SwarLogo Vlaams Jeugdkampioenschap 2022 -16 SwarLogo
199
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut KEUSTERMANS
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: andere Speeltempo: 50' + 10"
Datums: van 03/09/2022 tot 10/09/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed NrClub Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1
Zouaghi, Amir
  1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
1 Z 1 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
2 W ½ 10 Roose, Casimir 1572 5.0
3 Z 1 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
4 W 1 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
5 Z ½ 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
6 W ½ 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
7 Z 1 4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
8 W 1 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
9 W 1 5 Paes, Martijn 1898 5.0
-16 M bel 1978 401 KGSRL Gent 7.5 2005 46.50 50.50 41.00 36.5 -
2
Musabayeva, Diana
  2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
1 W 1 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
2 Z ½ 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
3 W 1 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
4 Z 1 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
5 W ½ 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
6 Z 1 5 Paes, Martijn 1898 5.0
7 W 1 8 Dewever, Niel 1714 5.0
8 Z 1 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
9 W 0 4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
-16 F bel 1944 436 LSV-Chesspirant 7.0 1948 47.00 51.00 37.75 37.5 1.0
3
Dutre, Wonder
  3 Dutre, Wonder 1858 7.0
1 Z 1 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
2 W ½ 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
3 Z 0 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
4 W 1 10 Roose, Casimir 1572 5.0
5 W 1 12 Camps, Rune 0 4.0
6 Z ½ 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
7 W 1 5 Paes, Martijn 1898 5.0
8 Z 1 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
9 W 1 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
-16 M bel 1858 422 MSV 7.0 1886 44.00 48.00 34.75 32.0 0.0
4 a (2,3)
Akulov, Mikhail
  4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
1 W 1 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
2 - A        
3 - A        
4 Z 1 17 Xing, Daniel 1188 3.5
5 W 1 15 Brand, Leonard 1379 4.0
6 Z 1 12 Camps, Rune 0 4.0
7 W 0 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
8 Z 1 8 Dewever, Niel 1714 5.0
9 Z 1 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
-16 M bel 1839 713 Leopoldsburg 6.0 1936 41.00 44.00 26.00 27.0 -
5 a (1)
Paes, Martijn
  5 Paes, Martijn 1898 5.0
1 - A        
2 Z 1 8 Dewever, Niel 1714 5.0
3 W 1 17 Xing, Daniel 1188 3.5
4 W 1 15 Brand, Leonard 1379 4.0
5 Z 1 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
6 W 0 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
7 Z 0 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
8 W 1 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
9 Z 0 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
-16 M bel 1898 231 Dolle Toren Leuven 5.0 1789 45.50 48.50 22.00 28.0 -
6
Vansteenhuyse, Rune
  6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
1 W 1 20 Pauwels, Wout 0 3.0
2 Z ½ 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
3 W 0 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
4 Z 0 8 Dewever, Niel 1714 5.0
5 W 1 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
6 Z 1 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
7 Z 1 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
8 W 0 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
9 Z ½ 10 Roose, Casimir 1572 5.0
-16 M bel 1517 304 Tielt 5.0 1577 44.50 47.00 21.50 25.5 -
7
Vandermeulen, Oscar
  7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
1 Z 1 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
2 W ½ 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
3 Z 1 10 Roose, Casimir 1572 5.0
4 Z 0 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
5 W ½ 8 Dewever, Niel 1714 5.0
6 W 0 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
7 Z 1 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
8 W 0 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
9 W 1 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
-16 M bel 1611 472 de Mercatel 5.0 1606 43.50 45.50 20.00 26.5 -
8
Dewever, Niel
  8 Dewever, Niel 1714 5.0
1 Z ½ 23 Roose, Hoara 1209 2.5
2 W 0 5 Paes, Martijn 1898 5.0
3 Z 1 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
4 W 1 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
5 Z ½ 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
6 W 1 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
7 Z 0 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
8 W 0 4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
9 Z 1 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
-16 M bel 1714 313 Waregem 5.0 1677 42.50 45.00 21.75 25.0 -
9
Vranckx, Jonas
  9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
1 Z 1 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
2 W 1 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
3 Z 1 15 Brand, Leonard 1379 4.0
4 W 0 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
5 W 0 5 Paes, Martijn 1898 5.0
6 Z 0 8 Dewever, Niel 1714 5.0
7 W 1 12 Camps, Rune 0 4.0
8 Z 1 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
9 Z 0 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
-16 M bel 1562 114 Mechelen 5.0 1612 40.50 44.50 20.00 29.0 -
10
Roose, Casimir
  10 Roose, Casimir 1572 5.0
1 W 1 12 Camps, Rune 0 4.0
2 Z ½ 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
3 W 0 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
4 Z 0 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
5 Z 0 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
6 W 1 17 Xing, Daniel 1188 3.5
7 W 1 21 Biesemans, Niel 0 3.0
8 Z 1 20 Pauwels, Wout 0 3.0
9 W ½ 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
-16 M bel 1572 303 KBSK Brugge 5.0 1486 39.00 41.50 18.25 22.5 -
11
Debunne, Lasse
  11 Debunne, Lasse 1325 5.0
1 W 0 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
2 Z 0 12 Camps, Rune 0 4.0
3 W 1 20 Pauwels, Wout 0 3.0
4 Z 1 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
5 W 1 10 Roose, Casimir 1572 5.0
6 Z 1 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
7 W 0 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
8 Z 0 5 Paes, Martijn 1898 5.0
9 W 1 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
-16 M bel 1325 436 LSV-Chesspirant 5.0 1360 38.50 40.50 18.50 23.0 -
12
Camps, Rune
  12 Camps, Rune 0 4.0
1 Z 0 10 Roose, Casimir 1572 5.0
2 W 1 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
3 Z 1 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
4 W 1 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
5 Z 0 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
6 W 0 4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
7 Z 0 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
8 W 0 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
9 Z 1 23 Roose, Hoara 1209 2.5
-16 M bel 0 713 Leopoldsburg 4.0 1335 41.00 43.50 15.50 22.0 -
13
Torfs, Hendrik
  13 Torfs, Hendrik 0 4.0
1 W 0 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
2 Z 1 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
3 W 0 8 Dewever, Niel 1714 5.0
4 Z 1 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
5 Z 1 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
6 W 0 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
7 W 0 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
8 Z 1 12 Camps, Rune 0 4.0
9 Z 0 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
-16 M bel 0 166 TSMechelen 4.0 1295 37.00 40.00 15.00 21.0 -
14
Smolders, Bavo
  14 Smolders, Bavo 1707 4.0
1 W 1 17 Xing, Daniel 1188 3.5
2 Z 0 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
3 W 1 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
4 Z 0 12 Camps, Rune 0 4.0
5 W 0 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
6 Z 1 15 Brand, Leonard 1379 4.0
7 W 1 20 Pauwels, Wout 0 3.0
8 Z 0 1 Zouaghi, Amir 1978 7.5
9 W 0 8 Dewever, Niel 1714 5.0
-16 M bel 1707 121 Turnhout 4.0 1427 35.00 37.00 11.50 23.0 -
15
Brand, Leonard
  15 Brand, Leonard 1379 4.0
1 Z 1 21 Biesemans, Niel 0 3.0
2 W 1 23 Roose, Hoara 1209 2.5
3 W 0 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
4 Z 0 5 Paes, Martijn 1898 5.0
5 Z 0 4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
6 W 0 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
7 Z ½ 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
8 Z 1 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
9 W ½ 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
-16 M bel 1379 231 Dolle Toren Leuven 4.0 1355 33.50 35.50 10.50 21.0 -
16
Celiktas, Ayhan
  16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
1 W 0 3 Dutre, Wonder 1858 7.0
2 Z 1 20 Pauwels, Wout 0 3.0
3 W 0 12 Camps, Rune 0 4.0
4 Z ½ 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
5 Z 0 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
6 W 1 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
7 W 0 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
8 Z 1 21 Biesemans, Niel 0 3.0
9 Z ½ 15 Brand, Leonard 1379 4.0
-16 M bel 1271 114 Mechelen 4.0 1142 32.00 34.00 10.50 17.5 -
17
Xing, Daniel
  17 Xing, Daniel 1188 3.5
1 Z 0 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
2 W 1 21 Biesemans, Niel 0 3.0
3 Z 0 5 Paes, Martijn 1898 5.0
4 W 0 4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
5 W 0 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
6 Z 0 10 Roose, Casimir 1572 5.0
7 Z ½ 23 Roose, Hoara 1209 2.5
8 - B1        
9 W 1 20 Pauwels, Wout 0 3.0
-16 M bel 1188 401 KGSRL Gent 3.5 1161 33.00 35.00 8.25 12.5 -
18 A (9)
Daems, Thibaut
  18 Daems, Thibaut 1296 3.5
1 Z 0 2 Musabayeva, Diana 1944 7.0
2 W 0 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
3 Z 1 23 Roose, Hoara 1209 2.5
4 W 0 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
5 Z 1 17 Xing, Daniel 1188 3.5
6 W ½ 21 Biesemans, Niel 0 3.0
7 Z 1 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
8 W 0 9 Vranckx, Jonas 1562 5.0
9 - A        
-16 M bel 1296 114 Mechelen 3.5 1159 32.50 34.50 10.75 17.0 -
19
Cotman, Lothar
  19 Cotman, Lothar 1251 3.5
1 Z 0 4 Akulov, Mikhail 1839 6.0
2 W 0 13 Torfs, Hendrik 0 4.0
3 Z ½ 21 Biesemans, Niel 0 3.0
4 W ½ 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
5 Z 0 20 Pauwels, Wout 0 3.0
6 - B1        
7 W ½ 15 Brand, Leonard 1379 4.0
8 W 1 23 Roose, Hoara 1209 2.5
9 Z 0 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
-16 M bel 1251 261 Opwijk 3.5 1068 31.50 34.00 10.25 14.0 -
20
Pauwels, Wout
  20 Pauwels, Wout 0 3.0
1 Z 0 6 Vansteenhuyse, Rune 1517 5.0
2 W 0 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
3 Z 0 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
4 - B1        
5 W 1 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
6 W 1 23 Roose, Hoara 1209 2.5
7 Z 0 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
8 W 0 10 Roose, Casimir 1572 5.0
9 Z 0 17 Xing, Daniel 1188 3.5
-16 M bel 0 114 Mechelen 3.0 1187 31.50 34.00 8.00 15.0 -
21
Biesemans, Niel
  21 Biesemans, Niel 0 3.0
1 W 0 15 Brand, Leonard 1379 4.0
2 Z 0 17 Xing, Daniel 1188 3.5
3 W ½ 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
4 W ½ 23 Roose, Hoara 1209 2.5
5 - B1        
6 Z ½ 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
7 Z 0 10 Roose, Casimir 1572 5.0
8 W 0 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
9 Z ½ 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
-16 M bel 0 114 Mechelen 3.0 953 28.50 30.50 8.75 14.0 -
22
Eijkenboom, Luca-Zsofia
  22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
1 W 0 7 Vandermeulen, Oscar 1611 5.0
2 Z 1 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
3 Z 0 14 Smolders, Bavo 1707 4.0
4 W 0 11 Debunne, Lasse 1325 5.0
5 Z 0 23 Roose, Hoara 1209 2.5
6 Z 0 16 Celiktas, Ayhan 1271 4.0
7 - B1        
8 W 0 15 Brand, Leonard 1379 4.0
9 W ½ 21 Biesemans, Niel 0 3.0
-16 F bel 0 714 Overpelt 2.5 974 31.00 33.00 7.25 11.5 0.0
23
Roose, Hoara
  23 Roose, Hoara 1209 2.5
1 W ½ 8 Dewever, Niel 1714 5.0
2 Z 0 15 Brand, Leonard 1379 4.0
3 W 0 18 Daems, Thibaut 1296 3.5
4 Z ½ 21 Biesemans, Niel 0 3.0
5 W 1 22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0 2.5
6 Z 0 20 Pauwels, Wout 0 3.0
7 W ½ 17 Xing, Daniel 1188 3.5
8 Z 0 19 Cotman, Lothar 1251 3.5
9 W 0 12 Camps, Rune 0 4.0
-16 F bel 1209 303 KBSK Brugge 2.5 941 28.00 30.00 7.25 14.0 1.0
24 A
Mccutcheon, Hamilton
  24 Mccutcheon, Hamilton 0 0.0
1 - A        
2 - A        
3 - A        
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
-16 M bel 0 230 Leuven Centraal 0.0 0 26.00 27.00 0.00 0.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (03/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Debunne, Lasse 0.0 (1325) 0-1 Zouaghi, Amir 0.0 (1978)
2 Musabayeva, Diana 0.0 (1944) 1-0 Daems, Thibaut 0.0 (1296)
3 Celiktas, Ayhan 0.0 (1271) 0-1 Dutre, Wonder 0.0 (1858)
4 Akulov, Mikhail 0.0 (1839) 1-0 Cotman, Lothar 0.0 (1251)
5 Roose, Hoara 0.0 (1209) ½-½ Dewever, Niel 0.0 (1714)
6 Smolders, Bavo 0.0 (1707) 1-0 Xing, Daniel 0.0 (1188)
7 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1611)
8 Roose, Casimir 0.0 (1572) 1-0 Camps, Rune 0.0 (0)
9 Torfs, Hendrik 0.0 (0) 0-1 Vranckx, Jonas 0.0 (1562)
10 Vansteenhuyse, Rune 0.0 (1517) 1-0 Pauwels, Wout 0.0 (0)
11 Biesemans, Niel 0.0 (0) 0-1 Brand, Leonard 0.0 (1379)
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Paes, Martijn 0.0 (1898) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (03/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Zouaghi, Amir 1.0 (1978) ½-½ Roose, Casimir 1.0 (1572)
2 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1611) ½-½ Musabayeva, Diana 1.0 (1944)
3 Dutre, Wonder 1.0 (1858) ½-½ Vansteenhuyse, Rune 1.0 (1517)
4 Vranckx, Jonas 1.0 (1562) 1-0 Smolders, Bavo 1.0 (1707)
5 Brand, Leonard 1.0 (1379) 1-0 Roose, Hoara 0.5 (1209)
6 Dewever, Niel 0.5 (1714) 0-1 Paes, Martijn 0.0 (1898)
7 Camps, Rune 0.0 (0) 1-0 Debunne, Lasse 0.0 (1325)
8 Daems, Thibaut 0.0 (1296) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0)
9 Pauwels, Wout 0.0 (0) 0-1 Celiktas, Ayhan 0.0 (1271)
10 Cotman, Lothar 0.0 (1251) 0-1 Torfs, Hendrik 0.0 (0)
11 Xing, Daniel 0.0 (1188) 1-0 Biesemans, Niel 0.0 (0)
  Akulov, Mikhail 1.0 (1839) 0 Afwezig  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (03/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Brand, Leonard 2.0 (1379) 0-1 Vranckx, Jonas 2.0 (1562)
2 Vansteenhuyse, Rune 1.5 (1517) 0-1 Zouaghi, Amir 1.5 (1978)
3 Musabayeva, Diana 1.5 (1944) 1-0 Dutre, Wonder 1.5 (1858)
4 Roose, Casimir 1.5 (1572) 0-1 Vandermeulen, Oscar 1.5 (1611)
5 Paes, Martijn 1.0 (1898) 1-0 Xing, Daniel 1.0 (1188)
6 Smolders, Bavo 1.0 (1707) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0)
7 Celiktas, Ayhan 1.0 (1271) 0-1 Camps, Rune 1.0 (0)
8 Torfs, Hendrik 1.0 (0) 0-1 Dewever, Niel 0.5 (1714)
9 Roose, Hoara 0.5 (1209) 0-1 Daems, Thibaut 0.0 (1296)
10 Debunne, Lasse 0.0 (1325) 1-0 Pauwels, Wout 0.0 (0)
11 Biesemans, Niel 0.0 (0) ½-½ Cotman, Lothar 0.0 (1251)
  Akulov, Mikhail 1.0 (1839) 0 Afwezig  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (04/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vranckx, Jonas 3.0 (1562) 0-1 Musabayeva, Diana 2.5 (1944)
2 Zouaghi, Amir 2.5 (1978) 1-0 Vandermeulen, Oscar 2.5 (1611)
3 Paes, Martijn 2.0 (1898) 1-0 Brand, Leonard 2.0 (1379)
4 Camps, Rune 2.0 (0) 1-0 Smolders, Bavo 2.0 (1707)
5 Dutre, Wonder 1.5 (1858) 1-0 Roose, Casimir 1.5 (1572)
6 Dewever, Niel 1.5 (1714) 1-0 Vansteenhuyse, Rune 1.5 (1517)
7 Xing, Daniel 1.0 (1188) 0-1 Akulov, Mikhail 1.0 (1839)
8 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0) 0-1 Debunne, Lasse 1.0 (1325)
9 Daems, Thibaut 1.0 (1296) 0-1 Torfs, Hendrik 1.0 (0)
10 Cotman, Lothar 0.5 (1251) ½-½ Celiktas, Ayhan 1.0 (1271)
11 Biesemans, Niel 0.5 (0) ½-½ Roose, Hoara 0.5 (1209)
  Pauwels, Wout 0.0 (0) 1 Bye  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (04/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Musabayeva, Diana 3.5 (1944) ½-½ Zouaghi, Amir 3.5 (1978)
2 Vranckx, Jonas 3.0 (1562) 0-1 Paes, Martijn 3.0 (1898)
3 Dutre, Wonder 2.5 (1858) 1-0 Camps, Rune 3.0 (0)
4 Vandermeulen, Oscar 2.5 (1611) ½-½ Dewever, Niel 2.5 (1714)
5 Akulov, Mikhail 2.0 (1839) 1-0 Brand, Leonard 2.0 (1379)
6 Smolders, Bavo 2.0 (1707) 0-1 Torfs, Hendrik 2.0 (0)
7 Debunne, Lasse 2.0 (1325) 1-0 Roose, Casimir 1.5 (1572)
8 Vansteenhuyse, Rune 1.5 (1517) 1-0 Celiktas, Ayhan 1.5 (1271)
9 Xing, Daniel 1.0 (1188) 0-1 Daems, Thibaut 1.0 (1296)
10 Pauwels, Wout 1.0 (0) 1-0 Cotman, Lothar 1.0 (1251)
11 Roose, Hoara 1.0 (1209) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0)
  Biesemans, Niel 1.0 (0) 1 Bye  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (04/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Paes, Martijn 4.0 (1898) 0-1 Musabayeva, Diana 4.0 (1944)
2 Zouaghi, Amir 4.0 (1978) ½-½ Dutre, Wonder 3.5 (1858)
3 Camps, Rune 3.0 (0) 0-1 Akulov, Mikhail 3.0 (1839)
4 Dewever, Niel 3.0 (1714) 1-0 Vranckx, Jonas 3.0 (1562)
5 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1611) 0-1 Debunne, Lasse 3.0 (1325)
6 Torfs, Hendrik 3.0 (0) 0-1 Vansteenhuyse, Rune 2.5 (1517)
7 Brand, Leonard 2.0 (1379) 0-1 Smolders, Bavo 2.0 (1707)
8 Daems, Thibaut 2.0 (1296) ½-½ Biesemans, Niel 2.0 (0)
9 Pauwels, Wout 2.0 (0) 1-0 Roose, Hoara 2.0 (1209)
10 Roose, Casimir 1.5 (1572) 1-0 Xing, Daniel 1.0 (1188)
11 Celiktas, Ayhan 1.5 (1271) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0)
  Cotman, Lothar 1.0 (1251) 1 Bye  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Musabayeva, Diana 5.0 (1944) 1-0 Dewever, Niel 4.0 (1714)
2 Akulov, Mikhail 4.0 (1839) 0-1 Zouaghi, Amir 4.5 (1978)
3 Dutre, Wonder 4.0 (1858) 1-0 Paes, Martijn 4.0 (1898)
4 Debunne, Lasse 4.0 (1325) 0-1 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (1517)
5 Smolders, Bavo 3.0 (1707) 1-0 Pauwels, Wout 3.0 (0)
6 Torfs, Hendrik 3.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1611)
7 Vranckx, Jonas 3.0 (1562) 1-0 Camps, Rune 3.0 (0)
8 Roose, Casimir 2.5 (1572) 1-0 Biesemans, Niel 2.5 (0)
9 Celiktas, Ayhan 2.5 (1271) 0-1 Daems, Thibaut 2.5 (1296)
10 Cotman, Lothar 2.0 (1251) ½-½ Brand, Leonard 2.0 (1379)
11 Roose, Hoara 2.0 (1209) ½-½ Xing, Daniel 1.0 (1188)
  Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0) 1 Bye  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Vansteenhuyse, Rune 4.5 (1517) 0-1 Musabayeva, Diana 6.0 (1944)
2 Zouaghi, Amir 5.5 (1978) 1-0 Smolders, Bavo 4.0 (1707)
3 Vandermeulen, Oscar 4.0 (1611) 0-1 Dutre, Wonder 5.0 (1858)
4 Paes, Martijn 4.0 (1898) 1-0 Debunne, Lasse 4.0 (1325)
5 Dewever, Niel 4.0 (1714) 0-1 Akulov, Mikhail 4.0 (1839)
6 Daems, Thibaut 3.5 (1296) 0-1 Vranckx, Jonas 4.0 (1562)
7 Pauwels, Wout 3.0 (0) 0-1 Roose, Casimir 3.5 (1572)
8 Camps, Rune 3.0 (0) 0-1 Torfs, Hendrik 3.0 (0)
9 Biesemans, Niel 2.5 (0) 0-1 Celiktas, Ayhan 2.5 (1271)
10 Cotman, Lothar 2.5 (1251) 1-0 Roose, Hoara 2.5 (1209)
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Brand, Leonard 2.5 (1379)
  Xing, Daniel 1.5 (1188) 1 Bye  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Musabayeva, Diana 7.0 (1944) 0-1 Akulov, Mikhail 5.0 (1839)
2 Zouaghi, Amir 6.5 (1978) 1-0 Paes, Martijn 5.0 (1898)
3 Dutre, Wonder 6.0 (1858) 1-0 Vranckx, Jonas 5.0 (1562)
4 Roose, Casimir 4.5 (1572) ½-½ Vansteenhuyse, Rune 4.5 (1517)
5 Smolders, Bavo 4.0 (1707) 0-1 Dewever, Niel 4.0 (1714)
6 Debunne, Lasse 4.0 (1325) 1-0 Torfs, Hendrik 4.0 (0)
7 Vandermeulen, Oscar 4.0 (1611) 1-0 Cotman, Lothar 3.5 (1251)
8 Brand, Leonard 3.5 (1379) ½-½ Celiktas, Ayhan 3.5 (1271)
9 Roose, Hoara 2.5 (1209) 0-1 Camps, Rune 3.0 (0)
10 Xing, Daniel 2.5 (1188) 1-0 Pauwels, Wout 3.0 (0)
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) ½-½ Biesemans, Niel 2.5 (0)
  Daems, Thibaut 3.5 (1296) 0 Afwezig  
  Mccutcheon, Hamilton 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Zouaghi, Amir (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1824
FIDE-ID249262
F-Elo1978
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 2      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 W - 1 3.5 0.90 +0.10
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 Z - ½ 4.0 0.55 -0.05
6 2      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 W - ½ 4.5 0.66 -0.16
7 2      Akulov, Mikhail BEL 1839 6.0 Z 1 5.5 0.69 +0.31
8 2      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 W 1 6.5 0.83 +0.17
9 2      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 W 1 7.5 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1696 49.0 Totaal 7.5 7.00 +0.50
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1937
FIDE-ID254720
F-Elo1944
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 3      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 W - 1 2.5 0.62 +0.38
4 1      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 Z - 1 3.5 0.91 +0.09
5 1      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 W ½ 4.0 0.45 +0.05
6 1      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 Z - 1 5.0 0.56 +0.44
7 1      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 W - 1 6.0 0.79 +0.21
8 1      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 Z 1 7.0 0.92 +0.08
9 1      Akulov, Mikhail BEL 1839 6.0 W 0 7.0 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1697 49.0 Totaal 7.0 6.69 +0.31
Begin van de pagina

Dutre, Wonder (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1780
FIDE-ID259411
F-Elo1858
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 W - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 3      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 Z - 0 1.5 0.38 -0.38
4 5      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 W - 1 2.5 0.84 +0.16
5 3      Camps, Rune BEL 0 4.0 W - 1 3.5 0.92 +0.08
6 2      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 Z ½ 4.0 0.34 +0.16
7 3      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 W 1 5.0 0.44 +0.56
8 3      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 Z - 1 6.0 0.81 +0.19
9 3      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 W 1 7.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1669 47.5 Totaal 7.0 6.38 +0.62
Begin van de pagina

Akulov, Mikhail (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1785
FIDE-ID243116
F-Elo1839
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2        Afwezig           0 1.0    
3        Afwezig           0 1.0    
4 7      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Camps, Rune BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 W - 0 4.0 0.31 -0.31
8 5      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 Z 1 5.0 0.67 +0.33
9 1      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 Z - 1 6.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1575 34.5 Totaal 6.0 5.02 +0.98
Begin van de pagina

Paes, Martijn (Rank: 3)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1898
FIDE-ID251500
F-Elo1896
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 6      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 Z 1 1.0 0.74 +0.26
3 5      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 Z - 1 4.0 0.88 +0.12
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 W - 0 4.0 0.44 -0.44
7 3      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 Z - 0 4.0 0.56 -0.56
8 4      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 2      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 Z - 0 5.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1618 44.0 Totaal 5.0 5.77 -0.77
Begin van de pagina

Vansteenhuyse, Rune (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.14415
N-Elo1517
FIDE-ID250651
F-Elo1475
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 Z - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 2      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
4 6      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 Z - 0 1.5 0.25 -0.25
5 8      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 W - 1 2.5 0.81 +0.19
6 6      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
7 4      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 Z 1 4.5 0.75 +0.25
8 1      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 W 0 4.5 0.08 -0.08
9 4      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 Z ½ 5.0 0.42 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1666 47.5 Totaal 5.0 4.35 +0.65
Begin van de pagina

Vandermeulen, Oscar (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1390
FIDE-ID254339
F-Elo1611
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 4      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 Z - 1 2.5 0.55 +0.45
4 2      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 Z - 0 2.5 0.10 -0.10
5 4      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 W - ½ 3.0 0.36 +0.14
6 5      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 W - 0 3.0 0.84 -0.84
7 6      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 3      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 W - 0 4.0 0.19 -0.19
9 7      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 W 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1663 46.5 Totaal 5.0 4.90 +0.10
Begin van de pagina

Dewever, Niel (Rank: 6)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1708
FIDE-ID259543
F-Elo1714
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 6      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 W - 0 0.5 0.26 -0.26
3 8      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 Z 1 1.5 0.92 +0.08
4 6      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 W 1 2.5 0.75 +0.25
5 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 Z - ½ 3.0 0.64 -0.14
6 4      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
7 1      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 Z - 0 4.0 0.21 -0.21
8 5      Akulov, Mikhail BEL 1839 6.0 W 0 4.0 0.33 -0.33
9 5      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 Z - 1 5.0 0.51 +0.49
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1660 43.5 Totaal 5.0 5.24 -0.24
Begin van de pagina

Vranckx, Jonas (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1517
FIDE-ID256838
F-Elo1562
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 W - 1 2.0 0.31 +0.69
3 1      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 Z - 1 3.0 0.74 +0.26
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
5 2      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 W 0 3.0 0.12 -0.12
6 4      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
7 7      Camps, Rune BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 Z - 1 5.0 0.82 +0.18
9 3      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 Z 0 5.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1685 43.5 Totaal 5.0 4.37 +0.63
Begin van de pagina

Roose, Casimir (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1547
FIDE-ID248231
F-Elo1572
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Camps, Rune BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 W - 0 1.5 0.45 -0.45
4 5      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 Z - 0 1.5 0.16 -0.16
5 7      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 Z - 0 1.5 0.81 -0.81
6 10      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 W 1 2.5 0.91 +0.09
7 8      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
8 7      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
9 4      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 W ½ 5.0 0.58 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1579 43.0 Totaal 5.0 5.75 -0.75
Begin van de pagina

Debunne, Lasse (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1299
FIDE-ID247529
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Camps, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 10      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 8      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 W - 1 3.0 0.19 +0.81
6 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 Z 1 4.0 0.16 +0.84
7 4      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 W - 0 4.0 0.25 -0.25
8 4      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 Z 0 4.0 0.08 -0.08
9 6      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1715 41.0 Totaal 5.0 4.44 +0.56
Begin van de pagina

Camps, Rune (Rank: 21)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16399
N-Elo0
FIDE-ID262269
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 7      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 4      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 3      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 3      Akulov, Mikhail BEL 1839 6.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
7 7      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 8      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 9      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1542 42.5 Totaal 4.0 1.14 +2.86
Begin van de pagina

Torfs, Hendrik (Rank: 22)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.24514
N-Elo0
FIDE-ID278297
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 8      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 Z 1 2.0 0.08 +0.92
5 6      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 6      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
8 8      Camps, Rune BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 6      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1497 40.0 Totaal 4.0 1.14 +2.86
Begin van de pagina

Smolders, Bavo (Rank: 7)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1702
FIDE-ID257818
F-Elo1707
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 Z - 0 1.0 0.69 -0.69
3 6      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Camps, Rune BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 6      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 7      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 Z - 1 3.0 0.87 +0.13
7 5      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 2      Zouaghi, Amir BEL 1978 7.5 Z - 0 4.0 0.17 -0.17
9 5      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 W 0 4.0 0.49 -0.49
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1564 38.5 Totaal 4.0 6.82 -2.82
Begin van de pagina

Brand, Leonard (Rank: 12)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo1280
FIDE-ID258318
F-Elo1379
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 1      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 W 0 2.0 0.26 -0.26
4 3      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 5      Akulov, Mikhail BEL 1839 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 7      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 W - 0 2.0 0.13 -0.13
7 10      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 Z - ½ 2.5 0.67 -0.17
8 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
9 8      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 W ½ 4.0 0.65 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1533 35.5 Totaal 4.0 4.43 -0.43
Begin van de pagina

Celiktas, Ayhan (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo1271
FIDE-ID258822
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Dutre, Wonder BEL 1858 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Camps, Rune BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 Z - ½ 1.5 0.53 -0.03
5 8      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 Z 0 1.5 0.19 -0.19
6 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
7 9      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 W 0 2.5 0.47 -0.47
8 9      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
9 8      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 Z - ½ 4.0 0.35 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1460 35.5 Totaal 4.0 5.30 -1.30
Begin van de pagina

Xing, Daniel (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18102
N-Elo1188
FIDE-ID259373
F-Elo1065
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Paes, Martijn BEL 1898 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Akulov, Mikhail BEL 1839 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 W - 0 1.0 0.35 -0.35
6 10      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
7 11      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 Z ½ 1.5 0.47 +0.03
8        Bye           1 2.5    
9 10      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1586 32.0 Totaal 3.5 2.99 -0.49
Begin van de pagina

Daems, Thibaut (Rank: 14)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.23263
N-Elo1296
FIDE-ID271390
F-Elo1222
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayeva, Diana BEL 1944 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 9      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 Z - 1 1.0 0.62 +0.38
4 9      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.92 -0.92
5 9      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 Z - 1 2.0 0.65 +0.35
6 8      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 9      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 Z - 1 3.5 0.53 +0.47
8 6      Vranckx, Jonas BEL 1562 5.0 W - 0 3.5 0.18 -0.18
9        Afwezig           0 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1434 31.5 Totaal 3.5 4.82 -1.32
Begin van de pagina

Cotman, Lothar (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1251
FIDE-ID255173
F-Elo1240
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov, Mikhail BEL 1839 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Torfs, Hendrik BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 11      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 10      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 W - ½ 1.0 0.47 +0.03
5 10      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.92 -0.92
6        Bye           1 2.0    
7 10      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 W ½ 2.5 0.33 +0.17
8 10      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 W - 1 3.5 0.56 +0.44
9 7      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 Z - 0 3.5 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1461 31.5 Totaal 3.5 4.30 -1.80
Begin van de pagina

Pauwels, Wout (Rank: 23)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
FIDE-ID262323
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vansteenhuyse, Rune BEL 1517 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 10      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 W 1 2.0 0.08 +0.92
6 9      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 5      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 7      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 10      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1380 32.5 Totaal 3.0 0.64 +1.36
Begin van de pagina

Biesemans, Niel (Rank: 24)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19993
N-Elo0
FIDE-ID269018
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 11      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 W - ½ 1.0 0.08 +0.42
5        Bye           1 2.0    
6 8      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 Z ½ 2.5 0.08 +0.42
7 8      Roose, Casimir BEL 1572 5.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
8 9      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
9 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 Z - ½ 3.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1309 28.5 Totaal 3.0 1.06 +0.94
Begin van de pagina

Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 20)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandermeulen, Oscar BEL 1611 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 6      Smolders, Bavo BEL 1707 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Debunne, Lasse BEL 1325 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Roose, Hoara BEL 1209 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 11      Celiktas, Ayhan BEL 1271 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7        Bye           1 2.0    
8 11      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 W 0 2.0 0.08 -0.08
9 11      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 W ½ 2.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1399 31.0 Totaal 2.5 1.06 +0.44
Begin van de pagina

Roose, Hoara (Rank: 17)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.14727
N-Elo1150
FIDE-ID248240
F-Elo1209
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Dewever, Niel BEL 1714 5.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 5      Brand, Leonard BEL 1379 4.0 Z - 0 0.5 0.28 -0.28
3 9      Daems, Thibaut BEL 1296 3.5 W 0 0.5 0.38 -0.38
4 11      Biesemans, Niel BEL 0 3.0 Z ½ 1.0 0.92 -0.42
5 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 9      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 11      Xing, Daniel BEL 1188 3.5 W - ½ 2.5 0.53 -0.03
8 10      Cotman, Lothar BEL 1251 3.5 Z 0 2.5 0.44 -0.44
9 9      Camps, Rune BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1365 32.0 Totaal 2.5 5.39 -2.89
Begin van de pagina

Mccutcheon, Hamilton (Rank: 19)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.18146
N-Elo0
FIDE-ID271764
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Afwezig           0 0.0    
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 0.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Zouaghi, Amir 1 1978 2005 7.5 11 Z 1 10 W ½ 6 Z 1 7 W 1 2 Z ½ 3 W ½ 4 Z 1 14 W 1 5 W 1 46.50 50.50 41.00 36.5 -
2 Musabayeva, Diana 2 1944 1948 7.0 18 W 1 7 Z ½ 3 W 1 9 Z 1 1 W ½ 5 Z 1 8 W 1 6 Z 1 4 W 0 47.00 51.00 37.75 37.5 1.0
3 Dutre, Wonder 4 1858 1886 7.0 16 Z 1 6 W ½ 2 Z 0 10 W 1 12 W 1 1 Z ½ 5 W 1 7 Z 1 9 W 1 44.00 48.00 34.75 32.0 0.0
4 Akulov, Mikhail 5 1839 1936 6.0 19 W 1 A A 17 Z 1 15 W 1 12 Z 1 1 W 0 8 Z 1 2 Z 1 41.00 44.00 26.00 27.0 -
5 Paes, Martijn 3 1898 1789 5.0 A 8 Z 1 17 W 1 15 W 1 9 Z 1 2 W 0 3 Z 0 11 W 1 1 Z 0 45.50 48.50 22.00 28.0 -
6 Vansteenhuyse, Rune 11 1517 1577 5.0 20 W 1 3 Z ½ 1 W 0 8 Z 0 16 W 1 13 Z 1 11 Z 1 2 W 0 10 Z ½ 44.50 47.00 21.50 25.5 -
7 Vandermeulen, Oscar 8 1611 1606 5.0 22 Z 1 2 W ½ 10 Z 1 1 Z 0 8 W ½ 11 W 0 13 Z 1 3 W 0 19 W 1 43.50 45.50 20.00 26.5 -
8 Dewever, Niel 6 1714 1677 5.0 23 Z ½ 5 W 0 13 Z 1 6 W 1 7 Z ½ 9 W 1 2 Z 0 4 W 0 14 Z 1 42.50 45.00 21.75 25.0 -
9 Vranckx, Jonas 10 1562 1612 5.0 13 Z 1 14 W 1 15 Z 1 2 W 0 5 W 0 8 Z 0 12 W 1 18 Z 1 3 Z 0 40.50 44.50 20.00 29.0 -
10 Roose, Casimir 9 1572 1486 5.0 12 W 1 1 Z ½ 7 W 0 3 Z 0 11 Z 0 17 W 1 21 W 1 20 Z 1 6 W ½ 39.00 41.50 18.25 22.5 -
11 Debunne, Lasse 13 1325 1360 5.0 1 W 0 12 Z 0 20 W 1 22 Z 1 10 W 1 7 Z 1 6 W 0 5 Z 0 13 W 1 38.50 40.50 18.50 23.0 -
12 Camps, Rune 21 0 1335 4.0 10 Z 0 11 W 1 16 Z 1 14 W 1 3 Z 0 4 W 0 9 Z 0 13 W 0 23 Z 1 41.00 43.50 15.50 22.0 -
13 Torfs, Hendrik 22 0 1295 4.0 9 W 0 19 Z 1 8 W 0 18 Z 1 14 Z 1 6 W 0 7 W 0 12 Z 1 11 Z 0 37.00 40.00 15.00 21.0 -
14 Smolders, Bavo 7 1707 1427 4.0 17 W 1 9 Z 0 22 W 1 12 Z 0 13 W 0 15 Z 1 20 W 1 1 Z 0 8 W 0 35.00 37.00 11.50 23.0 -
15 Brand, Leonard 12 1379 1355 4.0 21 Z 1 23 W 1 9 W 0 5 Z 0 4 Z 0 14 W 0 19 Z ½ 22 Z 1 16 W ½ 33.50 35.50 10.50 21.0 -
16 Celiktas, Ayhan 15 1271 1142 4.0 3 W 0 20 Z 1 12 W 0 19 Z ½ 6 Z 0 22 W 1 18 W 0 21 Z 1 15 Z ½ 32.00 34.00 10.50 17.5 -
17 Xing, Daniel 18 1188 1161 3.5 14 Z 0 21 W 1 5 Z 0 4 W 0 18 W 0 10 Z 0 23 Z ½ B1 20 W 1 33.00 35.00 8.25 12.5 -
18 Daems, Thibaut 14 1296 1159 3.5 2 Z 0 22 W 0 23 Z 1 13 W 0 17 Z 1 21 W ½ 16 Z 1 9 W 0 A 32.50 34.50 10.75 17.0 -
19 Cotman, Lothar 16 1251 1068 3.5 4 Z 0 13 W 0 21 Z ½ 16 W ½ 20 Z 0 B1 15 W ½ 23 W 1 7 Z 0 31.50 34.00 10.25 14.0 -
20 Pauwels, Wout 23 0 1187 3.0 6 Z 0 16 W 0 11 Z 0 B1 19 W 1 23 W 1 14 Z 0 10 W 0 17 Z 0 31.50 34.00 8.00 15.0 -
21 Biesemans, Niel 24 0 953 3.0 15 W 0 17 Z 0 19 W ½ 23 W ½ B1 18 Z ½ 10 Z 0 16 W 0 22 Z ½ 28.50 30.50 8.75 14.0 -
22 Eijkenboom, Luca-Zsofia 20 0 974 2.5 7 W 0 18 Z 1 14 Z 0 11 W 0 23 Z 0 16 Z 0 B1 15 W 0 21 W ½ 31.00 33.00 7.25 11.5 0.0
23 Roose, Hoara 17 1209 941 2.5 8 W ½ 15 Z 0 18 W 0 21 Z ½ 22 W 1 20 Z 0 17 W ½ 19 Z 0 12 W 0 28.00 30.00 7.25 14.0 1.0
24 Mccutcheon, Hamilton 19 0 0 0.0 A A A A A A A A A 26.00 27.00 0.00 0.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.47 2022/09/07 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/09/10 19:05