SwarLogo 25ste Soete Beese Jeugdtoernooi E SwarLogo
430
Organisator: De Vrijschaker Landegem
Arbiter: Kris Van Quickenborne
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 29/06/2019 tot 29/06/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Stamnr. N-Elo Clubnaam #Part. PtnTot. SB Buch Vsch. #Win -
1 Musabayev, Maxim -10 2009-••-•• 16932 1321 Mercatel 9 8.0 45.25 42.50 41.5 7 0
2 Ghisa, Alexander -10 2009-••-•• 19897 1150 SK Het Wit Paard 9 7.0 33.00 43.00 35.0 7 0
3 Plomp, Mateo -10 2009-••-•• 17780 1416 Mercatel 9 6.5 38.50 46.00 38.5 6 0
4 Vertongen, Jack -10 2009-••-•• 17122 1112 Mercatel 9 6.5 30.50 38.50 33.0 6 0
5 Hauchamps, Maxime -10 2009-••-•• 20540 0 Fous Diogene 9 6.5 29.75 40.50 29.5 6 0
6 Wambecq, Ward -10 2009-••-•• 19723 0 Dolle Toren Leuven 9 6.0 32.50 43.50 36.0 5 0
7 Raptis, Filippos -10 2009-••-•• 20846 0 Fous Diogene 8 6.0 30.50 44.00 30.0 6 0
8 Smolders, Pepijn -10 2010-••-•• 16862 630 Kon. Turnhoutse SK 9 6.0 26.50 37.50 32.0 6 0
9 Beuseling, Lander -10 2009-••-•• 19207 0 Mercatel 9 6.0 25.50 34.50 26.0 6 0
10 De Keukelaere, Ruben -10 2009-••-•• 16795 0 LSV-Chesspirant 9 6.0 23.50 35.00 26.0 6 0
11 De Rycke, Killian -10 2009-••-•• 15710 1319 LSV-Chesspirant 9 5.5 28.75 43.50 31.5 5 0
12 Coorevits, Arthur -10 2009-••-•• 16261 1197 Mercatel 9 5.5 27.25 43.50 31.5 5 0
13 Bharathi Mugilan, Dhanyadha -10 2010-••-•• 20038 640 KBSK Brugge 9 5.5 24.25 37.50 32.0 5 0
14 De Man, Silas -10 2009-••-•• 19502 0 De Vrijschaker Landegem 9 5.5 18.75 36.00 28.5 5 0
15 Van Loo, Ides -10 2010-••-•• 19742 0 Kon. Mechelse SK 9 5.0 25.25 42.50 29.0 4 0
16 Cappan, Stan -10 2009-••-•• 15465 1128 LSV-Chesspirant 9 5.0 22.00 37.50 28.0 5 0
17 Van Parys, Tristan -10 2009-••-•• 18558 0 SK Rapid Aalter 9 5.0 20.50 32.50 23.0 5 0
18 Deschepper, Matteo -10 2009-••-•• 17956 0 Izegemse SK 9 5.0 16.50 33.50 21.0 5 0
19 De Bie, Jonah -10 2010-••-•• 19668 0 De Wetterse Vrijpion 9 5.0 15.50 24.50 19.0 5 0
20 De Beir, Sien -10 2010-••-•• 19531 0 Nikei Gistel 9 5.0 14.50 30.50 23.0 5 0
21 Vandermeersch, Lucas -10 2009-••-•• 18960 0 KGSRL Gent 9 4.5 18.75 38.00 26.0 4 0
22 Verbanck, Kasper -10 2010-••-•• 21096 0 KGSRL Gent 9 4.5 18.75 37.00 24.5 4 0
23 Maes, Lander -10 2010-••-•• 19230 0 Kon. Turnhoutse SK 9 4.5 17.25 34.50 20.5 4 0
24 Debyser, Lennert -10 2009-••-•• 20400 0 KGSRL Gent 9 4.5 15.25 33.50 22.5 4 0
25 Verbeke, Anna -10 2010-••-•• 17765 0 Het Trouwe Paard Oostkamp 9 4.0 16.00 35.50 23.0 4 0
26 Lefebvre, Miel -10 2009-••-•• 21151 0 Kon. Waregemse SV 9 4.0 15.50 37.00 23.0 4 0
27 Decraene, Lotus -10 2010-••-•• 16320 1216 SC Pionniers Tielt 9 4.0 14.50 36.50 22.0 4 0
28 Jalalijam, Roza -10 2010-••-•• 19420 0 De Drie Torens Gent 9 4.0 14.50 35.50 24.0 4 0
29 Brock, Matthias -10 2010-••-•• 19336 0 Kon. Turnhoutse SK 9 4.0 12.00 35.00 19.0 4 0
30 Moh'D, Zain -10 2009-••-•• 21097 0 De Vrijschaker Landegem 9 4.0 11.50 28.50 16.0 4 0
31 Roose, Ella -10 2010-••-•• 20547 0 Nikei Gistel 8 4.0 11.00 31.50 15.0 3 0
32 Darbinian, Arno -10 2010-••-•• 19557 0 KISK Ieper 9 4.0 10.50 28.00 19.0 4 0
33 Haelvoet, Mattis -10 2009-••-•• 21114 0 De Vrijschaker Landegem 9 4.0 10.00 29.00 14.0 4 0
34 Musabayev, Alexander -10 2009-••-•• 17951 0 Mercatel 9 3.0 11.50 31.50 14.0 3 0
35 Van Lierde, Rutger -10 2010-••-•• 20241 0 SC Caballos Zottegem 8 3.0 10.50 34.50 16.0 2 0
36 Opstaele, Steffen -10 2009-••-•• 21193 0 De Vrijschaker Landegem 8 3.0 8.50 29.50 14.0 2 0
37 Cloetens, Jannes -10 2010-••-•• 20031 0 KBSK Brugge 9 3.0 8.00 29.50 17.0 3 0
38 Vanthuyne, Arsen -10 2010-••-•• 21187 0 Poperingse SC 8 3.0 6.00 29.50 12.0 2 0
39 Croquey, Michael -10 2009-••-•• 21183 0 Dendermonde 8 3.0 5.50 24.00 10.0 2 0
40 Verhaeghe, Clement -10 2009-••-•• 17005 0 Kon. Blankenbergse SC 8 3.0 5.00 27.00 11.0 2 0
41 Plaetevoet, William -10 2010-••-•• 20548 0 Nikei Gistel 8 3.0 4.50 26.00 7.0 2 0
42 Devos, Briek -10 2010-••-•• 17580 0 LSV-Chesspirant 9 2.5 7.75 28.00 18.5 2 0
43 Malfait, Senne -10 2010-••-•• 21099 0 Nikei Gistel 8 1.0 3.50 30.00 8.0 1 0
44 A Al Hariki, Anouar -10 2010-••-•• 21192 0 0 0.0 0.00 24.50 0.0 0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Haelvoet, Mattis 4.0 0-1 Plomp, Mateo 6.5
2 Musabayev, Maxim 8.0 1-0 Hauchamps, Maxime 6.5
3 Jalalijam, Roza 4.0 0-1 De Rycke, Killian 5.5
4 Decraene, Lotus 4.0 1-0 Lefebvre, Miel 4.0
5 Maes, Lander 4.5 0-1 Coorevits, Arthur 5.5
6 Ghisa, Alexander 7.0 1-0 Malfait, Senne 1.0
7 Moh'D, Zain 4.0 0-1 Cappan, Stan 5.0
8 Vertongen, Jack 6.5 1-0 Musabayev, Alexander 3.0
9 Opstaele, Steffen 3.0 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5
10 Smolders, Pepijn 6.0 1-0 Plaetevoet, William 3.0
11 Raptis, Filippos 6.0 1ff-0 Al Hariki, Anouar 0.0
12 Beuseling, Lander 6.0 1-0 Roose, Ella 4.0
13 Van Lierde, Rutger 3.0 0-1 Brock, Matthias 4.0
14 Cloetens, Jannes 3.0 0-1 Van Loo, Ides 5.0
15 Van Parys, Tristan 5.0 1-0 Darbinian, Arno 4.0
16 De Beir, Sien 5.0 0-1 Vandermeersch, Lucas 4.5
17 Vanthuyne, Arsen 3.0 0-1 De Bie, Jonah 5.0
18 De Keukelaere, Ruben 6.0 1-0 Verbanck, Kasper 4.5
19 Verbeke, Anna 4.0 1-0 De Man, Silas 5.5
20 Debyser, Lennert 4.5 1-0 Verhaeghe, Clement 3.0
21 Wambecq, Ward 6.0 1-0 Deschepper, Matteo 5.0
22 Devos, Briek 2.5 1-0 Croquey, Michael 3.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Plomp, Mateo 6.5 1-0 De Keukelaere, Ruben 6.0
2 Brock, Matthias 4.0 0-1 Musabayev, Maxim 8.0
3 De Rycke, Killian 5.5 1-0 Debyser, Lennert 4.5
4 De Bie, Jonah 5.0 0-1 Decraene, Lotus 4.0
5 Coorevits, Arthur 5.5 1-0 Devos, Briek 2.5
6 Raptis, Filippos 6.0 0-1 Ghisa, Alexander 7.0
7 Cappan, Stan 5.0 1-0 Van Parys, Tristan 5.0
8 Van Loo, Ides 5.0 ½-½ Vertongen, Jack 6.5
9 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 1-0 Verbeke, Anna 4.0
10 Vandermeersch, Lucas 4.5 0-1 Smolders, Pepijn 6.0
11 Wambecq, Ward 6.0 1-0 Beuseling, Lander 6.0
12 Malfait, Senne 1.0 1ff-0 Al Hariki, Anouar 0.0
13 Musabayev, Alexander 3.0 0-1 Cloetens, Jannes 3.0
14 Darbinian, Arno 4.0 1-0 Moh'D, Zain 4.0
15 Plaetevoet, William 3.0 0-1 De Beir, Sien 5.0
16 De Man, Silas 5.5 1-0 Opstaele, Steffen 3.0
17 Deschepper, Matteo 5.0 1-0 Roose, Ella 4.0
18 Verbanck, Kasper 4.5 1-0 Haelvoet, Mattis 4.0
19 Hauchamps, Maxime 6.5 1-0 Van Lierde, Rutger 3.0
20 Verhaeghe, Clement 3.0 0-1 Jalalijam, Roza 4.0
21 Lefebvre, Miel 4.0 1-0 Vanthuyne, Arsen 3.0
22 Croquey, Michael 3.0 0-1 Maes, Lander 4.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Ghisa, Alexander 7.0 0-1 Plomp, Mateo 6.5
2 Musabayev, Maxim 8.0 1-0 Cappan, Stan 5.0
3 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 0-1 De Rycke, Killian 5.5
4 Decraene, Lotus 4.0 0-1 Wambecq, Ward 6.0
5 Smolders, Pepijn 6.0 1-0 Coorevits, Arthur 5.5
6 Vertongen, Jack 6.5 1-0 Brock, Matthias 4.0
7 Beuseling, Lander 6.0 0-1 Van Loo, Ides 5.0
8 Cloetens, Jannes 3.0 0-1 Hauchamps, Maxime 6.5
9 Jalalijam, Roza 4.0 1-0 Darbinian, Arno 4.0
10 De Beir, Sien 5.0 0-1 Lefebvre, Miel 4.0
11 Maes, Lander 4.5 1-0 De Bie, Jonah 5.0
12 De Keukelaere, Ruben 6.0 0-1 Raptis, Filippos 6.0
13 Malfait, Senne 1.0 0-1 De Man, Silas 5.5
14 Debyser, Lennert 4.5 0-1 Vandermeersch, Lucas 4.5
15 Van Parys, Tristan 5.0 1-0 Deschepper, Matteo 5.0
16 Devos, Briek 2.5 ½-½ Verbanck, Kasper 4.5
17 Verbeke, Anna 4.0 1-0 Haelvoet, Mattis 4.0
18 Moh'D, Zain 4.0 1-0 Verhaeghe, Clement 3.0
19 Roose, Ella 4.0 1-0 Musabayev, Alexander 3.0
20 Opstaele, Steffen 3.0 1-0 Croquey, Michael 3.0
21 Van Lierde, Rutger 3.0 1-0 Plaetevoet, William 3.0
  Vanthuyne, Arsen 3.0 1 Bye  
  Al Hariki, Anouar 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Plomp, Mateo 6.5 1-0 Smolders, Pepijn 6.0
2 De Rycke, Killian 5.5 0-1 Musabayev, Maxim 8.0
3 Van Loo, Ides 5.0 ½-½ Wambecq, Ward 6.0
4 Coorevits, Arthur 5.5 1-0 Vertongen, Jack 6.5
5 Raptis, Filippos 6.0 1-0 Decraene, Lotus 4.0
6 Lefebvre, Miel 4.0 0-1 Ghisa, Alexander 7.0
7 Cappan, Stan 5.0 0-1 Jalalijam, Roza 4.0
8 Vandermeersch, Lucas 4.5 ½-½ Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5
9 De Man, Silas 5.5 1-0 Maes, Lander 4.5
10 Hauchamps, Maxime 6.5 1-0 Verbeke, Anna 4.0
11 Verbanck, Kasper 4.5 1-0 Van Parys, Tristan 5.0
12 Cloetens, Jannes 3.0 0-1 Devos, Briek 2.5
13 Deschepper, Matteo 5.0 0-1 Beuseling, Lander 6.0
14 Brock, Matthias 4.0 0-1 Moh'D, Zain 4.0
15 Darbinian, Arno 4.0 0-1 Opstaele, Steffen 3.0
16 Malfait, Senne 1.0 0-1 De Beir, Sien 5.0
17 De Bie, Jonah 5.0 0-1 Van Lierde, Rutger 3.0
18 Roose, Ella 4.0 0-1 De Keukelaere, Ruben 6.0
19 Vanthuyne, Arsen 3.0 0-1 Debyser, Lennert 4.5
20 Haelvoet, Mattis 4.0 1-0 Plaetevoet, William 3.0
21 Musabayev, Alexander 3.0 1-0 Verhaeghe, Clement 3.0
  Croquey, Michael 3.0 1 Bye  
  Al Hariki, Anouar 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev, Maxim 8.0 ½-½ Plomp, Mateo 6.5
2 Wambecq, Ward 6.0 1-0 De Rycke, Killian 5.5
3 Hauchamps, Maxime 6.5 ½-½ Coorevits, Arthur 5.5
4 Ghisa, Alexander 7.0 1-0 Van Loo, Ides 5.0
5 Smolders, Pepijn 6.0 0-1 Raptis, Filippos 6.0
6 Jalalijam, Roza 4.0 0-1 De Man, Silas 5.5
7 Vertongen, Jack 6.5 1-0 Verbanck, Kasper 4.5
8 Devos, Briek 2.5 0-1 Vandermeersch, Lucas 4.5
9 Decraene, Lotus 4.0 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5
10 Maes, Lander 4.5 0-1 Cappan, Stan 5.0
11 Beuseling, Lander 6.0 1-0 Moh'D, Zain 4.0
12 De Beir, Sien 5.0 1-0 Opstaele, Steffen 3.0
13 De Keukelaere, Ruben 6.0 1-0 Van Lierde, Rutger 3.0
14 Debyser, Lennert 4.5 1-0 Van Parys, Tristan 5.0
15 Verbeke, Anna 4.0 0-1 Lefebvre, Miel 4.0
16 Haelvoet, Mattis 4.0 0-1 Brock, Matthias 4.0
17 Croquey, Michael 3.0 0-1 Cloetens, Jannes 3.0
18 Darbinian, Arno 4.0 1-0 Malfait, Senne 1.0
19 Musabayev, Alexander 3.0 1-0 De Bie, Jonah 5.0
20 Deschepper, Matteo 5.0 1-0 Vanthuyne, Arsen 3.0
21 Plaetevoet, William 3.0 0-1 Roose, Ella 4.0
  Verhaeghe, Clement 3.0 1 Bye  
  Al Hariki, Anouar 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Plomp, Mateo 6.5 1-0 Wambecq, Ward 6.0
2 Raptis, Filippos 6.0 0-1 Musabayev, Maxim 8.0
3 De Man, Silas 5.5 0-1 Ghisa, Alexander 7.0
4 Vandermeersch, Lucas 4.5 0-1 Vertongen, Jack 6.5
5 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 1-0 Hauchamps, Maxime 6.5
6 Coorevits, Arthur 5.5 1-0 Beuseling, Lander 6.0
7 De Rycke, Killian 5.5 1-0 De Keukelaere, Ruben 6.0
8 Cappan, Stan 5.0 1-0 Debyser, Lennert 4.5
9 Lefebvre, Miel 4.0 0-1 Smolders, Pepijn 6.0
10 Van Loo, Ides 5.0 1-0 De Beir, Sien 5.0
11 Verbanck, Kasper 4.5 1-0 Jalalijam, Roza 4.0
12 Brock, Matthias 4.0 1-0 Devos, Briek 2.5
13 Decraene, Lotus 4.0 1-0 Musabayev, Alexander 3.0
14 Opstaele, Steffen 3.0 0-1 Cloetens, Jannes 3.0
15 Roose, Ella 4.0 0-1 Darbinian, Arno 4.0
16 Van Lierde, Rutger 3.0 0-1 Deschepper, Matteo 5.0
17 Van Parys, Tristan 5.0 1-0 Maes, Lander 4.5
18 Moh'D, Zain 4.0 0-1 Verbeke, Anna 4.0
19 De Bie, Jonah 5.0 1-0 Croquey, Michael 3.0
20 Vanthuyne, Arsen 3.0 0-1 Haelvoet, Mattis 4.0
21 Verhaeghe, Clement 3.0 1-0 Malfait, Senne 1.0
  Plaetevoet, William 3.0 1 Bye  
  Al Hariki, Anouar 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev, Maxim 8.0 1-0 Ghisa, Alexander 7.0
2 Vertongen, Jack 6.5 1-0 Plomp, Mateo 6.5
3 Wambecq, Ward 6.0 1-0 Coorevits, Arthur 5.5
4 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 1-0 Cappan, Stan 5.0
5 De Man, Silas 5.5 ½-½ De Rycke, Killian 5.5
6 Smolders, Pepijn 6.0 1-0 Van Loo, Ides 5.0
7 Hauchamps, Maxime 6.5 1-0 Raptis, Filippos 6.0
8 Verbanck, Kasper 4.5 1-0 Vandermeersch, Lucas 4.5
9 De Keukelaere, Ruben 6.0 1-0 Decraene, Lotus 4.0
10 Beuseling, Lander 6.0 1-0 Debyser, Lennert 4.5
11 Deschepper, Matteo 5.0 1-0 Brock, Matthias 4.0
12 Cloetens, Jannes 3.0 0-1 Jalalijam, Roza 4.0
13 Darbinian, Arno 4.0 0-1 Lefebvre, Miel 4.0
14 De Beir, Sien 5.0 1-0 Van Parys, Tristan 5.0
15 Verbeke, Anna 4.0 1-0 Devos, Briek 2.5
16 Verhaeghe, Clement 3.0 0-1 De Bie, Jonah 5.0
17 Haelvoet, Mattis 4.0 1-0 Opstaele, Steffen 3.0
18 Maes, Lander 4.5 1-0 Roose, Ella 4.0
19 Musabayev, Alexander 3.0 1-0 Moh'D, Zain 4.0
20 Malfait, Senne 1.0 0-1 Vanthuyne, Arsen 3.0
21 Croquey, Michael 3.0 1-0 Plaetevoet, William 3.0
  Van Lierde, Rutger 3.0 1 Bye  
  Al Hariki, Anouar 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Wambecq, Ward 6.0 ½-½ Musabayev, Maxim 8.0
2 Plomp, Mateo 6.5 1-0 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5
3 Ghisa, Alexander 7.0 1-0 Vertongen, Jack 6.5
4 De Rycke, Killian 5.5 1-0 Smolders, Pepijn 6.0
5 Coorevits, Arthur 5.5 1-0 Verbanck, Kasper 4.5
6 Hauchamps, Maxime 6.5 1-0 De Man, Silas 5.5
7 Cappan, Stan 5.0 1-0 Verbeke, Anna 4.0
8 Jalalijam, Roza 4.0 0-1 Beuseling, Lander 6.0
9 Raptis, Filippos 6.0 1-0 De Beir, Sien 5.0
10 Lefebvre, Miel 4.0 0-1 De Keukelaere, Ruben 6.0
11 Van Loo, Ides 5.0 1-0 Deschepper, Matteo 5.0
12 Vandermeersch, Lucas 4.5 1-0 Decraene, Lotus 4.0
13 Brock, Matthias 4.0 0-1 Maes, Lander 4.5
14 Van Parys, Tristan 5.0 1-0 Cloetens, Jannes 3.0
15 Van Lierde, Rutger 3.0 0-1 Darbinian, Arno 4.0
16 De Bie, Jonah 5.0 1-0 Haelvoet, Mattis 4.0
17 Debyser, Lennert 4.5 1-0 Musabayev, Alexander 3.0
18 Devos, Briek 2.5 0-1 Vanthuyne, Arsen 3.0
19 Moh'D, Zain 4.0 1-0 Croquey, Michael 3.0
20 Opstaele, Steffen 3.0 0-1 Verhaeghe, Clement 3.0
21 Plaetevoet, William 3.0 1-0 Malfait, Senne 1.0
  Roose, Ella 4.0 1 Bye  
  Al Hariki, Anouar 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (29/06/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Musabayev, Maxim 8.0 1-0 Coorevits, Arthur 5.5
2 Plomp, Mateo 6.5 0-1 Hauchamps, Maxime 6.5
3 Ghisa, Alexander 7.0 1-0 Wambecq, Ward 6.0
4 Vertongen, Jack 6.5 1-0 De Rycke, Killian 5.5
5 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 0-1 Raptis, Filippos 6.0
6 Smolders, Pepijn 6.0 1-0 Cappan, Stan 5.0
7 De Keukelaere, Ruben 6.0 1-0 Van Loo, Ides 5.0
8 Beuseling, Lander 6.0 1-0 Vandermeersch, Lucas 4.5
9 De Man, Silas 5.5 1-0 Verbanck, Kasper 4.5
10 Darbinian, Arno 4.0 0-1 De Bie, Jonah 5.0
11 De Beir, Sien 5.0 1-0 Jalalijam, Roza 4.0
12 Maes, Lander 4.5 ½-½ Debyser, Lennert 4.5
13 Deschepper, Matteo 5.0 1-0 Lefebvre, Miel 4.0
14 Verbeke, Anna 4.0 0-1 Van Parys, Tristan 5.0
15 Decraene, Lotus 4.0 1-0 Van Lierde, Rutger 3.0
16 Musabayev, Alexander 3.0 0-1 Brock, Matthias 4.0
17 Roose, Ella 4.0 1-0 Cloetens, Jannes 3.0
18 Verhaeghe, Clement 3.0 0-1 Haelvoet, Mattis 4.0
19 Vanthuyne, Arsen 3.0 0-1 Moh'D, Zain 4.0
20 Plaetevoet, William 3.0 1-0 Devos, Briek 2.5
21 Malfait, Senne 1.0 0-1 Croquey, Michael 3.0
  Opstaele, Steffen 3.0 1 Bye  
  Al Hariki, Anouar 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1321
FIDE-ID254711
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Brock, Matthias BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
4 2      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 W - ½ 4.5 0.37 +0.13
6 2      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 W v 1 6.5 0.73 +0.27
8 1      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z v ½ 7.0 0.92 -0.42
9 1      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W v 1 8.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1242 52.0 Totaal 8.0 6.70 +1.30
Begin van de pagina
Ghisa, Alexander (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1150
FIDE-ID260959
F-Elo1135
Landbel  (bel)
Club(260) SK Het Wit Paard
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 W - 0 2.0 0.18 -0.18
4 6      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      De Man, Silas BEL 0 5.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 Z - 0 5.0 0.27 -0.27
8 3      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 W ^ 1 6.0 0.55 +0.45
9 3      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W ^ 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1283 48.5 Totaal 7.0 6.52 +0.48
Begin van de pagina
Plomp, Mateo (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1416
FIDE-ID258083
F-Elo1416
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
4 1      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 Z - ½ 4.5 0.63 -0.13
6 1      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
7 2      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 Z - 0 5.5 0.86 -0.86
8 2      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 W v 1 6.5 0.92 +0.08
9 2      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 W - 0 6.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0970 55.5 Totaal 6.5 7.83 -1.33
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1112
FIDE-ID256820
F-Elo1168
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 6      Brock, Matthias BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z v 0 2.5 0.38 -0.38
5 7      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
6 4      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 W - 1 5.5 0.14 +0.86
8 3      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 Z ^ 0 5.5 0.45 -0.45
9 4      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 W v 1 6.5 0.23 +0.77
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1270 45.5 Totaal 6.5 5.80 +0.70
Begin van de pagina
Hauchamps, Maxime (Rank: 24)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo0
FIDE-ID264865
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogene
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 5      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 7      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
8 6      De Man, Silas BEL 0 5.5 W ^ 1 5.5 0.50 +0.50
9 2      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 Z - 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1143 47.0 Totaal 6.5 2.82 +3.68
Begin van de pagina
Wambecq, Ward (Rank: 43)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo0
FIDE-ID262226
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
5 2      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 W v 1 4.5 0.08 +0.92
6 1      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
7 3      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W - 1 5.5 0.08 +0.92
8 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 W - ½ 6.0 0.08 +0.42
9 3      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 Z ^ 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1269 52.5 Totaal 6.0 1.98 +4.02
Begin van de pagina
Raptis, Filippos (Rank: 33)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.20846
N-Elo0
FIDE-ID264903
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(207) Fous Diogene
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Al Hariki, Anouar 0 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 6      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 5      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 7      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      De Beir, Sien BEL 0 5.0 W v 1 5.0 0.50 +0.50
9 5      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0991 48.0 Totaal 6.0 1.90 +3.10
Begin van de pagina
Smolders, Pepijn (Rank: 10)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo630
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 5      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
6 9      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 6      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 W v 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 45.0 Totaal 6.0 4.92 +1.08
Begin van de pagina
Beuseling, Lander (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
FIDE-ID264806
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Roose, Ella BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 42.5 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
De Keukelaere, Ruben (Rank: 18)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Roose, Ella BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 10      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1317 42.5 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
De Rycke, Killian (Rank: 3)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo1319
FIDE-ID258245
F-Elo1319
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 2      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 7      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      De Man, Silas BEL 0 5.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 4      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 4      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 Z ^ 0 5.5 0.77 -0.77
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0925 52.0 Totaal 5.5 7.71 -2.21
Begin van de pagina
Coorevits, Arthur (Rank: 5)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1197
FIDE-ID252395
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Maes, Lander BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Devos, Briek BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 4      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 W - 1 3.0 0.62 +0.38
5 3      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 Z ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
6 6      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z v 0 4.5 0.92 -0.92
8 5      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 1      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 Z - 0 5.5 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1021 50.5 Totaal 5.5 7.39 -1.89
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan, Dhanyadha (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.20038
N-Elo640
FIDE-ID28513525
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Opstaele, Steffen 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 9      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
6 5      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 W - 1 5.5 0.08 +0.92
8 2      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 Z v 0 5.5 0.08 -0.08
9 5      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 W - 0 5.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1269 45.0 Totaal 5.5 4.92 +0.58
Begin van de pagina
De Man, Silas (Rank: 19)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19502
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Opstaele, Steffen 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Maes, Lander BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
6 3      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 5      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
8 6      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
9 9      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1234 40.0 Totaal 5.5 3.66 +1.84
Begin van de pagina
Van Loo, Ides (Rank: 36)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19742
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 7      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
4 3      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W v ½ 3.0 0.50 +0.00
5 4      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 Z ^ 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      De Beir, Sien BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 11      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0964 50.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Cappan, Stan (Rank: 7)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1128
FIDE-ID254193
F-Elo1319
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
4 7      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 10      Maes, Lander BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
8 7      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 6      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 Z - 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0863 45.5 Totaal 5.0 7.61 -2.61
Begin van de pagina
Van Parys, Tristan (Rank: 37)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18558
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 14      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Maes, Lander BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      De Beir, Sien BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 14      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1128 39.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Deschepper, Matteo (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17956
N-Elo0
FIDE-ID258440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegemse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Roose, Ella BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Brock, Matthias BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 13      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 40.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
De Bie, Jonah (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19668
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) De Wetterse Vrijpion
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Maes, Lander BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Croquey, Michael BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1216 31.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
De Beir, Sien (Rank: 16)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.19531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Opstaele, Steffen 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Vandermeersch, Lucas (Rank: 38)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.18960
N-Elo0
FIDE-ID259381
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Beir, Sien BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 8      Devos, Briek BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
6 4      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 8      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
8 12      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 W - 1 4.5 0.08 +0.92
9 8      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 Z v 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0899 44.5 Totaal 4.5 2.82 +1.68
Begin van de pagina
Verbanck, Kasper (Rank: 40)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.21096
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      Devos, Briek BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 11      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
5 7      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 Z ^ 0 2.5 0.08 -0.08
6 11      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 8      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 W ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
9 9      De Man, Silas BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1154 43.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Maes, Lander (Rank: 27)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo0
FIDE-ID264741
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Croquey, Michael BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      De Man, Silas BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Roose, Ella BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      Brock, Matthias BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1162 41.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Debyser, Lennert (Rank: 20)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.20400
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Maes, Lander BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1223 39.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Verbeke, Anna (Rank: 41)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.17765
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Man, Silas BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 15      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Devos, Briek BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
9 14      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0884 42.0 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Lefebvre, Miel (Rank: 26)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.21151
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      De Beir, Sien BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 13      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0998 44.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Decraene, Lotus (Rank: 4)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1216
FIDE-ID258512
F-Elo1132
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Wambecq, Ward BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 5      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 9      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 13      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 12      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
9 15      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0640 43.0 Totaal 4.0 8.28 -4.28
Begin van de pagina
Jalalijam, Roza (Rank: 25)

Rangschikking28
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Rycke, Killian BEL 1319 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 6      De Man, Silas BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 11      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      De Beir, Sien BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1223 41.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Brock, Matthias (Rank: 13)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19336
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Musabayev, Maxim BEL 1321 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Devos, Briek BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Maes, Lander BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 16      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1216 40.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Moh'D, Zain (Rank: 29)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21097
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cappan, Stan BEL 1128 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Brock, Matthias BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 19      Croquey, Michael BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 19      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1128 35.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Roose, Ella (Rank: 34)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.20547
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Beuseling, Lander BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Maes, Lander BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 17      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
Darbinian, Arno (Rank: 15)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19557
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Opstaele, Steffen 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Roose, Ella BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Haelvoet, Mattis (Rank: 23)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.21114
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Plomp, Mateo BEL 1416 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Brock, Matthias BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Opstaele, Steffen 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 18      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1416 36.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Musabayev, Alexander (Rank: 30)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
FIDE-ID264407
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vertongen, Jack BEL 1112 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Roose, Ella BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 21      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 19      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 19      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 17      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 16      Brock, Matthias BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1164 38.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina
Van Lierde, Rutger (Rank: 35)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.20241
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) SC Caballos Zottegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Brock, Matthias BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 3.0    
8 15      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Decraene, Lotus BEL 1216 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1216 37.5 Totaal 3.0 3.58 -1.58
Begin van de pagina
Opstaele, Steffen (Rank: 31)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.21193
N-Elo0
Land  ()
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 640 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      De Man, Silas BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Croquey, Michael BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      De Beir, Sien BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 20      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0640 33.0 Totaal 3.0 3.58 -1.58
Begin van de pagina
Cloetens, Jannes (Rank: 14)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.20031
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Loo, Ides BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Hauchamps, Maxime BEL 0 6.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Devos, Briek BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Croquey, Michael BEL 0 3.0 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Opstaele, Steffen 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Van Parys, Tristan BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Roose, Ella BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Vanthuyne, Arsen (Rank: 39)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.21187
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(361) Poperingse SC
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Lefebvre, Miel BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 19      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Deschepper, Matteo BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 18      Devos, Briek BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 19      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 W ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Croquey, Michael (Rank: 44)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.21183
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Devos, Briek BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Maes, Lander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Opstaele, Steffen 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 17      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 21      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 19      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 21      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Verhaeghe, Clement (Rank: 42)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.17005
N-Elo0
FIDE-ID258490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Debyser, Lennert BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Jalalijam, Roza BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Moh'D, Zain BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 21      Musabayev, Alexander BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 21      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      De Bie, Jonah BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 20      Opstaele, Steffen 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 18      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Plaetevoet, William (Rank: 32)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.20548
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Smolders, Pepijn BEL 630 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      De Beir, Sien BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Van Lierde, Rutger BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Haelvoet, Mattis BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 21      Roose, Ella BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 21      Croquey, Michael BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
8 21      Malfait, Senne BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
9 20      Devos, Briek BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0630 28.5 Totaal 3.0 3.58 -1.58
Begin van de pagina
Devos, Briek (Rank: 22)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.17580
N-Elo0
FIDE-ID264768
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Croquey, Michael BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Coorevits, Arthur BEL 1197 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Verbanck, Kasper BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 12      Cloetens, Jannes BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
5 8      Vandermeersch, Lucas BEL 0 4.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
6 12      Brock, Matthias BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 15      Verbeke, Anna BEL 0 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
8 18      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
9 20      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1197 34.5 Totaal 2.5 4.08 -1.58
Begin van de pagina
Malfait, Senne (Rank: 28)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.21099
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Ghisa, Alexander BEL 1150 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Al Hariki, Anouar 0 0.0 W - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 13      De Man, Silas BEL 0 5.5 W v 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      De Beir, Sien BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Darbinian, Arno BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 21      Verhaeghe, Clement BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      Vanthuyne, Arsen BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 21      Plaetevoet, William BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 21      Croquey, Michael BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 33.5 Totaal 1.0 3.58 -3.58
Begin van de pagina
Al Hariki, Anouar (Rank: 11)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.21192
N-Elo0
Land  ()
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Raptis, Filippos BEL 0 6.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 12      Malfait, Senne BEL 0 1.0 Z v 0ff 0.0 0.00 +0.00
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 7.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Musabayev, Maxim 2 1321 1435 8.0 5 W 1 29 Z 1 16 W 1 11 Z 1 3 W ½ 7 Z 1 2 W 1 6 Z ½ 12 W 1 45.25 42.50 41.5 7
2 Ghisa, Alexander 6 1150 1139 7.0 43 W 1 7 Z 1 3 W 0 26 Z 1 15 W 1 14 Z 1 1 Z 0 4 W 1 6 W 1 33.00 43.00 35.0 7
3 Plomp, Mateo 1 1416 1241 6.5 33 Z 1 10 W 1 2 Z 1 8 W 1 1 Z ½ 6 W 1 4 Z 0 13 W 1 5 W 0 38.50 46.00 38.5 6
4 Vertongen, Jack 8 1112 1126 6.5 34 W 1 15 Z ½ 29 W 1 12 Z 0 22 W 1 21 Z 1 3 W 1 2 Z 0 11 W 1 30.50 38.50 33.0 6
5 Hauchamps, Maxime 24 0 674 6.5 1 Z 0 35 W 1 37 Z 1 25 W 1 12 W ½ 13 Z 0 7 W 1 14 W 1 3 Z 1 29.75 40.50 29.5 6
6 Wambecq, Ward 43 0 964 6.0 18 W 1 9 W 1 27 Z 1 15 Z ½ 11 W 1 3 Z 0 12 W 1 1 W ½ 2 Z 0 32.50 43.50 36.0 5
7 Raptis, Filippos 33 0 707 6.0 44 W 1FF 2 W 0 10 Z 1 27 W 1 8 Z 1 1 W 0 5 Z 0 20 W 1 13 Z 1 30.50 44.00 30.0 6
8 Smolders, Pepijn 10 630 703 6.0 41 W 1 21 Z 1 12 W 1 3 Z 0 7 W 0 26 Z 1 15 W 1 11 Z 0 16 W 1 26.50 37.50 32.0 6
9 Beuseling, Lander 12 0 250 6.0 31 W 1 6 Z 0 15 W 0 18 Z 1 30 W 1 12 Z 0 24 W 1 28 Z 1 21 W 1 25.50 34.50 26.0 6
10 De Keukelaere, Ruben 18 0 556 6.0 22 W 1 3 Z 0 7 W 0 31 Z 1 35 W 1 11 Z 0 27 W 1 26 Z 1 15 W 1 23.50 35.00 26.0 6
11 De Rycke, Killian 3 1319 1065 5.5 28 Z 1 24 W 1 13 Z 1 1 W 0 6 Z 0 10 W 1 14 Z ½ 8 W 1 4 Z 0 28.75 43.50 31.5 5
12 Coorevits, Arthur 5 1197 970 5.5 23 Z 1 42 W 1 8 Z 0 4 W 1 5 Z ½ 9 W 1 6 Z 0 22 W 1 1 Z 0 27.25 43.50 31.5 5
13 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 9 640 676 5.5 36 Z 1 25 W 1 11 W 0 21 Z ½ 27 Z 1 5 W 1 16 W 1 3 Z 0 7 W 0 24.25 37.50 32.0 5
14 De Man, Silas 19 0 354 5.5 25 Z 0 36 W 1 43 Z 1 23 W 1 28 Z 1 2 W 0 11 W ½ 5 Z 0 22 W 1 18.75 36.00 28.5 5
15 Van Loo, Ides 36 0 357 5.0 37 Z 1 4 W ½ 9 Z 1 6 W ½ 2 Z 0 20 W 1 8 Z 0 18 W 1 10 Z 0 25.25 42.50 29.0 4
16 Cappan, Stan 7 1128 830 5.0 30 Z 1 17 W 1 1 Z 0 28 W 0 23 Z 1 24 W 1 13 Z 0 25 W 1 8 Z 0 22.00 37.50 28.0 5
17 Van Parys, Tristan 37 0 161 5.0 32 W 1 16 Z 0 18 W 1 22 Z 0 24 Z 0 23 W 1 20 Z 0 37 W 1 25 Z 1 20.50 32.50 23.0 5
18 Deschepper, Matteo 21 0 36 5.0 6 Z 0 31 W 1 17 Z 0 9 W 0 38 W 1 35 Z 1 29 W 1 15 Z 0 26 W 1 16.50 33.50 21.0 5
19 De Bie, Jonah 17 0 171 5.0 38 Z 1 27 W 0 23 Z 0 35 W 0 34 Z 0 39 W 1 40 Z 1 33 W 1 32 Z 1 15.50 24.50 19.0 5
20 De Beir, Sien 16 0 36 5.0 21 W 0 41 Z 1 26 W 0 43 Z 1 36 W 1 15 Z 0 17 W 1 7 Z 0 28 W 1 14.50 30.50 23.0 5
21 Vandermeersch, Lucas 38 0 400 4.5 20 Z 1 8 W 0 24 Z 1 13 W ½ 42 Z 1 4 W 0 22 Z 0 27 W 1 9 Z 0 18.75 38.00 26.0 4
22 Verbanck, Kasper 40 0 257 4.5 10 Z 0 33 W 1 42 Z ½ 17 W 1 4 Z 0 28 W 1 21 W 1 12 Z 0 14 Z 0 18.75 37.00 24.5 4
23 Maes, Lander 27 0 258 4.5 12 W 0 39 Z 1 19 W 1 14 Z 0 16 W 0 17 Z 0 31 W 1 29 Z 1 24 W ½ 17.25 34.50 20.5 4
24 Debyser, Lennert 20 0 272 4.5 40 W 1 11 Z 0 21 W 0 38 Z 1 17 W 1 16 Z 0 9 Z 0 34 W 1 23 Z ½ 15.25 33.50 22.5 4
25 Verbeke, Anna 41 0 153 4.0 14 W 1 13 Z 0 33 W 1 5 Z 0 26 W 0 30 Z 1 42 W 1 16 Z 0 17 W 0 16.00 35.50 23.0 4
26 Lefebvre, Miel 26 0 290 4.0 27 Z 0 38 W 1 20 Z 1 2 W 0 25 Z 1 8 W 0 32 Z 1 10 W 0 18 Z 0 15.50 37.00 23.0 4
27 Decraene, Lotus 4 1216 773 4.0 26 W 1 19 Z 1 6 W 0 7 Z 0 13 W 0 34 W 1 10 Z 0 21 Z 0 35 W 1 14.50 36.50 22.0 4
28 Jalalijam, Roza 25 0 229 4.0 11 W 0 40 Z 1 32 W 1 16 Z 1 14 W 0 22 Z 0 37 Z 1 9 W 0 20 Z 0 14.50 35.50 24.0 4
29 Brock, Matthias 13 0 227 4.0 35 Z 1 1 W 0 4 Z 0 30 W 0 33 Z 1 42 W 1 18 Z 0 23 W 0 34 Z 1 12.00 35.00 19.0 4
30 Moh'D, Zain 29 0 82 4.0 16 W 0 32 Z 0 40 W 1 29 Z 1 9 Z 0 25 W 0 34 Z 0 39 W 1 38 Z 1 11.50 28.50 16.0 4
31 Roose, Ella 34 0 -95 4.0 9 Z 0 18 Z 0 34 W 1 10 W 0 41 Z 1 32 W 0 23 Z 0 B1 37 W 1 11.00 31.50 15.0 3
32 Darbinian, Arno 15 0 -43 4.0 17 Z 0 30 W 1 28 Z 0 36 W 0 43 W 1 31 Z 1 26 W 0 35 Z 1 19 W 0 10.50 28.00 19.0 4
33 Haelvoet, Mattis 23 0 114 4.0 3 W 0 22 Z 0 25 Z 0 41 W 1 29 W 0 38 Z 1 36 W 1 19 Z 0 40 Z 1 10.00 29.00 14.0 4
34 Musabayev, Alexander 30 0 134 3.0 4 Z 0 37 W 0 31 Z 0 40 W 1 19 W 1 27 Z 0 30 W 1 24 Z 0 29 W 0 11.50 31.50 14.0 3
35 Van Lierde, Rutger 35 0 -41 3.0 29 W 0 5 Z 0 41 W 1 19 Z 1 10 Z 0 18 W 0 B1 32 W 0 27 Z 0 10.50 34.50 16.0 2
36 Opstaele, Steffen 31 0 -113 3.0 13 W 0 14 Z 0 39 W 1 32 Z 1 20 Z 0 37 W 0 33 Z 0 40 W 0 B1 8.50 29.50 14.0 2
37 Cloetens, Jannes 14 0 -125 3.0 15 W 0 34 Z 1 5 W 0 42 W 0 39 Z 1 36 Z 1 28 W 0 17 Z 0 31 Z 0 8.00 29.50 17.0 3
38 Vanthuyne, Arsen 39 0 -193 3.0 19 W 0 26 Z 0 B1 24 W 0 18 Z 0 33 W 0 43 Z 1 42 Z 1 30 W 0 6.00 29.50 12.0 2
39 Croquey, Michael 44 0 -193 3.0 42 Z 0 23 W 0 36 Z 0 B1 37 W 0 19 Z 0 41 W 1 30 Z 0 43 Z 1 5.50 24.00 10.0 2
40 Verhaeghe, Clement 42 0 -193 3.0 24 Z 0 28 W 0 30 Z 0 34 Z 0 B1 43 W 1 19 W 0 36 Z 1 33 W 0 5.00 27.00 11.0 2
41 Plaetevoet, William 32 0 -114 3.0 8 Z 0 20 W 0 35 Z 0 33 Z 0 31 W 0 B1 39 Z 0 43 W 1 42 W 1 4.50 26.00 7.0 2
42 Devos, Briek 22 0 -42 2.5 39 W 1 12 Z 0 22 W ½ 37 Z 1 21 W 0 29 Z 0 25 Z 0 38 W 0 41 Z 0 7.75 28.00 18.5 2
43 Malfait, Senne 28 0 -656 1.0 2 Z 0 44 W 1FF 14 W 0 20 W 0 32 Z 0 40 Z 0 38 W 0 41 Z 0 39 W 0 3.50 30.00 8.0 1
44 Al Hariki, Anouar 11 0 0 0.0 7 Z 0ff 43 Z 0ff A A A A A A A 0.00 24.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.14 2019/06/06 (©) GMA 2015 Build : 2019/06/29 20:10