SwarLogo Memorial Van Leeuwen Jan groep 2 SwarLogo
402
Organisator: Jean Jaurès
Arbiter: Deleyn Gunter, Van de Wynkele Herman
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 10/04/2018 tot 29/05/2018
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aangesl. Aanw Naam Voornaam N-Elo Clubnaam PtnTot. #Win SB Koya # Z
1 Schick Jonathan 1784 Borgerhout 5.0 4 15.25 1.5 3
2 Kruze Tim 1685 KGSRL Gent 4.5 4 12.75 1.0 3
3 Dierckens Sarah 1760 Aalter 4.5 4 11.75 0.5 2
4 Standaert Michel 1732 Oudenaarde 2.0 2 5.00 0.0 3
5 Vandevelde Koen 1543 Jean Jaurès Gent 2.0 1 5.50 0.5 3
6 Ninclaus Wouter 1615 KGSRL Gent 2.0 1 5.25 0.5 4
7 Dhooge Frank 1758 Jean Jaurès Gent 1.0 1 2.50 0.0 3
8 Meignen Gaetan 1660 KGSRL Gent 0.0 0 0.00 0.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (10/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Schick Jonathan 1 (1784) 1-0 Kruze Tim 5 (1685)
2 Meignen Gaetan 6 (1660) 0ff-0ff Dhooge Frank 3 (1758)
3 Dierckens Sarah 2 (1760) 1-0 Ninclaus Wouter 7 (1615)
4 Vandevelde Koen 8 (1543) 0-1 Standaert Michel 4 (1732)
Begin van de pagina
Ronde 2 (17/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Kruze Tim 5 (1685) 1-0 Standaert Michel 4 (1732)
2 Ninclaus Wouter 7 (1615) ½-½ Vandevelde Koen 8 (1543)
3 Dhooge Frank 3 (1758) 0-1 Dierckens Sarah 2 (1760)
4 Schick Jonathan 1 (1784) 0ff-0ff Meignen Gaetan 6 (1660)
Begin van de pagina
Ronde 3 (24/04/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Meignen Gaetan 6 (1660) 0ff-0ff Kruze Tim 5 (1685)
2 Dierckens Sarah 2 (1760) ½-½ Schick Jonathan 1 (1784)
3 Vandevelde Koen 8 (1543) 1-0 Dhooge Frank 3 (1758)
4 Standaert Michel 4 (1732) 1-0 Ninclaus Wouter 7 (1615)
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Kruze Tim 5 (1685) ½-½ Ninclaus Wouter 7 (1615)
2 Dhooge Frank 3 (1758) 1-0 Standaert Michel 4 (1732)
3 Schick Jonathan 1 (1784) ½-½ Vandevelde Koen 8 (1543)
4 Meignen Gaetan 6 (1660) 0ff-0ff Dierckens Sarah 2 (1760)
Begin van de pagina
Ronde 5 (15/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Dierckens Sarah 2 (1760) 0-1 Kruze Tim 5 (1685)
2 Vandevelde Koen 8 (1543) 0ff-0ff Meignen Gaetan 6 (1660)
3 Standaert Michel 4 (1732) 0-1 Schick Jonathan 1 (1784)
4 Ninclaus Wouter 7 (1615) 1-0 Dhooge Frank 3 (1758)
Begin van de pagina
Ronde 6 (22/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Kruze Tim 5 (1685) 1-0 Dhooge Frank 3 (1758)
2 Schick Jonathan 1 (1784) 1-0 Ninclaus Wouter 7 (1615)
3 Meignen Gaetan 6 (1660) 0ff-0ff Standaert Michel 4 (1732)
4 Dierckens Sarah 2 (1760) 1-0 Vandevelde Koen 8 (1543)
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/05/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Res. Naam Voornaam Rank Elo
1 Vandevelde Koen 8 (1543) 0-1 Kruze Tim 5 (1685)
2 Standaert Michel 4 (1732) 0-1 Dierckens Sarah 2 (1760)
3 Ninclaus Wouter 7 (1615) 0ff-0ff Meignen Gaetan 6 (1660)
4 Dhooge Frank 3 (1758) 0-1 Schick Jonathan 1 (1784)
Begin van de pagina
  Memorial Van Leeuwen Jan groep 2
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Schick Jonathan 1784 1955 1   ½ 1 1 1 0ff 1 ½ 5.0 - 4 15.25 1.5 3
                   
Dierckens Sarah 1760 1879 2 ½   1 1 0 0ff 1 1 4.5 0.0 4 11.75 0.5 2
                 
Dhooge Frank 1758 1403 3 0 0   1 0 0ff 0 0 1.0 - 1 2.50 0.0 3
   
Standaert Michel 1732 1566 4 0 0 0   0 0ff 1 1 2.0 2.0 2 5.00 0.0 3
       
Kruze Tim 1685 1892 5 0 1 1 1   0ff ½ 1 4.5 1.0 4 12.75 1.0 3
                 
Meignen Gaetan 1660 0 6 0ff 0ff 0ff 0ff 0ff   0ff 0ff 0.0 - 0 0.00 0.0 0
Ninclaus Wouter 1615 1585 7 0 0 1 0 ½ 0ff   ½ 2.0 0.5 1 5.25 0.5 4
       
Vandevelde Koen 1543 1597 8 ½ 0 1 0 0 0ff ½   2.0 0.5 1 5.50 0.5 3
       
Bergertabel
DatumsParingen
R110/04/2018 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R217/04/2018 8 - 5 6 - 4 7 - 3 1 - 2
R324/04/2018 2 - 8 3 - 1 4 - 7 5 - 6
R408/05/2018 8 - 6 7 - 5 1 - 4 2 - 3
R515/05/2018 3 - 8 4 - 2 5 - 1 6 - 7
R622/05/2018 8 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R729/05/2018 4 - 8 5 - 3 6 - 2 7 - 1

Schick Jonathan (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.50297
N-Elo1784
FIDE-ID231703
F-Elo1777
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Kruze Tim NED 1685 4.5 W - 1 1.0 0.64 +0.36
2 4      Meignen Gaetan BEL 1660 0.0 W - 0ff 1.0 0.00 +0.00
3 2      Dierckens Sarah BEL 1760 4.5 Z - ½ 1.5 0.53 -0.03
4 3      Vandevelde Koen BEL 1543 2.0 W - ½ 2.0 0.80 -0.30
5 3      Standaert Michel BEL 1732 2.0 Z - 1 3.0 0.57 +0.43
6 2      Ninclaus Wouter BEL 1615 2.0 W - 1 4.0 0.72 +0.28
7 4      Dhooge Frank BEL 1758 1.0 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1679 16.0 Totaal 5.0 3.80 +1.20
Begin van de pagina
Kruze Tim (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.17483
N-Elo1685
FIDE-ID1046543
F-Elo1683
Landned  (ned)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Schick Jonathan BEL 1784 5.0 Z - 0 0.0 0.36 -0.36
2 1      Standaert Michel BEL 1732 2.0 W - 1 1.0 0.43 +0.57
3 1      Meignen Gaetan BEL 1660 0.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
4 1      Ninclaus Wouter BEL 1615 2.0 W - ½ 1.5 0.60 -0.10
5 1      Dierckens Sarah BEL 1760 4.5 Z - 1 2.5 0.40 +0.60
6 1      Dhooge Frank BEL 1758 1.0 W - 1 3.5 0.40 +0.60
7 1      Vandevelde Koen BEL 1543 2.0 Z - 1 4.5 0.69 +0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1693 16.5 Totaal 4.5 2.88 +1.62
Begin van de pagina
Dierckens Sarah (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.42153
N-Elo1760
FIDE-ID205745
F-Elo1747
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Ninclaus Wouter BEL 1615 2.0 W - 1 1.0 0.69 +0.31
2 3      Dhooge Frank BEL 1758 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Schick Jonathan BEL 1784 5.0 W - ½ 2.5 0.47 +0.03
4 4      Meignen Gaetan BEL 1660 0.0 Z - 0ff 2.5 0.00 +0.00
5 1      Kruze Tim NED 1685 4.5 W - 0 2.5 0.60 -0.60
6 4      Vandevelde Koen BEL 1543 2.0 W - 1 3.5 0.78 +0.22
7 2      Standaert Michel BEL 1732 2.0 Z - 1 4.5 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1682 16.5 Totaal 4.5 3.58 +0.92
Begin van de pagina
Standaert Michel (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.37419
N-Elo1732
FIDE-ID221120
F-Elo1768
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandevelde Koen BEL 1543 2.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
2 1      Kruze Tim NED 1685 4.5 Z - 0 1.0 0.57 -0.57
3 4      Ninclaus Wouter BEL 1615 2.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
4 2      Dhooge Frank BEL 1758 1.0 Z - 0 2.0 0.46 -0.46
5 3      Schick Jonathan BEL 1784 5.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
6 3      Meignen Gaetan BEL 1660 0.0 Z - 0ff 2.0 0.00 +0.00
7 2      Dierckens Sarah BEL 1760 4.5 W - 0 2.0 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1686 19.0 Totaal 2.0 3.33 -1.33
Begin van de pagina
Vandevelde Koen (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.13899
N-Elo1543
FIDE-ID243345
F-Elo1642
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Standaert Michel BEL 1732 2.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
2 2      Ninclaus Wouter BEL 1615 2.0 Z - ½ 0.5 0.40 +0.10
3 3      Dhooge Frank BEL 1758 1.0 W - 1 1.5 0.23 +0.77
4 3      Schick Jonathan BEL 1784 5.0 Z - ½ 2.0 0.20 +0.30
5 2      Meignen Gaetan BEL 1660 0.0 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
6 4      Dierckens Sarah BEL 1760 4.5 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
7 1      Kruze Tim NED 1685 4.5 W - 0 2.0 0.31 -0.31
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1713 19.0 Totaal 2.0 1.61 +0.39
Begin van de pagina
Ninclaus Wouter (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.10037
N-Elo1615
FIDE-ID210366
F-Elo1670
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dierckens Sarah BEL 1760 4.5 Z - 0 0.0 0.31 -0.31
2 2      Vandevelde Koen BEL 1543 2.0 W - ½ 0.5 0.60 -0.10
3 4      Standaert Michel BEL 1732 2.0 Z - 0 0.5 0.34 -0.34
4 1      Kruze Tim NED 1685 4.5 Z - ½ 1.0 0.40 +0.10
5 4      Dhooge Frank BEL 1758 1.0 W - 1 2.0 0.31 +0.69
6 2      Schick Jonathan BEL 1784 5.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
7 3      Meignen Gaetan BEL 1660 0.0 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1703 19.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Dhooge Frank (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1758
FIDE-ID206520
F-Elo1761
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Meignen Gaetan BEL 1660 0.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 3      Dierckens Sarah BEL 1760 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 3      Vandevelde Koen BEL 1543 2.0 Z - 0 0.0 0.77 -0.77
4 2      Standaert Michel BEL 1732 2.0 W - 1 1.0 0.54 +0.46
5 4      Ninclaus Wouter BEL 1615 2.0 Z - 0 1.0 0.69 -0.69
6 1      Kruze Tim NED 1685 4.5 Z - 0 1.0 0.60 -0.60
7 4      Schick Jonathan BEL 1784 5.0 W - 0 1.0 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1682 20.0 Totaal 1.0 3.56 -2.56
Begin van de pagina
Meignen Gaetan (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.56553
N-Elo1660
FIDE-ID227560
F-Elo1606
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dhooge Frank BEL 1758 1.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2 4      Schick Jonathan BEL 1784 5.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
3 1      Kruze Tim NED 1685 4.5 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
4 4      Dierckens Sarah BEL 1760 4.5 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
5 2      Vandevelde Koen BEL 1543 2.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
6 3      Standaert Michel BEL 1732 2.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
7 3      Ninclaus Wouter BEL 1615 2.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1696 21.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 OR #Win SB Koya # Z
1 Schick Jonathan 1 1784 1955 5.0 2 W 1 8 W 0ff 3 Z ½ 5 W ½ 4 Z 1 6 W 1 7 Z 1 - 4 15.25 1.5 3
2 Kruze Tim 5 1685 1892 4.5 1 Z 0 4 W 1 8 Z 0ff 6 W ½ 3 Z 1 7 W 1 5 Z 1 1.0 4 12.75 1.0 3
3 Dierckens Sarah 2 1760 1879 4.5 6 W 1 7 Z 1 1 W ½ 8 Z 0ff 2 W 0 5 W 1 4 Z 1 0.0 4 11.75 0.5 2
4 Standaert Michel 4 1732 1566 2.0 5 Z 1 2 Z 0 6 W 1 7 Z 0 1 W 0 8 Z 0ff 3 W 0 2.0 2 5.00 0.0 3
5 Vandevelde Koen 8 1543 1597 2.0 4 W 0 6 Z ½ 7 W 1 1 Z ½ 8 W 0ff 3 Z 0 2 W 0 0.5 1 5.50 0.5 3
6 Ninclaus Wouter 7 1615 1585 2.0 3 Z 0 5 W ½ 4 Z 0 2 Z ½ 7 W 1 1 Z 0 8 W 0ff 0.5 1 5.25 0.5 4
7 Dhooge Frank 3 1758 1403 1.0 8 Z 0ff 3 W 0 5 Z 0 4 W 1 6 Z 0 2 Z 0 1 W 0 - 1 2.50 0.0 3
8 Meignen Gaetan 6 1660 0 0.0 7 W 0ff 1 Z 0ff 2 W 0ff 3 W 0ff 5 Z 0ff 4 W 0ff 6 Z 0ff - 0 0.00 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v3.82 2018/03/23 (©) GMA 2015 Build : 2018/05/30 01:50