SwarLogo 25ste Soete Beese Jeugdtoernooi A SwarLogo
430
Organisator: De Vrijschaker Landegem
Arbiter: Kris Van Quickenborne
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 29/06/2019 tot 29/06/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. PtnTot. SB Buch Vsch. #Win -
1 Froeyman, Helmut +20 1976-••-•• 13668 2304 Kon. SK Deurne 7 7.0 29.50 26.50 28.0 7 0
2 Dauw, Sterre -20 2002-••-•• 15269 2184 Kon. Mechelse SK 7 6.0 23.00 23.50 21.0 6 0
3 De Waele, Warre -20 2002-••-•• 13376 2217 SK Rapid Aalter 6 5.0 20.00 29.00 22.0 5 0
4 Vandendriessche, Jan +20 1969-••-•• 20141 2148 KBSK Brugge 7 5.0 19.50 28.00 23.0 5 0
5 Vanden Bussche, Steven +20 1997-••-•• 11317 2051 KOSK Oostende 7 5.0 19.50 28.00 22.0 5 0
6 Boudry, William -20 2001-••-•• 10816 2051 LSV-Chesspirant 7 5.0 19.00 26.50 21.0 5 0
7 Tomme, Lowie -20 1999-••-•• 11412 2061 Kon. Waregemse SV 7 4.5 18.75 28.00 21.0 4 0
8 Roos, David +20 1992-••-•• 11789 2162 SC Caballos Zottegem 7 4.5 18.25 28.50 21.5 4 0
9 De Baets, Keano -20 1999-••-•• 14985 1667 SK Artevelde 7 4.5 15.25 23.50 17.5 4 0
10 Christiaens, Mark +20 1974-••-•• 47295 1834 SK Rapid Aalter 7 4.5 13.50 21.00 15.5 4 0
11 Godde, Matthias -20 2002-••-•• 14108 1932 SK Moretus Hoboken 6 4.0 14.75 26.00 16.5 2 0
12 Van De Wynkele, Herman +20 1951-••-•• 9644 2080 MSV 7 4.0 12.50 27.00 18.0 4 0
13 Pollet, Pepijn +20 1995-••-•• 50679 1852 Kon. Waregemse SV 7 4.0 12.00 25.00 17.0 4 0
14 De Baets, Branko -20 2002-••-•• 14992 1513 SK Artevelde 7 4.0 12.00 23.00 16.0 3 0
15 De Bock, Thijs -20 2001-••-•• 12997 1969 Kon. Mechelse SK 7 4.0 12.00 22.50 18.5 3 0
16 De Blende, Nando +20 1996-••-•• 11064 1931 Dendermonde 7 4.0 11.00 23.00 18.0 4 0
17 Zotikishvili, Dimitri -20 2004-••-•• 16319 1782 KOSK Oostende 7 4.0 10.50 22.00 16.0 4 0
18 Abidin, Aysajan +20 1983-••-•• 17291 1456 Leuven Centraal 7 4.0 8.50 18.00 12.0 4 0
19 De Bode, Joren +20 1994-••-•• 7251 1636 SC Caballos Zottegem 6 3.5 11.25 24.00 13.5 3 0
20 Claudon, Andreas -20 2001-••-•• 15816 1789 Caissa Europe 7 3.5 10.25 25.00 16.5 2 0
21 Cuvelier, Annelies +20 1994-••-•• 18465 1786 LSV-Chesspirant 7 3.5 10.25 23.00 16.0 3 0
22 Thienpont, Xander -20 2001-••-•• 12451 1413 LSV-Chesspirant 7 3.5 9.50 23.50 13.5 3 0
23 Geboers, Jimmy +20 1975-••-•• 22721 1867 Noordlimburgse SK 7 3.5 8.75 22.50 15.5 3 0
24 Motmans, Matthias -20 2001-••-•• 14552 1313 Kon. Mechelse SK 7 3.5 8.25 18.50 10.5 3 0
25 Deleu, Gilles +20 1995-••-•• 21261 1408 Izegemse SK 7 3.0 8.50 23.00 12.0 3 0
26 Van Doorne, Stijn +20 1996-••-•• 15007 1348 De Vrijschaker Landegem 6 3.0 7.50 19.50 10.0 3 0
27 Dayer, Glenn +20 1963-••-•• 24384 1809 KOSK Oostende 7 3.0 6.00 21.00 14.5 2 0
28 Pouliart, Sander +20 1998-••-•• 15856 1462 Kon. Mechelse SK 7 3.0 6.00 16.00 8.0 3 0
29 Daels, Emma -20 2002-••-•• 10544 1493 SC Pionniers Tielt 7 3.0 5.00 21.00 12.0 3 0
30 Daels, Ilse -20 2001-••-•• 10542 1557 SC Pionniers Tielt 5 3.0 5.00 18.50 10.0 3 0
31 Ost, Roger +20 1955-••-•• 97150 1546 Kon. Waregemse SV 7 2.5 10.00 24.00 12.0 2 0
32 Van Campenhout, Arne -20 2002-••-•• 15268 1150 LSV-Chesspirant 6 2.5 8.75 23.00 12.5 2 0
33 Van Lierde, Carl +20 1977-••-•• 20055 0 SC Caballos Zottegem 7 2.5 3.75 16.50 6.5 2 0
34 De Bakker, Mathisse -20 2001-••-•• 13652 0 Kon. Waregemse SV 7 2.0 6.00 21.50 11.0 2 0
35 Deschuyteneer, Lucien +20 1949-••-•• 64068 1407 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 7 2.0 5.00 20.50 10.0 2 0
36 Ingels, Nick +20 1990-••-•• 24147 1150 LSV-Chesspirant 7 2.0 4.00 16.00 3.0 2 0
37 Drossart, Julien +20 1991-••-•• 63771 1392 L'Echiquier de la Haute Senne 7 2.0 3.50 19.50 7.0 2 0
38 Burssens, Ruben -20 2002-••-•• 17961 888 Mercatel 7 2.0 3.00 16.50 6.0 2 0
39 De Bie, Yannick +20 1998-••-•• 16762 0 Kon. Mechelse SK 7 1.5 3.25 20.00 5.5 1 0
40 Schildermans, Robbe +20 1998-••-•• 11130 1089 LSV-Chesspirant 7 1.0 2.00 16.50 3.0 1 0
41 A Silantev, Ilia -20 2002-••-•• 18840 1365 Dolle Toren Leuven 0 0.0 0.00 16.50 0.0 0 0
42 A De Block, Fabio -20 2000-••-•• 11034 1982 Gambiet Opwijk 1 0.0 0.00 14.50 0.0 0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. PtnTot. SB Buch Vsch. #Win -
1 Froeyman, Helmut +20 1976-••-•• 13668 2304 Kon. SK Deurne 7 7.0 29.50 26.50 28.0 7 0
2 Vandendriessche, Jan +20 1969-••-•• 20141 2148 KBSK Brugge 7 5.0 19.50 28.00 23.0 5 0
3 Vanden Bussche, Steven +20 1997-••-•• 11317 2051 KOSK Oostende 7 5.0 19.50 28.00 22.0 5 0
4 Roos, David +20 1992-••-•• 11789 2162 SC Caballos Zottegem 7 4.5 18.25 28.50 21.5 4 0
5 Christiaens, Mark +20 1974-••-•• 47295 1834 SK Rapid Aalter 7 4.5 13.50 21.00 15.5 4 0
6 Van De Wynkele, Herman +20 1951-••-•• 9644 2080 MSV 7 4.0 12.50 27.00 18.0 4 0
7 Pollet, Pepijn +20 1995-••-•• 50679 1852 Kon. Waregemse SV 7 4.0 12.00 25.00 17.0 4 0
8 De Blende, Nando +20 1996-••-•• 11064 1931 Dendermonde 7 4.0 11.00 23.00 18.0 4 0
9 Abidin, Aysajan +20 1983-••-•• 17291 1456 Leuven Centraal 7 4.0 8.50 18.00 12.0 4 0
10 De Bode, Joren +20 1994-••-•• 7251 1636 SC Caballos Zottegem 6 3.5 11.25 24.00 13.5 3 0
11 Cuvelier, Annelies +20 1994-••-•• 18465 1786 LSV-Chesspirant 7 3.5 10.25 23.00 16.0 3 0
12 Geboers, Jimmy +20 1975-••-•• 22721 1867 Noordlimburgse SK 7 3.5 8.75 22.50 15.5 3 0
13 Deleu, Gilles +20 1995-••-•• 21261 1408 Izegemse SK 7 3.0 8.50 23.00 12.0 3 0
14 Van Doorne, Stijn +20 1996-••-•• 15007 1348 De Vrijschaker Landegem 6 3.0 7.50 19.50 10.0 3 0
15 Dayer, Glenn +20 1963-••-•• 24384 1809 KOSK Oostende 7 3.0 6.00 21.00 14.5 2 0
16 Pouliart, Sander +20 1998-••-•• 15856 1462 Kon. Mechelse SK 7 3.0 6.00 16.00 8.0 3 0
17 Ost, Roger +20 1955-••-•• 97150 1546 Kon. Waregemse SV 7 2.5 10.00 24.00 12.0 2 0
18 Van Lierde, Carl +20 1977-••-•• 20055 0 SC Caballos Zottegem 7 2.5 3.75 16.50 6.5 2 0
19 Deschuyteneer, Lucien +20 1949-••-•• 64068 1407 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 7 2.0 5.00 20.50 10.0 2 0
20 Ingels, Nick +20 1990-••-•• 24147 1150 LSV-Chesspirant 7 2.0 4.00 16.00 3.0 2 0
21 Drossart, Julien +20 1991-••-•• 63771 1392 L'Echiquier de la Haute Senne 7 2.0 3.50 19.50 7.0 2 0
22 De Bie, Yannick +20 1998-••-•• 16762 0 Kon. Mechelse SK 7 1.5 3.25 20.00 5.5 1 0
23 Schildermans, Robbe +20 1998-••-•• 11130 1089 LSV-Chesspirant 7 1.0 2.00 16.50 3.0 1 0
Categorie: -20
Nr. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. PtnTot. SB Buch Vsch. #Win -
1 Dauw, Sterre -20 2002-••-•• 15269 2184 Kon. Mechelse SK 7 6.0 23.00 23.50 21.0 6 0
2 De Waele, Warre -20 2002-••-•• 13376 2217 SK Rapid Aalter 6 5.0 20.00 29.00 22.0 5 0
3 Boudry, William -20 2001-••-•• 10816 2051 LSV-Chesspirant 7 5.0 19.00 26.50 21.0 5 0
4 Tomme, Lowie -20 1999-••-•• 11412 2061 Kon. Waregemse SV 7 4.5 18.75 28.00 21.0 4 0
5 De Baets, Keano -20 1999-••-•• 14985 1667 SK Artevelde 7 4.5 15.25 23.50 17.5 4 0
6 Godde, Matthias -20 2002-••-•• 14108 1932 SK Moretus Hoboken 6 4.0 14.75 26.00 16.5 2 0
7 De Baets, Branko -20 2002-••-•• 14992 1513 SK Artevelde 7 4.0 12.00 23.00 16.0 3 0
8 De Bock, Thijs -20 2001-••-•• 12997 1969 Kon. Mechelse SK 7 4.0 12.00 22.50 18.5 3 0
9 Zotikishvili, Dimitri -20 2004-••-•• 16319 1782 KOSK Oostende 7 4.0 10.50 22.00 16.0 4 0
10 Claudon, Andreas -20 2001-••-•• 15816 1789 Caissa Europe 7 3.5 10.25 25.00 16.5 2 0
11 Thienpont, Xander -20 2001-••-•• 12451 1413 LSV-Chesspirant 7 3.5 9.50 23.50 13.5 3 0
12 Motmans, Matthias -20 2001-••-•• 14552 1313 Kon. Mechelse SK 7 3.5 8.25 18.50 10.5 3 0
13 Daels, Emma -20 2002-••-•• 10544 1493 SC Pionniers Tielt 7 3.0 5.00 21.00 12.0 3 0
14 Daels, Ilse -20 2001-••-•• 10542 1557 SC Pionniers Tielt 5 3.0 5.00 18.50 10.0 3 0
15 Van Campenhout, Arne -20 2002-••-•• 15268 1150 LSV-Chesspirant 6 2.5 8.75 23.00 12.5 2 0
16 De Bakker, Mathisse -20 2001-••-•• 13652 0 Kon. Waregemse SV 7 2.0 6.00 21.50 11.0 2 0
17 Burssens, Ruben -20 2002-••-•• 17961 888 Mercatel 7 2.0 3.00 16.50 6.0 2 0
18 A Silantev, Ilia -20 2002-••-•• 18840 1365 Dolle Toren Leuven 0 0.0 0.00 16.50 0.0 0 0
19 A De Block, Fabio -20 2000-••-•• 11034 1982 Gambiet Opwijk 1 0.0 0.00 14.50 0.0 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Froeyman, Helmut 7.0 1-0 De Bode, Joren 3.5
2 Daels, Ilse 3.0 0-1ff De Waele, Warre 5.0
3 Dauw, Sterre 6.0 0-1 Ost, Roger 2.5
4 De Baets, Branko 4.0 0-1 Roos, David 4.5
5 Vandendriessche, Jan 5.0 1-0 Daels, Emma 3.0
6 Pouliart, Sander 3.0 0-1 Van De Wynkele, Herman 4.0
7 Tomme, Lowie 4.5 1-0 Abidin, Aysajan 4.0
8 Thienpont, Xander 3.5 0-1 Boudry, William 5.0
9 Vanden Bussche, Steven 5.0 1-0 Deleu, Gilles 3.0
10 Deschuyteneer, Lucien 2.0 1-0 De Block, Fabio 0.0
11 De Bock, Thijs 4.0 1-0 Drossart, Julien 2.0
12 Silantev, Ilia 0.0 0-1ff Godde, Matthias 4.0
13 De Blende, Nando 4.0 1-0 Van Doorne, Stijn 3.0
14 Motmans, Matthias 3.5 ½-½ Geboers, Jimmy 3.5
15 Pollet, Pepijn 4.0 1-0 Ingels, Nick 2.0
16 Van Campenhout, Arne 2.5 ½-½ Christiaens, Mark 4.5
17 Dayer, Glenn 3.0 1-0 Schildermans, Robbe 1.0
18 Burssens, Ruben 2.0 0-1 Claudon, Andreas 3.5
19 Cuvelier, Annelies 3.5 1-0 De Bakker, Mathisse 2.0
20 De Bie, Yannick 1.5 0-1 Zotikishvili, Dimitri 4.0
21 De Baets, Keano 4.5 1-0 Van Lierde, Carl 2.5
Begin van de pagina
Ronde 2 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Godde, Matthias 4.0 0-1 Froeyman, Helmut 7.0
2 De Waele, Warre 5.0 1-0 De Blende, Nando 4.0
3 Roos, David 4.5 1-0 Pollet, Pepijn 4.0
4 Dayer, Glenn 3.0 0-1 Vandendriessche, Jan 5.0
5 Van De Wynkele, Herman 4.0 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5
6 Claudon, Andreas 3.5 ½-½ Tomme, Lowie 4.5
7 Boudry, William 5.0 1-0 De Baets, Keano 4.5
8 Zotikishvili, Dimitri 4.0 0-1 Vanden Bussche, Steven 5.0
9 Ost, Roger 2.5 0-1 De Bock, Thijs 4.0
10 Geboers, Jimmy 3.5 1-0 Deschuyteneer, Lucien 2.0
11 Christiaens, Mark 4.5 1-0 Motmans, Matthias 3.5
12 De Block, Fabio 0.0 0-1ff Van Campenhout, Arne 2.5
13 Drossart, Julien 2.0 0-1 Dauw, Sterre 6.0
14 De Bode, Joren 3.5 1ff-0 Silantev, Ilia 0.0
15 Van Doorne, Stijn 3.0 1ff-0 Daels, Ilse 3.0
16 Ingels, Nick 2.0 0-1 De Baets, Branko 4.0
17 Daels, Emma 3.0 1-0 Schildermans, Robbe 1.0
18 De Bakker, Mathisse 2.0 1-0 Pouliart, Sander 3.0
19 Abidin, Aysajan 4.0 1-0 Burssens, Ruben 2.0
20 Van Lierde, Carl 2.5 0-1 Thienpont, Xander 3.5
21 Deleu, Gilles 3.0 1-0 De Bie, Yannick 1.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Froeyman, Helmut 7.0 1-0 Van De Wynkele, Herman 4.0
2 Vanden Bussche, Steven 5.0 0-1 De Waele, Warre 5.0
3 De Bock, Thijs 4.0 0-1 Roos, David 4.5
4 Vandendriessche, Jan 5.0 1-0 Boudry, William 5.0
5 Tomme, Lowie 4.5 1-0 Christiaens, Mark 4.5
6 Geboers, Jimmy 3.5 1-0 Van Campenhout, Arne 2.5
7 Dauw, Sterre 6.0 1-0 Claudon, Andreas 3.5
8 De Baets, Branko 4.0 ½-½ Godde, Matthias 4.0
9 De Blende, Nando 4.0 1-0 Ost, Roger 2.5
10 Pollet, Pepijn 4.0 1-0 Daels, Emma 3.0
11 Deschuyteneer, Lucien 2.0 0-1 Dayer, Glenn 3.0
12 Cuvelier, Annelies 3.5 1-0 Abidin, Aysajan 4.0
13 Van Doorne, Stijn 3.0 0-1 Zotikishvili, Dimitri 4.0
14 De Baets, Keano 4.5 1-0 Deleu, Gilles 3.0
15 De Bode, Joren 3.5 0-1 De Bakker, Mathisse 2.0
16 Thienpont, Xander 3.5 1-0 Motmans, Matthias 3.5
17 Schildermans, Robbe 1.0 0-1 Daels, Ilse 3.0
18 Pouliart, Sander 3.0 1-0 Van Lierde, Carl 2.5
19 Burssens, Ruben 2.0 1-0 Drossart, Julien 2.0
20 De Bie, Yannick 1.5 1-0 Ingels, Nick 2.0
  De Block, Fabio 0.0 0 Afwezig  
  Silantev, Ilia 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Roos, David 4.5 0-1 Froeyman, Helmut 7.0
2 De Waele, Warre 5.0 0-1 Vandendriessche, Jan 5.0
3 Tomme, Lowie 4.5 1-0 Geboers, Jimmy 3.5
4 Pollet, Pepijn 4.0 0-1 Dauw, Sterre 6.0
5 Van De Wynkele, Herman 4.0 1-0 Dayer, Glenn 3.0
6 Boudry, William 5.0 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5
7 Thienpont, Xander 3.5 0-1 Vanden Bussche, Steven 5.0
8 Zotikishvili, Dimitri 4.0 0-1 De Bock, Thijs 4.0
9 De Bakker, Mathisse 2.0 0-1 De Blende, Nando 4.0
10 Godde, Matthias 4.0 1-0 De Baets, Keano 4.5
11 Christiaens, Mark 4.5 0-1 De Baets, Branko 4.0
12 Claudon, Andreas 3.5 1-0 Van Campenhout, Arne 2.5
13 Abidin, Aysajan 4.0 0-1 De Bode, Joren 3.5
14 Daels, Ilse 3.0 1-0 Deschuyteneer, Lucien 2.0
15 Ost, Roger 2.5 1-0 Van Doorne, Stijn 3.0
16 Daels, Emma 3.0 1-0 Burssens, Ruben 2.0
17 Deleu, Gilles 3.0 1-0 Pouliart, Sander 3.0
18 Motmans, Matthias 3.5 1-0 De Bie, Yannick 1.5
19 Drossart, Julien 2.0 1-0 Schildermans, Robbe 1.0
20 Ingels, Nick 2.0 0-1 Van Lierde, Carl 2.5
  De Block, Fabio 0.0 0 Afwezig  
  Silantev, Ilia 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Froeyman, Helmut 7.0 1-0 Vandendriessche, Jan 5.0
2 Vanden Bussche, Steven 5.0 1-0 Tomme, Lowie 4.5
3 De Bock, Thijs 4.0 0-1 De Waele, Warre 5.0
4 Dauw, Sterre 6.0 1-0 Van De Wynkele, Herman 4.0
5 De Blende, Nando 4.0 0-1 Roos, David 4.5
6 Geboers, Jimmy 3.5 0-1 Boudry, William 5.0
7 De Baets, Branko 4.0 ½-½ Claudon, Andreas 3.5
8 Dayer, Glenn 3.0 ½-½ Godde, Matthias 4.0
9 Daels, Ilse 3.0 0-1 Pollet, Pepijn 4.0
10 Cuvelier, Annelies 3.5 1-0 Ost, Roger 2.5
11 Daels, Emma 3.0 0-1 Zotikishvili, Dimitri 4.0
12 De Baets, Keano 4.5 1-0 Thienpont, Xander 3.5
13 De Bode, Joren 3.5 1-0 Deleu, Gilles 3.0
14 Christiaens, Mark 4.5 1-0 De Bakker, Mathisse 2.0
15 Van Campenhout, Arne 2.5 1-0 Motmans, Matthias 3.5
16 Van Doorne, Stijn 3.0 1-0 Pouliart, Sander 3.0
17 De Bie, Yannick 1.5 0-1 Abidin, Aysajan 4.0
18 Deschuyteneer, Lucien 2.0 1-0 Burssens, Ruben 2.0
19 Van Lierde, Carl 2.5 0-1 Drossart, Julien 2.0
20 Schildermans, Robbe 1.0 1-0 Ingels, Nick 2.0
  De Block, Fabio 0.0 0 Afwezig  
  Silantev, Ilia 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 De Waele, Warre 5.0 0-1 Froeyman, Helmut 7.0
2 Boudry, William 5.0 0-1 Dauw, Sterre 6.0
3 Roos, David 4.5 0-1 Vanden Bussche, Steven 5.0
4 Vandendriessche, Jan 5.0 0-1 Tomme, Lowie 4.5
5 Van De Wynkele, Herman 4.0 0-1 De Baets, Keano 4.5
6 Claudon, Andreas 3.5 ½-½ De Bock, Thijs 4.0
7 Godde, Matthias 4.0 ½-½ Cuvelier, Annelies 3.5
8 Zotikishvili, Dimitri 4.0 0-1 De Blende, Nando 4.0
9 De Bode, Joren 3.5 0-1 Pollet, Pepijn 4.0
10 Van Campenhout, Arne 2.5 0-1 De Baets, Branko 4.0
11 Geboers, Jimmy 3.5 0-1 Christiaens, Mark 4.5
12 Ost, Roger 2.5 ½-½ Dayer, Glenn 3.0
13 Deleu, Gilles 3.0 1-0 Daels, Ilse 3.0
14 Drossart, Julien 2.0 0-1 Daels, Emma 3.0
15 Abidin, Aysajan 4.0 1-0 Deschuyteneer, Lucien 2.0
16 De Bakker, Mathisse 2.0 0-1 Thienpont, Xander 3.5
17 Motmans, Matthias 3.5 1-0 Van Doorne, Stijn 3.0
18 Pouliart, Sander 3.0 1-0 De Bie, Yannick 1.5
19 Van Lierde, Carl 2.5 1-0 Schildermans, Robbe 1.0
20 Burssens, Ruben 2.0 0-1 Ingels, Nick 2.0
  De Block, Fabio 0.0 0 Afwezig  
  Silantev, Ilia 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Froeyman, Helmut 7.0 1-0 Vanden Bussche, Steven 5.0
2 Tomme, Lowie 4.5 0-1 Dauw, Sterre 6.0
3 Pollet, Pepijn 4.0 0-1 De Waele, Warre 5.0
4 De Baets, Keano 4.5 ½-½ Roos, David 4.5
5 De Blende, Nando 4.0 0-1 Vandendriessche, Jan 5.0
6 De Baets, Branko 4.0 0-1 Boudry, William 5.0
7 De Bock, Thijs 4.0 ½-½ Godde, Matthias 4.0
8 Christiaens, Mark 4.5 1-0 Claudon, Andreas 3.5
9 Cuvelier, Annelies 3.5 0-1 Zotikishvili, Dimitri 4.0
10 Daels, Emma 3.0 0-1 Van De Wynkele, Herman 4.0
11 Dayer, Glenn 3.0 0-1 Abidin, Aysajan 4.0
12 Thienpont, Xander 3.5 ½-½ De Bode, Joren 3.5
13 Deleu, Gilles 3.0 0-1 Geboers, Jimmy 3.5
14 Motmans, Matthias 3.5 1-0 Ost, Roger 2.5
15 Daels, Ilse 3.0 1-0 Van Campenhout, Arne 2.5
16 Deschuyteneer, Lucien 2.0 0-1 Pouliart, Sander 3.0
17 Van Doorne, Stijn 3.0 1-0 De Bakker, Mathisse 2.0
18 Ingels, Nick 2.0 1-0 Drossart, Julien 2.0
19 De Bie, Yannick 1.5 ½-½ Van Lierde, Carl 2.5
20 Schildermans, Robbe 1.0 0-1 Burssens, Ruben 2.0
  De Block, Fabio 0.0 0 Afwezig  
  Silantev, Ilia 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

FM Froeyman, Helmut (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2304
FIDE-ID203602
F-Elo2269
Landbel  (bel)
Club(124) Kon. SK Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Bode, Joren BEL 1636 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Godde, Matthias BEL 1932 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Van De Wynkele, Herman BEL 2080 4.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Roos, David BEL 2162 4.5 Z - 1 4.0 0.69 +0.31
5 1      Vandendriessche, Jan BEL 2148 5.0 W - 1 5.0 0.71 +0.29
6 1 FM De Waele, Warre BEL 2217 5.0 Z - 1 6.0 0.62 +0.38
7 1      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 5.0 W v 1 7.0 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2032 31.0 Totaal 7.0 5.43 +1.57
Begin van de pagina
Dauw, Sterre (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2184
FIDE-ID248886
F-Elo2053
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ost, Roger BEL 1546 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 13      Drossart, Julien BEL 1392 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Claudon, Andreas FRA 1789 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Pollet, Pepijn BEL 1852 4.0 Z ^ 1 3.0 0.88 +0.12
5 4      Van De Wynkele, Herman BEL 2080 4.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
6 2      Boudry, William BEL 2051 5.0 Z - 1 5.0 0.68 +0.32
7 2      Tomme, Lowie BEL 2061 4.5 Z - 1 6.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1824 25.5 Totaal 6.0 5.63 +0.37
Begin van de pagina
FM De Waele, Warre (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13376
N-Elo2217
FIDE-ID241156
F-Elo2225
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Daels, Ilse BEL 1557 3.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 2      De Blende, Nando BEL 1931 4.0 W v 1 2.0 0.84 +0.16
3 2      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 5.0 Z - 1 3.0 0.72 +0.28
4 2      Vandendriessche, Jan BEL 2148 5.0 W - 0 3.0 0.60 -0.60
5 3      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
6 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 7.0 W - 0 4.0 0.38 -0.38
7 3      Pollet, Pepijn BEL 1852 4.0 Z ^ 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1973 32.0 Totaal 5.0 4.25 -0.25
Begin van de pagina
Vandendriessche, Jan (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.20141
N-Elo2148
FIDE-ID204862
F-Elo2086
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Daels, Emma BEL 1493 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dayer, Glenn BEL 1809 3.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 4      Boudry, William BEL 2051 5.0 W - 1 3.0 0.63 +0.37
4 2 FM De Waele, Warre BEL 2217 5.0 Z - 1 4.0 0.40 +0.60
5 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 7.0 Z - 0 4.0 0.29 -0.29
6 4      Tomme, Lowie BEL 2061 4.5 W - 0 4.0 0.62 -0.62
7 5      De Blende, Nando BEL 1931 4.0 Z v 1 5.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1980 31.5 Totaal 5.0 4.52 +0.48
Begin van de pagina
Vanden Bussche, Steven (Rank: 9)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.11317
N-Elo2051
FIDE-ID228699
F-Elo2015
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Deleu, Gilles BEL 1408 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Zotikishvili, Dimitri BEL 1782 4.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2 FM De Waele, Warre BEL 2217 5.0 W - 0 2.0 0.28 -0.28
4 7      Thienpont, Xander BEL 1413 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Tomme, Lowie BEL 2061 4.5 W - 1 4.0 0.49 +0.51
6 3      Roos, David BEL 2162 4.5 Z ^ 1 5.0 0.35 +0.65
7 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 7.0 Z - 0 5.0 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1906 31.5 Totaal 5.0 3.98 +1.02
Begin van de pagina
Boudry, William (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2051
FIDE-ID234990
F-Elo2033
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Thienpont, Xander BEL 1413 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Baets, Keano BEL 1667 4.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 4      Vandendriessche, Jan BEL 2148 5.0 Z - 0 2.0 0.37 -0.37
4 6      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 6      Geboers, Jimmy BEL 1867 3.5 Z - 1 4.0 0.74 +0.26
6 2      Dauw, Sterre BEL 2184 6.0 W v 0 4.0 0.32 -0.32
7 6      De Baets, Branko BEL 1513 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1796 30.0 Totaal 5.0 5.00 +0.00
Begin van de pagina
Tomme, Lowie (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.11412
N-Elo2061
FIDE-ID228338
F-Elo2089
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Abidin, Aysajan BEL 1456 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Claudon, Andreas FRA 1789 3.5 Z - ½ 1.5 0.83 -0.33
3 5      Christiaens, Mark BEL 1834 4.5 W - 1 2.5 0.79 +0.21
4 3      Geboers, Jimmy BEL 1867 3.5 W - 1 3.5 0.75 +0.25
5 2      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 5.0 Z - 0 3.5 0.51 -0.51
6 4      Vandendriessche, Jan BEL 2148 5.0 Z v 1 4.5 0.38 +0.62
7 2      Dauw, Sterre BEL 2184 6.0 W ^ 0 4.5 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1904 31.5 Totaal 4.5 4.51 -0.01
Begin van de pagina
Roos, David (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2162
FIDE-ID210064
F-Elo2141
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Baets, Branko BEL 1513 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Pollet, Pepijn BEL 1852 4.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
4 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 7.0 W - 0 3.0 0.31 -0.31
5 5      De Blende, Nando BEL 1931 4.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
6 3      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 5.0 W - 0 4.0 0.65 -0.65
7 4      De Baets, Keano BEL 1667 4.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1898 32.5 Totaal 4.5 5.20 -0.70
Begin van de pagina
De Baets, Keano (Rank: 21)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1667
FIDE-ID247758
F-Elo1690
Landbel  (bel)
Club(465) SK Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Lierde, Carl BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Boudry, William BEL 2051 5.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 14      Deleu, Gilles BEL 1408 3.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 10      Godde, Matthias BEL 1932 4.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 12      Thienpont, Xander BEL 1413 3.5 W v 1 3.0 0.81 +0.19
6 5      Van De Wynkele, Herman BEL 2080 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Roos, David BEL 2162 4.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1841 26.5 Totaal 4.5 2.98 +1.52
Begin van de pagina
Christiaens, Mark (Rank: 16)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.47295
N-Elo1834
FIDE-ID205761
F-Elo1844
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Campenhout, Arne BEL 1150 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 11      Motmans, Matthias BEL 1313 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 5      Tomme, Lowie BEL 2061 4.5 Z - 0 1.5 0.21 -0.21
4 11      De Baets, Branko BEL 1513 4.0 W - 0 1.5 0.87 -0.87
5 14      De Bakker, Mathisse BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 11      Geboers, Jimmy BEL 1867 3.5 Z ^ 1 3.5 0.45 +0.55
7 8      Claudon, Andreas FRA 1789 3.5 W - 1 4.5 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1615 23.5 Totaal 4.5 4.85 -0.35
Begin van de pagina
Godde, Matthias (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo1932
FIDE-ID243426
F-Elo1906
Landbel  (bel)
Club(130) SK Moretus Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Silantev, Ilia BEL 1365 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 7.0 W v 0 1.0 0.10 -0.10
3 8      De Baets, Branko BEL 1513 4.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 10      De Baets, Keano BEL 1667 4.5 W - 1 2.5 0.82 +0.18
5 8      Dayer, Glenn BEL 1809 3.0 Z ^ ½ 3.0 0.67 -0.17
6 7      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 W v ½ 3.5 0.70 -0.20
7 7      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 Z - ½ 4.0 0.45 +0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1773 26.0 Totaal 4.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Van De Wynkele, Herman (Rank: 6)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2080
FIDE-ID207144
F-Elo2078
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 7.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
4 5      Dayer, Glenn BEL 1809 3.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
5 4      Dauw, Sterre BEL 2184 6.0 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
6 5      De Baets, Keano BEL 1667 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 10      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1815 30.0 Totaal 4.0 5.02 -1.02
Begin van de pagina
Pollet, Pepijn (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.50679
N-Elo1852
FIDE-ID219967
F-Elo1667
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Ingels, Nick BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Roos, David BEL 2162 4.5 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 10      Daels, Emma BEL 1493 3.0 W - 1 2.0 0.90 +0.10
4 4      Dauw, Sterre BEL 2184 6.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
5 9      Daels, Ilse BEL 1557 3.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
6 9      De Bode, Joren BEL 1636 3.5 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
7 3 FM De Waele, Warre BEL 2217 5.0 W - 0 4.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1771 27.0 Totaal 4.0 3.81 +0.19
Begin van de pagina
De Baets, Branko (Rank: 25)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1513
FIDE-ID248932
F-Elo1634
Landbel  (bel)
Club(465) SK Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Roos, David BEL 2162 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Ingels, Nick BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 8      Godde, Matthias BEL 1932 4.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 11      Christiaens, Mark BEL 1834 4.5 Z - 1 2.5 0.13 +0.87
5 7      Claudon, Andreas FRA 1789 3.5 W - ½ 3.0 0.17 +0.33
6 10      Van Campenhout, Arne BEL 1150 2.5 Z - 1 4.0 0.90 +0.10
7 6      Boudry, William BEL 2051 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1724 26.0 Totaal 4.0 2.34 +1.66
Begin van de pagina
De Bock, Thijs (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo1969
FIDE-ID237809
F-Elo1985
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Drossart, Julien BEL 1392 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Ost, Roger BEL 1546 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Roos, David BEL 2162 4.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
4 8      Zotikishvili, Dimitri BEL 1782 4.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
5 3 FM De Waele, Warre BEL 2217 5.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 6      Claudon, Andreas FRA 1789 3.5 Z - ½ 3.5 0.74 -0.24
7 7      Godde, Matthias BEL 1932 4.0 W - ½ 4.0 0.55 -0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1831 25.5 Totaal 4.0 4.31 -0.31
Begin van de pagina
De Blende, Nando (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.11064
N-Elo1931
FIDE-ID226173
F-Elo1749
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Doorne, Stijn BEL 1348 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM De Waele, Warre BEL 2217 5.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 9      Ost, Roger BEL 1546 2.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
4 9      De Bakker, Mathisse BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Roos, David BEL 2162 4.5 W - 0 3.0 0.21 -0.21
6 8      Zotikishvili, Dimitri BEL 1782 4.0 Z - 1 4.0 0.70 +0.30
7 5      Vandendriessche, Jan BEL 2148 5.0 W - 0 4.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1867 26.0 Totaal 4.0 4.04 -0.04
Begin van de pagina
Zotikishvili, Dimitri (Rank: 20)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1782
FIDE-ID252140
F-Elo1787
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Bie, Yannick BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 5.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 13      Van Doorne, Stijn BEL 1348 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
5 11      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
6 8      De Blende, Nando BEL 1931 4.0 W - 0 3.0 0.30 -0.30
7 9      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 Z - 1 4.0 0.49 +0.51
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1763 24.0 Totaal 4.0 3.90 +0.10
Begin van de pagina
Abidin, Aysajan (Rank: 28)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17291
N-Elo1456
FIDE-ID257583
F-Elo1582
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Tomme, Lowie BEL 2061 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 13      De Bode, Joren BEL 1636 3.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
5 17      De Bie, Yannick BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 15      Deschuyteneer, Lucien BEL 1407 2.0 W - 1 3.0 0.57 +0.43
7 11      Dayer, Glenn BEL 1809 3.0 Z - 1 4.0 0.11 +0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1597 20.0 Totaal 4.0 2.98 +1.02
Begin van de pagina
De Bode, Joren (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.7251
N-Elo1636
FIDE-ID230405
F-Elo1685
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2304 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Silantev, Ilia BEL 1365 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 15      De Bakker, Mathisse BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.92 -0.92
4 13      Abidin, Aysajan BEL 1456 4.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
5 13      Deleu, Gilles BEL 1408 3.0 W - 1 3.0 0.79 +0.21
6 9      Pollet, Pepijn BEL 1852 4.0 W - 0 3.0 0.22 -0.22
7 12      Thienpont, Xander BEL 1413 3.5 Z - ½ 3.5 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1633 23.5 Totaal 3.5 3.53 -1.03
Begin van de pagina
Claudon, Andreas (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15816
N-Elo1789
FIDE-ID26067978
F-Elo1849
Landfra  (fra)
Club(548) Caissa Europe
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Tomme, Lowie BEL 2061 4.5 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 7      Dauw, Sterre BEL 2184 6.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 12      Van Campenhout, Arne BEL 1150 2.5 W v 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      De Baets, Branko BEL 1513 4.0 Z - ½ 3.0 0.83 -0.33
6 6      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 W - ½ 3.5 0.26 +0.24
7 8      Christiaens, Mark BEL 1834 4.5 Z - 0 3.5 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1657 27.5 Totaal 3.5 3.62 -0.12
Begin van de pagina
Cuvelier, Annelies (Rank: 19)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1786
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Bakker, Mathisse BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van De Wynkele, Herman BEL 2080 4.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 12      Abidin, Aysajan BEL 1456 4.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 6      Boudry, William BEL 2051 5.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 10      Ost, Roger BEL 1546 2.5 W - 1 3.0 0.80 +0.20
6 7      Godde, Matthias BEL 1932 4.0 Z - ½ 3.5 0.30 +0.20
7 9      Zotikishvili, Dimitri BEL 1782 4.0 W - 0 3.5 0.51 -0.51
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1807 25.5 Totaal 3.5 3.74 -0.24
Begin van de pagina
Thienpont, Xander (Rank: 29)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.12451
N-Elo1413
FIDE-ID242101
F-Elo1484
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Boudry, William BEL 2051 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Van Lierde, Carl BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Motmans, Matthias BEL 1313 3.5 W - 1 2.0 0.64 +0.36
4 7      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      De Baets, Keano BEL 1667 4.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
6 16      De Bakker, Mathisse BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      De Bode, Joren BEL 1636 3.5 W - ½ 3.5 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1743 26.0 Totaal 3.5 3.05 +0.45
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 14)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1867
FIDE-ID262919
F-Elo1907
Landbel  (bel)
Club(708) Noordlimburgse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Motmans, Matthias BEL 1313 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 10      Deschuyteneer, Lucien BEL 1407 2.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 6      Van Campenhout, Arne BEL 1150 2.5 W ^ 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Tomme, Lowie BEL 2061 4.5 Z - 0 2.5 0.25 -0.25
5 6      Boudry, William BEL 2051 5.0 W - 0 2.5 0.26 -0.26
6 11      Christiaens, Mark BEL 1834 4.5 W ^ 0 2.5 0.55 -0.55
7 13      Deleu, Gilles BEL 1408 3.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1603 25.0 Totaal 3.5 4.74 -1.24
Begin van de pagina
Motmans, Matthias (Rank: 35)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14552
N-Elo1313
FIDE-ID259012
F-Elo1381
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Geboers, Jimmy BEL 1867 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 11      Christiaens, Mark BEL 1834 4.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 16      Thienpont, Xander BEL 1413 3.5 Z - 0 0.5 0.36 -0.36
4 18      De Bie, Yannick BEL 0 1.5 W ^ 1 1.5 0.92 +0.08
5 15      Van Campenhout, Arne BEL 1150 2.5 Z ^ 0 1.5 0.72 -0.72
6 17      Van Doorne, Stijn BEL 1348 3.0 W - 1 2.5 0.45 +0.55
7 14      Ost, Roger BEL 1546 2.5 W ^ 1 3.5 0.21 +0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1526 21.0 Totaal 3.5 2.82 +0.68
Begin van de pagina
Deleu, Gilles (Rank: 30)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21261
N-Elo1408
FIDE-ID235300
F-Elo1588
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanden Bussche, Steven BEL 2051 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      De Bie, Yannick BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      De Baets, Keano BEL 1667 4.5 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 17      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 W - 1 2.0 0.42 +0.58
5 13      De Bode, Joren BEL 1636 3.5 Z - 0 2.0 0.21 -0.21
6 13      Daels, Ilse BEL 1557 3.0 W - 1 3.0 0.30 +0.70
7 13      Geboers, Jimmy BEL 1867 3.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1706 24.0 Totaal 3.0 2.19 +0.81
Begin van de pagina
Van Doorne, Stijn (Rank: 34)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.15007
N-Elo1348
FIDE-ID253529
F-Elo1452
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Blende, Nando BEL 1931 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Daels, Ilse BEL 1557 3.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 13      Zotikishvili, Dimitri BEL 1782 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Ost, Roger BEL 1546 2.5 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
5 16      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 W - 1 2.0 0.34 +0.66
6 17      Motmans, Matthias BEL 1313 3.5 Z - 0 2.0 0.55 -0.55
7 17      De Bakker, Mathisse BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1598 22.0 Totaal 3.0 2.21 -0.21
Begin van de pagina
Dayer, Glenn (Rank: 17)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.24384
N-Elo1809
FIDE-ID214094
F-Elo1779
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Schildermans, Robbe BEL 1089 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vandendriessche, Jan BEL 2148 5.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 11      Deschuyteneer, Lucien BEL 1407 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Van De Wynkele, Herman BEL 2080 4.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
5 8      Godde, Matthias BEL 1932 4.0 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
6 12      Ost, Roger BEL 1546 2.5 Z ^ ½ 3.0 0.82 -0.32
7 11      Abidin, Aysajan BEL 1456 4.0 W v 0 3.0 0.89 -0.89
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1665 22.5 Totaal 3.0 4.17 -1.17
Begin van de pagina
Pouliart, Sander (Rank: 27)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15856
N-Elo1462
FIDE-ID251062
F-Elo1184
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Van De Wynkele, Herman BEL 2080 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Bakker, Mathisse BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 18      Van Lierde, Carl BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 17      Deleu, Gilles BEL 1408 3.0 Z - 0 1.0 0.58 -0.58
5 16      Van Doorne, Stijn BEL 1348 3.0 Z - 0 1.0 0.66 -0.66
6 18      De Bie, Yannick BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 16      Deschuyteneer, Lucien BEL 1407 2.0 Z - 1 3.0 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1560 18.0 Totaal 3.0 4.66 -1.66
Begin van de pagina
Daels, Emma (Rank: 26)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1493
FIDE-ID240974
F-Elo1538
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vandendriessche, Jan BEL 2148 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Schildermans, Robbe BEL 1089 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Pollet, Pepijn BEL 1852 4.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
4 16      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Zotikishvili, Dimitri BEL 1782 4.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
6 14      Drossart, Julien BEL 1392 2.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
7 10      Van De Wynkele, Herman BEL 2080 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1604 22.0 Totaal 3.0 2.90 +0.10
Begin van de pagina
Daels, Ilse (Rank: 23)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.10542
N-Elo1557
FIDE-ID240982
F-Elo1599
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM De Waele, Warre BEL 2217 5.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 15      Van Doorne, Stijn BEL 1348 3.0 Z v 0ff 0.0 0.00 +0.00
3 17      Schildermans, Robbe BEL 1089 1.0 Z v 1 1.0 0.92 +0.08
4 14      Deschuyteneer, Lucien BEL 1407 2.0 W - 1 2.0 0.70 +0.30
5 9      Pollet, Pepijn BEL 1852 4.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
6 13      Deleu, Gilles BEL 1408 3.0 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
7 15      Van Campenhout, Arne BEL 1150 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1495 20.5 Totaal 3.0 3.39 -0.39
Begin van de pagina
Ost, Roger (Rank: 24)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.97150
N-Elo1546
FIDE-ID244066
F-Elo1518
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dauw, Sterre BEL 2184 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      De Blende, Nando BEL 1931 4.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
4 15      Van Doorne, Stijn BEL 1348 3.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
5 10      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
6 12      Dayer, Glenn BEL 1809 3.0 W - ½ 2.5 0.18 +0.32
7 14      Motmans, Matthias BEL 1313 3.5 Z ^ 0 2.5 0.79 -0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1762 27.0 Totaal 2.5 2.18 +0.32
Begin van de pagina
Van Campenhout, Arne (Rank: 37)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.15268
N-Elo1150
FIDE-ID248983
F-Elo1179
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Christiaens, Mark BEL 1834 4.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 12      De Block, Fabio BEL 1982 0.0 Z - 1FF 1.5 0.00 +0.00
3 6      Geboers, Jimmy BEL 1867 3.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
4 12      Claudon, Andreas FRA 1789 3.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 15      Motmans, Matthias BEL 1313 3.5 W - 1 2.5 0.28 +0.72
6 10      De Baets, Branko BEL 1513 4.0 W - 0 2.5 0.10 -0.10
7 15      Daels, Ilse BEL 1557 3.0 Z ^ 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1693 22.0 Totaal 2.5 0.70 +0.80
Begin van de pagina
Van Lierde, Carl (Rank: 42)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.20055
N-Elo0
FIDE-ID261688
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      De Baets, Keano BEL 1667 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Thienpont, Xander BEL 1413 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 20      Ingels, Nick BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
5 19      Drossart, Julien BEL 1392 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 19      Schildermans, Robbe BEL 1089 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7 19      De Bie, Yannick BEL 0 1.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1362 17.5 Totaal 2.5 0.98 +1.52
Begin van de pagina
De Bakker, Mathisse (Rank: 40)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.13652
N-Elo0
FIDE-ID256455
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Cuvelier, Annelies BEL 1786 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 15      De Bode, Joren BEL 1636 3.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 9      De Blende, Nando BEL 1931 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Christiaens, Mark BEL 1834 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Thienpont, Xander BEL 1413 3.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
7 17      Van Doorne, Stijn BEL 1348 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1630 25.0 Totaal 2.0 0.56 +1.44
Begin van de pagina
Deschuyteneer, Lucien (Rank: 31)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1407
FIDE-ID209570
F-Elo1454
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Block, Fabio BEL 1982 0.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Geboers, Jimmy BEL 1867 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Dayer, Glenn BEL 1809 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Daels, Ilse BEL 1557 3.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
5 18      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 15      Abidin, Aysajan BEL 1456 4.0 Z - 0 2.0 0.43 -0.43
7 16      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 W - 0 2.0 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1574 18.5 Totaal 2.0 2.31 -0.31
Begin van de pagina
Ingels, Nick (Rank: 36)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.24147
N-Elo1150
FIDE-ID229156
F-Elo1187
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Pollet, Pepijn BEL 1852 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      De Baets, Branko BEL 1513 4.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3 20      De Bie, Yannick BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 20      Van Lierde, Carl BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
5 20      Schildermans, Robbe BEL 1089 1.0 Z - 0 0.0 0.58 -0.58
6 20      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
7 18      Drossart, Julien BEL 1392 2.0 W ^ 1 2.0 0.20 +0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 17.0 Totaal 2.0 3.62 -1.62
Begin van de pagina
Drossart, Julien (Rank: 32)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.63771
N-Elo1392
FIDE-ID255939
F-Elo1305
Landbel  (bel)
Club(518) L'Echiquier de la Haute Senne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Bock, Thijs BEL 1969 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Dauw, Sterre BEL 2184 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 19      Schildermans, Robbe BEL 1089 1.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
5 19      Van Lierde, Carl BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Daels, Emma BEL 1493 3.0 W - 0 2.0 0.36 -0.36
7 18      Ingels, Nick BEL 1150 2.0 Z - 0 2.0 0.80 -0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1462 20.5 Totaal 2.0 4.02 -2.02
Begin van de pagina
Burssens, Ruben (Rank: 39)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.17961
N-Elo888
FIDE-ID258970
F-Elo1005
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Claudon, Andreas FRA 1789 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Abidin, Aysajan BEL 1456 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Drossart, Julien BEL 1392 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 16      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Deschuyteneer, Lucien BEL 1407 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 20      Ingels, Nick BEL 1150 2.0 W - 0 1.0 0.18 -0.18
7 20      Schildermans, Robbe BEL 1089 1.0 Z v 1 2.0 0.24 +0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1396 17.5 Totaal 2.0 0.82 +1.18
Begin van de pagina
De Bie, Yannick (Rank: 41)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.16762
N-Elo0
FIDE-ID260886
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Zotikishvili, Dimitri BEL 1782 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Deleu, Gilles BEL 1408 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Ingels, Nick BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 18      Motmans, Matthias BEL 1313 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Abidin, Aysajan BEL 1456 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Pouliart, Sander BEL 1462 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 19      Van Lierde, Carl BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1428 22.0 Totaal 1.5 0.98 +0.52
Begin van de pagina
Schildermans, Robbe (Rank: 38)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.11130
N-Elo1089
FIDE-ID239070
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Dayer, Glenn BEL 1809 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Daels, Emma BEL 1493 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Daels, Ilse BEL 1557 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 19      Drossart, Julien BEL 1392 2.0 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
5 20      Ingels, Nick BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.42 +0.58
6 19      Van Lierde, Carl BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 20      Burssens, Ruben BEL 888 2.0 W - 0 1.0 0.76 -0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1381 17.5 Totaal 1.0 2.48 -1.48
Begin van de pagina
Silantev, Ilia (Rank: 33)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1365
FIDE-ID258300
F-Elo1310
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Godde, Matthias BEL 1932 4.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 14      De Bode, Joren BEL 1636 3.5 Z v 0ff 0.0 0.00 +0.00
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1784 7.5 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
De Block, Fabio (Rank: 10)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1982
FIDE-ID226181
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Deschuyteneer, Lucien BEL 1407 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Van Campenhout, Arne BEL 1150 2.5 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1278 4.5 Totaal 0.0 0.92 -0.92
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman, Helmut 1 2304 2871 7.0 19 W 1 11 Z 1 12 W 1 8 Z 1 4 W 1 3 Z 1 5 W 1 29.50 26.50 28.0 7
2 Dauw, Sterre 3 2184 2210 6.0 31 W 0 37 Z 1 20 W 1 13 Z 1 12 W 1 6 Z 1 7 Z 1 23.00 23.50 21.0 6
3 De Waele, Warre 2 2217 2160 5.0 30 Z 1FF 16 W 1 5 Z 1 4 W 0 15 Z 1 1 W 0 13 Z 1 20.00 29.00 22.0 5
4 Vandendriessche, Jan 5 2148 2175 5.0 29 W 1 27 Z 1 6 W 1 3 Z 1 1 Z 0 7 W 0 16 Z 1 19.50 28.00 23.0 5
5 Vanden Bussche, Steven 9 2051 2133 5.0 25 W 1 17 Z 1 3 W 0 22 Z 1 7 W 1 8 Z 1 1 Z 0 19.50 28.00 22.0 5
6 Boudry, William 8 2051 2009 5.0 22 Z 1 9 W 1 4 Z 0 21 W 1 23 Z 1 2 W 0 14 Z 1 19.00 26.50 21.0 5
7 Tomme, Lowie 7 2061 2035 4.5 18 W 1 20 Z ½ 10 W 1 23 W 1 5 Z 0 4 Z 1 2 W 0 18.75 28.00 21.0 4
8 Roos, David 4 2162 2049 4.5 14 Z 1 13 W 1 15 Z 1 1 W 0 16 Z 1 5 W 0 9 Z ½ 18.25 28.50 21.5 4
9 De Baets, Keano 21 1667 1846 4.5 33 W 1 6 Z 0 25 W 1 11 Z 0 22 W 1 12 Z 1 8 W ½ 15.25 23.50 17.5 4
10 Christiaens, Mark 16 1834 1749 4.5 32 Z ½ 24 W 1 7 Z 0 14 W 0 34 W 1 23 Z 1 20 W 1 13.50 21.00 15.5 4
11 Godde, Matthias 12 1932 1845 4.0 41 Z 1FF 1 W 0 14 Z ½ 9 W 1 27 Z ½ 21 W ½ 15 Z ½ 14.75 26.00 16.5 2
12 Van De Wynkele, Herman 6 2080 1925 4.0 28 Z 1 21 W 1 1 Z 0 27 W 1 2 Z 0 9 W 0 29 Z 1 12.50 27.00 18.0 4
13 Pollet, Pepijn 15 1852 1864 4.0 36 W 1 8 Z 0 29 W 1 2 W 0 30 Z 1 19 Z 1 3 W 0 12.00 25.00 17.0 4
14 De Baets, Branko 25 1513 1716 4.0 8 W 0 36 Z 1 11 W ½ 10 Z 1 20 W ½ 32 Z 1 6 W 0 12.00 23.00 16.0 3
15 De Bock, Thijs 11 1969 1910 4.0 37 W 1 31 Z 1 8 W 0 17 Z 1 3 W 0 20 Z ½ 11 W ½ 12.00 22.50 18.5 3
16 De Blende, Nando 13 1931 1895 4.0 26 W 1 3 Z 0 31 W 1 34 Z 1 8 W 0 17 Z 1 4 W 0 11.00 23.00 18.0 4
17 Zotikishvili, Dimitri 20 1782 1763 4.0 39 Z 1 5 W 0 26 Z 1 15 W 0 29 Z 1 16 W 0 21 Z 1 10.50 22.00 16.0 4
18 Abidin, Aysajan 28 1456 1565 4.0 7 Z 0 38 W 1 21 Z 0 19 W 0 39 Z 1 35 W 1 27 Z 1 8.50 18.00 12.0 4
19 De Bode, Joren 22 1636 1502 3.5 1 Z 0 41 W 1FF 34 W 0 18 Z 1 25 W 1 13 W 0 22 Z ½ 11.25 24.00 13.5 3
20 Claudon, Andreas 18 1789 1763 3.5 38 Z 1 7 W ½ 2 Z 0 32 W 1 14 Z ½ 15 W ½ 10 Z 0 10.25 25.00 16.5 2
21 Cuvelier, Annelies 19 1786 1748 3.5 34 W 1 12 Z 0 18 W 1 6 Z 0 31 W 1 11 Z ½ 17 W 0 10.25 23.00 16.0 3
22 Thienpont, Xander 29 1413 1467 3.5 6 W 0 33 Z 1 24 W 1 5 W 0 9 Z 0 34 Z 1 19 W ½ 9.50 23.50 13.5 3
23 Geboers, Jimmy 14 1867 1688 3.5 24 Z ½ 35 W 1 32 W 1 7 Z 0 6 W 0 10 W 0 25 Z 1 8.75 22.50 15.5 3
24 Motmans, Matthias 35 1313 1399 3.5 23 W ½ 10 Z 0 22 Z 0 39 W 1 32 Z 0 26 W 1 31 W 1 8.25 18.50 10.5 3
25 Deleu, Gilles 30 1408 1507 3.0 5 Z 0 39 W 1 9 Z 0 28 W 1 19 Z 0 30 W 1 23 W 0 8.50 23.00 12.0 3
26 Van Doorne, Stijn 34 1348 1336 3.0 16 Z 0 30 W 1FF 17 W 0 31 Z 0 28 W 1 24 Z 0 34 W 1 7.50 19.50 10.0 3
27 Dayer, Glenn 17 1809 1654 3.0 40 W 1 4 W 0 35 Z 1 12 Z 0 11 W ½ 31 Z ½ 18 W 0 6.00 21.00 14.5 2
28 Pouliart, Sander 27 1462 1259 3.0 12 W 0 34 Z 0 33 W 1 25 Z 0 26 Z 0 39 W 1 35 Z 1 6.00 16.00 8.0 3
29 Daels, Emma 26 1493 1514 3.0 4 Z 0 40 W 1 13 Z 0 38 W 1 17 W 0 37 Z 1 12 W 0 5.00 21.00 12.0 3
30 Daels, Ilse 23 1557 1468 3.0 3 W 0ff 26 Z 0ff 40 Z 1 35 W 1 13 W 0 25 Z 0 32 W 1 5.00 18.50 10.0 3
31 Ost, Roger 24 1546 1616 2.5 2 Z 1 15 W 0 16 Z 0 26 W 1 21 Z 0 27 W ½ 24 Z 0 10.00 24.00 12.0 2
32 Van Campenhout, Arne 37 1150 1311 2.5 10 W ½ 42 Z 1FF 23 Z 0 20 Z 0 24 W 1 14 W 0 30 Z 0 8.75 23.00 12.5 2
33 Van Lierde, Carl 42 0 1058 2.5 9 Z 0 22 W 0 28 Z 0 36 Z 1 37 W 0 40 W 1 39 Z ½ 3.75 16.50 6.5 2
34 De Bakker, Mathisse 40 0 1464 2.0 21 Z 0 28 W 1 19 Z 1 16 W 0 10 Z 0 22 W 0 26 Z 0 6.00 21.50 11.0 2
35 Deschuyteneer, Lucien 31 1407 1392 2.0 42 W 1 23 Z 0 27 W 0 30 Z 0 38 W 1 18 Z 0 28 W 0 5.00 20.50 10.0 2
36 Ingels, Nick 36 1150 967 2.0 13 Z 0 14 W 0 39 Z 0 33 W 0 40 Z 0 38 Z 1 37 W 1 4.00 16.00 3.0 2
37 Drossart, Julien 32 1392 1163 2.0 15 Z 0 2 W 0 38 Z 0 40 W 1 33 Z 1 29 W 0 36 Z 0 3.50 19.50 7.0 2
38 Burssens, Ruben 39 888 1074 2.0 20 W 0 18 Z 0 37 W 1 29 Z 0 35 Z 0 36 W 0 40 Z 1 3.00 16.50 6.0 2
39 De Bie, Yannick 41 0 994 1.5 17 W 0 25 Z 0 36 W 1 24 Z 0 18 W 0 28 Z 0 33 W ½ 3.25 20.00 5.5 1
40 Schildermans, Robbe 38 1089 918 1.0 27 Z 0 29 Z 0 30 W 0 37 Z 0 36 W 1 33 Z 0 38 W 0 2.00 16.50 3.0 1
41 Silantev, Ilia 33 1365 0 0.0 11 W 0ff 19 Z 0ff A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
42 De Block, Fabio 10 1982 782 0.0 35 Z 0 32 W 0ff A A A A A 0.00 14.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.14 2019/06/06 (©) GMA 2015 Build : 2019/06/29 20:11