SwarLogo Jeugdschaakcriterium Brugge 2022 -8 SwarLogo
303
Organisator: Koninklijke Brugse Schaakkring
Arbiter: Geert Bailleul, Glenn Dayer
Toernooi: Zwitsers Rapid (9 Rondes)
Speeltempo: 30 min. QPF
Datums: van 27/12/2022 tot 28/12/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam #Ptn SB Buch Vsch. #Win
1
Van Heinsbergen, Jonathan
  1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
1 Z 1 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
2 Z 1 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
3 W 1 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
4 W 0 3 Gupta, Akul 1420 7.0
5 Z 0 7 Decraene, Eden 690 5.0
6 Z 1 11 Theys, Tristan 650 5.0
7 W 1 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
8 W 1 2 Li, Erik 660 7.0
9 Z 1 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
M 23564 0 Turnhout 7.0 39.00 51.00 34.0 7
2
Li, Erik
  2 Li, Erik 660 7.0
1 W 1 19 Soete, Joe 0 4.0
2 Z 1 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
3 W 1 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
4 Z 1 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
5 W 1 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
6 Z 1 7 Decraene, Eden 690 5.0
7 W 0 3 Gupta, Akul 1420 7.0
8 Z 0 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
9 W 1 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
M 23909 660 Geel 7.0 36.00 50.00 40.0 7
3
Gupta, Akul
  3 Gupta, Akul 1420 7.0
1 W 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
2 Z 0 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
3 W 1 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
4 Z 1 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
5 W 1 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
6 Z 1 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
7 Z 1 2 Li, Erik 660 7.0
8 W 1 7 Decraene, Eden 690 5.0
9 W 0 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
M 23771 1420 Rochade Eupen 7.0 35.50 48.00 36.0 7
4
Klimenko, Timur
  4 Klimenko, Timur 1177 6.5
1 Z 1 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
2 W 1 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
3 Z 0 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
4 W 1 16 Leigh, Odin 0 4.0
5 Z 0 2 Li, Erik 660 7.0
6 W 1 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
7 Z ½ 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
8 W 1 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
9 Z 1 3 Gupta, Akul 1420 7.0
M 24556 1177 LSV-Chesspirant 6.5 33.75 50.50 31.5 6
5
Iachim, Olegiu
  5 Iachim, Olegiu 0 6.0
1 Z 1 7 Decraene, Eden 690 5.0
2 W 1 3 Gupta, Akul 1420 7.0
3 Z 0 2 Li, Erik 660 7.0
4 W 1 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
5 W 0 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
6 Z 0 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
7 W 1 13 Boonen, Rayven 0 4.0
8 Z 1 16 Leigh, Odin 0 4.0
9 W 1 14 Smeyers, Wout 0 4.0
M 24776 0 Wavre 6.0 28.50 47.50 29.0 6
6
Verbeke, Basiel
  6 Verbeke, Basiel 680 5.5
1 Z 1 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
2 W 0 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
3 Z 1 12 Verachten, Samuel 0 4.0
4 W 1 13 Boonen, Rayven 0 4.0
5 Z 1 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
6 W 0 3 Gupta, Akul 1420 7.0
7 W ½ 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
8 Z 1 11 Theys, Tristan 650 5.0
9 Z 0 2 Li, Erik 660 7.0
M 23905 680 KGSRL Gent 5.5 24.25 48.50 30.5 5
7
Decraene, Eden
  7 Decraene, Eden 690 5.0
1 W 0 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
2 Z 1 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
3 W 1 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
4 Z 1 11 Theys, Tristan 650 5.0
5 W 1 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
6 W 0 2 Li, Erik 660 7.0
7 Z 1 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
8 Z 0 3 Gupta, Akul 1420 7.0
9 W 0 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
F 22448 690 LSV-Chesspirant 5.0 25.00 50.00 29.0 5
8
Deracourt, Kobe
  8 Deracourt, Kobe 620 5.0
1 Z 1 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
2 W 1 13 Boonen, Rayven 0 4.0
3 Z 1 16 Leigh, Odin 0 4.0
4 W 0 2 Li, Erik 660 7.0
5 Z 0 3 Gupta, Akul 1420 7.0
6 W 1 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
7 Z 0 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
8 W 0 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
9 Z 1 7 Decraene, Eden 690 5.0
M 23824 620 Geraardsbergen 5.0 21.50 47.50 29.0 5
9
Verscheure, Oscar
  9 Verscheure, Oscar 0 5.0
1 W 1 20 Orban Tyler 0 4.0
2 Z 0 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
3 Z 0 3 Gupta, Akul 1420 7.0
4 W 1 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
5 Z 1 12 Verachten, Samuel 0 4.0
6 W 1 16 Leigh, Odin 0 4.0
7 W 0 7 Decraene, Eden 690 5.0
8 Z 1 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
9 W 0 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
M 24691 0 Waregem 5.0 20.00 45.50 26.0 5
10
Batsaikhan, Huslen
  10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
1 W 0 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
2 Z 0 19 Soete, Joe 0 4.0
3 W 1 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
4 Z 1 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
5 W 1 14 Smeyers, Wout 0 4.0
6 Z 0 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
7 W 1 12 Verachten, Samuel 0 4.0
8 Z 0 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
9 W 1 16 Leigh, Odin 0 4.0
M 23466 630 Blankenberge 5.0 20.00 42.50 22.0 5
11
Theys, Tristan
  11 Theys, Tristan 650 5.0
1 Z 1 12 Verachten, Samuel 0 4.0
2 W 0 16 Leigh, Odin 0 4.0
3 Z 1 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
4 W 0 7 Decraene, Eden 690 5.0
5 Z 1 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
6 W 0 1 Van Heinsbergen, Jonathan 0 7.0
7 Z 1 20 Orban Tyler 0 4.0
8 W 0 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
9 W 1 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
M 21772 650 Westerlo 5.0 19.00 40.50 25.0 5
12
Verachten, Samuel
  12 Verachten, Samuel 0 4.0
1 W 0 11 Theys, Tristan 650 5.0
2 Z 1 14 Smeyers, Wout 0 4.0
3 W 0 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
4 Z 1 23 Claes, Paulien 0 2.0
5 W 0 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
6 Z 1 19 Soete, Joe 0 4.0
7 Z 0 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
8 W 1 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
9 Z 0 13 Boonen, Rayven 0 4.0
M 24983 0 Leuven Centraal 4.0 14.00 39.00 20.0 4
13
Boonen, Rayven
  13 Boonen, Rayven 0 4.0
1 W 1 14 Smeyers, Wout 0 4.0
2 Z 0 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
3 W 1 23 Claes, Paulien 0 2.0
4 Z 0 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
5 - A        
6 W 1 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
7 Z 0 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
8 Z 0 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
9 W 1 12 Verachten, Samuel 0 4.0
M 25710 0 Gistel 4.0 14.00 38.50 21.0 4
14
Smeyers, Wout
  14 Smeyers, Wout 0 4.0
1 Z 0 13 Boonen, Rayven 0 4.0
2 W 0 12 Verachten, Samuel 0 4.0
3 Z 1 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
4 W 1 20 Orban Tyler 0 4.0
5 Z 0 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
6 W 1 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
7 Z 0 16 Leigh, Odin 0 4.0
8 W 1 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
9 Z 0 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
M 24780 0 Leuven Centraal 4.0 13.50 37.00 19.0 4
15
Vanneste, Marie-Julie
  15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
1 W 0 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
2 Z 1 20 Orban Tyler 0 4.0
3 W 1 19 Soete, Joe 0 4.0
4 Z 0 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
5 W 0 11 Theys, Tristan 650 5.0
6 Z 0 13 Boonen, Rayven 0 4.0
7 W 1 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
8 Z 0 14 Smeyers, Wout 0 4.0
9 W 1 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
F 24579 0 KGSRL Gent 4.0 12.50 36.00 19.0 4
16
Leigh, Odin
  16 Leigh, Odin 0 4.0
1 W 1 23 Claes, Paulien 0 2.0
2 Z 1 11 Theys, Tristan 650 5.0
3 W 0 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
4 Z 0 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
5 W 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
6 Z 0 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
7 W 1 14 Smeyers, Wout 0 4.0
8 W 0 5 Iachim, Olegiu 0 6.0
9 Z 0 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
M 25706 0 KBSK Brugge 4.0 12.00 39.50 25.0 4
17
Iachim, Odeliu
  17 Iachim, Odeliu 0 4.0
1 W 0 4 Klimenko, Timur 1177 6.5
2 W 0 7 Decraene, Eden 690 5.0
3 Z 0 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
4 Z 1 19 Soete, Joe 0 4.0
5 W 1 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
6 Z 0 14 Smeyers, Wout 0 4.0
7 W 1 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
8 Z 0 12 Verachten, Samuel 0 4.0
9 Z 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
M 24778 0 Wavre 4.0 12.00 36.50 15.0 4
18
Pierar Beuten, Artuur
  18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
1 Z 1 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
2 W 0 2 Li, Erik 660 7.0
3 Z 0 7 Decraene, Eden 690 5.0
4 W 0 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
5 Z 0 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
6 Z 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
7 W 1 23 Claes, Paulien 0 2.0
8 W 1 20 Orban Tyler 0 4.0
9 Z 0 11 Theys, Tristan 650 5.0
M 24315 0 KBSK Brugge 4.0 11.00 37.00 18.0 4
19
Soete, Joe
  19 Soete, Joe 0 4.0
1 Z 0 2 Li, Erik 660 7.0
2 W 1 10 Batsaikhan, Huslen 630 5.0
3 Z 0 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
4 W 0 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
5 Z 0 20 Orban Tyler 0 4.0
6 W 0 12 Verachten, Samuel 0 4.0
7 W 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
8 Z 1 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
9 W 1 23 Claes, Paulien 0 2.0
M 24403 0 Blankenberge 4.0 9.50 32.50 14.0 4
20
Orban Tyler
  20 Orban Tyler 0 4.0
1 Z 0 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
2 W 0 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
3 W 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
4 Z 0 14 Smeyers, Wout 0 4.0
5 W 1 19 Soete, Joe 0 4.0
6 Z 1 23 Claes, Paulien 0 2.0
7 W 0 11 Theys, Tristan 650 5.0
8 Z 0 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
9 W 1 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
M 0 0 Bredene 4.0 8.50 30.50 17.0 4
21
Huylebroeck, Bavo
  21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
1 W 0 8 Deracourt, Kobe 620 5.0
2 Z 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
3 W 0 11 Theys, Tristan 650 5.0
4 Z 0 9 Verscheure, Oscar 0 5.0
5 W 1 23 Claes, Paulien 0 2.0
6 Z 0 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
7 Z 0 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
8 W 1 13 Boonen, Rayven 0 4.0
9 Z 0 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
M 22825 0 KBSK Brugge 3.0 7.50 32.00 15.0 3
22
D'Heere Dehens, Lewis
  22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
1 W 0 6 Verbeke, Basiel 680 5.5
2 Z 0 23 Claes, Paulien 0 2.0
3 W 0 14 Smeyers, Wout 0 4.0
4 Z 0 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
5 - B1        
6 W 1 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
7 Z 0 15 Vanneste, Marie-Julie 0 4.0
8 W 0 19 Soete, Joe 0 4.0
9 Z 0 20 Orban Tyler 0 4.0
M 25558 0 Blankenberge 2.0 5.00 29.50 9.0 1
23
Claes, Paulien
  23 Claes, Paulien 0 2.0
1 Z 0 16 Leigh, Odin 0 4.0
2 W 1 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
3 Z 0 13 Boonen, Rayven 0 4.0
4 W 0 12 Verachten, Samuel 0 4.0
5 Z 0 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
6 W 0 20 Orban Tyler 0 4.0
7 Z 0 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
8 W 1 24 Iachim, Angeliu 0 1.0
9 Z 0 19 Soete, Joe 0 4.0
F 25346 0 Mechelen 2.0 2.50 30.00 10.0 2
24
Iachim, Angeliu
  24 Iachim, Angeliu 0 1.0
1 Z 0 3 Gupta, Akul 1420 7.0
2 W 0 21 Huylebroeck, Bavo 0 3.0
3 Z 0 20 Orban Tyler 0 4.0
4 W 1 22 D'Heere Dehens, Lewis 0 2.0
5 Z 0 16 Leigh, Odin 0 4.0
6 W 0 18 Pierar Beuten, Artuur 0 4.0
7 Z 0 19 Soete, Joe 0 4.0
8 Z 0 23 Claes, Paulien 0 2.0
9 W 0 17 Iachim, Odeliu 0 4.0
M 24790 0 Wavre 1.0 1.50 33.50 6.0 1
25 A
Pierloot, Siebe
  25 Pierloot, Siebe 1036 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
M 22100 0 KOSK Oostende 0.0 0.00 27.00 0.0 0
26 A
Lukin, Arina
  26 Lukin, Arina 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
F 23550 0 Turnhout 0.0 0.00 27.00 0.0 0
27 A
Long, Alexandra
  27 Long, Alexandra 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
F 23347 0 Anderlecht 0.0 0.00 27.00 0.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Gupta, Akul 0.0 (1420) 1-0 Iachim, Angeliu 0.0 (0)
2 Iachim, Odeliu 0.0 (0) 0-1 Klimenko, Timur 0.0 (1177)
3 Decraene, Eden 0.0 (690) 0-1 Iachim, Olegiu 0.0 (0)
4 D'Heere Dehens, Lewis 0.0 (0) 0-1 Verbeke, Basiel 0.0 (680)
5 Li, Erik 0.0 (660) 1-0 Soete, Joe 0.0 (0)
6 Verachten, Samuel 0.0 (0) 0-1 Theys, Tristan 0.0 (650)
7 Batsaikhan, Huslen 0.0 (630) 0-1 Van Heinsbergen, Jonathan 0.0 (0)
8 Huylebroeck, Bavo 0.0 (0) 0-1 Deracourt, Kobe 0.0 (620)
9 Vanneste, Marie-Julie 0.0 (0) 0-1 Pierar Beuten, Artuur 0.0 (0)
10 Leigh, Odin 0.0 (0) 1-0 Claes, Paulien 0.0 (0)
11 Verscheure, Oscar 0.0 (0) 1-0 Orban Tyler 0.0 (0)
12 Boonen, Rayven 0.0 (0) 1-0 Smeyers, Wout 0.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Iachim, Olegiu 1.0 (0) 1-0 Gupta, Akul 1.0 (1420)
2 Klimenko, Timur 1.0 (1177) 1-0 Verscheure, Oscar 1.0 (0)
3 Verbeke, Basiel 1.0 (680) 0-1 Van Heinsbergen, Jonathan 1.0 (0)
4 Pierar Beuten, Artuur 1.0 (0) 0-1 Li, Erik 1.0 (660)
5 Theys, Tristan 1.0 (650) 0-1 Leigh, Odin 1.0 (0)
6 Deracourt, Kobe 1.0 (620) 1-0 Boonen, Rayven 1.0 (0)
7 Iachim, Odeliu 0.0 (0) 0-1 Decraene, Eden 0.0 (690)
8 Soete, Joe 0.0 (0) 1-0 Batsaikhan, Huslen 0.0 (630)
9 Orban Tyler 0.0 (0) 0-1 Vanneste, Marie-Julie 0.0 (0)
10 Claes, Paulien 0.0 (0) 1-0 D'Heere Dehens, Lewis 0.0 (0)
11 Smeyers, Wout 0.0 (0) 0-1 Verachten, Samuel 0.0 (0)
12 Iachim, Angeliu 0.0 (0) 0-1 Huylebroeck, Bavo 0.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Heinsbergen, Jonathan 2.0 (0) 1-0 Klimenko, Timur 2.0 (1177)
2 Li, Erik 2.0 (660) 1-0 Iachim, Olegiu 2.0 (0)
3 Leigh, Odin 2.0 (0) 0-1 Deracourt, Kobe 2.0 (620)
4 Gupta, Akul 1.0 (1420) 1-0 Verscheure, Oscar 1.0 (0)
5 Decraene, Eden 1.0 (690) 1-0 Pierar Beuten, Artuur 1.0 (0)
6 Verachten, Samuel 1.0 (0) 0-1 Verbeke, Basiel 1.0 (680)
7 Huylebroeck, Bavo 1.0 (0) 0-1 Theys, Tristan 1.0 (650)
8 Vanneste, Marie-Julie 1.0 (0) 1-0 Soete, Joe 1.0 (0)
9 Boonen, Rayven 1.0 (0) 1-0 Claes, Paulien 1.0 (0)
10 Batsaikhan, Huslen 0.0 (630) 1-0 Iachim, Odeliu 0.0 (0)
11 D'Heere Dehens, Lewis 0.0 (0) 0-1 Smeyers, Wout 0.0 (0)
12 Orban Tyler 0.0 (0) 1-0 Iachim, Angeliu 0.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Deracourt, Kobe 3.0 (620) 0-1 Li, Erik 3.0 (660)
2 Van Heinsbergen, Jonathan 3.0 (0) 0-1 Gupta, Akul 2.0 (1420)
3 Klimenko, Timur 2.0 (1177) 1-0 Leigh, Odin 2.0 (0)
4 Theys, Tristan 2.0 (650) 0-1 Decraene, Eden 2.0 (690)
5 Verbeke, Basiel 2.0 (680) 1-0 Boonen, Rayven 2.0 (0)
6 Iachim, Olegiu 2.0 (0) 1-0 Vanneste, Marie-Julie 2.0 (0)
7 Pierar Beuten, Artuur 1.0 (0) 0-1 Batsaikhan, Huslen 1.0 (630)
8 Claes, Paulien 1.0 (0) 0-1 Verachten, Samuel 1.0 (0)
9 Verscheure, Oscar 1.0 (0) 1-0 Huylebroeck, Bavo 1.0 (0)
10 Smeyers, Wout 1.0 (0) 1-0 Orban Tyler 1.0 (0)
11 Soete, Joe 1.0 (0) 0-1 Iachim, Odeliu 0.0 (0)
12 Iachim, Angeliu 0.0 (0) 1-0 D'Heere Dehens, Lewis 0.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Li, Erik 4.0 (660) 1-0 Klimenko, Timur 3.0 (1177)
2 Gupta, Akul 3.0 (1420) 1-0 Deracourt, Kobe 3.0 (620)
3 Decraene, Eden 3.0 (690) 1-0 Van Heinsbergen, Jonathan 3.0 (0)
4 Iachim, Olegiu 3.0 (0) 0-1 Verbeke, Basiel 3.0 (680)
5 Vanneste, Marie-Julie 2.0 (0) 0-1 Theys, Tristan 2.0 (650)
6 Batsaikhan, Huslen 2.0 (630) 1-0 Smeyers, Wout 2.0 (0)
7 Verachten, Samuel 2.0 (0) 0-1 Verscheure, Oscar 2.0 (0)
8 Leigh, Odin 2.0 (0) 1-0 Iachim, Angeliu 1.0 (0)
9 Huylebroeck, Bavo 1.0 (0) 1-0 Claes, Paulien 1.0 (0)
10 Iachim, Odeliu 1.0 (0) 1-0 Pierar Beuten, Artuur 1.0 (0)
11 Orban Tyler 1.0 (0) 1-0 Soete, Joe 1.0 (0)
  D'Heere Dehens, Lewis 0.0 (0) 1 Bye  
  Boonen, Rayven 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Decraene, Eden 4.0 (690) 0-1 Li, Erik 5.0 (660)
2 Verbeke, Basiel 4.0 (680) 0-1 Gupta, Akul 4.0 (1420)
3 Klimenko, Timur 3.0 (1177) 1-0 Iachim, Olegiu 3.0 (0)
4 Theys, Tristan 3.0 (650) 0-1 Van Heinsbergen, Jonathan 3.0 (0)
5 Deracourt, Kobe 3.0 (620) 1-0 Batsaikhan, Huslen 3.0 (630)
6 Verscheure, Oscar 3.0 (0) 1-0 Leigh, Odin 3.0 (0)
7 Boonen, Rayven 2.0 (0) 1-0 Vanneste, Marie-Julie 2.0 (0)
8 Smeyers, Wout 2.0 (0) 1-0 Iachim, Odeliu 2.0 (0)
9 Soete, Joe 1.0 (0) 0-1 Verachten, Samuel 2.0 (0)
10 D'Heere Dehens, Lewis 1.0 (0) 1-0 Huylebroeck, Bavo 2.0 (0)
11 Claes, Paulien 1.0 (0) 0-1 Orban Tyler 2.0 (0)
12 Iachim, Angeliu 1.0 (0) 0-1 Pierar Beuten, Artuur 1.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Li, Erik 6.0 (660) 0-1 Gupta, Akul 5.0 (1420)
2 Verbeke, Basiel 4.0 (680) ½-½ Klimenko, Timur 4.0 (1177)
3 Verscheure, Oscar 4.0 (0) 0-1 Decraene, Eden 4.0 (690)
4 Van Heinsbergen, Jonathan 4.0 (0) 1-0 Deracourt, Kobe 4.0 (620)
5 Orban Tyler 3.0 (0) 0-1 Theys, Tristan 3.0 (650)
6 Batsaikhan, Huslen 3.0 (630) 1-0 Verachten, Samuel 3.0 (0)
7 Leigh, Odin 3.0 (0) 1-0 Smeyers, Wout 3.0 (0)
8 Iachim, Olegiu 3.0 (0) 1-0 Boonen, Rayven 3.0 (0)
9 Vanneste, Marie-Julie 2.0 (0) 1-0 D'Heere Dehens, Lewis 2.0 (0)
10 Iachim, Odeliu 2.0 (0) 1-0 Huylebroeck, Bavo 2.0 (0)
11 Pierar Beuten, Artuur 2.0 (0) 1-0 Claes, Paulien 1.0 (0)
12 Soete, Joe 1.0 (0) 1-0 Iachim, Angeliu 1.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (27/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Gupta, Akul 6.0 (1420) 1-0 Decraene, Eden 5.0 (690)
2 Van Heinsbergen, Jonathan 5.0 (0) 1-0 Li, Erik 6.0 (660)
3 Klimenko, Timur 4.5 (1177) 1-0 Batsaikhan, Huslen 4.0 (630)
4 Theys, Tristan 4.0 (650) 0-1 Verbeke, Basiel 4.5 (680)
5 Deracourt, Kobe 4.0 (620) 0-1 Verscheure, Oscar 4.0 (0)
6 Leigh, Odin 4.0 (0) 0-1 Iachim, Olegiu 4.0 (0)
7 Smeyers, Wout 3.0 (0) 1-0 Vanneste, Marie-Julie 3.0 (0)
8 Verachten, Samuel 3.0 (0) 1-0 Iachim, Odeliu 3.0 (0)
9 Pierar Beuten, Artuur 3.0 (0) 1-0 Orban Tyler 3.0 (0)
10 Huylebroeck, Bavo 2.0 (0) 1-0 Boonen, Rayven 3.0 (0)
11 D'Heere Dehens, Lewis 2.0 (0) 0-1 Soete, Joe 2.0 (0)
12 Claes, Paulien 1.0 (0) 1-0 Iachim, Angeliu 1.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (28/12/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Gupta, Akul 7.0 (1420) 0-1 Klimenko, Timur 5.5 (1177)
2 Li, Erik 6.0 (660) 1-0 Verbeke, Basiel 5.5 (680)
3 Verscheure, Oscar 5.0 (0) 0-1 Van Heinsbergen, Jonathan 6.0 (0)
4 Decraene, Eden 5.0 (690) 0-1 Deracourt, Kobe 4.0 (620)
5 Iachim, Olegiu 5.0 (0) 1-0 Smeyers, Wout 4.0 (0)
6 Theys, Tristan 4.0 (650) 1-0 Pierar Beuten, Artuur 4.0 (0)
7 Batsaikhan, Huslen 4.0 (630) 1-0 Leigh, Odin 4.0 (0)
8 Boonen, Rayven 3.0 (0) 1-0 Verachten, Samuel 4.0 (0)
9 Vanneste, Marie-Julie 3.0 (0) 1-0 Huylebroeck, Bavo 3.0 (0)
10 Soete, Joe 3.0 (0) 1-0 Claes, Paulien 2.0 (0)
11 Orban Tyler 3.0 (0) 1-0 D'Heere Dehens, Lewis 2.0 (0)
12 Iachim, Angeliu 1.0 (0) 0-1 Iachim, Odeliu 3.0 (0)
  Long, Alexandra 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Lukin, Arina 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Pierloot, Siebe 0.0 (1036) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Van Heinsbergen, Jonathan (Rank: 22)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.23564
N-Elo0
FIDE-ID276219
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 1      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Gupta, Akul NED 1420 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Decraene, Eden BEL 690 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Theys, Tristan BEL 650 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
8 2      Li, Erik BEL 660 7.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
9 3      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 Z 1 7.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0815 51.0 Totaal 7.0 1.14 +5.86
Begin van de pagina

Li, Erik (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.23909
N-Elo660
FIDE-ID277320
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Soete, Joe BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 Z - 1 4.0 0.56 +0.44
5 1      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 W - 1 5.0 0.08 +0.92
6 1      Decraene, Eden BEL 690 5.0 Z 1 6.0 0.46 +0.54
7 1      Gupta, Akul NED 1420 7.0 W 0 6.0 0.08 -0.08
8 2      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 Z 0 6.0 0.92 -0.92
9 2      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 W 1 7.0 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0917 50.0 Totaal 7.0 5.33 +1.67
Begin van de pagina

Gupta, Akul (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.23771
N-Elo1420
FIDE-ID1084194
F-Elo1331
Landned  (ned)
Club(607) Rochade Eupen
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Li, Erik BEL 660 7.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
8 1      Decraene, Eden BEL 690 5.0 W 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 W 0 7.0 0.80 -0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0765 48.0 Totaal 7.0 8.16 -1.16
Begin van de pagina

Klimenko, Timur (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.24556
N-Elo1177
FIDE-ID34166114
F-Elo1165
Landukr  (ukr)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 3      Leigh, Odin BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Li, Erik BEL 660 7.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 3      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 3      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
9 1      Gupta, Akul NED 1420 7.0 Z 1 6.5 0.20 +0.80
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0847 50.5 Totaal 6.5 7.56 -1.06
Begin van de pagina

Iachim, Olegiu (Rank: 18)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.24776
N-Elo0
FIDE-ID278424
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decraene, Eden BEL 690 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 1      Gupta, Akul NED 1420 7.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2      Li, Erik BEL 660 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Leigh, Odin BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 5      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0925 47.0 Totaal 6.0 2.40 +3.60
Begin van de pagina

Verbeke, Basiel (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.23905
N-Elo680
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Gupta, Akul NED 1420 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
7 2      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
8 4      Theys, Tristan BEL 650 5.0 Z - 1 5.5 0.54 +0.46
9 2      Li, Erik BEL 660 7.0 Z 0 5.5 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0976 48.5 Totaal 5.5 5.83 -0.33
Begin van de pagina

Decraene, Eden (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.22448
N-Elo690
FIDE-ID268992
F-Elo1120
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Theys, Tristan BEL 650 5.0 Z - 1 3.0 0.56 +0.44
5 3      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Li, Erik BEL 660 7.0 W - 0 4.0 0.54 -0.54
7 3      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
8 1      Gupta, Akul NED 1420 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 4      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 W 0 5.0 0.60 -0.60
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0837 50.0 Totaal 5.0 6.38 -1.38
Begin van de pagina

Deracourt, Kobe (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.23824
N-Elo620
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Leigh, Odin BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Li, Erik BEL 660 7.0 W - 0 3.0 0.44 -0.44
5 2      Gupta, Akul NED 1420 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 W - 1 4.0 0.49 +0.51
7 4      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
8 5      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
9 4      Decraene, Eden BEL 690 5.0 Z - 1 5.0 0.40 +0.60
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0850 47.0 Totaal 5.0 6.01 -1.01
Begin van de pagina

Verscheure, Oscar (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.24691
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Orban Tyler 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Gupta, Akul NED 1420 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Leigh, Odin BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Decraene, Eden BEL 690 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 5      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
9 3      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0976 45.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina

Batsaikhan, Huslen (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.23466
N-Elo630
FIDE-ID273058
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Soete, Joe BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 10      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 7      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
7 6      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 3      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Leigh, Odin BEL 0 4.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0898 42.5 Totaal 5.0 7.03 -2.03
Begin van de pagina

Theys, Tristan (Rank: 7)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.21772
N-Elo650
FIDE-ID273112
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Leigh, Odin BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 7      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Decraene, Eden BEL 690 5.0 W - 0 2.0 0.44 -0.44
5 5      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Van Heinsbergen, Jonathan BEL 0 7.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 5      Orban Tyler 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 4      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 W - 0 4.0 0.46 -0.46
9 6      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 W 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0685 40.5 Totaal 5.0 7.34 -2.34
Begin van de pagina

Verachten, Samuel (Rank: 21)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.24983
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Theys, Tristan BEL 650 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Claes, Paulien BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Soete, Joe BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
8 8      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 8      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0653 38.5 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina

Boonen, Rayven (Rank: 27)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.25710
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Gistel
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Claes, Paulien BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5        Afwezig           0 2.0    
6 7      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 10      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 8      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0650 33.5 Totaal 4.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina

Smeyers, Wout (Rank: 13)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.24780
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Orban Tyler 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Leigh, Odin BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 7      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 5      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0630 37.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Vanneste, Marie-Julie (Rank: 10)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.24579
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Orban Tyler 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Soete, Joe BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 5      Theys, Tristan BEL 650 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 7      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 9      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0650 36.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Leigh, Odin (Rank: 25)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.25706
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Claes, Paulien BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Theys, Tristan BEL 650 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
7 7      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Iachim, Olegiu BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 7      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0769 39.5 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina

Iachim, Odeliu (Rank: 17)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.24778
N-Elo0
FIDE-ID278416
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Klimenko, Timur UKR 1177 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Decraene, Eden BEL 690 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 11      Soete, Joe BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 12      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0832 36.5 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina

Pierar Beuten, Artuur (Rank: 24)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.24315
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Li, Erik BEL 660 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Decraene, Eden BEL 690 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 11      Claes, Paulien BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 9      Orban Tyler 0 4.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Theys, Tristan BEL 650 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0657 37.0 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina

Soete, Joe (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.24403
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Li, Erik BEL 660 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Batsaikhan, Huslen BEL 630 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 8      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Orban Tyler 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
8 11      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 10      Claes, Paulien BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0645 33.0 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina

Orban Tyler (Rank: 26)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Land  ()
Club(307) Bredene
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Soete, Joe BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Claes, Paulien BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Theys, Tristan BEL 650 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
8 9      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 11      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0650 31.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Huylebroeck, Bavo (Rank: 23)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.22825
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Deracourt, Kobe BEL 620 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Theys, Tristan BEL 650 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Verscheure, Oscar BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Claes, Paulien BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
8 10      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 9      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0635 32.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina

D'Heere Dehens, Lewis (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.25558
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Verbeke, Basiel BEL 680 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Claes, Paulien BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Smeyers, Wout BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 10      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Vanneste, Marie-Julie BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
8 11      Soete, Joe BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 11      Orban Tyler 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0680 27.5 Totaal 2.0 3.58 -2.58
Begin van de pagina

Claes, Paulien (Rank: 11)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.25346
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Leigh, Odin BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Boonen, Rayven BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Verachten, Samuel BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 9      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Orban Tyler 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Iachim, Angeliu BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
9 10      Soete, Joe BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina

Iachim, Angeliu (Rank: 16)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.24790
N-Elo0
FIDE-ID278408
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(952) Wavre
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Gupta, Akul NED 1420 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Huylebroeck, Bavo BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Orban Tyler 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      D'Heere Dehens, Lewis BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 8      Leigh, Odin BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Pierar Beuten, Artuur BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Soete, Joe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Claes, Paulien BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 12      Iachim, Odeliu BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 34.0 Totaal 1.0 4.08 -3.08
Begin van de pagina

Pierloot, Siebe (Rank: 3)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.22100
N-Elo0
FIDE-ID273082
F-Elo1036
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Lukin, Arina (Rank: 14)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.23550
N-Elo0
FIDE-ID276529
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Long, Alexandra (Rank: 15)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.23347
N-Elo0
FIDE-ID273147
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
CategorieJeugd -8

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Van Heinsbergen, Jonathan 22 0 945 7.0 10 Z 1 6 Z 1 4 W 1 3 W 0 7 Z 0 11 Z 1 8 W 1 2 W 1 9 Z 1 39.00 51.00 34.0 7
2 Li, Erik 6 660 792 7.0 19 W 1 18 Z 1 5 W 1 8 Z 1 4 W 1 7 Z 1 3 W 0 1 Z 0 6 W 1 36.00 50.00 40.0 7
3 Gupta, Akul 1 1420 1257 7.0 24 W 1 5 Z 0 9 W 1 1 Z 1 8 W 1 6 Z 1 2 Z 1 7 W 1 4 W 0 35.50 48.00 36.0 7
4 Klimenko, Timur 2 1177 1014 6.5 17 Z 1 9 W 1 1 Z 0 16 W 1 2 Z 0 5 W 1 6 Z ½ 10 W 1 3 Z 1 33.75 50.50 31.5 6
5 Iachim, Olegiu 18 0 639 6.0 7 Z 1 3 W 1 2 Z 0 15 W 1 6 W 0 4 Z 0 13 W 1 16 Z 1 14 W 1 28.50 47.50 29.0 6
6 Verbeke, Basiel 5 680 621 5.5 22 Z 1 1 W 0 12 Z 1 13 W 1 5 Z 1 3 W 0 4 W ½ 11 Z 1 2 Z 0 24.25 48.50 30.5 5
7 Decraene, Eden 4 690 540 5.0 5 W 0 17 Z 1 18 W 1 11 Z 1 1 W 1 2 W 0 9 Z 1 3 Z 0 8 W 0 25.00 50.00 29.0 5
8 Deracourt, Kobe 9 620 499 5.0 21 Z 1 13 W 1 16 Z 1 2 W 0 3 Z 0 10 W 1 1 Z 0 9 W 0 7 Z 1 21.50 47.50 29.0 5
9 Verscheure, Oscar 12 0 477 5.0 20 W 1 4 Z 0 3 Z 0 21 W 1 12 Z 1 16 W 1 7 W 0 8 Z 1 1 W 0 20.00 45.50 26.0 5
10 Batsaikhan, Huslen 8 630 405 5.0 1 W 0 19 Z 0 17 W 1 18 Z 1 14 W 1 8 Z 0 12 W 1 4 Z 0 16 W 1 20.00 42.50 22.0 5
11 Theys, Tristan 7 650 390 5.0 12 Z 1 16 W 0 21 Z 1 7 W 0 15 Z 1 1 W 0 20 Z 1 6 W 0 18 W 1 19.00 40.50 25.0 5
12 Verachten, Samuel 21 0 182 4.0 11 W 0 14 Z 1 6 W 0 23 Z 1 9 W 0 19 Z 1 10 Z 0 17 W 1 13 Z 0 14.00 39.00 20.0 4
13 Boonen, Rayven 27 0 163 4.0 14 W 1 8 Z 0 23 W 1 6 Z 0 A 15 W 1 5 Z 0 21 Z 0 12 W 1 14.00 38.50 21.0 4
14 Smeyers, Wout 13 0 34 4.0 13 Z 0 12 W 0 22 Z 1 20 W 1 10 Z 0 17 W 1 16 Z 0 15 W 1 5 Z 0 13.50 37.00 19.0 4
15 Vanneste, Marie-Julie 10 0 36 4.0 18 W 0 20 Z 1 19 W 1 5 Z 0 11 W 0 13 Z 0 22 W 1 14 Z 0 21 W 1 12.50 36.00 19.0 4
16 Leigh, Odin 25 0 306 4.0 23 W 1 11 Z 1 8 W 0 4 Z 0 24 W 1 9 Z 0 14 W 1 5 W 0 10 Z 0 12.00 39.50 25.0 4
17 Iachim, Odeliu 17 0 241 4.0 4 W 0 7 W 0 10 Z 0 19 Z 1 18 W 1 14 Z 0 21 W 1 12 Z 0 24 Z 1 12.00 36.50 15.0 4
18 Pierar Beuten, Artuur 24 0 256 4.0 15 Z 1 2 W 0 7 Z 0 10 W 0 17 Z 0 24 Z 1 23 W 1 20 W 1 11 Z 0 11.00 37.00 18.0 4
19 Soete, Joe 20 0 107 4.0 2 Z 0 10 W 1 15 Z 0 17 W 0 20 Z 0 12 W 0 24 W 1 22 Z 1 23 W 1 9.50 32.50 14.0 4
20 Orban Tyler 26 0 36 4.0 9 Z 0 15 W 0 24 W 1 14 Z 0 19 W 1 23 Z 1 11 W 0 18 Z 0 22 W 1 8.50 30.50 17.0 4
21 Huylebroeck, Bavo 23 0 16 3.0 8 W 0 24 Z 1 11 W 0 9 Z 0 23 W 1 22 Z 0 17 Z 0 13 W 1 15 Z 0 7.50 32.00 15.0 3
22 D'Heere Dehens, Lewis 19 0 -237 2.0 6 W 0 23 Z 0 14 W 0 24 Z 0 B1 21 W 1 15 Z 0 19 W 0 20 Z 0 5.00 29.50 9.0 1
23 Claes, Paulien 11 0 -220 2.0 16 Z 0 22 W 1 13 Z 0 12 W 0 21 Z 0 20 W 0 18 Z 0 24 W 1 19 Z 0 2.50 30.00 10.0 2
24 Iachim, Angeliu 16 0 -193 1.0 3 Z 0 21 W 0 20 Z 0 22 W 1 16 Z 0 18 W 0 19 Z 0 23 Z 0 17 W 0 1.50 33.50 6.0 1
25 Pierloot, Siebe 3 1036 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 27.00 0.0 0
26 Lukin, Arina 14 0 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 27.00 0.0 0
27 Long, Alexandra 15 0 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 27.00 0.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.57 2022/12/21 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/12/28 16:42