SwarLogo Jeugdkampioenschap van Vlaanderen 2019 -12 SwarLogo
166
Organisator: TSM
Arbiter: IA Helmut Keustermans
Toernooi: Zwitsers Standard
Speeltempo: andere
Datums: van 09/02/2019 tot 17/02/2019
Scheidingssystemen: B Med1, #Win, Vsch., SB, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Aanw Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Cappan, Pjotr -12 M 1546 LSV-Chesspirant 8.0 1726 27.50 8 40.0 44.00 -
2 Goossens, Senne -12 M 1628 Turnhout 7.5 1651 28.00 7 38.0 41.25 0.5
3 Dreelinck, Jacob -12 M 1598 Geraardsbergen 7.5 1678 28.00 6 40.0 42.25 0.5
4 Musabayeva, Diana -12 F 1500 Mercatel 6.0 1477 28.00 5 32.0 30.00 -
5 Oloeriu, Calin -12 M 1353 KGSRL Gent 6.0 1365 27.50 6 31.0 26.50 -
6 Vantorre, Nils -12 M 1320 Oostkamp 6.0 1356 25.00 4 29.5 28.50 -
7 Smolders, Oscar -12 M 1362 Turnhout 5.5 1377 26.50 5 30.5 25.50 -
8 Roose, Hoara -12 F 1228 KBSK Brugge 5.5 1352 21.50 5 28.5 22.50 -
9 Boatca, Luca -12 M 1359 Houthalen-Oost 5.0 1312 27.50 4 28.5 24.00 -
10 Brand, Leonard -12 M 0 Dolle Toren Leuven 5.0 1360 23.50 4 27.5 21.50 -
11 Wibowo, Ruben -12 M 1293 Mechelen 5.0 1262 23.00 5 26.0 18.50 -
12 Akulov, Vladimir -12 M 0 Leopoldsburg 5.0 1040 22.50 5 23.0 19.00 -
13 Mernier, Martin -12 M 1310 Neerpelt 5.0 1287 22.00 5 26.0 17.50 -
14 Cotman, Lothar -12 M 1198 Opwijk 5.0 1096 19.50 5 20.0 18.00 -
15 Dutre, Wonder -12 M 1258 MSV 4.5 1302 27.50 4 28.0 20.75 -
16 Wouters, Tibo -12 M 1347 Turnhout 4.5 1135 25.00 4 23.5 20.00 -
17 Decraene, Jade -12 F 1308 Tielt 4.5 1097 20.50 4 23.5 16.00 -
18 Beukenhorst, Gabriel -12 M 1181 Geraardsbergen 4.5 1053 20.50 4 20.0 16.50 -
19 Decraene, Merlijn -12 M 1144 Tielt 4.5 953 18.50 4 20.0 13.75 -
20 Stynen, Lisa -12 F 0 Heusden 4.5 544 18.00 3 17.0 12.75 -
21 a (1,2,3) Froeyman, Evelien -12 F 0 Mechelen 4.5 418 17.00 4 15.5 10.75 -
22 Morote, Mare -12 F 1387 TSMechelen 4.0 1189 24.50 3 25.0 18.00 -
23 Gellinck, Simon -12 M 1314 KBSK Brugge 4.0 945 22.00 4 20.0 14.50 -
24 Dewyngaert, Wout -12 M 0 Dolle Toren Leuven 4.0 827 21.00 3 18.0 12.00 -
25 Van Parys, Dago -12 M 905 KGSRL Gent 4.0 818 19.50 4 18.0 12.50 -
26 Akulov, Vsevolod -12 M 1218 Leopoldsburg 3.5 971 23.00 3 22.0 10.00 -
27 Ognyanov, Daniel -12 M 0 Leuven Centraal 3.5 861 21.00 3 18.0 12.25 -
28 Hanssens, Daan -12 M 0 Kortrijk 3.0 659 23.00 3 15.0 14.00 -
29 Bertels, Arne -12 M 0 Westerlo 3.0 421 20.00 3 13.0 9.00 -
30 Dubois, Sebastiaan -12 M 0 Bilzen 3.0 140 17.50 2 10.0 8.00 -
31 Przybyszewski, Mateusz -12 M 0 Mechelen 3.0 251 16.50 3 13.0 7.50 -
32 Wang, Yixuan -12 F 0 KOSK Oostende 3.0 306 16.50 2 12.0 5.00 -
33 Pauwels, Wout -12 M 0 Mechelen 3.0 265 16.00 3 11.0 6.50 -
34 A (4,5,6,7,8,9) Chen, Jiaqi -12 M 1390 LSV-Chesspirant 2.5 1498 22.00 2 20.0 9.25 -
35 A (4,5,6,7,8,9) Camps, Rune -12 M 0 Leopoldsburg 2.0 1009 21.00 2 15.0 5.50 -
36 Morren, Amber -12 F 0 SCRR (Brussel) 2.0 -29 17.00 1 9.0 3.50 -
37 Vissers, Robbe -12 M 0 Mechelen 2.0 -184 14.50 1 9.0 4.00 -
38 A (4,5,6,7,8,9) Kolkiran, Kerem -12 M 0 Eisden 1.0 1200 19.00 1 9.0 4.00 -
39 A (5,6,7,8,9) Vanherck, Jorre -12 M 1427 Opwijk 1.0 1090 17.50 1 9.0 2.50 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goossens, Senne 7.5 (1628) 1-0 Cotman, Lothar 5.0 (1198)
2 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181) 0-1 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598)
3 Cappan, Pjotr 8.0 (1546) 1-0 Decraene, Merlijn 4.5 (1144)
4 Van Parys, Dago 4.0 (905) 0-1 Musabayeva, Diana 6.0 (1500)
5 Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 1-0 Wang, Yixuan 3.0 (0)
6 Bertels, Arne 3.0 (0) 0-1 Chen, Jiaqi 2.5 (1390)
7 Morote, Mare 4.0 (1387) 0-1 Brand, Leonard 5.0 (0)
8 Camps, Rune 2.0 (0) 0-1 Smolders, Oscar 5.5 (1362)
9 Boatca, Luca 5.0 (1359) 1-0 Dewyngaert, Wout 4.0 (0)
10 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0) 0-1 Oloeriu, Calin 6.0 (1353)
11 Wouters, Tibo 4.5 (1347) 1-0 Akulov, Vladimir 5.0 (0)
12 Hanssens, Daan 3.0 (0) 0-1 Vantorre, Nils 6.0 (1320)
13 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 0-1 Kolkiran, Kerem 1.0 (0)
14 Morren, Amber 2.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 5.0 (1310)
15 Decraene, Jade 4.5 (1308) 0-1 Ognyanov, Daniel 3.5 (0)
16 Pauwels, Wout 3.0 (0) 0-1 Wibowo, Ruben 5.0 (1293)
17 Dutre, Wonder 4.5 (1258) 1-0 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0)
18 Stynen, Lisa 4.5 (0) 0-1 Roose, Hoara 5.5 (1228)
19 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218) 1-0 Vissers, Robbe 2.0 (0)
  Froeyman, Evelien 4.5 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 2 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Vantorre, Nils 6.0 (1320) 0-1 Goossens, Senne 7.5 (1628)
2 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598) 1-0 Wouters, Tibo 4.5 (1347)
3 Mernier, Martin 5.0 (1310) 0-1 Cappan, Pjotr 8.0 (1546)
4 Musabayeva, Diana 6.0 (1500) 1-0 Wibowo, Ruben 5.0 (1293)
5 Roose, Hoara 5.5 (1228) 1-0 Vanherck, Jorre 1.0 (1427)
6 Chen, Jiaqi 2.5 (1390) ½-½ Dutre, Wonder 4.5 (1258)
7 Smolders, Oscar 5.5 (1362) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218)
8 Brand, Leonard 5.0 (0) ½-½ Boatca, Luca 5.0 (1359)
9 Oloeriu, Calin 6.0 (1353) 1-0 Kolkiran, Kerem 1.0 (0)
10 Ognyanov, Daniel 3.5 (0) 0-1 Morote, Mare 4.0 (1387)
11 Dewyngaert, Wout 4.0 (0) 0-1 Gellinck, Simon 4.0 (1314)
12 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0) 0-1 Decraene, Jade 4.5 (1308)
13 Cotman, Lothar 5.0 (1198) 0-1 Hanssens, Daan 3.0 (0)
14 Akulov, Vladimir 5.0 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181)
15 Decraene, Merlijn 4.5 (1144) 1-0 Morren, Amber 2.0 (0)
16 Pauwels, Wout 3.0 (0) 0-1 Van Parys, Dago 4.0 (905)
17 Wang, Yixuan 3.0 (0) 0-1 Stynen, Lisa 4.5 (0)
18 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0) 1-0 Bertels, Arne 3.0 (0)
19 Vissers, Robbe 2.0 (0) 0-1 Camps, Rune 2.0 (0)
  Froeyman, Evelien 4.5 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 3 (09/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Goossens, Senne 7.5 (1628) 1-0 Musabayeva, Diana 6.0 (1500)
2 Smolders, Oscar 5.5 (1362) 0-1 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598)
3 Cappan, Pjotr 8.0 (1546) 1-0 Oloeriu, Calin 6.0 (1353)
4 Boatca, Luca 5.0 (1359) 1-0 Roose, Hoara 5.5 (1228)
5 Dutre, Wonder 4.5 (1258) 1-0 Brand, Leonard 5.0 (0)
6 Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 0-1 Chen, Jiaqi 2.5 (1390)
7 Morote, Mare 4.0 (1387) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181)
8 Wouters, Tibo 4.5 (1347) 1-0 Decraene, Merlijn 4.5 (1144)
9 Van Parys, Dago 4.0 (905) 0-1 Vantorre, Nils 6.0 (1320)
10 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 0-1 Camps, Rune 2.0 (0)
11 Hanssens, Daan 3.0 (0) 0-1 Mernier, Martin 5.0 (1310)
12 Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0-1 Decraene, Jade 4.5 (1308)
13 Wibowo, Ruben 5.0 (1293) 1-0 Ognyanov, Daniel 3.5 (0)
14 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218) 1-0 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0)
15 Stynen, Lisa 4.5 (0) 0-1 Cotman, Lothar 5.0 (1198)
16 Akulov, Vladimir 5.0 (0) 1-0 Wang, Yixuan 3.0 (0)
17 Bertels, Arne 3.0 (0) 1-0 Pauwels, Wout 3.0 (0)
18 Morren, Amber 2.0 (0) 0-1 Dewyngaert, Wout 4.0 (0)
19 Vissers, Robbe 2.0 (0) 1-0 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0)
  Froeyman, Evelien 4.5 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 4 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598) ½-½ Goossens, Senne 7.5 (1628)
2 Dutre, Wonder 4.5 (1258) 0-1 Cappan, Pjotr 8.0 (1546)
3 Musabayeva, Diana 6.0 (1500) 1-0 Boatca, Luca 5.0 (1359)
4 Mernier, Martin 5.0 (1310) 0-1 Morote, Mare 4.0 (1387)
5 Decraene, Jade 4.5 (1308) 0-1 Smolders, Oscar 5.5 (1362)
6 Oloeriu, Calin 6.0 (1353) 1-0 Wibowo, Ruben 5.0 (1293)
7 Roose, Hoara 5.5 (1228) 1-0 Wouters, Tibo 4.5 (1347)
8 Vantorre, Nils 6.0 (1320) ½-½ Akulov, Vsevolod 3.5 (1218)
9 Brand, Leonard 5.0 (0) 1-0 Gellinck, Simon 4.0 (1314)
10 Dewyngaert, Wout 4.0 (0) 1ff-0 Vanherck, Jorre 1.0 (1427)
11 Cotman, Lothar 5.0 (1198) 1-0 Bertels, Arne 3.0 (0)
12 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181) 1-0 Hanssens, Daan 3.0 (0)
13 Decraene, Merlijn 4.5 (1144) 1-0 Stynen, Lisa 4.5 (0)
14 Ognyanov, Daniel 3.5 (0) 0-1 Van Parys, Dago 4.0 (905)
15 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0) 0-1 Akulov, Vladimir 5.0 (0)
16 Froeyman, Evelien 4.5 (0) 1-0 Vissers, Robbe 2.0 (0)
17 Pauwels, Wout 3.0 (0) 1-0 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0)
18 Wang, Yixuan 3.0 (0) 1-0 Morren, Amber 2.0 (0)
  Camps, Rune 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Chen, Jiaqi 2.5 (1390) 0 Afwezig    
  Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 5 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cappan, Pjotr 8.0 (1546) 0-1 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598)
2 Goossens, Senne 7.5 (1628) 1-0 Oloeriu, Calin 6.0 (1353)
3 Smolders, Oscar 5.5 (1362) ½-½ Musabayeva, Diana 6.0 (1500)
4 Morote, Mare 4.0 (1387) ½-½ Roose, Hoara 5.5 (1228)
5 Boatca, Luca 5.0 (1359) ½-½ Vantorre, Nils 6.0 (1320)
6 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218) 0-1 Brand, Leonard 5.0 (0)
7 Wouters, Tibo 4.5 (1347) 0-1 Dutre, Wonder 4.5 (1258)
8 Van Parys, Dago 4.0 (905) 0-1 Mernier, Martin 5.0 (1310)
9 Dewyngaert, Wout 4.0 (0) 0-1 Decraene, Jade 4.5 (1308)
10 Wibowo, Ruben 5.0 (1293) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181)
11 Akulov, Vladimir 5.0 (0) 1-0 Cotman, Lothar 5.0 (1198)
12 Bertels, Arne 3.0 (0) 1-0 Decraene, Merlijn 4.5 (1144)
13 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 1-0 Pauwels, Wout 3.0 (0)
14 Vissers, Robbe 2.0 (0) 0-1 Wang, Yixuan 3.0 (0)
15 Hanssens, Daan 3.0 (0) 1-0 Froeyman, Evelien 4.5 (0)
16 Stynen, Lisa 4.5 (0) 0-1 Ognyanov, Daniel 3.5 (0)
17 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0) 1-0 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0)
  Morren, Amber 2.0 (0) 1 Bye    
  Camps, Rune 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Chen, Jiaqi 2.5 (1390) 0 Afwezig    
  Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 6 (16/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cappan, Pjotr 8.0 (1546) 1-0 Goossens, Senne 7.5 (1628)
2 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598) 1-0 Morote, Mare 4.0 (1387)
3 Musabayeva, Diana 6.0 (1500) 1-0 Dutre, Wonder 4.5 (1258)
4 Brand, Leonard 5.0 (0) 0-1 Smolders, Oscar 5.5 (1362)
5 Roose, Hoara 5.5 (1228) 0-1 Vantorre, Nils 6.0 (1320)
6 Decraene, Jade 4.5 (1308) 0-1 Boatca, Luca 5.0 (1359)
7 Oloeriu, Calin 6.0 (1353) 1-0 Akulov, Vladimir 5.0 (0)
8 Mernier, Martin 5.0 (1310) 1-0 Wibowo, Ruben 5.0 (1293)
9 Cotman, Lothar 5.0 (1198) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218)
10 Wang, Yixuan 3.0 (0) 0-1 Wouters, Tibo 4.5 (1347)
11 Ognyanov, Daniel 3.5 (0) 0-1 Gellinck, Simon 4.0 (1314)
12 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181) 1-0 Bertels, Arne 3.0 (0)
13 Decraene, Merlijn 4.5 (1144) 1-0 Hanssens, Daan 3.0 (0)
14 Dewyngaert, Wout 4.0 (0) 1-0 Van Parys, Dago 4.0 (905)
15 Froeyman, Evelien 4.5 (0) 1-0 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0)
16 Morren, Amber 2.0 (0) 1-0 Vissers, Robbe 2.0 (0)
17 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0) 1-0 Pauwels, Wout 3.0 (0)
  Stynen, Lisa 4.5 (0) 1 Bye    
  Camps, Rune 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Chen, Jiaqi 2.5 (1390) 0 Afwezig    
  Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 7 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 6.0 (1500) ½-½ Dreelinck, Jacob 7.5 (1598)
2 Smolders, Oscar 5.5 (1362) 0-1 Cappan, Pjotr 8.0 (1546)
3 Goossens, Senne 7.5 (1628) 1-0 Mernier, Martin 5.0 (1310)
4 Boatca, Luca 5.0 (1359) 0-1 Oloeriu, Calin 6.0 (1353)
5 Vantorre, Nils 6.0 (1320) ½-½ Brand, Leonard 5.0 (0)
6 Dutre, Wonder 4.5 (1258) 1-0 Roose, Hoara 5.5 (1228)
7 Morote, Mare 4.0 (1387) ½-½ Decraene, Jade 4.5 (1308)
8 Wouters, Tibo 4.5 (1347) 1-0 Cotman, Lothar 5.0 (1198)
9 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181)
10 Wibowo, Ruben 5.0 (1293) 1-0 Dewyngaert, Wout 4.0 (0)
11 Akulov, Vladimir 5.0 (0) 1-0 Decraene, Merlijn 4.5 (1144)
12 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218) 1-0 Wang, Yixuan 3.0 (0)
13 Van Parys, Dago 4.0 (905) 1-0 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0)
14 Bertels, Arne 3.0 (0) 0-1 Froeyman, Evelien 4.5 (0)
15 Hanssens, Daan 3.0 (0) 0-1 Stynen, Lisa 4.5 (0)
16 Ognyanov, Daniel 3.5 (0) 1-0 Morren, Amber 2.0 (0)
17 Pauwels, Wout 3.0 (0) 1-0 Vissers, Robbe 2.0 (0)
  Dubois, Sebastiaan 3.0 (0) 1 Bye    
  Camps, Rune 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Chen, Jiaqi 2.5 (1390) 0 Afwezig    
  Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 8 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598) 1-0 Oloeriu, Calin 6.0 (1353)
2 Cappan, Pjotr 8.0 (1546) 1-0 Musabayeva, Diana 6.0 (1500)
3 Dutre, Wonder 4.5 (1258) 0-1 Goossens, Senne 7.5 (1628)
4 Vantorre, Nils 6.0 (1320) 1-0 Smolders, Oscar 5.5 (1362)
5 Wibowo, Ruben 5.0 (1293) 1-0 Morote, Mare 4.0 (1387)
6 Mernier, Martin 5.0 (1310) 0-1 Boatca, Luca 5.0 (1359)
7 Brand, Leonard 5.0 (0) 1-0 Wouters, Tibo 4.5 (1347)
8 Gellinck, Simon 4.0 (1314) 0-1 Akulov, Vladimir 5.0 (0)
9 Roose, Hoara 5.5 (1228) 1-0 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218)
10 Decraene, Jade 4.5 (1308) 1-0 Van Parys, Dago 4.0 (905)
11 Cotman, Lothar 5.0 (1198) 1-0 Dewyngaert, Wout 4.0 (0)
12 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181) ½-½ Stynen, Lisa 4.5 (0)
13 Decraene, Merlijn 4.5 (1144) ½-½ Ognyanov, Daniel 3.5 (0)
14 Froeyman, Evelien 4.5 (0) 1-0 Morren, Amber 2.0 (0)
15 Wang, Yixuan 3.0 (0) 0-1 Pauwels, Wout 3.0 (0)
16 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0) 1-0 Bertels, Arne 3.0 (0)
17 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0) 0-1 Hanssens, Daan 3.0 (0)
  Vissers, Robbe 2.0 (0) 1 Bye    
  Camps, Rune 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Chen, Jiaqi 2.5 (1390) 0 Afwezig    
  Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 0 Afwezig    
Begin van de pagina
Ronde 9 (17/02/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Dreelinck, Jacob 7.5 (1598) ½-½ Vantorre, Nils 6.0 (1320)
2 Boatca, Luca 5.0 (1359) 0-1 Cappan, Pjotr 8.0 (1546)
3 Goossens, Senne 7.5 (1628) 1-0 Wibowo, Ruben 5.0 (1293)
4 Akulov, Vladimir 5.0 (0) 0-1 Musabayeva, Diana 6.0 (1500)
5 Oloeriu, Calin 6.0 (1353) 1-0 Brand, Leonard 5.0 (0)
6 Smolders, Oscar 5.5 (1362) 1-0 Dutre, Wonder 4.5 (1258)
7 Decraene, Jade 4.5 (1308) 0-1 Roose, Hoara 5.5 (1228)
8 Morote, Mare 4.0 (1387) 0-1 Cotman, Lothar 5.0 (1198)
9 Wouters, Tibo 4.5 (1347) ½-½ Froeyman, Evelien 4.5 (0)
10 Mernier, Martin 5.0 (1310) 1-0 Gellinck, Simon 4.0 (1314)
11 Akulov, Vsevolod 3.5 (1218) 0-1 Decraene, Merlijn 4.5 (1144)
12 Ognyanov, Daniel 3.5 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 4.5 (1181)
13 Stynen, Lisa 4.5 (0) 1-0 Dubois, Sebastiaan 3.0 (0)
14 Van Parys, Dago 4.0 (905) 1-0 Hanssens, Daan 3.0 (0)
15 Dewyngaert, Wout 4.0 (0) 1-0 Pauwels, Wout 3.0 (0)
16 Vissers, Robbe 2.0 (0) 0-1 Bertels, Arne 3.0 (0)
17 Morren, Amber 2.0 (0) 0-1 Przybyszewski, Mateusz 3.0 (0)
  Wang, Yixuan 3.0 (0) 1 Bye    
  Camps, Rune 2.0 (0) 0 Afwezig    
  Chen, Jiaqi 2.5 (1390) 0 Afwezig    
  Kolkiran, Kerem 1.0 (0) 0 Afwezig    
  Vanherck, Jorre 1.0 (1427) 0 Afwezig    
Begin van de pagina

Cappan, Pjotr (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1517
FIDE-ID249300
F-Elo1546
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 Z - 1 2.0 0.80 +0.20
3 3      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 W - 1 3.0 0.75 +0.25
4 2      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 Z - 1 4.0 0.84 +0.16
5 1      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 W v 0 4.0 0.43 -0.43
6 1      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 W v 1 5.0 0.39 +0.61
7 2      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 Z ^ 1 6.0 0.74 +0.26
8 2      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 W v 1 7.0 0.56 +0.44
9 2      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 Z v 1 8.0 0.74 +0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1390 51.5 Totaal 8.0 6.17 +1.83
Begin van de pagina
Goossens, Senne (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1628
FIDE-ID254525
F-Elo1559
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 Z - 1 2.0 0.86 +0.14
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 W - 1 3.0 0.67 +0.33
4 1      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 Z - ½ 3.5 0.54 -0.04
5 2      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 W - 1 4.5 0.83 +0.17
6 1      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 Z v 0 4.5 0.61 -0.61
7 3      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 W v 1 5.5 0.87 +0.13
8 3      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 Z v 1 6.5 0.90 +0.10
9 3      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 W v 1 7.5 0.88 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1375 53.0 Totaal 7.5 7.08 +0.42
Begin van de pagina
Dreelinck, Jacob (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14086
N-Elo1598
FIDE-ID250511
F-Elo1418
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
3 2      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
4 1      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 W - ½ 3.5 0.46 +0.04
5 1      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 Z - 1 4.5 0.57 +0.43
6 2      Morote, Mare BEL 1387 4.0 W ^ 1 5.5 0.77 +0.23
7 1      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 Z v ½ 6.0 0.63 -0.13
8 1      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 W v 1 7.0 0.80 +0.20
9 1      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 W v ½ 7.5 0.83 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1402 52.0 Totaal 7.5 6.59 +0.91
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 4)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1500
FIDE-ID254720
F-Elo1482
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 Z - 0 2.0 0.33 -0.33
4 3      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 W - 1 3.0 0.69 +0.31
5 3      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 Z ^ ½ 3.5 0.69 -0.19
6 3      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 W - 1 4.5 0.80 +0.20
7 1      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 W - ½ 5.0 0.37 +0.13
8 2      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 Z ^ 0 5.0 0.44 -0.44
9 4      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1368 52.0 Totaal 6.0 5.93 +0.07
Begin van de pagina
Oloeriu, Calin (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1353
FIDE-ID253022
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Kolkiran, Kerem BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 Z - 0 2.0 0.25 -0.25
4 6      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 W - 1 3.0 0.58 +0.42
5 2      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
6 7      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 Z - 1 5.0 0.49 +0.51
8 1      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 Z - 0 5.0 0.20 -0.20
9 5      Brand, Leonard BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1484 47.0 Totaal 6.0 5.37 +0.63
Begin van de pagina
Vantorre, Nils (Rank: 12)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo1320
FIDE-ID258474
F-Elo1260
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 W - 0 1.0 0.14 -0.14
3 9      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 W - ½ 2.5 0.64 -0.14
5 5      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 Z - ½ 3.0 0.45 +0.05
6 5      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 Z - 1 4.0 0.63 +0.37
7 5      Brand, Leonard BEL 0 5.0 W ^ ½ 4.5 0.92 -0.42
8 4      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 W v 1 5.5 0.44 +0.56
9 1      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 Z - ½ 6.0 0.17 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1328 46.5 Totaal 6.0 5.23 +0.77
Begin van de pagina
Smolders, Oscar (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16867
N-Elo1345
FIDE-ID258091
F-Elo1362
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Camps, Rune BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 W - 1 2.0 0.69 +0.31
3 2      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
4 5      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 Z - 1 3.0 0.58 +0.42
5 3      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 W - ½ 3.5 0.31 +0.19
6 4      Brand, Leonard BEL 0 5.0 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 W - 0 4.5 0.26 -0.26
8 4      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 Z ^ 0 4.5 0.56 -0.56
9 6      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 W - 1 5.5 0.64 +0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1392 47.0 Totaal 5.5 5.08 +0.42
Begin van de pagina
Roose, Hoara (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.14727
N-Elo1191
FIDE-ID248240
F-Elo1228
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 W - 1 2.0 0.24 +0.76
3 4      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 Z - 0 2.0 0.32 -0.32
4 7      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W v 1 3.0 0.34 +0.66
5 4      Morote, Mare BEL 1387 4.0 Z - ½ 3.5 0.29 +0.21
6 5      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 W - 0 3.5 0.37 -0.37
7 6      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 Z v 0 3.5 0.46 -0.46
8 9      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 W - 1 4.5 0.51 +0.49
9 7      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 Z - 1 5.5 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1328 37.5 Totaal 5.5 3.84 +1.66
Begin van de pagina
Boatca, Luca (Rank: 9)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19574
N-Elo1344
FIDE-ID1259660
F-Elo1359
Landbel  (bel)
Club(732) Houthalen-Oost
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Brand, Leonard BEL 0 5.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 4      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 W - 1 2.5 0.68 +0.32
4 3      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 Z ^ 0 2.5 0.31 -0.31
5 5      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 W v ½ 3.0 0.55 -0.05
6 6      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 Z - 1 4.0 0.57 +0.43
7 4      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 W - 0 4.0 0.51 -0.51
8 6      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 Z - 1 5.0 0.57 +0.43
9 2      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 W - 0 5.0 0.26 -0.26
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1366 50.0 Totaal 5.0 5.29 -0.29
Begin van de pagina
Brand, Leonard (Rank: 26)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17860
N-Elo0
FIDE-ID258318
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Morote, Mare BEL 1387 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 8      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 5      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 9      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 W - 1 2.5 0.08 +0.92
5 6      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 Z v 1 3.5 0.08 +0.92
6 4      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
7 5      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 Z - ½ 4.0 0.08 +0.42
8 7      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W ^ 1 5.0 0.08 +0.92
9 5      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1324 43.0 Totaal 5.0 0.72 +4.28
Begin van de pagina
Wibowo, Ruben (Rank: 16)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15305
N-Elo1293
FIDE-ID248908
F-Elo1280
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 13      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
5 10      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 W - 1 3.0 0.65 +0.35
6 8      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 Z - 0 3.0 0.48 -0.48
7 10      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
8 5      Morote, Mare BEL 1387 4.0 W - 1 5.0 0.37 +0.63
9 3      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 Z - 0 5.0 0.12 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1393 43.5 Totaal 5.0 5.03 -0.03
Begin van de pagina
Akulov, Vladimir (Rank: 24)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14824
N-Elo0
FIDE-ID251739
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 16      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 7      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 11      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
8 8      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
9 4      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1291 40.5 Totaal 5.0 1.56 +3.44
Begin van de pagina
Mernier, Martin (Rank: 14)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1247
FIDE-ID254886
F-Elo1310
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 W - 0 1.0 0.20 -0.20
3 11      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Morote, Mare BEL 1387 4.0 W - 0 2.0 0.39 -0.39
5 8      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 W - 1 4.0 0.52 +0.48
7 3      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 Z - 0 4.0 0.13 -0.13
8 6      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 W ^ 0 4.0 0.43 -0.43
9 10      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 W - 1 5.0 0.49 +0.51
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1347 42.5 Totaal 5.0 4.92 +0.08
Begin van de pagina
Cotman, Lothar (Rank: 20)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1197
FIDE-ID255173
F-Elo1198
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
3 15      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
4 11      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 9      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 W - 1 3.0 0.47 +0.53
7 8      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z ^ 0 3.0 0.30 -0.30
8 11      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
9 8      Morote, Mare BEL 1387 4.0 Z - 1 5.0 0.25 +0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1395 39.0 Totaal 5.0 5.70 -0.70
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 17)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo1258
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Chen, Jiaqi BEL 1390 2.5 Z - ½ 1.5 0.32 +0.18
3 5      Brand, Leonard BEL 0 5.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 2      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 W - 0 2.5 0.16 -0.16
5 7      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z ^ 1 3.5 0.38 +0.62
6 3      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 Z v 0 3.5 0.20 -0.20
7 6      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 W - 1 4.5 0.54 +0.46
8 3      Goossens, Senne BEL 1628 7.5 W - 0 4.5 0.10 -0.10
9 6      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 Z ^ 0 4.5 0.36 -0.36
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1428 47.5 Totaal 4.5 3.90 +0.60
Begin van de pagina
Wouters, Tibo (Rank: 11)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1347
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 Z - 0 1.0 0.19 -0.19
3 8      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 W - 1 2.0 0.76 +0.24
4 7      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 Z - 0 2.0 0.66 -0.66
5 7      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 W - 0 2.0 0.62 -0.62
6 10      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 W - 1 4.0 0.70 +0.30
8 7      Brand, Leonard BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
9 9      Froeyman, Evelien BEL 0 4.5 W - ½ 4.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1285 44.5 Totaal 4.5 6.61 -2.11
Begin van de pagina
Decraene, Jade (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo1185
FIDE-ID258415
F-Elo1308
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 12      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 12      Kolkiran, Kerem BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 W - 0 2.0 0.42 -0.42
5 9      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 W - 0 3.0 0.43 -0.43
7 7      Morote, Mare BEL 1387 4.0 Z - ½ 3.5 0.39 +0.11
8 10      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 W ^ 1 4.5 0.92 +0.08
9 7      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 W v 0 4.5 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1248 35.5 Totaal 4.5 6.45 -1.95
Begin van de pagina
Beukenhorst, Gabriel (Rank: 21)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1181
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Morote, Mare BEL 1387 4.0 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 12      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 Z - 0 2.0 0.35 -0.35
6 12      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 0 3.0 0.32 -0.32
8 12      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 12      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1398 39.5 Totaal 4.5 5.59 -1.09
Begin van de pagina
Decraene, Merlijn (Rank: 22)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo1102
FIDE-ID255556
F-Elo1144
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cappan, Pjotr BEL 1546 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
4 13      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 12      Bertels, Arne BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 13      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
8 13      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
9 11      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 Z - 1 4.5 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1370 37.0 Totaal 4.5 6.24 -1.74
Begin van de pagina
Stynen, Lisa (Rank: 37)

Rangschikking20
GeslachtF
Stamnr.17059
N-Elo0
FIDE-ID258113
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) Heusden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6        Bye           1 2.0    
7 15      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 13      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1187 32.0 Totaal 4.5 2.32 +1.18
Begin van de pagina
Froeyman, Evelien (Rank: 30)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.19625
N-Elo0
FIDE-ID262170
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2        Afwezig           0 0.0    
3        Afwezig           0 0.0    
4 16      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 W v 1 1.0 0.50 +0.50
5 15      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 14      Bertels, Arne BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 9      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 Z v ½ 4.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1347 17.5 Totaal 4.5 2.58 +1.92
Begin van de pagina
Morote, Mare (Rank: 7)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.15404
N-Elo1259
FIDE-ID251038
F-Elo1387
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Brand, Leonard BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 W ^ 1 2.0 0.76 +0.24
4 4      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
5 4      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 W - ½ 3.5 0.71 -0.21
6 2      Dreelinck, Jacob BEL 1598 7.5 Z - 0 3.5 0.23 -0.23
7 7      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 W ^ ½ 4.0 0.61 -0.11
8 5      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 Z v 0 4.0 0.63 -0.63
9 8      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 W - 0 4.0 0.75 -0.75
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1302 45.5 Totaal 4.0 6.14 -2.14
Begin van de pagina
Gellinck, Simon (Rank: 13)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1314
FIDE-ID252921
F-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Kolkiran, Kerem BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 11      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Camps, Rune BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 9      Brand, Leonard BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
5 13      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 9      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 W - 1 4.0 0.68 +0.32
8 8      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.92 -0.92
9 10      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 Z - 0 4.0 0.51 -0.51
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1245 33.0 Totaal 4.0 7.63 -3.63
Begin van de pagina
Dewyngaert, Wout (Rank: 28)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16615
N-Elo0
FIDE-ID258334
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Boatca, Luca BEL 1359 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 10      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 W - 1FF 2.0 0.00 +0.00
5 9      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
7 10      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
8 11      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 15      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1257 33.5 Totaal 4.0 1.48 +1.52
Begin van de pagina
Van Parys, Dago (Rank: 23)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo905
FIDE-ID257419
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Musabayeva, Diana BEL 1500 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 14      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
7 13      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
8 10      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
9 14      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1359 38.0 Totaal 4.0 4.92 -0.92
Begin van de pagina
Akulov, Vsevolod (Rank: 19)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14794
N-Elo0
FIDE-ID251747
F-Elo1218
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 Z - 0 1.0 0.31 -0.31
3 14      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 Z - ½ 2.5 0.36 +0.14
5 6      Brand, Leonard BEL 0 5.0 W - 0 2.5 0.92 -0.92
6 9      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 Z - 0 2.5 0.53 -0.53
7 12      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 W v 1 3.5 0.92 +0.08
8 9      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 Z v 0 3.5 0.49 -0.49
9 11      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 W - 0 3.5 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1250 39.5 Totaal 3.5 5.97 -2.47
Begin van de pagina
Ognyanov, Daniel (Rank: 34)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.17346
N-Elo0
FIDE-ID258350
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 10      Morote, Mare BEL 1387 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 11      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 16      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 13      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
9 12      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 W - 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1218 37.0 Totaal 3.5 1.56 +1.94
Begin van de pagina
Hanssens, Daan (Rank: 31)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vantorre, Nils BEL 1320 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
3 11      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Froeyman, Evelien BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 15      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 17      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 14      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1176 41.0 Totaal 3.0 1.98 +1.02
Begin van de pagina
Bertels, Arne (Rank: 25)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.16826
N-Elo0
FIDE-ID262331
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Chen, Jiaqi BEL 1390 2.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Cotman, Lothar BEL 1198 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 W - 1 2.0 0.08 +0.92
6 12      Beukenhorst, Gabriel BEL 1181 4.5 Z ^ 0 2.0 0.08 -0.08
7 14      Froeyman, Evelien BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 16      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 16      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1228 32.0 Totaal 3.0 2.82 +0.18
Begin van de pagina
Dubois, Sebastiaan (Rank: 29)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19004
N-Elo0
FIDE-ID262277
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(741) Bilzen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 19      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 17      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 15      Froeyman, Evelien BEL 0 4.5 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 16      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
9 13      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1330 30.5 Totaal 3.0 3.16 -1.16
Begin van de pagina
Przybyszewski, Mateusz (Rank: 36)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15013
N-Elo0
FIDE-ID251780
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 13      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 17      Hanssens, Daan BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 17      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1127 31.0 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
Wang, Yixuan (Rank: 39)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.18680
N-Elo0
FIDE-ID259241
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Stynen, Lisa BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Akulov, Vladimir BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 14      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Wouters, Tibo BEL 1347 4.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
8 15      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1330 25.5 Totaal 3.0 2.74 -0.74
Begin van de pagina
Pauwels, Wout (Rank: 35)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
FIDE-ID262323
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Wibowo, Ruben BEL 1293 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Van Parys, Dago BEL 905 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Bertels, Arne BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 17      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 13      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 17      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 15      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 15      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 31.0 Totaal 3.0 3.24 -0.24
Begin van de pagina
Chen, Jiaqi (Rank: 6)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.13867
N-Elo1375
FIDE-ID251569
F-Elo1390
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bertels, Arne BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Dutre, Wonder BEL 1258 4.5 W - ½ 1.5 0.68 -0.18
3 6      Vanherck, Jorre BEL 1427 1.0 Z - 1 2.5 0.45 +0.55
4        Afwezig           0 2.5    
5        Afwezig           0 2.5    
6        Afwezig           0 2.5    
7        Afwezig           0 2.5    
8        Afwezig           0 2.5    
9        Afwezig           0 2.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1342 8.5 Totaal 2.5 2.05 +0.45
Begin van de pagina
Camps, Rune (Rank: 27)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16399
N-Elo0
FIDE-ID262269
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Smolders, Oscar BEL 1362 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4        Afwezig           0 2.0    
5        Afwezig           0 2.0    
6        Afwezig           0 2.0    
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1338 11.5 Totaal 2.0 0.66 +1.34
Begin van de pagina
Morren, Amber (Rank: 33)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.19417
N-Elo0
FIDE-ID259160
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Mernier, Martin BEL 1310 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Decraene, Merlijn BEL 1144 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 16      Vissers, Robbe BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Ognyanov, Daniel BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 14      Froeyman, Evelien BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 17      Przybyszewski, Mateusz BEL 0 3.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 29.5 Totaal 2.0 3.16 -2.16
Begin van de pagina
Vissers, Robbe (Rank: 38)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19983
N-Elo0
FIDE-ID262340
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Akulov, Vsevolod BEL 1218 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Camps, Rune BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Dubois, Sebastiaan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Froeyman, Evelien BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 16      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 17      Pauwels, Wout BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 2.0    
9 16      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W v 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1218 24.0 Totaal 2.0 3.58 -2.58
Begin van de pagina
Kolkiran, Kerem (Rank: 32)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.17081
N-Elo0
FIDE-ID260568
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(703) Eisden
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Gellinck, Simon BEL 1314 4.0 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Oloeriu, Calin BEL 1353 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Decraene, Jade BEL 1308 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4        Afwezig           0 1.0    
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1325 14.5 Totaal 1.0 0.24 +0.76
Begin van de pagina
Vanherck, Jorre (Rank: 5)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.15758
N-Elo1265
FIDE-ID252468
F-Elo1427
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Wang, Yixuan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Roose, Hoara BEL 1228 5.5 Z - 0 1.0 0.76 -0.76
3 6      Chen, Jiaqi BEL 1390 2.5 W - 0 1.0 0.55 -0.55
4 10      Dewyngaert, Wout BEL 0 4.0 Z ^ 0ff 1.0 0.00 +0.00
5        Afwezig           0 1.0    
6        Afwezig           0 1.0    
7        Afwezig           0 1.0    
8        Afwezig           0 1.0    
9        Afwezig           0 1.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1309 15.0 Totaal 1.0 2.23 -1.23
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 B Med1 #Win Vsch. SB OR
1 Cappan, Pjotr 3 1546 1726 8.0 19 W 1 13 Z 1 5 W 1 15 Z 1 3 W 0 2 W 1 7 Z 1 4 W 1 9 Z 1 27.50 8 40.0 44.00 -
2 Goossens, Senne 1 1628 1651 7.5 14 W 1 6 Z 1 4 W 1 3 Z ½ 5 W 1 1 Z 0 13 W 1 15 Z 1 11 W 1 28.00 7 38.0 41.25 0.5
3 Dreelinck, Jacob 2 1598 1678 7.5 18 Z 1 16 W 1 7 Z 1 2 W ½ 1 Z 1 22 W 1 4 Z ½ 5 W 1 6 W ½ 28.00 6 40.0 42.25 0.5
4 Musabayeva, Diana 4 1500 1477 6.0 25 Z 1 11 W 1 2 Z 0 9 W 1 7 Z ½ 15 W 1 3 W ½ 1 Z 0 12 Z 1 28.00 5 32.0 30.00 -
5 Oloeriu, Calin 10 1353 1365 6.0 30 Z 1 38 W 1 1 Z 0 11 W 1 2 Z 0 12 W 1 9 Z 1 3 Z 0 10 W 1 27.50 6 31.0 26.50 -
6 Vantorre, Nils 12 1320 1356 6.0 28 Z 1 2 W 0 25 Z 1 26 W ½ 9 Z ½ 8 Z 1 10 W ½ 7 W 1 3 Z ½ 25.00 4 29.5 28.50 -
7 Smolders, Oscar 8 1362 1377 5.5 35 Z 1 26 W 1 3 W 0 17 Z 1 4 W ½ 10 Z 1 1 W 0 6 Z 0 15 W 1 26.50 5 30.5 25.50 -
8 Roose, Hoara 18 1228 1352 5.5 20 Z 1 39 W 1 9 Z 0 16 W 1 22 Z ½ 6 W 0 15 Z 0 26 W 1 17 Z 1 21.50 5 28.5 22.50 -
9 Boatca, Luca 9 1359 1312 5.0 24 W 1 10 Z ½ 8 W 1 4 Z 0 6 W ½ 17 Z 1 5 W 0 13 Z 1 1 W 0 27.50 4 28.5 24.00 -
10 Brand, Leonard 26 0 1360 5.0 22 Z 1 9 W ½ 15 Z 0 23 W 1 26 Z 1 7 W 0 6 Z ½ 16 W 1 5 Z 0 23.50 4 27.5 21.50 -
11 Wibowo, Ruben 16 1293 1262 5.0 33 Z 1 4 Z 0 27 W 1 5 Z 0 18 W 1 13 Z 0 24 W 1 22 W 1 2 Z 0 23.00 5 26.0 18.50 -
12 Akulov, Vladimir 24 0 1040 5.0 16 Z 0 18 W 0 32 W 1 31 Z 1 14 W 1 5 Z 0 19 W 1 23 Z 1 4 W 0 22.50 5 23.0 19.00 -
13 Mernier, Martin 14 1310 1287 5.0 36 Z 1 1 W 0 28 Z 1 22 W 0 25 Z 1 11 W 1 2 Z 0 9 W 0 23 W 1 22.00 5 26.0 17.50 -
14 Cotman, Lothar 20 1198 1096 5.0 2 Z 0 28 W 0 20 Z 1 29 W 1 12 Z 0 26 W 1 16 Z 0 24 W 1 22 Z 1 19.50 5 20.0 18.00 -
15 Dutre, Wonder 17 1258 1302 4.5 31 W 1 34 Z ½ 10 W 1 1 W 0 16 Z 1 4 Z 0 8 W 1 2 W 0 7 Z 0 27.50 4 28.0 20.75 -
16 Wouters, Tibo 11 1347 1135 4.5 12 W 1 3 Z 0 19 W 1 8 Z 0 15 W 0 32 Z 1 14 W 1 10 Z 0 21 W ½ 25.00 4 23.5 20.00 -
17 Decraene, Jade 15 1308 1097 4.5 27 W 0 30 Z 1 38 Z 1 7 W 0 24 Z 1 9 W 0 22 Z ½ 25 W 1 8 W 0 20.50 4 23.5 16.00 -
18 Beukenhorst, Gabriel 21 1181 1053 4.5 3 W 0 12 Z 1 22 Z 0 28 W 1 11 Z 0 29 W 1 23 Z 0 20 W ½ 27 Z 1 20.50 4 20.0 16.50 -
19 Decraene, Merlijn 22 1144 953 4.5 1 Z 0 36 W 1 16 Z 0 20 W 1 29 Z 0 28 W 1 12 Z 0 27 W ½ 26 Z 1 18.50 4 20.0 13.75 -
20 Stynen, Lisa 37 0 544 4.5 8 W 0 32 Z 1 14 W 0 19 Z 0 27 W 0 B1 28 Z 1 18 Z ½ 30 W 1 18.00 3 17.0 12.75 -
21 Froeyman, Evelien 30 0 418 4.5 A A A 37 W 1 28 Z 0 30 W 1 29 Z 1 36 W 1 16 Z ½ 17.00 4 15.5 10.75 -
22 Morote, Mare 7 1387 1189 4.0 10 W 0 27 Z 1 18 W 1 13 Z 1 8 W ½ 3 Z 0 17 W ½ 11 Z 0 14 W 0 24.50 3 25.0 18.00 -
23 Gellinck, Simon 13 1314 945 4.0 38 W 0 24 Z 1 35 W 0 10 Z 0 33 W 1 27 Z 1 18 W 1 12 W 0 13 Z 0 22.00 4 20.0 14.50 -
24 Dewyngaert, Wout 28 0 827 4.0 9 Z 0 23 W 0 36 Z 1 39 W 1FF 17 W 0 25 W 1 11 Z 0 14 Z 0 33 W 1 21.00 3 18.0 12.00 -
25 Van Parys, Dago 23 905 818 4.0 4 W 0 33 Z 1 6 W 0 27 Z 1 13 W 0 24 Z 0 31 W 1 17 Z 0 28 W 1 19.50 4 18.0 12.50 -
26 Akulov, Vsevolod 19 1218 971 3.5 37 W 1 7 Z 0 31 W 1 6 Z ½ 10 W 0 14 Z 0 32 W 1 8 Z 0 19 W 0 23.00 3 22.0 10.00 -
27 Ognyanov, Daniel 34 0 861 3.5 17 Z 1 22 W 0 11 Z 0 25 W 0 20 Z 1 23 W 0 36 W 1 19 Z ½ 18 W 0 21.00 3 18.0 12.25 -
28 Hanssens, Daan 31 0 659 3.0 6 W 0 14 Z 1 13 W 0 18 Z 0 21 W 1 19 Z 0 20 W 0 31 Z 1 25 Z 0 23.00 3 15.0 14.00 -
29 Bertels, Arne 25 0 421 3.0 34 W 0 31 Z 0 33 W 1 14 Z 0 19 W 1 18 Z 0 21 W 0 30 Z 0 37 Z 1 20.00 3 13.0 9.00 -
30 Dubois, Sebastiaan 29 0 140 3.0 5 W 0 17 W 0 37 Z 0 33 Z 0 31 W 1 21 Z 0 B1 29 W 1 20 Z 0 17.50 2 10.0 8.00 -
31 Przybyszewski, Mateusz 36 0 251 3.0 15 Z 0 29 W 1 26 Z 0 12 W 0 30 Z 0 33 W 1 25 Z 0 28 W 0 36 Z 1 16.50 3 13.0 7.50 -
32 Wang, Yixuan 39 0 306 3.0 39 Z 0 20 W 0 12 Z 0 36 W 1 37 Z 1 16 W 0 26 Z 0 33 W 0 B1 16.50 2 12.0 5.00 -
33 Pauwels, Wout 35 0 265 3.0 11 W 0 25 W 0 29 Z 0 30 W 1 23 Z 0 31 Z 0 37 W 1 32 Z 1 24 Z 0 16.00 3 11.0 6.50 -
34 Chen, Jiaqi 6 1390 1498 2.5 29 Z 1 15 W ½ 39 Z 1 A A A A A A 22.00 2 20.0 9.25 -
35 Camps, Rune 27 0 1009 2.0 7 W 0 37 Z 1 23 Z 1 A A A A A A 21.00 2 15.0 5.50 -
36 Morren, Amber 33 0 -29 2.0 13 W 0 19 Z 0 24 W 0 32 Z 0 B1 37 W 1 27 Z 0 21 Z 0 31 W 0 17.00 1 9.0 3.50 -
37 Vissers, Robbe 38 0 -184 2.0 26 Z 0 35 W 0 30 W 1 21 Z 0 32 W 0 36 Z 0 33 Z 0 B1 29 W 0 14.50 1 9.0 4.00 -
38 Kolkiran, Kerem 32 0 1200 1.0 23 Z 1 5 Z 0 17 W 0 A A A A A A 19.00 1 9.0 4.00 -
39 Vanherck, Jorre 5 1427 1090 1.0 32 W 1 8 Z 0 34 W 0 24 Z 0ff A A A A A 17.50 1 9.0 2.50 -
(©)FRBE-KBSB-v4.08 2019/02/11 (©) GMA 2015 Build : 2019/02/17 17:25