SwarLogo criterium Brugge reeks-D SwarLogo
303
Organisator: KBSK
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 45 min. QPF
Datums: van 28/12/2019 tot 29/12/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Zouaghi, Amir -12 M 14606 1656 KGSRL Gent 6.0 27.00 32.50 26.0 5
2 Dreelinck, Jacob -12 M 14086 1706 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 6.0 25.00 29.00 21.0 6
3 Chen, Jiaqi -12 M 13867 1478 LSV-Chesspirant 6.0 24.00 30.00 24.0 6
4 Froeyman, Hugo -12 M 14489 1615 Kon. Mechelse SK 5.5 22.50 30.00 21.5 5
5 Musabayeva, Diana -12 F 16881 1752 de Mercatel 5.5 22.00 31.00 25.5 5
6 Dutre, Wonder -12 M 18195 1542 MSV 5.5 21.75 29.00 23.0 5
7 Oloeriu, Calin -12 M 14577 1430 KGSRL Gent 5.5 21.25 29.50 24.0 5
8 Meysman, Kaito -12 M 16017 1350 KBSK Brugge 5.0 21.00 30.00 20.0 4
9 Hanssens, Daan -12 M 19069 0 Kon. SK Groeninge Kortrijk 5.0 18.00 25.00 16.0 5
10 Celiktas, Kaan -12 M 18081 0 KASK 5.0 15.50 23.00 18.0 5
11 Froeyman, Evelien -12 F 19625 1281 Kon. Mechelse SK 5.0 15.00 24.50 20.0 5
12 De Jong, Quint -12 M 22073 0 4.5 19.50 33.00 22.5 4
13 Cappan, Pjotr -12 M 14898 1601 LSV-Chesspirant 4.5 18.00 32.00 21.5 4
14 Aravindan, Midhulan -12 M 17624 1487 Rochade Eupen 4.5 16.75 29.00 20.5 4
15 Wertz, Yannick -12 M 15457 1195 Rochade Eupen 4.5 16.25 29.50 19.5 4
16 Vergauwen, Floris -12 M 15669 1253 Gambiet Opwijk 4.5 15.25 27.00 16.0 3
17 Decraene, Merlijn -12 M 15524 1270 Kon. Waregemse SV 4.5 15.00 27.00 17.0 4
18 De Keukelaere, Mathias -12 M 15771 1244 LSV-Chesspirant 4.5 13.25 23.00 16.0 4
19 Vandeputte, Noah -12 M 22042 0 4.0 14.50 29.00 17.0 4
20 Sazonov, Fedor -12 M 17684 1375 Kon. Turnhoutse SK 4.0 14.25 27.00 18.0 3
21 Faybish, Dana -12 F 14639 1250 The Belgian Chess Club 4.0 13.00 26.50 16.0 4
22 Wambecq, Ward -12 M 19723 1224 Dolle Toren Leuven 4.0 12.75 26.50 16.5 3
23 Ahn, Anastasia -12 F 15454 1152 Rochade Eupen 4.0 12.50 27.00 19.0 4
24 Keirse, Quinten -12 M 15519 1370 Torrewachters Roeselare 4.0 12.00 29.50 20.0 4
25 Celiktas, Ayhan -12 M 18084 1247 KASK 4.0 12.00 28.00 20.0 4
26 Burssens, Maya -12 F 16894 1150 de Mercatel 4.0 12.00 24.50 15.0 4
27 Dechamps, Norah -12 F 15395 0 Kon. SK Groeninge Kortrijk 4.0 11.50 24.50 19.0 4
28 Kaminskiy, Volodimyr -12 M 16787 1034 SK Rapid Aalter 4.0 11.00 25.00 14.0 4
29 Klinkenberg, Jan -12 M 18905 0 KSK47 Eynatten 4.0 9.50 22.50 11.0 4
30 Bharathi Mugilan, Dhanyadha -12 F 20038 1232 KBSK Brugge 4.0 9.00 24.00 16.0 4
31 Vagenende, Lars -12 M 16208 1022 LSV-Chesspirant 4.0 9.00 22.50 13.0 4
32 Akulov, Vladimir -12 M 14824 1371 SC Leopoldsburg 3.5 12.75 29.00 16.5 3
33 De Beir, Willem -12 M 18539 0 Nikei Gistel 3.5 10.75 24.00 11.5 3
34 Cotman, Lothar -12 M 16246 1221 Gambiet Opwijk 3.5 9.75 24.50 14.5 3
35 Gellinck, Simon -12 M 16027 1371 KBSK Brugge 3.5 9.75 24.00 15.5 3
36 Groffils, Leonard -12 M 17827 0 De Pelterpion Overpelt 3.5 9.25 27.50 13.5 3
37 Neirynck, Jasper -12 M 17987 0 LSV-Chesspirant 3.5 7.25 24.50 16.0 3
38 Voesterzoons, Jules -12 M 21280 0 Van Pion tot Dame Geraardsbergen 3.0 11.25 27.00 13.0 2
39 Van Houtte, Femke -12 F 16220 0 Kon. Blankenbergse SC 3.0 11.00 26.50 13.0 3
40 Van Nieuweburgh, Gilles -12 M 19565 0 De Vrijschaker Landegem 3.0 9.00 24.00 13.5 1
41 Brand, Leonard -12 M 17860 1214 Dolle Toren Leuven 3.0 8.50 26.50 14.0 3
42 Quinten, Steen -12 M 19516 0 Nikei Gistel 3.0 8.50 25.50 14.0 3
43 Bastien, Sidan -12 M 16118 0 SK Rapid Aalter 3.0 7.50 24.50 13.0 3
44 Latowski, Karol -12 M 16338 0 SK Rapid Aalter 3.0 7.50 21.00 12.0 2
45 Devos, Klaas -12 M 16555 0 LSV-Chesspirant 3.0 7.00 21.50 12.0 3
46 Peeters, Jurre -12 M 16199 0 Kon. Mechelse SK 3.0 6.00 20.00 9.0 3
47 Van Parys, Dago -12 M 17461 963 KGSRL Gent 3.0 5.75 23.50 11.0 2
48 Vandermeulen, Oscar -12 M 16598 1092 de Mercatel 3.0 5.00 22.50 12.0 3
49 Lambrecht, Rune -12 M 14234 1150 Kon. Blankenbergse SC 3.0 4.50 19.00 10.0 3
50 Foulon, Thales -12 M 16129 0 SK Rapid Aalter 3.0 4.50 17.50 9.0 3
51 Koebele, Max -12 M 17258 0 Boitsfort 3.0 4.00 21.50 9.0 3
52 Akulov, Vsevolod -12 M 14794 1232 SC Leopoldsburg 2.5 4.50 23.50 12.5 2
53 De Meulenaere, Yaro -12 M 20041 0 Kon. Blankenbergse SC 2.0 7.00 26.00 9.0 2
54 Christiaens, Celeste -12 F 20137 1150 Gambiet Opwijk 2.0 5.50 26.50 12.0 2
55 Christiaens, Nyssa -12 F 15412 0 SK Rapid Aalter 2.0 5.00 22.00 9.0 1
56 Vermeulen, Hailey -12 F 21117 0 De Vrijschaker Landegem 2.0 3.00 21.00 8.0 2
57 Roose, Luka -12 M 19530 0 Nikei Gistel 2.0 3.00 18.50 9.0 2
58 Rosseel, Rhune -12 M 19520 0 Nikei Gistel 2.0 3.00 18.00 7.0 1
59 Honorez, Sem -12 M 18396 0 Het Trouwe Paard Oostkamp 2.0 2.50 20.00 5.0 2
60 Ahn, Maximilian -12 M 17012 936 Rochade Eupen 2.0 2.50 19.50 7.0 2
61 Van Den Berghe, Janti -12 M 18555 0 SK Rapid Aalter 2.0 2.50 18.00 5.0 2
62 Smagghe, Brisbane -12 M 21737 0 KOSK Oostende 2.0 1.50 16.50 6.0 2
63 Bal, Sverre -12 M 19999 0 Het Trouwe Paard Oostkamp 1.5 2.25 19.00 5.5 1
64 De Kneef, Thibo -12 M 16692 0 SK Rapid Aalter 1.5 1.75 19.00 5.5 1
65 Saelens, August -12 M 19519 0 Nikei Gistel 1.0 2.00 19.50 4.0 1
66 Gevaert, Tiebe -12 M 21604 0 Het Trouwe Paard Oostkamp 1.0 0.50 16.00 2.0 1
67 De Geldere, Lindert -12 M 21618 0 Het Trouwe Paard Oostkamp 1.0 0.00 14.00 1.0 0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 0.0 (1752) 1-0 Lambrecht, Rune 0.0 (1150)
2 Burssens, Maya 0.0 (1150) 1-0 Dreelinck, Jacob 0.0 (1706)
3 Zouaghi, Amir 0.0 (1656) 1-0 Groffils, Leonard 0.0 (1128)
4 Koebele, Max 0.0 (1125) 0-1 Froeyman, Hugo 0.0 (1615)
5 Cappan, Pjotr 0.0 (1601) 1-0 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1092)
6 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1034) 0-1 Dutre, Wonder 0.0 (1542)
7 Aravindan, Midhulan 0.0 (1487) 1-0 Vagenende, Lars 0.0 (1022)
8 Van Parys, Dago 0.0 (963) 0-1 Chen, Jiaqi 0.0 (1478)
9 Oloeriu, Calin 0.0 (1430) 1-0 Ahn, Maximilian 0.0 (936)
10 Foulon, Thales 0.0 (0) 0-1 Sazonov, Fedor 0.0 (1375)
11 Akulov, Vladimir 0.0 (1371) 1-0 Peeters, Jurre 0.0 (0)
12 Devos, Klaas 0.0 (0) 1-0 Gellinck, Simon 0.0 (1371)
13 Keirse, Quinten 0.0 (1370) 1-0 De Kneef, Thibo 0.0 (0)
14 Klinkenberg, Jan 0.0 (0) 0-1 Meysman, Kaito 0.0 (1350)
15 Froeyman, Evelien 0.0 (1281) 1-0 Van Den Berghe, Janti 0.0 (0)
16 Vandeputte, Noah 0.0 (0) 1-0 Decraene, Merlijn 0.0 (1270)
17 Celiktas, Kaan 0.0 (1265) 0-1 De Meulenaere, Yaro 0.0 (0)
18 Van Houtte, Femke 0.0 (0) 1-0 Hanssens, Daan 0.0 (1255)
19 Vergauwen, Floris 0.0 (1253) ½-½ Voesterzoons, Jules 0.0 (0)
20 De Jong, Quint 0.0 (0) 1-0 Faybish, Dana 0.0 (1250)
21 Dechamps, Norah 0.0 (1249) 1-0 Vermeulen, Hailey 0.0 (0)
22 Bal, Sverre 0.0 (0) 0-1 Celiktas, Ayhan 0.0 (1247)
23 De Keukelaere, Mathias 0.0 (1244) 1-0 De Beir, Willem 0.0 (0)
24 De Geldere, Lindert 0.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 0.0 (1232)
25 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 0.0 (1232) 1-0 Gevaert, Tiebe 0.0 (0)
26 Honorez, Sem 0.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 0.0 (1224)
27 Cotman, Lothar 0.0 (1221) 0-1 Quinten, Steen 0.0 (0)
28 Roose, Luka 0.0 (0) 0-1 Brand, Leonard 0.0 (1214)
29 Wertz, Yannick 0.0 (1195) 1-0 Rosseel, Rhune 0.0 (0)
30 Saelens, August 0.0 (0) 0-1 Neirynck, Jasper 0.0 (1195)
31 Bastien, Sidan 0.0 (1157) 1-0 Smagghe, Brisbane 0.0 (0)
32 Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0-1 Ahn, Anastasia 0.0 (1152)
33 Christiaens, Celeste 0.0 (1150) 1-0 Latowski, Karol 0.0 (0)
  Van Nieuweburgh, Gilles 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Vsevolod 1.0 (1232) 0-1 Musabayeva, Diana 1.0 (1752)
2 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 1.0 (1232) 0-1 Zouaghi, Amir 1.0 (1656)
3 Froeyman, Hugo 1.0 (1615) 0-1 Wertz, Yannick 1.0 (1195)
4 Wambecq, Ward 1.0 (1224) 0-1 Cappan, Pjotr 1.0 (1601)
5 Dutre, Wonder 1.0 (1542) 1-0 Bastien, Sidan 1.0 (1157)
6 Brand, Leonard 1.0 (1214) 0-1 Aravindan, Midhulan 1.0 (1487)
7 Chen, Jiaqi 1.0 (1478) 1-0 Christiaens, Celeste 1.0 (1150)
8 Neirynck, Jasper 1.0 (1195) 0-1 Oloeriu, Calin 1.0 (1430)
9 Sazonov, Fedor 1.0 (1375) 1-0 Burssens, Maya 1.0 (1150)
10 Ahn, Anastasia 1.0 (1152) 0-1 Akulov, Vladimir 1.0 (1371)
11 Devos, Klaas 1.0 (0) 0-1 Keirse, Quinten 1.0 (1370)
12 Meysman, Kaito 1.0 (1350) 1-0 Vandeputte, Noah 1.0 (0)
13 De Meulenaere, Yaro 1.0 (0) 0-1 Froeyman, Evelien 1.0 (1281)
14 Quinten, Steen 1.0 (0) 0-1 Dechamps, Norah 1.0 (1249)
15 Celiktas, Ayhan 1.0 (1247) 1-0 Van Houtte, Femke 1.0 (0)
16 Van Nieuweburgh, Gilles 1.0 (0) ½-½ De Keukelaere, Mathias 1.0 (1244)
17 Voesterzoons, Jules 0.5 (0) 0-1 De Jong, Quint 1.0 (0)
18 Dreelinck, Jacob 0.0 (1706) 1-0 Vergauwen, Floris 0.5 (1253)
19 Gellinck, Simon 0.0 (1371) 1-0 Peeters, Jurre 0.0 (0)
20 Decraene, Merlijn 0.0 (1270) 1-0 De Kneef, Thibo 0.0 (0)
21 Van Den Berghe, Janti 0.0 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 0.0 (1265)
22 Hanssens, Daan 0.0 (1255) 1-0 Klinkenberg, Jan 0.0 (0)
23 Faybish, Dana 0.0 (1250) 1-0 Bal, Sverre 0.0 (0)
24 Vermeulen, Hailey 0.0 (0) 0-1 Cotman, Lothar 0.0 (1221)
25 Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 1-0 De Geldere, Lindert 0.0 (0)
26 Groffils, Leonard 0.0 (1128) 1-0 Honorez, Sem 0.0 (0)
27 De Beir, Willem 0.0 (0) 1-0 Koebele, Max 0.0 (1125)
28 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1092) 1-0 Roose, Luka 0.0 (0)
29 Gevaert, Tiebe 0.0 (0) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1034)
30 Vagenende, Lars 0.0 (1022) 1-0 Saelens, August 0.0 (0)
31 Rosseel, Rhune 0.0 (0) 0-1 Van Parys, Dago 0.0 (963)
32 Ahn, Maximilian 0.0 (936) 1-0 Christiaens, Nyssa 0.0 (0)
33 Smagghe, Brisbane 0.0 (0) 0-1 Foulon, Thales 0.0 (0)
  Latowski, Karol 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 2.0 (1752) 1-0 Akulov, Vladimir 2.0 (1371)
2 Zouaghi, Amir 2.0 (1656) 1-0 Keirse, Quinten 2.0 (1370)
3 Cappan, Pjotr 2.0 (1601) ½-½ Meysman, Kaito 2.0 (1350)
4 Froeyman, Evelien 2.0 (1281) 0-1 Dutre, Wonder 2.0 (1542)
5 Aravindan, Midhulan 2.0 (1487) 1-0 Dechamps, Norah 2.0 (1249)
6 Wertz, Yannick 2.0 (1195) 0-1 Chen, Jiaqi 2.0 (1478)
7 Oloeriu, Calin 2.0 (1430) 1-0 Celiktas, Ayhan 2.0 (1247)
8 De Jong, Quint 2.0 (0) ½-½ Sazonov, Fedor 2.0 (1375)
9 De Keukelaere, Mathias 1.5 (1244) 0-1 Froeyman, Hugo 1.0 (1615)
10 Gellinck, Simon 1.0 (1371) ½-½ Van Nieuweburgh, Gilles 1.5 (0)
11 Groffils, Leonard 1.0 (1128) 0-1 Dreelinck, Jacob 1.0 (1706)
12 Burssens, Maya 1.0 (1150) 0-1 Decraene, Merlijn 1.0 (1270)
13 Celiktas, Kaan 1.0 (1265) 1-0 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1092)
14 Kaminskiy, Volodimyr 1.0 (1034) 1-0 Hanssens, Daan 1.0 (1255)
15 Vagenende, Lars 1.0 (1022) 0-1 Faybish, Dana 1.0 (1250)
16 Van Parys, Dago 1.0 (963) ½-½ Akulov, Vsevolod 1.0 (1232)
17 Ahn, Maximilian 1.0 (936) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 1.0 (1232)
18 Foulon, Thales 1.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 1.0 (1224)
19 Cotman, Lothar 1.0 (1221) 1-0 Devos, Klaas 1.0 (0)
20 Vandeputte, Noah 1.0 (0) 1-0 Brand, Leonard 1.0 (1214)
21 De Meulenaere, Yaro 1.0 (0) 0-1 Neirynck, Jasper 1.0 (1195)
22 Bastien, Sidan 1.0 (1157) 1-0 De Beir, Willem 1.0 (0)
23 Van Houtte, Femke 1.0 (0) 0-1 Ahn, Anastasia 1.0 (1152)
24 Christiaens, Celeste 1.0 (1150) 1-0 Quinten, Steen 1.0 (0)
25 Latowski, Karol 1.0 (0) 1-0 Lambrecht, Rune 1.0 (1150)
26 Vergauwen, Floris 0.5 (1253) 1-0 Koebele, Max 0.0 (1125)
27 Peeters, Jurre 0.0 (0) 0-1 Voesterzoons, Jules 0.5 (0)
28 De Kneef, Thibo 0.0 (0) 1-0 Gevaert, Tiebe 0.0 (0)
29 Klinkenberg, Jan 0.0 (0) 1-0 Honorez, Sem 0.0 (0)
30 Roose, Luka 0.0 (0) 1-0 Van Den Berghe, Janti 0.0 (0)
31 Saelens, August 0.0 (0) 0-1 Vermeulen, Hailey 0.0 (0)
32 Bal, Sverre 0.0 (0) 1-0 Rosseel, Rhune 0.0 (0)
33 De Geldere, Lindert 0.0 (0) 0-1 Smagghe, Brisbane 0.0 (0)
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Aravindan, Midhulan 3.0 (1487) 0-1 Musabayeva, Diana 3.0 (1752)
2 Chen, Jiaqi 3.0 (1478) 0-1 Zouaghi, Amir 3.0 (1656)
3 Dutre, Wonder 3.0 (1542) ½-½ Oloeriu, Calin 3.0 (1430)
4 Sazonov, Fedor 2.5 (1375) 0-1 Cappan, Pjotr 2.5 (1601)
5 Meysman, Kaito 2.5 (1350) 0-1 De Jong, Quint 2.5 (0)
6 Dreelinck, Jacob 2.0 (1706) 1-0 Cotman, Lothar 2.0 (1221)
7 Froeyman, Hugo 2.0 (1615) 1-0 Bastien, Sidan 2.0 (1157)
8 Akulov, Vladimir 2.0 (1371) 0-1 Wertz, Yannick 2.0 (1195)
9 Keirse, Quinten 2.0 (1370) 1ff-0 Christiaens, Celeste 2.0 (1150)
10 Wambecq, Ward 2.0 (1224) 0-1 Froeyman, Evelien 2.0 (1281)
11 Decraene, Merlijn 2.0 (1270) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1034)
12 Neirynck, Jasper 2.0 (1195) 0-1 Celiktas, Kaan 2.0 (1265)
13 Faybish, Dana 2.0 (1250) 0-1 Vandeputte, Noah 2.0 (0)
14 Dechamps, Norah 2.0 (1249) 1-0 Latowski, Karol 2.0 (0)
15 Celiktas, Ayhan 2.0 (1247) 1-0 Van Nieuweburgh, Gilles 2.0 (0)
16 Ahn, Anastasia 2.0 (1152) 1-0 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 2.0 (1232)
17 Akulov, Vsevolod 1.5 (1232) 0-1 Gellinck, Simon 1.5 (1371)
18 Van Parys, Dago 1.5 (963) 0-1 Vergauwen, Floris 1.5 (1253)
19 Voesterzoons, Jules 1.5 (0) 1-0 De Keukelaere, Mathias 1.5 (1244)
20 Hanssens, Daan 1.0 (1255) 1-0 De Meulenaere, Yaro 1.0 (0)
21 Brand, Leonard 1.0 (1214) 1-0 Klinkenberg, Jan 1.0 (0)
22 Lambrecht, Rune 1.0 (1150) 0-1 Van Houtte, Femke 1.0 (0)
23 De Kneef, Thibo 1.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 1.0 (1150)
24 Vermeulen, Hailey 1.0 (0) 0-1 Groffils, Leonard 1.0 (1128)
25 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1092) 1-0 Bal, Sverre 1.0 (0)
26 De Beir, Willem 1.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 1.0 (1022)
27 Quinten, Steen 1.0 (0) 1-0 Ahn, Maximilian 1.0 (936)
28 Christiaens, Nyssa 1.0 (0) 1-0 Foulon, Thales 1.0 (0)
29 Smagghe, Brisbane 1.0 (0) 0-1 Devos, Klaas 1.0 (0)
30 Gevaert, Tiebe 0.0 (0) 0-1 Roose, Luka 1.0 (0)
31 Koebele, Max 0.0 (1125) 1-0 De Geldere, Lindert 0.0 (0)
32 Honorez, Sem 0.0 (0) 0-1 Peeters, Jurre 0.0 (0)
33 Van Den Berghe, Janti 0.0 (0) 0-1 Saelens, August 0.0 (0)
  Rosseel, Rhune 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 4.0 (1752) ½-½ Zouaghi, Amir 4.0 (1656)
2 Cappan, Pjotr 3.5 (1601) 0-1 Oloeriu, Calin 3.5 (1430)
3 De Jong, Quint 3.5 (0) 1-0 Dutre, Wonder 3.5 (1542)
4 Decraene, Merlijn 3.0 (1270) 0-1 Dreelinck, Jacob 3.0 (1706)
5 Celiktas, Kaan 3.0 (1265) 0-1 Froeyman, Hugo 3.0 (1615)
6 Wertz, Yannick 3.0 (1195) ½-½ Aravindan, Midhulan 3.0 (1487)
7 Vandeputte, Noah 3.0 (0) 0-1 Chen, Jiaqi 3.0 (1478)
8 Keirse, Quinten 3.0 (1370) 1-0 Dechamps, Norah 3.0 (1249)
9 Froeyman, Evelien 3.0 (1281) 0-1 Celiktas, Ayhan 3.0 (1247)
10 Sazonov, Fedor 2.5 (1375) 0-1 Ahn, Anastasia 3.0 (1152)
11 Gellinck, Simon 2.5 (1371) 1-0 Voesterzoons, Jules 2.5 (0)
12 Vergauwen, Floris 2.5 (1253) ½-½ Meysman, Kaito 2.5 (1350)
13 Groffils, Leonard 2.0 (1128) ½-½ Akulov, Vladimir 2.0 (1371)
14 Vagenende, Lars 2.0 (1022) 0-1 Hanssens, Daan 2.0 (1255)
15 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1034) 0-1 Faybish, Dana 2.0 (1250)
16 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 2.0 (1232) 1-0 Vandermeulen, Oscar 2.0 (1092)
17 Devos, Klaas 2.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 2.0 (1224)
18 Cotman, Lothar 2.0 (1221) 1-0 Van Houtte, Femke 2.0 (0)
19 Van Nieuweburgh, Gilles 2.0 (0) 0-1 Brand, Leonard 2.0 (1214)
20 Roose, Luka 2.0 (0) 0-1 Neirynck, Jasper 2.0 (1195)
21 Bastien, Sidan 2.0 (1157) 0-1 Quinten, Steen 2.0 (0)
22 Burssens, Maya 2.0 (1150) 1-0 Christiaens, Nyssa 2.0 (0)
23 Latowski, Karol 2.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 1.5 (1232)
24 De Keukelaere, Mathias 1.5 (1244) 1-0 Van Parys, Dago 1.5 (963)
25 De Meulenaere, Yaro 1.0 (0) 0-1 Lambrecht, Rune 1.0 (1150)
26 Bal, Sverre 1.0 (0) 0-1 Koebele, Max 1.0 (1125)
27 Ahn, Maximilian 1.0 (936) 0-1 Vermeulen, Hailey 1.0 (0)
28 Foulon, Thales 1.0 (0) 0-1 De Beir, Willem 1.0 (0)
29 Peeters, Jurre 1.0 (0) 1-0 Saelens, August 1.0 (0)
30 Rosseel, Rhune 1.0 (0) 1-0 De Kneef, Thibo 1.0 (0)
31 Klinkenberg, Jan 1.0 (0) 1-0 Smagghe, Brisbane 1.0 (0)
32 Gevaert, Tiebe 0.0 (0) 0-1 Van Den Berghe, Janti 0.0 (0)
33 De Geldere, Lindert 0.0 (0) 0-1 Honorez, Sem 0.0 (0)
  Christiaens, Celeste 2.0 (1150) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Oloeriu, Calin 4.5 (1430) 0-1 Musabayeva, Diana 4.5 (1752)
2 Zouaghi, Amir 4.5 (1656) 1-0 De Jong, Quint 4.5 (0)
3 Dreelinck, Jacob 4.0 (1706) 1-0 Keirse, Quinten 4.0 (1370)
4 Froeyman, Hugo 4.0 (1615) 1-0 Celiktas, Ayhan 4.0 (1247)
5 Chen, Jiaqi 4.0 (1478) 1-0 Ahn, Anastasia 4.0 (1152)
6 Aravindan, Midhulan 3.5 (1487) 0-1 Cappan, Pjotr 3.5 (1601)
7 Dutre, Wonder 3.5 (1542) 1-0 Gellinck, Simon 3.5 (1371)
8 Meysman, Kaito 3.0 (1350) 1-0 Wertz, Yannick 3.5 (1195)
9 Brand, Leonard 3.0 (1214) 0-1 Froeyman, Evelien 3.0 (1281)
10 Wambecq, Ward 3.0 (1224) ½-½ Decraene, Merlijn 3.0 (1270)
11 Quinten, Steen 3.0 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 3.0 (1265)
12 Hanssens, Daan 3.0 (1255) 1-0 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 3.0 (1232)
13 Neirynck, Jasper 3.0 (1195) ½-½ Vergauwen, Floris 3.0 (1253)
14 Faybish, Dana 3.0 (1250) 1-0 Cotman, Lothar 3.0 (1221)
15 Dechamps, Norah 3.0 (1249) 1-0 Burssens, Maya 3.0 (1150)
16 Akulov, Vladimir 2.5 (1371) 1-0 Vandeputte, Noah 3.0 (0)
17 Voesterzoons, Jules 2.5 (0) 0-1 Sazonov, Fedor 2.5 (1375)
18 Akulov, Vsevolod 2.5 (1232) 0-1 De Keukelaere, Mathias 2.5 (1244)
19 Lambrecht, Rune 2.0 (1150) 0-1 Groffils, Leonard 2.5 (1128)
20 Van Houtte, Femke 2.0 (0) 1-0 Bastien, Sidan 2.0 (1157)
21 Koebele, Max 2.0 (1125) 1-0 Roose, Luka 2.0 (0)
22 Vandermeulen, Oscar 2.0 (1092) 1-0 Rosseel, Rhune 2.0 (0)
23 Vermeulen, Hailey 2.0 (0) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1034)
24 Christiaens, Nyssa 2.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 2.0 (1022)
25 Peeters, Jurre 2.0 (0) 1-0 Latowski, Karol 2.0 (0)
26 De Beir, Willem 2.0 (0) 1-0 Devos, Klaas 2.0 (0)
27 Van Nieuweburgh, Gilles 2.0 (0) 0-1 Klinkenberg, Jan 2.0 (0)
28 De Kneef, Thibo 1.0 (0) 0-1 Van Parys, Dago 1.5 (963)
29 Honorez, Sem 1.0 (0) 1-0 Ahn, Maximilian 1.0 (936)
30 Saelens, August 1.0 (0) 0-1 Foulon, Thales 1.0 (0)
31 Van Den Berghe, Janti 1.0 (0) 1-0 Bal, Sverre 1.0 (0)
32 Smagghe, Brisbane 1.0 (0) 0-1 De Meulenaere, Yaro 1.0 (0)
33 De Geldere, Lindert 0.0 (0) 0-1 Gevaert, Tiebe 0.0 (0)
  Christiaens, Celeste 2.0 (1150) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 5.5 (1752) 0-1 Dreelinck, Jacob 5.0 (1706)
2 Zouaghi, Amir 5.5 (1656) ½-½ Froeyman, Hugo 5.0 (1615)
3 Cappan, Pjotr 4.5 (1601) 0-1 Chen, Jiaqi 5.0 (1478)
4 De Jong, Quint 4.5 (0) 0-1 Oloeriu, Calin 4.5 (1430)
5 Keirse, Quinten 4.0 (1370) 0-1 Dutre, Wonder 4.5 (1542)
6 Celiktas, Ayhan 4.0 (1247) 0-1 Meysman, Kaito 4.0 (1350)
7 Froeyman, Evelien 4.0 (1281) 1-0 Faybish, Dana 4.0 (1250)
8 Celiktas, Kaan 4.0 (1265) 1-0 Dechamps, Norah 4.0 (1249)
9 Ahn, Anastasia 4.0 (1152) 0-1 Hanssens, Daan 4.0 (1255)
10 Groffils, Leonard 3.5 (1128) 0-1 Aravindan, Midhulan 3.5 (1487)
11 Sazonov, Fedor 3.5 (1375) ½-½ Wambecq, Ward 3.5 (1224)
12 Vergauwen, Floris 3.5 (1253) 1-0 Akulov, Vladimir 3.5 (1371)
13 Wertz, Yannick 3.5 (1195) 1-0 Gellinck, Simon 3.5 (1371)
14 Decraene, Merlijn 3.5 (1270) 1-0 Neirynck, Jasper 3.5 (1195)
15 De Keukelaere, Mathias 3.5 (1244) 1-0 Brand, Leonard 3.0 (1214)
16 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 3.0 (1232) 1-0 Peeters, Jurre 3.0 (0)
17 Cotman, Lothar 3.0 (1221) ½-½ De Beir, Willem 3.0 (0)
18 Burssens, Maya 3.0 (1150) 1-0 Van Houtte, Femke 3.0 (0)
19 Vagenende, Lars 3.0 (1022) 1-0 Koebele, Max 3.0 (1125)
20 Vandeputte, Noah 3.0 (0) 1-0 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1092)
21 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1034) 1-0 Quinten, Steen 3.0 (0)
22 Klinkenberg, Jan 3.0 (0) 1-0 Akulov, Vsevolod 2.5 (1232)
23 Van Parys, Dago 2.5 (963) ½-½ Voesterzoons, Jules 2.5 (0)
24 Bastien, Sidan 2.0 (1157) 1-0 Vermeulen, Hailey 2.0 (0)
25 Roose, Luka 2.0 (0) 0-1 Lambrecht, Rune 2.0 (1150)
26 Rosseel, Rhune 2.0 (0) 0-1 Foulon, Thales 2.0 (0)
27 Devos, Klaas 2.0 (0) 1-0 Christiaens, Nyssa 2.0 (0)
28 Latowski, Karol 2.0 (0) 1-0 Van Den Berghe, Janti 2.0 (0)
29 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0) 0-1 Van Nieuweburgh, Gilles 2.0 (0)
30 Ahn, Maximilian 1.0 (936) 1-0 Saelens, August 1.0 (0)
31 Bal, Sverre 1.0 (0) ½-½ De Kneef, Thibo 1.0 (0)
32 Gevaert, Tiebe 1.0 (0) 0-1 Smagghe, Brisbane 1.0 (0)
  De Geldere, Lindert 0.0 (0) 1 Bye  
  Honorez, Sem 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Christiaens, Celeste 2.0 (1150) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Zouaghi, Amir (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1656
FIDE-ID249262
F-Elo1651
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Groffils, Leonard BEL 1128 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Keirse, Quinten BEL 1370 4.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 2      Chen, Jiaqi BEL 1478 6.0 Z - 1 4.0 0.73 +0.27
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 5.5 Z - ½ 4.5 0.37 +0.13
6 2      De Jong, Quint BEL 0 4.5 W - 1 5.5 0.92 +0.08
7 2      Froeyman, Hugo BEL 1615 5.5 W - ½ 6.0 0.56 -0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1429 33.0 Totaal 6.0 5.26 +0.74
Begin van de pagina
Dreelinck, Jacob (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1706
FIDE-ID250511
F-Elo1638
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Burssens, Maya BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 18      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Groffils, Leonard BEL 1128 3.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Cotman, Lothar BEL 1221 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Decraene, Merlijn BEL 1270 4.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Keirse, Quinten BEL 1370 4.0 W - 1 5.0 0.88 +0.12
7 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 5.5 Z - 1 6.0 0.44 +0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1306 29.5 Totaal 6.0 5.92 +0.08
Begin van de pagina
Chen, Jiaqi (Rank: 8)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1478
FIDE-ID251569
F-Elo1547
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Parys, Dago BEL 963 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Christiaens, Celeste BEL 1150 2.0 W - 1 2.0 0.87 +0.13
3 6      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
4 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 W - 0 3.0 0.27 -0.27
5 7      Vandeputte, Noah BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 5      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.0 W - 1 5.0 0.87 +0.13
7 3      Cappan, Pjotr BEL 1601 4.5 Z - 1 6.0 0.33 +0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1286 28.0 Totaal 6.0 5.02 +0.98
Begin van de pagina
Froeyman, Hugo (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1615
FIDE-ID254630
F-Elo1658
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Koebele, Max BEL 1125 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 7      Bastien, Sidan BEL 1157 3.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Celiktas, Kaan BEL 1265 5.0 Z - 1 4.0 0.89 +0.11
6 4      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.0 W - 1 5.0 0.90 +0.10
7 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z - ½ 5.5 0.44 +0.06
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1269 30.0 Totaal 5.5 5.89 -0.39
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1752
FIDE-ID254720
F-Elo1484
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov, Vsevolod BEL 1232 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov, Vladimir BEL 1371 3.5 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 1      Aravindan, Midhulan BEL 1487 4.5 Z - 1 4.0 0.82 +0.18
5 1      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 W - ½ 4.5 0.63 -0.13
6 1      Oloeriu, Calin BEL 1430 5.5 Z - 1 5.5 0.87 +0.13
7 1      Dreelinck, Jacob BEL 1706 6.0 W - 0 5.5 0.56 -0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1433 31.0 Totaal 5.5 5.63 -0.13
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 6)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1542
FIDE-ID259411
F-Elo1532
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Bastien, Sidan BEL 1157 3.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 4      Froeyman, Evelien BEL 1281 5.0 Z - 1 3.0 0.82 +0.18
4 3      Oloeriu, Calin BEL 1430 5.5 W - ½ 3.5 0.65 -0.15
5 3      De Jong, Quint BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.92 -0.92
6 7      Gellinck, Simon BEL 1371 3.5 W - 1 4.5 0.73 +0.27
7 5      Keirse, Quinten BEL 1370 4.0 Z - 1 5.5 0.73 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1273 29.5 Totaal 5.5 5.68 -0.18
Begin van de pagina
Oloeriu, Calin (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1430
FIDE-ID253022
F-Elo1479
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Ahn, Maximilian BEL 936 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.5 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
3 7      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
4 3      Dutre, Wonder BEL 1542 5.5 Z - ½ 3.5 0.35 +0.15
5 2      Cappan, Pjotr BEL 1601 4.5 Z - 1 4.5 0.27 +0.73
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 5.5 W - 0 4.5 0.13 -0.13
7 4      De Jong, Quint BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1378 29.5 Totaal 5.5 4.12 +1.38
Begin van de pagina
Meysman, Kaito (Rank: 14)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1350
FIDE-ID254290
F-Elo1339
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Klinkenberg, Jan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Vandeputte, Noah BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Cappan, Pjotr BEL 1601 4.5 Z - ½ 2.5 0.19 +0.31
4 5      De Jong, Quint BEL 0 4.5 W - 0 2.5 0.92 -0.92
5 12      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 Z - ½ 3.0 0.63 -0.13
6 8      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 W - 1 4.0 0.71 +0.29
7 6      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.0 Z 1 5.0 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1324 30.0 Totaal 5.0 4.93 +0.07
Begin van de pagina
Hanssens, Daan (Rank: 18)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo1255
Landbel  (bel)
Club(305) Kon. SK Groeninge Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 22      Klinkenberg, Jan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 0 1.0 0.78 -0.78
4 20      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Vagenende, Lars BEL 1022 4.0 Z - 1 3.0 0.79 +0.21
6 12      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 W - 1 4.0 0.53 +0.47
7 9      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1110 25.0 Totaal 5.0 5.50 -0.50
Begin van de pagina
Celiktas, Kaan (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo0
FIDE-ID258571
F-Elo1265
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 21      Van Den Berghe, Janti BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W - 1 2.0 0.73 +0.27
4 12      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.5 Z - 1 3.0 0.60 +0.40
5 5      Froeyman, Hugo BEL 1615 5.5 W - 0 3.0 0.11 -0.11
6 11      Quinten, Steen BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 8      Dechamps, Norah BEL 1249 4.0 W - 1 5.0 0.52 +0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1287 23.0 Totaal 5.0 4.72 +0.28
Begin van de pagina
Froeyman, Evelien (Rank: 15)

Rangschikking11
GeslachtF
Stamnr.19625
N-Elo1281
FIDE-ID262170
F-Elo1383
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Den Berghe, Janti BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 13      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Dutre, Wonder BEL 1542 5.5 W - 0 2.0 0.18 -0.18
4 10      Wambecq, Ward BEL 1224 4.0 Z - 1 3.0 0.58 +0.42
5 9      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.0 W - 0 3.0 0.55 -0.55
6 9      Brand, Leonard BEL 1214 3.0 Z - 1 4.0 0.59 +0.41
7 7      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 W - 1 5.0 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1295 24.5 Totaal 5.0 4.28 +0.72
Begin van de pagina
De Jong, Quint (Rank: 53)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.22073
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 17      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 8      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 W ½ 2.5 0.08 +0.42
4 5      Meysman, Kaito BEL 1350 5.0 Z - 1 3.5 0.08 +0.92
5 3      Dutre, Wonder BEL 1542 5.5 W - 1 4.5 0.08 +0.92
6 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
7 4      Oloeriu, Calin BEL 1430 5.5 W - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1433 33.0 Totaal 4.5 0.98 +3.52
Begin van de pagina
Cappan, Pjotr (Rank: 5)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1601
FIDE-ID249300
F-Elo1564
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Wambecq, Ward BEL 1224 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 3      Meysman, Kaito BEL 1350 5.0 W - ½ 2.5 0.81 -0.31
4 4      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - 1 3.5 0.79 +0.21
5 2      Oloeriu, Calin BEL 1430 5.5 W - 0 3.5 0.73 -0.73
6 6      Aravindan, Midhulan BEL 1487 4.5 Z - 1 4.5 0.66 +0.34
7 3      Chen, Jiaqi BEL 1478 6.0 W - 0 4.5 0.67 -0.67
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1348 32.0 Totaal 4.5 5.49 -0.99
Begin van de pagina
Aravindan, Midhulan (Rank: 7)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.17624
N-Elo1487
FIDE-ID16237250
F-Elo1487
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vagenende, Lars BEL 1022 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Brand, Leonard BEL 1214 3.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
3 5      Dechamps, Norah BEL 1249 4.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 5.5 W - 0 3.0 0.18 -0.18
5 6      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - ½ 3.5 0.85 -0.35
6 6      Cappan, Pjotr BEL 1601 4.5 W - 0 3.5 0.34 -0.34
7 10      Groffils, Leonard BEL 1128 3.5 Z - 1 4.5 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1308 29.0 Totaal 4.5 4.82 -0.32
Begin van de pagina
Wertz, Yannick (Rank: 29)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15457
N-Elo1195
FIDE-ID253880
F-Elo1297
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Rosseel, Rhune BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Froeyman, Hugo BEL 1615 5.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 6      Chen, Jiaqi BEL 1478 6.0 W - 0 2.0 0.16 -0.16
4 8      Akulov, Vladimir BEL 1371 3.5 Z - 1 3.0 0.27 +0.73
5 6      Aravindan, Midhulan BEL 1487 4.5 W - ½ 3.5 0.15 +0.35
6 8      Meysman, Kaito BEL 1350 5.0 Z - 0 3.5 0.29 -0.29
7 13      Gellinck, Simon BEL 1371 3.5 W 1 4.5 0.27 +0.73
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1445 30.0 Totaal 4.5 2.14 +2.36
Begin van de pagina
Vergauwen, Floris (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo1253
FIDE-ID254452
F-Elo1139
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 18      Dreelinck, Jacob BEL 1706 6.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 26      Koebele, Max BEL 1125 3.0 W 1 1.5 0.67 +0.33
4 18      Van Parys, Dago BEL 963 3.0 Z 1 2.5 0.84 +0.16
5 12      Meysman, Kaito BEL 1350 5.0 W - ½ 3.0 0.37 +0.13
6 13      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.5 Z - ½ 3.5 0.58 -0.08
7 12      Akulov, Vladimir BEL 1371 3.5 W - 1 4.5 0.34 +0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1285 27.0 Totaal 4.5 3.80 +0.70
Begin van de pagina
Decraene, Merlijn (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1270
FIDE-ID255556
F-Elo1271
Landbel  (bel)
Club(313) Kon. Waregemse SV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vandeputte, Noah BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 20      De Kneef, Thibo BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Burssens, Maya BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.66 +0.34
4 11      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
5 4      Dreelinck, Jacob BEL 1706 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Wambecq, Ward BEL 1224 4.0 Z - ½ 3.5 0.56 -0.06
7 14      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.5 W - 1 4.5 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1261 27.0 Totaal 4.5 4.54 -0.04
Begin van de pagina
De Keukelaere, Mathias (Rank: 23)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo1244
FIDE-ID255246
F-Elo1271
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Beir, Willem BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 16      Van Nieuweburgh, Gilles BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 9      Froeyman, Hugo BEL 1615 5.5 W - 0 1.5 0.10 -0.10
4 19      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 Z 0 1.5 0.92 -0.92
5 24      Van Parys, Dago BEL 963 3.0 W - 1 2.5 0.84 +0.16
6 18      Akulov, Vsevolod BEL 1232 2.5 Z - 1 3.5 0.52 +0.48
7 15      Brand, Leonard BEL 1214 3.0 W - 1 4.5 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1256 23.5 Totaal 4.5 4.76 -0.26
Begin van de pagina
Vandeputte, Noah (Rank: 49)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.22042
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Decraene, Merlijn BEL 1270 4.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 12      Meysman, Kaito BEL 1350 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 20      Brand, Leonard BEL 1214 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 13      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 7      Chen, Jiaqi BEL 1478 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 16      Akulov, Vladimir BEL 1371 3.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 20      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1289 29.0 Totaal 4.0 0.56 +3.44
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 10)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1375
FIDE-ID258105
F-Elo1402
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Foulon, Thales BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Burssens, Maya BEL 1150 4.0 W - 1 2.0 0.78 +0.22
3 8      De Jong, Quint BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 4      Cappan, Pjotr BEL 1601 4.5 W - 0 2.5 0.21 -0.21
5 10      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.0 W - 0 2.5 0.78 -0.78
6 17      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 Z 1 3.5 0.92 +0.08
7 11      Wambecq, Ward BEL 1224 4.0 W - ½ 4.0 0.70 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1281 27.0 Totaal 4.0 5.23 -1.23
Begin van de pagina
Faybish, Dana (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.14639
N-Elo1250
FIDE-ID249270
F-Elo1254
Landbel  (bel)
Club(209) The Belgian Chess Club
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Jong, Quint BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 23      Bal, Sverre BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Vagenende, Lars BEL 1022 4.0 Z - 1 2.0 0.79 +0.21
4 13      Vandeputte, Noah BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 15      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
6 14      Cotman, Lothar BEL 1221 3.5 W - 1 4.0 0.54 +0.46
7 7      Froeyman, Evelien BEL 1281 5.0 Z - 0 4.0 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1139 26.5 Totaal 4.0 5.33 -1.33
Begin van de pagina
Wambecq, Ward (Rank: 26)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo1224
FIDE-ID262226
F-Elo1155
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Honorez, Sem BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cappan, Pjotr BEL 1601 4.5 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 18      Foulon, Thales BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Froeyman, Evelien BEL 1281 5.0 W - 0 2.0 0.42 -0.42
5 17      Devos, Klaas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Decraene, Merlijn BEL 1270 4.5 W - ½ 3.5 0.44 +0.06
7 11      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - ½ 4.0 0.30 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1381 26.0 Totaal 4.0 4.01 -0.01
Begin van de pagina
Ahn, Anastasia (Rank: 32)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.15454
N-Elo1152
FIDE-ID252220
F-Elo1177
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Christiaens, Nyssa BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Akulov, Vladimir BEL 1371 3.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 23      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 16      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 W - 1 3.0 0.39 +0.61
5 10      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - 1 4.0 0.22 +0.78
6 5      Chen, Jiaqi BEL 1478 6.0 Z 0 4.0 0.13 -0.13
7 9      Hanssens, Daan BEL 1255 5.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1342 27.5 Totaal 4.0 3.16 +0.84
Begin van de pagina
Keirse, Quinten (Rank: 13)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15519
N-Elo1370
FIDE-ID254282
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(309) Torrewachters Roeselare
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Kneef, Thibo BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Devos, Klaas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 9      Christiaens, Celeste BEL 1150 2.0 W - 1FF 3.0 0.00 +0.00
5 8      Dechamps, Norah BEL 1249 4.0 W 1 4.0 0.66 +0.34
6 3      Dreelinck, Jacob BEL 1706 6.0 Z - 0 4.0 0.12 -0.12
7 5      Dutre, Wonder BEL 1542 5.5 W - 0 4.0 0.27 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1460 28.0 Totaal 4.0 3.05 -0.05
Begin van de pagina
Celiktas, Ayhan (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo1247
FIDE-ID258822
F-Elo1263
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Bal, Sverre BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 15      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 7      Oloeriu, Calin BEL 1430 5.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
4 15      Van Nieuweburgh, Gilles BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 9      Froeyman, Evelien BEL 1281 5.0 Z - 1 4.0 0.45 +0.55
6 4      Froeyman, Hugo BEL 1615 5.5 Z - 0 4.0 0.10 -0.10
7 6      Meysman, Kaito BEL 1350 5.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1419 28.5 Totaal 4.0 3.93 +0.07
Begin van de pagina
Burssens, Maya (Rank: 35)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1150
FIDE-ID258237
F-Elo1034
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dreelinck, Jacob BEL 1706 6.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - 0 1.0 0.22 -0.22
3 12      Decraene, Merlijn BEL 1270 4.5 W - 0 1.0 0.34 -0.34
4 23      De Kneef, Thibo BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 22      Christiaens, Nyssa BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 15      Dechamps, Norah BEL 1249 4.0 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
7 18      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 25.0 Totaal 4.0 3.76 +0.24
Begin van de pagina
Dechamps, Norah (Rank: 21)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo1249
Landbel  (bel)
Club(305) Kon. SK Groeninge Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 14      Quinten, Steen BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Aravindan, Midhulan BEL 1487 4.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
4 14      Latowski, Karol BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Keirse, Quinten BEL 1370 4.0 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
6 15      Burssens, Maya BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
7 8      Celiktas, Kaan BEL 1265 5.0 Z - 0 4.0 0.48 -0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1318 25.5 Totaal 4.0 4.42 -0.42
Begin van de pagina
Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 39)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1034
FIDE-ID256587
F-Elo1060
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dutre, Wonder BEL 1542 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Gevaert, Tiebe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Hanssens, Daan BEL 1255 5.0 W - 1 2.0 0.22 +0.78
4 11      Decraene, Merlijn BEL 1270 4.5 Z - 0 2.0 0.20 -0.20
5 15      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
6 23      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 21      Quinten, Steen BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1329 25.0 Totaal 4.0 3.48 +0.52
Begin van de pagina
Klinkenberg, Jan (Rank: 47)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.18905
N-Elo0
FIDE-ID259527
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Meysman, Kaito BEL 1350 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Hanssens, Daan BEL 1255 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Honorez, Sem BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Brand, Leonard BEL 1214 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 31      Smagghe, Brisbane BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 27      Van Nieuweburgh, Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 22      Akulov, Vsevolod BEL 1232 2.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1262 22.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan, Dhanyadha (Rank: 25)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.20038
N-Elo1232
FIDE-ID28513525
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Gevaert, Tiebe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Ahn, Maximilian BEL 936 2.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 16      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.0 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
5 16      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
6 12      Hanssens, Daan BEL 1255 5.0 Z - 0 3.0 0.47 -0.47
7 16      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1218 24.0 Totaal 4.0 4.54 -0.54
Begin van de pagina
Vagenende, Lars (Rank: 40)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1022
FIDE-ID255670
F-Elo1108
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Aravindan, Midhulan BEL 1487 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Saelens, August BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 W - 0 1.0 0.21 -0.21
4 26      De Beir, Willem BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Hanssens, Daan BEL 1255 5.0 W - 0 2.0 0.21 -0.21
6 24      Christiaens, Nyssa BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 19      Koebele, Max BEL 1125 3.0 W - 1 4.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1279 23.0 Totaal 4.0 3.62 +0.38
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 11)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1371
FIDE-ID251739
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.0 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 5.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 8      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 W - 0 2.0 0.73 -0.73
5 13      Groffils, Leonard BEL 1128 3.5 Z - ½ 2.5 0.80 -0.30
6 16      Vandeputte, Noah BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 12      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 Z 0 3.5 0.66 -0.66
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1296 29.0 Totaal 3.5 4.90 -1.40
Begin van de pagina
De Beir, Willem (Rank: 56)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.18539
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Koebele, Max BEL 1125 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 22      Bastien, Sidan BEL 1157 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 26      Vagenende, Lars BEL 1022 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 28      Foulon, Thales BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 26      Devos, Klaas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Cotman, Lothar BEL 1221 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1153 24.0 Totaal 3.5 1.40 +2.10
Begin van de pagina
Cotman, Lothar (Rank: 27)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1221
FIDE-ID255173
F-Elo1240
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Quinten, Steen BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 24      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 19      Devos, Klaas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Dreelinck, Jacob BEL 1706 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 18      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 14      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
7 17      De Beir, Willem BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1478 24.5 Totaal 3.5 5.14 -1.64
Begin van de pagina
Gellinck, Simon (Rank: 12)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1371
FIDE-ID252921
F-Elo1304
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Devos, Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 19      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Van Nieuweburgh, Gilles BEL 0 3.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 17      Akulov, Vsevolod BEL 1232 2.5 Z 1 2.5 0.69 +0.31
5 11      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 7      Dutre, Wonder BEL 1542 5.5 Z - 0 3.5 0.27 -0.27
7 13      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - 0 3.5 0.73 -0.73
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1323 24.5 Totaal 3.5 5.37 -1.87
Begin van de pagina
Groffils, Leonard (Rank: 36)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo0
FIDE-ID258202
F-Elo1128
Landbel  (bel)
Club(714) De Pelterpion Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Honorez, Sem BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Dreelinck, Jacob BEL 1706 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 24      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      Akulov, Vladimir BEL 1371 3.5 W - ½ 2.5 0.20 +0.30
6 19      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 Z - 1 3.5 0.47 +0.53
7 10      Aravindan, Midhulan BEL 1487 4.5 W 0 3.5 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1474 27.0 Totaal 3.5 2.77 +0.73
Begin van de pagina
Neirynck, Jasper (Rank: 30)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.17987
N-Elo0
FIDE-ID259314
F-Elo1195
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Saelens, August BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Oloeriu, Calin BEL 1430 5.5 W - 0 1.0 0.21 -0.21
3 21      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Celiktas, Kaan BEL 1265 5.0 W - 0 2.0 0.40 -0.40
5 20      Roose, Luka BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 13      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 W - ½ 3.5 0.42 +0.08
7 14      Decraene, Merlijn BEL 1270 4.5 Z - 0 3.5 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1304 24.5 Totaal 3.5 4.19 -0.69
Begin van de pagina
Voesterzoons, Jules (Rank: 52)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.21280
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 17      De Jong, Quint BEL 0 4.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
3 27      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 Z 1 1.5 0.50 +0.50
4 19      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.5 W 1 2.5 0.08 +0.92
5 11      Gellinck, Simon BEL 1371 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 17      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 23      Van Parys, Dago BEL 963 3.0 Z - ½ 3.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1241 27.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
Van Houtte, Femke (Rank: 51)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.16220
N-Elo0
FIDE-ID259136
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Hanssens, Daan BEL 1255 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 15      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 23      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 22      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 18      Cotman, Lothar BEL 1221 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 20      Bastien, Sidan BEL 1157 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 18      Burssens, Maya BEL 1150 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 26.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Van Nieuweburgh, Gilles (Rank: 67)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19565
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 16      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.5 W ½ 1.5 0.08 +0.42
3 10      Gellinck, Simon BEL 1371 3.5 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
4 15      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
5 19      Brand, Leonard BEL 1214 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 27      Klinkenberg, Jan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 29      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1269 21.0 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Brand, Leonard (Rank: 28)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo1214
FIDE-ID258318
F-Elo1303
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Roose, Luka BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Aravindan, Midhulan BEL 1487 4.5 W - 0 1.0 0.17 -0.17
3 20      Vandeputte, Noah BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 21      Klinkenberg, Jan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 19      Van Nieuweburgh, Gilles BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Froeyman, Evelien BEL 1281 5.0 W - 0 3.0 0.41 -0.41
7 15      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.5 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1337 27.0 Totaal 3.0 4.72 -1.72
Begin van de pagina
Quinten, Steen (Rank: 60)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.19516
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Cotman, Lothar BEL 1221 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 14      Dechamps, Norah BEL 1249 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 24      Christiaens, Celeste BEL 1150 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 27      Ahn, Maximilian BEL 936 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 21      Bastien, Sidan BEL 1157 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 11      Celiktas, Kaan BEL 1265 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 21      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1144 23.5 Totaal 3.0 0.56 +2.44
Begin van de pagina
Bastien, Sidan (Rank: 31)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo0
FIDE-ID259292
F-Elo1157
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Smagghe, Brisbane BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dutre, Wonder BEL 1542 5.5 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 22      De Beir, Willem BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Froeyman, Hugo BEL 1615 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 21      Quinten, Steen BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 20      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 24      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1578 24.5 Totaal 3.0 4.77 -1.77
Begin van de pagina
Latowski, Karol (Rank: 66)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Christiaens, Celeste BEL 1150 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 25      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 W 1 2.0 0.08 +0.92
4 14      Dechamps, Norah BEL 1249 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 23      Akulov, Vsevolod BEL 1232 2.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 25      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
7 28      Van Den Berghe, Janti BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1195 16.5 Totaal 3.0 1.32 +0.68
Begin van de pagina
Devos, Klaas (Rank: 45)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.16555
N-Elo0
FIDE-ID255572
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Gellinck, Simon BEL 1371 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Keirse, Quinten BEL 1370 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 19      Cotman, Lothar BEL 1221 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 29      Smagghe, Brisbane BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Wambecq, Ward BEL 1224 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 26      De Beir, Willem BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 27      Christiaens, Nyssa BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1296 22.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Peeters, Jurre (Rank: 44)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
FIDE-ID266922
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Akulov, Vladimir BEL 1371 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Gellinck, Simon BEL 1371 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 27      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 32      Honorez, Sem BEL 0 2.0 Z 1 1.0 0.50 +0.50
5 29      Saelens, August BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 25      Latowski, Karol BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1324 20.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Van Parys, Dago (Rank: 41)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo963
FIDE-ID257419
F-Elo1257
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Chen, Jiaqi BEL 1478 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Rosseel, Rhune BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 16      Akulov, Vsevolod BEL 1232 2.5 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
4 18      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 W - 0 1.5 0.16 -0.16
5 24      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.5 Z - 0 1.5 0.16 -0.16
6 28      De Kneef, Thibo BEL 0 1.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 23      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 W ½ 3.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 24.0 Totaal 3.0 3.33 -0.33
Begin van de pagina
Vandermeulen, Oscar (Rank: 38)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1092
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cappan, Pjotr BEL 1601 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Roose, Luka BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Celiktas, Kaan BEL 1265 5.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
4 25      Bal, Sverre BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 16      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
6 22      Rosseel, Rhune BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 20      Vandeputte, Noah BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1366 23.0 Totaal 3.0 4.34 -1.34
Begin van de pagina
Lambrecht, Rune (Rank: 34)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.14234
N-Elo1150
FIDE-ID249297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      De Geldere, Lindert BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 25      Latowski, Karol BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 22      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 25      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 19      Groffils, Leonard BEL 1128 3.5 W - 0 2.0 0.53 -0.53
7 25      Roose, Luka BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1440 20.0 Totaal 3.0 5.21 -2.21
Begin van de pagina
Foulon, Thales (Rank: 43)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Smagghe, Brisbane BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Wambecq, Ward BEL 1224 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 28      Christiaens, Nyssa BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 28      De Beir, Willem BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 30      Saelens, August BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 26      Rosseel, Rhune BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1299 18.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Koebele, Max (Rank: 37)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.17258
N-Elo0
FIDE-ID255343
F-Elo1125
Landbel  (bel)
Club(239) Boitsfort
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Froeyman, Hugo BEL 1615 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      De Beir, Willem BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 26      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 Z - 0 0.0 0.33 -0.33
4 31      De Geldere, Lindert BEL 0 1.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
5 26      Bal, Sverre BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 21      Roose, Luka BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 19      Vagenende, Lars BEL 1022 4.0 Z - 0 3.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1296 22.0 Totaal 3.0 4.73 -1.73
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 24)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1232
FIDE-ID251747
F-Elo1200
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      De Geldere, Lindert BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Van Parys, Dago BEL 963 3.0 Z - ½ 1.5 0.83 -0.33
4 17      Gellinck, Simon BEL 1371 3.5 W - 0 1.5 0.31 -0.31
5 23      Latowski, Karol BEL 0 3.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
6 18      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.5 W 0 2.5 0.48 -0.48
7 22      Klinkenberg, Jan BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1332 24.5 Totaal 2.5 4.46 -1.96
Begin van de pagina
De Meulenaere, Yaro (Rank: 50)

Rangschikking53
GeslachtM
Stamnr.20041
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Celiktas, Kaan BEL 1265 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 13      Froeyman, Evelien BEL 1281 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 21      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Hanssens, Daan BEL 1255 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 25      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 32      Smagghe, Brisbane BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 29      Van Nieuweburgh, Gilles BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1229 26.5 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Christiaens, Celeste (Rank: 33)

Rangschikking54
GeslachtF
Stamnr.20137
N-Elo1150
FIDE-ID264849
F-Elo1030
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 33      Latowski, Karol BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Chen, Jiaqi BEL 1478 6.0 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
3 24      Quinten, Steen BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Keirse, Quinten BEL 1370 4.0 Z - 0ff 2.0 0.00 +0.00
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1424 16.0 Totaal 2.0 1.97 +0.03
Begin van de pagina
Christiaens, Nyssa (Rank: 65)

Rangschikking55
GeslachtF
Stamnr.15412
N-Elo0
FIDE-ID257311
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 32      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Ahn, Maximilian BEL 936 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 28      Foulon, Thales BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
5 22      Burssens, Maya BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 24      Vagenende, Lars BEL 1022 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 27      Devos, Klaas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1065 20.0 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Vermeulen, Hailey (Rank: 54)

Rangschikking56
GeslachtF
Stamnr.21117
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Dechamps, Norah BEL 1249 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Cotman, Lothar BEL 1221 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Saelens, August BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Groffils, Leonard BEL 1128 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 27      Ahn, Maximilian BEL 936 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 23      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 24      Bastien, Sidan BEL 1157 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1120 21.0 Totaal 2.0 0.98 +1.02
Begin van de pagina
Roose, Luka (Rank: 61)

Rangschikking57
GeslachtM
Stamnr.19530
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Brand, Leonard BEL 1214 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Van Den Berghe, Janti BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 30      Gevaert, Tiebe BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 20      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
6 21      Koebele, Max BEL 1125 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 25      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1155 18.5 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Rosseel, Rhune (Rank: 62)

Rangschikking58
GeslachtM
Stamnr.19520
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 29      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 31      Van Parys, Dago BEL 963 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 32      Bal, Sverre BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 30      De Kneef, Thibo BEL 0 1.5 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 26      Foulon, Thales BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1083 16.5 Totaal 2.0 1.74 -0.74
Begin van de pagina
Honorez, Sem (Rank: 59)

Rangschikking59
GeslachtM
Stamnr.18396
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Wambecq, Ward BEL 1224 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Groffils, Leonard BEL 1128 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 29      Klinkenberg, Jan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 32      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 33      De Geldere, Lindert BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 29      Ahn, Maximilian BEL 936 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
7        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1096 17.5 Totaal 2.0 1.74 +0.26
Begin van de pagina
Ahn, Maximilian (Rank: 42)

Rangschikking60
GeslachtM
Stamnr.17012
N-Elo936
FIDE-ID255840
F-Elo1469
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Oloeriu, Calin BEL 1430 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 32      Christiaens, Nyssa BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 17      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 27      Quinten, Steen BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 27      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6 29      Honorez, Sem BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
7 30      Saelens, August BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1331 19.5 Totaal 2.0 4.83 -2.83
Begin van de pagina
Van Den Berghe, Janti (Rank: 48)

Rangschikking61
GeslachtM
Stamnr.18555
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Froeyman, Evelien BEL 1281 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Celiktas, Kaan BEL 1265 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 30      Roose, Luka BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Saelens, August BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 32      Gevaert, Tiebe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 31      Bal, Sverre BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 28      Latowski, Karol BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1273 18.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Smagghe, Brisbane (Rank: 64)

Rangschikking62
GeslachtM
Stamnr.21737
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 31      Bastien, Sidan BEL 1157 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 33      Foulon, Thales BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 33      De Geldere, Lindert BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 29      Devos, Klaas BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 31      Klinkenberg, Jan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 32      De Meulenaere, Yaro BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 32      Gevaert, Tiebe BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 17.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Bal, Sverre (Rank: 55)

Rangschikking63
GeslachtM
Stamnr.19999
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 32      Rosseel, Rhune BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 25      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 26      Koebele, Max BEL 1125 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 31      Van Den Berghe, Janti BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 31      De Kneef, Thibo BEL 0 1.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1178 19.5 Totaal 1.5 1.82 -0.32
Begin van de pagina
De Kneef, Thibo (Rank: 46)

Rangschikking64
GeslachtM
Stamnr.16692
N-Elo0
FIDE-ID257338
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Keirse, Quinten BEL 1370 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Decraene, Merlijn BEL 1270 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      Gevaert, Tiebe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 23      Burssens, Maya BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 30      Rosseel, Rhune BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 28      Van Parys, Dago BEL 963 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 31      Bal, Sverre BEL 0 1.5 Z ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 20.0 Totaal 1.5 1.82 -0.32
Begin van de pagina
Saelens, August (Rank: 63)

Rangschikking65
GeslachtM
Stamnr.19519
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 30      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 30      Vagenende, Lars BEL 1022 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 31      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 33      Van Den Berghe, Janti BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 29      Peeters, Jurre BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 30      Foulon, Thales BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 30      Ahn, Maximilian BEL 936 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1051 19.5 Totaal 1.0 2.24 -1.24
Begin van de pagina
Gevaert, Tiebe (Rank: 58)

Rangschikking66
GeslachtM
Stamnr.21604
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 29      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 28      De Kneef, Thibo BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 30      Roose, Luka BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 32      Van Den Berghe, Janti BEL 0 2.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
6 33      De Geldere, Lindert BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7 32      Smagghe, Brisbane BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1133 16.5 Totaal 1.0 2.66 -1.66
Begin van de pagina
De Geldere, Lindert (Rank: 57)

Rangschikking67
GeslachtM
Stamnr.21618
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Akulov, Vsevolod BEL 1232 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Lambrecht, Rune BEL 1150 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 33      Smagghe, Brisbane BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 31      Koebele, Max BEL 1125 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 33      Honorez, Sem BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 33      Gevaert, Tiebe BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1169 13.5 Totaal 1.0 1.74 -1.74
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Zouaghi, Amir 3 1656 1722 6.0 36 W 1 30 Z 1 24 W 1 3 Z 1 5 Z ½ 12 W 1 4 W ½ 27.00 32.50 26.0 5
2 Dreelinck, Jacob 2 1706 1675 6.0 26 Z 0 16 W 1 36 Z 1 34 W 1 17 Z 1 24 W 1 5 Z 1 25.00 29.00 21.0 6
3 Chen, Jiaqi 8 1478 1569 6.0 47 Z 1 54 W 1 15 Z 1 1 W 0 19 Z 1 23 W 1 13 Z 1 24.00 30.00 24.0 6
4 Froeyman, Hugo 4 1615 1514 5.5 51 Z 1 15 W 0 18 Z 1 43 W 1 10 Z 1 25 W 1 1 Z ½ 22.50 30.00 21.5 5
5 Musabayeva, Diana 1 1752 1699 5.5 49 W 1 52 Z 1 32 W 1 14 Z 1 1 W ½ 7 Z 1 2 W 0 22.00 31.00 25.5 5
6 Dutre, Wonder 6 1542 1490 5.5 28 Z 1 43 W 1 11 Z 1 7 W ½ 12 Z 0 35 W 1 24 Z 1 21.75 29.00 23.0 5
7 Oloeriu, Calin 9 1430 1562 5.5 60 W 1 37 Z 1 25 W 1 6 Z ½ 13 Z 1 5 W 0 12 Z 1 21.25 29.50 24.0 5
8 Meysman, Kaito 14 1350 1322 5.0 29 Z 1 19 W 1 13 Z ½ 12 W 0 16 Z ½ 15 W 1 25 Z 1 21.00 30.00 20.0 4
9 Hanssens, Daan 18 1255 1159 5.0 39 Z 0 29 W 1 28 Z 0 53 W 1 31 Z 1 30 W 1 23 Z 1 18.00 25.00 16.0 5
10 Celiktas, Kaan 17 1265 1265 5.0 53 W 0 61 Z 1 48 W 1 37 Z 1 4 W 0 42 Z 1 27 W 1 15.50 23.00 18.0 5
11 Froeyman, Evelien 15 1281 1335 5.0 61 W 1 53 Z 1 6 W 0 22 Z 1 25 W 0 41 Z 1 21 W 1 15.00 24.50 20.0 5
12 De Jong, Quint 53 0 1331 4.5 21 W 1 38 Z 1 20 W ½ 8 Z 1 6 W 1 1 Z 0 7 W 0 19.50 33.00 22.5 4
13 Cappan, Pjotr 5 1601 1466 4.5 48 W 1 22 Z 1 8 W ½ 20 Z 1 7 W 0 14 Z 1 3 W 0 18.00 32.00 21.5 4
14 Aravindan, Midhulan 7 1487 1420 4.5 31 W 1 41 Z 1 27 W 1 5 W 0 15 Z ½ 13 W 0 36 Z 1 16.75 29.00 20.5 4
15 Wertz, Yannick 29 1195 1452 4.5 58 W 1 4 Z 1 3 W 0 32 Z 1 14 W ½ 8 Z 0 35 W 1 16.25 29.50 19.5 4
16 Vergauwen, Floris 19 1253 1318 4.5 38 W ½ 2 Z 0 51 W 1 47 Z 1 8 W ½ 37 Z ½ 32 W 1 15.25 27.00 16.0 3
17 Decraene, Merlijn 16 1270 1247 4.5 19 Z 0 64 W 1 26 Z 1 28 W 1 2 W 0 22 Z ½ 37 W 1 15.00 27.00 17.0 4
18 De Keukelaere, Mathias 23 1244 1181 4.5 33 W 1 40 Z ½ 4 W 0 38 Z 0 47 W 1 52 Z 1 41 W 1 13.25 23.00 16.0 4
19 Vandeputte, Noah 49 0 1339 4.0 17 W 1 8 Z 0 41 W 1 21 Z 1 3 W 0 32 Z 0 48 W 1 14.50 29.00 17.0 4
20 Sazonov, Fedor 10 1375 1200 4.0 50 Z 1 26 W 1 12 Z ½ 13 W 0 23 W 0 38 Z 1 22 W ½ 14.25 27.00 18.0 3
21 Faybish, Dana 20 1250 1065 4.0 12 Z 0 63 W 1 31 Z 1 19 W 0 28 Z 1 34 W 1 11 Z 0 13.00 26.50 16.0 4
22 Wambecq, Ward 26 1224 1193 4.0 59 Z 1 13 W 0 50 Z 1 11 W 0 45 Z 1 17 W ½ 20 Z ½ 12.75 26.50 16.5 3
23 Ahn, Anastasia 32 1152 1224 4.0 55 Z 1 32 W 0 39 Z 1 30 W 1 20 Z 1 3 Z 0 9 W 0 12.50 27.00 19.0 4
24 Keirse, Quinten 13 1370 1349 4.0 64 W 1 45 Z 1 1 Z 0 54 W 1FF 27 W 1 2 Z 0 6 W 0 12.00 29.50 20.0 4
25 Celiktas, Ayhan 22 1247 1224 4.0 63 Z 1 39 W 1 7 Z 0 40 W 1 11 Z 1 4 Z 0 8 W 0 12.00 28.00 20.0 4
26 Burssens, Maya 35 1150 1149 4.0 2 W 1 20 Z 0 17 W 0 64 Z 1 55 W 1 27 Z 0 39 W 1 12.00 24.50 15.0 4
27 Dechamps, Norah 21 1249 1167 4.0 56 W 1 42 Z 1 14 Z 0 44 W 1 24 Z 0 26 W 1 10 Z 0 11.50 24.50 19.0 4
28 Kaminskiy, Volodimyr 39 1034 1066 4.0 6 W 0 66 Z 1 9 W 1 17 Z 0 21 W 0 56 Z 1 42 W 1 11.00 25.00 14.0 4
29 Klinkenberg, Jan 47 0 772 4.0 8 W 0 9 Z 0 59 W 1 41 Z 0 62 W 1 40 Z 1 52 W 1 9.50 22.50 11.0 4
30 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 25 1232 1154 4.0 66 W 1 1 W 0 60 Z 1 23 Z 0 48 W 1 9 Z 0 46 W 1 9.00 24.00 16.0 4
31 Vagenende, Lars 40 1022 1038 4.0 14 Z 0 65 W 1 21 W 0 33 Z 1 9 W 0 55 Z 1 51 W 1 9.00 22.50 13.0 4
32 Akulov, Vladimir 11 1371 1203 3.5 46 W 1 23 Z 1 5 Z 0 15 W 0 36 Z ½ 19 W 1 16 Z 0 12.75 29.00 16.5 3
33 De Beir, Willem 56 0 824 3.5 18 Z 0 51 W 1 43 Z 0 31 W 0 50 Z 1 45 W 1 34 Z ½ 10.75 24.00 11.5 3
34 Cotman, Lothar 27 1221 997 3.5 42 W 0 56 Z 1 45 W 1 2 Z 0 39 W 1 21 Z 0 33 W ½ 9.75 24.50 14.5 3
35 Gellinck, Simon 12 1371 1122 3.5 45 Z 0 46 W 1 40 W ½ 52 Z 1 38 W 1 6 Z 0 15 Z 0 9.75 24.00 15.5 3
36 Groffils, Leonard 36 1128 1217 3.5 1 Z 0 59 W 1 2 W 0 56 Z 1 32 W ½ 49 Z 1 14 W 0 9.25 27.50 13.5 3
37 Neirynck, Jasper 30 1195 1086 3.5 65 Z 1 7 W 0 53 Z 1 10 W 0 57 Z 1 16 W ½ 17 Z 0 7.25 24.50 16.0 3
38 Voesterzoons, Jules 52 0 830 3.0 16 Z ½ 12 W 0 46 Z 1 18 W 1 35 Z 0 20 W 0 47 Z ½ 11.25 27.00 13.0 2
39 Van Houtte, Femke 51 0 1133 3.0 9 W 1 25 Z 0 23 W 0 49 Z 1 34 Z 0 43 W 1 26 Z 0 11.00 26.50 13.0 3
40 Van Nieuweburgh, Gilles 67 0 721 3.0 B1 18 W ½ 35 Z ½ 25 Z 0 41 W 0 29 W 0 53 Z 1 9.00 24.00 13.5 1
41 Brand, Leonard 28 1214 981 3.0 57 Z 1 14 W 0 19 Z 0 29 W 1 40 Z 1 11 W 0 18 Z 0 8.50 26.50 14.0 3
42 Quinten, Steen 60 0 1088 3.0 34 Z 1 27 W 0 54 Z 0 60 W 1 43 Z 1 10 W 0 28 Z 0 8.50 25.50 14.0 3
43 Bastien, Sidan 31 1157 926 3.0 62 W 1 6 Z 0 33 W 1 4 Z 0 42 W 0 39 Z 0 56 W 1 7.50 24.50 13.0 3
44 Latowski, Karol 66 0 672 3.0 54 Z 0 B1 49 W 1 27 Z 0 52 W 0 46 Z 0 61 W 1 7.50 21.00 12.0 2
45 Devos, Klaas 45 0 684 3.0 35 W 1 24 W 0 34 Z 0 62 Z 1 22 W 0 33 Z 0 55 W 1 7.00 21.50 12.0 3
46 Peeters, Jurre 44 0 511 3.0 32 Z 0 35 Z 0 38 W 0 59 Z 1 65 W 1 44 W 1 30 Z 0 6.00 20.00 9.0 3
47 Van Parys, Dago 41 963 912 3.0 3 W 0 58 Z 1 52 W ½ 16 W 0 18 Z 0 64 Z 1 38 W ½ 5.75 23.50 11.0 2
48 Vandermeulen, Oscar 38 1092 908 3.0 13 Z 0 57 W 1 10 Z 0 63 W 1 30 Z 0 58 W 1 19 Z 0 5.00 22.50 12.0 3
49 Lambrecht, Rune 34 1150 861 3.0 5 Z 0 67 W 1 44 Z 0 39 W 0 53 Z 1 36 W 0 57 Z 1 4.50 19.00 10.0 3
50 Foulon, Thales 43 0 314 3.0 20 W 0 62 Z 1 22 W 0 55 Z 0 33 W 0 65 Z 1 58 Z 1 4.50 17.50 9.0 3
51 Koebele, Max 37 1125 900 3.0 4 W 0 33 Z 0 16 Z 0 67 W 1 63 Z 1 57 W 1 31 Z 0 4.00 21.50 9.0 3
52 Akulov, Vsevolod 24 1232 991 2.5 67 Z 1 5 W 0 47 Z ½ 35 W 0 44 Z 1 18 W 0 29 Z 0 4.50 23.50 12.5 2
53 De Meulenaere, Yaro 50 0 712 2.0 10 Z 1 11 W 0 37 W 0 9 Z 0 49 W 0 62 Z 1 40 W 0 7.00 26.00 9.0 2
54 Christiaens, Celeste 33 1150 1110 2.0 44 W 1 3 Z 0 42 W 1 24 Z 0ff A A A 5.50 26.50 12.0 2
55 Christiaens, Nyssa 65 0 426 2.0 23 W 0 60 Z 0 B1 50 W 1 26 Z 0 31 W 0 45 Z 0 5.00 22.00 9.0 1
56 Vermeulen, Hailey 54 0 795 2.0 27 Z 0 34 W 0 65 Z 1 36 W 0 60 Z 1 28 W 0 43 Z 0 3.00 21.00 8.0 2
57 Roose, Luka 61 0 659 2.0 41 W 0 48 Z 0 61 W 1 66 Z 1 37 W 0 51 Z 0 49 W 0 3.00 18.50 9.0 2
58 Rosseel, Rhune 62 0 258 2.0 15 Z 0 47 W 0 63 Z 0 B1 64 W 1 48 Z 0 50 W 0 3.00 18.00 7.0 1
59 Honorez, Sem 59 0 423 2.0 22 W 0 36 Z 0 29 Z 0 46 W 0 67 Z 1 60 W 1 A 2.50 20.00 5.0 2
60 Ahn, Maximilian 42 936 584 2.0 7 Z 0 55 W 1 30 W 0 42 Z 0 56 W 0 59 Z 0 65 W 1 2.50 19.50 7.0 2
61 Van Den Berghe, Janti 48 0 198 2.0 11 Z 0 10 W 0 57 Z 0 65 W 0 66 Z 1 63 W 1 44 Z 0 2.50 18.00 5.0 2
62 Smagghe, Brisbane 64 0 -1 2.0 43 Z 0 50 W 0 67 Z 1 45 W 0 29 Z 0 53 W 0 66 Z 1 1.50 16.50 6.0 2
63 Bal, Sverre 55 0 443 1.5 25 W 0 21 Z 0 58 W 1 48 Z 0 51 W 0 61 Z 0 64 W ½ 2.25 19.00 5.5 1
64 De Kneef, Thibo 46 0 449 1.5 24 Z 0 17 Z 0 66 W 1 26 W 0 58 Z 0 47 W 0 63 Z ½ 1.75 19.00 5.5 1
65 Saelens, August 63 0 141 1.0 37 W 0 31 Z 0 56 W 0 61 Z 1 46 Z 0 50 W 0 60 Z 0 2.00 19.50 4.0 1
66 Gevaert, Tiebe 58 0 15 1.0 30 Z 0 28 W 0 64 Z 0 57 W 0 61 W 0 67 Z 1 62 W 0 0.50 16.00 2.0 1
67 De Geldere, Lindert 57 0 -215 1.0 52 W 0 49 Z 0 62 W 0 51 Z 0 59 W 0 66 W 0 B1 0.00 14.00 1.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.26 2019/12/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/12/29 17:36