SwarLogo 26e Jeugdtoernooi KOSK 2022 -10 SwarLogo
301
Organisator: Koninklijke Oostendse Schaakkring
Arbiter: Tom Wuyts, Glenn Dayer
Toernooi: Zwitsers Rapid (9 Rondes)
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 03/07/2022 tot 03/07/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo NrClub #Ptn SB Buch Vsch. #Win
1
Tumenjargal, Suldee
  1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
1 W 1 12 Wong, Matthew 0 5.0
2 Z 0 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
3 W 1 8 Claes, Ben 0 6.0
4 Z 1 15 Martens, Sasha 0 4.0
5 W 1 7 Declerck, Darrin 610 6.0
6 Z 0 3 Peeters, Paul 1150 7.0
7 W 1 5 Li, Hansi 670 6.0
8 Z 1 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
9 W 1 4 Surkol, Hector 1401 6.0
M 19937 620 318 7.0 38.00 52.00 33.0 7
2
Stroobant, Arne
  2 Stroobant, Arne 1321 7.0
1 Z 1 22 Casier, Flynn 0 3.0
2 W 1 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
3 Z 1 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
4 W 1 3 Peeters, Paul 1150 7.0
5 Z 1 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
6 W 0 4 Surkol, Hector 1401 6.0
7 W 1 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
8 Z 1 11 Seyns, Odilon 640 5.0
9 W 0 5 Li, Hansi 670 6.0
M 19678 1321 162 7.0 38.00 50.00 40.0 7
3
Peeters, Paul
  3 Peeters, Paul 1150 7.0
1 Z 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
2 W 1 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
3 Z 1 7 Declerck, Darrin 610 6.0
4 Z 0 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
5 W 1 5 Li, Hansi 670 6.0
6 W 1 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
7 Z 1 4 Surkol, Hector 1401 6.0
8 W 1 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
9 Z 0 8 Claes, Ben 0 6.0
M 17594 1150 436 7.0 37.00 50.00 38.0 7
4
Surkol, Hector
  4 Surkol, Hector 1401 6.0
1 W 1 19 Casier, Leon 0 3.5
2 Z 1 11 Seyns, Odilon 640 5.0
3 W 0 5 Li, Hansi 670 6.0
4 W 1 7 Declerck, Darrin 610 6.0
5 Z 1 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
6 Z 1 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
7 W 0 3 Peeters, Paul 1150 7.0
8 W 1 8 Claes, Ben 0 6.0
9 Z 0 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
M 19469 1401 176 6.0 32.50 52.50 34.0 6
5
Li, Hansi
  5 Li, Hansi 670 6.0
1 Z 1 8 Claes, Ben 0 6.0
2 W 1 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
3 Z 1 4 Surkol, Hector 1401 6.0
4 W 0 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
5 Z 0 3 Peeters, Paul 1150 7.0
6 W 1 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
7 Z 0 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
8 W 1 15 Martens, Sasha 0 4.0
9 Z 1 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
M 22843 670 231 6.0 32.00 52.00 31.0 6
6
Gilson, Pacome
  6 Gilson, Pacome 1167 6.0
1 W 1 23 Lot, Nathan 0 3.0
2 Z 0 7 Declerck, Darrin 610 6.0
3 W 1 16 Meert, Senne 0 4.0
4 Z 1 5 Li, Hansi 670 6.0
5 W 1 11 Seyns, Odilon 640 5.0
6 W 1 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
7 Z 0 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
8 Z 0 3 Peeters, Paul 1150 7.0
9 W 1 12 Wong, Matthew 0 5.0
M 20829 1167 240 6.0 28.00 48.00 32.0 6
7
Declerck, Darrin
  7 Declerck, Darrin 610 6.0
1 Z 1 15 Martens, Sasha 0 4.0
2 W 1 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
3 W 0 3 Peeters, Paul 1150 7.0
4 Z 0 4 Surkol, Hector 1401 6.0
5 Z 0 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
6 W 1 22 Casier, Flynn 0 3.0
7 Z 1 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
8 W 1 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
9 W 1 11 Seyns, Odilon 640 5.0
M 23901 610 401 6.0 27.00 47.00 27.0 6
8
Claes, Ben
  8 Claes, Ben 0 6.0
1 W 0 5 Li, Hansi 670 6.0
2 W 1 22 Casier, Flynn 0 3.0
3 Z 0 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
4 Z 1 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
5 W 1 23 Lot, Nathan 0 3.0
6 Z 1 12 Wong, Matthew 0 5.0
7 W 1 16 Meert, Senne 0 4.0
8 Z 0 4 Surkol, Hector 1401 6.0
9 W 1 3 Peeters, Paul 1150 7.0
M 22860 0 114 6.0 26.00 45.00 27.0 6
9
Shchetinin, Mykyta
  9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
1 W 1 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
2 Z 0 5 Li, Hansi 670 6.0
3 W 1 12 Wong, Matthew 0 5.0
4 Z 1 16 Meert, Senne 0 4.0
5 W 0 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
6 Z 0 11 Seyns, Odilon 640 5.0
7 W 0 7 Declerck, Darrin 610 6.0
8 Z 1 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
9 W 1 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
M 24637 0 261 5.0 19.50 43.50 25.0 5
10
Heyndels, Tuur
  10 Heyndels, Tuur 660 5.0
1 Z 1 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
2 W 1 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
3 W 0 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
4 Z 1 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
5 W 0 4 Surkol, Hector 1401 6.0
6 Z 0 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
7 W 0 12 Wong, Matthew 0 5.0
8 Z 1 21 Vanneste, Louis 0 3.0
9 W 1 16 Meert, Senne 0 4.0
M 22840 660 114 5.0 19.00 43.00 26.0 5
11
Seyns, Odilon
  11 Seyns, Odilon 640 5.0
1 Z 1 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
2 W 0 4 Surkol, Hector 1401 6.0
3 Z 1 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
4 W 1 25 Riviere, Marlon 0 2.0
5 Z 0 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
6 W 1 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
7 Z 1 15 Martens, Sasha 0 4.0
8 W 0 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
9 Z 0 7 Declerck, Darrin 610 6.0
M 21853 640 121 5.0 18.00 43.00 29.0 5
12
Wong, Matthew
  12 Wong, Matthew 0 5.0
1 Z 0 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
2 W 1 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
3 Z 0 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
4 W 1 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
5 Z 1 22 Casier, Flynn 0 3.0
6 W 0 8 Claes, Ben 0 6.0
7 Z 1 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
8 W 1 23 Lot, Nathan 0 3.0
9 Z 0 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
M 23913 0 130 5.0 18.00 42.00 24.0 5
13
Lukin, Yesenia
  13 Lukin, Yesenia 0 5.0
1 W 1 16 Meert, Senne 0 4.0
2 Z 0 3 Peeters, Paul 1150 7.0
3 W 1 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
4 W 0 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
5 Z 0 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
6 Z 1 21 Vanneste, Louis 0 3.0
7 W 1 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
8 W 0 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
9 Z 1 15 Martens, Sasha 0 4.0
F 22025 0 121 5.0 17.50 40.50 24.0 5
14
Toroptsev, Kristian
  14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
1 W 0 11 Seyns, Odilon 640 5.0
2 Z 0 12 Wong, Matthew 0 5.0
3 W 1 23 Lot, Nathan 0 3.0
4 Z 1 21 Vanneste, Louis 0 3.0
5 W 1 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
6 Z 0 5 Li, Hansi 670 6.0
7 W 1 19 Casier, Leon 0 3.5
8 Z 0 7 Declerck, Darrin 610 6.0
9 Z 0 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
M 22027 0 121 4.0 14.50 41.50 21.0 4
15
Martens, Sasha
  15 Martens, Sasha 0 4.0
1 W 0 7 Declerck, Darrin 610 6.0
2 Z 1 23 Lot, Nathan 0 3.0
3 W 1 18 Lampo, Arthur 0 4.0
4 W 0 1 Tumenjargal, Suldee 620 7.0
5 Z 1 25 Riviere, Marlon 0 2.0
6 Z 1 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
7 W 0 11 Seyns, Odilon 640 5.0
8 Z 0 5 Li, Hansi 670 6.0
9 W 0 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
M 23277 0 362 4.0 12.00 41.00 24.0 4
16
Meert, Senne
  16 Meert, Senne 0 4.0
1 Z 0 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
2 W 1 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
3 Z 0 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
4 W 0 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
5 Z 1 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
6 W 1 25 Riviere, Marlon 0 2.0
7 Z 0 8 Claes, Ben 0 6.0
8 W 1 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
9 Z 0 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
M 21168 0 436 4.0 11.50 38.50 19.0 4
17
Batsaikhan, Esu
  17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
1 W 0 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
2 Z 0 16 Meert, Senne 0 4.0
3 Z 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
4 W 0 8 Claes, Ben 0 6.0
5 Z 1 19 Casier, Leon 0 3.5
6 W 1 18 Lampo, Arthur 0 4.0
7 Z 0 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
8 W 0 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
9 W 1 21 Vanneste, Louis 0 3.0
F 23471 0 318 4.0 11.50 36.50 17.0 4
18
Lampo, Arthur
  18 Lampo, Arthur 0 4.0
1 Z ½ 21 Vanneste, Louis 0 3.0
2 W 0 25 Riviere, Marlon 0 2.0
3 Z 0 15 Martens, Sasha 0 4.0
4 W ½ 19 Casier, Leon 0 3.5
5 Z 0 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
6 Z 0 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
7 W 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
8 W 1 22 Casier, Flynn 0 3.0
9 Z 1 23 Lot, Nathan 0 3.0
M 23661 0 318 4.0 10.25 26.50 13.5 3
19
Casier, Leon
  19 Casier, Leon 0 3.5
1 Z 0 4 Surkol, Hector 1401 6.0
2 W ½ 21 Vanneste, Louis 0 3.0
3 Z 0 22 Casier, Flynn 0 3.0
4 Z ½ 18 Lampo, Arthur 0 4.0
5 W 0 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
6 W 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
7 Z 0 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
8 W ½ 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
9 Z 1 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
M 24655 0 318 3.5 8.75 30.50 13.0 2
20
Vandermolen, Bastiaan
  20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
1 Z 1 25 Riviere, Marlon 0 2.0
2 Z 0 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
3 W 0 11 Seyns, Odilon 640 5.0
4 Z 0 12 Wong, Matthew 0 5.0
5 W 1 18 Lampo, Arthur 0 4.0
6 W 0 15 Martens, Sasha 0 4.0
7 Z 1 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
8 Z 0 16 Meert, Senne 0 4.0
9 W 0 19 Casier, Leon 0 3.5
M 20064 0 303 3.0 8.50 35.00 17.0 3
21
Vanneste, Louis
  21 Vanneste, Louis 0 3.0
1 W ½ 18 Lampo, Arthur 0 4.0
2 Z ½ 19 Casier, Leon 0 3.5
3 Z 0 25 Riviere, Marlon 0 2.0
4 W 0 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
5 Z 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
6 W 0 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
7 Z 1 22 Casier, Flynn 0 3.0
8 W 0 10 Heyndels, Tuur 660 5.0
9 Z 0 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
M 24578 0 401 3.0 7.75 31.50 16.5 2
22
Casier, Flynn
  22 Casier, Flynn 0 3.0
1 W 0 2 Stroobant, Arne 1321 7.0
2 Z 0 8 Claes, Ben 0 6.0
3 W 1 19 Casier, Leon 0 3.5
4 Z 1 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
5 W 0 12 Wong, Matthew 0 5.0
6 Z 0 7 Declerck, Darrin 610 6.0
7 W 0 21 Vanneste, Louis 0 3.0
8 Z 0 18 Lampo, Arthur 0 4.0
9 W 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
M 24657 0 318 3.0 7.00 38.00 14.0 3
23
Lot, Nathan
  23 Lot, Nathan 0 3.0
1 Z 0 6 Gilson, Pacome 1167 6.0
2 W 0 15 Martens, Sasha 0 4.0
3 Z 0 14 Toroptsev, Kristian 0 4.0
4 W 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
5 Z 0 8 Claes, Ben 0 6.0
6 W 1 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
7 Z 1 25 Riviere, Marlon 0 2.0
8 Z 0 12 Wong, Matthew 0 5.0
9 W 0 18 Lampo, Arthur 0 4.0
M 21306 0 228 3.0 5.50 34.50 13.0 3
24
Oosterlinck, Bas
  24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
1 Z 0 9 Shchetinin, Mykyta 0 5.0
2 W 1 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
3 Z 0 13 Lukin, Yesenia 0 5.0
4 W 0 22 Casier, Flynn 0 3.0
5 W 0 16 Meert, Senne 0 4.0
6 Z 0 23 Lot, Nathan 0 3.0
7 W 0 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
8 Z ½ 19 Casier, Leon 0 3.5
9 Z 1 25 Riviere, Marlon 0 2.0
M 24577 0 401 2.5 4.75 29.50 10.0 2
25
Riviere, Marlon
  25 Riviere, Marlon 0 2.0
1 W 0 20 Vandermolen, Bastiaan 0 3.0
2 Z 1 18 Lampo, Arthur 0 4.0
3 W 1 21 Vanneste, Louis 0 3.0
4 Z 0 11 Seyns, Odilon 640 5.0
5 W 0 15 Martens, Sasha 0 4.0
6 Z 0 16 Meert, Senne 0 4.0
7 W 0 23 Lot, Nathan 0 3.0
8 Z 0 26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
9 W 0 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
M 23390 0 362 2.0 7.00 29.50 15.0 2
26
Van Hooydonck, Vic
  26 Van Hooydonck, Vic 0 1.0
1 W 0 3 Peeters, Paul 1150 7.0
2 Z 0 24 Oosterlinck, Bas 0 2.5
3 W 0 17 Batsaikhan, Esu 0 4.0
4 Z 0 23 Lot, Nathan 0 3.0
5 W 0 21 Vanneste, Louis 0 3.0
6 Z 0 19 Casier, Leon 0 3.5
7 Z 0 18 Lampo, Arthur 0 4.0
8 W 1 25 Riviere, Marlon 0 2.0
9 Z 0 22 Casier, Flynn 0 3.0
M 24648 0 195 1.0 2.00 32.00 2.0 1
27 A
Wu, Zhengwang
  27 Wu, Zhengwang 1154 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
M 22177 1154 231 0.0 0.00 27.00 0.0 0
28 A
Li, Alex
  28 Li, Alex 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
M 22751 0 135 0.0 0.00 27.00 0.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 0.0 1-0 Casier, Leon 0.0
2 Casier, Flynn 0.0 0-1 Stroobant, Arne 0.0
3 Gilson, Pacome 0.0 1-0 Lot, Nathan 0.0
4 Van Hooydonck, Vic 0.0 0-1 Peeters, Paul 0.0
5 Lukin, Yesenia 0.0 1-0 Meert, Senne 0.0
6 Toroptsev, Kristian 0.0 0-1 Seyns, Odilon 0.0
7 Riviere, Marlon 0.0 0-1 Vandermolen, Bastiaan 0.0
8 Martens, Sasha 0.0 0-1 Declerck, Darrin 0.0
9 Shchetinin, Mykyta 0.0 1-0 Oosterlinck, Bas 0.0
10 Vanneste, Louis 0.0 ½-½ Lampo, Arthur 0.0
11 Tumenjargal, Suldee 0.0 1-0 Wong, Matthew 0.0
12 Batsaikhan, Esu 0.0 0-1 Heyndels, Tuur 0.0
13 Claes, Ben 0.0 0-1 Li, Hansi 0.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Seyns, Odilon 1.0 0-1 Surkol, Hector 1.0
2 Stroobant, Arne 1.0 1-0 Tumenjargal, Suldee 1.0
3 Declerck, Darrin 1.0 1-0 Gilson, Pacome 1.0
4 Peeters, Paul 1.0 1-0 Lukin, Yesenia 1.0
5 Li, Hansi 1.0 1-0 Shchetinin, Mykyta 1.0
6 Heyndels, Tuur 1.0 1-0 Vandermolen, Bastiaan 1.0
7 Lampo, Arthur 0.5 0-1 Riviere, Marlon 0.0
8 Casier, Leon 0.0 ½-½ Vanneste, Louis 0.5
9 Claes, Ben 0.0 1-0 Casier, Flynn 0.0
10 Lot, Nathan 0.0 0-1 Martens, Sasha 0.0
11 Oosterlinck, Bas 0.0 1-0 Van Hooydonck, Vic 0.0
12 Meert, Senne 0.0 1-0 Batsaikhan, Esu 0.0
13 Wong, Matthew 0.0 1-0 Toroptsev, Kristian 0.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 2.0 0-1 Li, Hansi 2.0
2 Heyndels, Tuur 2.0 0-1 Stroobant, Arne 2.0
3 Declerck, Darrin 2.0 0-1 Peeters, Paul 2.0
4 Gilson, Pacome 1.0 1-0 Meert, Senne 1.0
5 Vandermolen, Bastiaan 1.0 0-1 Seyns, Odilon 1.0
6 Tumenjargal, Suldee 1.0 1-0 Claes, Ben 1.0
7 Lukin, Yesenia 1.0 1-0 Oosterlinck, Bas 1.0
8 Riviere, Marlon 1.0 1-0 Vanneste, Louis 1.0
9 Shchetinin, Mykyta 1.0 1-0 Wong, Matthew 1.0
10 Martens, Sasha 1.0 1-0 Lampo, Arthur 0.5
11 Casier, Flynn 0.0 1-0 Casier, Leon 0.5
12 Toroptsev, Kristian 0.0 1-0 Lot, Nathan 0.0
13 Van Hooydonck, Vic 0.0 0-1 Batsaikhan, Esu 0.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant, Arne 3.0 1-0 Peeters, Paul 3.0
2 Li, Hansi 3.0 0-1 Gilson, Pacome 2.0
3 Surkol, Hector 2.0 1-0 Declerck, Darrin 2.0
4 Lukin, Yesenia 2.0 0-1 Heyndels, Tuur 2.0
5 Seyns, Odilon 2.0 1-0 Riviere, Marlon 2.0
6 Martens, Sasha 2.0 0-1 Tumenjargal, Suldee 2.0
7 Meert, Senne 1.0 0-1 Shchetinin, Mykyta 2.0
8 Oosterlinck, Bas 1.0 0-1 Casier, Flynn 1.0
9 Vanneste, Louis 1.0 0-1 Toroptsev, Kristian 1.0
10 Wong, Matthew 1.0 1-0 Vandermolen, Bastiaan 1.0
11 Batsaikhan, Esu 1.0 0-1 Claes, Ben 1.0
12 Lampo, Arthur 0.5 ½-½ Casier, Leon 0.5
13 Lot, Nathan 0.0 1-0 Van Hooydonck, Vic 0.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Shchetinin, Mykyta 3.0 0-1 Stroobant, Arne 4.0
2 Heyndels, Tuur 3.0 0-1 Surkol, Hector 3.0
3 Gilson, Pacome 3.0 1-0 Seyns, Odilon 3.0
4 Peeters, Paul 3.0 1-0 Li, Hansi 3.0
5 Tumenjargal, Suldee 3.0 1-0 Declerck, Darrin 2.0
6 Toroptsev, Kristian 2.0 1-0 Lukin, Yesenia 2.0
7 Riviere, Marlon 2.0 0-1 Martens, Sasha 2.0
8 Casier, Flynn 2.0 0-1 Wong, Matthew 2.0
9 Claes, Ben 2.0 1-0 Lot, Nathan 1.0
10 Vandermolen, Bastiaan 1.0 1-0 Lampo, Arthur 1.0
11 Casier, Leon 1.0 0-1 Batsaikhan, Esu 1.0
12 Oosterlinck, Bas 1.0 0-1 Meert, Senne 1.0
13 Van Hooydonck, Vic 0.0 0-1 Vanneste, Louis 1.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant, Arne 5.0 0-1 Surkol, Hector 4.0
2 Peeters, Paul 4.0 1-0 Tumenjargal, Suldee 4.0
3 Gilson, Pacome 4.0 1-0 Heyndels, Tuur 3.0
4 Li, Hansi 3.0 1-0 Toroptsev, Kristian 3.0
5 Seyns, Odilon 3.0 1-0 Shchetinin, Mykyta 3.0
6 Wong, Matthew 3.0 0-1 Claes, Ben 3.0
7 Vandermolen, Bastiaan 2.0 0-1 Martens, Sasha 3.0
8 Declerck, Darrin 2.0 1-0 Casier, Flynn 2.0
9 Vanneste, Louis 2.0 0-1 Lukin, Yesenia 2.0
10 Meert, Senne 2.0 1-0 Riviere, Marlon 2.0
11 Batsaikhan, Esu 2.0 1-0 Lampo, Arthur 1.0
12 Lot, Nathan 1.0 1-0 Oosterlinck, Bas 1.0
13 Casier, Leon 1.0 1-0 Van Hooydonck, Vic 0.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 5.0 0-1 Peeters, Paul 5.0
2 Stroobant, Arne 5.0 1-0 Gilson, Pacome 5.0
3 Tumenjargal, Suldee 4.0 1-0 Li, Hansi 4.0
4 Martens, Sasha 4.0 0-1 Seyns, Odilon 4.0
5 Claes, Ben 4.0 1-0 Meert, Senne 3.0
6 Heyndels, Tuur 3.0 0-1 Wong, Matthew 3.0
7 Shchetinin, Mykyta 3.0 0-1 Declerck, Darrin 3.0
8 Lukin, Yesenia 3.0 1-0 Batsaikhan, Esu 3.0
9 Toroptsev, Kristian 3.0 1-0 Casier, Leon 2.0
10 Riviere, Marlon 2.0 0-1 Lot, Nathan 2.0
11 Casier, Flynn 2.0 0-1 Vanneste, Louis 2.0
12 Oosterlinck, Bas 1.0 0-1 Vandermolen, Bastiaan 2.0
13 Lampo, Arthur 1.0 1-0 Van Hooydonck, Vic 0.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Seyns, Odilon 5.0 0-1 Stroobant, Arne 6.0
2 Peeters, Paul 6.0 1-0 Gilson, Pacome 5.0
3 Surkol, Hector 5.0 1-0 Claes, Ben 5.0
4 Lukin, Yesenia 4.0 0-1 Tumenjargal, Suldee 5.0
5 Li, Hansi 4.0 1-0 Martens, Sasha 4.0
6 Declerck, Darrin 4.0 1-0 Toroptsev, Kristian 4.0
7 Wong, Matthew 4.0 1-0 Lot, Nathan 3.0
8 Vanneste, Louis 3.0 0-1 Heyndels, Tuur 3.0
9 Batsaikhan, Esu 3.0 0-1 Shchetinin, Mykyta 3.0
10 Meert, Senne 3.0 1-0 Vandermolen, Bastiaan 3.0
11 Lampo, Arthur 2.0 1-0 Casier, Flynn 2.0
12 Casier, Leon 2.0 ½-½ Oosterlinck, Bas 1.0
13 Van Hooydonck, Vic 0.0 1-0 Riviere, Marlon 2.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (03/07/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Stroobant, Arne 7.0 0-1 Li, Hansi 5.0
2 Claes, Ben 5.0 1-0 Peeters, Paul 7.0
3 Tumenjargal, Suldee 6.0 1-0 Surkol, Hector 6.0
4 Gilson, Pacome 5.0 1-0 Wong, Matthew 5.0
5 Declerck, Darrin 5.0 1-0 Seyns, Odilon 5.0
6 Heyndels, Tuur 4.0 1-0 Meert, Senne 4.0
7 Martens, Sasha 4.0 0-1 Lukin, Yesenia 4.0
8 Shchetinin, Mykyta 4.0 1-0 Toroptsev, Kristian 4.0
9 Lot, Nathan 3.0 0-1 Lampo, Arthur 3.0
10 Batsaikhan, Esu 3.0 1-0 Vanneste, Louis 3.0
11 Vandermolen, Bastiaan 3.0 0-1 Casier, Leon 2.5
12 Riviere, Marlon 2.0 0-1 Oosterlinck, Bas 1.5
13 Casier, Flynn 2.0 1-0 Van Hooydonck, Vic 1.0
  Li, Alex 0.0 0 Afwezig  
  Wu, Zhengwang 0.0 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Tumenjargal, Suldee (Rank: 9)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19937
N-Elo620
FIDE-ID269310
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Claes, Ben BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 W - 1 4.0 0.51 +0.49
6 2      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
7 3      Li, Hansi BEL 670 6.0 W - 1 5.0 0.43 +0.57
8 4      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 W 1 7.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1030 52.0 Totaal 7.0 4.86 +2.14
Begin van de pagina

Stroobant, Arne (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo1321
FIDE-ID261661
F-Elo1444
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Casier, Flynn BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 W - 1 4.0 0.73 +0.27
5 1      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 W 0 5.0 0.39 -0.39
7 2      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 W 1 6.0 0.71 +0.29
8 1      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Li, Hansi BEL 670 6.0 W 0 7.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0901 50.0 Totaal 7.0 7.35 -0.35
Begin van de pagina

Peeters, Paul (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo1150
FIDE-ID258261
F-Elo1111
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
5 4      Li, Hansi BEL 670 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 Z - 1 6.0 0.19 +0.81
8 2      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 W - 1 7.0 0.48 +0.52
9 2      Claes, Ben BEL 0 6.0 Z 0 7.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0964 50.0 Totaal 7.0 6.46 +0.54
Begin van de pagina

Surkol, Hector (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.19469
N-Elo1401
FIDE-ID264130
F-Elo1251
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Casier, Leon BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Li, Hansi BEL 670 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 3      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 Z - 1 5.0 0.61 +0.39
7 1      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 W 0 5.0 0.81 -0.81
8 3      Claes, Ben BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 Z - 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0810 52.5 Totaal 6.0 7.86 -1.86
Begin van de pagina

Li, Hansi (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.22843
N-Elo670
FIDE-ID273066
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Claes, Ben BEL 0 6.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 4      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 Z - 0 4.0 0.57 -0.57
8 5      Martens, Sasha BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 1      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1131 52.0 Totaal 6.0 4.57 +1.43
Begin van de pagina

Gilson, Pacome (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.20829
N-Elo1167
FIDE-ID264229
F-Elo1167
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Lot, Nathan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Li, Hansi BEL 670 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 Z 0 5.0 0.29 -0.29
8 2      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 Z - 0 5.0 0.52 -0.52
9 4      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0841 48.0 Totaal 6.0 7.25 -1.25
Begin van de pagina

Declerck, Darrin (Rank: 10)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.23901
N-Elo610
FIDE-ID276278
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 3      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 Z - 0 2.0 0.49 -0.49
6 8      Casier, Flynn BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 5      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 W - 1 6.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0995 47.0 Totaal 6.0 4.87 +1.13
Begin van de pagina

Claes, Ben (Rank: 23)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.22860
N-Elo0
FIDE-ID268941
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Li, Hansi BEL 670 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Casier, Flynn BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Lot, Nathan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
9 2      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 W - 1 6.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0960 45.0 Totaal 6.0 2.82 +3.18
Begin van de pagina

Shchetinin, Mykyta (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.24637
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Li, Hansi BEL 670 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 1      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 9      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 8      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0810 43.5 Totaal 5.0 2.82 +2.18
Begin van de pagina

Heyndels, Tuur (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22840
N-Elo660
FIDE-ID272973
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W 0 3.0 0.92 -0.92
8 8      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 6      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1296 43.0 Totaal 5.0 5.76 -0.76
Begin van de pagina

Seyns, Odilon (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.21853
N-Elo640
FIDE-ID269131
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 1      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 5      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 Z 0 5.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1124 43.0 Totaal 5.0 5.38 -0.38
Begin van de pagina

Wong, Matthew (Rank: 27)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.23913
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 10      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Casier, Flynn BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Claes, Ben BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 6      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
8 7      Lot, Nathan BEL 0 3.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0815 42.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina

Lukin, Yesenia (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.22025
N-Elo0
FIDE-ID273023
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 4      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0810 40.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina

Toroptsev, Kristian (Rank: 21)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.22027
N-Elo0
FIDE-ID268852
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Lot, Nathan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Li, Hansi BEL 670 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Casier, Leon BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
9 8      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0640 41.5 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina

Martens, Sasha (Rank: 24)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.23277
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Lot, Nathan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Tumenjargal, Suldee BEL 620 7.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 4      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
8 5      Li, Hansi BEL 670 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0635 41.0 Totaal 4.0 2.82 +1.18
Begin van de pagina

Meert, Senne (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.21168
N-Elo0
FIDE-ID267473
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 4      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Claes, Ben BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 10      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0913 38.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina

Batsaikhan, Esu (Rank: 28)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.23471
N-Elo0
FIDE-ID273015
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Claes, Ben BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Casier, Leon BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
8 9      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 10      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0660 36.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina

Lampo, Arthur (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.23661
N-Elo0
FIDE-ID276308
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 7      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
3 10      Martens, Sasha BEL 0 4.0 Z 0 0.5 0.50 -0.50
4 12      Casier, Leon BEL 0 3.5 W ½ 1.0 0.50 +0.00
5 10      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 11      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 13      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
8 11      Casier, Flynn BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
9 9      Lot, Nathan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina

Casier, Leon (Rank: 15)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.24655
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Surkol, Hector BEL 1401 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 11      Casier, Flynn BEL 0 3.0 Z 0 0.5 0.50 -0.50
4 12      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 Z ½ 1.0 0.50 +0.00
5 11      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
8 12      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 W ½ 2.5 0.50 +0.00
9 11      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 Z 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1401 30.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina

Vandermolen, Bastiaan (Rank: 22)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.20064
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 10      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Martens, Sasha BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 Z 1 3.0 0.50 +0.50
8 10      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
9 11      Casier, Leon BEL 0 3.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0650 35.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina

Vanneste, Louis (Rank: 26)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.24578
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 8      Casier, Leon BEL 0 3.5 Z - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 8      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 13      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 9      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Casier, Flynn BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 8      Heyndels, Tuur BEL 660 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 10      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0660 31.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina

Casier, Flynn (Rank: 16)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.24657
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Stroobant, Arne BEL 1321 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Claes, Ben BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Casier, Leon BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 8      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 Z 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Wong, Matthew BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 8      Declerck, Darrin BEL 610 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 11      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 13      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0965 38.0 Totaal 3.0 3.66 -0.66
Begin van de pagina

Lot, Nathan (Rank: 17)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.21306
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gilson, Pacome BEL 1167 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Martens, Sasha BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Toroptsev, Kristian BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 9      Claes, Ben BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 10      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 7      Wong, Matthew BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 9      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1167 34.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina

Oosterlinck, Bas (Rank: 25)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.24577
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Shchetinin, Mykyta BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Lukin, Yesenia BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Casier, Flynn BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Meert, Senne BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Lot, Nathan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
8 12      Casier, Leon BEL 0 3.5 Z ½ 1.5 0.50 +0.00
9 12      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 29.5 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina

Riviere, Marlon (Rank: 12)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.23390
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandermolen, Bastiaan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 7      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Seyns, Odilon BEL 640 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 7      Martens, Sasha BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Meert, Senne BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Lot, Nathan BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 13      Van Hooydonck, Vic BEL 0 1.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 12      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0640 29.5 Totaal 2.0 4.08 -2.08
Begin van de pagina

Van Hooydonck, Vic (Rank: 18)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.24648
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Peeters, Paul BEL 1150 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Oosterlinck, Bas BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Batsaikhan, Esu BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 13      Lot, Nathan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 13      Vanneste, Louis BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 13      Casier, Leon BEL 0 3.5 Z 0 0.0 0.50 -0.50
7 13      Lampo, Arthur BEL 0 4.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
8 13      Riviere, Marlon BEL 0 2.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
9 13      Casier, Flynn BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 32.0 Totaal 1.0 4.08 -3.08
Begin van de pagina

Wu, Zhengwang (Rank: 4)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.22177
N-Elo1154
FIDE-ID267562
F-Elo1173
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Li, Alex (Rank: 19)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.22751
N-Elo0
FIDE-ID268925
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
CategorieJeugd -10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Tumenjargal, Suldee 9 620 800 7.0 12 W 1 2 Z 0 8 W 1 15 Z 1 7 W 1 3 Z 0 5 W 1 13 Z 1 4 W 1 38.00 52.00 33.0 7
2 Stroobant, Arne 2 1321 1247 7.0 22 Z 1 1 W 1 10 Z 1 3 W 1 9 Z 1 4 W 0 6 W 1 11 Z 1 5 W 0 38.00 50.00 40.0 7
3 Peeters, Paul 5 1150 1152 7.0 26 Z 1 13 W 1 7 Z 1 2 Z 0 5 W 1 1 W 1 4 Z 1 6 W 1 8 Z 0 37.00 50.00 38.0 7
4 Surkol, Hector 1 1401 1178 6.0 19 W 1 11 Z 1 5 W 0 7 W 1 10 Z 1 2 Z 1 3 W 0 8 W 1 1 Z 0 32.50 52.50 34.0 6
5 Li, Hansi 6 670 789 6.0 8 Z 1 9 W 1 4 Z 1 6 W 0 3 Z 0 14 W 1 1 Z 0 15 W 1 2 Z 1 32.00 52.00 31.0 6
6 Gilson, Pacome 3 1167 996 6.0 23 W 1 7 Z 0 16 W 1 5 Z 1 11 W 1 10 W 1 2 Z 0 3 Z 0 12 W 1 28.00 48.00 32.0 6
7 Declerck, Darrin 10 610 695 6.0 15 Z 1 6 W 1 3 W 0 4 Z 0 1 Z 0 22 W 1 9 Z 1 14 W 1 11 W 1 27.00 47.00 27.0 6
8 Claes, Ben 23 0 552 6.0 5 W 0 22 W 1 1 Z 0 17 Z 1 23 W 1 12 Z 1 16 W 1 4 Z 0 3 W 1 26.00 45.00 27.0 6
9 Shchetinin, Mykyta 13 0 403 5.0 24 W 1 5 Z 0 12 W 1 16 Z 1 2 W 0 11 Z 0 7 W 0 17 Z 1 14 W 1 19.50 43.50 25.0 5
10 Heyndels, Tuur 7 660 570 5.0 17 Z 1 20 W 1 2 W 0 13 Z 1 4 W 0 6 Z 0 12 W 0 21 Z 1 16 W 1 19.00 43.00 26.0 5
11 Seyns, Odilon 8 640 591 5.0 14 Z 1 4 W 0 20 Z 1 25 W 1 6 Z 0 9 W 1 15 Z 1 2 W 0 7 Z 0 18.00 43.00 29.0 5
12 Wong, Matthew 27 0 315 5.0 1 Z 0 14 W 1 9 Z 0 20 W 1 22 Z 1 8 W 0 10 Z 1 23 W 1 6 Z 0 18.00 42.00 24.0 5
13 Lukin, Yesenia 11 0 313 5.0 16 W 1 3 Z 0 24 W 1 10 W 0 14 Z 0 21 Z 1 17 W 1 1 W 0 15 Z 1 17.50 40.50 24.0 5
14 Toroptsev, Kristian 21 0 177 4.0 11 W 0 12 Z 0 23 W 1 21 Z 1 13 W 1 5 Z 0 19 W 1 7 Z 0 9 Z 0 14.50 41.50 21.0 4
15 Martens, Sasha 24 0 246 4.0 7 W 0 23 Z 1 18 W 1 1 W 0 25 Z 1 20 Z 1 11 W 0 5 Z 0 13 W 0 12.00 41.00 24.0 4
16 Meert, Senne 20 0 167 4.0 13 Z 0 17 W 1 6 Z 0 9 W 0 24 Z 1 25 W 1 8 Z 0 20 W 1 10 Z 0 11.50 38.50 19.0 4
17 Batsaikhan, Esu 28 0 37 4.0 10 W 0 16 Z 0 26 Z 1 8 W 0 19 Z 1 18 W 1 13 Z 0 9 W 0 21 W 1 11.50 36.50 17.0 4
18 Lampo, Arthur 14 0 -36 4.0 21 Z ½ 25 W 0 15 Z 0 19 W ½ 20 Z 0 17 Z 0 26 W 1 22 W 1 23 Z 1 10.25 26.50 13.5 3
19 Casier, Leon 15 0 76 3.5 4 Z 0 21 W ½ 22 Z 0 18 Z ½ 17 W 0 26 W 1 14 Z 0 24 W ½ 20 Z 1 8.75 30.50 13.0 2
20 Vandermolen, Bastiaan 22 0 19 3.0 25 Z 1 10 Z 0 11 W 0 12 Z 0 18 W 1 15 W 0 24 Z 1 16 Z 0 19 W 0 8.50 35.00 17.0 3
21 Vanneste, Louis 26 0 -52 3.0 18 W ½ 19 Z ½ 25 Z 0 14 W 0 26 Z 1 13 W 0 22 Z 1 10 W 0 17 Z 0 7.75 31.50 16.5 2
22 Casier, Flynn 16 0 90 3.0 2 W 0 8 Z 0 19 W 1 24 Z 1 12 W 0 7 Z 0 21 W 0 18 Z 0 26 W 1 7.00 38.00 14.0 3
23 Lot, Nathan 17 0 5 3.0 6 Z 0 15 W 0 14 Z 0 26 W 1 8 Z 0 24 W 1 25 Z 1 12 Z 0 18 W 0 5.50 34.50 13.0 3
24 Oosterlinck, Bas 25 0 -166 2.5 9 Z 0 26 W 1 13 Z 0 22 W 0 16 W 0 23 Z 0 20 W 0 19 Z ½ 25 Z 1 4.75 29.50 10.0 2
25 Riviere, Marlon 12 0 -149 2.0 20 W 0 18 Z 1 21 W 1 11 Z 0 15 W 0 16 Z 0 23 W 0 26 Z 0 24 W 0 7.00 29.50 15.0 2
26 Van Hooydonck, Vic 18 0 -223 1.0 3 W 0 24 Z 0 17 W 0 23 Z 0 21 W 0 19 Z 0 18 Z 0 25 W 1 22 Z 0 2.00 32.00 2.0 1
27 Wu, Zhengwang 4 1154 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 27.00 0.0 0
28 Li, Alex 19 0 0 0.0 A A A A A A A A A 0.00 27.00 0.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.40 2022/06/24 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/07/03 18:18