SwarLogo Rapid 1 op het 37ste Open van Geraardsbergen SwarLogo
418
Organisator: Van Pion Tot Dame Geraardsbergen
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (5 Rondes)
Speeltempo: 10 min. met incr. 5"
Datums: van 08/08/2022 tot 08/08/2022
Scheidingssystemen: AROct, OR, Vsch., B Cut1
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam EloUsed Cat Land Clubnaam PtnTot. Perf AROct OR Vsch. B Cut1
1
Krivenko, Dion
  1 Krivenko, Dion 2061 5.0
1 Z 1 21 Marechal, Georges 1658 2.0
2 W 1 19 Vreugdenhil, Frans 1906 2.0
3 Z 1 8 Willockx, Ritsaart 1924 3.0
4 W 1 14 Kegels, Kristof 1841 2.5
5 Z 1 5 Dumont, Ties 1527 3.5
2061 +1900 est Estonia 5.0 2599 1832 - 15.0 11.00
2
Kumar, Prajit Sai
  2 Kumar, Prajit Sai 2148 4.5
1 W 1 3 Groen, Benjamin 1773 4.0
2 Z ½ 17 Kruijf, Caspar 1911 2.5
3 W 1 4 Roelandt, Andreas 1803 3.5
4 Z 1 15 De Weird, Matthias 1997 2.5
5 W 1 7 Van De Perre, Tom 2068 3.0
2148 +1900 ned India 4.5 2293 1945 - 13.0 13.00
3
Groen, Benjamin
  3 Groen, Benjamin 1773 4.0
1 Z 0 2 Kumar, Prajit Sai 2148 4.5
2 W 1 25 Noyelles, Benoit 1266 1.5
3 Z 1 21 Marechal, Georges 1658 2.0
4 W 1 8 Willockx, Ritsaart 1924 3.0
5 Z 1 9 Van Den Bos, Frans Pieter 1868 3.0
1773 -1900 ger Germany 4.0 2045 1900 - 10.0 12.50
4
Roelandt, Andreas
  4 Roelandt, Andreas 1803 3.5
1 Z 1 24 Ulenaers, Marc 1412 1.5
2 W 1 11 Jashchenko, Volodymyr 2062 3.0
3 Z 0 2 Kumar, Prajit Sai 2148 4.5
4 W ½ 10 Achtergaele, Koen 1997 3.0
5 W 1 15 De Weird, Matthias 1997 2.5
1803 -1900 bel Aalst 3.5 2081 2051 - 11.0 13.00
5
Dumont, Ties
  5 Dumont, Ties 1527 3.5
1 W ½ 12 Korte, Markus 1906 3.0
2 Z 1 6 Auder, Benjamin 1867 3.5
3 W 1 17 Kruijf, Caspar 1911 2.5
4 Z 1 11 Jashchenko, Volodymyr 2062 3.0
5 W 0 1 Krivenko, Dion 2061 5.0
1527 -1600 ned Voerendaal 3.5 2066 1985 - 11.5 14.50
6
Auder, Benjamin
  6 Auder, Benjamin 1867 3.5
1 Z ½ 23 Vonken, Bob 1509 1.5
2 W 0 5 Dumont, Ties 1527 3.5
3 Z 1 24 Ulenaers, Marc 1412 1.5
4 W 1 20 Carmans, Wesley 1691 2.0
5 Z 1 14 Kegels, Kristof 1841 2.5
1867 -1900 fra L'Echiquier de la Ville Montreuil 3.5 1765 1642 - 8.5 9.50
7
Van De Perre, Tom
  7 Van De Perre, Tom 2068 3.0
1 Z 1 27 De True, Toon 1713 1.5
2 W 0 8 Willockx, Ritsaart 1924 3.0
3 Z 1 23 Vonken, Bob 1509 1.5
4 W 1 19 Vreugdenhil, Frans 1906 2.0
5 Z 0 2 Kumar, Prajit Sai 2148 4.5
2068 +1900 bel Opwijk 3.0 1952 1923 - 10.0 11.00
8
Willockx, Ritsaart
  8 Willockx, Ritsaart 1924 3.0
1 W 1 18 De True, Kwinten 1578 2.5
2 Z 1 7 Van De Perre, Tom 2068 3.0
3 W 0 1 Krivenko, Dion 2061 5.0
4 Z 0 3 Groen, Benjamin 1773 4.0
5 W 1 21 Marechal, Georges 1658 2.0
1924 +1900 bel Aalst 3.0 1908 1890 - 10.0 14.50
9
Van Den Bos, Frans Pieter
  9 Van Den Bos, Frans Pieter 1868 3.0
1 W 1 30 Billot, Daniel 1512 0.0
2 Z 0 15 De Weird, Matthias 1997 2.5
3 W 1 28 Visser, Wouter 1569 1.0
4 Z 1 17 Kruijf, Caspar 1911 2.5
5 W 0 3 Groen, Benjamin 1773 4.0
1868 -1900 ned The Netherlands 3.0 1832 1813 - 10.0 10.00
10
Achtergaele, Koen
  10 Achtergaele, Koen 1997 3.0
1 W ½ 26 Woyave, Pascal 1635 1.5
2 Z ½ 16 Mirza, Gabriel 1576 2.5
3 W 1 20 Carmans, Wesley 1691 2.0
4 Z ½ 4 Roelandt, Andreas 1803 3.5
5 W ½ 12 Korte, Markus 1906 3.0
1997 +1900 bel de Mercatel 3.0 1806 1759 - 9.0 11.00
11
Jashchenko, Volodymyr
  11 Jashchenko, Volodymyr 2062 3.0
1 W 1 20 Carmans, Wesley 1691 2.0
2 Z 0 4 Roelandt, Andreas 1803 3.5
3 W 1 16 Mirza, Gabriel 1576 2.5
4 W 0 5 Dumont, Ties 1527 3.5
5 Z 1 19 Vreugdenhil, Frans 1906 2.0
2062 +1900 ukr Leopoldsburg 3.0 1825 1744 - 9.0 11.50
12
Korte, Markus
  12 Korte, Markus 1906 3.0
1 Z ½ 5 Dumont, Ties 1527 3.5
2 W 0 14 Kegels, Kristof 1841 2.5
3 Z 1 25 Noyelles, Benoit 1266 1.5
4 W 1 23 Vonken, Bob 1509 1.5
5 Z ½ 10 Achtergaele, Koen 1997 3.0
1906 +1900 ger Germany 3.0 1756 1719 - 8.0 10.50
13
Leonforte, Aurelius
  13 Leonforte, Aurelius 1635 3.0
1 W 0 15 De Weird, Matthias 1997 2.5
2 Z 0 22 Deschuyteneer, Lucien 1453 2.0
3 W 1 30 Billot, Daniel 1512 0.0
4 Z 1 28 Visser, Wouter 1569 1.0
5 W 1 26 Woyave, Pascal 1635 1.5
1635 -1900 ger Germany 3.0 1713 1678 - 6.0 7.00
14
Kegels, Kristof
  14 Kegels, Kristof 1841 2.5
1 W 1 22 Deschuyteneer, Lucien 1453 2.0
2 Z 1 12 Korte, Markus 1906 3.0
3 W ½ 15 De Weird, Matthias 1997 2.5
4 Z 0 1 Krivenko, Dion 2061 5.0
5 W 0 6 Auder, Benjamin 1867 3.5
1841 -1900 bel KGSRL Gent 2.5 1864 1958 - 10.5 14.00
15
De Weird, Matthias
  15 De Weird, Matthias 1997 2.5
1 Z 1 13 Leonforte, Aurelius 1635 3.0
2 W 1 9 Van Den Bos, Frans Pieter 1868 3.0
3 Z ½ 14 Kegels, Kristof 1841 2.5
4 W 0 2 Kumar, Prajit Sai 2148 4.5
5 Z 0 4 Roelandt, Andreas 1803 3.5
1997 +1900 bel Zottegem 2.5 1866 1915 - 10.5 14.00
16
Mirza, Gabriel
  16 Mirza, Gabriel 1576 2.5
1 Z ½ 25 Noyelles, Benoit 1266 1.5
2 W ½ 10 Achtergaele, Koen 1997 3.0
3 Z 0 11 Jashchenko, Volodymyr 2062 3.0
4 W ½ 24 Ulenaers, Marc 1412 1.5
5 Z 1 27 De True, Toon 1713 1.5
1576 -1600 irl Ireland 2.5 1676 1796 - 6.5 9.00
17
Kruijf, Caspar
  17 Kruijf, Caspar 1911 2.5
1 Z 1 29 Skowron, Jean-Pol 1573 1.0
2 W ½ 2 Kumar, Prajit Sai 2148 4.5
3 Z 0 5 Dumont, Ties 1527 3.5
4 W 0 9 Van Den Bos, Frans Pieter 1868 3.0
5 Z 1 24 Ulenaers, Marc 1412 1.5
1911 +1900 ned The Netherlands 2.5 1732 1779 - 8.0 12.50
18
De True, Kwinten
  18 De True, Kwinten 1578 2.5
1 Z 0 8 Willockx, Ritsaart 1924 3.0
2 W 0 24 Ulenaers, Marc 1412 1.5
3 Z 1 29 Skowron, Jean-Pol 1573 1.0
4 W ½ 27 De True, Toon 1713 1.5
5 Z 1 23 Vonken, Bob 1509 1.5
1578 -1600 bel Geraardsbergen 2.5 1633 1680 - 5.0 7.50
19
Vreugdenhil, Frans
  19 Vreugdenhil, Frans 1906 2.0
1 W 1 28 Visser, Wouter 1569 1.0
2 Z 0 1 Krivenko, Dion 2061 5.0
3 W 1 22 Deschuyteneer, Lucien 1453 2.0
4 Z 0 7 Van De Perre, Tom 2068 3.0
5 W 0 11 Jashchenko, Volodymyr 2062 3.0
1906 +1900 ned KGSRL Gent 2.0 1788 1940 - 8.0 13.00
20
Carmans, Wesley
  20 Carmans, Wesley 1691 2.0
1 Z 0 11 Jashchenko, Volodymyr 2062 3.0
2 W 1 29 Skowron, Jean-Pol 1573 1.0
3 Z 0 10 Achtergaele, Koen 1997 3.0
4 Z 0 6 Auder, Benjamin 1867 3.5
5 W 1 28 Visser, Wouter 1569 1.0
1691 -1900 bel Heusden 2.0 1749 1875 - 5.0 10.50
21
Marechal, Georges
  21 Marechal, Georges 1658 2.0
1 W 0 1 Krivenko, Dion 2061 5.0
2 Z 1 30 Billot, Daniel 1512 0.0
3 W 0 3 Groen, Benjamin 1773 4.0
4 Z 1 22 Deschuyteneer, Lucien 1453 2.0
5 Z 0 8 Willockx, Ritsaart 1924 3.0
1658 -1900 bel Ans-Loncin 2.0 1679 1818 - 6.0 14.00
22
Deschuyteneer, Lucien
  22 Deschuyteneer, Lucien 1453 2.0
1 Z 0 14 Kegels, Kristof 1841 2.5
2 W 1 13 Leonforte, Aurelius 1635 3.0
3 Z 0 19 Vreugdenhil, Frans 1906 2.0
4 W 0 21 Marechal, Georges 1658 2.0
5 Z 1 29 Skowron, Jean-Pol 1573 1.0
1453 -1600 bel Geraardsbergen 2.0 1647 1760 - 5.0 9.50
23
Vonken, Bob
  23 Vonken, Bob 1509 1.5
1 W ½ 6 Auder, Benjamin 1867 3.5
2 Z 1 26 Woyave, Pascal 1635 1.5
3 W 0 7 Van De Perre, Tom 2068 3.0
4 Z 0 12 Korte, Markus 1906 3.0
5 W 0 18 De True, Kwinten 1578 2.5
1509 -1600 ned Voerendaal 1.5 1638 1869 - 6.5 12.00
24
Ulenaers, Marc
  24 Ulenaers, Marc 1412 1.5
1 W 0 4 Roelandt, Andreas 1803 3.5
2 Z 1 18 De True, Kwinten 1578 2.5
3 W 0 6 Auder, Benjamin 1867 3.5
4 Z ½ 16 Mirza, Gabriel 1576 2.5
5 W 0 17 Kruijf, Caspar 1911 2.5
1412 -1600 bel Tielt 1.5 1575 1790 - 5.0 12.00
25
Noyelles, Benoit
  25 Noyelles, Benoit 1266 1.5
1 W ½ 16 Mirza, Gabriel 1576 2.5
2 Z 0 3 Groen, Benjamin 1773 4.0
3 W 0 12 Korte, Markus 1906 3.0
4 Z 0 26 Woyave, Pascal 1635 1.5
5 W 1 30 Billot, Daniel 1512 0.0
1266 -1600 fra Tour Prends Garde! Besançon 1.5 1470 1723 - 3.5 11.00
26
Woyave, Pascal
  26 Woyave, Pascal 1635 1.5
1 Z ½ 10 Achtergaele, Koen 1997 3.0
2 W 0 23 Vonken, Bob 1509 1.5
3 Z 0 27 De True, Toon 1713 1.5
4 W 1 25 Noyelles, Benoit 1266 1.5
5 Z 0 13 Leonforte, Aurelius 1635 3.0
1635 -1900 bel Ans-Loncin 1.5 1483 1714 - 4.5 9.00
27
De True, Toon
  27 De True, Toon 1713 1.5
1 W 0 7 Van De Perre, Tom 2068 3.0
2 Z 0 28 Visser, Wouter 1569 1.0
3 W 1 26 Woyave, Pascal 1635 1.5
4 Z ½ 18 De True, Kwinten 1578 2.5
5 W 0 16 Mirza, Gabriel 1576 2.5
1713 -1900 bel Geraardsbergen 1.5 1544 1714 - 4.0 9.50
28
Visser, Wouter
  28 Visser, Wouter 1569 1.0
1 Z 0 19 Vreugdenhil, Frans 1906 2.0
2 W 1 27 De True, Toon 1713 1.5
3 Z 0 9 Van Den Bos, Frans Pieter 1868 3.0
4 W 0 13 Leonforte, Aurelius 1635 3.0
5 Z 0 20 Carmans, Wesley 1691 2.0
1569 -1600 ned Borgerhout 1.0 1533 1795 - 4.0 10.00
29
Skowron, Jean-Pol
  29 Skowron, Jean-Pol 1573 1.0
1 W 0 17 Kruijf, Caspar 1911 2.5
2 Z 0 20 Carmans, Wesley 1691 2.0
3 W 0 18 De True, Kwinten 1578 2.5
4 Z 1 30 Billot, Daniel 1512 0.0
5 W 0 22 Deschuyteneer, Lucien 1453 2.0
1573 -1600 bel Tournai 1.0 1399 1673 - 2.0 9.00
30
Billot, Daniel
  30 Billot, Daniel 1512 0.0
1 Z 0 9 Van Den Bos, Frans Pieter 1868 3.0
2 W 0 21 Marechal, Georges 1658 2.0
3 Z 0 13 Leonforte, Aurelius 1635 3.0
4 W 0 29 Skowron, Jean-Pol 1573 1.0
5 Z 0 25 Noyelles, Benoit 1266 1.5
1512 -1600 fra France 0.0 923 1684 - 0.0 9.50
Begin van de pagina
Ronde 1 (08/08/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kumar, Prajit Sai 0.0 (2148) 1-0 Groen, Benjamin 0.0 (1773)
2 De True, Toon 0.0 (1713) 0-1 Van De Perre, Tom 0.0 (2068)
3 Jashchenko, Volodymyr 0.0 (2062) 1-0 Carmans, Wesley 0.0 (1691)
4 Marechal, Georges 0.0 (1658) 0-1 Krivenko, Dion 0.0 (2061)
5 Achtergaele, Koen 0.0 (1997) ½-½ Woyave, Pascal 0.0 (1635)
6 Leonforte, Aurelius 0.0 (1635) 0-1 De Weird, Matthias 0.0 (1997)
7 Willockx, Ritsaart 0.0 (1924) 1-0 De True, Kwinten 0.0 (1578)
8 Skowron, Jean-Pol 0.0 (1573) 0-1 Kruijf, Caspar 0.0 (1911)
9 Vreugdenhil, Frans 0.0 (1906) 1-0 Visser, Wouter 0.0 (1569)
10 Dumont, Ties 0.0 (1527) ½-½ Korte, Markus 0.0 (1906)
11 Van Den Bos, Frans Pieter 0.0 (1868) 1-0 Billot, Daniel 0.0 (1512)
12 Vonken, Bob 0.0 (1509) ½-½ Auder, Benjamin 0.0 (1867)
13 Kegels, Kristof 0.0 (1841) 1-0 Deschuyteneer, Lucien 0.0 (1453)
14 Ulenaers, Marc 0.0 (1412) 0-1 Roelandt, Andreas 0.0 (1803)
15 Noyelles, Benoit 0.0 (1266) ½-½ Mirza, Gabriel 0.0 (1576)
Begin van de pagina
Ronde 2 (08/08/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kruijf, Caspar 1.0 (1911) ½-½ Kumar, Prajit Sai 1.0 (2148)
2 Van De Perre, Tom 1.0 (2068) 0-1 Willockx, Ritsaart 1.0 (1924)
3 Roelandt, Andreas 1.0 (1803) 1-0 Jashchenko, Volodymyr 1.0 (2062)
4 Krivenko, Dion 1.0 (2061) 1-0 Vreugdenhil, Frans 1.0 (1906)
5 De Weird, Matthias 1.0 (1997) 1-0 Van Den Bos, Frans Pieter 1.0 (1868)
6 Korte, Markus 0.5 (1906) 0-1 Kegels, Kristof 1.0 (1841)
7 Mirza, Gabriel 0.5 (1576) ½-½ Achtergaele, Koen 0.5 (1997)
8 Auder, Benjamin 0.5 (1867) 0-1 Dumont, Ties 0.5 (1527)
9 Woyave, Pascal 0.5 (1635) 0-1 Vonken, Bob 0.5 (1509)
10 Groen, Benjamin 0.0 (1773) 1-0 Noyelles, Benoit 0.5 (1266)
11 Visser, Wouter 0.0 (1569) 1-0 De True, Toon 0.0 (1713)
12 Carmans, Wesley 0.0 (1691) 1-0 Skowron, Jean-Pol 0.0 (1573)
13 Billot, Daniel 0.0 (1512) 0-1 Marechal, Georges 0.0 (1658)
14 Deschuyteneer, Lucien 0.0 (1453) 1-0 Leonforte, Aurelius 0.0 (1635)
15 De True, Kwinten 0.0 (1578) 0-1 Ulenaers, Marc 0.0 (1412)
Begin van de pagina
Ronde 3 (08/08/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Willockx, Ritsaart 2.0 (1924) 0-1 Krivenko, Dion 2.0 (2061)
2 Kegels, Kristof 2.0 (1841) ½-½ De Weird, Matthias 2.0 (1997)
3 Kumar, Prajit Sai 1.5 (2148) 1-0 Roelandt, Andreas 2.0 (1803)
4 Dumont, Ties 1.5 (1527) 1-0 Kruijf, Caspar 1.5 (1911)
5 Vonken, Bob 1.5 (1509) 0-1 Van De Perre, Tom 1.0 (2068)
6 Jashchenko, Volodymyr 1.0 (2062) 1-0 Mirza, Gabriel 1.0 (1576)
7 Achtergaele, Koen 1.0 (1997) 1-0 Carmans, Wesley 1.0 (1691)
8 Vreugdenhil, Frans 1.0 (1906) 1-0 Deschuyteneer, Lucien 1.0 (1453)
9 Van Den Bos, Frans Pieter 1.0 (1868) 1-0 Visser, Wouter 1.0 (1569)
10 Marechal, Georges 1.0 (1658) 0-1 Groen, Benjamin 1.0 (1773)
11 Ulenaers, Marc 1.0 (1412) 0-1 Auder, Benjamin 0.5 (1867)
12 Noyelles, Benoit 0.5 (1266) 0-1 Korte, Markus 0.5 (1906)
13 De True, Toon 0.0 (1713) 1-0 Woyave, Pascal 0.5 (1635)
14 Leonforte, Aurelius 0.0 (1635) 1-0 Billot, Daniel 0.0 (1512)
15 Skowron, Jean-Pol 0.0 (1573) 0-1 De True, Kwinten 0.0 (1578)
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/08/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Krivenko, Dion 3.0 (2061) 1-0 Kegels, Kristof 2.5 (1841)
2 De Weird, Matthias 2.5 (1997) 0-1 Kumar, Prajit Sai 2.5 (2148)
3 Jashchenko, Volodymyr 2.0 (2062) 0-1 Dumont, Ties 2.5 (1527)
4 Van De Perre, Tom 2.0 (2068) 1-0 Vreugdenhil, Frans 2.0 (1906)
5 Roelandt, Andreas 2.0 (1803) ½-½ Achtergaele, Koen 2.0 (1997)
6 Groen, Benjamin 2.0 (1773) 1-0 Willockx, Ritsaart 2.0 (1924)
7 Kruijf, Caspar 1.5 (1911) 0-1 Van Den Bos, Frans Pieter 2.0 (1868)
8 Korte, Markus 1.5 (1906) 1-0 Vonken, Bob 1.5 (1509)
9 Auder, Benjamin 1.5 (1867) 1-0 Carmans, Wesley 1.0 (1691)
10 De True, Kwinten 1.0 (1578) ½-½ De True, Toon 1.0 (1713)
11 Deschuyteneer, Lucien 1.0 (1453) 0-1 Marechal, Georges 1.0 (1658)
12 Visser, Wouter 1.0 (1569) 0-1 Leonforte, Aurelius 1.0 (1635)
13 Mirza, Gabriel 1.0 (1576) ½-½ Ulenaers, Marc 1.0 (1412)
14 Woyave, Pascal 0.5 (1635) 1-0 Noyelles, Benoit 0.5 (1266)
15 Billot, Daniel 0.0 (1512) 0-1 Skowron, Jean-Pol 0.0 (1573)
Begin van de pagina
Ronde 5 (08/08/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Dumont, Ties 3.5 (1527) 0-1 Krivenko, Dion 4.0 (2061)
2 Kumar, Prajit Sai 3.5 (2148) 1-0 Van De Perre, Tom 3.0 (2068)
3 Van Den Bos, Frans Pieter 3.0 (1868) 0-1 Groen, Benjamin 3.0 (1773)
4 Achtergaele, Koen 2.5 (1997) ½-½ Korte, Markus 2.5 (1906)
5 Roelandt, Andreas 2.5 (1803) 1-0 De Weird, Matthias 2.5 (1997)
6 Kegels, Kristof 2.5 (1841) 0-1 Auder, Benjamin 2.5 (1867)
7 Vreugdenhil, Frans 2.0 (1906) 0-1 Jashchenko, Volodymyr 2.0 (2062)
8 Willockx, Ritsaart 2.0 (1924) 1-0 Marechal, Georges 2.0 (1658)
9 Leonforte, Aurelius 2.0 (1635) 1-0 Woyave, Pascal 1.5 (1635)
10 Ulenaers, Marc 1.5 (1412) 0-1 Kruijf, Caspar 1.5 (1911)
11 De True, Toon 1.5 (1713) 0-1 Mirza, Gabriel 1.5 (1576)
12 Vonken, Bob 1.5 (1509) 0-1 De True, Kwinten 1.5 (1578)
13 Carmans, Wesley 1.0 (1691) 1-0 Visser, Wouter 1.0 (1569)
14 Skowron, Jean-Pol 1.0 (1573) 0-1 Deschuyteneer, Lucien 1.0 (1453)
15 Noyelles, Benoit 0.5 (1266) 1-0 Billot, Daniel 0.0 (1512)
Begin van de pagina

Krivenko, Dion (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID4508378
F-Elo2061
Landest  (est)
Club(50020) Estonia
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Marechal, Georges BEL 1658 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vreugdenhil, Frans NED 1906 2.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
3 1      Willockx, Ritsaart BEL 1924 3.0 Z - 1 3.0 0.68 +0.32
4 1      Kegels, Kristof BEL 1841 2.5 W - 1 4.0 0.78 +0.22
5 1      Dumont, Ties NED 1527 3.5 Z 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1771 13.0 Totaal 5.0 4.01 +0.99
Begin van de pagina

Kumar, Prajit Sai (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1070207
F-Elo2148
Landned  (ned)
Club(50108) India
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Groen, Benjamin GER 1773 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 1      Kruijf, Caspar NED 1911 2.5 Z - ½ 1.5 0.80 -0.30
3 3      Roelandt, Andreas BEL 1803 3.5 W - 1 2.5 0.89 +0.11
4 2      De Weird, Matthias BEL 1997 2.5 Z 1 3.5 0.70 +0.30
5 2      Van De Perre, Tom BEL 2068 3.0 W - 1 4.5 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1910 15.5 Totaal 4.5 3.91 +0.59
Begin van de pagina

Groen, Benjamin (Rank: 15)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16250559
F-Elo1773
Landger  (ger)
Club(50006) Germany
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kumar, Prajit Sai NED 2148 4.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 10      Noyelles, Benoit FRA 1266 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Marechal, Georges BEL 1658 2.0 Z 1 2.0 0.66 +0.34
4 6      Willockx, Ritsaart BEL 1924 3.0 W - 1 3.0 0.30 +0.70
5 3      Van Den Bos, Frans Pieter NED 1868 3.0 Z - 1 4.0 0.37 +0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1772 14.0 Totaal 4.0 2.34 +1.66
Begin van de pagina

Roelandt, Andreas (Rank: 14)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.11023
N-Elo1898
FIDE-ID238961
F-Elo1803
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Ulenaers, Marc BEL 1412 1.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 3      Jashchenko, Volodymyr UKR 2062 3.0 W - 1 2.0 0.18 +0.82
3 3      Kumar, Prajit Sai NED 2148 4.5 Z - 0 2.0 0.11 -0.11
4 5      Achtergaele, Koen BEL 1997 3.0 W ½ 2.5 0.25 +0.25
5 5      De Weird, Matthias BEL 1997 2.5 W - 1 3.5 0.25 +0.75
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1923 14.5 Totaal 3.5 1.70 +1.80
Begin van de pagina

Dumont, Ties (Rank: 25)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1057979
F-Elo1527
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Korte, Markus GER 1906 3.0 W - ½ 0.5 0.09 +0.41
2 8      Auder, Benjamin FRA 1867 3.5 Z - 1 1.5 0.12 +0.88
3 4      Kruijf, Caspar NED 1911 2.5 W - 1 2.5 0.09 +0.91
4 3      Jashchenko, Volodymyr UKR 2062 3.0 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
5 1      Krivenko, Dion EST 2061 5.0 W 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1961 17.0 Totaal 3.5 0.46 +3.04
Begin van de pagina

Auder, Benjamin (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID635065
F-Elo1867
Landfra  (fra)
Club(9109) L'Echiquier de la Ville Montreuil
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vonken, Bob NED 1509 1.5 Z - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 8      Dumont, Ties NED 1527 3.5 W - 0 0.5 0.88 -0.88
3 11      Ulenaers, Marc BEL 1412 1.5 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 9      Carmans, Wesley BEL 1691 2.0 W 1 2.5 0.73 +0.27
5 6      Kegels, Kristof BEL 1841 2.5 Z 1 3.5 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1596 11.0 Totaal 3.5 3.97 -0.47
Begin van de pagina

Van De Perre, Tom (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.1929
N-Elo2084
FIDE-ID209040
F-Elo2068
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De True, Toon BEL 1713 1.5 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Willockx, Ritsaart BEL 1924 3.0 W - 0 1.0 0.69 -0.69
3 5      Vonken, Bob NED 1509 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Vreugdenhil, Frans NED 1906 2.0 W 1 3.0 0.71 +0.29
5 2      Kumar, Prajit Sai NED 2148 4.5 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1840 12.5 Totaal 3.0 3.60 -0.60
Begin van de pagina

Willockx, Ritsaart (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.32913
N-Elo1936
FIDE-ID208108
F-Elo1924
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De True, Kwinten BEL 1578 2.5 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 2      Van De Perre, Tom BEL 2068 3.0 Z - 1 2.0 0.31 +0.69
3 1      Krivenko, Dion EST 2061 5.0 W - 0 2.0 0.32 -0.32
4 6      Groen, Benjamin GER 1773 4.0 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
5 8      Marechal, Georges BEL 1658 2.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1827 16.5 Totaal 3.0 3.04 -0.04
Begin van de pagina

Van Den Bos, Frans Pieter (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1015010
F-Elo1868
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Billot, Daniel FRA 1512 0.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 5      De Weird, Matthias BEL 1997 2.5 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
3 9      Visser, Wouter NED 1569 1.0 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 7      Kruijf, Caspar NED 1911 2.5 Z - 1 3.0 0.44 +0.56
5 3      Groen, Benjamin GER 1773 4.0 W 0 3.0 0.63 -0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 10.0 Totaal 3.0 3.14 -0.14
Begin van de pagina

Achtergaele, Koen (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.30732
N-Elo2043
FIDE-ID204323
F-Elo1997
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Woyave, Pascal BEL 1635 1.5 W - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 7      Mirza, Gabriel IRL 1576 2.5 Z - ½ 1.0 0.92 -0.42
3 7      Carmans, Wesley BEL 1691 2.0 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 5      Roelandt, Andreas BEL 1803 3.5 Z - ½ 2.5 0.75 -0.25
5 4      Korte, Markus GER 1906 3.0 W - ½ 3.0 0.62 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1722 12.5 Totaal 3.0 4.05 -1.05
Begin van de pagina

Jashchenko, Volodymyr (Rank: 3)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.24548
N-Elo2048
FIDE-ID14106876
F-Elo2062
Landukr  (ukr)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Carmans, Wesley BEL 1691 2.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 3      Roelandt, Andreas BEL 1803 3.5 Z - 0 1.0 0.82 -0.82
3 6      Mirza, Gabriel IRL 1576 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Dumont, Ties NED 1527 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 7      Vreugdenhil, Frans NED 1906 2.0 Z 1 3.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1700 13.5 Totaal 3.0 4.27 -1.27
Begin van de pagina

Korte, Markus (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.21357
N-Elo1834
FIDE-ID4615620
F-Elo1906
Landger  (ger)
Club(50006) Germany
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dumont, Ties NED 1527 3.5 Z - ½ 0.5 0.91 -0.41
2 6      Kegels, Kristof BEL 1841 2.5 W - 0 0.5 0.59 -0.59
3 12      Noyelles, Benoit FRA 1266 1.5 Z 1 1.5 0.92 +0.08
4 8      Vonken, Bob NED 1509 1.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 4      Achtergaele, Koen BEL 1997 3.0 Z - ½ 3.0 0.38 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1628 12.0 Totaal 3.0 3.72 -0.72
Begin van de pagina

Leonforte, Aurelius (Rank: 20)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16268709
F-Elo1635
Landger  (ger)
Club(50006) Germany
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Weird, Matthias BEL 1997 2.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 14      Deschuyteneer, Lucien BEL 1453 2.0 Z - 0 0.0 0.74 -0.74
3 14      Billot, Daniel FRA 1512 0.0 W - 1 1.0 0.67 +0.33
4 12      Visser, Wouter NED 1569 1.0 Z - 1 2.0 0.59 +0.41
5 9      Woyave, Pascal BEL 1635 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1633 7.0 Totaal 3.0 2.60 +0.40
Begin van de pagina

Kegels, Kristof (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1849
FIDE-ID260690
F-Elo1841
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Deschuyteneer, Lucien BEL 1453 2.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 6      Korte, Markus GER 1906 3.0 Z - 1 2.0 0.41 +0.59
3 2      De Weird, Matthias BEL 1997 2.5 W ½ 2.5 0.29 +0.21
4 1      Krivenko, Dion EST 2061 5.0 Z - 0 2.5 0.22 -0.22
5 6      Auder, Benjamin FRA 1867 3.5 W 0 2.5 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1856 16.0 Totaal 2.5 2.29 +0.21
Begin van de pagina

De Weird, Matthias (Rank: 6)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.25933
N-Elo1993
FIDE-ID214973
F-Elo1997
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Leonforte, Aurelius GER 1635 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 5      Van Den Bos, Frans Pieter NED 1868 3.0 W - 1 2.0 0.67 +0.33
3 2      Kegels, Kristof BEL 1841 2.5 Z - ½ 2.5 0.71 -0.21
4 2      Kumar, Prajit Sai NED 2148 4.5 W - 0 2.5 0.30 -0.30
5 5      Roelandt, Andreas BEL 1803 3.5 Z - 0 2.5 0.75 -0.75
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1859 16.5 Totaal 2.5 3.33 -0.83
Begin van de pagina

Mirza, Gabriel (Rank: 22)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID2503093
F-Elo1576
Landirl  (irl)
Club(50116) Ireland
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Noyelles, Benoit FRA 1266 1.5 Z - ½ 0.5 0.86 -0.36
2 7      Achtergaele, Koen BEL 1997 3.0 W - ½ 1.0 0.08 +0.42
3 6      Jashchenko, Volodymyr UKR 2062 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Ulenaers, Marc BEL 1412 1.5 W - ½ 1.5 0.72 -0.22
5 11      De True, Toon BEL 1713 1.5 Z - 1 2.5 0.32 +0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1690 10.5 Totaal 2.5 2.06 +0.44
Begin van de pagina

Kruijf, Caspar (Rank: 8)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1006460
F-Elo1911
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Skowron, Jean-Pol BEL 1573 1.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 1      Kumar, Prajit Sai NED 2148 4.5 W - ½ 1.5 0.20 +0.30
3 4      Dumont, Ties NED 1527 3.5 Z - 0 1.5 0.91 -0.91
4 7      Van Den Bos, Frans Pieter NED 1868 3.0 W - 0 1.5 0.56 -0.56
5 10      Ulenaers, Marc BEL 1412 1.5 Z 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1705 13.5 Totaal 2.5 3.47 -0.97
Begin van de pagina

De True, Kwinten (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.11813
N-Elo1559
FIDE-ID237949
F-Elo1578
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Willockx, Ritsaart BEL 1924 3.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 15      Ulenaers, Marc BEL 1412 1.5 W - 0 0.0 0.72 -0.72
3 15      Skowron, Jean-Pol BEL 1573 1.0 Z - 1 1.0 0.51 +0.49
4 10      De True, Toon BEL 1713 1.5 W - ½ 1.5 0.32 +0.18
5 12      Vonken, Bob NED 1509 1.5 Z - 1 2.5 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1626 8.5 Totaal 2.5 2.26 +0.24
Begin van de pagina

Vreugdenhil, Frans (Rank: 9)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.23366
N-Elo1906
FIDE-ID1005634
F-Elo1906
Landned  (ned)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Visser, Wouter NED 1569 1.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 4      Krivenko, Dion EST 2061 5.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
3 8      Deschuyteneer, Lucien BEL 1453 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Van De Perre, Tom BEL 2068 3.0 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
5 7      Jashchenko, Volodymyr UKR 2062 3.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1842 14.0 Totaal 2.0 2.67 -0.67
Begin van de pagina

Carmans, Wesley (Rank: 17)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14958
N-Elo1621
FIDE-ID229237
F-Elo1691
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Jashchenko, Volodymyr UKR 2062 3.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 12      Skowron, Jean-Pol BEL 1573 1.0 W - 1 1.0 0.66 +0.34
3 7      Achtergaele, Koen BEL 1997 3.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 9      Auder, Benjamin FRA 1867 3.5 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
5 13      Visser, Wouter NED 1569 1.0 W 1 2.0 0.67 +0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1813 11.5 Totaal 2.0 1.84 +0.16
Begin van de pagina

Marechal, Georges (Rank: 18)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.79588
N-Elo1725
FIDE-ID202339
F-Elo1658
Landbel  (bel)
Club(621) Ans-Loncin
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Krivenko, Dion EST 2061 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Billot, Daniel FRA 1512 0.0 Z - 1 1.0 0.70 +0.30
3 10      Groen, Benjamin GER 1773 4.0 W - 0 1.0 0.34 -0.34
4 11      Deschuyteneer, Lucien BEL 1453 2.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
5 8      Willockx, Ritsaart BEL 1924 3.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1744 14.0 Totaal 2.0 2.06 -0.06
Begin van de pagina

Deschuyteneer, Lucien (Rank: 28)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1338
FIDE-ID209570
F-Elo1453
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kegels, Kristof BEL 1841 2.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 14      Leonforte, Aurelius GER 1635 3.0 W - 1 1.0 0.26 +0.74
3 8      Vreugdenhil, Frans NED 1906 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Marechal, Georges BEL 1658 2.0 W - 0 1.0 0.24 -0.24
5 14      Skowron, Jean-Pol BEL 1573 1.0 Z - 1 2.0 0.34 +0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1722 10.5 Totaal 2.0 1.01 +0.99
Begin van de pagina

Vonken, Bob (Rank: 27)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1068776
F-Elo1509
Landned  (ned)
Club(1933) Voerendaal
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Auder, Benjamin FRA 1867 3.5 W - ½ 0.5 0.10 +0.40
2 9      Woyave, Pascal BEL 1635 1.5 Z - 1 1.5 0.33 +0.67
3 5      Van De Perre, Tom BEL 2068 3.0 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 8      Korte, Markus GER 1906 3.0 Z 0 1.5 0.08 -0.08
5 12      De True, Kwinten BEL 1578 2.5 W - 0 1.5 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1810 13.5 Totaal 1.5 0.99 +0.51
Begin van de pagina

Ulenaers, Marc (Rank: 29)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.89508
N-Elo1732
FIDE-ID211869
F-Elo1412
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Roelandt, Andreas BEL 1803 3.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 15      De True, Kwinten BEL 1578 2.5 Z - 1 1.0 0.28 +0.72
3 11      Auder, Benjamin FRA 1867 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Mirza, Gabriel IRL 1576 2.5 Z ½ 1.5 0.28 +0.22
5 10      Kruijf, Caspar NED 1911 2.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1747 14.5 Totaal 1.5 0.81 +0.69
Begin van de pagina

Noyelles, Benoit (Rank: 30)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID551061350
F-Elo1266
Landfra  (fra)
Club(9106) Tour Prends Garde! Besançon
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Mirza, Gabriel IRL 1576 2.5 W - ½ 0.5 0.14 +0.36
2 10      Groen, Benjamin GER 1773 4.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 12      Korte, Markus GER 1906 3.0 W 0 0.5 0.08 -0.08
4 14      Woyave, Pascal BEL 1635 1.5 Z - 0 0.5 0.10 -0.10
5 15      Billot, Daniel FRA 1512 0.0 W - 1 1.5 0.19 +0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1680 11.0 Totaal 1.5 0.59 +0.91
Begin van de pagina

Woyave, Pascal (Rank: 19)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.67989
N-Elo1508
FIDE-ID202622
F-Elo1635
Landbel  (bel)
Club(621) Ans-Loncin
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Achtergaele, Koen BEL 1997 3.0 Z - ½ 0.5 0.10 +0.40
2 9      Vonken, Bob NED 1509 1.5 W - 0 0.5 0.67 -0.67
3 13      De True, Toon BEL 1713 1.5 Z - 0 0.5 0.39 -0.39
4 14      Noyelles, Benoit FRA 1266 1.5 W 1 1.5 0.90 +0.10
5 9      Leonforte, Aurelius GER 1635 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1624 10.5 Totaal 1.5 2.56 -1.06
Begin van de pagina

De True, Toon (Rank: 16)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.17817
N-Elo1805
FIDE-ID237957
F-Elo1713
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-1900

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Van De Perre, Tom BEL 2068 3.0 W - 0 0.0 0.11 -0.11
2 11      Visser, Wouter NED 1569 1.0 Z - 0 0.0 0.69 -0.69
3 13      Woyave, Pascal BEL 1635 1.5 W - 1 1.0 0.61 +0.39
4 10      De True, Kwinten BEL 1578 2.5 Z ½ 1.5 0.68 -0.18
5 11      Mirza, Gabriel IRL 1576 2.5 W - 0 1.5 0.68 -0.68
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1685 10.5 Totaal 1.5 2.77 -1.27
Begin van de pagina

Visser, Wouter (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.23330
N-Elo1569
FIDE-ID1082566
F-Elo1569
Landned  (ned)
Club(109) Borgerhout
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vreugdenhil, Frans NED 1906 2.0 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 11      De True, Toon BEL 1713 1.5 W - 1 1.0 0.31 +0.69
3 9      Van Den Bos, Frans Pieter NED 1868 3.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 12      Leonforte, Aurelius GER 1635 3.0 W - 0 1.0 0.41 -0.41
5 13      Carmans, Wesley BEL 1691 2.0 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1762 11.5 Totaal 1.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina

Skowron, Jean-Pol (Rank: 23)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.77348
N-Elo1468
FIDE-ID228168
F-Elo1573
Landbel  (bel)
Club(521) Tournai
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kruijf, Caspar NED 1911 2.5 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 12      Carmans, Wesley BEL 1691 2.0 Z - 0 0.0 0.34 -0.34
3 15      De True, Kwinten BEL 1578 2.5 W - 0 0.0 0.49 -0.49
4 15      Billot, Daniel FRA 1512 0.0 Z - 1 1.0 0.58 +0.42
5 14      Deschuyteneer, Lucien BEL 1453 2.0 W - 0 1.0 0.66 -0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1629 9.0 Totaal 1.0 2.19 -1.19
Begin van de pagina

Billot, Daniel (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID618004
F-Elo1512
Landfra  (fra)
Club(50005) France
Categorie-1600

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Van Den Bos, Frans Pieter NED 1868 3.0 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 13      Marechal, Georges BEL 1658 2.0 W - 0 0.0 0.30 -0.30
3 14      Leonforte, Aurelius GER 1635 3.0 Z - 0 0.0 0.33 -0.33
4 15      Skowron, Jean-Pol BEL 1573 1.0 W - 0 0.0 0.42 -0.42
5 15      Noyelles, Benoit FRA 1266 1.5 Z - 0 0.0 0.81 -0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1600 10.5 Totaal 0.0 1.97 -1.97
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk F-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 AROct OR Vsch. B Cut1
1 Krivenko, Dion 4 2061 2599 5.0 21 Z 1 19 W 1 8 Z 1 14 W 1 5 Z 1 1832 - 15.0 11.00
2 Kumar, Prajit Sai 1 2148 2293 4.5 3 W 1 17 Z ½ 4 W 1 15 Z 1 7 W 1 1945 - 13.0 13.00
3 Groen, Benjamin 15 1773 2045 4.0 2 Z 0 25 W 1 21 Z 1 8 W 1 9 Z 1 1900 - 10.0 12.50
4 Roelandt, Andreas 14 1803 2081 3.5 24 Z 1 11 W 1 2 Z 0 10 W ½ 15 W 1 2051 - 11.0 13.00
5 Dumont, Ties 25 1527 2066 3.5 12 W ½ 6 Z 1 17 W 1 11 Z 1 1 W 0 1985 - 11.5 14.50
6 Auder, Benjamin 12 1867 1765 3.5 23 Z ½ 5 W 0 24 Z 1 20 W 1 14 Z 1 1642 - 8.5 9.50
7 Van De Perre, Tom 2 2068 1952 3.0 27 Z 1 8 W 0 23 Z 1 19 W 1 2 Z 0 1923 - 10.0 11.00
8 Willockx, Ritsaart 7 1924 1908 3.0 18 W 1 7 Z 1 1 W 0 3 Z 0 21 W 1 1890 - 10.0 14.50
9 Van Den Bos, Frans Pieter 11 1868 1832 3.0 30 W 1 15 Z 0 28 W 1 17 Z 1 3 W 0 1813 - 10.0 10.00
10 Achtergaele, Koen 5 1997 1806 3.0 26 W ½ 16 Z ½ 20 W 1 4 Z ½ 12 W ½ 1759 - 9.0 11.00
11 Jashchenko, Volodymyr 3 2062 1825 3.0 20 W 1 4 Z 0 16 W 1 5 W 0 19 Z 1 1744 - 9.0 11.50
12 Korte, Markus 10 1906 1756 3.0 5 Z ½ 14 W 0 25 Z 1 23 W 1 10 Z ½ 1719 - 8.0 10.50
13 Leonforte, Aurelius 20 1635 1713 3.0 15 W 0 22 Z 0 30 W 1 28 Z 1 26 W 1 1678 - 6.0 7.00
14 Kegels, Kristof 13 1841 1864 2.5 22 W 1 12 Z 1 15 W ½ 1 Z 0 6 W 0 1958 - 10.5 14.00
15 De Weird, Matthias 6 1997 1866 2.5 13 Z 1 9 W 1 14 Z ½ 2 W 0 4 Z 0 1915 - 10.5 14.00
16 Mirza, Gabriel 22 1576 1676 2.5 25 Z ½ 10 W ½ 11 Z 0 24 W ½ 27 Z 1 1796 - 6.5 9.00
17 Kruijf, Caspar 8 1911 1732 2.5 29 Z 1 2 W ½ 5 Z 0 9 W 0 24 Z 1 1779 - 8.0 12.50
18 De True, Kwinten 21 1578 1633 2.5 8 Z 0 24 W 0 29 Z 1 27 W ½ 23 Z 1 1680 - 5.0 7.50
19 Vreugdenhil, Frans 9 1906 1788 2.0 28 W 1 1 Z 0 22 W 1 7 Z 0 11 W 0 1940 - 8.0 13.00
20 Carmans, Wesley 17 1691 1749 2.0 11 Z 0 29 W 1 10 Z 0 6 Z 0 28 W 1 1875 - 5.0 10.50
21 Marechal, Georges 18 1658 1679 2.0 1 W 0 30 Z 1 3 W 0 22 Z 1 8 Z 0 1818 - 6.0 14.00
22 Deschuyteneer, Lucien 28 1453 1647 2.0 14 Z 0 13 W 1 19 Z 0 21 W 0 29 Z 1 1760 - 5.0 9.50
23 Vonken, Bob 27 1509 1638 1.5 6 W ½ 26 Z 1 7 W 0 12 Z 0 18 W 0 1869 - 6.5 12.00
24 Ulenaers, Marc 29 1412 1575 1.5 4 W 0 18 Z 1 6 W 0 16 Z ½ 17 W 0 1790 - 5.0 12.00
25 Noyelles, Benoit 30 1266 1470 1.5 16 W ½ 3 Z 0 12 W 0 26 Z 0 30 W 1 1723 - 3.5 11.00
26 Woyave, Pascal 19 1635 1483 1.5 10 Z ½ 23 W 0 27 Z 0 25 W 1 13 Z 0 1714 - 4.5 9.00
27 De True, Toon 16 1713 1544 1.5 7 W 0 28 Z 0 26 W 1 18 Z ½ 16 W 0 1714 - 4.0 9.50
28 Visser, Wouter 24 1569 1533 1.0 19 Z 0 27 W 1 9 Z 0 13 W 0 20 Z 0 1795 - 4.0 10.00
29 Skowron, Jean-Pol 23 1573 1399 1.0 17 W 0 20 Z 0 18 W 0 30 Z 1 22 W 0 1673 - 2.0 9.00
30 Billot, Daniel 26 1512 923 0.0 9 Z 0 21 W 0 13 Z 0 29 W 0 25 Z 0 1684 - 0.0 9.50

(©)FRBE-KBSB-v5.43 2022/07/16 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/08/08 23:32