SwarLogo Kosk-12 SwarLogo
301
Organisator: KOSK
Arbiter: Tom wuyts
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 07/07/2019 tot 07/07/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo NrClub PtnTot. Perf SB Buch
1 Dreelinck, Jacob M 14086 1662 418 6.0 1685 27.25 29.50
2 Zouaghi, Amir M 14606 1656 401 6.0 1704 25.75 28.50
3 Musabayeva, Diana F 16881 1666 472 5.5 1644 26.00 31.00
4 Meysman, Kaito M 16017 1293 303 5.5 1520 21.00 27.50
5 Dutre, Wonder M 18195 1374 422 5.0 1403 18.50 26.50
6 Sazonov, Fedor M 17684 1283 121 5.0 1409 17.00 26.50
7 Smolders, Oscar M 16867 1452 121 4.5 1476 17.50 28.50
8 Govoreanu, Matei M 16824 1330 176 4.5 1386 17.00 27.00
9 Vergauwen, Floris M 15669 1253 261 4.5 1301 15.50 25.00
10 Burssens, Maya F 16894 1167 472 4.5 1172 14.75 25.00
11 Wertz, Yannick M 15457 1195 607 4.5 1324 14.75 23.50
12 Ahn, Anastasia F 15454 1152 607 4.5 1244 14.25 23.50
13 Decraene, Jade F 15522 1150 304 4.0 1093 12.50 25.50
14 Hanssens, Daan M 19069 1265 305 4.0 1149 12.50 25.00
15 Wang, Yixuan F 18680 0 301 4.0 877 12.00 21.50
16 Groffils, Leonard M 17827 1128 714 4.0 1099 11.00 23.50
17 De Keukelaere, Mathias M 15771 1244 436 4.0 1211 10.50 22.50
18 Heiligtag, Matthias M 19109 1388 607 3.5 1194 12.25 26.00
19 Decraene, Merlijn M 15524 1226 304 3.5 1082 10.25 25.00
20 Ahn, Maximilian M 17012 936 607 3.5 958 9.75 21.50
21 Klinkenberg, Jan M 18905 0 604 3.5 656 9.75 17.00
22 Aishajiang, Ehsan M 17669 1121 230 3.5 1069 9.50 23.50
23 Cotman, Lothar M 16246 1268 261 3.5 1101 9.25 24.50
24 De Groof, Mathijs M 18979 0 121 3.0 752 9.00 23.00
25 Vandermeulen, Oscar M 16598 1092 472 3.0 831 9.00 22.50
26 Christiaens, Celeste F 20137 1014 261 3.0 848 7.00 22.50
27 Beerland, Tristan M 21106 0 302 3.0 468 6.50 20.00
28 Nikoghosyan, David M 19548 0 302 3.0 553 5.50 17.00
29 Neirynck, Jasper M 17987 1195 436 3.0 939 4.50 22.50
30 Van Houtte, Femke F 16220 0 318 3.0 275 4.00 18.50
31 De Meulenaere, Yaro M 20041 0 318 3.0 606 3.00 17.50
32 Voesterzoons, Jules M 21088 0 418 3.0 428 3.00 15.50
33 Latowski, Karol M 16338 0 475 2.0 507 5.50 21.00
34 Vermeulen, Hailey M 21117 0 430 2.0 1 5.00 18.50
35 Alhasan, Almusawi M 0 0 0 2.0 510 4.00 19.50
36 Moerman, Axl M 19740 0 436 2.0 495 3.00 21.00
37 Bellens, Toon M 20798 0 404 2.0 358 3.00 18.00
38 Morren, Amber F 19417 0 240 2.0 172 2.00 20.00
39 Gelders, Flore F 15469 1150 732 1.0 588 3.50 20.50
40 Ravelingien, Emiel M 21203 0 340 0.0 -484 0.00 17.00
41 A Lambrecht, Rune M 14234 1150 318 0.0 0 0.00 16.50
42 A Baldan, Youssef M 16269 0 425 0.0 0 0.00 16.50
43 A Christiaens, Nyssa F 15412 0 475 0.0 0 0.00 16.50
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +12
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo NrClub PtnTot. Perf SB Buch
1 35 Alhasan, Almusawi M 0 0 0 2.0 510 4.00 19.50
Categorie: -12
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Geslacht Stamnr. N-Elo NrClub PtnTot. Perf SB Buch
1 1 Dreelinck, Jacob M 14086 1662 418 6.0 1685 27.25 29.50
2 2 Zouaghi, Amir M 14606 1656 401 6.0 1704 25.75 28.50
3 3 Musabayeva, Diana F 16881 1666 472 5.5 1644 26.00 31.00
4 4 Meysman, Kaito M 16017 1293 303 5.5 1520 21.00 27.50
5 5 Dutre, Wonder M 18195 1374 422 5.0 1403 18.50 26.50
6 6 Sazonov, Fedor M 17684 1283 121 5.0 1409 17.00 26.50
7 7 Smolders, Oscar M 16867 1452 121 4.5 1476 17.50 28.50
8 8 Govoreanu, Matei M 16824 1330 176 4.5 1386 17.00 27.00
9 9 Vergauwen, Floris M 15669 1253 261 4.5 1301 15.50 25.00
10 10 Burssens, Maya F 16894 1167 472 4.5 1172 14.75 25.00
11 11 Wertz, Yannick M 15457 1195 607 4.5 1324 14.75 23.50
12 12 Ahn, Anastasia F 15454 1152 607 4.5 1244 14.25 23.50
13 13 Decraene, Jade F 15522 1150 304 4.0 1093 12.50 25.50
14 14 Hanssens, Daan M 19069 1265 305 4.0 1149 12.50 25.00
15 15 Wang, Yixuan F 18680 0 301 4.0 877 12.00 21.50
16 16 Groffils, Leonard M 17827 1128 714 4.0 1099 11.00 23.50
17 17 De Keukelaere, Mathias M 15771 1244 436 4.0 1211 10.50 22.50
18 18 Heiligtag, Matthias M 19109 1388 607 3.5 1194 12.25 26.00
19 19 Decraene, Merlijn M 15524 1226 304 3.5 1082 10.25 25.00
20 20 Ahn, Maximilian M 17012 936 607 3.5 958 9.75 21.50
21 21 Klinkenberg, Jan M 18905 0 604 3.5 656 9.75 17.00
22 22 Aishajiang, Ehsan M 17669 1121 230 3.5 1069 9.50 23.50
23 23 Cotman, Lothar M 16246 1268 261 3.5 1101 9.25 24.50
24 24 De Groof, Mathijs M 18979 0 121 3.0 752 9.00 23.00
25 25 Vandermeulen, Oscar M 16598 1092 472 3.0 831 9.00 22.50
26 26 Christiaens, Celeste F 20137 1014 261 3.0 848 7.00 22.50
27 27 Beerland, Tristan M 21106 0 302 3.0 468 6.50 20.00
28 28 Nikoghosyan, David M 19548 0 302 3.0 553 5.50 17.00
29 29 Neirynck, Jasper M 17987 1195 436 3.0 939 4.50 22.50
30 30 Van Houtte, Femke F 16220 0 318 3.0 275 4.00 18.50
31 31 De Meulenaere, Yaro M 20041 0 318 3.0 606 3.00 17.50
32 32 Voesterzoons, Jules M 21088 0 418 3.0 428 3.00 15.50
33 33 Latowski, Karol M 16338 0 475 2.0 507 5.50 21.00
34 34 Vermeulen, Hailey M 21117 0 430 2.0 1 5.00 18.50
35 36 Moerman, Axl M 19740 0 436 2.0 495 3.00 21.00
36 37 Bellens, Toon M 20798 0 404 2.0 358 3.00 18.00
37 38 Morren, Amber F 19417 0 240 2.0 172 2.00 20.00
38 39 Gelders, Flore F 15469 1150 732 1.0 588 3.50 20.50
39 40 Ravelingien, Emiel M 21203 0 340 0.0 -484 0.00 17.00
40 41 A Lambrecht, Rune M 14234 1150 318 0.0 0 0.00 16.50
41 42 A Baldan, Youssef M 16269 0 425 0.0 0 0.00 16.50
42 43 A Christiaens, Nyssa F 15412 0 475 0.0 0 0.00 16.50
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (7/07/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 0.0 (1666) 1-0 Groffils, Leonard 0.0 (1128)
2 Aishajiang, Ehsan 0.0 (1121) 0-1 Dreelinck, Jacob 0.0 (1662)
3 Zouaghi, Amir 0.0 (1656) 1-0 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1092)
4 Christiaens, Celeste 0.0 (1014) 0-1 Smolders, Oscar 0.0 (1452)
5 Heiligtag, Matthias 0.0 (1388) 1-0 Ahn, Maximilian 0.0 (936)
6 Baldan, Youssef 0.0 (0) 0-1ff Dutre, Wonder 0.0 (1374)
7 Govoreanu, Matei 0.0 (1330) 1-0 Beerland, Tristan 0.0 (0)
8 Bellens, Toon 0.0 (0) 0-1 Meysman, Kaito 0.0 (1293)
9 Sazonov, Fedor 0.0 (1283) 1-0 De Groof, Mathijs 0.0 (0)
10 De Meulenaere, Yaro 0.0 (0) 0-1 Cotman, Lothar 0.0 (1268)
11 Hanssens, Daan 0.0 (1265) 1-0 Latowski, Karol 0.0 (0)
12 Moerman, Axl 0.0 (0) 0-1 Vergauwen, Floris 0.0 (1253)
13 De Keukelaere, Mathias 0.0 (1244) 1-0 Morren, Amber 0.0 (0)
14 Nikoghosyan, David 0.0 (0) 0-1 Decraene, Merlijn 0.0 (1226)
15 Neirynck, Jasper 0.0 (1195) 1-0 Ravelingien, Emiel 0.0 (0)
16 Van Houtte, Femke 0.0 (0) 0-1 Wertz, Yannick 0.0 (1195)
17 Burssens, Maya 0.0 (1167) 1-0 Vermeulen, Hailey 0.0 (0)
18 Voesterzoons, Jules 0.0 (0) 0-1 Ahn, Anastasia 0.0 (1152)
19 Decraene, Jade 0.0 (1150) 1-0 Wang, Yixuan 0.0 (0)
20 Klinkenberg, Jan 0.0 (0) 0-1 Gelders, Flore 0.0 (1150)
  Alhasan, Almusawi 0.0 (0) 1 Bye    
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (7/07/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vergauwen, Floris 1.0 (1253) 0-1 Musabayeva, Diana 1.0 (1666)
2 Dreelinck, Jacob 1.0 (1662) 1-0 Hanssens, Daan 1.0 (1265)
3 Decraene, Merlijn 1.0 (1226) 0-1 Zouaghi, Amir 1.0 (1656)
4 Smolders, Oscar 1.0 (1452) 1-0 De Keukelaere, Mathias 1.0 (1244)
5 Wertz, Yannick 1.0 (1195) ½-½ Heiligtag, Matthias 1.0 (1388)
6 Dutre, Wonder 1.0 (1374) 1-0 Neirynck, Jasper 1.0 (1195)
7 Ahn, Anastasia 1.0 (1152) 0-1 Govoreanu, Matei 1.0 (1330)
8 Meysman, Kaito 1.0 (1293) 1-0 Burssens, Maya 1.0 (1167)
9 Gelders, Flore 1.0 (1150) 0-1 Sazonov, Fedor 1.0 (1283)
10 Cotman, Lothar 1.0 (1268) 1-0 Alhasan, Almusawi 1.0 (0)
11 Groffils, Leonard 0.0 (1128) 0-1 Decraene, Jade 1.0 (1150)
12 Morren, Amber 0.0 (0) 0-1 Aishajiang, Ehsan 0.0 (1121)
13 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1092) 0-1 Moerman, Axl 0.0 (0)
14 Ravelingien, Emiel 0.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 0.0 (1014)
15 Ahn, Maximilian 0.0 (936) 1-0 Nikoghosyan, David 0.0 (0)
16 Beerland, Tristan 0.0 (0) 1-0 Van Houtte, Femke 0.0 (0)
17 Vermeulen, Hailey 0.0 (0) 0-1 Bellens, Toon 0.0 (0)
18 De Groof, Mathijs 0.0 (0) 1-0 Voesterzoons, Jules 0.0 (0)
19 Wang, Yixuan 0.0 (0) 1-0 De Meulenaere, Yaro 0.0 (0)
20 Latowski, Karol 0.0 (0) 1-0 Klinkenberg, Jan 0.0 (0)
  Baldan, Youssef 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (7/07/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 2.0 (1666) 1-0 Meysman, Kaito 2.0 (1293)
2 Govoreanu, Matei 2.0 (1330) 0-1 Dreelinck, Jacob 2.0 (1662)
3 Zouaghi, Amir 2.0 (1656) 1-0 Cotman, Lothar 2.0 (1268)
4 Sazonov, Fedor 2.0 (1283) ½-½ Smolders, Oscar 2.0 (1452)
5 Decraene, Jade 2.0 (1150) 0-1 Dutre, Wonder 2.0 (1374)
6 Heiligtag, Matthias 1.5 (1388) ½-½ Vergauwen, Floris 1.0 (1253)
7 Hanssens, Daan 1.0 (1265) 1-0 Wertz, Yannick 1.5 (1195)
8 De Keukelaere, Mathias 1.0 (1244) 1-0 Ahn, Maximilian 1.0 (936)
9 Bellens, Toon 1.0 (0) 0-1 Decraene, Merlijn 1.0 (1226)
10 Neirynck, Jasper 1.0 (1195) 1-0 Beerland, Tristan 1.0 (0)
11 Burssens, Maya 1.0 (1167) 1-0 De Groof, Mathijs 1.0 (0)
12 Moerman, Axl 1.0 (0) 0-1 Ahn, Anastasia 1.0 (1152)
13 Alhasan, Almusawi 1.0 (0) 1-0 Gelders, Flore 1.0 (1150)
14 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1121) 1-0 Latowski, Karol 1.0 (0)
15 Christiaens, Celeste 1.0 (1014) 1-0 Wang, Yixuan 1.0 (0)
16 Van Houtte, Femke 0.0 (0) 0-1 Groffils, Leonard 0.0 (1128)
17 Voesterzoons, Jules 0.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1092)
18 De Meulenaere, Yaro 0.0 (0) 1-0 Ravelingien, Emiel 0.0 (0)
19 Klinkenberg, Jan 0.0 (0) 1-0 Morren, Amber 0.0 (0)
20 Nikoghosyan, David 0.0 (0) 1-0 Vermeulen, Hailey 0.0 (0)
  Baldan, Youssef 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (7/07/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dutre, Wonder 3.0 (1374) 0-1 Musabayeva, Diana 3.0 (1666)
2 Dreelinck, Jacob 3.0 (1662) ½-½ Zouaghi, Amir 3.0 (1656)
3 Smolders, Oscar 2.5 (1452) 1-0 Heiligtag, Matthias 2.0 (1388)
4 Govoreanu, Matei 2.0 (1330) ½-½ Sazonov, Fedor 2.5 (1283)
5 Meysman, Kaito 2.0 (1293) 1-0 Decraene, Jade 2.0 (1150)
6 Cotman, Lothar 2.0 (1268) 0-1 Burssens, Maya 2.0 (1167)
7 Ahn, Anastasia 2.0 (1152) 1-0 Hanssens, Daan 2.0 (1265)
8 Decraene, Merlijn 2.0 (1226) ½-½ Aishajiang, Ehsan 2.0 (1121)
9 Alhasan, Almusawi 2.0 (0) 0-1 Neirynck, Jasper 2.0 (1195)
10 Wertz, Yannick 1.5 (1195) 1-0 Christiaens, Celeste 2.0 (1014)
11 Vergauwen, Floris 1.5 (1253) ½-½ De Keukelaere, Mathias 2.0 (1244)
12 Gelders, Flore 1.0 (1150) 0-1 De Meulenaere, Yaro 1.0 (0)
13 Groffils, Leonard 1.0 (1128) 1-0 Moerman, Axl 1.0 (0)
14 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1092) 1-0 Nikoghosyan, David 1.0 (0)
15 De Groof, Mathijs 1.0 (0) 0-1 Ahn, Maximilian 1.0 (936)
16 Beerland, Tristan 1.0 (0) 0-1 Klinkenberg, Jan 1.0 (0)
17 Latowski, Karol 1.0 (0) 1-0 Bellens, Toon 1.0 (0)
18 Wang, Yixuan 1.0 (0) 1-0 Morren, Amber 0.0 (0)
19 Ravelingien, Emiel 0.0 (0) 0-1 Voesterzoons, Jules 0.0 (0)
20 Vermeulen, Hailey 0.0 (0) 0-1 Van Houtte, Femke 0.0 (0)
  Baldan, Youssef 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (7/07/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 4.0 (1666) ½-½ Dreelinck, Jacob 3.5 (1662)
2 Zouaghi, Amir 3.5 (1656) 1-0 Smolders, Oscar 3.5 (1452)
3 Burssens, Maya 3.0 (1167) 0-1 Dutre, Wonder 3.0 (1374)
4 Neirynck, Jasper 3.0 (1195) 0-1 Meysman, Kaito 3.0 (1293)
5 Sazonov, Fedor 3.0 (1283) 1-0 Ahn, Anastasia 3.0 (1152)
6 Aishajiang, Ehsan 2.5 (1121) 0-1 Govoreanu, Matei 2.5 (1330)
7 Wertz, Yannick 2.5 (1195) 1-0 Decraene, Merlijn 2.5 (1226)
8 Heiligtag, Matthias 2.0 (1388) 1-0 Latowski, Karol 2.0 (0)
9 Christiaens, Celeste 2.0 (1014) 0-1 Cotman, Lothar 2.0 (1268)
10 Hanssens, Daan 2.0 (1265) 0-1 Wang, Yixuan 2.0 (0)
11 Ahn, Maximilian 2.0 (936) 0-1 Vergauwen, Floris 2.0 (1253)
12 Decraene, Jade 2.0 (1150) 1-0 Alhasan, Almusawi 2.0 (0)
13 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0) 0-1 Groffils, Leonard 2.0 (1128)
14 Klinkenberg, Jan 2.0 (0) 1-0 Vandermeulen, Oscar 2.0 (1092)
15 De Keukelaere, Mathias 2.5 (1244) 1-0 Gelders, Flore 1.0 (1150)
16 Moerman, Axl 1.0 (0) 0-1 Beerland, Tristan 1.0 (0)
17 Bellens, Toon 1.0 (0) 0-1 Nikoghosyan, David 1.0 (0)
18 Van Houtte, Femke 1.0 (0) 0-1 De Groof, Mathijs 1.0 (0)
19 Voesterzoons, Jules 1.0 (0) 0-1 Vermeulen, Hailey 0.0 (0)
20 Morren, Amber 0.0 (0) 1-0 Ravelingien, Emiel 0.0 (0)
  Baldan, Youssef 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (7/07/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Zouaghi, Amir 4.5 (1656) 1-0 Musabayeva, Diana 4.5 (1666)
2 Dreelinck, Jacob 4.0 (1662) 1-0 Sazonov, Fedor 4.0 (1283)
3 Meysman, Kaito 4.0 (1293) 1-0 Dutre, Wonder 4.0 (1374)
4 Smolders, Oscar 3.5 (1452) 1-0 Govoreanu, Matei 3.5 (1330)
5 Cotman, Lothar 3.0 (1268) 0-1 Wertz, Yannick 3.5 (1195)
6 Ahn, Anastasia 3.0 (1152) ½-½ Heiligtag, Matthias 3.0 (1388)
7 Vergauwen, Floris 3.0 (1253) 1-0 Decraene, Jade 3.0 (1150)
8 Groffils, Leonard 3.0 (1128) 1-0 Neirynck, Jasper 3.0 (1195)
9 Wang, Yixuan 3.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 3.0 (1167)
10 Decraene, Merlijn 2.5 (1226) 1-0 Klinkenberg, Jan 3.0 (0)
11 De Keukelaere, Mathias 3.5 (1244) ½-½ Aishajiang, Ehsan 2.5 (1121)
12 De Groof, Mathijs 2.0 (0) 0-1 Hanssens, Daan 2.0 (1265)
13 Vandermeulen, Oscar 2.0 (1092) 1-0 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0)
14 Nikoghosyan, David 2.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 2.0 (1014)
15 Latowski, Karol 2.0 (0) 0-1 Ahn, Maximilian 2.0 (936)
16 Beerland, Tristan 2.0 (0) 1-0 Alhasan, Almusawi 2.0 (0)
17 Gelders, Flore 1.0 (1150) 0-1 Voesterzoons, Jules 1.0 (0)
18 Morren, Amber 1.0 (0) 1-0 Bellens, Toon 1.0 (0)
19 Vermeulen, Hailey 1.0 (0) 1-0 Moerman, Axl 1.0 (0)
20 Ravelingien, Emiel 0.0 (0) 0-1 Van Houtte, Femke 1.0 (0)
  Baldan, Youssef 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (7/07/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Meysman, Kaito 5.0 (1293) ½-½ Zouaghi, Amir 5.5 (1656)
2 Wertz, Yannick 4.5 (1195) 0-1 Dreelinck, Jacob 5.0 (1662)
3 Musabayeva, Diana 4.5 (1666) 1-0 Smolders, Oscar 4.5 (1452)
4 Dutre, Wonder 4.0 (1374) 1-0 De Keukelaere, Mathias 4.0 (1244)
5 Sazonov, Fedor 4.0 (1283) 1-0 Groffils, Leonard 4.0 (1128)
6 Burssens, Maya 4.0 (1167) ½-½ Vergauwen, Floris 4.0 (1253)
7 Govoreanu, Matei 3.5 (1330) 1-0 Heiligtag, Matthias 3.5 (1388)
8 Ahn, Anastasia 3.5 (1152) 1-0 Decraene, Merlijn 3.5 (1226)
9 Ahn, Maximilian 3.0 (936) ½-½ Cotman, Lothar 3.0 (1268)
10 Hanssens, Daan 3.0 (1265) 1-0 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1092)
11 Neirynck, Jasper 3.0 (1195) 0-1 Wang, Yixuan 3.0 (0)
12 Decraene, Jade 3.0 (1150) 1-0 Beerland, Tristan 3.0 (0)
13 Aishajiang, Ehsan 3.0 (1121) ½-½ Klinkenberg, Jan 3.0 (0)
14 Christiaens, Celeste 3.0 (1014) 0-1 De Groof, Mathijs 2.0 (0)
15 De Meulenaere, Yaro 2.0 (0) 1-0 Vermeulen, Hailey 2.0 (0)
16 Van Houtte, Femke 2.0 (0) 1-0 Latowski, Karol 2.0 (0)
17 Voesterzoons, Jules 2.0 (0) 1-0 Morren, Amber 2.0 (0)
18 Alhasan, Almusawi 2.0 (0) 0-1 Nikoghosyan, David 2.0 (0)
19 Bellens, Toon 1.0 (0) 1-0 Gelders, Flore 1.0 (1150)
20 Moerman, Axl 1.0 (0) 1-0 Ravelingien, Emiel 0.0 (0)
  Baldan, Youssef 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Christiaens, Nyssa 0.0 (0) 0 Afwezig    
  Lambrecht, Rune 0.0 (1150) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Dreelinck, Jacob (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1662
FIDE-ID250511
F-Elo1418
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Aishajiang, Ehsan BEL 1121 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Govoreanu, Matei BEL 1330 4.5 Z - 1 3.0 0.88 +0.12
4 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 W - ½ 3.5 0.51 -0.01
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1666 5.5 Z - ½ 4.0 0.49 +0.01
6 2      Sazonov, Fedor BEL 1283 5.0 W ^ 1 5.0 0.91 +0.09
7 2      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1359 33.0 Totaal 6.0 5.55 +0.45
Begin van de pagina
Zouaghi, Amir (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1656
FIDE-ID249262
F-Elo1564
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Decraene, Merlijn BEL 1226 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Cotman, Lothar BEL 1268 3.5 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 2      Dreelinck, Jacob BEL 1662 6.0 Z - ½ 3.5 0.49 +0.01
5 2      Smolders, Oscar BEL 1452 4.5 W - 1 4.5 0.76 +0.24
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1666 5.5 W - 1 5.5 0.49 +0.51
7 1      Meysman, Kaito BEL 1293 5.5 Z - ½ 6.0 0.90 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1379 31.5 Totaal 6.0 5.39 +0.61
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1666
FIDE-ID254720
F-Elo1430
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Groffils, Leonard BEL 1128 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Meysman, Kaito BEL 1293 5.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
4 1      Dutre, Wonder BEL 1374 5.0 Z - 1 4.0 0.85 +0.15
5 1      Dreelinck, Jacob BEL 1662 6.0 W - ½ 4.5 0.51 -0.01
6 1      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z v 0 4.5 0.51 -0.51
7 3      Smolders, Oscar BEL 1452 4.5 W - 1 5.5 0.77 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1402 35.5 Totaal 5.5 5.38 +0.12
Begin van de pagina
Meysman, Kaito (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16017
N-Elo1293
FIDE-ID254290
F-Elo1155
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bellens, Toon BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Burssens, Maya BEL 1167 4.5 W - 1 2.0 0.67 +0.33
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1666 5.5 Z - 0 2.0 0.10 -0.10
4 5      Decraene, Jade BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
5 4      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.0 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
6 3      Dutre, Wonder BEL 1374 5.0 W - 1 5.0 0.39 +0.61
7 1      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 W - ½ 5.5 0.10 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1368 30.0 Totaal 5.5 3.50 +2.00
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1374
FIDE-ID259411
F-Elo1313
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Baldan, Youssef BEL 0 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
2 6      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.0 W v 1 2.0 0.73 +0.27
3 5      Decraene, Jade BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1666 5.5 W - 0 3.0 0.15 -0.15
5 3      Burssens, Maya BEL 1167 4.5 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
6 3      Meysman, Kaito BEL 1293 5.5 Z - 0 4.0 0.61 -0.61
7 4      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.0 W - 1 5.0 0.68 +0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1285 26.5 Totaal 5.0 3.72 +0.28
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1283
FIDE-ID258105
F-Elo1207
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Groof, Mathijs BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Gelders, Flore BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 4      Smolders, Oscar BEL 1452 4.5 W - ½ 2.5 0.28 +0.22
4 4      Govoreanu, Matei BEL 1330 4.5 Z - ½ 3.0 0.43 +0.07
5 5      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.5 W v 1 4.0 0.68 +0.32
6 2      Dreelinck, Jacob BEL 1662 6.0 Z - 0 4.0 0.09 -0.09
7 5      Groffils, Leonard BEL 1128 4.0 W - 1 5.0 0.71 +0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1312 27.5 Totaal 5.0 3.79 +1.21
Begin van de pagina
Smolders, Oscar (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1452
FIDE-ID258091
F-Elo1353
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Christiaens, Celeste BEL 1014 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 4      Sazonov, Fedor BEL 1283 5.0 Z - ½ 2.5 0.72 -0.22
4 3      Heiligtag, Matthias GER 1388 3.5 W - 1 3.5 0.59 +0.41
5 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z v 0 3.5 0.24 -0.24
6 4      Govoreanu, Matei BEL 1330 4.5 W - 1 4.5 0.67 +0.33
7 3      Musabayeva, Diana BEL 1666 5.5 Z - 0 4.5 0.23 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1368 31.5 Totaal 4.5 4.14 +0.36
Begin van de pagina
Govoreanu, Matei (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1330
FIDE-ID258059
F-Elo1473
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.5 Z - 1 2.0 0.73 +0.27
3 2      Dreelinck, Jacob BEL 1662 6.0 W - 0 2.0 0.12 -0.12
4 4      Sazonov, Fedor BEL 1283 5.0 W - ½ 2.5 0.57 -0.07
5 6      Aishajiang, Ehsan BEL 1121 3.5 Z ^ 1 3.5 0.77 +0.23
6 4      Smolders, Oscar BEL 1452 4.5 Z - 0 3.5 0.33 -0.33
7 7      Heiligtag, Matthias GER 1388 3.5 W - 1 4.5 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1343 30.0 Totaal 4.5 3.86 +0.64
Begin van de pagina
Vergauwen, Floris (Rank: 12)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo1253
FIDE-ID254452
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Moerman, Axl BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva, Diana BEL 1666 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Heiligtag, Matthias GER 1388 3.5 Z - ½ 1.5 0.32 +0.18
4 11      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.0 W ^ ½ 2.0 0.51 -0.01
5 11      Ahn, Maximilian BEL 936 3.5 Z v 1 3.0 0.87 +0.13
6 7      Decraene, Jade BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.64 +0.36
7 6      Burssens, Maya BEL 1167 4.5 Z - ½ 4.5 0.62 -0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1258 27.0 Totaal 4.5 3.96 +0.54
Begin van de pagina
Burssens, Maya (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1167
FIDE-ID258237
F-Elo1029
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Meysman, Kaito BEL 1293 5.5 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
3 11      De Groof, Mathijs BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Cotman, Lothar BEL 1268 3.5 Z - 1 3.0 0.36 +0.64
5 3      Dutre, Wonder BEL 1374 5.0 W - 0 3.0 0.23 -0.23
6 9      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 W - ½ 4.5 0.38 +0.12
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1297 27.5 Totaal 4.5 4.06 +0.44
Begin van de pagina
Wertz, Yannick (Rank: 16)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15457
N-Elo1195
FIDE-ID253880
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Heiligtag, Matthias GER 1388 3.5 W - ½ 1.5 0.25 +0.25
3 7      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z - 0 1.5 0.40 -0.40
4 10      Christiaens, Celeste BEL 1014 3.0 W v 1 2.5 0.74 +0.26
5 7      Decraene, Merlijn BEL 1226 3.5 W ^ 1 3.5 0.46 +0.54
6 5      Cotman, Lothar BEL 1268 3.5 Z - 1 4.5 0.40 +0.60
7 2      Dreelinck, Jacob BEL 1662 6.0 W v 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1303 26.5 Totaal 4.5 3.25 +1.25
Begin van de pagina
Ahn, Anastasia (Rank: 18)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.15454
N-Elo1152
FIDE-ID252220
F-Elo1134
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Govoreanu, Matei BEL 1330 4.5 W - 0 1.0 0.27 -0.27
3 12      Moerman, Axl BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 W - 1 3.0 0.35 +0.65
5 5      Sazonov, Fedor BEL 1283 5.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
6 6      Heiligtag, Matthias GER 1388 3.5 W - ½ 3.5 0.20 +0.30
7 8      Decraene, Merlijn BEL 1226 3.5 W - 1 4.5 0.40 +0.60
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1298 25.5 Totaal 4.5 3.38 +1.12
Begin van de pagina
Decraene, Jade (Rank: 19)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo1150
FIDE-ID258415
F-Elo1300
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Groffils, Leonard BEL 1128 4.0 Z - 1 2.0 0.53 +0.47
3 5      Dutre, Wonder BEL 1374 5.0 W v 0 2.0 0.22 -0.22
4 5      Meysman, Kaito BEL 1293 5.5 Z - 0 2.0 0.31 -0.31
5 12      Alhasan, Almusawi BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
7 12      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1262 28.0 Totaal 4.0 4.18 -0.18
Begin van de pagina
Hanssens, Daan (Rank: 11)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo1265
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kon. SK Groeninge Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Latowski, Karol BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dreelinck, Jacob BEL 1662 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 W - 1 2.0 0.60 +0.40
4 7      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.5 Z ^ 0 2.0 0.65 -0.65
5 10      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 12      De Groof, Mathijs BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W - 1 4.0 0.73 +0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1275 27.0 Totaal 4.0 4.82 -0.82
Begin van de pagina
Wang, Yixuan (Rank: 41)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo0
FIDE-ID259241
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Decraene, Jade BEL 1150 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      De Meulenaere, Yaro BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Christiaens, Celeste BEL 1014 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z v 1 3.0 0.08 +0.92
6 9      Burssens, Maya BEL 1167 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1158 23.5 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Groffils, Leonard (Rank: 22)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17827
N-Elo1128
FIDE-ID258202
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) De Pelterpion Overpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva, Diana BEL 1666 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Decraene, Jade BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.47 -0.47
3 16      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 Z ^ 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Moerman, Axl BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 13      De Meulenaere, Yaro BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.0 W - 1 4.0 0.41 +0.59
7 5      Sazonov, Fedor BEL 1283 5.0 Z - 0 4.0 0.29 -0.29
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1323 25.5 Totaal 4.0 4.01 -0.01
Begin van de pagina
De Keukelaere, Mathias (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15771
N-Elo1244
FIDE-ID255246
F-Elo1250
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Smolders, Oscar BEL 1452 4.5 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 8      Ahn, Maximilian BEL 936 3.5 W - 1 2.0 0.86 +0.14
4 11      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 Z v ½ 2.5 0.49 +0.01
5 15      Gelders, Flore BEL 1150 1.0 W ^ 1 3.5 0.63 +0.37
6 11      Aishajiang, Ehsan BEL 1121 3.5 W v ½ 4.0 0.67 -0.17
7 4      Dutre, Wonder BEL 1374 5.0 Z v 0 4.0 0.32 -0.32
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1214 24.0 Totaal 4.0 4.12 -0.12
Begin van de pagina
Heiligtag, Matthias (Rank: 5)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19109
N-Elo1388
FIDE-ID16256077
F-Elo1479
Landger  (ger)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Ahn, Maximilian BEL 936 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - ½ 1.5 0.75 -0.25
3 6      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 W - ½ 2.0 0.68 -0.18
4 3      Smolders, Oscar BEL 1452 4.5 Z v 0 2.0 0.41 -0.41
5 8      Latowski, Karol BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.5 Z - ½ 3.5 0.80 -0.30
7 7      Govoreanu, Matei BEL 1330 4.5 Z - 0 3.5 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1219 28.0 Totaal 3.5 5.06 -1.56
Begin van de pagina
Decraene, Merlijn (Rank: 14)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1226
FIDE-ID255556
F-Elo1170
Landbel  (bel)
Club(304) SC Pionniers Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Nikoghosyan, David BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Bellens, Toon BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1121 3.5 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
5 7      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - 0 2.5 0.54 -0.54
6 10      Klinkenberg, Jan BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 8      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.5 Z ^ 0 3.5 0.60 -0.60
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1281 27.0 Totaal 3.5 4.62 -1.12
Begin van de pagina
Ahn, Maximilian (Rank: 26)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17012
N-Elo936
FIDE-ID255840
F-Elo1547
Landbel  (bel)
Club(607) Rochade Eupen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Heiligtag, Matthias GER 1388 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Nikoghosyan, David BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.0 Z - 0 1.0 0.14 -0.14
4 15      De Groof, Mathijs BEL 0 3.0 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 W - 0 2.0 0.13 -0.13
6 15      Latowski, Karol BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Cotman, Lothar BEL 1268 3.5 W - ½ 3.5 0.12 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 23.5 Totaal 3.5 3.23 +0.27
Begin van de pagina
Klinkenberg, Jan (Rank: 42)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.18905
N-Elo0
FIDE-ID259527
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(604) KSK47 Eynatten
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Gelders, Flore BEL 1150 1.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Latowski, Karol BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 10      Decraene, Merlijn BEL 1226 3.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Aishajiang, Ehsan BEL 1121 3.5 Z v ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1147 18.0 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina
Aishajiang, Ehsan (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo1121
FIDE-ID256897
F-Elo1383
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dreelinck, Jacob BEL 1662 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Latowski, Karol BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Decraene, Merlijn BEL 1226 3.5 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
5 6      Govoreanu, Matei BEL 1330 4.5 W - 0 2.5 0.23 -0.23
6 11      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.0 Z - ½ 3.0 0.33 +0.17
7 13      Klinkenberg, Jan BEL 0 3.5 W ^ ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1365 25.5 Totaal 3.5 3.76 -0.26
Begin van de pagina
Cotman, Lothar (Rank: 10)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1268
FIDE-ID255173
F-Elo1156
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Meulenaere, Yaro BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Alhasan, Almusawi BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 6      Burssens, Maya BEL 1167 4.5 W - 0 2.0 0.64 -0.64
5 9      Christiaens, Celeste BEL 1014 3.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
6 5      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 W - 0 3.0 0.60 -0.60
7 9      Ahn, Maximilian BEL 936 3.5 Z ^ ½ 3.5 0.88 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1193 26.5 Totaal 3.5 4.86 -1.36
Begin van de pagina
De Groof, Mathijs (Rank: 31)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo0
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Sazonov, Fedor BEL 1283 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Burssens, Maya BEL 1167 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Ahn, Maximilian BEL 936 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Christiaens, Celeste BEL 1014 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1133 26.0 Totaal 3.0 1.40 +1.60
Begin van de pagina
Vandermeulen, Oscar (Rank: 24)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1092
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Zouaghi, Amir BEL 1656 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Moerman, Axl BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 17      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 14      Nikoghosyan, David BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 14      Klinkenberg, Jan BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 13      De Meulenaere, Yaro BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z - 0 3.0 0.27 -0.27
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1460 24.5 Totaal 3.0 4.95 -1.95
Begin van de pagina
Christiaens, Celeste (Rank: 25)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.20137
N-Elo1014
FIDE-ID264849
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Smolders, Oscar BEL 1452 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Ravelingien, Emiel 0 0.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 15      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 9      Cotman, Lothar BEL 1268 3.5 W v 0 2.0 0.19 -0.19
6 14      Nikoghosyan, David BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 14      De Groof, Mathijs BEL 0 3.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1305 22.5 Totaal 3.0 4.21 -1.21
Begin van de pagina
Beerland, Tristan (Rank: 28)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.21106
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Govoreanu, Matei BEL 1330 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Klinkenberg, Jan BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Moerman, Axl BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Alhasan, Almusawi BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Decraene, Jade BEL 1150 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1225 22.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Nikoghosyan, David (Rank: 36)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19548
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Decraene, Merlijn BEL 1226 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Ahn, Maximilian BEL 936 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 20      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Bellens, Toon BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Christiaens, Celeste BEL 1014 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 18      Alhasan, Almusawi BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1067 19.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Neirynck, Jasper (Rank: 15)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17987
N-Elo1195
FIDE-ID259314
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Ravelingien, Emiel 0 0.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Dutre, Wonder BEL 1374 5.0 Z - 0 1.0 0.27 -0.27
3 10      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Alhasan, Almusawi BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Meysman, Kaito BEL 1293 5.5 W - 0 3.0 0.37 -0.37
6 8      Groffils, Leonard BEL 1128 4.0 Z - 0 3.0 0.59 -0.59
7 11      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1265 23.5 Totaal 3.0 4.91 -1.91
Begin van de pagina
Van Houtte, Femke (Rank: 38)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.16220
N-Elo0
FIDE-ID259136
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Wertz, Yannick BEL 1195 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Groffils, Leonard BEL 1128 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 20      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 18      De Groof, Mathijs BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 20      Ravelingien, Emiel 0 0.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Latowski, Karol BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1161 18.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
De Meulenaere, Yaro (Rank: 32)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.20041
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cotman, Lothar BEL 1268 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Ravelingien, Emiel 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Gelders, Flore BEL 1150 1.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 13      Groffils, Leonard BEL 1128 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 15      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1159 17.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Voesterzoons, Jules (Rank: 40)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.21088
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Van Pion tot Dame Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      De Groof, Mathijs BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 19      Ravelingien, Emiel 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 19      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Gelders, Flore BEL 1150 1.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
7 17      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1131 15.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Latowski, Karol (Rank: 33)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16338
N-Elo0
FIDE-ID259306
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Hanssens, Daan BEL 1265 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Klinkenberg, Jan BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Aishajiang, Ehsan BEL 1121 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Bellens, Toon BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Heiligtag, Matthias GER 1388 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 15      Ahn, Maximilian BEL 936 3.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1177 23.0 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Vermeulen, Hailey (Rank: 39)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.21117
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(430) De Vrijschaker Landegem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Burssens, Maya BEL 1167 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Bellens, Toon BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Nikoghosyan, David BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 20      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 19      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 19      Moerman, Axl BEL 0 2.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
7 15      De Meulenaere, Yaro BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1167 20.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Alhasan, Almusawi (Rank: 43)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 10      Cotman, Lothar BEL 1268 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Gelders, Flore BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 9      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Decraene, Jade BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 16      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Nikoghosyan, David BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 17.5 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Moerman, Axl (Rank: 34)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.19740
N-Elo0
FIDE-ID264911
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vergauwen, Floris BEL 1253 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vandermeulen, Oscar BEL 1092 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 12      Ahn, Anastasia BEL 1152 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Groffils, Leonard BEL 1128 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Beerland, Tristan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 20      Ravelingien, Emiel 0 0.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1156 21.0 Totaal 2.0 1.82 +0.18
Begin van de pagina
Bellens, Toon (Rank: 29)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.20798
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Meysman, Kaito BEL 1293 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vermeulen, Hailey BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Decraene, Merlijn BEL 1226 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Latowski, Karol BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Nikoghosyan, David BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Gelders, Flore BEL 1150 1.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1223 19.0 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Morren, Amber (Rank: 35)

Rangschikking38
GeslachtF
Stamnr.19417
N-Elo0
FIDE-ID259160
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SC Richard Reti
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Aishajiang, Ehsan BEL 1121 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Klinkenberg, Jan BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 20      Ravelingien, Emiel 0 0.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 18      Bellens, Toon BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1182 20.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Gelders, Flore (Rank: 20)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.15469
N-Elo1150
FIDE-ID255882
F-Elo1063
Landbel  (bel)
Club(732) De Vier Pionnen Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Klinkenberg, Jan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Sazonov, Fedor BEL 1283 5.0 W - 0 1.0 0.32 -0.32
3 13      Alhasan, Almusawi BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 12      De Meulenaere, Yaro BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 15      De Keukelaere, Mathias BEL 1244 4.0 Z - 0 1.0 0.37 -0.37
6 17      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.92 -0.92
7 19      Bellens, Toon BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1263 22.5 Totaal 1.0 5.29 -4.29
Begin van de pagina
Ravelingien, Emiel (Rank: 37)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.21203
N-Elo0
Land  ()
Club(340) Izegemse SK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Neirynck, Jasper BEL 1195 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Christiaens, Celeste BEL 1014 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      De Meulenaere, Yaro BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 20      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 20      Van Houtte, Femke BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
7 20      Moerman, Axl BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1104 19.0 Totaal 0.0 2.66 -2.66
Begin van de pagina
Lambrecht, Rune (Rank: 21)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.14234
N-Elo1150
FIDE-ID249297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Kon. Blankenbergse SC
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Baldan, Youssef (Rank: 27)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.16269
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(425) t Ros Dendermonde
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dutre, Wonder BEL 1374 5.0 W - 0ff 0.0 0.00 +0.00
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1374 5.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Christiaens, Nyssa (Rank: 30)

Rangschikking43
GeslachtF
Stamnr.15412
N-Elo0
FIDE-ID257311
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Dreelinck, Jacob 2 1662 1685 6.0 22 Z 1 14 W 1 8 Z 1 2 W ½ 3 Z ½ 6 W 1 11 Z 1 27.25 29.50 24.5 5
2 Zouaghi, Amir 3 1656 1704 6.0 25 W 1 19 Z 1 23 W 1 1 Z ½ 7 W 1 3 W 1 4 Z ½ 25.75 28.50 25.5 5
3 Musabayeva, Diana 1 1666 1644 5.5 16 W 1 9 Z 1 4 W 1 5 Z 1 1 W ½ 2 Z 0 7 W 1 26.00 31.00 24.5 5
4 Meysman, Kaito 8 1293 1520 5.5 37 Z 1 10 W 1 3 Z 0 13 W 1 29 Z 1 5 W 1 2 W ½ 21.00 27.50 22.5 5
5 Dutre, Wonder 6 1374 1403 5.0 42 Z 1FF 29 W 1 13 Z 1 3 W 0 10 Z 1 4 Z 0 17 W 1 18.50 26.50 22.0 5
6 Sazonov, Fedor 9 1283 1409 5.0 24 W 1 39 Z 1 7 W ½ 8 Z ½ 12 W 1 1 Z 0 16 W 1 17.00 26.50 21.5 4
7 Smolders, Oscar 4 1452 1476 4.5 26 Z 1 17 W 1 6 Z ½ 18 W 1 2 Z 0 8 W 1 3 Z 0 17.50 28.50 21.5 4
8 Govoreanu, Matei 7 1330 1386 4.5 27 W 1 12 Z 1 1 W 0 6 W ½ 22 Z 1 7 Z 0 18 W 1 17.00 27.00 19.0 4
9 Vergauwen, Floris 12 1253 1301 4.5 36 Z 1 3 W 0 18 Z ½ 17 W ½ 20 Z 1 13 W 1 10 Z ½ 15.50 25.00 17.0 3
10 Burssens, Maya 17 1167 1172 4.5 34 W 1 4 Z 0 24 W 1 23 Z 1 5 W 0 15 Z 1 9 W ½ 14.75 25.00 18.5 4
11 Wertz, Yannick 16 1195 1324 4.5 30 Z 1 18 W ½ 14 Z 0 26 W 1 19 W 1 23 Z 1 1 W 0 14.75 23.50 19.0 4
12 Ahn, Anastasia 18 1152 1244 4.5 32 Z 1 8 W 0 36 Z 1 14 W 1 6 Z 0 18 W ½ 19 W 1 14.25 23.50 18.0 4
13 Decraene, Jade 19 1150 1093 4.0 15 W 1 16 Z 1 5 W 0 4 Z 0 35 W 1 9 Z 0 27 W 1 12.50 25.50 17.0 4
14 Hanssens, Daan 11 1265 1149 4.0 33 W 1 1 Z 0 11 W 1 12 Z 0 15 W 0 24 Z 1 25 W 1 12.50 25.00 15.0 4
15 Wang, Yixuan 41 0 877 4.0 13 Z 0 31 W 1 26 Z 0 38 W 1 14 Z 1 10 W 0 29 Z 1 12.00 21.50 14.0 4
16 Groffils, Leonard 22 1128 1099 4.0 3 Z 0 13 W 0 30 Z 1 36 W 1 31 Z 1 29 W 1 6 Z 0 11.00 23.50 14.0 4
17 De Keukelaere, Mathias 13 1244 1211 4.0 38 W 1 7 Z 0 20 W 1 9 Z ½ 39 W 1 22 W ½ 5 Z 0 10.50 22.50 18.0 3
18 Heiligtag, Matthias 5 1388 1194 3.5 20 W 1 11 Z ½ 9 W ½ 7 Z 0 33 W 1 12 Z ½ 8 Z 0 12.25 26.00 16.5 2
19 Decraene, Merlijn 14 1226 1082 3.5 28 Z 1 2 W 0 37 Z 1 22 W ½ 11 Z 0 21 W 1 12 Z 0 10.25 25.00 16.0 3
20 Ahn, Maximilian 26 936 958 3.5 18 Z 0 28 W 1 17 Z 0 24 Z 1 9 W 0 33 Z 1 23 W ½ 9.75 21.50 12.5 3
21 Klinkenberg, Jan 42 0 656 3.5 39 W 0 33 Z 0 38 W 1 27 Z 1 25 W 1 19 Z 0 22 Z ½ 9.75 17.00 12.5 3
22 Aishajiang, Ehsan 23 1121 1069 3.5 1 W 0 38 Z 1 33 W 1 19 Z ½ 8 W 0 17 Z ½ 21 W ½ 9.50 23.50 14.5 2
23 Cotman, Lothar 10 1268 1101 3.5 31 Z 1 35 W 1 2 Z 0 10 W 0 26 Z 1 11 W 0 20 Z ½ 9.25 24.50 16.5 3
24 De Groof, Mathijs 31 0 752 3.0 6 Z 0 32 W 1 10 Z 0 20 W 0 30 Z 1 14 W 0 26 Z 1 9.00 23.00 10.0 3
25 Vandermeulen, Oscar 24 1092 831 3.0 2 Z 0 36 W 0 32 Z 1 28 W 1 21 Z 0 31 W 1 14 Z 0 9.00 22.50 11.0 3
26 Christiaens, Celeste 25 1014 848 3.0 7 W 0 40 Z 1 15 W 1 11 Z 0 23 W 0 28 Z 1 24 W 0 7.00 22.50 13.0 3
27 Beerland, Tristan 28 0 468 3.0 8 Z 0 30 W 1 29 Z 0 21 W 0 36 Z 1 35 W 1 13 Z 0 6.50 20.00 11.0 3
28 Nikoghosyan, David 36 0 553 3.0 19 W 0 20 Z 0 34 W 1 25 Z 0 37 Z 1 26 W 0 35 Z 1 5.50 17.00 9.0 3
29 Neirynck, Jasper 15 1195 939 3.0 40 W 1 5 Z 0 27 W 1 35 Z 1 4 W 0 16 Z 0 15 W 0 4.50 22.50 16.0 3
30 Van Houtte, Femke 38 0 275 3.0 11 W 0 27 Z 0 16 W 0 34 Z 1 24 W 0 40 Z 1 33 W 1 4.00 18.50 7.0 3
31 De Meulenaere, Yaro 32 0 606 3.0 23 W 0 15 Z 0 40 W 1 39 Z 1 16 W 0 25 Z 0 34 W 1 3.00 17.50 10.0 3
32 Voesterzoons, Jules 40 0 428 3.0 12 W 0 24 Z 0 25 W 0 40 Z 1 34 W 0 39 Z 1 38 W 1 3.00 15.50 7.0 3
33 Latowski, Karol 33 0 507 2.0 14 Z 0 21 W 1 22 Z 0 37 W 1 18 Z 0 20 W 0 30 Z 0 5.50 21.00 10.0 2
34 Vermeulen, Hailey 39 0 1 2.0 10 Z 0 37 W 0 28 Z 0 30 W 0 32 Z 1 36 W 1 31 Z 0 5.00 18.50 5.0 2
35 Alhasan, Almusawi 43 0 510 2.0 B1 23 Z 0 39 W 1 29 W 0 13 Z 0 27 Z 0 28 W 0 4.00 19.50 12.0 1
36 Moerman, Axl 34 0 495 2.0 9 W 0 25 Z 1 12 W 0 16 Z 0 27 W 0 34 Z 0 40 W 1 3.00 21.00 7.0 2
37 Bellens, Toon 29 0 358 2.0 4 W 0 34 Z 1 19 W 0 33 Z 0 28 W 0 38 Z 0 39 W 1 3.00 18.00 7.0 2
38 Morren, Amber 35 0 172 2.0 17 Z 0 22 W 0 21 Z 0 15 Z 0 40 W 1 37 W 1 32 Z 0 2.00 20.00 5.0 2
39 Gelders, Flore 20 1150 588 1.0 21 Z 1 6 W 0 35 Z 0 31 W 0 17 Z 0 32 W 0 37 Z 0 3.50 20.50 7.0 1
40 Ravelingien, Emiel 37 0 -484 0.0 29 Z 0 26 W 0 31 Z 0 32 W 0 38 Z 0 30 W 0 36 Z 0 0.00 17.00 0.0 0
41 Lambrecht, Rune 21 1150 0 0.0 A A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
42 Baldan, Youssef 27 0 0 0.0 5 W 0ff A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
43 Christiaens, Nyssa 30 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 16.50 0.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.17 2019/07/06 (©) GMA 2015 Build : 2019/07/07 18:29