SwarLogo Clubkampioenschap 2019-2020 SwarLogo
307
Organisator: Het Vliegend Peerd Bredene
Toernooi: Enkelrondige Round Robin Standard
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 08/10/2019 tot 07/04/2020
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam N-Elo #Part. PtnTot. Perf OR #Win SB Koya # Z
1 Callant, Geert 1841 17 12.0 1817 - 9 98.75 3.5 8
2 Lagast, Herve 1935 17 11.5 1789 - 10 92.50 3.5 8
3 Chichmarev, Alex 1636 17 9.5 1649 - 5 71.25 2.0 8
4 De Meyere, Dirk 1555 17 9.0 1606 1.5 5 66.50 2.0 8
5 Nolf, Francky 1646 17 9.0 1601 1.5 3 68.75 2.0 8
6 Segaert, Marc 1675 17 9.0 1682 1.0 5 75.00 2.0 8
7 Legein, Paul 1614 17 9.0 1668 1.0 5 69.25 2.0 8
8 Vandekerckhove, Ava 1537 17 7.0 1571 2.0 3 52.00 2.0 8
9 Doom, Etienne 1548 17 7.0 1517 1.5 4 51.25 2.0 8
10 Kim, Oleg 1573 17 7.0 1519 1.0 5 48.50 1.0 8
11 Vandevelde, Luc 1476 17 7.0 1549 0.5 3 65.25 4.0 8
12 Bailleul, Geert 1599 17 6.5 1541 1.0 2 46.25 1.0 8
13 De Winne, Oswald 1508 17 6.5 1540 0.5 4 47.25 2.0 8
14 Robson, Glenn 1640 17 6.5 1682 0.5 2 52.25 3.0 8
15 Bruyneel, Anita 1335 17 6.0 1464 - 4 38.50 0.5 8
16 Yperman, Jeffrey 1534 17 4.5 1421 - 2 30.25 0.5 8
17 Deceuninck, Jean 1150 17 1.0 728 - 0 2.00 0.0 8
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (08/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Lagast, Herve 0.0 (1935) 1 1-0 Vandekerckhove, Ava 0.0 (1537) 12
2 Callant, Geert 0.0 (1841) 2 1-0 Nolf, Francky 0.0 (1646) 4
3 Segaert, Marc 0.0 (1675) 3 ½-½ De Meyere, Dirk 0.0 (1555) 10
4 De Winne, Oswald 0.0 (1508) 14 0-1 Legein, Paul 0.0 (1614) 7
5 Robson, Glenn 0.0 (1640) 5 ½-½ Yperman, Jeffrey 0.0 (1534) 13
6 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17 0-1 Chichmarev, Alex 0.0 (1636) 6
7 Kim, Oleg 0.0 (1573) 9 1-0 Vandevelde, Luc 0.0 (1476) 15
8 Bruyneel, Anita 0.0 (1335) 16 1-0 Doom, Etienne 0.0 (1548) 11
  Bailleul, Geert 0.0 (1599) 8 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (15/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Vandevelde, Luc 0.0 (1476) 15 1-0 Bruyneel, Anita 1.0 (1335) 16
2 Chichmarev, Alex 1.0 (1636) 6 1-0 Kim, Oleg 1.0 (1573) 9
3 Yperman, Jeffrey 0.5 (1534) 13 1-0 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17
4 Legein, Paul 1.0 (1614) 7 ½-½ Robson, Glenn 0.5 (1640) 5
5 De Meyere, Dirk 0.5 (1555) 10 ½-½ De Winne, Oswald 0.0 (1508) 14
6 Nolf, Francky 0.0 (1646) 4 ½-½ Segaert, Marc 0.5 (1675) 3
7 Vandekerckhove, Ava 0.0 (1537) 12 ½-½ Callant, Geert 1.0 (1841) 2
8 Bailleul, Geert 1.0 (1599) 8 0-1 Lagast, Herve 1.0 (1935) 1
  Doom, Etienne 0.0 (1548) 11 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (22/10/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Callant, Geert 1.5 (1841) 2 1-0 Bailleul, Geert 1.0 (1599) 8
2 Segaert, Marc 1.0 (1675) 3 ½-½ Vandekerckhove, Ava 0.5 (1537) 12
3 De Winne, Oswald 0.5 (1508) 14 ½-½ Nolf, Francky 0.5 (1646) 4
4 Robson, Glenn 1.0 (1640) 5 0ff-0ff De Meyere, Dirk 1.0 (1555) 10
5 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17 0-1 Legein, Paul 1.5 (1614) 7
6 Kim, Oleg 1.0 (1573) 9 ½-½ Yperman, Jeffrey 1.5 (1534) 13
7 Bruyneel, Anita 1.0 (1335) 16 0-1 Chichmarev, Alex 2.0 (1636) 6
8 Doom, Etienne 1.0 (1548) 11 1-0 Vandevelde, Luc 1.0 (1476) 15
  Lagast, Herve 2.0 (1935) 1 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (05/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Chichmarev, Alex 3.0 (1636) 6 ½-½ Doom, Etienne 2.0 (1548) 11
2 Yperman, Jeffrey 2.0 (1534) 13 0-1 Bruyneel, Anita 1.0 (1335) 16
3 Legein, Paul 2.5 (1614) 7 1-0 Kim, Oleg 1.5 (1573) 9
4 De Meyere, Dirk 1.0 (1555) 10 1-0 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17
5 Nolf, Francky 1.0 (1646) 4 ½-½ Robson, Glenn 1.0 (1640) 5
6 Vandekerckhove, Ava 1.0 (1537) 12 1-0 De Winne, Oswald 1.0 (1508) 14
7 Bailleul, Geert 1.0 (1599) 8 0-1 Segaert, Marc 1.5 (1675) 3
8 Lagast, Herve 3.0 (1935) 1 1-0 Callant, Geert 2.5 (1841) 2
  Vandevelde, Luc 1.0 (1476) 15 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (12/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Segaert, Marc 2.5 (1675) 3 0-1 Lagast, Herve 4.0 (1935) 1
2 De Winne, Oswald 1.0 (1508) 14 ½-½ Bailleul, Geert 1.0 (1599) 8
3 Robson, Glenn 1.5 (1640) 5 0ff-0ff Vandekerckhove, Ava 2.0 (1537) 12
4 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17 0-1 Nolf, Francky 1.5 (1646) 4
5 Kim, Oleg 1.5 (1573) 9 0-1 De Meyere, Dirk 2.0 (1555) 10
6 Bruyneel, Anita 2.0 (1335) 16 0ff-0ff Legein, Paul 3.5 (1614) 7
7 Doom, Etienne 2.5 (1548) 11 1-0 Yperman, Jeffrey 2.0 (1534) 13
8 Vandevelde, Luc 2.0 (1476) 15 ½-½ Chichmarev, Alex 3.5 (1636) 6
  Callant, Geert 2.5 (1841) 2 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (19/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Yperman, Jeffrey 2.0 (1534) 13 1-0 Vandevelde, Luc 2.5 (1476) 15
2 Legein, Paul 3.5 (1614) 7 ½-½ Doom, Etienne 3.5 (1548) 11
3 De Meyere, Dirk 3.0 (1555) 10 1-0 Bruyneel, Anita 2.0 (1335) 16
4 Nolf, Francky 2.5 (1646) 4 1-0 Kim, Oleg 1.5 (1573) 9
5 Vandekerckhove, Ava 2.0 (1537) 12 1-0 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17
6 Bailleul, Geert 1.5 (1599) 8 ½-½ Robson, Glenn 1.5 (1640) 5
7 Lagast, Herve 5.0 (1935) 1 1-0 De Winne, Oswald 1.5 (1508) 14
8 Callant, Geert 3.5 (1841) 2 ½-½ Segaert, Marc 2.5 (1675) 3
  Chichmarev, Alex 4.0 (1636) 6 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (03/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 De Winne, Oswald 1.5 (1508) 14 0-1 Callant, Geert 4.0 (1841) 2
2 Robson, Glenn 2.0 (1640) 5 1-0 Lagast, Herve 6.0 (1935) 1
3 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17 0-1 Bailleul, Geert 2.0 (1599) 8
4 Kim, Oleg 1.5 (1573) 9 0-1 Vandekerckhove, Ava 3.0 (1537) 12
5 Bruyneel, Anita 2.0 (1335) 16 ½-½ Nolf, Francky 3.5 (1646) 4
6 Doom, Etienne 4.0 (1548) 11 1-0 De Meyere, Dirk 4.0 (1555) 10
7 Vandevelde, Luc 2.5 (1476) 15 ½-½ Legein, Paul 4.0 (1614) 7
8 Chichmarev, Alex 5.0 (1636) 6 1-0 Yperman, Jeffrey 3.0 (1534) 13
  Segaert, Marc 3.0 (1675) 3 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (10/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Legein, Paul 4.5 (1614) 7 1-0 Chichmarev, Alex 6.0 (1636) 6
2 De Meyere, Dirk 4.0 (1555) 10 0-1 Vandevelde, Luc 3.0 (1476) 15
3 Nolf, Francky 4.0 (1646) 4 1-0 Doom, Etienne 5.0 (1548) 11
4 Vandekerckhove, Ava 4.0 (1537) 12 0-1 Bruyneel, Anita 2.5 (1335) 16
5 Bailleul, Geert 3.0 (1599) 8 ½-½ Kim, Oleg 1.5 (1573) 9
6 Lagast, Herve 6.0 (1935) 1 1-0 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17
7 Callant, Geert 5.0 (1841) 2 ½-½ Robson, Glenn 3.0 (1640) 5
8 Segaert, Marc 4.0 (1675) 3 0-1 De Winne, Oswald 1.5 (1508) 14
  Yperman, Jeffrey 3.0 (1534) 13 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (17/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Robson, Glenn 3.5 (1640) 5 ½-½ Segaert, Marc 4.0 (1675) 3
2 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17 0ff-0ff Callant, Geert 5.5 (1841) 2
3 Kim, Oleg 2.0 (1573) 9 1-0 Lagast, Herve 7.0 (1935) 1
4 Bruyneel, Anita 3.5 (1335) 16 0-1 Bailleul, Geert 3.5 (1599) 8
5 Doom, Etienne 5.0 (1548) 11 ½-½ Vandekerckhove, Ava 4.0 (1537) 12
6 Vandevelde, Luc 4.0 (1476) 15 ½-½ Nolf, Francky 5.0 (1646) 4
7 Chichmarev, Alex 6.0 (1636) 6 ½-½ De Meyere, Dirk 4.0 (1555) 10
8 Yperman, Jeffrey 4.0 (1534) 13 0-1 Legein, Paul 5.5 (1614) 7
  De Winne, Oswald 2.5 (1508) 14 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 10 (28/01/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 De Meyere, Dirk 4.5 (1555) 10 1-0 Yperman, Jeffrey 4.0 (1534) 13
2 Nolf, Francky 5.5 (1646) 4 ½-½ Chichmarev, Alex 6.5 (1636) 6
3 Vandekerckhove, Ava 4.5 (1537) 12 ½-½ Vandevelde, Luc 4.5 (1476) 15
4 Bailleul, Geert 4.5 (1599) 8 ½-½ Doom, Etienne 5.5 (1548) 11
5 Lagast, Herve 7.0 (1935) 1 1-0 Bruyneel, Anita 3.5 (1335) 16
6 Callant, Geert 5.5 (1841) 2 1-0 Kim, Oleg 3.0 (1573) 9
7 Segaert, Marc 4.5 (1675) 3 0ff-0ff Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17
8 De Winne, Oswald 3.5 (1508) 14 0ff-0ff Robson, Glenn 4.0 (1640) 5
  Legein, Paul 6.5 (1614) 7 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 11 (04/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17 0-1 De Winne, Oswald 3.5 (1508) 14
2 Kim, Oleg 3.0 (1573) 9 0-1 Segaert, Marc 4.5 (1675) 3
3 Bruyneel, Anita 3.5 (1335) 16 0-1 Callant, Geert 6.5 (1841) 2
4 Doom, Etienne 6.0 (1548) 11 0-1 Lagast, Herve 8.0 (1935) 1
5 Vandevelde, Luc 5.0 (1476) 15 ½-½ Bailleul, Geert 5.0 (1599) 8
6 Chichmarev, Alex 7.0 (1636) 6 0ff-0ff Vandekerckhove, Ava 5.0 (1537) 12
7 Yperman, Jeffrey 4.0 (1534) 13 ½-½ Nolf, Francky 6.0 (1646) 4
8 Legein, Paul 7.5 (1614) 7 ½-½ De Meyere, Dirk 5.5 (1555) 10
  Robson, Glenn 4.0 (1640) 5 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 12 (11/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Nolf, Francky 6.5 (1646) 4 ½-½ Legein, Paul 8.0 (1614) 7
2 Vandekerckhove, Ava 5.0 (1537) 12 0ff-0ff Yperman, Jeffrey 4.5 (1534) 13
3 Bailleul, Geert 5.5 (1599) 8 ½-½ Chichmarev, Alex 7.0 (1636) 6
4 Lagast, Herve 9.0 (1935) 1 0-1 Vandevelde, Luc 5.5 (1476) 15
5 Callant, Geert 7.5 (1841) 2 1-0 Doom, Etienne 6.0 (1548) 11
6 Segaert, Marc 5.5 (1675) 3 1-0 Bruyneel, Anita 3.5 (1335) 16
7 De Winne, Oswald 4.5 (1508) 14 0-1 Kim, Oleg 3.0 (1573) 9
8 Robson, Glenn 5.0 (1640) 5 1-0 Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17
  De Meyere, Dirk 6.0 (1555) 10 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 13 (25/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Kim, Oleg 4.0 (1573) 9 0ff-0ff Robson, Glenn 6.0 (1640) 5
2 Bruyneel, Anita 3.5 (1335) 16 0ff-0ff De Winne, Oswald 4.5 (1508) 14
3 Doom, Etienne 6.0 (1548) 11 0-1 Segaert, Marc 6.5 (1675) 3
4 Vandevelde, Luc 6.5 (1476) 15 ½-½ Callant, Geert 8.5 (1841) 2
5 Chichmarev, Alex 7.5 (1636) 6 ½-½ Lagast, Herve 9.0 (1935) 1
6 Yperman, Jeffrey 4.5 (1534) 13 0ff-0ff Bailleul, Geert 6.0 (1599) 8
7 Legein, Paul 8.5 (1614) 7 ½-½ Vandekerckhove, Ava 5.0 (1537) 12
8 De Meyere, Dirk 7.0 (1555) 10 ½-½ Nolf, Francky 7.0 (1646) 4
  Deceuninck, Jean 0.0 (1150) 17 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 14 (03/03/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Vandekerckhove, Ava 5.5 (1537) 12 0-1 De Meyere, Dirk 7.5 (1555) 10
2 Bailleul, Geert 6.0 (1599) 8 0ff-0ff Legein, Paul 9.0 (1614) 7
3 Lagast, Herve 9.5 (1935) 1 1-0 Yperman, Jeffrey 4.5 (1534) 13
4 Callant, Geert 9.0 (1841) 2 1-0 Chichmarev, Alex 8.0 (1636) 6
5 Segaert, Marc 7.5 (1675) 3 1-0 Vandevelde, Luc 7.0 (1476) 15
6 De Winne, Oswald 4.5 (1508) 14 1-0 Doom, Etienne 6.0 (1548) 11
7 Robson, Glenn 6.0 (1640) 5 ½-½ Bruyneel, Anita 3.5 (1335) 16
8 Deceuninck, Jean 1.0 (1150) 17 0-1 Kim, Oleg 4.0 (1573) 9
  Nolf, Francky 7.5 (1646) 4 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 15 (10/03/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Bruyneel, Anita 4.0 (1335) 16 1-0 Deceuninck, Jean 1.0 (1150) 17
2 Doom, Etienne 6.0 (1548) 11 0ff-0ff Robson, Glenn 6.5 (1640) 5
3 Vandevelde, Luc 7.0 (1476) 15 0-1 De Winne, Oswald 5.5 (1508) 14
4 Chichmarev, Alex 8.0 (1636) 6 ½-½ Segaert, Marc 8.5 (1675) 3
5 Yperman, Jeffrey 4.5 (1534) 13 0-1 Callant, Geert 10.0 (1841) 2
6 Legein, Paul 9.0 (1614) 7 0-1 Lagast, Herve 10.5 (1935) 1
7 De Meyere, Dirk 8.5 (1555) 10 ½-½ Bailleul, Geert 6.0 (1599) 8
8 Nolf, Francky 8.5 (1646) 4 ½-½ Vandekerckhove, Ava 5.5 (1537) 12
  Kim, Oleg 5.0 (1573) 9 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 16 (24/03/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Bailleul, Geert 6.5 (1599) 8 0ff-0ff Nolf, Francky 9.0 (1646) 4
2 Lagast, Herve 11.5 (1935) 1 0ff-0ff De Meyere, Dirk 9.0 (1555) 10
3 Callant, Geert 11.0 (1841) 2 1-0 Legein, Paul 9.0 (1614) 7
4 Segaert, Marc 9.0 (1675) 3 0ff-0ff Yperman, Jeffrey 4.5 (1534) 13
5 De Winne, Oswald 6.5 (1508) 14 0-1 Chichmarev, Alex 8.5 (1636) 6
6 Robson, Glenn 6.5 (1640) 5 0ff-0ff Vandevelde, Luc 7.0 (1476) 15
7 Deceuninck, Jean 1.0 (1150) 17 0-1 Doom, Etienne 6.0 (1548) 11
8 Kim, Oleg 6.0 (1573) 9 1-0 Bruyneel, Anita 5.0 (1335) 16
  Vandekerckhove, Ava 6.0 (1537) 12 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 17 (31/03/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Rank Res. Naam Voornaam Punten Elo Rank
1 Doom, Etienne 7.0 (1548) 11 0ff-0ff Kim, Oleg 7.0 (1573) 9
2 Vandevelde, Luc 7.0 (1476) 15 0ff-0ff Deceuninck, Jean 1.0 (1150) 17
3 Chichmarev, Alex 9.5 (1636) 6 0ff-0ff Robson, Glenn 6.5 (1640) 5
4 Yperman, Jeffrey 4.5 (1534) 13 0ff-0ff De Winne, Oswald 6.5 (1508) 14
5 Legein, Paul 9.0 (1614) 7 0ff-0ff Segaert, Marc 9.0 (1675) 3
6 De Meyere, Dirk 9.0 (1555) 10 0ff-0ff Callant, Geert 12.0 (1841) 2
7 Nolf, Francky 9.0 (1646) 4 0ff-0ff Lagast, Herve 11.5 (1935) 1
8 Vandekerckhove, Ava 7.0 (1537) 12 0ff-0ff Bailleul, Geert 6.5 (1599) 8
  Bruyneel, Anita 5.0 (1335) 16 1 Bye  
Begin van de pagina
  Clubkampioenschap 2019-2020
Spelers N-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Bye Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Lagast, Herve 1935 1789 1   1 1 0ff 0 ½ 1 1 0 0ff 1 1 1 1 0 1 1 b 11.5 - 10 92.50 3.5 8
                                             
Callant, Geert 1841 1817 2 0   ½ 1 ½ 1 1 1 1 0ff 1 ½ 1 1 ½ 1 0ff b 12.0 - 9 98.75 3.5 8
                                               
Segaert, Marc 1675 1682 3 0 ½   ½ ½ ½ 0ff 1 1 ½ 1 ½ 0ff 0 1 1 0ff b 9.0 1.0 5 75.00 2.0 8
                                   
Nolf, Francky 1646 1601 4 0ff 0 ½   ½ ½ ½ 0ff 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ ½ 1 b 9.0 1.5 3 68.75 2.0 8
                                   
Robson, Glenn 1640 1682 5 1 ½ ½ ½   0ff ½ ½ 0ff 0ff 0ff 0ff ½ 0ff 0ff ½ 1 b 6.5 0.5 2 52.25 3.0 8
                         
Chichmarev, Alex 1636 1649 6 ½ 0 ½ ½ 0ff   0 ½ 1 ½ ½ 0ff 1 1 ½ 1 1 b 9.5 - 5 71.25 2.0 8
                                     
Legein, Paul 1614 1668 7 0 0 0ff ½ ½ 1   0ff 1 ½ ½ ½ 1 1 ½ 0ff 1 b 9.0 1.0 5 69.25 2.0 8
                                   
Bailleul, Geert 1599 1541 8 0 0 0 0ff ½ ½ 0ff   ½ ½ ½ 0ff 0ff ½ ½ 1 1 b 6.5 1.0 2 46.25 1.0 8
                         
Kim, Oleg 1573 1519 9 1 0 0 0 0ff 0 0 ½   0 0ff 0 ½ 1 1 1 1 b 7.0 1.0 5 48.50 1.0 8
                           
De Meyere, Dirk 1555 1606 10 0ff 0ff ½ ½ 0ff ½ ½ ½ 1   0 1 1 ½ 0 1 1 b 9.0 1.5 5 66.50 2.0 8
                                   
Doom, Etienne 1548 1517 11 0 0 0 0 0ff ½ ½ ½ 0ff 1   ½ 1 0 1 0 1 b 7.0 1.5 4 51.25 2.0 8
                           
Vandekerckhove, Ava 1537 1571 12 0 ½ ½ ½ 0ff 0ff ½ 0ff 1 0 ½   0ff 1 ½ 0 1 b 7.0 2.0 3 52.00 2.0 8
                           
Yperman, Jeffrey 1534 1421 13 0 0 0ff ½ ½ 0 0 0ff ½ 0 0 0ff   0ff 1 0 1 b 4.5 - 2 30.25 0.5 8
                 
De Winne, Oswald 1508 1540 14 0 0 1 ½ 0ff 0 0 ½ 0 ½ 1 0 0ff   1 0ff 1 b 6.5 0.5 4 47.25 2.0 8
                         
Vandevelde, Luc 1476 1549 15 1 ½ 0 ½ 0ff ½ ½ ½ 0 1 0 ½ 0 0   1 0ff b 7.0 0.5 3 65.25 4.0 8
                           
Bruyneel, Anita 1335 1464 16 0 0 0 ½ ½ 0 0ff 0 0 0 1 1 1 0ff 0   1 b 6.0 - 4 38.50 0.5 8
                       
Deceuninck, Jean 1150 728 17 0 0ff 0ff 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0ff 0   b 1.0 - 0 2.00 0.0 8
   
Bergertabel
DatumsParingen
R108/10/2019 1 - 18 2 - 17 3 - 16 4 - 15 5 - 14 6 - 13 7 - 12 8 - 11 9 - 10
R215/10/201918 - 1011 - 912 - 813 - 714 - 615 - 516 - 417 - 3 1 - 2
R322/10/2019 2 - 18 3 - 1 4 - 17 5 - 16 6 - 15 7 - 14 8 - 13 9 - 1210 - 11
R405/11/201918 - 1112 - 1013 - 914 - 815 - 716 - 617 - 5 1 - 4 2 - 3
R512/11/2019 3 - 18 4 - 2 5 - 1 6 - 17 7 - 16 8 - 15 9 - 1410 - 1311 - 12
R619/11/201918 - 1213 - 1114 - 1015 - 916 - 817 - 7 1 - 6 2 - 5 3 - 4
R703/12/2019 4 - 18 5 - 3 6 - 2 7 - 1 8 - 17 9 - 1610 - 1511 - 1412 - 13
R810/12/201918 - 1314 - 1215 - 1116 - 1017 - 9 1 - 8 2 - 7 3 - 6 4 - 5
R917/12/2019 5 - 18 6 - 4 7 - 3 8 - 2 9 - 110 - 1711 - 1612 - 1513 - 14
R1028/01/202018 - 1415 - 1316 - 1217 - 11 1 - 10 2 - 9 3 - 8 4 - 7 5 - 6
R1104/02/2020 6 - 18 7 - 5 8 - 4 9 - 310 - 211 - 112 - 1713 - 1614 - 15
R1211/02/202018 - 1516 - 1417 - 13 1 - 12 2 - 11 3 - 10 4 - 9 5 - 8 6 - 7
R1325/02/2020 7 - 18 8 - 6 9 - 510 - 411 - 312 - 213 - 114 - 1715 - 16
R1403/03/202018 - 1617 - 15 1 - 14 2 - 13 3 - 12 4 - 11 5 - 10 6 - 9 7 - 8
R1510/03/2020 8 - 18 9 - 710 - 611 - 512 - 413 - 314 - 215 - 116 - 17
R1624/03/202018 - 17 1 - 16 2 - 15 3 - 14 4 - 13 5 - 12 6 - 11 7 - 10 8 - 9
R1731/03/2020 9 - 1810 - 811 - 712 - 613 - 514 - 415 - 316 - 217 - 1

Callant, Geert (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.38237
N-Elo1841
FIDE-ID262552
F-Elo1834
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - 1 1.0 0.75 +0.25
2 8      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - ½ 1.5 0.86 -0.36
3 2      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - 1 2.5 0.80 +0.20
4 9      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 0 2.5 0.37 -0.37
5        Bye           1 3.5    
6 9      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - ½ 4.0 0.72 -0.22
7 2      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - 1 5.0 0.88 +0.12
8 8      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - ½ 5.5 0.76 -0.26
9 3      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 0ff 5.5 0.00 +0.00
10 7      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - 1 6.5 0.83 +0.17
11 4      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - 1 7.5 0.92 +0.08
12 6      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - 1 8.5 0.85 +0.15
13 5      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - ½ 9.0 0.90 -0.40
14 5      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - 1 10.0 0.76 +0.24
15 6      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - 1 11.0 0.86 +0.14
16 4      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - 1 12.0 0.79 +0.21
17 7      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - 0ff 12.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1560 116.0 Totaal 12.0 11.05 -0.05
Begin van de pagina
Lagast, Herve (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.57941
N-Elo1935
FIDE-ID205796
F-Elo1912
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3        Bye           1 3.0    
4 9      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - 1 4.0 0.63 +0.37
5 2      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - 1 5.0 0.82 +0.18
6 8      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - 1 6.0 0.92 +0.08
7 3      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - 0 6.0 0.85 -0.85
8 7      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 1 7.0 0.92 +0.08
9 4      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - 0 7.0 0.90 -0.90
10 6      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - 1 8.0 0.92 +0.08
11 5      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - 1 9.0 0.91 +0.09
12 5      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - 0 9.0 0.92 -0.92
13 6      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - ½ 9.5 0.85 -0.35
14 4      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - 1 10.5 0.92 +0.08
15 7      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - 1 11.5 0.87 +0.13
16 3      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - 0ff 11.5 0.00 +0.00
17 8      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - 0ff 11.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1554 116.5 Totaal 11.5 12.23 -1.73
Begin van de pagina
Chichmarev, Alex (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.11779
N-Elo1636
FIDE-ID225940
F-Elo1634
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - 1 2.0 0.59 +0.41
3 8      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 2      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - ½ 3.5 0.62 -0.12
5 9      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - ½ 4.0 0.71 -0.21
6        Bye           1 5.0    
7 9      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - 1 6.0 0.64 +0.36
8 2      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - 0 6.0 0.53 -0.53
9 8      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - ½ 6.5 0.61 -0.11
10 3      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - ½ 7.0 0.49 +0.01
11 7      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - 0ff 7.0 0.00 +0.00
12 4      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - ½ 7.5 0.55 -0.05
13 6      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - ½ 8.0 0.15 +0.35
14 5      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - 0 8.0 0.24 -0.24
15 5      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - ½ 8.5 0.45 +0.05
16 6      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - 1 9.5 0.67 +0.33
17 4      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - 0ff 9.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 118.5 Totaal 9.5 8.02 +0.48
Begin van de pagina
De Meyere, Dirk (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.58947
N-Elo1555
FIDE-ID214523
F-Elo1509
Landbel  (bel)
Club(320) S.K. Gazel

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - ½ 0.5 0.34 +0.16
2 6      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - ½ 1.0 0.57 -0.07
3 5      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
4 5      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - 1 3.0 0.47 +0.53
6 4      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
7 7      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - 0 4.0 0.51 -0.51
8 3      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - 0 4.0 0.61 -0.61
9 8      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - ½ 4.5 0.39 +0.11
10 2      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - 1 5.5 0.53 +0.47
11 9      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - ½ 6.0 0.42 +0.08
12        Bye           1 7.0    
13 9      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - ½ 7.5 0.38 +0.12
14 2      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - 1 8.5 0.53 +0.47
15 8      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - ½ 9.0 0.44 +0.06
16 3      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 0ff 9.0 0.00 +0.00
17 7      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - 0ff 9.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1577 119.0 Totaal 9.0 6.89 +1.11
Begin van de pagina
Nolf, Francky (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.24074
N-Elo1646
FIDE-ID219371
F-Elo1628
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
2 7      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - ½ 0.5 0.46 +0.04
3 4      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - ½ 1.0 0.69 -0.19
4 6      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - ½ 1.5 0.51 -0.01
5 5      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 5      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - 1 3.5 0.60 +0.40
7 6      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - ½ 4.0 0.86 -0.36
8 4      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - 1 5.0 0.63 +0.37
9 7      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - ½ 5.5 0.72 -0.22
10 3      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - ½ 6.0 0.51 -0.01
11 8      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - ½ 6.5 0.65 -0.15
12 2      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - ½ 7.0 0.54 -0.04
13 9      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - ½ 7.5 0.62 -0.12
14        Bye           1 8.5    
15 9      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - ½ 9.0 0.65 -0.15
16 2      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - 0ff 9.0 0.00 +0.00
17 8      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - 0ff 9.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 119.0 Totaal 9.0 8.61 -0.61
Begin van de pagina
Segaert, Marc (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.21903
N-Elo1675
FIDE-ID220779
F-Elo1544
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - ½ 0.5 0.66 -0.16
2 7      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - ½ 1.0 0.54 -0.04
3 3      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - ½ 1.5 0.69 -0.19
4 8      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - 1 2.5 0.60 +0.40
5 2      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - 0 2.5 0.18 -0.18
6 9      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - ½ 3.0 0.28 +0.22
7        Bye           1 4.0    
8 9      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - 0 4.0 0.72 -0.72
9 2      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - ½ 4.5 0.55 -0.05
10 8      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 0ff 4.5 0.00 +0.00
11 3      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - 1 5.5 0.64 +0.36
12 7      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - 1 6.5 0.88 +0.12
13 4      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - 1 7.5 0.67 +0.33
14 6      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - 1 8.5 0.76 +0.24
15 5      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - ½ 9.0 0.55 -0.05
16 5      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - 0ff 9.0 0.00 +0.00
17 6      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - 0ff 9.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1570 119.0 Totaal 9.0 7.72 +0.28
Begin van de pagina
Legein, Paul (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.47091
N-Elo1614
FIDE-ID241695
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - 1 1.0 0.64 +0.36
2 5      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - ½ 1.5 0.46 +0.04
3 6      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 4      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - 1 3.5 0.56 +0.44
5 7      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - 0ff 3.5 0.00 +0.00
6 3      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - ½ 4.0 0.59 -0.09
7 8      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - ½ 4.5 0.69 -0.19
8 2      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - 1 5.5 0.47 +0.53
9 9      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - 1 6.5 0.61 +0.39
10        Bye           1 7.5    
11 9      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - ½ 8.0 0.58 -0.08
12 2      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - ½ 8.5 0.46 +0.04
13 8      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - ½ 9.0 0.61 -0.11
14 3      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - 0ff 9.0 0.00 +0.00
15 7      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - 0 9.0 0.13 -0.13
16 4      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - 0 9.0 0.21 -0.21
17 6      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - 0ff 9.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1574 119.0 Totaal 9.0 6.93 +1.07
Begin van de pagina
Vandekerckhove, Ava (Rank: 12)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.45900
N-Elo1537
FIDE-ID207918
F-Elo1588
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - ½ 0.5 0.14 +0.36
3 3      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - ½ 1.0 0.31 +0.19
4 7      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - 1 2.0 0.54 +0.46
5 4      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - 0ff 2.0 0.00 +0.00
6 6      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
7 5      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - 1 4.0 0.45 +0.55
8 5      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - 0 4.0 0.76 -0.76
9 6      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - ½ 4.5 0.48 +0.02
10 4      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - ½ 5.0 0.58 -0.08
11 7      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - 0ff 5.0 0.00 +0.00
12 3      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - 0ff 5.0 0.00 +0.00
13 8      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - ½ 5.5 0.39 +0.11
14 2      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - 0 5.5 0.47 -0.47
15 9      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - ½ 6.0 0.35 +0.15
16        Bye           1 7.0    
17 9      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - 0ff 7.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1579 121.0 Totaal 7.0 5.46 +0.54
Begin van de pagina
Doom, Etienne (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.68705
N-Elo1548
FIDE-ID215864
F-Elo1520
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - 0 0.0 0.77 -0.77
2        Bye           1 1.0    
3 9      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - 1 2.0 0.60 +0.40
4 2      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - ½ 2.5 0.38 +0.12
5 8      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - 1 3.5 0.52 +0.48
6 3      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - ½ 4.0 0.41 +0.09
7 7      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - 1 5.0 0.49 +0.51
8 4      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - 0 5.0 0.37 -0.37
9 6      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - ½ 5.5 0.52 -0.02
10 5      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - ½ 6.0 0.43 +0.07
11 5      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - 0 6.0 0.09 -0.09
12 6      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - 0 6.0 0.15 -0.15
13 4      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - 0 6.0 0.33 -0.33
14 7      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - 0 6.0 0.56 -0.56
15 3      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - 0ff 6.0 0.00 +0.00
16 8      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
17 2      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - 0ff 7.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1578 121.0 Totaal 7.0 6.54 -0.54
Begin van de pagina
Kim, Oleg (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.12340
N-Elo1573
FIDE-ID13708295
F-Elo1573
Landkaz  (kaz)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - 1 1.0 0.63 +0.37
2 3      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - 0 1.0 0.41 -0.41
3 7      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - ½ 1.5 0.55 -0.05
4 4      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - 0 1.5 0.44 -0.44
5 6      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - 0 1.5 0.53 -0.53
6 5      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - 0 1.5 0.40 -0.40
7 5      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - 0 1.5 0.55 -0.55
8 6      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - ½ 2.0 0.46 +0.04
9 4      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - 1 3.0 0.10 +0.90
10 7      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
11 3      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - 0 3.0 0.36 -0.36
12 8      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - 1 4.0 0.59 +0.41
13 2      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - 0ff 4.0 0.00 +0.00
14 9      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
15        Bye           1 6.0    
16 9      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - 1 7.0 0.80 +0.20
17 2      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - 0ff 7.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1576 121.0 Totaal 7.0 6.91 -0.91
Begin van de pagina
Vandevelde, Luc (Rank: 15)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.36366
N-Elo1476
FIDE-ID222992
F-Elo1459
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - 0 0.0 0.37 -0.37
2 2      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - 1 1.0 0.69 +0.31
3 9      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
4        Bye           1 2.0    
5 9      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - ½ 2.5 0.29 +0.21
6 2      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - 0 2.5 0.42 -0.42
7 8      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - ½ 3.0 0.31 +0.19
8 3      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - 1 4.0 0.39 +0.61
9 7      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - ½ 4.5 0.28 +0.22
10 4      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - ½ 5.0 0.42 +0.08
11 6      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - ½ 5.5 0.33 +0.17
12 5      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 1 6.5 0.08 +0.92
13 5      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - ½ 7.0 0.10 +0.40
14 6      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - 0 7.0 0.24 -0.24
15 4      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - 0 7.0 0.46 -0.46
16 7      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - 0ff 7.0 0.00 +0.00
17 3      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 0ff 7.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1582 121.0 Totaal 7.0 4.78 +1.22
Begin van de pagina
Bailleul, Geert (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14851
N-Elo1599
FIDE-ID225185
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 2      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
4 8      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - 0 1.0 0.40 -0.40
5 3      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - ½ 1.5 0.62 -0.12
6 7      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - ½ 2.0 0.44 +0.06
7 4      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 6      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - ½ 3.5 0.54 -0.04
9 5      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - 1 4.5 0.82 +0.18
10 5      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - ½ 5.0 0.57 -0.07
11 6      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - ½ 5.5 0.67 -0.17
12 4      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - ½ 6.0 0.45 +0.05
13 7      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - 0ff 6.0 0.00 +0.00
14 3      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - 0ff 6.0 0.00 +0.00
15 8      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - ½ 6.5 0.56 -0.06
16 2      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - 0ff 6.5 0.00 +0.00
17 9      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - 0ff 6.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1575 121.5 Totaal 6.5 6.31 -0.81
Begin van de pagina
De Winne, Oswald (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.26221
N-Elo1508
FIDE-ID249289
F-Elo1468
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - 0 0.0 0.36 -0.36
2 6      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - ½ 0.5 0.43 +0.07
3 4      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - ½ 1.0 0.31 +0.19
4 7      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - 0 1.0 0.46 -0.46
5 3      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - ½ 1.5 0.38 +0.12
6 8      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
7 2      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - 0 1.5 0.12 -0.12
8 9      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - 1 2.5 0.28 +0.72
9        Bye           1 3.5    
10 9      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 W - 0ff 3.5 0.00 +0.00
11 2      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 Z - 1 4.5 0.90 +0.10
12 8      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - 0 4.5 0.41 -0.41
13 3      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - 0ff 4.5 0.00 +0.00
14 7      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - 1 5.5 0.44 +0.56
15 4      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - 1 6.5 0.54 +0.46
16 6      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - 0 6.5 0.33 -0.33
17 5      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - 0ff 6.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1580 121.5 Totaal 6.5 5.04 +0.46
Begin van de pagina
Robson, Glenn (Rank: 5)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.38130
N-Elo1640
FIDE-ID220302
F-Elo1521
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 W - ½ 0.5 0.64 -0.14
2 5      Legein, Paul BEL 1614 9.0 Z - ½ 1.0 0.54 -0.04
3 5      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 W - 0ff 1.0 0.00 +0.00
4 6      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 Z - ½ 1.5 0.49 +0.01
5 4      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 W - 0ff 1.5 0.00 +0.00
6 7      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 Z - ½ 2.0 0.56 -0.06
7 3      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 W - 1 3.0 0.15 +0.85
8 8      Callant, Geert BEL 1841 12.0 Z - ½ 3.5 0.24 +0.26
9 2      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 W - ½ 4.0 0.45 +0.05
10 9      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 Z - 0ff 4.0 0.00 +0.00
11        Bye           1 5.0    
12 9      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
13 2      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - 0ff 6.0 0.00 +0.00
14 8      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - ½ 6.5 0.86 -0.36
15 3      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - 0ff 6.5 0.00 +0.00
16 7      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - 0ff 6.5 0.00 +0.00
17 4      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - 0ff 6.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 121.5 Totaal 6.5 4.85 +0.65
Begin van de pagina
Bruyneel, Anita (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.18155
N-Elo1335
FIDE-ID237612
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - 1 1.0 0.23 +0.77
2 2      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
3 8      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 3      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - 1 2.0 0.24 +0.76
5 7      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - 0ff 2.0 0.00 +0.00
6 4      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
7 6      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - ½ 2.5 0.14 +0.36
8 5      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - 1 3.5 0.24 +0.76
9 5      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - 0 3.5 0.18 -0.18
10 6      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
11 4      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
12 7      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - 0 3.5 0.12 -0.12
13 3      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - 0ff 3.5 0.00 +0.00
14 8      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - ½ 4.0 0.14 +0.36
15 2      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 1 5.0 0.74 +0.26
16 9      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
17        Bye           1 6.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1591 122.0 Totaal 6.0 3.07 +1.93
Begin van de pagina
Yperman, Jeffrey (Rank: 13)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13177
N-Elo1534
FIDE-ID242551
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - ½ 0.5 0.36 +0.14
2 4      Deceuninck, Jean BEL 1150 1.0 W - 1 1.5 0.91 +0.09
3 7      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 Z - ½ 2.0 0.45 +0.05
4 3      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 W - 0 2.0 0.76 -0.76
5 8      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 Z - 0 2.0 0.48 -0.48
6 2      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 W - 1 3.0 0.58 +0.42
7 9      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
8        Bye           1 4.0    
9 9      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - 0 4.0 0.39 -0.39
10 2      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - 0 4.0 0.47 -0.47
11 8      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - ½ 4.5 0.35 +0.15
12 3      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - 0ff 4.5 0.00 +0.00
13 7      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - 0ff 4.5 0.00 +0.00
14 4      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
15 6      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - 0 4.5 0.14 -0.14
16 5      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - 0ff 4.5 0.00 +0.00
17 5      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - 0ff 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1579 123.5 Totaal 4.5 5.33 -1.83
Begin van de pagina
Deceuninck, Jean (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.87858
N-Elo1150
Landbel  (bel)
Club(307) Bredene

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Chichmarev, Alex BEL 1636 9.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      Yperman, Jeffrey BEL 1534 4.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
3 6      Legein, Paul BEL 1614 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 5      De Meyere, Dirk BEL 1555 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 5      Nolf, Francky BEL 1646 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
6 6      Vandekerckhove, Ava BEL 1537 7.0 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
7 4      Bailleul, Geert BEL 1599 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
8 7      Lagast, Herve BEL 1935 11.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
9 3      Callant, Geert BEL 1841 12.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
10 8      Segaert, Marc BEL 1675 9.0 Z - 0ff 0.0 0.00 +0.00
11 2      De Winne, Oswald BEL 1508 6.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
12 9      Robson, Glenn BEL 1640 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
13        Bye           1 1.0    
14 9      Kim, Oleg KAZ 1573 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
15 2      Bruyneel, Anita BEL 1335 6.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
16 8      Doom, Etienne BEL 1548 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
17 3      Vandevelde, Luc BEL 1476 7.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1603 127.0 Totaal 1.0 1.26 -1.26
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 OR #Win SB Koya # Z
1 Callant, Geert 2 1841 1817 12.0 5 W 1 8 Z ½ 12 W 1 2 Z 0 B1 6 W ½ 13 Z 1 14 W ½ 17 Z 0ff 10 W 1 15 Z 1 9 W 1 11 Z ½ 3 W 1 16 Z 1 7 W 1 4 Z 0ff - 9 98.75 3.5 8
2 Lagast, Herve 1 1935 1789 11.5 8 W 1 12 Z 1 B1 1 W 1 6 Z 1 13 W 1 14 Z 0 17 W 1 10 Z 0 15 W 1 9 Z 1 11 W 0 3 Z ½ 16 W 1 7 Z 1 4 W 0ff 5 Z 0ff - 10 92.50 3.5 8
3 Chichmarev, Alex 6 1636 1649 9.5 17 Z 1 10 W 1 15 Z 1 9 W ½ 11 Z ½ B1 16 W 1 7 Z 0 4 W ½ 5 Z ½ 8 W 0ff 12 Z ½ 2 W ½ 1 Z 0 6 W ½ 13 Z 1 14 W 0ff - 5 71.25 2.0 8
4 De Meyere, Dirk 10 1555 1606 9.0 6 Z ½ 13 W ½ 14 Z 0ff 17 W 1 10 Z 1 15 W 1 9 Z 0 11 W 0 3 Z ½ 16 W 1 7 Z ½ B1 5 W ½ 8 Z 1 12 W ½ 2 Z 0ff 1 W 0ff 1.5 5 66.50 2.0 8
5 Nolf, Francky 4 1646 1601 9.0 1 Z 0 6 W ½ 13 Z ½ 14 W ½ 17 Z 1 10 W 1 15 Z ½ 9 W 1 11 Z ½ 3 W ½ 16 Z ½ 7 W ½ 4 Z ½ B1 8 W ½ 12 Z 0ff 2 W 0ff 1.5 3 68.75 2.0 8
6 Segaert, Marc 3 1675 1682 9.0 4 W ½ 5 Z ½ 8 W ½ 12 Z 1 2 W 0 1 Z ½ B1 13 W 0 14 Z ½ 17 W 0ff 10 Z 1 15 W 1 9 Z 1 11 W 1 3 Z ½ 16 W 0ff 7 Z 0ff 1.0 5 75.00 2.0 8
7 Legein, Paul 7 1614 1668 9.0 13 Z 1 14 W ½ 17 Z 1 10 W 1 15 Z 0ff 9 W ½ 11 Z ½ 3 W 1 16 Z 1 B1 4 W ½ 5 Z ½ 8 W ½ 12 Z 0ff 2 W 0 1 Z 0 6 W 0ff 1.0 5 69.25 2.0 8
8 Vandekerckhove, Ava 12 1537 1571 7.0 2 Z 0 1 W ½ 6 Z ½ 13 W 1 14 Z 0ff 17 W 1 10 Z 1 15 W 0 9 Z ½ 11 W ½ 3 Z 0ff 16 W 0ff 7 Z ½ 4 W 0 5 Z ½ B1 12 W 0ff 2.0 3 52.00 2.0 8
9 Doom, Etienne 11 1548 1517 7.0 15 Z 0 B1 11 W 1 3 Z ½ 16 W 1 7 Z ½ 4 W 1 5 Z 0 8 W ½ 12 Z ½ 2 W 0 1 Z 0 6 W 0 13 Z 0 14 W 0ff 17 Z 1 10 W 0ff 1.5 4 51.25 2.0 8
10 Kim, Oleg 9 1573 1519 7.0 11 W 1 3 Z 0 16 W ½ 7 Z 0 4 W 0 5 Z 0 8 W 0 12 Z ½ 2 W 1 1 Z 0 6 W 0 13 Z 1 14 W 0ff 17 Z 1 B1 15 W 1 9 Z 0ff 1.0 5 48.50 1.0 8
11 Vandevelde, Luc 15 1476 1549 7.0 10 Z 0 15 W 1 9 Z 0 B1 3 W ½ 16 Z 0 7 W ½ 4 Z 1 5 W ½ 8 Z ½ 12 W ½ 2 Z 1 1 W ½ 6 Z 0 13 W 0 14 Z 0ff 17 W 0ff 0.5 3 65.25 4.0 8
12 Bailleul, Geert 8 1599 1541 6.5 B1 2 W 0 1 Z 0 6 W 0 13 Z ½ 14 W ½ 17 Z 1 10 W ½ 15 Z 1 9 W ½ 11 Z ½ 3 W ½ 16 Z 0ff 7 W 0ff 4 Z ½ 5 W 0ff 8 Z 0ff 1.0 2 46.25 1.0 8
13 De Winne, Oswald 14 1508 1540 6.5 7 W 0 4 Z ½ 5 W ½ 8 Z 0 12 W ½ 2 Z 0 1 W 0 6 Z 1 B1 14 W 0ff 17 Z 1 10 W 0 15 Z 0ff 9 W 1 11 Z 1 3 W 0 16 Z 0ff 0.5 4 47.25 2.0 8
14 Robson, Glenn 5 1640 1682 6.5 16 W ½ 7 Z ½ 4 W 0ff 5 Z ½ 8 W 0ff 12 Z ½ 2 W 1 1 Z ½ 6 W ½ 13 Z 0ff B1 17 W 1 10 Z 0ff 15 W ½ 9 Z 0ff 11 W 0ff 3 Z 0ff 0.5 2 52.25 3.0 8
15 Bruyneel, Anita 16 1335 1464 6.0 9 W 1 11 Z 0 3 W 0 16 Z 1 7 W 0ff 4 Z 0 5 W ½ 8 Z 1 12 W 0 2 Z 0 1 W 0 6 Z 0 13 W 0ff 14 Z ½ 17 W 1 10 Z 0 B1 - 4 38.50 0.5 8
16 Yperman, Jeffrey 13 1534 1421 4.5 14 Z ½ 17 W 1 10 Z ½ 15 W 0 9 Z 0 11 W 1 3 Z 0 B1 7 W 0 4 Z 0 5 W ½ 8 Z 0ff 12 W 0ff 2 Z 0 1 W 0 6 Z 0ff 13 W 0ff - 2 30.25 0.5 8
17 Deceuninck, Jean 17 1150 728 1.0 3 W 0 16 Z 0 7 W 0 4 Z 0 5 W 0 8 Z 0 12 W 0 2 Z 0 1 W 0ff 6 Z 0ff 13 W 0 14 Z 0 B1 10 W 0 15 Z 0 9 W 0 11 Z 0ff - 0 2.00 0.0 8
(©)FRBE-KBSB-v4.37 2020/04/01 (©) GMA 2015 Build : 2020/06/12 14:36