SwarLogo Jeugdschaakcriterium Leuven 2022 -20 jaar en Open SwarLogo
230
Organisator: Leuven Centraal
Arbiter: Bernard Malfliet, Bart Persoons
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 17/09/2022 tot 17/09/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Gebdat Geslacht EloUsed Stamnr. Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1
Dauw, Sterre
  1 Dauw, Sterre 2254 6.5
1 W 1 10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
2 Z 1 9 De Block, Fabio 1991 4.0
3 W ½ 7 De Bock, Thijs 2025 4.0
4 Z 1 2 Pirard, Natan 2227 6.0
5 W 1 8 Cuvelier, Annelies 1910 4.0
6 Z 1 3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
7 W 1 4 Lot, Diederik 1938 4.5
-20 2002-••-•• M 2254 15269 Mechelen 6.5 2419 28.50 30.50 25.5 6
2
Pirard, Natan
  2 Pirard, Natan 2227 6.0
1 Z 1 15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
2 W 1 4 Lot, Diederik 1938 4.5
3 Z 1 3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
4 W 0 1 Dauw, Sterre 2254 6.5
5 Z 1 6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
6 W 1 11 Theys, Bart 1910 4.0
7 W 1 8 Cuvelier, Annelies 1910 4.0
-20 2002-••-•• M 2227 10942 Dolle Toren Leuven 6.0 2266 23.50 30.00 24.0 6
3
Van Den Bosch, Arno
  3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
1 W 1 17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
2 Z 1 8 Cuvelier, Annelies 1910 4.0
3 W 0 2 Pirard, Natan 2227 6.0
4 Z 1 7 De Bock, Thijs 2025 4.0
5 W 1 10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
6 W 0 1 Dauw, Sterre 2254 6.5
7 Z ½ 5 Godde, Matthias 1996 4.5
+20 1998-••-•• M 2034 10546 Dolle Toren Leuven 4.5 2073 16.75 31.50 20.5 4
4
Lot, Diederik
  4 Lot, Diederik 1938 4.5
1 W 1 19 Thong, Wei Jeun 660 2.0
2 Z 0 2 Pirard, Natan 2227 6.0
3 W 1 6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
4 Z ½ 9 De Block, Fabio 1991 4.0
5 W 1 7 De Bock, Thijs 2025 4.0
6 Z 1 10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
7 Z 0 1 Dauw, Sterre 2254 6.5
+20 1978-••-•• M 1938 9954 Dworp 4.5 2035 15.50 30.00 19.0 4
5
Godde, Matthias
  5 Godde, Matthias 1996 4.5
1 W 1 14 Laureys, Mats 1374 3.0
2 Z 0 6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
3 W 1 15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
4 Z 0 8 Cuvelier, Annelies 1910 4.0
5 W 1 9 De Block, Fabio 1991 4.0
6 Z 1 17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
7 W ½ 3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
-20 2002-••-•• M 1996 14108 Mechelen 4.5 1891 15.25 25.00 17.5 4
6
Vanlommel, Maxim
  6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
1 Z 1 13 Adriaensens, Robin 0 3.0
2 W 1 5 Godde, Matthias 1996 4.5
3 Z 0 4 Lot, Diederik 1938 4.5
4 W 1 11 Theys, Bart 1910 4.0
5 W 0 2 Pirard, Natan 2227 6.0
6 Z 0 8 Cuvelier, Annelies 1910 4.0
7 W 1 17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
+20 1997-••-•• M 1741 11373 Westerlo 4.0 1869 14.00 28.00 18.0 4
7
De Bock, Thijs
  7 De Bock, Thijs 2025 4.0
1 Z 1 16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
2 W 1 11 Theys, Bart 1910 4.0
3 Z ½ 1 Dauw, Sterre 2254 6.5
4 W 0 3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
5 Z 0 4 Lot, Diederik 1938 4.5
6 W 1 21 Borgelioen, Elise 1356 2.0
7 Z ½ 9 De Block, Fabio 1991 4.0
+20 2001-••-•• M 2025 12997 Mechelen 4.0 1961 13.75 28.00 18.0 3
8
Cuvelier, Annelies
  8 Cuvelier, Annelies 1910 4.0
1 - B1        
2 W 0 3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
3 Z 1 20 Tebijev, Alan 0 2.0
4 W 1 5 Godde, Matthias 1996 4.5
5 Z 0 1 Dauw, Sterre 2254 6.5
6 W 1 6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
7 Z 0 2 Pirard, Natan 2227 6.0
+20 1994-••-•• F 1910 18465 LSV-Chesspirant 4.0 1960 13.00 30.00 18.0 3
9
De Block, Fabio
  9 De Block, Fabio 1991 4.0
1 Z 1 21 Borgelioen, Elise 1356 2.0
2 W 0 1 Dauw, Sterre 2254 6.5
3 Z 1 16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
4 W ½ 4 Lot, Diederik 1938 4.5
5 Z 0 5 Godde, Matthias 1996 4.5
6 Z 1 15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
7 W ½ 7 De Bock, Thijs 2025 4.0
+20 2000-••-•• M 1991 11034 Opwijk 4.0 1905 11.75 27.00 16.5 3
10
Geldhof, Alexander
  10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
1 Z 0 1 Dauw, Sterre 2254 6.5
2 W 1 12 Castelein, Mauro 630 3.5
3 Z 1 13 Adriaensens, Robin 0 3.0
4 W 1 18 Wijnants, Dries 0 2.5
5 Z 0 3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
6 W 0 4 Lot, Diederik 1938 4.5
7 Z 1 16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
+20 1996-••-•• M 1698 39161 Izegem 4.0 1675 10.50 26.00 16.0 4
11
Theys, Bart
  11 Theys, Bart 1910 4.0
1 W 1 20 Tebijev, Alan 0 2.0
2 Z 0 7 De Bock, Thijs 2025 4.0
3 W 1 17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
4 Z 0 6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
5 W 1 14 Laureys, Mats 1374 3.0
6 Z 0 2 Pirard, Natan 2227 6.0
7 W 1 15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
+20 1980-••-•• M 1910 32298 Zichemse Schaakclub 4.0 1772 10.50 24.50 16.0 4
12
Castelein, Mauro
  12 Castelein, Mauro 630 3.5
1 W ½ 18 Wijnants, Dries 0 2.5
2 Z 0 10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
3 W 0 14 Laureys, Mats 1374 3.0
4 W 0 13 Adriaensens, Robin 0 3.0
5 - B1        
6 Z 1 20 Tebijev, Alan 0 2.0
7 Z 1 21 Borgelioen, Elise 1356 2.0
-20 2004-••-•• M 630 24340 Blankenberge 3.5 573 5.50 16.00 9.5 2
13
Adriaensens, Robin
  13 Adriaensens, Robin 0 3.0
1 W 0 6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
2 Z 1 14 Laureys, Mats 1374 3.0
3 W 0 10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
4 Z 1 12 Castelein, Mauro 630 3.5
5 W 0 15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
6 Z 0 16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
7 - B1        
-20 2003-••-•• M 0 13159 Mechelen 3.0 1281 8.00 22.00 11.0 2
14
Laureys, Mats
  14 Laureys, Mats 1374 3.0
1 Z 0 5 Godde, Matthias 1996 4.5
2 W 0 13 Adriaensens, Robin 0 3.0
3 Z 1 12 Castelein, Mauro 630 3.5
4 W 1 16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
5 Z 0 11 Theys, Bart 1910 4.0
6 W 0 19 Thong, Wei Jeun 660 2.0
7 Z 1 18 Wijnants, Dries 0 2.5
+20 1999-••-•• M 1374 12750 Dworp 3.0 1215 8.00 20.50 10.0 3
15
Ongena, Gaetan
  15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
1 W 0 2 Pirard, Natan 2227 6.0
2 Z 1 18 Wijnants, Dries 0 2.5
3 Z 0 5 Godde, Matthias 1996 4.5
4 W 1 19 Thong, Wei Jeun 660 2.0
5 Z 1 13 Adriaensens, Robin 0 3.0
6 W 0 9 De Block, Fabio 1991 4.0
7 Z 0 11 Theys, Bart 1910 4.0
+20 1980-••-•• M 1532 48135 Jean Jaurès Gent 3.0 1536 6.00 24.50 13.0 3
16
Vanrossum, Matthias
  16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
1 W 0 7 De Bock, Thijs 2025 4.0
2 Z 1 19 Thong, Wei Jeun 660 2.0
3 W 0 9 De Block, Fabio 1991 4.0
4 Z 0 14 Laureys, Mats 1374 3.0
5 Z 1 20 Tebijev, Alan 0 2.0
6 W 1 13 Adriaensens, Robin 0 3.0
7 W 0 10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
-20 2004-••-•• M 1414 17614 Dworp 3.0 1342 5.50 20.50 11.0 3
17
Van Elsacker, Jasper
  17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
1 Z 0 3 Van Den Bosch, Arno 2034 4.5
2 W 1 21 Borgelioen, Elise 1356 2.0
3 Z 0 11 Theys, Bart 1910 4.0
4 W 1 20 Tebijev, Alan 0 2.0
5 Z 1 18 Wijnants, Dries 0 2.5
6 W 0 5 Godde, Matthias 1996 4.5
7 Z 0 6 Vanlommel, Maxim 1741 4.0
-20 2005-••-•• M 1494 23713 Leuven Centraal 3.0 1517 5.00 22.00 13.0 3
18
Wijnants, Dries
  18 Wijnants, Dries 0 2.5
1 Z ½ 12 Castelein, Mauro 630 3.5
2 W 0 15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
3 Z 1 21 Borgelioen, Elise 1356 2.0
4 Z 0 10 Geldhof, Alexander 1698 4.0
5 W 0 17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
6 - B1        
7 W 0 14 Laureys, Mats 1374 3.0
+20 1982-••-•• M 0 24704 Hasselt 2.5 1154 5.00 19.50 10.5 1
19
Thong, Wei Jeun
  19 Thong, Wei Jeun 660 2.0
1 Z 0 4 Lot, Diederik 1938 4.5
2 W 0 16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
3 - B1        
4 Z 0 15 Ongena, Gaetan 1532 3.0
5 W 0 21 Borgelioen, Elise 1356 2.0
6 Z 1 14 Laureys, Mats 1374 3.0
7 W 0 20 Tebijev, Alan 0 2.0
-20 2004-••-•• M 660 24343 Blankenberge 2.0 654 5.00 18.50 7.0 1
20
Tebijev, Alan
  20 Tebijev, Alan 0 2.0
1 Z 0 11 Theys, Bart 1910 4.0
2 - B1        
3 W 0 8 Cuvelier, Annelies 1910 4.0
4 Z 0 17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
5 W 0 16 Vanrossum, Matthias 1414 3.0
6 W 0 12 Castelein, Mauro 630 3.5
7 Z 1 19 Thong, Wei Jeun 660 2.0
-20 2004-••-•• M 0 24921 2.0 1063 4.00 20.50 7.0 1
21
Borgelioen, Elise
  21 Borgelioen, Elise 1356 2.0
1 W 0 9 De Block, Fabio 1991 4.0
2 Z 0 17 Van Elsacker, Jasper 1494 3.0
3 W 0 18 Wijnants, Dries 0 2.5
4 - B1        
5 Z 1 19 Thong, Wei Jeun 660 2.0
6 Z 0 7 De Bock, Thijs 2025 4.0
7 W 0 12 Castelein, Mauro 630 3.5
-20 2004-••-•• F 1356 15345 Geel 2.0 1039 3.00 19.00 7.0 1
22 A
Verheyen, Olivier
  22 Verheyen, Olivier 2135 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
+20 2001-••-•• M 2135 10978 Dolle Toren Leuven 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0
23 A
Bolle, Maurice
  23 Bolle, Maurice 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
-20 2005-••-•• M 0 23209 Oudenaarde 0.0 0 0.00 17.50 0.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (17/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 0.0 (2254) 1-0 Geldhof, Alexander 0.0 (1698)
2 Ongena, Gaetan 0.0 (1532) 0-1 Pirard, Natan 0.0 (2227)
3 Van Den Bosch, Arno 0.0 (2034) 1-0 Van Elsacker, Jasper 0.0 (1494)
4 Vanrossum, Matthias 0.0 (1414) 0-1 De Bock, Thijs 0.0 (2025)
5 Godde, Matthias 0.0 (1996) 1-0 Laureys, Mats 0.0 (1374)
6 Borgelioen, Elise 0.0 (1356) 0-1 De Block, Fabio 0.0 (1991)
7 Lot, Diederik 0.0 (1938) 1-0 Thong, Wei Jeun 0.0 (660)
8 Castelein, Mauro 0.0 (630) ½-½ Wijnants, Dries 0.0 (0)
9 Theys, Bart 0.0 (1910) 1-0 Tebijev, Alan 0.0 (0)
10 Adriaensens, Robin 0.0 (0) 0-1 Vanlommel, Maxim 0.0 (1741)
  Cuvelier, Annelies 0.0 (1910) 1 Bye  
  Bolle, Maurice 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Verheyen, Olivier 0.0 (2135) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (17/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 De Block, Fabio 1.0 (1991) 0-1 Dauw, Sterre 1.0 (2254)
2 Pirard, Natan 1.0 (2227) 1-0 Lot, Diederik 1.0 (1938)
3 Cuvelier, Annelies 1.0 (1910) 0-1 Van Den Bosch, Arno 1.0 (2034)
4 De Bock, Thijs 1.0 (2025) 1-0 Theys, Bart 1.0 (1910)
5 Vanlommel, Maxim 1.0 (1741) 1-0 Godde, Matthias 1.0 (1996)
6 Geldhof, Alexander 0.0 (1698) 1-0 Castelein, Mauro 0.5 (630)
7 Wijnants, Dries 0.5 (0) 0-1 Ongena, Gaetan 0.0 (1532)
8 Van Elsacker, Jasper 0.0 (1494) 1-0 Borgelioen, Elise 0.0 (1356)
9 Thong, Wei Jeun 0.0 (660) 0-1 Vanrossum, Matthias 0.0 (1414)
10 Laureys, Mats 0.0 (1374) 0-1 Adriaensens, Robin 0.0 (0)
  Tebijev, Alan 0.0 (0) 1 Bye  
  Bolle, Maurice 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Verheyen, Olivier 0.0 (2135) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (17/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 2.0 (2254) ½-½ De Bock, Thijs 2.0 (2025)
2 Van Den Bosch, Arno 2.0 (2034) 0-1 Pirard, Natan 2.0 (2227)
3 Lot, Diederik 1.0 (1938) 1-0 Vanlommel, Maxim 2.0 (1741)
4 Godde, Matthias 1.0 (1996) 1-0 Ongena, Gaetan 1.0 (1532)
5 Vanrossum, Matthias 1.0 (1414) 0-1 De Block, Fabio 1.0 (1991)
6 Tebijev, Alan 1.0 (0) 0-1 Cuvelier, Annelies 1.0 (1910)
7 Theys, Bart 1.0 (1910) 1-0 Van Elsacker, Jasper 1.0 (1494)
8 Adriaensens, Robin 1.0 (0) 0-1 Geldhof, Alexander 1.0 (1698)
9 Castelein, Mauro 0.5 (630) 0-1 Laureys, Mats 0.0 (1374)
10 Borgelioen, Elise 0.0 (1356) 0-1 Wijnants, Dries 0.5 (0)
  Thong, Wei Jeun 0.0 (660) 1 Bye  
  Bolle, Maurice 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Verheyen, Olivier 0.0 (2135) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (17/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Pirard, Natan 3.0 (2227) 0-1 Dauw, Sterre 2.5 (2254)
2 De Bock, Thijs 2.5 (2025) 0-1 Van Den Bosch, Arno 2.0 (2034)
3 Cuvelier, Annelies 2.0 (1910) 1-0 Godde, Matthias 2.0 (1996)
4 De Block, Fabio 2.0 (1991) ½-½ Lot, Diederik 2.0 (1938)
5 Vanlommel, Maxim 2.0 (1741) 1-0 Theys, Bart 2.0 (1910)
6 Geldhof, Alexander 2.0 (1698) 1-0 Wijnants, Dries 1.5 (0)
7 Ongena, Gaetan 1.0 (1532) 1-0 Thong, Wei Jeun 1.0 (660)
8 Van Elsacker, Jasper 1.0 (1494) 1-0 Tebijev, Alan 1.0 (0)
9 Laureys, Mats 1.0 (1374) 1-0 Vanrossum, Matthias 1.0 (1414)
10 Castelein, Mauro 0.5 (630) 0-1 Adriaensens, Robin 1.0 (0)
  Borgelioen, Elise 0.0 (1356) 1 Bye  
  Bolle, Maurice 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Verheyen, Olivier 0.0 (2135) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (17/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 3.5 (2254) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.0 (1910)
2 Vanlommel, Maxim 3.0 (1741) 0-1 Pirard, Natan 3.0 (2227)
3 Van Den Bosch, Arno 3.0 (2034) 1-0 Geldhof, Alexander 3.0 (1698)
4 Lot, Diederik 2.5 (1938) 1-0 De Bock, Thijs 2.5 (2025)
5 Godde, Matthias 2.0 (1996) 1-0 De Block, Fabio 2.5 (1991)
6 Theys, Bart 2.0 (1910) 1-0 Laureys, Mats 2.0 (1374)
7 Adriaensens, Robin 2.0 (0) 0-1 Ongena, Gaetan 2.0 (1532)
8 Wijnants, Dries 1.5 (0) 0-1 Van Elsacker, Jasper 2.0 (1494)
9 Tebijev, Alan 1.0 (0) 0-1 Vanrossum, Matthias 1.0 (1414)
10 Thong, Wei Jeun 1.0 (660) 0-1 Borgelioen, Elise 1.0 (1356)
  Castelein, Mauro 0.5 (630) 1 Bye  
  Bolle, Maurice 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Verheyen, Olivier 0.0 (2135) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (17/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Den Bosch, Arno 4.0 (2034) 0-1 Dauw, Sterre 4.5 (2254)
2 Pirard, Natan 4.0 (2227) 1-0 Theys, Bart 3.0 (1910)
3 Geldhof, Alexander 3.0 (1698) 0-1 Lot, Diederik 3.5 (1938)
4 Van Elsacker, Jasper 3.0 (1494) 0-1 Godde, Matthias 3.0 (1996)
5 Cuvelier, Annelies 3.0 (1910) 1-0 Vanlommel, Maxim 3.0 (1741)
6 Ongena, Gaetan 3.0 (1532) 0-1 De Block, Fabio 2.5 (1991)
7 De Bock, Thijs 2.5 (2025) 1-0 Borgelioen, Elise 2.0 (1356)
8 Vanrossum, Matthias 2.0 (1414) 1-0 Adriaensens, Robin 2.0 (0)
9 Laureys, Mats 2.0 (1374) 0-1 Thong, Wei Jeun 1.0 (660)
10 Tebijev, Alan 1.0 (0) 0-1 Castelein, Mauro 1.5 (630)
  Wijnants, Dries 1.5 (0) 1 Bye  
  Bolle, Maurice 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Verheyen, Olivier 0.0 (2135) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (17/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dauw, Sterre 5.5 (2254) 1-0 Lot, Diederik 4.5 (1938)
2 Pirard, Natan 5.0 (2227) 1-0 Cuvelier, Annelies 4.0 (1910)
3 Godde, Matthias 4.0 (1996) ½-½ Van Den Bosch, Arno 4.0 (2034)
4 De Block, Fabio 3.5 (1991) ½-½ De Bock, Thijs 3.5 (2025)
5 Theys, Bart 3.0 (1910) 1-0 Ongena, Gaetan 3.0 (1532)
6 Vanlommel, Maxim 3.0 (1741) 1-0 Van Elsacker, Jasper 3.0 (1494)
7 Vanrossum, Matthias 3.0 (1414) 0-1 Geldhof, Alexander 3.0 (1698)
8 Borgelioen, Elise 2.0 (1356) 0-1 Castelein, Mauro 2.5 (630)
9 Wijnants, Dries 2.5 (0) 0-1 Laureys, Mats 2.0 (1374)
10 Thong, Wei Jeun 2.0 (660) 0-1 Tebijev, Alan 1.0 (0)
  Adriaensens, Robin 2.0 (0) 1 Bye  
  Bolle, Maurice 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Verheyen, Olivier 0.0 (2135) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

FM Dauw, Sterre (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2254
FIDE-ID248886
F-Elo2097
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Geldhof, Alexander BEL 1698 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Block, Fabio BEL 1991 4.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 1      De Bock, Thijs BEL 2025 4.0 W - ½ 2.5 0.79 -0.29
4 1      Pirard, Natan BEL 2227 6.0 Z - 1 3.5 0.54 +0.46
5 1      Cuvelier, Annelies BEL 1910 4.0 W 1 4.5 0.88 +0.12
6 1      Van Den Bosch, Arno BEL 2034 4.5 Z 1 5.5 0.78 +0.22
7 1      Lot, Diederik BEL 1938 4.5 W 1 6.5 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1974 31.0 Totaal 6.5 5.60 +0.90
Begin van de pagina

Pirard, Natan (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10942
N-Elo2227
FIDE-ID235725
F-Elo2286
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Ongena, Gaetan BEL 1532 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Lot, Diederik BEL 1938 4.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 2      Van Den Bosch, Arno BEL 2034 4.5 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
4 1 FM Dauw, Sterre BEL 2254 6.5 W - 0 3.0 0.46 -0.46
5 2      Vanlommel, Maxim BEL 1741 4.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Theys, Bart BEL 1910 4.0 W - 1 5.0 0.87 +0.13
7 2      Cuvelier, Annelies BEL 1910 4.0 W 1 6.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 30.5 Totaal 6.0 5.63 +0.37
Begin van de pagina

Van Den Bosch, Arno (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10546
N-Elo2034
FIDE-ID231835
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Elsacker, Jasper BEL 1494 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cuvelier, Annelies BEL 1910 4.0 Z - 1 2.0 0.67 +0.33
3 2      Pirard, Natan BEL 2227 6.0 W - 0 2.0 0.25 -0.25
4 2      De Bock, Thijs BEL 2025 4.0 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
5 3      Geldhof, Alexander BEL 1698 4.0 W 1 4.0 0.88 +0.12
6 1 FM Dauw, Sterre BEL 2254 6.5 W - 0 4.0 0.22 -0.22
7 3      Godde, Matthias BEL 1996 4.5 Z ½ 4.5 0.55 -0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1943 32.0 Totaal 4.5 4.00 +0.50
Begin van de pagina

Lot, Diederik (Rank: 8)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.9954
N-Elo1938
FIDE-ID231223
F-Elo1908
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Thong, Wei Jeun BEL 660 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Pirard, Natan BEL 2227 6.0 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 3      Vanlommel, Maxim BEL 1741 4.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
4 4      De Block, Fabio BEL 1991 4.0 Z ½ 2.5 0.43 +0.07
5 4      De Bock, Thijs BEL 2025 4.0 W - 1 3.5 0.38 +0.62
6 3      Geldhof, Alexander BEL 1698 4.0 Z - 1 4.5 0.80 +0.20
7 1 FM Dauw, Sterre BEL 2254 6.5 Z 0 4.5 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1799 30.5 Totaal 4.5 3.57 +0.93
Begin van de pagina

Godde, Matthias (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo1996
FIDE-ID243426
F-Elo1961
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Laureys, Mats BEL 1374 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanlommel, Maxim BEL 1741 4.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
3 4      Ongena, Gaetan BEL 1532 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Cuvelier, Annelies BEL 1910 4.0 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
5 5      De Block, Fabio BEL 1991 4.0 W - 1 3.0 0.51 +0.49
6 4      Van Elsacker, Jasper BEL 1494 3.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Van Den Bosch, Arno BEL 2034 4.5 W - ½ 4.5 0.45 +0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1725 25.5 Totaal 4.5 5.15 -0.65
Begin van de pagina

Vanlommel, Maxim (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.11373
N-Elo1741
FIDE-ID236292
F-Elo1666
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Godde, Matthias BEL 1996 4.5 W - 1 2.0 0.19 +0.81
3 3      Lot, Diederik BEL 1938 4.5 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
4 5      Theys, Bart BEL 1910 4.0 W 1 3.0 0.28 +0.72
5 2      Pirard, Natan BEL 2227 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 5      Cuvelier, Annelies BEL 1910 4.0 Z - 0 3.0 0.28 -0.28
7 6      Van Elsacker, Jasper BEL 1494 3.0 W - 1 4.0 0.81 +0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1912 29.0 Totaal 4.0 2.81 +1.19
Begin van de pagina

De Bock, Thijs (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.12997
N-Elo2025
FIDE-ID237809
F-Elo1936
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vanrossum, Matthias BEL 1414 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Theys, Bart BEL 1910 4.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
3 1 FM Dauw, Sterre BEL 2254 6.5 Z - ½ 2.5 0.21 +0.29
4 2      Van Den Bosch, Arno BEL 2034 4.5 W - 0 2.5 0.49 -0.49
5 4      Lot, Diederik BEL 1938 4.5 Z 0 2.5 0.62 -0.62
6 7      Borgelioen, Elise BEL 1356 2.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
7 4      De Block, Fabio BEL 1991 4.0 Z ½ 4.0 0.55 -0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1842 28.5 Totaal 4.0 4.37 -0.37
Begin van de pagina

Cuvelier, Annelies (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1910
FIDE-ID213950
F-Elo1760
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 3      Van Den Bosch, Arno BEL 2034 4.5 W 0 1.0 0.33 -0.33
3 6      Tebijev, Alan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Godde, Matthias BEL 1996 4.5 W - 1 3.0 0.38 +0.62
5 1 FM Dauw, Sterre BEL 2254 6.5 Z - 0 3.0 0.12 -0.12
6 5      Vanlommel, Maxim BEL 1741 4.0 W 1 4.0 0.72 +0.28
7 2      Pirard, Natan BEL 2227 6.0 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2050 27.5 Totaal 4.0 2.60 +0.40
Begin van de pagina

De Block, Fabio (Rank: 7)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.11034
N-Elo1991
FIDE-ID226181
F-Elo1950
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Borgelioen, Elise BEL 1356 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Dauw, Sterre BEL 2254 6.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 5      Vanrossum, Matthias BEL 1414 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Lot, Diederik BEL 1938 4.5 W - ½ 2.5 0.57 -0.07
5 5      Godde, Matthias BEL 1996 4.5 Z - 0 2.5 0.49 -0.49
6 6      Ongena, Gaetan BEL 1532 3.0 Z 1 3.5 0.92 +0.08
7 4      De Bock, Thijs BEL 2025 4.0 W ½ 4.0 0.45 +0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1787 27.5 Totaal 4.0 4.45 -0.45
Begin van de pagina

Geldhof, Alexander (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.39161
N-Elo1698
FIDE-ID216496
F-Elo1802
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Dauw, Sterre BEL 2254 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Castelein, Mauro BEL 630 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Wijnants, Dries BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Van Den Bosch, Arno BEL 2034 4.5 Z 0 3.0 0.12 -0.12
6 3      Lot, Diederik BEL 1938 4.5 W - 0 3.0 0.20 -0.20
7 7      Vanrossum, Matthias BEL 1414 3.0 Z 1 4.0 0.84 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1654 27.5 Totaal 4.0 4.00 +0.00
Begin van de pagina

Theys, Bart (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.32298
N-Elo1910
FIDE-ID224740
F-Elo1904
Landbel  (bel)
Club(235) Zichemse Schaakclub
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Tebijev, Alan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Bock, Thijs BEL 2025 4.0 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
3 7      Van Elsacker, Jasper BEL 1494 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Vanlommel, Maxim BEL 1741 4.0 Z - 0 2.0 0.72 -0.72
5 6      Laureys, Mats BEL 1374 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 2      Pirard, Natan BEL 2227 6.0 Z - 0 3.0 0.13 -0.13
7 5      Ongena, Gaetan BEL 1532 3.0 W 1 4.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1732 25.0 Totaal 4.0 4.86 -0.86
Begin van de pagina

Castelein, Mauro (Rank: 19)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.24340
N-Elo630
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Wijnants, Dries BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 6      Geldhof, Alexander BEL 1698 4.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 9      Laureys, Mats BEL 1374 3.0 W 0 0.5 0.08 -0.08
4 10      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W 0 0.5 0.92 -0.92
5        Bye           1 1.5    
6 10      Tebijev, Alan BEL 0 2.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
7 8      Borgelioen, Elise BEL 1356 2.0 Z 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1476 16.5 Totaal 3.5 3.00 -0.50
Begin van de pagina

Adriaensens, Robin (Rank: 21)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.13159
N-Elo0
FIDE-ID261386
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vanlommel, Maxim BEL 1741 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Laureys, Mats BEL 1374 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 8      Geldhof, Alexander BEL 1698 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Castelein, Mauro BEL 630 3.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 7      Ongena, Gaetan BEL 1532 3.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
6 8      Vanrossum, Matthias BEL 1414 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1398 20.5 Totaal 3.0 0.48 +1.52
Begin van de pagina

Laureys, Mats (Rank: 16)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.12750
N-Elo1374
FIDE-ID256315
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Godde, Matthias BEL 1996 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 9      Castelein, Mauro BEL 630 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Vanrossum, Matthias BEL 1414 3.0 W 1 2.0 0.44 +0.56
5 6      Theys, Bart BEL 1910 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Thong, Wei Jeun BEL 660 2.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 9      Wijnants, Dries BEL 0 2.5 Z 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1322 22.5 Totaal 3.0 4.28 -1.28
Begin van de pagina

Ongena, Gaetan (Rank: 13)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.48135
N-Elo1532
Landbel  (bel)
Club(402) Jean Jaurès Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Pirard, Natan BEL 2227 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Wijnants, Dries BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Godde, Matthias BEL 1996 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Thong, Wei Jeun BEL 660 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      De Block, Fabio BEL 1991 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 5      Theys, Bart BEL 1910 4.0 Z 0 3.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1756 26.0 Totaal 3.0 3.09 -0.09
Begin van de pagina

Vanrossum, Matthias (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17614
N-Elo1414
FIDE-ID256366
F-Elo1664
Landbel  (bel)
Club(228) Dworp
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      De Bock, Thijs BEL 2025 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Thong, Wei Jeun BEL 660 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      De Block, Fabio BEL 1991 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Laureys, Mats BEL 1374 3.0 Z - 0 1.0 0.56 -0.56
5 9      Tebijev, Alan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 8      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Geldhof, Alexander BEL 1698 4.0 W - 0 3.0 0.16 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1549 22.0 Totaal 3.0 3.64 -0.64
Begin van de pagina

Van Elsacker, Jasper (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.23713
N-Elo1494
FIDE-ID272752
F-Elo1542
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Den Bosch, Arno BEL 2034 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Borgelioen, Elise BEL 1356 2.0 W - 1 1.0 0.69 +0.31
3 7      Theys, Bart BEL 1910 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Tebijev, Alan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Wijnants, Dries BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Godde, Matthias BEL 1996 4.5 W 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Vanlommel, Maxim BEL 1741 4.0 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1807 23.5 Totaal 3.0 2.96 +0.04
Begin van de pagina

Wijnants, Dries (Rank: 23)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.24704
N-Elo0
FIDE-ID277347
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(701) Hasselt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Castelein, Mauro BEL 630 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 7      Ongena, Gaetan BEL 1532 3.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 10      Borgelioen, Elise BEL 1356 2.0 Z 1 1.5 0.08 +0.92
4 6      Geldhof, Alexander BEL 1698 4.0 Z 0 1.5 0.08 -0.08
5 8      Van Elsacker, Jasper BEL 1494 3.0 W 0 1.5 0.08 -0.08
6        Bye           1 2.5    
7 9      Laureys, Mats BEL 1374 3.0 W 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1347 18.5 Totaal 2.5 0.48 +1.02
Begin van de pagina

Thong, Wei Jeun (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.24343
N-Elo660
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Lot, Diederik BEL 1938 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Vanrossum, Matthias BEL 1414 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 7      Ongena, Gaetan BEL 1532 3.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Borgelioen, Elise BEL 1356 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 9      Laureys, Mats BEL 1374 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
7 10      Tebijev, Alan BEL 0 2.0 W 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1522 17.5 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina

Tebijev, Alan (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.24921
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Theys, Bart BEL 1910 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 6      Cuvelier, Annelies BEL 1910 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Van Elsacker, Jasper BEL 1494 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Vanrossum, Matthias BEL 1414 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 10      Castelein, Mauro BEL 630 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
7 10      Thong, Wei Jeun BEL 660 2.0 Z 1 2.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1336 19.5 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina

Borgelioen, Elise (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.15345
N-Elo1356
FIDE-ID252158
F-Elo1375
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      De Block, Fabio BEL 1991 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Van Elsacker, Jasper BEL 1494 3.0 Z - 0 0.0 0.31 -0.31
3 10      Wijnants, Dries BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4        Bye           1 1.0    
5 10      Thong, Wei Jeun BEL 660 2.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
6 7      De Bock, Thijs BEL 2025 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 8      Castelein, Mauro BEL 630 3.5 W 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 19.0 Totaal 2.0 3.23 -2.23
Begin van de pagina

Verheyen, Olivier (Rank: 3)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.10978
N-Elo2135
FIDE-ID236055
F-Elo2114
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Bolle, Maurice (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.23209
N-Elo0
FIDE-ID273236
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(460) Oudenaarde
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 FM Dauw, Sterre 1 2254 2419 6.5 10 W 1 9 Z 1 7 W ½ 2 Z 1 8 W 1 3 Z 1 4 W 1 28.50 30.50 25.5 6
2 Pirard, Natan 2 2227 2266 6.0 15 Z 1 4 W 1 3 Z 1 1 W 0 6 Z 1 11 W 1 8 W 1 23.50 30.00 24.0 6
3 Van Den Bosch, Arno 4 2034 2073 4.5 17 W 1 8 Z 1 2 W 0 7 Z 1 10 W 1 1 W 0 5 Z ½ 16.75 31.50 20.5 4
4 Lot, Diederik 8 1938 2035 4.5 19 W 1 2 Z 0 6 W 1 9 Z ½ 7 W 1 10 Z 1 1 Z 0 15.50 30.00 19.0 4
5 Godde, Matthias 6 1996 1891 4.5 14 W 1 6 Z 0 15 W 1 8 Z 0 9 W 1 17 Z 1 3 W ½ 15.25 25.00 17.5 4
6 Vanlommel, Maxim 11 1741 1869 4.0 13 Z 1 5 W 1 4 Z 0 11 W 1 2 W 0 8 Z 0 17 W 1 14.00 28.00 18.0 4
7 De Bock, Thijs 5 2025 1961 4.0 16 Z 1 11 W 1 1 Z ½ 3 W 0 4 Z 0 21 W 1 9 Z ½ 13.75 28.00 18.0 3
8 Cuvelier, Annelies 9 1910 1960 4.0 B1 3 W 0 20 Z 1 5 W 1 1 Z 0 6 W 1 2 Z 0 13.00 30.00 18.0 3
9 De Block, Fabio 7 1991 1905 4.0 21 Z 1 1 W 0 16 Z 1 4 W ½ 5 Z 0 15 Z 1 7 W ½ 11.75 27.00 16.5 3
10 Geldhof, Alexander 12 1698 1675 4.0 1 Z 0 12 W 1 13 Z 1 18 W 1 3 Z 0 4 W 0 16 Z 1 10.50 26.00 16.0 4
11 Theys, Bart 10 1910 1772 4.0 20 W 1 7 Z 0 17 W 1 6 Z 0 14 W 1 2 Z 0 15 W 1 10.50 24.50 16.0 4
12 Castelein, Mauro 19 630 573 3.5 18 W ½ 10 Z 0 14 W 0 13 W 0 B1 20 Z 1 21 Z 1 5.50 16.00 9.5 2
13 Adriaensens, Robin 21 0 1281 3.0 6 W 0 14 Z 1 10 W 0 12 Z 1 15 W 0 16 Z 0 B1 8.00 22.00 11.0 2
14 Laureys, Mats 16 1374 1215 3.0 5 Z 0 13 W 0 12 Z 1 16 W 1 11 Z 0 19 W 0 18 Z 1 8.00 20.50 10.0 3
15 Ongena, Gaetan 13 1532 1536 3.0 2 W 0 18 Z 1 5 Z 0 19 W 1 13 Z 1 9 W 0 11 Z 0 6.00 24.50 13.0 3
16 Vanrossum, Matthias 15 1414 1342 3.0 7 W 0 19 Z 1 9 W 0 14 Z 0 20 Z 1 13 W 1 10 W 0 5.50 20.50 11.0 3
17 Van Elsacker, Jasper 14 1494 1517 3.0 3 Z 0 21 W 1 11 Z 0 20 W 1 18 Z 1 5 W 0 6 Z 0 5.00 22.00 13.0 3
18 Wijnants, Dries 23 0 1154 2.5 12 Z ½ 15 W 0 21 Z 1 10 Z 0 17 W 0 B1 14 W 0 5.00 19.50 10.5 1
19 Thong, Wei Jeun 18 660 654 2.0 4 Z 0 16 W 0 B1 15 Z 0 21 W 0 14 Z 1 20 W 0 5.00 18.50 7.0 1
20 Tebijev, Alan 20 0 1063 2.0 11 Z 0 B1 8 W 0 17 Z 0 16 W 0 12 W 0 19 Z 1 4.00 20.50 7.0 1
21 Borgelioen, Elise 17 1356 1039 2.0 9 W 0 17 Z 0 18 W 0 B1 19 Z 1 7 Z 0 12 W 0 3.00 19.00 7.0 1
22 Verheyen, Olivier 3 2135 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0
23 Bolle, Maurice 22 0 0 0.0 A A A A A A A 0.00 17.50 0.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.48 2022/09/12 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/09/17 21:34