SwarLogo Vlaams Jeugdkampioenschap 2020 -14 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut KEUSTERMANS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 50 min met incr. 10"
Datums: van 01/02/2020 tot 09/02/2020
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Dreelinck, Jacob -14 M 1725 Geraardsbergen 7.5 1943 38.50 6 38.0 40.25 -
2 Musabayeva, Diana -14 F 1816 Mercatel 6.5 1836 39.00 5 35.5 35.50 0.0
3 Paes, Martijn -14 M 1758 Dolle Toren Leuven 6.5 1800 38.50 5 33.5 34.25 1.0
4 Nemegeer, Arne -14 M 1889 Aalter 6.0 1791 38.50 5 31.0 31.00 -
5 Cappan, Pjotr -14 M 1636 LSV-Chesspirant 6.0 1730 38.50 5 31.0 29.75 -
6 Malfliet, Alexander -14 M 1667 LSV-Chesspirant 6.0 1653 34.00 5 29.0 28.25 -
7 Verboven, Wout -14 M 1864 Dolle Toren Leuven 5.5 1773 41.00 3 32.0 31.50 0.5
8 Dutre, Wonder -14 M 1562 MSV 5.5 1637 34.50 4 28.5 22.25 0.5
9 Degrave, Robbert -14 M 1605 Roeselare 5.0 1548 35.50 5 28.0 21.00 -
10 Zouaghi, Amir -14 M 1679 KGSRL Gent 5.0 1573 35.00 4 26.5 19.50 -
11 Smolders, Bavo -14 M 1658 Turnhout 5.0 1507 34.00 5 27.0 19.50 -
12 Dewever, Niel -14 M 1490 Waregem 5.0 1547 34.00 4 26.5 19.00 -
13 Vanherck, Jorre -14 M 1387 Opwijk 5.0 1419 32.00 4 24.5 19.75 -
14 Chen, Jiaqi -14 M 1576 LSV-Chesspirant 5.0 1464 31.50 4 26.0 17.25 -
15 a (4,5) Akulov, Mikhail -14 M 1779 Leopoldsburg 4.5 1702 36.50 4 26.5 21.50 -
16 Vranckx, Jonas -14 M 1450 Mechelen 4.5 1458 35.00 3 23.5 19.00 -
17 Wibowo, Ruben -14 M 1400 Mechelen 4.5 1404 31.00 3 24.0 15.75 -
18 Vansteenhuyse, Rune -14 M 1298 Tielt 4.5 1234 29.00 4 20.0 15.75 -
19 Joseph, Quinten -14 M 1158 KOSK Oostende 4.5 1099 23.50 4 16.5 10.00 -
20 Brand, Leonard -14 M 1298 Dolle Toren Leuven 4.5 1164 23.00 4 17.5 12.00 -
21 Knockaert, Milo -14 M 1292 Mechelen 4.0 1337 30.50 4 20.0 12.50 -
22 Kaminskiy, Volodimyr -14 M 1060 Aalter 4.0 1086 27.00 4 16.0 11.50 -
23 Eijkenboom, Luca-Zsofia -14 F 0 Overpelt 3.5 1216 29.00 2 17.5 12.50 -
24 Vergauwen, Floris -14 M 1282 Opwijk 3.5 1180 28.50 3 18.0 11.25 -
25 Gelders, Marte -14 F 1237 Houthalen-Oost 3.5 1078 26.50 2 15.5 9.00 -
26 De Smet, Edouard -14 M 0 Mechelen 3.5 830 23.50 2 12.5 8.25 -
27 A (7,8,9) Stoop, Daan -14 M 0 Beveren 3.0 1118 32.00 2 20.0 10.50 -
28 Hoogmartens, Kyan -14 M 0 Eisden 3.0 946 26.50 2 16.0 7.50 -
29 Peeters, Jurre -14 M 0 Mechelen 2.5 863 27.00 1 12.5 7.25 -
30 Gelders, Flore -14 F 1168 Houthalen-Oost 2.0 880 27.50 1 12.0 8.00 -
31 A (7,8,9) Dubois, Sebastiaan -14 M 0 Bilzen 1.0 218 24.00 0 4.0 1.50 -
32 A Bouaouina Terwingen, Ilias -14 M 0 Halle 0.0 0 21.00 0 0.0 0.00 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Wibowo, Ruben 0.0 (1400) 0-1 Nemegeer, Arne 0.0 (1889)
2 Verboven, Wout 0.0 (1864) 1-0 Vanherck, Jorre 0.0 (1387)
3 Brand, Leonard 0.0 (1298) 0-1 Musabayeva, Diana 0.0 (1816)
4 Akulov, Mikhail 0.0 (1779) 1-0 Vansteenhuyse, Rune 0.0 (1298)
5 Knockaert, Milo 0.0 (1292) 0-1 Paes, Martijn 0.0 (1758)
6 Dreelinck, Jacob 0.0 (1725) 1-0 Vergauwen, Floris 0.0 (1282)
7 Gelders, Marte 0.0 (1237) 0-1 Zouaghi, Amir 0.0 (1679)
8 Malfliet, Alexander 0.0 (1667) 0-1 Gelders, Flore 0.0 (1168)
9 Joseph, Quinten 0.0 (1158) 0-1 Smolders, Bavo 0.0 (1658)
10 Cappan, Pjotr 0.0 (1636) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1060)
11 De Smet, Edouard 0.0 (0) 0-1 Degrave, Robbert 0.0 (1605)
12 Chen, Jiaqi 0.0 (1576) 1-0 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0)
13 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0) 0-1 Dutre, Wonder 0.0 (1562)
14 Dewever, Niel 0.0 (1490) 1-0 Hoogmartens, Kyan 0.0 (0)
15 Peeters, Jurre 0.0 (0) 0-1 Vranckx, Jonas 0.0 (1450)
  Stoop, Daan 0.0 (0) 1 Bye  
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 1.0 (1889) 1-0 Cappan, Pjotr 1.0 (1636)
2 Degrave, Robbert 1.0 (1605) 0-1 Verboven, Wout 1.0 (1864)
3 Musabayeva, Diana 1.0 (1816) 1-0 Chen, Jiaqi 1.0 (1576)
4 Dutre, Wonder 1.0 (1562) 0-1 Akulov, Mikhail 1.0 (1779)
5 Paes, Martijn 1.0 (1758) 1-0 Dewever, Niel 1.0 (1490)
6 Vranckx, Jonas 1.0 (1450) ½-½ Dreelinck, Jacob 1.0 (1725)
7 Zouaghi, Amir 1.0 (1679) 1-0 Gelders, Flore 1.0 (1168)
8 Smolders, Bavo 1.0 (1658) 1-0 Stoop, Daan 1.0 (0)
9 Gelders, Marte 0.0 (1237) 0-1 Malfliet, Alexander 0.0 (1667)
10 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1060) 0-1 Wibowo, Ruben 0.0 (1400)
11 Vanherck, Jorre 0.0 (1387) 1-0 Joseph, Quinten 0.0 (1158)
12 Vansteenhuyse, Rune 0.0 (1298) 1-0 De Smet, Edouard 0.0 (0)
13 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0) 0-1 Brand, Leonard 0.0 (1298)
14 Hoogmartens, Kyan 0.0 (0) 0-1 Knockaert, Milo 0.0 (1292)
15 Vergauwen, Floris 0.0 (1282) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0)
  Peeters, Jurre 0.0 (0) 1 Bye  
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Mikhail 2.0 (1779) ½-½ Nemegeer, Arne 2.0 (1889)
2 Verboven, Wout 2.0 (1864) ½-½ Paes, Martijn 2.0 (1758)
3 Zouaghi, Amir 2.0 (1679) ½-½ Musabayeva, Diana 2.0 (1816)
4 Dreelinck, Jacob 1.5 (1725) 1-0 Smolders, Bavo 2.0 (1658)
5 Malfliet, Alexander 1.0 (1667) 1-0 Vranckx, Jonas 1.5 (1450)
6 Cappan, Pjotr 1.0 (1636) 1-0 Vansteenhuyse, Rune 1.0 (1298)
7 Brand, Leonard 1.0 (1298) 0-1 Degrave, Robbert 1.0 (1605)
8 Chen, Jiaqi 1.0 (1576) 0-1 Knockaert, Milo 1.0 (1292)
9 Gelders, Flore 1.0 (1168) 0-1 Dutre, Wonder 1.0 (1562)
10 Dewever, Niel 1.0 (1490) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0)
11 Wibowo, Ruben 1.0 (1400) 1-0 Peeters, Jurre 1.0 (0)
12 Stoop, Daan 1.0 (0) 0-1 Vanherck, Jorre 1.0 (1387)
13 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1060) 0-1 Vergauwen, Floris 0.0 (1282)
14 De Smet, Edouard 0.0 (0) 0-1 Gelders, Marte 0.0 (1237)
15 Joseph, Quinten 0.0 (1158) 1-0 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0)
  Hoogmartens, Kyan 0.0 (0) 1 Bye  
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Nemegeer, Arne 2.5 (1889) 0-1 Dreelinck, Jacob 2.5 (1725)
2 Musabayeva, Diana 2.5 (1816) ½-½ Verboven, Wout 2.5 (1864)
3 Paes, Martijn 2.5 (1758) 1-0 Zouaghi, Amir 2.5 (1679)
4 Dutre, Wonder 2.0 (1562) ½-½ Malfliet, Alexander 2.0 (1667)
5 Smolders, Bavo 2.0 (1658) 0-1 Dewever, Niel 2.0 (1490)
6 Vanherck, Jorre 2.0 (1387) 0-1 Cappan, Pjotr 2.0 (1636)
7 Degrave, Robbert 2.0 (1605) 1-0 Wibowo, Ruben 2.0 (1400)
8 Knockaert, Milo 2.0 (1292) 0-1 Vranckx, Jonas 1.5 (1450)
9 Gelders, Flore 1.0 (1168) 0-1 Chen, Jiaqi 1.0 (1576)
10 Vansteenhuyse, Rune 1.0 (1298) 1-0 Joseph, Quinten 1.0 (1158)
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0) 1-0 Brand, Leonard 1.0 (1298)
12 Vergauwen, Floris 1.0 (1282) 1-0 Hoogmartens, Kyan 1.0 (0)
13 Peeters, Jurre 1.0 (0) 0-1 Gelders, Marte 1.0 (1237)
14 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0) 0-1 Stoop, Daan 1.0 (0)
15 Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0-1ff Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1060)
  De Smet, Edouard 0.0 (0) 1 Bye  
  Akulov, Mikhail 2.5 (1779) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 3.5 (1725) 1-0 Paes, Martijn 3.5 (1758)
2 Dewever, Niel 3.0 (1490) 0-1 Musabayeva, Diana 3.0 (1816)
3 Cappan, Pjotr 3.0 (1636) 1-0 Degrave, Robbert 3.0 (1605)
4 Verboven, Wout 3.0 (1864) ½-½ Nemegeer, Arne 2.5 (1889)
5 Malfliet, Alexander 2.5 (1667) 1-0 Zouaghi, Amir 2.5 (1679)
6 Vranckx, Jonas 2.5 (1450) 0-1 Dutre, Wonder 2.5 (1562)
7 Knockaert, Milo 2.0 (1292) 0-1 Smolders, Bavo 2.0 (1658)
8 Chen, Jiaqi 2.0 (1576) 1-0 Vergauwen, Floris 2.0 (1282)
9 Wibowo, Ruben 2.0 (1400) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0)
10 Gelders, Marte 2.0 (1237) 0-1 Vanherck, Jorre 2.0 (1387)
11 Stoop, Daan 2.0 (0) 1-0 Vansteenhuyse, Rune 2.0 (1298)
12 Brand, Leonard 1.0 (1298) ½-½ De Smet, Edouard 1.0 (0)
13 Hoogmartens, Kyan 1.0 (0) 1-0 Gelders, Flore 1.0 (1168)
14 Joseph, Quinten 1.0 (1158) ½-½ Peeters, Jurre 1.0 (0)
15 Kaminskiy, Volodimyr 1.0 (1060) 1-0 Dubois, Sebastiaan 0.0 (0)
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Akulov, Mikhail 2.5 (1779) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 4.0 (1816) ½-½ Dreelinck, Jacob 4.5 (1725)
2 Paes, Martijn 3.5 (1758) ½-½ Cappan, Pjotr 4.0 (1636)
3 Dutre, Wonder 3.5 (1562) ½-½ Verboven, Wout 3.5 (1864)
4 Smolders, Bavo 3.0 (1658) 0-1 Malfliet, Alexander 3.5 (1667)
5 Nemegeer, Arne 3.0 (1889) 1-0 Dewever, Niel 3.0 (1490)
6 Degrave, Robbert 3.0 (1605) 1-0 Stoop, Daan 3.0 (0)
7 Vanherck, Jorre 3.0 (1387) ½-½ Chen, Jiaqi 3.0 (1576)
8 Zouaghi, Amir 2.5 (1679) ½-½ Wibowo, Ruben 3.0 (1400)
9 Vranckx, Jonas 2.5 (1450) 0-1 Akulov, Mikhail 2.5 (1779)
10 Vansteenhuyse, Rune 2.0 (1298) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1060)
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Knockaert, Milo 2.0 (1292)
12 Vergauwen, Floris 2.0 (1282) 1-0 Gelders, Marte 2.0 (1237)
13 De Smet, Edouard 1.5 (0) 0-1 Hoogmartens, Kyan 2.0 (0)
14 Peeters, Jurre 1.5 (0) 0-1 Brand, Leonard 1.5 (1298)
15 Gelders, Flore 1.0 (1168) 0-1 Joseph, Quinten 1.5 (1158)
  Dubois, Sebastiaan 0.0 (0) 1 Bye  
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 5.0 (1725) 1-0 Malfliet, Alexander 4.5 (1667)
2 Cappan, Pjotr 4.5 (1636) 0-1 Musabayeva, Diana 4.5 (1816)
3 Degrave, Robbert 4.0 (1605) 0-1 Nemegeer, Arne 4.0 (1889)
4 Dutre, Wonder 4.0 (1562) 0-1 Paes, Martijn 4.0 (1758)
5 Verboven, Wout 4.0 (1864) 1-0 Akulov, Mikhail 3.5 (1779)
6 Wibowo, Ruben 3.5 (1400) ½-½ Vanherck, Jorre 3.5 (1387)
7 Chen, Jiaqi 3.5 (1576) 1-0 Vansteenhuyse, Rune 3.0 (1298)
8 Knockaert, Milo 3.0 (1292) 0-1 Zouaghi, Amir 3.0 (1679)
9 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0) 0-1 Smolders, Bavo 3.0 (1658)
10 Dewever, Niel 3.0 (1490) 1-0 Vergauwen, Floris 3.0 (1282)
11 Joseph, Quinten 2.5 (1158) 0-1 Vranckx, Jonas 2.5 (1450)
12 Brand, Leonard 2.5 (1298) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1060)
13 Gelders, Marte 2.0 (1237) ½-½ Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0)
14 Peeters, Jurre 1.5 (0) 0-1 De Smet, Edouard 1.5 (0)
  Gelders, Flore 1.0 (1168) 1 Bye  
  Dubois, Sebastiaan 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Stoop, Daan 3.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Verboven, Wout 5.0 (1864) ½-½ Dreelinck, Jacob 6.0 (1725)
2 Musabayeva, Diana 5.5 (1816) 1-0 Nemegeer, Arne 5.0 (1889)
3 Paes, Martijn 5.0 (1758) ½-½ Chen, Jiaqi 4.5 (1576)
4 Malfliet, Alexander 4.5 (1667) ½-½ Cappan, Pjotr 4.5 (1636)
5 Zouaghi, Amir 4.0 (1679) 0-1 Dutre, Wonder 4.0 (1562)
6 Smolders, Bavo 4.0 (1658) 1-0 Wibowo, Ruben 4.0 (1400)
7 Vanherck, Jorre 4.0 (1387) 0-1 Degrave, Robbert 4.0 (1605)
8 Vranckx, Jonas 3.5 (1450) ½-½ Dewever, Niel 4.0 (1490)
9 Akulov, Mikhail 3.5 (1779) 1-0 Knockaert, Milo 3.0 (1292)
10 Vansteenhuyse, Rune 3.0 (1298) ½-½ Vergauwen, Floris 3.0 (1282)
11 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1060) 1-0 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0)
12 Gelders, Marte 2.5 (1237) 0-1 Brand, Leonard 2.5 (1298)
13 De Smet, Edouard 2.5 (0) 0-1 Joseph, Quinten 2.5 (1158)
14 Gelders, Flore 2.0 (1168) 0-1 Peeters, Jurre 1.5 (0)
  Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.5 (0) 1 Bye  
  Dubois, Sebastiaan 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Stoop, Daan 3.0 (0) 0 Afwezig  
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Paes, Martijn 5.5 (1758) 1-0 Musabayeva, Diana 6.5 (1816)
2 Dreelinck, Jacob 6.5 (1725) 1-0 Degrave, Robbert 5.0 (1605)
3 Cappan, Pjotr 5.0 (1636) 1-0 Verboven, Wout 5.5 (1864)
4 Nemegeer, Arne 5.0 (1889) 1-0 Smolders, Bavo 5.0 (1658)
5 Chen, Jiaqi 5.0 (1576) 0-1 Malfliet, Alexander 5.0 (1667)
6 Dewever, Niel 4.5 (1490) ½-½ Dutre, Wonder 5.0 (1562)
7 Akulov, Mikhail 4.5 (1779) 0-1 Zouaghi, Amir 4.0 (1679)
8 Wibowo, Ruben 4.0 (1400) ½-½ Vranckx, Jonas 4.0 (1450)
9 Vanherck, Jorre 4.0 (1387) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 4.0 (1060)
10 Vergauwen, Floris 3.5 (1282) 0-1 Brand, Leonard 3.5 (1298)
11 Eijkenboom, Luca-Zsofia 3.5 (0) 0-1 Vansteenhuyse, Rune 3.5 (1298)
12 Hoogmartens, Kyan 3.0 (0) 0-1 Joseph, Quinten 3.5 (1158)
13 Knockaert, Milo 3.0 (1292) 1-0 Peeters, Jurre 2.5 (0)
14 De Smet, Edouard 2.5 (0) 1-0 Gelders, Flore 2.0 (1168)
  Gelders, Marte 2.5 (1237) 1 Bye  
  Bouaouina Terwingen, Ilias 0.0 (0) 0 Afwezig  
  Stoop, Daan 3.0 (0) 0 Afwezig  
  Dubois, Sebastiaan 1.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Dreelinck, Jacob (Rank: 6)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1725
FIDE-ID250511
F-Elo1638
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 Z - ½ 1.5 0.83 -0.33
3 4      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 W - 1 2.5 0.59 +0.41
4 1      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 Z 1 3.5 0.28 +0.72
5 1      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 W - 1 4.5 0.45 +0.55
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 Z - ½ 5.0 0.38 +0.12
7 1      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 W 1 6.0 0.58 +0.42
8 1      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 Z ½ 6.5 0.31 +0.19
9 2      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 W 1 7.5 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1665 48.5 Totaal 7.5 5.00 +2.50
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1770
FIDE-ID254720
F-Elo1816
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 W - 1 2.0 0.80 +0.20
3 3      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 Z - ½ 2.5 0.68 -0.18
4 2      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 W - ½ 3.0 0.43 +0.07
5 2      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 Z - 1 4.0 0.87 +0.13
6 1      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 W - ½ 4.5 0.62 -0.12
7 2      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 Z 1 5.5 0.74 +0.26
8 2      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 W - 1 6.5 0.40 +0.60
9 1      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 Z 0 6.5 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1657 51.0 Totaal 6.5 6.04 +0.46
Begin van de pagina
Paes, Martijn (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1758
FIDE-ID251500
F-Elo1732
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 2      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
4 3      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 W - 1 3.5 0.61 +0.39
5 1      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 Z - 0 3.5 0.55 -0.55
6 2      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 W - ½ 4.0 0.67 -0.17
7 4      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 Z 1 5.0 0.75 +0.25
8 3      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 W - ½ 5.5 0.74 -0.24
9 1      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 W 1 6.5 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1626 50.0 Totaal 6.5 5.85 +0.65
Begin van de pagina
Nemegeer, Arne (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1804
FIDE-ID250589
F-Elo1889
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 1      Akulov, Mikhail BEL 1779 4.5 Z - ½ 2.5 0.65 -0.15
4 1      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 W - 0 2.5 0.72 -0.72
5 4      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 Z - ½ 3.0 0.53 -0.03
6 5      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
8 2      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 Z - 0 5.0 0.60 -0.60
9 4      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 W 1 6.0 0.79 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1663 49.5 Totaal 6.0 6.78 -0.78
Begin van de pagina
Cappan, Pjotr (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1636
FIDE-ID249300
F-Elo1559
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 6      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 6      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
5 3      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 W - 1 4.0 0.54 +0.46
6 2      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 Z - ½ 4.5 0.33 +0.17
7 2      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 W 0 4.5 0.26 -0.26
8 4      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 Z - ½ 5.0 0.46 +0.04
9 3      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 W - 1 6.0 0.21 +0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1593 49.0 Totaal 6.0 4.60 +1.40
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 8)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1615
FIDE-ID252557
F-Elo1667
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 W - 1 2.0 0.78 +0.22
4 4      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 Z ½ 2.5 0.64 -0.14
5 5      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 W - 1 3.5 0.48 +0.52
6 4      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 Z - 1 4.5 0.51 +0.49
7 1      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 Z 0 4.5 0.42 -0.42
8 4      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 W ½ 5.0 0.54 -0.04
9 5      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 Z - 1 6.0 0.62 +0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1521 44.0 Totaal 6.0 5.83 +0.17
Begin van de pagina
Verboven, Wout (Rank: 2)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.15850
N-Elo1816
FIDE-ID251119
F-Elo1864
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 Z - 1 2.0 0.82 +0.18
3 2      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
4 2      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 Z - ½ 3.0 0.57 -0.07
5 4      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 W - ½ 3.5 0.47 +0.03
6 3      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 Z ½ 4.0 0.85 -0.35
7 5      Akulov, Mikhail BEL 1779 4.5 W - 1 5.0 0.62 +0.38
8 1      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 W ½ 5.5 0.69 -0.19
9 3      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 Z 0 5.5 0.79 -0.79
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1684 52.5 Totaal 5.5 6.37 -0.87
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1562
FIDE-ID259411
F-Elo1557
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Akulov, Mikhail BEL 1779 4.5 W - 0 1.0 0.22 -0.22
3 9      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 W - ½ 2.5 0.36 +0.14
5 6      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 Z - 1 3.5 0.65 +0.35
6 3      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 W - ½ 4.0 0.15 +0.35
7 4      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 W - 0 4.0 0.25 -0.25
8 5      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 Z - 1 5.0 0.34 +0.66
9 6      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 Z - ½ 5.5 0.60 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1606 42.5 Totaal 5.5 4.41 +1.09
Begin van de pagina
Degrave, Robbert (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15655
N-Elo1605
FIDE-ID256501
F-Elo1577
Landbel  (bel)
Club(309) Roeselare
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 W - 0 1.0 0.18 -0.18
3 7      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
4 7      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 W - 1 3.0 0.76 +0.24
5 3      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 Z - 0 3.0 0.46 -0.46
6 6      Stoop, Daan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 W - 0 4.0 0.16 -0.16
8 7      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 Z - 1 5.0 0.78 +0.22
9 2      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 Z - 0 5.0 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1599 45.5 Totaal 5.0 5.38 -0.38
Begin van de pagina
Zouaghi, Amir (Rank: 7)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1679
FIDE-ID249262
F-Elo1679
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 W - ½ 2.5 0.32 +0.18
4 3      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 Z - 0 2.5 0.39 -0.39
5 5      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 Z - 0 2.5 0.52 -0.52
6 8      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 W - ½ 3.0 0.84 -0.34
7 8      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 Z 1 4.0 0.91 +0.09
8 5      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 W - 0 4.0 0.66 -0.66
9 7      Akulov, Mikhail BEL 1779 4.5 Z - 1 5.0 0.36 +0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1519 43.0 Totaal 5.0 5.84 -0.84
Begin van de pagina
Smolders, Bavo (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15540
N-Elo1570
FIDE-ID257818
F-Elo1658
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Stoop, Daan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
4 5      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 W 0 2.0 0.72 -0.72
5 7      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 Z - 1 3.0 0.90 +0.10
6 4      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 W - 0 3.0 0.49 -0.49
7 9      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 W - 1 5.0 0.82 +0.18
9 4      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 Z - 0 5.0 0.21 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1517 43.5 Totaal 5.0 6.31 -1.31
Begin van de pagina
Dewever, Niel (Rank: 14)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo1490
FIDE-ID259543
F-Elo1383
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 10      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 Z - 1 3.0 0.28 +0.72
5 2      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 W - 0 3.0 0.13 -0.13
6 5      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 W - 1 4.0 0.77 +0.23
8 8      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 Z - ½ 4.5 0.56 -0.06
9 6      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 W ½ 5.0 0.40 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1630 44.0 Totaal 5.0 4.23 +0.77
Begin van de pagina
Vanherck, Jorre (Rank: 17)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1289
FIDE-ID252468
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 W - 1 1.0 0.79 +0.21
3 12      Stoop, Daan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
5 10      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
6 7      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 W - ½ 3.5 0.25 +0.25
7 6      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 Z - ½ 4.0 0.48 +0.02
8 7      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 W - 0 4.0 0.22 -0.22
9 9      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 W - 1 5.0 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1442 41.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Chen, Jiaqi (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1526
FIDE-ID251569
F-Elo1576
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Dubois, Sebastiaan BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
3 8      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 W - 0 1.0 0.84 -0.84
4 9      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 7      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 Z - ½ 3.5 0.75 -0.25
7 7      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 W - 1 4.5 0.83 +0.17
8 3      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 Z ½ 5.0 0.26 +0.24
9 5      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 W 0 5.0 0.38 -0.38
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1458 39.0 Totaal 5.0 5.95 -0.95
Begin van de pagina
Akulov, Mikhail (Rank: 4)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1704
FIDE-ID243116
F-Elo1779
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 Z - 1 2.0 0.78 +0.22
3 1      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 W - ½ 2.5 0.35 +0.15
4        Afwezig           0 2.5    
5        Afwezig           0 2.5    
6 9      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 Z 1 3.5 0.88 +0.12
7 5      Verboven, Wout BEL 1864 5.5 Z - 0 3.5 0.38 -0.38
8 9      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
9 7      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 W 0 4.5 0.64 -0.64
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1576 35.0 Totaal 4.5 4.87 -0.37
Begin van de pagina
Vranckx, Jonas (Rank: 15)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1396
FIDE-ID256838
F-Elo1450
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 W - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 5      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 Z - 0 1.5 0.22 -0.22
4 8      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 Z 1 2.5 0.71 +0.29
5 6      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 W 0 2.5 0.35 -0.35
6 9      Akulov, Mikhail BEL 1779 4.5 W - 0 2.5 0.12 -0.12
7 11      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 Z - 1 3.5 0.85 +0.15
8 8      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 W - ½ 4.0 0.44 +0.06
9 8      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 Z ½ 4.5 0.57 -0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1509 44.0 Totaal 4.5 4.35 +0.15
Begin van de pagina
Wibowo, Ruben (Rank: 16)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15305
N-Elo1350
FIDE-ID248908
F-Elo1400
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer, Arne BEL 1889 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
3 11      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 Z - 0 2.0 0.24 -0.24
5 9      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 Z - ½ 3.5 0.16 +0.34
7 6      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 W ½ 4.0 0.52 -0.02
8 6      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 Z - 0 4.0 0.18 -0.18
9 8      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 W - ½ 4.5 0.43 +0.07
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1532 40.5 Totaal 4.5 4.33 +0.17
Begin van de pagina
Vansteenhuyse, Rune (Rank: 19)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14415
N-Elo1298
FIDE-ID250651
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Akulov, Mikhail BEL 1779 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 10      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 W - 1 2.0 0.69 +0.31
5 11      Stoop, Daan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 10      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 W - 1 3.0 0.80 +0.20
7 7      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
8 10      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 W ½ 3.5 0.52 -0.02
9 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1415 37.5 Totaal 4.5 5.14 -0.64
Begin van de pagina
Joseph, Quinten (Rank: 24)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16847
N-Elo0
FIDE-ID255629
F-Elo1158
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 Z - 0 0.0 0.21 -0.21
3 15      Dubois, Sebastiaan BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
5 14      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 15      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 Z - 1 2.5 0.49 +0.51
7 11      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 W 0 2.5 0.15 -0.15
8 13      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
9 12      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1392 31.0 Totaal 4.5 4.92 -0.42
Begin van de pagina
Brand, Leonard (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo1256
FIDE-ID258318
F-Elo1298
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Musabayeva, Diana BEL 1816 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Dubois, Sebastiaan BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 W - 0 1.0 0.14 -0.14
4 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 12      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.92 -0.42
6 14      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 2.5 0.92 +0.08
7 12      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 W - 0 2.5 0.80 -0.80
8 12      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 Z 1 3.5 0.58 +0.42
9 10      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 Z - 1 4.5 0.52 +0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1400 33.0 Totaal 4.5 5.80 -1.30
Begin van de pagina
Knockaert, Milo (Rank: 20)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.14651
N-Elo1283
FIDE-ID251658
F-Elo1292
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Paes, Martijn BEL 1758 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 Z - 1 2.0 0.16 +0.84
4 8      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 W - 0 2.0 0.29 -0.29
5 7      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 W 0 2.0 0.10 -0.10
6 11      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 W - 0 3.0 0.09 -0.09
8 9      Akulov, Mikhail BEL 1779 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 13      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1650 39.5 Totaal 4.0 3.56 +0.44
Begin van de pagina
Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 25)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1016
FIDE-ID256587
F-Elo1060
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cappan, Pjotr BEL 1636 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 W - 0 0.0 0.12 -0.12
3 13      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 W - 0 0.0 0.22 -0.22
4 15      Bouaouina Terwingen, Ilias BEL 0 0.0 Z - 1FF 1.0 0.00 +0.00
5 15      Dubois, Sebastiaan BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 Z 0 2.0 0.20 -0.20
7 12      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 Z - 1 3.0 0.20 +0.80
8 11      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
9 9      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1383 32.0 Totaal 4.0 2.79 +0.21
Begin van de pagina
Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 28)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 10      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 9      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
8        Bye           1 3.5    
9 11      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1357 35.0 Totaal 3.5 0.64 +1.86
Begin van de pagina
Vergauwen, Floris (Rank: 21)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo1282
FIDE-ID254452
F-Elo1139
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Dreelinck, Jacob BEL 1725 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 13      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
4 12      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
6 12      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 W - 1 3.0 0.56 +0.44
7 10      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
8 10      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 Z - ½ 3.5 0.48 +0.02
9 10      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 W - 0 3.5 0.48 -0.48
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1383 40.5 Totaal 3.5 4.60 -1.10
Begin van de pagina
Gelders, Marte (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.15467
N-Elo1237
FIDE-ID255513
F-Elo1151
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 13      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 W - 0 2.0 0.30 -0.30
6 12      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 Z - 0 2.0 0.44 -0.44
7 13      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
8 12      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 W - 0 2.5 0.42 -0.42
9        Bye           1 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1462 33.5 Totaal 3.5 4.08 -1.58
Begin van de pagina
De Smet, Edouard (Rank: 32)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.15281
N-Elo0
FIDE-ID265934
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 12      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 Z ½ 1.5 0.08 +0.42
6 13      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 W - 0 1.5 0.50 -0.50
7 14      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
8 13      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
9 14      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 W - 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1294 29.5 Totaal 3.5 1.48 +1.02
Begin van de pagina
Stoop, Daan (Rank: 31)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.21330
N-Elo0
FIDE-ID266167
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(128) Beveren
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 8      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Vanherck, Jorre BEL 1387 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Dubois, Sebastiaan BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Vansteenhuyse, Rune BEL 1298 4.5 W 1 3.0 0.08 +0.92
6 6      Degrave, Robbert BEL 1605 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7        Afwezig           0 3.0    
8        Afwezig           0 3.0    
9        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1487 20.5 Totaal 3.0 0.82 +1.18
Begin van de pagina
Hoogmartens, Kyan (Rank: 29)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.20685
N-Elo0
FIDE-ID264890
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Dewever, Niel BEL 1490 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 12      Vergauwen, Floris BEL 1282 3.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 13      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Smolders, Bavo BEL 1658 5.0 W 0 3.0 0.08 -0.08
8 11      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 12      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 31.5 Totaal 3.0 1.06 +0.94
Begin van de pagina
Peeters, Jurre (Rank: 30)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
FIDE-ID266922
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Vranckx, Jonas BEL 1450 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 11      Wibowo, Ruben BEL 1400 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Gelders, Marte BEL 1237 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 Z - ½ 1.5 0.08 +0.42
6 14      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 W - 0 1.5 0.08 -0.08
7 14      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
8 14      Gelders, Flore BEL 1168 2.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
9 13      Knockaert, Milo BEL 1292 4.0 Z 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1286 31.0 Totaal 2.5 1.06 +0.44
Begin van de pagina
Gelders, Flore (Rank: 23)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.15469
N-Elo1168
FIDE-ID255882
F-Elo1008
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Malfliet, Alexander BEL 1667 6.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 7      Zouaghi, Amir BEL 1679 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Dutre, Wonder BEL 1562 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Hoogmartens, Kyan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
6 15      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 W - 0 1.0 0.51 -0.51
7        Bye           1 2.0    
8 14      Peeters, Jurre BEL 0 2.5 W 0 2.0 0.92 -0.92
9 14      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1528 35.0 Totaal 2.0 3.59 -2.59
Begin van de pagina
Dubois, Sebastiaan (Rank: 27)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo0
FIDE-ID262277
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Chen, Jiaqi BEL 1576 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Brand, Leonard BEL 1298 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Joseph, Quinten BEL 1158 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Stoop, Daan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 15      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 Z 0 0.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1273 21.0 Totaal 1.0 0.82 -0.82
Begin van de pagina
Bouaouina Terwingen, Ilias (Rank: 26)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.16859
N-Elo0
FIDE-ID256269
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) Halle
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 15      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1060 4.0 W 0ff 0.0 0.00 +0.00
5        Afwezig           0 0.0    
6        Afwezig           0 0.0    
7        Afwezig           0 0.0    
8        Afwezig           0 0.0    
9        Afwezig           0 0.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1060 4.0 Totaal 0.0 0.00 +0.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Dreelinck, Jacob 6 1725 1943 7.5 24 W 1 16 Z ½ 11 W 1 4 Z 1 3 W 1 2 Z ½ 6 W 1 7 Z ½ 9 W 1 38.50 6 38.0 40.25 -
2 Musabayeva, Diana 3 1816 1836 6.5 20 Z 1 14 W 1 10 Z ½ 7 W ½ 12 Z 1 1 W ½ 5 Z 1 4 W 1 3 Z 0 39.00 5 35.5 35.50 0.0
3 Paes, Martijn 5 1758 1800 6.5 21 Z 1 12 W 1 7 Z ½ 10 W 1 1 Z 0 5 W ½ 8 Z 1 14 W ½ 2 W 1 38.50 5 33.5 34.25 1.0
4 Nemegeer, Arne 1 1889 1791 6.0 17 Z 1 5 W 1 15 Z ½ 1 W 0 7 Z ½ 12 W 1 9 Z 1 2 Z 0 11 W 1 38.50 5 31.0 31.00 -
5 Cappan, Pjotr 10 1636 1730 6.0 22 W 1 4 Z 0 18 W 1 13 Z 1 9 W 1 3 Z ½ 2 W 0 6 Z ½ 7 W 1 38.50 5 31.0 29.75 -
6 Malfliet, Alexander 8 1667 1653 6.0 30 W 0 25 Z 1 16 W 1 8 Z ½ 10 W 1 11 Z 1 1 Z 0 5 W ½ 14 Z 1 34.00 5 29.0 28.25 -
7 Verboven, Wout 2 1864 1773 5.5 13 W 1 9 Z 1 3 W ½ 2 Z ½ 4 W ½ 8 Z ½ 15 W 1 1 W ½ 5 Z 0 41.00 3 32.0 31.50 0.5
8 Dutre, Wonder 13 1562 1637 5.5 23 Z 1 15 W 0 30 Z 1 6 W ½ 16 Z 1 7 W ½ 3 W 0 10 Z 1 12 Z ½ 34.50 4 28.5 22.25 0.5
9 Degrave, Robbert 11 1605 1548 5.0 26 Z 1 7 W 0 20 Z 1 17 W 1 5 Z 0 27 W 1 4 W 0 13 Z 1 1 Z 0 35.50 5 28.0 21.00 -
10 Zouaghi, Amir 7 1679 1573 5.0 25 Z 1 30 W 1 2 W ½ 3 Z 0 6 Z 0 17 W ½ 21 Z 1 8 W 0 15 Z 1 35.00 4 26.5 19.50 -
11 Smolders, Bavo 9 1658 1507 5.0 19 Z 1 27 W 1 1 Z 0 12 W 0 21 Z 1 6 W 0 28 Z 1 17 W 1 4 Z 0 34.00 5 27.0 19.50 -
12 Dewever, Niel 14 1490 1547 5.0 28 W 1 3 Z 0 23 W 1 11 Z 1 2 W 0 4 Z 0 24 W 1 16 Z ½ 8 W ½ 34.00 4 26.5 19.00 -
13 Vanherck, Jorre 17 1387 1419 5.0 7 Z 0 19 W 1 27 Z 1 5 W 0 25 Z 1 14 W ½ 17 Z ½ 9 W 0 22 W 1 32.00 4 24.5 19.75 -
14 Chen, Jiaqi 12 1576 1464 5.0 31 W 1 2 Z 0 21 W 0 30 Z 1 24 W 1 13 Z ½ 18 W 1 3 Z ½ 6 W 0 31.50 4 26.0 17.25 -
15 Akulov, Mikhail 4 1779 1702 4.5 18 W 1 8 Z 1 4 W ½ A A 16 Z 1 7 Z 0 21 W 1 10 W 0 36.50 4 26.5 21.50 -
16 Vranckx, Jonas 15 1450 1458 4.5 29 Z 1 1 W ½ 6 Z 0 21 Z 1 8 W 0 15 W 0 19 Z 1 12 W ½ 17 Z ½ 35.00 3 23.5 19.00 -
17 Wibowo, Ruben 16 1400 1404 4.5 4 W 0 22 Z 1 29 W 1 9 Z 0 23 W 1 10 Z ½ 13 W ½ 11 Z 0 16 W ½ 31.00 3 24.0 15.75 -
18 Vansteenhuyse, Rune 19 1298 1234 4.5 15 Z 0 26 W 1 5 Z 0 19 W 1 27 Z 0 22 W 1 14 Z 0 24 W ½ 23 Z 1 29.00 4 20.0 15.75 -
19 Joseph, Quinten 24 1158 1099 4.5 11 W 0 13 Z 0 31 W 1 18 Z 0 29 W ½ 30 Z 1 16 W 0 26 Z 1 28 Z 1 23.50 4 16.5 10.00 -
20 Brand, Leonard 18 1298 1164 4.5 2 W 0 31 Z 1 9 W 0 23 Z 0 26 W ½ 29 Z 1 22 W 0 25 Z 1 24 Z 1 23.00 4 17.5 12.00 -
21 Knockaert, Milo 20 1292 1337 4.0 3 W 0 28 Z 1 14 Z 1 16 W 0 11 W 0 23 Z 1 10 W 0 15 Z 0 29 W 1 30.50 4 20.0 12.50 -
22 Kaminskiy, Volodimyr 25 1060 1086 4.0 5 Z 0 17 W 0 24 W 0 32 Z 1FF 31 W 1 18 Z 0 20 Z 1 28 W 1 13 Z 0 27.00 4 16.0 11.50 -
23 Eijkenboom, Luca-Zsofia 28 0 1216 3.5 8 W 0 24 Z 1 12 Z 0 20 W 1 17 Z 0 21 W 0 25 Z ½ B1 18 W 0 29.00 2 17.5 12.50 -
24 Vergauwen, Floris 21 1282 1180 3.5 1 Z 0 23 W 0 22 Z 1 28 W 1 14 Z 0 25 W 1 12 Z 0 18 Z ½ 20 W 0 28.50 3 18.0 11.25 -
25 Gelders, Marte 22 1237 1078 3.5 10 W 0 6 W 0 26 Z 1 29 Z 1 13 W 0 24 Z 0 23 W ½ 20 W 0 B1 26.50 2 15.5 9.00 -
26 De Smet, Edouard 32 0 830 3.5 9 W 0 18 Z 0 25 W 0 B1 20 Z ½ 28 W 0 29 Z 1 19 W 0 30 W 1 23.50 2 12.5 8.25 -
27 Stoop, Daan 31 0 1118 3.0 B1 11 Z 0 13 W 0 31 Z 1 18 W 1 9 Z 0 A A A 32.00 2 20.0 10.50 -
28 Hoogmartens, Kyan 29 0 946 3.0 12 Z 0 21 W 0 B1 24 Z 0 30 W 1 26 Z 1 11 W 0 22 Z 0 19 W 0 26.50 2 16.0 7.50 -
29 Peeters, Jurre 30 0 863 2.5 16 W 0 B1 17 Z 0 25 W 0 19 Z ½ 20 W 0 26 W 0 30 Z 1 21 Z 0 27.00 1 12.5 7.25 -
30 Gelders, Flore 23 1168 880 2.0 6 Z 1 10 Z 0 8 W 0 14 W 0 28 Z 0 19 W 0 B1 29 W 0 26 Z 0 27.50 1 12.0 8.00 -
31 Dubois, Sebastiaan 27 0 218 1.0 14 Z 0 20 W 0 19 Z 0 27 W 0 22 Z 0 B1 A A A 24.00 0 4.0 1.50 -
32 Bouaouina Terwingen, Ilias 26 0 0 0.0 A A A 22 W 0ff A A A A A 21.00 0 0.0 0.00 -
(©)FRBE-KBSB-v4.30 2020/01/27 (©) GMA 2015 Build : 2020/02/09 18:07