SwarLogo Verkiezingsrapid SwarLogo
418
Organisator: Van Pion Tot Dame
Arbiter: Hans Temmerman, David Roos
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 26/05/2019 tot 26/05/2019
Scheidingssystemen: OR, SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam N-Elo Clubnaam #Part. PtnTot. Perf OR SB
1 Dgebuadze Alexandre 2492 Wirtzfeld 7 6.5 2503 - 27.75
2 Roos David 2162 Zottegem 7 5.5 2208 - 22.75
3 Saligo Luc 2043 Zottegem 7 5.0 1980 - 20.75
4 Saligo Pieter 2010 Zottegem 7 5.0 2022 - 20.00
5 Bultijnck Kristoff 1491 Halle 7 5.0 1909 - 20.00
6 Meignen Gaetan 1760 KGSRL Gent 7 5.0 1862 - 19.50
7 Kegels Kristof 1856 KGSRL Gent 7 5.0 1868 - 18.75
8 Verrijken Geert 1970 Dworp 7 5.0 1916 - 16.50
9 Deleyn Gunter 2183 KGSRL Gent 7 4.5 1977 1.0 18.25
10 Dreelinck Jacob 1607 Geraardsbergen 7 4.5 1805 0.0 13.50
11 Claudon Andreas 1789 Caissa Europe 7 4.0 1868 - 16.25
12 Matthijs Kris 1821 Geraardsbergen 7 4.0 1890 - 16.00
13 Van De Wynkele Herman 2080 MSV 7 4.0 1829 - 16.00
14 Musabayeva Diana 1514 Mercatel 7 4.0 1764 - 14.00
15 Roos Frank 1786 Zottegem 7 4.0 1884 - 12.50
16 Dreelinck Adriaan 1727 Geraardsbergen 7 4.0 1760 - 12.50
17 Vennekens Camiel 1769 Hoboken 7 4.0 1669 - 12.50
18 Van De Putte Ben 1778 Deinze 7 4.0 1735 - 12.00
19 Daenen Serge 1748 Deurne 7 4.0 1681 - 10.75
20 Marechal Georges 1652 Ans-Loncin 7 4.0 1679 - 10.50
21 Lallemand Paul 1639 Geraardsbergen 7 4.0 1577 - 10.50
22 Van Der Voorde Sonja 1452 Halle 7 4.0 1401 - 8.00
23 Vanhauwaert Kurt 1850 Landegem 7 3.5 1746 - 12.75
24 Desinte David 1752 CREC Charleroi 7 3.5 1654 - 9.25
25 Vermeersch Chris 1592 Mercatel 7 3.5 1532 - 8.25
26 Musabayev Maxim 1321 Mercatel 7 3.0 1604 - 9.50
27 Deschuyteneer Willy 1308 Geraardsbergen 7 3.0 1421 - 7.50
28 Huysman Robert 1445 Halle 7 3.0 1524 - 7.00
29 Camus Harold 1639 KASK 7 3.0 1365 - 6.00
30 Vandervorst Marc 1591 Caissa Europe 7 3.0 1446 - 6.00
31 Deschuyteneer Lucien 1407 Geraardsbergen 7 3.0 1403 - 6.00
32 Woyave Pascal 1616 Ans-Loncin 7 3.0 1590 - 5.50
33 Matthijs Luc 1528 Geraardsbergen 7 3.0 1422 - 4.50
34 De Meerleer Jeroen 1151 Waregem 6 3.0 1220 - 4.00
35 Ghislain Jean-Pierre 1417 Tournai 7 2.5 1451 - 5.00
36 Verbanck Mario 1150 KBSK Brugge 6 2.0 1220 - 5.50
37 Van Overstraeten Frank 0 Halle 6 2.0 1185 - 3.50
38 Nica Radu-Catalin 1457 Excelsior 7 2.0 1275 - 3.00
39 Drossart Julien 1392 Soignies 7 2.0 1316 - 3.00
40 Voesterzoons Jules 0 Geraardsbergen 6 2.0 740 - 3.00
41 De Meerleer Stijn 0 Waregem 6 2.0 937 - 3.00
42 Liberatore Marine 1293 6 2.0 979 - 1.50
43 D'haeyer Samuel 0 Geraardsbergen 6 1.0 416 - 3.00
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (26/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dgebuadze Alexandre 1 (2492) 1-0 Woyave Pascal 22 (1616)
2 Dreelinck Jacob 23 (1607) 0-1 Deleyn Gunter 2 (2183)
3 Roos David 3 (2162) 1-0 Vermeersch Chris 24 (1592)
4 Vandervorst Marc 25 (1591) 0-1 Van De Wynkele Herman 4 (2080)
5 Saligo Luc 5 (2043) 1-0 Matthijs Luc 26 (1528)
6 Musabayeva Diana 27 (1514) 0-1 Saligo Pieter 6 (2010)
7 Verrijken Geert 7 (1970) 0-1 Bultijnck Kristoff 28 (1491)
8 Nica Radu-Catalin 29 (1457) 0-1 Kegels Kristof 8 (1856)
9 Vanhauwaert Kurt 9 (1850) 1-0 Van Der Voorde Sonja 30 (1452)
10 Huysman Robert 31 (1445) 0-1 Matthijs Kris 10 (1821)
11 Claudon Andreas 11 (1789) 1-0 Ghislain Jean-Pierre 32 (1417)
12 Deschuyteneer Lucien 33 (1407) 0-1 Roos Frank 12 (1786)
13 Van De Putte Ben 13 (1778) 1-0 Drossart Julien 34 (1392)
14 Musabayev Maxim 35 (1321) 0-1 Vennekens Camiel 14 (1769)
15 Meignen Gaetan 15 (1760) 1-0 Deschuyteneer Willy 36 (1308)
16 Liberatore Marine 37 (1293) 0-1 Desinte David 16 (1752)
17 Daenen Serge 17 (1748) 1-0 De Meerleer Jeroen 38 (1151)
18 Verbanck Mario 39 (1150) 0-1 Dreelinck Adriaan 18 (1727)
19 Marechal Georges 19 (1652) 1-0 De Meerleer Stijn 40 (0)
20 Voesterzoons Jules 41 (0) 0-1 Lallemand Paul 20 (1639)
21 Camus Harold 21 (1639) 1-0 Van Overstraeten Frank 42 (0)
  D'haeyer Samuel 43 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (26/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vennekens Camiel 14 (1769) 0-1 Dgebuadze Alexandre 1 (2492)
2 Deleyn Gunter 2 (2183) 1-0 Van De Putte Ben 13 (1778)
3 Desinte David 16 (1752) 0-1 Roos David 3 (2162)
4 Van De Wynkele Herman 4 (2080) 1-0 Meignen Gaetan 15 (1760)
5 Dreelinck Adriaan 18 (1727) ½-½ Saligo Luc 5 (2043)
6 Saligo Pieter 6 (2010) 1-0 Daenen Serge 17 (1748)
7 Kegels Kristof 8 (1856) 1-0 Marechal Georges 19 (1652)
8 Lallemand Paul 20 (1639) 0-1 Vanhauwaert Kurt 9 (1850)
9 Matthijs Kris 10 (1821) 1-0 Camus Harold 21 (1639)
10 Bultijnck Kristoff 28 (1491) 0-1 Claudon Andreas 11 (1789)
11 Roos Frank 12 (1786) 1-0 D'haeyer Samuel 43 (0)
12 Ghislain Jean-Pierre 32 (1417) 0-1 Verrijken Geert 7 (1970)
13 Woyave Pascal 22 (1616) 1-0 Deschuyteneer Lucien 33 (1407)
14 Drossart Julien 34 (1392) 0-1 Dreelinck Jacob 23 (1607)
15 Vermeersch Chris 24 (1592) 0-1 Musabayev Maxim 35 (1321)
16 Deschuyteneer Willy 36 (1308) 0-1 Vandervorst Marc 25 (1591)
17 Matthijs Luc 26 (1528) 1-0 Liberatore Marine 37 (1293)
18 De Meerleer Jeroen 38 (1151) 0-1 Musabayeva Diana 27 (1514)
19 De Meerleer Stijn 40 (0) 0-1 Nica Radu-Catalin 29 (1457)
20 Van Der Voorde Sonja 30 (1452) 0-1 Verbanck Mario 39 (1150)
21 Van Overstraeten Frank 42 (0) 0-1 Huysman Robert 31 (1445)
  Voesterzoons Jules 41 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (26/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dgebuadze Alexandre 1 (2492) 1-0 Kegels Kristof 8 (1856)
2 Vanhauwaert Kurt 9 (1850) ½-½ Deleyn Gunter 2 (2183)
3 Roos David 3 (2162) ½-½ Matthijs Kris 10 (1821)
4 Claudon Andreas 11 (1789) 1-0 Van De Wynkele Herman 4 (2080)
5 Roos Frank 12 (1786) 1-0 Saligo Pieter 6 (2010)
6 Saligo Luc 5 (2043) 1-0 Verrijken Geert 7 (1970)
7 Van De Putte Ben 13 (1778) 1-0 Dreelinck Adriaan 18 (1727)
8 Vandervorst Marc 25 (1591) 0-1 Vennekens Camiel 14 (1769)
9 Meignen Gaetan 15 (1760) 1-0 Matthijs Luc 26 (1528)
10 Musabayeva Diana 27 (1514) 1-0 Desinte David 16 (1752)
11 Daenen Serge 17 (1748) 0-1 Bultijnck Kristoff 28 (1491)
12 Marechal Georges 19 (1652) 1-0 Nica Radu-Catalin 29 (1457)
13 Huysman Robert 31 (1445) 0-1 Lallemand Paul 20 (1639)
14 Camus Harold 21 (1639) 0-1 Musabayev Maxim 35 (1321)
15 D'haeyer Samuel 43 (0) 0-1 Woyave Pascal 22 (1616)
16 Dreelinck Jacob 23 (1607) 1-0 Voesterzoons Jules 41 (0)
17 Verbanck Mario 39 (1150) 0-1 Vermeersch Chris 24 (1592)
18 Deschuyteneer Willy 36 (1308) 1-0 Van Der Voorde Sonja 30 (1452)
19 Liberatore Marine 37 (1293) 0-1 Ghislain Jean-Pierre 32 (1417)
20 Deschuyteneer Lucien 33 (1407) 1-0 De Meerleer Jeroen 38 (1151)
21 De Meerleer Stijn 40 (0) 0-1 Drossart Julien 34 (1392)
  Van Overstraeten Frank 42 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (26/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Claudon Andreas 11 (1789) 0-1 Dgebuadze Alexandre 1 (2492)
2 Deleyn Gunter 2 (2183) 1-0 Roos Frank 12 (1786)
3 Vanhauwaert Kurt 9 (1850) 0-1 Roos David 3 (2162)
4 Matthijs Kris 10 (1821) 1-0 Saligo Luc 5 (2043)
5 Van De Wynkele Herman 4 (2080) 1-0 Marechal Georges 19 (1652)
6 Saligo Pieter 6 (2010) 1-0 Lallemand Paul 20 (1639)
7 Kegels Kristof 8 (1856) ½-½ Dreelinck Jacob 23 (1607)
8 Woyave Pascal 22 (1616) 0-1 Van De Putte Ben 13 (1778)
9 Vennekens Camiel 14 (1769) 0-1 Musabayeva Diana 27 (1514)
10 Bultijnck Kristoff 28 (1491) 0-1 Meignen Gaetan 15 (1760)
11 Musabayev Maxim 35 (1321) 0-1 Dreelinck Adriaan 18 (1727)
12 Verrijken Geert 7 (1970) 1-0 Huysman Robert 31 (1445)
13 Desinte David 16 (1752) 1-0 Deschuyteneer Lucien 33 (1407)
14 Ghislain Jean-Pierre 32 (1417) ½-½ Daenen Serge 17 (1748)
15 Drossart Julien 34 (1392) 0-1 Camus Harold 21 (1639)
16 Vermeersch Chris 24 (1592) 1-0 Deschuyteneer Willy 36 (1308)
17 Voesterzoons Jules 41 (0) 0-1 Vandervorst Marc 25 (1591)
18 Matthijs Luc 26 (1528) 1-0 Verbanck Mario 39 (1150)
19 Nica Radu-Catalin 29 (1457) 1-0 Van Overstraeten Frank 42 (0)
20 Van Der Voorde Sonja 30 (1452) 1-0 D'haeyer Samuel 43 (0)
21 De Meerleer Jeroen 38 (1151) 1-0 Liberatore Marine 37 (1293)
  De Meerleer Stijn 40 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (26/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dgebuadze Alexandre 1 (2492) 1-0 Matthijs Kris 10 (1821)
2 Roos David 3 (2162) 1-0 Deleyn Gunter 2 (2183)
3 Roos Frank 12 (1786) ½-½ Van De Wynkele Herman 4 (2080)
4 Van De Putte Ben 13 (1778) 0-1 Saligo Pieter 6 (2010)
5 Meignen Gaetan 15 (1760) ½-½ Claudon Andreas 11 (1789)
6 Musabayeva Diana 27 (1514) 0-1 Saligo Luc 5 (2043)
7 Dreelinck Adriaan 18 (1727) 0-1 Kegels Kristof 8 (1856)
8 Dreelinck Jacob 23 (1607) 1-0 Vanhauwaert Kurt 9 (1850)
9 Verrijken Geert 7 (1970) 1-0 Woyave Pascal 22 (1616)
10 Vermeersch Chris 24 (1592) 0-1 Vennekens Camiel 14 (1769)
11 Vandervorst Marc 25 (1591) 0-1 Desinte David 16 (1752)
12 Marechal Georges 19 (1652) 1-0 Matthijs Luc 26 (1528)
13 Lallemand Paul 20 (1639) 1-0 Musabayev Maxim 35 (1321)
14 Camus Harold 21 (1639) 0-1 Bultijnck Kristoff 28 (1491)
15 Daenen Serge 17 (1748) 1-0 Nica Radu-Catalin 29 (1457)
16 Huysman Robert 31 (1445) 1-0 Ghislain Jean-Pierre 32 (1417)
17 Van Overstraeten Frank 42 (0) 0-1 Van Der Voorde Sonja 30 (1452)
18 Deschuyteneer Lucien 33 (1407) 1-0 De Meerleer Stijn 40 (0)
19 Verbanck Mario 39 (1150) 0-1 Drossart Julien 34 (1392)
20 Deschuyteneer Willy 36 (1308) 1-0 Voesterzoons Jules 41 (0)
21 D'haeyer Samuel 43 (0) 0-1 De Meerleer Jeroen 38 (1151)
  Liberatore Marine 37 (1293) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (26/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Roos David 3 (2162) ½-½ Dgebuadze Alexandre 1 (2492)
2 Saligo Pieter 6 (2010) 1-0 Van De Wynkele Herman 4 (2080)
3 Deleyn Gunter 2 (2183) 1-0 Claudon Andreas 11 (1789)
4 Saligo Luc 5 (2043) 1-0 Roos Frank 12 (1786)
5 Kegels Kristof 8 (1856) ½-½ Meignen Gaetan 15 (1760)
6 Matthijs Kris 10 (1821) ½-½ Dreelinck Jacob 23 (1607)
7 Desinte David 16 (1752) 0-1 Verrijken Geert 7 (1970)
8 Bultijnck Kristoff 28 (1491) 1-0 Van De Putte Ben 13 (1778)
9 Vennekens Camiel 14 (1769) 0-1 Marechal Georges 19 (1652)
10 Lallemand Paul 20 (1639) 0-1 Musabayeva Diana 27 (1514)
11 Dreelinck Adriaan 18 (1727) 1-0 Vanhauwaert Kurt 9 (1850)
12 Woyave Pascal 22 (1616) 0-1 Daenen Serge 17 (1748)
13 De Meerleer Jeroen 38 (1151) 0-1 Camus Harold 21 (1639)
14 Drossart Julien 34 (1392) 0-1 Vermeersch Chris 24 (1592)
15 Musabayev Maxim 35 (1321) 1-0 Vandervorst Marc 25 (1591)
16 Matthijs Luc 26 (1528) 0-1 Huysman Robert 31 (1445)
17 Nica Radu-Catalin 29 (1457) 0-1 Deschuyteneer Willy 36 (1308)
18 Van Der Voorde Sonja 30 (1452) 1-0 Deschuyteneer Lucien 33 (1407)
19 Ghislain Jean-Pierre 32 (1417) 1-0 De Meerleer Stijn 40 (0)
20 Liberatore Marine 37 (1293) 0-1 Van Overstraeten Frank 42 (0)
21 Voesterzoons Jules 41 (0) 1-0 D'haeyer Samuel 43 (0)
  Verbanck Mario 39 (1150) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (26/05/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dgebuadze Alexandre 1 (2492) 1-0 Saligo Pieter 6 (2010)
2 Saligo Luc 5 (2043) ½-½ Roos David 3 (2162)
3 Verrijken Geert 7 (1970) 1-0 Deleyn Gunter 2 (2183)
4 Musabayeva Diana 27 (1514) 0-1 Kegels Kristof 8 (1856)
5 Meignen Gaetan 15 (1760) 1-0 Matthijs Kris 10 (1821)
6 Marechal Georges 19 (1652) 0-1 Bultijnck Kristoff 28 (1491)
7 Claudon Andreas 11 (1789) ½-½ Dreelinck Jacob 23 (1607)
8 Van De Wynkele Herman 4 (2080) ½-½ Daenen Serge 17 (1748)
9 Roos Frank 12 (1786) ½-½ Dreelinck Adriaan 18 (1727)
10 Van De Putte Ben 13 (1778) 1-0 Musabayev Maxim 35 (1321)
11 Huysman Robert 31 (1445) 0-1 Vennekens Camiel 14 (1769)
12 Vermeersch Chris 24 (1592) ½-½ Desinte David 16 (1752)
13 Deschuyteneer Willy 36 (1308) 0-1 Lallemand Paul 20 (1639)
14 Camus Harold 21 (1639) 0-1 Van Der Voorde Sonja 30 (1452)
15 Vanhauwaert Kurt 9 (1850) 1-0 Ghislain Jean-Pierre 32 (1417)
16 Drossart Julien 34 (1392) 0-1 Woyave Pascal 22 (1616)
17 Vandervorst Marc 25 (1591) 1-0 Verbanck Mario 39 (1150)
18 Van Overstraeten Frank 42 (0) 0-1 Matthijs Luc 26 (1528)
19 Deschuyteneer Lucien 33 (1407) 1-0 Nica Radu-Catalin 29 (1457)
20 De Meerleer Stijn 40 (0) 1-0 Voesterzoons Jules 41 (0)
21 D'haeyer Samuel 43 (0) 0-1 Liberatore Marine 37 (1293)
  De Meerleer Jeroen 38 (1151) 1 Bye    
Begin van de pagina

GM Dgebuadze Alexandre (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.49301
N-Elo2492
FIDE-ID203882
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Woyave Pascal BEL 1616 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vennekens Camiel BEL 1769 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Kegels Kristof BEL 1856 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Claudon Andreas FRA 1789 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Matthijs Kris BEL 1821 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Roos David BEL 2162 5.5 Z v ½ 5.5 0.88 -0.38
7 1      Saligo Pieter BEL 2010 5.0 W v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1860 30.5 Totaal 6.5 6.40 +0.10
Begin van de pagina
Roos David (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2162
FIDE-ID210064
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vermeersch Chris BEL 1592 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Desinte David BEL 1752 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Matthijs Kris BEL 1821 4.0 W - ½ 2.5 0.88 -0.38
4 3      Vanhauwaert Kurt BEL 1850 3.5 Z - 1 3.5 0.86 +0.14
5 2 FM Deleyn Gunter BEL 2183 4.5 W - 1 4.5 0.47 +0.53
6 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2492 6.5 W - ½ 5.0 0.12 +0.38
7 2      Saligo Luc BEL 2043 5.0 Z ^ ½ 5.5 0.66 -0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1961 30.5 Totaal 5.5 4.83 +0.67
Begin van de pagina
Saligo Luc (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19267
N-Elo2043
FIDE-ID203157
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Matthijs Luc BEL 1528 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dreelinck Adriaan BEL 1727 4.0 Z - ½ 1.5 0.87 -0.37
3 6      Verrijken Geert BEL 1970 5.0 W - 1 2.5 0.60 +0.40
4 4      Matthijs Kris BEL 1821 4.0 Z v 0 2.5 0.78 -0.78
5 6      Musabayeva Diana BEL 1514 4.0 Z v 1 3.5 0.92 +0.08
6 4      Roos Frank BEL 1786 4.0 W ^ 1 4.5 0.82 +0.18
7 2      Roos David BEL 2162 5.5 W ^ ½ 5.0 0.34 +0.16
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1786 29.5 Totaal 5.0 5.25 -0.25
Begin van de pagina
Saligo Pieter (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15679
N-Elo2010
FIDE-ID200565
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Musabayeva Diana BEL 1514 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Daenen Serge BEL 1748 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 5      Roos Frank BEL 1786 4.0 Z - 0 2.0 0.78 -0.78
4 6      Lallemand Paul BEL 1639 4.0 W - 1 3.0 0.90 +0.10
5 4      Van De Putte Ben BEL 1778 4.0 Z - 1 4.0 0.79 +0.21
6 2      Van De Wynkele Herman BEL 2080 4.0 W - 1 5.0 0.40 +0.60
7 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2492 6.5 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1862 30.5 Totaal 5.0 4.69 +0.31
Begin van de pagina
Bultijnck Kristoff (Rank: 28)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1491
FIDE-ID254975
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Verrijken Geert BEL 1970 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Claudon Andreas FRA 1789 4.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 11      Daenen Serge BEL 1748 4.0 Z - 1 2.0 0.18 +0.82
4 10      Meignen Gaetan BEL 1760 5.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 14      Camus Harold FRA 1639 3.0 Z - 1 3.0 0.30 +0.70
6 8      Van De Putte Ben BEL 1778 4.0 W - 1 4.0 0.16 +0.84
7 6      Marechal Georges BEL 1652 4.0 Z - 1 5.0 0.29 +0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1762 29.0 Totaal 5.0 1.33 +3.67
Begin van de pagina
Meignen Gaetan (Rank: 15)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.56553
N-Elo1760
FIDE-ID227560
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Deschuyteneer Willy BEL 1308 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van De Wynkele Herman BEL 2080 4.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 9      Matthijs Luc BEL 1528 3.0 W - 1 2.0 0.79 +0.21
4 10      Bultijnck Kristoff BEL 1491 5.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 5      Claudon Andreas FRA 1789 4.0 W - ½ 3.5 0.46 +0.04
6 5      Kegels Kristof BEL 1856 5.0 Z - ½ 4.0 0.37 +0.13
7 5      Matthijs Kris BEL 1821 4.0 W - 1 5.0 0.42 +0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 28.0 Totaal 5.0 3.92 +1.08
Begin van de pagina
Kegels Kristof (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1856
FIDE-ID260690
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Nica Radu-Catalin BEL 1457 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Marechal Georges BEL 1652 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2492 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Dreelinck Jacob BEL 1607 4.5 W - ½ 2.5 0.81 -0.31
5 7      Dreelinck Adriaan BEL 1727 4.0 Z - 1 3.5 0.67 +0.33
6 5      Meignen Gaetan BEL 1760 5.0 W - ½ 4.0 0.63 -0.13
7 4      Musabayeva Diana BEL 1514 4.0 Z - 1 5.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1744 30.0 Totaal 5.0 4.75 +0.25
Begin van de pagina
Verrijken Geert (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.62766
N-Elo1970
FIDE-ID209201
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Bultijnck Kristoff BEL 1491 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Ghislain Jean-Pierre BEL 1417 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Saligo Luc BEL 2043 5.0 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
4 12      Huysman Robert BEL 1445 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Woyave Pascal BEL 1616 3.0 W ^ 1 3.0 0.89 +0.11
6 7      Desinte David BEL 1752 3.5 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
7 3 FM Deleyn Gunter BEL 2183 4.5 W - 1 5.0 0.23 +0.77
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1706 26.5 Totaal 5.0 5.06 -0.06
Begin van de pagina
FM Deleyn Gunter (Rank: 2)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.1821
N-Elo2183
FIDE-ID200115
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dreelinck Jacob BEL 1607 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Van De Putte Ben BEL 1778 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vanhauwaert Kurt BEL 1850 3.5 Z - ½ 2.5 0.88 -0.38
4 2      Roos Frank BEL 1786 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Roos David BEL 2162 5.5 Z ^ 0 3.5 0.53 -0.53
6 3      Claudon Andreas FRA 1789 4.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Verrijken Geert BEL 1970 5.0 Z - 0 4.5 0.77 -0.77
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1848 30.5 Totaal 4.5 5.86 -1.36
Begin van de pagina
Dreelinck Jacob (Rank: 23)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1607
FIDE-ID250511
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Deleyn Gunter BEL 2183 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Drossart Julien BEL 1392 2.0 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
3 16      Voesterzoons Jules BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Kegels Kristof BEL 1856 5.0 Z - ½ 2.5 0.19 +0.31
5 8      Vanhauwaert Kurt BEL 1850 3.5 W - 1 3.5 0.20 +0.80
6 6      Matthijs Kris BEL 1821 4.0 Z - ½ 4.0 0.23 +0.27
7 7      Claudon Andreas FRA 1789 4.0 Z - ½ 4.5 0.26 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1815 25.0 Totaal 4.5 2.65 +1.85
Begin van de pagina
Claudon Andreas (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15816
N-Elo1789
FIDE-ID26067978
F-Elo0
Landfra  (fra)
Club(548) Caissa Europe

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Ghislain Jean-Pierre BEL 1417 2.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 10      Bultijnck Kristoff BEL 1491 5.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 4      Van De Wynkele Herman BEL 2080 4.0 W - 1 3.0 0.15 +0.85
4 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2492 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 5      Meignen Gaetan BEL 1760 5.0 Z - ½ 3.5 0.54 -0.04
6 3 FM Deleyn Gunter BEL 2183 4.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 7      Dreelinck Jacob BEL 1607 4.5 W - ½ 4.0 0.74 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1861 32.0 Totaal 4.0 3.34 +0.66
Begin van de pagina
Matthijs Kris (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.46345
N-Elo1821
FIDE-ID206644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Huysman Robert BEL 1445 3.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 9      Camus Harold FRA 1639 3.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
3 3      Roos David BEL 2162 5.5 Z - ½ 2.5 0.12 +0.38
4 4      Saligo Luc BEL 2043 5.0 W - 1 3.5 0.22 +0.78
5 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2492 6.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
6 6      Dreelinck Jacob BEL 1607 4.5 W ^ ½ 4.0 0.77 -0.27
7 5      Meignen Gaetan BEL 1760 5.0 Z ^ 0 4.0 0.58 -0.58
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1878 32.5 Totaal 4.0 3.42 +0.58
Begin van de pagina
Van De Wynkele Herman (Rank: 4)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2080
FIDE-ID207144
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(422) MSV

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandervorst Marc FRA 1591 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Meignen Gaetan BEL 1760 5.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 4      Claudon Andreas FRA 1789 4.0 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
4 5      Marechal Georges BEL 1652 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Roos Frank BEL 1786 4.0 Z - ½ 3.5 0.85 -0.35
6 2      Saligo Pieter BEL 2010 5.0 Z - 0 3.5 0.60 -0.60
7 8      Daenen Serge BEL 1748 4.0 W ^ ½ 4.0 0.88 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1762 29.0 Totaal 4.0 5.89 -1.89
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 27)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1514
FIDE-ID254720
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Saligo Pieter BEL 2010 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Meerleer Jeroen BEL 1151 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
3 10      Desinte David BEL 1752 3.5 W - 1 2.0 0.20 +0.80
4 9      Vennekens Camiel BEL 1769 4.0 Z - 1 3.0 0.19 +0.81
5 6      Saligo Luc BEL 2043 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Lallemand Paul BEL 1639 4.0 Z v 1 4.0 0.33 +0.67
7 4      Kegels Kristof BEL 1856 5.0 W v 0 4.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1745 29.5 Totaal 4.0 1.90 +2.10
Begin van de pagina
Roos Frank (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.5355
N-Elo1786
FIDE-ID210412
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Deschuyteneer Lucien BEL 1407 3.0 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 11      D'haeyer Samuel BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Saligo Pieter BEL 2010 5.0 W - 1 3.0 0.22 +0.78
4 2 FM Deleyn Gunter BEL 2183 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Van De Wynkele Herman BEL 2080 4.0 W v ½ 3.5 0.15 +0.35
6 4      Saligo Luc BEL 2043 5.0 Z v 0 3.5 0.18 -0.18
7 9      Dreelinck Adriaan BEL 1727 4.0 W - ½ 4.0 0.58 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1908 26.5 Totaal 4.0 3.04 +0.96
Begin van de pagina
Dreelinck Adriaan (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1727
FIDE-ID250503
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Verbanck Mario BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Saligo Luc BEL 2043 5.0 W - ½ 1.5 0.13 +0.37
3 7      Van De Putte Ben BEL 1778 4.0 Z - 0 1.5 0.43 -0.43
4 11      Musabayev Maxim BEL 1321 3.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
5 7      Kegels Kristof BEL 1856 5.0 W v 0 2.5 0.33 -0.33
6 11      Vanhauwaert Kurt BEL 1850 3.5 W ^ 1 3.5 0.33 +0.67
7 9      Roos Frank BEL 1786 4.0 Z - ½ 4.0 0.42 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1683 26.5 Totaal 4.0 3.48 +0.52
Begin van de pagina
Vennekens Camiel (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.37168
N-Elo1769
FIDE-ID228834
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Musabayev Maxim BEL 1321 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2492 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Vandervorst Marc FRA 1591 3.0 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
4 9      Musabayeva Diana BEL 1514 4.0 W - 0 2.0 0.81 -0.81
5 10      Vermeersch Chris BEL 1592 3.5 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
6 9      Marechal Georges BEL 1652 4.0 W - 0 3.0 0.66 -0.66
7 11      Huysman Robert BEL 1445 3.0 Z - 1 4.0 0.87 +0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1658 27.0 Totaal 4.0 4.80 -0.80
Begin van de pagina
Van De Putte Ben (Rank: 13)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.2127
N-Elo1778
FIDE-ID206679
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(438) Deinze

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Drossart Julien BEL 1392 2.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 2 FM Deleyn Gunter BEL 2183 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Dreelinck Adriaan BEL 1727 4.0 W - 1 2.0 0.57 +0.43
4 8      Woyave Pascal BEL 1616 3.0 Z ^ 1 3.0 0.71 +0.29
5 4      Saligo Pieter BEL 2010 5.0 W ^ 0 3.0 0.21 -0.21
6 8      Bultijnck Kristoff BEL 1491 5.0 Z - 0 3.0 0.84 -0.84
7 10      Musabayev Maxim BEL 1321 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1677 26.5 Totaal 4.0 4.24 -0.24
Begin van de pagina
Daenen Serge (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17973
N-Elo1748
FIDE-ID665304
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Meerleer Jeroen BEL 1151 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Saligo Pieter BEL 2010 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 11      Bultijnck Kristoff BEL 1491 5.0 W - 0 1.0 0.82 -0.82
4 14      Ghislain Jean-Pierre BEL 1417 2.5 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
5 15      Nica Radu-Catalin BEL 1457 2.0 W - 1 2.5 0.85 +0.15
6 12      Woyave Pascal BEL 1616 3.0 Z ^ 1 3.5 0.68 +0.32
7 8      Van De Wynkele Herman BEL 2080 4.0 Z v ½ 4.0 0.12 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1603 24.5 Totaal 4.0 4.45 -0.45
Begin van de pagina
Marechal Georges (Rank: 19)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.79588
N-Elo1652
FIDE-ID202339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(621) Ans-Loncin

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Meerleer Stijn BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Kegels Kristof BEL 1856 5.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 12      Nica Radu-Catalin BEL 1457 2.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 5      Van De Wynkele Herman BEL 2080 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Matthijs Luc BEL 1528 3.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
6 9      Vennekens Camiel BEL 1769 4.0 Z - 1 4.0 0.34 +0.66
7 6      Bultijnck Kristoff BEL 1491 5.0 W - 0 4.0 0.71 -0.71
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 25.0 Totaal 4.0 3.71 +0.29
Begin van de pagina
Lallemand Paul (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.61476
N-Elo1639
FIDE-ID263150
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Voesterzoons Jules BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Vanhauwaert Kurt BEL 1850 3.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 13      Huysman Robert BEL 1445 3.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
4 6      Saligo Pieter BEL 2010 5.0 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
5 13      Musabayev Maxim BEL 1321 3.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
6 10      Musabayeva Diana BEL 1514 4.0 W - 0 3.0 0.67 -0.67
7 13      Deschuyteneer Willy BEL 1308 3.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1574 23.5 Totaal 4.0 4.42 -0.42
Begin van de pagina
Van Der Voorde Sonja (Rank: 30)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.43346
N-Elo1452
FIDE-ID250309
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanhauwaert Kurt BEL 1850 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Verbanck Mario BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.85 -0.85
3 18      Deschuyteneer Willy BEL 1308 3.0 Z - 0 0.0 0.69 -0.69
4 20      D'haeyer Samuel BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 17      Van Overstraeten Frank BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Deschuyteneer Lucien BEL 1407 3.0 W ^ 1 3.0 0.56 +0.44
7 14      Camus Harold FRA 1639 3.0 Z - 1 4.0 0.26 +0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1470 17.5 Totaal 4.0 4.28 -0.28
Begin van de pagina
Vanhauwaert Kurt (Rank: 9)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.46639
N-Elo1850
FIDE-ID210560
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Van Der Voorde Sonja BEL 1452 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Lallemand Paul BEL 1639 4.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2 FM Deleyn Gunter BEL 2183 4.5 W - ½ 2.5 0.12 +0.38
4 3      Roos David BEL 2162 5.5 W - 0 2.5 0.14 -0.14
5 8      Dreelinck Jacob BEL 1607 4.5 Z - 0 2.5 0.80 -0.80
6 11      Dreelinck Adriaan BEL 1727 4.0 Z - 0 2.5 0.67 -0.67
7 15      Ghislain Jean-Pierre BEL 1417 2.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1741 29.0 Totaal 3.5 4.34 -0.84
Begin van de pagina
Desinte David (Rank: 16)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.66800
N-Elo1752
FIDE-ID207276
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Liberatore Marine BEL 1293 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Roos David BEL 2162 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Musabayeva Diana BEL 1514 4.0 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
4 13      Deschuyteneer Lucien BEL 1407 3.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
5 11      Vandervorst Marc FRA 1591 3.0 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
6 7      Verrijken Geert BEL 1970 5.0 W - 0 3.0 0.22 -0.22
7 12      Vermeersch Chris BEL 1592 3.5 Z - ½ 3.5 0.71 -0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1647 26.0 Totaal 3.5 4.33 -0.83
Begin van de pagina
Vermeersch Chris (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.11709
N-Elo1592
FIDE-ID239585
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Roos David BEL 2162 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Musabayev Maxim BEL 1321 3.0 W - 0 0.0 0.83 -0.83
3 17      Verbanck Mario BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 16      Deschuyteneer Willy BEL 1308 3.0 W ^ 1 2.0 0.84 +0.16
5 10      Vennekens Camiel BEL 1769 4.0 W ^ 0 2.0 0.27 -0.27
6 14      Drossart Julien BEL 1392 2.0 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
7 12      Desinte David BEL 1752 3.5 W - ½ 3.5 0.29 +0.21
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1550 23.0 Totaal 3.5 3.99 -0.49
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 35)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1321
FIDE-ID254711
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vennekens Camiel BEL 1769 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Vermeersch Chris BEL 1592 3.5 Z - 1 1.0 0.17 +0.83
3 14      Camus Harold FRA 1639 3.0 Z - 1 2.0 0.13 +0.87
4 11      Dreelinck Adriaan BEL 1727 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Lallemand Paul BEL 1639 4.0 Z v 0 2.0 0.13 -0.13
6 15      Vandervorst Marc FRA 1591 3.0 W v 1 3.0 0.17 +0.83
7 10      Van De Putte Ben BEL 1778 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1676 25.5 Totaal 3.0 0.84 +2.16
Begin van de pagina
Deschuyteneer Willy (Rank: 36)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.81931
N-Elo1308
FIDE-ID215619
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Meignen Gaetan BEL 1760 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vandervorst Marc FRA 1591 3.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 18      Van Der Voorde Sonja BEL 1452 4.0 W - 1 1.0 0.31 +0.69
4 16      Vermeersch Chris BEL 1592 3.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
5 20      Voesterzoons Jules BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 17      Nica Radu-Catalin BEL 1457 2.0 Z - 1 3.0 0.30 +0.70
7 13      Lallemand Paul BEL 1639 4.0 W - 0 3.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1581 23.5 Totaal 3.0 2.05 +0.95
Begin van de pagina
Huysman Robert (Rank: 31)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15482
N-Elo1445
FIDE-ID200697
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Matthijs Kris BEL 1821 4.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 21      Van Overstraeten Frank BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Lallemand Paul BEL 1639 4.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
4 12      Verrijken Geert BEL 1970 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Ghislain Jean-Pierre BEL 1417 2.5 W - 1 2.0 0.54 +0.46
6 16      Matthijs Luc BEL 1528 3.0 Z ^ 1 3.0 0.39 +0.61
7 11      Vennekens Camiel BEL 1769 4.0 W ^ 0 3.0 0.13 -0.13
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1690 24.5 Totaal 3.0 2.40 +0.60
Begin van de pagina
Camus Harold (Rank: 21)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17553
N-Elo1639
FIDE-ID20668996
F-Elo0
Landfra  (fra)
Club(101) KASK

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Overstraeten Frank BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Matthijs Kris BEL 1821 4.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
3 14      Musabayev Maxim BEL 1321 3.0 W - 0 1.0 0.87 -0.87
4 15      Drossart Julien BEL 1392 2.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
5 14      Bultijnck Kristoff BEL 1491 5.0 W - 0 2.0 0.70 -0.70
6 13      De Meerleer Jeroen BEL 1151 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      Van Der Voorde Sonja BEL 1452 4.0 W - 0 3.0 0.74 -0.74
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1438 23.0 Totaal 3.0 5.22 -2.22
Begin van de pagina
Vandervorst Marc (Rank: 25)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.71099
N-Elo1591
FIDE-ID625531
F-Elo0
Landfra  (fra)
Club(548) Caissa Europe

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van De Wynkele Herman BEL 2080 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Deschuyteneer Willy BEL 1308 3.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 8      Vennekens Camiel BEL 1769 4.0 W - 0 1.0 0.27 -0.27
4 17      Voesterzoons Jules BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Desinte David BEL 1752 3.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
6 15      Musabayev Maxim BEL 1321 3.0 Z - 0 2.0 0.83 -0.83
7 17      Verbanck Mario BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1563 21.5 Totaal 3.0 4.15 -1.15
Begin van de pagina
Deschuyteneer Lucien (Rank: 33)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.64068
N-Elo1407
FIDE-ID209570
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Roos Frank BEL 1786 4.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 13      Woyave Pascal BEL 1616 3.0 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
3 20      De Meerleer Jeroen BEL 1151 3.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
4 13      Desinte David BEL 1752 3.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
5 18      De Meerleer Stijn BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 18      Van Der Voorde Sonja BEL 1452 4.0 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
7 19      Nica Radu-Catalin BEL 1457 2.0 W - 1 3.0 0.43 +0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 21.5 Totaal 3.0 3.03 -0.03
Begin van de pagina
Woyave Pascal (Rank: 22)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.67989
N-Elo1616
FIDE-ID202622
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(621) Ans-Loncin

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 GM Dgebuadze Alexandre BEL 2492 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Deschuyteneer Lucien BEL 1407 3.0 W - 1 1.0 0.77 +0.23
3 15      D'haeyer Samuel BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Van De Putte Ben BEL 1778 4.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 9      Verrijken Geert BEL 1970 5.0 Z - 0 2.0 0.11 -0.11
6 12      Daenen Serge BEL 1748 4.0 W - 0 2.0 0.32 -0.32
7 16      Drossart Julien BEL 1392 2.0 Z ^ 1 3.0 0.78 +0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1797 25.5 Totaal 3.0 3.27 -0.27
Begin van de pagina
Matthijs Luc (Rank: 26)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.19208
N-Elo1528
FIDE-ID218898
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Saligo Luc BEL 2043 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Liberatore Marine BEL 1293 2.0 W - 1 1.0 0.79 +0.21
3 9      Meignen Gaetan BEL 1760 5.0 Z - 0 1.0 0.21 -0.21
4 18      Verbanck Mario BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
5 12      Marechal Georges BEL 1652 4.0 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
6 16      Huysman Robert BEL 1445 3.0 W - 0 2.0 0.61 -0.61
7 18      Van Overstraeten Frank BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1557 23.0 Totaal 3.0 3.85 -0.85
Begin van de pagina
De Meerleer Jeroen (Rank: 38)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.14948
N-Elo1151
FIDE-ID249963
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Daenen Serge BEL 1748 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Musabayeva Diana BEL 1514 4.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
3 20      Deschuyteneer Lucien BEL 1407 3.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
4 21      Liberatore Marine BEL 1293 2.0 W - 1 1.0 0.31 +0.69
5 21      D'haeyer Samuel BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 13      Camus Harold FRA 1639 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1520 17.0 Totaal 3.0 1.68 +0.32
Begin van de pagina
Ghislain Jean-Pierre (Rank: 32)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.77771
N-Elo1417
FIDE-ID200867
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(521) Tournai

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Claudon Andreas FRA 1789 4.0 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 12      Verrijken Geert BEL 1970 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Liberatore Marine BEL 1293 2.0 Z - 1 1.0 0.67 +0.33
4 14      Daenen Serge BEL 1748 4.0 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
5 16      Huysman Robert BEL 1445 3.0 Z - 0 1.5 0.46 -0.46
6 19      De Meerleer Stijn BEL 0 2.0 W v 1 2.5 0.92 +0.08
7 15      Vanhauwaert Kurt BEL 1850 3.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1682 23.5 Totaal 2.5 2.43 +0.07
Begin van de pagina
Verbanck Mario (Rank: 39)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.30431
N-Elo1150
FIDE-ID236756
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Dreelinck Adriaan BEL 1727 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Van Der Voorde Sonja BEL 1452 4.0 Z - 1 1.0 0.15 +0.85
3 17      Vermeersch Chris BEL 1592 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Matthijs Luc BEL 1528 3.0 Z v 0 1.0 0.09 -0.09
5 19      Drossart Julien BEL 1392 2.0 W v 0 1.0 0.20 -0.20
6        Bye           1 2.0    
7 17      Vandervorst Marc FRA 1591 3.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1547 19.5 Totaal 2.0 0.68 +0.32
Begin van de pagina
Van Overstraeten Frank (Rank: 42)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19645
N-Elo0
FIDE-ID261173
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Camus Harold FRA 1639 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Huysman Robert BEL 1445 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 19      Nica Radu-Catalin BEL 1457 2.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Van Der Voorde Sonja BEL 1452 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 20      Liberatore Marine BEL 1293 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
7 18      Matthijs Luc BEL 1528 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1469 17.0 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Nica Radu-Catalin (Rank: 29)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.87611
N-Elo1457
FIDE-ID219320
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(204) Excelsior

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kegels Kristof BEL 1856 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      De Meerleer Stijn BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Marechal Georges BEL 1652 4.0 Z - 0 1.0 0.25 -0.25
4 19      Van Overstraeten Frank BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 15      Daenen Serge BEL 1748 4.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 17      Deschuyteneer Willy BEL 1308 3.0 W v 0 2.0 0.70 -0.70
7 19      Deschuyteneer Lucien BEL 1407 3.0 Z v 0 2.0 0.57 -0.57
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1594 23.0 Totaal 2.0 3.59 -1.59
Begin van de pagina
Drossart Julien (Rank: 34)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.63771
N-Elo1392
FIDE-ID255939
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(518) Soignies

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van De Putte Ben BEL 1778 4.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 14      Dreelinck Jacob BEL 1607 4.5 W - 0 0.0 0.23 -0.23
3 21      De Meerleer Stijn BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 15      Camus Harold FRA 1639 3.0 W - 0 1.0 0.19 -0.19
5 19      Verbanck Mario BEL 1150 2.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
6 14      Vermeersch Chris BEL 1592 3.5 W - 0 2.0 0.24 -0.24
7 16      Woyave Pascal BEL 1616 3.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1563 22.0 Totaal 2.0 2.69 -0.69
Begin van de pagina
Voesterzoons Jules (Rank: 41)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.21088
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Lallemand Paul BEL 1639 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 16      Dreelinck Jacob BEL 1607 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Vandervorst Marc FRA 1591 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 20      Deschuyteneer Willy BEL 1308 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 21      D'haeyer Samuel BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 20      De Meerleer Stijn BEL 0 2.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1536 17.5 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
De Meerleer Stijn (Rank: 40)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.14961
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Marechal Georges BEL 1652 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Nica Radu-Catalin BEL 1457 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 21      Drossart Julien BEL 1392 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 18      Deschuyteneer Lucien BEL 1407 3.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
6 19      Ghislain Jean-Pierre BEL 1417 2.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
7 20      Voesterzoons Jules BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1465 15.5 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Liberatore Marine (Rank: 37)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1293
Landbel  (bel)
Club(0)

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Desinte David BEL 1752 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Matthijs Luc BEL 1528 3.0 Z - 0 0.0 0.21 -0.21
3 19      Ghislain Jean-Pierre BEL 1417 2.5 W - 0 0.0 0.33 -0.33
4 21      De Meerleer Jeroen BEL 1151 3.0 Z - 0 0.0 0.69 -0.69
5        Bye           1 1.0    
6 20      Van Overstraeten Frank BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.92 -0.92
7 21      D'haeyer Samuel BEL 0 1.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1462 15.0 Totaal 2.0 3.15 -2.15
Begin van de pagina
D'haeyer Samuel (Rank: 43)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 11      Roos Frank BEL 1786 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Woyave Pascal BEL 1616 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Van Der Voorde Sonja BEL 1452 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 21      De Meerleer Jeroen BEL 1151 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 21      Voesterzoons Jules BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 21      Liberatore Marine BEL 1293 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1459 18.0 Totaal 1.0 0.90 -0.90
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR SB Buch Vsch. #Win
1 Dgebuadze Alexandre 1 2492 2503 6.5 32 W 1 17 Z 1 7 W 1 11 Z 1 12 W 1 2 Z ½ 4 W 1 - 27.75 27.50 27.0 6
2 Roos David 3 2162 2208 5.5 25 W 1 24 Z 1 12 W ½ 23 Z 1 9 W 1 1 W ½ 3 Z ½ - 22.75 27.00 24.0 4
3 Saligo Luc 5 2043 1980 5.0 33 W 1 16 Z ½ 8 W 1 12 Z 0 14 Z 1 15 W 1 2 W ½ - 20.75 26.50 20.5 4
4 Saligo Pieter 6 2010 2022 5.0 14 Z 1 19 W 1 15 Z 0 21 W 1 18 Z 1 13 W 1 1 Z 0 - 20.00 26.50 22.0 5
5 Bultijnck Kristoff 28 1491 1909 5.0 8 Z 1 11 W 0 19 Z 1 6 W 0 29 Z 1 18 W 1 20 Z 1 - 20.00 26.00 18.0 5
6 Meignen Gaetan 15 1760 1862 5.0 27 W 1 13 Z 0 33 W 1 5 Z 1 11 W ½ 7 Z ½ 12 W 1 - 19.50 25.00 19.5 4
7 Kegels Kristof 8 1856 1868 5.0 38 Z 1 20 W 1 1 Z 0 10 W ½ 16 Z 1 6 W ½ 14 Z 1 - 18.75 28.00 20.0 4
8 Verrijken Geert 7 1970 1916 5.0 5 W 0 35 Z 1 3 Z 0 28 W 1 32 W 1 24 Z 1 9 W 1 - 16.50 24.00 16.0 5
9 Deleyn Gunter 2 2183 1977 4.5 10 Z 1 18 W 1 23 Z ½ 15 W 1 2 Z 0 11 W 1 8 Z 0 1.0 18.25 27.00 21.5 4
10 Dreelinck Jacob 23 1607 1805 4.5 9 W 0 39 Z 1 40 W 1 7 Z ½ 23 W 1 12 Z ½ 11 Z ½ 0.0 13.50 23.00 17.5 3
11 Claudon Andreas 11 1789 1868 4.0 35 W 1 5 Z 1 13 W 1 1 W 0 6 Z ½ 9 Z 0 10 W ½ - 16.25 29.50 20.0 3
12 Matthijs Kris 10 1821 1890 4.0 28 Z 1 29 W 1 2 Z ½ 3 W 1 1 Z 0 10 W ½ 6 Z 0 - 16.00 29.50 20.5 3
13 Van De Wynkele Herman 4 2080 1829 4.0 30 Z 1 6 W 1 11 Z 0 20 W 1 15 Z ½ 4 Z 0 19 W ½ - 16.00 26.00 19.0 3
14 Musabayeva Diana 27 1514 1764 4.0 4 W 0 34 Z 1 24 W 1 17 Z 1 3 W 0 21 Z 1 7 W 0 - 14.00 26.50 17.0 4
15 Roos Frank 12 1786 1884 4.0 31 Z 1 43 W 1 4 W 1 9 Z 0 13 W ½ 3 Z 0 16 W ½ - 12.50 25.50 20.0 3
16 Dreelinck Adriaan 18 1727 1760 4.0 36 Z 1 3 W ½ 18 Z 0 26 Z 1 7 W 0 23 W 1 15 Z ½ - 12.50 24.50 16.5 3
17 Vennekens Camiel 14 1769 1669 4.0 26 Z 1 1 W 0 30 Z 1 14 W 0 25 Z 1 20 W 0 28 Z 1 - 12.50 24.00 16.0 4
18 Van De Putte Ben 13 1778 1735 4.0 39 W 1 9 Z 0 16 W 1 32 Z 1 4 W 0 5 Z 0 26 W 1 - 12.00 24.50 17.0 4
19 Daenen Serge 17 1748 1681 4.0 34 W 1 4 Z 0 5 W 0 35 Z ½ 38 W 1 32 Z 1 13 Z ½ - 10.75 22.00 14.5 3
20 Marechal Georges 19 1652 1679 4.0 41 W 1 7 Z 0 38 W 1 13 Z 0 33 W 1 17 Z 1 5 W 0 - 10.50 23.00 17.0 4
21 Lallemand Paul 20 1639 1577 4.0 40 Z 1 23 W 0 28 Z 1 4 Z 0 26 W 1 14 W 0 27 Z 1 - 10.50 21.50 16.0 4
22 Van Der Voorde Sonja 30 1452 1401 4.0 23 Z 0 36 W 0 27 Z 0 43 W 1 37 Z 1 31 W 1 29 Z 1 - 8.00 15.50 10.0 4
23 Vanhauwaert Kurt 9 1850 1746 3.5 22 W 1 21 Z 1 9 W ½ 2 W 0 10 Z 0 16 Z 0 35 W 1 - 12.75 26.50 16.5 3
24 Desinte David 16 1752 1654 3.5 42 Z 1 2 W 0 14 Z 0 31 W 1 30 Z 1 8 W 0 25 Z ½ - 9.25 24.00 14.5 3
25 Vermeersch Chris 24 1592 1532 3.5 2 Z 0 26 W 0 36 Z 1 27 W 1 17 W 0 39 Z 1 24 W ½ - 8.25 21.00 11.5 3
26 Musabayev Maxim 35 1321 1604 3.0 17 W 0 25 Z 1 29 Z 1 16 W 0 21 Z 0 30 W 1 18 Z 0 - 9.50 22.50 13.0 3
27 Deschuyteneer Willy 36 1308 1421 3.0 6 Z 0 30 W 0 22 W 1 25 Z 0 40 W 1 38 Z 1 21 W 0 - 7.50 21.50 10.0 3
28 Huysman Robert 31 1445 1524 3.0 12 W 0 37 Z 1 21 W 0 8 Z 0 35 W 1 33 Z 1 17 W 0 - 7.00 22.50 11.0 3
29 Camus Harold 21 1639 1365 3.0 37 W 1 12 Z 0 26 W 0 39 Z 1 5 W 0 34 Z 1 22 W 0 - 6.00 20.50 13.0 3
30 Vandervorst Marc 25 1591 1446 3.0 13 W 0 27 Z 1 17 W 0 40 Z 1 24 W 0 26 Z 0 36 W 1 - 6.00 19.00 11.0 3
31 Deschuyteneer Lucien 33 1407 1403 3.0 15 W 0 32 Z 0 34 W 1 24 Z 0 41 W 1 22 Z 0 38 W 1 - 6.00 19.00 9.0 3
32 Woyave Pascal 22 1616 1590 3.0 1 Z 0 31 W 1 43 Z 1 18 W 0 8 Z 0 19 W 0 39 Z 1 - 5.50 24.50 12.0 3
33 Matthijs Luc 26 1528 1422 3.0 3 Z 0 42 W 1 6 Z 0 36 W 1 20 Z 0 28 W 0 37 Z 1 - 4.50 20.00 11.0 3
34 De Meerleer Jeroen 38 1151 1220 3.0 19 Z 0 14 W 0 31 Z 0 42 W 1 43 Z 1 29 W 0 B1 - 4.00 17.50 8.0 2
35 Ghislain Jean-Pierre 32 1417 1451 2.5 11 Z 0 8 W 0 42 Z 1 19 W ½ 28 Z 0 41 W 1 23 Z 0 - 5.00 21.00 9.0 2
36 Verbanck Mario 39 1150 1220 2.0 16 W 0 22 Z 1 25 W 0 33 Z 0 39 W 0 B1 30 Z 0 - 5.50 19.50 8.0 1
37 Van Overstraeten Frank 42 0 1185 2.0 29 Z 0 28 W 0 B1 38 Z 0 22 W 0 42 Z 1 33 W 0 - 3.50 17.00 7.0 1
38 Nica Radu-Catalin 29 1457 1275 2.0 7 W 0 41 Z 1 20 Z 0 37 W 1 19 Z 0 27 W 0 31 Z 0 - 3.00 20.50 10.0 2
39 Drossart Julien 34 1392 1316 2.0 18 Z 0 10 W 0 41 Z 1 29 W 0 36 Z 1 25 W 0 32 W 0 - 3.00 19.50 8.0 2
40 Voesterzoons Jules 41 0 740 2.0 21 W 0 B1 10 Z 0 30 W 0 27 Z 0 43 W 1 41 Z 0 - 3.00 18.50 8.0 1
41 De Meerleer Stijn 40 0 937 2.0 20 Z 0 38 W 0 39 W 0 B1 31 Z 0 35 Z 0 40 W 1 - 3.00 15.00 5.0 1
42 Liberatore Marine 37 1293 979 2.0 24 W 0 33 Z 0 35 W 0 34 Z 0 B1 37 W 0 43 Z 1 - 1.50 14.00 4.0 1
43 D'haeyer Samuel 43 0 416 1.0 B1 15 Z 0 32 W 0 22 Z 0 34 W 0 40 Z 0 42 W 0 - 3.00 18.00 7.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/05/26 19:38