SwarLogo Vlaams Jeugdschaak Criterium Gent D-min 12 SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant vzw
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 25/11/2018 tot 25/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
----
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Victor Julian 2006-••-•• M bel 16868 1377 KGSRL Gent 6.0 27.25 30.50 25.5 5
2 Zouaghi Amir 2007-••-•• M bel 14606 1457 KGSRL Gent 6.0 25.25 27.50 25.5 5
3 Nemegeer Arne 2006-••-•• M bel 14068 1647 Aalter 6.0 24.50 29.50 23.0 6
4 Dreelinck Jacob 2007-••-•• M bel 14086 1553 Geraardsbergen 6.0 23.00 25.50 22.0 6
5 Musabayeva Diana 2007-••-•• F bel 16881 1464 Mercatel 5.5 22.50 28.50 23.0 5
6 Meysman Kaito 2009-••-•• M bel 16017 1252 KBSK Brugge 5.5 18.25 24.50 20.5 5
7 Paes Martijn 2006-••-•• M bel 15064 1459 Dolle Toren Leuven 5.0 23.00 31.50 25.0 5
8 Chen Jiaqi 2007-••-•• M bel 13867 1427 LSV-Chesspirant 5.0 22.00 30.00 23.0 5
9 Oloeriu Calin 2008-••-•• M bel 14577 1354 KGSRL Gent 5.0 19.00 27.00 20.0 5
10 Sazonov Fedor 2009-••-•• M bel 17684 1166 Turnhout 5.0 19.00 25.00 18.0 4
11 Cappan Pjotr 2007-••-•• M bel 14898 1441 LSV-Chesspirant 5.0 18.00 25.00 21.0 5
12 De Keukelaere Mathias 2007-••-•• M bel 15771 1209 LSV-Chesspirant 5.0 17.00 24.50 19.0 5
13 De Putter Sven 2006-••-•• M ned 15132 1315 Wetteren 5.0 16.00 26.00 20.0 5
14 Dewever Niel 2006-••-•• M bel 19023 660 Waregem 5.0 16.00 23.50 18.0 5
15 Grooten Tommy 2010-••-•• M ned 19389 1467 Eindhovense S.V. 5.0 13.75 22.00 18.0 4
16 Dutre Wonder 2007-••-•• M bel 18195 1227 MSV 4.5 19.50 32.00 23.0 4
17 Deleu Karen 2006-••-•• F bel 14521 1441 KGSRL Gent 4.5 17.25 28.00 20.5 4
18 Malfliet Alexander 2006-••-•• M bel 15721 1370 LSV-Chesspirant 4.5 15.50 26.00 21.0 4
19 Froeyman Hugo 2009-••-•• M bel 14489 1435 Mechelen 4.0 15.00 27.50 20.5 3
20 Vanherck Jorre 2007-••-•• M bel 15758 1229 Opwijk 4.0 15.00 25.00 18.0 4
21 Van Coppenolle Lander 2009-••-•• M bel 19360 0 KBSK Brugge 4.0 14.75 27.50 18.5 3
22 Smolders Oscar 2008-••-•• M bel 16867 1333 Turnhout 4.0 14.00 29.00 21.0 4
23 Verboven Wout 2006-••-•• M bel 15850 1624 Dolle Toren Leuven 4.0 13.50 26.00 19.0 4
24 Deleu Leen 2006-••-•• F bel 14517 1341 KGSRL Gent 4.0 13.50 25.00 19.0 4
25 Kaminskiy Volodimyr 2007-••-•• M bel 16787 0 Aalter 4.0 13.00 26.00 13.0 4
26 Vandermeulen Oscar 2007-••-•• M bel 16598 1006 Mercatel 4.0 12.00 24.50 17.0 4
27 Vander Bracht Brecht 2006-••-•• M bel 18348 0 LSV-Chesspirant 4.0 12.00 21.50 14.0 4
28 Balanck Mateo 2006-••-•• M bel 16443 0 Oude God Mortsel 4.0 11.50 24.50 16.0 4
29 Bastien Sidan 2007-••-•• M bel 16118 0 Aalter 4.0 11.50 22.50 16.0 4
30 Wouters Tibo 2008-••-•• M bel 16007 1311 Turnhout 4.0 11.00 23.00 17.0 4
31 Cotman Lothar 2007-••-•• M bel 16246 1211 Opwijk 4.0 10.50 22.50 17.0 4
32 Brand Leonard 2007-••-•• M bel 17860 0 Dolle Toren Leuven 4.0 10.50 21.50 13.0 4
33 Decraene Jade 2007-••-•• F bel 15522 1152 Tielt 4.0 10.00 22.00 15.0 4
34 Van Steertegem Maxim 2006-••-•• M bel 15672 1006 Opwijk 4.0 10.00 21.00 16.0 4
35 Xing Daniel 2006-••-•• M bel 18102 0 KGSRL Gent 4.0 10.00 19.50 13.0 4
36 Vergauwen Floris 2007-••-•• M bel 15669 0 Opwijk 3.5 13.00 24.50 16.5 3
37 Smolders Bavo 2006-••-•• M bel 15540 1374 Turnhout 3.5 10.00 23.00 16.5 3
38 Celiktas Ayhan 2007-••-•• M bel 18084 0 KASK 3.5 8.50 20.00 13.5 3
39 Vankeirsbilck Illias 2007-••-•• M bel 20246 0 KISK Ieper 3.5 7.25 17.50 9.5 2
40 Bertels Arne 2007-••-•• M bel 16826 0 Westerlo 3.0 8.50 24.00 15.0 3
41 De Vidts Stan 2007-••-•• M bel 16291 0 MSV 3.0 8.50 24.00 13.0 3
42 Neirynck Jasper 2007-••-•• M bel 17987 0 LSV-Chesspirant 3.0 8.50 22.00 11.0 3
43 Shafagatova Fatima 2007-••-•• F bel 20366 0 KGSRL Gent 3.0 8.50 20.50 8.0 3
44 Haesart Wannes 2006-••-•• M bel 19504 0 Landegem 3.0 8.00 23.50 12.0 3
45 Van Parys Dago 2007-••-•• M bel 17461 0 KGSRL Gent 3.0 8.00 23.50 12.0 3
46 Maes Jasper 2007-••-•• M bel 19553 0 Wachtebeke 3.0 8.00 20.00 11.0 3
47 Debunne Lasse 2006-••-•• M bel 14392 1161 LSV-Chesspirant 3.0 7.00 25.00 15.0 3
48 Vandewalle Noah 2006-••-•• M bel 16674 0 KBSK Brugge 3.0 7.00 25.00 14.0 3
49 Knockaert Bas 2007-••-•• M bel 0 0 KISK Ieper 3.0 7.00 21.00 13.0 2
50 Van Der Goten Stan 2007-••-•• M bel 19540 0 Mercatel 3.0 7.00 19.00 11.0 3
51 Vereecke Lander 2007-••-•• M bel 19787 0 LSV-Chesspirant 3.0 6.00 20.00 10.0 3
52 Claeys Tuur 2006-••-•• M bel 19543 0 Landegem 3.0 6.00 17.00 10.0 3
53 Foulon Thales 2007-••-•• M bel 16129 0 Aalter 3.0 5.50 18.50 8.0 3
54 De Smet Edouard 2007-••-•• M bel 15281 0 Mechelen 3.0 5.50 18.50 6.0 3
55 Latowski Karol 2007-••-•• M bel 16338 0 Aalter 3.0 5.00 18.50 11.0 3
56 Froeyman Evelien 2007-••-•• F bel 19625 0 Mechelen 3.0 4.00 18.00 7.0 3
57 Meseure Maxime 2006-••-•• M bel 20250 0 KISK Ieper 2.5 5.75 18.50 9.5 1
58 Ghyselinck Tycho 2006-••-•• M bel 16544 0 LSV-Chesspirant 2.5 4.50 21.50 7.5 2
59 Muys Zephira 2007-••-•• F bel 15726 0 LSV-Chesspirant 2.0 5.00 23.50 10.0 2
60 Noens Yoran 2006-••-•• M bel 19757 0 LSV-Chesspirant 2.0 4.00 19.50 9.0 2
61 Raes Jarne 2006-••-•• M bel 20325 0 Wachtebeke 2.0 4.00 18.50 9.0 1
62 Delanote Ferre 2006-••-•• M bel 20385 0 Kortrijk 2.0 3.50 21.50 9.0 2
63 Van Den Berghe Janti 2007-••-•• M bel 18555 0 Aalter 2.0 3.00 20.00 10.0 2
64 Monte Thibault 2007-••-•• M bel 16965 0 Blankenberge 2.0 3.00 20.00 9.0 2
65 De Ruyck Teo 2007-••-•• M bel 16785 0 Aalter 2.0 3.00 17.00 7.0 2
66 Dossche Stef 2007-••-•• M bel 18243 0 Landegem 2.0 3.00 16.50 6.0 2
67 Mortier Arne 2007-••-•• M bel 19583 0 Landegem 2.0 2.00 19.00 8.0 2
68 De Kneef Thibo 2007-••-•• M bel 16692 0 Aalter 2.0 1.00 17.00 3.0 2
69 D'Huysser Aaron 2007-••-•• M bel 20248 0 KISK Ieper 1.5 6.00 22.00 8.0 1
70 Ferminus Noa 2006-••-•• F bel 0 0 Zottegem 1.0 2.00 16.50 5.0 0
71 Coolsaet Gerben 2007-••-•• M bel 19762 0 LSV-Chesspirant 1.0 0.00 19.00 3.0 1
72 Haesaert Aiko 2007-••-•• M bel 19564 0 Landegem 1.0 0.00 18.00 5.0 1
73 De Loose Nicholas 2007-••-•• M bel 19503 0 Landegem 0.0 0.00 15.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Nemegeer Arne 1 6.0 1-0 Coolsaet Gerben 37 1.0
2 D'Huysser Aaron 38 1.5 0-1 Verboven Wout 2 4.0
3 Dreelinck Jacob 3 6.0 1-0 De Kneef Thibo 39 2.0
4 De Loose Nicholas 40 0.0 0-1 Grooten Tommy 4 5.0
5 Musabayeva Diana 5 5.5 1-0 De Ruyck Teo 41 2.0
6 De Smet Edouard 42 3.0 0-1 Paes Martijn 6 5.0
7 Zouaghi Amir 7 6.0 1-0 De Vidts Stan 43 3.0
8 Delanote Ferre 44 2.0 0-1 Cappan Pjotr 8 5.0
9 Deleu Karen 9 4.5 1-0 Dossche Stef 45 2.0
10 Foulon Thales 46 3.0 0-1 Froeyman Hugo 10 4.0
11 Chen Jiaqi 11 5.0 1-0 Froeyman Evelien 47 3.0
12 Ghyselinck Tycho 48 2.5 0-1 Victor Julian 12 6.0
13 Smolders Bavo 13 3.5 1-0 Haesaert Aiko 49 1.0
14 Haesart Wannes 50 3.0 0-1 Malfliet Alexander 14 4.5
15 Oloeriu Calin 15 5.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr 51 4.0
16 Latowski Karol 52 3.0 0-1 Deleu Leen 16 4.0
17 Smolders Oscar 17 4.0 1-0 Maes Jasper 53 3.0
18 Monte Thibault 54 2.0 0-1 De Putter Sven 18 5.0
19 Wouters Tibo 19 4.0 1-0 Mortier Arne 55 2.0
20 Muys Zephira 56 2.0 0-1 Meysman Kaito 20 5.5
21 Vanherck Jorre 21 4.0 1-0 Neirynck Jasper 57 3.0
22 Noens Yoran 58 2.0 0-1 Dutre Wonder 22 4.5
23 Cotman Lothar 23 4.0 1-0 Raes Jarne 59 2.0
24 Shafagatova Fatima 60 3.0 0-1 De Keukelaere Mathias 24 5.0
25 Sazonov Fedor 25 5.0 ½-½ Van Coppenolle Lander 61 4.0
26 Van Den Berghe Janti 62 2.0 0-1 Debunne Lasse 26 3.0
27 Decraene Jade 27 4.0 1-0 Van Der Goten Stan 63 3.0
28 Van Parys Dago 64 3.0 0-1 Van Steertegem Maxim 28 4.0
29 Vandermeulen Oscar 29 4.0 1-0 Vander Bracht Brecht 65 4.0
30 Vandewalle Noah 66 3.0 0-1 Dewever Niel 30 5.0
31 Balanck Mateo 31 4.0 1-0 Vankeirsbilck Illias 67 3.5
32 Vereecke Lander 68 3.0 0-1 Bastien Sidan 32 4.0
33 Bertels Arne 33 3.0 1-0 Vergauwen Floris 69 3.5
34 Xing Daniel 70 4.0 1-0 Brand Leonard 34 4.0
35 Celiktas Ayhan 35 3.5 1-0 Knockaert Bas 71 3.0
36 Ferminus Noa 72 1.0 0-1 Claeys Tuur 36 3.0
  Meseure Maxime 73 2.5 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Meysman Kaito 20 5.5 0-1 Nemegeer Arne 1 6.0
2 Verboven Wout 2 4.0 1-0 Wouters Tibo 19 4.0
3 Dutre Wonder 22 4.5 1-0 Dreelinck Jacob 3 6.0
4 Grooten Tommy 4 5.0 0-1 Vanherck Jorre 21 4.0
5 De Keukelaere Mathias 24 5.0 0-1 Musabayeva Diana 5 5.5
6 Paes Martijn 6 5.0 1-0 Cotman Lothar 23 4.0
7 Debunne Lasse 26 3.0 0-1 Zouaghi Amir 7 6.0
8 Cappan Pjotr 8 5.0 1-0 Decraene Jade 27 4.0
9 Van Steertegem Maxim 28 4.0 0-1 Deleu Karen 9 4.5
10 Froeyman Hugo 10 4.0 1-0 Vandermeulen Oscar 29 4.0
11 Dewever Niel 30 5.0 0-1 Chen Jiaqi 11 5.0
12 Victor Julian 12 6.0 1-0 Balanck Mateo 31 4.0
13 Bastien Sidan 32 4.0 1-0 Smolders Bavo 13 3.5
14 Malfliet Alexander 14 4.5 1-0 Bertels Arne 33 3.0
15 Claeys Tuur 36 3.0 0-1 Oloeriu Calin 15 5.0
16 Deleu Leen 16 4.0 1-0 Celiktas Ayhan 35 3.5
17 Meseure Maxime 73 2.5 0-1 Smolders Oscar 17 4.0
18 De Putter Sven 18 5.0 1-0 Xing Daniel 70 4.0
19 Brand Leonard 34 4.0 0-1 Sazonov Fedor 25 5.0
20 Van Coppenolle Lander 61 4.0 ½-½ D'Huysser Aaron 38 1.5
21 Coolsaet Gerben 37 1.0 0-1 Monte Thibault 54 2.0
22 De Kneef Thibo 39 2.0 0-1 Muys Zephira 56 2.0
23 Mortier Arne 55 2.0 1-0 De Loose Nicholas 40 0.0
24 De Ruyck Teo 41 2.0 1-0 Noens Yoran 58 2.0
25 Neirynck Jasper 57 3.0 1-0 De Smet Edouard 42 3.0
26 De Vidts Stan 43 3.0 1-0 Shafagatova Fatima 60 3.0
27 Raes Jarne 59 2.0 0-1 Delanote Ferre 44 2.0
28 Dossche Stef 45 2.0 0-1 Van Den Berghe Janti 62 2.0
29 Van Der Goten Stan 63 3.0 1-0 Foulon Thales 46 3.0
30 Froeyman Evelien 47 3.0 0-1 Van Parys Dago 64 3.0
31 Vander Bracht Brecht 65 4.0 1-0 Ghyselinck Tycho 48 2.5
32 Haesaert Aiko 49 1.0 0-1 Vandewalle Noah 66 3.0
33 Vankeirsbilck Illias 67 3.5 0-1 Haesart Wannes 50 3.0
34 Kaminskiy Volodimyr 51 4.0 1-0 Vereecke Lander 68 3.0
35 Vergauwen Floris 69 3.5 1-0 Latowski Karol 52 3.0
36 Maes Jasper 53 3.0 1-0 Ferminus Noa 72 1.0
  Knockaert Bas 71 3.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Nemegeer Arne 1 6.0 0-1 Victor Julian 12 6.0
2 Malfliet Alexander 14 4.5 1-0 Verboven Wout 2 4.0
3 Musabayeva Diana 5 5.5 1-0 Deleu Leen 16 4.0
4 Oloeriu Calin 15 5.0 0-1 Paes Martijn 6 5.0
5 Zouaghi Amir 7 6.0 1-0 De Putter Sven 18 5.0
6 Smolders Oscar 17 4.0 1-0 Cappan Pjotr 8 5.0
7 Deleu Karen 9 4.5 0-1 Dutre Wonder 22 4.5
8 Vanherck Jorre 21 4.0 0-1 Froeyman Hugo 10 4.0
9 Chen Jiaqi 11 5.0 1-0 Bastien Sidan 32 4.0
10 Sazonov Fedor 25 5.0 ½-½ Grooten Tommy 4 5.0
11 Dreelinck Jacob 3 6.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr 51 4.0
12 Smolders Bavo 13 3.5 1-0 Maes Jasper 53 3.0
13 Wouters Tibo 19 4.0 1-0 Neirynck Jasper 57 3.0
14 Delanote Ferre 44 2.0 0-1 Meysman Kaito 20 5.5
15 Cotman Lothar 23 4.0 1-0 Mortier Arne 55 2.0
16 Haesart Wannes 50 3.0 0-1 De Keukelaere Mathias 24 5.0
17 Monte Thibault 54 2.0 0-1 Debunne Lasse 26 3.0
18 Decraene Jade 27 4.0 0-1 Van Coppenolle Lander 61 4.0
19 Muys Zephira 56 2.0 0-1 Van Steertegem Maxim 28 4.0
20 Vandermeulen Oscar 29 4.0 1-0 Van Der Goten Stan 63 3.0
21 Van Den Berghe Janti 62 2.0 0-1 Dewever Niel 30 5.0
22 Balanck Mateo 31 4.0 1-0 Vander Bracht Brecht 65 4.0
23 Bertels Arne 33 3.0 1-0 Meseure Maxime 73 2.5
24 Celiktas Ayhan 35 3.5 0-1 Vergauwen Floris 69 3.5
25 Van Parys Dago 64 3.0 1-0 Claeys Tuur 36 3.0
26 Vandewalle Noah 66 3.0 1-0 De Ruyck Teo 41 2.0
27 Knockaert Bas 71 3.0 0-1 De Vidts Stan 43 3.0
28 Xing Daniel 70 4.0 0-1 D'Huysser Aaron 38 1.5
29 Ghyselinck Tycho 48 2.5 0-1 Brand Leonard 34 4.0
30 Latowski Karol 52 3.0 1-0 Coolsaet Gerben 37 1.0
31 Noens Yoran 58 2.0 1-0 De Kneef Thibo 39 2.0
32 De Loose Nicholas 40 0.0 0-1 Haesaert Aiko 49 1.0
33 De Smet Edouard 42 3.0 0-1ff Raes Jarne 59 2.0
34 Shafagatova Fatima 60 3.0 0-1 Dossche Stef 45 2.0
35 Foulon Thales 46 3.0 1-0 Vankeirsbilck Illias 67 3.5
36 Vereecke Lander 68 3.0 1-0 Froeyman Evelien 47 3.0
  Ferminus Noa 72 1.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Victor Julian 12 6.0 ½-½ Musabayeva Diana 5 5.5
2 Paes Martijn 6 5.0 1-0 Chen Jiaqi 11 5.0
3 Dutre Wonder 22 4.5 ½-½ Zouaghi Amir 7 6.0
4 Froeyman Hugo 10 4.0 ½-½ Malfliet Alexander 14 4.5
5 Nemegeer Arne 1 6.0 1-0 Smolders Oscar 17 4.0
6 Verboven Wout 2 4.0 1-0 Sazonov Fedor 25 5.0
7 Debunne Lasse 26 3.0 0-1 Dreelinck Jacob 3 6.0
8 Cappan Pjotr 8 5.0 1-0 Vandermeulen Oscar 29 4.0
9 Dewever Niel 30 5.0 0-1 Deleu Karen 9 4.5
10 Van Steertegem Maxim 28 4.0 0-1 Smolders Bavo 13 3.5
11 Bastien Sidan 32 4.0 0-1 Oloeriu Calin 15 5.0
12 Deleu Leen 16 4.0 1-0 Balanck Mateo 31 4.0
13 De Putter Sven 18 5.0 1-0 Bertels Arne 33 3.0
14 De Vidts Stan 43 3.0 0-1 Wouters Tibo 19 4.0
15 Meysman Kaito 20 5.5 1-0 Van Parys Dago 64 3.0
16 Van Coppenolle Lander 61 4.0 1-0 Vanherck Jorre 21 4.0
17 Vergauwen Floris 69 3.5 1-0 Cotman Lothar 23 4.0
18 De Keukelaere Mathias 24 5.0 1-0 Vandewalle Noah 66 3.0
19 D'Huysser Aaron 38 1.5 0-1 Grooten Tommy 4 5.0
20 Mortier Arne 55 2.0 0-1 Decraene Jade 27 4.0
21 Brand Leonard 34 4.0 1-0 Monte Thibault 54 2.0
22 Neirynck Jasper 57 3.0 0-1 Celiktas Ayhan 35 3.5
23 Claeys Tuur 36 3.0 0-1 Muys Zephira 56 2.0
24 De Ruyck Teo 41 2.0 0-1 Raes Jarne 59 2.0
25 Van Der Goten Stan 63 3.0 1-0 Delanote Ferre 44 2.0
26 Dossche Stef 45 2.0 0-1 Noens Yoran 58 2.0
27 Vander Bracht Brecht 65 4.0 1-0 Foulon Thales 46 3.0
28 Haesaert Aiko 49 1.0 0-1 Van Den Berghe Janti 62 2.0
29 Ferminus Noa 72 1.0 0-1 Haesart Wannes 50 3.0
30 Kaminskiy Volodimyr 51 4.0 1-0 Xing Daniel 70 4.0
31 Meseure Maxime 73 2.5 0-1 Latowski Karol 52 3.0
32 Maes Jasper 53 3.0 0-1 Knockaert Bas 71 3.0
33 Coolsaet Gerben 37 1.0 0-1 Vereecke Lander 68 3.0
34 De Kneef Thibo 39 2.0 0-1 Ghyselinck Tycho 48 2.5
35 Froeyman Evelien 47 3.0 1-0 De Loose Nicholas 40 0.0
36 De Smet Edouard 42 3.0 0-1 Shafagatova Fatima 60 3.0
  Vankeirsbilck Illias 67 3.5 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Musabayeva Diana 5 5.5 0-1 Paes Martijn 6 5.0
2 Zouaghi Amir 7 6.0 1-0 Froeyman Hugo 10 4.0
3 Malfliet Alexander 14 4.5 0-1 Victor Julian 12 6.0
4 Verboven Wout 2 4.0 0-1 Dutre Wonder 22 4.5
5 Oloeriu Calin 15 5.0 0-1 Nemegeer Arne 1 6.0
6 Dreelinck Jacob 3 6.0 1-0 De Putter Sven 18 5.0
7 Wouters Tibo 19 4.0 0-1 Cappan Pjotr 8 5.0
8 Deleu Karen 9 4.5 ½-½ Meysman Kaito 20 5.5
9 Chen Jiaqi 11 5.0 1-0 De Keukelaere Mathias 24 5.0
10 Smolders Bavo 13 3.5 0-1 Van Coppenolle Lander 61 4.0
11 Smolders Oscar 17 4.0 1-0 Deleu Leen 16 4.0
12 Grooten Tommy 4 5.0 ½-½ Vergauwen Floris 69 3.5
13 Vanherck Jorre 21 4.0 1-0 De Vidts Stan 43 3.0
14 Cotman Lothar 23 4.0 1-0 Haesart Wannes 50 3.0
15 Sazonov Fedor 25 5.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr 51 4.0
16 Latowski Karol 52 3.0 0-1 Debunne Lasse 26 3.0
17 Decraene Jade 27 4.0 1-0 Muys Zephira 56 2.0
18 Noens Yoran 58 2.0 0-1 Van Steertegem Maxim 28 4.0
19 Raes Jarne 59 2.0 0-1 Vandermeulen Oscar 29 4.0
20 Van Parys Dago 64 3.0 0-1 Dewever Niel 30 5.0
21 Balanck Mateo 31 4.0 1-0 Van Den Berghe Janti 62 2.0
22 Vandewalle Noah 66 3.0 1-0 Bastien Sidan 32 4.0
23 Bertels Arne 33 3.0 1-0 Van Der Goten Stan 63 3.0
24 Vereecke Lander 68 3.0 0-1 Brand Leonard 34 4.0
25 Celiktas Ayhan 35 3.5 0-1 Vander Bracht Brecht 65 4.0
26 Knockaert Bas 71 3.0 1-0 D'Huysser Aaron 38 1.5
27 Maes Jasper 53 3.0 1-0 Claeys Tuur 36 3.0
28 Monte Thibault 54 2.0 1-0 De Ruyck Teo 41 2.0
29 Delanote Ferre 44 2.0 1-0 Mortier Arne 55 2.0
30 Vankeirsbilck Illias 67 3.5 1-0 Dossche Stef 45 2.0
31 Foulon Thales 46 3.0 0-1 Neirynck Jasper 57 3.0
32 Shafagatova Fatima 60 3.0 1-0 Froeyman Evelien 47 3.0
33 Ghyselinck Tycho 48 2.5 ½-½ Meseure Maxime 73 2.5
34 Xing Daniel 70 4.0 1-0 Haesaert Aiko 49 1.0
35 De Loose Nicholas 40 0.0 0-1 Coolsaet Gerben 37 1.0
36 De Kneef Thibo 39 2.0 0-1 De Smet Edouard 42 3.0
  Ferminus Noa 72 1.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Paes Martijn 6 5.0 0-1 Zouaghi Amir 7 6.0
2 Victor Julian 12 6.0 1-0 Dutre Wonder 22 4.5
3 Van Coppenolle Lander 61 4.0 0-1 Nemegeer Arne 1 6.0
4 Smolders Oscar 17 4.0 0-1 Dreelinck Jacob 3 6.0
5 Cappan Pjotr 8 5.0 0-1 Chen Jiaqi 11 5.0
6 Froeyman Hugo 10 4.0 0-1 Musabayeva Diana 5 5.5
7 Vergauwen Floris 69 3.5 0-1 Deleu Karen 9 4.5
8 Meysman Kaito 20 5.5 1-0 Malfliet Alexander 14 4.5
9 Debunne Lasse 26 3.0 0-1 Verboven Wout 2 4.0
10 Grooten Tommy 4 5.0 1-0 Decraene Jade 27 4.0
11 Vandermeulen Oscar 29 4.0 1-0 Smolders Bavo 13 3.5
12 Van Steertegem Maxim 28 4.0 0-1 Oloeriu Calin 15 5.0
13 Deleu Leen 16 4.0 1-0 Bertels Arne 33 3.0
14 De Putter Sven 18 5.0 1-0 Vandewalle Noah 66 3.0
15 Dewever Niel 30 5.0 1-0 Wouters Tibo 19 4.0
16 Brand Leonard 34 4.0 0-1 Vanherck Jorre 21 4.0
17 Vander Bracht Brecht 65 4.0 0-1 Cotman Lothar 23 4.0
18 De Keukelaere Mathias 24 5.0 1-0 Balanck Mateo 31 4.0
19 Knockaert Bas 71 3.0 0-1 Sazonov Fedor 25 5.0
20 Bastien Sidan 32 4.0 1-0 Noens Yoran 58 2.0
21 Raes Jarne 59 2.0 0-1 Celiktas Ayhan 35 3.5
22 De Vidts Stan 43 3.0 1-0 Van Parys Dago 64 3.0
23 Neirynck Jasper 57 3.0 1-0 Delanote Ferre 44 2.0
24 Haesart Wannes 50 3.0 1-0 Vereecke Lander 68 3.0
25 Kaminskiy Volodimyr 51 4.0 1-0 Shafagatova Fatima 60 3.0
26 Van Den Berghe Janti 62 2.0 0-1 Latowski Karol 52 3.0
27 Van Der Goten Stan 63 3.0 0-1 Maes Jasper 53 3.0
28 Vankeirsbilck Illias 67 3.5 1-0 Monte Thibault 54 2.0
29 Muys Zephira 56 2.0 0-1 Xing Daniel 70 4.0
30 D'Huysser Aaron 38 1.5 0-1 Ghyselinck Tycho 48 2.5
31 Claeys Tuur 36 3.0 1-0 Meseure Maxime 73 2.5
32 Coolsaet Gerben 37 1.0 0-1 Foulon Thales 46 3.0
33 De Ruyck Teo 41 2.0 0-1 Froeyman Evelien 47 3.0
34 Haesaert Aiko 49 1.0 0-1 De Smet Edouard 42 3.0
35 Dossche Stef 45 2.0 0-1 Mortier Arne 55 2.0
36 De Loose Nicholas 40 0.0 0-1 De Kneef Thibo 39 2.0
  Ferminus Noa 72 1.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Zouaghi Amir 7 6.0 ½-½ Victor Julian 12 6.0
2 Nemegeer Arne 1 6.0 1-0 Paes Martijn 6 5.0
3 Dreelinck Jacob 3 6.0 1-0 Chen Jiaqi 11 5.0
4 Musabayeva Diana 5 5.5 1-0 Deleu Karen 9 4.5
5 Dutre Wonder 22 4.5 0-1 Meysman Kaito 20 5.5
6 Verboven Wout 2 4.0 0-1 De Keukelaere Mathias 24 5.0
7 Cotman Lothar 23 4.0 0-1 Grooten Tommy 4 5.0
8 Vanherck Jorre 21 4.0 0-1 Cappan Pjotr 8 5.0
9 Oloeriu Calin 15 5.0 1-0 Vandermeulen Oscar 29 4.0
10 Sazonov Fedor 25 5.0 1-0 Deleu Leen 16 4.0
11 Dewever Niel 30 5.0 1-0 Smolders Oscar 17 4.0
12 Van Coppenolle Lander 61 4.0 0-1 De Putter Sven 18 5.0
13 Malfliet Alexander 14 4.5 1-0 Vergauwen Floris 69 3.5
14 Smolders Bavo 13 3.5 ½-½ Froeyman Hugo 10 4.0
15 Wouters Tibo 19 4.0 1-0 Haesart Wannes 50 3.0
16 Kaminskiy Volodimyr 51 4.0 1-0 Debunne Lasse 26 3.0
17 Decraene Jade 27 4.0 1-0 Neirynck Jasper 57 3.0
18 Latowski Karol 52 3.0 0-1 Van Steertegem Maxim 28 4.0
19 Balanck Mateo 31 4.0 1-0 Knockaert Bas 71 3.0
20 Maes Jasper 53 3.0 0-1 Bastien Sidan 32 4.0
21 Bertels Arne 33 3.0 0-1 Vander Bracht Brecht 65 4.0
22 Vandewalle Noah 66 3.0 0-1 Brand Leonard 34 4.0
23 Celiktas Ayhan 35 3.5 ½-½ Vankeirsbilck Illias 67 3.5
24 Xing Daniel 70 4.0 1-0 De Vidts Stan 43 3.0
25 De Smet Edouard 42 3.0 1-0 Ghyselinck Tycho 48 2.5
26 Noens Yoran 58 2.0 0-1 Claeys Tuur 36 3.0
27 Delanote Ferre 44 2.0 0-1 Shafagatova Fatima 60 3.0
28 Foulon Thales 46 3.0 1-0 Raes Jarne 59 2.0
29 Froeyman Evelien 47 3.0 1-0 Van Den Berghe Janti 62 2.0
30 Monte Thibault 54 2.0 0-1 Van Der Goten Stan 63 3.0
31 Mortier Arne 55 2.0 0-1 Van Parys Dago 64 3.0
32 Vereecke Lander 68 3.0 1-0 Muys Zephira 56 2.0
33 Meseure Maxime 73 2.5 1-0 D'Huysser Aaron 38 1.5
34 De Ruyck Teo 41 2.0 1-0 Coolsaet Gerben 37 1.0
35 De Kneef Thibo 39 2.0 1-0 Haesaert Aiko 49 1.0
36 Dossche Stef 45 2.0 1-0 De Loose Nicholas 40 0.0
  Ferminus Noa 72 1.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Victor Julian (Rank: 12)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1377
FIDE-ID257257
F-Elo1396
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Ghyselinck Tycho BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Balanck Mateo BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 Z - 1 3.0 0.17 +0.83
4 1      Musabayeva Diana BEL 1464 5.5 W - ½ 3.5 0.38 +0.12
5 3      Malfliet Alexander BEL 1370 4.5 Z - 1 4.5 0.51 +0.49
6 2      Dutre Wonder BEL 1227 4.5 W - 1 5.5 0.70 +0.30
7 1      Zouaghi Amir BEL 1457 6.0 Z - ½ 6.0 0.39 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1433 33.0 Totaal 6.0 3.99 +2.01
Begin van de pagina
Zouaghi Amir (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1457
FIDE-ID249262
F-Elo1450
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Debunne Lasse BEL 1161 3.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 5      De Putter Sven NED 1315 5.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
4 3      Dutre Wonder BEL 1227 4.5 Z - ½ 3.5 0.79 -0.29
5 2      Froeyman Hugo BEL 1435 4.0 W - 1 4.5 0.53 +0.47
6 1      Paes Martijn BEL 1459 5.0 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
7 1      Victor Julian BEL 1377 6.0 W ^ ½ 6.0 0.61 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1329 30.5 Totaal 6.0 4.89 +1.11
Begin van de pagina
Nemegeer Arne (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1647
FIDE-ID250589
F-Elo1594
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Coolsaet Gerben BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Meysman Kaito BEL 1252 5.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Victor Julian BEL 1377 6.0 W - 0 2.0 0.83 -0.83
4 5      Smolders Oscar BEL 1333 4.0 W - 1 3.0 0.86 +0.14
5 5      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z ^ 1 4.0 0.85 +0.15
6 3      Van Coppenolle Lander BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Paes Martijn BEL 1459 5.0 W - 1 6.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1355 30.5 Totaal 6.0 6.04 -0.04
Begin van de pagina
Dreelinck Jacob (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1553
FIDE-ID250511
F-Elo1395
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Kneef Thibo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dutre Wonder BEL 1227 4.5 Z - 0 1.0 0.87 -0.87
3 11      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Debunne Lasse BEL 1161 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      De Putter Sven NED 1315 5.0 W - 1 4.0 0.80 +0.20
6 4      Smolders Oscar BEL 1333 4.0 Z - 1 5.0 0.78 +0.22
7 3      Chen Jiaqi BEL 1427 5.0 W - 1 6.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1292 27.5 Totaal 6.0 5.88 +0.12
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1464
FIDE-ID254720
F-Elo1441
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Keukelaere Mathias BEL 1209 5.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
3 3      Deleu Leen BEL 1341 4.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
4 1      Victor Julian BEL 1377 6.0 Z - ½ 3.5 0.62 -0.12
5 1      Paes Martijn BEL 1459 5.0 W - 0 3.5 0.51 -0.51
6 6      Froeyman Hugo BEL 1435 4.0 Z ^ 1 4.5 0.54 +0.46
7 4      Deleu Karen BEL 1441 4.5 W ^ 1 5.5 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1377 30.5 Totaal 5.5 4.60 +0.90
Begin van de pagina
Meysman Kaito (Rank: 20)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1252
FIDE-ID254290
F-Elo1160
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Muys Zephira BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Delanote Ferre BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 15      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Deleu Karen BEL 1441 4.5 Z - ½ 3.5 0.25 +0.25
6 8      Malfliet Alexander BEL 1370 4.5 W - 1 4.5 0.34 +0.66
7 5      Dutre Wonder BEL 1227 4.5 Z - 1 5.5 0.53 +0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1421 26.5 Totaal 5.5 3.96 +1.54
Begin van de pagina
Paes Martijn (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1459
FIDE-ID251500
F-Elo1522
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Cotman Lothar BEL 1211 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 4      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
4 2      Chen Jiaqi BEL 1427 5.0 W - 1 4.0 0.54 +0.46
5 1      Musabayeva Diana BEL 1464 5.5 Z - 1 5.0 0.49 +0.51
6 1      Zouaghi Amir BEL 1457 6.0 W v 0 5.0 0.50 -0.50
7 2      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 Z v 0 5.0 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1426 34.5 Totaal 5.0 4.16 +0.84
Begin van de pagina
Chen Jiaqi (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1427
FIDE-ID251569
F-Elo1474
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Froeyman Evelien BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Dewever Niel BEL 660 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 9      Bastien Sidan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Paes Martijn BEL 1459 5.0 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
5 9      De Keukelaere Mathias BEL 1209 5.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
6 5      Cappan Pjotr BEL 1441 5.0 Z - 1 5.0 0.48 +0.52
7 3      Dreelinck Jacob BEL 1553 6.0 Z - 0 5.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1264 33.0 Totaal 5.0 4.81 +0.19
Begin van de pagina
Oloeriu Calin (Rank: 15)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1354
FIDE-ID253022
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Claeys Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Paes Martijn BEL 1459 5.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
4 11      Bastien Sidan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 W - 0 3.0 0.15 -0.15
6 12      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 Z - 1 4.0 0.89 +0.11
7 9      Vandermeulen Oscar BEL 1006 4.0 W - 1 5.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1279 30.0 Totaal 5.0 5.05 -0.05
Begin van de pagina
Sazonov Fedor (Rank: 25)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1166
FIDE-ID258105
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Van Coppenolle Lander BEL 0 4.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 19      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 10      Grooten Tommy NED 1467 5.0 W v ½ 2.0 0.15 +0.35
4 6      Verboven Wout BEL 1624 4.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
6 19      Knockaert Bas BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 10      Deleu Leen BEL 1341 4.0 W - 1 5.0 0.27 +0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1477 28.0 Totaal 5.0 4.18 +0.82
Begin van de pagina
Cappan Pjotr (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1441
FIDE-ID249300
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Delanote Ferre BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Decraene Jade BEL 1152 4.0 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 6      Smolders Oscar BEL 1333 4.0 Z - 0 2.0 0.65 -0.65
4 8      Vandermeulen Oscar BEL 1006 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Wouters Tibo BEL 1311 4.0 Z - 1 4.0 0.68 +0.32
6 5      Chen Jiaqi BEL 1427 5.0 W - 0 4.0 0.52 -0.52
7 8      Vanherck Jorre BEL 1229 4.0 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1243 27.0 Totaal 5.0 5.30 -0.30
Begin van de pagina
De Keukelaere Mathias (Rank: 24)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo1209
FIDE-ID255246
F-Elo1255
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Shafagatova Fatima BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Musabayeva Diana BEL 1464 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
3 16      Haesart Wannes BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 18      Vandewalle Noah BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Chen Jiaqi BEL 1427 5.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
6 18      Balanck Mateo BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Verboven Wout BEL 1624 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1505 27.5 Totaal 5.0 4.17 +0.83
Begin van de pagina
De Putter Sven (Rank: 18)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15132
N-Elo1315
FIDE-ID1052594
F-Elo1315
Landned  (ned)
Club(432) Wetteren

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Monte Thibault BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Xing Daniel BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Zouaghi Amir BEL 1457 6.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
4 13      Bertels Arne BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Dreelinck Jacob BEL 1553 6.0 Z - 0 3.0 0.20 -0.20
6 14      Vandewalle Noah BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 12      Van Coppenolle Lander BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1505 28.0 Totaal 5.0 5.11 -0.11
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 30)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo660
FIDE-ID259543
F-Elo1199
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Vandewalle Noah BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Chen Jiaqi BEL 1427 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Deleu Karen BEL 1441 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Van Parys Dago BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 15      Wouters Tibo BEL 1311 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 11      Smolders Oscar BEL 1333 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1378 25.5 Totaal 5.0 3.08 +1.92
Begin van de pagina
Grooten Tommy (Rank: 4)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19389
N-Elo1467
FIDE-ID1068806
F-Elo1649
Landned  (ned)
Club(1724) Eindhovense S.V.

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Loose Nicholas BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vanherck Jorre BEL 1229 4.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
3 10      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z - ½ 1.5 0.85 -0.35
4 19      D'Huysser Aaron BEL 0 1.5 Z ^ 1 2.5 0.92 +0.08
5 12      Vergauwen Floris BEL 0 3.5 W ^ ½ 3.0 0.92 -0.42
6 10      Decraene Jade BEL 1152 4.0 W ^ 1 4.0 0.86 +0.14
7 7      Cotman Lothar BEL 1211 4.0 Z ^ 1 5.0 0.81 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1189 22.0 Totaal 5.0 6.08 -1.08
Begin van de pagina
Dutre Wonder (Rank: 22)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo1227
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Noens Yoran BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck Jacob BEL 1553 6.0 W - 1 2.0 0.13 +0.87
3 7      Deleu Karen BEL 1441 4.5 Z - 1 3.0 0.23 +0.77
4 3      Zouaghi Amir BEL 1457 6.0 W - ½ 3.5 0.21 +0.29
5 4      Verboven Wout BEL 1624 4.0 Z - 1 4.5 0.08 +0.92
6 2      Victor Julian BEL 1377 6.0 Z v 0 4.5 0.30 -0.30
7 5      Meysman Kaito BEL 1252 5.5 W v 0 4.5 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1450 34.0 Totaal 4.5 2.34 +2.16
Begin van de pagina
Deleu Karen (Rank: 9)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.14521
N-Elo1441
FIDE-ID246697
F-Elo1449
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dossche Stef BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Dutre Wonder BEL 1227 4.5 W - 0 2.0 0.77 -0.77
4 9      Dewever Niel BEL 660 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Meysman Kaito BEL 1252 5.5 W - ½ 3.5 0.75 -0.25
6 7      Vergauwen Floris BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Musabayeva Diana BEL 1464 5.5 Z - 0 4.5 0.47 -0.47
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1121 30.0 Totaal 4.5 5.67 -1.17
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1370
FIDE-ID252557
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Haesart Wannes BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Bertels Arne BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Verboven Wout BEL 1624 4.0 W - 1 3.0 0.19 +0.81
4 4      Froeyman Hugo BEL 1435 4.0 Z - ½ 3.5 0.41 +0.09
5 3      Victor Julian BEL 1377 6.0 W - 0 3.5 0.49 -0.49
6 8      Meysman Kaito BEL 1252 5.5 Z - 0 3.5 0.66 -0.66
7 13      Vergauwen Floris BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1422 29.0 Totaal 4.5 4.51 -0.01
Begin van de pagina
Froeyman Hugo (Rank: 10)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1435
FIDE-ID254630
F-Elo1466
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Vandermeulen Oscar BEL 1006 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 8      Vanherck Jorre BEL 1229 4.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
4 4      Malfliet Alexander BEL 1370 4.5 W - ½ 3.5 0.59 -0.09
5 2      Zouaghi Amir BEL 1457 6.0 Z - 0 3.5 0.47 -0.47
6 6      Musabayeva Diana BEL 1464 5.5 W - 0 3.5 0.46 -0.46
7 14      Smolders Bavo BEL 1374 3.5 Z - ½ 4.0 0.58 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1316 30.5 Totaal 4.0 4.70 -0.70
Begin van de pagina
Vanherck Jorre (Rank: 21)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1229
FIDE-ID252468
F-Elo1418
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Grooten Tommy NED 1467 5.0 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
3 8      Froeyman Hugo BEL 1435 4.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
4 16      Van Coppenolle Lander BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 13      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 16      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Cappan Pjotr BEL 1441 5.0 W - 0 4.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1447 28.0 Totaal 4.0 4.35 -0.35
Begin van de pagina
Van Coppenolle Lander (Rank: 61)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 20      D'Huysser Aaron BEL 0 1.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 18      Decraene Jade BEL 1152 4.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
4 16      Vanherck Jorre BEL 1229 4.0 W v 1 3.0 0.08 +0.92
5 10      Smolders Bavo BEL 1374 3.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 12      De Putter Sven NED 1315 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1313 29.0 Totaal 4.0 0.98 +3.02
Begin van de pagina
Smolders Oscar (Rank: 17)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1333
FIDE-ID258091
F-Elo1323
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Maes Jasper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Meseure Maxime BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Cappan Pjotr BEL 1441 5.0 W - 1 3.0 0.35 +0.65
4 5      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
5 11      Deleu Leen BEL 1341 4.0 W v 1 4.0 0.49 +0.51
6 4      Dreelinck Jacob BEL 1553 6.0 W v 0 4.0 0.22 -0.22
7 11      Dewever Niel BEL 660 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1328 31.5 Totaal 4.0 3.96 +0.04
Begin van de pagina
Verboven Wout (Rank: 2)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1624
FIDE-ID251119
F-Elo1687
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      D'Huysser Aaron BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Wouters Tibo BEL 1311 4.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 2      Malfliet Alexander BEL 1370 4.5 Z - 0 2.0 0.81 -0.81
4 6      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Dutre Wonder BEL 1227 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 9      Debunne Lasse BEL 1161 3.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      De Keukelaere Mathias BEL 1209 5.0 W ^ 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1240 27.5 Totaal 4.0 6.27 -2.27
Begin van de pagina
Deleu Leen (Rank: 16)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.14517
N-Elo1341
FIDE-ID246700
F-Elo1346
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Latowski Karol BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Celiktas Ayhan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Musabayeva Diana BEL 1464 5.5 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
4 12      Balanck Mateo BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 11      Smolders Oscar BEL 1333 4.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
6 13      Bertels Arne BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 10      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z - 0 4.0 0.73 -0.73
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1321 28.0 Totaal 4.0 5.25 -1.25
Begin van de pagina
Kaminskiy Volodimyr (Rank: 51)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo0
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 34      Vereecke Lander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Dreelinck Jacob BEL 1553 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 30      Xing Daniel BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 25      Shafagatova Fatima BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Debunne Lasse BEL 1161 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1308 29.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Vandermeulen Oscar (Rank: 29)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo0
FIDE-ID254339
F-Elo1006
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vander Bracht Brecht BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Froeyman Hugo BEL 1435 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Cappan Pjotr BEL 1441 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 19      Raes Jarne BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 11      Smolders Bavo BEL 1374 3.5 W - 1 4.0 0.10 +0.90
7 9      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z - 0 4.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1401 26.5 Totaal 4.0 3.13 +0.87
Begin van de pagina
Vander Bracht Brecht (Rank: 65)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.18348
N-Elo0
FIDE-ID261181
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Vandermeulen Oscar BEL 1006 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Ghyselinck Tycho BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Balanck Mateo BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 27      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 25      Celiktas Ayhan BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 17      Cotman Lothar BEL 1211 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 21      Bertels Arne BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1108 24.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Balanck Mateo (Rank: 31)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16443
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Vankeirsbilck Illias BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Victor Julian BEL 1377 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 22      Vander Bracht Brecht BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Deleu Leen BEL 1341 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 21      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 18      De Keukelaere Mathias BEL 1209 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 19      Knockaert Bas BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1309 27.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Bastien Sidan (Rank: 32)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Vereecke Lander BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Smolders Bavo BEL 1374 3.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 9      Chen Jiaqi BEL 1427 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 11      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 22      Vandewalle Noah BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Noens Yoran BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 20      Maes Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1385 24.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Wouters Tibo (Rank: 19)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1311
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Mortier Arne BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verboven Wout BEL 1624 4.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 13      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 14      De Vidts Stan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Cappan Pjotr BEL 1441 5.0 W - 0 3.0 0.32 -0.32
6 15      Dewever Niel BEL 660 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 15      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1241 25.0 Totaal 4.0 5.06 -1.06
Begin van de pagina
Cotman Lothar (Rank: 23)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1211
FIDE-ID255173
F-Elo1229
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Raes Jarne BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Paes Martijn BEL 1459 5.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 15      Mortier Arne BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 17      Vergauwen Floris BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 14      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 17      Vander Bracht Brecht BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      Grooten Tommy NED 1467 5.0 W - 0 4.0 0.19 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1463 24.5 Totaal 4.0 4.98 -0.98
Begin van de pagina
Brand Leonard (Rank: 34)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo0
FIDE-ID258318
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Xing Daniel BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Ghyselinck Tycho BEL 0 2.5 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Monte Thibault BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 24      Vereecke Lander BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 16      Vanherck Jorre BEL 1229 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 22      Vandewalle Noah BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1197 23.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Decraene Jade (Rank: 27)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo1152
FIDE-ID258415
F-Elo1346
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Cappan Pjotr BEL 1441 5.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 18      Van Coppenolle Lander BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 20      Mortier Arne BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 17      Muys Zephira BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Grooten Tommy NED 1467 5.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
7 17      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1454 24.0 Totaal 4.0 4.90 -0.90
Begin van de pagina
Van Steertegem Maxim (Rank: 28)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo1006
FIDE-ID255483
F-Elo1078
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Van Parys Dago BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Deleu Karen BEL 1441 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Muys Zephira BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Smolders Bavo BEL 1374 3.5 W - 0 2.0 0.10 -0.10
5 18      Noens Yoran BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 12      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 W - 0 3.0 0.11 -0.11
7 18      Latowski Karol BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1389 23.0 Totaal 4.0 3.97 +0.03
Begin van de pagina
Xing Daniel (Rank: 70)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo0
FIDE-ID259373
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Brand Leonard BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 18      De Putter Sven NED 1315 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 28      D'Huysser Aaron BEL 0 1.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 30      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 34      Haesaert Aiko BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 29      Muys Zephira BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 24      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1315 20.5 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Vergauwen Floris (Rank: 69)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo0
FIDE-ID254452
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Bertels Arne BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 35      Latowski Karol BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 24      Celiktas Ayhan BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 17      Cotman Lothar BEL 1211 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 12      Grooten Tommy NED 1467 5.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 7      Deleu Karen BEL 1441 4.5 W v 0 3.5 0.08 -0.08
7 13      Malfliet Alexander BEL 1370 4.5 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1372 27.5 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina
Smolders Bavo (Rank: 13)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1374
FIDE-ID257818
F-Elo1363
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Haesaert Aiko BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      Bastien Sidan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 12      Maes Jasper BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
5 10      Van Coppenolle Lander BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 11      Vandermeulen Oscar BEL 1006 4.0 Z - 0 3.0 0.90 -0.90
7 14      Froeyman Hugo BEL 1435 4.0 W - ½ 3.5 0.42 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1149 24.0 Totaal 3.5 5.90 -2.40
Begin van de pagina
Celiktas Ayhan (Rank: 35)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo0
FIDE-ID258822
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(101) KASK

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Knockaert Bas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 16      Deleu Leen BEL 1341 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Vergauwen Floris BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 25      Vander Bracht Brecht BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Raes Jarne BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 23      Vankeirsbilck Illias BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1341 23.0 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Vankeirsbilck Illias (Rank: 67)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.20246
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Balanck Mateo BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 33      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 30      Dossche Stef BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
6 28      Monte Thibault BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 23      Celiktas Ayhan BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 17.5 Totaal 3.5 3.00 -0.50
Begin van de pagina
Bertels Arne (Rank: 33)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.16826
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Vergauwen Floris BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Malfliet Alexander BEL 1370 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 23      Meseure Maxime BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      De Putter Sven NED 1315 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Deleu Leen BEL 1341 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 21      Vander Bracht Brecht BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1342 26.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
De Vidts Stan (Rank: 43)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.16291
N-Elo0
FIDE-ID255548
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Zouaghi Amir BEL 1457 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Shafagatova Fatima BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 27      Knockaert Bas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Wouters Tibo BEL 1311 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Vanherck Jorre BEL 1229 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 22      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 24      Xing Daniel BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1332 27.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Neirynck Jasper (Rank: 57)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.17987
N-Elo0
FIDE-ID259314
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Vanherck Jorre BEL 1229 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      De Smet Edouard BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Wouters Tibo BEL 1311 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Celiktas Ayhan BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Delanote Ferre BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Decraene Jade BEL 1152 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1230 23.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Shafagatova Fatima (Rank: 60)

Rangschikking43
GeslachtF
Stamnr.20366
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Keukelaere Mathias BEL 1209 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      De Vidts Stan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      Dossche Stef BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 36      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      Froeyman Evelien BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 25      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 27      Delanote Ferre BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1209 22.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Haesart Wannes (Rank: 50)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.19504
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Malfliet Alexander BEL 1370 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Vankeirsbilck Illias BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      De Keukelaere Mathias BEL 1209 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Ferminus Noa BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Cotman Lothar BEL 1211 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 24      Vereecke Lander BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Wouters Tibo BEL 1311 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1275 25.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Van Parys Dago (Rank: 64)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo0
FIDE-ID257419
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Froeyman Evelien BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 25      Claeys Tuur BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Meysman Kaito BEL 1252 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 20      Dewever Niel BEL 660 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 22      De Vidts Stan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 31      Mortier Arne BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0972 25.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Maes Jasper (Rank: 53)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.19553
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Smolders Oscar BEL 1333 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 36      Ferminus Noa BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Smolders Bavo BEL 1374 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 32      Knockaert Bas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Claeys Tuur BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 27      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 20      Bastien Sidan BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1353 21.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Debunne Lasse (Rank: 26)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1161
FIDE-ID247529
F-Elo1206
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Zouaghi Amir BEL 1457 6.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 17      Monte Thibault BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Dreelinck Jacob BEL 1553 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Latowski Karol BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Verboven Wout BEL 1624 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1544 27.0 Totaal 3.0 3.99 -0.99
Begin van de pagina
Vandewalle Noah (Rank: 66)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.16674
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Dewever Niel BEL 660 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Haesaert Aiko BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 26      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 18      De Keukelaere Mathias BEL 1209 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 22      Bastien Sidan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      De Putter Sven NED 1315 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 22      Brand Leonard BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1061 26.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Knockaert Bas (Rank: 71)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Celiktas Ayhan BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 27      De Vidts Stan BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 32      Maes Jasper BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 26      D'Huysser Aaron BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 19      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 19      Balanck Mateo BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1166 20.0 Totaal 3.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina
Van Der Goten Stan (Rank: 63)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.19540
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Decraene Jade BEL 1152 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Vandermeulen Oscar BEL 1006 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Delanote Ferre BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 23      Bertels Arne BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 27      Maes Jasper BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 30      Monte Thibault BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1079 21.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Vereecke Lander (Rank: 68)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.19787
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Bastien Sidan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 34      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 36      Froeyman Evelien BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 33      Coolsaet Gerben BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 24      Brand Leonard BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      Haesart Wannes BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
7 32      Muys Zephira BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 21.0 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Claeys Tuur (Rank: 36)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.19543
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Ferminus Noa BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 25      Van Parys Dago BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Muys Zephira BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Maes Jasper BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 31      Meseure Maxime BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 26      Noens Yoran BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1354 18.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Foulon Thales (Rank: 46)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Froeyman Hugo BEL 1435 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 35      Vankeirsbilck Illias BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 27      Vander Bracht Brecht BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 32      Coolsaet Gerben BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 28      Raes Jarne BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1435 20.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
De Smet Edouard (Rank: 42)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.15281
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Paes Martijn BEL 1459 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      Raes Jarne BEL 0 2.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
4 36      Shafagatova Fatima BEL 0 3.0 W v 0 0.0 0.50 -0.50
5 36      De Kneef Thibo BEL 0 2.0 Z v 1 1.0 0.50 +0.50
6 34      Haesaert Aiko BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 25      Ghyselinck Tycho BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 18.5 Totaal 3.0 2.58 +0.42
Begin van de pagina
Latowski Karol (Rank: 52)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Deleu Leen BEL 1341 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 35      Vergauwen Floris BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Coolsaet Gerben BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 31      Meseure Maxime BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Debunne Lasse BEL 1161 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 26      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1169 20.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Froeyman Evelien (Rank: 47)

Rangschikking56
GeslachtF
Stamnr.19625
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Chen Jiaqi BEL 1427 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 36      Vereecke Lander BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 35      De Loose Nicholas BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 32      Shafagatova Fatima BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 33      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1427 18.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Meseure Maxime (Rank: 73)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.20250
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 17      Smolders Oscar BEL 1333 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 23      Bertels Arne BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 31      Latowski Karol BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 33      Ghyselinck Tycho BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 31      Claeys Tuur BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 33      D'Huysser Aaron BEL 0 1.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1333 17.0 Totaal 2.5 2.58 -1.08
Begin van de pagina
Ghyselinck Tycho (Rank: 48)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.16544
N-Elo0
FIDE-ID259268
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Victor Julian BEL 1377 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Vander Bracht Brecht BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Brand Leonard BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 34      De Kneef Thibo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 33      Meseure Maxime BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 30      D'Huysser Aaron BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
7 25      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1377 23.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Muys Zephira (Rank: 56)

Rangschikking59
GeslachtF
Stamnr.15726
N-Elo0
FIDE-ID259349
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Meysman Kaito BEL 1252 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      De Kneef Thibo BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 23      Claeys Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Decraene Jade BEL 1152 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 29      Xing Daniel BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 32      Vereecke Lander BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1136 25.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Noens Yoran (Rank: 58)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.19757
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dutre Wonder BEL 1227 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      De Kneef Thibo BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Dossche Stef BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Bastien Sidan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Claeys Tuur BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1116 21.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Raes Jarne (Rank: 59)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.20325
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Cotman Lothar BEL 1211 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Delanote Ferre BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      De Smet Edouard BEL 0 3.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
4 24      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Vandermeulen Oscar BEL 1006 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 21      Celiktas Ayhan BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 28      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1108 21.5 Totaal 2.0 2.16 -1.16
Begin van de pagina
Delanote Ferre (Rank: 44)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.20385
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Cappan Pjotr BEL 1441 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Raes Jarne BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Meysman Kaito BEL 1252 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 25      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 29      Mortier Arne BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Neirynck Jasper BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 27      Shafagatova Fatima BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1346 23.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Van Den Berghe Janti (Rank: 62)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.18555
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Debunne Lasse BEL 1161 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Dossche Stef BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Dewever Niel BEL 660 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Haesaert Aiko BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 21      Balanck Mateo BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 26      Latowski Karol BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 29      Froeyman Evelien BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0910 21.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Monte Thibault (Rank: 54)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.16965
N-Elo0
FIDE-ID255645
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Putter Sven NED 1315 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Coolsaet Gerben BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Debunne Lasse BEL 1161 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Brand Leonard BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 28      Vankeirsbilck Illias BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 30      Van Der Goten Stan BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1238 21.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
De Ruyck Teo (Rank: 41)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.16785
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Musabayeva Diana BEL 1464 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Noens Yoran BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 26      Vandewalle Noah BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Raes Jarne BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      Monte Thibault BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 33      Froeyman Evelien BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 34      Coolsaet Gerben BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1464 18.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Dossche Stef (Rank: 45)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.18243
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Deleu Karen BEL 1441 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 34      Shafagatova Fatima BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Noens Yoran BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 30      Vankeirsbilck Illias BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 35      Mortier Arne BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 36      De Loose Nicholas BEL 0 0.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1441 17.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Mortier Arne (Rank: 55)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.19583
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Wouters Tibo BEL 1311 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      De Loose Nicholas BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Cotman Lothar BEL 1211 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Decraene Jade BEL 1152 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 29      Delanote Ferre BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 35      Dossche Stef BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 31      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1224 19.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
De Kneef Thibo (Rank: 39)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.16692
N-Elo0
FIDE-ID257338
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck Jacob BEL 1553 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Muys Zephira BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 31      Noens Yoran BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 34      Ghyselinck Tycho BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 36      De Smet Edouard BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 36      De Loose Nicholas BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7 35      Haesaert Aiko BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1553 16.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
D'Huysser Aaron (Rank: 38)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.20248
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verboven Wout BEL 1624 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Van Coppenolle Lander BEL 0 4.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 28      Xing Daniel BEL 0 4.0 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
4 19      Grooten Tommy NED 1467 5.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
5 26      Knockaert Bas BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6 30      Ghyselinck Tycho BEL 0 2.5 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
7 33      Meseure Maxime BEL 0 2.5 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1545 25.0 Totaal 1.5 2.66 -1.16
Begin van de pagina
Ferminus Noa (Rank: 72)

Rangschikking70
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Claeys Tuur BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 36      Maes Jasper BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 29      Haesart Wannes BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 9.0 Totaal 1.0 1.50 -1.50
Begin van de pagina
Coolsaet Gerben (Rank: 37)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.19762
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Monte Thibault BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 30      Latowski Karol BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Vereecke Lander BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 35      De Loose Nicholas BEL 0 0.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 32      Foulon Thales BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 34      De Ruyck Teo BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1647 19.0 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
Haesaert Aiko (Rank: 49)

Rangschikking72
GeslachtM
Stamnr.19564
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Smolders Bavo BEL 1374 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Vandewalle Noah BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      De Loose Nicholas BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 28      Van Den Berghe Janti BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 34      Xing Daniel BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 34      De Smet Edouard BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 35      De Kneef Thibo BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1374 17.5 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
De Loose Nicholas (Rank: 40)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.19503
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Grooten Tommy NED 1467 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Mortier Arne BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 32      Haesaert Aiko BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 35      Froeyman Evelien BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 35      Coolsaet Gerben BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 36      De Kneef Thibo BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7 36      Dossche Stef BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1467 16.0 Totaal 0.0 3.08 -3.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Victor Julian 12 1377 1599 6.0 58 Z 1 28 W 1 3 Z 1 5 W ½ 18 Z 1 16 W 1 2 Z ½ 27.25 30.50 25.5 5
2 Zouaghi Amir 7 1457 1586 6.0 41 W 1 47 Z 1 13 W 1 16 Z ½ 19 W 1 7 Z 1 1 W ½ 25.25 27.50 25.5 5
3 Nemegeer Arne 1 1647 1620 6.0 71 W 1 6 Z 1 1 W 0 22 W 1 9 Z 1 21 Z 1 7 W 1 24.50 29.50 23.0 6
4 Dreelinck Jacob 3 1553 1549 6.0 68 W 1 16 Z 0 25 W 1 47 Z 1 13 W 1 22 Z 1 8 W 1 23.00 25.50 22.0 6
5 Musabayeva Diana 5 1464 1552 5.5 65 W 1 12 Z 1 24 W 1 1 Z ½ 7 W 0 19 Z 1 17 W 1 22.50 28.50 23.0 5
6 Meysman Kaito 20 1252 1397 5.5 59 Z 1 3 W 0 62 Z 1 45 W 1 17 Z ½ 18 W 1 16 Z 1 18.25 24.50 20.5 5
7 Paes Martijn 6 1459 1532 5.0 54 Z 1 31 W 1 9 Z 1 8 W 1 5 Z 1 2 W 0 3 Z 0 23.00 31.50 25.0 5
8 Chen Jiaqi 11 1427 1407 5.0 56 W 1 14 Z 1 29 W 1 7 Z 0 12 W 1 11 Z 1 4 Z 0 22.00 30.00 23.0 5
9 Oloeriu Calin 15 1354 1298 5.0 25 W 1 52 Z 1 7 W 0 29 Z 1 3 W 0 34 Z 1 26 W 1 19.00 27.00 20.0 5
10 Sazonov Fedor 25 1166 1221 5.0 21 W ½ 32 Z 1 15 W ½ 23 Z 0 25 W 1 49 Z 1 24 W 1 19.00 25.00 18.0 4
11 Cappan Pjotr 8 1441 1377 5.0 62 Z 1 33 W 1 22 Z 0 26 W 1 30 Z 1 8 W 0 20 Z 1 18.00 25.00 21.0 5
12 De Keukelaere Mathias 24 1209 1263 5.0 43 Z 1 5 W 0 44 Z 1 48 W 1 8 Z 0 28 W 1 23 Z 1 17.00 24.50 19.0 5
13 De Putter Sven 18 1315 1242 5.0 64 Z 1 35 W 1 2 Z 0 40 W 1 4 Z 0 48 W 1 21 Z 1 16.00 26.00 20.0 5
14 Dewever Niel 30 660 875 5.0 48 Z 1 8 W 0 63 Z 1 17 W 0 45 Z 1 30 W 1 22 W 1 16.00 23.50 18.0 5
15 Grooten Tommy 4 1467 1295 5.0 73 Z 1 20 W 0 10 Z ½ 69 Z 1 36 W ½ 33 W 1 31 Z 1 13.75 22.00 18.0 4
16 Dutre Wonder 22 1227 1464 4.5 60 Z 1 4 W 1 17 Z 1 2 W ½ 23 Z 1 1 Z 0 6 W 0 19.50 32.00 23.0 4
17 Deleu Karen 9 1441 1260 4.5 66 W 1 34 Z 1 16 W 0 14 Z 1 6 W ½ 36 Z 1 5 Z 0 17.25 28.00 20.5 4
18 Malfliet Alexander 14 1370 1330 4.5 44 Z 1 40 W 1 23 W 1 19 Z ½ 1 W 0 6 Z 0 36 W 1 15.50 26.00 21.0 4
19 Froeyman Hugo 10 1435 1331 4.0 53 Z 1 26 W 1 20 Z 1 18 W ½ 2 Z 0 5 W 0 37 Z ½ 15.00 27.50 20.5 3
20 Vanherck Jorre 21 1229 1144 4.0 42 W 1 15 Z 1 19 W 0 21 Z 0 41 W 1 32 Z 1 11 W 0 15.00 25.00 18.0 4
21 Van Coppenolle Lander 61 0 1176 4.0 10 Z ½ 69 W ½ 33 Z 1 20 W 1 37 Z 1 3 W 0 13 W 0 14.75 27.50 18.5 3
22 Smolders Oscar 17 1333 1304 4.0 46 W 1 57 Z 1 11 W 1 3 Z 0 24 W 1 4 W 0 14 Z 0 14.00 29.00 21.0 4
23 Verboven Wout 2 1624 1308 4.0 69 Z 1 30 W 1 18 Z 0 10 W 1 16 W 0 47 Z 1 12 W 0 13.50 26.00 19.0 4
24 Deleu Leen 16 1341 1154 4.0 55 Z 1 38 W 1 5 Z 0 28 W 1 22 Z 0 40 W 1 10 Z 0 13.50 25.00 19.0 4
25 Kaminskiy Volodimyr 51 0 798 4.0 9 Z 0 51 W 1 4 Z 0 35 W 1 10 Z 0 43 W 1 47 W 1 13.00 26.00 13.0 4
26 Vandermeulen Oscar 29 1006 1101 4.0 27 W 1 19 Z 0 50 W 1 11 Z 0 61 Z 1 37 W 1 9 Z 0 12.00 24.50 17.0 4
27 Vander Bracht Brecht 65 0 367 4.0 26 Z 0 58 W 1 28 Z 0 53 W 1 38 Z 1 31 W 0 40 Z 1 12.00 21.50 14.0 4
28 Balanck Mateo 31 0 611 4.0 39 W 1 1 Z 0 27 W 1 24 Z 0 63 W 1 12 Z 0 49 W 1 11.50 24.50 16.0 4
29 Bastien Sidan 32 0 644 4.0 51 Z 1 37 W 1 8 Z 0 9 W 0 48 Z 0 60 W 1 46 Z 1 11.50 22.50 16.0 4
30 Wouters Tibo 19 1311 1139 4.0 67 W 1 23 Z 0 42 W 1 41 Z 1 11 W 0 14 Z 0 44 W 1 11.00 23.00 17.0 4
31 Cotman Lothar 23 1211 1047 4.0 61 W 1 7 Z 0 67 W 1 36 Z 0 44 W 1 27 Z 1 15 W 0 10.50 22.50 17.0 4
32 Brand Leonard 34 0 392 4.0 35 Z 0 10 W 0 58 Z 1 64 W 1 51 Z 1 20 W 0 48 Z 1 10.50 21.50 13.0 4
33 Decraene Jade 27 1152 1003 4.0 50 W 1 11 Z 0 21 W 0 67 Z 1 59 W 1 15 Z 0 42 W 1 10.00 22.00 15.0 4
34 Van Steertegem Maxim 28 1006 987 4.0 45 Z 1 17 W 0 59 Z 1 37 W 0 60 Z 1 9 W 0 55 Z 1 10.00 21.00 16.0 4
35 Xing Daniel 70 0 238 4.0 32 W 1 13 Z 0 69 W 0 25 Z 0 72 W 1 59 Z 1 41 W 1 10.00 19.50 13.0 4
36 Vergauwen Floris 69 0 784 3.5 40 Z 0 55 W 1 38 Z 1 31 W 1 15 Z ½ 17 W 0 18 Z 0 13.00 24.50 16.5 3
37 Smolders Bavo 13 1374 1049 3.5 72 W 1 29 Z 0 46 W 1 34 Z 1 21 W 0 26 Z 0 19 W ½ 10.00 23.00 16.5 3
38 Celiktas Ayhan 35 0 192 3.5 49 W 1 24 Z 0 36 W 0 42 Z 1 27 W 0 61 Z 1 39 W ½ 8.50 20.00 13.5 3
39 Vankeirsbilck Illias 67 0 -65 3.5 28 Z 0 44 W 0 53 Z 0 B1 66 W 1 64 W 1 38 Z ½ 7.25 17.50 9.5 2
40 Bertels Arne 33 0 518 3.0 36 W 1 18 Z 0 57 W 1 13 Z 0 50 W 1 24 Z 0 27 W 0 8.50 24.00 15.0 3
41 De Vidts Stan 43 0 514 3.0 2 Z 0 43 W 1 49 Z 1 30 W 0 20 Z 0 45 W 1 35 Z 0 8.50 24.00 13.0 3
42 Neirynck Jasper 57 0 470 3.0 20 Z 0 54 W 1 30 Z 0 38 W 0 53 Z 1 62 W 1 33 Z 0 8.50 22.00 11.0 3
43 Shafagatova Fatima 60 0 116 3.0 12 W 0 41 Z 0 66 W 0 54 Z 1 56 W 1 25 Z 0 62 Z 1 8.50 20.50 8.0 3
44 Haesart Wannes 50 0 672 3.0 18 W 0 39 Z 1 12 W 0 70 Z 1 31 Z 0 51 W 1 30 Z 0 8.00 23.50 12.0 3
45 Van Parys Dago 64 0 360 3.0 34 W 0 56 Z 1 52 W 1 6 Z 0 14 W 0 41 Z 0 67 Z 1 8.00 23.50 12.0 3
46 Maes Jasper 53 0 330 3.0 22 Z 0 70 W 1 37 Z 0 49 W 0 52 W 1 50 Z 1 29 W 0 8.00 20.00 11.0 3
47 Debunne Lasse 26 1161 1031 3.0 63 Z 1 2 W 0 64 Z 1 4 W 0 55 Z 1 23 W 0 25 Z 0 7.00 25.00 15.0 3
48 Vandewalle Noah 66 0 398 3.0 14 W 0 72 Z 1 65 W 1 12 Z 0 29 W 1 13 Z 0 32 W 0 7.00 25.00 14.0 3
49 Knockaert Bas 71 0 69 3.0 38 Z 0 B1 41 W 0 46 Z 1 69 W 1 10 W 0 28 Z 0 7.00 21.00 13.0 2
50 Van Der Goten Stan 63 0 251 3.0 33 Z 0 53 W 1 26 Z 0 62 W 1 40 Z 0 46 W 0 64 Z 1 7.00 19.00 11.0 3
51 Vereecke Lander 68 0 -57 3.0 29 W 0 25 Z 0 56 W 1 71 Z 1 32 W 0 44 Z 0 59 W 1 6.00 20.00 10.0 3
52 Claeys Tuur 36 0 136 3.0 70 Z 1 9 W 0 45 Z 0 59 W 0 46 Z 0 57 W 1 60 Z 1 6.00 17.00 10.0 3
53 Foulon Thales 46 0 148 3.0 19 W 0 50 Z 0 39 W 1 27 Z 0 42 W 0 71 Z 1 61 W 1 5.50 18.50 8.0 3
54 De Smet Edouard 42 0 243 3.0 7 W 0 42 Z 0 61 W 0ff 43 W 0 68 Z 1 72 Z 1 58 W 1 5.50 18.50 6.0 3
55 Latowski Karol 52 0 444 3.0 24 W 0 36 Z 0 71 W 1 57 Z 1 47 W 0 63 Z 1 34 W 0 5.00 18.50 11.0 3
56 Froeyman Evelien 47 0 147 3.0 8 Z 0 45 W 0 51 Z 0 73 W 1 43 Z 0 65 Z 1 63 W 1 4.00 18.00 7.0 3
57 Meseure Maxime 73 0 29 2.5 B1 22 W 0 40 Z 0 55 W 0 58 Z ½ 52 Z 0 69 W 1 5.75 18.50 9.5 1
58 Ghyselinck Tycho 48 0 87 2.5 1 W 0 27 Z 0 32 W 0 68 Z 1 57 W ½ 69 Z 1 54 Z 0 4.50 21.50 7.5 2
59 Muys Zephira 56 0 321 2.0 6 W 0 68 Z 1 34 W 0 52 Z 1 33 Z 0 35 W 0 51 Z 0 5.00 23.50 10.0 2
60 Noens Yoran 58 0 153 2.0 16 W 0 65 Z 0 68 W 1 66 Z 1 34 W 0 29 Z 0 52 W 0 4.00 19.50 9.0 2
61 Raes Jarne 59 0 86 2.0 31 Z 0 62 W 0 54 Z 1FF 65 Z 1 26 W 0 38 W 0 53 Z 0 4.00 18.50 9.0 1
62 Delanote Ferre 44 0 219 2.0 11 W 0 61 Z 1 6 W 0 50 Z 0 67 W 1 42 Z 0 43 W 0 3.50 21.50 9.0 2
63 Van Den Berghe Janti 62 0 94 2.0 47 W 0 66 Z 1 14 W 0 72 Z 1 28 Z 0 55 W 0 56 Z 0 3.00 20.00 10.0 2
64 Monte Thibault 54 0 188 2.0 13 W 0 71 Z 1 47 W 0 32 Z 0 65 W 1 39 Z 0 50 W 0 3.00 20.00 9.0 2
65 De Ruyck Teo 41 0 43 2.0 5 Z 0 60 W 1 48 Z 0 61 W 0 64 Z 0 56 W 0 71 W 1 3.00 17.00 7.0 2
66 Dossche Stef 45 0 40 2.0 17 Z 0 63 W 0 43 Z 1 60 W 0 39 Z 0 67 W 0 73 W 1 3.00 16.50 6.0 2
67 Mortier Arne 55 0 359 2.0 30 Z 0 73 W 1 31 Z 0 33 W 0 62 Z 0 66 Z 1 45 W 0 2.00 19.00 8.0 2
68 De Kneef Thibo 39 0 56 2.0 4 Z 0 59 W 0 60 Z 0 58 W 0 54 W 0 73 Z 1 72 W 1 1.00 17.00 3.0 2
69 D'Huysser Aaron 38 0 212 1.5 23 W 0 21 Z ½ 35 Z 1 15 W 0 49 Z 0 58 W 0 57 Z 0 6.00 22.00 8.0 1
70 Ferminus Noa 72 0 -800 1.0 52 W 0 46 Z 0 B1 44 W 0 A A A 2.00 16.50 5.0 0
71 Coolsaet Gerben 37 0 -74 1.0 3 Z 0 64 W 0 55 Z 0 51 W 0 73 Z 1 53 W 0 65 Z 0 0.00 19.00 3.0 1
72 Haesaert Aiko 49 0 -113 1.0 37 Z 0 48 W 0 73 Z 1 63 W 0 35 Z 0 54 W 0 68 Z 0 0.00 18.00 5.0 1
73 De Loose Nicholas 40 0 -590 0.0 15 W 0 67 Z 0 72 W 0 56 Z 0 71 W 0 68 W 0 66 Z 0 0.00 15.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/25 22:50