SwarLogo 25ste Soete Beese Jeugdtoernooi C SwarLogo
430
Organisator: De Vrijschaker Landegem
Arbiter: Kris Van Quickenborne
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 29/06/2019 tot 29/06/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. PtnTot. SB Buch Vsch. #Win -
1 Vanhee, Lars -14 2005-••-•• 14406 1940 KBSK Brugge 7 6.0 28.00 30.50 25.5 5 0
2 D'Haenens, Leon -14 2005-••-•• 14291 1549 LSV-Chesspirant 7 6.0 24.50 27.50 23.0 6 0
3 Victor, Julian -14 2006-••-•• 16868 1512 KGSRL Gent 7 5.5 26.00 30.00 23.0 5 0
4 Dreelinck, Adriaan -14 2005-••-•• 14078 1727 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 7 5.5 23.00 28.50 22.5 4 0
5 De Rycke, Tyani -14 2005-••-•• 14625 1751 LSV-Chesspirant 7 5.5 20.75 27.00 21.0 5 0
6 Peeters, Alex -14 2005-••-•• 16154 1593 Vliegend Peerd Bredene 7 5.0 21.00 30.00 25.0 5 0
7 Loncke, Daan -14 2006-••-•• 18540 0 Nikei Gistel 7 5.0 15.00 22.50 16.0 5 0
8 Malfliet, Alexander -14 2006-••-•• 15721 1382 LSV-Chesspirant 7 4.5 16.75 28.00 20.0 4 0
9 Dewever, Niel -14 2006-••-•• 19023 1479 Kon. Waregemse SV 7 4.5 15.25 26.00 21.5 4 0
10 De Keukelaere, Wouter -14 2005-••-•• 15779 1183 LSV-Chesspirant 7 4.5 14.75 26.50 19.5 4 0
11 Pauwels, Fons -14 2006-••-•• 17445 1481 Dendermonde 7 4.0 13.00 25.00 18.0 4 0
12 Westerhof, Jannes -14 2005-••-•• 19511 1635 7 4.0 12.50 24.00 18.0 4 0
13 Pouleyn, Floris -14 2005-••-•• 16873 1394 KGSRL Gent 7 4.0 12.00 24.50 14.0 4 0
14 Vander Haeghen, Loic -14 2005-••-•• 14723 1243 LSV-Chesspirant 7 4.0 11.50 25.00 18.0 4 0
15 Alves, Renato -14 2006-••-•• 17270 0 Dendermonde 7 4.0 11.50 20.00 15.0 4 0
16 Smolders, Bavo -14 2006-••-•• 15540 1443 Kon. Turnhoutse SK 7 4.0 10.00 27.00 16.0 4 0
17 Cleuren, Mattice -14 2005-••-•• 16132 1150 De Vrijschaker Landegem 7 4.0 8.00 24.00 15.0 4 0
18 Goossens, Jente -14 2006-••-•• 16417 0 De Vrijschaker Landegem 7 3.5 8.25 18.00 10.0 3 0
19 Murania, Maya -14 2005-••-•• 16841 0 SC Caballos Zottegem 7 3.5 7.75 20.50 11.0 3 0
20 Li, Jason -14 2005-••-•• 21071 0 Schaakhuis Leuven 7 3.5 6.25 21.50 12.5 3 0
21 Jacobs, Maarten -14 2005-••-•• 20218 1320 Oude God Mortsel 7 3.0 9.50 26.00 16.0 3 0
22 Muys, Elitha -14 2005-••-•• 13808 829 LSV-Chesspirant 7 3.0 9.00 26.00 15.0 3 0
23 D'Hooghe, Niels -14 2006-••-•• 16487 0 Oude God Mortsel 6 3.0 7.50 22.00 12.0 2 0
24 Van Meenen, Matteo -14 2006-••-•• 19816 0 SK Rapid Aalter 7 3.0 7.50 21.00 12.0 3 0
25 Teerlinck, Emerik -14 2006-••-•• 16546 1074 LSV-Chesspirant 7 3.0 7.00 21.50 15.0 3 0
26 Haesart, Wannes -14 2006-••-•• 19504 0 De Vrijschaker Landegem 7 3.0 6.50 22.00 12.0 3 0
27 Vanhaverbeke, Daan -14 2005-••-•• 15387 0 Izegemse SK 7 3.0 5.00 19.50 10.0 3 0
28 Vermeulen, Lucas -14 2006-••-•• 21111 0 De Vrijschaker Landegem 6 2.5 5.75 19.00 10.0 2 0
29 Frere, Esther -14 2005-••-•• 14302 847 LSV-Chesspirant 7 2.5 3.75 20.00 12.5 2 0
30 Garcet, Ruben -14 2006-••-•• 21155 0 De Wetterse Vrijpion 7 2.5 3.00 16.50 8.0 2 0
31 Deheegher, Tonnie -14 2005-••-•• 21185 0 Poperingse SC 6 2.0 5.00 18.50 9.0 1 0
32 Vanhercke, Andrew -14 2006-••-•• 17971 0 Nikei Gistel 7 2.0 2.00 18.00 6.0 2 0
33 Vermeulen, Lisa -14 2005-••-•• 21086 0 De Vrijschaker Landegem 7 2.0 1.00 17.00 6.0 2 0
34 De Troyer, Jelen -14 2006-••-•• 21184 0 Dendermonde 7 2.0 1.00 17.00 4.0 2 0
35 Yermzjam, Artyom -14 2006-••-•• 19608 0 De Wetterse Vrijpion 7 1.0 0.00 19.50 5.0 1 0
36 A Massant, Fan -14 2005-••-•• 16087 0 Kon. Mechelse SK 1 0.0 0.00 16.50 0.0 0 0
37 Van Hecke, Noah -14 2005-••-•• 21180 0 Kon. Waregemse SV 7 0.0 0.00 15.00 0.0 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanhee, Lars 6.0 1-0 Muys, Elitha 3.0
2 De Troyer, Jelen 2.0 0-1 De Rycke, Tyani 5.5
3 Dreelinck, Adriaan 5.5 1-0 Garcet, Ruben 2.5
4 Goossens, Jente 3.5 0-1 Westerhof, Jannes 4.0
5 Peeters, Alex 5.0 1-0 Haesart, Wannes 3.0
6 Li, Jason 3.5 0-1 D'Haenens, Leon 6.0
7 Victor, Julian 5.5 1-0 Loncke, Daan 5.0
8 Massant, Fan 0.0 0-1 Pauwels, Fons 4.0
9 Dewever, Niel 4.5 1-0 Murania, Maya 3.5
10 Van Hecke, Noah 0.0 0-1 Smolders, Bavo 4.0
11 Pouleyn, Floris 4.0 1-0 Van Meenen, Matteo 3.0
12 Vanhaverbeke, Daan 3.0 0-1 Malfliet, Alexander 4.5
13 Jacobs, Maarten 3.0 1-0 Vanhercke, Andrew 2.0
14 Vermeulen, Lisa 2.0 0-1 Vander Haeghen, Loic 4.0
15 De Keukelaere, Wouter 4.5 1-0 Vermeulen, Lucas 2.5
16 Yermzjam, Artyom 1.0 0-1 Cleuren, Mattice 4.0
17 Teerlinck, Emerik 3.0 1-0 Deheegher, Tonnie 2.0
18 Alves, Renato 4.0 1-0 Frere, Esther 2.5
  D'Hooghe, Niels 3.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Smolders, Bavo 4.0 0-1 Vanhee, Lars 6.0
2 De Rycke, Tyani 5.5 1-0 Pouleyn, Floris 4.0
3 Malfliet, Alexander 4.5 ½-½ Dreelinck, Adriaan 5.5
4 Westerhof, Jannes 4.0 1-0 Jacobs, Maarten 3.0
5 Vander Haeghen, Loic 4.0 0-1 Peeters, Alex 5.0
6 D'Haenens, Leon 6.0 1-0 De Keukelaere, Wouter 4.5
7 Cleuren, Mattice 4.0 0-1 Victor, Julian 5.5
8 Pauwels, Fons 4.0 1-0 Teerlinck, Emerik 3.0
9 D'Hooghe, Niels 3.0 0-1 Dewever, Niel 4.5
10 Muys, Elitha 3.0 1-0 Alves, Renato 4.0
11 Frere, Esther 2.5 1-0 Van Hecke, Noah 0.0
12 Murania, Maya 3.5 1-0 De Troyer, Jelen 2.0
13 Garcet, Ruben 2.5 0-1 Vanhaverbeke, Daan 3.0
14 Van Meenen, Matteo 3.0 1-0 Goossens, Jente 3.5
15 Haesart, Wannes 3.0 1-0 Vermeulen, Lisa 2.0
16 Vanhercke, Andrew 2.0 0-1 Li, Jason 3.5
17 Loncke, Daan 5.0 1-0 Yermzjam, Artyom 1.0
18 Vermeulen, Lucas 2.5 1ff-0 Massant, Fan 0.0
  Deheegher, Tonnie 2.0 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanhee, Lars 6.0 1-0 D'Haenens, Leon 6.0
2 Victor, Julian 5.5 1-0 De Rycke, Tyani 5.5
3 Dewever, Niel 4.5 1-0 Westerhof, Jannes 4.0
4 Peeters, Alex 5.0 1-0 Pauwels, Fons 4.0
5 Dreelinck, Adriaan 5.5 1-0 Smolders, Bavo 4.0
6 Pouleyn, Floris 4.0 0-1 Malfliet, Alexander 4.5
7 Jacobs, Maarten 3.0 1-0 Loncke, Daan 5.0
8 Li, Jason 3.5 0-1 Vander Haeghen, Loic 4.0
9 De Keukelaere, Wouter 4.5 1-0 Murania, Maya 3.5
10 Vanhaverbeke, Daan 3.0 0-1 Cleuren, Mattice 4.0
11 Teerlinck, Emerik 3.0 1-0 D'Hooghe, Niels 3.0
12 Vermeulen, Lucas 2.5 0-1 Frere, Esther 2.5
13 Deheegher, Tonnie 2.0 0-1 Muys, Elitha 3.0
14 Alves, Renato 4.0 1-0 Haesart, Wannes 3.0
15 De Troyer, Jelen 2.0 0-1 Van Meenen, Matteo 3.0
16 Vermeulen, Lisa 2.0 0-1 Garcet, Ruben 2.5
17 Goossens, Jente 3.5 1-0 Vanhercke, Andrew 2.0
18 Van Hecke, Noah 0.0 0-1 Yermzjam, Artyom 1.0
  Massant, Fan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Victor, Julian 5.5 ½-½ Vanhee, Lars 6.0
2 Dewever, Niel 4.5 0-1 Peeters, Alex 5.0
3 De Rycke, Tyani 5.5 ½-½ Dreelinck, Adriaan 5.5
4 Malfliet, Alexander 4.5 1-0 Westerhof, Jannes 4.0
5 D'Haenens, Leon 6.0 1-0 Cleuren, Mattice 4.0
6 Pauwels, Fons 4.0 1-0 Alves, Renato 4.0
7 Frere, Esther 2.5 0-1 Jacobs, Maarten 3.0
8 Vander Haeghen, Loic 4.0 1-0 Teerlinck, Emerik 3.0
9 Van Meenen, Matteo 3.0 0-1 De Keukelaere, Wouter 4.5
10 Muys, Elitha 3.0 1-0 Goossens, Jente 3.5
11 Smolders, Bavo 4.0 1-0 Vanhaverbeke, Daan 3.0
12 Murania, Maya 3.5 0-1 Pouleyn, Floris 4.0
13 Garcet, Ruben 2.5 ½-½ Vermeulen, Lucas 2.5
14 Haesart, Wannes 3.0 1-0 Deheegher, Tonnie 2.0
15 Yermzjam, Artyom 1.0 0-1 Li, Jason 3.5
16 Loncke, Daan 5.0 1-0 D'Hooghe, Niels 3.0
17 Vanhercke, Andrew 2.0 1-0 De Troyer, Jelen 2.0
18 Vermeulen, Lisa 2.0 1-0 Van Hecke, Noah 0.0
  Massant, Fan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters, Alex 5.0 1-0 Victor, Julian 5.5
2 Vanhee, Lars 6.0 1-0 Malfliet, Alexander 4.5
3 Dreelinck, Adriaan 5.5 1-0 Vander Haeghen, Loic 4.0
4 Jacobs, Maarten 3.0 0-1 D'Haenens, Leon 6.0
5 De Keukelaere, Wouter 4.5 1-0 Pauwels, Fons 4.0
6 Muys, Elitha 3.0 0-1 Dewever, Niel 4.5
7 Cleuren, Mattice 4.0 0-1 De Rycke, Tyani 5.5
8 Westerhof, Jannes 4.0 1-0 Haesart, Wannes 3.0
9 Alves, Renato 4.0 0-1 Smolders, Bavo 4.0
10 Pouleyn, Floris 4.0 0-1 Loncke, Daan 5.0
11 Teerlinck, Emerik 3.0 1-0 Van Meenen, Matteo 3.0
12 Li, Jason 3.5 ½-½ Frere, Esther 2.5
13 Deheegher, Tonnie 2.0 1-0 Garcet, Ruben 2.5
14 Vermeulen, Lucas 2.5 0-1 Murania, Maya 3.5
15 Goossens, Jente 3.5 1-0 Vermeulen, Lisa 2.0
16 Vanhaverbeke, Daan 3.0 1-0 Yermzjam, Artyom 1.0
17 D'Hooghe, Niels 3.0 1-0 Vanhercke, Andrew 2.0
18 De Troyer, Jelen 2.0 1-0 Van Hecke, Noah 0.0
  Massant, Fan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vanhee, Lars 6.0 1-0 Peeters, Alex 5.0
2 De Keukelaere, Wouter 4.5 0-1 Dreelinck, Adriaan 5.5
3 D'Haenens, Leon 6.0 1-0 Dewever, Niel 4.5
4 Malfliet, Alexander 4.5 0-1 Victor, Julian 5.5
5 De Rycke, Tyani 5.5 1-0 Pauwels, Fons 4.0
6 Westerhof, Jannes 4.0 1-0 Teerlinck, Emerik 3.0
7 Smolders, Bavo 4.0 1-0 Muys, Elitha 3.0
8 Vander Haeghen, Loic 4.0 1-0 Jacobs, Maarten 3.0
9 Loncke, Daan 5.0 1-0 Li, Jason 3.5
10 Frere, Esther 2.5 0-1 Pouleyn, Floris 4.0
11 Cleuren, Mattice 4.0 1-0 Deheegher, Tonnie 2.0
12 Murania, Maya 3.5 ½-½ Goossens, Jente 3.5
13 Haesart, Wannes 3.0 1-0 Vanhaverbeke, Daan 3.0
14 Van Meenen, Matteo 3.0 0-1 Alves, Renato 4.0
15 Garcet, Ruben 2.5 0-1 D'Hooghe, Niels 3.0
16 Vermeulen, Lucas 2.5 1-0 De Troyer, Jelen 2.0
17 Yermzjam, Artyom 1.0 0-1 Vermeulen, Lisa 2.0
18 Van Hecke, Noah 0.0 0-1 Vanhercke, Andrew 2.0
  Massant, Fan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Dreelinck, Adriaan 5.5 ½-½ Vanhee, Lars 6.0
2 Peeters, Alex 5.0 0-1 D'Haenens, Leon 6.0
3 De Rycke, Tyani 5.5 1-0 Westerhof, Jannes 4.0
4 Victor, Julian 5.5 1-0 Smolders, Bavo 4.0
5 Dewever, Niel 4.5 ½-½ De Keukelaere, Wouter 4.5
6 Loncke, Daan 5.0 1-0 Vander Haeghen, Loic 4.0
7 Jacobs, Maarten 3.0 0-1 Malfliet, Alexander 4.5
8 Pauwels, Fons 4.0 1-0 Muys, Elitha 3.0
9 Pouleyn, Floris 4.0 1-0 Haesart, Wannes 3.0
10 D'Hooghe, Niels 3.0 0-1 Cleuren, Mattice 4.0
11 Teerlinck, Emerik 3.0 0-1 Alves, Renato 4.0
12 Goossens, Jente 3.5 1-0 Frere, Esther 2.5
13 Li, Jason 3.5 1-0 Vermeulen, Lucas 2.5
14 Vanhercke, Andrew 2.0 0-1 Murania, Maya 3.5
15 Vermeulen, Lisa 2.0 0-1 Van Meenen, Matteo 3.0
16 Deheegher, Tonnie 2.0 0-1 Vanhaverbeke, Daan 3.0
17 Van Hecke, Noah 0.0 0-1 Garcet, Ruben 2.5
18 De Troyer, Jelen 2.0 1-0 Yermzjam, Artyom 1.0
  Massant, Fan 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Vanhee, Lars (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14406
N-Elo1940
FIDE-ID245453
F-Elo1805
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Smolders, Bavo BEL 1443 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      D'Haenens, Leon BEL 1549 6.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 1      Victor, Julian BEL 1512 5.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
5 2      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 W - 1 5.5 0.89 +0.11
7 1      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z ^ ½ 6.0 0.77 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1433 33.5 Totaal 6.0 6.25 -0.25
Begin van de pagina
D'Haenens, Leon (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14291
N-Elo1549
FIDE-ID251470
F-Elo1583
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Li, Jason BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Vanhee, Lars BEL 1940 6.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 5      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
6 3      Dewever, Niel BEL 1479 4.5 W - 1 5.0 0.60 +0.40
7 2      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 Z - 1 6.0 0.44 +0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1444 30.5 Totaal 6.0 4.66 +1.34
Begin van de pagina
Victor, Julian (Rank: 7)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16868
N-Elo1512
FIDE-ID257257
F-Elo1609
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Loncke, Daan BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 W - 1 3.0 0.20 +0.80
4 1      Vanhee, Lars BEL 1940 6.0 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
5 1      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 Z - 0 3.5 0.39 -0.39
6 4      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 Z ^ 1 4.5 0.68 +0.32
7 4      Smolders, Bavo BEL 1443 4.0 W - 1 5.5 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1543 34.0 Totaal 5.5 3.77 +1.73
Begin van de pagina
Dreelinck, Adriaan (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1727
FIDE-ID250503
F-Elo1669
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Garcet, Ruben BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 Z - ½ 1.5 0.89 -0.39
3 5      Smolders, Bavo BEL 1443 4.0 W - 1 2.5 0.84 +0.16
4 3      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 Z v ½ 3.0 0.47 +0.03
5 3      Vander Haeghen, Loic BEL 1243 4.0 W v 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Vanhee, Lars BEL 1940 6.0 W - ½ 5.5 0.23 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1490 31.0 Totaal 5.5 5.19 +0.31
Begin van de pagina
De Rycke, Tyani (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1751
FIDE-ID247936
F-Elo1787
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Troyer, Jelen BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 2      Victor, Julian BEL 1512 5.5 Z - 0 2.0 0.80 -0.80
4 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 W - ½ 2.5 0.53 -0.03
5 7      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 Z ^ 1 3.5 0.92 +0.08
6 5      Pauwels, Fons BEL 1481 4.0 W v 1 4.5 0.83 +0.17
7 3      Westerhof, Jannes NED 1635 4.0 W v 1 5.5 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1483 29.0 Totaal 5.5 5.55 -0.05
Begin van de pagina
Peeters, Alex (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1593
FIDE-ID252042
F-Elo1624
Landbel  (bel)
Club(307) Vliegend Peerd Bredene
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Haesart, Wannes BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vander Haeghen, Loic BEL 1243 4.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 4      Pauwels, Fons BEL 1481 4.0 W - 1 3.0 0.65 +0.35
4 2      Dewever, Niel BEL 1479 4.5 Z - 1 4.0 0.66 +0.34
5 1      Victor, Julian BEL 1512 5.5 W - 1 5.0 0.61 +0.39
6 1      Vanhee, Lars BEL 1940 6.0 Z v 0 5.0 0.11 -0.11
7 2      D'Haenens, Leon BEL 1549 6.0 W v 0 5.0 0.56 -0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1534 33.0 Totaal 5.0 4.40 +0.60
Begin van de pagina
Loncke, Daan (Rank: 25)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18540
N-Elo0
FIDE-ID264261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Victor, Julian BEL 1512 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Yermzjam, Artyom BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      D'Hooghe, Niels BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 9      Li, Jason BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Vander Haeghen, Loic BEL 1243 4.0 W v 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1367 24.0 Totaal 5.0 1.82 +3.18
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1382
FIDE-ID252557
F-Elo1444
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vanhaverbeke, Daan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 W - ½ 1.5 0.11 +0.39
3 6      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.0 Z - 1 2.5 0.48 +0.52
4 4      Westerhof, Jannes NED 1635 4.0 W v 1 3.5 0.19 +0.81
5 2      Vanhee, Lars BEL 1940 6.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
6 4      Victor, Julian BEL 1512 5.5 W - 0 3.5 0.32 -0.32
7 7      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.0 Z - 1 4.5 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1588 31.0 Totaal 4.5 2.69 +1.81
Begin van de pagina
Dewever, Niel (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1479
FIDE-ID259543
F-Elo1314
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Murania, Maya BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      D'Hooghe, Niels BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Westerhof, Jannes NED 1635 4.0 W - 1 3.0 0.29 +0.71
4 2      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 W - 0 3.0 0.34 -0.34
5 6      Muys, Elitha BEL 829 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      D'Haenens, Leon BEL 1549 6.0 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
7 5      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.5 W - ½ 4.5 0.85 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1357 29.0 Totaal 4.5 4.64 -0.14
Begin van de pagina
De Keukelaere, Wouter (Rank: 15)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15779
N-Elo1183
FIDE-ID251976
F-Elo1240
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      D'Haenens, Leon BEL 1549 6.0 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
3 9      Murania, Maya BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Van Meenen, Matteo BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Pauwels, Fons BEL 1481 4.0 W - 1 4.0 0.15 +0.85
6 2      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5      Dewever, Niel BEL 1479 4.5 Z - ½ 4.5 0.15 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1559 29.0 Totaal 4.5 3.24 +1.26
Begin van de pagina
Pauwels, Fons (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.17445
N-Elo1481
FIDE-ID260738
F-Elo1379
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Massant, Fan BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Teerlinck, Emerik BEL 1074 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 Z - 0 2.0 0.35 -0.35
4 6      Alves, Renato BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.5 Z - 0 3.0 0.85 -0.85
6 5      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 8      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1286 25.0 Totaal 4.0 5.05 -1.05
Begin van de pagina
Westerhof, Jannes (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19511
N-Elo1635
FIDE-ID1064258
F-Elo1635
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Goossens, Jente BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 3      Dewever, Niel BEL 1479 4.5 Z - 0 2.0 0.71 -0.71
4 4      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 Z - 0 2.0 0.81 -0.81
5 8      Haesart, Wannes BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Teerlinck, Emerik BEL 1074 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 Z - 0 4.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1401 27.0 Totaal 4.0 5.48 -1.48
Begin van de pagina
Pouleyn, Floris (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1394
FIDE-ID258768
F-Elo1458
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Meenen, Matteo BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 6      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W - 0 1.0 0.52 -0.52
4 12      Murania, Maya BEL 0 3.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Loncke, Daan BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 10      Frere, Esther BEL 847 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Haesart, Wannes BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1326 27.0 Totaal 4.0 5.23 -1.23
Begin van de pagina
Vander Haeghen, Loic (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.14723
N-Elo1243
FIDE-ID255319
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vermeulen, Lisa BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 8      Li, Jason BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Teerlinck, Emerik BEL 1074 3.0 W - 1 3.0 0.72 +0.28
5 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.0 W - 1 4.0 0.39 +0.61
7 6      Loncke, Daan BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1428 27.0 Totaal 4.0 4.06 -0.06
Begin van de pagina
Alves, Renato (Rank: 36)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17270
N-Elo0
FIDE-ID260681
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Frere, Esther BEL 847 2.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Muys, Elitha BEL 829 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Haesart, Wannes BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Pauwels, Fons BEL 1481 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Smolders, Bavo BEL 1443 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Van Meenen, Matteo BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Teerlinck, Emerik BEL 1074 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1134 22.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Smolders, Bavo (Rank: 10)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1443
FIDE-ID257818
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Hecke, Noah BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vanhee, Lars BEL 1940 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
4 11      Vanhaverbeke, Daan BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Alves, Renato BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Victor, Julian BEL 1512 5.5 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1502 27.0 Totaal 4.0 4.32 -0.32
Begin van de pagina
Cleuren, Mattice (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1150
FIDE-ID251950
F-Elo1291
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Yermzjam, Artyom BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Victor, Julian BEL 1512 5.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 10      Vanhaverbeke, Daan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      D'Haenens, Leon BEL 1549 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Deheegher, Tonnie BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      D'Hooghe, Niels BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1604 26.0 Totaal 4.0 3.94 +0.06
Begin van de pagina
Goossens, Jente (Rank: 22)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16417
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Westerhof, Jannes NED 1635 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Meenen, Matteo BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Vanhercke, Andrew BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Muys, Elitha BEL 829 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Vermeulen, Lisa BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Murania, Maya BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 12      Frere, Esther BEL 847 2.5 W - 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1103 20.0 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Murania, Maya (Rank: 27)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.16841
N-Elo0
FIDE-ID259020
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dewever, Niel BEL 1479 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Troyer, Jelen BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Goossens, Jente BEL 0 3.5 W ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
7 14      Vanhercke, Andrew BEL 0 2.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1352 23.0 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Li, Jason (Rank: 24)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.21071
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(234) Schaakhuis Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      D'Haenens, Leon BEL 1549 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vanhercke, Andrew BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Vander Haeghen, Loic BEL 1243 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Yermzjam, Artyom BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Frere, Esther BEL 847 2.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 9      Loncke, Daan BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 13      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.5 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1213 23.0 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 13)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1320
FIDE-ID261882
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vanhercke, Andrew BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Westerhof, Jannes NED 1635 4.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 7      Loncke, Daan BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Frere, Esther BEL 847 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      D'Haenens, Leon BEL 1549 6.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
6 8      Vander Haeghen, Loic BEL 1243 4.0 Z - 0 3.0 0.61 -0.61
7 7      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W - 0 3.0 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1331 28.0 Totaal 3.0 4.13 -1.13
Begin van de pagina
Muys, Elitha (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.13808
N-Elo829
FIDE-ID252174
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanhee, Lars BEL 1940 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Alves, Renato BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Deheegher, Tonnie BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Goossens, Jente BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Dewever, Niel BEL 1479 4.5 W v 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Smolders, Bavo BEL 1443 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Pauwels, Fons BEL 1481 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1585 28.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
D'Hooghe, Niels (Rank: 37)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16487
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Dewever, Niel BEL 1479 4.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Teerlinck, Emerik BEL 1074 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Loncke, Daan BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Vanhercke, Andrew BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Garcet, Ruben BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1234 21.0 Totaal 3.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Van Meenen, Matteo (Rank: 29)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19816
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Goossens, Jente BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      De Troyer, Jelen BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Teerlinck, Emerik BEL 1074 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Alves, Renato BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Vermeulen, Lisa BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1217 23.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Teerlinck, Emerik (Rank: 17)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16546
N-Elo1074
FIDE-ID259276
F-Elo1074
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Deheegher, Tonnie BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Pauwels, Fons BEL 1481 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      D'Hooghe, Niels BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Vander Haeghen, Loic BEL 1243 4.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
5 11      Van Meenen, Matteo BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Westerhof, Jannes NED 1635 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      Alves, Renato BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1453 24.0 Totaal 3.0 4.12 -1.12
Begin van de pagina
Haesart, Wannes (Rank: 23)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19504
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Peeters, Alex BEL 1593 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Vermeulen, Lisa BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Alves, Renato BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Deheegher, Tonnie BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Westerhof, Jannes NED 1635 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Vanhaverbeke, Daan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1540 24.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Vanhaverbeke, Daan (Rank: 30)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.15387
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Malfliet, Alexander BEL 1382 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Garcet, Ruben BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Smolders, Bavo BEL 1443 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Yermzjam, Artyom BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Haesart, Wannes BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Deheegher, Tonnie BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1325 21.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Vermeulen, Lucas (Rank: 33)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.21111
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Keukelaere, Wouter BEL 1183 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Massant, Fan BEL 0 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 12      Frere, Esther BEL 847 2.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Garcet, Ruben BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 14      Murania, Maya BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 16      De Troyer, Jelen BEL 0 2.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 13      Li, Jason BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1015 18.5 Totaal 2.5 2.16 -0.66
Begin van de pagina
Frere, Esther (Rank: 18)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.14302
N-Elo847
FIDE-ID252166
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Alves, Renato BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Van Hecke, Noah BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Li, Jason BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 10      Pouleyn, Floris BEL 1394 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 12      Goossens, Jente BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1357 20.5 Totaal 2.5 4.76 -2.26
Begin van de pagina
Garcet, Ruben (Rank: 21)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21155
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) De Wetterse Vrijpion
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dreelinck, Adriaan BEL 1727 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vanhaverbeke, Daan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Vermeulen, Lisa BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 13      Deheegher, Tonnie BEL 0 2.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 15      D'Hooghe, Niels BEL 0 3.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
7 17      Van Hecke, Noah BEL 0 0.0 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1727 18.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Deheegher, Tonnie (Rank: 35)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.21185
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(361) Poperingse SC
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Teerlinck, Emerik BEL 1074 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 13      Muys, Elitha BEL 829 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Haesart, Wannes BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Garcet, Ruben BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Vanhaverbeke, Daan BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1017 18.5 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina
Vanhercke, Andrew (Rank: 31)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.17971
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Jacobs, Maarten BEL 1320 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Li, Jason BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Goossens, Jente BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      De Troyer, Jelen BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 17      D'Hooghe, Niels BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Van Hecke, Noah BEL 0 0.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Murania, Maya BEL 0 3.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1320 18.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Vermeulen, Lisa (Rank: 32)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.21086
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vander Haeghen, Loic BEL 1243 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Haesart, Wannes BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Garcet, Ruben BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Van Hecke, Noah BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      Goossens, Jente BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Yermzjam, Artyom BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      Van Meenen, Matteo BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1243 17.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
De Troyer, Jelen (Rank: 20)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.21184
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Rycke, Tyani BEL 1751 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Murania, Maya BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Van Meenen, Matteo BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Vanhercke, Andrew BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 18      Van Hecke, Noah BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 16      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 18      Yermzjam, Artyom BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1751 17.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Yermzjam, Artyom (Rank: 34)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19608
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) De Wetterse Vrijpion
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Cleuren, Mattice BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Loncke, Daan BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Van Hecke, Noah BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Li, Jason BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Vanhaverbeke, Daan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Vermeulen, Lisa BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 18      De Troyer, Jelen BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
Massant, Fan (Rank: 26)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.16087
N-Elo0
FIDE-ID258610
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pauwels, Fons BEL 1481 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Vermeulen, Lucas BEL 0 2.5 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1481 6.5 Totaal 0.0 0.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Hecke, Noah (Rank: 28)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21180
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Smolders, Bavo BEL 1443 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Frere, Esther BEL 847 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Yermzjam, Artyom BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Vermeulen, Lisa BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 18      De Troyer, Jelen BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 18      Vanhercke, Andrew BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7 17      Garcet, Ruben BEL 0 2.5 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1145 16.0 Totaal 0.0 2.66 -2.66
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Vanhee, Lars 1 1940 1872 6.0 22 W 1 16 Z 1 2 W 1 3 Z ½ 8 W 1 6 W 1 4 Z ½ 28.00 30.50 25.5 5
2 D'Haenens, Leon 6 1549 1698 6.0 20 Z 1 10 W 1 1 Z 0 17 W 1 21 Z 1 9 W 1 6 Z 1 24.50 27.50 23.0 6
3 Victor, Julian 7 1512 1698 5.5 7 W 1 17 Z 1 5 W 1 1 W ½ 6 Z 0 8 Z 1 16 W 1 26.00 30.00 23.0 5
4 Dreelinck, Adriaan 3 1727 1720 5.5 30 W 1 8 Z ½ 16 W 1 5 Z ½ 14 W 1 10 Z 1 1 W ½ 23.00 28.50 22.5 4
5 De Rycke, Tyani 2 1751 1713 5.5 34 Z 1 13 W 1 3 Z 0 4 W ½ 17 Z 1 11 W 1 12 W 1 20.75 27.00 21.0 5
6 Peeters, Alex 5 1593 1643 5.0 26 W 1 14 Z 1 11 W 1 9 Z 1 3 W 1 1 Z 0 2 W 0 21.00 30.00 25.0 5
7 Loncke, Daan 25 0 939 5.0 3 Z 0 35 W 1 21 Z 0 23 W 1 13 Z 1 20 W 1 14 W 1 15.00 22.50 16.0 5
8 Malfliet, Alexander 12 1382 1581 4.5 27 Z 1 4 W ½ 13 Z 1 12 W 1 1 Z 0 3 W 0 21 Z 1 16.75 28.00 20.0 4
9 Dewever, Niel 9 1479 1416 4.5 19 W 1 23 Z 1 12 W 1 6 W 0 22 Z 1 2 Z 0 10 W ½ 15.25 26.00 21.5 4
10 De Keukelaere, Wouter 15 1183 1308 4.5 28 W 1 2 Z 0 19 W 1 24 Z 1 11 W 1 4 W 0 9 Z ½ 14.75 26.50 19.5 4
11 Pauwels, Fons 8 1481 1314 4.0 36 Z 1 25 W 1 6 Z 0 15 W 1 10 Z 0 5 Z 0 22 W 1 13.00 25.00 18.0 4
12 Westerhof, Jannes 4 1635 1427 4.0 18 Z 1 21 W 1 9 Z 0 8 Z 0 26 W 1 25 W 1 5 Z 0 12.50 24.00 18.0 4
13 Pouleyn, Floris 11 1394 1208 4.0 24 W 1 5 Z 0 8 W 0 19 Z 1 7 W 0 29 Z 1 26 W 1 12.00 24.50 14.0 4
14 Vander Haeghen, Loic 14 1243 1216 4.0 33 Z 1 6 W 0 20 Z 1 25 W 1 4 Z 0 21 W 1 7 Z 0 11.50 25.00 18.0 4
15 Alves, Renato 36 0 861 4.0 29 W 1 22 Z 0 26 W 1 11 Z 0 16 W 0 24 Z 1 25 Z 1 11.50 20.00 15.0 4
16 Smolders, Bavo 10 1443 1372 4.0 37 Z 1 1 W 0 4 Z 0 27 W 1 15 Z 1 22 W 1 3 Z 0 10.00 27.00 16.0 4
17 Cleuren, Mattice 16 1150 1137 4.0 35 Z 1 3 W 0 27 Z 1 2 Z 0 5 W 0 31 W 1 23 Z 1 8.00 24.00 15.0 4
18 Goossens, Jente 22 0 473 3.5 12 W 0 24 Z 0 32 W 1 22 Z 0 33 W 1 19 Z ½ 29 W 1 8.25 18.00 10.0 3
19 Murania, Maya 27 0 579 3.5 9 Z 0 34 W 1 10 Z 0 13 W 0 28 Z 1 18 W ½ 32 Z 1 7.75 20.50 11.0 3
20 Li, Jason 24 0 520 3.5 2 W 0 32 Z 1 14 W 0 35 Z 1 29 W ½ 7 Z 0 28 W 1 6.25 21.50 12.5 3
21 Jacobs, Maarten 13 1320 1167 3.0 32 W 1 12 Z 0 7 W 1 29 Z 1 2 W 0 14 Z 0 8 W 0 9.50 26.00 16.0 3
22 Muys, Elitha 19 829 829 3.0 1 Z 0 15 W 1 31 Z 1 18 W 1 9 W 0 16 Z 0 11 Z 0 9.00 26.00 15.0 3
23 D'Hooghe, Niels 37 0 492 3.0 B1 9 W 0 25 Z 0 7 Z 0 32 W 1 30 Z 1 17 W 0 7.50 22.00 12.0 2
24 Van Meenen, Matteo 29 0 465 3.0 13 Z 0 18 W 1 34 Z 1 10 W 0 25 Z 0 15 W 0 33 Z 1 7.50 21.00 12.0 3
25 Teerlinck, Emerik 17 1074 927 3.0 31 W 1 11 Z 0 23 W 1 14 Z 0 24 W 1 12 Z 0 15 W 0 7.00 21.50 15.0 3
26 Haesart, Wannes 23 0 603 3.0 6 Z 0 33 W 1 15 Z 0 31 W 1 12 Z 0 27 W 1 13 Z 0 6.50 22.00 12.0 3
27 Vanhaverbeke, Daan 30 0 511 3.0 8 W 0 30 Z 1 17 W 0 16 Z 0 35 W 1 26 Z 0 31 Z 1 5.00 19.50 10.0 3
28 Vermeulen, Lucas 33 0 145 2.5 10 Z 0 36 W 1FF 29 W 0 30 Z ½ 19 W 0 34 W 1 20 Z 0 5.75 19.00 10.0 2
29 Frere, Esther 18 847 566 2.5 15 Z 0 37 W 1 28 Z 1 21 W 0 20 Z ½ 13 W 0 18 Z 0 3.75 20.00 12.5 2
30 Garcet, Ruben 21 0 137 2.5 4 Z 0 27 W 0 33 Z 1 28 W ½ 31 Z 0 23 W 0 37 Z 1 3.00 16.50 8.0 2
31 Deheegher, Tonnie 35 0 225 2.0 25 Z 0 B1 22 W 0 26 Z 0 30 W 1 17 Z 0 27 W 0 5.00 18.50 9.0 1
32 Vanhercke, Andrew 31 0 23 2.0 21 Z 0 20 W 0 18 Z 0 34 W 1 23 Z 0 37 Z 1 19 W 0 2.00 18.00 6.0 2
33 Vermeulen, Lisa 32 0 12 2.0 14 W 0 26 Z 0 30 W 0 37 W 1 18 Z 0 35 Z 1 24 W 0 1.00 17.00 6.0 2
34 De Troyer, Jelen 20 0 84 2.0 5 W 0 19 Z 0 24 W 0 32 Z 0 37 W 1 28 Z 0 35 W 1 1.00 17.00 4.0 2
35 Yermzjam, Artyom 34 0 -145 1.0 17 W 0 7 Z 0 37 Z 1 20 W 0 27 Z 0 33 W 0 34 Z 0 0.00 19.50 5.0 1
36 Massant, Fan 26 0 681 0.0 11 W 0 28 Z 0ff A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
37 Van Hecke, Noah 28 0 -473 0.0 16 W 0 29 Z 0 35 W 0 33 Z 0 34 Z 0 32 W 0 30 W 0 0.00 15.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.14 2019/06/06 (©) GMA 2015 Build : 2019/06/29 20:11