SwarLogo 4de BK Rapid 50+ 2019 SwarLogo
401
Organisator: KGSRL
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. met incr. 5"
Datums: van 07/12/2019 tot 07/12/2019
Scheidingssystemen: SB, Vsch., AROct
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 Luminet, Denis +50 >2000 M 2123 CREB Bruxelles 8.0 2293 40.00 42.0 1986
2 Goormachtigh, Johan +50 >2000 M 2246 KGSRL Gent 7.5 2236 39.00 34.5 1978
3 Galle, Andre +50 <2000 M 1967 Jean Jaurès Gent 6.5 2170 31.50 31.0 2064
4 Deleyn, Gunter +50 >2000 M 2159 KGSRL Gent 6.5 2128 28.00 32.5 1976
5 Mauquoy, Alain +50 >2000 M 2038 KGSRL Gent 5.0 1933 18.75 24.0 1913
6 Roels, Frederik +50 <2000 M 1880 KGSRL Gent 5.0 1871 16.75 25.0 1880
7 Knors, Rudi +50 >2000 M 2093 Deurne 4.5 1899 20.25 23.0 1984
8 Romero, Reinaldo Herrera +50 <2000 M 1911 Wetteren 4.5 1946 17.75 28.0 2000
9 De Graef, Marc +50 <2000 M 1846 KGSRL Gent 4.5 1833 16.50 23.5 1881
10 Verhaeghe, Philip +50 <2000 M 1841 Aalter 4.5 1832 14.25 26.0 1881
11 Coupe, Rudy +50 <2000 M 1729 Gentbrugge 4.5 1761 12.50 18.5 1884
12 Nolf, Francky +50 <1725 M 1704 Bredene 4.5 1684 12.25 18.5 1803
13 Baeten, William +50 <1725 M 0 The Netherlands 4.5 1677 11.75 21.5 1793
14 De Meyere, Dirk +50 <1725 M 1550 S.K. Gazel 4.0 1601 9.00 20.0 1846
15 Bonnaffe, Xavier +50 <1725 M 1509 Wetteren 3.0 1436 7.50 17.0 1720
16 Cornelis, Werner +50 <1725 M 1442 KGSRL Gent 3.0 1445 6.50 13.0 1750
17 Van Tendeloo, Maria +50 <1725 F 1124 Deurne 1.0 712 3.00 7.0 1701
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +50 >2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 1 Luminet, Denis +50 >2000 M 2123 CREB Bruxelles 8.0 2293 40.00 42.0 1986
2 2 Goormachtigh, Johan +50 >2000 M 2246 KGSRL Gent 7.5 2236 39.00 34.5 1978
3 4 Deleyn, Gunter +50 >2000 M 2159 KGSRL Gent 6.5 2128 28.00 32.5 1976
4 5 Mauquoy, Alain +50 >2000 M 2038 KGSRL Gent 5.0 1933 18.75 24.0 1913
5 7 Knors, Rudi +50 >2000 M 2093 Deurne 4.5 1899 20.25 23.0 1984
Categorie: +50 <2000
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 3 Galle, Andre +50 <2000 M 1967 Jean Jaurès Gent 6.5 2170 31.50 31.0 2064
2 6 Roels, Frederik +50 <2000 M 1880 KGSRL Gent 5.0 1871 16.75 25.0 1880
3 8 Romero, Reinaldo Herrera +50 <2000 M 1911 Wetteren 4.5 1946 17.75 28.0 2000
4 9 De Graef, Marc +50 <2000 M 1846 KGSRL Gent 4.5 1833 16.50 23.5 1881
5 10 Verhaeghe, Philip +50 <2000 M 1841 Aalter 4.5 1832 14.25 26.0 1881
6 11 Coupe, Rudy +50 <2000 M 1729 Gentbrugge 4.5 1761 12.50 18.5 1884
Categorie: +50 <1725
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht F-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Vsch. AROct
1 12 Nolf, Francky +50 <1725 M 1704 Bredene 4.5 1684 12.25 18.5 1803
2 13 Baeten, William +50 <1725 M 0 The Netherlands 4.5 1677 11.75 21.5 1793
3 14 De Meyere, Dirk +50 <1725 M 1550 S.K. Gazel 4.0 1601 9.00 20.0 1846
4 15 Bonnaffe, Xavier +50 <1725 M 1509 Wetteren 3.0 1436 7.50 17.0 1720
5 16 Cornelis, Werner +50 <1725 M 1442 KGSRL Gent 3.0 1445 6.50 13.0 1750
6 17 Van Tendeloo, Maria +50 <1725 F 1124 Deurne 1.0 712 3.00 7.0 1701
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goormachtigh, Johan 0.0 (2246) 1-0 De Graef, Marc 0.0 (1846)
2 Coupe, Rudy 0.0 (1729) 0-1 Deleyn, Gunter 0.0 (2159)
3 Luminet, Denis 0.0 (2123) 1-0 Baeten, William 0.0 (1694)
4 Nolf, Francky 0.0 (1704) 0-1 Knors, Rudi 0.0 (2093)
5 Mauquoy, Alain 0.0 (2038) 1-0 Bonnaffe, Xavier 0.0 (1509)
6 De Meyere, Dirk 0.0 (1550) 0-1 Roels, Frederik 0.0 (1880)
7 Romero, Reinaldo Herrera 0.0 (1911) 1-0 Cornelis, Werner 0.0 (1442)
8 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1124) 0-1 Verhaeghe, Philip 0.0 (1841)
  Galle, Andre 0.0 (1967) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Galle, Andre 1.0 (1967) ½-½ Goormachtigh, Johan 1.0 (2246)
2 Deleyn, Gunter 1.0 (2159) 1-0 Mauquoy, Alain 1.0 (2038)
3 Roels, Frederik 1.0 (1880) 0-1 Luminet, Denis 1.0 (2123)
4 Knors, Rudi 1.0 (2093) 0-1 Romero, Reinaldo Herrera 1.0 (1911)
5 Verhaeghe, Philip 1.0 (1841) 1-0 Coupe, Rudy 0.0 (1729)
6 De Graef, Marc 0.0 (1846) 1-0 De Meyere, Dirk 0.0 (1550)
7 Baeten, William 0.0 (1694) 1-0 Van Tendeloo, Maria 0.0 (1124)
8 Bonnaffe, Xavier 0.0 (1509) 1-0 Nolf, Francky 0.0 (1704)
  Cornelis, Werner 0.0 (1442) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Romero, Reinaldo Herrera 2.0 (1911) 0-1 Deleyn, Gunter 2.0 (2159)
2 Luminet, Denis 2.0 (2123) 1-0 Verhaeghe, Philip 2.0 (1841)
3 Goormachtigh, Johan 1.5 (2246) ½-½ Knors, Rudi 1.0 (2093)
4 Mauquoy, Alain 1.0 (2038) ½-½ Galle, Andre 1.5 (1967)
5 Baeten, William 1.0 (1694) 0-1 Roels, Frederik 1.0 (1880)
6 Cornelis, Werner 1.0 (1442) 0-1 De Graef, Marc 1.0 (1846)
7 De Meyere, Dirk 0.0 (1550) 1-0 Bonnaffe, Xavier 1.0 (1509)
8 Coupe, Rudy 0.0 (1729) 1-0 Nolf, Francky 0.0 (1704)
  Van Tendeloo, Maria 0.0 (1124) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Deleyn, Gunter 3.0 (2159) 0-1 Luminet, Denis 3.0 (2123)
2 Roels, Frederik 2.0 (1880) ½-½ Goormachtigh, Johan 2.0 (2246)
3 De Graef, Marc 2.0 (1846) 0-1 Galle, Andre 2.0 (1967)
4 Verhaeghe, Philip 2.0 (1841) ½-½ Romero, Reinaldo Herrera 2.0 (1911)
5 Knors, Rudi 1.5 (2093) ½-½ Mauquoy, Alain 1.5 (2038)
6 Bonnaffe, Xavier 1.0 (1509) 0-1 Coupe, Rudy 1.0 (1729)
7 Cornelis, Werner 1.0 (1442) 0-1 Baeten, William 1.0 (1694)
8 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1124) 0-1 De Meyere, Dirk 1.0 (1550)
  Nolf, Francky 0.0 (1704) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Galle, Andre 3.0 (1967) 0-1 Luminet, Denis 4.0 (2123)
2 Goormachtigh, Johan 2.5 (2246) 1-0 Deleyn, Gunter 3.0 (2159)
3 Romero, Reinaldo Herrera 2.5 (1911) 1-0 Roels, Frederik 2.5 (1880)
4 Baeten, William 2.0 (1694) ½-½ Verhaeghe, Philip 2.5 (1841)
5 Coupe, Rudy 2.0 (1729) ½-½ Knors, Rudi 2.0 (2093)
6 Mauquoy, Alain 2.0 (2038) ½-½ De Graef, Marc 2.0 (1846)
7 De Meyere, Dirk 2.0 (1550) 1-0 Cornelis, Werner 1.0 (1442)
8 Nolf, Francky 1.0 (1704) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1124)
  Bonnaffe, Xavier 1.0 (1509) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Luminet, Denis 5.0 (2123) 1-0 Romero, Reinaldo Herrera 3.5 (1911)
2 Verhaeghe, Philip 3.0 (1841) 0-1 Goormachtigh, Johan 3.5 (2246)
3 Deleyn, Gunter 3.0 (2159) 1-0 De Meyere, Dirk 3.0 (1550)
4 Knors, Rudi 2.5 (2093) 0-1 Galle, Andre 3.0 (1967)
5 Roels, Frederik 2.5 (1880) ½-½ Mauquoy, Alain 2.5 (2038)
6 De Graef, Marc 2.5 (1846) 1-0 Coupe, Rudy 2.5 (1729)
7 Cornelis, Werner 1.0 (1442) 0-1 Nolf, Francky 2.0 (1704)
8 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1124) 0-1 Bonnaffe, Xavier 2.0 (1509)
  Baeten, William 2.5 (1694) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goormachtigh, Johan 4.5 (2246) 1-0 Luminet, Denis 6.0 (2123)
2 Galle, Andre 4.0 (1967) ½-½ Deleyn, Gunter 4.0 (2159)
3 Romero, Reinaldo Herrera 3.5 (1911) 1-0 Baeten, William 3.5 (1694)
4 Nolf, Francky 3.0 (1704) 1-0 De Graef, Marc 3.5 (1846)
5 Bonnaffe, Xavier 3.0 (1509) 0-1 Roels, Frederik 3.0 (1880)
6 De Meyere, Dirk 3.0 (1550) 0-1 Verhaeghe, Philip 3.0 (1841)
7 Mauquoy, Alain 3.0 (2038) 1-0 Coupe, Rudy 2.5 (1729)
8 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1124) 0-1 Cornelis, Werner 1.0 (1442)
  Knors, Rudi 2.5 (2093) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Luminet, Denis 6.0 (2123) 1-0 Mauquoy, Alain 4.0 (2038)
2 Romero, Reinaldo Herrera 4.5 (1911) 0-1 Goormachtigh, Johan 5.5 (2246)
3 Deleyn, Gunter 4.5 (2159) 1-0 Nolf, Francky 4.0 (1704)
4 Roels, Frederik 4.0 (1880) 0-1 Galle, Andre 4.5 (1967)
5 Verhaeghe, Philip 4.0 (1841) 0-1 Knors, Rudi 3.5 (2093)
6 De Graef, Marc 3.5 (1846) 1-0 Baeten, William 3.5 (1694)
7 Cornelis, Werner 2.0 (1442) 1-0 Bonnaffe, Xavier 3.0 (1509)
8 Coupe, Rudy 2.5 (1729) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1124)
  De Meyere, Dirk 3.0 (1550) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (07/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Luminet, Denis 7.0 (2123) 1-0 De Graef, Marc 4.5 (1846)
2 Goormachtigh, Johan 6.5 (2246) 1-0 De Meyere, Dirk 4.0 (1550)
3 Knors, Rudi 4.5 (2093) 0-1 Deleyn, Gunter 5.5 (2159)
4 Galle, Andre 5.5 (1967) 1-0 Romero, Reinaldo Herrera 4.5 (1911)
5 Nolf, Francky 4.0 (1704) ½-½ Verhaeghe, Philip 4.0 (1841)
6 Mauquoy, Alain 4.0 (2038) 1-0 Cornelis, Werner 3.0 (1442)
7 Roels, Frederik 4.0 (1880) 1-0 Van Tendeloo, Maria 1.0 (1124)
8 Baeten, William 3.5 (1694) 1-0 Bonnaffe, Xavier 3.0 (1509)
  Coupe, Rudy 3.5 (1729) 1 Bye  
Begin van de pagina

Luminet, Denis (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.9245
N-Elo2146
FIDE-ID200190
F-Elo2123
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie+50 >2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Baeten, William NED 1694 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 2      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 Z - 1 4.0 0.45 +0.55
5 1      Galle, Andre BEL 1967 6.5 Z - 1 5.0 0.71 +0.29
6 1      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 W 1 6.0 0.77 +0.23
7 1 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 Z 0 6.0 0.33 -0.33
8 1      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 W 1 7.0 0.62 +0.38
9 1      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 W 1 8.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1953 48.5 Totaal 8.0 6.27 +1.73
Begin van de pagina
FM Goormachtigh, Johan (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.1864
N-Elo2200
FIDE-ID200280
F-Elo2246
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+50 >2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Galle, Andre BEL 1967 6.5 Z - ½ 1.5 0.84 -0.34
3 3      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 W - ½ 2.0 0.70 -0.20
4 2      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 Z ½ 2.5 0.90 -0.40
5 2 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 W - 1 3.5 0.62 +0.38
6 2      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 Z 1 4.5 0.92 +0.08
7 1      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 W 1 5.5 0.67 +0.33
8 2      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 Z 1 6.5 0.88 +0.12
9 2      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 W 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1930 48.0 Totaal 7.5 7.37 +0.13
Begin van de pagina
Galle, Andre (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.38342
N-Elo1952
FIDE-ID201600
F-Elo1967
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent
Categorie+50 <2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 1 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 W ½ 1.5 0.16 +0.34
3 4      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 Z - ½ 2.0 0.40 +0.10
4 3      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 Z 1 3.0 0.66 +0.34
5 1      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 W - 0 3.0 0.29 -0.29
6 4      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 Z 1 4.0 0.33 +0.67
7 2 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 W ½ 4.5 0.25 +0.25
8 4      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 Z - 1 5.5 0.62 +0.38
9 4      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 W 1 6.5 0.58 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2037 45.5 Totaal 6.5 3.29 +2.21
Begin van de pagina
FM Deleyn, Gunter (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.1821
N-Elo2182
FIDE-ID200115
F-Elo2159
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+50 >2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
3 1      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
4 1      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 W - 0 3.0 0.55 -0.55
5 2 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
6 3      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Galle, Andre BEL 1967 6.5 Z - ½ 4.5 0.75 -0.25
8 3      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 3      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 Z 1 6.5 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1929 49.0 Totaal 6.5 6.50 +0.00
Begin van de pagina
Mauquoy, Alain (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.35491
N-Elo2024
FIDE-ID201987
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+50 >2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
3 4      Galle, Andre BEL 1967 6.5 W - ½ 1.5 0.60 -0.10
4 5      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 Z ½ 2.0 0.42 +0.08
5 6      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 W - ½ 2.5 0.75 -0.25
6 5      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 Z - ½ 3.0 0.71 -0.21
7 7      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 W - 1 4.0 0.86 +0.14
8 1      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 Z 0 4.0 0.38 -0.38
9 6      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1860 45.5 Totaal 5.0 5.90 -0.90
Begin van de pagina
Roels, Frederik (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22659
N-Elo1959
FIDE-ID209503
F-Elo1880
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+50 <2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 5      Baeten, William NED 1694 4.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
4 2 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 W - ½ 2.5 0.10 +0.40
5 3      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 Z - 0 2.5 0.46 -0.46
6 5      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 W - ½ 3.0 0.29 +0.21
7 5      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 Z - 1 4.0 0.90 +0.10
8 4      Galle, Andre BEL 1967 6.5 W - 0 4.0 0.38 -0.38
9 7      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1795 44.0 Totaal 5.0 4.87 +0.13
Begin van de pagina
Knors, Rudi (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.42862
N-Elo2089
FIDE-ID203173
F-Elo2093
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+50 >2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 W - 0 1.0 0.74 -0.74
3 3 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 Z - ½ 1.5 0.30 +0.20
4 5      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 W ½ 2.0 0.58 -0.08
5 5      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 Z - ½ 2.5 0.90 -0.40
6 4      Galle, Andre BEL 1967 6.5 W - 0 2.5 0.67 -0.67
7        Bye           1 3.5    
8 5      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 Z 1 4.5 0.81 +0.19
9 3 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 W 0 4.5 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1949 43.5 Totaal 4.5 5.32 -1.82
Begin van de pagina
Romero, Reinaldo Herrera (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.12210
N-Elo1897
FIDE-ID235784
F-Elo1911
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+50 <2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
3 1 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
4 4      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 Z - ½ 2.5 0.60 -0.10
5 3      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 W - 1 3.5 0.54 +0.46
6 1      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 Z - 0 3.5 0.23 -0.23
7 3      Baeten, William NED 1694 4.5 W 1 4.5 0.78 +0.22
8 2 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 W - 0 4.5 0.12 -0.12
9 4      Galle, Andre BEL 1967 6.5 Z 0 4.5 0.42 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1938 50.0 Totaal 4.5 4.06 +0.44
Begin van de pagina
De Graef, Marc (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.12998
N-Elo1775
FIDE-ID214370
F-Elo1846
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+50 <2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
3 6      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Galle, Andre BEL 1967 6.5 W - 0 2.0 0.34 -0.34
5 6      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 Z - ½ 2.5 0.25 +0.25
6 6      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 W - 1 3.5 0.66 +0.34
7 4      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 Z - 0 3.5 0.69 -0.69
8 6      Baeten, William NED 1694 4.5 W 1 4.5 0.70 +0.30
9 1      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 Z - 0 4.5 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1832 47.5 Totaal 4.5 4.66 -0.16
Begin van de pagina
Verhaeghe, Philip (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.41386
N-Elo1883
FIDE-ID202797
F-Elo1841
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie+50 <2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 W - 1 2.0 0.65 +0.35
3 2      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 Z 0 2.0 0.16 -0.16
4 4      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 W - ½ 2.5 0.40 +0.10
5 4      Baeten, William NED 1694 4.5 Z - ½ 3.0 0.70 -0.20
6 2 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 W 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 Z 1 4.0 0.85 +0.15
8 5      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 W - 0 4.0 0.19 -0.19
9 5      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 Z ½ 4.5 0.68 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1797 43.0 Totaal 4.5 4.63 -0.13
Begin van de pagina
Coupe, Rudy (Rank: 11)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.6530
N-Elo1659
FIDE-ID237752
F-Elo1729
Landbel  (bel)
Club(408) Gentbrugge
Categorie+50 <2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 Z - 0 0.0 0.35 -0.35
3 8      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 W 1 1.0 0.53 +0.47
4 6      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
5 5      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 W - ½ 2.5 0.10 +0.40
6 6      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 Z - 0 2.5 0.34 -0.34
7 7      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 Z - 0 2.5 0.14 -0.14
8 8      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
9        Bye           1 4.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1789 33.5 Totaal 4.5 3.24 +0.26
Begin van de pagina
Nolf, Francky (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.24074
N-Elo1646
FIDE-ID219371
F-Elo1704
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene
Categorie+50 <1725

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Knors, Rudi BEL 2093 4.5 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 8      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 Z - 0 0.0 0.75 -0.75
3 8      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 Z - 0 0.0 0.47 -0.47
4        Bye           1 1.0    
5 8      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
6 7      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
7 4      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 W 1 4.0 0.31 +0.69
8 3 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 Z 0 4.0 0.08 -0.08
9 5      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 W ½ 4.5 0.32 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1717 31.5 Totaal 4.5 3.76 -0.26
Begin van de pagina
Baeten, William (Rank: 13)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1694
FIDE-ID1059165
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(50010) The Netherlands
Categorie+50 <1725

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Luminet, Denis BEL 2123 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
4 7      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
5 4      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 W - ½ 2.5 0.30 +0.20
6        Bye           1 3.5    
7 3      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 Z 0 3.5 0.22 -0.22
8 6      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 Z - 0 3.5 0.30 -0.30
9 8      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 W - 1 4.5 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1709 33.5 Totaal 4.5 3.63 -0.13
Begin van de pagina
De Meyere, Dirk (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.58947
N-Elo1615
FIDE-ID214523
F-Elo1550
Landbel  (bel)
Club(320) S.K. Gazel
Categorie+50 <1725

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 6      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
3 7      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 W - 1 1.0 0.56 +0.44
4 8      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 W - 1 3.0 0.65 +0.35
6 3 FM Deleyn, Gunter BEL 2159 6.5 Z 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 W - 0 3.0 0.15 -0.15
8        Bye           1 4.0    
9 2 FM Goormachtigh, Johan BEL 2246 7.5 Z 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1755 35.0 Totaal 4.0 2.71 +0.29
Begin van de pagina
Bonnaffe, Xavier (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.99681
N-Elo1561
FIDE-ID240737
F-Elo1509
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie+50 <1725

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 W - 1 1.0 0.25 +0.75
3 7      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 Z - 0 1.0 0.44 -0.44
4 6      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 W 0 1.0 0.22 -0.22
5        Bye           1 2.0    
6 8      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 Z 1 3.0 0.91 +0.09
7 5      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 W 0 3.0 0.10 -0.10
8 7      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 Z - 0 3.0 0.59 -0.59
9 8      Baeten, William NED 1694 4.5 Z 0 3.0 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1645 31.5 Totaal 3.0 2.85 -0.85
Begin van de pagina
Cornelis, Werner (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.8788
N-Elo1346
FIDE-ID213799
F-Elo1442
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+50 <1725

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Romero, Reinaldo Herrera BEL 1911 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 6      De Graef, Marc BEL 1846 4.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Baeten, William NED 1694 4.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
5 7      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 Z - 0 1.0 0.35 -0.35
6 7      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 W 0 1.0 0.18 -0.18
7 8      Van Tendeloo, Maria BEL 1124 1.0 Z 1 2.0 0.87 +0.13
8 7      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 W - 1 3.0 0.41 +0.59
9 6      Mauquoy, Alain BEL 2038 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1672 31.0 Totaal 3.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Van Tendeloo, Maria (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.12563
N-Elo1196
FIDE-ID237078
F-Elo1124
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+50 <1725

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Verhaeghe, Philip BEL 1841 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Baeten, William NED 1694 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 8      De Meyere, Dirk BEL 1550 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Nolf, Francky BEL 1704 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 8      Bonnaffe, Xavier BEL 1509 3.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
7 8      Cornelis, Werner BEL 1442 3.0 W 0 1.0 0.13 -0.13
8 8      Coupe, Rudy BEL 1729 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
9 7      Roels, Frederik BEL 1880 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1668 33.0 Totaal 1.0 0.70 -0.70
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Vsch. AROct
1 Luminet, Denis 3 2123 2293 8.0 13 W 1 6 Z 1 10 W 1 4 Z 1 3 Z 1 8 W 1 2 Z 0 5 W 1 9 W 1 40.00 42.0 1986
2 Goormachtigh, Johan 1 2246 2236 7.5 9 W 1 3 Z ½ 7 W ½ 6 Z ½ 4 W 1 10 Z 1 1 W 1 8 Z 1 14 W 1 39.00 34.5 1978
3 Galle, Andre 6 1967 2170 6.5 B1 2 W ½ 5 Z ½ 9 Z 1 1 W 0 7 Z 1 4 W ½ 6 Z 1 8 W 1 31.50 31.0 2064
4 Deleyn, Gunter 2 2159 2128 6.5 11 Z 1 5 W 1 8 Z 1 1 W 0 2 Z 0 14 W 1 3 Z ½ 12 W 1 7 Z 1 28.00 32.5 1976
5 Mauquoy, Alain 5 2038 1933 5.0 15 W 1 4 Z 0 3 W ½ 7 Z ½ 9 W ½ 6 Z ½ 11 W 1 1 Z 0 16 W 1 18.75 24.0 1913
6 Roels, Frederik 8 1880 1871 5.0 14 Z 1 1 W 0 13 Z 1 2 W ½ 8 Z 0 5 W ½ 15 Z 1 3 W 0 17 W 1 16.75 25.0 1880
7 Knors, Rudi 4 2093 1899 4.5 12 Z 1 8 W 0 2 Z ½ 5 W ½ 11 Z ½ 3 W 0 B1 10 Z 1 4 W 0 20.25 23.0 1984
8 Romero, Reinaldo Herrera 7 1911 1946 4.5 16 W 1 7 Z 1 4 W 0 10 Z ½ 6 W 1 1 Z 0 13 W 1 2 W 0 3 Z 0 17.75 28.0 2000
9 De Graef, Marc 9 1846 1833 4.5 2 Z 0 14 W 1 16 Z 1 3 W 0 5 Z ½ 11 W 1 12 Z 0 13 W 1 1 Z 0 16.50 23.5 1881
10 Verhaeghe, Philip 10 1841 1832 4.5 17 Z 1 11 W 1 1 Z 0 8 W ½ 13 Z ½ 2 W 0 14 Z 1 7 W 0 12 Z ½ 14.25 26.0 1881
11 Coupe, Rudy 11 1729 1761 4.5 4 W 0 10 Z 0 12 W 1 15 Z 1 7 W ½ 9 Z 0 5 Z 0 17 W 1 B1 12.50 18.5 1884
12 Nolf, Francky 12 1704 1684 4.5 7 W 0 15 Z 0 11 Z 0 B1 17 W 1 16 Z 1 9 W 1 4 Z 0 10 W ½ 12.25 18.5 1803
13 Baeten, William 13 1694 1677 4.5 1 Z 0 17 W 1 6 W 0 16 Z 1 10 W ½ B1 8 Z 0 9 Z 0 15 W 1 11.75 21.5 1793
14 De Meyere, Dirk 14 1550 1601 4.0 6 W 0 9 Z 0 15 W 1 17 Z 1 16 W 1 4 Z 0 10 W 0 B1 2 Z 0 9.00 20.0 1846
15 Bonnaffe, Xavier 15 1509 1436 3.0 5 Z 0 12 W 1 14 Z 0 11 W 0 B1 17 Z 1 6 W 0 16 Z 0 13 Z 0 7.50 17.0 1720
16 Cornelis, Werner 16 1442 1445 3.0 8 Z 0 B1 9 W 0 13 W 0 14 Z 0 12 W 0 17 Z 1 15 W 1 5 Z 0 6.50 13.0 1750
17 Van Tendeloo, Maria 17 1124 712 1.0 10 W 0 13 Z 0 B1 14 W 0 12 Z 0 15 W 0 16 W 0 11 Z 0 6 Z 0 3.00 7.0 1701
(©)FRBE-KBSB-v4.24 2019/11/18 (©) GMA 2015 Build : 2019/12/07 17:48