SwarLogo Rapid Geraardsbergen 2 2019 SwarLogo
418
Organisator: VPTD Geraardsbergen
Arbiter: David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 17/08/2019 tot 17/08/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Naam Voornaam N-Elo Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR SB
1 Alienkin Aleksander 2374 KSK47 Eynatten 5 5.0 2807 - 14.50
2 Roos David 2137 Zottegem 5 4.0 2201 - 11.00
3 Bauwens Steven 1733 Artevelde 5 3.5 1958 - 8.00
4 Matthijs Kris 1821 Geraardsbergen 5 3.0 1937 - 6.50
5 Moens Patrick 1861 Artevelde 5 3.0 1927 - 5.00
6 Geboers Jimmy 1833 Lommel 5 2.5 1837 - 4.50
7 Courteyn Patrick 1903 Geraardsbergen 5 2.5 1655 - 3.75
8 N Vreugdenhil Frans 2002 5 2.0 1741 - 4.50
9 Kegels Kristof 1855 KGSRL Gent 5 2.0 1696 - 2.50
10 N Vermeulen Christa 0 5 2.0 1535 - 2.25
11 Lameire Hans 1449 Deinze 5 2.0 1625 - 2.00
12 Yperman Jeffrey 1534 Bredene 5 1.5 1469 - 2.75
13 Haverbeke Jean-Pierre 1560 Deinze 5 1.0 1413 - 2.00
14 Deschuyteneer Lucien 1377 Geraardsbergen 5 1.0 1263 - 1.75
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (17/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Alienkin Aleksander 1 (2374) 1-0 Matthijs Kris 8 (1821)
8 Bauwens Steven 9 (1733) 0-1 Roos David 2 (2137)
9 Vreugdenhil Frans 3 (2002) 0-1 Haverbeke Jean-Pierre 10 (1560)
10 Yperman Jeffrey 11 (1534) ½-½ Courteyn Patrick 4 (1903)
11 Moens Patrick 5 (1861) 1-0 Lameire Hans 12 (1449)
12 Deschuyteneer Lucien 13 (1377) 0-1 Kegels Kristof 6 (1855)
13 Geboers Jimmy 7 (1833) 1-0 Vermeulen Christa 14 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (17/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Kegels Kristof 6 (1855) 0-1 Alienkin Aleksander 1 (2374)
8 Roos David 2 (2137) 1-0 Geboers Jimmy 7 (1833)
9 Haverbeke Jean-Pierre 10 (1560) 0-1 Moens Patrick 5 (1861)
10 Courteyn Patrick 4 (1903) 0-1 Vreugdenhil Frans 3 (2002)
11 Matthijs Kris 8 (1821) 1-0 Yperman Jeffrey 11 (1534)
12 Vermeulen Christa 14 (0) 0-1 Bauwens Steven 9 (1733)
13 Lameire Hans 12 (1449) 1-0 Deschuyteneer Lucien 13 (1377)
Begin van de pagina
Ronde 3 (17/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Alienkin Aleksander 1 (2374) 1-0 Roos David 2 (2137)
8 Moens Patrick 5 (1861) 1-0 Kegels Kristof 6 (1855)
9 Vreugdenhil Frans 3 (2002) 1-0 Lameire Hans 12 (1449)
10 Geboers Jimmy 7 (1833) 1-0 Haverbeke Jean-Pierre 10 (1560)
11 Bauwens Steven 9 (1733) ½-½ Matthijs Kris 8 (1821)
12 Deschuyteneer Lucien 13 (1377) 0-1 Courteyn Patrick 4 (1903)
13 Yperman Jeffrey 11 (1534) ½-½ Vermeulen Christa 14 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Moens Patrick 5 (1861) 0-1 Alienkin Aleksander 1 (2374)
8 Roos David 2 (2137) 1-0 Vreugdenhil Frans 3 (2002)
9 Matthijs Kris 8 (1821) ½-½ Geboers Jimmy 7 (1833)
10 Courteyn Patrick 4 (1903) 0-1 Bauwens Steven 9 (1733)
11 Kegels Kristof 6 (1855) 1-0 Yperman Jeffrey 11 (1534)
12 Haverbeke Jean-Pierre 10 (1560) 0-1 Lameire Hans 12 (1449)
13 Vermeulen Christa 14 (0) ½-½ Deschuyteneer Lucien 13 (1377)
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
7 Alienkin Aleksander 1 (2374) 1-0 Geboers Jimmy 7 (1833)
8 Roos David 2 (2137) 1-0 Moens Patrick 5 (1861)
9 Bauwens Steven 9 (1733) 1-0 Kegels Kristof 6 (1855)
10 Vreugdenhil Frans 3 (2002) 0-1 Matthijs Kris 8 (1821)
11 Lameire Hans 12 (1449) 0-1 Courteyn Patrick 4 (1903)
12 Vermeulen Christa 14 (0) 1-0 Haverbeke Jean-Pierre 10 (1560)
13 Yperman Jeffrey 11 (1534) ½-½ Deschuyteneer Lucien 13 (1377)
Begin van de pagina

IM Alienkin Aleksander (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.10252
N-Elo2374
FIDE-ID4156765
F-Elo0
Landrus  (rus)
Club(604) KSK47 Eynatten

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Matthijs Kris BEL 1821 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Kegels Kristof BEL 1855 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Roos David BEL 2137 4.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1      Moens Patrick BEL 1861 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Geboers Jimmy BEL 1833 2.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1901 14.5 Totaal 5.0 4.48 +0.52
Begin van de pagina
Roos David (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2137
FIDE-ID210064
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Bauwens Steven BEL 1733 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Geboers Jimmy BEL 1833 2.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
3 1 IM Alienkin Aleksander RUS 2374 5.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
4 2      Vreugdenhil Frans BEL 2002 2.0 W - 1 3.0 0.68 +0.32
5 2      Moens Patrick BEL 1861 3.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1960 16.0 Totaal 4.0 3.49 +0.51
Begin van de pagina
Bauwens Steven (Rank: 9)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.22161
N-Elo1733
FIDE-ID212555
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Roos David BEL 2137 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Vermeulen Christa BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Matthijs Kris BEL 1821 3.0 W - ½ 1.5 0.38 +0.12
4 4      Courteyn Patrick BEL 1903 2.5 Z - 1 2.5 0.28 +0.72
5 3      Kegels Kristof BEL 1855 2.0 W - 1 3.5 0.33 +0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1929 13.5 Totaal 3.5 1.99 +1.51
Begin van de pagina
Matthijs Kris (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.46345
N-Elo1821
FIDE-ID206644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Alienkin Aleksander RUS 2374 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Yperman Jeffrey BEL 1534 1.5 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 5      Bauwens Steven BEL 1733 3.5 Z ^ ½ 1.5 0.62 -0.12
4 3      Geboers Jimmy BEL 1833 2.5 W ^ ½ 2.0 0.48 +0.02
5 4      Vreugdenhil Frans BEL 2002 2.0 Z ^ 1 3.0 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1895 14.5 Totaal 3.0 2.28 +0.72
Begin van de pagina
Moens Patrick (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.32344
N-Elo1861
FIDE-ID263400
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lameire Hans BEL 1449 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Haverbeke Jean-Pierre BEL 1560 1.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 2      Kegels Kristof BEL 1855 2.0 W - 1 3.0 0.51 +0.49
4 1 IM Alienkin Aleksander RUS 2374 5.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
5 2      Roos David BEL 2137 4.0 Z v 0 3.0 0.17 -0.17
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1875 14.0 Totaal 3.0 2.53 +0.47
Begin van de pagina
Geboers Jimmy (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1833
FIDE-ID262919
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vermeulen Christa BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Roos David BEL 2137 4.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
3 4      Haverbeke Jean-Pierre BEL 1560 1.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 3      Matthijs Kris BEL 1821 3.0 Z - ½ 2.5 0.52 -0.02
5 1 IM Alienkin Aleksander RUS 2374 5.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1973 15.0 Totaal 2.5 2.49 +0.01
Begin van de pagina
Courteyn Patrick (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.42161
N-Elo1903
FIDE-ID206504
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Yperman Jeffrey BEL 1534 1.5 Z - ½ 0.5 0.90 -0.40
2 4      Vreugdenhil Frans BEL 2002 2.0 W - 0 0.5 0.36 -0.36
3 6      Deschuyteneer Lucien BEL 1377 1.0 Z v 1 1.5 0.92 +0.08
4 4      Bauwens Steven BEL 1733 3.5 W v 0 1.5 0.72 -0.72
5 5      Lameire Hans BEL 1449 2.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1619 10.0 Totaal 2.5 3.82 -1.32
Begin van de pagina
Vreugdenhil Frans (Rank: 3)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo2002
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Haverbeke Jean-Pierre BEL 1560 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 4      Courteyn Patrick BEL 1903 2.5 Z - 1 1.0 0.64 +0.36
3 3      Lameire Hans BEL 1449 2.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Roos David BEL 2137 4.0 Z ^ 0 2.0 0.32 -0.32
5 4      Matthijs Kris BEL 1821 3.0 W - 0 2.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1774 12.5 Totaal 2.0 3.54 -1.54
Begin van de pagina
Kegels Kristof (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1855
FIDE-ID260690
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Deschuyteneer Lucien BEL 1377 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 IM Alienkin Aleksander RUS 2374 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 2      Moens Patrick BEL 1861 3.0 Z - 0 1.0 0.49 -0.49
4 5      Yperman Jeffrey BEL 1534 1.5 W ^ 1 2.0 0.87 +0.13
5 3      Bauwens Steven BEL 1733 3.5 Z ^ 0 2.0 0.67 -0.67
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1775 14.0 Totaal 2.0 3.03 -1.03
Begin van de pagina
Vermeulen Christa (Rank: 14)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Geboers Jimmy BEL 1833 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Bauwens Steven BEL 1733 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 7      Yperman Jeffrey BEL 1534 1.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 7      Deschuyteneer Lucien BEL 1377 1.0 W ^ ½ 1.0 0.08 +0.42
5 6      Haverbeke Jean-Pierre BEL 1560 1.0 W v 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1607 9.5 Totaal 2.0 0.40 +1.60
Begin van de pagina
Lameire Hans (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11533
N-Elo1449
FIDE-ID246891
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(438) Deinze

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Moens Patrick BEL 1861 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Deschuyteneer Lucien BEL 1377 1.0 W - 1 1.0 0.60 +0.40
3 3      Vreugdenhil Frans BEL 2002 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Haverbeke Jean-Pierre BEL 1560 1.0 Z - 1 2.0 0.35 +0.65
5 5      Courteyn Patrick BEL 1903 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1740 9.5 Totaal 2.0 1.19 +0.81
Begin van de pagina
Yperman Jeffrey (Rank: 11)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.13177
N-Elo1534
FIDE-ID242551
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Courteyn Patrick BEL 1903 2.5 W - ½ 0.5 0.10 +0.40
2 5      Matthijs Kris BEL 1821 3.0 Z - 0 0.5 0.16 -0.16
3 7      Vermeulen Christa BEL 0 2.0 W v ½ 1.0 0.92 -0.42
4 5      Kegels Kristof BEL 1855 2.0 Z v 0 1.0 0.13 -0.13
5 7      Deschuyteneer Lucien BEL 1377 1.0 W v ½ 1.5 0.71 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1739 10.5 Totaal 1.5 2.02 -0.52
Begin van de pagina
Haverbeke Jean-Pierre (Rank: 10)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.71561
N-Elo1560
FIDE-ID217107
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(438) Deinze

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vreugdenhil Frans BEL 2002 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Moens Patrick BEL 1861 3.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 4      Geboers Jimmy BEL 1833 2.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 6      Lameire Hans BEL 1449 2.0 W - 0 1.0 0.65 -0.65
5 6      Vermeulen Christa BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1786 11.5 Totaal 1.0 1.97 -0.97
Begin van de pagina
Deschuyteneer Lucien (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1377
FIDE-ID209570
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kegels Kristof BEL 1855 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Lameire Hans BEL 1449 2.0 Z - 0 0.0 0.40 -0.40
3 6      Courteyn Patrick BEL 1903 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 7      Vermeulen Christa BEL 0 2.0 Z ^ ½ 0.5 0.92 -0.42
5 7      Yperman Jeffrey BEL 1534 1.5 Z ^ ½ 1.0 0.29 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1685 10.0 Totaal 1.0 1.77 -0.77
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 OR SB Buch Vsch. #Win
1 Alienkin Aleksander 1 2374 2807 5.0 4 W 1 9 Z 1 2 W 1 5 Z 1 6 W 1 - 14.50 12.50 15.0 5
2 Roos David 2 2137 2201 4.0 3 Z 1 6 W 1 1 Z 0 8 W 1 5 W 1 - 11.00 14.00 12.0 4
3 Bauwens Steven 9 1733 1958 3.5 2 W 0 10 Z 1 4 W ½ 7 Z 1 9 W 1 - 8.00 11.50 8.5 3
4 Matthijs Kris 8 1821 1937 3.0 1 Z 0 12 W 1 3 Z ½ 6 W ½ 8 Z 1 - 6.50 13.00 7.5 2
5 Moens Patrick 5 1861 1927 3.0 11 W 1 13 Z 1 9 W 1 1 W 0 2 Z 0 - 5.00 13.00 12.0 3
6 Geboers Jimmy 7 1833 1837 2.5 10 W 1 2 Z 0 13 W 1 4 Z ½ 1 Z 0 - 4.50 14.00 9.0 2
7 Courteyn Patrick 4 1903 1655 2.5 12 Z ½ 8 W 0 14 Z 1 3 W 0 11 Z 1 - 3.75 9.00 6.5 2
8 Vreugdenhil Frans 3 2002 1741 2.0 13 W 0 7 Z 1 11 W 1 2 Z 0 4 W 0 - 4.50 11.50 7.0 2
9 Kegels Kristof 6 1855 1696 2.0 14 Z 1 1 W 0 5 Z 0 12 W 1 3 Z 0 - 2.50 13.00 7.0 2
10 Vermeulen Christa 14 0 1535 2.0 6 Z 0 3 W 0 12 Z ½ 14 W ½ 13 W 1 - 2.25 8.50 3.5 1
11 Lameire Hans 12 1449 1625 2.0 5 Z 0 14 W 1 8 Z 0 13 Z 1 7 W 0 - 2.00 8.50 6.0 2
12 Yperman Jeffrey 11 1534 1469 1.5 7 W ½ 4 Z 0 10 W ½ 9 Z 0 14 W ½ - 2.75 9.50 4.5 0
13 Haverbeke Jean-Pierre 10 1560 1413 1.0 8 Z 1 5 W 0 6 Z 0 11 W 0 10 Z 0 - 2.00 9.50 5.0 1
14 Deschuyteneer Lucien 13 1377 1263 1.0 9 W 0 11 Z 0 7 W 0 10 Z ½ 12 Z ½ - 1.75 8.50 1.5 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/08/17 23:25