SwarLogo Vlaams Jeugdkampioenschap 2020 -20 -18 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut KEUSTERMANS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 50 min met incr. 10"
Datums: van 01/02/2020 tot 09/02/2020
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Beukema, Jasper -20 M 2329 Brasschaat 7.5 2272 38.00 7 37.0 39.25 -
2 Dauw, Sterre -18 M 2283 Mechelen 7.0 2216 38.50 6 36.0 39.00 0.5
3 Van Malder, Dries -18 M 2189 LSV-Chesspirant 7.0 2185 38.50 6 35.0 35.75 0.5
4 Heymans, Berwout -18 M 1906 Aalst 6.5 2048 37.50 5 32.5 31.25 -
5 Akulov, Lev -18 M 1949 Leopoldsburg 6.0 2001 38.50 5 30.5 28.25 -
6 Vanoverloop, Rune -18 M 1675 Leuven Centraal 5.0 1783 35.00 5 28.0 18.00 0.0
7 Van Dijck, Bjarne -20 M 2140 Mechelen 5.0 1926 34.00 4 25.0 21.75 1.0
8 De Baets, Branko -18 M 1647 Artevelde 4.5 1770 35.00 4 24.5 15.25 -
9 Temmerman, Sander -20 M 1751 MSV 4.5 1705 34.00 4 23.0 16.50 -
10 Motmans, Matthias -20 M 1431 Mechelen 4.5 1561 33.50 4 22.5 16.25 -
11 Vanhoucke, Kobe -18 M 1674 KGSRL Gent 4.5 1703 33.00 3 23.0 17.75 -
12 Swennen, Fleur -20 F 1817 Neerpelt 4.5 1777 32.50 2 24.0 18.00 -
13 a (1,2,3) Kuypers, Anouck -18 F 1318 Eisden 4.5 1410 25.50 3 16.5 12.50 -
14 Leyssens, Bas -20 M 1632 Brasschaat 4.0 1726 32.50 3 22.5 15.50 -
15 Daels, Emma -18 F 1564 Tielt 4.0 1582 31.50 1 20.0 16.25 -
16 Silantev, Ilia -18 M 1356 Dolle Toren Leuven 4.0 1400 26.50 2 14.5 12.25 -
17 Coppens, Pieter -18 M 1183 LSV-Chesspirant 4.0 1244 25.00 3 17.0 10.00 -
18 Neirynck, Arthur -18 M 1489 LSV-Chesspirant 3.5 1391 25.00 3 17.5 7.75 0.0
19 Roymans, Elien -18 F 1359 Geel 3.5 1213 25.00 3 14.0 8.25 1.0
20 Adriaensens, Robin -18 M 0 Mechelen 2.5 1029 28.00 1 13.5 6.25 0.5
21 Declerck, Storm -18 M 1033 KOSK Oostende 2.5 1023 24.50 2 12.5 5.50 0.5
22 A (4,5,6,7,8,9) Godde, Matthias -18 M 2019 Hoboken 2.0 1910 28.50 2 17.0 5.50 -
23 A (7,8,9) Akulova, Alicia -18 F 1785 Leopoldsburg 2.0 1464 27.50 2 16.0 7.00 -
24 a (6) Schoutteet, Jared -18 M 0 Blankenberge 1.0 398 24.50 0 8.0 3.50 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: -20
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 1 Beukema, Jasper -20 M 2329 Brasschaat 7.5 2272 38.00 7 37.0 39.25 -
2 7 Van Dijck, Bjarne -20 M 2140 Mechelen 5.0 1926 34.00 4 25.0 21.75 1.0
3 9 Temmerman, Sander -20 M 1751 MSV 4.5 1705 34.00 4 23.0 16.50 -
4 10 Motmans, Matthias -20 M 1431 Mechelen 4.5 1561 33.50 4 22.5 16.25 -
5 12 Swennen, Fleur -20 F 1817 Neerpelt 4.5 1777 32.50 2 24.0 18.00 -
6 14 Leyssens, Bas -20 M 1632 Brasschaat 4.0 1726 32.50 3 22.5 15.50 -
Categorie: -18
Nr. Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 2 Dauw, Sterre -18 M 2283 Mechelen 7.0 2216 38.50 6 36.0 39.00 0.5
2 3 Van Malder, Dries -18 M 2189 LSV-Chesspirant 7.0 2185 38.50 6 35.0 35.75 0.5
3 4 Heymans, Berwout -18 M 1906 Aalst 6.5 2048 37.50 5 32.5 31.25 -
4 5 Akulov, Lev -18 M 1949 Leopoldsburg 6.0 2001 38.50 5 30.5 28.25 -
5 6 Vanoverloop, Rune -18 M 1675 Leuven Centraal 5.0 1783 35.00 5 28.0 18.00 0.0
6 8 De Baets, Branko -18 M 1647 Artevelde 4.5 1770 35.00 4 24.5 15.25 -
7 11 Vanhoucke, Kobe -18 M 1674 KGSRL Gent 4.5 1703 33.00 3 23.0 17.75 -
8 13 a (1,2,3) Kuypers, Anouck -18 F 1318 Eisden 4.5 1410 25.50 3 16.5 12.50 -
9 15 Daels, Emma -18 F 1564 Tielt 4.0 1582 31.50 1 20.0 16.25 -
10 16 Silantev, Ilia -18 M 1356 Dolle Toren Leuven 4.0 1400 26.50 2 14.5 12.25 -
11 17 Coppens, Pieter -18 M 1183 LSV-Chesspirant 4.0 1244 25.00 3 17.0 10.00 -
12 18 Neirynck, Arthur -18 M 1489 LSV-Chesspirant 3.5 1391 25.00 3 17.5 7.75 0.0
13 19 Roymans, Elien -18 F 1359 Geel 3.5 1213 25.00 3 14.0 8.25 1.0
14 20 Adriaensens, Robin -18 M 0 Mechelen 2.5 1029 28.00 1 13.5 6.25 0.5
15 21 Declerck, Storm -18 M 1033 KOSK Oostende 2.5 1023 24.50 2 12.5 5.50 0.5
16 22 A (4,5,6,7,8,9) Godde, Matthias -18 M 2019 Hoboken 2.0 1910 28.50 2 17.0 5.50 -
17 23 A (7,8,9) Akulova, Alicia -18 F 1785 Leopoldsburg 2.0 1464 27.50 2 16.0 7.00 -
18 24 a (6) Schoutteet, Jared -18 M 0 Blankenberge 1.0 398 24.50 0 8.0 3.50 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Beukema, Jasper 0.0 (2329) 1-0 Vanhoucke, Kobe 0.0 (1674)
2 De Baets, Branko 0.0 (1647) 0-1 Dauw, Sterre 0.0 (2283)
3 Van Malder, Dries 0.0 (2189) 1-0 Leyssens, Bas 0.0 (1632)
4 Daels, Emma 0.0 (1564) ½-½ Van Dijck, Bjarne 0.0 (2140)
5 Godde, Matthias 0.0 (2019) 1-0 Neirynck, Arthur 0.0 (1489)
6 Motmans, Matthias 0.0 (1431) 0-1 Akulov, Lev 0.0 (1949)
7 Heymans, Berwout 0.0 (1906) 1-0 Roymans, Elien 0.0 (1359)
8 Silantev, Ilia 0.0 (1356) 0-1 Swennen, Fleur 0.0 (1817)
9 Akulova, Alicia 0.0 (1785) 1-0 Coppens, Pieter 0.0 (1183)
10 Declerck, Storm 0.0 (1033) 0-1 Temmerman, Sander 0.0 (1751)
11 Vanoverloop, Rune 0.0 (1675) 1-0 Schoutteet, Jared 0.0 (0)
  Adriaensens, Robin 0.0 (0) 1 Bye  
  Kuypers, Anouck 0.0 (1318) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Swennen, Fleur 1.0 (1817) 0-1 Beukema, Jasper 1.0 (2329)
2 Dauw, Sterre 1.0 (2283) 1-0 Heymans, Berwout 1.0 (1906)
3 Temmerman, Sander 1.0 (1751) 0-1 Van Malder, Dries 1.0 (2189)
4 Adriaensens, Robin 1.0 (0) 0-1 Godde, Matthias 1.0 (2019)
5 Akulov, Lev 1.0 (1949) 1-0 Akulova, Alicia 1.0 (1785)
6 Van Dijck, Bjarne 0.5 (2140) 1-0 Vanoverloop, Rune 1.0 (1675)
7 Vanhoucke, Kobe 0.0 (1674) ½-½ Daels, Emma 0.5 (1564)
8 Roymans, Elien 0.0 (1359) 0-1 De Baets, Branko 0.0 (1647)
9 Leyssens, Bas 0.0 (1632) 1-0 Silantev, Ilia 0.0 (1356)
10 Neirynck, Arthur 0.0 (1489) 1-0 Declerck, Storm 0.0 (1033)
11 Coppens, Pieter 0.0 (1183) 0-1 Motmans, Matthias 0.0 (1431)
  Schoutteet, Jared 0.0 (0) 1 Bye  
  Kuypers, Anouck 0.0 (1318) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Beukema, Jasper 2.0 (2329) 1-0 Akulov, Lev 2.0 (1949)
2 Van Malder, Dries 2.0 (2189) ½-½ Dauw, Sterre 2.0 (2283)
3 Godde, Matthias 2.0 (2019) 0-1 Van Dijck, Bjarne 1.5 (2140)
4 Heymans, Berwout 1.0 (1906) 1-0 Leyssens, Bas 1.0 (1632)
5 Daels, Emma 1.0 (1564) ½-½ Swennen, Fleur 1.0 (1817)
6 Akulova, Alicia 1.0 (1785) 1-0 Neirynck, Arthur 1.0 (1489)
7 Motmans, Matthias 1.0 (1431) 0-1 Temmerman, Sander 1.0 (1751)
8 Vanoverloop, Rune 1.0 (1675) 1-0 Adriaensens, Robin 1.0 (0)
9 Schoutteet, Jared 1.0 (0) 0-1 De Baets, Branko 1.0 (1647)
10 Silantev, Ilia 0.0 (1356) 0-1 Vanhoucke, Kobe 0.5 (1674)
11 Declerck, Storm 0.0 (1033) 1-0 Roymans, Elien 0.0 (1359)
  Coppens, Pieter 0.0 (1183) 1 Bye  
  Kuypers, Anouck 0.0 (1318) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dauw, Sterre 2.5 (2283) 1-0 Beukema, Jasper 3.0 (2329)
2 Van Dijck, Bjarne 2.5 (2140) 0-1 Van Malder, Dries 2.5 (2189)
3 Akulov, Lev 2.0 (1949) 1-0 Vanoverloop, Rune 2.0 (1675)
4 Temmerman, Sander 2.0 (1751) 0-1 Heymans, Berwout 2.0 (1906)
5 De Baets, Branko 2.0 (1647) 1-0 Akulova, Alicia 2.0 (1785)
6 Swennen, Fleur 1.5 (1817) ½-½ Vanhoucke, Kobe 1.5 (1674)
7 Leyssens, Bas 1.0 (1632) 1-0 Daels, Emma 1.5 (1564)
8 Neirynck, Arthur 1.0 (1489) 1-0 Schoutteet, Jared 1.0 (0)
9 Adriaensens, Robin 1.0 (0) 0-1 Motmans, Matthias 1.0 (1431)
10 Coppens, Pieter 1.0 (1183) 1-0 Declerck, Storm 1.0 (1033)
11 Roymans, Elien 0.0 (1359) ½-½ Silantev, Ilia 0.0 (1356)
  Kuypers, Anouck 0.0 (1318) 1 Bye  
  Godde, Matthias 2.0 (2019) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Lev 3.0 (1949) ½-½ Dauw, Sterre 3.5 (2283)
2 Van Malder, Dries 3.5 (2189) 0-1 Beukema, Jasper 3.0 (2329)
3 Heymans, Berwout 3.0 (1906) 1-0 De Baets, Branko 3.0 (1647)
4 Swennen, Fleur 2.0 (1817) ½-½ Van Dijck, Bjarne 2.5 (2140)
5 Akulova, Alicia 2.0 (1785) 0-1 Leyssens, Bas 2.0 (1632)
6 Vanhoucke, Kobe 2.0 (1674) 1-0 Temmerman, Sander 2.0 (1751)
7 Vanoverloop, Rune 2.0 (1675) 1-0 Coppens, Pieter 2.0 (1183)
8 Motmans, Matthias 2.0 (1431) ½-½ Neirynck, Arthur 2.0 (1489)
9 Daels, Emma 1.5 (1564) ½-½ Kuypers, Anouck 1.0 (1318)
10 Declerck, Storm 1.0 (1033) ½-½ Adriaensens, Robin 1.0 (0)
11 Schoutteet, Jared 1.0 (0) 0-1 Roymans, Elien 0.5 (1359)
  Silantev, Ilia 0.5 (1356) 1 Bye  
  Godde, Matthias 2.0 (2019) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Beukema, Jasper 4.0 (2329) ½-½ Heymans, Berwout 4.0 (1906)
2 Dauw, Sterre 4.0 (2283) 1-0 Van Dijck, Bjarne 3.0 (2140)
3 Van Malder, Dries 3.5 (2189) 1-0 Akulov, Lev 3.5 (1949)
4 De Baets, Branko 3.0 (1647) 0-1 Vanoverloop, Rune 3.0 (1675)
5 Leyssens, Bas 3.0 (1632) ½-½ Vanhoucke, Kobe 3.0 (1674)
6 Neirynck, Arthur 2.5 (1489) 0-1 Swennen, Fleur 2.5 (1817)
7 Akulova, Alicia 2.0 (1785) 0-1 Motmans, Matthias 2.5 (1431)
8 Temmerman, Sander 2.0 (1751) ½-½ Daels, Emma 2.0 (1564)
9 Silantev, Ilia 1.5 (1356) 1-0 Coppens, Pieter 2.0 (1183)
10 Roymans, Elien 1.5 (1359) 1-0 Adriaensens, Robin 1.5 (0)
11 Kuypers, Anouck 1.5 (1318) 1-0 Declerck, Storm 1.5 (1033)
  Schoutteet, Jared 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Godde, Matthias 2.0 (2019) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vanoverloop, Rune 4.0 (1675) 1-0 Dauw, Sterre 5.0 (2283)
2 Heymans, Berwout 4.5 (1906) ½-½ Van Malder, Dries 4.5 (2189)
3 Motmans, Matthias 3.5 (1431) 0-1 Beukema, Jasper 4.5 (2329)
4 Vanhoucke, Kobe 3.5 (1674) 0-1 Akulov, Lev 3.5 (1949)
5 Swennen, Fleur 3.5 (1817) ½-½ Leyssens, Bas 3.5 (1632)
6 Van Dijck, Bjarne 3.0 (2140) 0-1 De Baets, Branko 3.0 (1647)
7 Neirynck, Arthur 2.5 (1489) 0-1 Temmerman, Sander 2.5 (1751)
8 Daels, Emma 2.5 (1564) ½-½ Silantev, Ilia 2.5 (1356)
9 Coppens, Pieter 2.0 (1183) 1-0 Roymans, Elien 2.5 (1359)
10 Adriaensens, Robin 1.5 (0) 0-1 Kuypers, Anouck 2.5 (1318)
11 Declerck, Storm 1.5 (1033) 1-0 Schoutteet, Jared 1.0 (0)
  Godde, Matthias 2.0 (2019) 0 Afwezig  
  Akulova, Alicia 2.0 (1785) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Beukema, Jasper 5.5 (2329) 1-0 Vanoverloop, Rune 5.0 (1675)
2 Akulov, Lev 4.5 (1949) ½-½ Heymans, Berwout 5.0 (1906)
3 Dauw, Sterre 5.0 (2283) 1-0 Swennen, Fleur 4.0 (1817)
4 De Baets, Branko 4.0 (1647) 0-1 Van Malder, Dries 5.0 (2189)
5 Leyssens, Bas 4.0 (1632) 0-1 Temmerman, Sander 3.5 (1751)
6 Kuypers, Anouck 3.5 (1318) 0-1 Motmans, Matthias 3.5 (1431)
7 Vanhoucke, Kobe 3.5 (1674) 1-0 Coppens, Pieter 3.0 (1183)
8 Van Dijck, Bjarne 3.0 (2140) 1-0 Silantev, Ilia 3.0 (1356)
9 Declerck, Storm 2.5 (1033) 0-1 Daels, Emma 3.0 (1564)
10 Roymans, Elien 2.5 (1359) 1-0 Neirynck, Arthur 2.5 (1489)
11 Schoutteet, Jared 1.0 (0) 0-1 Adriaensens, Robin 1.5 (0)
  Godde, Matthias 2.0 (2019) 0 Afwezig  
  Akulova, Alicia 2.0 (1785) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Temmerman, Sander 4.5 (1751) 0-1 Beukema, Jasper 6.5 (2329)
2 Van Malder, Dries 6.0 (2189) 1-0 Vanoverloop, Rune 5.0 (1675)
3 Motmans, Matthias 4.5 (1431) 0-1 Dauw, Sterre 6.0 (2283)
4 Heymans, Berwout 5.5 (1906) 1-0 Vanhoucke, Kobe 4.5 (1674)
5 Daels, Emma 4.0 (1564) 0-1 Akulov, Lev 5.0 (1949)
6 Leyssens, Bas 4.0 (1632) 0-1 Van Dijck, Bjarne 4.0 (2140)
7 Swennen, Fleur 4.0 (1817) ½-½ De Baets, Branko 4.0 (1647)
8 Kuypers, Anouck 3.5 (1318) 1-0 Roymans, Elien 3.5 (1359)
9 Silantev, Ilia 3.0 (1356) 1-0 Declerck, Storm 2.5 (1033)
10 Coppens, Pieter 3.0 (1183) 1-0 Schoutteet, Jared 1.0 (0)
11 Adriaensens, Robin 2.5 (0) 0-1 Neirynck, Arthur 2.5 (1489)
  Godde, Matthias 2.0 (2019) 0 Afwezig  
  Akulova, Alicia 2.0 (1785) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

FM Beukema, Jasper (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.50086
N-Elo2261
FIDE-ID1032984
F-Elo2329
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 1      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 Z - 0 3.0 0.56 -0.56
5 2      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 Z 1 4.0 0.69 +0.31
6 1      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 W ½ 4.5 0.92 -0.42
7 3      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 Z - 1 5.5 0.92 +0.08
8 1      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 W 1 6.5 0.92 +0.08
9 1      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 Z 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1852 49.5 Totaal 7.5 7.68 -0.18
Begin van de pagina
Dauw, Sterre (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15269
N-Elo2178
FIDE-ID248886
F-Elo2283
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 W - 1 2.0 0.91 +0.09
3 2      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 Z - ½ 2.5 0.63 -0.13
4 1 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 W - 1 3.5 0.44 +0.56
5 1      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 Z ½ 4.0 0.88 -0.38
6 2      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 W 1 5.0 0.69 +0.31
7 1      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 Z 0 5.0 0.92 -0.92
8 3      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 W 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 Z 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1898 50.5 Totaal 7.0 7.23 -0.23
Begin van de pagina
Van Malder, Dries (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10934
N-Elo2180
FIDE-ID242314
F-Elo2189
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 W - ½ 2.5 0.37 +0.13
4 2      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 Z - 1 3.5 0.57 +0.43
5 2 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 W - 0 3.5 0.31 -0.31
6 3      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 W 1 4.5 0.80 +0.20
7 2      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 Z - ½ 5.0 0.84 -0.34
8 4      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 2      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 W 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1923 50.0 Totaal 7.0 6.57 +0.43
Begin van de pagina
Heymans, Berwout (Rank: 7)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1906
FIDE-ID257036
F-Elo1882
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 Z - 0 1.0 0.09 -0.09
3 4      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 4      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 Z - 1 3.0 0.71 +0.29
5 3      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 W - 1 4.0 0.82 +0.18
6 1 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 Z - ½ 4.5 0.08 +0.42
7 2      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 W - ½ 5.0 0.16 +0.34
8 2      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 Z - ½ 5.5 0.44 +0.06
9 4      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 W 1 6.5 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1868 48.5 Totaal 6.5 4.84 +1.66
Begin van de pagina
Akulov, Lev (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1949
FIDE-ID242853
F-Elo1914
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Akulova, Alicia BEL 1785 2.0 W - 1 2.0 0.72 +0.28
3 1 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 3      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 W - 1 3.0 0.83 +0.17
5 1      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 W - ½ 3.5 0.12 +0.38
6 3      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 Z 0 3.5 0.20 -0.20
7 4      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 Z - 1 4.5 0.83 +0.17
8 2      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 W - ½ 5.0 0.56 -0.06
9 5      Daels, Emma BEL 1564 4.0 Z 1 6.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1870 48.0 Totaal 6.0 5.18 +0.82
Begin van de pagina
Vanoverloop, Rune (Rank: 11)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.13138
N-Elo1651
FIDE-ID242349
F-Elo1675
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Schoutteet, Jared BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 Z - 0 2.0 0.17 -0.17
5 7      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 Z - 1 4.0 0.54 +0.46
7 1      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
8 1 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 Z 0 5.0 0.08 -0.08
9 2      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1960 44.5 Totaal 5.0 3.79 +1.21
Begin van de pagina
Van Dijck, Bjarne (Rank: 4)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.10399
N-Elo2140
FIDE-ID239348
F-Elo2132
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Daels, Emma BEL 1564 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 6      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 3      Godde, Matthias BEL 2019 2.0 Z 1 2.5 0.66 +0.34
4 2      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 W 0 2.5 0.43 -0.43
5 4      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 Z - ½ 3.0 0.87 -0.37
6 2      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 Z 0 3.0 0.31 -0.31
7 6      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 W 0 3.0 0.92 -0.92
8 8      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 6      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1798 42.0 Totaal 5.0 6.87 -1.87
Begin van de pagina
De Baets, Branko (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14992
N-Elo1587
FIDE-ID248932
F-Elo1647
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 9      Schoutteet, Jared BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Akulova, Alicia BEL 1785 2.0 W - 1 3.0 0.31 +0.69
5 3      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 Z - 0 3.0 0.18 -0.18
6 4      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 W - 0 3.0 0.46 -0.46
7 6      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
8 4      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 Z ½ 4.5 0.28 +0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1894 41.5 Totaal 4.5 3.23 +1.27
Begin van de pagina
Temmerman, Sander (Rank: 10)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.13522
N-Elo1742
FIDE-ID242071
F-Elo1751
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 Z - 1 2.0 0.87 +0.13
4 4      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 6      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 Z - 0 2.0 0.61 -0.61
6 8      Daels, Emma BEL 1564 4.0 W - ½ 2.5 0.74 -0.24
7 7      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 Z - 1 3.5 0.82 +0.18
8 5      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 Z - 1 4.5 0.66 +0.34
9 1 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 W 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1694 44.0 Totaal 4.5 5.07 -0.57
Begin van de pagina
Motmans, Matthias (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14552
N-Elo1392
FIDE-ID259012
F-Elo1431
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 Z - 1 1.0 0.81 +0.19
3 7      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 W - 0 1.0 0.13 -0.13
4 9      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 W - ½ 2.5 0.42 +0.08
6 7      Akulova, Alicia BEL 1785 2.0 Z - 1 3.5 0.11 +0.89
7 3 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
8 6      Kuypers, Anouck BEL 1318 4.5 Z 1 4.5 0.65 +0.35
9 3      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 W - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1760 41.5 Totaal 4.5 3.28 +1.22
Begin van de pagina
Vanhoucke, Kobe (Rank: 12)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14316
N-Elo1635
FIDE-ID247634
F-Elo1674
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Daels, Emma BEL 1564 4.0 W - ½ 0.5 0.65 -0.15
3 10      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 Z 1 1.5 0.87 +0.13
4 6      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 Z ½ 2.0 0.31 +0.19
5 6      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 W - 1 3.0 0.39 +0.61
6 5      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 Z - ½ 3.5 0.56 -0.06
7 4      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 W - 0 3.5 0.17 -0.17
8 7      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
9 4      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 Z 0 4.5 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1720 45.0 Totaal 4.5 4.16 +0.34
Begin van de pagina
Swennen, Fleur (Rank: 8)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.10590
N-Elo1775
FIDE-ID233366
F-Elo1817
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Beukema, Jasper BEL 2329 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Daels, Emma BEL 1564 4.0 Z - ½ 1.5 0.81 -0.31
4 6      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 W - ½ 2.0 0.69 -0.19
5 4      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 W - ½ 2.5 0.13 +0.37
6 6      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 Z 1 3.5 0.87 +0.13
7 5      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 W - ½ 4.0 0.74 -0.24
8 3      Dauw, Sterre BEL 2283 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 7      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 W ½ 4.5 0.72 -0.22
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1790 44.0 Totaal 4.5 5.04 -0.54
Begin van de pagina
Kuypers, Anouck (Rank: 20)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.12091
N-Elo1251
FIDE-ID260576
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4        Bye           1 1.0    
5 9      Daels, Emma BEL 1564 4.0 Z ½ 1.5 0.19 +0.31
6 11      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 W 1 2.5 0.84 +0.16
7 10      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
8 6      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 W 0 3.5 0.35 -0.35
9 8      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 W - 1 4.5 0.44 +0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 17.0 Totaal 4.5 2.74 +0.76
Begin van de pagina
Leyssens, Bas (Rank: 14)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.50069
N-Elo1601
FIDE-ID246000
F-Elo1632
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Malder, Dries BEL 2189 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 W - 1 1.0 0.83 +0.17
3 4      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 7      Daels, Emma BEL 1564 4.0 W - 1 2.0 0.59 +0.41
5 5      Akulova, Alicia BEL 1785 2.0 Z 1 3.0 0.30 +0.70
6 5      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 W - ½ 3.5 0.44 +0.06
7 5      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 Z - ½ 4.0 0.26 +0.24
8 5      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 W - 0 4.0 0.34 -0.34
9 6      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 W 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1798 42.0 Totaal 4.0 3.09 +0.91
Begin van de pagina
Daels, Emma (Rank: 15)

Rangschikking15
GeslachtF
Stamnr.10544
N-Elo1564
FIDE-ID240974
F-Elo1532
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 7      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 Z - ½ 1.0 0.35 +0.15
3 5      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 W ½ 1.5 0.19 +0.31
4 7      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 Z - 0 1.5 0.41 -0.41
5 9      Kuypers, Anouck BEL 1318 4.5 W ½ 2.0 0.81 -0.31
6 8      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 Z ½ 2.5 0.26 +0.24
7 8      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 W - ½ 3.0 0.77 -0.27
8 9      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 5      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 W 0 4.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1630 39.5 Totaal 4.0 3.88 +0.12
Begin van de pagina
Silantev, Ilia (Rank: 19)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1311
FIDE-ID258300
F-Elo1356
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 Z - 0 0.0 0.17 -0.17
3 10      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 W - 0 0.0 0.13 -0.13
4 11      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 Z ½ 0.5 0.50 +0.00
5        Bye           1 1.5    
6 9      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 W 1 2.5 0.73 +0.27
7 8      Daels, Emma BEL 1564 4.0 Z ½ 3.0 0.23 +0.27
8 8      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 9      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 W - 1 4.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1550 32.0 Totaal 4.0 2.79 +0.21
Begin van de pagina
Coppens, Pieter (Rank: 21)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.14562
N-Elo1150
FIDE-ID251828
F-Elo1183
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Akulova, Alicia BEL 1785 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 W - 0 0.0 0.19 -0.19
3        Bye           1 1.0    
4 10      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 W 1 2.0 0.70 +0.30
5 7      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 Z - 0 2.0 0.27 -0.27
7 9      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 W 1 3.0 0.27 +0.73
8 7      Vanhoucke, Kobe BEL 1674 4.5 Z 0 3.0 0.08 -0.08
9 10      Schoutteet, Jared BEL 0 1.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1473 27.0 Totaal 4.0 2.59 +0.41
Begin van de pagina
Neirynck, Arthur (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14557
N-Elo1446
FIDE-ID250198
F-Elo1489
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Godde, Matthias BEL 2019 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Akulova, Alicia BEL 1785 2.0 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
4 8      Schoutteet, Jared BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 Z - ½ 2.5 0.58 -0.08
6 6      Swennen, Fleur BEL 1817 4.5 W - 0 2.5 0.13 -0.13
7 7      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 W - 0 2.5 0.18 -0.18
8 10      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 Z - 0 2.5 0.68 -0.68
9 11      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1599 27.0 Totaal 3.5 4.56 -1.06
Begin van de pagina
Roymans, Elien (Rank: 18)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.16156
N-Elo1359
FIDE-ID251941
F-Elo1352
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Heymans, Berwout BEL 1906 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 11      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 Z - 0 0.0 0.87 -0.87
4 11      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
5 11      Schoutteet, Jared BEL 0 1.0 Z - 1 1.5 0.92 +0.08
6 10      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 W 1 2.5 0.92 +0.08
7 9      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 Z - 0 2.5 0.73 -0.73
8 10      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 W 1 3.5 0.32 +0.68
9 8      Kuypers, Anouck BEL 1318 4.5 Z - 0 3.5 0.56 -0.56
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1418 33.0 Totaal 3.5 5.06 -1.56
Begin van de pagina
Adriaensens, Robin (Rank: 24)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.13159
N-Elo0
FIDE-ID261386
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 4      Godde, Matthias BEL 2019 2.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 10      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 10      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
7 10      Kuypers, Anouck BEL 1318 4.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
8 11      Schoutteet, Jared BEL 0 1.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
9 11      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1474 26.5 Totaal 2.5 1.06 +0.44
Begin van de pagina
Declerck, Storm (Rank: 22)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14042
N-Elo1033
FIDE-ID243370
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Temmerman, Sander BEL 1751 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 W - 1 1.0 0.13 +0.87
4 10      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 Z - 0 1.0 0.30 -0.30
5 10      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 11      Kuypers, Anouck BEL 1318 4.5 Z - 0 1.5 0.16 -0.16
7 11      Schoutteet, Jared BEL 0 1.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
8 9      Daels, Emma BEL 1564 4.0 W 0 2.5 0.08 -0.08
9 9      Silantev, Ilia BEL 1356 4.0 Z 0 2.5 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1431 31.5 Totaal 2.5 2.80 -0.30
Begin van de pagina
Godde, Matthias (Rank: 5)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.14108
N-Elo1965
FIDE-ID243426
F-Elo2019
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 5.0 W - 0 2.0 0.34 -0.34
4        Afwezig           0 2.0    
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1814 11.0 Totaal 2.0 2.18 -0.18
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 9)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1785
FIDE-ID242861
F-Elo1748
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Akulov, Lev BEL 1949 6.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
3 6      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
4 5      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 Z - 0 2.0 0.69 -0.69
5 5      Leyssens, Bas BEL 1632 4.0 W - 0 2.0 0.70 -0.70
6 7      Motmans, Matthias BEL 1431 4.5 W - 0 2.0 0.89 -0.89
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 26.5 Totaal 2.0 4.33 -2.33
Begin van de pagina
Schoutteet, Jared (Rank: 23)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14245
N-Elo0
FIDE-ID255440
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-18

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vanoverloop, Rune BEL 1675 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 9      De Baets, Branko BEL 1647 4.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Neirynck, Arthur BEL 1489 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Roymans, Elien BEL 1359 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6        Afwezig           0 1.0    
7 11      Declerck, Storm BEL 1033 2.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
8 11      Adriaensens, Robin BEL 0 2.5 W 0 1.0 0.50 -0.50
9 10      Coppens, Pieter BEL 1183 4.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1397 25.5 Totaal 1.0 0.98 -0.98
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 FM Beukema, Jasper 1 2329 2272 7.5 11 W 1 12 Z 1 5 W 1 2 Z 0 3 Z 1 4 W ½ 10 Z 1 6 W 1 9 Z 1 38.00 7 37.0 39.25 -
2 Dauw, Sterre 2 2283 2216 7.0 8 Z 1 4 W 1 3 Z ½ 1 W 1 5 Z ½ 7 W 1 6 Z 0 12 W 1 10 Z 1 38.50 6 36.0 39.00 0.5
3 Van Malder, Dries 3 2189 2185 7.0 14 W 1 9 Z 1 2 W ½ 7 Z 1 1 W 0 5 W 1 4 Z ½ 8 Z 1 6 W 1 38.50 6 35.0 35.75 0.5
4 Heymans, Berwout 7 1906 2048 6.5 19 W 1 2 Z 0 14 W 1 9 Z 1 8 W 1 1 Z ½ 3 W ½ 5 Z ½ 11 W 1 37.50 5 32.5 31.25 -
5 Akulov, Lev 6 1949 2001 6.0 10 Z 1 23 W 1 1 Z 0 6 W 1 2 W ½ 3 Z 0 11 Z 1 4 W ½ 15 Z 1 38.50 5 30.5 28.25 -
6 Vanoverloop, Rune 11 1675 1783 5.0 24 W 1 7 Z 0 20 W 1 5 Z 0 17 W 1 8 Z 1 2 W 1 1 Z 0 3 Z 0 35.00 5 28.0 18.00 0.0
7 Van Dijck, Bjarne 4 2140 1926 5.0 15 Z ½ 6 W 1 22 Z 1 3 W 0 12 Z ½ 2 Z 0 8 W 0 16 W 1 14 Z 1 34.00 4 25.0 21.75 1.0
8 De Baets, Branko 13 1647 1770 4.5 2 W 0 19 Z 1 24 Z 1 23 W 1 4 Z 0 6 W 0 7 Z 1 3 W 0 12 Z ½ 35.00 4 24.5 15.25 -
9 Temmerman, Sander 10 1751 1705 4.5 21 Z 1 3 W 0 10 Z 1 4 W 0 11 Z 0 15 W ½ 18 Z 1 14 Z 1 1 W 0 34.00 4 23.0 16.50 -
10 Motmans, Matthias 17 1431 1561 4.5 5 W 0 17 Z 1 9 W 0 20 Z 1 18 W ½ 23 Z 1 1 W 0 13 Z 1 2 W 0 33.50 4 22.5 16.25 -
11 Vanhoucke, Kobe 12 1674 1703 4.5 1 Z 0 15 W ½ 16 Z 1 12 Z ½ 9 W 1 14 Z ½ 5 W 0 17 W 1 4 Z 0 33.00 3 23.0 17.75 -
12 Swennen, Fleur 8 1817 1777 4.5 16 Z 1 1 W 0 15 Z ½ 11 W ½ 7 W ½ 18 Z 1 14 W ½ 2 Z 0 8 W ½ 32.50 2 24.0 18.00 -
13 Kuypers, Anouck 20 1318 1410 4.5 A A A B1 15 Z ½ 21 W 1 20 Z 1 10 W 0 19 W 1 25.50 3 16.5 12.50 -
14 Leyssens, Bas 14 1632 1726 4.0 3 Z 0 16 W 1 4 Z 0 15 W 1 23 Z 1 11 W ½ 12 Z ½ 9 W 0 7 W 0 32.50 3 22.5 15.50 -
15 Daels, Emma 15 1564 1582 4.0 7 W ½ 11 Z ½ 12 W ½ 14 Z 0 13 W ½ 9 Z ½ 16 W ½ 21 Z 1 5 W 0 31.50 1 20.0 16.25 -
16 Silantev, Ilia 19 1356 1400 4.0 12 W 0 14 Z 0 11 W 0 19 Z ½ B1 17 W 1 15 Z ½ 7 Z 0 21 W 1 26.50 2 14.5 12.25 -
17 Coppens, Pieter 21 1183 1244 4.0 23 Z 0 10 W 0 B1 21 W 1 6 Z 0 16 Z 0 19 W 1 11 Z 0 24 W 1 25.00 3 17.0 10.00 -
18 Neirynck, Arthur 16 1489 1391 3.5 22 Z 0 21 W 1 23 Z 0 24 W 1 10 Z ½ 12 W 0 9 W 0 19 Z 0 20 Z 1 25.00 3 17.5 7.75 0.0
19 Roymans, Elien 18 1359 1213 3.5 4 Z 0 8 W 0 21 Z 0 16 W ½ 24 Z 1 20 W 1 17 Z 0 18 W 1 13 Z 0 25.00 3 14.0 8.25 1.0
20 Adriaensens, Robin 24 0 1029 2.5 B1 22 W 0 6 Z 0 10 W 0 21 Z ½ 19 Z 0 13 W 0 24 Z 1 18 W 0 28.00 1 13.5 6.25 0.5
21 Declerck, Storm 22 1033 1023 2.5 9 W 0 18 Z 0 19 W 1 17 Z 0 20 W ½ 13 Z 0 24 W 1 15 W 0 16 Z 0 24.50 2 12.5 5.50 0.5
22 Godde, Matthias 5 2019 1910 2.0 18 W 1 20 Z 1 7 W 0 A A A A A A 28.50 2 17.0 5.50 -
23 Akulova, Alicia 9 1785 1464 2.0 17 W 1 5 Z 0 18 W 1 8 Z 0 14 W 0 10 W 0 A A A 27.50 2 16.0 7.00 -
24 Schoutteet, Jared 23 0 398 1.0 6 Z 0 B1 8 W 0 18 Z 0 19 W 0 A 21 Z 0 20 W 0 17 Z 0 24.50 0 8.0 3.50 -
(©)FRBE-KBSB-v4.30 2020/01/27 (©) GMA 2015 Build : 2020/02/09 18:06