SwarLogo Vlaams Jeugdkampioenschap 2020 -12 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut KEUSTERMANS
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: 50 min met incr. 10"
Datums: van 01/02/2020 tot 09/02/2020
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Froeyman, Hugo -12 M 1711 Mechelen 8.5 1864 40.00 8 41.0 49.75 -
2 Gellinck, Simon -12 M 1357 KBSK Brugge 7.5 1688 39.50 7 38.0 40.25 -
3 Van Coppenolle, Lander -12 M 1451 KBSK Brugge 7.0 1643 40.50 7 37.0 38.00 -
4 Sazonov, Fedor -12 M 1424 Turnhout 6.0 1449 38.00 6 31.0 26.50 -
5 Smolders, Oscar -12 M 1605 Turnhout 6.0 1463 38.00 6 28.0 26.50 -
6 Musabayev, Maxim -12 M 1452 Mercatel 5.5 1435 39.00 5 31.0 26.75 -
7 Wouters, Tibo -12 M 1482 Turnhout 5.5 1444 36.50 4 31.0 26.75 -
8 Beukenhorst, Gabriel -12 M 1376 Geraardsbergen 5.5 1359 35.00 5 30.0 24.00 -
9 Aishajiang, Ehsan -12 M 1324 Leuven Centraal 5.5 1391 33.50 4 28.0 23.75 -
10 Akulov, Vladimir -12 M 1384 Leopoldsburg 5.0 1373 38.00 4 29.0 23.00 -
11 Wambecq, Ward -12 M 1318 Dolle Toren Leuven 5.0 1254 34.50 3 27.5 21.50 -
12 Hanssens, Daan -12 M 1326 Kortrijk 5.0 1304 32.00 5 28.0 16.50 -
13 Debucke, Ruben -12 M 1307 Artevelde 5.0 1230 32.00 5 25.0 19.00 -
14 Burssens, Maya -12 F 1153 Mercatel 5.0 1162 30.50 5 21.0 20.00 -
15 Boatca, Luca -12 M 1372 Houthalen-Oost 4.5 1317 37.00 3 27.0 21.25 -
16 De Keukelaere, Ruben -12 M 0 LSV-Chesspirant 4.5 1042 33.00 4 24.0 19.50 -
17 Decraene, Merlijn -12 M 1291 Waregem 4.5 1148 32.50 3 24.0 18.75 -
18 Akulov, Vsevolod -12 M 1232 Leopoldsburg 4.5 1056 28.50 4 19.5 15.25 -
19 a (4,5,6) Mernier, Martin -12 M 1414 Neerpelt 4.0 1348 32.00 4 22.0 15.50 -
20 Dewyngaert, Wout -12 M 0 Dolle Toren Leuven 4.0 741 30.50 2 21.0 15.25 -
21 Van Pee, Lander -12 M 0 Mechelen 4.0 659 29.00 3 21.0 15.00 -
22 Wang, Yixuan -12 F 0 KOSK Oostende 4.0 924 29.00 3 20.5 12.75 -
23 Cappan, Stan -12 M 1297 LSV-Chesspirant 4.0 1042 29.00 3 19.5 11.75 -
24 Lauwers, Brent -12 M 1296 Kapelle-op-den-Bos 4.0 1061 28.00 4 21.0 11.50 -
25 Vandermeersch, Victor -12 M 1165 KGSRL Gent 4.0 921 28.00 3 18.5 11.50 -
26 Christiaens, Celeste -12 F 1150 Opwijk 4.0 944 27.00 3 18.0 8.50 -
27 Kuijpers, Sarie -12 F 0 Neerpelt 4.0 514 25.50 3 16.0 12.00 -
28 Claes, Finn -12 M 0 TSMechelen 3.5 675 24.00 3 13.0 7.00 -
29 Wu, Zhengbang -12 M 0 Dolle Toren Leuven 3.0 459 29.00 3 15.0 10.50 -
30 Hanssen, Casper -12 M 0 Houthalen-Oost 3.0 559 27.50 3 13.0 10.50 -
31 Stuyven, Liese -12 F 0 Turnhout 3.0 124 21.50 2 10.0 4.50 -
32 A (4,5,6,7,8,9) Vertongen, Jack -12 M 1244 Mercatel 2.0 1228 30.50 2 15.0 8.00 -
33 A (7,8,9) Lehaen, Lars -12 M 0 Houthalen-Oost 2.0 1114 30.00 1 16.0 8.00 -
34 A (7,8,9) Dubois, Florian -12 M 0 Bilzen 2.0 295 24.00 2 9.0 4.00 -
35 Geerts, Taro -12 M 0 Mechelen 2.0 288 23.00 1 6.0 2.50 -
36 A (4,5,6,7,8,9) Coorevits, Arthur -12 M 1215 Mercatel 1.5 1037 26.00 1 11.5 3.25 -
37 a (6) Verhaeghe, Clement -12 M 0 Blankenberge 1.0 -284 24.00 0 7.0 3.00 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Hugo 0.0 (1711) 1-0 Vertongen, Jack 0.0 (1244)
2 Akulov, Vsevolod 0.0 (1232) 0-1 Smolders, Oscar 0.0 (1605)
3 Wouters, Tibo 0.0 (1482) 1-0 Coorevits, Arthur 0.0 (1215)
4 Vandermeersch, Victor 0.0 (1165) 0-1 Musabayev, Maxim 0.0 (1452)
5 Van Coppenolle, Lander 0.0 (1451) 1-0 Burssens, Maya 0.0 (1153)
6 Christiaens, Celeste 0.0 (1150) 0-1 Sazonov, Fedor 0.0 (1424)
7 Mernier, Martin 0.0 (1414) 1-0 Dewyngaert, Wout 0.0 (0)
8 Wu, Zhengbang 0.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 0.0 (1384)
9 Beukenhorst, Gabriel 0.0 (1376) 1-0 De Keukelaere, Ruben 0.0 (0)
10 Claes, Finn 0.0 (0) 0-1 Boatca, Luca 0.0 (1372)
11 Gellinck, Simon 0.0 (1357) 1-0 Dubois, Florian 0.0 (0)
12 Geerts, Taro 0.0 (0) 0-1 Hanssens, Daan 0.0 (1326)
13 Aishajiang, Ehsan 0.0 (1324) 1-0 Hanssen, Casper 0.0 (0)
14 Kuijpers, Sarie 0.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 0.0 (1318)
15 Debucke, Ruben 0.0 (1307) 1-0 Stuyven, Liese 0.0 (0)
16 Van Pee, Lander 0.0 (0) ½-½ Cappan, Stan 0.0 (1297)
17 Lauwers, Brent 0.0 (1296) 1-0 Verhaeghe, Clement 0.0 (0)
18 Wang, Yixuan 0.0 (0) 0-1 Decraene, Merlijn 0.0 (1291)
  Lehaen, Lars 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boatca, Luca 1.0 (1372) ½-½ Froeyman, Hugo 1.0 (1711)
2 Smolders, Oscar 1.0 (1605) 0-1 Gellinck, Simon 1.0 (1357)
3 Hanssens, Daan 1.0 (1326) 0-1 Wouters, Tibo 1.0 (1482)
4 Musabayev, Maxim 1.0 (1452) 1-0 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1324)
5 Wambecq, Ward 1.0 (1318) 0-1 Van Coppenolle, Lander 1.0 (1451)
6 Sazonov, Fedor 1.0 (1424) 1-0 Debucke, Ruben 1.0 (1307)
7 Decraene, Merlijn 1.0 (1291) 0-1 Mernier, Martin 1.0 (1414)
8 Akulov, Vladimir 1.0 (1384) 1-0 Lauwers, Brent 1.0 (1296)
9 Lehaen, Lars 1.0 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1376)
10 Cappan, Stan 0.5 (1297) 0-1 Akulov, Vsevolod 0.0 (1232)
11 Vertongen, Jack 0.0 (1244) 1-0 Van Pee, Lander 0.5 (0)
12 Coorevits, Arthur 0.0 (1215) 1-0 Geerts, Taro 0.0 (0)
13 Dubois, Florian 0.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 0.0 (1165)
14 Burssens, Maya 0.0 (1153) 1-0 Kuijpers, Sarie 0.0 (0)
15 Hanssen, Casper 0.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 0.0 (1150)
16 Stuyven, Liese 0.0 (0) 0-1 Claes, Finn 0.0 (0)
17 De Keukelaere, Ruben 0.0 (0) 1-0 Wu, Zhengbang 0.0 (0)
18 Verhaeghe, Clement 0.0 (0) 0-1 Wang, Yixuan 0.0 (0)
  Dewyngaert, Wout 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Wouters, Tibo 2.0 (1482) 1-0 Mernier, Martin 2.0 (1414)
2 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1376) 0-1 Musabayev, Maxim 2.0 (1452)
3 Van Coppenolle, Lander 2.0 (1451) 1-0 Akulov, Vladimir 2.0 (1384)
4 Gellinck, Simon 2.0 (1357) 1-0 Sazonov, Fedor 2.0 (1424)
5 Froeyman, Hugo 1.5 (1711) 1-0 Smolders, Oscar 1.0 (1605)
6 Aishajiang, Ehsan 1.0 (1324) 1-0 Boatca, Luca 1.5 (1372)
7 Vandermeersch, Victor 1.0 (1165) 0-1 Hanssens, Daan 1.0 (1326)
8 Christiaens, Celeste 1.0 (1150) 0-1 Wambecq, Ward 1.0 (1318)
9 Debucke, Ruben 1.0 (1307) 1-0 Burssens, Maya 1.0 (1153)
10 Lauwers, Brent 1.0 (1296) 0-1 Lehaen, Lars 1.0 (0)
11 Claes, Finn 1.0 (0) 0-1 Decraene, Merlijn 1.0 (1291)
12 Wang, Yixuan 1.0 (0) 0-1 Vertongen, Jack 1.0 (1244)
13 Akulov, Vsevolod 1.0 (1232) 0-1 De Keukelaere, Ruben 1.0 (0)
14 Dewyngaert, Wout 1.0 (0) ½-½ Coorevits, Arthur 1.0 (1215)
15 Geerts, Taro 0.0 (0) 0-1 Cappan, Stan 0.5 (1297)
16 Van Pee, Lander 0.5 (0) 1-0 Dubois, Florian 0.0 (0)
17 Wu, Zhengbang 0.0 (0) 1-0 Hanssen, Casper 0.0 (0)
18 Kuijpers, Sarie 0.0 (0) 1-0 Stuyven, Liese 0.0 (0)
  Verhaeghe, Clement 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Coppenolle, Lander 3.0 (1451) 1-0 Wouters, Tibo 3.0 (1482)
2 Musabayev, Maxim 3.0 (1452) ½-½ Gellinck, Simon 3.0 (1357)
3 Sazonov, Fedor 2.0 (1424) 0-1 Froeyman, Hugo 2.5 (1711)
4 Akulov, Vladimir 2.0 (1384) 1-0 Debucke, Ruben 2.0 (1307)
5 Wambecq, Ward 2.0 (1318) ½-½ Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1376)
6 Hanssens, Daan 2.0 (1326) 1-0 Lehaen, Lars 2.0 (0)
7 Decraene, Merlijn 2.0 (1291) ½-½ Aishajiang, Ehsan 2.0 (1324)
8 De Keukelaere, Ruben 2.0 (0) 0-1 Van Pee, Lander 1.5 (0)
9 Cappan, Stan 1.5 (1297) 1-0 Dewyngaert, Wout 1.5 (0)
10 Boatca, Luca 1.5 (1372) 1-0 Lauwers, Brent 1.0 (1296)
11 Smolders, Oscar 1.0 (1605) 1-0 Claes, Finn 1.0 (0)
12 Wang, Yixuan 1.0 (0) 1-0 Akulov, Vsevolod 1.0 (1232)
13 Kuijpers, Sarie 1.0 (0) 1-0 Vandermeersch, Victor 1.0 (1165)
14 Burssens, Maya 1.0 (1153) 0-1 Wu, Zhengbang 1.0 (0)
15 Verhaeghe, Clement 1.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 1.0 (1150)
16 Dubois, Florian 0.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 0.0 (0)
17 Stuyven, Liese 0.0 (0) 1-0 Geerts, Taro 0.0 (0)
  Coorevits, Arthur 1.5 (1215) 0 Afwezig  
  Vertongen, Jack 2.0 (1244) 0 Afwezig  
  Mernier, Martin 2.0 (1414) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 5 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Gellinck, Simon 3.5 (1357) 1-0 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1451)
2 Froeyman, Hugo 3.5 (1711) 1-0 Musabayev, Maxim 3.5 (1452)
3 Wouters, Tibo 3.0 (1482) ½-½ Akulov, Vladimir 3.0 (1384)
4 Beukenhorst, Gabriel 2.5 (1376) 1-0 Hanssens, Daan 3.0 (1326)
5 Decraene, Merlijn 2.5 (1291) ½-½ Boatca, Luca 2.5 (1372)
6 Aishajiang, Ehsan 2.5 (1324) 1-0 Cappan, Stan 2.5 (1297)
7 Van Pee, Lander 2.5 (0) 0-1 Wambecq, Ward 2.5 (1318)
8 Lehaen, Lars 2.0 (0) 0-1 Smolders, Oscar 2.0 (1605)
9 Wu, Zhengbang 2.0 (0) 0-1 Sazonov, Fedor 2.0 (1424)
10 Debucke, Ruben 2.0 (1307) 0-1 De Keukelaere, Ruben 2.0 (0)
11 Christiaens, Celeste 2.0 (1150) 0-1 Wang, Yixuan 2.0 (0)
12 Dewyngaert, Wout 1.5 (0) 1-0 Kuijpers, Sarie 2.0 (0)
13 Lauwers, Brent 1.0 (1296) 1-0 Claes, Finn 1.0 (0)
14 Akulov, Vsevolod 1.0 (1232) 1-0 Stuyven, Liese 1.0 (0)
15 Vandermeersch, Victor 1.0 (1165) 1-0 Verhaeghe, Clement 1.0 (0)
16 Hanssen, Casper 1.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 1.0 (1153)
17 Geerts, Taro 0.0 (0) 0-1 Dubois, Florian 0.0 (0)
  Mernier, Martin 2.0 (1414) 0 Afwezig  
  Vertongen, Jack 2.0 (1244) 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 1.5 (1215) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 6 (08/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Gellinck, Simon 4.5 (1357) 0-1 Froeyman, Hugo 4.5 (1711)
2 Musabayev, Maxim 3.5 (1452) 0-1 Van Coppenolle, Lander 4.0 (1451)
3 Wambecq, Ward 3.5 (1318) ½-½ Wouters, Tibo 3.5 (1482)
4 Akulov, Vladimir 3.5 (1384) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 3.5 (1376)
5 Smolders, Oscar 3.0 (1605) 1-0 Aishajiang, Ehsan 3.5 (1324)
6 Sazonov, Fedor 3.0 (1424) 1-0 Decraene, Merlijn 3.0 (1291)
7 Boatca, Luca 3.0 (1372) 1-0 De Keukelaere, Ruben 3.0 (0)
8 Hanssens, Daan 3.0 (1326) 1-0 Wang, Yixuan 3.0 (0)
9 Dewyngaert, Wout 2.5 (0) 1-0 Van Pee, Lander 2.5 (0)
10 Cappan, Stan 2.5 (1297) 0-1 Debucke, Ruben 2.0 (1307)
11 Wu, Zhengbang 2.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 2.0 (1296)
12 Kuijpers, Sarie 2.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 2.0 (1232)
13 Lehaen, Lars 2.0 (0) 0-1 Vandermeersch, Victor 2.0 (1165)
14 Burssens, Maya 2.0 (1153) 1-0 Christiaens, Celeste 2.0 (1150)
15 Claes, Finn 1.0 (0) 0-1 Hanssen, Casper 1.0 (0)
16 Dubois, Florian 1.0 (0) 1-0 Stuyven, Liese 1.0 (0)
  Geerts, Taro 0.0 (0) 1 Bye  
  Vertongen, Jack 2.0 (1244) 0 Afwezig  
  Verhaeghe, Clement 1.0 (0) 0 Afwezig  
  Mernier, Martin 2.0 (1414) 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 1.5 (1215) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 7 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Coppenolle, Lander 5.0 (1451) 0-1 Froeyman, Hugo 5.5 (1711)
2 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1376) 0-1 Gellinck, Simon 4.5 (1357)
3 Hanssens, Daan 4.0 (1326) 0-1 Smolders, Oscar 4.0 (1605)
4 Wouters, Tibo 4.0 (1482) ½-½ Boatca, Luca 4.0 (1372)
5 Wambecq, Ward 4.0 (1318) 0-1 Sazonov, Fedor 4.0 (1424)
6 Musabayev, Maxim 3.5 (1452) 1-0 Dewyngaert, Wout 3.5 (0)
7 Aishajiang, Ehsan 3.5 (1324) ½-½ Akulov, Vladimir 3.5 (1384)
8 Debucke, Ruben 3.0 (1307) 1-0 Vandermeersch, Victor 3.0 (1165)
9 Wang, Yixuan 3.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 3.0 (1296)
10 De Keukelaere, Ruben 3.0 (0) 1-0 Decraene, Merlijn 3.0 (1291)
11 Akulov, Vsevolod 3.0 (1232) 0-1 Burssens, Maya 3.0 (1153)
12 Mernier, Martin 2.0 (1414) 1-0 Cappan, Stan 2.5 (1297)
13 Van Pee, Lander 2.5 (0) 1-0 Wu, Zhengbang 2.0 (0)
14 Hanssen, Casper 2.0 (0) 1-0 Kuijpers, Sarie 2.0 (0)
15 Claes, Finn 1.0 (0) 1-0 Geerts, Taro 1.0 (0)
16 Stuyven, Liese 1.0 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 1.0 (0)
  Christiaens, Celeste 2.0 (1150) 1 Bye  
  Dubois, Florian 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Lehaen, Lars 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 1.5 (1215) 0 Afwezig  
  Vertongen, Jack 2.0 (1244) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Hugo 6.5 (1711) 1-0 Wouters, Tibo 4.5 (1482)
2 Boatca, Luca 4.5 (1372) 0-1 Gellinck, Simon 5.5 (1357)
3 Smolders, Oscar 5.0 (1605) 0-1 Van Coppenolle, Lander 5.0 (1451)
4 Sazonov, Fedor 5.0 (1424) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1376)
5 Akulov, Vladimir 4.0 (1384) 1-0 Musabayev, Maxim 4.5 (1452)
6 Lauwers, Brent 4.0 (1296) 0-1 Hanssens, Daan 4.0 (1326)
7 Burssens, Maya 4.0 (1153) 0-1 Aishajiang, Ehsan 4.0 (1324)
8 De Keukelaere, Ruben 4.0 (0) ½-½ Wambecq, Ward 4.0 (1318)
9 Dewyngaert, Wout 3.5 (0) 0-1 Debucke, Ruben 4.0 (1307)
10 Decraene, Merlijn 3.0 (1291) 1-0 Van Pee, Lander 3.5 (0)
11 Christiaens, Celeste 3.0 (1150) 0-1 Mernier, Martin 3.0 (1414)
12 Hanssen, Casper 3.0 (0) 0-1 Akulov, Vsevolod 3.0 (1232)
13 Vandermeersch, Victor 3.0 (1165) ½-½ Wang, Yixuan 3.0 (0)
14 Cappan, Stan 2.5 (1297) ½-½ Claes, Finn 2.0 (0)
15 Stuyven, Liese 2.0 (0) 0-1 Wu, Zhengbang 2.0 (0)
16 Verhaeghe, Clement 1.0 (0) 0-1 Geerts, Taro 1.0 (0)
  Kuijpers, Sarie 2.0 (0) 1 Bye  
  Vertongen, Jack 2.0 (1244) 0 Afwezig  
  Lehaen, Lars 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 1.5 (1215) 0 Afwezig  
  Dubois, Florian 2.0 (0) 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (09/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Hanssens, Daan 5.0 (1326) 0-1 Froeyman, Hugo 7.5 (1711)
2 Gellinck, Simon 6.5 (1357) 1-0 Akulov, Vladimir 5.0 (1384)
3 Van Coppenolle, Lander 6.0 (1451) 1-0 Sazonov, Fedor 6.0 (1424)
4 Debucke, Ruben 5.0 (1307) 0-1 Smolders, Oscar 5.0 (1605)
5 Aishajiang, Ehsan 5.0 (1324) ½-½ Wambecq, Ward 4.5 (1318)
6 Wouters, Tibo 4.5 (1482) 1-0 De Keukelaere, Ruben 4.5 (0)
7 Musabayev, Maxim 4.5 (1452) 1-0 Boatca, Luca 4.5 (1372)
8 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1376) 1-0 Lauwers, Brent 4.0 (1296)
9 Mernier, Martin 4.0 (1414) 0-1 Burssens, Maya 4.0 (1153)
10 Akulov, Vsevolod 4.0 (1232) ½-½ Decraene, Merlijn 4.0 (1291)
11 Van Pee, Lander 3.5 (0) ½-½ Vandermeersch, Victor 3.5 (1165)
12 Wang, Yixuan 3.5 (0) ½-½ Dewyngaert, Wout 3.5 (0)
13 Cappan, Stan 3.0 (1297) 1-0 Hanssen, Casper 3.0 (0)
14 Wu, Zhengbang 3.0 (0) 0-1 Kuijpers, Sarie 3.0 (0)
15 Geerts, Taro 2.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 3.0 (1150)
16 Claes, Finn 2.5 (0) 1-0 Verhaeghe, Clement 1.0 (0)
  Stuyven, Liese 2.0 (0) 1 Bye  
  Vertongen, Jack 2.0 (1244) 0 Afwezig  
  Lehaen, Lars 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Dubois, Florian 2.0 (0) 0 Afwezig  
  Coorevits, Arthur 1.5 (1215) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Froeyman, Hugo (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14489
N-Elo1693
FIDE-ID254630
F-Elo1711
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Vertongen, Jack BEL 1244 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 Z - ½ 1.5 0.88 -0.38
3 5      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 W - 1 2.5 0.64 +0.36
4 3      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 Z 1 3.5 0.84 +0.16
5 2      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 W 1 4.5 0.82 +0.18
6 1      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 Z - 1 5.5 0.89 +0.11
7 1      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 Z - 1 6.5 0.82 +0.18
8 1      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 W 1 7.5 0.79 +0.21
9 1      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 Z 1 8.5 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 49.0 Totaal 8.5 7.51 +0.99
Begin van de pagina
Gellinck, Simon (Rank: 11)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1357
FIDE-ID252921
F-Elo1304
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Dubois, Florian BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 Z - 1 2.0 0.19 +0.81
3 4      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 W - 1 3.0 0.41 +0.59
4 2      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 Z - ½ 3.5 0.37 +0.13
5 1      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 W - 1 4.5 0.37 +0.63
6 1      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 W 0 4.5 0.11 -0.11
7 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 Z - 1 5.5 0.47 +0.53
8 2      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 Z - 1 6.5 0.48 +0.52
9 2      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 W 1 7.5 0.46 +0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1471 50.0 Totaal 7.5 3.78 +3.72
Begin van de pagina
Van Coppenolle, Lander (Rank: 5)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.19360
N-Elo1416
FIDE-ID261807
F-Elo1451
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 W - 1 1.0 0.85 +0.15
2 5      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 Z - 1 2.0 0.68 +0.32
3 3      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 W - 1 3.0 0.59 +0.41
4 1      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 W - 1 4.0 0.46 +0.54
5 1      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 Z - 0 4.0 0.63 -0.63
6 2      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 Z 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 W 0 5.0 0.18 -0.18
8 3      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 Z 1 6.0 0.29 +0.71
9 3      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 W - 1 7.0 0.54 +0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1431 54.0 Totaal 7.0 4.72 +2.28
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1424
FIDE-ID258105
F-Elo1411
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 Z - 1 1.0 0.83 +0.17
2 6      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 W - 1 2.0 0.66 +0.34
3 4      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 Z - 0 2.0 0.59 -0.59
4 3      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 W - 0 2.0 0.16 -0.16
5 9      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 W - 1 4.0 0.68 +0.32
7 5      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 Z - 1 5.0 0.64 +0.36
8 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 W - 1 6.0 0.57 +0.43
9 3      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 Z 0 6.0 0.46 -0.46
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1370 50.0 Totaal 6.0 5.51 +0.49
Begin van de pagina
Smolders, Oscar (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1542
FIDE-ID258091
F-Elo1605
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 2      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 W - 0 1.0 0.81 -0.81
3 5      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 Z - 0 1.0 0.36 -0.36
4 11      Claes, Finn BEL 0 3.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Lehaen, Lars BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 W - 1 4.0 0.84 +0.16
7 3      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 Z 1 5.0 0.84 +0.16
8 3      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 W - 0 5.0 0.71 -0.71
9 4      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 Z - 1 6.0 0.85 +0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1386 48.5 Totaal 6.0 7.15 -1.15
Begin van de pagina
Musabayev, Maxim (Rank: 4)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1452
FIDE-ID254711
F-Elo1427
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
2 4      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 W - 1 2.0 0.67 +0.33
3 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 Z - 1 3.0 0.60 +0.40
4 2      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 W - ½ 3.5 0.63 -0.13
5 2      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 Z - 0 3.5 0.18 -0.18
6 2      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 W - 0 3.5 0.50 -0.50
7 6      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
8 5      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 Z - 0 4.5 0.59 -0.59
9 7      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 W 1 5.5 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1392 51.5 Totaal 5.5 5.54 -0.04
Begin van de pagina
Wouters, Tibo (Rank: 3)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1445
FIDE-ID258539
F-Elo1482
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Coorevits, Arthur BEL 1215 1.5 W - 1 1.0 0.82 +0.18
2 3      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
3 1      Mernier, Martin BEL 1414 4.0 W - 1 3.0 0.59 +0.41
4 1      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 Z - 0 3.0 0.54 -0.54
5 3      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 W - ½ 3.5 0.63 -0.13
6 3      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 Z - ½ 4.0 0.72 -0.22
7 4      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 W - ½ 4.5 0.65 -0.15
8 1      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 Z - 0 4.5 0.21 -0.21
9 6      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 W 1 5.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1398 45.0 Totaal 5.5 5.79 -0.29
Begin van de pagina
Beukenhorst, Gabriel (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1316
FIDE-ID252239
F-Elo1376
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Lehaen, Lars BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 W - 0 2.0 0.40 -0.40
4 5      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 Z - ½ 2.5 0.58 -0.08
5 4      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 W - 1 3.5 0.57 +0.43
6 4      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 Z 1 4.5 0.49 +0.51
7 2      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 W - 0 4.5 0.53 -0.53
8 4      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 Z - 0 4.5 0.43 -0.43
9 8      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 W 1 5.5 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1365 44.5 Totaal 5.5 5.45 +0.05
Begin van de pagina
Aishajiang, Ehsan (Rank: 13)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo1158
FIDE-ID256897
F-Elo1324
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 Z - 0 1.0 0.33 -0.33
3 6      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 W - 1 2.0 0.43 +0.57
4 7      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 Z ½ 2.5 0.55 -0.05
5 6      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 W - 1 3.5 0.54 +0.46
6 5      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 Z - 0 3.5 0.16 -0.16
7 7      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 W ½ 4.0 0.42 +0.08
8 7      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 Z - 1 5.0 0.73 +0.27
9 5      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 W - ½ 5.5 0.51 -0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1359 42.5 Totaal 5.5 4.59 +0.91
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 8)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo1384
FIDE-ID251739
F-Elo1344
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 W - 1 2.0 0.62 +0.38
3 3      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
4 4      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 W - 1 3.0 0.61 +0.39
5 3      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 Z - ½ 3.5 0.37 +0.13
6 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 W - 0 3.5 0.51 -0.51
7 7      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 Z - ½ 4.0 0.58 -0.08
8 5      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 W - 1 5.0 0.41 +0.59
9 2      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 Z 0 5.0 0.54 -0.54
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1380 48.5 Totaal 5.0 4.97 +0.03
Begin van de pagina
Wambecq, Ward (Rank: 14)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo1318
FIDE-ID262226
F-Elo1172
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 W - 0 1.0 0.32 -0.32
3 8      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 Z - 1 2.0 0.72 +0.28
4 5      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 W - ½ 2.5 0.42 +0.08
5 7      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 3      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 W - ½ 4.0 0.28 +0.22
7 5      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 W - 0 4.0 0.36 -0.36
8 8      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
9 5      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 Z - ½ 5.0 0.49 +0.01
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1367 46.0 Totaal 5.0 5.35 -0.35
Begin van de pagina
Hanssens, Daan (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo1326
FIDE-ID258458
F-Elo1272
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Geerts, Taro BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 7      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
4 6      Lehaen, Lars BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
6 8      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 W - 0 4.0 0.16 -0.16
8 6      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 Z - 1 5.0 0.54 +0.46
9 1      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 W - 0 5.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1439 41.5 Totaal 5.0 4.98 +0.02
Begin van de pagina
Debucke, Ruben (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.14564
N-Elo1181
FIDE-ID251275
F-Elo1307
Landbel  (bel)
Club(465) Artevelde
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 Z - 0 1.0 0.34 -0.34
3 9      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 W - 1 2.0 0.71 +0.29
4 4      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
5 10      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 10      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 Z - 1 3.0 0.51 +0.49
7 8      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 W 1 4.0 0.69 +0.31
8 9      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
9 4      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 W 0 5.0 0.15 -0.15
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1338 41.5 Totaal 5.0 5.55 -0.55
Begin van de pagina
Burssens, Maya (Rank: 23)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1153
FIDE-ID258237
F-Elo1083
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Coppenolle, Lander BEL 1451 7.0 Z - 0 0.0 0.15 -0.15
2 14      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 Z - 0 1.0 0.29 -0.29
4 14      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 16      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 Z - 1 4.0 0.39 +0.61
8 7      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 W - 0 4.0 0.27 -0.27
9 9      Mernier, Martin BEL 1414 4.0 Z - 1 5.0 0.18 +0.82
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1313 40.0 Totaal 5.0 4.54 +0.46
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 10)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1372
FIDE-ID1259660
F-Elo1333
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Claes, Finn BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 W - ½ 1.5 0.12 +0.38
3 6      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 Z - 0 1.5 0.57 -0.57
4 10      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 W 1 2.5 0.60 +0.40
5 5      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 Z ½ 3.0 0.61 -0.11
6 7      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 Z - ½ 4.5 0.35 +0.15
8 2      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 W - 0 4.5 0.52 -0.52
9 7      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 Z 0 4.5 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1416 49.0 Totaal 4.5 5.00 -0.50
Begin van de pagina
De Keukelaere, Ruben (Rank: 27)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16795
N-Elo0
FIDE-ID259250
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 8      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 Z 1 3.0 0.08 +0.92
6 7      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 10      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 8      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 W - ½ 4.5 0.08 +0.42
9 6      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 Z - 0 4.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1339 41.5 Totaal 4.5 1.56 +2.94
Begin van de pagina
Decraene, Merlijn (Rank: 18)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1279
FIDE-ID255556
F-Elo1291
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Mernier, Martin BEL 1414 4.0 W - 0 1.0 0.33 -0.33
3 11      Claes, Finn BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 W - ½ 2.5 0.45 +0.05
5 5      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 W - ½ 3.0 0.39 +0.11
6 6      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
7 10      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 10      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 10      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 Z ½ 4.5 0.58 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1353 40.5 Totaal 4.5 5.75 -1.25
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 20)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo1232
FIDE-ID251747
F-Elo1203
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 10      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 Z - 1 1.0 0.41 +0.59
3 13      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 W 0 1.0 0.92 -0.92
4 12      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 14      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 W - 0 3.0 0.61 -0.61
8 12      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
9 10      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 W - ½ 4.5 0.42 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1336 38.0 Totaal 4.5 6.14 -1.64
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 7)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1414
FIDE-ID254886
F-Elo1385
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 Z - 1 2.0 0.67 +0.33
3 1      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 Z - 0 2.0 0.41 -0.41
4        Afwezig           0 2.0    
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7 12      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 W 1 3.0 0.66 +0.34
8 11      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 Z 1 4.0 0.82 +0.18
9 9      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 W - 0 4.0 0.82 -0.82
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1274 27.0 Totaal 4.0 4.30 -0.30
Begin van de pagina
Dewyngaert, Wout (Rank: 36)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16615
N-Elo0
FIDE-ID258334
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Mernier, Martin BEL 1414 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 14      Coorevits, Arthur BEL 1215 1.5 W ½ 1.5 0.08 +0.42
4 9      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 12      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
6 9      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
7 6      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
8 9      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 W - 0 3.5 0.08 -0.08
9 12      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z ½ 4.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1337 32.0 Totaal 4.0 1.90 +1.10
Begin van de pagina
Van Pee, Lander (Rank: 34)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.20151
N-Elo0
FIDE-ID262358
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 11      Vertongen, Jack BEL 1244 2.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 16      Dubois, Florian BEL 0 2.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
4 8      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
5 7      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 W 0 2.5 0.08 -0.08
6 9      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 13      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 10      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 Z 0 3.5 0.08 -0.08
9 11      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 W ½ 4.0 0.08 +0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1263 33.0 Totaal 4.0 2.40 +1.60
Begin van de pagina
Wang, Yixuan (Rank: 28)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo0
FIDE-ID259241
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Verhaeghe, Clement BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Vertongen, Jack BEL 1244 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 11      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 8      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 13      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 12      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W - ½ 4.0 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1243 33.0 Totaal 4.0 1.56 +2.44
Begin van de pagina
Cappan, Stan (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo1105
FIDE-ID254193
F-Elo1297
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 10      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 W - 0 0.5 0.59 -0.59
3 15      Geerts, Taro BEL 0 2.0 Z 1 1.5 0.92 +0.08
4 9      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W 1 2.5 0.92 +0.08
5 6      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 Z - 0 2.5 0.46 -0.46
6 10      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 W - 0 2.5 0.49 -0.49
7 12      Mernier, Martin BEL 1414 4.0 Z 0 2.5 0.34 -0.34
8 14      Claes, Finn BEL 0 3.5 W ½ 3.0 0.92 -0.42
9 13      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1319 35.5 Totaal 4.0 6.48 -2.48
Begin van de pagina
Lauwers, Brent (Rank: 17)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo1190
FIDE-ID250104
F-Elo1296
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Verhaeghe, Clement BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 Z - 0 1.0 0.38 -0.38
3 10      Lehaen, Lars BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 10      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
5 13      Claes, Finn BEL 0 3.5 W 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 W - 0 4.0 0.46 -0.46
9 8      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 Z - 0 4.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1364 33.5 Totaal 4.0 6.23 -2.23
Begin van de pagina
Vandermeersch, Victor (Rank: 22)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17164
N-Elo0
FIDE-ID255688
F-Elo1165
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayev, Maxim BEL 1452 5.5 W - 0 0.0 0.16 -0.16
2 13      Dubois, Florian BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 W - 0 1.0 0.29 -0.29
4 13      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 15      Verhaeghe, Clement BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 13      Lehaen, Lars BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 Z - 0 3.0 0.31 -0.31
8 13      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 11      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 Z - ½ 4.0 0.92 -0.42
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1361 32.5 Totaal 4.0 6.28 -2.28
Begin van de pagina
Christiaens, Celeste (Rank: 24)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.20137
N-Elo1150
FIDE-ID264849
F-Elo1030
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 W - 0 0.0 0.17 -0.17
2 15      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 W - 0 1.0 0.28 -0.28
4 15      Verhaeghe, Clement BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 14      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 3.0    
8 11      Mernier, Martin BEL 1414 4.0 W 0 3.0 0.18 -0.18
9 15      Geerts, Taro BEL 0 2.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1327 30.0 Totaal 4.0 4.81 -1.81
Begin van de pagina
Kuijpers, Sarie (Rank: 32)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.17004
N-Elo0
FIDE-ID255335
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Wambecq, Ward BEL 1318 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
5 12      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 12      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 W 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 14      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1217 31.5 Totaal 4.0 2.32 +0.68
Begin van de pagina
Claes, Finn (Rank: 26)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.21362
N-Elo0
FIDE-ID266485
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Boatca, Luca BEL 1372 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Decraene, Merlijn BEL 1291 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 15      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Geerts, Taro BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 14      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
9 16      Verhaeghe, Clement BEL 0 1.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1372 32.0 Totaal 3.5 2.40 +1.10
Begin van de pagina
Wu, Zhengbang (Rank: 37)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.22175
N-Elo0
FIDE-ID267279
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Akulov, Vladimir BEL 1384 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      De Keukelaere, Ruben BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 9      Sazonov, Fedor BEL 1424 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 13      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 15      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
9 14      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1314 38.5 Totaal 3.0 2.82 +0.18
Begin van de pagina
Hanssen, Casper (Rank: 31)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19131
N-Elo0
FIDE-ID262293
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Aishajiang, Ehsan BEL 1324 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Dubois, Florian BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Burssens, Maya BEL 1153 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 15      Claes, Finn BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
9 13      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1231 35.5 Totaal 3.0 2.40 +0.60
Begin van de pagina
Stuyven, Liese (Rank: 33)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.19351
N-Elo0
FIDE-ID267260
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Debucke, Ruben BEL 1307 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Claes, Finn BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Kuijpers, Sarie BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Geerts, Taro BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 14      Akulov, Vsevolod BEL 1232 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 16      Dubois, Florian BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 16      Verhaeghe, Clement BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 15      Wu, Zhengbang BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1269 25.0 Totaal 3.0 3.16 -1.16
Begin van de pagina
Vertongen, Jack (Rank: 19)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo1212
FIDE-ID256820
F-Elo1244
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Froeyman, Hugo BEL 1711 8.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4        Afwezig           0 2.0    
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1711 16.5 Totaal 2.0 1.92 +0.08
Begin van de pagina
Lehaen, Lars (Rank: 25)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16711
N-Elo0
FIDE-ID254177
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Beukenhorst, Gabriel BEL 1376 5.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 6      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Smolders, Oscar BEL 1605 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1353 24.5 Totaal 2.0 0.40 +0.60
Begin van de pagina
Dubois, Florian (Rank: 29)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.19001
N-Elo0
FIDE-ID267252
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Gellinck, Simon BEL 1357 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Van Pee, Lander BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 16      Hanssen, Casper BEL 0 3.0 W 0 0.0 0.50 -0.50
5 17      Geerts, Taro BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 16      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1261 23.5 Totaal 2.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Geerts, Taro (Rank: 30)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.21422
N-Elo0
FIDE-ID267139
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Hanssens, Daan BEL 1326 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Coorevits, Arthur BEL 1215 1.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Cappan, Stan BEL 1297 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 17      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
5 17      Dubois, Florian BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.0    
7 15      Claes, Finn BEL 0 3.5 Z 0 1.0 0.50 -0.50
8 16      Verhaeghe, Clement BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
9 15      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1247 24.0 Totaal 2.0 2.32 -1.32
Begin van de pagina
Coorevits, Arthur (Rank: 21)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1131
FIDE-ID252395
F-Elo1215
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Wouters, Tibo BEL 1482 5.5 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
2 12      Geerts, Taro BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
4        Afwezig           0 1.5    
5        Afwezig           0 1.5    
6        Afwezig           0 1.5    
7        Afwezig           0 1.5    
8        Afwezig           0 1.5    
9        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1482 11.5 Totaal 1.5 2.02 -0.52
Begin van de pagina
Verhaeghe, Clement (Rank: 35)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.17005
N-Elo0
FIDE-ID258490
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(318) Blankenberge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Lauwers, Brent BEL 1296 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Wang, Yixuan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 15      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Vandermeersch, Victor BEL 1165 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6        Afwezig           0 1.0    
7 16      Stuyven, Liese BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
8 16      Geerts, Taro BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
9 16      Claes, Finn BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1203 24.5 Totaal 1.0 2.24 -2.24
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Froeyman, Hugo 1 1711 1864 8.5 32 W 1 15 Z ½ 5 W 1 4 Z 1 6 W 1 2 Z 1 3 Z 1 7 W 1 12 Z 1 40.00 8 41.0 49.75 -
2 Gellinck, Simon 11 1357 1688 7.5 34 W 1 5 Z 1 4 W 1 6 Z ½ 3 W 1 1 W 0 8 Z 1 15 Z 1 10 W 1 39.50 7 38.0 40.25 -
3 Van Coppenolle, Lander 5 1451 1643 7.0 14 W 1 11 Z 1 10 W 1 7 W 1 2 Z 0 6 Z 1 1 W 0 5 Z 1 4 W 1 40.50 7 37.0 38.00 -
4 Sazonov, Fedor 6 1424 1449 6.0 26 Z 1 13 W 1 2 Z 0 1 W 0 29 Z 1 17 W 1 11 Z 1 8 W 1 3 Z 0 38.00 6 31.0 26.50 -
5 Smolders, Oscar 2 1605 1463 6.0 18 Z 1 2 W 0 1 Z 0 28 W 1 33 Z 1 9 W 1 12 Z 1 3 W 0 13 Z 1 38.00 6 28.0 26.50 -
6 Musabayev, Maxim 4 1452 1435 5.5 25 Z 1 9 W 1 8 Z 1 2 W ½ 1 Z 0 3 W 0 20 W 1 10 Z 0 15 W 1 39.00 5 31.0 26.75 -
7 Wouters, Tibo 3 1482 1444 5.5 36 W 1 12 Z 1 19 W 1 3 Z 0 10 W ½ 11 Z ½ 15 W ½ 1 Z 0 16 W 1 36.50 4 31.0 26.75 -
8 Beukenhorst, Gabriel 9 1376 1359 5.5 16 W 1 33 Z 1 6 W 0 11 Z ½ 12 W 1 10 Z 1 2 W 0 4 Z 0 24 W 1 35.00 5 30.0 24.00 -
9 Aishajiang, Ehsan 13 1324 1391 5.5 30 W 1 6 Z 0 15 W 1 17 Z ½ 23 W 1 5 Z 0 10 W ½ 14 Z 1 11 W ½ 33.50 4 28.0 23.75 -
10 Akulov, Vladimir 8 1384 1373 5.0 29 Z 1 24 W 1 3 Z 0 13 W 1 7 Z ½ 8 W 0 9 Z ½ 6 W 1 2 Z 0 38.00 4 29.0 23.00 -
11 Wambecq, Ward 14 1318 1254 5.0 27 Z 1 3 W 0 26 Z 1 8 W ½ 21 Z 1 7 W ½ 4 W 0 16 Z ½ 9 Z ½ 34.50 3 27.5 21.50 -
12 Hanssens, Daan 12 1326 1304 5.0 35 Z 1 7 W 0 25 Z 1 33 W 1 8 Z 0 22 W 1 5 W 0 24 Z 1 1 W 0 32.00 5 28.0 16.50 -
13 Debucke, Ruben 15 1307 1230 5.0 31 W 1 4 Z 0 14 W 1 10 Z 0 16 W 0 23 Z 1 25 W 1 20 Z 1 5 W 0 32.00 5 25.0 19.00 -
14 Burssens, Maya 23 1153 1162 5.0 3 Z 0 27 W 1 13 Z 0 29 W 0 30 Z 1 26 W 1 18 Z 1 9 W 0 19 Z 1 30.50 5 21.0 20.00 -
15 Boatca, Luca 10 1372 1317 4.5 28 Z 1 1 W ½ 9 Z 0 24 W 1 17 Z ½ 16 W 1 7 Z ½ 2 W 0 6 Z 0 37.00 3 27.0 21.25 -
16 De Keukelaere, Ruben 27 0 1042 4.5 8 Z 0 29 W 1 18 Z 1 21 W 0 13 Z 1 15 Z 0 17 W 1 11 W ½ 7 Z 0 33.00 4 24.0 19.50 -
17 Decraene, Merlijn 18 1291 1148 4.5 22 Z 1 19 W 0 28 Z 1 9 W ½ 15 W ½ 4 Z 0 16 Z 0 21 W 1 18 Z ½ 32.50 3 24.0 18.75 -
18 Akulov, Vsevolod 20 1232 1056 4.5 5 W 0 23 Z 1 16 W 0 22 Z 0 31 W 1 27 Z 1 14 W 0 30 Z 1 17 W ½ 28.50 4 19.5 15.25 -
19 Mernier, Martin 7 1414 1348 4.0 20 W 1 17 Z 1 7 Z 0 A A A 23 W 1 26 Z 1 14 W 0 32.00 4 22.0 15.50 -
20 Dewyngaert, Wout 36 0 741 4.0 19 Z 0 B1 36 W ½ 23 Z 0 27 W 1 21 W 1 6 Z 0 13 W 0 22 Z ½ 30.50 2 21.0 15.25 -
21 Van Pee, Lander 34 0 659 4.0 23 W ½ 32 Z 0 34 W 1 16 Z 1 11 W 0 20 Z 0 29 W 1 17 Z 0 25 W ½ 29.00 3 21.0 15.00 -
22 Wang, Yixuan 28 0 924 4.0 17 W 0 37 Z 1 32 W 0 18 W 1 26 Z 1 12 Z 0 24 W 0 25 Z ½ 20 W ½ 29.00 3 20.5 12.75 -
23 Cappan, Stan 16 1297 1042 4.0 21 Z ½ 18 W 0 35 Z 1 20 W 1 9 Z 0 13 W 0 19 Z 0 28 W ½ 30 W 1 29.00 3 19.5 11.75 -
24 Lauwers, Brent 17 1296 1061 4.0 37 W 1 10 Z 0 33 W 0 15 Z 0 28 W 1 29 Z 1 22 Z 1 12 W 0 8 Z 0 28.00 4 21.0 11.50 -
25 Vandermeersch, Victor 22 1165 921 4.0 6 W 0 34 Z 1 12 W 0 27 Z 0 37 W 1 33 Z 1 13 Z 0 22 W ½ 21 Z ½ 28.00 3 18.5 11.50 -
26 Christiaens, Celeste 24 1150 944 4.0 4 W 0 30 Z 1 11 W 0 37 Z 1 22 W 0 14 Z 0 B1 19 W 0 35 Z 1 27.00 3 18.0 8.50 -
27 Kuijpers, Sarie 32 0 514 4.0 11 W 0 14 Z 0 31 W 1 25 W 1 20 Z 0 18 W 0 30 Z 0 B1 29 Z 1 25.50 3 16.0 12.00 -
28 Claes, Finn 26 0 675 3.5 15 W 0 31 Z 1 17 W 0 5 Z 0 24 Z 0 30 W 0 35 W 1 23 Z ½ 37 W 1 24.00 3 13.0 7.00 -
29 Wu, Zhengbang 37 0 459 3.0 10 W 0 16 Z 0 30 W 1 14 Z 1 4 W 0 24 W 0 21 Z 0 31 Z 1 27 W 0 29.00 3 15.0 10.50 -
30 Hanssen, Casper 31 0 559 3.0 9 Z 0 26 W 0 29 Z 0 34 Z 1 14 W 0 28 Z 1 27 W 1 18 W 0 23 Z 0 27.50 3 13.0 10.50 -
31 Stuyven, Liese 33 0 124 3.0 13 Z 0 28 W 0 27 Z 0 35 W 1 18 Z 0 34 Z 0 37 W 1 29 W 0 B1 21.50 2 10.0 4.50 -
32 Vertongen, Jack 19 1244 1228 2.0 1 Z 0 21 W 1 22 Z 1 A A A A A A 30.50 2 15.0 8.00 -
33 Lehaen, Lars 25 0 1114 2.0 B1 8 W 0 24 Z 1 12 Z 0 5 W 0 25 W 0 A A A 30.00 1 16.0 8.00 -
34 Dubois, Florian 29 0 295 2.0 2 Z 0 25 W 0 21 Z 0 30 W 0 35 Z 1 31 W 1 A A A 24.00 2 9.0 4.00 -
35 Geerts, Taro 30 0 288 2.0 12 W 0 36 Z 0 23 W 0 31 Z 0 34 W 0 B1 28 Z 0 37 Z 1 26 W 0 23.00 1 6.0 2.50 -
36 Coorevits, Arthur 21 1215 1037 1.5 7 Z 0 35 W 1 20 Z ½ A A A A A A 26.00 1 11.5 3.25 -
37 Verhaeghe, Clement 35 0 -284 1.0 24 Z 0 22 W 0 B1 26 W 0 25 Z 0 A 31 Z 0 35 W 0 28 Z 0 24.00 0 7.0 3.00 -
(©)FRBE-KBSB-v4.30 2020/01/27 (©) GMA 2015 Build : 2020/02/09 18:08