SwarLogo Vlaams Jeugdkampioenschap 2022 -10 SwarLogo
199
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut KEUSTERMANS
Toernooi: Zwitsers Standard (7 Rondes)
Speeltempo: andere Speeltempo: 30'
Datums: van 10/09/2022 tot 10/09/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed NrClub Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1
Stroobant, Arne
  1 Stroobant, Arne 1492 6.0
1 Z 0 11 Algera, Rune 0 4.0
2 W 1 21 Coolen, Victor 0 2.0
3 Z 1 13 Declerck, Darrin 0 3.0
4 W 1 9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
5 Z 1 4 Li, Hansi 0 5.0
6 W 1 7 Seyns, Odilon 0 4.0
7 Z 1 2 Gilson, Pacome 1170 5.0
-10 M bel 1492 176 Westerlo 6.0 1412 25.00 27.00 23.00 21.0 -
2
Gilson, Pacome
  2 Gilson, Pacome 1170 5.0
1 W 1 13 Declerck, Darrin 0 3.0
2 Z 0 7 Seyns, Odilon 0 4.0
3 W 1 6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
4 Z 1 12 Claes, Ben 0 4.0
5 W 1 9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
6 Z 1 3 Peeters, Paul 1150 5.0
7 W 0 1 Stroobant, Arne 1492 6.0
-10 M bel 1170 240 SCRR (Brussel) 5.0 1093 28.00 31.00 21.00 21.0 -
3
Peeters, Paul
  3 Peeters, Paul 1150 5.0
1 W 1 22 Fornaciari, Victor 0 2.0
2 Z 1 6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
3 W 1 7 Seyns, Odilon 0 4.0
4 W 1 8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
5 Z 1 5 Surkol, Hector 1401 5.0
6 W 0 2 Gilson, Pacome 1170 5.0
7 W 0 4 Li, Hansi 0 5.0
-10 M bel 1150 436 LSV-Chesspirant 5.0 1127 28.00 30.00 20.00 25.0 -
4
Li, Hansi
  4 Li, Hansi 0 5.0
1 W 1 15 Heyndels, Tuur 0 3.0
2 W 1 5 Surkol, Hector 1401 5.0
3 Z 0 8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
4 Z 1 10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
5 W 0 1 Stroobant, Arne 1492 6.0
6 W 1 19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
7 Z 1 3 Peeters, Paul 1150 5.0
-10 M bel 0 231 Dolle Toren Leuven 5.0 1076 27.00 29.50 19.50 20.0 -
5
Surkol, Hector
  5 Surkol, Hector 1401 5.0
1 W 1 14 Heynickx, Sander 0 3.0
2 Z 0 4 Li, Hansi 0 5.0
3 W 1 20 Stuyven, Wout 0 2.5
4 Z 1 11 Algera, Rune 0 4.0
5 W 0 3 Peeters, Paul 1150 5.0
6 Z 1 9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
7 W 1 8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
-10 M bel 1401 176 Westerlo 5.0 1211 25.00 27.50 17.50 19.0 -
6
Toroptsev, Kristian
  6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
1 W 1 16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
2 W 0 3 Peeters, Paul 1150 5.0
3 Z 0 2 Gilson, Pacome 1170 5.0
4 Z 1 22 Fornaciari, Victor 0 2.0
5 W 1 14 Heynickx, Sander 0 3.0
6 W 1 10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
7 Z 1 7 Seyns, Odilon 0 4.0
-10 M bel 0 121 Turnhout 5.0 665 24.00 26.00 16.00 17.0 -
7
Seyns, Odilon
  7 Seyns, Odilon 0 4.0
1 W 1 17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
2 W 1 2 Gilson, Pacome 1170 5.0
3 Z 0 3 Peeters, Paul 1150 5.0
4 Z 1 16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
5 W 1 8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
6 Z 0 1 Stroobant, Arne 1492 6.0
7 W 0 6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
-10 M bel 0 121 Turnhout 4.0 920 28.00 31.00 15.00 20.0 -
8
Lukin, Yesenia
  8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
1 Z 1 19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
2 W 1 12 Claes, Ben 0 4.0
3 W 1 4 Li, Hansi 0 5.0
4 Z 0 3 Peeters, Paul 1150 5.0
5 Z 0 7 Seyns, Odilon 0 4.0
6 W 1 11 Algera, Rune 0 4.0
7 Z 0 5 Surkol, Hector 1401 5.0
-10 F bel 1157 121 Turnhout 4.0 955 27.00 29.50 15.50 20.0 -
9
Tumenjargal, Suldee
  9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
1 W 1 20 Stuyven, Wout 0 2.5
2 Z 1 23 Oualmakran, Manel 0 1.0
3 W 1 10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
4 Z 0 1 Stroobant, Arne 1492 6.0
5 Z 0 2 Gilson, Pacome 1170 5.0
6 W 0 5 Surkol, Hector 1401 5.0
7 Z 1 15 Heyndels, Tuur 0 3.0
-10 M bel 0 318 Blankenberge 4.0 798 25.50 26.50 10.50 19.0 -
10
Wu, Zhengwang
  10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
1 Z 1 21 Coolen, Victor 0 2.0
2 W 1 11 Algera, Rune 0 4.0
3 Z 0 9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
4 W 0 4 Li, Hansi 0 5.0
5 W 1 12 Claes, Ben 0 4.0
6 Z 0 6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
7 Z 1 13 Declerck, Darrin 0 3.0
-10 M bel 1173 231 Dolle Toren Leuven 4.0 823 25.00 27.00 13.00 17.0 -
11
Algera, Rune
  11 Algera, Rune 0 4.0
1 W 1 1 Stroobant, Arne 1492 6.0
2 Z 0 10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
3 W 1 23 Oualmakran, Manel 0 1.0
4 W 0 5 Surkol, Hector 1401 5.0
5 Z 1 15 Heyndels, Tuur 0 3.0
6 Z 0 8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
7 W 1 14 Heynickx, Sander 0 3.0
-10 M bel 0 726 Neerpelt 4.0 796 25.00 26.00 13.00 16.0 -
12
Claes, Ben
  12 Claes, Ben 0 4.0
1 W 1 24 Floryn, Juliette 0 1.0
2 Z 0 8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
3 W 1 14 Heynickx, Sander 0 3.0
4 W 0 2 Gilson, Pacome 1170 5.0
5 Z 0 10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
6 Z 1 17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
7 W 1 19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
-10 M bel 0 114 Mechelen 4.0 710 21.50 22.50 9.50 15.0 -
13
Declerck, Darrin
  13 Declerck, Darrin 0 3.0
1 Z 0 2 Gilson, Pacome 1170 5.0
2 Z 1 17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
3 W 0 1 Stroobant, Arne 1492 6.0
4 W 0 15 Heyndels, Tuur 0 3.0
5 Z 1 24 Floryn, Juliette 0 1.0
6 Z 1 16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
7 W 0 10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
-10 M bel 0 432 Wetteren 3.0 658 24.00 25.00 7.00 11.0 -
14
Heynickx, Sander
  14 Heynickx, Sander 0 3.0
1 Z 0 5 Surkol, Hector 1401 5.0
2 W 1 15 Heyndels, Tuur 0 3.0
3 Z 0 12 Claes, Ben 0 4.0
4 W 1 19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
5 Z 0 6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
6 W 1 21 Coolen, Victor 0 2.0
7 Z 0 11 Algera, Rune 0 4.0
-10 M bel 0 726 Neerpelt 3.0 150 23.50 25.50 7.50 12.0 -
15
Heyndels, Tuur
  15 Heyndels, Tuur 0 3.0
1 Z 0 4 Li, Hansi 0 5.0
2 Z 0 14 Heynickx, Sander 0 3.0
3 W 1 18 Ivanov, Vihren 0 3.0
4 Z 1 13 Declerck, Darrin 0 3.0
5 W 0 11 Algera, Rune 0 4.0
6 Z 1 20 Stuyven, Wout 0 2.5
7 W 0 9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
-10 M bel 0 114 Mechelen 3.0 -50 22.00 24.50 8.50 11.0 -
16
Aishajiang, Erpan
  16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
1 Z 0 6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
2 W 1 22 Fornaciari, Victor 0 2.0
3 Z ½ 19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
4 W 0 7 Seyns, Odilon 0 4.0
5 Z ½ 21 Coolen, Victor 0 2.0
6 W 0 13 Declerck, Darrin 0 3.0
7 Z 1 23 Oualmakran, Manel 0 1.0
-10 M bel 0 230 Leuven Centraal 3.0 -50 18.50 19.50 5.25 11.0 -
17
Vandevelde, Aron
  17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
1 Z 0 7 Seyns, Odilon 0 4.0
2 W 0 13 Declerck, Darrin 0 3.0
3 Z 0 21 Coolen, Victor 0 2.0
4 Z 1 23 Oualmakran, Manel 0 1.0
5 W 1 18 Ivanov, Vihren 0 3.0
6 W 0 12 Claes, Ben 0 4.0
7 Z 1 22 Fornaciari, Victor 0 2.0
-10 M bel 1122 231 Dolle Toren Leuven 3.0 672 18.00 19.00 6.00 8.0 -
18
Ivanov, Vihren
  18 Ivanov, Vihren 0 3.0
1 W 0 23 Oualmakran, Manel 0 1.0
2 Z 0 20 Stuyven, Wout 0 2.5
3 Z 0 15 Heyndels, Tuur 0 3.0
4 W 1 24 Floryn, Juliette 0 1.0
5 Z 0 17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
6 W 1 22 Fornaciari, Victor 0 2.0
7 Z 1 21 Coolen, Victor 0 2.0
-10 M bel 0 230 Leuven Centraal 3.0 110 13.50 14.50 5.00 7.0 -
19
Uyttendaele, Samuel
  19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
1 W 0 8 Lukin, Yesenia 1157 4.0
2 Z 1 24 Floryn, Juliette 0 1.0
3 W ½ 16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
4 Z 0 14 Heynickx, Sander 0 3.0
5 W 1 20 Stuyven, Wout 0 2.5
6 Z 0 4 Li, Hansi 0 5.0
7 Z 0 12 Claes, Ben 0 4.0
-10 M bel 0 418 Geraardsbergen 2.5 63 21.50 22.50 5.00 11.5 1.0
20
Stuyven, Wout
  20 Stuyven, Wout 0 2.5
1 Z 0 9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
2 W 1 18 Ivanov, Vihren 0 3.0
3 Z 0 5 Surkol, Hector 1401 5.0
4 W ½ 21 Coolen, Victor 0 2.0
5 Z 0 19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
6 W 0 15 Heyndels, Tuur 0 3.0
7 W 1 24 Floryn, Juliette 0 1.0
-10 M bel 0 121 Turnhout 2.5 98 19.50 20.50 5.00 9.0 0.0
21
Coolen, Victor
  21 Coolen, Victor 0 2.0
1 W 0 10 Wu, Zhengwang 1173 4.0
2 Z 0 1 Stroobant, Arne 1492 6.0
3 W 1 17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
4 Z ½ 20 Stuyven, Wout 0 2.5
5 W ½ 16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
6 Z 0 14 Heynickx, Sander 0 3.0
7 W 0 18 Ivanov, Vihren 0 3.0
-10 M bel 0 732 Houthalen-Oost 2.0 383 22.00 24.50 5.75 8.5 -
22
Fornaciari, Victor
  22 Fornaciari, Victor 0 2.0
1 Z 0 3 Peeters, Paul 1150 5.0
2 Z 0 16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
3 W 1 24 Floryn, Juliette 0 1.0
4 W 0 6 Toroptsev, Kristian 0 5.0
5 Z 1 23 Oualmakran, Manel 0 1.0
6 Z 0 18 Ivanov, Vihren 0 3.0
7 W 0 17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
-10 M bel 0 436 LSV-Chesspirant 2.0 167 20.00 21.00 2.00 8.0 -
23
Oualmakran, Manel
  23 Oualmakran, Manel 0 1.0
1 Z 1 18 Ivanov, Vihren 0 3.0
2 W 0 9 Tumenjargal, Suldee 0 4.0
3 Z 0 11 Algera, Rune 0 4.0
4 W 0 17 Vandevelde, Aron 1122 3.0
5 W 0 22 Fornaciari, Victor 0 2.0
6 Z 0 24 Floryn, Juliette 0 1.0
7 W 0 16 Aishajiang, Erpan 0 3.0
-10 F bel 0 114 Mechelen 1.0 -136 19.00 20.00 3.00 7.0 0.0
24
Floryn, Juliette
  24 Floryn, Juliette 0 1.0
1 Z 0 12 Claes, Ben 0 4.0
2 W 0 19 Uyttendaele, Samuel 0 2.5
3 Z 0 22 Fornaciari, Victor 0 2.0
4 Z 0 18 Ivanov, Vihren 0 3.0
5 W 0 13 Declerck, Darrin 0 3.0
6 W 1 23 Oualmakran, Manel 0 1.0
7 Z 0 20 Stuyven, Wout 0 2.5
-10 F bel 0 318 Blankenberge 1.0 -296 17.00 18.00 1.00 2.0 1.0
Begin van de pagina
Ronde 1 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Algera, Rune 0.0 1-0 Stroobant, Arne 0.0
2 Surkol, Hector 0.0 1-0 Heynickx, Sander 0.0
3 Coolen, Victor 0.0 0-1 Wu, Zhengwang 0.0
4 Gilson, Pacome 0.0 1-0 Declerck, Darrin 0.0
5 Uyttendaele, Samuel 0.0 0-1 Lukin, Yesenia 0.0
6 Peeters, Paul 0.0 1-0 Fornaciari, Victor 0.0
7 Seyns, Odilon 0.0 1-0 Vandevelde, Aron 0.0
8 Tumenjargal, Suldee 0.0 1-0 Stuyven, Wout 0.0
9 Claes, Ben 0.0 1-0 Floryn, Juliette 0.0
10 Li, Hansi 0.0 1-0 Heyndels, Tuur 0.0
11 Toroptsev, Kristian 0.0 1-0 Aishajiang, Erpan 0.0
12 Ivanov, Vihren 0.0 0-1 Oualmakran, Manel 0.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Li, Hansi 1.0 1-0 Surkol, Hector 1.0
2 Wu, Zhengwang 1.0 1-0 Algera, Rune 1.0
3 Seyns, Odilon 1.0 1-0 Gilson, Pacome 1.0
4 Lukin, Yesenia 1.0 1-0 Claes, Ben 1.0
5 Toroptsev, Kristian 1.0 0-1 Peeters, Paul 1.0
6 Oualmakran, Manel 1.0 0-1 Tumenjargal, Suldee 1.0
7 Stroobant, Arne 0.0 1-0 Coolen, Victor 0.0
8 Vandevelde, Aron 0.0 0-1 Declerck, Darrin 0.0
9 Floryn, Juliette 0.0 0-1 Uyttendaele, Samuel 0.0
10 Aishajiang, Erpan 0.0 1-0 Fornaciari, Victor 0.0
11 Stuyven, Wout 0.0 1-0 Ivanov, Vihren 0.0
12 Heynickx, Sander 0.0 1-0 Heyndels, Tuur 0.0
Begin van de pagina
Ronde 3 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Tumenjargal, Suldee 2.0 1-0 Wu, Zhengwang 2.0
2 Lukin, Yesenia 2.0 1-0 Li, Hansi 2.0
3 Peeters, Paul 2.0 1-0 Seyns, Odilon 2.0
4 Declerck, Darrin 1.0 0-1 Stroobant, Arne 1.0
5 Surkol, Hector 1.0 1-0 Stuyven, Wout 1.0
6 Gilson, Pacome 1.0 1-0 Toroptsev, Kristian 1.0
7 Uyttendaele, Samuel 1.0 ½-½ Aishajiang, Erpan 1.0
8 Algera, Rune 1.0 1-0 Oualmakran, Manel 1.0
9 Claes, Ben 1.0 1-0 Heynickx, Sander 1.0
10 Coolen, Victor 0.0 1-0 Vandevelde, Aron 0.0
11 Fornaciari, Victor 0.0 1-0 Floryn, Juliette 0.0
12 Heyndels, Tuur 0.0 1-0 Ivanov, Vihren 0.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters, Paul 3.0 1-0 Lukin, Yesenia 3.0
2 Stroobant, Arne 2.0 1-0 Tumenjargal, Suldee 3.0
3 Algera, Rune 2.0 0-1 Surkol, Hector 2.0
4 Wu, Zhengwang 2.0 0-1 Li, Hansi 2.0
5 Claes, Ben 2.0 0-1 Gilson, Pacome 2.0
6 Aishajiang, Erpan 1.5 0-1 Seyns, Odilon 2.0
7 Heynickx, Sander 1.0 1-0 Uyttendaele, Samuel 1.5
8 Stuyven, Wout 1.0 ½-½ Coolen, Victor 1.0
9 Declerck, Darrin 1.0 0-1 Heyndels, Tuur 1.0
10 Fornaciari, Victor 1.0 0-1 Toroptsev, Kristian 1.0
11 Oualmakran, Manel 1.0 0-1 Vandevelde, Aron 0.0
12 Ivanov, Vihren 0.0 1-0 Floryn, Juliette 0.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Surkol, Hector 3.0 0-1 Peeters, Paul 4.0
2 Li, Hansi 3.0 0-1 Stroobant, Arne 3.0
3 Gilson, Pacome 3.0 1-0 Tumenjargal, Suldee 3.0
4 Seyns, Odilon 3.0 1-0 Lukin, Yesenia 3.0
5 Wu, Zhengwang 2.0 1-0 Claes, Ben 2.0
6 Heyndels, Tuur 2.0 0-1 Algera, Rune 2.0
7 Toroptsev, Kristian 2.0 1-0 Heynickx, Sander 2.0
8 Coolen, Victor 1.5 ½-½ Aishajiang, Erpan 1.5
9 Uyttendaele, Samuel 1.5 1-0 Stuyven, Wout 1.5
10 Vandevelde, Aron 1.0 1-0 Ivanov, Vihren 1.0
11 Oualmakran, Manel 1.0 0-1 Fornaciari, Victor 1.0
12 Floryn, Juliette 0.0 0-1 Declerck, Darrin 1.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Peeters, Paul 5.0 0-1 Gilson, Pacome 4.0
2 Stroobant, Arne 4.0 1-0 Seyns, Odilon 4.0
3 Tumenjargal, Suldee 3.0 0-1 Surkol, Hector 3.0
4 Toroptsev, Kristian 3.0 1-0 Wu, Zhengwang 3.0
5 Lukin, Yesenia 3.0 1-0 Algera, Rune 3.0
6 Li, Hansi 3.0 1-0 Uyttendaele, Samuel 2.5
7 Vandevelde, Aron 2.0 0-1 Claes, Ben 2.0
8 Aishajiang, Erpan 2.0 0-1 Declerck, Darrin 2.0
9 Heynickx, Sander 2.0 1-0 Coolen, Victor 2.0
10 Stuyven, Wout 1.5 0-1 Heyndels, Tuur 2.0
11 Ivanov, Vihren 1.0 1-0 Fornaciari, Victor 2.0
12 Floryn, Juliette 0.0 1-0 Oualmakran, Manel 1.0
Begin van de pagina
Ronde 7 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Gilson, Pacome 5.0 0-1 Stroobant, Arne 5.0
2 Peeters, Paul 5.0 0-1 Li, Hansi 4.0
3 Surkol, Hector 4.0 1-0 Lukin, Yesenia 4.0
4 Seyns, Odilon 4.0 0-1 Toroptsev, Kristian 4.0
5 Declerck, Darrin 3.0 0-1 Wu, Zhengwang 3.0
6 Heyndels, Tuur 3.0 0-1 Tumenjargal, Suldee 3.0
7 Algera, Rune 3.0 1-0 Heynickx, Sander 3.0
8 Claes, Ben 3.0 1-0 Uyttendaele, Samuel 2.5
9 Fornaciari, Victor 2.0 0-1 Vandevelde, Aron 2.0
10 Coolen, Victor 2.0 0-1 Ivanov, Vihren 2.0
11 Oualmakran, Manel 1.0 0-1 Aishajiang, Erpan 2.0
12 Stuyven, Wout 1.5 1-0 Floryn, Juliette 1.0
Begin van de pagina

Stroobant, Arne (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo1321
FIDE-ID261661
F-Elo1492
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 7      Coolen, Victor BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Declerck, Darrin BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Tumenjargal, Suldee BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Li, Hansi BEL 0 5.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Seyns, Odilon BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Gilson, Pacome BEL 1170 5.0 Z - 1 6.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1170 27.0 Totaal 6.0 6.39 -0.39
Begin van de pagina

Gilson, Pacome (Rank: 4)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.20829
N-Elo1170
FIDE-ID264229
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Declerck, Darrin BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Seyns, Odilon BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Toroptsev, Kristian BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Claes, Ben BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Tumenjargal, Suldee BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z - 1 5.0 0.53 +0.47
7 1      Stroobant, Arne BEL 1492 6.0 W 0 5.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 31.0 Totaal 5.0 5.26 -0.26
Begin van de pagina

Peeters, Paul (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo1150
FIDE-ID258261
F-Elo1138
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Fornaciari, Victor BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Toroptsev, Kristian BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Seyns, Odilon BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Lukin, Yesenia BEL 1157 4.0 W - 1 4.0 0.49 +0.51
5 1      Surkol, Hector BEL 1401 5.0 Z - 1 5.0 0.19 +0.81
6 1      Gilson, Pacome BEL 1170 5.0 W 0 5.0 0.47 -0.47
7 2      Li, Hansi BEL 0 5.0 W 0 5.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1242 30.0 Totaal 5.0 4.83 +0.17
Begin van de pagina

Li, Hansi (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.22843
N-Elo0
FIDE-ID273066
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Heyndels, Tuur BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Surkol, Hector BEL 1401 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 2      Lukin, Yesenia BEL 1157 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 4      Wu, Zhengwang BEL 1173 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
5 2      Stroobant, Arne BEL 1492 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Uyttendaele, Samuel BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 2      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1274 29.5 Totaal 5.0 1.40 +3.60
Begin van de pagina

Surkol, Hector (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19469
N-Elo1401
FIDE-ID264130
F-Elo1251
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Heynickx, Sander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Li, Hansi BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 5      Stuyven, Wout BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 1      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 W - 0 3.0 0.81 -0.81
6 3      Tumenjargal, Suldee BEL 0 4.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Lukin, Yesenia BEL 1157 4.0 W - 1 5.0 0.80 +0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1153 27.5 Totaal 5.0 6.21 -1.21
Begin van de pagina

Toroptsev, Kristian (Rank: 23)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22027
N-Elo0
FIDE-ID268852
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Aishajiang, Erpan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Gilson, Pacome BEL 1170 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Fornaciari, Victor BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Heynickx, Sander BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Wu, Zhengwang BEL 1173 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Seyns, Odilon BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1164 26.0 Totaal 5.0 2.24 +2.76
Begin van de pagina

Seyns, Odilon (Rank: 19)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.21853
N-Elo0
FIDE-ID269131
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandevelde, Aron BEL 1122 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Gilson, Pacome BEL 1170 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Aishajiang, Erpan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Lukin, Yesenia BEL 1157 4.0 W 1 4.0 0.08 +0.92
6 2      Stroobant, Arne BEL 1492 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 4      Toroptsev, Kristian BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1218 31.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina

Lukin, Yesenia (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.22025
N-Elo0
FIDE-ID273023
F-Elo1157
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Uyttendaele, Samuel BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Claes, Ben BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Li, Hansi BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
5 4      Seyns, Odilon BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 5      Algera, Rune BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Surkol, Hector BEL 1401 5.0 Z - 0 4.0 0.20 -0.20
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1275 29.5 Totaal 4.0 5.31 -1.31
Begin van de pagina

Tumenjargal, Suldee (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19937
N-Elo0
FIDE-ID269310
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Stuyven, Wout BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Oualmakran, Manel BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Wu, Zhengwang BEL 1173 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 2      Stroobant, Arne BEL 1492 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Gilson, Pacome BEL 1170 5.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Surkol, Hector BEL 1401 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Heyndels, Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1309 26.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina

Wu, Zhengwang (Rank: 3)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.22177
N-Elo1154
FIDE-ID267562
F-Elo1173
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Coolen, Victor BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Algera, Rune BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Tumenjargal, Suldee BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 4      Li, Hansi BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
5 5      Claes, Ben BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Toroptsev, Kristian BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 5      Declerck, Darrin BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 27.0 Totaal 4.0 6.44 -2.44
Begin van de pagina

Algera, Rune (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.23707
N-Elo0
FIDE-ID274585
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Stroobant, Arne BEL 1492 6.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 2      Wu, Zhengwang BEL 1173 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Oualmakran, Manel BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Surkol, Hector BEL 1401 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Heyndels, Tuur BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Lukin, Yesenia BEL 1157 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Heynickx, Sander BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1305 26.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina

Claes, Ben (Rank: 21)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.22860
N-Elo0
FIDE-ID268941
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Floryn, Juliette BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Lukin, Yesenia BEL 1157 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Heynickx, Sander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Gilson, Pacome BEL 1170 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Wu, Zhengwang BEL 1173 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Vandevelde, Aron BEL 1122 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 8      Uyttendaele, Samuel BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1155 22.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina

Declerck, Darrin (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.23901
N-Elo0
FIDE-ID276278
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(432) Wetteren
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Gilson, Pacome BEL 1170 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Vandevelde, Aron BEL 1122 3.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 4      Stroobant, Arne BEL 1492 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Heyndels, Tuur BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 12      Floryn, Juliette BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Aishajiang, Erpan BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
7 5      Wu, Zhengwang BEL 1173 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 25.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina

Heynickx, Sander (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.20111
N-Elo0
FIDE-ID267465
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Surkol, Hector BEL 1401 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Heyndels, Tuur BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Claes, Ben BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 7      Uyttendaele, Samuel BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Toroptsev, Kristian BEL 0 5.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      Coolen, Victor BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1401 25.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Heyndels, Tuur (Rank: 22)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.22840
N-Elo0
FIDE-ID272973
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Li, Hansi BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Heynickx, Sander BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Ivanov, Vihren BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 9      Declerck, Darrin BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 6      Algera, Rune BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Stuyven, Wout BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 6      Tumenjargal, Suldee BEL 0 4.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 24.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Aishajiang, Erpan (Rank: 11)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.24413
N-Elo0
FIDE-ID276243
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Toroptsev, Kristian BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 10      Fornaciari, Victor BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Uyttendaele, Samuel BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 6      Seyns, Odilon BEL 0 4.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
5 8      Coolen, Victor BEL 0 2.0 Z ½ 2.0 0.50 +0.00
6 8      Declerck, Darrin BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 11      Oualmakran, Manel BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina

Vandevelde, Aron (Rank: 7)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.23765
N-Elo0
FIDE-ID277592
F-Elo1122
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Seyns, Odilon BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Declerck, Darrin BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 10      Coolen, Victor BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 11      Oualmakran, Manel BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
5 10      Ivanov, Vihren BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
6 7      Claes, Ben BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 9      Fornaciari, Victor BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 19.0 Totaal 3.0 6.44 -3.44
Begin van de pagina

Ivanov, Vihren (Rank: 12)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.23726
N-Elo0
FIDE-ID278327
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Oualmakran, Manel BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Stuyven, Wout BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Heyndels, Tuur BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Floryn, Juliette BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 10      Vandevelde, Aron BEL 1122 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Fornaciari, Victor BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 10      Coolen, Victor BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1122 14.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina

Uyttendaele, Samuel (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.22506
N-Elo0
FIDE-ID268950
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Lukin, Yesenia BEL 1157 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Floryn, Juliette BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 7      Aishajiang, Erpan BEL 0 3.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 7      Heynickx, Sander BEL 0 3.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
5 9      Stuyven, Wout BEL 0 2.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
6 6      Li, Hansi BEL 0 5.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 8      Claes, Ben BEL 0 4.0 Z 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1157 22.5 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina

Stuyven, Wout (Rank: 20)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19337
N-Elo0
FIDE-ID267538
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Tumenjargal, Suldee BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Ivanov, Vihren BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Surkol, Hector BEL 1401 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Coolen, Victor BEL 0 2.0 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 9      Uyttendaele, Samuel BEL 0 2.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 10      Heyndels, Tuur BEL 0 3.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
7 12      Floryn, Juliette BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1401 20.5 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina

Coolen, Victor (Rank: 15)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.23780
N-Elo0
FIDE-ID276251
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Wu, Zhengwang BEL 1173 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Stroobant, Arne BEL 1492 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Vandevelde, Aron BEL 1122 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 8      Stuyven, Wout BEL 0 2.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 8      Aishajiang, Erpan BEL 0 3.0 W - ½ 2.0 0.50 +0.00
6 9      Heynickx, Sander BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 10      Ivanov, Vihren BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1262 24.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina

Fornaciari, Victor (Rank: 18)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.22892
N-Elo0
FIDE-ID278246
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters, Paul BEL 1150 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Aishajiang, Erpan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Floryn, Juliette BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Toroptsev, Kristian BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Oualmakran, Manel BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Ivanov, Vihren BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 9      Vandevelde, Aron BEL 1122 3.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1136 21.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina

Oualmakran, Manel (Rank: 24)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.21846
N-Elo0
FIDE-ID267503
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Ivanov, Vihren BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Tumenjargal, Suldee BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Algera, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Vandevelde, Aron BEL 1122 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Fornaciari, Victor BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 12      Floryn, Juliette BEL 0 1.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      Aishajiang, Erpan BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1122 20.0 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina

Floryn, Juliette (Rank: 9)

Rangschikking24
GeslachtF
Stamnr.23176
N-Elo0
FIDE-ID276286
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Claes, Ben BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 9      Uyttendaele, Samuel BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 11      Fornaciari, Victor BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Ivanov, Vihren BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 12      Declerck, Darrin BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 12      Oualmakran, Manel BEL 0 1.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
7 12      Stuyven, Wout BEL 0 2.5 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 18.0 Totaal 1.0 3.50 -2.50
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Stroobant, Arne 1 1492 1412 6.0 11 Z 0 21 W 1 13 Z 1 9 W 1 4 Z 1 7 W 1 2 Z 1 25.00 27.00 23.00 21.0 -
2 Gilson, Pacome 4 1170 1093 5.0 13 W 1 7 Z 0 6 W 1 12 Z 1 9 W 1 3 Z 1 1 W 0 28.00 31.00 21.00 21.0 -
3 Peeters, Paul 6 1150 1127 5.0 22 W 1 6 Z 1 7 W 1 8 W 1 5 Z 1 2 W 0 4 W 0 28.00 30.00 20.00 25.0 -
4 Li, Hansi 10 0 1076 5.0 15 W 1 5 W 1 8 Z 0 10 Z 1 1 W 0 19 W 1 3 Z 1 27.00 29.50 19.50 20.0 -
5 Surkol, Hector 2 1401 1211 5.0 14 W 1 4 Z 0 20 W 1 11 Z 1 3 W 0 9 Z 1 8 W 1 25.00 27.50 17.50 19.0 -
6 Toroptsev, Kristian 23 0 665 5.0 16 W 1 3 W 0 2 Z 0 22 Z 1 14 W 1 10 W 1 7 Z 1 24.00 26.00 16.00 17.0 -
7 Seyns, Odilon 19 0 920 4.0 17 W 1 2 W 1 3 Z 0 16 Z 1 8 W 1 1 Z 0 6 W 0 28.00 31.00 15.00 20.0 -
8 Lukin, Yesenia 5 1157 955 4.0 19 Z 1 12 W 1 4 W 1 3 Z 0 7 Z 0 11 W 1 5 Z 0 27.00 29.50 15.50 20.0 -
9 Tumenjargal, Suldee 8 0 798 4.0 20 W 1 23 Z 1 10 W 1 1 Z 0 2 Z 0 5 W 0 15 Z 1 25.50 26.50 10.50 19.0 -
10 Wu, Zhengwang 3 1173 823 4.0 21 Z 1 11 W 1 9 Z 0 4 W 0 12 W 1 6 Z 0 13 Z 1 25.00 27.00 13.00 17.0 -
11 Algera, Rune 13 0 796 4.0 1 W 1 10 Z 0 23 W 1 5 W 0 15 Z 1 8 Z 0 14 W 1 25.00 26.00 13.00 16.0 -
12 Claes, Ben 21 0 710 4.0 24 W 1 8 Z 0 14 W 1 2 W 0 10 Z 0 17 Z 1 19 W 1 21.50 22.50 9.50 15.0 -
13 Declerck, Darrin 16 0 658 3.0 2 Z 0 17 Z 1 1 W 0 15 W 0 24 Z 1 16 Z 1 10 W 0 24.00 25.00 7.00 11.0 -
14 Heynickx, Sander 14 0 150 3.0 5 Z 0 15 W 1 12 Z 0 19 W 1 6 Z 0 21 W 1 11 Z 0 23.50 25.50 7.50 12.0 -
15 Heyndels, Tuur 22 0 -50 3.0 4 Z 0 14 Z 0 18 W 1 13 Z 1 11 W 0 20 Z 1 9 W 0 22.00 24.50 8.50 11.0 -
16 Aishajiang, Erpan 11 0 -50 3.0 6 Z 0 22 W 1 19 Z ½ 7 W 0 21 Z ½ 13 W 0 23 Z 1 18.50 19.50 5.25 11.0 -
17 Vandevelde, Aron 7 1122 672 3.0 7 Z 0 13 W 0 21 Z 0 23 Z 1 18 W 1 12 W 0 22 Z 1 18.00 19.00 6.00 8.0 -
18 Ivanov, Vihren 12 0 110 3.0 23 W 0 20 Z 0 15 Z 0 24 W 1 17 Z 0 22 W 1 21 Z 1 13.50 14.50 5.00 7.0 -
19 Uyttendaele, Samuel 17 0 63 2.5 8 W 0 24 Z 1 16 W ½ 14 Z 0 20 W 1 4 Z 0 12 Z 0 21.50 22.50 5.00 11.5 1.0
20 Stuyven, Wout 20 0 98 2.5 9 Z 0 18 W 1 5 Z 0 21 W ½ 19 Z 0 15 W 0 24 W 1 19.50 20.50 5.00 9.0 0.0
21 Coolen, Victor 15 0 383 2.0 10 W 0 1 Z 0 17 W 1 20 Z ½ 16 W ½ 14 Z 0 18 W 0 22.00 24.50 5.75 8.5 -
22 Fornaciari, Victor 18 0 167 2.0 3 Z 0 16 Z 0 24 W 1 6 W 0 23 Z 1 18 Z 0 17 W 0 20.00 21.00 2.00 8.0 -
23 Oualmakran, Manel 24 0 -136 1.0 18 Z 1 9 W 0 11 Z 0 17 W 0 22 W 0 24 Z 0 16 W 0 19.00 20.00 3.00 7.0 0.0
24 Floryn, Juliette 9 0 -296 1.0 12 Z 0 19 W 0 22 Z 0 18 Z 0 13 W 0 23 W 1 20 Z 0 17.00 18.00 1.00 2.0 1.0

(©)FRBE-KBSB-v5.47 2022/09/07 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/09/10 19:04