SwarLogo LK Snelschaken 2022 Finale Groep 4 SwarLogo
1905
Organisator: DJC Stein
Arbiter: IA Luc Cornet
Toernooi: Dubbelrondige Round Robin Snelschaak (22 Rondes)
Speeltempo: 3 min. met incr. 2"
Datums: van 01/10/2022 tot 01/10/2022
Scheidingssystemen: OR, #Win, SB, Koya, # Z
FIDE
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19 R20 R21 R22 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam EloUsed PtnTot. Perf OR #Win SB Koya # Z
1
Feijen, Niels
  1 Feijen, Niels 1629 21.0
1 W 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
2 Z 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
3 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
4 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
5 W 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
6 Z 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
7 Z 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
8 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
9 W 1 4 Gaj, Jur 1373 14.0
10 Z 1 4 Gaj, Jur 1373 14.0
11 Z 1 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
12 W 1 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
13 W 1 3 Chappin, Rene 1651 14.5
14 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
15 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
16 W 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
17 W 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
18 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
19 Z 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
20 W 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
21 W 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
22 Z 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
1629 21.0 1875 - 21 207.50 7.0 11
2
Marciriak, Piotr
  2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
1 W 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
2 Z 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
3 W 1 3 Chappin, Rene 1651 14.5
4 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
5 Z 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
6 W 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
7 W 0 12 Harder, Cindy 1204 4.0
8 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
9 Z 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
10 W 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
11 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
12 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
13 Z 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
14 W 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
15 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
16 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
17 Z 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
18 W 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
19 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
20 Z 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
21 Z 1 4 Gaj, Jur 1373 14.0
22 W 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
1400 15.0 1547 - 15 140.50 4.0 11
3
Chappin, Rene
  3 Chappin, Rene 1651 14.5
1 W 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
2 Z ½ 4 Gaj, Jur 1373 14.0
3 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
4 W 1 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
5 W 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
6 Z 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
7 W 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
8 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
9 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
10 W 0 12 Harder, Cindy 1204 4.0
11 W 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
12 Z 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
13 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
14 W 1 1 Feijen, Niels 1629 21.0
15 W 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
16 Z 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
17 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
18 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
19 W 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
20 Z 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
21 Z 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
22 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
1651 14.5 1526 - 14 143.00 3.5 11
4
Gaj, Jur
  4 Gaj, Jur 1373 14.0
1 Z 1 3 Chappin, Rene 1651 14.5
2 W ½ 3 Chappin, Rene 1651 14.5
3 W 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
4 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
5 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
6 W 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
7 W ½ 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
8 Z ½ 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
9 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
10 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
11 W 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
12 Z 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
13 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
14 W 0 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
15 W 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
16 Z ½ 10 Notten, Luc 1400 8.0
17 Z 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
18 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
19 Z 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
20 W 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
21 W 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
22 Z 1 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
1373 14.0 1511 - 12 132.25 3.5 11
5
Ulburghs, Piet
  5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
1 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
2 W 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
3 W 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
4 Z 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
5 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
6 W 1 3 Chappin, Rene 1651 14.5
7 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
8 Z 0 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
9 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
10 W 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
11 W 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
12 Z 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
13 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
14 W 0 12 Harder, Cindy 1204 4.0
15 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
16 Z 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
17 Z 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
18 W 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
19 W 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
20 Z 1 4 Gaj, Jur 1373 14.0
21 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
22 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
1722 11.0 1424 - 11 102.50 2.0 11
6
Cakmak, Metehan Tugra
  6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
1 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
2 Z 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
3 Z 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
4 W 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
5 W 1 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
6 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
7 Z 1 3 Chappin, Rene 1651 14.5
8 W 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
9 W 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
10 Z 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
11 W 0 12 Harder, Cindy 1204 4.0
12 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
13 Z 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
14 W 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
15 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
16 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
17 Z 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
18 W 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
19 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
20 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
21 Z 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
22 W 0 10 Notten, Luc 1400 8.0
1322 10.0 1385 - 10 92.00 3.0 11
7
Drijer, Joshua
  7 Drijer, Joshua 1179 10.0
1 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
2 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
3 Z 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
4 W 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
5 W 0 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
6 Z 0 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
7 Z 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
8 W 0 10 Notten, Luc 1400 8.0
9 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
10 Z 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
11 Z 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
12 W 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
13 W 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
14 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
15 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
16 W 1 3 Chappin, Rene 1651 14.5
17 W 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
18 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
19 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
20 W 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
21 W 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
22 Z 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
1179 10.0 1372 - 10 89.00 2.0 11
8
Stikkelbroeck, Eva
  8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
1 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
2 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
3 Z 0 10 Notten, Luc 1400 8.0
4 W ½ 10 Notten, Luc 1400 8.0
5 W 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
6 Z 1 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
7 Z ½ 4 Gaj, Jur 1373 14.0
8 W ½ 4 Gaj, Jur 1373 14.0
9 W 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
10 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
11 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
12 W 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
13 W 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
14 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
15 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
16 W 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
17 W 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
18 Z 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
19 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
20 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
21 Z 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
22 W 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
1300 9.5 1371 - 8 76.00 1.0 11
9
Paszynski, Konrad
  9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
1 Z 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
2 W 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
3 W 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
4 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
5 Z 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
6 W 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
7 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
8 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
9 Z 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
10 W 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
11 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
12 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
13 Z 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
14 W 1 10 Notten, Luc 1400 8.0
15 Z 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
16 W 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
17 W 1 4 Gaj, Jur 1373 14.0
18 Z 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
19 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
20 W 1 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
21 W 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
22 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
1600 9.0 1335 - 9 76.00 3.0 11
10
Notten, Luc
  10 Notten, Luc 1400 8.0
1 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
2 W 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
3 W 1 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
4 Z ½ 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
5 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
6 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
7 W 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
8 Z 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
9 Z 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
10 W 1 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
11 Z 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
12 W 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
13 W 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
14 Z 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
15 Z 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
16 W ½ 4 Gaj, Jur 1373 14.0
17 W 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
18 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
19 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
20 W 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
21 W 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
22 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
1400 8.0 1312 - 7 61.25 0.5 11
11
Kshirsagar, Parth
  11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
1 Z 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
2 W 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
3 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
4 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
5 Z 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
6 W 1 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
7 Z 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
8 W 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
9 W 0 10 Notten, Luc 1400 8.0
10 Z 0 10 Notten, Luc 1400 8.0
11 Z 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
12 W 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
13 W 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
14 Z 1 4 Gaj, Jur 1373 14.0
15 Z 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
16 W 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
17 W 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
18 Z 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
19 Z 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
20 W 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
21 W 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
22 Z 1 12 Harder, Cindy 1204 4.0
1172 6.0 1231 - 6 53.00 2.0 11
12
Harder, Cindy
  12 Harder, Cindy 1204 4.0
1 W 0 10 Notten, Luc 1400 8.0
2 Z 0 10 Notten, Luc 1400 8.0
3 Z 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
4 W 0 9 Paszynski, Konrad 1600 9.0
5 W 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
6 Z 0 4 Gaj, Jur 1373 14.0
7 Z 1 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
8 W 0 2 Marciriak, Piotr 1400 15.0
9 W 0 3 Chappin, Rene 1651 14.5
10 Z 1 3 Chappin, Rene 1651 14.5
11 Z 1 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
12 W 0 6 Cakmak, Metehan Tugra 1322 10.0
13 W 0 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
14 Z 1 5 Ulburghs, Piet 1722 11.0
15 W 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
16 Z 0 8 Stikkelbroeck, Eva 1300 9.5
17 Z 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
18 W 0 1 Feijen, Niels 1629 21.0
19 W 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
20 Z 0 7 Drijer, Joshua 1179 10.0
21 Z 0 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
22 W 0 11 Kshirsagar, Parth 1172 6.0
1204 4.0 1152 - 4 50.50 3.0 11
Begin van de pagina
Ronde 1 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Marciriak, Piotr 0.0 (1400) 1-0 Ulburghs, Piet 0.0 (1722)
2 Chappin, Rene 0.0 (1651) 0-1 Gaj, Jur 0.0 (1373)
3 Cakmak, Metehan Tugra 0.0 (1322) 1-0 Paszynski, Konrad 0.0 (1600)
4 Harder, Cindy 0.0 (1204) 0-1 Notten, Luc 0.0 (1400)
5 Stikkelbroeck, Eva 0.0 (1300) 1-0 Kshirsagar, Parth 0.0 (1172)
6 Feijen, Niels 0.0 (1629) 1-0 Drijer, Joshua 0.0 (1179)
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 0.0 (1722) 0-1 Marciriak, Piotr 1.0 (1400)
2 Gaj, Jur 1.0 (1373) ½-½ Chappin, Rene 0.0 (1651)
3 Paszynski, Konrad 0.0 (1600) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 1.0 (1322)
4 Notten, Luc 1.0 (1400) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1204)
5 Kshirsagar, Parth 0.0 (1172) 0-1 Stikkelbroeck, Eva 1.0 (1300)
6 Drijer, Joshua 0.0 (1179) 0-1 Feijen, Niels 1.0 (1629)
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 0.0 (1722) 0-1 Drijer, Joshua 0.0 (1179)
2 Kshirsagar, Parth 0.0 (1172) 0-1 Feijen, Niels 2.0 (1629)
3 Notten, Luc 2.0 (1400) 1-0 Stikkelbroeck, Eva 2.0 (1300)
4 Paszynski, Konrad 0.0 (1600) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1204)
5 Gaj, Jur 1.5 (1373) 1-0 Cakmak, Metehan Tugra 2.0 (1322)
6 Marciriak, Piotr 2.0 (1400) 1-0 Chappin, Rene 0.5 (1651)
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Drijer, Joshua 1.0 (1179) 0-1 Ulburghs, Piet 0.0 (1722)
2 Feijen, Niels 3.0 (1629) 1-0 Kshirsagar, Parth 0.0 (1172)
3 Stikkelbroeck, Eva 2.0 (1300) ½-½ Notten, Luc 3.0 (1400)
4 Harder, Cindy 0.0 (1204) 0-1 Paszynski, Konrad 1.0 (1600)
5 Cakmak, Metehan Tugra 2.0 (1322) 0-1 Gaj, Jur 2.5 (1373)
6 Chappin, Rene 0.5 (1651) 1-0 Marciriak, Piotr 3.0 (1400)
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Chappin, Rene 1.5 (1651) 1-0 Ulburghs, Piet 1.0 (1722)
2 Cakmak, Metehan Tugra 2.0 (1322) 1-0 Marciriak, Piotr 3.0 (1400)
3 Harder, Cindy 0.0 (1204) 0-1 Gaj, Jur 3.5 (1373)
4 Stikkelbroeck, Eva 2.5 (1300) 1-0 Paszynski, Konrad 2.0 (1600)
5 Feijen, Niels 4.0 (1629) 1-0 Notten, Luc 3.5 (1400)
6 Drijer, Joshua 1.0 (1179) 0-1 Kshirsagar, Parth 0.0 (1172)
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 1.0 (1722) 1-0 Chappin, Rene 2.5 (1651)
2 Marciriak, Piotr 3.0 (1400) 1-0 Cakmak, Metehan Tugra 3.0 (1322)
3 Gaj, Jur 4.5 (1373) 1-0 Harder, Cindy 0.0 (1204)
4 Paszynski, Konrad 2.0 (1600) 0-1 Stikkelbroeck, Eva 3.5 (1300)
5 Notten, Luc 3.5 (1400) 0-1 Feijen, Niels 5.0 (1629)
6 Kshirsagar, Parth 1.0 (1172) 1-0 Drijer, Joshua 1.0 (1179)
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 2.0 (1722) 1-0 Kshirsagar, Parth 2.0 (1172)
2 Notten, Luc 3.5 (1400) 0-1 Drijer, Joshua 1.0 (1179)
3 Paszynski, Konrad 2.0 (1600) 0-1 Feijen, Niels 6.0 (1629)
4 Gaj, Jur 5.5 (1373) ½-½ Stikkelbroeck, Eva 4.5 (1300)
5 Marciriak, Piotr 4.0 (1400) 0-1 Harder, Cindy 0.0 (1204)
6 Chappin, Rene 2.5 (1651) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 3.0 (1322)
Begin van de pagina
Ronde 8 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Kshirsagar, Parth 2.0 (1172) 1-0 Ulburghs, Piet 3.0 (1722)
2 Drijer, Joshua 2.0 (1179) 0-1 Notten, Luc 3.5 (1400)
3 Feijen, Niels 7.0 (1629) 1-0 Paszynski, Konrad 2.0 (1600)
4 Stikkelbroeck, Eva 5.0 (1300) ½-½ Gaj, Jur 6.0 (1373)
5 Harder, Cindy 1.0 (1204) 0-1 Marciriak, Piotr 4.0 (1400)
6 Cakmak, Metehan Tugra 4.0 (1322) 0-1 Chappin, Rene 2.5 (1651)
Begin van de pagina
Ronde 9 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Cakmak, Metehan Tugra 4.0 (1322) 0-1 Ulburghs, Piet 3.0 (1722)
2 Harder, Cindy 1.0 (1204) 0-1 Chappin, Rene 3.5 (1651)
3 Stikkelbroeck, Eva 5.5 (1300) 0-1 Marciriak, Piotr 5.0 (1400)
4 Feijen, Niels 8.0 (1629) 1-0 Gaj, Jur 6.5 (1373)
5 Drijer, Joshua 2.0 (1179) 1-0 Paszynski, Konrad 2.0 (1600)
6 Kshirsagar, Parth 3.0 (1172) 0-1 Notten, Luc 4.5 (1400)
Begin van de pagina
Ronde 10 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 4.0 (1722) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 4.0 (1322)
2 Chappin, Rene 4.5 (1651) 0-1 Harder, Cindy 1.0 (1204)
3 Marciriak, Piotr 6.0 (1400) 1-0 Stikkelbroeck, Eva 5.5 (1300)
4 Gaj, Jur 6.5 (1373) 0-1 Feijen, Niels 9.0 (1629)
5 Paszynski, Konrad 2.0 (1600) 0-1 Drijer, Joshua 3.0 (1179)
6 Notten, Luc 5.5 (1400) 1-0 Kshirsagar, Parth 3.0 (1172)
Begin van de pagina
Ronde 11 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 4.0 (1722) 1-0 Notten, Luc 6.5 (1400)
2 Paszynski, Konrad 2.0 (1600) 1-0 Kshirsagar, Parth 3.0 (1172)
3 Gaj, Jur 6.5 (1373) 1-0 Drijer, Joshua 4.0 (1179)
4 Marciriak, Piotr 7.0 (1400) 0-1 Feijen, Niels 10.0 (1629)
5 Chappin, Rene 4.5 (1651) 1-0 Stikkelbroeck, Eva 5.5 (1300)
6 Cakmak, Metehan Tugra 5.0 (1322) 0-1 Harder, Cindy 2.0 (1204)
Begin van de pagina
Ronde 12 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Notten, Luc 6.5 (1400) 0-1 Ulburghs, Piet 5.0 (1722)
2 Kshirsagar, Parth 3.0 (1172) 0-1 Paszynski, Konrad 3.0 (1600)
3 Drijer, Joshua 4.0 (1179) 0-1 Gaj, Jur 7.5 (1373)
4 Feijen, Niels 11.0 (1629) 1-0 Marciriak, Piotr 7.0 (1400)
5 Stikkelbroeck, Eva 5.5 (1300) 0-1 Chappin, Rene 5.5 (1651)
6 Harder, Cindy 3.0 (1204) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 5.0 (1322)
Begin van de pagina
Ronde 13 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Harder, Cindy 3.0 (1204) 0-1 Ulburghs, Piet 6.0 (1722)
2 Stikkelbroeck, Eva 5.5 (1300) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 6.0 (1322)
3 Feijen, Niels 12.0 (1629) 1-0 Chappin, Rene 6.5 (1651)
4 Drijer, Joshua 4.0 (1179) 0-1 Marciriak, Piotr 7.0 (1400)
5 Kshirsagar, Parth 3.0 (1172) 0-1 Gaj, Jur 8.5 (1373)
6 Notten, Luc 6.5 (1400) 0-1 Paszynski, Konrad 4.0 (1600)
Begin van de pagina
Ronde 14 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 7.0 (1722) 0-1 Harder, Cindy 3.0 (1204)
2 Cakmak, Metehan Tugra 7.0 (1322) 0-1 Stikkelbroeck, Eva 5.5 (1300)
3 Chappin, Rene 6.5 (1651) 1-0 Feijen, Niels 13.0 (1629)
4 Marciriak, Piotr 8.0 (1400) 1-0 Drijer, Joshua 4.0 (1179)
5 Gaj, Jur 9.5 (1373) 0-1 Kshirsagar, Parth 3.0 (1172)
6 Paszynski, Konrad 5.0 (1600) 1-0 Notten, Luc 6.5 (1400)
Begin van de pagina
Ronde 15 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 7.0 (1722) 1-0 Paszynski, Konrad 6.0 (1600)
2 Gaj, Jur 9.5 (1373) 1-0 Notten, Luc 6.5 (1400)
3 Marciriak, Piotr 9.0 (1400) 1-0 Kshirsagar, Parth 4.0 (1172)
4 Chappin, Rene 7.5 (1651) 1-0 Drijer, Joshua 4.0 (1179)
5 Cakmak, Metehan Tugra 7.0 (1322) 0-1 Feijen, Niels 13.0 (1629)
6 Harder, Cindy 4.0 (1204) 0-1 Stikkelbroeck, Eva 6.5 (1300)
Begin van de pagina
Ronde 16 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Paszynski, Konrad 6.0 (1600) 1-0 Ulburghs, Piet 8.0 (1722)
2 Notten, Luc 6.5 (1400) ½-½ Gaj, Jur 10.5 (1373)
3 Kshirsagar, Parth 4.0 (1172) 0-1 Marciriak, Piotr 10.0 (1400)
4 Drijer, Joshua 4.0 (1179) 1-0 Chappin, Rene 8.5 (1651)
5 Feijen, Niels 14.0 (1629) 1-0 Cakmak, Metehan Tugra 7.0 (1322)
6 Stikkelbroeck, Eva 7.5 (1300) 1-0 Harder, Cindy 4.0 (1204)
Begin van de pagina
Ronde 17 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Stikkelbroeck, Eva 8.5 (1300) 0-1 Ulburghs, Piet 8.0 (1722)
2 Feijen, Niels 15.0 (1629) 1-0 Harder, Cindy 4.0 (1204)
3 Drijer, Joshua 5.0 (1179) 1-0 Cakmak, Metehan Tugra 7.0 (1322)
4 Kshirsagar, Parth 4.0 (1172) 0-1 Chappin, Rene 8.5 (1651)
5 Notten, Luc 7.0 (1400) 0-1 Marciriak, Piotr 11.0 (1400)
6 Paszynski, Konrad 7.0 (1600) 1-0 Gaj, Jur 11.0 (1373)
Begin van de pagina
Ronde 18 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 9.0 (1722) 1-0 Stikkelbroeck, Eva 8.5 (1300)
2 Harder, Cindy 4.0 (1204) 0-1 Feijen, Niels 16.0 (1629)
3 Cakmak, Metehan Tugra 7.0 (1322) 0-1 Drijer, Joshua 6.0 (1179)
4 Chappin, Rene 9.5 (1651) 1-0 Kshirsagar, Parth 4.0 (1172)
5 Marciriak, Piotr 12.0 (1400) 1-0 Notten, Luc 7.0 (1400)
6 Gaj, Jur 11.0 (1373) 1-0 Paszynski, Konrad 8.0 (1600)
Begin van de pagina
Ronde 19 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 10.0 (1722) 0-1 Gaj, Jur 12.0 (1373)
2 Marciriak, Piotr 13.0 (1400) 1-0 Paszynski, Konrad 8.0 (1600)
3 Chappin, Rene 10.5 (1651) 1-0 Notten, Luc 7.0 (1400)
4 Cakmak, Metehan Tugra 7.0 (1322) 1-0 Kshirsagar, Parth 4.0 (1172)
5 Harder, Cindy 4.0 (1204) 0-1 Drijer, Joshua 7.0 (1179)
6 Stikkelbroeck, Eva 8.5 (1300) 0-1 Feijen, Niels 17.0 (1629)
Begin van de pagina
Ronde 20 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Gaj, Jur 13.0 (1373) 0-1 Ulburghs, Piet 10.0 (1722)
2 Paszynski, Konrad 8.0 (1600) 1-0 Marciriak, Piotr 14.0 (1400)
3 Notten, Luc 7.0 (1400) 0-1 Chappin, Rene 11.5 (1651)
4 Kshirsagar, Parth 4.0 (1172) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 8.0 (1322)
5 Drijer, Joshua 8.0 (1179) 1-0 Harder, Cindy 4.0 (1204)
6 Feijen, Niels 18.0 (1629) 1-0 Stikkelbroeck, Eva 8.5 (1300)
Begin van de pagina
Ronde 21 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Feijen, Niels 19.0 (1629) 1-0 Ulburghs, Piet 11.0 (1722)
2 Drijer, Joshua 9.0 (1179) 1-0 Stikkelbroeck, Eva 8.5 (1300)
3 Kshirsagar, Parth 4.0 (1172) 1-0 Harder, Cindy 4.0 (1204)
4 Notten, Luc 7.0 (1400) 0-1 Cakmak, Metehan Tugra 9.0 (1322)
5 Paszynski, Konrad 9.0 (1600) 0-1 Chappin, Rene 12.5 (1651)
6 Gaj, Jur 13.0 (1373) 0-1 Marciriak, Piotr 14.0 (1400)
Begin van de pagina
Ronde 22 (01/10/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten F-Elo Res. Naam Voornaam Punten F-Elo
1 Ulburghs, Piet 11.0 (1722) 0-1 Feijen, Niels 20.0 (1629)
2 Stikkelbroeck, Eva 8.5 (1300) 1-0 Drijer, Joshua 10.0 (1179)
3 Harder, Cindy 4.0 (1204) 0-1 Kshirsagar, Parth 5.0 (1172)
4 Cakmak, Metehan Tugra 10.0 (1322) 0-1 Notten, Luc 7.0 (1400)
5 Chappin, Rene 13.5 (1651) 1-0 Paszynski, Konrad 9.0 (1600)
6 Marciriak, Piotr 15.0 (1400) 0-1 Gaj, Jur 13.0 (1373)
Begin van de pagina
  LK Snelschaken 2022 Finale Groep 4
Spelers F-Elo Prest   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ptn. OR #Win SB Koya # Z 1/2 Punten
Marciriak, Piotr 1400 1547 1   10 01 01 11 00 11 11 11 10 10 11 15.0 - 15 140.50 4.0 11
                                                           
Chappin, Rene 1651 1526 2 01   01 10 11 01 10 11 11 11 10 14.5 - 14 143.00 3.5 11
                                                         
Cakmak, Metehan Tugra 1322 1385 3 10 10   01 10 00 00 11 10 11 00 01 10.0 - 10 92.00 3.0 11
                                       
Harder, Cindy 1204 1152 4 10 01 10   00 00 00 00 00 00 00 01 4.0 - 4 50.50 3.0 11
               
Stikkelbroeck, Eva 1300 1371 5 00 00 01 11   00 01 11 11 ½½ 00 9.5 - 8 76.00 1.0 11
                                     
Feijen, Niels 1629 1875 6 11 10 11 11 11   11 11 11 11 11 11 21.0 - 21 207.50 7.0 11
                                                                                   
Drijer, Joshua 1179 1372 7 00 01 11 11 10 00   00 10 11 00 10 10.0 - 10 89.00 2.0 11
                                       
Kshirsagar, Parth 1172 1231 8 00 00 00 11 00 00 11   00 00 01 01 6.0 - 6 53.00 2.0 11
                       
Notten, Luc 1400 1312 9 00 00 01 11 00 01 11   00 00 8.0 - 7 61.25 0.5 11
                               
Paszynski, Konrad 1600 1335 10 01 00 00 11 00 00 00 11 11   10 01 9.0 - 9 76.00 3.0 11
                                   
Gaj, Jur 1373 1511 11 01 11 11 ½½ 00 11 10 01   10 14.0 - 12 132.25 3.5 11
                                                       
Ulburghs, Piet 1722 1424 12 00 01 10 10 11 00 01 10 11 10 01   11.0 - 11 102.50 2.0 11
                                           

Feijen, Niels (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
FIDE-ID1088653
F-Elo1629
Landned  (ned)
Club(0)
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 5      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 1 5.0 0.79 +0.21
6 5      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 1 6.0 0.79 +0.21
7 3      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 1 7.0 0.54 +0.46
8 3      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 8.0 0.54 +0.46
9 4      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 1 9.0 0.81 +0.19
10 4      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 1 10.0 0.81 +0.19
11 4      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 1 11.0 0.79 +0.21
12 4      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 1 12.0 0.79 +0.21
13 3      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 1 13.0 0.47 +0.53
14 3      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 13.0 0.47 -0.47
15 5      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 14.0 0.86 +0.14
16 5      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 1 15.0 0.86 +0.14
17 2      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 1 16.0 0.92 +0.08
18 2      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 17.0 0.92 +0.08
19 6      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 1 18.0 0.88 +0.12
20 6      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 1 19.0 0.88 +0.12
21 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 1 20.0 0.37 +0.63
22 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 1 21.0 0.37 +0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1393 222.0 Totaal 21.0 16.54 +4.46
Begin van de pagina

Marciriak, Piotr (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1400
Landpol  (pol)
Club(0)
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 1 1.0 0.13 +0.87
2 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 1 2.0 0.13 +0.87
3 6      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 1 3.0 0.19 +0.81
4 6      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
5 2      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 0 3.0 0.61 -0.61
6 2      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 1 4.0 0.61 +0.39
7 5      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 0 4.0 0.75 -0.75
8 5      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 5.0 0.75 +0.25
9 3      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 1 6.0 0.64 +0.36
10 3      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 1 7.0 0.64 +0.36
11 4      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 7.0 0.21 -0.21
12 4      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 7.0 0.21 -0.21
13 4      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 1 8.0 0.78 +0.22
14 4      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 1 9.0 0.78 +0.22
15 3      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 10.0 0.79 +0.21
16 3      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 11.0 0.79 +0.21
17 5      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 1 12.0 0.50 +0.50
18 5      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 1 13.0 0.50 +0.50
19 2      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 14.0 0.24 +0.76
20 2      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 0 14.0 0.24 -0.24
21 6      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 1 15.0 0.54 +0.46
22 6      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 0 15.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1413 234.0 Totaal 15.0 10.76 +4.24
Begin van de pagina

Chappin, Rene (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19299
N-Elo1607
FIDE-ID1042386
F-Elo1651
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 0 0.0 0.83 -0.83
2 2      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - ½ 0.5 0.83 -0.33
3 6      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 0.5 0.81 -0.81
4 6      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 1 1.5 0.81 +0.19
5 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 1 2.5 0.40 +0.60
6 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 0 2.5 0.40 -0.40
7 6      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 0 2.5 0.88 -0.88
8 6      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 3.5 0.88 +0.12
9 2      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
10 2      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 0 4.5 0.92 -0.92
11 5      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 1 5.5 0.89 +0.11
12 5      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 1 6.5 0.89 +0.11
13 3      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 6.5 0.53 -0.53
14 3      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 1 7.5 0.53 +0.47
15 4      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 1 8.5 0.92 +0.08
16 4      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 0 8.5 0.92 -0.92
17 4      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 9.5 0.92 +0.08
18 4      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 10.5 0.92 +0.08
19 3      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 1 11.5 0.81 +0.19
20 3      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 1 12.5 0.81 +0.19
21 5      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 1 13.5 0.57 +0.43
22 5      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 14.5 0.57 +0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1391 235.0 Totaal 14.5 16.96 -2.46
Begin van de pagina

Gaj, Jur (Rank: 11)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.24897
N-Elo1373
FIDE-ID1090909
F-Elo1373
Landned  (ned)
Club(1908) GESS
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 1 1.0 0.17 +0.83
2 2      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 5      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 1 2.5 0.57 +0.43
4 5      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 3.5 0.57 +0.43
5 3      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 4.5 0.72 +0.28
6 3      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 1 5.5 0.72 +0.28
7 4      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - ½ 6.0 0.60 -0.10
8 4      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - ½ 6.5 0.60 -0.10
9 4      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 6.5 0.19 -0.19
10 4      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 6.5 0.19 -0.19
11 3      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 1 7.5 0.75 +0.25
12 3      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 1 8.5 0.75 +0.25
13 5      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 9.5 0.76 +0.24
14 5      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 0 9.5 0.76 -0.76
15 2      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 1 10.5 0.46 +0.54
16 2      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - ½ 11.0 0.46 +0.04
17 6      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 0 11.0 0.21 -0.21
18 6      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 12.0 0.21 +0.79
19 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 1 13.0 0.11 +0.89
20 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 0 13.0 0.11 -0.11
21 6      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 0 13.0 0.46 -0.46
22 6      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 1 14.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1416 236.0 Totaal 14.0 10.00 +4.00
Begin van de pagina

Ulburghs, Piet (Rank: 12)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.59960
N-Elo1636
FIDE-ID211850
F-Elo1722
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 0.0 0.87 -0.87
2 1      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 0 0.0 0.87 -0.87
3 1      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 1      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
5 1      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 1.0 0.60 -0.60
6 1      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 1 2.0 0.60 +0.40
7 1      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 1      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
9 1      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
10 1      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
11 1      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 1 5.0 0.87 +0.13
12 1      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 1 6.0 0.87 +0.13
13 1      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 7.0 0.92 +0.08
14 1      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 0 7.0 0.92 -0.92
15 1      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 8.0 0.67 +0.33
16 1      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 0 8.0 0.67 -0.67
17 1      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 1 9.0 0.92 +0.08
18 1      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 1 10.0 0.92 +0.08
19 1      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 0 10.0 0.89 -0.89
20 1      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 1 11.0 0.89 +0.11
21 1      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 11.0 0.63 -0.63
22 1      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 11.0 0.63 -0.63
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1384 242.0 Totaal 11.0 18.26 -7.26
Begin van de pagina

Cakmak, Metehan Tugra (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.24131
N-Elo1322
FIDE-ID44583885
F-Elo1322
Landtur  (tur)
Club(703) Eisden
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 1.0 0.17 +0.83
2 3      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 1 2.0 0.17 +0.83
3 5      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 0 2.0 0.43 -0.43
4 5      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 0 2.0 0.43 -0.43
5 2      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 1 3.0 0.39 +0.61
6 2      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
7 6      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 1 4.0 0.12 +0.88
8 6      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 0 4.0 0.12 -0.12
9 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
10 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
11 6      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 0 5.0 0.66 -0.66
12 6      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 6.0 0.66 +0.34
13 2      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 1 7.0 0.53 +0.47
14 2      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 0 7.0 0.53 -0.53
15 5      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 7.0 0.14 -0.14
16 5      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 7.0 0.14 -0.14
17 3      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 0 7.0 0.69 -0.69
18 3      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 0 7.0 0.69 -0.69
19 4      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 8.0 0.70 +0.30
20 4      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 9.0 0.70 +0.30
21 4      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 1 10.0 0.39 +0.61
22 4      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 0 10.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 244.0 Totaal 10.0 8.60 +1.40
Begin van de pagina

Drijer, Joshua (Rank: 7)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.21872
N-Elo1179
FIDE-ID1084100
F-Elo1179
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
4 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 6      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 0 1.0 0.51 -0.51
6 6      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 0 1.0 0.51 -0.51
7 2      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 1 2.0 0.22 +0.78
8 2      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
9 5      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
10 5      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
11 3      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 0 4.0 0.25 -0.25
12 3      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 0 4.0 0.25 -0.25
13 4      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 0 4.0 0.22 -0.22
14 4      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 4.0 0.22 -0.22
15 4      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
16 4      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 1 5.0 0.08 +0.92
17 3      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 1 6.0 0.31 +0.69
18 3      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 7.0 0.31 +0.69
19 5      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 8.0 0.47 +0.53
20 5      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 1 9.0 0.47 +0.53
21 2      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 1 10.0 0.34 +0.66
22 2      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 0 10.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1433 244.0 Totaal 10.0 5.28 +4.72
Begin van de pagina

Stikkelbroeck, Eva (Rank: 5)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.24904
N-Elo1300
FIDE-ID1092928
F-Elo0
Landned  (ned)
Club(1908) GESS
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 1.0 0.67 +0.33
2 5      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 2.0 0.67 +0.33
3 3      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 0 2.0 0.36 -0.36
4 3      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - ½ 2.5 0.36 +0.14
5 4      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 1 3.5 0.15 +0.85
6 4      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 1 4.5 0.15 +0.85
7 4      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - ½ 5.0 0.40 +0.10
8 4      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - ½ 5.5 0.40 +0.10
9 3      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 0 5.5 0.36 -0.36
10 3      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 5.5 0.36 -0.36
11 5      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 5.5 0.11 -0.11
12 5      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 0 5.5 0.11 -0.11
13 2      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 0 5.5 0.47 -0.47
14 2      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 6.5 0.47 +0.53
15 6      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 7.5 0.63 +0.37
16 6      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 1 8.5 0.63 +0.37
17 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 0 8.5 0.08 -0.08
18 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 0 8.5 0.08 -0.08
19 6      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 8.5 0.12 -0.12
20 6      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 8.5 0.12 -0.12
21 2      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 0 8.5 0.66 -0.66
22 2      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 1 9.5 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1422 245.0 Totaal 9.5 8.02 +1.48
Begin van de pagina

Paszynski, Konrad (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1600
FIDE-ID41811763
F-Elo0
Landpol  (pol)
Club(0)
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 0 0.0 0.83 -0.83
2 3      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 0 0.0 0.83 -0.83
3 4      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 4      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 4      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 0 2.0 0.85 -0.85
6 4      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 0 2.0 0.85 -0.85
7 3      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 2.0 0.46 -0.46
8 3      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 2.0 0.46 -0.46
9 5      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
10 5      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
11 2      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
12 2      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
13 6      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 1 5.0 0.76 +0.24
14 6      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 1 6.0 0.76 +0.24
15 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 0 6.0 0.33 -0.33
16 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 1 7.0 0.33 +0.67
17 6      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 1 8.0 0.79 +0.21
18 6      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 0 8.0 0.79 -0.79
19 2      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 8.0 0.76 -0.76
20 2      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 1 9.0 0.76 +0.24
21 5      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 0 9.0 0.43 -0.43
22 5      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 9.0 0.43 -0.43
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1395 246.0 Totaal 9.0 15.94 -6.94
Begin van de pagina

Notten, Luc (Rank: 9)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo1400
Landned  (ned)
Club(0)
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 1.0 0.75 +0.25
2 4      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 1 2.0 0.75 +0.25
3 3      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 1 3.0 0.64 +0.36
4 3      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - ½ 3.5 0.64 -0.14
5 5      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 3.5 0.21 -0.21
6 5      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 3.5 0.21 -0.21
7 2      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 0 3.5 0.78 -0.78
8 2      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 1 4.5 0.78 +0.22
9 6      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 1 5.5 0.79 +0.21
10 6      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 1 6.5 0.79 +0.21
11 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 0 6.5 0.13 -0.13
12 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 0 6.5 0.13 -0.13
13 6      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 0 6.5 0.24 -0.24
14 6      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 0 6.5 0.24 -0.24
15 2      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 0 6.5 0.54 -0.54
16 2      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - ½ 7.0 0.54 -0.04
17 5      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 0 7.0 0.50 -0.50
18 5      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 7.0 0.50 -0.50
19 3      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 7.0 0.19 -0.19
20 3      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 0 7.0 0.19 -0.19
21 4      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 0 7.0 0.61 -0.61
22 4      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 8.0 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1413 248.0 Totaal 8.0 10.76 -2.76
Begin van de pagina

Kshirsagar, Parth (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.22601
N-Elo1172
FIDE-ID1084020
F-Elo1172
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 0 0.0 0.33 -0.33
2 5      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 0 0.0 0.33 -0.33
3 2      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 2      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 6      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 1 1.0 0.49 +0.51
6 6      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 1 2.0 0.49 +0.51
7 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
9 6      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 0 3.0 0.21 -0.21
10 6      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
11 2      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
12 2      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
13 5      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 0 3.0 0.24 -0.24
14 5      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 1 4.0 0.24 +0.76
15 3      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 0 4.0 0.21 -0.21
16 3      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 0 4.0 0.21 -0.21
17 4      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
18 4      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
19 4      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 0 4.0 0.30 -0.30
20 4      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 0 4.0 0.30 -0.30
21 3      Harder, Cindy NED 1204 4.0 W - 1 5.0 0.46 +0.54
22 3      Harder, Cindy NED 1204 4.0 Z - 1 6.0 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1434 252.0 Totaal 6.0 5.12 +0.88
Begin van de pagina

Harder, Cindy (Rank: 4)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.11993
N-Elo1158
FIDE-ID1053914
F-Elo1204
Landned  (ned)
Club(703) Eisden
CategorieGroep 4

Rnr Bnr. Naam Land F-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Notten, Luc NED 1400 8.0 W - 0 0.0 0.25 -0.25
2 4      Notten, Luc NED 1400 8.0 Z - 0 0.0 0.25 -0.25
3 4      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 4      Paszynski, Konrad POL 1600 9.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
5 3      Gaj, Jur NED 1373 14.0 W - 0 0.0 0.28 -0.28
6 3      Gaj, Jur NED 1373 14.0 Z - 0 0.0 0.28 -0.28
7 5      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 Z - 1 1.0 0.25 +0.75
8 5      Marciriak, Piotr POL 1400 15.0 W - 0 1.0 0.25 -0.25
9 2      Chappin, Rene NED 1651 14.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
10 2      Chappin, Rene NED 1651 14.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
11 6      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 Z - 1 3.0 0.34 +0.66
12 6      Cakmak, Metehan Tugra TUR 1322 10.0 W - 0 3.0 0.34 -0.34
13 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
14 1      Ulburghs, Piet BEL 1722 11.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
15 6      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 W - 0 4.0 0.37 -0.37
16 6      Stikkelbroeck, Eva NED 1300 9.5 Z - 0 4.0 0.37 -0.37
17 2      Feijen, Niels NED 1629 21.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
18 2      Feijen, Niels NED 1629 21.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
19 5      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 W - 0 4.0 0.53 -0.53
20 5      Drijer, Joshua NED 1179 10.0 Z - 0 4.0 0.53 -0.53
21 3      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 Z - 0 4.0 0.54 -0.54
22 3      Kshirsagar, Parth NED 1172 6.0 W - 0 4.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1431 256.0 Totaal 4.0 5.76 -1.76
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk F-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 R14 R15 R16 R17 R18 R19 R20 R21 R22 OR #Win SB Koya # Z
1 Feijen, Niels 6 1629 1875 21.0 7 W 1 7 Z 1 11 Z 1 11 W 1 10 W 1 10 Z 1 9 Z 1 9 W 1 4 W 1 4 Z 1 2 Z 1 2 W 1 3 W 1 3 Z 0 6 Z 1 6 W 1 12 W 1 12 Z 1 8 Z 1 8 W 1 5 W 1 5 Z 1 - 21 207.50 7.0 11
2 Marciriak, Piotr 1 1400 1547 15.0 5 W 1 5 Z 1 3 W 1 3 Z 0 6 Z 0 6 W 1 12 W 0 12 Z 1 8 Z 1 8 W 1 1 W 0 1 Z 0 7 Z 1 7 W 1 11 W 1 11 Z 1 10 Z 1 10 W 1 9 W 1 9 Z 0 4 Z 1 4 W 0 - 15 140.50 4.0 11
3 Chappin, Rene 2 1651 1526 14.5 4 W 0 4 Z ½ 2 Z 0 2 W 1 5 W 1 5 Z 0 6 W 0 6 Z 1 12 Z 1 12 W 0 8 W 1 8 Z 1 1 Z 0 1 W 1 7 W 1 7 Z 0 11 Z 1 11 W 1 10 W 1 10 Z 1 9 Z 1 9 W 1 - 14 143.00 3.5 11
4 Gaj, Jur 11 1373 1511 14.0 3 Z 1 3 W ½ 6 W 1 6 Z 1 12 Z 1 12 W 1 8 W ½ 8 Z ½ 1 Z 0 1 W 0 7 W 1 7 Z 1 11 Z 1 11 W 0 10 W 1 10 Z ½ 9 Z 0 9 W 1 5 Z 1 5 W 0 2 W 0 2 Z 1 - 12 132.25 3.5 11
5 Ulburghs, Piet 12 1722 1424 11.0 2 Z 0 2 W 0 7 W 0 7 Z 1 3 Z 0 3 W 1 11 W 1 11 Z 0 6 Z 1 6 W 0 10 W 1 10 Z 1 12 Z 1 12 W 0 9 W 1 9 Z 0 8 Z 1 8 W 1 4 W 0 4 Z 1 1 Z 0 1 W 0 - 11 102.50 2.0 11
6 Cakmak, Metehan Tugra 3 1322 1385 10.0 9 W 1 9 Z 1 4 Z 0 4 W 0 2 W 1 2 Z 0 3 Z 1 3 W 0 5 W 0 5 Z 1 12 W 0 12 Z 1 8 Z 1 8 W 0 1 W 0 1 Z 0 7 Z 0 7 W 0 11 W 1 11 Z 1 10 Z 1 10 W 0 - 10 92.00 3.0 11
7 Drijer, Joshua 7 1179 1372 10.0 1 Z 0 1 W 0 5 Z 1 5 W 0 11 W 0 11 Z 0 10 Z 1 10 W 0 9 W 1 9 Z 1 4 Z 0 4 W 0 2 W 0 2 Z 0 3 Z 0 3 W 1 6 W 1 6 Z 1 12 Z 1 12 W 1 8 W 1 8 Z 0 - 10 89.00 2.0 11
8 Stikkelbroeck, Eva 5 1300 1371 9.5 11 W 1 11 Z 1 10 Z 0 10 W ½ 9 W 1 9 Z 1 4 Z ½ 4 W ½ 2 W 0 2 Z 0 3 Z 0 3 W 0 6 W 0 6 Z 1 12 Z 1 12 W 1 5 W 0 5 Z 0 1 W 0 1 Z 0 7 Z 0 7 W 1 - 8 76.00 1.0 11
9 Paszynski, Konrad 10 1600 1335 9.0 6 Z 0 6 W 0 12 W 1 12 Z 1 8 Z 0 8 W 0 1 W 0 1 Z 0 7 Z 0 7 W 0 11 W 1 11 Z 1 10 Z 1 10 W 1 5 Z 0 5 W 1 4 W 1 4 Z 0 2 Z 0 2 W 1 3 W 0 3 Z 0 - 9 76.00 3.0 11
10 Notten, Luc 9 1400 1312 8.0 12 Z 1 12 W 1 8 W 1 8 Z ½ 1 Z 0 1 W 0 7 W 0 7 Z 1 11 Z 1 11 W 1 5 Z 0 5 W 0 9 W 0 9 Z 0 4 Z 0 4 W ½ 2 W 0 2 Z 0 3 Z 0 3 W 0 6 W 0 6 Z 1 - 7 61.25 0.5 11
11 Kshirsagar, Parth 8 1172 1231 6.0 8 Z 0 8 W 0 1 W 0 1 Z 0 7 Z 1 7 W 1 5 Z 0 5 W 1 10 W 0 10 Z 0 9 Z 0 9 W 0 4 W 0 4 Z 1 2 Z 0 2 W 0 3 W 0 3 Z 0 6 Z 0 6 W 0 12 W 1 12 Z 1 - 6 53.00 2.0 11
12 Harder, Cindy 4 1204 1152 4.0 10 W 0 10 Z 0 9 Z 0 9 W 0 4 W 0 4 Z 0 2 Z 1 2 W 0 3 W 0 3 Z 1 6 Z 1 6 W 0 5 W 0 5 Z 1 8 W 0 8 Z 0 1 Z 0 1 W 0 7 W 0 7 Z 0 11 Z 0 11 W 0 - 4 50.50 3.0 11

(©)FRBE-KBSB-v5.49 2022/09/17 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/10/01 18:15