Keukelaere Wouter BEL 1195 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Debucke Jolan BEL 1590 4.5 W - ½ 3.5 0.60 -0.10
6 3      De Reese Elias BEL 1690 5.0 Z - 0 3.5 0.46 -0.46
7 7      De Vidts Bram BEL 934 3.5 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1367 30.0 Totaal 4.5 5.11 -0.61
Begin van de pagina
Baselmans Daan (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17524
N-Elo1630
FIDE-ID1054392
F-Elo1610
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Osaer Jarne BEL 1035 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 4      Rogge Parcival BEL 1688 5.5 Z - ½ 2.5 0.42 +0.08
4 2      Beukema Constantijn BEL 1775 6.0 W - 0 2.5 0.31 -0.31
5 7      Borgelioen Elise BEL 1316 3.0 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
6 4      Vanduyfhuys Igor BEL 1611 5.5 Z - 0 3.5 0.53 -0.53
7 8      Vander Haeghen Loic BEL 1235 3.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1424 30.5 Totaal 4.5 4.83 -0.33
Begin van de pagina
Debucke Jolan (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.13798
N-Elo1590
FIDE-ID245194
F-Elo1624
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Eester Vic BEL 1008 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Vander Haeghen Loic BEL 1235 3.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 5      Beukema Constantijn BEL 1775 6.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
4 7      Karlioglu Boran BEL 1163 3.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Verbeke Lucas BEL 1659 4.5 Z v ½ 3.5 0.40 +0.10
6 5      De Putter Nina NED 1684 4.0 W - 1 4.5 0.37 +0.63
7 3      Vanduyfhuys Igor BEL 1611 5.5 Z v 0 4.5 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1447 29.0 Totaal 4.5 4.23 +0.27
Begin van de pagina
De Putter Nina (Rank: 6)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.14944
N-Elo1684
FIDE-ID1052012
F-Elo1684
Landned  (ned)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van Eester Jef BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Borgelioen Elise BEL 1316 3.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
3 2      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z - 0 2.0 0.48 -0.48
4 5      Vander Haeghen Loic BEL 1235 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 8      Lauwers Timo BEL 1193 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Debucke Jolan BEL 1590 4.5 Z - 0 3.0 0.63 -0.63
7 9      Van Droogenbroeck Mats BEL 1170 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1335 26.0 Totaal 4.0 5.69 -1.69
Begin van de pagina
D'Haenens Leon (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1552
FIDE-ID251470
F-Elo1575
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Rycke Tyani BEL 1742 5.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
3 6      Naessens Wolf BEL 1439 5.0 W - 0 1.0 0.65 -0.65
4 13      Kuijpers Maura BEL 878 3.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Van Droogenbroeck Mats BEL 1170 3.0 W ^ 1 3.0 0.91 +0.09
6 7      Cleuren Mattice BEL 1119 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Decruyenaere Victor BEL 1301 5.0 W - 0 4.0 0.81 -0.81
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1230 27.5 Totaal 4.0 5.38 -1.38
Begin van de pagina
Decruyenaere Laura (Rank: 20)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.12800
N-Elo1233
FIDE-ID240109
F-Elo1317
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vander Donckt Mattis BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Van Eester Vic BEL 1008 3.0 W - 1 1.0 0.78 +0.22
3 14      Osaer Jarne BEL 1035 4.0 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
4 15      Frere Esther BEL 847 3.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
5 13      De Vidts Bram BEL 934 3.5 Z - ½ 2.5 0.85 -0.35
6 11      Borgelioen Elise BEL 1316 3.0 W - ½ 3.0 0.39 +0.11
7 11      Karlioglu Boran BEL 1163 3.0 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1050 21.5 Totaal 4.0 5.21 -1.21
Begin van de pagina
Cleuren Mattice (Rank: 27)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1119
FIDE-ID251950
F-Elo1199
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Verbeke Lucas BEL 1659 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Dierick Tuur BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Borgelioen Elise BEL 1316 3.0 Z - ½ 1.5 0.25 +0.25
4 11      De Vidts Bram BEL 934 3.5 W - ½ 2.0 0.74 -0.24
5 12      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 Z - 1 3.0 0.25 +0.75
6 7      D'Haenens Leon BEL 1552 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 12      De Keukelaere Wouter BEL 1195 3.0 Z - 1 4.0 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1327 24.0 Totaal 4.0 2.72 +1.28
Begin van de pagina
Osaer Jarne (Rank: 28)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15562
N-Elo1035
FIDE-ID252034
F-Elo1118
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Baselmans Daan NED 1630 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Rolle Mathieu BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Decruyenaere Laura BEL 1233 4.0 W - 1 2.0 0.24 +0.76
4 8      Vanherck Yannick BEL 1315 3.0 Z - 1 3.0 0.16 +0.84
5 6      Vanduyfhuys Igor BEL 1611 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Van Houdt Jonas BEL 1321 4.0 Z v 0 3.0 0.16 -0.16
7 10      Borgelioen Elise BEL 1316 3.0 Z v 1 4.0 0.16 +0.84
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1404 25.0 Totaal 4.0 1.80 +2.20
Begin van de pagina
Van Houdt Jonas (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16119
N-Elo1321
FIDE-ID257680
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Frere Esther BEL 847 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 8      Karlioglu Boran BEL 1163 3.0 Z - 0 1.0 0.71 -0.71
4 14      Rolle Mathieu BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Van Eester Jef BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
6 8      Osaer Jarne BEL 1035 4.0 W - 1 4.0 0.84 +0.16
7 4      De Rycke Tyani BEL 1742 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1272 24.5 Totaal 4.0 4.29 -0.29
Begin van de pagina
Lauwers Timo (Rank: 22)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13934
N-Elo1193
FIDE-ID250112
F-Elo1178
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Rycke Tyani BEL 1742 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 Z - 1 1.0 0.79 +0.21
3 7      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
4 10      Borgelioen Elise BEL 1316 3.0 W - 0 2.0 0.33 -0.33
5 8      De Putter Nina NED 1684 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Muys Elitha BEL 829 2.0 Z v 1 3.0 0.90 +0.10
7 13      Frere Esther BEL 847 3.0 Z - 1 4.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1251 21.5 Totaal 4.0 3.33 +0.67
Begin van de pagina
Tempels Robbe (Rank: 29)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15819
N-Elo1012
FIDE-ID250830
F-Elo1159
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanduyfhuys Igor BEL 1611 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Van Daele Hannes BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 17      Vander Donckt Mattis BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 Z - 1 3.0 0.10 +0.90
6 10      Vander Haeghen Loic BEL 1235 3.0 W v 1 4.0 0.22 +0.78
7 6      Naessens Wolf BEL 1439 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1394 23.5 Totaal 4.0 2.47 +1.53
Begin van de pagina
De Vidts Bram (Rank: 32)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16287
N-Elo934
FIDE-ID251984
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Naessens Wolf BEL 1439 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Droogenbroeck Mats BEL 1170 3.0 Z - ½ 0.5 0.20 +0.30
3 17      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 W - 1 1.5 0.22 +0.78
4 11      Cleuren Mattice BEL 1119 4.0 Z v ½ 2.0 0.26 +0.24
5 13      Decruyenaere Laura BEL 1233 4.0 W v ½ 2.5 0.15 +0.35
6 12      Vanherck Yannick BEL 1315 3.0 Z - 1 3.5 0.09 +0.91
7 7      Verbeke Lucas BEL 1659 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1297 26.5 Totaal 3.5 1.08 +2.42
Begin van de pagina
Deleu Ellen (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.14510
N-Elo1310
FIDE-ID246689
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Rolle Mathieu BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Baselmans Daan NED 1630 4.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 11      Tempels Robbe BEL 1012 4.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 9      Decruyenaere Victor BEL 1301 5.0 Z - 0 2.0 0.51 -0.51
5 12      Cleuren Mattice BEL 1119 4.0 W - 0 2.0 0.75 -0.75
6 13      Kuijpers Maura BEL 878 3.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 15      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 Z - 1 3.5 0.41 +0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1219 24.5 Totaal 3.5 4.49 -0.99
Begin van de pagina
Kuijpers Maura (Rank: 33)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.15487
N-Elo878
FIDE-ID251178
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Karlioglu Boran BEL 1163 3.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 20      Van Daele Hannes BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      D'Haenens Leon BEL 1552 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Rolle Mathieu BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 13      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 14      Van Eester Vic BEL 1008 3.0 Z - 1 3.5 0.32 +0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1282 19.0 Totaal 3.5 2.56 +0.94
Begin van de pagina
Karlioglu Boran (Rank: 24)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16971
N-Elo1163
FIDE-ID254681
F-Elo1163
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Reese Elias BEL 1690 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Kuijpers Maura BEL 878 3.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 8      Van Houdt Jonas BEL 1321 4.0 W - 1 2.0 0.29 +0.71
4 7      Debucke Jolan BEL 1590 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Vanherck Yannick BEL 1315 3.0 W - 1 3.0 0.30 +0.70
6 9      Decruyenaere Victor BEL 1301 5.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
7 11      Decruyenaere Laura BEL 1233 4.0 W - 0 3.0 0.40 -0.40
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1332 29.0 Totaal 3.0 2.30 +0.70
Begin van de pagina
Borgelioen Elise (Rank: 15)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.15345
N-Elo1316
FIDE-ID252158
F-Elo1342
Landbel  (bel)
Club(135) Geel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Muys Elitha BEL 829 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Putter Nina NED 1684 4.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
3 9      Cleuren Mattice BEL 1119 4.0 W - ½ 1.5 0.75 -0.25
4 10      Lauwers Timo BEL 1193 4.0 Z - 1 2.5 0.67 +0.33
5 7      Baselmans Daan NED 1630 4.5 W ^ 0 2.5 0.14 -0.14
6 11      Decruyenaere Laura BEL 1233 4.0 Z ^ ½ 3.0 0.61 -0.11
7 10      Osaer Jarne BEL 1035 4.0 W - 0 3.0 0.84 -0.84
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1246 26.5 Totaal 3.0 4.03 -1.03
Begin van de pagina
Van Droogenbroeck Mats (Rank: 23)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.13938
N-Elo1170
FIDE-ID245402
F-Elo1158
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck Adriaan BEL 1696 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      De Vidts Bram BEL 934 3.5 W - ½ 0.5 0.80 -0.30
3 16      Frere Esther BEL 847 3.0 Z - 1 1.5 0.87 +0.13
4 12      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 W ^ ½ 2.0 0.23 +0.27
5 9      D'Haenens Leon BEL 1552 4.0 Z v 0 2.0 0.09 -0.09
6 15      Van Eester Jef BEL 1150 3.0 W v 1 3.0 0.53 +0.47
7 9      De Putter Nina NED 1684 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1320 25.5 Totaal 3.0 2.68 +0.32
Begin van de pagina
Vander Haeghen Loic (Rank: 19)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14723
N-Elo0
FIDE-ID255319
F-Elo1235
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vander Bracht Jorrit BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Debucke Jolan BEL 1590 4.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 13      Meseure Marco BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      De Putter Nina NED 1684 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 3      De Reese Elias BEL 1690 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Tempels Robbe BEL 1012 4.0 Z - 0 3.0 0.78 -0.78
7 8      Baselmans Daan NED 1630 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1521 26.5 Totaal 3.0 2.97 +0.03
Begin van de pagina
De Keukelaere Wouter (Rank: 21)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1195
FIDE-ID251976
F-Elo1231
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Beukema Constantijn BEL 1775 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Vander Donckt Mattis BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Vander Bracht Jorrit BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Verbeke Lucas BEL 1659 4.5 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Van Eester Vic BEL 1008 3.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
6 6      De Rycke Tyani BEL 1742 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 12      Cleuren Mattice BEL 1119 4.0 W - 0 3.0 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1460 27.0 Totaal 3.0 3.42 -0.42
Begin van de pagina
Vanherck Yannick (Rank: 16)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15745
N-Elo1315
FIDE-ID252131
F-Elo1168
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Dierick Tuur BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Rogge Parcival BEL 1688 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 10      Van Eester Jef BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.72 +0.28
4 8      Osaer Jarne BEL 1035 4.0 W - 0 2.0 0.84 -0.84
5 11      Karlioglu Boran BEL 1163 3.0 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
6 12      De Vidts Bram BEL 934 3.5 W - 0 2.0 0.91 -0.91
7 16      Van Daele Hannes BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1194 23.5 Totaal 3.0 5.11 -2.11
Begin van de pagina
Van Eester Vic (Rank: 30)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.15483
N-Elo0
FIDE-ID252115
F-Elo1008
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Debucke Jolan BEL 1590 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Decruyenaere Laura BEL 1233 4.0 Z - 0 0.0 0.22 -0.22
3 18      Muys Elitha BEL 829 2.0 W - 1 1.0 0.73 +0.27
4 18      Meseure Marco BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      De Keukelaere Wouter BEL 1195 3.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
6 16      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.31 +0.69
7 14      Kuijpers Maura BEL 878 3.5 W - 0 3.0 0.68 -0.68
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1145 22.0 Totaal 3.0 3.20 -0.20
Begin van de pagina
Frere Esther (Rank: 34)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.14302
N-Elo847
FIDE-ID252166
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Houdt Jonas BEL 1321 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.14 +0.86
3 16      Van Droogenbroeck Mats BEL 1170 3.0 W - 0 1.0 0.13 -0.13
4 15      Decruyenaere Laura BEL 1233 4.0 Z v 0 1.0 0.09 -0.09
5 18      Meseure Marco BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
6 17      Dierick Tuur BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 13      Lauwers Timo BEL 1193 4.0 W v 0 3.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1213 22.5 Totaal 3.0 2.39 +0.61
Begin van de pagina
Goossens Lowie (Rank: 25)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16975
N-Elo1150
FIDE-ID254835
F-Elo1202
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Rogge Parcival BEL 1688 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Frere Esther BEL 847 3.0 W - 0 0.0 0.86 -0.86
3 17      De Vidts Bram BEL 934 3.5 Z - 0 0.0 0.78 -0.78
4        Bye           1 1.0    
5 16      Vander Bracht Jorrit BEL 0 2.5 W v 1 2.0 0.92 +0.08
6 16      Van Eester Vic BEL 1008 3.0 W v 0 2.0 0.69 -0.69
7 17      Muys Elitha BEL 829 2.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1061 19.5 Totaal 3.0 4.20 -2.20
Begin van de pagina
Van Eester Jef (Rank: 26)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.15720
N-Elo1150
FIDE-ID252107
F-Elo1031
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Putter Nina NED 1684 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Muys Elitha BEL 829 2.0 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
3 10      Vanherck Yannick BEL 1315 3.0 W - 0 1.0 0.28 -0.28
4 16      Vander Bracht Jorrit BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Van Houdt Jonas BEL 1321 4.0 W - 0 2.0 0.27 -0.27
6 15      Van Droogenbroeck Mats BEL 1170 3.0 Z - 0 2.0 0.47 -0.47
7 18      Meseure Marco BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1263 20.5 Totaal 3.0 3.81 -0.81
Begin van de pagina
Debunne Tibe (Rank: 13)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.13829
N-Elo1378
FIDE-ID245747
F-Elo1457
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kuijpers Maura BEL 878 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Reese Elias BEL 1690 5.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 7      Lauwers Timo BEL 1193 4.0 W - 0 1.0 0.74 -0.74
4 12      Van Droogenbroeck Mats BEL 1170 3.0 Z - ½ 1.5 0.77 -0.27
5 15      Tempels Robbe BEL 1012 4.0 W ^ 0 1.5 0.90 -0.90
6 18      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
7 15      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 W ^ 0 2.5 0.59 -0.59
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1173 25.0 Totaal 2.5 4.98 -2.48
Begin van de pagina
Vander Bracht Jorrit (Rank: 39)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19759
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vander Haeghen Loic BEL 1235 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 15      De Keukelaere Wouter BEL 1195 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Van Eester Jef BEL 1150 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 20      Vander Donckt Mattis BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 19      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1138 16.0 Totaal 2.5 0.90 +0.60
Begin van de pagina
Dierick Tuur (Rank: 36)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15743
N-Elo0
FIDE-ID252000
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vanherck Yannick BEL 1315 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Cleuren Mattice BEL 1119 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 20      Muys Elitha BEL 829 2.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
5        Bye           1 1.5    
6 17      Frere Esther BEL 847 3.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
7 20      Rolle Mathieu BEL 0 1.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1014 15.0 Totaal 2.5 0.90 +0.60
Begin van de pagina
Vander Donckt Mattis (Rank: 40)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Decruyenaere Laura BEL 1233 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      De Keukelaere Wouter BEL 1195 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Decruyenaere Victor BEL 1301 5.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Tempels Robbe BEL 1012 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 20      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 20      Vander Bracht Jorrit BEL 0 2.5 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1140 20.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Meseure Marco (Rank: 41)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.20247
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Vanduyfhuys Igor BEL 1611 5.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Vander Haeghen Loic BEL 1235 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Van Eester Vic BEL 1008 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Frere Esther BEL 847 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 19      Rolle Mathieu BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 18      Van Eester Jef BEL 1150 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 18.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Van Daele Hannes (Rank: 38)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.19617
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Decruyenaere Victor BEL 1301 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Tempels Robbe BEL 1012 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Kuijpers Maura BEL 878 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 19      Condes Adam Sean BEL 962 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
5 19      Muys Elitha BEL 829 2.0 W ^ 0 1.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 2.0    
7 16      Vanherck Yannick BEL 1315 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1049 19.5 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Muys Elitha (Rank: 35)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.13808
N-Elo829
FIDE-ID252174
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Borgelioen Elise BEL 1316 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Van Eester Jef BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
3 18      Van Eester Vic BEL 1008 3.0 Z - 0 0.0 0.27 -0.27
4 20      Dierick Tuur BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 19      Van Daele Hannes BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Lauwers Timo BEL 1193 4.0 W ^ 0 2.0 0.10 -0.10
7 17      Goossens Lowie BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1163 20.5 Totaal 2.0 2.55 -0.55
Begin van de pagina
Condes Adam Sean (Rank: 31)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.13390
N-Elo962
FIDE-ID237175
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      D'Haenens Leon BEL 1552 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Lauwers Timo BEL 1193 4.0 W - 0 0.0 0.21 -0.21
3 19      Dierick Tuur BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 19      Van Daele Hannes BEL 0 2.0 W - 0 0.5 0.92 -0.92
5 20      Vander Donckt Mattis BEL 0 2.0 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
6 18      Debunne Tibe BEL 1378 2.5 W v 0 1.5 0.08 -0.08
7 19      Vander Bracht Jorrit BEL 0 2.5 W ^ ½ 2.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1374 19.5 Totaal 2.0 4.05 -2.05
Begin van de pagina
Rolle Mathieu (Rank: 37)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.19506
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Deleu Ellen BEL 1310 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Osaer Jarne BEL 1035 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 14      Van Houdt Jonas BEL 1321 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Kuijpers Maura BEL 878 3.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 19      Meseure Marco BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      Dierick Tuur BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1136 19.5 Totaal 1.0 1.32 -1.32
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Beukema Constantijn 1 1775 1891 6.0 27 W 1 5 Z ½ 11 W 1 10 Z 1 6 W 1 2 Z ½ 7 W 1 27.25 29.50 24.0 5
2 Dreelinck Adriaan 3 1696 1784 5.5 25 W 1 17 Z 1 12 W 1 6 Z 1 5 W ½ 1 W ½ 3 Z ½ 24.25 29.50 25.0 4
3 Rogge Parcival 5 1688 1700 5.5 31 W 1 28 Z 1 10 W ½ 7 Z ½ 8 W 1 5 Z 1 2 W ½ 23.00 28.00 23.0 4
4 Vanduyfhuys Igor 9 1611 1646 5.5 19 W 1 37 Z 1 7 W ½ 5 Z 0 16 Z 1 10 W 1 11 W 1 21.00 27.00 21.5 5
5 Naessens Wolf 12 1439 1644 5.0 20 Z 1 1 W ½ 13 Z 1 4 W 1 2 Z ½ 3 W 0 19 Z 1 22.75 30.50 21.5 4
6 De Rycke Tyani 2 1742 1688 5.0 18 Z 1 13 W 1 9 Z 1 2 W 0 1 Z 0 27 W 1 17 Z 1 19.50 28.00 21.0 5
7 De Reese Elias 4 1690 1685 5.0 23 Z 1 33 W 1 4 Z ½ 3 W ½ 26 Z 1 9 W 1 1 Z 0 18.50 27.50 22.5 4
8 Decruyenaere Victor 18 1301 1469 5.0 38 Z 1 9 W 0 36 Z 1 21 W 1 3 Z 0 23 W 1 13 Z 1 13.50 22.00 19.0 5
9 Verbeke Lucas 7 1659 1545 4.5 15 W 1 8 Z 1 6 W 0 27 Z 1 11 W ½ 7 Z 0 20 W 1 17.75 27.00 19.5 4
10 Baselmans Daan 8 1630 1554 4.5 16 Z 1 21 W 1 3 Z ½ 1 W 0 24 Z 1 4 Z 0 26 W 1 16.25 27.50 19.5 4
11 Debucke Jolan 10 1590 1580 4.5 29 Z 1 26 W 1 1 Z 0 23 W 1 9 Z ½ 12 W 1 4 Z 0 15.25 26.00 20.5 4
12 De Putter Nina 6 1684 1441 4.0 32 Z 1 24 W 1 2 Z 0 26 W 0 18 Z 1 11 Z 0 25 W 1 13.00 23.00 17.0 4
13 D'Haenens Leon 11 1552 1351 4.0 40 W 1 6 Z 0 5 W 0 22 Z 1 25 W 1 15 Z 1 8 W 0 12.50 25.50 16.0 4
14 Decruyenaere Laura 20 1233 1069 4.0 36 Z 0 29 W 1 16 Z 0 30 W 1 20 Z ½ 24 W ½ 23 Z 1 12.25 19.50 13.5 3
15 Cleuren Mattice 27 1119 1266 4.0 9 Z 0 35 W 1 24 Z ½ 20 W ½ 21 Z 1 13 W 0 27 Z 1 11.75 21.50 14.5 3
16 Osaer Jarne 28 1035 1291 4.0 10 W 0 41 Z 1 14 W 1 28 Z 1 4 W 0 17 Z 0 24 Z 1 10.50 24.00 16.0 4
17 Van Houdt Jonas 14 1321 1280 4.0 30 Z 1 2 W 0 23 Z 0 41 W 1 32 Z 1 16 W 1 6 W 0 10.50 23.50 16.0 4
18 Lauwers Timo 22 1193 1267 4.0 6 W 0 40 Z 1 33 Z 1 24 W 0 12 W 0 39 Z 1 30 Z 1 9.50 19.50 14.0 4
19 Tempels Robbe 29 1012 1189 4.0 4 Z 0 38 W 1 21 Z 0 36 W 1 33 Z 1 26 W 1 5 W 0 8.50 21.00 15.0 4
20 De Vidts Bram 32 934 1236 3.5 5 W 0 25 Z ½ 31 W 1 15 Z ½ 14 W ½ 28 Z 1 9 Z 0 11.00 23.50 13.5 2
21 Deleu Ellen 17 1310 1180 3.5 41 W 1 10 Z 0 19 W 1 8 Z 0 15 W 0 22 Z ½ 33 Z 1 8.75 23.50 14.0 3
22 Kuijpers Maura 33 878 994 3.5 33 Z 0 23 W 0 38 Z 1 13 W 0 41 Z 1 21 W ½ 29 Z 1 6.75 17.50 10.0 3
23 Karlioglu Boran 24 1163 1254 3.0 7 W 0 22 Z 1 17 W 1 11 Z 0 28 W 1 8 Z 0 14 W 0 10.50 26.00 14.0 3
24 Borgelioen Elise 15 1316 1202 3.0 39 W 1 12 Z 0 15 W ½ 18 Z 1 10 W 0 14 Z ½ 16 W 0 10.00 24.50 14.5 2
25 Van Droogenbroeck Mats 23 1170 1229 3.0 2 Z 0 20 W ½ 30 Z 1 33 W ½ 13 Z 0 32 W 1 12 Z 0 9.00 23.00 12.0 2
26 Vander Haeghen Loic 19 1235 1253 3.0 34 W 1 11 Z 0 37 W 1 12 Z 1 7 W 0 19 Z 0 10 Z 0 7.50 24.00 16.0 3
27 De Keukelaere Wouter 21 1195 1158 3.0 1 Z 0 36 W 1 34 Z 1 9 W 0 29 Z 1 6 Z 0 15 W 0 6.50 24.50 14.0 3
28 Vanherck Yannick 16 1315 1057 3.0 35 Z 1 3 W 0 32 Z 1 16 W 0 23 Z 0 20 W 0 38 W 1 6.50 21.00 13.0 3
29 Van Eester Vic 30 1008 986 3.0 11 W 0 14 Z 0 39 W 1 37 Z 1 27 W 0 31 Z 1 22 W 0 6.00 19.50 11.0 3
30 Frere Esther 34 847 927 3.0 17 W 0 31 Z 1 25 W 0 14 Z 0 37 W 1 35 Z 1 18 W 0 6.00 19.50 11.0 3
31 Goossens Lowie 25 1150 861 3.0 3 Z 0 30 W 0 20 Z 0 B1 34 W 1 29 W 0 39 Z 1 5.50 19.00 8.0 2
32 Van Eester Jef 26 1150 1041 3.0 12 W 0 39 Z 1 28 W 0 34 Z 1 17 W 0 25 Z 0 37 W 1 5.50 18.00 11.0 3
33 Debunne Tibe 13 1378 1080 2.5 22 W 1 7 Z 0 18 W 0 25 Z ½ 19 W 0 40 Z 1 21 W 0 7.00 23.00 11.0 2
34 Vander Bracht Jorrit 39 0 756 2.5 26 Z 0 B1 27 W 0 32 W 0 31 Z 0 36 W 1 40 Z ½ 5.00 16.00 8.5 1
35 Dierick Tuur 36 0 652 2.5 28 W 0 15 Z 0 40 W ½ 39 Z 0 B1 30 W 0 41 Z 1 3.00 15.50 6.5 1
36 Vander Donckt Mattis 40 0 667 2.0 14 W 1 27 Z 0 8 W 0 19 Z 0 40 W 0 34 Z 0 B1 5.00 20.00 8.0 1
37 Meseure Marco 41 0 691 2.0 B1 4 W 0 26 Z 0 29 W 0 30 Z 0 41 W 1 32 Z 0 3.50 20.50 9.0 1
38 Van Daele Hannes 38 0 766 2.0 8 W 0 19 Z 0 22 W 0 40 Z 1 39 W 0 B1 28 Z 0 3.50 19.50 6.0 1
39 Muys Elitha 35 829 775 2.0 24 Z 0 32 W 0 29 Z 0 35 W 1 38 Z 1 18 W 0 31 W 0 3.50 17.50 7.0 2
40 Condes Adam Sean 31 962 715 2.0 13 Z 0 18 W 0 35 Z ½ 38 W 0 36 Z 1 33 W 0 34 W ½ 3.50 16.00 6.0 1
41 Rolle Mathieu 37 0 -43 1.0 21 Z 0 16 W 0 B1 17 Z 0 22 W 0 37 Z 0 35 W 0 2.00 19.00 5.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/25 22:52