SwarLogo Brugse Meesters 2021 Open SwarLogo
303
Organisator: KBSK
Arbiter: Deleyn Gunter, Stefano Ganci, Marc Jongerius, Tom Wuyts, Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Datums: van 14/08/2021 tot 20/08/2021
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, OR, #Win
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Titel Naam Voornaam Geslacht EloUsed Cat Land PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB OR #Win
1 Roebers, Eline F 2173 -2200 ned 7.5 2451 50.00 54.00 43.25 - 7
2 FM Ivanov, Mike M 2195 -2200 can 7.5 2438 50.00 54.00 43.00 - 7
3 IM Kambrath, Yannick M 2375 +2200 fra 7.5 2460 48.50 52.00 42.75 - 7
4 IM Geirnaert, Steven M 2422 +2200 bel 7.0 2383 46.50 51.50 36.25 - 6
5 FM Hamblok, Roel M 2221 +2200 bel 6.5 2252 49.50 53.50 35.75 - 6
6 IM Leenhouts, Koen M 2414 +2200 ned 6.5 2369 49.00 53.50 37.00 - 5
7 FM Cools, Gorik M 2236 +2200 bel 6.5 2335 49.00 53.50 36.75 - 5
8 Wachinger, Nikolas M 2374 +2200 ger 6.5 2305 47.00 51.00 34.75 - 5
9 IM Carlstedt, Jonathan M 2442 +2200 ger 6.5 2370 45.50 50.00 34.25 - 6
10 FM Van Mechelen, Jan M 2201 +2200 bel 6.5 2272 43.50 47.50 30.00 - 5
11 FM Roos, Adrian M 2303 +2200 bel 6.5 2191 42.00 46.00 33.00 - 5
12 Maugenest, Ghislain M 2031 -2200 fra 6.5 2069 38.50 42.00 28.50 - 6
13 Bosboom, Ardin M 2005 -2200 ned 6.0 2198 47.00 51.00 31.75 - 5
14 Gijsen, Stief M 2196 -2200 bel 6.0 2237 47.00 51.00 31.00 - 5
15 FM Tomov, Georgi M 2343 +2200 bul 6.0 2244 47.00 50.00 29.75 - 5
16 IM Ondersteijn, Niels M 2376 +2200 ned 6.0 2234 43.50 46.50 29.50 - 6
17 WFM Fischer, Julie F 2073 -2200 fra 6.0 2248 42.50 46.50 27.50 - 6
18 GM Legky, Nikolay A M 2402 +2200 fra 6.0 2163 40.00 43.50 27.00 - 6
19 Dreelinck, Jacob M 1999 -2000 bel 6.0 2099 40.00 43.00 27.75 - 4
20 Faybish, Nimrod M 2198 -2200 bel 6.0 2097 39.00 42.00 27.50 - 5
21 WIM Goossens, Hanne F 2122 -2200 bel 6.0 2142 39.00 42.00 23.50 - 6
22 FM Daels, Marc M 2188 -2200 bel 6.0 2060 37.00 39.50 24.00 - 6
23 FM Van Hoolandt, Patrick M 2010 -2200 mnc 5.5 2241 46.00 49.50 26.75 - 5
24 FM Voege, Tobias M 2321 +2200 ger 5.5 2212 45.50 50.00 28.25 - 4
25 Yeh, Timo M 1819 -2000 ned 5.5 2194 44.00 48.00 24.25 - 4
26 Hulshof, Peter M 2184 -2200 ned 5.5 2105 43.50 46.50 23.50 - 3
27 Godde, Matthias M 2024 -2200 bel 5.5 2015 43.50 46.00 24.00 - 5
28 Vallet, Marc M 2181 -2200 fra 5.5 2096 43.00 47.00 26.50 - 4
29 FM Goormachtigh, Johan M 2158 -2200 bel 5.5 2100 43.00 46.00 26.25 - 4
30 Gillot, Florent M 1964 -2000 bel 5.5 2182 42.50 44.50 25.25 - 3
31 Sonneveld, David M 1589 -2000 ned 5.5 2029 41.50 46.00 27.50 - 3
32 Vandendriessche, Jan M 2055 -2200 bel 5.5 1995 39.50 42.50 23.00 - 4
33 Follesa, Enrico M 2119 -2200 bel 5.5 2040 39.50 42.00 22.25 - 4
34 Schoeneshoefer, Adrian M 1945 -2000 ger 5.5 2129 39.50 40.00 21.00 - 4
35 Stinis, Steven M 2182 -2200 bel 5.5 2001 36.50 40.50 24.25 - 4
36 Stevens, Christian M 2049 -2200 fra 5.5 2070 36.50 39.50 20.75 - 4
37 Doraszelski, Alexander M 1879 -2000 ger 5.0 2161 46.00 50.00 25.50 - 4
38 Green, Michael M 1955 -2000 eng 5.0 2112 46.00 49.00 24.75 - 4
39 Rogge, Parcival M 1964 -2000 bel 5.0 2077 43.50 46.50 21.50 - 4
40 Van Foreest, Machteld F 2161 -2200 ned 5.0 2104 42.50 45.00 22.50 - 4
41 Warnaar, Alisha F 1857 -2000 ned 5.0 2121 41.00 45.00 22.75 - 4
42 Pham, Khoi M 2128 -2200 ned 5.0 2058 41.00 44.50 22.50 - 4
43 Kumar, Prajit Sai M 1697 -2000 ned 5.0 2061 41.00 44.50 21.75 - 4
44 Akulov, Lev M 1927 -2000 bel 5.0 2113 41.00 43.50 24.25 - 2
45 Dreelinck, Adriaan M 1863 -2000 bel 5.0 2050 40.50 41.00 19.25 - 3
46 Maltezeanu, Stefan M 2169 -2200 lux 5.0 2035 40.00 42.00 18.50 - 4
47 Krygelmans, Johan M 2094 -2200 bel 5.0 2030 39.50 43.50 22.25 - 3
48 FM Lacrosse, Marc M 2056 -2200 bel 5.0 2012 39.50 42.00 19.00 - 3
49 Ouaki, Mark M 2081 -2200 bel 5.0 1969 39.50 41.50 19.50 - 3
50 Terryn, Ezra M 2155 -2200 bel 5.0 2065 39.00 42.00 20.50 - 3
51 Faybish, Benjamin M 2005 -2200 bel 5.0 1961 39.00 42.00 20.25 - 4
52 Duson, Robin F 1990 -2000 ned 5.0 1940 39.00 41.00 18.00 - 4
53 Labruyere, Roger M 2045 -2200 ned 5.0 1979 38.50 41.50 19.75 - 2
54 Cornelisse, John M 2215 +2200 ned 5.0 1981 37.00 40.50 19.50 - 5
55 Cocquyt, Tijs M 2106 -2200 bel 5.0 1948 37.00 39.50 18.50 - 5
56 Bleys, Michiel M 2140 -2200 bel 5.0 1955 36.00 39.00 18.50 - 5
57 Bianchi, Guillaume M 2200 +2200 fra 5.0 1959 35.50 39.00 20.25 - 3
58 Hakvoort, Elco M 2124 -2200 ned 5.0 1924 35.50 38.00 19.00 - 4
59 Surmont, Yves M 2006 -2200 bel 5.0 1897 35.00 38.00 20.00 - 4
60 Vandeputte, Samuel M 1768 -2000 bel 5.0 1992 34.00 37.00 16.00 - 4
61 Toure, Vasanth M 2132 -2200 fra 5.0 1927 33.50 36.50 18.50 - 3
62 Wiebe, Daniel M 1988 -2000 can 4.5 2073 43.50 47.00 20.25 - 4
63 Van Vliet, Dennis M 2092 -2200 bel 4.5 2045 42.00 45.50 19.75 - 4
64 Artola Pola, Gerardo M 1997 -2000 arg 4.5 2171 42.00 45.50 18.00 - 3
65 Van De Lagemaat, Arend M 1965 -2000 ned 4.5 1991 41.50 45.00 20.50 - 4
66 Vanden Bussche, Steven M 2035 -2200 bel 4.5 1992 41.00 44.00 18.00 - 4
67 Pouleyn, Floris M 1684 -2000 bel 4.5 1947 39.00 42.50 19.25 - 3
68 Paes, Martijn M 1773 -2000 bel 4.5 1995 39.00 42.00 18.00 - 4
69 Beukema, Constantijn M 1870 -2000 bel 4.5 1914 38.00 41.00 16.50 - 3
70 Vintioen, Ben M 1887 -2000 bel 4.5 1912 37.50 41.00 18.00 - 3
71 Van Der Hagen, Loek M 2060 -2200 ned 4.5 1886 37.00 40.00 17.25 - 3
72 Musabayeva, Diana F 1873 -2000 bel 4.5 1881 37.00 39.00 16.50 - 3
73 De Block, Fabio M 2060 -2200 bel 4.5 1850 36.50 39.50 15.00 - 2
74 Carpentier, Julian M 1764 -2000 bel 4.5 1992 35.50 38.50 18.50 - 3
75 Petri, Ben-Luca M 1826 -2000 ger 4.5 1937 34.00 36.00 15.75 - 4
76 Kruijf, Caspar M 1991 -2000 ned 4.5 1771 33.50 37.00 18.75 - 1
77 Groot, Pim M 1913 -2000 ned 4.5 1802 32.00 35.00 16.50 - 4
78 Roels, Frederik M 1940 -2000 bel 4.5 1848 30.50 33.50 14.50 - 4
79 Hazenberg, Frans M 1944 -2000 ned 4.5 1849 29.00 31.50 13.50 - 3
80 Van Akkeren, Arno M 2037 -2200 ned 4.0 1934 43.00 46.00 19.00 - 3
81 Verboven, Wout M 1892 -2000 bel 4.0 2016 42.50 45.50 19.50 - 1
82 Danckaert, Luc M 1954 -2000 bel 4.0 2028 41.00 43.00 17.00 - 3
83 Peeters, Tim M 2018 -2200 bel 4.0 1903 40.50 43.50 15.25 - 3
84 Decrop, Hendrik M 1977 -2000 bel 4.0 1909 39.00 41.00 14.50 - 3
85 Liveyns, Rune M 1873 -2000 bel 4.0 1964 38.50 41.50 16.50 - 4
86 Barbier, Astrid F 1931 -2000 bel 4.0 1889 38.50 41.00 12.00 - 3
87 De Rycke, Tyani F 1856 -2000 bel 4.0 1997 38.00 41.00 16.00 - 3
88 Wlogalski, Olivier M 1871 -2000 bel 4.0 1856 38.00 38.50 11.50 - 4
89 Stuij, Leon M 1956 -2000 ned 4.0 1885 37.50 39.50 14.50 - 3
90 Cuvelier, Annelies F 1906 -2000 bel 4.0 1880 37.00 40.00 14.25 - 3
91 Barbier, Wiebke F 1979 -2000 bel 4.0 1885 37.00 39.00 13.00 - 3
92 Dgebuadze, Marie F 1857 -2000 bel 4.0 1857 37.00 39.00 12.50 - 2
93 Lebret, Loriane F 1672 -2000 fra 4.0 1901 36.00 38.00 13.75 - 3
94 Vantorre, Nils M 1652 -2000 bel 4.0 1916 35.50 38.50 16.25 - 3
95 Van Nie, Jonathan M 1937 -2000 ned 4.0 1960 35.50 38.50 14.00 - 3
96 Van Herck, Marcel M 2037 -2200 bel 4.0 1811 35.00 38.00 14.00 - 3
97 Akulova, Alicia F 1823 -2000 bel 4.0 1892 35.00 37.00 13.75 - 2
98 De Zoeten, Cato F 1881 -2000 ned 4.0 1882 35.00 37.00 11.00 - 4
99 De Cocq, Ramin M 1831 -2000 bel 4.0 1870 34.00 36.00 13.75 - 3
100 Van Veelen, Jouke M 2107 -2200 ned 4.0 1799 33.50 36.50 13.75 - 3
101 Heldenbergh, Nils M 1887 -2000 bel 4.0 1817 33.00 35.50 12.25 - 3
102 Mechkor, Mohamed M 1674 -2000 bel 3.5 1884 39.00 42.00 14.50 - 3
103 Van Staden, Mildo M 1812 -2000 ned 3.5 1916 37.50 40.00 14.00 - 2
104 Barzeele, Raf M 1934 -2000 bel 3.5 1791 36.50 39.50 11.50 - 2
105 Govoreanu, Matei M 1731 -2000 bel 3.5 1851 33.00 35.50 12.50 - 2
106 Neirynck, Arthur M 1563 -2000 bel 3.5 1811 33.00 35.50 10.75 - 3
107 Hematyar, Fardin M 1729 -2000 ned 3.5 1812 32.50 35.50 11.50 - 3
108 Dierckens, Sarah F 1826 -2000 bel 3.5 1773 32.50 34.50 8.75 - 3
109 Polin, Giulia F 1807 -2000 ita 3.5 1793 31.50 32.00 10.25 - 2
110 Bultijnck, Kristoff M 1605 -2000 bel 3.5 1804 30.50 33.00 10.25 - 3
111 De Reese, Elias M 1901 -2000 bel 3.5 1691 28.50 30.50 8.00 - 3
112 Pincket, Michael M 1887 -2000 bel 3.0 1845 39.00 42.00 13.75 - 2
113 Bertram, Johannes M 1936 -2000 ger 3.0 1878 37.50 40.50 14.00 - 2
114 Goossens, Senne M 1675 -2000 bel 3.0 1806 37.00 40.00 12.75 - 2
115 De Reymaeker, Walter M 1853 -2000 bel 3.0 1778 35.00 37.00 8.00 - 3
116 Ranc, Florian M 1799 -2000 fra 3.0 1840 34.50 38.00 12.25 - 2
117 Peeters, Alex M 1780 -2000 bel 3.0 1806 34.00 36.50 9.50 - 3
118 Willen, Ronny M 1792 -2000 bel 3.0 1764 33.50 36.50 10.50 - 2
119 Hakvoort, Remy M 1859 -2000 ned 3.0 1698 32.50 33.00 5.50 - 3
120 Pu, Linden M 1814 -2000 bel 3.0 1747 31.50 32.00 8.25 - 2
121 Van Foreest, Nanne M 1843 -2000 ned 3.0 1739 31.00 33.00 7.75 - 2
122 Hubers, Daan M 1695 -2000 ned 3.0 1717 29.00 31.50 8.00 - 3
123 Uneken, Bert M 1842 -2000 ned 3.0 1649 29.00 31.00 7.75 - 2
124 Timmermans, Daniel M 1929 -2000 bel 2.5 1730 35.00 37.50 6.50 - 2
125 Norden, Marc M 1743 -2000 ned 2.5 1689 32.00 34.00 7.00 - 2
126 Verhaeghe, Philip M 1873 -2000 bel 2.5 1629 31.00 33.00 8.00 - 1
127 Cohn, Samuel M 1864 -2000 ned 2.5 1607 30.50 32.50 5.25 - 2
128 Petralia, Fabio M 1846 -2000 bel 2.5 1581 29.50 31.50 6.25 - 1
129 Van Dael, Jonas M 1866 -2000 bel 2.5 1543 28.50 30.50 6.75 - 1
130 Attinger, Roman M 1655 -2000 ned 2.5 1636 25.00 27.00 5.50 - 1
131 Faverey, Eddy M 1603 -2000 ned 2.5 1552 24.00 26.00 5.50 - 1
132 Meysman, Kaito M 1458 -2000 bel 2.5 1472 24.00 24.50 3.50 - 1
133 Visser, Wouter M 1535 -2000 ned 2.0 1651 31.00 33.00 5.25 - 1
134 Liessens, Tom M 1857 -2000 bel 2.0 1654 30.50 32.50 6.25 - 1
135 Yeh, Nora F 1373 -2000 ned 2.0 1290 28.50 29.00 2.00 - 0
136 Nica, Radu-Catalin M 1450 -2000 bel 2.0 1487 25.50 26.00 2.75 - 1
137 Admiraal, Ruurd M 1118 -2000 ned 1.0 702 30.00 32.00 3.00 - 0
138 Larsen, Harald M 1915 -2000 bel 0.0 1503 27.50 28.50 0.00 - 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (14/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Carlstedt, Jonathan 0.0 (2442) 1-0 Hazenberg, Frans 0.0 (1944)
2 Roels, Frederik 0.0 (1940) 0-1 Leenhouts, Koen 0.0 (2414)
3 Legky, Nikolay A 0.0 (2402) 1-0 Van Nie, Jonathan 0.0 (1937)
4 Bertram, Johannes 0.0 (1936) 1-0 Ondersteijn, Niels 0.0 (2376)
5 Kambrath, Yannick 0.0 (2375) 1-0 Barzeele, Raf 0.0 (1934)
6 Barbier, Astrid 0.0 (1931) 0-1 Wachinger, Nikolas 0.0 (2374)
7 Tomov, Georgi 0.0 (2343) 1-0 Timmermans, Daniel 0.0 (1929)
8 Akulov, Lev 0.0 (1927) ½-½ Voege, Tobias 0.0 (2321)
9 Roos, Adrian 0.0 (2303) 1-0 Larsen, Harald 0.0 (1915)
10 Groot, Pim 0.0 (1913) 0-1 Cools, Gorik 0.0 (2236)
11 Hamblok, Roel 0.0 (2221) 1-0 Cuvelier, Annelies 0.0 (1906)
12 De Reese, Elias 0.0 (1901) 0-1 Cornelisse, John 0.0 (2215)
13 Van Mechelen, Jan 0.0 (2201) ½-½ Verboven, Wout 0.0 (1892)
14 Heldenbergh, Nils 0.0 (1887) 0-1 Bianchi, Guillaume 0.0 (2200)
15 Faybish, Nimrod 0.0 (2198) 0-1 Pincket, Michael 0.0 (1887)
16 Vintioen, Ben 0.0 (1887) 0-1 Gijsen, Stief 0.0 (2196)
17 Ivanov, Mike 0.0 (2195) 1-0 De Zoeten, Cato 0.0 (1881)
18 Doraszelski, Alexander 0.0 (1879) 1-0 Daels, Marc 0.0 (2188)
19 Hulshof, Peter 0.0 (2184) 1-0 Verhaeghe, Philip 0.0 (1873)
20 Liveyns, Rune 0.0 (1873) 0-1 Stinis, Steven 0.0 (2182)
21 Vallet, Marc 0.0 (2181) 1-0 Musabayeva, Diana 0.0 (1873)
22 Wlogalski, Olivier 0.0 (1871) 0-1 Roebers, Eline 0.0 (2173)
23 Maltezeanu, Stefan 0.0 (2169) 1-0 Van Dael, Jonas 0.0 (1866)
24 Cohn, Samuel 0.0 (1864) 0-1 Van Foreest, Machteld 0.0 (2161)
25 Goormachtigh, Johan 0.0 (2158) 1-0 Dreelinck, Adriaan 0.0 (1863)
26 Hakvoort, Remy 0.0 (1859) 0-1 Terryn, Ezra 0.0 (2155)
27 Bleys, Michiel 0.0 (2140) 0-1 Warnaar, Alisha 0.0 (1857)
28 Liessens, Tom 0.0 (1857) 0-1 Toure, Vasanth 0.0 (2132)
29 Pham, Khoi 0.0 (2128) 1-0 Dgebuadze, Marie 0.0 (1857)
30 De Rycke, Tyani 0.0 (1856) 1-0 Hakvoort, Elco 0.0 (2124)
31 Goossens, Hanne 0.0 (2122) 1-0 De Reymaeker, Walter 0.0 (1853)
32 Petralia, Fabio 0.0 (1846) 0-1 Follesa, Enrico 0.0 (2119)
33 Van Veelen, Jouke 0.0 (2107) 1-0 Van Foreest, Nanne 0.0 (1843)
34 Uneken, Bert 0.0 (1842) 0-1 Cocquyt, Tijs 0.0 (2106)
35 Krygelmans, Johan 0.0 (2094) 1-0 De Cocq, Ramin 0.0 (1831)
36 Dierckens, Sarah 0.0 (1826) 0-1 Van Vliet, Dennis 0.0 (2092)
37 Ouaki, Mark 0.0 (2081) 1-0 Petri, Ben-Luca 0.0 (1826)
38 Akulova, Alicia 0.0 (1823) 0-1 Fischer, Julie 0.0 (2073)
39 Van Der Hagen, Loek 0.0 (2060) 0-1 Yeh, Timo 0.0 (1819)
40 Pu, Linden 0.0 (1814) 0-1 De Block, Fabio 0.0 (2060)
41 Lacrosse, Marc 0.0 (2056) ½-½ Van Staden, Mildo 0.0 (1812)
42 Polin, Giulia 0.0 (1807) ½-½ Vandendriessche, Jan 0.0 (2055)
43 Stevens, Christian 0.0 (2049) 1-0 Ranc, Florian 0.0 (1799)
44 Willen, Ronny 0.0 (1792) ½-½ Labruyere, Roger 0.0 (2045)
45 Van Herck, Marcel 0.0 (2037) 1-0 Peeters, Alex 0.0 (1780)
46 Paes, Martijn 0.0 (1773) 0-1 Van Akkeren, Arno 0.0 (2037)
47 Vanden Bussche, Steven 0.0 (2035) 1-0 Vandeputte, Samuel 0.0 (1768)
48 Carpentier, Julian 0.0 (1764) 1-0 Maugenest, Ghislain 0.0 (2031)
49 Godde, Matthias 0.0 (2024) 1-0 Norden, Marc 0.0 (1743)
50 Govoreanu, Matei 0.0 (1731) 0-1 Peeters, Tim 0.0 (2018)
51 Van Hoolandt, Patrick 0.0 (2010) 1-0 Hematyar, Fardin 0.0 (1729)
52 Kumar, Prajit Sai 0.0 (1697) 1-0 Surmont, Yves 0.0 (2006)
53 Faybish, Benjamin 0.0 (2005) 1-0 Hubers, Daan 0.0 (1695)
54 Pouleyn, Floris 0.0 (1684) 0-1 Bosboom, Ardin 0.0 (2005)
55 Dreelinck, Jacob 0.0 (1999) ½-½ Goossens, Senne 0.0 (1675)
56 Mechkor, Mohamed 0.0 (1674) 0-1 Artola Pola, Gerardo 0.0 (1997)
57 Kruijf, Caspar 0.0 (1991) 0-1 Lebret, Loriane 0.0 (1672)
58 Attinger, Roman 0.0 (1655) 0-1 Duson, Robin 0.0 (1990)
59 Wiebe, Daniel 0.0 (1988) 1-0 Vantorre, Nils 0.0 (1652)
60 Bultijnck, Kristoff 0.0 (1605) 0-1 Barbier, Wiebke 0.0 (1979)
61 Decrop, Hendrik 0.0 (1977) 1-0 Faverey, Eddy 0.0 (1603)
62 Sonneveld, David 0.0 (1589) ½-½ Van De Lagemaat, Arend 0.0 (1965)
63 Rogge, Parcival 0.0 (1964) 1-0 Neirynck, Arthur 0.0 (1563)
64 Visser, Wouter 0.0 (1535) 0-1 Gillot, Florent 0.0 (1964)
65 Stuij, Leon 0.0 (1956) 1-0 Meysman, Kaito 0.0 (1458)
66 Nica, Radu-Catalin 0.0 (1450) 0-1 Green, Michael 0.0 (1955)
67 Danckaert, Luc 0.0 (1954) 1-0 Yeh, Nora 0.0 (1373)
68 Admiraal, Ruurd 0.0 (1118) 0-1 Schoeneshoefer, Adrian 0.0 (1945)
  Geirnaert, Steven 0.0 (2422) ½ Afwezig  
  Beukema, Constantijn 0.0 (1870) ½ Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (14/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ouaki, Mark 1.0 (2081) 0-1 Carlstedt, Jonathan 1.0 (2442)
2 Leenhouts, Koen 1.0 (2414) 1-0 Stevens, Christian 1.0 (2049)
3 Fischer, Julie 1.0 (2073) 1-0 Legky, Nikolay A 1.0 (2402)
4 Van Herck, Marcel 1.0 (2037) 0-1 Kambrath, Yannick 1.0 (2375)
5 Wachinger, Nikolas 1.0 (2374) 1-0 Vanden Bussche, Steven 1.0 (2035)
6 Van Akkeren, Arno 1.0 (2037) 0-1 Tomov, Georgi 1.0 (2343)
7 Peeters, Tim 1.0 (2018) 0-1 Roos, Adrian 1.0 (2303)
8 Cools, Gorik 1.0 (2236) 1-0 Godde, Matthias 1.0 (2024)
9 Bosboom, Ardin 1.0 (2005) 0-1 Hamblok, Roel 1.0 (2221)
10 Cornelisse, John 1.0 (2215) 0-1 Van Hoolandt, Patrick 1.0 (2010)
11 Bianchi, Guillaume 1.0 (2200) ½-½ Faybish, Benjamin 1.0 (2005)
12 Gijsen, Stief 1.0 (2196) 1-0 Wiebe, Daniel 1.0 (1988)
13 Duson, Robin 1.0 (1990) 0-1 Ivanov, Mike 1.0 (2195)
14 Stinis, Steven 1.0 (2182) 0-1 Decrop, Hendrik 1.0 (1977)
15 Barbier, Wiebke 1.0 (1979) 0-1 Vallet, Marc 1.0 (2181)
16 Roebers, Eline 1.0 (2173) 1-0 Rogge, Parcival 1.0 (1964)
17 Gillot, Florent 1.0 (1964) ½-½ Maltezeanu, Stefan 1.0 (2169)
18 Van Foreest, Machteld 1.0 (2161) 1-0 Stuij, Leon 1.0 (1956)
19 Green, Michael 1.0 (1955) 1-0 Goormachtigh, Johan 1.0 (2158)
20 Terryn, Ezra 1.0 (2155) ½-½ Danckaert, Luc 1.0 (1954)
21 Toure, Vasanth 1.0 (2132) ½-½ Bertram, Johannes 1.0 (1936)
22 Schoeneshoefer, Adrian 1.0 (1945) 0-1 Pham, Khoi 1.0 (2128)
23 Pincket, Michael 1.0 (1887) 0-1 Goossens, Hanne 1.0 (2122)
24 Follesa, Enrico 1.0 (2119) 0-1 Doraszelski, Alexander 1.0 (1879)
25 Warnaar, Alisha 1.0 (1857) 1-0 Van Veelen, Jouke 1.0 (2107)
26 Cocquyt, Tijs 1.0 (2106) 1-0 De Rycke, Tyani 1.0 (1856)
27 Lebret, Loriane 1.0 (1672) 0-1 Krygelmans, Johan 1.0 (2094)
28 Van Vliet, Dennis 1.0 (2092) 1-0 Carpentier, Julian 1.0 (1764)
29 Geirnaert, Steven 0.5 (2422) 1-0 Kumar, Prajit Sai 1.0 (1697)
30 Voege, Tobias 0.5 (2321) 1-0 Beukema, Constantijn 0.5 (1870)
31 Vandendriessche, Jan 0.5 (2055) 1-0 Willen, Ronny 0.5 (1792)
32 Labruyere, Roger 0.5 (2045) ½-½ Sonneveld, David 0.5 (1589)
33 Verboven, Wout 0.5 (1892) ½-½ Dreelinck, Jacob 0.5 (1999)
34 Van De Lagemaat, Arend 0.5 (1965) 1-0 Polin, Giulia 0.5 (1807)
35 Van Staden, Mildo 0.5 (1812) 1-0 Akulov, Lev 0.5 (1927)
36 Goossens, Senne 0.5 (1675) 0-1 Ondersteijn, Niels 0.0 (2376)
37 De Reymaeker, Walter 0.0 (1853) 0-1 Faybish, Nimrod 0.0 (2198)
38 Daels, Marc 0.0 (2188) 1-0 Petralia, Fabio 0.0 (1846)
39 Van Foreest, Nanne 0.0 (1843) 0-1 Bleys, Michiel 0.0 (2140)
40 Hakvoort, Elco 0.0 (2124) 1-0 Uneken, Bert 0.0 (1842)
41 De Cocq, Ramin 0.0 (1831) ½-½ Van Der Hagen, Loek 0.0 (2060)
42 Maugenest, Ghislain 0.0 (2031) 1-0 Dierckens, Sarah 0.0 (1826)
43 Surmont, Yves 0.0 (2006) 1-0 Akulova, Alicia 0.0 (1823)
44 Petri, Ben-Luca 0.0 (1826) 0-1 Kruijf, Caspar 0.0 (1991)
45 Hazenberg, Frans 0.0 (1944) 0-1 Pu, Linden 0.0 (1814)
46 Ranc, Florian 0.0 (1799) 1-0 Roels, Frederik 0.0 (1940)
47 Van Nie, Jonathan 0.0 (1937) ½-½ Paes, Martijn 0.0 (1773)
48 Barzeele, Raf 0.0 (1934) ½-½ Govoreanu, Matei 0.0 (1731)
49 Larsen, Harald 0.0 (1915) 0-1ff Pouleyn, Floris 0.0 (1684)
50 Peeters, Alex 0.0 (1780) 1-0 Groot, Pim 0.0 (1913)
51 Cuvelier, Annelies 0.0 (1906) 0-1 Mechkor, Mohamed 0.0 (1674)
52 Vandeputte, Samuel 0.0 (1768) 1-0 De Reese, Elias 0.0 (1901)
53 Norden, Marc 0.0 (1743) ½-½ Heldenbergh, Nils 0.0 (1887)
54 Hematyar, Fardin 0.0 (1729) 0-1 Vintioen, Ben 0.0 (1887)
55 De Zoeten, Cato 0.0 (1881) 1-0 Attinger, Roman 0.0 (1655)
56 Musabayeva, Diana 0.0 (1873) ½-½ Bultijnck, Kristoff 0.0 (1605)
57 Hubers, Daan 0.0 (1695) 0-1 Liveyns, Rune 0.0 (1873)
58 Verhaeghe, Philip 0.0 (1873) 0-1 Visser, Wouter 0.0 (1535)
59 Vantorre, Nils 0.0 (1652) 1-0 Wlogalski, Olivier 0.0 (1871)
60 Van Dael, Jonas 0.0 (1866) 1ff-0 Nica, Radu-Catalin 0.0 (1450)
61 Faverey, Eddy 0.0 (1603) 0-1 Cohn, Samuel 0.0 (1864)
62 Dreelinck, Adriaan 0.0 (1863) 1-0 Admiraal, Ruurd 0.0 (1118)
63 Neirynck, Arthur 0.0 (1563) 1-0 Hakvoort, Remy 0.0 (1859)
64 Meysman, Kaito 0.0 (1458) ½-½ Liessens, Tom 0.0 (1857)
  Dgebuadze, Marie 0.0 (1857) ½ Afwezig  
  De Block, Fabio 1.0 (2060) ½ Afwezig  
  Artola Pola, Gerardo 1.0 (1997) ½ Afwezig  
  Lacrosse, Marc 0.5 (2056) ½ Afwezig  
  Barbier, Astrid 0.0 (1931) ½ Afwezig  
  Timmermans, Daniel 0.0 (1929) ½ Afwezig  
  Yeh, Timo 1.0 (1819) ½ Afwezig  
  Yeh, Nora 0.0 (1373) ½ Afwezig  
  Van Mechelen, Jan 0.5 (2201) ½ Afwezig  
  Hulshof, Peter 1.0 (2184) ½ Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (15/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Carlstedt, Jonathan 2.0 (2442) 0-1 Van Foreest, Machteld 2.0 (2161)
2 Pham, Khoi 2.0 (2128) ½-½ Leenhouts, Koen 2.0 (2414)
3 Kambrath, Yannick 2.0 (2375) 1-0 Goossens, Hanne 2.0 (2122)
4 Krygelmans, Johan 2.0 (2094) ½-½ Wachinger, Nikolas 2.0 (2374)
5 Tomov, Georgi 2.0 (2343) 1-0 Cocquyt, Tijs 2.0 (2106)
6 Roos, Adrian 2.0 (2303) ½-½ Van Vliet, Dennis 2.0 (2092)
7 Van Hoolandt, Patrick 2.0 (2010) 0-1 Cools, Gorik 2.0 (2236)
8 Hamblok, Roel 2.0 (2221) 1-0 Fischer, Julie 2.0 (2073)
9 Decrop, Hendrik 2.0 (1977) 0-1 Gijsen, Stief 2.0 (2196)
10 Ivanov, Mike 2.0 (2195) 1-0 Green, Michael 2.0 (1955)
11 Vallet, Marc 2.0 (2181) 1-0 Warnaar, Alisha 2.0 (1857)
12 Doraszelski, Alexander 2.0 (1879) 0-1 Roebers, Eline 2.0 (2173)
13 Vandendriessche, Jan 1.5 (2055) 0-1 Geirnaert, Steven 1.5 (2422)
14 Faybish, Benjamin 1.5 (2005) 0-1 Voege, Tobias 1.5 (2321)
15 Artola Pola, Gerardo 1.5 (1997) 1-0 Bianchi, Guillaume 1.5 (2200)
16 Danckaert, Luc 1.5 (1954) 0-1 Hulshof, Peter 1.5 (2184)
17 Maltezeanu, Stefan 1.5 (2169) 1-0 Van De Lagemaat, Arend 1.5 (1965)
18 Bertram, Johannes 1.5 (1936) 0-1 Terryn, Ezra 1.5 (2155)
19 Yeh, Timo 1.5 (1819) ½-½ Toure, Vasanth 1.5 (2132)
20 De Block, Fabio 1.5 (2060) ½-½ Gillot, Florent 1.5 (1964)
21 Legky, Nikolay A 1.0 (2402) 1-0 Van Staden, Mildo 1.5 (1812)
22 Ondersteijn, Niels 1.0 (2376) 1-0 Barbier, Wiebke 1.0 (1979)
23 Wiebe, Daniel 1.0 (1988) 1-0 Cornelisse, John 1.0 (2215)
24 Rogge, Parcival 1.0 (1964) 0-1 Van Mechelen, Jan 1.0 (2201)
25 Faybish, Nimrod 1.0 (2198) 1-0 Schoeneshoefer, Adrian 1.0 (1945)
26 Stuij, Leon 1.0 (1956) 0-1 Daels, Marc 1.0 (2188)
27 Verboven, Wout 1.0 (1892) ½-½ Stinis, Steven 1.0 (2182)
28 Goormachtigh, Johan 1.0 (2158) 1-0 Pincket, Michael 1.0 (1887)
29 Bleys, Michiel 1.0 (2140) 1-0 De Zoeten, Cato 1.0 (1881)
30 Vintioen, Ben 1.0 (1887) 0-1 Hakvoort, Elco 1.0 (2124)
31 Liveyns, Rune 1.0 (1873) 0-1 Follesa, Enrico 1.0 (2119)
32 Van Veelen, Jouke 1.0 (2107) 0-1 Dreelinck, Adriaan 1.0 (1863)
33 Van Dael, Jonas 1.0 (1866) 0-1 Ouaki, Mark 1.0 (2081)
34 Cohn, Samuel 1.0 (1864) 0-1 Lacrosse, Marc 1.0 (2056)
35 Stevens, Christian 1.0 (2049) 1-0 Peeters, Alex 1.0 (1780)
36 De Rycke, Tyani 1.0 (1856) 1-0 Van Herck, Marcel 1.0 (2037)
37 Pu, Linden 1.0 (1814) 0-1 Van Akkeren, Arno 1.0 (2037)
38 Vanden Bussche, Steven 1.0 (2035) 1-0 Ranc, Florian 1.0 (1799)
39 Kumar, Prajit Sai 1.0 (1697) ½-½ Maugenest, Ghislain 1.0 (2031)
40 Godde, Matthias 1.0 (2024) 1-0 Pouleyn, Floris 1.0 (1684)
41 Carpentier, Julian 1.0 (1764) ½-½ Peeters, Tim 1.0 (2018)
42 Mechkor, Mohamed 1.0 (1674) 1-0 Surmont, Yves 1.0 (2006)
43 Sonneveld, David 1.0 (1589) ½-½ Bosboom, Ardin 1.0 (2005)
44 Dreelinck, Jacob 1.0 (1999) 1-0 Lebret, Loriane 1.0 (1672)
45 Kruijf, Caspar 1.0 (1991) ½-½ Vantorre, Nils 1.0 (1652)
46 Visser, Wouter 1.0 (1535) 0-1 Duson, Robin 1.0 (1990)
47 Van Der Hagen, Loek 0.5 (2060) 1-0 Neirynck, Arthur 1.0 (1563)
48 Polin, Giulia 0.5 (1807) ½-½ Van Nie, Jonathan 0.5 (1937)
49 Willen, Ronny 0.5 (1792) 0-1 Barzeele, Raf 0.5 (1934)
50 Paes, Martijn 0.5 (1773) 1-0 Barbier, Astrid 0.5 (1931)
51 Timmermans, Daniel 0.5 (1929) 1-0 De Cocq, Ramin 0.5 (1831)
52 Akulov, Lev 0.5 (1927) 1-0 Norden, Marc 0.5 (1743)
53 Heldenbergh, Nils 0.5 (1887) 1-0 Govoreanu, Matei 0.5 (1731)
54 Yeh, Nora 0.5 (1373) 0-1 Musabayeva, Diana 0.5 (1873)
55 Beukema, Constantijn 0.5 (1870) ½-½ Goossens, Senne 0.5 (1675)
56 Dgebuadze, Marie 0.5 (1857) 1-0 Meysman, Kaito 0.5 (1458)
57 Liessens, Tom 0.5 (1857) 1-0 Bultijnck, Kristoff 0.5 (1605)
58 Uneken, Bert 0.0 (1842) ½-½ Hazenberg, Frans 0.0 (1944)
59 Roels, Frederik 0.0 (1940) 1-0 Van Foreest, Nanne 0.0 (1843)
60 Groot, Pim 0.0 (1913) 1-0 Petri, Ben-Luca 0.0 (1826)
61 Dierckens, Sarah 0.0 (1826) 0-1 Cuvelier, Annelies 0.0 (1906)
62 De Reese, Elias 0.0 (1901) 0-1 Hematyar, Fardin 0.0 (1729)
63 Akulova, Alicia 0.0 (1823) ½-½ Verhaeghe, Philip 0.0 (1873)
64 Wlogalski, Olivier 0.0 (1871) 1-0 Hubers, Daan 0.0 (1695)
65 Hakvoort, Remy 0.0 (1859) 1-0 Faverey, Eddy 0.0 (1603)
66 Attinger, Roman 0.0 (1655) 0-1 De Reymaeker, Walter 0.0 (1853)
67 Petralia, Fabio 0.0 (1846) ½-½ Nica, Radu-Catalin 0.0 (1450)
  Admiraal, Ruurd 0.0 (1118) 1 Bye  
  Vandeputte, Samuel 1.0 (1768) ½ Afwezig  
  Labruyere, Roger 1.0 (2045) ½ Afwezig  
  Larsen, Harald 0.0 (1915) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Gijsen, Stief 3.0 (2196) 1-0 Kambrath, Yannick 3.0 (2375)
2 Roebers, Eline 3.0 (2173) 1-0 Tomov, Georgi 3.0 (2343)
3 Cools, Gorik 3.0 (2236) 0-1 Ivanov, Mike 3.0 (2195)
4 Van Foreest, Machteld 3.0 (2161) 0-1 Hamblok, Roel 3.0 (2221)
5 Leenhouts, Koen 2.5 (2414) 1-0 Vallet, Marc 3.0 (2181)
6 Geirnaert, Steven 2.5 (2422) 1-0 Maltezeanu, Stefan 2.5 (2169)
7 Wachinger, Nikolas 2.5 (2374) 1-0 Pham, Khoi 2.5 (2128)
8 Voege, Tobias 2.5 (2321) 1-0 Krygelmans, Johan 2.5 (2094)
9 Terryn, Ezra 2.5 (2155) ½-½ Roos, Adrian 2.5 (2303)
10 Hulshof, Peter 2.5 (2184) ½-½ Artola Pola, Gerardo 2.5 (1997)
11 Van Vliet, Dennis 2.5 (2092) 0-1 Carlstedt, Jonathan 2.0 (2442)
12 Van Akkeren, Arno 2.0 (2037) 1-0 Legky, Nikolay A 2.0 (2402)
13 Ondersteijn, Niels 2.0 (2376) 1-0 Stevens, Christian 2.0 (2049)
14 Van Mechelen, Jan 2.0 (2201) 1-0 Vanden Bussche, Steven 2.0 (2035)
15 Duson, Robin 2.0 (1990) ½-½ Faybish, Nimrod 2.0 (2198)
16 Daels, Marc 2.0 (2188) 0-1 Godde, Matthias 2.0 (2024)
17 Gillot, Florent 2.0 (1964) ½-½ Goormachtigh, Johan 2.0 (2158)
18 Green, Michael 2.0 (1955) 1-0 Bleys, Michiel 2.0 (2140)
19 Toure, Vasanth 2.0 (2132) 0-1 Van Hoolandt, Patrick 2.0 (2010)
20 Hakvoort, Elco 2.0 (2124) 0-1 Dreelinck, Jacob 2.0 (1999)
21 Goossens, Hanne 2.0 (2122) 1-0 Wiebe, Daniel 2.0 (1988)
22 Follesa, Enrico 2.0 (2119) 1-0 Decrop, Hendrik 2.0 (1977)
23 Cocquyt, Tijs 2.0 (2106) 0-1 Doraszelski, Alexander 2.0 (1879)
24 Dreelinck, Adriaan 2.0 (1863) ½-½ Ouaki, Mark 2.0 (2081)
25 Fischer, Julie 2.0 (2073) 1-0 De Rycke, Tyani 2.0 (1856)
26 Warnaar, Alisha 2.0 (1857) 1-0 De Block, Fabio 2.0 (2060)
27 Lacrosse, Marc 2.0 (2056) ½-½ Yeh, Timo 2.0 (1819)
28 Bianchi, Guillaume 1.5 (2200) ½-½ Mechkor, Mohamed 2.0 (1674)
29 Stinis, Steven 1.5 (2182) ½-½ Akulov, Lev 1.5 (1927)
30 Timmermans, Daniel 1.5 (1929) 0-1 Van Der Hagen, Loek 1.5 (2060)
31 Musabayeva, Diana 1.5 (1873) 0-1 Vandendriessche, Jan 1.5 (2055)
32 Labruyere, Roger 1.5 (2045) ½-½ Verboven, Wout 1.5 (1892)
33 Maugenest, Ghislain 1.5 (2031) 1-0 Heldenbergh, Nils 1.5 (1887)
34 Peeters, Tim 1.5 (2018) 1-0 Liessens, Tom 1.5 (1857)
35 Bosboom, Ardin 1.5 (2005) 1-0 Paes, Martijn 1.5 (1773)
36 Dgebuadze, Marie 1.5 (1857) 0-1 Faybish, Benjamin 1.5 (2005)
37 Van Staden, Mildo 1.5 (1812) ½-½ Kruijf, Caspar 1.5 (1991)
38 Van De Lagemaat, Arend 1.5 (1965) 1-0 Carpentier, Julian 1.5 (1764)
39 Vandeputte, Samuel 1.5 (1768) 0-1 Danckaert, Luc 1.5 (1954)
40 Vantorre, Nils 1.5 (1652) 0-1 Bertram, Johannes 1.5 (1936)
41 Barzeele, Raf 1.5 (1934) 0-1 Kumar, Prajit Sai 1.5 (1697)
42 Cornelisse, John 1.0 (2215) 0-1 Sonneveld, David 1.5 (1589)
43 De Reymaeker, Walter 1.0 (1853) 0-1 Van Veelen, Jouke 1.0 (2107)
44 Ranc, Florian 1.0 (1799) ½-½ Van Herck, Marcel 1.0 (2037)
45 Surmont, Yves 1.0 (2006) 0-1 Beukema, Constantijn 1.0 (1870)
46 Barbier, Wiebke 1.0 (1979) 1-0 Van Dael, Jonas 1.0 (1866)
47 Peeters, Alex 1.0 (1780) 0-1 Rogge, Parcival 1.0 (1964)
48 Hematyar, Fardin 1.0 (1729) 0-1 Stuij, Leon 1.0 (1956)
49 Schoeneshoefer, Adrian 1.0 (1945) 1-0 Cohn, Samuel 1.0 (1864)
50 Pouleyn, Floris 1.0 (1684) 1-0 Roels, Frederik 1.0 (1940)
51 Van Nie, Jonathan 1.0 (1937) 1-0 Hakvoort, Remy 1.0 (1859)
52 Goossens, Senne 1.0 (1675) 1-0 Groot, Pim 1.0 (1913)
53 Cuvelier, Annelies 1.0 (1906) 1-0 Pu, Linden 1.0 (1814)
54 Pincket, Michael 1.0 (1887) 1-0 Polin, Giulia 1.0 (1807)
55 Lebret, Loriane 1.0 (1672) 0-1 Vintioen, Ben 1.0 (1887)
56 De Zoeten, Cato 1.0 (1881) 1-0 Visser, Wouter 1.0 (1535)
57 Neirynck, Arthur 1.0 (1563) 0-1 Liveyns, Rune 1.0 (1873)
58 Admiraal, Ruurd 1.0 (1118) 0-1 Wlogalski, Olivier 1.0 (1871)
59 Hazenberg, Frans 0.5 (1944) 1-0 Willen, Ronny 0.5 (1792)
60 Norden, Marc 0.5 (1743) 0-1 Barbier, Astrid 0.5 (1931)
61 Verhaeghe, Philip 0.5 (1873) 1-0 Nica, Radu-Catalin 0.5 (1450)
62 Govoreanu, Matei 0.5 (1731) 1-0 Petralia, Fabio 0.5 (1846)
63 Bultijnck, Kristoff 0.5 (1605) 1-0 Uneken, Bert 0.5 (1842)
64 De Cocq, Ramin 0.5 (1831) 1-0 Yeh, Nora 0.5 (1373)
65 Meysman, Kaito 0.5 (1458) 0-1 Akulova, Alicia 0.5 (1823)
66 Petri, Ben-Luca 0.0 (1826) 1-0 De Reese, Elias 0.0 (1901)
67 Van Foreest, Nanne 0.0 (1843) 1-0 Attinger, Roman 0.0 (1655)
68 Hubers, Daan 0.0 (1695) 0-1 Dierckens, Sarah 0.0 (1826)
  Faverey, Eddy 0.0 (1603) 1 Bye  
  Larsen, Harald 0.0 (1915) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Hamblok, Roel 4.0 (2221) ½-½ Roebers, Eline 4.0 (2173)
2 Ivanov, Mike 4.0 (2195) 1-0 Gijsen, Stief 4.0 (2196)
3 Wachinger, Nikolas 3.5 (2374) 1-0 Geirnaert, Steven 3.5 (2422)
4 Voege, Tobias 3.5 (2321) ½-½ Leenhouts, Koen 3.5 (2414)
5 Carlstedt, Jonathan 3.0 (2442) 1-0 Terryn, Ezra 3.0 (2155)
6 Goossens, Hanne 3.0 (2122) 0-1 Ondersteijn, Niels 3.0 (2376)
7 Kambrath, Yannick 3.0 (2375) 1-0 Follesa, Enrico 3.0 (2119)
8 Tomov, Georgi 3.0 (2343) 1-0 Fischer, Julie 3.0 (2073)
9 Roos, Adrian 3.0 (2303) ½-½ Van Akkeren, Arno 3.0 (2037)
10 Dreelinck, Jacob 3.0 (1999) 0-1 Cools, Gorik 3.0 (2236)
11 Godde, Matthias 3.0 (2024) 0-1 Van Mechelen, Jan 3.0 (2201)
12 Van Hoolandt, Patrick 3.0 (2010) ½-½ Hulshof, Peter 3.0 (2184)
13 Vallet, Marc 3.0 (2181) 1-0 Green, Michael 3.0 (1955)
14 Doraszelski, Alexander 3.0 (1879) ½-½ Van Foreest, Machteld 3.0 (2161)
15 Faybish, Nimrod 2.5 (2198) 1-0 Warnaar, Alisha 3.0 (1857)
16 Maltezeanu, Stefan 2.5 (2169) 0-1 Bosboom, Ardin 2.5 (2005)
17 Goormachtigh, Johan 2.5 (2158) 1-0 Duson, Robin 2.5 (1990)
18 Pham, Khoi 2.5 (2128) 0-1 Van De Lagemaat, Arend 2.5 (1965)
19 Krygelmans, Johan 2.5 (2094) 0-1 Gillot, Florent 2.5 (1964)
20 Danckaert, Luc 2.5 (1954) 1-0 Van Vliet, Dennis 2.5 (2092)
21 Ouaki, Mark 2.5 (2081) 1-0 Bertram, Johannes 2.5 (1936)
22 Van Der Hagen, Loek 2.5 (2060) ½-½ Dreelinck, Adriaan 2.5 (1863)
23 Yeh, Timo 2.5 (1819) 1-0 Vandendriessche, Jan 2.5 (2055)
24 Mechkor, Mohamed 2.5 (1674) 0-1 Maugenest, Ghislain 2.5 (2031)
25 Kumar, Prajit Sai 2.5 (1697) ½-½ Peeters, Tim 2.5 (2018)
26 Faybish, Benjamin 2.5 (2005) 0-1 Sonneveld, David 2.5 (1589)
27 Legky, Nikolay A 2.0 (2402) 1-0 Rogge, Parcival 2.0 (1964)
28 Stuij, Leon 2.0 (1956) ½-½ Bianchi, Guillaume 2.0 (2200)
29 Akulov, Lev 2.0 (1927) 1-0 Daels, Marc 2.0 (2188)
30 Vintioen, Ben 2.0 (1887) ½-½ Stinis, Steven 2.0 (2182)
31 Bleys, Michiel 2.0 (2140) 0-1 Schoeneshoefer, Adrian 2.0 (1945)
32 Verboven, Wout 2.0 (1892) ½-½ Toure, Vasanth 2.0 (2132)
33 Liveyns, Rune 2.0 (1873) 1-0 Hakvoort, Elco 2.0 (2124)
34 Van Veelen, Jouke 2.0 (2107) 0-1 Van Nie, Jonathan 2.0 (1937)
35 Wlogalski, Olivier 2.0 (1871) 1-0 Cocquyt, Tijs 2.0 (2106)
36 De Block, Fabio 2.0 (2060) ½-½ Cuvelier, Annelies 2.0 (1906)
37 Stevens, Christian 2.0 (2049) ½-½ Pincket, Michael 2.0 (1887)
38 Beukema, Constantijn 2.0 (1870) ½-½ Labruyere, Roger 2.0 (2045)
39 Vanden Bussche, Steven 2.0 (2035) 1-0 De Zoeten, Cato 2.0 (1881)
40 Kruijf, Caspar 2.0 (1991) ½-½ Pouleyn, Floris 2.0 (1684)
41 Wiebe, Daniel 2.0 (1988) 1-0 Van Staden, Mildo 2.0 (1812)
42 De Rycke, Tyani 2.0 (1856) ½-½ Barbier, Wiebke 2.0 (1979)
43 Decrop, Hendrik 2.0 (1977) 1-0 Goossens, Senne 2.0 (1675)
44 Van Herck, Marcel 1.5 (2037) 0-1 De Cocq, Ramin 1.5 (1831)
45 Akulova, Alicia 1.5 (1823) 1-0 Hazenberg, Frans 1.5 (1944)
46 Ranc, Florian 1.5 (1799) 0-1 Barzeele, Raf 1.5 (1934)
47 Barbier, Astrid 1.5 (1931) ½-½ Vandeputte, Samuel 1.5 (1768)
48 Paes, Martijn 1.5 (1773) 1-0 Timmermans, Daniel 1.5 (1929)
49 Heldenbergh, Nils 1.5 (1887) 0-1 Vantorre, Nils 1.5 (1652)
50 Carpentier, Julian 1.5 (1764) 0-1 Musabayeva, Diana 1.5 (1873)
51 Liessens, Tom 1.5 (1857) ½-½ Govoreanu, Matei 1.5 (1731)
52 Bultijnck, Kristoff 1.5 (1605) 0-1 Dgebuadze, Marie 1.5 (1857)
53 Dierckens, Sarah 1.0 (1826) 0-1 Cornelisse, John 1.0 (2215)
54 Pu, Linden 1.0 (1814) 0-1 Surmont, Yves 1.0 (2006)
55 Roels, Frederik 1.0 (1940) 1-0 Peeters, Alex 1.0 (1780)
56 Groot, Pim 1.0 (1913) 1-0 Hematyar, Fardin 1.0 (1729)
57 Van Dael, Jonas 1.0 (1866) 0-1 Lebret, Loriane 1.0 (1672)
58 Cohn, Samuel 1.0 (1864) 0-1 Neirynck, Arthur 1.0 (1563)
59 Hakvoort, Remy 1.0 (1859) 1-0 Admiraal, Ruurd 1.0 (1118)
60 Polin, Giulia 1.0 (1807) 0-1 De Reymaeker, Walter 1.0 (1853)
61 Faverey, Eddy 1.0 (1603) 0-1 Van Foreest, Nanne 1.0 (1843)
62 Visser, Wouter 1.0 (1535) 0-1 Petri, Ben-Luca 1.0 (1826)
63 Petralia, Fabio 0.5 (1846) 1-0 Norden, Marc 0.5 (1743)
64 Uneken, Bert 0.5 (1842) 1-0 Meysman, Kaito 0.5 (1458)
65 Nica, Radu-Catalin 0.5 (1450) 0-1 Willen, Ronny 0.5 (1792)
66 Yeh, Nora 0.5 (1373) 0-1 De Reese, Elias 0.0 (1901)
67 Attinger, Roman 0.0 (1655) 0-1 Hubers, Daan 0.0 (1695)
  Verhaeghe, Philip 1.5 (1873) 0 Afwezig  
  Artola Pola, Gerardo 3.0 (1997) 0 Afwezig  
  Lacrosse, Marc 2.5 (2056) 0 Afwezig  
  Larsen, Harald 0.0 (1915) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Hamblok, Roel 4.5 (2221) 0-1 Ivanov, Mike 5.0 (2195)
2 Roebers, Eline 4.5 (2173) 1-0 Wachinger, Nikolas 4.5 (2374)
3 Cools, Gorik 4.0 (2236) ½-½ Carlstedt, Jonathan 4.0 (2442)
4 Leenhouts, Koen 4.0 (2414) 1-0 Tomov, Georgi 4.0 (2343)
5 Ondersteijn, Niels 4.0 (2376) 1-0 Vallet, Marc 4.0 (2181)
6 Van Mechelen, Jan 4.0 (2201) 0-1 Kambrath, Yannick 4.0 (2375)
7 Gijsen, Stief 4.0 (2196) ½-½ Voege, Tobias 4.0 (2321)
8 Geirnaert, Steven 3.5 (2422) 1-0 Van Hoolandt, Patrick 3.5 (2010)
9 Maugenest, Ghislain 3.5 (2031) 0-1 Roos, Adrian 3.5 (2303)
10 Bosboom, Ardin 3.5 (2005) 1-0 Faybish, Nimrod 3.5 (2198)
11 Hulshof, Peter 3.5 (2184) 1-0 Doraszelski, Alexander 3.5 (1879)
12 Van Foreest, Machteld 3.5 (2161) 1-0 Danckaert, Luc 3.5 (1954)
13 Van De Lagemaat, Arend 3.5 (1965) 0-1 Goormachtigh, Johan 3.5 (2158)
14 Sonneveld, David 3.5 (1589) ½-½ Ouaki, Mark 3.5 (2081)
15 Van Akkeren, Arno 3.5 (2037) 0-1 Yeh, Timo 3.5 (1819)
16 Gillot, Florent 3.5 (1964) 0-1 Legky, Nikolay A 3.0 (2402)
17 Terryn, Ezra 3.0 (2155) 0-1 Wiebe, Daniel 3.0 (1988)
18 Green, Michael 3.0 (1955) 1-0 Goossens, Hanne 3.0 (2122)
19 Follesa, Enrico 3.0 (2119) ½-½ Akulov, Lev 3.0 (1927)
20 Fischer, Julie 3.0 (2073) 1-0 Decrop, Hendrik 3.0 (1977)
21 Schoeneshoefer, Adrian 3.0 (1945) ½-½ Van Der Hagen, Loek 3.0 (2060)
22 Van Nie, Jonathan 3.0 (1937) 0-1 Vanden Bussche, Steven 3.0 (2035)
23 Dreelinck, Adriaan 3.0 (1863) ½-½ Godde, Matthias 3.0 (2024)
24 Peeters, Tim 3.0 (2018) 1-0 Liveyns, Rune 3.0 (1873)
25 Warnaar, Alisha 3.0 (1857) ½-½ Dreelinck, Jacob 3.0 (1999)
26 Artola Pola, Gerardo 3.0 (1997) 1-0 Wlogalski, Olivier 3.0 (1871)
27 Stinis, Steven 2.5 (2182) 1-0 Kumar, Prajit Sai 3.0 (1697)
28 Bianchi, Guillaume 2.5 (2200) ½-½ Verboven, Wout 2.5 (1892)
29 Bertram, Johannes 2.5 (1936) 0-1 Maltezeanu, Stefan 2.5 (2169)
30 Toure, Vasanth 2.5 (2132) ½-½ Vintioen, Ben 2.5 (1887)
31 Barzeele, Raf 2.5 (1934) 0-1 Pham, Khoi 2.5 (2128)
32 Cuvelier, Annelies 2.5 (1906) ½-½ Krygelmans, Johan 2.5 (2094)
33 Van Vliet, Dennis 2.5 (2092) 1-0 Beukema, Constantijn 2.5 (1870)
34 Pincket, Michael 2.5 (1887) 0-1 De Block, Fabio 2.5 (2060)
35 Musabayeva, Diana 2.5 (1873) 0-1 Lacrosse, Marc 2.5 (2056)
36 Vandendriessche, Jan 2.5 (2055) 1-0 De Rycke, Tyani 2.5 (1856)
37 Dgebuadze, Marie 2.5 (1857) ½-½ Stevens, Christian 2.5 (2049)
38 Labruyere, Roger 2.5 (2045) 1-0 Akulova, Alicia 2.5 (1823)
39 Pouleyn, Floris 2.5 (1684) 0-1 Faybish, Benjamin 2.5 (2005)
40 De Cocq, Ramin 2.5 (1831) ½-½ Kruijf, Caspar 2.5 (1991)
41 Duson, Robin 2.5 (1990) 0-1 Paes, Martijn 2.5 (1773)
42 Barbier, Wiebke 2.5 (1979) 1-0 Mechkor, Mohamed 2.5 (1674)
43 Vantorre, Nils 2.5 (1652) 1-0 Stuij, Leon 2.5 (1956)
44 Cornelisse, John 2.0 (2215) 1-0 De Zoeten, Cato 2.0 (1881)
45 Daels, Marc 2.0 (2188) 1-0 Hakvoort, Remy 2.0 (1859)
46 De Reymaeker, Walter 2.0 (1853) 0-1 Bleys, Michiel 2.0 (2140)
47 Hakvoort, Elco 2.0 (2124) 1-0 Liessens, Tom 2.0 (1857)
48 Petri, Ben-Luca 2.0 (1826) 1-0 Van Veelen, Jouke 2.0 (2107)
49 Cocquyt, Tijs 2.0 (2106) 1-0 Van Foreest, Nanne 2.0 (1843)
50 Surmont, Yves 2.0 (2006) 1-0 Van Staden, Mildo 2.0 (1812)
51 Rogge, Parcival 2.0 (1964) 1-0 Vandeputte, Samuel 2.0 (1768)
52 Govoreanu, Matei 2.0 (1731) 1-0 Roels, Frederik 2.0 (1940)
53 Goossens, Senne 2.0 (1675) 0-1 Barbier, Astrid 2.0 (1931)
54 Lebret, Loriane 2.0 (1672) ½-½ Groot, Pim 2.0 (1913)
55 Neirynck, Arthur 2.0 (1563) 0-1 Van Herck, Marcel 1.5 (2037)
56 Hazenberg, Frans 1.5 (1944) ½-½ Ranc, Florian 1.5 (1799)
57 Timmermans, Daniel 1.5 (1929) 1-0 Uneken, Bert 1.5 (1842)
58 Willen, Ronny 1.5 (1792) ½-½ Heldenbergh, Nils 1.5 (1887)
59 Verhaeghe, Philip 1.5 (1873) 0-1 Carpentier, Julian 1.5 (1764)
60 Petralia, Fabio 1.5 (1846) 0-1 Bultijnck, Kristoff 1.5 (1605)
61 De Reese, Elias 1.0 (1901) 1-0 Faverey, Eddy 1.0 (1603)
62 Van Dael, Jonas 1.0 (1866) ½-½ Visser, Wouter 1.0 (1535)
63 Peeters, Alex 1.0 (1780) 1-0 Cohn, Samuel 1.0 (1864)
64 Hematyar, Fardin 1.0 (1729) 1-0 Dierckens, Sarah 1.0 (1826)
65 Hubers, Daan 1.0 (1695) 1-0 Pu, Linden 1.0 (1814)
66 Admiraal, Ruurd 1.0 (1118) 0-1 Polin, Giulia 1.0 (1807)
67 Norden, Marc 0.5 (1743) 1-0 Nica, Radu-Catalin 0.5 (1450)
68 Meysman, Kaito 0.5 (1458) 0-1 Attinger, Roman 0.0 (1655)
  Yeh, Nora 0.5 (1373) 0 Afwezig  
  Larsen, Harald 0.0 (1915) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 7 (18/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ivanov, Mike 6.0 (2195) 0-1 Roebers, Eline 5.5 (2173)
2 Kambrath, Yannick 5.0 (2375) ½-½ Leenhouts, Koen 5.0 (2414)
3 Carlstedt, Jonathan 4.5 (2442) 1-0 Ondersteijn, Niels 5.0 (2376)
4 Gijsen, Stief 4.5 (2196) 0-1 Geirnaert, Steven 4.5 (2422)
5 Wachinger, Nikolas 4.5 (2374) 1-0 Hulshof, Peter 4.5 (2184)
6 Voege, Tobias 4.5 (2321) 1-0 Van Foreest, Machteld 4.5 (2161)
7 Roos, Adrian 4.5 (2303) 0-1 Bosboom, Ardin 4.5 (2005)
8 Goormachtigh, Johan 4.5 (2158) ½-½ Cools, Gorik 4.5 (2236)
9 Yeh, Timo 4.5 (1819) 0-1 Hamblok, Roel 4.5 (2221)
10 Legky, Nikolay A 4.0 (2402) 1-0 Peeters, Tim 4.0 (2018)
11 Tomov, Georgi 4.0 (2343) 1-0 Artola Pola, Gerardo 4.0 (1997)
12 Wiebe, Daniel 4.0 (1988) 0-1 Van Mechelen, Jan 4.0 (2201)
13 Vallet, Marc 4.0 (2181) ½-½ Sonneveld, David 4.0 (1589)
14 Ouaki, Mark 4.0 (2081) ½-½ Green, Michael 4.0 (1955)
15 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2035) 0-1 Fischer, Julie 4.0 (2073)
16 Faybish, Nimrod 3.5 (2198) 1-0 Barbier, Wiebke 3.5 (1979)
17 Van Hoolandt, Patrick 3.5 (2010) 1-0 Stinis, Steven 3.5 (2182)
18 Maltezeanu, Stefan 3.5 (2169) 0-1 Schoeneshoefer, Adrian 3.5 (1945)
19 Pham, Khoi 3.5 (2128) 0-1 Gillot, Florent 3.5 (1964)
20 Faybish, Benjamin 3.5 (2005) ½-½ Follesa, Enrico 3.5 (2119)
21 Dreelinck, Jacob 3.5 (1999) 1-0 Van Vliet, Dennis 3.5 (2092)
22 Van Der Hagen, Loek 3.5 (2060) 0-1 Van De Lagemaat, Arend 3.5 (1965)
23 De Block, Fabio 3.5 (2060) 0-1 Dreelinck, Adriaan 3.5 (1863)
24 Lacrosse, Marc 3.5 (2056) 1-0 Warnaar, Alisha 3.5 (1857)
25 Danckaert, Luc 3.5 (1954) 0-1ff Vandendriessche, Jan 3.5 (2055)
26 Akulov, Lev 3.5 (1927) ½-½ Labruyere, Roger 3.5 (2045)
27 Doraszelski, Alexander 3.5 (1879) 1-0 Van Akkeren, Arno 3.5 (2037)
28 Paes, Martijn 3.5 (1773) 0-1 Maugenest, Ghislain 3.5 (2031)
29 Godde, Matthias 3.5 (2024) 1-0 Vantorre, Nils 3.5 (1652)
30 Decrop, Hendrik 3.0 (1977) 0-1 Cornelisse, John 3.0 (2215)
31 Rogge, Parcival 3.0 (1964) 1-0 Bianchi, Guillaume 3.0 (2200)
32 Barbier, Astrid 3.0 (1931) 0-1 Daels, Marc 3.0 (2188)
33 Verboven, Wout 3.0 (1892) 0-1 Terryn, Ezra 3.0 (2155)
34 Bleys, Michiel 3.0 (2140) 1-0 Van Nie, Jonathan 3.0 (1937)
35 Liveyns, Rune 3.0 (1873) 1-0 Toure, Vasanth 3.0 (2132)
36 Wlogalski, Olivier 3.0 (1871) 0-1 Hakvoort, Elco 3.0 (2124)
37 Goossens, Hanne 3.0 (2122) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.0 (1906)
38 Kumar, Prajit Sai 3.0 (1697) 0-1 Cocquyt, Tijs 3.0 (2106)
39 Krygelmans, Johan 3.0 (2094) 1-0 Dgebuadze, Marie 3.0 (1857)
40 Stevens, Christian 3.0 (2049) 1-0 De Cocq, Ramin 3.0 (1831)
41 Vintioen, Ben 3.0 (1887) 0-1 Surmont, Yves 3.0 (2006)
42 Kruijf, Caspar 3.0 (1991) ½-½ Govoreanu, Matei 3.0 (1731)
43 Stuij, Leon 2.5 (1956) 1-0 Petri, Ben-Luca 3.0 (1826)
44 Van Herck, Marcel 2.5 (2037) ½-½ Lebret, Loriane 2.5 (1672)
45 Beukema, Constantijn 2.5 (1870) 0-1 Duson, Robin 2.5 (1990)
46 De Rycke, Tyani 2.5 (1856) 1-0 Bertram, Johannes 2.5 (1936)
47 Akulova, Alicia 2.5 (1823) ½-½ Barzeele, Raf 2.5 (1934)
48 Carpentier, Julian 2.5 (1764) 1-0 Timmermans, Daniel 2.5 (1929)
49 Groot, Pim 2.5 (1913) 0-1 Pouleyn, Floris 2.5 (1684)
50 Bultijnck, Kristoff 2.5 (1605) 1-0 Pincket, Michael 2.5 (1887)
51 Mechkor, Mohamed 2.5 (1674) 0-1 Musabayeva, Diana 2.5 (1873)
52 Van Staden, Mildo 2.0 (1812) 0-1 Van Veelen, Jouke 2.0 (2107)
53 Polin, Giulia 2.0 (1807) ½-½ Hazenberg, Frans 2.0 (1944)
54 Roels, Frederik 2.0 (1940) 1-0 Willen, Ronny 2.0 (1792)
55 Ranc, Florian 2.0 (1799) 1-0 De Reese, Elias 2.0 (1901)
56 Heldenbergh, Nils 2.0 (1887) 1-0 Peeters, Alex 2.0 (1780)
57 De Zoeten, Cato 2.0 (1881) 1-0 Hematyar, Fardin 2.0 (1729)
58 Hakvoort, Remy 2.0 (1859) 1-0 Hubers, Daan 2.0 (1695)
59 Liessens, Tom 2.0 (1857) 0-1 Goossens, Senne 2.0 (1675)
60 Vandeputte, Samuel 2.0 (1768) 1-0 De Reymaeker, Walter 2.0 (1853)
61 Van Foreest, Nanne 2.0 (1843) 0-1 Neirynck, Arthur 2.0 (1563)
62 Uneken, Bert 1.5 (1842) ½-½ Verhaeghe, Philip 1.5 (1873)
63 Norden, Marc 1.5 (1743) 1-0 Van Dael, Jonas 1.5 (1866)
64 Visser, Wouter 1.5 (1535) ½-½ Petralia, Fabio 1.5 (1846)
65 Cohn, Samuel 1.0 (1864) ½-½ Attinger, Roman 1.0 (1655)
66 Faverey, Eddy 1.0 (1603) 0-1 Dierckens, Sarah 1.0 (1826)
67 Pu, Linden 1.0 (1814) 1-0 Admiraal, Ruurd 1.0 (1118)
68 Nica, Radu-Catalin 0.5 (1450) ½-½ Yeh, Nora 0.5 (1373)
  Meysman, Kaito 0.5 (1458) 1 Bye  
  Larsen, Harald 0.0 (1915) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 8 (19/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Roebers, Eline 6.5 (2173) 0-1 Kambrath, Yannick 5.5 (2375)
2 Geirnaert, Steven 5.5 (2422) ½-½ Ivanov, Mike 6.0 (2195)
3 Carlstedt, Jonathan 5.5 (2442) 1-0 Voege, Tobias 5.5 (2321)
4 Leenhouts, Koen 5.5 (2414) 1-0 Hamblok, Roel 5.5 (2221)
5 Bosboom, Ardin 5.5 (2005) ½-½ Wachinger, Nikolas 5.5 (2374)
6 Cools, Gorik 5.0 (2236) 1-0 Legky, Nikolay A 5.0 (2402)
7 Ondersteijn, Niels 5.0 (2376) 1-0 Goormachtigh, Johan 5.0 (2158)
8 Van Mechelen, Jan 5.0 (2201) ½-½ Tomov, Georgi 5.0 (2343)
9 Fischer, Julie 5.0 (2073) 0-1 Roos, Adrian 4.5 (2303)
10 Van De Lagemaat, Arend 4.5 (1965) 0-1 Faybish, Nimrod 4.5 (2198)
11 Gillot, Florent 4.5 (1964) ½-½ Gijsen, Stief 4.5 (2196)
12 Hulshof, Peter 4.5 (2184) ½-½ Dreelinck, Jacob 4.5 (1999)
13 Schoeneshoefer, Adrian 4.5 (1945) ½-½ Vallet, Marc 4.5 (2181)
14 Van Foreest, Machteld 4.5 (2161) 0-1 Van Hoolandt, Patrick 4.5 (2010)
15 Yeh, Timo 4.5 (1819) 1-0 Ouaki, Mark 4.5 (2081)
16 Green, Michael 4.5 (1955) ½-½ Lacrosse, Marc 4.5 (2056)
17 Dreelinck, Adriaan 4.5 (1863) ½-½ Vandendriessche, Jan 4.5 (2055)
18 Maugenest, Ghislain 4.5 (2031) 1-0 Doraszelski, Alexander 4.5 (1879)
19 Sonneveld, David 4.5 (1589) 0-1 Godde, Matthias 4.5 (2024)
20 Cornelisse, John 4.0 (2215) 1-0 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2035)
21 Daels, Marc 4.0 (2188) 1-0 Faybish, Benjamin 4.0 (2005)
22 Terryn, Ezra 4.0 (2155) ½-½ Rogge, Parcival 4.0 (1964)
23 Labruyere, Roger 4.0 (2045) 1-0 Bleys, Michiel 4.0 (2140)
24 Hakvoort, Elco 4.0 (2124) ½-½ Akulov, Lev 4.0 (1927)
25 Peeters, Tim 4.0 (2018) 0-1 Goossens, Hanne 4.0 (2122)
26 Follesa, Enrico 4.0 (2119) ½-½ Wiebe, Daniel 4.0 (1988)
27 Cocquyt, Tijs 4.0 (2106) 1-0 Liveyns, Rune 4.0 (1873)
28 Surmont, Yves 4.0 (2006) ½-½ Krygelmans, Johan 4.0 (2094)
29 Artola Pola, Gerardo 4.0 (1997) ½-½ Stevens, Christian 4.0 (2049)
30 Stinis, Steven 3.5 (2182) 1-0 Stuij, Leon 3.5 (1956)
31 Danckaert, Luc 3.5 (1954) ½-½ Maltezeanu, Stefan 3.5 (2169)
32 Musabayeva, Diana 3.5 (1873) ½-½ Pham, Khoi 3.5 (2128)
33 Van Vliet, Dennis 3.5 (2092) 1-0 De Rycke, Tyani 3.5 (1856)
34 Govoreanu, Matei 3.5 (1731) 0-1 Van Der Hagen, Loek 3.5 (2060)
35 Pouleyn, Floris 3.5 (1684) ½-½ De Block, Fabio 3.5 (2060)
36 Van Akkeren, Arno 3.5 (2037) ½-½ Carpentier, Julian 3.5 (1764)
37 Warnaar, Alisha 3.5 (1857) ½-½ Kruijf, Caspar 3.5 (1991)
38 Duson, Robin 3.5 (1990) 1-0 Bultijnck, Kristoff 3.5 (1605)
39 Barbier, Wiebke 3.5 (1979) 0-1 Paes, Martijn 3.5 (1773)
40 Vantorre, Nils 3.5 (1652) ½-½ Decrop, Hendrik 3.0 (1977)
41 Bianchi, Guillaume 3.0 (2200) 1-0 Wlogalski, Olivier 3.0 (1871)
42 Toure, Vasanth 3.0 (2132) 1-0 Hakvoort, Remy 3.0 (1859)
43 Van Veelen, Jouke 3.0 (2107) ½-½ Akulova, Alicia 3.0 (1823)
44 De Zoeten, Cato 3.0 (1881) 0-1 Van Herck, Marcel 3.0 (2037)
45 Dgebuadze, Marie 3.0 (1857) ½-½ Roels, Frederik 3.0 (1940)
46 Van Nie, Jonathan 3.0 (1937) 1-0 Ranc, Florian 3.0 (1799)
47 Barzeele, Raf 3.0 (1934) 0-1 Vandeputte, Samuel 3.0 (1768)
48 De Cocq, Ramin 3.0 (1831) 0-1 Barbier, Astrid 3.0 (1931)
49 Cuvelier, Annelies 3.0 (1906) 0-1 Kumar, Prajit Sai 3.0 (1697)
50 Petri, Ben-Luca 3.0 (1826) 1-0 Verboven, Wout 3.0 (1892)
51 Goossens, Senne 3.0 (1675) 0-1 Heldenbergh, Nils 3.0 (1887)
52 Neirynck, Arthur 3.0 (1563) ½-½ Vintioen, Ben 3.0 (1887)
53 Lebret, Loriane 3.0 (1672) 0-1 Beukema, Constantijn 2.5 (1870)
54 Hazenberg, Frans 2.5 (1944) 1-0 Norden, Marc 2.5 (1743)
55 Bertram, Johannes 2.5 (1936) 0-1 Polin, Giulia 2.5 (1807)
56 Timmermans, Daniel 2.5 (1929) 0-1 Mechkor, Mohamed 2.5 (1674)
57 Pincket, Michael 2.5 (1887) 0-1 Groot, Pim 2.5 (1913)
58 De Reese, Elias 2.0 (1901) ½-½ Pu, Linden 2.0 (1814)
59 Van Staden, Mildo 2.0 (1812) ½-½ Verhaeghe, Philip 2.0 (1873)
60 Willen, Ronny 2.0 (1792) 1-0 De Reymaeker, Walter 2.0 (1853)
61 Peeters, Alex 2.0 (1780) 1-0 Petralia, Fabio 2.0 (1846)
62 Hematyar, Fardin 2.0 (1729) ½-½ Van Foreest, Nanne 2.0 (1843)
63 Hubers, Daan 2.0 (1695) 1-0 Uneken, Bert 2.0 (1842)
64 Dierckens, Sarah 2.0 (1826) 1-0 Visser, Wouter 2.0 (1535)
65 Attinger, Roman 1.5 (1655) ½-½ Van Dael, Jonas 1.5 (1866)
66 Meysman, Kaito 1.5 (1458) 0-1 Cohn, Samuel 1.5 (1864)
67 Yeh, Nora 1.0 (1373) 0-1 Faverey, Eddy 1.0 (1603)
68 Admiraal, Ruurd 1.0 (1118) 0-1 Nica, Radu-Catalin 1.0 (1450)
  Larsen, Harald 0.0 (1915) 0 Forfait  
  Liessens, Tom 2.0 (1857) 0 Forfait  
Begin van de pagina
Ronde 9 (20/08/2021) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kambrath, Yannick 6.5 (2375) 1-0 Carlstedt, Jonathan 6.5 (2442)
2 Ivanov, Mike 6.5 (2195) 1-0 Leenhouts, Koen 6.5 (2414)
3 Roebers, Eline 6.5 (2173) 1-0 Ondersteijn, Niels 6.0 (2376)
4 Bosboom, Ardin 6.0 (2005) 0-1 Geirnaert, Steven 6.0 (2422)
5 Wachinger, Nikolas 6.0 (2374) ½-½ Cools, Gorik 6.0 (2236)
6 Tomov, Georgi 5.5 (2343) ½-½ Faybish, Nimrod 5.5 (2198)
7 Voege, Tobias 5.5 (2321) 0-1 Maugenest, Ghislain 5.5 (2031)
8 Roos, Adrian 5.5 (2303) 1-0 Yeh, Timo 5.5 (1819)
9 Hamblok, Roel 5.5 (2221) 1-0 Godde, Matthias 5.5 (2024)
10 Van Hoolandt, Patrick 5.5 (2010) 0-1 Van Mechelen, Jan 5.5 (2201)
11 Legky, Nikolay A 5.0 (2402) 1-0 Labruyere, Roger 5.0 (2045)
12 Fischer, Julie 5.0 (2073) 1-0 Cornelisse, John 5.0 (2215)
13 Gijsen, Stief 5.0 (2196) 1-0 Green, Michael 5.0 (1955)
14 Lacrosse, Marc 5.0 (2056) 0-1 Daels, Marc 5.0 (2188)
15 Vandendriessche, Jan 5.0 (2055) ½-½ Hulshof, Peter 5.0 (2184)
16 Vallet, Marc 5.0 (2181) ½-½ Gillot, Florent 5.0 (1964)
17 Goormachtigh, Johan 5.0 (2158) ½-½ Schoeneshoefer, Adrian 5.0 (1945)
18 Goossens, Hanne 5.0 (2122) 1-0 Dreelinck, Adriaan 5.0 (1863)
19 Dreelinck, Jacob 5.0 (1999) 1-0 Cocquyt, Tijs 5.0 (2106)
20 Wiebe, Daniel 4.5 (1988) 0-1 Stinis, Steven 4.5 (2182)
21 Rogge, Parcival 4.5 (1964) ½-½ Van Foreest, Machteld 4.5 (2161)
22 Akulov, Lev 4.5 (1927) ½-½ Terryn, Ezra 4.5 (2155)
23 Doraszelski, Alexander 4.5 (1879) ½-½ Hakvoort, Elco 4.5 (2124)
24 Paes, Martijn 4.5 (1773) 0-1 Follesa, Enrico 4.5 (2119)
25 Krygelmans, Johan 4.5 (2094) ½-½ Duson, Robin 4.5 (1990)
26 Ouaki, Mark 4.5 (2081) ½-½ Surmont, Yves 4.5 (2006)
27 Van Der Hagen, Loek 4.5 (2060) 0-1ff Sonneveld, David 4.5 (1589)
28 Stevens, Christian 4.5 (2049) 1-0 Van De Lagemaat, Arend 4.5 (1965)
29 Barbier, Astrid 4.0 (1931) 0-1 Bianchi, Guillaume 4.0 (2200)
30 Maltezeanu, Stefan 4.0 (2169) 1-0 Van Nie, Jonathan 4.0 (1937)
31 Bleys, Michiel 4.0 (2140) 1-0 Danckaert, Luc 4.0 (1954)
32 Heldenbergh, Nils 4.0 (1887) 0-1 Toure, Vasanth 4.0 (2132)
33 Pham, Khoi 4.0 (2128) 1-0 Liveyns, Rune 4.0 (1873)
34 De Block, Fabio 4.0 (2060) ½-½ Petri, Ben-Luca 4.0 (1826)
35 Van Herck, Marcel 4.0 (2037) 0-1 Warnaar, Alisha 4.0 (1857)
36 Kumar, Prajit Sai 4.0 (1697) 1-0 Van Akkeren, Arno 4.0 (2037)
37 Vanden Bussche, Steven 4.0 (2035) ½-½ Pouleyn, Floris 4.0 (1684)
38 Vandeputte, Samuel 4.0 (1768) 1-0 Peeters, Tim 4.0 (2018)
39 Faybish, Benjamin 4.0 (2005) 1-0 Vantorre, Nils 4.0 (1652)
40 Kruijf, Caspar 4.0 (1991) ½-½ Musabayeva, Diana 4.0 (1873)
41 Carpentier, Julian 4.0 (1764) ½-½ Van Veelen, Jouke 3.5 (2107)
42 Akulova, Alicia 3.5 (1823) ½-½ Barbier, Wiebke 3.5 (1979)
43 Decrop, Hendrik 3.5 (1977) ½-½ Dgebuadze, Marie 3.5 (1857)
44 Stuij, Leon 3.5 (1956) ½-½ De Rycke, Tyani 3.5 (1856)
45 Mechkor, Mohamed 3.5 (1674) 0-1 Hazenberg, Frans 3.5 (1944)
46 Roels, Frederik 3.5 (1940) 1-0 Polin, Giulia 3.5 (1807)
47 Groot, Pim 3.5 (1913) 1-0 Govoreanu, Matei 3.5 (1731)
48 Vintioen, Ben 3.5 (1887) 1-0 Bultijnck, Kristoff 3.5 (1605)
49 Beukema, Constantijn 3.5 (1870) 1-0 Neirynck, Arthur 3.5 (1563)
50 Dierckens, Sarah 3.0 (1826) ½-½ Barzeele, Raf 3.0 (1934)
51 Ranc, Florian 3.0 (1799) 0-1 Cuvelier, Annelies 3.0 (1906)
52 Verboven, Wout 3.0 (1892) 1-0 Willen, Ronny 3.0 (1792)
53 Peeters, Alex 3.0 (1780) 0-1 De Zoeten, Cato 3.0 (1881)
54 Wlogalski, Olivier 3.0 (1871) 1-0 Goossens, Senne 3.0 (1675)
55 Hakvoort, Remy 3.0 (1859) 0-1 Lebret, Loriane 3.0 (1672)
56 Hubers, Daan 3.0 (1695) 0-1 De Cocq, Ramin 3.0 (1831)
57 Van Foreest, Nanne 2.5 (1843) ½-½ Bertram, Johannes 2.5 (1936)
58 Norden, Marc 2.5 (1743) 0-1 De Reese, Elias 2.5 (1901)
59 Pu, Linden 2.5 (1814) ½-½ Pincket, Michael 2.5 (1887)
60 Verhaeghe, Philip 2.5 (1873) 0-1 Hematyar, Fardin 2.5 (1729)
61 Cohn, Samuel 2.5 (1864) 0-1 Van Staden, Mildo 2.5 (1812)
62 Van Dael, Jonas 2.0 (1866) ½-½ Faverey, Eddy 2.0 (1603)
63 De Reymaeker, Walter 2.0 (1853) 1-0 Visser, Wouter 2.0 (1535)
64 Petralia, Fabio 2.0 (1846) ½-½ Attinger, Roman 2.0 (1655)
65 Nica, Radu-Catalin 2.0 (1450) 0-1ff Uneken, Bert 2.0 (1842)
66 Admiraal, Ruurd 1.0 (1118) 0-1 Meysman, Kaito 1.5 (1458)
  Yeh, Nora 1.0 (1373) 1 Bye  
  Van Vliet, Dennis 4.5 (2092) 0 Afwezig  
  Artola Pola, Gerardo 4.5 (1997) 0 Afwezig  
  Larsen, Harald 0.0 (1915) 0 Forfait  
  Liessens, Tom 2.0 (1857) 0 Forfait  
  Timmermans, Daniel 2.5 (1929) 0 Forfait  
Begin van de pagina

Roebers, Eline (Rank: 23)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1058401
F-Elo2173
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Wlogalski, Olivier BEL 1871 4.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 16      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 12      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
4 2 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 W - 1 4.0 0.28 +0.72
5 1 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 Z - ½ 4.5 0.43 +0.07
6 2      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 W - 1 5.5 0.24 +0.76
7 1 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 Z - 1 6.5 0.47 +0.53
8 1 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 W 0 6.5 0.24 -0.24
9 3 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 W 1 7.5 0.24 +0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2177 54.0 Totaal 7.5 4.37 +3.13
Begin van de pagina

FM Ivanov, Mike (Rank: 18)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID2613158
F-Elo2195
Landcan  (can)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Zoeten, Cato NED 1881 4.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 13      Duson, Robin NED 1990 5.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 10      Green, Michael ENG 1955 5.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
4 3 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 Z - 1 4.0 0.44 +0.56
5 2      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 Z - 1 6.0 0.46 +0.54
7 1      Roebers, Eline NED 2173 7.5 W 0 6.0 0.53 -0.53
8 2 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 Z ½ 6.5 0.21 +0.29
9 2 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 W 1 7.5 0.22 +0.78
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2165 54.0 Totaal 7.5 4.78 +2.72
Begin van de pagina

IM Kambrath, Yannick (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID20632525
F-Elo2375
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Barzeele, Raf BEL 1934 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Herck, Marcel BEL 2037 4.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 3 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
4 1      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 Z - 0 3.0 0.73 -0.73
5 7      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 W - 1 4.0 0.81 +0.19
6 6 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 Z - 1 5.0 0.73 +0.27
7 2 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 W - ½ 5.5 0.45 +0.05
8 1      Roebers, Eline NED 2173 7.5 Z - 1 6.5 0.76 +0.24
9 1 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 W 1 7.5 0.41 +0.59
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2182 52.0 Totaal 7.5 6.50 +1.00
Begin van de pagina

IM Geirnaert, Steven (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10391
N-Elo2421
FIDE-ID203866
F-Elo2422
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2 29      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 W 1 1.5 0.92 +0.08
3 13      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z 1 2.5 0.90 +0.10
4 6      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 W - 1 3.5 0.81 +0.19
5 3      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 Z - 0 3.5 0.57 -0.57
6 8 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7 4      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 Z - 1 5.5 0.79 +0.21
8 2 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 W - ½ 6.0 0.79 -0.29
9 4      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 Z 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2087 47.0 Totaal 7.0 6.62 -0.12
Begin van de pagina

FM Hamblok, Roel (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.22543
N-Elo2244
FIDE-ID209317
F-Elo2221
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Cuvelier, Annelies BEL 1906 4.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 9      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 8 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
4 4      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 Z - 1 4.0 0.58 +0.42
5 1      Roebers, Eline NED 2173 7.5 W - ½ 4.5 0.57 -0.07
6 1 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 W - 0 4.5 0.54 -0.54
7 9      Yeh, Timo NED 1819 5.5 Z 1 5.5 0.92 +0.08
8 4 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 Z - 0 5.5 0.25 -0.25
9 9      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 W - 1 6.5 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2085 53.5 Totaal 6.5 5.95 +0.55
Begin van de pagina

IM Leenhouts, Koen (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.35181
N-Elo2414
FIDE-ID1008439
F-Elo2414
Landned  (ned)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Roels, Frederik BEL 1940 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Stevens, Christian FRA 2049 5.5 W - 1 2.0 0.90 +0.10
3 2      Pham, Khoi NED 2128 5.0 Z - ½ 2.5 0.84 -0.34
4 5      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 W - 1 3.5 0.79 +0.21
5 4 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 Z ½ 4.0 0.63 -0.13
6 4 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 W - 1 5.0 0.60 +0.40
7 2 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 Z - ½ 5.5 0.55 -0.05
8 4 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 W - 1 6.5 0.75 +0.25
9 2 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 Z - 0 6.5 0.78 -0.78
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2194 53.5 Totaal 6.5 6.76 -0.26
Begin van de pagina

FM Cools, Gorik (Rank: 11)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.80403
N-Elo2271
FIDE-ID200298
F-Elo2236
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Groot, Pim NED 1913 4.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 8      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 7 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
4 3 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 W - 0 3.0 0.56 -0.56
5 10      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
6 3 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 W - ½ 4.5 0.24 +0.26
7 8 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 Z - ½ 5.0 0.61 -0.11
8 6 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 W - 1 6.0 0.28 +0.72
9 5      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 Z - ½ 6.5 0.31 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2168 53.5 Totaal 6.5 5.23 +1.27
Begin van de pagina

Wachinger, Nikolas (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12962791
F-Elo2374
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Barbier, Astrid BEL 1931 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 4      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 Z - ½ 2.5 0.84 -0.34
4 7      Pham, Khoi NED 2128 5.0 W - 1 3.5 0.81 +0.19
5 3 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 W - 1 4.5 0.43 +0.57
6 2      Roebers, Eline NED 2173 7.5 Z - 0 4.5 0.76 -0.76
7 5      Hulshof, Peter NED 2184 5.5 W - 1 5.5 0.75 +0.25
8 5      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 Z - ½ 6.0 0.90 -0.40
9 5 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 W - ½ 6.5 0.69 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2134 51.0 Totaal 6.5 6.98 -0.48
Begin van de pagina

IM Carlstedt, Jonathan (Rank: 1)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID24614386
F-Elo2442
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Hazenberg, Frans NED 1944 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 W - 0 2.0 0.84 -0.84
4 11      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
5 5      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 W 1 4.0 0.84 +0.16
6 3 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 Z - ½ 4.5 0.76 -0.26
7 3 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 W - 1 5.5 0.59 +0.41
8 3 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 W 1 6.5 0.66 +0.34
9 1 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 Z - 0 6.5 0.59 -0.59
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2193 49.5 Totaal 6.5 6.99 -0.49
Begin van de pagina

FM Van Mechelen, Jan (Rank: 14)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14354
N-Elo2215
FIDE-ID201863
F-Elo2201
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 W - ½ 0.5 0.86 -0.36
2        Afwezig           ½ 1.0    
3 24      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 Z 1 2.0 0.80 +0.20
4 14      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 W - 1 3.0 0.72 +0.28
5 11      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
6 6 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 W - 0 4.0 0.27 -0.27
7 12      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 Z - 1 5.0 0.77 +0.23
8 8 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 W - ½ 5.5 0.31 +0.19
9 10 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 Z - 1 6.5 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2078 42.5 Totaal 6.5 5.21 +0.79
Begin van de pagina

FM Roos, Adrian (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11118
N-Elo2312
FIDE-ID263621
F-Elo2303
Landbel  (bel)
Club(462) Zottegem
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Larsen, Harald BEL 1915 0.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 7      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 6      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
4 9      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 Z - ½ 3.0 0.70 -0.20
5 9      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 W - ½ 3.5 0.82 -0.32
6 9      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 Z - 1 4.5 0.83 +0.17
7 7      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 W - 0 4.5 0.85 -0.85
8 9 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 Z - 1 5.5 0.79 +0.21
9 8      Yeh, Timo NED 1819 5.5 W 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2016 41.5 Totaal 6.5 7.43 -0.93
Begin van de pagina

Maugenest, Ghislain (Rank: 49)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16436
N-Elo2052
FIDE-ID36029483
F-Elo2031
Landfra  (fra)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 48      Carpentier, Julian BEL 1764 4.5 Z - 0 0.0 0.82 -0.82
2 42      Dierckens, Sarah BEL 1826 3.5 W - 1 1.0 0.76 +0.24
3 39      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
4 33      Heldenbergh, Nils BEL 1887 4.0 W - 1 2.5 0.69 +0.31
5 24      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 Z - 1 3.5 0.89 +0.11
6 9 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 W - 0 3.5 0.17 -0.17
7 28      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 Z - 1 4.5 0.82 +0.18
8 18      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 W - 1 5.5 0.70 +0.30
9 7 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 Z - 1 6.5 0.16 +0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 42.0 Totaal 6.5 5.89 +0.61
Begin van de pagina

Bosboom, Ardin (Rank: 54)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1046454
F-Elo2005
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 54      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2 9 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 43      Sonneveld, David NED 1589 5.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 35      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 W - 1 2.5 0.79 +0.21
5 16      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 Z - 1 3.5 0.28 +0.72
6 10      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 W - 1 4.5 0.25 +0.75
7 7 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 Z - 1 5.5 0.15 +0.85
8 5      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 W - ½ 6.0 0.10 +0.40
9 4 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 W - 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2081 52.0 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina

Gijsen, Stief (Rank: 17)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.1031
N-Elo2208
FIDE-ID207535
F-Elo2196
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 12      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 9      Decrop, Hendrik BEL 1977 4.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 W - 1 4.0 0.27 +0.73
5 2 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
6 7 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 W - ½ 4.5 0.33 +0.17
7 4 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 W - 0 4.5 0.21 -0.21
8 11      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 Z - ½ 5.0 0.79 -0.29
9 13      Green, Michael ENG 1955 5.0 W - 1 6.0 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2120 51.0 Totaal 6.0 5.31 +0.69
Begin van de pagina

FM Tomov, Georgi (Rank: 8)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.12054
N-Elo2343
FIDE-ID2908964
F-Elo2343
Landbul  (bul)
Club(226) Europchess
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Timmermans, Daniel BEL 1929 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 5      Cocquyt, Tijs BEL 2106 5.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
4 2      Roebers, Eline NED 2173 7.5 Z - 0 3.0 0.72 -0.72
5 8 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
6 4 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
7 11      Artola Pola, Gerardo ARG 1997 4.5 W - 1 5.0 0.89 +0.11
8 8 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 Z - ½ 5.5 0.69 -0.19
9 6      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 W - ½ 6.0 0.69 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2125 48.5 Totaal 6.0 6.80 -0.80
Begin van de pagina

IM Ondersteijn, Niels (Rank: 5)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1011162
F-Elo2376
Landned  (ned)
Club(143) Temse
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 36      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 22      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
4 13      Stevens, Christian FRA 2049 5.5 W - 1 3.0 0.87 +0.13
5 6 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
6 5      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 W - 1 5.0 0.75 +0.25
7 3 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 Z - 0 5.0 0.41 -0.41
8 7 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 W 1 6.0 0.78 +0.22
9 3      Roebers, Eline NED 2173 7.5 Z - 0 6.0 0.76 -0.76
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2079 46.5 Totaal 6.0 7.14 -1.14
Begin van de pagina

WFM Fischer, Julie (Rank: 39)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID699969
F-Elo2073
Landfra  (fra)
Club(278) Le Pantin
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38      Akulova, Alicia BEL 1823 4.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
2 3 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 W - 1 2.0 0.12 +0.88
3 8 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
4 25      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 W - 1 3.0 0.78 +0.22
5 8 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
6 20      Decrop, Hendrik BEL 1977 4.0 W - 1 4.0 0.63 +0.37
7 15      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 Z - 1 5.0 0.55 +0.45
8 9 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 W - 0 5.0 0.21 -0.21
9 12      Cornelisse, John NED 2215 5.0 W 1 6.0 0.31 +0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2130 46.5 Totaal 6.0 3.88 +2.12
Begin van de pagina

GM Legky, Nikolay A (Rank: 4)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID14100312
F-Elo2402
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Nie, Jonathan NED 1937 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 Z - 0 1.0 0.88 -0.88
3 21      Van Staden, Mildo NED 1812 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 Z 0 2.0 0.90 -0.90
5 27      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 16      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 10      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 W 1 5.0 0.91 +0.09
8 6 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 Z - 0 5.0 0.72 -0.72
9 11      Labruyere, Roger NED 2045 5.0 W - 1 6.0 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2009 43.5 Totaal 6.0 7.98 -1.98
Begin van de pagina

Dreelinck, Jacob (Rank: 56)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1860
FIDE-ID250511
F-Elo1999
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 55      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 W - ½ 0.5 0.87 -0.37
2 33      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - ½ 1.0 0.65 -0.15
3 44      Lebret, Loriane FRA 1672 4.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
4 20      Hakvoort, Elco NED 2124 5.0 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
5 10 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 W - 0 3.0 0.20 -0.20
6 25      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 Z - ½ 3.5 0.69 -0.19
7 21      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 W - 1 4.5 0.37 +0.63
8 12      Hulshof, Peter NED 2184 5.5 Z - ½ 5.0 0.26 +0.24
9 19      Cocquyt, Tijs BEL 2106 5.0 W - 1 6.0 0.35 +0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1982 42.5 Totaal 6.0 4.59 +1.41
Begin van de pagina

Faybish, Nimrod (Rank: 16)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.79197
N-Elo2212
FIDE-ID202142
F-Elo2198
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 W - 0 0.0 0.86 -0.86
2 37      De Reymaeker, Walter BEL 1853 3.0 Z - 1 1.0 0.89 +0.11
3 25      Schoeneshoefer, Adrian GER 1945 5.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
4 15      Duson, Robin NED 1990 5.0 Z - ½ 2.5 0.77 -0.27
5 15      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 W - 1 3.5 0.88 +0.12
6 10      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 Z 0 3.5 0.75 -0.75
7 16      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 W - 1 4.5 0.78 +0.22
8 10      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 Z - 1 5.5 0.79 +0.21
9 6 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 Z - ½ 6.0 0.31 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1980 42.0 Totaal 6.0 6.84 -0.84
Begin van de pagina

WIM Goossens, Hanne (Rank: 32)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.50075
N-Elo2143
FIDE-ID200468
F-Elo2122
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      De Reymaeker, Walter BEL 1853 3.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 23      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 3 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
4 21      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 W - 1 3.0 0.68 +0.32
5 6 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 18      Green, Michael ENG 1955 5.0 Z - 0 3.0 0.72 -0.72
7 37      Cuvelier, Annelies BEL 1906 4.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
8 25      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
9 18      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 W - 1 6.0 0.82 +0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2024 42.0 Totaal 6.0 5.64 +0.36
Begin van de pagina

FM Daels, Marc (Rank: 19)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.4073
N-Elo2225
FIDE-ID201502
F-Elo2188
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 Z - 0 0.0 0.86 -0.86
2 38      Petralia, Fabio BEL 1846 2.5 W - 1 1.0 0.88 +0.12
3 26      Stuij, Leon NED 1956 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
4 16      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 W - 0 2.0 0.72 -0.72
5 29      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 Z - 0 2.0 0.82 -0.82
6 45      Hakvoort, Remy NED 1859 3.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
7 32      Barbier, Astrid BEL 1931 4.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
8 21      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 W - 1 5.0 0.74 +0.26
9 14 FM Lacrosse, Marc BEL 2056 5.0 Z - 1 6.0 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1942 39.0 Totaal 6.0 7.19 -1.19
Begin van de pagina

FM Van Hoolandt, Patrick (Rank: 52)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.40878
N-Elo1998
FIDE-ID200999
F-Elo2010
Landmnc  (mnc)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 51      Hematyar, Fardin NED 1729 3.5 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 10      Cornelisse, John NED 2215 5.0 Z - 1 2.0 0.24 +0.76
3 7 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 W - 0 2.0 0.21 -0.21
4 19      Toure, Vasanth FRA 2132 5.0 Z - 1 3.0 0.33 +0.67
5 12      Hulshof, Peter NED 2184 5.5 W - ½ 3.5 0.27 +0.23
6 8 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 17      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 W - 1 4.5 0.27 +0.73
8 14      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 Z - 1 5.5 0.30 +0.70
9 10 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 W - 0 5.5 0.25 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2162 49.5 Totaal 5.5 2.79 +2.71
Begin van de pagina

FM Voege, Tobias (Rank: 9)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1270513
F-Elo2321
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 30      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 14      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 Z - 1 2.5 0.87 +0.13
4 8      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 W - 1 3.5 0.79 +0.21
5 4 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 W - ½ 4.0 0.37 +0.13
6 7      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 Z - ½ 4.5 0.67 -0.17
7 6      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 W - 1 5.5 0.71 +0.29
8 3 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 Z - 0 5.5 0.34 -0.34
9 7      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 W - 0 5.5 0.84 -0.84
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2126 50.0 Totaal 5.5 6.43 -0.93
Begin van de pagina

Yeh, Timo (Rank: 109)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1058568
F-Elo1819
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 Z - 1 1.0 0.20 +0.80
2        Afwezig           ½ 1.5    
3 19      Toure, Vasanth FRA 2132 5.0 W ½ 2.0 0.14 +0.36
4 27 FM Lacrosse, Marc BEL 2056 5.0 Z - ½ 2.5 0.20 +0.30
5 23      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - 1 3.5 0.20 +0.80
6 15      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 Z - 1 4.5 0.22 +0.78
7 9 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
8 15      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 W - 1 5.5 0.18 +0.82
9 8 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 Z - 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2118 42.0 Totaal 5.5 1.30 +3.70
Begin van de pagina

Hulshof, Peter (Rank: 20)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1003291
F-Elo2184
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Verhaeghe, Philip BEL 1873 2.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2        Afwezig           ½ 1.5    
3 16      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 Z 1 2.5 0.79 +0.21
4 10      Artola Pola, Gerardo ARG 1997 4.5 W - ½ 3.0 0.74 -0.24
5 12 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 Z - ½ 3.5 0.73 -0.23
6 11      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 W - 1 4.5 0.86 +0.14
7 5      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 Z - 0 4.5 0.25 -0.25
8 12      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 W - ½ 5.0 0.74 -0.24
9 15      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z - ½ 5.5 0.67 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2017 39.5 Totaal 5.5 5.64 -0.64
Begin van de pagina

Godde, Matthias (Rank: 50)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo1988
FIDE-ID243426
F-Elo2024
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 49      Norden, Marc NED 1743 2.5 W - 1 1.0 0.84 +0.16
2 8 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 40      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 16 FM Daels, Marc BEL 2188 6.0 Z - 1 3.0 0.28 +0.72
5 11 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 W - 0 3.0 0.27 -0.27
6 23      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 Z - ½ 3.5 0.71 -0.21
7 29      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 W - 1 4.5 0.90 +0.10
8 19      Sonneveld, David NED 1589 5.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
9 9 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 Z - 0 5.5 0.25 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1930 47.0 Totaal 5.5 5.28 +0.22
Begin van de pagina

Vallet, Marc (Rank: 22)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID612189
F-Elo2181
Landfra  (fra)
Club(363) Zugzwang Zwevegem
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 15      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 Z - 1 2.0 0.76 +0.24
3 11      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 W - 1 3.0 0.87 +0.13
4 5 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
5 13      Green, Michael ENG 1955 5.0 W 1 4.0 0.79 +0.21
6 5 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 Z - 0 4.0 0.25 -0.25
7 13      Sonneveld, David NED 1589 5.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 13      Schoeneshoefer, Adrian GER 1945 5.5 Z - ½ 5.0 0.80 -0.30
9 16      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 W - ½ 5.5 0.78 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1994 47.5 Totaal 5.5 6.24 -0.74
Begin van de pagina

FM Goormachtigh, Johan (Rank: 26)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.1864
N-Elo2180
FIDE-ID200280
F-Elo2158
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 19      Green, Michael ENG 1955 5.0 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
3 28      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 17      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 Z - ½ 2.5 0.75 -0.25
5 17      Duson, Robin NED 1990 5.0 W - 1 3.5 0.72 +0.28
6 13      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 Z - 1 4.5 0.75 +0.25
7 8 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 W - ½ 5.0 0.39 +0.11
8 7 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 Z - 0 5.0 0.22 -0.22
9 17      Schoeneshoefer, Adrian GER 1945 5.5 W - ½ 5.5 0.77 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2020 46.0 Totaal 5.5 6.04 -0.54
Begin van de pagina

Gillot, Florent (Rank: 64)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.60646
N-Elo1937
FIDE-ID225479
F-Elo1964
Landbel  (bel)
Club(501) CREC Charleroi
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 64      Visser, Wouter NED 1535 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 17      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 W - ½ 1.5 0.24 +0.26
3 20      De Block, Fabio BEL 2060 4.5 Z - ½ 2.0 0.37 +0.13
4 17 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 W - ½ 2.5 0.25 +0.25
5 19      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 Z - 1 3.5 0.32 +0.68
6 16 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 19      Pham, Khoi NED 2128 5.0 Z 1 4.5 0.28 +0.72
8 11      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 W - ½ 5.0 0.21 +0.29
9 16      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 Z - ½ 5.5 0.22 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2102 44.5 Totaal 5.5 2.89 +2.61
Begin van de pagina

Sonneveld, David (Rank: 132)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1072323
F-Elo1589
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 62      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 W - ½ 0.5 0.09 +0.41
2 32      Labruyere, Roger NED 2045 5.0 Z - ½ 1.0 0.08 +0.42
3 43      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 42      Cornelisse, John NED 2215 5.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
5 26      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 Z 1 3.5 0.08 +0.92
6 14      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 W - ½ 4.0 0.08 +0.42
7 13      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
8 19      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
9 27      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 Z - 1FF 5.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2064 46.0 Totaal 5.5 0.65 +3.85
Begin van de pagina

Vandendriessche, Jan (Rank: 43)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.20141
N-Elo2097
FIDE-ID204862
F-Elo2055
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 42      Polin, Giulia ITA 1807 3.5 Z - ½ 0.5 0.81 -0.31
2 31      Willen, Ronny BEL 1792 3.0 W - 1 1.5 0.82 +0.18
3 13 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 W - 0 1.5 0.10 -0.10
4 31      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z - 1 2.5 0.74 +0.26
5 23      Yeh, Timo NED 1819 5.5 Z - 0 2.5 0.80 -0.80
6 36      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 W - 1 3.5 0.76 +0.24
7 25      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 Z - 1FF 4.5 0.00 +0.00
8 17      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 Z ½ 5.0 0.75 -0.25
9 15      Hulshof, Peter NED 2184 5.5 W - ½ 5.5 0.33 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1952 42.0 Totaal 5.5 5.11 -0.61
Begin van de pagina

Follesa, Enrico (Rank: 33)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.14386
N-Elo2062
FIDE-ID248690
F-Elo2119
Landbel  (bel)
Club(143) Temse
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Petralia, Fabio BEL 1846 2.5 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 24      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
3 31      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
4 22      Decrop, Hendrik BEL 1977 4.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
5 7 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
6 19      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 W - ½ 3.5 0.75 -0.25
7 20      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 Z - ½ 4.0 0.66 -0.16
8 26      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 W - ½ 4.5 0.68 -0.18
9 24      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 Z - 1 5.5 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1960 42.0 Totaal 5.5 6.30 -0.80
Begin van de pagina

Schoeneshoefer, Adrian (Rank: 69)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID16203771
F-Elo1945
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 68      Admiraal, Ruurd NED 1118 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 22      Pham, Khoi NED 2128 5.0 W - 0 1.0 0.26 -0.26
3 25      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
4 49      Cohn, Samuel NED 1864 2.5 W - 1 2.0 0.61 +0.39
5 31      Bleys, Michiel BEL 2140 5.0 Z - 1 3.0 0.25 +0.75
6 21      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 W - ½ 3.5 0.34 +0.16
7 18      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 Z - 1 4.5 0.22 +0.78
8 13      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 W - ½ 5.0 0.20 +0.30
9 17 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 Z - ½ 5.5 0.23 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2001 40.0 Totaal 5.5 3.22 +2.28
Begin van de pagina

Stinis, Steven (Rank: 21)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.6807
N-Elo2214
FIDE-ID202770
F-Elo2182
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 14      Decrop, Hendrik BEL 1977 4.0 W - 0 1.0 0.76 -0.76
3 27      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - ½ 1.5 0.84 -0.34
4 29      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 W - ½ 2.0 0.81 -0.31
5 30      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 Z - ½ 2.5 0.85 -0.35
6 27      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 17 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 Z 0 3.5 0.73 -0.73
8 30      Stuij, Leon NED 1956 4.0 W - 1 4.5 0.79 +0.21
9 20      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 Z - 1 5.5 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1911 40.5 Totaal 5.5 7.31 -1.81
Begin van de pagina

Stevens, Christian (Rank: 44)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.19840
N-Elo2049
FIDE-ID649090
F-Elo2049
Landfra  (fra)
Club(521) Tournai
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 43      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 2 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 Z - 0 1.0 0.10 -0.10
3 35      Peeters, Alex BEL 1780 3.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 13 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
5 37      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 W - ½ 2.5 0.71 -0.21
6 37      Dgebuadze, Marie BEL 1857 4.0 Z - ½ 3.0 0.75 -0.25
7 40      De Cocq, Ramin BEL 1831 4.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
8 29      Artola Pola, Gerardo ARG 1997 4.5 Z - ½ 4.5 0.57 -0.07
9 28      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 W - 1 5.5 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1989 38.5 Totaal 5.5 5.30 +0.20
Begin van de pagina

Doraszelski, Alexander (Rank: 87)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12996149
F-Elo1879
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18 FM Daels, Marc BEL 2188 6.0 W - 1 1.0 0.14 +0.86
2 24      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
3 12      Roebers, Eline NED 2173 7.5 W - 0 2.0 0.15 -0.15
4 23      Cocquyt, Tijs BEL 2106 5.0 Z - 1 3.0 0.21 +0.79
5 14      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 W - ½ 3.5 0.16 +0.34
6 11      Hulshof, Peter NED 2184 5.5 Z - 0 3.5 0.14 -0.14
7 27      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 W - 1 4.5 0.29 +0.71
8 18      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 Z - 0 4.5 0.30 -0.30
9 23      Hakvoort, Elco NED 2124 5.0 W - ½ 5.0 0.20 +0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2124 50.0 Totaal 5.0 1.79 +3.21
Begin van de pagina

Green, Michael (Rank: 67)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID437514
F-Elo1955
Landeng  (eng)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 66      Nica, Radu-Catalin BEL 1450 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 19 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 W - 1 2.0 0.24 +0.76
3 10 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
4 18      Bleys, Michiel BEL 2140 5.0 W - 1 3.0 0.26 +0.74
5 13      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
6 18 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 W - 1 4.0 0.28 +0.72
7 14      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 Z - ½ 4.5 0.33 +0.17
8 16 FM Lacrosse, Marc BEL 2056 5.0 W - ½ 5.0 0.36 +0.14
9 13      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2064 47.5 Totaal 5.0 3.00 +2.00
Begin van de pagina

Rogge, Parcival (Rank: 65)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.14279
N-Elo1902
FIDE-ID249254
F-Elo1964
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 63      Neirynck, Arthur BEL 1563 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Roebers, Eline NED 2173 7.5 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 24 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 W - 0 1.0 0.20 -0.20
4 47      Peeters, Alex BEL 1780 3.0 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
5 27 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 51      Vandeputte, Samuel BEL 1768 5.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
7 31      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 W - 1 4.0 0.20 +0.80
8 22      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 Z - ½ 4.5 0.25 +0.25
9 21      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 W - ½ 5.0 0.25 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2044 46.5 Totaal 5.0 3.62 +1.38
Begin van de pagina

Van Foreest, Machteld (Rank: 25)

Rangschikking40
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1051563
F-Elo2161
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Cohn, Samuel NED 1864 2.5 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 18      Stuij, Leon NED 1956 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 1 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 Z - 1 3.0 0.16 +0.84
4 4 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 W - 0 3.0 0.42 -0.42
5 14      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 Z - ½ 3.5 0.84 -0.34
6 12      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 W - 1 4.5 0.77 +0.23
7 6 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 Z - 0 4.5 0.29 -0.29
8 14 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 W - 0 4.5 0.70 -0.70
9 21      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 Z - ½ 5.0 0.75 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2067 44.5 Totaal 5.0 5.54 -0.54
Begin van de pagina

Warnaar, Alisha (Rank: 99)

Rangschikking41
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1050036
F-Elo1857
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Bleys, Michiel BEL 2140 5.0 Z - 1 1.0 0.16 +0.84
2 25      Van Veelen, Jouke NED 2107 4.0 W - 1 2.0 0.19 +0.81
3 11      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 Z - 0 2.0 0.13 -0.13
4 26      De Block, Fabio BEL 2060 4.5 W - 1 3.0 0.24 +0.76
5 15      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
6 25      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 W ½ 3.5 0.31 +0.19
7 24 FM Lacrosse, Marc BEL 2056 5.0 Z - 0 3.5 0.24 -0.24
8 37      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 W - ½ 4.0 0.32 +0.18
9 35      Van Herck, Marcel BEL 2037 4.0 Z - 1 5.0 0.26 +0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2085 44.5 Totaal 5.0 1.97 +3.03
Begin van de pagina

Pham, Khoi (Rank: 30)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1054988
F-Elo2128
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Dgebuadze, Marie BEL 1857 4.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
2 22      Schoeneshoefer, Adrian GER 1945 5.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 2 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 W - ½ 2.5 0.16 +0.34
4 7      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 Z - 0 2.5 0.19 -0.19
5 18      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 W - 0 2.5 0.72 -0.72
6 31      Barzeele, Raf BEL 1934 3.5 Z - 1 3.5 0.75 +0.25
7 19      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 W - 0 3.5 0.72 -0.72
8 32      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z - ½ 4.0 0.81 -0.31
9 33      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 W - 1 5.0 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2022 44.5 Totaal 5.0 5.73 -0.73
Begin van de pagina

Kumar, Prajit Sai (Rank: 122)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1070207
F-Elo1697
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 52      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 W - 1 1.0 0.14 +0.86
2 29 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 39      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 W ½ 1.5 0.12 +0.38
4 41      Barzeele, Raf BEL 1934 3.5 Z - 1 2.5 0.20 +0.80
5 25      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 W - ½ 3.0 0.13 +0.37
6 27      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 38      Cocquyt, Tijs BEL 2106 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
8 49      Cuvelier, Annelies BEL 1906 4.0 Z - 1 4.0 0.23 +0.77
9 36      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 W - 1 5.0 0.12 +0.88
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2071 44.5 Totaal 5.0 1.18 +3.82
Begin van de pagina

Akulov, Lev (Rank: 77)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1944
FIDE-ID242853
F-Elo1927
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 35      Van Staden, Mildo NED 1812 3.5 Z - 0 0.5 0.66 -0.66
3 52      Norden, Marc NED 1743 2.5 W - 1 1.5 0.74 +0.26
4 29      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 Z - ½ 2.0 0.19 +0.31
5 29 FM Daels, Marc BEL 2188 6.0 W - 1 3.0 0.18 +0.82
6 19      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 Z - ½ 3.5 0.25 +0.25
7 26      Labruyere, Roger NED 2045 5.0 W - ½ 4.0 0.34 +0.16
8 24      Hakvoort, Elco NED 2124 5.0 Z - ½ 4.5 0.25 +0.25
9 22      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 W - ½ 5.0 0.21 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2076 43.5 Totaal 5.0 2.90 +2.10
Begin van de pagina

Dreelinck, Adriaan (Rank: 95)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.14078
N-Elo1928
FIDE-ID250503
F-Elo1863
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 62      Admiraal, Ruurd NED 1118 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 32      Van Veelen, Jouke NED 2107 4.0 Z - 1 2.0 0.20 +0.80
4 24      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 W - ½ 2.5 0.22 +0.28
5 22      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 Z - ½ 3.0 0.25 +0.25
6 23      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 W - ½ 3.5 0.29 +0.21
7 23      De Block, Fabio BEL 2060 4.5 Z - 1 4.5 0.25 +0.75
8 17      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - ½ 5.0 0.25 +0.25
9 18 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 Z - 0 5.0 0.18 -0.18
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1976 41.5 Totaal 5.0 2.71 +2.29
Begin van de pagina

Maltezeanu, Stefan (Rank: 24)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID4004655
F-Elo2169
Landlux  (lux)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Van Dael, Jonas BEL 1866 2.5 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 17      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 Z - ½ 1.5 0.76 -0.26
3 17      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 W - 1 2.5 0.76 +0.24
4 6 IM Geirnaert, Steven BEL 2422 7.0 Z - 0 2.5 0.19 -0.19
5 16      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 W - 0 2.5 0.72 -0.72
6 29      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 Z - 1 3.5 0.79 +0.21
7 18      Schoeneshoefer, Adrian GER 1945 5.5 W - 0 3.5 0.78 -0.78
8 31      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 Z - ½ 4.0 0.77 -0.27
9 30      Van Nie, Jonathan NED 1937 4.0 W - 1 5.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1999 42.0 Totaal 5.0 6.42 -1.42
Begin van de pagina

Krygelmans, Johan (Rank: 36)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.20745
N-Elo2123
FIDE-ID202347
F-Elo2094
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      De Cocq, Ramin BEL 1831 4.0 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 27      Lebret, Loriane FRA 1672 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 W - ½ 2.5 0.16 +0.34
4 8 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 Z - 0 2.5 0.21 -0.21
5 19      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 W - 0 2.5 0.68 -0.68
6 32      Cuvelier, Annelies BEL 1906 4.0 Z - ½ 3.0 0.74 -0.24
7 39      Dgebuadze, Marie BEL 1857 4.0 W - 1 4.0 0.80 +0.20
8 28      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 Z - ½ 4.5 0.62 -0.12
9 25      Duson, Robin NED 1990 5.0 W - ½ 5.0 0.64 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1991 43.5 Totaal 5.0 5.59 -0.59
Begin van de pagina

FM Lacrosse, Marc (Rank: 42)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.59544
N-Elo2124
FIDE-ID200921
F-Elo2056
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 41      Van Staden, Mildo NED 1812 3.5 W - ½ 0.5 0.80 -0.30
2        Afwezig           ½ 1.0    
3 34      Cohn, Samuel NED 1864 2.5 Z 1 2.0 0.75 +0.25
4 27      Yeh, Timo NED 1819 5.5 W - ½ 2.5 0.80 -0.30
5        Afwezig           0 2.5    
6 35      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z 1 3.5 0.74 +0.26
7 24      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 W - 1 4.5 0.76 +0.24
8 16      Green, Michael ENG 1955 5.0 Z - ½ 5.0 0.64 -0.14
9 14 FM Daels, Marc BEL 2188 6.0 W - 0 5.0 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1909 32.0 Totaal 5.0 4.81 -0.31
Begin van de pagina

Ouaki, Mark (Rank: 38)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.18047
N-Elo2054
FIDE-ID257460
F-Elo2081
Landbel  (bel)
Club(226) Europchess
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 W - 1 1.0 0.81 +0.19
2 1 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 33      Van Dael, Jonas BEL 1866 2.5 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
4 24      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 Z - ½ 2.5 0.78 -0.28
5 21      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 W - 1 3.5 0.69 +0.31
6 14      Sonneveld, David NED 1589 5.5 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
7 14      Green, Michael ENG 1955 5.0 W - ½ 4.5 0.67 -0.17
8 15      Yeh, Timo NED 1819 5.5 Z - 0 4.5 0.82 -0.82
9 26      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 W - ½ 5.0 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1922 42.5 Totaal 5.0 6.16 -1.16
Begin van de pagina

Terryn, Ezra (Rank: 27)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.52027
N-Elo2159
FIDE-ID233196
F-Elo2155
Landbel  (bel)
Club(109) Borgerhout
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Hakvoort, Remy NED 1859 3.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
2 20      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 W - ½ 1.5 0.76 -0.26
3 18      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 Z - 1 2.5 0.78 +0.22
4 9 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 W - ½ 3.0 0.30 +0.20
5 5 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 Z - 0 3.0 0.16 -0.16
6 17      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 W - 0 3.0 0.72 -0.72
7 33      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
8 22      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 W - ½ 4.5 0.75 -0.25
9 22      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 Z - ½ 5.0 0.79 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2029 41.5 Totaal 5.0 5.93 -0.93
Begin van de pagina

Faybish, Benjamin (Rank: 55)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.12007
N-Elo1863
FIDE-ID238228
F-Elo2005
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 53      Hubers, Daan NED 1695 3.0 W - 1 1.0 0.86 +0.14
2 11      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 Z - ½ 1.5 0.25 +0.25
3 14 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 W - 0 1.5 0.13 -0.13
4 36      Dgebuadze, Marie BEL 1857 4.0 Z - 1 2.5 0.70 +0.30
5 26      Sonneveld, David NED 1589 5.5 W - 0 2.5 0.92 -0.92
6 39      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 Z - 1 3.5 0.87 +0.13
7 20      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 W - ½ 4.0 0.34 +0.16
8 21 FM Daels, Marc BEL 2188 6.0 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
9 39      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 W - 1 5.0 0.89 +0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1922 43.0 Totaal 5.0 5.22 -0.22
Begin van de pagina

Duson, Robin (Rank: 59)

Rangschikking52
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1055038
F-Elo1990
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 58      Attinger, Roman NED 1655 2.5 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 13 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 46      Visser, Wouter NED 1535 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 15      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 W - ½ 2.5 0.23 +0.27
5 17 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 Z - 0 2.5 0.28 -0.28
6 41      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 W - 0 2.5 0.78 -0.78
7 45      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 Z - 1 3.5 0.66 +0.34
8 38      Bultijnck, Kristoff BEL 1605 3.5 W - 1 4.5 0.91 +0.09
9 25      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 Z - ½ 5.0 0.36 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1898 41.0 Totaal 5.0 5.26 -0.26
Begin van de pagina

Labruyere, Roger (Rank: 45)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1059505
F-Elo2045
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 44      Willen, Ronny BEL 1792 3.0 Z - ½ 0.5 0.81 -0.31
2 32      Sonneveld, David NED 1589 5.5 W - ½ 1.0 0.92 -0.42
3        Afwezig           ½ 1.5    
4 32      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 W ½ 2.0 0.70 -0.20
5 38      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 Z - ½ 2.5 0.73 -0.23
6 38      Akulova, Alicia BEL 1823 4.0 W - 1 3.5 0.78 +0.22
7 26      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 Z - ½ 4.0 0.66 -0.16
8 23      Bleys, Michiel BEL 2140 5.0 W - 1 5.0 0.37 +0.63
9 11 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 Z - 0 5.0 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1929 37.0 Totaal 5.0 5.08 -0.58
Begin van de pagina

Cornelisse, John (Rank: 13)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1008137
F-Elo2215
Landned  (ned)
Club(109) Borgerhoutse SK
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Reese, Elias BEL 1901 3.5 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 10 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 W - 0 1.0 0.76 -0.76
3 23      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 Z - 0 1.0 0.79 -0.79
4 42      Sonneveld, David NED 1589 5.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 53      Dierckens, Sarah BEL 1826 3.5 Z 1 2.0 0.91 +0.09
6 44      De Zoeten, Cato NED 1881 4.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
7 30      Decrop, Hendrik BEL 1977 4.0 Z - 1 4.0 0.80 +0.20
8 20      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 W - 1 5.0 0.74 +0.26
9 12 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 Z - 0 5.0 0.69 -0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1920 41.0 Totaal 5.0 7.35 -2.35
Begin van de pagina

Cocquyt, Tijs (Rank: 35)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.30805
N-Elo2138
FIDE-ID208493
F-Elo2106
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 34      Uneken, Bert NED 1842 3.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
2 26      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 5 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
4 23      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 W - 0 2.0 0.79 -0.79
5 35      Wlogalski, Olivier BEL 1871 4.0 Z - 0 2.0 0.79 -0.79
6 49      Van Foreest, Nanne NED 1843 3.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
7 38      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 27      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 W - 1 5.0 0.79 +0.21
9 19      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 Z - 0 5.0 0.65 -0.65
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1911 40.0 Totaal 5.0 6.59 -1.59
Begin van de pagina

Bleys, Michiel (Rank: 28)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.13263
N-Elo2160
FIDE-ID240702
F-Elo2140
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 W - 0 0.0 0.84 -0.84
2 39      Van Foreest, Nanne NED 1843 3.0 Z - 1 1.0 0.85 +0.15
3 29      De Zoeten, Cato NED 1881 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
4 18      Green, Michael ENG 1955 5.0 Z - 0 2.0 0.74 -0.74
5 31      Schoeneshoefer, Adrian GER 1945 5.5 W - 0 2.0 0.75 -0.75
6 46      De Reymaeker, Walter BEL 1853 3.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
7 34      Van Nie, Jonathan NED 1937 4.0 W - 1 4.0 0.76 +0.24
8 23      Labruyere, Roger NED 2045 5.0 Z - 0 4.0 0.63 -0.63
9 31      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 W - 1 5.0 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1918 38.5 Totaal 5.0 6.97 -1.97
Begin van de pagina

Bianchi, Guillaume (Rank: 15)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.60601
N-Elo2200
FIDE-ID625370
F-Elo2200
Landfra  (fra)
Club(302) KISK Ieper
Categorie+2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Heldenbergh, Nils BEL 1887 4.0 Z - 1 1.0 0.86 +0.14
2 11      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 W - ½ 1.5 0.75 -0.25
3 15      Artola Pola, Gerardo ARG 1997 4.5 Z - 0 1.5 0.76 -0.76
4 28      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 W - ½ 2.0 0.92 -0.42
5 28      Stuij, Leon NED 1956 4.0 Z ½ 2.5 0.80 -0.30
6 28      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 W - ½ 3.0 0.86 -0.36
7 31      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 Z - 0 3.0 0.80 -0.80
8 41      Wlogalski, Olivier BEL 1871 4.0 W - 1 4.0 0.88 +0.12
9 29      Barbier, Astrid BEL 1931 4.0 Z - 1 5.0 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1908 38.0 Totaal 5.0 7.46 -2.46
Begin van de pagina

Hakvoort, Elco (Rank: 31)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1053515
F-Elo2124
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 Z - 0 0.0 0.83 -0.83
2 40      Uneken, Bert NED 1842 3.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 30      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
4 20      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 W - 0 2.0 0.67 -0.67
5 33      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 Z - 0 2.0 0.81 -0.81
6 47      Liessens, Tom BEL 1857 2.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
7 36      Wlogalski, Olivier BEL 1871 4.0 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
8 24      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 W - ½ 4.5 0.75 -0.25
9 23      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 Z - ½ 5.0 0.80 -0.30
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1887 37.5 Totaal 5.0 7.13 -2.13
Begin van de pagina

Surmont, Yves (Rank: 53)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.14273
N-Elo1972
FIDE-ID208205
F-Elo2006
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 52      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 Z - 0 0.0 0.86 -0.86
2 43      Akulova, Alicia BEL 1823 4.0 W - 1 1.0 0.74 +0.26
3 42      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 Z - 0 1.0 0.88 -0.88
4 45      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 W - 0 1.0 0.68 -0.68
5 54      Pu, Linden BEL 1814 3.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
6 50      Van Staden, Mildo NED 1812 3.5 W - 1 3.0 0.75 +0.25
7 41      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 Z - 1 4.0 0.66 +0.34
8 28      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 W - ½ 4.5 0.38 +0.12
9 26      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 Z - ½ 5.0 0.40 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1861 38.0 Totaal 5.0 6.10 -1.10
Begin van de pagina

Vandeputte, Samuel (Rank: 117)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID231959
F-Elo1768
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 47      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
2 52      De Reese, Elias BEL 1901 3.5 W - 1 1.0 0.32 +0.68
3        Afwezig           ½ 1.5    
4 39      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 W 0 1.5 0.26 -0.26
5 47      Barbier, Astrid BEL 1931 4.0 Z - ½ 2.0 0.28 +0.22
6 51      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
7 60      De Reymaeker, Walter BEL 1853 3.0 W - 1 3.0 0.38 +0.62
8 47      Barzeele, Raf BEL 1934 3.5 Z - 1 4.0 0.28 +0.72
9 38      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 W - 1 5.0 0.19 +0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1948 31.5 Totaal 5.0 2.14 +2.36
Begin van de pagina

Toure, Vasanth (Rank: 29)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID26014580
F-Elo2132
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Liessens, Tom BEL 1857 2.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 21      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 W - ½ 1.5 0.75 -0.25
3 19      Yeh, Timo NED 1819 5.5 Z - ½ 2.0 0.86 -0.36
4 19 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 W - 0 2.0 0.67 -0.67
5 32      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 Z - ½ 2.5 0.80 -0.30
6 30      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 W - ½ 3.0 0.80 -0.30
7 35      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 Z - 0 3.0 0.82 -0.82
8 42      Hakvoort, Remy NED 1859 3.0 W - 1 4.0 0.83 +0.17
9 32      Heldenbergh, Nils BEL 1887 4.0 Z - 1 5.0 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1891 35.5 Totaal 5.0 7.16 -2.16
Begin van de pagina

Wiebe, Daniel (Rank: 60)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID2612275
F-Elo1988
Landcan  (can)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 59      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 W - 1 1.0 0.88 +0.12
2 12      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 23      Cornelisse, John NED 2215 5.0 W - 1 2.0 0.21 +0.79
4 21 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
5 41      Van Staden, Mildo NED 1812 3.5 W - 1 3.0 0.73 +0.27
6 17      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 Z - 1 4.0 0.28 +0.72
7 12 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 W - 0 4.0 0.23 -0.23
8 26      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 Z - ½ 4.5 0.32 +0.18
9 20      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 W - 0 4.5 0.25 -0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2072 47.0 Totaal 4.5 3.45 +1.05
Begin van de pagina

Van Vliet, Dennis (Rank: 37)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.26492
N-Elo2097
FIDE-ID209740
F-Elo2092
Landbel  (bel)
Club(471) Wachtebeke
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Dierckens, Sarah BEL 1826 3.5 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
2 28      Carpentier, Julian BEL 1764 4.5 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 6 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
4 11 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 W - 0 2.5 0.11 -0.11
5 20      Danckaert, Luc BEL 1954 4.0 Z 0 2.5 0.69 -0.69
6 33      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 W - 1 3.5 0.78 +0.22
7 21      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 Z - 0 3.5 0.63 -0.63
8 33      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 W - 1 4.5 0.80 +0.20
9        Afwezig           0 4.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2001 39.5 Totaal 4.5 4.93 -0.43
Begin van de pagina

Artola Pola, Gerardo (Rank: 57)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID150878
F-Elo1997
Landarg  (arg)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 56      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 Z - 1 1.0 0.87 +0.13
2        Afwezig           ½ 1.5    
3 15      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 W 1 2.5 0.24 +0.76
4 10      Hulshof, Peter NED 2184 5.5 Z - ½ 3.0 0.26 +0.24
5        Afwezig           0 3.0    
6 26      Wlogalski, Olivier BEL 1871 4.0 W 1 4.0 0.67 +0.33
7 11 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 Z - 0 4.0 0.11 -0.11
8 29      Stevens, Christian FRA 2049 5.5 W - ½ 4.5 0.43 +0.07
9        Afwezig           0 4.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2053 29.5 Totaal 4.5 2.58 +1.42
Begin van de pagina

Van De Lagemaat, Arend (Rank: 63)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1068466
F-Elo1965
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 62      Sonneveld, David NED 1589 5.5 Z - ½ 0.5 0.91 -0.41
2 34      Polin, Giulia ITA 1807 3.5 W - 1 1.5 0.71 +0.29
3 17      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 Z - 0 1.5 0.24 -0.24
4 38      Carpentier, Julian BEL 1764 4.5 W - 1 2.5 0.76 +0.24
5 18      Pham, Khoi NED 2128 5.0 Z - 1 3.5 0.28 +0.72
6 13 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 W - 0 3.5 0.25 -0.25
7 22      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 Z - 1 4.5 0.37 +0.63
8 10      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 W - 0 4.5 0.21 -0.21
9 28      Stevens, Christian FRA 2049 5.5 Z - 0 4.5 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1991 45.0 Totaal 4.5 4.11 +0.39
Begin van de pagina

Vanden Bussche, Steven (Rank: 48)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.11317
N-Elo2033
FIDE-ID228699
F-Elo2035
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 47      Vandeputte, Samuel BEL 1768 5.0 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 5      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 38      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
4 14 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
5 39      De Zoeten, Cato NED 1881 4.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
6 22      Van Nie, Jonathan NED 1937 4.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
7 15 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 W - 0 4.0 0.45 -0.45
8 20      Cornelisse, John NED 2215 5.0 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
9 37      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 W - ½ 4.5 0.89 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1992 44.5 Totaal 4.5 4.96 -0.46
Begin van de pagina

Pouleyn, Floris (Rank: 124)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.16873
N-Elo1669
FIDE-ID258768
F-Elo1684
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 54      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 49      Larsen, Harald BEL 1915 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
3 40      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 Z 0 1.0 0.12 -0.12
4 50      Roels, Frederik BEL 1940 4.5 W - 1 2.0 0.19 +0.81
5 40      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 Z - ½ 2.5 0.14 +0.36
6 39      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 W - 0 2.5 0.13 -0.13
7 49      Groot, Pim NED 1913 4.5 Z - 1 3.5 0.21 +0.79
8 35      De Block, Fabio BEL 2060 4.5 W - ½ 4.0 0.09 +0.41
9 37      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 Z - ½ 4.5 0.11 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1987 39.0 Totaal 4.5 1.12 +2.38
Begin van de pagina

Paes, Martijn (Rank: 116)

Rangschikking68
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1761
FIDE-ID251500
F-Elo1773
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 46      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
2 47      Van Nie, Jonathan NED 1937 4.0 Z - ½ 0.5 0.28 +0.22
3 50      Barbier, Astrid BEL 1931 4.0 W - 1 1.5 0.29 +0.71
4 35      Bosboom, Ardin NED 2005 6.0 Z - 0 1.5 0.21 -0.21
5 48      Timmermans, Daniel BEL 1929 2.5 W - 1 2.5 0.29 +0.71
6 41      Duson, Robin NED 1990 5.0 Z - 1 3.5 0.22 +0.78
7 28      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 W - 0 3.5 0.18 -0.18
8 39      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 Z - 1 4.5 0.24 +0.76
9 24      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 W - 0 4.5 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1995 41.5 Totaal 4.5 2.00 +2.50
Begin van de pagina

Beukema, Constantijn (Rank: 92)

Rangschikking69
GeslachtM
Stamnr.12522
N-Elo1835
FIDE-ID240192
F-Elo1870
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           ½ 0.5    
2 30 FM Voege, Tobias GER 2321 5.5 Z 0 0.5 0.08 -0.08
3 55      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 W - ½ 1.0 0.75 -0.25
4 45      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 Z - 1 2.0 0.32 +0.68
5 38      Labruyere, Roger NED 2045 5.0 W - ½ 2.5 0.27 +0.23
6 33      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 Z - 0 2.5 0.22 -0.22
7 45      Duson, Robin NED 1990 5.0 W - 0 2.5 0.34 -0.34
8 53      Lebret, Loriane FRA 1672 4.0 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
9 49      Neirynck, Arthur BEL 1563 3.5 W 1 4.5 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1920 35.5 Totaal 4.5 3.60 +0.40
Begin van de pagina

Vintioen, Ben (Rank: 84)

Rangschikking70
GeslachtM
Stamnr.38822
N-Elo1892
FIDE-ID223786
F-Elo1887
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 54      Hematyar, Fardin NED 1729 3.5 Z - 1 1.0 0.71 +0.29
3 30      Hakvoort, Elco NED 2124 5.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
4 55      Lebret, Loriane FRA 1672 4.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
5 30      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 W - ½ 2.5 0.15 +0.35
6 30      Toure, Vasanth FRA 2132 5.0 Z - ½ 3.0 0.20 +0.30
7 41      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 W - 0 3.0 0.34 -0.34
8 52      Neirynck, Arthur BEL 1563 3.5 Z - ½ 3.5 0.87 -0.37
9 48      Bultijnck, Kristoff BEL 1605 3.5 W - 1 4.5 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1912 41.0 Totaal 4.5 4.22 +0.28
Begin van de pagina

Van Der Hagen, Loek (Rank: 41)

Rangschikking71
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1052853
F-Elo2060
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 39      Yeh, Timo NED 1819 5.5 W - 0 0.0 0.80 -0.80
2 41      De Cocq, Ramin BEL 1831 4.0 Z - ½ 0.5 0.79 -0.29
3 47      Neirynck, Arthur BEL 1563 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 30      Timmermans, Daniel BEL 1929 2.5 Z 1 2.5 0.68 +0.32
5 22      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 W - ½ 3.0 0.75 -0.25
6 21      Schoeneshoefer, Adrian GER 1945 5.5 Z - ½ 3.5 0.66 -0.16
7 22      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 W - 0 3.5 0.63 -0.63
8 34      Govoreanu, Matei BEL 1731 3.5 Z - 1 4.5 0.88 +0.12
9 27      Sonneveld, David NED 1589 5.5 W - 0ff 4.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1803 39.5 Totaal 4.5 6.11 -1.61
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 90)

Rangschikking72
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1859
FIDE-ID254720
F-Elo1873
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 56      Bultijnck, Kristoff BEL 1605 3.5 W - ½ 0.5 0.83 -0.33
3 54      Yeh, Nora NED 1373 2.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
4 31      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - 0 1.5 0.26 -0.26
5 50      Carpentier, Julian BEL 1764 4.5 Z - 1 2.5 0.65 +0.35
6 35 FM Lacrosse, Marc BEL 2056 5.0 W - 0 2.5 0.26 -0.26
7 51      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 Z - 1 3.5 0.76 +0.24
8 32      Pham, Khoi NED 2128 5.0 W - ½ 4.0 0.19 +0.31
9 40      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 Z - ½ 4.5 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1869 39.0 Totaal 4.5 4.35 +0.15
Begin van de pagina

De Block, Fabio (Rank: 40)

Rangschikking73
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo2030
FIDE-ID226181
F-Elo2060
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 40      Pu, Linden BEL 1814 3.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
2        Afwezig           ½ 1.5    
3 20      Gillot, Florent BEL 1964 5.5 W ½ 2.0 0.63 -0.13
4 26      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 Z - 0 2.0 0.76 -0.76
5 36      Cuvelier, Annelies BEL 1906 4.0 W - ½ 2.5 0.71 -0.21
6 34      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 Z - 1 3.5 0.73 +0.27
7 23      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 W - 0 3.5 0.75 -0.75
8 35      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 Z - ½ 4.0 0.91 -0.41
9 34      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 W - ½ 4.5 0.79 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1850 34.5 Totaal 4.5 6.09 -2.09
Begin van de pagina

Carpentier, Julian (Rank: 118)

Rangschikking74
GeslachtM
Stamnr.10500
N-Elo1827
FIDE-ID236950
F-Elo1764
Landbel  (bel)
Club(194) ChessLooks Lier
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 48      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 W - 1 1.0 0.18 +0.82
2 28      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 41      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 W - ½ 1.5 0.19 +0.31
4 38      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 Z - 0 1.5 0.24 -0.24
5 50      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 W - 0 1.5 0.35 -0.35
6 59      Verhaeghe, Philip BEL 1873 2.5 Z - 1 2.5 0.35 +0.65
7 48      Timmermans, Daniel BEL 1929 2.5 W - 1 3.5 0.28 +0.72
8 36      Van Akkeren, Arno NED 2037 4.0 Z - ½ 4.0 0.17 +0.33
9 41      Van Veelen, Jouke NED 2107 4.0 W - ½ 4.5 0.12 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1991 37.0 Totaal 4.5 2.01 +2.49
Begin van de pagina

Petri, Ben-Luca (Rank: 107)

Rangschikking75
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID12947261
F-Elo1826
Landger  (ger)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 37      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
2 44      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 W - 0 0.0 0.28 -0.28
3 60      Groot, Pim NED 1913 4.5 Z - 0 0.0 0.38 -0.38
4 66      De Reese, Elias BEL 1901 3.5 W - 1 1.0 0.40 +0.60
5 62      Visser, Wouter NED 1535 2.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
6 48      Van Veelen, Jouke NED 2107 4.0 W - 1 3.0 0.16 +0.84
7 43      Stuij, Leon NED 1956 4.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
8 50      Verboven, Wout BEL 1892 4.0 W 1 4.0 0.41 +0.59
9 34      De Block, Fabio BEL 2060 4.5 Z - ½ 4.5 0.21 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1937 36.0 Totaal 4.5 3.20 +1.30
Begin van de pagina

Kruijf, Caspar (Rank: 58)

Rangschikking76
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1006460
F-Elo1991
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 57      Lebret, Loriane FRA 1672 4.0 W - 0 0.0 0.87 -0.87
2 44      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 Z - 1 1.0 0.72 +0.28
3 45      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 W - ½ 1.5 0.88 -0.38
4 37      Van Staden, Mildo NED 1812 3.5 Z - ½ 2.0 0.73 -0.23
5 40      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 W - ½ 2.5 0.86 -0.36
6 40      De Cocq, Ramin BEL 1831 4.0 Z - ½ 3.0 0.71 -0.21
7 42      Govoreanu, Matei BEL 1731 3.5 W - ½ 3.5 0.82 -0.32
8 37      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 Z - ½ 4.0 0.68 -0.18
9 40      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 W - ½ 4.5 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1770 37.5 Totaal 4.5 6.93 -2.43
Begin van de pagina

Groot, Pim (Rank: 79)

Rangschikking77
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1008552
F-Elo1913
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10 FM Cools, Gorik BEL 2236 6.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 50      Peeters, Alex BEL 1780 3.0 Z - 0 0.0 0.68 -0.68
3 60      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 W - 1 1.0 0.62 +0.38
4 52      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 Z - 0 1.0 0.80 -0.80
5 56      Hematyar, Fardin NED 1729 3.5 W - 1 2.0 0.74 +0.26
6 54      Lebret, Loriane FRA 1672 4.0 Z - ½ 2.5 0.80 -0.30
7 49      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 W - 0 2.5 0.79 -0.79
8 57      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 Z - 1 3.5 0.54 +0.46
9 47      Govoreanu, Matei BEL 1731 3.5 W - 1 4.5 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1802 35.5 Totaal 4.5 5.84 -1.34
Begin van de pagina

Roels, Frederik (Rank: 71)

Rangschikking78
GeslachtM
Stamnr.22659
N-Elo1930
FIDE-ID209503
F-Elo1940
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 IM Leenhouts, Koen NED 2414 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 46      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 Z - 0 0.0 0.69 -0.69
3 59      Van Foreest, Nanne NED 1843 3.0 W - 1 1.0 0.63 +0.37
4 50      Pouleyn, Floris BEL 1684 4.5 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
5 55      Peeters, Alex BEL 1780 3.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
6 52      Govoreanu, Matei BEL 1731 3.5 Z - 0 2.0 0.77 -0.77
7 54      Willen, Ronny BEL 1792 3.0 W - 1 3.0 0.70 +0.30
8 45      Dgebuadze, Marie BEL 1857 4.0 Z - ½ 3.5 0.61 -0.11
9 46      Polin, Giulia ITA 1807 3.5 W - 1 4.5 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1856 34.0 Totaal 4.5 5.68 -1.18
Begin van de pagina

Hazenberg, Frans (Rank: 70)

Rangschikking79
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1017306
F-Elo1944
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 IM Carlstedt, Jonathan GER 2442 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 45      Pu, Linden BEL 1814 3.0 W - 0 0.0 0.68 -0.68
3 58      Uneken, Bert NED 1842 3.0 Z - ½ 0.5 0.64 -0.14
4 59      Willen, Ronny BEL 1792 3.0 W - 1 1.5 0.70 +0.30
5 45      Akulova, Alicia BEL 1823 4.0 Z - 0 1.5 0.66 -0.66
6 56      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 W - ½ 2.0 0.69 -0.19
7 53      Polin, Giulia ITA 1807 3.5 Z - ½ 2.5 0.68 -0.18
8 54      Norden, Marc NED 1743 2.5 W - 1 3.5 0.76 +0.24
9 45      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 Z - 1 4.5 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1859 32.0 Totaal 4.5 5.72 -1.22
Begin van de pagina

Van Akkeren, Arno (Rank: 47)

Rangschikking80
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID24647683
F-Elo2037
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 46      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
2 6 FM Tomov, Georgi BUL 2343 6.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 37      Pu, Linden BEL 1814 3.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
4 12 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 W - 1 3.0 0.10 +0.90
5 9 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 Z - ½ 3.5 0.18 +0.32
6 15      Yeh, Timo NED 1819 5.5 W - 0 3.5 0.78 -0.78
7 27      Doraszelski, Alexander GER 1879 5.0 Z - 0 3.5 0.71 -0.71
8 36      Carpentier, Julian BEL 1764 4.5 W - ½ 4.0 0.83 -0.33
9 36      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 Z - 0 4.0 0.88 -0.88
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1977 46.0 Totaal 4.0 5.22 -1.22
Begin van de pagina

Verboven, Wout (Rank: 82)

Rangschikking81
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1853
FIDE-ID251119
F-Elo1892
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13 FM Van Mechelen, Jan BEL 2201 6.5 Z - ½ 0.5 0.14 +0.36
2 33      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 W - ½ 1.0 0.35 +0.15
3 27      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 W - ½ 1.5 0.16 +0.34
4 32      Labruyere, Roger NED 2045 5.0 Z - ½ 2.0 0.30 +0.20
5 32      Toure, Vasanth FRA 2132 5.0 W - ½ 2.5 0.20 +0.30
6 28      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 Z - ½ 3.0 0.14 +0.36
7 33      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
8 50      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 Z - 0 3.0 0.59 -0.59
9 52      Willen, Ronny BEL 1792 3.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2059 45.5 Totaal 4.0 2.70 +1.30
Begin van de pagina

Danckaert, Luc (Rank: 68)

Rangschikking82
GeslachtM
Stamnr.8273
N-Elo1974
FIDE-ID202096
F-Elo1954
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 67      Yeh, Nora NED 1373 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 20      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 Z - ½ 1.5 0.24 +0.26
3 16      Hulshof, Peter NED 2184 5.5 W - 0 1.5 0.21 -0.21
4 39      Vandeputte, Samuel BEL 1768 5.0 Z - 1 2.5 0.74 +0.26
5 20      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 W - 1 3.5 0.31 +0.69
6 12      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 Z - 0 3.5 0.23 -0.23
7 25      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - 0ff 3.5 0.00 +0.00
8 31      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 W ½ 4.0 0.23 +0.27
9 31      Bleys, Michiel BEL 2140 5.0 Z - 0 4.0 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2010 42.5 Totaal 4.0 3.14 +0.86
Begin van de pagina

Peeters, Tim (Rank: 51)

Rangschikking83
GeslachtM
Stamnr.28231
N-Elo2033
FIDE-ID210382
F-Elo2018
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 50      Govoreanu, Matei BEL 1731 3.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 7 FM Roos, Adrian BEL 2303 6.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 41      Carpentier, Julian BEL 1764 4.5 Z - ½ 1.5 0.81 -0.31
4 34      Liessens, Tom BEL 1857 2.0 W - 1 2.5 0.71 +0.29
5 25      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 Z - ½ 3.0 0.87 -0.37
6 24      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
7 10 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 Z - 0 4.0 0.09 -0.09
8 25 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
9 38      Vandeputte, Samuel BEL 1768 5.0 Z - 0 4.0 0.81 -0.81
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1946 42.5 Totaal 4.0 5.34 -1.34
Begin van de pagina

Decrop, Hendrik (Rank: 62)

Rangschikking84
GeslachtM
Stamnr.28908
N-Elo1958
FIDE-ID215155
F-Elo1977
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 61      Faverey, Eddy NED 1603 2.5 W - 1 1.0 0.90 +0.10
2 14      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 Z - 1 2.0 0.24 +0.76
3 9      Gijsen, Stief BEL 2196 6.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 22      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
5 43      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 20 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 Z - 0 3.0 0.37 -0.37
7 30      Cornelisse, John NED 2215 5.0 W - 0 3.0 0.20 -0.20
8 40      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 Z - ½ 3.5 0.87 -0.37
9 43      Dgebuadze, Marie BEL 1857 4.0 W ½ 4.0 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1952 41.5 Totaal 4.0 4.62 -0.62
Begin van de pagina

Liveyns, Rune (Rank: 89)

Rangschikking85
GeslachtM
Stamnr.13162
N-Elo1837
FIDE-ID243981
F-Elo1873
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 57      Hubers, Daan NED 1695 3.0 Z - 1 1.0 0.73 +0.27
3 31      Follesa, Enrico BEL 2119 5.5 W - 0 1.0 0.19 -0.19
4 57      Neirynck, Arthur BEL 1563 3.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
5 33      Hakvoort, Elco NED 2124 5.0 W - 1 3.0 0.19 +0.81
6 24      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
7 35      Toure, Vasanth FRA 2132 5.0 W - 1 4.0 0.18 +0.82
8 27      Cocquyt, Tijs BEL 2106 5.0 Z - 0 4.0 0.21 -0.21
9 33      Pham, Khoi NED 2128 5.0 Z - 0 4.0 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2007 41.5 Totaal 4.0 3.00 +1.00
Begin van de pagina

Barbier, Astrid (Rank: 75)

Rangschikking86
GeslachtF
Stamnr.31518
N-Elo1920
FIDE-ID200395
F-Elo1931
Landbel  (bel)
Club(143) Temse
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Wachinger, Nikolas GER 2374 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Afwezig           ½ 0.5    
3 50      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 Z 0 0.5 0.71 -0.71
4 60      Norden, Marc NED 1743 2.5 Z - 1 1.5 0.74 +0.26
5 47      Vandeputte, Samuel BEL 1768 5.0 W - ½ 2.0 0.72 -0.22
6 53      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
7 32 FM Daels, Marc BEL 2188 6.0 W - 0 3.0 0.18 -0.18
8 48      De Cocq, Ramin BEL 1831 4.0 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
9 29      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 W - 0 4.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1944 36.5 Totaal 4.0 4.05 -0.55
Begin van de pagina

De Rycke, Tyani (Rank: 100)

Rangschikking87
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1862
FIDE-ID247936
F-Elo1856
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Hakvoort, Elco NED 2124 5.0 W - 1 1.0 0.17 +0.83
2 26      Cocquyt, Tijs BEL 2106 5.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 36      Van Herck, Marcel BEL 2037 4.0 W - 1 2.0 0.26 +0.74
4 25 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 Z - 0 2.0 0.22 -0.22
5 42      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
6 36      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 Z - 0 2.5 0.24 -0.24
7 46      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 W - 1 3.5 0.39 +0.61
8 33      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 Z - 0 3.5 0.20 -0.20
9 44      Stuij, Leon NED 1956 4.0 Z - ½ 4.0 0.36 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2039 41.0 Totaal 4.0 2.36 +1.64
Begin van de pagina

Wlogalski, Olivier (Rank: 91)

Rangschikking88
GeslachtM
Stamnr.78069
N-Elo1863
FIDE-ID208353
F-Elo1871
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Roebers, Eline NED 2173 7.5 W - 0 0.0 0.15 -0.15
2 59      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 Z - 0 0.0 0.78 -0.78
3 64      Hubers, Daan NED 1695 3.0 W - 1 1.0 0.73 +0.27
4 58      Admiraal, Ruurd NED 1118 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 35      Cocquyt, Tijs BEL 2106 5.0 W - 1 3.0 0.21 +0.79
6 26      Artola Pola, Gerardo ARG 1997 4.5 Z - 0 3.0 0.33 -0.33
7 36      Hakvoort, Elco NED 2124 5.0 W - 0 3.0 0.19 -0.19
8 41      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
9 54      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 W - 1 4.0 0.75 +0.25
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1860 38.0 Totaal 4.0 4.18 -0.18
Begin van de pagina

Stuij, Leon (Rank: 66)

Rangschikking89
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1059475
F-Elo1956
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 65      Meysman, Kaito BEL 1458 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 18      Van Foreest, Machteld NED 2161 5.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 26 FM Daels, Marc BEL 2188 6.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
4 48      Hematyar, Fardin NED 1729 3.5 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
5 28      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 W - ½ 2.5 0.20 +0.30
6 43      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 Z - 0 2.5 0.86 -0.86
7 43      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 W - 1 3.5 0.68 +0.32
8 30      Stinis, Steven BEL 2182 5.5 Z 0 3.5 0.21 -0.21
9 44      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 W - ½ 4.0 0.64 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1916 40.0 Totaal 4.0 4.75 -0.75
Begin van de pagina

Cuvelier, Annelies (Rank: 80)

Rangschikking90
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1937
FIDE-ID213950
F-Elo1906
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11 FM Hamblok, Roel BEL 2221 6.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 51      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 W - 0 0.0 0.79 -0.79
3 61      Dierckens, Sarah BEL 1826 3.5 Z - 1 1.0 0.61 +0.39
4 53      Pu, Linden BEL 1814 3.0 W - 1 2.0 0.63 +0.37
5 36      De Block, Fabio BEL 2060 4.5 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
6 32      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 W - ½ 3.0 0.26 +0.24
7 37 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
8 49      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 W - 0 3.0 0.77 -0.77
9 51      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 Z - 1 4.0 0.65 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1923 40.0 Totaal 4.0 4.36 -0.36
Begin van de pagina

Barbier, Wiebke (Rank: 61)

Rangschikking91
GeslachtF
Stamnr.43516
N-Elo2010
FIDE-ID207977
F-Elo1979
Landbel  (bel)
Club(143) Temse
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 60      Bultijnck, Kristoff BEL 1605 3.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 15      Vallet, Marc FRA 2181 5.5 W - 0 1.0 0.24 -0.24
3 22 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 46      Van Dael, Jonas BEL 1866 2.5 W - 1 2.0 0.65 +0.35
5 42      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 Z - ½ 2.5 0.67 -0.17
6 42      Mechkor, Mohamed BEL 1674 3.5 W - 1 3.5 0.86 +0.14
7 16      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 Z - 0 3.5 0.22 -0.22
8 39      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 W - 0 3.5 0.76 -0.76
9 42      Akulova, Alicia BEL 1823 4.0 Z - ½ 4.0 0.71 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1928 39.5 Totaal 4.0 5.09 -1.09
Begin van de pagina

Dgebuadze, Marie (Rank: 97)

Rangschikking92
GeslachtF
Stamnr.14091
N-Elo1874
FIDE-ID240222
F-Elo1857
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Pham, Khoi NED 2128 5.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
2        Afwezig           ½ 0.5    
3 56      Meysman, Kaito BEL 1458 2.5 W 1 1.5 0.92 +0.08
4 36      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 W - 0 1.5 0.30 -0.30
5 52      Bultijnck, Kristoff BEL 1605 3.5 Z - 1 2.5 0.81 +0.19
6 37      Stevens, Christian FRA 2049 5.5 W - ½ 3.0 0.25 +0.25
7 39      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 Z - 0 3.0 0.20 -0.20
8 45      Roels, Frederik BEL 1940 4.5 W - ½ 3.5 0.39 +0.11
9 43      Decrop, Hendrik BEL 1977 4.0 Z - ½ 4.0 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1907 35.0 Totaal 4.0 3.38 +0.12
Begin van de pagina

Lebret, Loriane (Rank: 127)

Rangschikking93
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID683906
F-Elo1672
Landfra  (fra)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 57      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 Z - 1 1.0 0.13 +0.87
2 27      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 44      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
4 55      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
5 57      Van Dael, Jonas BEL 1866 2.5 Z - 1 2.0 0.25 +0.75
6 54      Groot, Pim NED 1913 4.5 W - ½ 2.5 0.20 +0.30
7 44      Van Herck, Marcel BEL 2037 4.0 Z - ½ 3.0 0.10 +0.40
8 53      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 W - 0 3.0 0.24 -0.24
9 55      Hakvoort, Remy NED 1859 3.0 Z 1 4.0 0.26 +0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1946 38.5 Totaal 4.0 1.62 +2.38
Begin van de pagina

Vantorre, Nils (Rank: 129)

Rangschikking94
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo1862
FIDE-ID258474
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 59      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 Z - 0 0.0 0.12 -0.12
2 59      Wlogalski, Olivier BEL 1871 4.0 W - 1 1.0 0.22 +0.78
3 45      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 Z - ½ 1.5 0.12 +0.38
4 40      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 W - 0 1.5 0.16 -0.16
5 49      Heldenbergh, Nils BEL 1887 4.0 Z - 1 2.5 0.21 +0.79
6 43      Stuij, Leon NED 1956 4.0 W - 1 3.5 0.14 +0.86
7 29      Godde, Matthias BEL 2024 5.5 Z - 0 3.5 0.10 -0.10
8 40      Decrop, Hendrik BEL 1977 4.0 W - ½ 4.0 0.13 +0.37
9 39      Faybish, Benjamin BEL 2005 5.0 Z 0 4.0 0.11 -0.11
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1959 38.5 Totaal 4.0 1.31 +2.69
Begin van de pagina

Van Nie, Jonathan (Rank: 72)

Rangschikking95
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1065840
F-Elo1937
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 47      Paes, Martijn BEL 1773 4.5 W - ½ 0.5 0.72 -0.22
3 48      Polin, Giulia ITA 1807 3.5 Z - ½ 1.0 0.68 -0.18
4 51      Hakvoort, Remy NED 1859 3.0 W - 1 2.0 0.61 +0.39
5 34      Van Veelen, Jouke NED 2107 4.0 Z - 1 3.0 0.28 +0.72
6 22      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 W - 0 3.0 0.37 -0.37
7 34      Bleys, Michiel BEL 2140 5.0 Z - 0 3.0 0.24 -0.24
8 46      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 W - 1 4.0 0.69 +0.31
9 30      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 Z - 0 4.0 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2010 38.5 Totaal 4.0 3.88 +0.12
Begin van de pagina

Van Herck, Marcel (Rank: 46)

Rangschikking96
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo2061
FIDE-ID200344
F-Elo2037
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 45      Peeters, Alex BEL 1780 3.0 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 4 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 36      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 Z - 0 1.0 0.74 -0.74
4 44      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 Z - ½ 1.5 0.80 -0.30
5 44      De Cocq, Ramin BEL 1831 4.0 W - 0 1.5 0.76 -0.76
6 55      Neirynck, Arthur BEL 1563 3.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 44      Lebret, Loriane FRA 1672 4.0 W ½ 3.0 0.90 -0.40
8 44      De Zoeten, Cato NED 1881 4.0 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
9 35      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 W - 0 4.0 0.74 -0.74
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1846 38.0 Totaal 4.0 6.51 -2.51
Begin van de pagina

Akulova, Alicia (Rank: 108)

Rangschikking97
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1777
FIDE-ID242861
F-Elo1823
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 38 WFM Fischer, Julie FRA 2073 6.0 W - 0 0.0 0.19 -0.19
2 43      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 Z - 0 0.0 0.26 -0.26
3 63      Verhaeghe, Philip BEL 1873 2.5 W - ½ 0.5 0.43 +0.07
4 65      Meysman, Kaito BEL 1458 2.5 Z - 1 1.5 0.90 +0.10
5 45      Hazenberg, Frans NED 1944 4.5 W - 1 2.5 0.34 +0.66
6 38      Labruyere, Roger NED 2045 5.0 Z - 0 2.5 0.22 -0.22
7 47      Barzeele, Raf BEL 1934 3.5 W - ½ 3.0 0.35 +0.15
8 43      Van Veelen, Jouke NED 2107 4.0 Z - ½ 3.5 0.16 +0.34
9 42      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 W - ½ 4.0 0.29 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1935 37.0 Totaal 4.0 3.14 +0.86
Begin van de pagina

De Zoeten, Cato (Rank: 86)

Rangschikking98
GeslachtF
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1060163
F-Elo1881
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17 FM Ivanov, Mike CAN 2195 7.5 Z - 0 0.0 0.14 -0.14
2 55      Attinger, Roman NED 1655 2.5 W - 1 1.0 0.79 +0.21
3 29      Bleys, Michiel BEL 2140 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
4 56      Visser, Wouter NED 1535 2.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
5 39      Vanden Bussche, Steven BEL 2035 4.5 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
6 44      Cornelisse, John NED 2215 5.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
7 57      Hematyar, Fardin NED 1729 3.5 W - 1 3.0 0.70 +0.30
8 44      Van Herck, Marcel BEL 2037 4.0 W - 0 3.0 0.29 -0.29
9 53      Peeters, Alex BEL 1780 3.0 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1924 37.0 Totaal 4.0 4.04 -0.04
Begin van de pagina

De Cocq, Ramin (Rank: 105)

Rangschikking99
GeslachtM
Stamnr.13860
N-Elo1810
FIDE-ID246166
F-Elo1831
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 35      Krygelmans, Johan BEL 2094 5.0 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
2 41      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 W - ½ 0.5 0.21 +0.29
3 51      Timmermans, Daniel BEL 1929 2.5 Z - 0 0.5 0.37 -0.37
4 64      Yeh, Nora NED 1373 2.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
5 44      Van Herck, Marcel BEL 2037 4.0 Z - 1 2.5 0.24 +0.76
6 40      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 W - ½ 3.0 0.29 +0.21
7 40      Stevens, Christian FRA 2049 5.5 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
8 48      Barbier, Astrid BEL 1931 4.0 W - 0 3.0 0.36 -0.36
9 56      Hubers, Daan NED 1695 3.0 Z - 1 4.0 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1906 35.0 Totaal 4.0 3.47 +0.53
Begin van de pagina

Van Veelen, Jouke (Rank: 34)

Rangschikking100
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1021958
F-Elo2107
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2200

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Van Foreest, Nanne NED 1843 3.0 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 25      Warnaar, Alisha NED 1857 5.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
3 32      Dreelinck, Adriaan BEL 1863 5.0 W - 0 1.0 0.80 -0.80
4 43      De Reymaeker, Walter BEL 1853 3.0 Z - 1 2.0 0.81 +0.19
5 34      Van Nie, Jonathan NED 1937 4.0 W - 0 2.0 0.72 -0.72
6 48      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 Z - 0 2.0 0.84 -0.84
7 52      Van Staden, Mildo NED 1812 3.5 Z - 1 3.0 0.85 +0.15
8 43      Akulova, Alicia BEL 1823 4.0 W - ½ 3.5 0.84 -0.34
9 41      Carpentier, Julian BEL 1764 4.5 Z - ½ 4.0 0.88 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1842 36.5 Totaal 4.0 7.37 -3.37
Begin van de pagina

Heldenbergh, Nils (Rank: 85)

Rangschikking101
GeslachtM
Stamnr.14450
N-Elo1880
FIDE-ID246387
F-Elo1887
Landbel  (bel)
Club(601) CRELEL Liège
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 53      Norden, Marc NED 1743 2.5 Z - ½ 0.5 0.69 -0.19
3 53      Govoreanu, Matei BEL 1731 3.5 W - 1 1.5 0.71 +0.29
4 33      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 Z - 0 1.5 0.31 -0.31
5 49      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 W - 0 1.5 0.79 -0.79
6 58      Willen, Ronny BEL 1792 3.0 Z - ½ 2.0 0.63 -0.13
7 56      Peeters, Alex BEL 1780 3.0 W - 1 3.0 0.65 +0.35
8 51      Goossens, Senne BEL 1675 3.0 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
9 32      Toure, Vasanth FRA 2132 5.0 W - 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1859 35.5 Totaal 4.0 4.89 -0.89
Begin van de pagina

Mechkor, Mohamed (Rank: 126)

Rangschikking102
GeslachtM
Stamnr.21218
N-Elo1672
FIDE-ID266086
F-Elo1674
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogène
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 56      Artola Pola, Gerardo ARG 1997 4.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
2 51      Cuvelier, Annelies BEL 1906 4.0 Z - 1 1.0 0.21 +0.79
3 42      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 W - 1 2.0 0.12 +0.88
4 28      Bianchi, Guillaume FRA 2200 5.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 24      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 W 0 2.5 0.11 -0.11
6 42      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 Z - 0 2.5 0.14 -0.14
7 51      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 W - 0 2.5 0.24 -0.24
8 56      Timmermans, Daniel BEL 1929 2.5 Z - 1 3.5 0.19 +0.81
9 45      Hazenberg, Frans NED 1944 4.5 W - 0 3.5 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1985 40.5 Totaal 3.5 1.39 +2.11
Begin van de pagina

Van Staden, Mildo (Rank: 111)

Rangschikking103
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1812
FIDE-ID1035908
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(0)
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 41 FM Lacrosse, Marc BEL 2056 5.0 Z - ½ 0.5 0.20 +0.30
2 35      Akulov, Lev BEL 1927 5.0 W - 1 1.5 0.34 +0.66
3 21 GM Legky, Nikolay A FRA 2402 6.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 37      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 W ½ 2.0 0.27 +0.23
5 41      Wiebe, Daniel CAN 1988 4.5 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
6 50      Surmont, Yves BEL 2006 5.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
7 52      Van Veelen, Jouke NED 2107 4.0 W - 0 2.0 0.15 -0.15
8 59      Verhaeghe, Philip BEL 1873 2.5 W - ½ 2.5 0.42 +0.08
9 61      Cohn, Samuel NED 1864 2.5 Z - 1 3.5 0.43 +0.57
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2023 39.0 Totaal 3.5 2.41 +1.09
Begin van de pagina

Barzeele, Raf (Rank: 74)

Rangschikking104
GeslachtM
Stamnr.85081
N-Elo1963
FIDE-ID204455
F-Elo1934
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5 IM Kambrath, Yannick FRA 2375 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 48      Govoreanu, Matei BEL 1731 3.5 W - ½ 0.5 0.76 -0.26
3 49      Willen, Ronny BEL 1792 3.0 Z - 1 1.5 0.69 +0.31
4 41      Kumar, Prajit Sai NED 1697 5.0 W - 0 1.5 0.80 -0.80
5 46      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 Z - 1 2.5 0.68 +0.32
6 31      Pham, Khoi NED 2128 5.0 W - 0 2.5 0.25 -0.25
7 47      Akulova, Alicia BEL 1823 4.0 Z - ½ 3.0 0.65 -0.15
8 47      Vandeputte, Samuel BEL 1768 5.0 W - 0 3.0 0.72 -0.72
9 50      Dierckens, Sarah BEL 1826 3.5 Z - ½ 3.5 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1882 39.5 Totaal 3.5 5.28 -1.78
Begin van de pagina

Govoreanu, Matei (Rank: 120)

Rangschikking105
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1646
FIDE-ID258059
F-Elo1731
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 50      Peeters, Tim BEL 2018 4.0 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 48      Barzeele, Raf BEL 1934 3.5 Z - ½ 0.5 0.24 +0.26
3 53      Heldenbergh, Nils BEL 1887 4.0 Z - 0 0.5 0.29 -0.29
4 62      Petralia, Fabio BEL 1846 2.5 W - 1 1.5 0.34 +0.66
5 51      Liessens, Tom BEL 1857 2.0 Z - ½ 2.0 0.33 +0.17
6 52      Roels, Frederik BEL 1940 4.5 W - 1 3.0 0.23 +0.77
7 42      Kruijf, Caspar NED 1991 4.5 Z - ½ 3.5 0.18 +0.32
8 34      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 W - 0 3.5 0.12 -0.12
9 47      Groot, Pim NED 1913 4.5 Z - 0 3.5 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1938 34.0 Totaal 3.5 2.15 +1.35
Begin van de pagina

Neirynck, Arthur (Rank: 133)

Rangschikking106
GeslachtM
Stamnr.14557
N-Elo1528
FIDE-ID250198
F-Elo1563
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 63      Rogge, Parcival BEL 1964 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 63      Hakvoort, Remy NED 1859 3.0 W - 1 1.0 0.15 +0.85
3 47      Van Der Hagen, Loek NED 2060 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 57      Liveyns, Rune BEL 1873 4.0 W 0 1.0 0.14 -0.14
5 58      Cohn, Samuel NED 1864 2.5 Z - 1 2.0 0.15 +0.85
6 55      Van Herck, Marcel BEL 2037 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 61      Van Foreest, Nanne NED 1843 3.0 Z 1 3.0 0.16 +0.84
8 52      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 W - ½ 3.5 0.13 +0.37
9 49      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 Z - 0 3.5 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1917 35.0 Totaal 3.5 1.11 +2.39
Begin van de pagina

Hematyar, Fardin (Rank: 121)

Rangschikking107
GeslachtM
Stamnr.13903
N-Elo1729
FIDE-ID1048481
F-Elo1729
Landned  (ned)
Club(166) TSMechelen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 51 FM Van Hoolandt, Patrick MNC 2010 5.5 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
2 54      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 W - 0 0.0 0.29 -0.29
3 62      De Reese, Elias BEL 1901 3.5 Z - 1 1.0 0.27 +0.73
4 48      Stuij, Leon NED 1956 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
5 56      Groot, Pim NED 1913 4.5 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
6 64      Dierckens, Sarah BEL 1826 3.5 W - 1 2.0 0.37 +0.63
7 57      De Zoeten, Cato NED 1881 4.0 Z - 0 2.0 0.30 -0.30
8 62      Van Foreest, Nanne NED 1843 3.0 W - ½ 2.5 0.34 +0.16
9 60      Verhaeghe, Philip BEL 1873 2.5 Z - 1 3.5 0.31 +0.69
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1898 35.0 Totaal 3.5 2.51 +0.99
Begin van de pagina

Dierckens, Sarah (Rank: 106)

Rangschikking108
GeslachtF
Stamnr.42153
N-Elo1860
FIDE-ID205745
F-Elo1826
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 36      Van Vliet, Dennis BEL 2092 4.5 W - 0 0.0 0.18 -0.18
2 42      Maugenest, Ghislain FRA 2031 6.5 Z - 0 0.0 0.24 -0.24
3 61      Cuvelier, Annelies BEL 1906 4.0 W - 0 0.0 0.39 -0.39
4 68      Hubers, Daan NED 1695 3.0 Z - 1 1.0 0.68 +0.32
5 53      Cornelisse, John NED 2215 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
6 64      Hematyar, Fardin NED 1729 3.5 Z - 0 1.0 0.63 -0.63
7 66      Faverey, Eddy NED 1603 2.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
8 64      Visser, Wouter NED 1535 2.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
9 50      Barzeele, Raf BEL 1934 3.5 W - ½ 3.5 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1860 34.5 Totaal 3.5 4.19 -0.69
Begin van de pagina

Polin, Giulia (Rank: 112)

Rangschikking109
GeslachtF
Stamnr.21127
N-Elo1807
FIDE-ID841412
F-Elo1807
Landita  (ita)
Club(309) Roeselare
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 42      Vandendriessche, Jan BEL 2055 5.5 W - ½ 0.5 0.19 +0.31
2 34      Van De Lagemaat, Arend NED 1965 4.5 Z - 0 0.5 0.29 -0.29
3 48      Van Nie, Jonathan NED 1937 4.0 W - ½ 1.0 0.32 +0.18
4 54      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 Z - 0 1.0 0.39 -0.39
5 60      De Reymaeker, Walter BEL 1853 3.0 W - 0 1.0 0.44 -0.44
6 66      Admiraal, Ruurd NED 1118 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
7 53      Hazenberg, Frans NED 1944 4.5 W - ½ 2.5 0.32 +0.18
8 55      Bertram, Johannes GER 1936 3.0 Z - 1 3.5 0.33 +0.67
9 46      Roels, Frederik BEL 1940 4.5 Z - 0 3.5 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1848 33.0 Totaal 3.5 3.52 -0.02
Begin van de pagina

Bultijnck, Kristoff (Rank: 130)

Rangschikking110
GeslachtM
Stamnr.16944
N-Elo1580
FIDE-ID254975
F-Elo1605
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 60      Barbier, Wiebke BEL 1979 4.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 56      Musabayeva, Diana BEL 1873 4.5 Z - ½ 0.5 0.17 +0.33
3 57      Liessens, Tom BEL 1857 2.0 Z - 0 0.5 0.19 -0.19
4 63      Uneken, Bert NED 1842 3.0 W - 1 1.5 0.20 +0.80
5 52      Dgebuadze, Marie BEL 1857 4.0 W - 0 1.5 0.19 -0.19
6 60      Petralia, Fabio BEL 1846 2.5 Z - 1 2.5 0.20 +0.80
7 50      Pincket, Michael BEL 1887 3.0 W - 1 3.5 0.16 +0.84
8 38      Duson, Robin NED 1990 5.0 Z - 0 3.5 0.09 -0.09
9 48      Vintioen, Ben BEL 1887 4.5 Z - 0 3.5 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1890 32.5 Totaal 3.5 1.46 +2.04
Begin van de pagina

De Reese, Elias (Rank: 81)

Rangschikking111
GeslachtM
Stamnr.15179
N-Elo1877
FIDE-ID249238
F-Elo1901
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Cornelisse, John NED 2215 5.0 W - 0 0.0 0.14 -0.14
2 52      Vandeputte, Samuel BEL 1768 5.0 Z - 0 0.0 0.68 -0.68
3 62      Hematyar, Fardin NED 1729 3.5 W - 0 0.0 0.73 -0.73
4 66      Petri, Ben-Luca GER 1826 4.5 Z - 0 0.0 0.60 -0.60
5 66      Yeh, Nora NED 1373 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
6 61      Faverey, Eddy NED 1603 2.5 W 1 2.0 0.85 +0.15
7 55      Ranc, Florian FRA 1799 3.0 Z - 0 2.0 0.64 -0.64
8 58      Pu, Linden BEL 1814 3.0 W - ½ 2.5 0.62 -0.12
9 58      Norden, Marc NED 1743 2.5 Z - 1 3.5 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1763 31.0 Totaal 3.5 5.89 -2.39
Begin van de pagina

Pincket, Michael (Rank: 83)

Rangschikking112
GeslachtM
Stamnr.12831
N-Elo1897
FIDE-ID207020
F-Elo1887
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Faybish, Nimrod BEL 2198 6.0 Z - 1 1.0 0.14 +0.86
2 23 WIM Goossens, Hanne BEL 2122 6.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 28 FM Goormachtigh, Johan BEL 2158 5.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 54      Polin, Giulia ITA 1807 3.5 W - 1 2.0 0.61 +0.39
5 37      Stevens, Christian FRA 2049 5.5 Z - ½ 2.5 0.29 +0.21
6 34      De Block, Fabio BEL 2060 4.5 W - 0 2.5 0.27 -0.27
7 50      Bultijnck, Kristoff BEL 1605 3.5 Z - 0 2.5 0.84 -0.84
8 57      Groot, Pim NED 1913 4.5 W - 0 2.5 0.46 -0.46
9 59      Pu, Linden BEL 1814 3.0 Z - ½ 3.0 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1969 42.0 Totaal 3.0 3.59 -0.59
Begin van de pagina

Bertram, Johannes (Rank: 73)

Rangschikking113
GeslachtM
Stamnr.60503
N-Elo1908
FIDE-ID24630985
F-Elo1936
Landger  (ger)
Club(226) Europchess
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 21      Toure, Vasanth FRA 2132 5.0 Z - ½ 1.5 0.25 +0.25
3 18      Terryn, Ezra BEL 2155 5.0 W - 0 1.5 0.22 -0.22
4 40      Vantorre, Nils BEL 1652 4.0 Z - 1 2.5 0.84 +0.16
5 21      Ouaki, Mark BEL 2081 5.0 Z - 0 2.5 0.31 -0.31
6 29      Maltezeanu, Stefan LUX 2169 5.0 W - 0 2.5 0.21 -0.21
7 46      De Rycke, Tyani BEL 1856 4.0 Z - 0 2.5 0.61 -0.61
8 55      Polin, Giulia ITA 1807 3.5 W - 0 2.5 0.67 -0.67
9 57      Van Foreest, Nanne NED 1843 3.0 Z - ½ 3.0 0.63 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2007 40.5 Totaal 3.0 3.82 -0.82
Begin van de pagina

Goossens, Senne (Rank: 125)

Rangschikking114
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1686
FIDE-ID254525
F-Elo1675
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-2000

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 55      Dreelinck, Jacob BEL 1999 6.0 Z - ½ 0.5 0.13 +0.37
2 36 IM Ondersteijn, Niels NED 2376 6.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 55      Beukema, Constantijn BEL 1870 4.5 Z ½ 1.0 0.25 +0.25
4 52      Groot, Pim NE