SwarLogo Snelschaaktornooi Blankenberge +2000 -2000 SwarLogo
318
Organisator: KBSC
Arbiter: Clevers Marc, Wuyts Tom
Toernooi: Zwitsers Snelschaak
Speeltempo: 5 min. QPF
Datums: van 31/08/2019 tot 31/08/2019
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo #Ptn PtnTot. #Win
1 Roos, Adrian -2900 11118 2323 8.0 8.0 7
2 Roofthoofd, Marcel -2900 12653 2239 7.0 7.0 6
3 Dardha, Daniel -2900 13815 2377 6.5 6.5 6
4 Ramacker, Quinten -2900 43257 2004 6.0 6.0 5
5 Roos, David -2900 11789 2137 6.0 6.0 5
6 Dardha, Arben -2900 20214 2291 5.5 5.5 5
7 Piceu, Kurt -2900 51811 2092 5.0 5.0 4
8 Kegels, Kristof -2000 47490 1855 4.5 4.5 4
9 Van De Wynkele, Rudy -2000 9679 1962 4.5 4.5 3
10 Pincket, Michael -2000 12831 1857 4.5 4.5 3
11 Piceu, Jarid -2000 12523 1828 4.0 4.0 4
12 Ramacker, Nico -2000 10280 1822 4.0 4.0 3
13 Roels, Frederik -2000 22659 1950 4.0 4.0 3
14 Moerman, Thomas -2000 11463 1919 4.0 4.0 3
15 Zotikishvili, Dimitri -2000 16319 1840 3.0 3.0 2
16 Dayer, Glenn -2000 24384 1818 2.5 2.5 1
17 De Reymaeker, Walter -2000 34584 1929 2.0 2.0 1
18 A De Strycker, Nathan -2900 56863 2263 0.0 0.0 0
19 A Stevens, Rene -2900 96493 2054 0.0 0.0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -2900
Nr. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo #Ptn PtnTot. #Win
1 Roos, Adrian -2900 11118 2323 8.0 8.0 7
2 Roofthoofd, Marcel -2900 12653 2239 7.0 7.0 6
3 Dardha, Daniel -2900 13815 2377 6.5 6.5 6
4 Ramacker, Quinten -2900 43257 2004 6.0 6.0 5
5 Roos, David -2900 11789 2137 6.0 6.0 5
6 Dardha, Arben -2900 20214 2291 5.5 5.5 5
7 Piceu, Kurt -2900 51811 2092 5.0 5.0 4
8 A De Strycker, Nathan -2900 56863 2263 0.0 0.0 0
9 A Stevens, Rene -2900 96493 2054 0.0 0.0 0
Categorie: -2000
Nr. Aanw Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo #Ptn PtnTot. #Win
1 Kegels, Kristof -2000 47490 1855 4.5 4.5 4
2 Van De Wynkele, Rudy -2000 9679 1962 4.5 4.5 3
3 Pincket, Michael -2000 12831 1857 4.5 4.5 3
4 Piceu, Jarid -2000 12523 1828 4.0 4.0 4
5 Ramacker, Nico -2000 10280 1822 4.0 4.0 3
6 Roels, Frederik -2000 22659 1950 4.0 4.0 3
7 Moerman, Thomas -2000 11463 1919 4.0 4.0 3
8 Zotikishvili, Dimitri -2000 16319 1840 3.0 3.0 2
9 Dayer, Glenn -2000 24384 1818 2.5 2.5 1
10 De Reymaeker, Walter -2000 34584 1929 2.0 2.0 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 0.0 (2377) 1-0 Roels, Frederik 0.0 (1950)
2 De Reymaeker, Walter 0.0 (1929) 0-1 Roos, Adrian 0.0 (2323)
3 Dardha, Arben 0.0 (2291) 1-0 Moerman, Thomas 0.0 (1919)
4 Pincket, Michael 0.0 (1857) 0-1 Roofthoofd, Marcel 0.0 (2239)
5 Roos, David 0.0 (2137) ½-½ Kegels, Kristof 0.0 (1855)
6 Zotikishvili, Dimitri 0.0 (1840) 0-1 Piceu, Kurt 0.0 (2092)
7 Ramacker, Quinten 0.0 (2004) 1-0 Piceu, Jarid 0.0 (1828)
8 Ramacker, Nico 0.0 (1822) 0-1 Van De Wynkele, Rudy 0.0 (1962)
  Dayer, Glenn 0.0 (1818) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Piceu, Kurt 1.0 (2092) 0-1 Dardha, Daniel 1.0 (2377)
2 Roos, Adrian 1.0 (2323) 1-0 Ramacker, Quinten 1.0 (2004)
3 Van De Wynkele, Rudy 1.0 (1962) ½-½ Dardha, Arben 1.0 (2291)
4 Roofthoofd, Marcel 1.0 (2239) 1-0 Dayer, Glenn 1.0 (1818)
5 Roels, Frederik 0.0 (1950) 0-1 Roos, David 0.5 (2137)
6 Kegels, Kristof 0.5 (1855) 1-0 De Reymaeker, Walter 0.0 (1929)
7 Moerman, Thomas 0.0 (1919) 0-1 Zotikishvili, Dimitri 0.0 (1840)
8 Piceu, Jarid 0.0 (1828) 1-0 Pincket, Michael 0.0 (1857)
  Ramacker, Nico 0.0 (1822) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Daniel 2.0 (2377) 0-1 Roos, Adrian 2.0 (2323)
2 Roos, David 1.5 (2137) 0-1 Roofthoofd, Marcel 2.0 (2239)
3 Dardha, Arben 1.5 (2291) 1-0 Kegels, Kristof 1.5 (1855)
4 Ramacker, Quinten 1.0 (2004) 1-0 Van De Wynkele, Rudy 1.5 (1962)
5 Dayer, Glenn 1.0 (1818) 0-1 Piceu, Kurt 1.0 (2092)
6 Zotikishvili, Dimitri 1.0 (1840) 0-1 Ramacker, Nico 1.0 (1822)
7 De Reymaeker, Walter 0.0 (1929) 0-1 Piceu, Jarid 1.0 (1828)
8 Pincket, Michael 0.0 (1857) 0-1 Roels, Frederik 0.0 (1950)
  Moerman, Thomas 0.0 (1919) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Roos, Adrian 3.0 (2323) ½-½ Roofthoofd, Marcel 3.0 (2239)
2 Piceu, Kurt 2.0 (2092) 0-1 Dardha, Arben 2.5 (2291)
3 Piceu, Jarid 2.0 (1828) 0-1 Dardha, Daniel 2.0 (2377)
4 Ramacker, Nico 2.0 (1822) 0-1 Ramacker, Quinten 2.0 (2004)
5 Van De Wynkele, Rudy 1.5 (1962) 0-1 Roos, David 1.5 (2137)
6 Kegels, Kristof 1.5 (1855) 1-0 Moerman, Thomas 1.0 (1919)
7 Roels, Frederik 1.0 (1950) 0-1 Zotikishvili, Dimitri 1.0 (1840)
8 Dayer, Glenn 1.0 (1818) ½-½ Pincket, Michael 0.0 (1857)
  De Reymaeker, Walter 0.0 (1929) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dardha, Arben 3.5 (2291) 0-1 Roos, Adrian 3.5 (2323)
2 Roofthoofd, Marcel 3.5 (2239) 0-1 Dardha, Daniel 3.0 (2377)
3 Ramacker, Quinten 3.0 (2004) 1-0 Kegels, Kristof 2.5 (1855)
4 Roos, David 2.5 (2137) 1-0 Ramacker, Nico 2.0 (1822)
5 Zotikishvili, Dimitri 2.0 (1840) 0-1 Piceu, Jarid 2.0 (1828)
6 Van De Wynkele, Rudy 1.5 (1962) 0-1 Piceu, Kurt 2.0 (2092)
7 Roels, Frederik 1.0 (1950) 1-0 Dayer, Glenn 1.5 (1818)
8 Moerman, Thomas 1.0 (1919) 1-0 De Reymaeker, Walter 1.0 (1929)
  Pincket, Michael 0.5 (1857) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Roos, Adrian 4.5 (2323) ½-½ Roos, David 3.5 (2137)
2 Dardha, Daniel 4.0 (2377) ½-½ Ramacker, Quinten 4.0 (2004)
3 Roofthoofd, Marcel 3.5 (2239) 1-0 Dardha, Arben 3.5 (2291)
4 Piceu, Kurt 3.0 (2092) 1-0 Piceu, Jarid 3.0 (1828)
5 Kegels, Kristof 2.5 (1855) 1-0 Zotikishvili, Dimitri 2.0 (1840)
6 Ramacker, Nico 2.0 (1822) 1-0 Roels, Frederik 2.0 (1950)
7 Dayer, Glenn 1.5 (1818) 0-1 Moerman, Thomas 2.0 (1919)
8 Pincket, Michael 1.5 (1857) 1-0 De Reymaeker, Walter 1.0 (1929)
  Van De Wynkele, Rudy 1.5 (1962) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Piceu, Kurt 4.0 (2092) 0-1 Roos, Adrian 5.0 (2323)
2 Ramacker, Quinten 4.5 (2004) ½-½ Roofthoofd, Marcel 4.5 (2239)
3 Roos, David 4.0 (2137) 1-0 Dardha, Daniel 4.5 (2377)
4 Dardha, Arben 3.5 (2291) 1-0 Ramacker, Nico 3.0 (1822)
5 Piceu, Jarid 3.0 (1828) 0-1 Kegels, Kristof 3.5 (1855)
6 Moerman, Thomas 3.0 (1919) 0-1 Pincket, Michael 2.5 (1857)
7 Roels, Frederik 2.0 (1950) 1-0 Van De Wynkele, Rudy 2.5 (1962)
8 De Reymaeker, Walter 1.0 (1929) 1-0 Dayer, Glenn 1.5 (1818)
  Zotikishvili, Dimitri 2.0 (1840) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Roos, Adrian 6.0 (2323) 1-0 Kegels, Kristof 4.5 (1855)
2 Ramacker, Quinten 5.0 (2004) 1-0 Roos, David 5.0 (2137)
3 Roofthoofd, Marcel 5.0 (2239) 1-0 Piceu, Kurt 4.0 (2092)
4 Dardha, Daniel 4.5 (2377) 1-0 Dardha, Arben 4.5 (2291)
5 Pincket, Michael 3.5 (1857) 1-0 Zotikishvili, Dimitri 3.0 (1840)
6 Piceu, Jarid 3.0 (1828) 1-0 Moerman, Thomas 3.0 (1919)
7 Ramacker, Nico 3.0 (1822) 1-0 De Reymaeker, Walter 2.0 (1929)
8 Dayer, Glenn 1.5 (1818) 0-1 Van De Wynkele, Rudy 2.5 (1962)
  Roels, Frederik 3.0 (1950) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (31/08/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Roos, Adrian 7.0 (2323) 1-0 Pincket, Michael 4.5 (1857)
2 Kegels, Kristof 4.5 (1855) 0-1 Roofthoofd, Marcel 6.0 (2239)
3 Dardha, Arben 4.5 (2291) 1-0 Ramacker, Quinten 6.0 (2004)
4 Dardha, Daniel 5.5 (2377) 1-0 Ramacker, Nico 4.0 (1822)
5 Roos, David 5.0 (2137) 1-0 Piceu, Jarid 4.0 (1828)
6 Moerman, Thomas 3.0 (1919) 1-0 Roels, Frederik 4.0 (1950)
7 Van De Wynkele, Rudy 3.5 (1962) 1-0 De Reymaeker, Walter 2.0 (1929)
8 Zotikishvili, Dimitri 3.0 (1840) 0-1 Dayer, Glenn 1.5 (1818)
  Piceu, Kurt 4.0 (2092) 1 Bye    
  De Strycker, Nathan 0.0 (2263) 0 Afwezig    
  Stevens, Rene 0.0 (2054) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

FM Roos, Adrian (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2323
FIDE-ID263621
F-Elo2302
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 1 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 Z - 1 3.0 0.42 +0.58
4 1 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 W - ½ 3.5 0.62 -0.12
5 1 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 Z - 1 4.5 0.54 +0.46
6 1      Roos, David BEL 2137 6.0 W - ½ 5.0 0.74 -0.24
7 1      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 Z v 1 6.0 0.79 +0.21
8 1      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 W v 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 W v 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2086 47.0 Totaal 8.0 6.74 +1.26
Begin van de pagina
FM Roofthoofd, Marcel (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.12653
N-Elo2239
FIDE-ID200174
F-Elo2062
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 Z - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Roos, David BEL 2137 6.0 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
4 1 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 Z v ½ 3.5 0.38 +0.12
5 2 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 W - 0 3.5 0.31 -0.31
6 3 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 W v 1 4.5 0.43 +0.57
7 2      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 Z - ½ 5.0 0.79 -0.29
8 3      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 W - 1 6.0 0.70 +0.30
9 2      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 Z v 1 7.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2083 48.5 Totaal 7.0 5.99 +1.01
Begin van de pagina
FM Dardha, Daniel (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2377
FIDE-ID240990
F-Elo2390
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 W - 0 2.0 0.58 -0.58
4 3      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 Z - 1 4.0 0.69 +0.31
6 2      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 W ^ ½ 4.5 0.90 -0.40
7 3      Roos, David BEL 2137 6.0 Z - 0 4.5 0.80 -0.80
8 4 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 W v 1 5.5 0.62 +0.38
9 4      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 W - 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2076 49.5 Totaal 6.5 7.19 -0.69
Begin van de pagina
Ramacker, Quinten (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.43257
N-Elo2004
FIDE-ID210404
F-Elo2030
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 W - 1 1.0 0.73 +0.27
2 2 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 4      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 W - 1 2.0 0.56 +0.44
4 4      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 Z ^ 1 3.0 0.74 +0.26
5 3      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 W - 1 4.0 0.70 +0.30
6 2 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 Z v ½ 4.5 0.10 +0.40
7 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 W - ½ 5.0 0.21 +0.29
8 2      Roos, David BEL 2137 6.0 W - 1 6.0 0.32 +0.68
9 3 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 Z - 0 6.0 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2092 50.0 Totaal 6.0 3.65 +2.35
Begin van de pagina
Roos, David (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.11789
N-Elo2137
FIDE-ID210064
F-Elo2112
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 W - ½ 0.5 0.84 -0.34
2 5      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 Z - 1 1.5 0.74 +0.26
3 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 W v 0 1.5 0.36 -0.36
4 5      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 Z ^ 1 2.5 0.73 +0.27
5 4      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 W - 1 3.5 0.86 +0.14
6 1 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 Z v ½ 4.0 0.26 +0.24
7 3 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 W ^ 1 5.0 0.20 +0.80
8 2      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 Z ^ 0 5.0 0.68 -0.68
9 5      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 W - 1 6.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2040 48.5 Totaal 6.0 5.53 +0.47
Begin van de pagina
FM Dardha, Arben (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.20214
N-Elo2291
FIDE-ID4700481
F-Elo2222
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 3      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 3      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
5 1 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 W v 0 3.5 0.46 -0.46
6 3 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 Z - 0 3.5 0.57 -0.57
7 4      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
8 4 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 Z v 0 4.5 0.38 -0.38
9 3      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 W - 1 5.5 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2065 49.5 Totaal 5.5 6.63 -1.13
Begin van de pagina
Piceu, Kurt (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.51811
N-Elo2092
FIDE-ID219843
F-Elo1947
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
2 1 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 5      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 2 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 W - 0 2.0 0.24 -0.24
5 6      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 Z ^ 1 3.0 0.68 +0.32
6 4      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 W v 1 4.0 0.82 +0.18
7 1 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 W - 0 4.0 0.21 -0.21
8 3 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 Z ^ 0 4.0 0.30 -0.30
9        Bye           1 5.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2084 41.0 Totaal 5.0 4.05 -0.05
Begin van de pagina
Kegels, Kristof (Rank: 15)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.47490
N-Elo1855
FIDE-ID260690
F-Elo1910
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Roos, David BEL 2137 6.0 Z - ½ 0.5 0.16 +0.34
2 6      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 W - 1 1.5 0.40 +0.60
3 3 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 Z v 0 1.5 0.08 -0.08
4 6      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 W - 1 2.5 0.41 +0.59
5 3      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 Z v 0 2.5 0.30 -0.30
6 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 W ^ 1 3.5 0.52 +0.48
7 5      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 Z v 1 4.5 0.54 +0.46
8 1 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
9 2 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 W ^ 0 4.5 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2056 45.5 Totaal 4.5 2.58 +1.92
Begin van de pagina
Van De Wynkele, Rudy (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.9679
N-Elo1962
FIDE-ID203823
F-Elo1916
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 Z - 1 1.0 0.69 +0.31
2 3 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 4      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 Z - 0 1.5 0.44 -0.44
4 5      Roos, David BEL 2137 6.0 W v 0 1.5 0.27 -0.27
5 6      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 W - 0 1.5 0.32 -0.32
6        Bye           1 2.5    
7 7      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 Z v 0 2.5 0.52 -0.52
8 8      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 Z v 1 3.5 0.69 +0.31
9 7      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 W v 1 4.5 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2005 35.0 Totaal 4.5 3.60 -0.10
Begin van de pagina
Pincket, Michael (Rank: 14)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.12831
N-Elo1857
FIDE-ID207020
F-Elo1859
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 W - 0 0.0 0.09 -0.09
2 8      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 Z - 0 0.0 0.54 -0.54
3 8      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 W - 0 0.0 0.37 -0.37
4 8      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 Z - ½ 0.5 0.55 -0.05
5        Bye           1 1.5    
6 8      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 W v 1 2.5 0.40 +0.60
7 6      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 Z v 1 3.5 0.41 +0.59
8 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 W ^ 1 4.5 0.52 +0.48
9 1 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 Z v 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1980 34.5 Totaal 4.5 2.96 +0.54
Begin van de pagina
Piceu, Jarid (Rank: 17)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.12523
N-Elo1828
FIDE-ID241911
F-Elo1878
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 Z - 0 0.0 0.27 -0.27
2 8      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 W - 1 1.0 0.46 +0.54
3 7      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 Z - 1 2.0 0.36 +0.64
4 3 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 Z - 1 3.0 0.48 +0.52
6 4      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 Z - 0 3.0 0.18 -0.18
7 5      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 W - 0 3.0 0.46 -0.46
8 6      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 W ^ 1 4.0 0.38 +0.62
9 5      Roos, David BEL 2137 6.0 Z - 0 4.0 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2001 41.5 Totaal 4.0 2.81 +1.19
Begin van de pagina
Ramacker, Nico (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.10280
N-Elo1822
FIDE-ID210390
F-Elo1830
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 W - 0 0.0 0.31 -0.31
2        Bye           1 1.0    
3 6      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 Z v 1 2.0 0.47 +0.53
4 4      Ramacker, Quinten BEL 2004 6.0 W - 0 2.0 0.26 -0.26
5 4      Roos, David BEL 2137 6.0 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
6 6      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 W ^ 1 3.0 0.33 +0.67
7 4 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 7      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 W ^ 1 4.0 0.35 +0.65
9 4 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 Z v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2061 37.5 Totaal 4.0 2.02 +0.98
Begin van de pagina
Roels, Frederik (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.22659
N-Elo1950
FIDE-ID209503
F-Elo2013
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Dardha, Daniel BEL 2377 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 5      Roos, David BEL 2137 6.0 W - 0 0.0 0.26 -0.26
3 8      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 Z ^ 1 1.0 0.63 +0.37
4 7      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 W - 0 1.0 0.65 -0.65
5 7      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 W - 1 2.0 0.68 +0.32
6 6      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 Z ^ 0 2.0 0.67 -0.67
7 7      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 W - 1 3.0 0.48 +0.52
8        Bye           1 4.0    
9 6      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 Z v 0 4.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1966 35.0 Totaal 4.0 3.99 -0.99
Begin van de pagina
Moerman, Thomas (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.11463
N-Elo1919
FIDE-ID235644
F-Elo1931
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 FM Dardha, Arben BEL 2291 5.5 Z - 0 0.0 0.10 -0.10
2 7      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 W - 0 0.0 0.61 -0.61
3        Bye           1 1.0    
4 6      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 Z v 0 1.0 0.59 -0.59
5 8      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 W ^ 1 2.0 0.49 +0.51
6 7      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 Z - 1 3.0 0.64 +0.36
7 6      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 W v 0 3.0 0.59 -0.59
8 6      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 Z v 0 3.0 0.62 -0.62
9 6      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 W - 1 4.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1921 30.0 Totaal 4.0 4.10 -1.10
Begin van de pagina
Zotikishvili, Dimitri (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16319
N-Elo1840
FIDE-ID252140
F-Elo1738
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 W - 0 0.0 0.19 -0.19
2 7      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 Z - 1 1.0 0.39 +0.61
3 6      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 W - 0 1.0 0.53 -0.53
4 7      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 Z - 1 2.0 0.35 +0.65
5 5      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 W - 0 2.0 0.52 -0.52
6 5      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 Z - 0 2.0 0.48 -0.48
7        Bye           1 3.0    
8 5      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 Z v 0 3.0 0.48 -0.48
9 8      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 W ^ 0 3.0 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1892 32.5 Totaal 3.0 3.47 -1.47
Begin van de pagina
Dayer, Glenn (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.24384
N-Elo1818
FIDE-ID214094
F-Elo1779
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4 FM Roofthoofd, Marcel BEL 2239 7.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Piceu, Kurt BEL 2092 5.0 W - 0 1.0 0.17 -0.17
4 8      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 W - ½ 1.5 0.45 +0.05
5 7      Roels, Frederik BEL 1950 4.0 Z v 0 1.5 0.32 -0.32
6 7      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 W v 0 1.5 0.36 -0.36
7 8      De Reymaeker, Walter BEL 1929 2.0 Z ^ 0 1.5 0.35 -0.35
8 8      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 W v 0 1.5 0.31 -0.31
9 8      Zotikishvili, Dimitri BEL 1840 3.0 Z ^ 1 2.5 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1973 34.0 Totaal 2.5 2.51 -1.01
Begin van de pagina
De Reymaeker, Walter (Rank: 12)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.34584
N-Elo1929
FIDE-ID208000
F-Elo1864
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Roos, Adrian BEL 2323 8.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Kegels, Kristof BEL 1855 4.5 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
3 7      Piceu, Jarid BEL 1828 4.0 W ^ 0 0.0 0.64 -0.64
4        Bye           1 1.0    
5 8      Moerman, Thomas BEL 1919 4.0 Z v 0 1.0 0.51 -0.51
6 8      Pincket, Michael BEL 1857 4.5 Z - 0 1.0 0.60 -0.60
7 8      Dayer, Glenn BEL 1818 2.5 W ^ 1 2.0 0.65 +0.35
8 7      Ramacker, Nico BEL 1822 4.0 Z ^ 0 2.0 0.65 -0.65
9 7      Van De Wynkele, Rudy BEL 1962 4.5 Z ^ 0 2.0 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1923 36.0 Totaal 2.0 4.18 -3.18
Begin van de pagina
FM De Strycker, Nathan (Rank: 4)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.56863
N-Elo2263
FIDE-ID226343
F-Elo2172
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Stevens, Rene (Rank: 8)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.96493
N-Elo2054
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2900

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB OR #Win
1 Roos, Adrian 2 2323 2438 8.0 17 Z 1 4 W 1 3 Z 1 2 W ½ 6 Z 1 5 W ½ 7 Z 1 8 W 1 10 W 1 44.00 45.50 39.00 - 7
2 Roofthoofd, Marcel 5 2239 2297 7.0 10 Z 1 16 W 1 5 Z 1 1 Z ½ 3 W 0 6 W 1 4 Z ½ 7 W 1 8 Z 1 45.00 47.00 33.50 - 6
3 Dardha, Daniel 1 2377 2279 6.5 13 W 1 7 Z 1 1 W 0 11 Z 1 2 Z 1 4 W ½ 5 Z 0 6 W 1 12 W 1 44.50 48.00 31.00 - 6
4 Ramacker, Quinten 9 2004 2210 6.0 11 W 1 1 Z 0 9 W 1 12 Z 1 8 W 1 3 Z ½ 2 W ½ 5 W 1 6 Z 0 45.50 49.00 28.75 1.0 5
5 Roos, David 6 2137 2157 6.0 8 W ½ 13 Z 1 2 W 0 9 Z 1 12 W 1 1 Z ½ 3 W 1 4 Z 0 11 W 1 43.50 47.00 27.75 0.0 5
6 Dardha, Arben 3 2291 2158 5.5 14 W 1 9 Z ½ 8 W 1 7 Z 1 1 W 0 2 Z 0 12 W 1 3 Z 0 4 W 1 44.00 47.50 24.00 - 5
7 Piceu, Kurt 7 2092 2085 5.0 15 Z 1 3 W 0 16 Z 1 6 W 0 9 Z 1 11 W 1 1 W 0 2 Z 0 B1 41.50 43.50 16.50 - 4
8 Kegels, Kristof 15 1855 2045 4.5 5 Z ½ 17 W 1 6 Z 0 14 W 1 4 Z 0 15 W 1 11 Z 1 1 Z 0 2 W 0 42.50 44.00 14.50 - 4
9 Van De Wynkele, Rudy 10 1962 1955 4.5 12 Z 1 6 W ½ 4 Z 0 5 W 0 7 W 0 B1 13 Z 0 16 Z 1 17 W 1 34.00 35.50 12.75 - 3
10 Pincket, Michael 14 1857 1923 4.5 2 W 0 11 Z 0 13 W 0 16 Z ½ B1 17 W 1 14 Z 1 15 W 1 1 Z 0 33.00 34.50 11.00 - 3
11 Piceu, Jarid 17 1828 1942 4.0 4 Z 0 10 W 1 17 Z 1 3 W 0 15 Z 1 7 Z 0 8 W 0 14 W 1 5 Z 0 37.50 39.00 11.50 - 4
12 Ramacker, Nico 18 1822 1938 4.0 9 W 0 B1 15 Z 1 4 W 0 5 Z 0 13 W 1 6 Z 0 17 W 1 3 Z 0 37.50 39.00 11.00 - 3
13 Roels, Frederik 11 1950 1868 4.0 3 Z 0 5 W 0 10 Z 1 15 W 0 16 W 1 12 Z 0 9 W 1 B1 14 Z 0 33.50 35.50 13.50 - 3
14 Moerman, Thomas 13 1919 1826 4.0 6 Z 0 15 W 0 B1 8 Z 0 17 W 1 16 Z 1 10 W 0 11 Z 0 13 W 1 29.00 30.50 10.00 - 3
15 Zotikishvili, Dimitri 16 1840 1700 3.0 7 W 0 14 Z 1 12 W 0 13 Z 1 11 W 0 8 Z 0 B1 10 Z 0 16 W 0 30.50 32.50 10.00 - 2
16 Dayer, Glenn 19 1818 1709 2.5 B1 2 Z 0 7 W 0 10 W ½ 13 Z 0 14 W 0 17 Z 0 9 W 0 15 Z 1 33.00 34.50 8.50 - 1
17 De Reymaeker, Walter 12 1929 1587 2.0 1 W 0 8 Z 0 11 W 0 B1 14 Z 0 10 Z 0 16 W 1 12 Z 0 9 Z 0 34.00 36.00 4.50 - 1
18 De Strycker, Nathan 4 2263 0 0.0 A A A A A A A A A 26.00 27.00 0.00 - 0
19 Stevens, Rene 8 2054 0 0.0 A A A A A A A A A 26.00 27.00 0.00 - 0
(©)FRBE-KBSB-v4.20 2019/08/27 (©) GMA 2015 Build : 2019/08/31 18:54