SwarLogo criterium Brugge reeks-E SwarLogo
303
Organisator: KBSKB
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 30 min. QPF
Datums: van 28/12/2019 tot 29/12/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Ruzhansky, Elias M 21132 1623 KGSRL Gent 8.0 44.50 51.50 42.0 8
2 Van Coppenolle, Lander M 19360 1417 KBSK Brugge 7.0 40.00 54.00 38.0 7
3 Hauchamps, Maxime M 20540 660 2 Fous Diogene 7.0 36.00 49.50 35.0 7
4 Musabayev, Maxim M 16932 1426 de Mercatel 6.5 34.75 52.50 34.5 6
5 Van Loo, Ides M 19742 0 Kon. Mechelse SK 6.5 30.25 43.50 29.0 6
6 Decraene, Lotus F 16320 1176 Kon. Waregemse SV 6.0 33.00 50.50 31.0 4
7 Ghisa, Alexander M 19897 1076 SK Het Wit Paard 6.0 31.50 52.50 35.0 6
8 Plomp, Mateo M 17780 1391 de Mercatel 6.0 31.25 51.00 31.5 5
9 De Rycke, Killian M 15710 1319 LSV-Chesspirant 6.0 29.00 50.50 35.0 6
10 Vertongen, Jack M 17122 1186 de Mercatel 6.0 28.25 49.00 32.5 5
11 De Keukelaere, Ruben M 16795 0 LSV-Chesspirant 6.0 25.50 42.50 29.5 4
12 Vandenhole, Kobe M 20531 0 KSK Pion Aalst 6.0 21.50 39.00 26.0 6
13 Coorevits, Arthur M 16261 1157 de Mercatel 5.5 27.50 50.00 30.5 5
14 Plomp, Luka M 18157 0 de Mercatel 5.5 26.25 48.50 32.0 4
15 Cappan, Stan M 15465 1138 LSV-Chesspirant 5.5 25.50 47.00 31.0 5
16 Akulov, Yaroslav M 15498 1327 SC Leopoldsburg 5.5 25.00 47.50 30.0 5
17 Peeters, Yumi F 16559 0 LSV-Chesspirant 5.5 24.50 44.50 27.5 5
18 Londers, Tuur M 19773 0 LSV-Chesspirant 5.0 18.50 39.50 23.0 5
19 Hanssen, Casper M 19131 0 De Vier Pionnen Houthalen-Oost 5.0 18.00 41.50 28.0 5
20 De Beir, Sien F 19531 0 Nikei Gistel 5.0 18.00 41.00 25.0 5
21 Stroobant, Hanne F 19676 0 Molse Schaakclub 5.0 18.00 41.00 23.0 5
22 Bianchi, Nolan M 19442 0 SCRR (Brussel) 5.0 18.00 38.00 24.0 5
23 Spinazzola, Matteo M 21767 0 SK Moretus Hoboken 5.0 17.50 34.00 20.0 5
24 Van Der Kelen, Tibe M 19443 0 KOSK Oostende 5.0 17.00 37.50 26.0 5
25 Beuseling, Lander M 19207 0 de Mercatel 4.5 20.75 47.00 25.5 4
26 Samarth, Gupta M 21204 0 Leuven Centraal 4.5 17.75 39.00 21.0 4
27 Behzoda, Shozar-Jan M 21892 0 Deinze 4.5 14.00 36.50 22.5 4
28 Saravanakumar, Atchaya F 19468 0 KBSK Brugge 4.0 16.50 45.50 24.0 4
29 Stragier, Lucas M 19544 0 Izegemse SK 4.0 16.50 42.00 20.0 4
30 Van Ewijk, Abel M 21087 0 De Vrijschaker Landegem 4.0 14.00 38.00 23.0 4
31 Ferdinande, Ebben M 21801 0 KGSRL Gent 4.0 14.00 32.00 17.0 4
32 Steeno, Matz M 19839 0 Chess Bilzen 4.0 12.50 39.50 20.0 4
33 Schijns, Matz M 21037 0 De Vier Pionnen Houthalen-Oost 4.0 12.00 33.50 16.0 4
34 Deschepper, Matteo M 17956 0 Izegemse SK 4.0 10.50 36.00 16.0 4
35 Verhaeghe, Clement M 17005 0 Kon. Blankenbergse SC 4.0 10.50 35.00 18.0 4
36 Ghyselbrecht, Iben M 19528 0 Nikei Gistel 4.0 9.50 32.00 17.0 4
37 Musabayev, Alexander M 17951 0 de Mercatel 4.0 9.00 34.50 17.0 4
38 Van Achte, Seppe M 19124 0 De Vier Pionnen Houthalen-Oost 3.5 12.25 41.00 21.5 3
39 Ruytinx, Arthur M 21730 0 KBSK Brugge 3.5 8.75 34.00 15.5 3
40 Heerman, Gilles M 17980 0 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 3.0 11.50 38.50 18.0 3
41 Verbanck, Kasper M 21096 0 KGSRL Gent 3.0 10.00 42.50 18.0 3
42 Huysmans, Carsten M 17852 0 Neerpelter SK 3.0 10.00 41.50 20.0 3
43 Focke, Lucas M 21196 0 KOSK Oostende 3.0 9.00 34.50 13.0 3
44 De Wever, Daan M 21781 0 de Mercatel 3.0 7.50 33.00 14.0 3
45 Moh'D, Zain M 21097 0 De Vrijschaker Landegem 3.0 6.50 27.50 9.0 3
46 Steen, Milo M 19524 0 Nikei Gistel 3.0 4.00 25.00 6.0 2
47 Van Steertegem, Alex M 19639 0 Gambiet Opwijk 2.0 8.50 42.50 15.0 2
48 Brouwers, Seppe M 20063 0 KBSK Brugge 2.0 5.00 35.00 8.0 2
49 Malfait, Senne M 21099 0 Nikei Gistel 2.0 5.00 34.00 9.0 2
50 Raudeles Raphaël M 22132 0 2.0 4.50 27.00 7.0 2
51 Roose, Ella F 20547 0 Nikei Gistel 2.0 4.00 34.00 10.0 2
52 Muylle, Jarne M 21736 0 KBSK Brugge 1.0 2.00 28.50 7.0 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 0.0 (1623) 1-0 Huysmans, Carsten 0.0 (0)
2 Schijns, Matz 0.0 (0) 0-1 Musabayev, Maxim 0.0 (1426)
3 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1417) 1-0 Steeno, Matz 0.0 (0)
4 Van Achte, Seppe 0.0 (0) 0-1 Plomp, Mateo 0.0 (1391)
5 Akulov, Yaroslav 0.0 (1327) 1-0 Verbanck, Kasper 0.0 (0)
6 Deschepper, Matteo 0.0 (0) 0-1 De Rycke, Killian 0.0 (1319)
7 Plomp, Luka 0.0 (1237) 1-0 Stragier, Lucas 0.0 (0)
8 Brouwers, Seppe 0.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 0.0 (1186)
9 Decraene, Lotus 0.0 (1176) 1-0 De Beir, Sien 0.0 (0)
10 Focke, Lucas 0.0 (0) 0-1 Coorevits, Arthur 0.0 (1157)
11 Cappan, Stan 0.0 (1138) 1-0 Ghyselbrecht, Iben 0.0 (0)
12 Londers, Tuur 0.0 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 0.0 (1076)
13 Hauchamps, Maxime 0.0 (660) 1-0 Malfait, Senne 0.0 (0)
14 Muylle, Jarne 0.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 0.0 (0)
15 Hanssen, Casper 0.0 (0) 1-0 Roose, Ella 0.0 (0)
16 Ruytinx, Arthur 0.0 (0) ½-½ Beuseling, Lander 0.0 (0)
17 Bianchi, Nolan 0.0 (0) 0-1 Saravanakumar, Atchaya 0.0 (0)
18 Steen, Milo 0.0 (0) 0-1 Stroobant, Hanne 0.0 (0)
19 De Wever, Daan 0.0 (0) 0-1 Van Der Kelen, Tibe 0.0 (0)
20 Van Steertegem, Alex 0.0 (0) 1-0 Behzoda, Shozar-Jan 0.0 (0)
21 Heerman, Gilles 0.0 (0) 1-0 Ferdinande, Ebben 0.0 (0)
22 Moh'D, Zain 0.0 (0) 0-1 Van Ewijk, Abel 0.0 (0)
23 Peeters, Yumi 0.0 (0) 1-0 De Keukelaere, Ruben 0.0 (0)
24 Samarth, Gupta 0.0 (0) 0-1 Verhaeghe, Clement 0.0 (0)
25 Van Loo, Ides 0.0 (0) 1-0 Spinazzola, Matteo 0.0 (0)
26 Raudeles Raphaël 0.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayev, Alexander 1.0 (0) 0-1 Ruzhansky, Elias 1.0 (1623)
2 Musabayev, Maxim 1.0 (1426) 1-0 Hauchamps, Maxime 1.0 (660)
3 Stroobant, Hanne 1.0 (0) 0-1 Van Coppenolle, Lander 1.0 (1417)
4 Plomp, Mateo 1.0 (1391) 1-0 Hanssen, Casper 1.0 (0)
5 Van Ewijk, Abel 1.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 1.0 (1327)
6 De Rycke, Killian 1.0 (1319) 1-0 Heerman, Gilles 1.0 (0)
7 Verhaeghe, Clement 1.0 (0) 0-1 Plomp, Luka 1.0 (1237)
8 Vertongen, Jack 1.0 (1186) 1-0 Peeters, Yumi 1.0 (0)
9 Vandenhole, Kobe 1.0 (0) 0-1 Decraene, Lotus 1.0 (1176)
10 Coorevits, Arthur 1.0 (1157) 1-0 Van Loo, Ides 1.0 (0)
11 Saravanakumar, Atchaya 1.0 (0) 0-1 Cappan, Stan 1.0 (1138)
12 Ghisa, Alexander 1.0 (1076) 1-0 Van Steertegem, Alex 1.0 (0)
13 Van Der Kelen, Tibe 1.0 (0) 1-0 Ruytinx, Arthur 0.5 (0)
14 Beuseling, Lander 0.5 (0) 1-0 Bianchi, Nolan 0.0 (0)
15 Ghyselbrecht, Iben 0.0 (0) 1-0 De Wever, Daan 0.0 (0)
16 Behzoda, Shozar-Jan 0.0 (0) 0-1 Londers, Tuur 0.0 (0)
17 Huysmans, Carsten 0.0 (0) 1-0 Muylle, Jarne 0.0 (0)
18 Malfait, Senne 0.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 0.0 (0)
19 Steeno, Matz 0.0 (0) 1-0 Steen, Milo 0.0 (0)
20 Roose, Ella 0.0 (0) 0-1 Van Achte, Seppe 0.0 (0)
21 Verbanck, Kasper 0.0 (0) 1-0 Moh'D, Zain 0.0 (0)
22 Ferdinande, Ebben 0.0 (0) 1-0 Deschepper, Matteo 0.0 (0)
23 Stragier, Lucas 0.0 (0) 1-0 Samarth, Gupta 0.0 (0)
24 De Keukelaere, Ruben 0.0 (0) 1-0 Brouwers, Seppe 0.0 (0)
25 De Beir, Sien 0.0 (0) 1-0 Raudeles Raphaël 0.0 (0)
26 Spinazzola, Matteo 0.0 (0) 0-1 Focke, Lucas 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 2.0 (1623) 1-0 Vertongen, Jack 2.0 (1186)
2 Plomp, Luka 2.0 (1237) ½-½ Musabayev, Maxim 2.0 (1426)
3 Van Coppenolle, Lander 2.0 (1417) 1-0 Coorevits, Arthur 2.0 (1157)
4 Decraene, Lotus 2.0 (1176) ½-½ Plomp, Mateo 2.0 (1391)
5 Akulov, Yaroslav 2.0 (1327) 1-0 Van Der Kelen, Tibe 2.0 (0)
6 Cappan, Stan 2.0 (1138) 0-1 De Rycke, Killian 2.0 (1319)
7 Beuseling, Lander 1.5 (0) 0-1 Ghisa, Alexander 2.0 (1076)
8 Hauchamps, Maxime 1.0 (660) 1-0 Verbanck, Kasper 1.0 (0)
9 Van Achte, Seppe 1.0 (0) 1-0 Musabayev, Alexander 1.0 (0)
10 Hanssen, Casper 1.0 (0) 1-0 Stragier, Lucas 1.0 (0)
11 De Beir, Sien 1.0 (0) 1-0 Stroobant, Hanne 1.0 (0)
12 Heerman, Gilles 1.0 (0) 1-0 Ghyselbrecht, Iben 1.0 (0)
13 Focke, Lucas 1.0 (0) 0-1 Van Ewijk, Abel 1.0 (0)
14 Peeters, Yumi 1.0 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
15 Londers, Tuur 1.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 1.0 (0)
16 Van Loo, Ides 1.0 (0) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 1.0 (0)
17 Van Steertegem, Alex 1.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 1.0 (0)
18 Ferdinande, Ebben 1.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 1.0 (0)
19 De Keukelaere, Ruben 1.0 (0) 1-0 Steeno, Matz 1.0 (0)
20 Ruytinx, Arthur 0.5 (0) 1-0 De Wever, Daan 0.0 (0)
21 Bianchi, Nolan 0.0 (0) 1-0 Roose, Ella 0.0 (0)
22 Steen, Milo 0.0 (0) 0-1 Behzoda, Shozar-Jan 0.0 (0)
23 Schijns, Matz 0.0 (0) 1-0 Moh'D, Zain 0.0 (0)
24 Deschepper, Matteo 0.0 (0) 0-1 Samarth, Gupta 0.0 (0)
25 Brouwers, Seppe 0.0 (0) 0-1 Spinazzola, Matteo 0.0 (0)
26 Muylle, Jarne 0.0 (0) 1-0 Raudeles Raphaël 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Rycke, Killian 3.0 (1319) 0-1 Ruzhansky, Elias 3.0 (1623)
2 Ghisa, Alexander 3.0 (1076) 1-0 Van Coppenolle, Lander 3.0 (1417)
3 Musabayev, Maxim 2.5 (1426) 1-0 Akulov, Yaroslav 3.0 (1327)
4 Plomp, Mateo 2.5 (1391) ½-½ Plomp, Luka 2.5 (1237)
5 Vertongen, Jack 2.0 (1186) 1-0 Decraene, Lotus 2.5 (1176)
6 Coorevits, Arthur 2.0 (1157) 1-0 Van Achte, Seppe 2.0 (0)
7 Van Loo, Ides 2.0 (0) 0-1 Cappan, Stan 2.0 (1138)
8 Vandenhole, Kobe 2.0 (0) 0-1 Hauchamps, Maxime 2.0 (660)
9 Huysmans, Carsten 2.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 2.0 (0)
10 Heerman, Gilles 2.0 (0) 0-1 De Beir, Sien 2.0 (0)
11 Van Ewijk, Abel 2.0 (0) 1-0 Londers, Tuur 2.0 (0)
12 Van Der Kelen, Tibe 2.0 (0) 0-1 Peeters, Yumi 2.0 (0)
13 Ruytinx, Arthur 1.5 (0) 0-1 De Keukelaere, Ruben 2.0 (0)
14 Musabayev, Alexander 1.0 (0) 0-1 Beuseling, Lander 1.5 (0)
15 Ghyselbrecht, Iben 1.0 (0) 0-1 Bianchi, Nolan 1.0 (0)
16 Stroobant, Hanne 1.0 (0) 1-0 Focke, Lucas 1.0 (0)
17 Behzoda, Shozar-Jan 1.0 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
18 Verhaeghe, Clement 1.0 (0) 1-0 Muylle, Jarne 1.0 (0)
19 Saravanakumar, Atchaya 1.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 1.0 (0)
20 Steeno, Matz 1.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Alex 1.0 (0)
21 Verbanck, Kasper 1.0 (0) 1-0 Ferdinande, Ebben 1.0 (0)
22 Stragier, Lucas 1.0 (0) 0-1 Spinazzola, Matteo 1.0 (0)
23 Samarth, Gupta 1.0 (0) 1-0 Brouwers, Seppe 0.0 (0)
24 De Wever, Daan 0.0 (0) 1-0 Steen, Milo 0.0 (0)
25 Moh'D, Zain 0.0 (0) 0-1 Deschepper, Matteo 0.0 (0)
26 Raudeles Raphaël 0.0 (0) 0-1 Roose, Ella 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 4.0 (1623) 1-0 Ghisa, Alexander 4.0 (1076)
2 Van Coppenolle, Lander 3.0 (1417) 1-0 Musabayev, Maxim 3.5 (1426)
3 Cappan, Stan 3.0 (1138) 0-1 Plomp, Mateo 3.0 (1391)
4 Akulov, Yaroslav 3.0 (1327) 0-1 Hauchamps, Maxime 3.0 (660)
5 Hanssen, Casper 3.0 (0) 0-1 De Rycke, Killian 3.0 (1319)
6 Plomp, Luka 3.0 (1237) 1-0 Van Ewijk, Abel 3.0 (0)
7 De Beir, Sien 3.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 3.0 (1186)
8 De Keukelaere, Ruben 3.0 (0) ½-½ Coorevits, Arthur 3.0 (1157)
9 Peeters, Yumi 3.0 (0) ½-½ Decraene, Lotus 2.5 (1176)
10 Beuseling, Lander 2.5 (0) 1-0 Stroobant, Hanne 2.0 (0)
11 Bianchi, Nolan 2.0 (0) 1-0 Verbanck, Kasper 2.0 (0)
12 Van Achte, Seppe 2.0 (0) ½-½ Behzoda, Shozar-Jan 2.0 (0)
13 Londers, Tuur 2.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 2.0 (0)
14 Van Der Kelen, Tibe 2.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 2.0 (0)
15 Van Steertegem, Alex 2.0 (0) 0-1 Van Loo, Ides 2.0 (0)
16 Samarth, Gupta 2.0 (0) 1-0 Vandenhole, Kobe 2.0 (0)
17 Spinazzola, Matteo 2.0 (0) 0-1 Huysmans, Carsten 2.0 (0)
18 Saravanakumar, Atchaya 2.0 (0) 1-0 Ruytinx, Arthur 1.5 (0)
19 Focke, Lucas 1.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 1.0 (0)
20 Malfait, Senne 1.0 (0) 0-1 De Wever, Daan 1.0 (0)
21 Schijns, Matz 1.0 (0) 1-0 Ghyselbrecht, Iben 1.0 (0)
22 Muylle, Jarne 1.0 (0) 0-1 Steeno, Matz 1.0 (0)
23 Roose, Ella 1.0 (0) 0-1 Deschepper, Matteo 1.0 (0)
24 Ferdinande, Ebben 1.0 (0) 0-1 Stragier, Lucas 1.0 (0)
25 Brouwers, Seppe 0.0 (0) 1-0 Moh'D, Zain 0.0 (0)
26 Steen, Milo 0.0 (0) 0-1 Raudeles Raphaël 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Plomp, Mateo 4.0 (1391) 0-1 Ruzhansky, Elias 5.0 (1623)
2 Vertongen, Jack 4.0 (1186) 0-1 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1417)
3 De Rycke, Killian 4.0 (1319) 1-0 Ghisa, Alexander 4.0 (1076)
4 Hauchamps, Maxime 4.0 (660) 1-0 Plomp, Luka 4.0 (1237)
5 Musabayev, Maxim 3.5 (1426) 1-0 Beuseling, Lander 3.5 (0)
6 Coorevits, Arthur 3.5 (1157) 1-0 Peeters, Yumi 3.5 (0)
7 Akulov, Yaroslav 3.0 (1327) ½-½ De Keukelaere, Ruben 3.5 (0)
8 Decraene, Lotus 3.0 (1176) 1-0 Londers, Tuur 3.0 (0)
9 Huysmans, Carsten 3.0 (0) 0-1 Cappan, Stan 3.0 (1138)
10 Hanssen, Casper 3.0 (0) 1-0 De Beir, Sien 3.0 (0)
11 Bianchi, Nolan 3.0 (0) 1-0 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0)
12 Van Ewijk, Abel 3.0 (0) 0-1 Saravanakumar, Atchaya 3.0 (0)
13 Van Loo, Ides 3.0 (0) ½-½ Samarth, Gupta 3.0 (0)
14 De Wever, Daan 2.0 (0) 0-1 Behzoda, Shozar-Jan 2.5 (0)
15 Verhaeghe, Clement 2.0 (0) 0-1 Van Achte, Seppe 2.5 (0)
16 Musabayev, Alexander 2.0 (0) 0-1 Steeno, Matz 2.0 (0)
17 Stroobant, Hanne 2.0 (0) 1-0 Van Steertegem, Alex 2.0 (0)
18 Verbanck, Kasper 2.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 2.0 (0)
19 Deschepper, Matteo 2.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 2.0 (0)
20 Stragier, Lucas 2.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 2.0 (0)
21 Spinazzola, Matteo 2.0 (0) 1-0 Ruytinx, Arthur 1.5 (0)
22 Roose, Ella 1.0 (0) 1-0 Brouwers, Seppe 1.0 (0)
23 Raudeles Raphaël 1.0 (0) 0-1 Focke, Lucas 1.0 (0)
24 Ghyselbrecht, Iben 1.0 (0) 1-0 Muylle, Jarne 1.0 (0)
25 Malfait, Senne 1.0 (0) 0-1 Ferdinande, Ebben 1.0 (0)
26 Moh'D, Zain 0.0 (0) 1-0 Steen, Milo 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 6.0 (1623) 0-1 Hauchamps, Maxime 5.0 (660)
2 Van Coppenolle, Lander 5.0 (1417) 1-0 De Rycke, Killian 5.0 (1319)
3 Coorevits, Arthur 4.5 (1157) 0-1 Musabayev, Maxim 4.5 (1426)
4 Ghisa, Alexander 4.0 (1076) 1-0 Plomp, Mateo 4.0 (1391)
5 Plomp, Luka 4.0 (1237) 1-0 Hanssen, Casper 4.0 (0)
6 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 4.0 (1186)
7 De Keukelaere, Ruben 4.0 (0) ½-½ Decraene, Lotus 4.0 (1176)
8 Cappan, Stan 4.0 (1138) 1-0 Bianchi, Nolan 4.0 (0)
9 Peeters, Yumi 3.5 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 3.5 (1327)
10 Beuseling, Lander 3.5 (0) 0-1 Van Loo, Ides 3.5 (0)
11 Behzoda, Shozar-Jan 3.5 (0) 1-0 Samarth, Gupta 3.5 (0)
12 Londers, Tuur 3.0 (0) 0-1 Stroobant, Hanne 3.0 (0)
13 De Beir, Sien 3.0 (0) 1-0 Van Ewijk, Abel 3.0 (0)
14 Vandenhole, Kobe 3.0 (0) 1-0 Verbanck, Kasper 3.0 (0)
15 Van Der Kelen, Tibe 3.0 (0) 1-0 Huysmans, Carsten 3.0 (0)
16 Steeno, Matz 3.0 (0) 1-0 Spinazzola, Matteo 3.0 (0)
17 Musabayev, Alexander 2.0 (0) 0-1 Stragier, Lucas 3.0 (0)
18 Van Steertegem, Alex 2.0 (0) 0-1ff De Wever, Daan 2.0 (0)
19 Heerman, Gilles 2.0 (0) 0-1 Deschepper, Matteo 2.0 (0)
20 Ferdinande, Ebben 2.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 2.0 (0)
21 Schijns, Matz 2.0 (0) 1-0 Roose, Ella 2.0 (0)
22 Focke, Lucas 2.0 (0) 0-1 Ghyselbrecht, Iben 2.0 (0)
23 Ruytinx, Arthur 1.5 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
24 Brouwers, Seppe 1.0 (0) 1-0 Raudeles Raphaël 1.0 (0)
25 Muylle, Jarne 1.0 (0) 0-1 Moh'D, Zain 1.0 (0)
  Steen, Milo 0.0 (0) 1 Bye  
  Van Achte, Seppe 3.5 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hauchamps, Maxime 6.0 (660) 0-1 Van Coppenolle, Lander 6.0 (1417)
2 Musabayev, Maxim 5.5 (1426) 0-1 Ruzhansky, Elias 6.0 (1623)
3 De Rycke, Killian 5.0 (1319) 1-0 Plomp, Luka 5.0 (1237)
4 Vertongen, Jack 5.0 (1186) ½-½ Cappan, Stan 5.0 (1138)
5 Ghisa, Alexander 5.0 (1076) 1-0 Coorevits, Arthur 4.5 (1157)
6 Decraene, Lotus 4.5 (1176) 1-0 Akulov, Yaroslav 4.5 (1327)
7 Behzoda, Shozar-Jan 4.5 (0) 0-1 De Keukelaere, Ruben 4.5 (0)
8 Stroobant, Hanne 4.0 (0) 0-1 Van Loo, Ides 4.5 (0)
9 Plomp, Mateo 4.0 (1391) 1-0 De Beir, Sien 4.0 (0)
10 Steeno, Matz 4.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 4.0 (0)
11 Stragier, Lucas 4.0 (0) 0-1 Bianchi, Nolan 4.0 (0)
12 Vandenhole, Kobe 4.0 (0) 1-0 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0)
13 Beuseling, Lander 3.5 (0) 1-0 Van Der Kelen, Tibe 4.0 (0)
14 Samarth, Gupta 3.5 (0) 0-1 Peeters, Yumi 3.5 (0)
15 Deschepper, Matteo 3.0 (0) 1-0 De Wever, Daan 3.0 (0)
16 Van Ewijk, Abel 3.0 (0) 0-1 Ferdinande, Ebben 3.0 (0)
17 Huysmans, Carsten 3.0 (0) 0-1 Ghyselbrecht, Iben 3.0 (0)
18 Spinazzola, Matteo 3.0 (0) 1-0 Schijns, Matz 3.0 (0)
19 Verbanck, Kasper 3.0 (0) 0-1 Londers, Tuur 3.0 (0)
20 Heerman, Gilles 2.0 (0) 1-0 Ruytinx, Arthur 2.5 (0)
21 Roose, Ella 2.0 (0) 0-1 Musabayev, Alexander 2.0 (0)
22 Verhaeghe, Clement 2.0 (0) 1-0 Brouwers, Seppe 2.0 (0)
23 Moh'D, Zain 2.0 (0) 1-0 Focke, Lucas 2.0 (0)
24 Raudeles Raphaël 1.0 (0) 1-0 Malfait, Senne 1.0 (0)
25 Steen, Milo 1.0 (0) 1-0 Muylle, Jarne 1.0 (0)
  Van Achte, Seppe 3.5 (0) 0 Afwezig  
  Van Steertegem, Alex 2.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ruzhansky, Elias 7.0 (1623) 1-0 Van Coppenolle, Lander 7.0 (1417)
2 Hauchamps, Maxime 6.0 (660) 1-0 Ghisa, Alexander 6.0 (1076)
3 Van Loo, Ides 5.5 (0) 1-0 De Rycke, Killian 6.0 (1319)
4 Cappan, Stan 5.5 (1138) 0-1 Musabayev, Maxim 5.5 (1426)
5 De Keukelaere, Ruben 5.5 (0) ½-½ Vertongen, Jack 5.5 (1186)
6 Plomp, Luka 5.0 (1237) ½-½ Decraene, Lotus 5.5 (1176)
7 Bianchi, Nolan 5.0 (0) 0-1 Plomp, Mateo 5.0 (1391)
8 Hanssen, Casper 5.0 (0) 0-1 Vandenhole, Kobe 5.0 (0)
9 Akulov, Yaroslav 4.5 (1327) 1-0 Beuseling, Lander 4.5 (0)
10 Coorevits, Arthur 4.5 (1157) 1-0 Behzoda, Shozar-Jan 4.5 (0)
11 Peeters, Yumi 4.5 (0) 1-0 Steeno, Matz 4.0 (0)
12 Saravanakumar, Atchaya 4.0 (0) 0-1 Stroobant, Hanne 4.0 (0)
13 Londers, Tuur 4.0 (0) 1-0 Deschepper, Matteo 4.0 (0)
14 Van Der Kelen, Tibe 4.0 (0) 1-0 Stragier, Lucas 4.0 (0)
15 De Beir, Sien 4.0 (0) 1-0 Ferdinande, Ebben 4.0 (0)
16 Ghyselbrecht, Iben 4.0 (0) 0-1 Spinazzola, Matteo 4.0 (0)
17 De Wever, Daan 3.0 (0) 0-1 Samarth, Gupta 3.5 (0)
18 Musabayev, Alexander 3.0 (0) 1-0 Huysmans, Carsten 3.0 (0)
19 Schijns, Matz 3.0 (0) 1-0 Heerman, Gilles 3.0 (0)
20 Verbanck, Kasper 3.0 (0) 0-1 Van Ewijk, Abel 3.0 (0)
21 Moh'D, Zain 3.0 (0) 0-1 Verhaeghe, Clement 3.0 (0)
22 Ruytinx, Arthur 2.5 (0) 1-0 Raudeles Raphaël 2.0 (0)
23 Brouwers, Seppe 2.0 (0) 0-1 Steen, Milo 2.0 (0)
24 Focke, Lucas 2.0 (0) 1-0 Roose, Ella 2.0 (0)
25 Malfait, Senne 1.0 (0) 1-0 Muylle, Jarne 1.0 (0)
  Van Achte, Seppe 3.5 (0) 0 Afwezig  
  Van Steertegem, Alex 2.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Ruzhansky, Elias (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.21132
N-Elo1623
FIDE-ID472824
F-Elo1420
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Huysmans, Carsten BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayev, Alexander BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 Z - 1 4.0 0.86 +0.14
5 1      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Plomp, Mateo BEL 1391 6.0 Z - 1 6.0 0.79 +0.21
7 1      Hauchamps, Maxime BEL 660 7.0 W 0 6.0 0.92 -0.92
8 2      Musabayev, Maxim BEL 1426 6.5 Z 1 7.0 0.75 +0.25
9 1      Van Coppenolle, Lander BEL 1417 7.0 W 1 8.0 0.76 +0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1210 51.5 Totaal 8.0 7.76 +0.24
Begin van de pagina
Van Coppenolle, Lander (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo1417
FIDE-ID261807
F-Elo1428
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Steeno, Matz BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.5 W - 1 3.0 0.82 +0.18
4 2      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 Z - 0 3.0 0.88 -0.88
5 2      Musabayev, Maxim BEL 1426 6.5 W - 1 4.0 0.49 +0.51
6 2      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 Z 1 5.0 0.79 +0.21
7 2      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 W - 1 6.0 0.63 +0.37
8 1      Hauchamps, Maxime BEL 660 7.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Ruzhansky, Elias BEL 1623 8.0 Z - 0 7.0 0.24 -0.24
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1206 54.0 Totaal 7.0 6.61 +0.39
Begin van de pagina
Hauchamps, Maxime (Rank: 13)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.20540
N-Elo660
FIDE-ID264865
F-Elo1552
Landbel  (bel)
Club(207) 2 Fous Diogene
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Malfait, Senne BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Musabayev, Maxim BEL 1426 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Verbanck, Kasper BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Akulov, Yaroslav BEL 1327 5.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 4      Plomp, Luka BEL 1237 5.5 W - 1 5.0 0.08 +0.92
7 1      Ruzhansky, Elias BEL 1623 8.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
8 1      Van Coppenolle, Lander BEL 1417 7.0 W 0 6.0 0.08 -0.08
9 2      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 W - 1 7.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1351 49.5 Totaal 7.0 3.24 +3.76
Begin van de pagina
Musabayev, Maxim (Rank: 2)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1426
FIDE-ID254711
F-Elo1350
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Schijns, Matz BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Hauchamps, Maxime BEL 660 7.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Plomp, Luka BEL 1237 5.5 Z - ½ 2.5 0.75 -0.25
4 3      Akulov, Yaroslav BEL 1327 5.5 W - 1 3.5 0.64 +0.36
5 2      Van Coppenolle, Lander BEL 1417 7.0 Z 0 3.5 0.51 -0.51
6 5      Beuseling, Lander BEL 0 4.5 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 3      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.5 Z - 1 5.5 0.83 +0.17
8 2      Ruzhansky, Elias BEL 1623 8.0 W - 0 5.5 0.25 -0.25
9 4      Cappan, Stan BEL 1138 5.5 Z 1 6.5 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1222 52.5 Totaal 6.5 6.58 -0.08
Begin van de pagina
Van Loo, Ides (Rank: 25)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19742
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Cappan, Stan BEL 1138 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Van Steertegem, Alex BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Samarth, Gupta BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
7 10      Beuseling, Lander BEL 0 4.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
8 8      Stroobant, Hanne BEL 0 5.0 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
9 3      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 W 1 6.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1204 42.0 Totaal 6.5 3.24 +3.26
Begin van de pagina
Decraene, Lotus (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo1176
FIDE-ID258512
F-Elo1140
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Beir, Sien BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Vandenhole, Kobe BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Plomp, Mateo BEL 1391 6.0 W - ½ 2.5 0.23 +0.27
4 5      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 Z - 0 2.5 0.49 -0.49
5 9      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z ½ 3.0 0.92 -0.42
6 8      Londers, Tuur BEL 0 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 7      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
8 6      Akulov, Yaroslav BEL 1327 5.5 W - 1 5.5 0.30 +0.70
9 6      Plomp, Luka BEL 1237 5.5 Z - ½ 6.0 0.42 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1285 50.5 Totaal 6.0 6.04 -0.04
Begin van de pagina
Ghisa, Alexander (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1076
FIDE-ID260959
F-Elo1136
Landbel  (bel)
Club(260) SK Het Wit Paard
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Londers, Tuur BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Van Steertegem, Alex BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Beuseling, Lander BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Van Coppenolle, Lander BEL 1417 7.0 W 1 4.0 0.12 +0.88
5 1      Ruzhansky, Elias BEL 1623 8.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
6 3      De Rycke, Killian BEL 1319 6.0 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
7 4      Plomp, Mateo BEL 1391 6.0 W - 1 5.0 0.14 +0.86
8 5      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.5 W - 1 6.0 0.39 +0.61
9 2      Hauchamps, Maxime BEL 660 7.0 Z 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1261 51.0 Totaal 6.0 4.61 +1.39
Begin van de pagina
Plomp, Mateo (Rank: 4)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo1391
FIDE-ID258083
F-Elo1437
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Achte, Seppe BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Hanssen, Casper BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Decraene, Lotus BEL 1176 6.0 Z - ½ 2.5 0.77 -0.27
4 4      Plomp, Luka BEL 1237 5.5 W - ½ 3.0 0.71 -0.21
5 3      Cappan, Stan BEL 1138 5.5 Z - 1 4.0 0.81 +0.19
6 1      Ruzhansky, Elias BEL 1623 8.0 W - 0 4.0 0.21 -0.21
7 4      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 Z 0 4.0 0.86 -0.86
8 9      De Beir, Sien BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 7      Bianchi, Nolan BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1250 49.5 Totaal 6.0 7.04 -1.04
Begin van de pagina
De Rycke, Killian (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo1319
FIDE-ID258245
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Deschepper, Matteo BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Heerman, Gilles BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Cappan, Stan BEL 1138 5.5 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
4 1      Ruzhansky, Elias BEL 1623 8.0 W - 0 3.0 0.14 -0.14
5 5      Hanssen, Casper BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Ghisa, Alexander BEL 1076 6.0 W - 1 5.0 0.80 +0.20
7 2      Van Coppenolle, Lander BEL 1417 7.0 Z - 0 5.0 0.37 -0.37
8 3      Plomp, Luka BEL 1237 5.5 W - 1 6.0 0.61 +0.39
9 3      Van Loo, Ides BEL 0 6.5 Z - 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1298 50.5 Totaal 6.0 6.34 -0.34
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1186
FIDE-ID256820
F-Elo1228
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Brouwers, Seppe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Ruzhansky, Elias BEL 1623 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Decraene, Lotus BEL 1176 6.0 W - 1 3.0 0.51 +0.49
5 7      De Beir, Sien BEL 0 5.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Van Coppenolle, Lander BEL 1417 7.0 W - 0 4.0 0.21 -0.21
7 6      Saravanakumar, Atchaya BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      Cappan, Stan BEL 1138 5.5 W - ½ 5.5 0.57 -0.07
9 5      De Keukelaere, Ruben BEL 0 6.0 Z - ½ 6.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1338 49.0 Totaal 6.0 5.97 +0.03
Begin van de pagina
De Keukelaere, Ruben (Rank: 49)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Peeters, Yumi BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Brouwers, Seppe BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Steeno, Matz BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Ruytinx, Arthur BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Coorevits, Arthur BEL 1157 5.5 W ½ 3.5 0.08 +0.42
6 7      Akulov, Yaroslav BEL 1327 5.5 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
7 7      Decraene, Lotus BEL 1176 6.0 W ½ 4.5 0.08 +0.42
8 7      Behzoda, Shozar-Jan BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
9 5      Vertongen, Jack BEL 1186 6.0 W - ½ 6.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1211 42.5 Totaal 6.0 2.82 +3.18
Begin van de pagina
Vandenhole, Kobe (Rank: 26)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(417) KSK Pion Aalst
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Raudeles Raphaël BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Decraene, Lotus BEL 1176 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Van Steertegem, Alex BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Hauchamps, Maxime BEL 660 7.0