SwarLogo Vlaams Jeugdschaak Criterium Gent E-min 10 SwarLogo
436
Organisator: LSV-Chesspirant vzw
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 25/11/2018 tot 25/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht Land Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Vantorre Nils 2008-••-•• M bel 16911 610 Oostkamp 8.5 50.25 43.50 43.5 8
2 Musabayev Maxim 2009-••-•• M bel 16932 1229 Mercatel 7.0 36.00 43.50 35.0 7
3 Plomp Mateo 2009-••-•• M bel 17780 690 Mercatel 7.0 35.75 42.50 36.5 6
4 Govoreanu Matei 2009-••-•• M bel 16824 1141 Westerlo 7.0 35.75 41.50 38.0 6
5 Cappan Stan 2009-••-•• M bel 15465 0 LSV-Chesspirant 6.5 34.25 42.50 34.5 6
6 Hanssens Daan 2008-••-•• M bel 19069 0 Kortrijk 6.5 34.00 42.00 32.5 6
7 Vertongen Jack 2009-••-•• M bel 17122 670 Mercatel 6.5 32.25 43.50 32.5 6
8 Debucke Ruben 2008-••-•• M bel 14564 996 Artevelde 6.0 31.00 44.00 35.0 6
9 De Rycke Killian 2009-••-•• M bel 15710 0 LSV-Chesspirant 6.0 30.50 38.50 32.0 6
10 De Groote Berre 2009-••-•• M bel 16726 0 KBSK Brugge 6.0 29.00 36.50 27.0 6
11 Van Grieken Jasper 2008-••-•• M bel 17386 0 Turnhout 6.0 24.50 35.00 26.0 6
12 Vynck Arnon 2008-••-•• M bel 16557 0 LSV-Chesspirant 6.0 24.50 29.50 23.0 5
13 Vander Donckt Xander 2008-••-•• M bel 16001 0 Zottegem 6.0 23.50 37.00 29.0 6
14 Olieslager Alex 2008-••-•• M bel 19424 0 Wachtebeke 5.5 26.75 45.00 30.5 5
15 Gellinck Simon 2008-••-•• M bel 16027 1266 KBSK Brugge 5.5 25.50 43.50 34.0 5
16 Vandermeersch Victor 2008-••-•• M bel 17164 0 KGSRL Gent 5.5 22.25 36.50 28.0 5
17 Nikoghosyan David 2008-••-•• M bel 19548 0 KISK Ieper 5.5 19.25 34.50 23.0 5
18 Ghisa Alexander 2009-••-•• M bel 19897 0 Kapelle-op-den-Bos 5.0 27.00 44.00 30.0 5
19 Burssens Maya 2008-••-•• F bel 16894 889 Mercatel 5.0 23.50 39.50 31.0 5
20 Van Damme Ulysse 2008-••-•• F bel 20251 0 Izegem 5.0 22.00 37.00 27.0 5
21 Cottenier Lennart 2008-••-•• M bel 16270 0 Dolle Toren Leuven 5.0 20.00 34.00 29.0 4
22 Dechamps Norah 2008-••-•• F bel 15395 0 Kortrijk 5.0 19.00 36.00 29.0 5
23 Roosens Ruben 2009-••-•• M bel 16759 0 Mechelen 5.0 19.00 35.00 21.0 5
24 Beuseling Lander 2009-••-•• M bel 19207 0 Mercatel 5.0 18.50 35.50 23.0 5
25 De Keukelaere Ruben 2009-••-•• M bel 16795 0 LSV-Chesspirant 5.0 18.50 30.50 24.5 4
26 Verbrugghe Sinon 2008-••-•• M bel 19099 0 LSV-Chesspirant 5.0 18.00 34.50 23.0 5
27 Van Nieuwerburg Gilles 1900-••-•• F bel 0 0 Landegem 5.0 17.50 30.50 25.0 5
28 Vagenende Lars 2008-••-•• M bel 16208 0 LSV-Chesspirant 5.0 16.00 34.00 25.0 5
29 Margaryan Erik 2009-••-•• M bel 16155 0 Mechelen 4.5 18.75 36.00 19.0 4
30 Raes Lander 2009-••-•• M bel 19554 0 Wachtebeke 4.5 17.25 41.00 24.5 4
31 Uytterhoeven Isabella 2008-••-•• F bel 18190 0 Turnhout 4.5 16.25 32.00 20.0 4
32 Yaghoubi Negin 2008-••-•• F bel 20057 0 KBSK Brugge 4.5 13.75 34.00 23.5 4
33 De Vidts Niels 2008-••-•• M bel 16289 0 MSV 4.0 19.00 39.00 26.0 4
34 Frere David 2008-••-•• M bel 15719 0 LSV-Chesspirant 4.0 17.50 35.50 21.0 4
35 Haesart Seppe 2008-••-•• M bel 19505 0 Landegem 4.0 15.50 37.00 22.0 4
36 Decraene Merlijn 2008-••-•• M bel 15524 630 Tielt 4.0 15.00 35.00 25.0 4
37 Tanase Bogdan 2009-••-•• M bel 20073 0 KGSRL Gent 4.0 14.50 31.00 19.0 4
38 Ihm Thomas 2008-••-•• M bel 19922 0 KGSRL Gent 4.0 14.00 39.00 20.0 4
39 Van Moortel Guust 2008-••-•• M bel 20367 0 KGSRL Gent 4.0 13.00 34.00 19.0 4
40 Thao Leuang Van Kieran 2008-••-•• M bel 18231 0 Mercatel 4.0 13.00 29.00 20.0 4
41 Deschepper Matteo 2009-••-•• M bel 17956 0 Izegem 4.0 11.50 30.50 18.0 4
42 De Wael Kasper 2009-••-•• M bel 19559 0 4.0 10.00 28.50 15.0 4
43 Musabayev Alexander 2009-••-•• M bel 17951 0 Mercatel 4.0 7.50 28.50 16.0 4
44 Rosseel Edward 2008-••-•• M bel 18233 0 KGSRL Gent 3.5 16.00 36.00 22.0 3
45 Du Four Maurice 2008-••-•• M bel 16121 0 LSV-Chesspirant 3.5 15.00 37.00 20.5 3
46 Rombout David 2009-••-•• M bel 19764 0 LSV-Chesspirant 3.5 8.75 27.50 13.5 2
47 De Meulenaere Yaro 2008-••-•• M bel 20041 0 Blankenberge 3.5 7.00 28.50 13.5 3
48 Van Daele Klaas 2009-••-•• M bel 19618 0 KGSRL Gent 3.5 6.75 25.00 12.0 3
49 Plessers Xander 2008-••-•• M bel 19560 0 KGSRL Gent 3.0 10.50 32.00 18.0 3
50 Vandermeersch Lucas 2009-••-•• M bel 18960 0 KGSRL Gent 3.0 8.00 36.00 20.0 3
51 Devos Klaas 2008-••-•• M bel 16555 0 LSV-Chesspirant 3.0 6.50 32.00 12.0 3
52 Debyser Lennert 2009-••-•• M bel 20400 0 KGSRL Gent 3.0 6.50 26.00 10.0 2
53 Hertoghe Tiemen 2009-••-•• M bel 19789 0 LSV-Chesspirant 3.0 4.50 30.00 13.0 3
54 Degrande Lars 2009-••-•• M bel 19750 0 LSV-Chesspirant 2.5 3.75 24.00 10.0 2
55 De Medts Joren 2008-••-•• M bel 19605 0 Landegem 2.0 7.00 31.00 13.0 2
56 Honraet Kobe 2009-••-•• M bel 19609 0 Mercatel 2.0 5.00 30.50 11.0 2
57 Van Hecke Jonas 2008-••-•• M bel 20353 0 LSV-Chesspirant 2.0 2.00 27.50 8.0 2
58 Ferminus Milo 1900-••-•• M bel 0 0 Zottegem 1.0 3.50 23.50 8.0 0
59 Diels Niels 2008-••-•• M bel 20019 0 Turnhout 0.0 0.00 25.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Gellinck Simon 1 5.5 1-0 Hertoghe Tiemen 30 3.0
2 Honraet Kobe 31 2.0 0-1 Musabayev Maxim 2 7.0
3 Govoreanu Matei 3 7.0 1-0 Ihm Thomas 32 4.0
4 Margaryan Erik 33 4.5 0-1 Debucke Ruben 4 6.0
5 Burssens Maya 5 5.0 1-0 Musabayev Alexander 34 4.0
6 Nikoghosyan David 35 5.5 0-1 Plomp Mateo 6 7.0
7 Vertongen Jack 7 6.5 ½-½ Olieslager Alex 36 5.5
8 Plessers Xander 37 3.0 0-1 Decraene Merlijn 8 4.0
9 Vantorre Nils 9 8.5 1-0 Raes Lander 38 4.5
10 Rombout David 39 3.5 0-1 Beuseling Lander 10 5.0
11 Cappan Stan 11 6.5 1-0 Roosens Ruben 40 5.0
12 Rosseel Edward 41 3.5 1-0 De Groote Berre 12 6.0
13 Tanase Bogdan 42 4.0 1-0 De Keukelaere Ruben 13 5.0
14 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0 0-1 De Medts Joren 14 2.0
15 De Meulenaere Yaro 15 3.5 0-1 Uytterhoeven Isabella 44 4.5
16 Vagenende Lars 45 5.0 0-1 De Rycke Killian 16 6.0
17 De Vidts Niels 17 4.0 1-0 Van Daele Klaas 46 3.5
18 Van Damme Ulysse 47 5.0 1-0 De Wael Kasper 18 4.0
19 Debyser Lennert 19 3.0 0-1 Van Grieken Jasper 48 6.0
20 Van Hecke Jonas 49 2.0 0-1 Dechamps Norah 20 5.0
21 Degrande Lars 21 2.5 0-1 Van Moortel Guust 50 4.0
22 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0 1-0 Deschepper Matteo 22 4.0
23 Devos Klaas 23 3.0 0-1 Vander Donckt Xander 52 6.0
24 Vandermeersch Lucas 53 3.0 1-0 Diels Niels 24 0.0
25 Du Four Maurice 25 3.5 0-1 Vandermeersch Victor 54 5.5
26 Vynck Arnon 55 6.0 0-1 Frere David 26 4.0
27 Ghisa Alexander 27 5.0 1-0 Yaghoubi Negin 56 4.5
28 Ferminus Milo 57 1.0 0-1 Haesart Seppe 28 4.0
29 Hanssens Daan 29 6.5 1-0 Verbrugghe Sinon 58 5.0
  Cottenier Lennart 59 5.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Frere David 26 4.0 0-1 Gellinck Simon 1 5.5
2 Musabayev Maxim 2 7.0 0-1 Ghisa Alexander 27 5.0
3 Haesart Seppe 28 4.0 0-1 Govoreanu Matei 3 7.0
4 Debucke Ruben 4 6.0 1-0 Hanssens Daan 29 6.5
5 Uytterhoeven Isabella 44 4.5 0-1 Burssens Maya 5 5.0
6 Plomp Mateo 6 7.0 1-0 Rosseel Edward 41 3.5
7 Decraene Merlijn 8 4.0 1-0 Tanase Bogdan 42 4.0
8 Van Grieken Jasper 48 6.0 0-1 Vantorre Nils 9 8.5
9 Beuseling Lander 10 5.0 0-1 Van Damme Ulysse 47 5.0
10 Van Moortel Guust 50 4.0 0-1 Cappan Stan 11 6.5
11 De Medts Joren 14 2.0 0-1 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0
12 De Rycke Killian 16 6.0 0-1 Vandermeersch Lucas 53 3.0
13 Vander Donckt Xander 52 6.0 1-0 De Vidts Niels 17 4.0
14 Dechamps Norah 20 5.0 0-1 Cottenier Lennart 59 5.0
15 Vandermeersch Victor 54 5.5 0-1 Vertongen Jack 7 6.5
16 Olieslager Alex 36 5.5 1-0 De Meulenaere Yaro 15 3.5
17 De Groote Berre 12 6.0 1-0 Nikoghosyan David 35 5.5
18 De Keukelaere Ruben 13 5.0 1-0 Plessers Xander 37 3.0
19 De Wael Kasper 18 4.0 1-0 Rombout David 39 3.5
20 Musabayev Alexander 34 4.0 1-0 Debyser Lennert 19 3.0
21 Raes Lander 38 4.5 1-0 Degrande Lars 21 2.5
22 Deschepper Matteo 22 4.0 0-1 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0
23 Roosens Ruben 40 5.0 1-0 Devos Klaas 23 3.0
24 Diels Niels 24 0.0 0-1 Vagenende Lars 45 5.0
25 Van Daele Klaas 46 3.5 0-1 Du Four Maurice 25 3.5
26 Hertoghe Tiemen 30 3.0 1-0 Van Hecke Jonas 49 2.0
27 Yaghoubi Negin 56 4.5 1-0 Honraet Kobe 31 2.0
28 Ihm Thomas 32 4.0 1-0 Vynck Arnon 55 6.0
29 Verbrugghe Sinon 58 5.0 0-1 Margaryan Erik 33 4.5
  Ferminus Milo 57 1.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Gellinck Simon 1 5.5 1-0 Cappan Stan 11 6.5
2 Govoreanu Matei 3 7.0 1-0 Ghisa Alexander 27 5.0
3 Van Damme Ulysse 47 5.0 0-1 Debucke Ruben 4 6.0
4 Burssens Maya 5 5.0 1-0 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0
5 Vandermeersch Lucas 53 3.0 0-1 Plomp Mateo 6 7.0
6 Cottenier Lennart 59 5.0 0-1 Decraene Merlijn 8 4.0
7 Vantorre Nils 9 8.5 1-0 Vander Donckt Xander 52 6.0
8 Vertongen Jack 7 6.5 0-1 Musabayev Maxim 2 7.0
9 Beuseling Lander 10 5.0 0-1 Olieslager Alex 36 5.5
10 Margaryan Erik 33 4.5 0-1 De Groote Berre 12 6.0
11 Musabayev Alexander 34 4.0 0-1 De Keukelaere Ruben 13 5.0
12 Raes Lander 38 4.5 1-0 De Medts Joren 14 2.0
13 Roosens Ruben 40 5.0 0-1 De Rycke Killian 16 6.0
14 De Vidts Niels 17 4.0 1-0 Uytterhoeven Isabella 44 4.5
15 Rosseel Edward 41 3.5 1-0 De Wael Kasper 18 4.0
16 Tanase Bogdan 42 4.0 0-1 Dechamps Norah 20 5.0
17 Du Four Maurice 25 3.5 1-0 Van Grieken Jasper 48 6.0
18 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0 0-1 Frere David 26 4.0
19 Vagenende Lars 45 5.0 1-0 Haesart Seppe 28 4.0
20 Hanssens Daan 29 6.5 1-0 Van Moortel Guust 50 4.0
21 Vandermeersch Victor 54 5.5 1-0 Hertoghe Tiemen 30 3.0
22 Ihm Thomas 32 4.0 1-0 Ferminus Milo 57 1.0
23 Debyser Lennert 19 3.0 0-1 Yaghoubi Negin 56 4.5
24 De Meulenaere Yaro 15 3.5 0-1 Nikoghosyan David 35 5.5
25 Degrande Lars 21 2.5 0-1 Plessers Xander 37 3.0
26 Rombout David 39 3.5 0-1 Deschepper Matteo 22 4.0
27 Devos Klaas 23 3.0 1-0 Van Daele Klaas 46 3.5
28 Van Hecke Jonas 49 2.0 1-0 Diels Niels 24 0.0
29 Honraet Kobe 31 2.0 0-1 Verbrugghe Sinon 58 5.0
  Vynck Arnon 55 6.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Plomp Mateo 6 7.0 ½-½ Gellinck Simon 1 5.5
2 Decraene Merlijn 8 4.0 0-1 Govoreanu Matei 3 7.0
3 Debucke Ruben 4 6.0 1-0 Burssens Maya 5 5.0
4 Olieslager Alex 36 5.5 0-1 Vantorre Nils 9 8.5
5 Musabayev Maxim 2 7.0 1-0 Ihm Thomas 32 4.0
6 Cappan Stan 11 6.5 1-0 Raes Lander 38 4.5
7 De Groote Berre 12 6.0 1-0 Vagenende Lars 45 5.0
8 De Keukelaere Ruben 13 5.0 ½-½ Rosseel Edward 41 3.5
9 De Rycke Killian 16 6.0 1-0 Van Damme Ulysse 47 5.0
10 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0 0-1 De Vidts Niels 17 4.0
11 Dechamps Norah 20 5.0 1-0 Vandermeersch Lucas 53 3.0
12 Vander Donckt Xander 52 6.0 1-0 Du Four Maurice 25 3.5
13 Frere David 26 4.0 0-1 Vandermeersch Victor 54 5.5
14 Ghisa Alexander 27 5.0 1-0 Cottenier Lennart 59 5.0
15 Yaghoubi Negin 56 4.5 0-1 Hanssens Daan 29 6.5
16 De Medts Joren 14 2.0 0-1 Vertongen Jack 7 6.5
17 Uytterhoeven Isabella 44 4.5 0-1 Beuseling Lander 10 5.0
18 De Wael Kasper 18 4.0 0-1 Roosens Ruben 40 5.0
19 Deschepper Matteo 22 4.0 0-1 Tanase Bogdan 42 4.0
20 Van Grieken Jasper 48 6.0 1-0 Devos Klaas 23 3.0
21 Haesart Seppe 28 4.0 1-0 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0
22 Hertoghe Tiemen 30 3.0 0-1 Vynck Arnon 55 6.0
23 Van Moortel Guust 50 4.0 0-1 Margaryan Erik 33 4.5
24 Verbrugghe Sinon 58 5.0 1-0 Musabayev Alexander 34 4.0
25 Nikoghosyan David 35 5.5 1-0 Van Hecke Jonas 49 2.0
26 Plessers Xander 37 3.0 1-0 Ferminus Milo 57 1.0
27 Diels Niels 24 0.0 0-1 De Meulenaere Yaro 15 3.5
28 Honraet Kobe 31 2.0 1-0 Debyser Lennert 19 3.0
29 Van Daele Klaas 46 3.5 ½-½ Degrande Lars 21 2.5
  Rombout David 39 3.5 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Vantorre Nils 9 8.5 1-0 Debucke Ruben 4 6.0
2 Govoreanu Matei 3 7.0 ½-½ Plomp Mateo 6 7.0
3 Gellinck Simon 1 5.5 1-0 Decraene Merlijn 8 4.0
4 De Vidts Niels 17 4.0 0-1 Musabayev Maxim 2 7.0
5 Burssens Maya 5 5.0 1-0 Dechamps Norah 20 5.0
6 Ghisa Alexander 27 5.0 0-1 Cappan Stan 11 6.5
7 Hanssens Daan 29 6.5 1-0 De Groote Berre 12 6.0
8 Vandermeersch Victor 54 5.5 0-1 De Rycke Killian 16 6.0
9 Vertongen Jack 7 6.5 1-0 Vander Donckt Xander 52 6.0
10 Rosseel Edward 41 3.5 0-1 Olieslager Alex 36 5.5
11 Du Four Maurice 25 3.5 ½-½ De Keukelaere Ruben 13 5.0
12 Tanase Bogdan 42 4.0 0-1 Beuseling Lander 10 5.0
13 Vagenende Lars 45 5.0 1-0 Frere David 26 4.0
14 Van Damme Ulysse 47 5.0 1-0 Haesart Seppe 28 4.0
15 Ihm Thomas 32 4.0 0-1 Van Grieken Jasper 48 6.0
16 Margaryan Erik 33 4.5 0-1 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0
17 Vandermeersch Lucas 53 3.0 0-1 Nikoghosyan David 35 5.5
18 Vynck Arnon 55 6.0 0-1 Plessers Xander 37 3.0
19 Raes Lander 38 4.5 ½-½ Yaghoubi Negin 56 4.5
20 Roosens Ruben 40 5.0 0-1 Verbrugghe Sinon 58 5.0
21 Cottenier Lennart 59 5.0 1-0 De Wael Kasper 18 4.0
22 Musabayev Alexander 34 4.0 1-0 De Medts Joren 14 2.0
23 De Meulenaere Yaro 15 3.5 ½-½ Rombout David 39 3.5
24 Van Hecke Jonas 49 2.0 0-1 Deschepper Matteo 22 4.0
25 Devos Klaas 23 3.0 0-1 Uytterhoeven Isabella 44 4.5
26 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0 1-0 Hertoghe Tiemen 30 3.0
27 Ferminus Milo 57 1.0 0-1 Honraet Kobe 31 2.0
28 Van Daele Klaas 46 3.5 0-1 Van Moortel Guust 50 4.0
29 Degrande Lars 21 2.5 1-0 Diels Niels 24 0.0
  Debyser Lennert 19 3.0 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Gellinck Simon 1 5.5 0-1 Vantorre Nils 9 8.5
2 Musabayev Maxim 2 7.0 1-0 Govoreanu Matei 3 7.0
3 Cappan Stan 11 6.5 1-0 Debucke Ruben 4 6.0
4 De Rycke Killian 16 6.0 1-0 Burssens Maya 5 5.0
5 Plomp Mateo 6 7.0 1-0 Hanssens Daan 29 6.5
6 Beuseling Lander 10 5.0 0-1 Vertongen Jack 7 6.5
7 Olieslager Alex 36 5.5 1-0 De Groote Berre 12 6.0
8 Decraene Merlijn 8 4.0 0-1 Vagenende Lars 45 5.0
9 De Keukelaere Ruben 13 5.0 0-1 Van Damme Ulysse 47 5.0
10 Van Grieken Jasper 48 6.0 0-1 De Vidts Niels 17 4.0
11 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0 0-1 Dechamps Norah 20 5.0
12 Vander Donckt Xander 52 6.0 0-1 Ghisa Alexander 27 5.0
13 Nikoghosyan David 35 5.5 ½-½ Vandermeersch Victor 54 5.5
14 Plessers Xander 37 3.0 0-1 Cottenier Lennart 59 5.0
15 Verbrugghe Sinon 58 5.0 0-1 Raes Lander 38 4.5
16 Yaghoubi Negin 56 4.5 1-0 Du Four Maurice 25 3.5
17 Deschepper Matteo 22 4.0 1-0 Rosseel Edward 41 3.5
18 Frere David 26 4.0 0-1 Roosens Ruben 40 5.0
19 Haesart Seppe 28 4.0 1-0 Tanase Bogdan 42 4.0
20 Honraet Kobe 31 2.0 0-1 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0
21 Uytterhoeven Isabella 44 4.5 1-0 Ihm Thomas 32 4.0
22 Vynck Arnon 55 6.0 1-0 Margaryan Erik 33 4.5
23 Van Moortel Guust 50 4.0 1-0 Musabayev Alexander 34 4.0
24 De Meulenaere Yaro 15 3.5 1-0 Vandermeersch Lucas 53 3.0
25 Rombout David 39 3.5 1-0 Degrande Lars 21 2.5
26 De Medts Joren 14 2.0 1-0 Devos Klaas 23 3.0
27 De Wael Kasper 18 4.0 1-0 Van Hecke Jonas 49 2.0
28 Hertoghe Tiemen 30 3.0 1-0 Debyser Lennert 19 3.0
29 Diels Niels 24 0.0 0-1 Van Daele Klaas 46 3.5
  Ferminus Milo 57 1.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Vantorre Nils 9 8.5 ½-½ Cappan Stan 11 6.5
2 Plomp Mateo 6 7.0 0-1 Musabayev Maxim 2 7.0
3 Vertongen Jack 7 6.5 1-0 De Rycke Killian 16 6.0
4 Govoreanu Matei 3 7.0 1-0 Olieslager Alex 36 5.5
5 Debucke Ruben 4 6.0 1-0 Gellinck Simon 1 5.5
6 Burssens Maya 5 5.0 0-1 Hanssens Daan 29 6.5
7 Cottenier Lennart 59 5.0 1-0 De Vidts Niels 17 4.0
8 Dechamps Norah 20 5.0 1-0 Vagenende Lars 45 5.0
9 Van Damme Ulysse 47 5.0 0-1 Ghisa Alexander 27 5.0
10 Raes Lander 38 4.5 1-0 Nikoghosyan David 35 5.5
11 Vandermeersch Victor 54 5.5 1-0 Yaghoubi Negin 56 4.5
12 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0 1-0 Decraene Merlijn 8 4.0
13 Beuseling Lander 10 5.0 0-1 Van Grieken Jasper 48 6.0
14 De Groote Berre 12 6.0 1-0 Uytterhoeven Isabella 44 4.5
15 Van Moortel Guust 50 4.0 0-1 De Keukelaere Ruben 13 5.0
16 Vander Donckt Xander 52 6.0 1-0 Deschepper Matteo 22 4.0
17 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0 0-1 Haesart Seppe 28 4.0
18 Plessers Xander 37 3.0 0-1 Verbrugghe Sinon 58 5.0
19 Roosens Ruben 40 5.0 0-1 Vynck Arnon 55 6.0
20 Rosseel Edward 41 3.5 1-0 De Meulenaere Yaro 15 3.5
21 Du Four Maurice 25 3.5 1-0 Rombout David 39 3.5
22 Ihm Thomas 32 4.0 1-0 De Medts Joren 14 2.0
23 Margaryan Erik 33 4.5 1-0 De Wael Kasper 18 4.0
24 Musabayev Alexander 34 4.0 0-1 Frere David 26 4.0
25 Tanase Bogdan 42 4.0 1-0 Hertoghe Tiemen 30 3.0
26 Vandermeersch Lucas 53 3.0 1-0 Honraet Kobe 31 2.0
27 Debyser Lennert 19 3.0 1-0 Degrande Lars 21 2.5
28 Van Hecke Jonas 49 2.0 0-1 Van Daele Klaas 46 3.5
29 Devos Klaas 23 3.0 1-0 Diels Niels 24 0.0
  Ferminus Milo 57 1.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Musabayev Maxim 2 7.0 0-1 Vantorre Nils 9 8.5
2 Cappan Stan 11 6.5 0-1 Govoreanu Matei 3 7.0
3 Dechamps Norah 20 5.0 0-1 Vertongen Jack 7 6.5
4 Debucke Ruben 4 6.0 1-0 Cottenier Lennart 59 5.0
5 Ghisa Alexander 27 5.0 0-1 Plomp Mateo 6 7.0
6 Hanssens Daan 29 6.5 1-0 De Rycke Killian 16 6.0
7 Gellinck Simon 1 5.5 1-0 Raes Lander 38 4.5
8 Olieslager Alex 36 5.5 1-0 Vandermeersch Victor 54 5.5
9 Vagenende Lars 45 5.0 0-1 Burssens Maya 5 5.0
10 De Groote Berre 12 6.0 1-0 Van Damme Ulysse 47 5.0
11 De Keukelaere Ruben 13 5.0 0-1 Van Grieken Jasper 48 6.0
12 De Vidts Niels 17 4.0 0-1 Vynck Arnon 55 6.0
13 Haesart Seppe 28 4.0 0-1 Vander Donckt Xander 52 6.0
14 Verbrugghe Sinon 58 5.0 1-0 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0
15 Nikoghosyan David 35 5.5 1-0 Du Four Maurice 25 3.5
16 Yaghoubi Negin 56 4.5 1-0 Rosseel Edward 41 3.5
17 Decraene Merlijn 8 4.0 0-1 Roosens Ruben 40 5.0
18 Vandermeersch Lucas 53 3.0 0-1 Beuseling Lander 10 5.0
19 Deschepper Matteo 22 4.0 1-0 Plessers Xander 37 3.0
20 Frere David 26 4.0 1-0 Tanase Bogdan 42 4.0
21 Ihm Thomas 32 4.0 1-0 Van Moortel Guust 50 4.0
22 Uytterhoeven Isabella 44 4.5 ½-½ Margaryan Erik 33 4.5
23 Rombout David 39 3.5 0-1 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0
24 Van Daele Klaas 46 3.5 1-0 De Meulenaere Yaro 15 3.5
25 De Medts Joren 14 2.0 0-1 Debyser Lennert 19 3.0
26 De Wael Kasper 18 4.0 1-0 Honraet Kobe 31 2.0
27 Hertoghe Tiemen 30 3.0 0-1 Devos Klaas 23 3.0
28 Diels Niels 24 0.0 0-1 Musabayev Alexander 34 4.0
29 Degrande Lars 21 2.5 1-0 Van Hecke Jonas 49 2.0
  Ferminus Milo 57 1.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (25/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Punten Res. Naam Voornaam Rank Punten
1 Vantorre Nils 9 8.5 1-0 Vertongen Jack 7 6.5
2 Govoreanu Matei 3 7.0 ½-½ Hanssens Daan 29 6.5
3 Plomp Mateo 6 7.0 1-0 Debucke Ruben 4 6.0
4 Musabayev Maxim 2 7.0 1-0 Gellinck Simon 1 5.5
5 Cappan Stan 11 6.5 1-0 Olieslager Alex 36 5.5
6 Van Grieken Jasper 48 6.0 1-0 Burssens Maya 5 5.0
7 Cottenier Lennart 59 5.0 0-1 De Groote Berre 12 6.0
8 De Rycke Killian 16 6.0 1-0 Verbrugghe Sinon 58 5.0
9 Vander Donckt Xander 52 6.0 1-0 Dechamps Norah 20 5.0
10 Vynck Arnon 55 6.0 1-0 Ghisa Alexander 27 5.0
11 Nikoghosyan David 35 5.5 1-0 Yaghoubi Negin 56 4.5
12 Raes Lander 38 4.5 0-1 Vandermeersch Victor 54 5.5
13 Beuseling Lander 10 5.0 1-0 Ihm Thomas 32 4.0
14 Thao Leuang Van Kieran 43 4.0 0-1 De Keukelaere Ruben 13 5.0
15 Vagenende Lars 45 5.0 1-0 De Vidts Niels 17 4.0
16 Van Damme Ulysse 47 5.0 1-0 Deschepper Matteo 22 4.0
17 Van Nieuwerburg Gilles 51 5.0 1-0 Frere David 26 4.0
18 Roosens Ruben 40 5.0 1-0 Haesart Seppe 28 4.0
19 Du Four Maurice 25 3.5 0-1 Uytterhoeven Isabella 44 4.5
20 Margaryan Erik 33 4.5 1-0 Van Daele Klaas 46 3.5
21 Rosseel Edward 41 3.5 0-1 Decraene Merlijn 8 4.0
22 Plessers Xander 37 3.0 0-1 De Wael Kasper 18 4.0
23 Debyser Lennert 19 3.0 0-1 Tanase Bogdan 42 4.0
24 Devos Klaas 23 3.0 0-1 Van Moortel Guust 50 4.0
25 Musabayev Alexander 34 4.0 1-0 Vandermeersch Lucas 53 3.0
26 De Meulenaere Yaro 15 3.5 1-0 Degrande Lars 21 2.5
27 Honraet Kobe 31 2.0 0-1 Rombout David 39 3.5
28 Van Hecke Jonas 49 2.0 1-0 De Medts Joren 14 2.0
29 Diels Niels 24 0.0 0-1 Hertoghe Tiemen 30 3.0
  Ferminus Milo 57 1.0 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Vantorre Nils (Rank: 9)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo610
FIDE-ID258474
F-Elo1221
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Raes Lander BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 4      Olieslager Alex BEL 0 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Debucke Ruben BEL 996 6.0 W v 1 5.0 0.09 +0.91
6 1      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 Z v 1 6.0 0.08 +0.92
7 1      Cappan Stan BEL 0 6.5 W v ½ 6.5 0.92 -0.42
8 1      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z v 1 7.5 0.08 +0.92
9 1      Vertongen Jack BEL 670 6.5 W v 1 8.5 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1040 53.5 Totaal 8.5 5.27 +3.23
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1229
FIDE-ID254711
F-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Honraet Kobe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 8      Vertongen Jack BEL 670 6.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Ihm Thomas BEL 0 4.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 W - 1 5.0 0.62 +0.38
7 2      Plomp Mateo BEL 690 7.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
8 1      Vantorre Nils BEL 610 8.5 W ^ 0 6.0 0.92 -0.92
9 4      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 W ^ 1 7.0 0.45 +0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0875 49.5 Totaal 7.0 7.51 -0.51
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo690
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Rosseel Edward BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
5 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
6 5      Hanssens Daan BEL 0 6.5 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W ^ 0 5.0 0.08 -0.08
8 5      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Debucke Ruben BEL 996 6.0 W - 1 7.0 0.14 +0.86
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1158 49.0 Totaal 7.0 4.98 +2.02
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1141
FIDE-ID258059
F-Elo1058
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ihm Thomas BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Haesart Seppe BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 2      Plomp Mateo BEL 690 7.0 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
6 2      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z v 0 4.5 0.38 -0.38
7 4      Olieslager Alex BEL 0 5.5 W v 1 5.5 0.92 +0.08
8 2      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
9 2      Hanssens Daan BEL 0 6.5 W - ½ 7.0 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0849 49.5 Totaal 7.0 7.74 -0.74
Begin van de pagina
Cappan Stan (Rank: 11)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo0
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Roosens Ruben BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Raes Lander BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Debucke Ruben BEL 996 6.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      Vantorre Nils BEL 610 8.5 Z - ½ 5.5 0.08 +0.42
8 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 W ^ 0 5.5 0.08 -0.08
9 5      Olieslager Alex BEL 0 5.5 W ^ 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1003 51.0 Totaal 6.5 2.82 +3.68
Begin van de pagina
Hanssens Daan (Rank: 29)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Debucke Ruben BEL 996 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      De Groote Berre BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 5      Plomp Mateo BEL 690 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 6      Burssens Maya BEL 889 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
8 6      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 Z - ½ 6.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0929 50.5 Totaal 6.5 2.82 +3.68
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo670
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Olieslager Alex BEL 0 5.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 15      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
3 8      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W ^ 0 1.5 0.08 -0.08
4 16      De Medts Joren BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
5 9      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
6 6      Beuseling Lander BEL 0 5.0 Z v 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W v 1 5.5 0.92 +0.08
8 3      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
9 1      Vantorre Nils BEL 610 8.5 Z v 0 6.5 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0919 50.5 Totaal 6.5 7.10 -0.60
Begin van de pagina
Debucke Ruben (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14564
N-Elo996
FIDE-ID251275
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Margaryan Erik BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Hanssens Daan BEL 0 6.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Burssens Maya BEL 889 5.0 W - 1 4.0 0.65 +0.35
5 1      Vantorre Nils BEL 610 8.5 Z - 0 4.0 0.91 -0.91
6 3      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
7 5      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 W - 1 5.0 0.17 +0.83
8 4      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Plomp Mateo BEL 690 7.0 Z ^ 0 6.0 0.86 -0.86
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0863 53.5 Totaal 6.0 7.19 -1.19
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 16)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vagenende Lars BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 13      Roosens Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Burssens Maya BEL 889 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
7 3      Vertongen Jack BEL 670 6.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
8 6      Hanssens Daan BEL 0 6.5 Z v 0 5.0 0.50 -0.50
9 8      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 W v 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0779 46.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
De Groote Berre (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16726
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Rosseel Edward BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Margaryan Erik BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Vagenende Lars BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Hanssens Daan BEL 0 6.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 7      Olieslager Alex BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 45.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Van Grieken Jasper (Rank: 48)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17386
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Debyser Lennert BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Vantorre Nils BEL 610 8.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Du Four Maurice BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Devos Klaas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Ihm Thomas BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Beuseling Lander BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Burssens Maya BEL 889 5.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0749 41.0 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Vynck Arnon (Rank: 55)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16557
N-Elo0
FIDE-ID259284
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Frere David BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Ihm Thomas BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 22      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Plessers Xander BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Margaryan Erik BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 19      Roosens Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 10      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 6.0 4.00 +1.00
Begin van de pagina
Vander Donckt Xander (Rank: 52)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16001
N-Elo0
FIDE-ID258253
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 7      Vantorre Nils BEL 610 8.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 12      Du Four Maurice BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Vertongen Jack BEL 670 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 12      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 16      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
8 13      Haesart Seppe BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 43.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Olieslager Alex (Rank: 36)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19424
N-Elo0
FIDE-ID259438
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vertongen Jack BEL 670 6.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 16      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 9      Beuseling Lander BEL 0 5.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
4 4      Vantorre Nils BEL 610 8.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
5 10      Rosseel Edward BEL 0 3.5 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
6 7      De Groote Berre BEL 0 6.0 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
7 4      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
8 8      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 W v 1 5.5 0.50 +0.50
9 5      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0807 52.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Gellinck Simon (Rank: 1)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1266
FIDE-ID252921
F-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Frere David BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Cappan Stan BEL 0 6.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Plomp Mateo BEL 690 7.0 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
5 3      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Vantorre Nils BEL 610 8.5 W v 0 4.5 0.92 -0.92
7 5      Debucke Ruben BEL 996 6.0 Z v 0 4.5 0.83 -0.83
8 7      Raes Lander BEL 0 4.5 W v 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z v 0 5.5 0.55 -0.55
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0831 50.5 Totaal 5.5 7.82 -2.32
Begin van de pagina
Vandermeersch Victor (Rank: 54)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo0
FIDE-ID255688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Du Four Maurice BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 15      Vertongen Jack BEL 670 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Frere David BEL 0 4.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 13      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 11      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
8 8      Olieslager Alex BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
9 12      Raes Lander BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 43.0 Totaal 5.5 4.08 +1.42
Begin van de pagina
Nikoghosyan David (Rank: 35)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19548
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Plomp Mateo BEL 690 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 25      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 10      Raes Lander BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
8 15      Du Four Maurice BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 11      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 39.5 Totaal 5.5 4.08 +1.42
Begin van de pagina
Ghisa Alexander (Rank: 27)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo0
FIDE-ID260959
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 14      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Cappan Stan BEL 0 6.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 12      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Plomp Mateo BEL 690 7.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 10      Vynck Arnon BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1020 54.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 5)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo889
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Debucke Ruben BEL 996 6.0 Z - 0 3.0 0.35 -0.35
5 5      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
7 6      Hanssens Daan BEL 0 6.5 W - 0 4.0 0.92 -0.92
8 9      Vagenende Lars BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 6      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0996 48.0 Totaal 5.0 7.71 -2.71
Begin van de pagina
Van Damme Ulysse (Rank: 47)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.20251
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Beuseling Lander BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Debucke Ruben BEL 996 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 9      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Haesart Seppe BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 10      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 16      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0996 45.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Cottenier Lennart (Rank: 59)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16270
N-Elo0
FIDE-ID255521
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 14      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z v 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
4 14      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 21      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Plessers Xander BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Debucke Ruben BEL 996 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 7      De Groote Berre BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0813 37.0 Totaal 5.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Dechamps Norah (Rank: 20)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Burssens Maya BEL 889 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Vagenende Lars BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Vertongen Jack BEL 670 6.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 9      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 Z ^ 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0779 41.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Roosens Ruben (Rank: 40)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16759
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Devos Klaas BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Frere David BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 19      Vynck Arnon BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
9 18      Haesart Seppe BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 42.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Beuseling Lander (Rank: 10)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Rombout David BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 9      Olieslager Alex BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Vertongen Jack BEL 670 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Ihm Thomas BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 42.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
De Keukelaere Ruben (Rank: 13)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Plessers Xander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Rosseel Edward BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 11      Du Four Maurice BEL 0 3.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
6 9      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 15      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Verbrugghe Sinon (Rank: 58)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19099
N-Elo0
FIDE-ID259330
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Hanssens Daan BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 29      Margaryan Erik BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Honraet Kobe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Roosens Ruben BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 15      Raes Lander BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 18      Plessers Xander BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Van Nieuwerburg Gilles (Rank: 51)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      De Medts Joren BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Burssens Maya BEL 889 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 16      Margaryan Erik BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 17      Haesart Seppe BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 23      Rombout David BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 17      Frere David BEL 0 4.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0889 36.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Vagenende Lars (Rank: 45)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo0
FIDE-ID255670
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Rycke Killian BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Diels Niels BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Haesart Seppe BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Frere David BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 8      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      Burssens Maya BEL 889 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 15      De Vidts Niels BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0759 38.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Margaryan Erik (Rank: 33)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16155
N-Elo0
FIDE-ID258679
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Debucke Ruben BEL 996 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      De Groote Berre BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 22      Vynck Arnon BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 23      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 22      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 20      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0996 44.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Raes Lander (Rank: 38)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19554
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vantorre Nils BEL 610 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Degrande Lars BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      De Medts Joren BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Cappan Stan BEL 0 6.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 15      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 10      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 7      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 Z ^ 0 4.5 0.08 -0.08
9 12      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 W - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0938 45.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Uytterhoeven Isabella (Rank: 44)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.18190
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Burssens Maya BEL 889 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Beuseling Lander BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 21      Ihm Thomas BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 22      Margaryan Erik BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 19      Du Four Maurice BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0889 38.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Yaghoubi Negin (Rank: 56)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.20057
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Ghisa Alexander BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Honraet Kobe BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 23      Debyser Lennert BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 15      Hanssens Daan BEL 0 6.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
5 19      Raes Lander BEL 0 4.5 Z v ½ 2.5 0.50 +0.00
6 16      Du Four Maurice BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 11      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
8 16      Rosseel Edward BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 11      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
De Vidts Niels (Rank: 17)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16289
N-Elo0
FIDE-ID255530
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 14      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 12      Vynck Arnon BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 15      Vagenende Lars BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 48.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Frere David (Rank: 26)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.15719
N-Elo0
FIDE-ID255599
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Vynck Arnon BEL 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Vagenende Lars BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Roosens Ruben BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 20      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 17      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 44.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Haesart Seppe (Rank: 28)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19505
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Ferminus Milo BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Vagenende Lars BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 13      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 18      Roosens Ruben BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1141 42.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 8)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo630
FIDE-ID255556
F-Elo1115
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Plessers Xander BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Vagenende Lars BEL 0 5.0 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
7 12      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.92 -0.92
8 17      Roosens Ruben BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
9 21      Rosseel Edward BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1203 42.0 Totaal 4.0 6.60 -2.60
Begin van de pagina
Tanase Bogdan (Rank: 42)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.20073
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Beuseling Lander BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Haesart Seppe BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 20      Frere David BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 23      Debyser Lennert BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 37.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Ihm Thomas (Rank: 32)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.19922
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Govoreanu Matei BEL 1141 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Vynck Arnon BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 22      Ferminus Milo BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      De Medts Joren BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 21      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Beuseling Lander BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1185 42.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Van Moortel Guust (Rank: 50)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.20367
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Degrande Lars BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Cappan Stan BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 20      Hanssens Daan BEL 0 6.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Margaryan Erik BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
8 21      Ihm Thomas BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 24      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Thao Leuang Van Kieran (Rank: 43)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.18231
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Medts Joren BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Frere David BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Haesart Seppe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Honraet Kobe BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 14      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 33.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Deschepper Matteo (Rank: 22)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.17956
N-Elo0
FIDE-ID258440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Rombout David BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Rosseel Edward BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 19      Plessers Xander BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 16      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
De Wael Kasper (Rank: 18)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.19559
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Damme Ulysse BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Rombout David BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Rosseel Edward BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Roosens Ruben BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 23      Margaryan Erik BEL 0 4.5 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 26      Honraet Kobe BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 22      Plessers Xander BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Musabayev Alexander (Rank: 34)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Burssens Maya BEL 889 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      De Medts Joren BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 23      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Frere David BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 28      Diels Niels BEL 0 0.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 25      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0889 31.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Rosseel Edward (Rank: 41)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.18233
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Groote Berre BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Plomp Mateo BEL 690 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
5 10      Olieslager Alex BEL 0 5.5 W - 0 2.5 0.50 -0.50
6 17      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 20      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
8 16      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
9 21      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 43.5 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Du Four Maurice (Rank: 25)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.16121
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 16      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
7 21      Rombout David BEL 0 3.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
8 15      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
9 19      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 44.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Rombout David (Rank: 39)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.19764
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Beuseling Lander BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 23      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 Z v ½ 1.5 0.50 +0.00
6 25      Degrande Lars BEL 0 2.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 21      Du Four Maurice BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 23      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 27      Honraet Kobe BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
De Meulenaere Yaro (Rank: 15)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.20041
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Olieslager Alex BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
4 27      Diels Niels BEL 0 0.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 23      Rombout David BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 24      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 20      Rosseel Edward BEL 0 3.5 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
8 24      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 Z ^ 0 2.5 0.50 -0.50
9 26      Degrande Lars BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Van Daele Klaas (Rank: 46)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.19618
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Vidts Niels BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Du Four Maurice BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 29      Degrande Lars BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
5 28      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
6 29      Diels Niels BEL 0 0.0 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
7 28      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
8 24      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 W v 1 3.5 0.50 +0.50
9 20      Margaryan Erik BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Plessers Xander (Rank: 37)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.19560
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Decraene Merlijn BEL 630 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Keukelaere Ruben BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Degrande Lars BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 26      Ferminus Milo BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Vynck Arnon BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 14      Cottenier Lennart BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 18      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 19      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      De Wael Kasper BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 36.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Vandermeersch Lucas (Rank: 53)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Diels Niels BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      De Rycke Killian BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Plomp Mateo BEL 690 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 11      Dechamps Norah BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 17      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 24      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Honraet Kobe BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
8 18      Beuseling Lander BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 25      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 38.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Devos Klaas (Rank: 23)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.16555
N-Elo0
FIDE-ID255572
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Vander Donckt Xander BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Roosens Ruben BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Uytterhoeven Isabella BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      De Medts Joren BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 29      Diels Niels BEL 0 0.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 27      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
9 24      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Debyser Lennert (Rank: 19)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.20400
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Grieken Jasper BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Honraet Kobe BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 28      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 27      Degrande Lars BEL 0 2.5 W v 1 2.0 0.50 +0.50
8 25      De Medts Joren BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 23      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Hertoghe Tiemen (Rank: 30)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.19789
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Gellinck Simon BEL 1266 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Vandermeersch Victor BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Vynck Arnon BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 28      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 25      Tanase Bogdan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 27      Devos Klaas BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 29      Diels Niels BEL 0 0.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 33.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Degrande Lars (Rank: 21)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.19750
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Moortel Guust BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Raes Lander BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Plessers Xander BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 29      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
5 29      Diels Niels BEL 0 0.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
6 25      Rombout David BEL 0 3.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7 27      Debyser Lennert BEL 0 3.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
8 29      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
9 26      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
De Medts Joren (Rank: 14)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.19605
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Van Nieuwerburg Gilles BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Raes Lander BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Vertongen Jack BEL 670 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 22      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      Devos Klaas BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 22      Ihm Thomas BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 25      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 28      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 36.0 Totaal 2.0 4.08 -2.08
Begin van de pagina
Honraet Kobe (Rank: 31)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.19609
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Yaghoubi Negin BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 29      Verbrugghe Sinon BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Debyser Lennert BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 27      Ferminus Milo BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Thao Leuang Van Kieran BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 26      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 26      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 27      Rombout David BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1229 35.0 Totaal 2.0 4.08 -2.08
Begin van de pagina
Van Hecke Jonas (Rank: 49)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.20353
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Dechamps Norah BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Diels Niels BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 25      Nikoghosyan David BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Deschepper Matteo BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      De Wael Kasper BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 28      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 29      Degrande Lars BEL 0 2.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 28      De Medts Joren BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Ferminus Milo (Rank: 57)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Haesart Seppe BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 22      Ihm Thomas BEL 0 4.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
4 26      Plessers Xander BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
5 27      Honraet Kobe BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 13.0 Totaal 1.0 2.00 -2.00
Begin van de pagina
Diels Niels (Rank: 24)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.20019
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Vandermeersch Lucas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Vagenende Lars BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Van Hecke Jonas BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 27      De Meulenaere Yaro BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 29      Degrande Lars BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 29      Van Daele Klaas BEL 0 3.5 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 29      Devos Klaas BEL 0 3.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
8 28      Musabayev Alexander BEL 0 4.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
9 29      Hertoghe Tiemen BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 0.0 4.50 -4.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Vantorre Nils 9 610 970 8.5 30 W 1 11 Z 1 13 W 1 14 Z 1 8 W 1 15 Z 1 5 W ½ 2 Z 1 7 W 1 50.25 43.50 43.5 8
2 Musabayev Maxim 2 1229 1123 7.0 56 Z 1 18 W 0 7 Z 1 38 W 1 33 Z 1 4 W 1 3 Z 1 1 W 0 15 W 1 36.00 43.50 35.0 7
3 Plomp Mateo 6 690 846 7.0 17 Z 1 44 W 1 50 Z 1 15 W ½ 4 Z ½ 6 W 1 2 W 0 18 Z 1 8 W 1 35.75 42.50 36.5 6
4 Govoreanu Matei 3 1141 1006 7.0 38 W 1 35 Z 1 18 W 1 36 Z 1 3 W ½ 2 Z 0 14 W 1 5 Z 1 6 W ½ 35.75 41.50 38.0 6
5 Cappan Stan 11 0 612 6.5 23 W 1 39 Z 1 15 Z 0 30 W 1 18 Z 1 8 W 1 1 Z ½ 4 W 0 14 W 1 34.25 42.50 34.5 6
6 Hanssens Daan 29 0 579 6.5 26 W 1 8 Z 0 39 W 1 32 Z 1 10 W 1 3 Z 0 19 Z 1 9 W 1 4 Z ½ 34.00 42.00 32.5 6
7 Vertongen Jack 7 670 563 6.5 14 W ½ 16 Z 1 2 W 0 55 Z 1 13 W 1 24 Z 1 9 W 1 22 Z 1 1 Z 0 32.25 43.50 32.5 6
8 Debucke Ruben 4 996 832 6.0 29 Z 1 6 W 1 20 Z 1 19 W 1 1 Z 0 5 Z 0 15 W 1 21 W 1 3 Z 0 31.00 44.00 35.0 6
9 De Rycke Killian 16 0 290 6.0 28 Z 1 50 W 0 23 Z 1 20 W 1 16 Z 1 19 W 1 7 Z 0 6 Z 0 26 W 1 30.50 38.50 32.0 6
10 De Groote Berre 12 0 117 6.0 44 Z 0 17 W 1 29 Z 1 28 W 1 6 Z 0 14 Z 0 31 W 1 20 W 1 21 Z 1 29.00 36.50 27.0 6
11 Van Grieken Jasper 48 0 284 6.0 52 Z 1 1 W 0 45 Z 0 51 W 1 38 Z 1 33 W 0 24 Z 1 25 Z 1 19 W 1 24.50 35.00 26.0 6
12 Vynck Arnon 55 0 87 6.0 34 W 0 38 Z 0 B1 53 Z 1 49 W 0 29 W 1 23 Z 1 33 Z 1 18 W 1 24.50 29.50 23.0 5
13 Vander Donckt Xander 52 0 259 6.0 51 Z 1 33 W 1 1 Z 0 45 W 1 7 Z 0 18 W 0 41 W 1 35 Z 1 22 W 1 23.50 37.00 29.0 6
14 Olieslager Alex 36 0 349 5.5 7 Z ½ 47 W 1 24 Z 1 1 W 0 44 Z 1 10 W 1 4 Z 0 16 W 1 5 Z 0 26.75 45.00 30.5 5
15 Gellinck Simon 1 1266 1001 5.5 53 W 1 34 Z 1 5 W 1 3 Z ½ 36 W 1 1 W 0 8 Z 0 30 W 1 2 Z 0 25.50 43.50 34.0 5
16 Vandermeersch Victor 54 0 154 5.5 45 Z 1 7 W 0 53 W 1 34 Z 1 9 W 0 17 Z ½ 32 W 1 14 Z 0 30 Z 1 22.25 36.50 28.0 5
17 Nikoghosyan David 35 0 157 5.5 3 W 0 10 Z 0 47 Z 1 57 W 1 50 Z 1 16 W ½ 30 Z 0 45 W 1 32 W 1 19.25 34.50 23.0 5
18 Ghisa Alexander 27 0 376 5.0 32 W 1 2 Z 1 4 Z 0 21 W 1 5 W 0 13 Z 1 20 Z 1 3 W 0 12 Z 0 27.00 44.00 30.0 5
19 Burssens Maya 5 889 581 5.0 43 W 1 31 Z 1 27 W 1 8 Z 0 22 W 1 9 Z 0 6 W 0 28 Z 1 11 Z 0 23.50 39.50 31.0 5
20 Van Damme Ulysse 47 0 147 5.0 42 W 1 24 Z 1 8 W 0 9 Z 0 35 W 1 25 Z 1 18 W 0 10 Z 0 41 W 1 22.00 37.00 27.0 5
21 Cottenier Lennart 59 0 203 5.0 B1 22 Z 1 36 W 0 18 Z 0 42 W 1 49 Z 1 33 W 1 8 Z 0 10 W 0 20.00 34.00 29.0 4
22 Dechamps Norah 20 0 209 5.0 57 Z 1 21 W 0 37 Z 1 50 W 1 19 Z 0 27 Z 1 28 W 1 7 W 0 13 Z 0 19.00 36.00 29.0 5
23 Roosens Ruben 40 0 106 5.0 5 Z 0 51 W 1 9 W 0 42 Z 1 26 W 0 34 Z 1 12 W 0 36 Z 1 35 W 1 19.00 35.00 21.0 5
24 Beuseling Lander 10 0 110 5.0 46 Z 1 20 W 0 14 W 0 31 Z 1 37 Z 1 7 W 0 11 W 0 50 Z 1 38 W 1 18.50 35.50 23.0 5
25 De Keukelaere Ruben 13 0 36 5.0 37 Z 0 49 W 1 43 Z 1 44 W ½ 45 Z ½ 20 W 0 39 Z 1 11 W 0 40 Z 1 18.50 30.50 24.5 4
26 Verbrugghe Sinon 58 0 36 5.0 6 Z 0 29 W 0 56 Z 1 43 W 1 23 Z 1 30 W 0 49 Z 1 40 W 1 9 Z 0 18.00 34.50 23.0 5
27 Van Nieuwerburg Gilles 51 0 135 5.0 41 W 1 55 Z 1 19 Z 0 33 W 0 29 Z 1 22 W 0 35 W 0 46 Z 1 34 W 1 17.50 30.50 25.0 5
28 Vagenende Lars 45 0 205 5.0 9 W 0 59 Z 1 35 W 1 10 Z 0 34 W 1 36 Z 1 22 Z 0 19 W 0 33 W 1 16.00 34.00 25.0 5
29 Margaryan Erik 33 0 111 4.5 8 W 0 26 Z 1 10 W 0 39 Z 1 27 W 0 12 Z 0 42 W 1 31 Z ½ 48 W 1 18.75 36.00 19.0 4
30 Raes Lander 38 0 208 4.5 1 Z 0 54 W 1 55 W 1 5 Z 0 32 W ½ 26 Z 1 17 W 1 15 Z 0 16 W 0 17.25 41.00 24.5 4
31 Uytterhoeven Isabella 44 0 99 4.5 47 Z 1 19 W 0 33 Z 0 24 W 0 51 Z 1 38 W 1 10 Z 0 29 W ½ 45 Z 1 16.25 32.00 20.0 4
32 Yaghoubi Negin 56 0 0 4.5 18 Z 0 56 W 1 52 Z 1 6 W 0 30 Z ½ 45 W 1 16 Z 0 44 W 1 17 Z 0 13.75 34.00 23.5 4
33 De Vidts Niels 17 0 94 4.0 48 W 1 13 Z 0 31 W 1 27 Z 1 2 W 0 11 Z 1 21 Z 0 12 W 0 28 Z 0 19.00 39.00 26.0 4
34 Frere David 26 0 98 4.0 12 Z 1 15 W 0 40 Z 1 16 W 0 28 Z 0 23 W 0 43 Z 1 37 W 1 27 Z 0 17.50 35.50 21.0 4
35 Haesart Seppe 28 0 84 4.0 58 Z 1 4 W 0 28 Z 0 40 W 1 20 Z 0 37 W 1 27 Z 1 13 W 0 23 Z 0 15.50 37.00 22.0 4
36 Decraene Merlijn 8 630 365 4.0 49 Z 1 37 W 1 21 Z 1 4 W 0 15 Z 0 28 W 0 40 Z 0 23 W 0 44 Z 1 15.00 35.00 25.0 4
37 Tanase Bogdan 42 0 27 4.0 25 W 1 36 Z 0 22 W 0 41 Z 1 24 W 0 35 Z 0 53 W 1 34 Z 0 52 Z 1 14.50 31.00 19.0 4
38 Ihm Thomas 32 0 220 4.0 4 Z 0 12 W 1 58 W 1 2 Z 0 11 W 0 31 Z 0 55 W 1 39 W 1 24 Z 0 14.00 39.00 20.0 4
39 Van Moortel Guust 50 0 -43 4.0 54 Z 1 5 W 0 6 Z 0 29 W 0 48 Z 1 43 W 1 25 W 0 38 Z 0 51 Z 1 13.00 34.00 19.0 4
40 Thao Leuang Van Kieran 43 0 27 4.0 55 W 0 41 Z 1 34 W 0 35 Z 0 53 W 1 56 Z 1 36 W 1 26 Z 0 25 W 0 13.00 29.00 20.0 4
41 Deschepper Matteo 22 0 -43 4.0 27 Z 0 40 W 0 46 Z 1 37 W 0 57 Z 1 44 W 1 13 Z 0 49 W 1 20 Z 0 11.50 30.50 18.0 4
42 De Wael Kasper 18 0 -43 4.0 20 Z 0 46 W 1 44 Z 0 23 W 0 21 Z 0 57 W 1 29 Z 0 56 W 1 49 Z 1 10.00 28.50 15.0 4
43 Musabayev Alexander 34 0 56 4.0 19 Z 0 52 W 1 25 W 0 26 Z 0 55 W 1 39 Z 0 34 W 0 59 Z 1 50 W 1 7.50 28.50 16.0 4
44 Rosseel Edward 41 0 60 3.5 10 W 1 3 Z 0 42 W 1 25 Z ½ 14 W 0 41 Z 0 47 W 1 32 Z 0 36 W 0 16.00 36.00 22.0 3
45 Du Four Maurice 25 0 -87 3.5 16 W 0 48 Z 1 11 W 1 13 Z 0 25 W ½ 32 Z 0 46 W 1 17 Z 0 31 W 0 15.00 37.00 20.5 3
46 Rombout David 39 0 -141 3.5 24 W 0 42 Z 0 41 W 0 B1 47 Z ½ 54 W 1 45 Z 0 27 W 0 56 Z 1 8.75 27.50 13.5 2
47 De Meulenaere Yaro 15 0 -87 3.5 31 W 0 14 Z 0 17 W 0 59 Z 1 46 W ½ 50 W 1 44 Z 0 48 Z 0 54 W 1 7.00 28.50 13.5 3
48 Van Daele Klaas 46 0 -87 3.5 33 Z 0 45 W 0 51 Z 0 54 W ½ 39 W 0 59 Z 1 57 Z 1 47 W 1 29 Z 0 6.75 25.00 12.0 3
49 Plessers Xander 37 0 -55 3.0 36 W 0 25 Z 0 54 Z 1 58 W 1 12 Z 1 21 W 0 26 W 0 41 Z 0 42 W 0 10.50 32.00 18.0 3
50 Vandermeersch Lucas 53 0 -48 3.0 59 W 1 9 Z 1 3 W 0 22 Z 0 17 W 0 47 Z 0 56 W 1 24 W 0 43 Z 0 8.00 36.00 20.0 3
51 Devos Klaas 23 0 -125 3.0 13 W 0 23 Z 0 48 W 1 11 Z 0 31 W 0 55 Z 0 59 W 1 53 Z 1 39 W 0 6.50 32.00 12.0 3
52 Debyser Lennert 19 0 -193 3.0 11 W 0 43 Z 0 32 W 0 56 Z 0 B1 53 Z 0 54 W 1 55 Z 1 37 W 0 6.50 26.00 10.0 2
53 Hertoghe Tiemen 30 0 16 3.0 15 Z 0 57 W 1 16 Z 0 12 W 0 40 Z 0 52 W 1 37 Z 0 51 W 0 59 Z 1 4.50 30.00 13.0 3
54 Degrande Lars 21 0 -175 2.5 39 W 0 30 Z 0 49 W 0 48 Z ½ 59 W 1 46 Z 0 52 Z 0 57 W 1 47 Z 0 3.75 24.00 10.0 2
55 De Medts Joren 14 0 -146 2.0 40 Z 1 27 W 0 30 Z 0 7 W 0 43 Z 0 51 W 1 38 Z 0 52 W 0 57 Z 0 7.00 31.00 13.0 2
56 Honraet Kobe 31 0 -83 2.0 2 W 0 32 Z 0 26 W 0 52 W 1 58 Z 1 40 W 0 50 Z 0 42 Z 0 46 W 0 5.00 30.50 11.0 2
57 Van Hecke Jonas 49 0 -220 2.0 22 W 0 53 Z 0 59 W 1 17 Z 0 41 W 0 42 Z 0 48 W 0 54 Z 0 55 W 1 2.00 27.50 8.0 2
58 Ferminus Milo 57 0 -800 1.0 35 W 0 B1 38 Z 0 49 Z 0 56 W 0 A A A A 3.50 23.50 8.0 0
59 Diels Niels 24 0 -800 0.0 50 Z 0 28 W 0 57 Z 0 47 W 0 54 Z 0 48 W 0 51 Z 0 43 W 0 53 W 0 0.00 25.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/25 22:49