SwarLogo Vlaams Jeugdkampioenschap 2022 -14 SwarLogo
199
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut KEUSTERMANS
Toernooi: Zwitsers Standard (9 Rondes)
Speeltempo: andere Speeltempo: 50' + 10"
Datums: van 03/09/2022 tot 10/09/2022
Scheidingssystemen: B Cut1, Buch, SB, Vsch., OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht Land EloUsed NrClub Clubnaam PtnTot. Perf B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1
Sazonov, Fedor
  1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
1 Z 0 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
2 Z 1 10 Boatca, Luca 1485 5.5
3 W 1 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
4 W 1 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
5 Z 1 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
6 W 1 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
7 Z 1 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
8 Z 1 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
9 W 1 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
-14 M bel 1769 121 Turnhout 8.0 1893 40.50 43.50 40.50 36.0 -
2
Vandenhole, Kobe
  2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
1 W 1 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
2 Z ½ 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
3 W 1 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
4 Z 1 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
5 W 1 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
6 Z 0 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
7 W 1 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
8 Z ½ 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
9 W 1 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
-14 M bel 1901 417 Aalst 7.0 1814 44.00 47.50 36.00 36.0 -
3
Orban, Pieter-Jan
  3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
1 W 1 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
2 Z 1 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
3 W 1 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
4 W 0 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
5 Z 0 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
6 W 1 8 Mernier, Martin 1390 6.0
7 Z 1 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
8 W 1 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
9 Z 1 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
-14 M bel 1494 436 LSV-Chesspirant 7.0 1719 43.50 46.50 34.00 34.0 -
4
Musabayev, Maxim
  4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
1 W 1 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
2 Z 1 8 Mernier, Martin 1390 6.0
3 W ½ 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
4 Z 0 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
5 W 1 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
6 Z 1 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
7 Z 0 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
8 W 1 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
9 Z 1 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
-14 M bel 1585 436 LSV-Chesspirant 6.5 1704 45.00 49.00 33.75 32.5 -
5
Govoreanu, Matei
  5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
1 Z 1 37 Van Damme, Ulysse 1330 1.0
2 W 1 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
3 Z ½ 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
4 W 1 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
5 Z 1 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
6 W 1 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
7 Z ½ 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
8 W 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
9 W 0 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
-14 M bel 1932 176 Westerlo 6.0 1755 50.50 54.50 33.75 37.0 -
6
Beukenhorst, Gabriel
  6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
1 Z 1 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
2 W 1 13 Burssens, Maya 1362 5.0
3 Z 0 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
4 W 1 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
5 Z 1 8 Mernier, Martin 1390 6.0
6 Z 1 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
7 W ½ 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
8 W ½ 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
9 Z 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
-14 M bel 1601 418 Geraardsbergen 6.0 1676 49.00 52.50 31.00 34.5 -
7
Smolders, Oscar
  7 Smolders, Oscar 1683 6.0
1 W 1 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
2 Z 1 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
3 W 1 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
4 Z 1 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
5 W 0 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
6 Z 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
7 W 1 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
8 W 1 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
9 Z 0 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
-14 M bel 1683 121 Turnhout 6.0 1710 48.00 52.00 31.00 35.0 -
8
Mernier, Martin
  8 Mernier, Martin 1390 6.0
1 Z 1 27 De Cat, Timo 0 4.0
2 W 0 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
3 Z 1 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
4 W 1 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
5 W 0 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
6 Z 0 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
7 W 1 26 Hanssen, Casper 0 4.0
8 Z 1 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
9 W 1 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
-14 M bel 1390 726 Neerpelt 6.0 1428 41.00 45.00 25.50 28.0 -
9
Ghisa, Alexander
  9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
1 W 1 34 Vagenende, Lars 1150 2.0
2 Z 1 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
3 W ½ 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
4 Z 1 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
5 Z 0 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
6 W 0 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
7 W 1 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
8 Z 0 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
9 W 1 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
-14 M bel 1528 260 Kapelle-op-den-Bos 5.5 1579 43.50 46.50 24.50 30.5 -
10
Boatca, Luca
  10 Boatca, Luca 1485 5.5
1 Z ½ 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
2 W 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
3 Z 1 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
4 W 0 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
5 Z ½ 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
6 W ½ 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
7 Z 1 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
8 W 1 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
9 Z 1 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
-14 M bel 1485 732 Houthalen-Oost 5.5 1410 38.00 41.50 22.50 22.0 -
11
Wambecq, Ward
  11 Wambecq, Ward 1552 5.0
1 Z 1 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
2 W 1 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
3 Z 0 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
4 W 1 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
5 W 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
6 Z 0 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
7 W 1 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
8 Z 1 13 Burssens, Maya 1362 5.0
9 W 0 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
-14 M bel 1552 231 Dolle Toren Leuven 5.0 1488 43.00 46.00 21.00 28.0 -
12
Ognyanov, Daniel
  12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
1 Z 1 36 Stine, Thomas 0 1.0
2 W ½ 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
3 Z 1 13 Burssens, Maya 1362 5.0
4 W 0 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
5 Z 1 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
6 W 0 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
7 Z 0 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
8 W ½ 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
9 Z 1 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
-14 M bel 1411 230 Leuven Centraal 5.0 1481 42.50 46.50 22.75 27.0 -
13
Burssens, Maya
  13 Burssens, Maya 1362 5.0
1 W 1 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
2 Z 0 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
3 W 0 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
4 Z 1 26 Hanssen, Casper 0 4.0
5 W 1 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
6 Z 0 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
7 W 1 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
8 W 0 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
9 Z 1 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
-14 F bel 1362 472 de Mercatel 5.0 1315 37.00 38.50 18.00 24.0 -
14
Lecluyse, Thymen
  14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
1 Z 0 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
2 W 1 37 Van Damme, Ulysse 1330 1.0
3 Z 0 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
4 W 0 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
5 Z 0 27 De Cat, Timo 0 4.0
6 W 1 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
7 Z 1 33 Stuyven, Liese 0 3.0
8 Z 1 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
9 W 1 26 Hanssen, Casper 0 4.0
-14 M bel 0 340 Izegem 5.0 751 30.00 31.50 15.00 18.0 -
15
Wu, Zhengbang
  15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
1 Z 1 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
2 W 1 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
3 Z ½ 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
4 W 0 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
5 Z 1 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
6 W 1 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
7 W 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
8 Z 0 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
9 W 0 10 Boatca, Luca 1485 5.5
-14 M bel 1516 231 Dolle Toren Leuven 4.5 1503 48.00 51.00 20.25 29.5 -
16
Aishajiang, Ehsan
  16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
1 W 1 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
2 Z 0 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
3 Z 0 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
4 W 1 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
5 Z ½ 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
6 W 1 13 Burssens, Maya 1362 5.0
7 W 1 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
8 Z 0 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
9 Z 0 8 Mernier, Martin 1390 6.0
-14 M bel 1414 230 Leuven Centraal 4.5 1411 44.50 47.50 20.50 24.5 -
17
Lauwers, Brent
  17 Lauwers, Brent 1339 4.5
1 Z 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
2 W 0 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
3 Z 1 36 Stine, Thomas 0 1.0
4 Z 0 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
5 W ½ 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
6 W 1 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
7 Z 0 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
8 Z ½ 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
9 W ½ 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
-14 M bel 1339 114 Mechelen 4.5 1269 40.50 41.00 15.50 24.0 -
18
Akulov, Vladimir
  18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
1 W 1 30 Geerts, Taro 0 3.5
2 Z 0 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
3 W 1 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
4 Z 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
5 Z 1 34 Vagenende, Lars 1150 2.0
6 W 0 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
7 Z 1 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
8 W 0 8 Mernier, Martin 1390 6.0
9 Z ½ 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
-14 M bel 1345 713 Leopoldsburg 4.5 1296 39.50 42.50 17.25 24.5 -
19
Manueke, Hervano
  19 Manueke, Hervano 1346 4.5
1 Z 1 33 Stuyven, Liese 0 3.0
2 W 0 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
3 Z ½ 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
4 Z 1 10 Boatca, Luca 1485 5.5
5 W 0 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
6 W 1 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
7 Z 0 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
8 Z 1 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
9 W 0 13 Burssens, Maya 1362 5.0
-14 M bel 1346 121 Turnhout 4.5 1308 36.50 39.00 17.25 24.5 -
20
Trinh, Manjit
  20 Trinh, Manjit 1097 4.5
1 W 0 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
2 Z 1 30 Geerts, Taro 0 3.5
3 W 0 8 Mernier, Martin 1390 6.0
4 Z 0 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
5 W 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
6 Z ½ 10 Boatca, Luca 1485 5.5
7 Z 1 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
8 W 1 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
9 Z 0 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
-14 M bel 1097 301 KOSK Oostende 4.5 1240 36.00 36.50 13.25 20.0 -
21
Strynckx, Thibeau
  21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
1 W ½ 10 Boatca, Luca 1485 5.5
2 Z ½ 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
3 W ½ 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
4 Z ½ 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
5 Z ½ 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
6 W ½ 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
7 Z 0 13 Burssens, Maya 1362 5.0
8 W ½ 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
9 Z 1 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
-14 M bel 0 340 Izegem 4.5 1315 35.50 38.50 18.25 21.5 -
22
Hanssens, Daan
  22 Hanssens, Daan 1255 4.5
1 Z 0 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
2 W 0 36 Stine, Thomas 0 1.0
3 Z 1 27 De Cat, Timo 0 4.0
4 W 1 33 Stuyven, Liese 0 3.0
5 Z 0 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
6 W 1 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
7 Z 0 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
8 Z ½ 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
9 W 1 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
-14 M bel 1255 305 Kortrijk 4.5 1171 34.00 36.50 15.25 19.0 -
23
De Maeseneer, Wout
  23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
1 W 1 26 Hanssen, Casper 0 4.0
2 W 0 7 Smolders, Oscar 1683 6.0
3 Z 0 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
4 Z 1 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
5 W 1 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
6 Z 1 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
7 W 0 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
8 Z 0 10 Boatca, Luca 1485 5.5
9 W 0 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
-14 M bel 1392 240 SCRR (Brussel) 4.0 1288 40.50 43.50 16.00 24.0 -
24
Vandermeersch, Victor
  24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
1 W 0 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
2 Z 1 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
3 W 1 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
4 Z 0 8 Mernier, Martin 1390 6.0
5 W ½ 10 Boatca, Luca 1485 5.5
6 Z ½ 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
7 W 0 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
8 Z 0 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
9 W 1 33 Stuyven, Liese 0 3.0
-14 M bel 1209 401 KGSRL Gent 4.0 1152 36.50 38.00 13.00 20.5 -
25
Wang, Yixuan
  25 Wang, Yixuan 1228 4.0
1 Z 0 4 Musabayev, Maxim 1585 6.5
2 W 1 27 De Cat, Timo 0 4.0
3 Z 1 33 Stuyven, Liese 0 3.0
4 W ½ 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
5 W 0 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
6 Z 0 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
7 W 0 10 Boatca, Luca 1485 5.5
8 Z ½ 30 Geerts, Taro 0 3.5
9 W 1 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
-14 F bel 1228 301 KOSK Oostende 4.0 1094 36.00 38.50 13.25 20.0 -
26
Hanssen, Casper
  26 Hanssen, Casper 0 4.0
1 Z 0 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
2 W 1 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
3 Z 0 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
4 W 0 13 Burssens, Maya 1362 5.0
5 Z 1 33 Stuyven, Liese 0 3.0
6 W 1 34 Vagenende, Lars 1150 2.0
7 Z 0 8 Mernier, Martin 1390 6.0
8 W 1 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
9 Z 0 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
-14 M bel 0 732 Houthalen-Oost 4.0 980 33.00 35.50 12.50 19.0 -
27
De Cat, Timo
  27 De Cat, Timo 0 4.0
1 W 0 8 Mernier, Martin 1390 6.0
2 Z 0 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
3 W 0 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
4 Z 1 30 Geerts, Taro 0 3.5
5 W 1 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
6 Z ½ 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
7 W 0 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
8 W ½ 31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
9 Z 1 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
-14 M bel 0 114 Mechelen 4.0 790 32.00 33.50 12.75 15.0 -
28
Decraene, Merlijn
  28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
1 W 0 6 Beukenhorst, Gabriel 1601 6.0
2 Z 0 26 Hanssen, Casper 0 4.0
3 W 1 30 Geerts, Taro 0 3.5
4 Z 1 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
5 Z 0 13 Burssens, Maya 1362 5.0
6 W ½ 27 De Cat, Timo 0 4.0
7 Z 1 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
8 W 0 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
9 Z 0 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
-14 M bel 1242 313 Waregem 3.5 1060 36.50 39.50 13.50 18.0 -
29
Cheng, Samuel
  29 Cheng, Samuel 1330 3.5
1 Z 0 2 Vandenhole, Kobe 1901 7.0
2 W ½ 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
3 W 0 10 Boatca, Luca 1485 5.5
4 Z 1 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
5 W 1 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
6 Z 0 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
7 W 0 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
8 Z 0 26 Hanssen, Casper 0 4.0
9 Z 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
-14 M bel 1330 195 Chessmates Kapellen 3.5 1094 33.50 34.00 7.25 16.0 -
30
Geerts, Taro
  30 Geerts, Taro 0 3.5
1 Z 0 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
2 W 0 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
3 Z 0 28 Decraene, Merlijn 1242 3.5
4 W 0 27 De Cat, Timo 0 4.0
5 W 1 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
6 Z 0 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
7 W 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
8 W ½ 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
9 - B1        
-14 M bel 0 114 Mechelen 3.5 603 27.50 28.00 6.50 10.0 -
31
Akulov, Vsevolod
  31 Akulov, Vsevolod 1277 3.0
1 W 1 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
2 Z 0 15 Wu, Zhengbang 1516 4.5
3 W 1 26 Hanssen, Casper 0 4.0
4 Z 0 11 Wambecq, Ward 1552 5.0
5 W ½ 16 Aishajiang, Ehsan 1414 4.5
6 Z 0 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
7 W 0 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
8 Z ½ 27 De Cat, Timo 0 4.0
9 W 0 21 Strynckx, Thibeau 0 4.5
-14 M bel 1277 713 Leopoldsburg 3.0 1113 39.50 43.50 16.25 19.5 -
32
Van Ewijk, Uma
  32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
1 Z 0 3 Orban, Pieter-Jan 1494 7.0
2 W 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
3 Z 0 1 Sazonov, Fedor 1769 8.0
4 W 0 23 De Maeseneer, Wout 1392 4.0
5 Z 0 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
6 W 1 30 Geerts, Taro 0 3.5
7 Z 1 27 De Cat, Timo 0 4.0
8 W 0 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
9 Z 0 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
-14 F bel 1042 436 LSV-Chesspirant 3.0 920 38.50 39.00 7.50 15.0 -
33
Stuyven, Liese
  33 Stuyven, Liese 0 3.0
1 W 0 19 Manueke, Hervano 1346 4.5
2 Z 1 34 Vagenende, Lars 1150 2.0
3 W 0 25 Wang, Yixuan 1228 4.0
4 Z 0 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
5 W 0 26 Hanssen, Casper 0 4.0
6 Z 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
7 W 0 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
8 - B1        
9 Z 0 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
-14 F bel 0 121 Turnhout 3.0 581 31.50 32.00 6.00 14.0 -
34 A (7,8,9)
Vagenende, Lars
  34 Vagenende, Lars 1150 2.0
1 Z 0 9 Ghisa, Alexander 1528 5.5
2 W 0 33 Stuyven, Liese 0 3.0
3 Z 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
4 W 1FF 36 Stine, Thomas 0 1.0
5 W 0 18 Akulov, Vladimir 1345 4.5
6 Z 0 26 Hanssen, Casper 0 4.0
7 - A        
8 - A        
9 - A        
-14 M bel 1150 436 LSV-Chesspirant 2.0 795 30.50 31.00 4.00 13.0 -
35
Ibrahim, Nassim
  35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
1 Z 0 13 Burssens, Maya 1362 5.0
2 W 0 24 Vandermeersch, Victor 1209 4.0
3 Z 0 37 Van Damme, Ulysse 1330 1.0
4 W 0 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
5 Z 0 30 Geerts, Taro 0 3.5
6 Z 0 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
7 - B1        
8 W 1 38 Borgs, Maurice 0 1.0
9 W 0 27 De Cat, Timo 0 4.0
-14 M bel 0 114 Mechelen 2.0 332 29.50 30.00 1.50 5.0 -
36 A (5,6,7,8,9)
Stine, Thomas
  36 Stine, Thomas 0 1.0
1 W 0 12 Ognyanov, Daniel 1411 5.0
2 Z 1 22 Hanssens, Daan 1255 4.5
3 W 0 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
4 Z 0ff 34 Vagenende, Lars 1150 2.0
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
-14 M bel 0 231 Dolle Toren Leuven 1.0 1225 31.50 33.50 4.50 8.0 -
37 A (4,5,6,7,8,9)
Van Damme, Ulysse
  37 Van Damme, Ulysse 1330 1.0
1 W 0 5 Govoreanu, Matei 1932 6.0
2 Z 0 14 Lecluyse, Thymen 0 5.0
3 W 1 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
4 - A        
5 - A        
6 - A        
7 - A        
8 - A        
9 - A        
-14 M bel 1330 340 Izegem 1.0 1087 30.50 32.00 1.50 7.0 -
38
Borgs, Maurice
  38 Borgs, Maurice 0 1.0
1 W 0 17 Lauwers, Brent 1339 4.5
2 Z 0 32 Van Ewijk, Uma 1042 3.0
3 W 0 34 Vagenende, Lars 1150 2.0
4 - B1        
5 Z 0 20 Trinh, Manjit 1097 4.5
6 W 0 33 Stuyven, Liese 0 3.0
7 Z 0 30 Geerts, Taro 0 3.5
8 Z 0 35 Ibrahim, Nassim 0 2.0
9 W 0 29 Cheng, Samuel 1330 3.5
-14 M bel 0 114 Mechelen 1.0 -55 26.50 28.00 2.50 6.0 -
Begin van de pagina
Ronde 1 (03/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Van Damme, Ulysse 0.0 (1330) 0-1 Govoreanu, Matei 0.0 (1932)
2 Vandenhole, Kobe 0.0 (1901) 1-0 Cheng, Samuel 0.0 (1330)
3 Akulov, Vsevolod 0.0 (1277) 1-0 Sazonov, Fedor 0.0 (1769)
4 Smolders, Oscar 0.0 (1683) 1-0 Hanssens, Daan 0.0 (1255)
5 Decraene, Merlijn 0.0 (1242) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 0.0 (1601)
6 Musabayev, Maxim 0.0 (1585) 1-0 Wang, Yixuan 0.0 (1228)
7 Vandermeersch, Victor 0.0 (1209) 0-1 Wambecq, Ward 0.0 (1552)
8 Ghisa, Alexander 0.0 (1528) 1-0 Vagenende, Lars 0.0 (1150)
9 Trinh, Manjit 0.0 (1097) 0-1 Wu, Zhengbang 0.0 (1516)
10 Orban, Pieter-Jan 0.0 (1494) 1-0 Van Ewijk, Uma 0.0 (1042)
11 Strynckx, Thibeau 0.0 (0) ½-½ Boatca, Luca 0.0 (1485)
12 Aishajiang, Ehsan 0.0 (1414) 1-0 Lecluyse, Thymen 0.0 (0)
13 Stine, Thomas 0.0 (0) 0-1 Ognyanov, Daniel 0.0 (1411)
14 De Maeseneer, Wout 0.0 (1392) 1-0 Hanssen, Casper 0.0 (0)
15 De Cat, Timo 0.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 0.0 (1390)
16 Burssens, Maya 0.0 (1362) 1-0 Ibrahim, Nassim 0.0 (0)
17 Stuyven, Liese 0.0 (0) 0-1 Manueke, Hervano 0.0 (1346)
18 Akulov, Vladimir 0.0 (1345) 1-0 Geerts, Taro 0.0 (0)
19 Borgs, Maurice 0.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 0.0 (1339)
Begin van de pagina
Ronde 2 (03/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Govoreanu, Matei 1.0 (1932) 1-0 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1414)
2 Ognyanov, Daniel 1.0 (1411) ½-½ Vandenhole, Kobe 1.0 (1901)
3 De Maeseneer, Wout 1.0 (1392) 0-1 Smolders, Oscar 1.0 (1683)
4 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1601) 1-0 Burssens, Maya 1.0 (1362)
5 Mernier, Martin 1.0 (1390) 0-1 Musabayev, Maxim 1.0 (1585)
6 Wambecq, Ward 1.0 (1552) 1-0 Akulov, Vladimir 1.0 (1345)
7 Manueke, Hervano 1.0 (1346) 0-1 Ghisa, Alexander 1.0 (1528)
8 Wu, Zhengbang 1.0 (1516) 1-0 Akulov, Vsevolod 1.0 (1277)
9 Lauwers, Brent 1.0 (1339) 0-1 Orban, Pieter-Jan 1.0 (1494)
10 Boatca, Luca 0.5 (1485) 0-1 Sazonov, Fedor 0.0 (1769)
11 Cheng, Samuel 0.0 (1330) ½-½ Strynckx, Thibeau 0.5 (0)
12 Lecluyse, Thymen 0.0 (0) 1-0 Van Damme, Ulysse 0.0 (1330)
13 Hanssens, Daan 0.0 (1255) 0-1 Stine, Thomas 0.0 (0)
14 Hanssen, Casper 0.0 (0) 1-0 Decraene, Merlijn 0.0 (1242)
15 Wang, Yixuan 0.0 (1228) 1-0 De Cat, Timo 0.0 (0)
16 Ibrahim, Nassim 0.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 0.0 (1209)
17 Vagenende, Lars 0.0 (1150) 0-1 Stuyven, Liese 0.0 (0)
18 Geerts, Taro 0.0 (0) 0-1 Trinh, Manjit 0.0 (1097)
19 Van Ewijk, Uma 0.0 (1042) 1-0 Borgs, Maurice 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (03/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Ghisa, Alexander 2.0 (1528) ½-½ Govoreanu, Matei 2.0 (1932)
2 Smolders, Oscar 2.0 (1683) 1-0 Wambecq, Ward 2.0 (1552)
3 Orban, Pieter-Jan 2.0 (1494) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1601)
4 Musabayev, Maxim 2.0 (1585) ½-½ Wu, Zhengbang 2.0 (1516)
5 Vandenhole, Kobe 1.5 (1901) 1-0 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1414)
6 Burssens, Maya 1.0 (1362) 0-1 Ognyanov, Daniel 1.5 (1411)
7 Sazonov, Fedor 1.0 (1769) 1-0 Van Ewijk, Uma 1.0 (1042)
8 Vandermeersch, Victor 1.0 (1209) 1-0 De Maeseneer, Wout 1.0 (1392)
9 Trinh, Manjit 1.0 (1097) 0-1 Mernier, Martin 1.0 (1390)
10 Strynckx, Thibeau 1.0 (0) ½-½ Manueke, Hervano 1.0 (1346)
11 Akulov, Vladimir 1.0 (1345) 1-0 Lecluyse, Thymen 1.0 (0)
12 Stine, Thomas 1.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 1.0 (1339)
13 Akulov, Vsevolod 1.0 (1277) 1-0 Hanssen, Casper 1.0 (0)
14 Stuyven, Liese 1.0 (0) 0-1 Wang, Yixuan 1.0 (1228)
15 Cheng, Samuel 0.5 (1330) 0-1 Boatca, Luca 0.5 (1485)
16 Van Damme, Ulysse 0.0 (1330) 1-0 Ibrahim, Nassim 0.0 (0)
17 De Cat, Timo 0.0 (0) 0-1 Hanssens, Daan 0.0 (1255)
18 Decraene, Merlijn 0.0 (1242) 1-0 Geerts, Taro 0.0 (0)
19 Borgs, Maurice 0.0 (0) 0-1 Vagenende, Lars 0.0 (1150)
Begin van de pagina
Ronde 4 (04/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Orban, Pieter-Jan 3.0 (1494) 0-1 Smolders, Oscar 3.0 (1683)
2 Govoreanu, Matei 2.5 (1932) 1-0 Musabayev, Maxim 2.5 (1585)
3 Wu, Zhengbang 2.5 (1516) 0-1 Vandenhole, Kobe 2.5 (1901)
4 Ognyanov, Daniel 2.5 (1411) 0-1 Ghisa, Alexander 2.5 (1528)
5 Sazonov, Fedor 2.0 (1769) 1-0 Akulov, Vladimir 2.0 (1345)
6 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1601) 1-0 Lauwers, Brent 2.0 (1339)
7 Wambecq, Ward 2.0 (1552) 1-0 Akulov, Vsevolod 2.0 (1277)
8 Mernier, Martin 2.0 (1390) 1-0 Vandermeersch, Victor 2.0 (1209)
9 Wang, Yixuan 2.0 (1228) ½-½ Strynckx, Thibeau 1.5 (0)
10 Boatca, Luca 1.5 (1485) 0-1 Manueke, Hervano 1.5 (1346)
11 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1414) 1-0 Trinh, Manjit 1.0 (1097)
12 Van Ewijk, Uma 1.0 (1042) 0-1 De Maeseneer, Wout 1.0 (1392)
13 Hanssen, Casper 1.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 1.0 (1362)
14 Hanssens, Daan 1.0 (1255) 1-0 Stuyven, Liese 1.0 (0)
15 Lecluyse, Thymen 1.0 (0) 0-1 Decraene, Merlijn 1.0 (1242)
16 Vagenende, Lars 1.0 (1150) 1ff-0 Stine, Thomas 1.0 (0)
17 Ibrahim, Nassim 0.0 (0) 0-1 Cheng, Samuel 0.5 (1330)
18 Geerts, Taro 0.0 (0) 0-1 De Cat, Timo 0.0 (0)
  Borgs, Maurice 0.0 (0) 1 Bye  
  Van Damme, Ulysse 1.0 (1330) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (04/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Smolders, Oscar 4.0 (1683) 0-1 Govoreanu, Matei 3.5 (1932)
2 Vandenhole, Kobe 3.5 (1901) 1-0 Ghisa, Alexander 3.5 (1528)
3 Wambecq, Ward 3.0 (1552) 0-1 Sazonov, Fedor 3.0 (1769)
4 Mernier, Martin 3.0 (1390) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 3.0 (1601)
5 Musabayev, Maxim 2.5 (1585) 1-0 Orban, Pieter-Jan 3.0 (1494)
6 Manueke, Hervano 2.5 (1346) 0-1 Wu, Zhengbang 2.5 (1516)
7 Wang, Yixuan 2.5 (1228) 0-1 Ognyanov, Daniel 2.5 (1411)
8 Akulov, Vsevolod 2.0 (1277) ½-½ Aishajiang, Ehsan 2.0 (1414)
9 De Maeseneer, Wout 2.0 (1392) 1-0 Hanssens, Daan 2.0 (1255)
10 Burssens, Maya 2.0 (1362) 1-0 Decraene, Merlijn 2.0 (1242)
11 Vagenende, Lars 2.0 (1150) 0-1 Akulov, Vladimir 2.0 (1345)
12 Lauwers, Brent 2.0 (1339) ½-½ Strynckx, Thibeau 2.0 (0)
13 Vandermeersch, Victor 2.0 (1209) ½-½ Boatca, Luca 1.5 (1485)
14 Cheng, Samuel 1.5 (1330) 1-0 Van Ewijk, Uma 1.0 (1042)
15 Trinh, Manjit 1.0 (1097) 1-0 Borgs, Maurice 1.0 (0)
16 De Cat, Timo 1.0 (0) 1-0 Lecluyse, Thymen 1.0 (0)
17 Stuyven, Liese 1.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 1.0 (0)
18 Geerts, Taro 0.0 (0) 1-0 Ibrahim, Nassim 0.0 (0)
  Stine, Thomas 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Van Damme, Ulysse 1.0 (1330) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (04/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Govoreanu, Matei 4.5 (1932) 1-0 Vandenhole, Kobe 4.5 (1901)
2 Sazonov, Fedor 4.0 (1769) 1-0 Smolders, Oscar 4.0 (1683)
3 Ghisa, Alexander 3.5 (1528) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 4.0 (1601)
4 Ognyanov, Daniel 3.5 (1411) 0-1 Musabayev, Maxim 3.5 (1585)
5 Wu, Zhengbang 3.5 (1516) 1-0 Wambecq, Ward 3.0 (1552)
6 Orban, Pieter-Jan 3.0 (1494) 1-0 Mernier, Martin 3.0 (1390)
7 Akulov, Vladimir 3.0 (1345) 0-1 De Maeseneer, Wout 3.0 (1392)
8 Aishajiang, Ehsan 2.5 (1414) 1-0 Burssens, Maya 3.0 (1362)
9 Manueke, Hervano 2.5 (1346) 1-0 Cheng, Samuel 2.5 (1330)
10 Lauwers, Brent 2.5 (1339) 1-0 Wang, Yixuan 2.5 (1228)
11 Strynckx, Thibeau 2.5 (0) ½-½ Vandermeersch, Victor 2.5 (1209)
12 Hanssens, Daan 2.0 (1255) 1-0 Akulov, Vsevolod 2.5 (1277)
13 Boatca, Luca 2.0 (1485) ½-½ Trinh, Manjit 2.0 (1097)
14 Decraene, Merlijn 2.0 (1242) ½-½ De Cat, Timo 2.0 (0)
15 Hanssen, Casper 2.0 (0) 1-0 Vagenende, Lars 2.0 (1150)
16 Van Ewijk, Uma 1.0 (1042) 1-0 Geerts, Taro 1.0 (0)
17 Borgs, Maurice 1.0 (0) 0-1 Stuyven, Liese 1.0 (0)
18 Lecluyse, Thymen 1.0 (0) 1-0 Ibrahim, Nassim 0.0 (0)
  Stine, Thomas 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Van Damme, Ulysse 1.0 (1330) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Beukenhorst, Gabriel 5.0 (1601) ½-½ Govoreanu, Matei 5.5 (1932)
2 Wu, Zhengbang 4.5 (1516) 0-1 Sazonov, Fedor 5.0 (1769)
3 Vandenhole, Kobe 4.5 (1901) 1-0 Musabayev, Maxim 4.5 (1585)
4 De Maeseneer, Wout 4.0 (1392) 0-1 Orban, Pieter-Jan 4.0 (1494)
5 Smolders, Oscar 4.0 (1683) 1-0 Ognyanov, Daniel 3.5 (1411)
6 Ghisa, Alexander 3.5 (1528) 1-0 Lauwers, Brent 3.5 (1339)
7 Aishajiang, Ehsan 3.5 (1414) 1-0 Manueke, Hervano 3.5 (1346)
8 Wambecq, Ward 3.0 (1552) 1-0 Hanssens, Daan 3.0 (1255)
9 Mernier, Martin 3.0 (1390) 1-0 Hanssen, Casper 3.0 (0)
10 Burssens, Maya 3.0 (1362) 1-0 Strynckx, Thibeau 3.0 (0)
11 Vandermeersch, Victor 3.0 (1209) 0-1 Akulov, Vladimir 3.0 (1345)
12 Wang, Yixuan 2.5 (1228) 0-1 Boatca, Luca 2.5 (1485)
13 Cheng, Samuel 2.5 (1330) 0-1 Decraene, Merlijn 2.5 (1242)
14 Akulov, Vsevolod 2.5 (1277) 0-1 Trinh, Manjit 2.5 (1097)
15 De Cat, Timo 2.5 (0) 0-1 Van Ewijk, Uma 2.0 (1042)
16 Stuyven, Liese 2.0 (0) 0-1 Lecluyse, Thymen 2.0 (0)
17 Geerts, Taro 1.0 (0) 1-0 Borgs, Maurice 1.0 (0)
  Ibrahim, Nassim 0.0 (0) 1 Bye  
  Stine, Thomas 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Vagenende, Lars 2.0 (1150) 0 Afwezig  
  Van Damme, Ulysse 1.0 (1330) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Govoreanu, Matei 6.0 (1932) 0-1 Sazonov, Fedor 6.0 (1769)
2 Beukenhorst, Gabriel 5.5 (1601) ½-½ Vandenhole, Kobe 5.5 (1901)
3 Smolders, Oscar 5.0 (1683) 1-0 Ghisa, Alexander 4.5 (1528)
4 Orban, Pieter-Jan 5.0 (1494) 1-0 Wu, Zhengbang 4.5 (1516)
5 Musabayev, Maxim 4.5 (1585) 1-0 Aishajiang, Ehsan 4.5 (1414)
6 Burssens, Maya 4.0 (1362) 0-1 Wambecq, Ward 4.0 (1552)
7 Akulov, Vladimir 4.0 (1345) 0-1 Mernier, Martin 4.0 (1390)
8 Boatca, Luca 3.5 (1485) 1-0 De Maeseneer, Wout 4.0 (1392)
9 Ognyanov, Daniel 3.5 (1411) ½-½ Lauwers, Brent 3.5 (1339)
10 Decraene, Merlijn 3.5 (1242) 0-1 Manueke, Hervano 3.5 (1346)
11 Trinh, Manjit 3.5 (1097) 1-0 Vandermeersch, Victor 3.0 (1209)
12 Strynckx, Thibeau 3.0 (0) ½-½ Hanssens, Daan 3.0 (1255)
13 Van Ewijk, Uma 3.0 (1042) 0-1 Lecluyse, Thymen 3.0 (0)
14 Hanssen, Casper 3.0 (0) 1-0 Cheng, Samuel 2.5 (1330)
15 De Cat, Timo 2.5 (0) ½-½ Akulov, Vsevolod 2.5 (1277)
16 Geerts, Taro 2.0 (0) ½-½ Wang, Yixuan 2.5 (1228)
17 Ibrahim, Nassim 1.0 (0) 1-0 Borgs, Maurice 1.0 (0)
  Stuyven, Liese 2.0 (0) 1 Bye  
  Stine, Thomas 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Vagenende, Lars 2.0 (1150) 0 Afwezig  
  Van Damme, Ulysse 1.0 (1330) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (10/09/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Sazonov, Fedor 7.0 (1769) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 6.0 (1601)
2 Govoreanu, Matei 6.0 (1932) 0-1 Orban, Pieter-Jan 6.0 (1494)
3 Vandenhole, Kobe 6.0 (1901) 1-0 Smolders, Oscar 6.0 (1683)
4 Wambecq, Ward 5.0 (1552) 0-1 Musabayev, Maxim 5.5 (1585)
5 Mernier, Martin 5.0 (1390) 1-0 Aishajiang, Ehsan 4.5 (1414)
6 Ghisa, Alexander 4.5 (1528) 1-0 Trinh, Manjit 4.5 (1097)
7 Wu, Zhengbang 4.5 (1516) 0-1 Boatca, Luca 4.5 (1485)
8 Manueke, Hervano 4.5 (1346) 0-1 Burssens, Maya 4.0 (1362)
9 De Maeseneer, Wout 4.0 (1392) 0-1 Ognyanov, Daniel 4.0 (1411)
10 Lauwers, Brent 4.0 (1339) ½-½ Akulov, Vladimir 4.0 (1345)
11 Lecluyse, Thymen 4.0 (0) 1-0 Hanssen, Casper 4.0 (0)
12 Hanssens, Daan 3.5 (1255) 1-0 Decraene, Merlijn 3.5 (1242)
13 Akulov, Vsevolod 3.0 (1277) 0-1 Strynckx, Thibeau 3.5 (0)
14 Wang, Yixuan 3.0 (1228) 1-0 Van Ewijk, Uma 3.0 (1042)
15 Vandermeersch, Victor 3.0 (1209) 1-0 Stuyven, Liese 3.0 (0)
16 Ibrahim, Nassim 2.0 (0) 0-1 De Cat, Timo 3.0 (0)
17 Borgs, Maurice 1.0 (0) 0-1 Cheng, Samuel 2.5 (1330)
  Geerts, Taro 2.5 (0) 1 Bye  
  Stine, Thomas 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Vagenende, Lars 2.0 (1150) 0 Afwezig  
  Van Damme, Ulysse 1.0 (1330) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Sazonov, Fedor (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1769
FIDE-ID258105
F-Elo1682
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 7      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 Z - 1 4.0 0.78 +0.22
6 2      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 W - 1 5.0 0.62 +0.38
7 2      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 Z - 1 6.0 0.81 +0.19
8 1      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 Z 1 7.0 0.28 +0.72
9 1      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 W - 1 8.0 0.72 +0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1492 43.5 Totaal 8.0 6.81 +1.19
Begin van de pagina

Vandenhole, Kobe (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.20531
N-Elo1619
FIDE-ID268844
F-Elo1901
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 Z 1 3.5 0.91 +0.09
5 2      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 W - 1 4.5 0.90 +0.10
6 1      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 Z - 0 4.5 0.46 -0.46
7 3      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 W - 1 5.5 0.87 +0.13
8 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 Z - ½ 6.0 0.85 -0.35
9 3      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 W - 1 7.0 0.78 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 47.5 Totaal 7.0 7.53 -0.53
Begin van de pagina

Orban, Pieter-Jan (Rank: 10)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.23247
N-Elo1462
FIDE-ID272841
F-Elo1494
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
3 3      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 W - 1 3.0 0.35 +0.65
4 1      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 W - 0 3.0 0.25 -0.25
5 5      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 Z - 0 3.0 0.38 -0.38
6 6      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 W 1 4.0 0.64 +0.36
7 4      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
8 4      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 W - 1 6.0 0.47 +0.53
9 2      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 Z 1 7.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1497 46.5 Totaal 7.0 4.44 +2.56
Begin van de pagina

Musabayev, Maxim (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1585
FIDE-ID254711
F-Elo1584
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 W - 1 1.0 0.89 +0.11
2 5      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 Z - 1 2.0 0.75 +0.25
3 4      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 W - ½ 2.5 0.60 -0.10
4 2      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 Z - 0 2.5 0.11 -0.11
5 5      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 W - 1 3.5 0.62 +0.38
6 4      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 Z 1 4.5 0.73 +0.27
7 3      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 Z - 0 4.5 0.13 -0.13
8 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 W - 1 5.5 0.73 +0.27
9 4      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 Z - 1 6.5 0.55 +0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1537 49.0 Totaal 6.5 5.11 +1.39
Begin van de pagina

Govoreanu, Matei (Rank: 1)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1870
FIDE-ID258059
F-Elo1932
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Van Damme, Ulysse BEL 1330 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
4 2      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 W - 1 3.5 0.89 +0.11
5 1      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 Z - 1 4.5 0.81 +0.19
6 1      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 W 1 5.5 0.54 +0.46
7 1      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 Z - ½ 6.0 0.88 -0.38
8 1      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 W 0 6.0 0.72 -0.72
9 2      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 W - 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1589 51.5 Totaal 6.0 7.52 -1.52
Begin van de pagina

Beukenhorst, Gabriel (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1601
FIDE-ID252239
F-Elo1600
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 4      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 3      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 Z - 0 2.0 0.65 -0.65
4 6      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 4      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 Z - 1 4.0 0.77 +0.23
6 3      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 Z - 1 5.0 0.60 +0.40
7 1      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 W ½ 5.5 0.12 +0.38
8 2      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 W ½ 6.0 0.15 +0.35
9 1      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 Z - 0 6.0 0.28 -0.28
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1550 52.5 Totaal 6.0 5.09 +0.91
Begin van de pagina

Smolders, Oscar (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1606
FIDE-ID258091
F-Elo1683
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 2      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 W - 1 3.0 0.68 +0.32
4 1      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 Z - 1 4.0 0.75 +0.25
5 1      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 W - 0 4.0 0.19 -0.19
6 2      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 Z 0 4.0 0.38 -0.38
7 5      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 W - 1 5.0 0.83 +0.17
8 3      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 W 1 6.0 0.71 +0.29
9 3      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 Z 0 6.0 0.22 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1581 52.0 Totaal 6.0 5.53 +0.47
Begin van de pagina

Mernier, Martin (Rank: 15)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1390
FIDE-ID254886
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Cat, Timo BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 W - 0 1.0 0.25 -0.25
3 9      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
4 8      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 W - 1 3.0 0.74 +0.26
5 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 W - 0 3.0 0.23 -0.23
6 6      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 Z - 0 3.0 0.36 -0.36
7 9      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 7      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 Z - 1 5.0 0.56 +0.44
9 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 W - 1 6.0 0.47 +0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1392 45.0 Totaal 6.0 5.30 +0.70
Begin van de pagina

Ghisa, Alexander (Rank: 8)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19897
N-Elo1528
FIDE-ID260959
F-Elo1468
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vagenende, Lars BEL 1150 2.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 7      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 Z - 1 2.0 0.74 +0.26
3 1      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
4 4      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 Z - 1 3.5 0.66 +0.34
5 2      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 Z - 0 3.5 0.10 -0.10
6 3      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 W - 0 3.5 0.40 -0.40
7 6      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 W 1 4.5 0.75 +0.25
8 3      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 Z - 0 4.5 0.29 -0.29
9 6      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 W 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1495 45.5 Totaal 5.5 4.85 +0.65
Begin van de pagina

Boatca, Luca (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1448
FIDE-ID1259660
F-Elo1485
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 10      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 W - 0 0.5 0.16 -0.16
3 15      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 Z 1 1.5 0.71 +0.29
4 10      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 W - 0 1.5 0.69 -0.69
5 13      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 Z - ½ 2.0 0.83 -0.33
6 13      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 W ½ 2.5 0.91 -0.41
7 12      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 Z - 1 3.5 0.82 +0.18
8 8      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 W - 1 4.5 0.63 +0.37
9 7      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 Z 1 5.5 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1360 41.5 Totaal 5.5 6.13 -0.63
Begin van de pagina

Wambecq, Ward (Rank: 7)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo1457
FIDE-ID262226
F-Elo1552
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 6      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
4 7      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
5 3      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 W - 0 3.0 0.22 -0.22
6 5      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 Z - 0 3.0 0.55 -0.55
7 8      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W 1 4.0 0.85 +0.15
8 6      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 Z - 1 5.0 0.75 +0.25
9 4      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 W - 0 5.0 0.45 -0.45
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1444 46.0 Totaal 5.0 5.62 -0.62
Begin van de pagina

Ognyanov, Daniel (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17346
N-Elo1408
FIDE-ID258350
F-Elo1411
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Stine, Thomas BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 6      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 Z - 1 2.5 0.57 +0.43
4 4      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 W 0 2.5 0.34 -0.34
5 7      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 Z - 1 3.5 0.74 +0.26
6 4      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 W - 0 3.5 0.27 -0.27
7 5      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 Z - 0 3.5 0.17 -0.17
8 9      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 W ½ 4.0 0.60 -0.10
9 9      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 Z - 1 5.0 0.53 +0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1502 43.5 Totaal 5.0 4.22 +0.78
Begin van de pagina

Burssens, Maya (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1362
FIDE-ID258237
F-Elo1358
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 6      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 W - 0 1.0 0.43 -0.43
4 13      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 W - 1 3.0 0.66 +0.34
6 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
7 10      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 W 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 W - 0 4.0 0.25 -0.25
9 8      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 Z - 1 5.0 0.52 +0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1427 39.0 Totaal 5.0 5.25 -0.25
Begin van de pagina

Lecluyse, Thymen (Rank: 31)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.23636
N-Elo0
FIDE-ID275956
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Van Damme, Ulysse BEL 1330 1.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 11      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      De Cat, Timo BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
9 11      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1274 29.5 Totaal 5.0 2.40 +2.60
Begin van de pagina

Wu, Zhengbang (Rank: 9)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.22175
N-Elo1511
FIDE-ID267279
F-Elo1516
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 4      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 Z - ½ 2.5 0.40 +0.10
4 3      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 W - 0 2.5 0.09 -0.09
5 6      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 Z - 1 3.5 0.72 +0.28
6 5      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 W - 1 4.5 0.45 +0.55
7 2      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 W 0 4.5 0.19 -0.19
8 4      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 Z 0 4.5 0.53 -0.53
9 7      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 W 0 4.5 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1500 51.0 Totaal 4.5 4.64 -0.14
Begin van de pagina

Aishajiang, Ehsan (Rank: 12)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo1284
FIDE-ID256897
F-Elo1414
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 W 1 2.0 0.87 +0.13
5 8      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 Z - ½ 2.5 0.68 -0.18
6 8      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 W - 1 3.5 0.57 +0.43
7 7      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 W 1 4.5 0.59 +0.41
8 5      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 Z - 0 4.5 0.27 -0.27
9 5      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 Z - 0 4.5 0.53 -0.53
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1486 47.5 Totaal 4.5 4.59 -0.09
Begin van de pagina

Lauwers, Brent (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo1294
FIDE-ID250104
F-Elo1339
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 12      Stine, Thomas BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 12      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 10      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 W - 1 3.5 0.65 +0.35
7 6      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 Z - 0 3.5 0.25 -0.25
8 9      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 Z - ½ 4.0 0.40 +0.10
9 10      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 W - ½ 4.5 0.49 +0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1434 38.5 Totaal 4.5 5.02 -0.52
Begin van de pagina

Akulov, Vladimir (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1345
FIDE-ID251739
F-Elo1301
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Geerts, Taro BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 11      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Vagenende, Lars BEL 1150 2.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
6 7      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 W - 0 3.0 0.43 -0.43
7 11      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 Z - 1 4.0 0.68 +0.32
8 7      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 W - 0 4.0 0.44 -0.44
9 10      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 Z - ½ 4.5 0.51 -0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 42.0 Totaal 4.5 4.96 -0.46
Begin van de pagina

Manueke, Hervano (Rank: 17)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15928
N-Elo1346
FIDE-ID269042
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 W - 0 1.0 0.26 -0.26
3 10      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4 10      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 Z - 1 2.5 0.31 +0.69
5 6      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 W - 0 2.5 0.28 -0.28
6 9      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 W - 1 3.5 0.52 +0.48
7 7      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 Z - 0 3.5 0.41 -0.41
8 10      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 Z - 1 4.5 0.64 +0.36
9 8      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 W - 0 4.5 0.48 -0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1411 39.5 Totaal 4.5 4.74 -0.24
Begin van de pagina

Trinh, Manjit (Rank: 28)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.23705
N-Elo0
FIDE-ID272914
F-Elo1097
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Geerts, Taro BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
4 11      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 Z - 0 1.0 0.13 -0.13
5 15      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 13      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 Z - ½ 2.5 0.09 +0.41
7 14      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 Z - 1 3.5 0.26 +0.74
8 11      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 W - 1 4.5 0.35 +0.65
9 6      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 Z 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1402 37.5 Totaal 4.5 2.98 +1.52
Begin van de pagina

Strynckx, Thibeau (Rank: 30)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.23341
N-Elo0
FIDE-ID274488
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 11      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 Z - ½ 1.0 0.08 +0.42
3 10      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 W ½ 1.5 0.08 +0.42
4 9      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 Z - ½ 2.0 0.08 +0.42
5 12      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 Z ½ 2.5 0.08 +0.42
6 11      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
7 10      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 12      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 13      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 Z - 1 4.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1314 38.5 Totaal 4.5 0.72 +3.78
Begin van de pagina

Hanssens, Daan (Rank: 23)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo1255
FIDE-ID258458
F-Elo1243
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Stine, Thomas BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 17      De Cat, Timo BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 14      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
6 12      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 W - 1 3.0 0.47 +0.53
7 8      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 Z 0 3.0 0.15 -0.15
8 12      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 12      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 W - 1 4.5 0.52 +0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1429 34.0 Totaal 4.5 5.22 -0.72
Begin van de pagina

De Maeseneer, Wout (Rank: 14)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.20861
N-Elo1357
FIDE-ID264920
F-Elo1392
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Smolders, Oscar BEL 1683 6.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 8      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 Z - 0 1.0 0.74 -0.74
4 12      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
5 9      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W - 1 3.0 0.68 +0.32
6 7      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 Z - 1 4.0 0.57 +0.43
7 4      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
8 8      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 Z - 0 4.0 0.37 -0.37
9 9      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 W 0 4.0 0.47 -0.47
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1365 43.5 Totaal 4.0 5.15 -1.15
Begin van de pagina

Vandermeersch, Victor (Rank: 26)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo1209
FIDE-ID255688
F-Elo1139
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 16      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 W - 1 2.0 0.26 +0.74
4 8      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 Z - 0 2.0 0.26 -0.26
5 13      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 W - ½ 2.5 0.17 +0.33
6 11      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 Z ½ 3.0 0.92 -0.42
7 11      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 W - 0 3.0 0.32 -0.32
8 11      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 Z - 0 3.0 0.65 -0.65
9 15      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1376 39.0 Totaal 4.0 4.54 -0.54
Begin van de pagina

Wang, Yixuan (Rank: 25)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo1163
FIDE-ID259241
F-Elo1228
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Musabayev, Maxim BEL 1585 6.5 Z - 0 0.0 0.11 -0.11
2 15      De Cat, Timo BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 7      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 W 0 2.5 0.26 -0.26
6 10      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 Z - 0 2.5 0.35 -0.35
7 12      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 W - 0 2.5 0.18 -0.18
8 16      Geerts, Taro BEL 0 3.5 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
9 14      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 W 1 4.0 0.74 +0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1372 39.5 Totaal 4.0 5.32 -1.32
Begin van de pagina

Hanssen, Casper (Rank: 33)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 13      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Vagenende, Lars BEL 1150 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 9      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 14      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
9 11      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 Z 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1306 35.0 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina

De Cat, Timo (Rank: 34)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.21599
N-Elo0
FIDE-ID270431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Mernier, Martin BEL 1390 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 18      Geerts, Taro BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
7 15      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
8 15      Akulov, Vsevolod BEL 1277 3.0 W ½ 3.0 0.08 +0.42
9 16      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1239 34.5 Totaal 4.0 1.98 +2.02
Begin van de pagina

Decraene, Merlijn (Rank: 24)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1242
FIDE-ID255556
F-Elo1234
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Beukenhorst, Gabriel BEL 1601 6.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 14      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 18      Geerts, Taro BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 15      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 Z - 0 2.0 0.34 -0.34
6 14      De Cat, Timo BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
7 13      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 Z - 1 3.5 0.38 +0.62
8 10      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 W - 0 3.5 0.36 -0.36
9 12      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 Z - 0 3.5 0.48 -0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1378 40.0 Totaal 3.5 5.34 -1.84
Begin van de pagina

Cheng, Samuel (Rank: 21)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.17829
N-Elo1330
FIDE-ID274720
F-Elo1280
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vandenhole, Kobe BEL 1901 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 15      Boatca, Luca BEL 1485 5.5 W 0 0.5 0.29 -0.29
4 17      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
5 14      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 W 1 2.5 0.84 +0.16
6 9      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 Z 0 2.5 0.48 -0.48
7 13      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 W - 0 2.5 0.62 -0.62
8 14      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
9 17      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 Z 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1403 35.0 Totaal 3.5 5.99 -2.49
Begin van de pagina

Geerts, Taro (Rank: 37)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.21422
N-Elo0
FIDE-ID267139
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Decraene, Merlijn BEL 1242 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 18      De Cat, Timo BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 18      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 16      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 17      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 16      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
9        Bye           1 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 26.5 Totaal 3.5 1.90 +0.60
Begin van de pagina

Akulov, Vsevolod (Rank: 22)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1277
FIDE-ID251747
F-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Wu, Zhengbang BEL 1516 4.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 13      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Wambecq, Ward BEL 1552 5.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
5 8      Aishajiang, Ehsan BEL 1414 4.5 W - ½ 2.5 0.32 +0.18
6 12      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 Z - 0 2.5 0.53 -0.53
7 14      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 W 0 2.5 0.74 -0.74
8 15      De Cat, Timo BEL 0 4.0 Z - ½ 3.0 0.92 -0.42
9 13      Strynckx, Thibeau BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1433 43.5 Totaal 3.0 4.80 -1.80
Begin van de pagina

Van Ewijk, Uma (Rank: 29)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.22510
N-Elo0
FIDE-ID268658
F-Elo1042
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Orban, Pieter-Jan BEL 1494 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Sazonov, Fedor BEL 1769 8.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      De Maeseneer, Wout BEL 1392 4.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
5 14      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
6 16      Geerts, Taro BEL 0 3.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
7 15      De Cat, Timo BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
8 13      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 W 0 3.0 0.92 -0.92
9 14      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 Z - 0 3.0 0.26 -0.26
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1442 40.0 Totaal 3.0 4.37 -1.37
Begin van de pagina

Stuyven, Liese (Rank: 36)

Rangschikking33
GeslachtF
Stamnr.19351
N-Elo0
FIDE-ID267260
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Manueke, Hervano BEL 1346 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Vagenende, Lars BEL 1150 2.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 14      Wang, Yixuan BEL 1228 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 17      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 15      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 Z 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1237 29.0 Totaal 3.0 1.90 +0.10
Begin van de pagina

Vagenende, Lars (Rank: 27)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.16208
N-Elo1150
FIDE-ID255670
F-Elo1111
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ghisa, Alexander BEL 1528 5.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 17      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 19      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 16      Stine, Thomas BEL 0 1.0 W - 1FF 2.0 0.00 +0.00
5 11      Akulov, Vladimir BEL 1345 4.5 W 0 2.0 0.25 -0.25
6 15      Hanssen, Casper BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1436 19.0 Totaal 2.0 3.10 -2.10
Begin van de pagina

Ibrahim, Nassim (Rank: 35)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.23138
N-Elo0
FIDE-ID276618
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Burssens, Maya BEL 1362 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Vandermeersch, Victor BEL 1209 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Van Damme, Ulysse BEL 1330 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 17      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 18      Geerts, Taro BEL 0 3.5 Z 0 0.0 0.50 -0.50
6 18      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
8 17      Borgs, Maurice BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
9 16      De Cat, Timo BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1307 27.0 Totaal 2.0 2.32 -1.32
Begin van de pagina

Stine, Thomas (Rank: 32)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.20652
N-Elo0
FIDE-ID270776
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Ognyanov, Daniel BEL 1411 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Hanssens, Daan BEL 1255 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 12      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Vagenende, Lars BEL 1150 2.0 Z - 0ff 1.0 0.00 +0.00
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 16.0 Totaal 1.0 0.24 +0.76
Begin van de pagina

Van Damme, Ulysse (Rank: 20)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.20251
N-Elo1292
FIDE-ID262196
F-Elo1330
Landbel  (bel)
Club(340) Izegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Govoreanu, Matei BEL 1932 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Lecluyse, Thymen BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 16      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4        Afwezig           0 1.0    
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1932 13.0 Totaal 1.0 1.92 -0.92
Begin van de pagina

Borgs, Maurice (Rank: 38)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.24689
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Lauwers, Brent BEL 1339 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Ewijk, Uma BEL 1042 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Vagenende, Lars BEL 1150 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 15      Trinh, Manjit BEL 1097 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 17      Geerts, Taro BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 17      Ibrahim, Nassim BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 17      Cheng, Samuel BEL 1330 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1191 26.0 Totaal 1.0 1.90 -1.90
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Cut1 Buch SB Vsch. OR
1 Sazonov, Fedor 3 1769 1893 8.0 31 Z 0 10 Z 1 32 W 1 18 W 1 11 Z 1 7 W 1 15 Z 1 5 Z 1 6 W 1 40.50 43.50 40.50 36.0 -
2 Vandenhole, Kobe 2 1901 1814 7.0 29 W 1 12 Z ½ 16 W 1 15 Z 1 9 W 1 5 Z 0 4 W 1 6 Z ½ 7 W 1 44.00 47.50 36.00 36.0 -
3 Orban, Pieter-Jan 10 1494 1719 7.0 32 W 1 17 Z 1 6 W 1 7 W 0 4 Z 0 8 W 1 23 Z 1 15 W 1 5 Z 1 43.50 46.50 34.00 34.0 -
4 Musabayev, Maxim 6 1585 1704 6.5 25 W 1 8 Z 1 15 W ½ 5 Z 0 3 W 1 12 Z 1 2 Z 0 16 W 1 11 Z 1 45.00 49.00 33.75 32.5 -
5 Govoreanu, Matei 1 1932 1755 6.0 37 Z 1 16 W 1 9 Z ½ 4 W 1 7 Z 1 2 W 1 6 Z ½ 1 W 0 3 W 0 50.50 54.50 33.75 37.0 -
6 Beukenhorst, Gabriel 5 1601 1676 6.0 28 Z 1 13 W 1 3 Z 0 17 W 1 8 Z 1 9 Z 1 5 W ½ 2 W ½ 1 Z 0 49.00 52.50 31.00 34.5 -
7 Smolders, Oscar 4 1683 1710 6.0 22 W 1 23 Z 1 11 W 1 3 Z 1 5 W 0 1 Z 0 12 W 1 9 W 1 2 Z 0 48.00 52.00 31.00 35.0 -
8 Mernier, Martin 15 1390 1428 6.0 27 Z 1 4 W 0 20 Z 1 24 W 1 6 W 0 3 Z 0 26 W 1 18 Z 1 16 W 1 41.00 45.00 25.50 28.0 -
9 Ghisa, Alexander 8 1528 1579 5.5 34 W 1 19 Z 1 5 W ½ 12 Z 1 2 Z 0 6 W 0 17 W 1 7 Z 0 20 W 1 43.50 46.50 24.50 30.5 -
10 Boatca, Luca 11 1485 1410 5.5 21 Z ½ 1 W 0 29 Z 1 19 W 0 24 Z ½ 20 W ½ 25 Z 1 23 W 1 15 Z 1 38.00 41.50 22.50 22.0 -
11 Wambecq, Ward 7 1552 1488 5.0 24 Z 1 18 W 1 7 Z 0 31 W 1 1 W 0 15 Z 0 22 W 1 13 Z 1 4 W 0 43.00 46.00 21.00 28.0 -
12 Ognyanov, Daniel 13 1411 1481 5.0 36 Z 1 2 W ½ 13 Z 1 9 W 0 25 Z 1 4 W 0 7 Z 0 17 W ½ 23 Z 1 42.50 46.50 22.75 27.0 -
13 Burssens, Maya 16 1362 1315 5.0 35 W 1 6 Z 0 12 W 0 26 Z 1 28 W 1 16 Z 0 21 W 1 11 W 0 19 Z 1 37.00 38.50 18.00 24.0 -
14 Lecluyse, Thymen 31 0 751 5.0 16 Z 0 37 W 1 18 Z 0 28 W 0 27 Z 0 35 W 1 33 Z 1 32 Z 1 26 W 1 30.00 31.50 15.00 18.0 -
15 Wu, Zhengbang 9 1516 1503 4.5 20 Z 1 31 W 1 4 Z ½ 2 W 0 19 Z 1 11 W 1 1 W 0 3 Z 0 10 W 0 48.00 51.00 20.25 29.5 -
16 Aishajiang, Ehsan 12 1414 1411 4.5 14 W 1 5 Z 0 2 Z 0 20 W 1 31 Z ½ 13 W 1 19 W 1 4 Z 0 8 Z 0 44.50 47.50 20.50 24.5 -
17 Lauwers, Brent 19 1339 1269 4.5 38 Z 1 3 W 0 36 Z 1 6 Z 0 21 W ½ 25 W 1 9 Z 0 12 Z ½ 18 W ½ 40.50 41.00 15.50 24.0 -
18 Akulov, Vladimir 18 1345 1296 4.5 30 W 1 11 Z 0 14 W 1 1 Z 0 34 Z 1 23 W 0 24 Z 1 8 W 0 17 Z ½ 39.50 42.50 17.25 24.5 -
19 Manueke, Hervano 17 1346 1308 4.5 33 Z 1 9 W 0 21 Z ½ 10 Z 1 15 W 0 29 W 1 16 Z 0 28 Z 1 13 W 0 36.50 39.00 17.25 24.5 -
20 Trinh, Manjit 28 1097 1240 4.5 15 W 0 30 Z 1 8 W 0 16 Z 0 38 W 1 10 Z ½ 31 Z 1 24 W 1 9 Z 0 36.00 36.50 13.25 20.0 -
21 Strynckx, Thibeau 30 0 1315 4.5 10 W ½ 29 Z ½ 19 W ½ 25 Z ½ 17 Z ½ 24 W ½ 13 Z 0 22 W ½ 31 Z 1 35.50 38.50 18.25 21.5 -
22 Hanssens, Daan 23 1255 1171 4.5 7 Z 0 36 W 0 27 Z 1 33 W 1 23 Z 0 31 W 1 11 Z 0 21 Z ½ 28 W 1 34.00 36.50 15.25 19.0 -
23 De Maeseneer, Wout 14 1392 1288 4.0 26 W 1 7 W 0 24 Z 0 32 Z 1 22 W 1 18 Z 1 3 W 0 10 Z 0 12 W 0 40.50 43.50 16.00 24.0 -
24 Vandermeersch, Victor 26 1209 1152 4.0 11 W 0 35 Z 1 23 W 1 8 Z 0 10 W ½ 21 Z ½ 18 W 0 20 Z 0 33 W 1 36.50 38.00 13.00 20.5 -
25 Wang, Yixuan 25 1228 1094 4.0 4 Z 0 27 W 1 33 Z 1 21 W ½ 12 W 0 17 Z 0 10 W 0 30 Z ½ 32 W 1 36.00 38.50 13.25 20.0 -
26 Hanssen, Casper 33 0 980 4.0 23 Z 0 28 W 1 31 Z 0 13 W 0 33 Z 1 34 W 1 8 Z 0 29 W 1 14 Z 0 33.00 35.50 12.50 19.0 -
27 De Cat, Timo 34 0 790 4.0 8 W 0 25 Z 0 22 W 0 30 Z 1 14 W 1 28 Z ½ 32 W 0 31 W ½ 35 Z 1 32.00 33.50 12.75 15.0 -
28 Decraene, Merlijn 24 1242 1060 3.5 6 W 0 26 Z 0 30 W 1 14 Z 1 13 Z 0 27 W ½ 29 Z 1 19 W 0 22 Z 0 36.50 39.50 13.50 18.0 -
29 Cheng, Samuel 21 1330 1094 3.5 2 Z 0 21 W ½ 10 W 0 35 Z 1 32 W 1 19 Z 0 28 W 0 26 Z 0 38 Z 1 33.50 34.00 7.25 16.0 -
30 Geerts, Taro 37 0 603 3.5 18 Z 0 20 W 0 28 Z 0 27 W 0 35 W 1 32 Z 0 38 W 1 25 W ½ B1 27.50 28.00 6.50 10.0 -
31 Akulov, Vsevolod 22 1277 1113 3.0 1 W 1 15 Z 0 26 W 1 11 Z 0 16 W ½ 22 Z 0 20 W 0 27 Z ½ 21 W 0 39.50 43.50 16.25 19.5 -
32 Van Ewijk, Uma 29 1042 920 3.0 3 Z 0 38 W 1 1 Z 0 23 W 0 29 Z 0 30 W 1 27 Z 1 14 W 0 25 Z 0 38.50 39.00 7.50 15.0 -
33 Stuyven, Liese 36 0 581 3.0 19 W 0 34 Z 1 25 W 0 22 Z 0 26 W 0 38 Z 1 14 W 0 B1 24 Z 0 31.50 32.00 6.00 14.0 -
34 Vagenende, Lars 27 1150 795 2.0 9 Z 0 33 W 0 38 Z 1 36 W 1FF 18 W 0 26 Z 0 A A A 30.50 31.00 4.00 13.0 -
35 Ibrahim, Nassim 35 0 332 2.0 13 Z 0 24 W 0 37 Z 0 29 W 0 30 Z 0 14 Z 0 B1 38 W 1 27 W 0 29.50 30.00 1.50 5.0 -
36 Stine, Thomas 32 0 1225 1.0 12 W 0 22 Z 1 17 W 0 34 Z 0ff A A A A A 31.50 33.50 4.50 8.0 -
37 Van Damme, Ulysse 20 1330 1087 1.0 5 W 0 14 Z 0 35 W 1 A A A A A A 30.50 32.00 1.50 7.0 -
38 Borgs, Maurice 38 0 -55 1.0 17 W 0 32 Z 0 34 W 0 B1 20 Z 0 33 W 0 30 Z 0 35 Z 0 29 W 0 26.50 28.00 2.50 6.0 -

(©)FRBE-KBSB-v5.47 2022/09/07 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/09/10 19:04