SwarLogo Nieuw Alscriterium Brugge reeks-A OPEN SwarLogo
303
Organisator: KBSK
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 45 min. QPF
Datums: van 28/12/2019 tot 29/12/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Ahn, Martin M 93815 2221 Rochade Eupen 6.0 26.00 31.00 25.0 5
2 Vandendriessche, Jan M 20141 2128 KBSK Brugge 5.5 19.50 28.00 21.0 5
3 Faybish, Nimrod M 79197 2209 The Belgian Chess Club 5.0 22.50 33.00 22.0 3
4 Vandelacluze, Ian M 10139 2174 KOSK Oostende 5.0 21.75 31.50 23.0 3
5 Barzeele, Raf M 85081 2001 Het Trouwe Paard Oostkamp 5.0 19.50 30.50 21.5 4
6 Geboers, Jimmy M 22721 1824 Noordlimburgse SK 4.5 15.00 26.00 16.0 4
7 Keirse, Steven M 14206 1882 Torrewachters Roeselare 4.5 13.00 24.00 18.0 4
8 De Baets, Branko M 14992 1564 SK Artevelde 4.0 13.75 28.00 17.5 3
9 De Baets, Keano M 14985 1651 SK Artevelde 4.0 13.00 28.50 18.0 4
10 Pincket, Michael M 12831 1857 KOSK Oostende 4.0 12.50 28.00 17.0 4
11 Vandeputte, Samuel M 11906 1768 4.0 10.00 23.50 17.0 4
12 Christiaens, Mark M 47295 1819 SK Rapid Aalter 4.0 9.00 22.50 15.0 4
13 Iterbeke, Frederic M 22131 0 3.5 11.00 24.50 13.5 3
14 Vanroose, Christiaan M 5011 1820 KISK Ieper 3.5 10.75 24.00 13.5 2
15 Vantorre, Nils M 16911 1487 Het Trouwe Paard Oostkamp 3.5 10.50 27.00 15.0 3
16 Daels, Emma F 10544 1578 SC Pionniers Tielt 3.5 8.50 24.00 11.5 3
17 Henry Raudales M 0 0 3.0 8.50 23.00 13.0 3
18 Brys, Kristof M 15620 1215 Dendermonde 3.0 7.25 20.50 10.0 2
19 Coghe, Michiel M 22112 0 3.0 7.25 19.00 9.5 2
20 Lalli, Oreste M 15115 0 3.0 6.00 21.50 11.0 3
21 Van Dael, Jonas M 13108 1616 KBSK Brugge 2.5 8.75 26.00 13.5 1
22 Boodts, Jeroen M 8834 1892 Dendermonde 2.5 8.50 27.00 15.0 2
23 Devoldere, Adrien M 12562 0 Kon. SK Groeninge Kortrijk 2.5 5.25 20.00 9.5 2
24 Groffils, Raf M 17813 0 De Pelterpion Overpelt 2.5 4.75 17.50 7.5 1
25 Brys, Yves M 15632 1359 Dendermonde 2.5 4.00 19.50 6.5 2
26 Stroobant, Filip M 21779 0 2.0 5.00 22.50 10.5 1
27 Traest, Philip M 6190 1433 KGSRL Gent 2.0 4.25 22.50 8.0 1
28 De Naegel, Jaffe M 19513 0 Nikei Gistel 1.5 4.00 20.00 5.0 0
29 Van Campenhout, Arne M 15268 1150 LSV-Chesspirant 1.5 2.75 17.50 3.5 1
30 Van Dael, Ivo M 13578 1651 Torrewachters Roeselare 1.0 2.00 22.00 7.0 1
31 De Blende, Nando M 11064 1879 Dendermonde 0.0 0.00 17.50 0.0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 Ahn, Martin M 93815 2221 Rochade Eupen 6.0 26.00 31.00 25.0 5
2 Vandendriessche, Jan M 20141 2128 KBSK Brugge 5.5 19.50 28.00 21.0 5
3 Faybish, Nimrod M 79197 2209 The Belgian Chess Club 5.0 22.50 33.00 22.0 3
4 Vandelacluze, Ian M 10139 2174 KOSK Oostende 5.0 21.75 31.50 23.0 3
5 Barzeele, Raf M 85081 2001 Het Trouwe Paard Oostkamp 5.0 19.50 30.50 21.5 4
6 Geboers, Jimmy M 22721 1824 Noordlimburgse SK 4.5 15.00 26.00 16.0 4
7 Keirse, Steven M 14206 1882 Torrewachters Roeselare 4.5 13.00 24.00 18.0 4
8 Pincket, Michael M 12831 1857 KOSK Oostende 4.0 12.50 28.00 17.0 4
9 Christiaens, Mark M 47295 1819 SK Rapid Aalter 4.0 9.00 22.50 15.0 4
10 Iterbeke, Frederic M 22131 0 3.5 11.00 24.50 13.5 3
11 Vanroose, Christiaan M 5011 1820 KISK Ieper 3.5 10.75 24.00 13.5 2
12 Henry Raudales M 0 0 3.0 8.50 23.00 13.0 3
13 Brys, Kristof M 15620 1215 Dendermonde 3.0 7.25 20.50 10.0 2
14 Coghe, Michiel M 22112 0 3.0 7.25 19.00 9.5 2
15 Lalli, Oreste M 15115 0 3.0 6.00 21.50 11.0 3
16 Van Dael, Jonas M 13108 1616 KBSK Brugge 2.5 8.75 26.00 13.5 1
17 Boodts, Jeroen M 8834 1892 Dendermonde 2.5 8.50 27.00 15.0 2
18 Groffils, Raf M 17813 0 De Pelterpion Overpelt 2.5 4.75 17.50 7.5 1
19 Brys, Yves M 15632 1359 Dendermonde 2.5 4.00 19.50 6.5 2
20 Stroobant, Filip M 21779 0 2.0 5.00 22.50 10.5 1
21 Traest, Philip M 6190 1433 KGSRL Gent 2.0 4.25 22.50 8.0 1
22 Van Dael, Ivo M 13578 1651 Torrewachters Roeselare 1.0 2.00 22.00 7.0 1
23 De Blende, Nando M 11064 1879 Dendermonde 0.0 0.00 17.50 0.0 0
Categorie: -20
Nr. Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win
1 De Baets, Branko M 14992 1564 SK Artevelde 4.0 13.75 28.00 17.5 3
2 De Baets, Keano M 14985 1651 SK Artevelde 4.0 13.00 28.50 18.0 4
3 Vandeputte, Samuel M 11906 1768 4.0 10.00 23.50 17.0 4
4 Vantorre, Nils M 16911 1487 Het Trouwe Paard Oostkamp 3.5 10.50 27.00 15.0 3
5 Daels, Emma F 10544 1578 SC Pionniers Tielt 3.5 8.50 24.00 11.5 3
6 Devoldere, Adrien M 12562 0 Kon. SK Groeninge Kortrijk 2.5 5.25 20.00 9.5 2
7 De Naegel, Jaffe M 19513 0 Nikei Gistel 1.5 4.00 20.00 5.0 0
8 Van Campenhout, Arne M 15268 1150 LSV-Chesspirant 1.5 2.75 17.50 3.5 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ahn, Martin 0.0 (2221) 1-0 Daels, Emma 0.0 (1578)
2 De Baets, Branko 0.0 (1564) 0-1 Faybish, Nimrod 0.0 (2209)
3 Vandelacluze, Ian 0.0 (2174) 1-0 Vantorre, Nils 0.0 (1487)
4 Traest, Philip 0.0 (1433) 0-1 Vandendriessche, Jan 0.0 (2128)
5 Barzeele, Raf 0.0 (2001) 1-0 Brys, Yves 0.0 (1359)
6 Brys, Kristof 0.0 (1215) 0-1 Boodts, Jeroen 0.0 (1892)
7 Keirse, Steven 0.0 (1882) 1-0 Van Campenhout, Arne 0.0 (1150)
8 Lalli, Oreste 0.0 (0) 0-1 Pincket, Michael 0.0 (1857)
9 Geboers, Jimmy 0.0 (1824) 0-1 Iterbeke, Frederic 0.0 (0)
10 Coghe, Michiel 0.0 (0) ½-½ Vanroose, Christiaan 0.0 (1820)
11 Christiaens, Mark 0.0 (1819) 1-0 De Naegel, Jaffe 0.0 (0)
12 Devoldere, Adrien 0.0 (0) 0-1 Vandeputte, Samuel 0.0 (1768)
13 Van Dael, Ivo 0.0 (1651) 1-0 Groffils, Raf 0.0 (0)
14 Stroobant, Filip 0.0 (0) 0-1 De Baets, Keano 0.0 (1651)
15 Van Dael, Jonas 0.0 (1616) 1-0 Henry Raudales 0.0 (0)
  De Blende, Nando 0.0 (1879) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Pincket, Michael 1.0 (1857) 0-1 Ahn, Martin 1.0 (2221)
2 Faybish, Nimrod 1.0 (2209) 1-0 Christiaens, Mark 1.0 (1819)
3 Vandeputte, Samuel 1.0 (1768) 0-1 Vandelacluze, Ian 1.0 (2174)
4 Vandendriessche, Jan 1.0 (2128) 1-0 Van Dael, Ivo 1.0 (1651)
5 De Baets, Keano 1.0 (1651) 0-1 Barzeele, Raf 1.0 (2001)
6 Boodts, Jeroen 1.0 (1892) ½-½ Van Dael, Jonas 1.0 (1616)
7 Iterbeke, Frederic 1.0 (0) 0-1 Keirse, Steven 1.0 (1882)
8 Vanroose, Christiaan 0.5 (1820) ½-½ Geboers, Jimmy 0.0 (1824)
9 Daels, Emma 0.0 (1578) 1-0 Coghe, Michiel 0.5 (0)
10 De Naegel, Jaffe 0.0 (0) 0-1 De Baets, Branko 0.0 (1564)
11 Vantorre, Nils 0.0 (1487) 1-0 Lalli, Oreste 0.0 (0)
12 Groffils, Raf 0.0 (0) 0-1 Traest, Philip 0.0 (1433)
13 Brys, Yves 0.0 (1359) 0-1 Devoldere, Adrien 0.0 (0)
14 Henry Raudales 0.0 (0) 1-0 Brys, Kristof 0.0 (1215)
15 Van Campenhout, Arne 0.0 (1150) 0-1 Stroobant, Filip 0.0 (0)
  De Blende, Nando 0.0 (1879) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (28/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ahn, Martin 2.0 (2221) 1-0 Vandendriessche, Jan 2.0 (2128)
2 Barzeele, Raf 2.0 (2001) ½-½ Faybish, Nimrod 2.0 (2209)
3 Vandelacluze, Ian 2.0 (2174) 1-0 Keirse, Steven 2.0 (1882)
4 Christiaens, Mark 1.0 (1819) 0-1 Boodts, Jeroen 1.5 (1892)
5 Van Dael, Jonas 1.5 (1616) 0-1 Pincket, Michael 1.0 (1857)
6 Traest, Philip 1.0 (1433) 0-1 Vandeputte, Samuel 1.0 (1768)
7 Van Dael, Ivo 1.0 (1651) 0-1 Vantorre, Nils 1.0 (1487)
8 Devoldere, Adrien 1.0 (0) 0-1 De Baets, Keano 1.0 (1651)
9 Stroobant, Filip 1.0 (0) ½-½ Daels, Emma 1.0 (1578)
10 De Baets, Branko 1.0 (1564) 1-0 Iterbeke, Frederic 1.0 (0)
11 Coghe, Michiel 0.5 (0) 0-1 Henry Raudales 1.0 (0)
12 Geboers, Jimmy 0.5 (1824) 1-0 Brys, Yves 0.0 (1359)
13 Brys, Kristof 0.0 (1215) ½-½ De Naegel, Jaffe 0.0 (0)
14 Lalli, Oreste 0.0 (0) 1-0 Van Campenhout, Arne 0.0 (1150)
  Groffils, Raf 0.0 (0) 1 Bye  
  Vanroose, Christiaan 1.0 (1820) 0 Afwezig  
  De Blende, Nando 0.0 (1879) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vandelacluze, Ian 3.0 (2174) ½-½ Ahn, Martin 3.0 (2221)
2 Boodts, Jeroen 2.5 (1892) 0-1ff Barzeele, Raf 2.5 (2001)
3 Faybish, Nimrod 2.5 (2209) ½-½ Vandendriessche, Jan 2.0 (2128)
4 Keirse, Steven 2.0 (1882) 0-1 De Baets, Keano 2.0 (1651)
5 Pincket, Michael 2.0 (1857) 0-1 De Baets, Branko 2.0 (1564)
6 Vandeputte, Samuel 2.0 (1768) 1-0 Henry Raudales 2.0 (0)
7 Vantorre, Nils 2.0 (1487) ½-½ Van Dael, Jonas 1.5 (1616)
8 Daels, Emma 1.5 (1578) 0-1 Geboers, Jimmy 1.5 (1824)
9 Vanroose, Christiaan 1.0 (1820) ½-½ Stroobant, Filip 1.5 (0)
10 Groffils, Raf 1.0 (0) 0-1 Christiaens, Mark 1.0 (1819)
11 Lalli, Oreste 1.0 (0) 1ff-0 Van Dael, Ivo 1.0 (1651)
12 Iterbeke, Frederic 1.0 (0) 1-0 Traest, Philip 1.0 (1433)
13 Brys, Kristof 0.5 (1215) 1-0 Devoldere, Adrien 1.0 (0)
14 De Naegel, Jaffe 0.5 (0) ½-½ Coghe, Michiel 0.5 (0)
15 Brys, Yves 0.0 (1359) 1-0 Van Campenhout, Arne 0.0 (1150)
  De Blende, Nando 0.0 (1879) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ahn, Martin 3.5 (2221) 1-0 Barzeele, Raf 3.5 (2001)
2 De Baets, Branko 3.0 (1564) ½-½ Vandelacluze, Ian 3.5 (2174)
3 De Baets, Keano 3.0 (1651) 0-1 Faybish, Nimrod 3.0 (2209)
4 Geboers, Jimmy 2.5 (1824) 1-0 Vandeputte, Samuel 3.0 (1768)
5 Vandendriessche, Jan 2.5 (2128) 1-0 Vantorre, Nils 2.5 (1487)
6 Stroobant, Filip 2.0 (0) 0-1 Keirse, Steven 2.0 (1882)
7 Henry Raudales 2.0 (0) 0-1 Pincket, Michael 2.0 (1857)
8 Christiaens, Mark 2.0 (1819) 1-0 Lalli, Oreste 2.0 (0)
9 Van Dael, Jonas 2.0 (1616) ½-½ Iterbeke, Frederic 2.0 (0)
10 Daels, Emma 1.5 (1578) 0-1 Vanroose, Christiaan 1.5 (1820)
11 Traest, Philip 1.0 (1433) ½-½ Brys, Kristof 1.5 (1215)
12 Coghe, Michiel 1.0 (0) 1-0 Brys, Yves 1.0 (1359)
13 Devoldere, Adrien 1.0 (0) 1-0 Groffils, Raf 1.0 (0)
14 Van Campenhout, Arne 0.0 (1150) 1-0 De Naegel, Jaffe 1.0 (0)
  Van Dael, Ivo 1.0 (1651) 0 Afwezig  
  Boodts, Jeroen 2.5 (1892) 0 Afwezig  
  De Blende, Nando 0.0 (1879) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Faybish, Nimrod 4.0 (2209) ½-½ Ahn, Martin 4.5 (2221)
2 Barzeele, Raf 3.5 (2001) ½-½ Vandelacluze, Ian 4.0 (2174)
3 Vandendriessche, Jan 3.5 (2128) 1-0 Geboers, Jimmy 3.5 (1824)
4 Keirse, Steven 3.0 (1882) ½-½ De Baets, Branko 3.5 (1564)
5 Pincket, Michael 3.0 (1857) 1-0 Vandeputte, Samuel 3.0 (1768)
6 De Baets, Keano 3.0 (1651) 1-0 Christiaens, Mark 3.0 (1819)
7 Vanroose, Christiaan 2.5 (1820) 1-0 Van Dael, Jonas 2.5 (1616)
8 Vantorre, Nils 2.5 (1487) 1-0 Iterbeke, Frederic 2.5 (0)
9 Brys, Kristof 2.0 (1215) 1-0 Coghe, Michiel 2.0 (0)
10 Lalli, Oreste 2.0 (0) 1-0 Stroobant, Filip 2.0 (0)
11 Henry Raudales 2.0 (0) 1-0 Devoldere, Adrien 2.0 (0)
12 Traest, Philip 1.5 (1433) 0-1 Daels, Emma 1.5 (1578)
13 Brys, Yves 1.0 (1359) 1-0 De Naegel, Jaffe 1.0 (0)
14 Van Campenhout, Arne 1.0 (1150) 0-1 Groffils, Raf 1.0 (0)
  De Blende, Nando 0.0 (1879) 0 Afwezig  
  Boodts, Jeroen 2.5 (1892) 0 Afwezig  
  Van Dael, Ivo 1.0 (1651) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (29/12/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Ahn, Martin 5.0 (2221) 1-0 De Baets, Keano 4.0 (1651)
2 Vandelacluze, Ian 4.5 (2174) ½-½ Faybish, Nimrod 4.5 (2209)
3 Pincket, Michael 4.0 (1857) 0-1 Vandendriessche, Jan 4.5 (2128)
4 De Baets, Branko 4.0 (1564) 0-1 Barzeele, Raf 4.0 (2001)
5 Keirse, Steven 3.5 (1882) 1-0 Vanroose, Christiaan 3.5 (1820)
6 Geboers, Jimmy 3.5 (1824) 1-0 Vantorre, Nils 3.5 (1487)
7 Christiaens, Mark 3.0 (1819) 1-0 Brys, Kristof 3.0 (1215)
8 Vandeputte, Samuel 3.0 (1768) 1-0 Lalli, Oreste 3.0 (0)
9 Iterbeke, Frederic 2.5 (0) 1-0 Henry Raudales 3.0 (0)
10 Van Dael, Jonas 2.5 (1616) 0-1ff Daels, Emma 2.5 (1578)
11 Groffils, Raf 2.0 (0) ½-½ Brys, Yves 2.0 (1359)
12 Coghe, Michiel 2.0 (0) 1-0 Stroobant, Filip 2.0 (0)
13 Devoldere, Adrien 2.0 (0) ½-½ Van Campenhout, Arne 1.0 (1150)
14 De Naegel, Jaffe 1.0 (0) ½-½ Traest, Philip 1.5 (1433)
  Boodts, Jeroen 2.5 (1892) 0 Afwezig  
  De Blende, Nando 0.0 (1879) 0 Afwezig  
  Van Dael, Ivo 1.0 (1651) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

FM Ahn, Martin (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.93815
N-Elo2221
FIDE-ID200972
F-Elo2200
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Daels, Emma BEL 1578 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Pincket, Michael BEL 1857 4.0 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
3 1      Vandendriessche, Jan BEL 2128 5.5 W - 1 3.0 0.63 +0.37
4 1      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z - ½ 3.5 0.57 -0.07
5 1      Barzeele, Raf BEL 2001 5.0 W - 1 4.5 0.78 +0.22
6 1      Faybish, Nimrod BEL 2209 5.0 Z - ½ 5.0 0.52 -0.02
7 1      De Baets, Keano BEL 1651 4.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1942 32.0 Totaal 6.0 5.24 +0.76
Begin van de pagina
Vandendriessche, Jan (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.20141
N-Elo2128
FIDE-ID204862
F-Elo2086
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Traest, Philip BEL 1433 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Dael, Ivo BEL 1651 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 FM Ahn, Martin BEL 2221 6.0 Z - 0 2.0 0.37 -0.37
4 3      Faybish, Nimrod BEL 2209 5.0 Z - ½ 2.5 0.39 +0.11
5 5      Vantorre, Nils BEL 1487 3.5 W 1 3.5 0.92 +0.08
6 3      Geboers, Jimmy BEL 1824 4.5 W - 1 4.5 0.86 +0.14
7 3      Pincket, Michael BEL 1857 4.0 Z - 1 5.5 0.83 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1811 26.0 Totaal 5.5 5.21 +0.29
Begin van de pagina
Faybish, Nimrod (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.79197
N-Elo2209
FIDE-ID202142
F-Elo2130
Landbel  (bel)
Club(209) The Belgian Chess Club
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Baets, Branko BEL 1564 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Christiaens, Mark BEL 1819 4.0 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Barzeele, Raf BEL 2001 5.0 Z - ½ 2.5 0.77 -0.27
4 3      Vandendriessche, Jan BEL 2128 5.5 W - ½ 3.0 0.61 -0.11
5 3      De Baets, Keano BEL 1651 4.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
6 1 FM Ahn, Martin BEL 2221 6.0 W - ½ 4.5 0.48 +0.02
7 2      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z ½ 5.0 0.55 -0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1936 33.5 Totaal 5.0 5.16 -0.16
Begin van de pagina
Vandelacluze, Ian (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10139
N-Elo2174
FIDE-ID222755
F-Elo2087
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vantorre, Nils BEL 1487 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vandeputte, Samuel BEL 1768 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Keirse, Steven BEL 1882 4.5 W - 1 3.0 0.85 +0.15
4 1 FM Ahn, Martin BEL 2221 6.0 W - ½ 3.5 0.43 +0.07
5 2      De Baets, Branko BEL 1564 4.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
6 2      Barzeele, Raf BEL 2001 5.0 Z ½ 4.5 0.73 -0.23
7 2      Faybish, Nimrod BEL 2209 5.0 W ½ 5.0 0.45 +0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1876 32.0 Totaal 5.0 5.22 -0.22
Begin van de pagina
Barzeele, Raf (Rank: 5)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.85081
N-Elo2001
FIDE-ID204455
F-Elo1962
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Brys, Yves BEL 1359 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Baets, Keano BEL 1651 4.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
3 2      Faybish, Nimrod BEL 2209 5.0 W - ½ 2.5 0.23 +0.27
4 2      Boodts, Jeroen BEL 1892 2.5 Z - 1FF 3.5 0.00 +0.00
5 1 FM Ahn, Martin BEL 2221 6.0 Z 0 3.5 0.22 -0.22
6 2      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 W - ½ 4.0 0.27 +0.23
7 4      De Baets, Branko BEL 1564 4.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1867 29.0 Totaal 5.0 3.45 +0.55
Begin van de pagina
Geboers, Jimmy (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22721
N-Elo1824
FIDE-ID262919
F-Elo1971
Landbel  (bel)
Club(708) Noordlimburgse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Iterbeke, Frederic BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Vanroose, Christiaan BEL 1820 3.5 Z - ½ 0.5 0.51 -0.01
3 12      Brys, Yves BEL 1359 2.5 W 1 1.5 0.92 +0.08
4 8      Daels, Emma BEL 1578 3.5 Z 1 2.5 0.81 +0.19
5 4      Vandeputte, Samuel BEL 1768 4.0 W - 1 3.5 0.58 +0.42
6 3      Vandendriessche, Jan BEL 2128 5.5 Z 0 3.5 0.14 -0.14
7 6      Vantorre, Nils BEL 1487 3.5 W - 1 4.5 0.88 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1690 26.0 Totaal 4.5 4.76 -0.26
Begin van de pagina
Keirse, Steven (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.14206
N-Elo1882
FIDE-ID231134
F-Elo1874
Landbel  (bel)
Club(309) Torrewachters Roeselare
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Iterbeke, Frederic BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
4 4      De Baets, Keano BEL 1651 4.0 W - 0 2.0 0.79 -0.79
5 6      Stroobant, Filip BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      De Baets, Branko BEL 1564 4.0 W - ½ 3.5 0.87 -0.37
7 5      Vanroose, Christiaan BEL 1820 3.5 W 1 4.5 0.59 +0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1671 23.5 Totaal 4.5 5.16 -0.66
Begin van de pagina
De Baets, Branko (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1564
FIDE-ID248932
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(465) SK Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Faybish, Nimrod BEL 2209 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      De Naegel, Jaffe BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Iterbeke, Frederic BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Pincket, Michael BEL 1857 4.0 Z - 1 3.0 0.15 +0.85
5 2      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
6 4      Keirse, Steven BEL 1882 4.5 Z ½ 4.0 0.13 +0.37
7 4      Barzeele, Raf BEL 2001 5.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2024 28.5 Totaal 4.0 2.36 +1.64
Begin van de pagina
De Baets, Keano (Rank: 15)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14985
N-Elo1651
FIDE-ID247758
F-Elo1672
Landbel  (bel)
Club(465) SK Artevelde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Stroobant, Filip BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Barzeele, Raf BEL 2001 5.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
3 8      Devoldere, Adrien BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Keirse, Steven BEL 1882 4.5 Z - 1 3.0 0.21 +0.79
5 3      Faybish, Nimrod BEL 2209 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Christiaens, Mark BEL 1819 4.0 W - 1 4.0 0.28 +0.72
7 1 FM Ahn, Martin BEL 2221 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2026 29.0 Totaal 4.0 2.60 +1.40
Begin van de pagina
Pincket, Michael (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.12831
N-Elo1857
FIDE-ID207020
F-Elo1898
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Lalli, Oreste ITA 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Ahn, Martin BEL 2221 6.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 5      Van Dael, Jonas BEL 1616 2.5 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
4 5      De Baets, Branko BEL 1564 4.0 W 0 2.0 0.85 -0.85
5 7      Henry Raudales BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Vandeputte, Samuel BEL 1768 4.0 W - 1 4.0 0.62 +0.38
7 3      Vandendriessche, Jan BEL 2128 5.5 W - 0 4.0 0.17 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1859 28.0 Totaal 4.0 4.38 -0.38
Begin van de pagina
Vandeputte, Samuel (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11906
N-Elo1768
FIDE-ID231959
F-Elo1768
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Devoldere, Adrien BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Traest, Philip BEL 1433 2.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
4 6      Henry Raudales BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Geboers, Jimmy BEL 1824 4.5 Z - 0 3.0 0.42 -0.42
6 5      Pincket, Michael BEL 1857 4.0 Z 0 3.0 0.38 -0.38
7 8      Lalli, Oreste ITA 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1822 24.0 Totaal 4.0 4.52 -0.52
Begin van de pagina
Christiaens, Mark (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.47295
N-Elo1819
FIDE-ID205761
F-Elo1843
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Naegel, Jaffe BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Faybish, Nimrod BEL 2209 5.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 4      Boodts, Jeroen BEL 1892 2.5 W - 0 1.0 0.40 -0.40
4 10      Groffils, Raf BEL 0 2.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Lalli, Oreste ITA 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      De Baets, Keano BEL 1651 4.0 Z - 0 3.0 0.72 -0.72
7 7      Brys, Kristof BEL 1215 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1741 21.5 Totaal 4.0 4.89 -0.89
Begin van de pagina
Iterbeke, Frederic (Rank: 25)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.22131
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Geboers, Jimmy BEL 1824 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Keirse, Steven BEL 1882 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      De Baets, Branko BEL 1564 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Traest, Philip BEL 1433 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 9      Van Dael, Jonas BEL 1616 2.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 8      Vantorre, Nils BEL 1487 3.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
7 9      Henry Raudales BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1634 24.0 Totaal 3.5 0.98 +2.52
Begin van de pagina
Vanroose, Christiaan (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.5011
N-Elo1820
FIDE-ID223123
F-Elo1821
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Coghe, Michiel BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Geboers, Jimmy BEL 1824 4.5 W - ½ 1.0 0.49 +0.01
3        Afwezig           0 1.0    
4 9      Stroobant, Filip BEL 0 2.0 W ½ 1.5 0.92 -0.42
5 10      Daels, Emma BEL 1578 3.5 Z 1 2.5 0.80 +0.20
6 7      Van Dael, Jonas BEL 1616 2.5 W - 1 3.5 0.76 +0.24
7 5      Keirse, Steven BEL 1882 4.5 Z - 0 3.5 0.41 -0.41
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1725 20.0 Totaal 3.5 4.30 -0.80
Begin van de pagina
Vantorre, Nils (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo1487
FIDE-ID258474
F-Elo1362
Landbel  (bel)
Club(362) Het Trouwe Paard Oostkamp
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandelacluze, Ian BEL 2174 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Lalli, Oreste ITA 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Van Dael, Ivo BEL 1651 1.0 Z - 1 2.0 0.28 +0.72
4 7      Van Dael, Jonas BEL 1616 2.5 W - ½ 2.5 0.33 +0.17
5 5      Vandendriessche, Jan BEL 2128 5.5 Z 0 2.5 0.08 -0.08
6 8      Iterbeke, Frederic BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 6      Geboers, Jimmy BEL 1824 4.5 Z - 0 3.5 0.12 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1878 25.0 Totaal 3.5 2.73 +0.77
Begin van de pagina
Daels, Emma (Rank: 17)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1578
FIDE-ID240974
F-Elo1529
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Ahn, Martin BEL 2221 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Coghe, Michiel BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Stroobant, Filip BEL 0 2.0 Z ½ 1.5 0.92 -0.42
4 8      Geboers, Jimmy BEL 1824 4.5 W - 0 1.5 0.19 -0.19
5 10      Vanroose, Christiaan BEL 1820 3.5 W - 0 1.5 0.20 -0.20
6 12      Traest, Philip BEL 1433 2.0 Z - 1 2.5 0.69 +0.31
7 10      Van Dael, Jonas BEL 1616 2.5 Z - 1FF 3.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1782 23.5 Totaal 3.5 3.00 -0.50
Begin van de pagina
Henry Raudales (Rank: 31)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Dael, Jonas BEL 1616 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Brys, Kristof BEL 1215 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 11      Coghe, Michiel BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Vandeputte, Samuel BEL 1768 4.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Pincket, Michael BEL 1857 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Devoldere, Adrien BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Iterbeke, Frederic BEL 0 3.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1614 22.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Brys, Kristof (Rank: 22)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15620
N-Elo1215
FIDE-ID249882
F-Elo1296
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Boodts, Jeroen BEL 1892 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Henry Raudales BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 13      De Naegel, Jaffe BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 13      Devoldere, Adrien BEL 0 2.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
5 11      Traest, Philip BEL 1433 2.0 Z ½ 2.0 0.22 +0.28
6 9      Coghe, Michiel BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Christiaens, Mark BEL 1819 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1714 18.5 Totaal 3.0 4.06 -1.06
Begin van de pagina
Coghe, Michiel (Rank: 26)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.22112
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanroose, Christiaan BEL 1820 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Daels, Emma BEL 1578 3.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 11      Henry Raudales BEL 0 3.0 W 0 0.5 0.50 -0.50
4 14      De Naegel, Jaffe BEL 0 1.5 Z ½ 1.0 0.50 +0.00
5 12      Brys, Yves BEL 1359 2.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 9      Brys, Kristof BEL 1215 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Stroobant, Filip BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1493 19.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Lalli, Oreste (Rank: 24)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15115
N-Elo0
Landita  (ita)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pincket, Michael BEL 1857 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Vantorre, Nils BEL 1487 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 11      Van Dael, Ivo BEL 1651 1.0 W - 1FF 2.0 0.00 +0.00
5 8      Christiaens, Mark BEL 1819 4.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Stroobant, Filip BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Vandeputte, Samuel BEL 1768 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1622 20.0 Totaal 3.0 0.90 +1.10
Begin van de pagina
Van Dael, Jonas (Rank: 16)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.13108
N-Elo1616
FIDE-ID244767
F-Elo1866
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Henry Raudales BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Boodts, Jeroen BEL 1892 2.5 Z - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 5      Pincket, Michael BEL 1857 4.0 W - 0 1.5 0.20 -0.20
4 7      Vantorre, Nils BEL 1487 3.5 Z ½ 2.0 0.67 -0.17
5 9      Iterbeke, Frederic BEL 0 3.5 W ½ 2.5 0.92 -0.42
6 7      Vanroose, Christiaan BEL 1820 3.5 Z - 0 2.5 0.24 -0.24
7 10      Daels, Emma BEL 1578 3.5 W - 0ff 2.5 0.00 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1726 23.5 Totaal 2.5 3.12 -0.62
Begin van de pagina
Boodts, Jeroen (Rank: 6)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.8834
N-Elo1892
FIDE-ID225762
F-Elo1783
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Brys, Kristof BEL 1215 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Dael, Jonas BEL 1616 2.5 W - ½ 1.5 0.83 -0.33
3 4      Christiaens, Mark BEL 1819 4.0 Z - 1 2.5 0.60 +0.40
4 2      Barzeele, Raf BEL 2001 5.0 W 0ff 2.5 0.00 +0.00
5        Afwezig           0 2.5    
6        Afwezig           0 2.5    
7        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1662 14.5 Totaal 2.5 2.35 +0.15
Begin van de pagina
Devoldere, Adrien (Rank: 28)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.12562
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kon. SK Groeninge Kortrijk
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vandeputte, Samuel BEL 1768 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Brys, Yves BEL 1359 2.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 8      De Baets, Keano BEL 1651 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Brys, Kristof BEL 1215 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Groffils, Raf BEL 0 2.5 W 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Henry Raudales BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1428 20.5 Totaal 2.5 1.40 +1.10
Begin van de pagina
Groffils, Raf (Rank: 29)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17813
N-Elo0
FIDE-ID265292
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) De Pelterpion Overpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Dael, Ivo BEL 1651 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Traest, Philip BEL 1433 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 10      Christiaens, Mark BEL 1819 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Devoldere, Adrien BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
7 11      Brys, Yves BEL 1359 2.5 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 13.5 Totaal 2.5 0.90 +0.60
Begin van de pagina
Brys, Yves (Rank: 21)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.15632
N-Elo1359
FIDE-ID250422
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Barzeele, Raf BEL 2001 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Devoldere, Adrien BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 12      Geboers, Jimmy BEL 1824 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 15      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.5 W 1 1.0 0.77 +0.23
5 12      Coghe, Michiel BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 13      De Naegel, Jaffe BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
7 11      Groffils, Raf BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1658 20.5 Totaal 2.5 4.61 -2.11
Begin van de pagina
Stroobant, Filip (Rank: 30)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.21779
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Baets, Keano BEL 1651 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 9      Daels, Emma BEL 1578 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
4 9      Vanroose, Christiaan BEL 1820 3.5 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
5 6      Keirse, Steven BEL 1882 4.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
6 10      Lalli, Oreste ITA 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Coghe, Michiel BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1616 23.0 Totaal 2.0 1.40 +0.60
Begin van de pagina
Traest, Philip (Rank: 20)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.6190
N-Elo1433
FIDE-ID221449
F-Elo1466
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandendriessche, Jan BEL 2128 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Groffils, Raf BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Vandeputte, Samuel BEL 1768 4.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
4 12      Iterbeke, Frederic BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 11      Brys, Kristof BEL 1215 3.0 W - ½ 1.5 0.78 -0.28
6 12      Daels, Emma BEL 1578 3.5 W 0 1.5 0.31 -0.31
7 14      De Naegel, Jaffe BEL 0 1.5 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1672 23.5 Totaal 2.0 4.05 -2.05
Begin van de pagina
De Naegel, Jaffe (Rank: 27)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19513
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(312) Nikei Gistel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Christiaens, Mark BEL 1819 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      De Baets, Branko BEL 1564 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Brys, Kristof BEL 1215 3.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 14      Coghe, Michiel BEL 0 3.0 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
5 14      Van Campenhout, Arne BEL 1150 1.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 13      Brys, Yves BEL 1359 2.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
7 14      Traest, Philip BEL 1433 2.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1423 20.0 Totaal 1.5 0.98 +0.52
Begin van de pagina
Van Campenhout, Arne (Rank: 23)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.15268
N-Elo1150
FIDE-ID248983
F-Elo1179
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Keirse, Steven BEL 1882 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Stroobant, Filip BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 14      Lalli, Oreste ITA 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 15      Brys, Yves BEL 1359 2.5 Z - 0 0.0 0.23 -0.23
5 14      De Naegel, Jaffe BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
6 14      Groffils, Raf BEL 0 2.5 W 0 1.0 0.92 -0.92
7 13      Devoldere, Adrien BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1620 18.5 Totaal 1.5 4.91 -3.41
Begin van de pagina
Van Dael, Ivo (Rank: 14)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.13578
N-Elo1651
Landbel  (bel)
Club(309) Torrewachters Roeselare
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Groffils, Raf BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vandendriessche, Jan BEL 2128 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Vantorre, Nils BEL 1487 3.5 W - 0 1.0 0.72 -0.72
4 11      Lalli, Oreste ITA 0 3.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1807 14.5 Totaal 1.0 1.72 -0.72
Begin van de pagina
De Blende, Nando (Rank: 8)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.11064
N-Elo1879
FIDE-ID226173
F-Elo1746
Landbel  (bel)
Club(425) Dendermonde
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Ahn, Martin 1 2221 2298 6.0 16 W 1 10 Z 1 2 W 1 4 Z ½ 5 W 1 3 Z ½ 9 W 1 26.00 31.00 25.0 5
2 Vandendriessche, Jan 4 2128 2119 5.5 27 Z 1 30 W 1 1 Z 0 3 Z ½ 15 W 1 6 W 1 10 Z 1 19.50 28.00 21.0 5
3 Faybish, Nimrod 2 2209 2152 5.0 8 Z 1 12 W 1 5 Z ½ 2 W ½ 9 Z 1 1 W ½ 4 Z ½ 22.50 33.00 22.0 3
4 Vandelacluze, Ian 3 2174 2106 5.0 15 W 1 11 Z 1 7 W 1 1 W ½ 8 Z ½ 5 Z ½ 3 W ½ 21.75 31.50 23.0 3
5 Barzeele, Raf 5 2001 2027 5.0 25 W 1 9 Z 1 3 W ½ 22 Z 1FF 1 Z 0 4 W ½ 8 Z 1 19.50 30.50 21.5 4
6 Geboers, Jimmy 10 1824 1763 4.5 13 W 0 14 Z ½ 25 W 1 16 Z 1 11 W 1 2 Z 0 15 W 1 15.00 26.00 16.0 4
7 Keirse, Steven 7 1882 1767 4.5 29 W 1 13 Z 1 4 Z 0 9 W 0 26 Z 1 8 W ½ 14 W 1 13.00 24.00 18.0 4
8 De Baets, Branko 18 1564 1758 4.0 3 W 0 28 Z 1 13 W 1 10 Z 1 4 W ½ 7 Z ½ 5 W 0 13.75 28.00 17.5 3
9 De Baets, Keano 15 1651 1808 4.0 26 Z 1 5 W 0 23 Z 1 7 Z 1 3 W 0 12 W 1 1 Z 0 13.00 28.50 18.0 4
10 Pincket, Michael 9 1857 1794 4.0 20 Z 1 1 W 0 21 Z 1 8 W 0 17 Z 1 11 W 1 2 W 0 12.50 28.00 17.0 4
11 Vandeputte, Samuel 13 1768 1677 4.0 23 Z 1 4 W 0 27 Z 1 17 W 1 6 Z 0 10 Z 0 20 W 1 10.00 23.50 17.0 4
12 Christiaens, Mark 12 1819 1683 4.0 28 W 1 3 Z 0 22 W 0 24 Z 1 20 W 1 9 Z 0 18 W 1 9.00 22.50 15.0 4
13 Iterbeke, Frederic 25 0 1401 3.5 6 Z 1 7 W 0 8 Z 0 27 W 1 21 Z ½ 15 Z 0 17 W 1 11.00 24.50 13.5 3
14 Vanroose, Christiaan 11 1820 1680 3.5 19 Z ½ 6 W ½ A 26 W ½ 16 Z 1 21 W 1 7 Z 0 10.75 24.00 13.5 2
15 Vantorre, Nils 19 1487 1577 3.5 4 Z 0 20 W 1 30 Z 1 21 W ½ 2 Z 0 13 W 1 6 Z 0 10.50 27.00 15.0 3
16 Daels, Emma 17 1578 1504 3.5 1 Z 0 19 W 1 26 Z ½ 6 W 0 14 W 0 27 Z 1 21 Z 1FF 8.50 24.00 11.5 3
17 Henry Raudales 31 0 865 3.0 21 Z 0 18 W 1 19 Z 1 11 Z 0 10 W 0 23 W 1 13 Z 0 8.50 23.00 13.0 3
18 Brys, Kristof 22 1215 1075 3.0 22 W 0 17 Z 0 28 W ½ 23 W 1 27 Z ½ 19 W 1 12 Z 0 7.25 20.50 10.0 2
19 Coghe, Michiel 26 0 796 3.0 14 W ½ 16 Z 0 17 W 0 28 Z ½ 25 W 1 18 Z 0 26 W 1 7.25 19.00 9.5 2
20 Lalli, Oreste 24 0 1222 3.0 10 W 0 15 Z 0 29 W 1 30 W 1FF 12 Z 0 26 W 1 11 Z 0 6.00 21.50 11.0 3
21 Van Dael, Jonas 16 1616 1516 2.5 17 W 1 22 Z ½ 10 W 0 15 Z ½ 13 W ½ 14 Z 0 16 W 0ff 8.75 26.00 13.5 1
22 Boodts, Jeroen 6 1892 1915 2.5 18 Z 1 21 W ½ 12 Z 1 5 W 0ff A A A 8.50 27.00 15.0 2
23 Devoldere, Adrien 28 0 910 2.5 11 W 0 25 Z 1 9 W 0 18 Z 0 24 W 1 17 Z 0 29 W ½ 5.25 20.00 9.5 2
24 Groffils, Raf 29 0 1042 2.5 30 Z 0 27 W 0 B1 12 W 0 23 Z 0 29 Z 1 25 W ½ 4.75 17.50 7.5 1
25 Brys, Yves 21 1359 1105 2.5 5 Z 0 23 W 0 6 Z 0 29 W 1 19 Z 0 28 W 1 24 Z ½ 4.00 19.50 6.5 2
26 Stroobant, Filip 30 0 988 2.0 9 W 0 29 Z 1 16 W ½ 14 Z ½ 7 W 0 20 Z 0 19 Z 0 5.00 22.50 10.5 1
27 Traest, Philip 20 1433 1190 2.0 2 W 0 24 Z 1 11 W 0 13 Z 0 18 W ½ 16 W 0 28 Z ½ 4.25 22.50 8.0 1
28 De Naegel, Jaffe 27 0 990 1.5 12 Z 0 8 W 0 18 Z ½ 19 W ½ 29 Z 0 25 Z 0 27 W ½ 4.00 20.00 5.0 0
29 Van Campenhout, Arne 23 1150 721 1.5 7 Z 0 26 W 0 20 Z 0 25 Z 0 28 W 1 24 W 0 23 Z ½ 2.75 17.50 3.5 1
30 Van Dael, Ivo 14 1651 1471 1.0 24 W 1 2 Z 0 15 W 0 20 Z 0ff A A A 2.00 22.00 7.0 1
31 De Blende, Nando 8 1879 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.26 2019/12/12 (©) GMA 2015 Build : 2019/12/29 17:24