SwarLogo 16de Geels Internationaal JeugdSchaakToernooi 2020 E SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: Luc Jansen - Bart Van der Avort, Hannes Lowette
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 23/02/2020 tot 23/02/2020
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Bernard, Ivan -10 19541 0 Terneuzen 7.5 421 40.50 51.00 35.0
2 Peeters, Vince -10 19799 0 Oude God Mortsel 7.0 428 40.00 53.50 38.0
3 Akulov, Yaroslav -10 15498 1333 SC Leopoldsburg 7.0 1144 39.00 52.00 34.0
4 Heynickx, Andreas -10 17851 0 Neerpelter SK 6.5 314 34.50 51.50 38.0
5 Lejzerowicz, Nathan -10 17674 0 Brussels Chess Club 6.0 265 33.50 54.50 35.0
6 Kersemans, Aeneas -10 22007 0 Molse Schaakclub 6.0 117 31.00 49.50 32.0
7 Declerck, Adriaan -10 21205 0 LSV-Chesspirant 6.0 265 29.50 47.50 30.0
8 Deij, Casper -10 22499 620 Best Moves 6.0 337 25.50 42.50 30.0
9 Vynck, Isolde -10 19743 0 LSV-Chesspirant 6.0 87 25.50 42.50 24.0
10 Meynen, Ruben -10 21579 0 Molse Schaakclub 6.0 334 25.00 44.00 31.0
11 Saenen, Louis -10 18017 0 De Pelterpion Overpelt 6.0 117 22.00 41.50 29.0
12 Peeters, Yumi -10 16559 0 LSV-Chesspirant 5.0 253 23.00 47.50 29.0
13 Van Steertegem, Alex -10 19639 0 Gambiet Opwijk 5.0 36 23.00 46.00 25.0
14 Jalalijam, Roza -10 19420 0 De Drie Torens Gent 5.0 36 22.50 44.50 26.0
15 Jansen, Nathan -10 20318 0 SC Heusden 5.0 105 21.00 45.00 32.0
16 Beuseling, Oskar -10 19427 0 de Mercatel 5.0 36 20.50 44.00 25.0
17 Lootens, Marie-Julie -10 20564 0 SK Rapid Aalter 5.0 78 20.50 43.50 26.0
18 Spinazzola, Matteo -10 21767 0 SK Moretus Hoboken 5.0 36 19.50 41.00 28.0
19 Shah, Vivaana -10 21078 0 KASK 5.0 105 18.00 36.50 21.0
20 De Vries, Niels -10 19396 0 Kon. Turnhoutse SK 4.5 0 14.25 36.50 20.5
21 Bertels, Quinten -10 16797 0 SK Rokade Westerlo 4.5 0 13.75 33.00 17.5
22 Sinha, Darsh -10 20579 0 Oude God Mortsel 4.0 -43 16.00 44.00 26.0
23 Adriaensen, Josselien -10 18188 0 Kon. Turnhoutse SK 4.0 26 15.00 42.50 23.0
24 Vaes, Tristan -10 21765 0 Molse Schaakclub 4.0 -43 14.50 41.00 22.0
25 Van Der Flaas, Ezraim -10 21372 0 Molse Schaakclub 4.0 26 13.50 41.50 22.0
26 Lowette, Arne -10 20993 0 Geelse SK 4.0 105 11.50 36.00 19.0
27 Van de Perre, Idez -10 22613 0 Geelse SK 4.0 -43 10.50 34.00 19.0
28 Vaes, Micah -10 22609 0 Molse Schaakclub 4.0 -43 10.00 33.00 18.0
29 Yadava, Anubha -10 22590 0 Geelse SK 4.0 105 8.50 36.00 18.0
30 Regalado, Ivan -10 22146 0 Geelse SK 4.0 -95 8.00 28.50 12.0
31 De Wilde, Nils -10 21089 0 Kon. Mechelse SK 3.5 -141 9.00 35.00 16.0
32 Vidyarthi, Ishaan -10 19271 0 Geelse SK 3.5 -87 7.25 31.00 13.5
33 Narawade, Tanmay -10 21006 0 Geelse SK 3.0 -193 10.00 37.00 16.0
34 De Bonte, Nand -10 22399 0 Geelse SK 3.0 -193 8.00 33.50 15.0
35 Arun, Aashrita -10 21003 0 Geelse SK 3.0 -125 6.50 33.00 16.0
36 Bonaldi, Lina -10 22391 0 Geelse SK 3.0 -193 4.50 31.00 10.0
37 Di Mattia, Luca -10 22371 0 SK De Zwarte Dame 2.5 -175 10.75 35.50 14.5
38 Maes, Jonathan -10 21011 0 Geelse SK 2.5 -184 4.50 31.00 9.0
39 Moerman, Jill -10 21880 0 LSV-Chesspirant 1.0 -800 2.00 26.00 5.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Yaroslav 0.0 (1333) 1-0 Lowette, Arne 0.0 (0)
2 Maes, Jonathan 0.0 (0) 0-1 Deij, Casper 0.0 (620)
3 Yadava, Anubha 0.0 (0) 0-1 Meynen, Ruben 0.0 (0)
4 Moerman, Jill 0.0 (0) 0-1 Arun, Aashrita 0.0 (0)
5 Bernard, Ivan 0.0 (0) 0-1 Peeters, Vince 0.0 (0)
6 Peeters, Yumi 0.0 (0) 1-0 Bertels, Quinten 0.0 (0)
7 Beuseling, Oskar 0.0 (0) 1-0 Regalado, Ivan 0.0 (0)
8 Saenen, Louis 0.0 (0) 1-0 Bonaldi, Lina 0.0 (0)
9 De Bonte, Nand 0.0 (0) 1-0 Shah, Vivaana 0.0 (0)
10 Sinha, Darsh 0.0 (0) 0-1 De Vries, Niels 0.0 (0)
11 De Wilde, Nils 0.0 (0) 0-1 Spinazzola, Matteo 0.0 (0)
12 Vaes, Micah 0.0 (0) 0-1 Declerck, Adriaan 0.0 (0)
13 Di Mattia, Luca 0.0 (0) 0-1 Vaes, Tristan 0.0 (0)
14 Van Der Flaas, Ezraim 0.0 (0) 0-1 Heynickx, Andreas 0.0 (0)
15 Jalalijam, Roza 0.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Alex 0.0 (0)
16 Vidyarthi, Ishaan 0.0 (0) 0-1 Jansen, Nathan 0.0 (0)
17 Kersemans, Aeneas 0.0 (0) 1-0 Vynck, Isolde 0.0 (0)
18 Lootens, Marie-Julie 0.0 (0) 0-1 Lejzerowicz, Nathan 0.0 (0)
19 Adriaensen, Josselien 0.0 (0) 1-0 Van de Perre, Idez 0.0 (0)
  Narawade, Tanmay 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Lejzerowicz, Nathan 1.0 (0) 1-0 Akulov, Yaroslav 1.0 (1333)
2 Deij, Casper 1.0 (620) 1-0 Adriaensen, Josselien 1.0 (0)
3 Arun, Aashrita 1.0 (0) 0-1 Meynen, Ruben 1.0 (0)
4 Peeters, Vince 1.0 (0) 1-0 Beuseling, Oskar 1.0 (0)
5 Spinazzola, Matteo 1.0 (0) 1-0 De Bonte, Nand 1.0 (0)
6 De Vries, Niels 1.0 (0) 0-1 Peeters, Yumi 1.0 (0)
7 Declerck, Adriaan 1.0 (0) 1-0 Saenen, Louis 1.0 (0)
8 Heynickx, Andreas 1.0 (0) 1-0 Vaes, Tristan 1.0 (0)
9 Jansen, Nathan 1.0 (0) 1-0 Narawade, Tanmay 1.0 (0)
10 Van Steertegem, Alex 1.0 (0) 1-0 Kersemans, Aeneas 1.0 (0)
11 Moerman, Jill 0.0 (0) 0-1 Yadava, Anubha 0.0 (0)
12 Regalado, Ivan 0.0 (0) 0-1 Bernard, Ivan 0.0 (0)
13 Bertels, Quinten 0.0 (0) 0-1 Sinha, Darsh 0.0 (0)
14 Bonaldi, Lina 0.0 (0) 0-1 Vaes, Micah 0.0 (0)
15 Shah, Vivaana 0.0 (0) 1-0 De Wilde, Nils 0.0 (0)
16 Van Der Flaas, Ezraim 0.0 (0) 1-0 Di Mattia, Luca 0.0 (0)
17 Vynck, Isolde 0.0 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 0.0 (0)
18 Lowette, Arne 0.0 (0) 1-0 Vidyarthi, Ishaan 0.0 (0)
19 Van de Perre, Idez 0.0 (0) 1-0 Maes, Jonathan 0.0 (0)
  Lootens, Marie-Julie 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Meynen, Ruben 2.0 (0) 0-1 Deij, Casper 2.0 (620)
2 Peeters, Vince 2.0 (0) 1-0 Declerck, Adriaan 2.0 (0)
3 Peeters, Yumi 2.0 (0) 0-1 Heynickx, Andreas 2.0 (0)
4 Spinazzola, Matteo 2.0 (0) 0-1 Jansen, Nathan 2.0 (0)
5 Van Steertegem, Alex 2.0 (0) 0-1 Lejzerowicz, Nathan 2.0 (0)
6 Akulov, Yaroslav 1.0 (1333) 1-0 Yadava, Anubha 1.0 (0)
7 Narawade, Tanmay 1.0 (0) 0-1 Saenen, Louis 1.0 (0)
8 Sinha, Darsh 1.0 (0) 1-0 Arun, Aashrita 1.0 (0)
9 Bernard, Ivan 1.0 (0) 1-0 Shah, Vivaana 1.0 (0)
10 Beuseling, Oskar 1.0 (0) 1-0 Vaes, Micah 1.0 (0)
11 De Bonte, Nand 1.0 (0) 0-1 Van Der Flaas, Ezraim 1.0 (0)
12 Vaes, Tristan 1.0 (0) 1-0 De Vries, Niels 1.0 (0)
13 Jalalijam, Roza 1.0 (0) 1-0 Van de Perre, Idez 1.0 (0)
14 Kersemans, Aeneas 1.0 (0) 1-0 Lowette, Arne 1.0 (0)
15 Adriaensen, Josselien 1.0 (0) 1-0 Lootens, Marie-Julie 1.0 (0)
16 Maes, Jonathan 0.0 (0) 0-1 Bertels, Quinten 0.0 (0)
17 Vidyarthi, Ishaan 0.0 (0) 1-0 Bonaldi, Lina 0.0 (0)
18 De Wilde, Nils 0.0 (0) 1-0 Moerman, Jill 0.0 (0)
19 Di Mattia, Luca 0.0 (0) 1-0 Regalado, Ivan 0.0 (0)
  Vynck, Isolde 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Deij, Casper 3.0 (620) 0-1 Jansen, Nathan 3.0 (0)
2 Heynickx, Andreas 3.0 (0) 1-0 Peeters, Vince 3.0 (0)
3 Lejzerowicz, Nathan 3.0 (0) 0-1 Bernard, Ivan 2.0 (0)
4 Peeters, Yumi 2.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 2.0 (1333)
5 Narawade, Tanmay 1.0 (0) 0-1 Sinha, Darsh 2.0 (0)
6 Beuseling, Oskar 2.0 (0) 0-1 Spinazzola, Matteo 2.0 (0)
7 Declerck, Adriaan 2.0 (0) 1-0 Van Der Flaas, Ezraim 2.0 (0)
8 Vaes, Tristan 2.0 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 2.0 (0)
9 Adriaensen, Josselien 2.0 (0) 0-1 Kersemans, Aeneas 2.0 (0)
10 Meynen, Ruben 2.0 (0) 1-0 Van Steertegem, Alex 2.0 (0)
11 Yadava, Anubha 1.0 (0) 1-0 Arun, Aashrita 1.0 (0)
12 Bertels, Quinten 1.0 (0) 1-0 Vidyarthi, Ishaan 1.0 (0)
13 Saenen, Louis 2.0 (0) 1-0 De Bonte, Nand 1.0 (0)
14 De Vries, Niels 1.0 (0) 0-1 Vynck, Isolde 1.0 (0)
15 Vaes, Micah 1.0 (0) 0-1 De Wilde, Nils 1.0 (0)
16 Shah, Vivaana 1.0 (0) 0-1 Di Mattia, Luca 1.0 (0)
17 Van de Perre, Idez 1.0 (0) 0-1 Lootens, Marie-Julie 1.0 (0)
18 Lowette, Arne 1.0 (0) ½-½ Maes, Jonathan 0.0 (0)
19 Bonaldi, Lina 0.0 (0) 1-0 Moerman, Jill 0.0 (0)
  Regalado, Ivan 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Jansen, Nathan 4.0 (0) 0-1 Heynickx, Andreas 4.0 (0)
2 Akulov, Yaroslav 3.0 (1333) 1-0 Meynen, Ruben 3.0 (0)
3 Peeters, Vince 3.0 (0) 1-0 Deij, Casper 3.0 (620)
4 Bernard, Ivan 3.0 (0) 1-0 Saenen, Louis 3.0 (0)
5 Sinha, Darsh 3.0 (0) 1-0 Declerck, Adriaan 3.0 (0)
6 Jalalijam, Roza 3.0 (0) 0-1 Lejzerowicz, Nathan 3.0 (0)
7 Kersemans, Aeneas 3.0 (0) 1-0 Spinazzola, Matteo 3.0 (0)
8 Van Der Flaas, Ezraim 2.0 (0) 1-0 Bertels, Quinten 2.0 (0)
9 Van Steertegem, Alex 2.0 (0) 0-1 Beuseling, Oskar 2.0 (0)
10 De Wilde, Nils 2.0 (0) 0-1 Peeters, Yumi 2.0 (0)
11 Di Mattia, Luca 2.0 (0) 0-1 Adriaensen, Josselien 2.0 (0)
12 Lootens, Marie-Julie 2.0 (0) 1-0 Vaes, Tristan 2.0 (0)
13 Vynck, Isolde 2.0 (0) 1-0 Yadava, Anubha 2.0 (0)
14 Arun, Aashrita 1.0 (0) 0-1 Lowette, Arne 1.5 (0)
15 Regalado, Ivan 1.0 (0) 0-1 Narawade, Tanmay 1.0 (0)
16 Shah, Vivaana 1.0 (0) 1-0 Bonaldi, Lina 1.0 (0)
17 De Bonte, Nand 1.0 (0) 0-1 Van de Perre, Idez 1.0 (0)
18 Vidyarthi, Ishaan 1.0 (0) ½-½ De Vries, Niels 1.0 (0)
19 Maes, Jonathan 0.5 (0) 0-1 Vaes, Micah 1.0 (0)
  Moerman, Jill 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Heynickx, Andreas 5.0 (0) ½-½ Akulov, Yaroslav 4.0 (1333)
2 Sinha, Darsh 4.0 (0) 0-1 Bernard, Ivan 4.0 (0)
3 Jansen, Nathan 4.0 (0) 0-1 Peeters, Vince 4.0 (0)
4 Lejzerowicz, Nathan 4.0 (0) 1-0 Kersemans, Aeneas 4.0 (0)
5 Deij, Casper 3.0 (620) 0-1 Peeters, Yumi 3.0 (0)
6 Saenen, Louis 3.0 (0) 1-0 Beuseling, Oskar 3.0 (0)
7 Declerck, Adriaan 3.0 (0) 1-0 Vynck, Isolde 3.0 (0)
8 Spinazzola, Matteo 3.0 (0) 1-0 Jalalijam, Roza 3.0 (0)
9 Lootens, Marie-Julie 3.0 (0) 1-0 Van Der Flaas, Ezraim 3.0 (0)
10 Meynen, Ruben 3.0 (0) 1-0 Adriaensen, Josselien 3.0 (0)
11 Lowette, Arne 2.5 (0) ½-½ De Wilde, Nils 2.0 (0)
12 Vaes, Micah 2.0 (0) 1-0 Narawade, Tanmay 2.0 (0)
13 Bertels, Quinten 2.0 (0) 0-1 Shah, Vivaana 2.0 (0)
14 Van de Perre, Idez 2.0 (0) 1-0 Di Mattia, Luca 2.0 (0)
15 Yadava, Anubha 2.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Alex 2.0 (0)
16 Vaes, Tristan 2.0 (0) 1-0 Vidyarthi, Ishaan 1.5 (0)
17 De Vries, Niels 1.5 (0) 1-0 Bonaldi, Lina 1.0 (0)
18 Arun, Aashrita 1.0 (0) 1-0 Regalado, Ivan 1.0 (0)
19 Moerman, Jill 1.0 (0) 0-1 De Bonte, Nand 1.0 (0)
  Maes, Jonathan 0.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Bernard, Ivan 5.0 (0) 1-0 Heynickx, Andreas 5.5 (0)
2 Peeters, Vince 5.0 (0) 1-0 Lejzerowicz, Nathan 5.0 (0)
3 Akulov, Yaroslav 4.5 (1333) 1-0 Declerck, Adriaan 4.0 (0)
4 Peeters, Yumi 4.0 (0) 1-0 Jansen, Nathan 4.0 (0)
5 Kersemans, Aeneas 4.0 (0) 1-0 Saenen, Louis 4.0 (0)
6 Spinazzola, Matteo 4.0 (0) 0-1 Lootens, Marie-Julie 4.0 (0)
7 Meynen, Ruben 4.0 (0) 1-0 Sinha, Darsh 4.0 (0)
8 Van Der Flaas, Ezraim 3.0 (0) 0-1 Deij, Casper 3.0 (620)
9 Beuseling, Oskar 3.0 (0) 1-0 Van de Perre, Idez 3.0 (0)
10 Adriaensen, Josselien 3.0 (0) 0-1 Jalalijam, Roza 3.0 (0)
11 Shah, Vivaana 3.0 (0) 1-0 Lowette, Arne 3.0 (0)
12 Van Steertegem, Alex 3.0 (0) 1-0 Vaes, Micah 3.0 (0)
13 Vynck, Isolde 3.0 (0) 1-0 Vaes, Tristan 3.0 (0)
14 De Wilde, Nils 2.5 (0) 0-1 De Vries, Niels 2.5 (0)
15 Narawade, Tanmay 2.0 (0) 0-1 Yadava, Anubha 2.0 (0)
16 De Bonte, Nand 2.0 (0) 0-1 Arun, Aashrita 2.0 (0)
17 Di Mattia, Luca 2.0 (0) ½-½ Bertels, Quinten 2.0 (0)
18 Vidyarthi, Ishaan 1.5 (0) 1-0 Maes, Jonathan 1.5 (0)
19 Regalado, Ivan 1.0 (0) 1-0 Moerman, Jill 1.0 (0)
  Bonaldi, Lina 1.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 8 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Yaroslav 5.5 (1333) ½-½ Bernard, Ivan 6.0 (0)
2 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0) 0-1 Peeters, Vince 6.0 (0)
3 Heynickx, Andreas 5.5 (0) 0-1 Kersemans, Aeneas 5.0 (0)
4 Lejzerowicz, Nathan 5.0 (0) 1-0 Meynen, Ruben 5.0 (0)
5 Jalalijam, Roza 4.0 (0) 1-0 Peeters, Yumi 5.0 (0)
6 Deij, Casper 4.0 (620) 1-0 Shah, Vivaana 4.0 (0)
7 Vynck, Isolde 4.0 (0) 1-0 Beuseling, Oskar 4.0 (0)
8 Declerck, Adriaan 4.0 (0) 1-0 Spinazzola, Matteo 4.0 (0)
9 Jansen, Nathan 4.0 (0) 1-0 Sinha, Darsh 4.0 (0)
10 Saenen, Louis 4.0 (0) 1-0 Van Steertegem, Alex 4.0 (0)
11 De Vries, Niels 3.5 (0) 1-0 Arun, Aashrita 3.0 (0)
12 Yadava, Anubha 3.0 (0) 0-1 Van Der Flaas, Ezraim 3.0 (0)
13 Vaes, Micah 3.0 (0) 0-1 Adriaensen, Josselien 3.0 (0)
14 Lowette, Arne 3.0 (0) 0-1 Vaes, Tristan 3.0 (0)
15 Van de Perre, Idez 3.0 (0) 1-0 Vidyarthi, Ishaan 2.5 (0)
16 Bertels, Quinten 2.5 (0) 1-0 De Wilde, Nils 2.5 (0)
17 Narawade, Tanmay 2.0 (0) 1-0 Di Mattia, Luca 2.5 (0)
18 Bonaldi, Lina 2.0 (0) 0-1 Regalado, Ivan 2.0 (0)
19 Moerman, Jill 1.0 (0) 0-1 Maes, Jonathan 1.5 (0)
  De Bonte, Nand 2.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 9 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Peeters, Vince 7.0 (0) 0-1 Akulov, Yaroslav 6.0 (1333)
2 Bernard, Ivan 6.5 (0) 1-0 Kersemans, Aeneas 6.0 (0)
3 Heynickx, Andreas 5.5 (0) 1-0 Lejzerowicz, Nathan 6.0 (0)
4 Deij, Casper 5.0 (620) 1-0 Lootens, Marie-Julie 5.0 (0)
5 Peeters, Yumi 5.0 (0) 0-1 Declerck, Adriaan 5.0 (0)
6 Meynen, Ruben 5.0 (0) 1-0 Jalalijam, Roza 5.0 (0)
7 Jansen, Nathan 5.0 (0) 0-1 Vynck, Isolde 5.0 (0)
8 Saenen, Louis 5.0 (0) 1-0 De Vries, Niels 4.5 (0)
9 Vaes, Tristan 4.0 (0) 0-1 Beuseling, Oskar 4.0 (0)
10 Van Der Flaas, Ezraim 4.0 (0) 0-1 Shah, Vivaana 4.0 (0)
11 Sinha, Darsh 4.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Alex 4.0 (0)
12 Spinazzola, Matteo 4.0 (0) 1-0 Van de Perre, Idez 4.0 (0)
13 Adriaensen, Josselien 4.0 (0) 0-1 Bertels, Quinten 3.5 (0)
14 Lowette, Arne 3.0 (0) 1-0 Narawade, Tanmay 3.0 (0)
15 Arun, Aashrita 3.0 (0) 0-1 Vaes, Micah 3.0 (0)
16 Regalado, Ivan 3.0 (0) 1-0 De Bonte, Nand 3.0 (0)
17 Di Mattia, Luca 2.5 (0) 0-1 Yadava, Anubha 3.0 (0)
18 Maes, Jonathan 2.5 (0) 0-1 Bonaldi, Lina 2.0 (0)
19 Vidyarthi, Ishaan 2.5 (0) 1-0 Moerman, Jill 1.0 (0)
  De Wilde, Nils 2.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina

Bernard, Ivan (Rank: 5)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.19541
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(1610) Terneuzen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Peeters, Vince BEL 0 7.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Saenen, Louis BEL 0 6.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 1      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 1      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 Z ½ 6.5 0.08 +0.42
9 2      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 W 1 7.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 51.5 Totaal 7.5 4.08 +3.42
Begin van de pagina
Peeters, Vince (Rank: 24)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.19799
N-Elo0
FIDE-ID264148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
5 3      Deij, Casper NED 620 6.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
6 3      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
8 2      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 1 7.0 0.50 +0.50
9 1      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 W 0 7.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0976 54.0 Totaal 7.0 3.66 +3.34
Begin van de pagina
Akulov, Yaroslav (Rank: 1)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15498
N-Elo1333
FIDE-ID251755
F-Elo1255
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Lowette, Arne BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 6      Yadava, Anubha IND 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 Z - ½ 4.5 0.92 -0.42
7 3      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 W 1 5.5 0.92 +0.08
8 1      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 W ½ 6.0 0.92 -0.42
9 1      Peeters, Vince BEL 0 7.0 Z 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 52.0 Totaal 7.0 8.28 -1.28
Begin van de pagina
Heynickx, Andreas (Rank: 14)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo0
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelter SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Peeters, Vince BEL 0 7.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
5 1      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
6 1      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 W - ½ 5.5 0.08 +0.42
7 1      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 Z 0 5.5 0.50 -0.50
8 3      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 W 0 5.5 0.50 -0.50
9 3      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W 1 6.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 51.5 Totaal 6.5 4.08 +2.42
Begin van de pagina
Lejzerowicz, Nathan (Rank: 18)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.17674
N-Elo0
FIDE-ID264989
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(244) Brussels Chess Club
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 3      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
5 6      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 Z 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Peeters, Vince BEL 0 7.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
8 4      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
9 3      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 Z - 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 55.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Kersemans, Aeneas (Rank: 17)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.22007
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 14      Lowette, Arne BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
7 5      Saenen, Louis BEL 0 6.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 3      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 2      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 Z 0 6.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 50.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Declerck, Adriaan (Rank: 12)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.21205
N-Elo0
FIDE-ID266892
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vaes, Micah BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Saenen, Louis BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Peeters, Vince BEL 0 7.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 7      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 7      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 8      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 W 1 5.0 0.50 +0.50
9 5      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 48.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Deij, Casper (Rank: 2)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.22499
N-Elo620
Landned  (ned)
Club(17102) Best Moves
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
5 3      Peeters, Vince BEL 0 7.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
6 5      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 8      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
8 6      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
9 4      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 43.5 Totaal 6.0 8.28 -2.28
Begin van de pagina
Vynck, Isolde (Rank: 36)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.19743
N-Elo0
FIDE-ID264750
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3        Bye           1 1.0    
4 14      De Vries, Niels BEL 0 4.5 Z 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Yadava, Anubha IND 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 39.5 Totaal 6.0 4.00 +1.00
Begin van de pagina
Meynen, Ruben (Rank: 22)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.21579
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Yadava, Anubha IND 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 1      Deij, Casper NED 620 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 2      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 6      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0976 44.0 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
Saenen, Louis (Rank: 27)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo0
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) De Pelterpion Overpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 Z 0 3.0 0.50 -0.50
6 6      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 10      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      De Vries, Niels BEL 0 4.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 43.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Peeters, Yumi (Rank: 25)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      De Vries, Niels BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 3      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 4      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 10      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Deij, Casper NED 620 6.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
9 5      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 W 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0976 48.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Van Steertegem, Alex (Rank: 34)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19639
N-Elo0
FIDE-ID264970
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 10      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 9      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Yadava, Anubha IND 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Vaes, Micah BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Saenen, Louis BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 46.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Jalalijam, Roza (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 8      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 10      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 5      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 Z 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 45.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Jansen, Nathan (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.20318
N-Elo0
FIDE-ID264784
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(736) SC Heusden
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Deij, Casper NED 620 6.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
5 1      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
6 3      Peeters, Vince BEL 0 7.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 4      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 46.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Beuseling, Oskar (Rank: 7)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.19427
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Peeters, Vince BEL 0 7.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 10      Vaes, Micah BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 9      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Saenen, Louis BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 9      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 9      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 45.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Lootens, Marie-Julie (Rank: 19)

Rangschikking17
GeslachtF
Stamnr.20564
N-Elo0
FIDE-ID267619
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Lejzerowicz, Nathan BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2        Bye           1 1.0    
3 15      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 2      Peeters, Vince BEL 0 7.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
9 4      Deij, Casper NED 620 6.0 Z 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 40.0 Totaal 5.0 3.58 +0.42
Begin van de pagina
Spinazzola, Matteo (Rank: 30)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.21767
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) SK Moretus Hoboken
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 6      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 8      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 8      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 12      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Shah, Vivaana (Rank: 28)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.21078
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 16      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Lowette, Arne BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 6      Deij, Casper NED 620 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 10      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 38.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
De Vries, Niels (Rank: 10)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19396
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 14      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 17      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 14      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 Z 1 3.5 0.50 +0.50
8 11      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
9 8      Saenen, Louis BEL 0 6.0 Z 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Bertels, Quinten (Rank: 6)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.16797
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 8      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 13      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 16      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
9 13      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Sinha, Darsh (Rank: 29)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.20579
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      De Vries, Niels BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
6 2      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
7 7      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 44.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Adriaensen, Josselien (Rank: 37)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.18188
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Kon. Turnhoutse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Deij, Casper NED 620 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 10      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Vaes, Micah BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 43.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Vaes, Tristan (Rank: 32)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.21765
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      De Vries, Niels BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 12      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Lowette, Arne BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 9      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 42.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Der Flaas, Ezraim (Rank: 33)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21372
N-Elo0
FIDE-ID267392
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Heynickx, Andreas BEL 0 6.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 8      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 8      Deij, Casper NED 620 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
8 12      Yadava, Anubha IND 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 10      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 42.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Lowette, Arne (Rank: 39)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.20993
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Kersemans, Aeneas BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 14      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 Z 1 2.5 0.50 +0.50
6 11      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 W ½ 3.0 0.50 +0.00
7 11      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
8 14      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 14      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Van de Perre, Idez (Rank: 38)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.22613
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Jalalijam, Roza BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Lootens, Marie-Julie BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 Z 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vaes, Micah (Rank: 31)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.22609
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Declerck, Adriaan BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 13      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 35.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Yadava, Anubha (Rank: 20)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.22590
N-Elo0
Landind  (ind)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Moerman, Jill BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 6      Akulov, Yaroslav BEL 1333 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Vynck, Isolde BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Van Steertegem, Alex BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 12      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1333 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Regalado, Ivan (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.22146
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Beuseling, Oskar BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 12      Bernard, Ivan BEL 0 7.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4        Bye           1 1.0    
5 15      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Moerman, Jill BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 18      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
9 16      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 4.0 4.00 -1.00
Begin van de pagina
De Wilde, Nils (Rank: 11)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.21089
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      Moerman, Jill BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Vaes, Micah BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Peeters, Yumi BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Lowette, Arne BEL 0 4.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 14      De Vries, Niels BEL 0 4.5 W 0 2.5 0.50 -0.50
8 16      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9        Bye           1 3.5    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.0 Totaal 3.5 4.00 -1.50
Begin van de pagina
Vidyarthi, Ishaan (Rank: 35)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.19271
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Lowette, Arne BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 12      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      De Vries, Niels BEL 0 4.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
6 16      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
7 18      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 W 1 2.5 0.50 +0.50
8 15      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 19      Moerman, Jill BEL 0 1.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Narawade, Tanmay (Rank: 3)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.21006
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Jansen, Nathan BEL 0 5.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Saenen, Louis BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 5      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 15      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Vaes, Micah BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 15      Yadava, Anubha IND 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 17      Di Mattia, Luca BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 14      Lowette, Arne BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
De Bonte, Nand (Rank: 9)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.22399
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Spinazzola, Matteo BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 11      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Saenen, Louis BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 17      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
6 19      Moerman, Jill BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8        Bye           1 3.0    
9 16      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 Z 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Arun, Aashrita (Rank: 4)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.21003
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Moerman, Jill BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Meynen, Ruben BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 8      Sinha, Darsh BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 11      Yadava, Anubha IND 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Lowette, Arne BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 18      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 16      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 11      De Vries, Niels BEL 0 4.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 15      Vaes, Micah BEL 0 4.0 W 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Bonaldi, Lina (Rank: 8)

Rangschikking36
GeslachtF
Stamnr.22391
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Saenen, Louis BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Vaes, Micah BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 17      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Moerman, Jill BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 16      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 17      De Vries, Niels BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
8 18      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
9 18      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 30.5 Totaal 3.0 4.00 -2.00
Begin van de pagina
Di Mattia, Luca (Rank: 13)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.22371
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(233) SK De Zwarte Dame
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vaes, Tristan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Van Der Flaas, Ezraim BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Shah, Vivaana BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Adriaensen, Josselien BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 14      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 17      Narawade, Tanmay BEL 0 3.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
9 17      Yadava, Anubha IND 0 4.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 36.5 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Maes, Jonathan (Rank: 21)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.21011
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Deij, Casper NED 620 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van de Perre, Idez BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 16      Bertels, Quinten BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 18      Lowette, Arne BEL 0 4.0 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
5 19      Vaes, Micah BEL 0 4.0 W 0 0.5 0.50 -0.50
6        Bye           1 1.5    
7 18      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 Z 0 1.5 0.50 -0.50
8 19      Moerman, Jill BEL 0 1.0 Z - 1 2.5 0.50 +0.50
9 18      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 W 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0620 30.0 Totaal 2.5 3.58 -2.08
Begin van de pagina
Moerman, Jill (Rank: 23)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.21880
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Arun, Aashrita BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Yadava, Anubha IND 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 18      De Wilde, Nils BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 19      Bonaldi, Lina BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5        Bye           1 1.0    
6 19      De Bonte, Nand BEL 0 3.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
7 19      Regalado, Ivan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
8 19      Maes, Jonathan BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
9 19      Vidyarthi, Ishaan BEL 0 3.5 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 26.5 Totaal 1.0 4.00 -4.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win
1 Bernard, Ivan 5 0 421 7.5 2 W 0 30 Z 1 19 W 1 5 Z 1 11 W 1 22 Z 1 4 W 1 3 Z ½ 6 W 1 40.50 51.00 35.0 7
2 Peeters, Vince 24 0 428 7.0 1 Z 1 16 W 1 7 W 1 4 Z 0 8 W 1 15 Z 1 5 W 1 17 Z 1 3 W 0 40.00 53.50 38.0 7
3 Akulov, Yaroslav 1 1333 1144 7.0 26 W 1 5 Z 0 29 W 1 12 Z 1 10 W 1 4 Z ½ 7 W 1 1 W ½ 2 Z 1 39.00 52.00 34.0 6
4 Heynickx, Andreas 14 0 314 6.5 25 Z 1 24 W 1 12 Z 1 2 W 1 15 Z 1 3 W ½ 1 Z 0 6 W 0 5 W 1 34.50 51.50 38.0 6
5 Lejzerowicz, Nathan 18 0 265 6.0 17 Z 1 3 W 1 13 Z 1 1 W 0 14 Z 1 6 W 1 2 Z 0 10 W 1 4 Z 0 33.50 54.50 35.0 6
6 Kersemans, Aeneas 17 0 117 6.0 9 W 1 13 Z 0 26 W 1 23 Z 1 18 W 1 5 Z 0 11 W 1 4 Z 1 1 Z 0 31.00 49.50 32.0 6
7 Declerck, Adriaan 12 0 265 6.0 28 Z 1 11 W 1 2 Z 0 25 W 1 22 Z 0 9 W 1 3 Z 0 18 W 1 12 Z 1 29.50 47.50 30.0 6
8 Deij, Casper 2 620 337 6.0 38 Z 1 23 W 1 10 Z 1 15 W 0 2 Z 0 12 W 0 25 Z 1 19 W 1 17 W 1 25.50 42.50 30.0 6
9 Vynck, Isolde 36 0 87 6.0 6 Z 0 14 W 0 B1 20 Z 1 29 W 1 7 Z 0 24 W 1 16 W 1 15 Z 1 25.50 42.50 24.0 5
10 Meynen, Ruben 22 0 334 6.0 29 Z 1 35 Z 1 8 W 0 13 W 1 3 Z 0 23 W 1 22 W 1 5 Z 0 14 W 1 25.00 44.00 31.0 6
11 Saenen, Louis 27 0 117 6.0 36 W 1 7 Z 0 33 Z 1 34 W 1 1 Z 0 16 W 1 6 Z 0 13 W 1 20 W 1 22.00 41.50 29.0 6
12 Peeters, Yumi 25 0 253 5.0 21 W 1 20 Z 1 4 W 0 3 W 0 31 Z 1 8 Z 1 15 W 1 14 Z 0 7 W 0 23.00 47.50 29.0 5
13 Van Steertegem, Alex 34 0 36 5.0 14 Z 1 6 W 1 5 W 0 10 Z 0 16 W 0 29 Z 1 28 W 1 11 Z 0 22 Z 1 23.00 46.00 25.0 5
14 Jalalijam, Roza 15 0 36 5.0 13 W 0 9 Z 1 27 W 1 24 Z 1 5 W 0 18 Z 0 23 Z 1 12 W 1 10 Z 0 22.50 44.50 26.0 5
15 Jansen, Nathan 16 0 105 5.0 32 Z 1 33 W 1 18 Z 1 8 Z 1 4 W 0 2 W 0 12 Z 0 22 W 1 9 W 0 21.00 45.00 32.0 5
16 Beuseling, Oskar 7 0 36 5.0 30 W 1 2 Z 0 28 W 1 18 W 0 13 Z 1 11 Z 0 27 W 1 9 Z 0 24 Z 1 20.50 44.00 25.0 5
17 Lootens, Marie-Julie 19 0 78 5.0 5 W 0 B1 23 Z 0 27 Z 1 24 W 1 25 W 1 18 Z 1 2 W 0 8 Z 0 20.50 43.50 26.0 4
18 Spinazzola, Matteo 30 0 36 5.0 31 Z 1 34 W 1 15 W 0 16 Z 1 6 Z 0 14 W 1 17 W 0 7 Z 0 27 W 1 19.50 41.00 28.0 5
19 Shah, Vivaana 28 0 105 5.0 34 Z 0 31 W 1 1 Z 0 37 W 0 36 W 1 21 Z 1 26 W 1 8 Z 0 25 Z 1 18.00 36.50 21.0 5
20 De Vries, Niels 10 0 0 4.5 22 Z 1 12 W 0 24 Z 0 9 W 0 32 Z ½ 36 W 1 31 Z 1 35 W 1 11 Z 0 14.25 36.50 20.5 4
21 Bertels, Quinten 6 0 0 4.5 12 Z 0 22 W 0 38 Z 1 32 W 1 25 Z 0 19 W 0 37 Z ½ 31 W 1 23 Z 1 13.75 33.00 17.5 4
22 Sinha, Darsh 29 0 -43 4.0 20 W 0 21 Z 1 35 W 1 33 Z 1 7 W 1 1 W 0 10 Z 0 15 Z 0 13 W 0 16.00 44.00 26.0 4
23 Adriaensen, Josselien 37 0 26 4.0 27 W 1 8 Z 0 17 W 1 6 W 0 37 Z 1 10 Z 0 14 W 0 28 Z 1 21 W 0 15.00 42.50 23.0 4
24 Vaes, Tristan 32 0 -43 4.0 37 Z 1 4 Z 0 20 W 1 14 W 0 17 Z 0 32 W 1 9 Z 0 26 Z 1 16 W 0 14.50 41.00 22.0 4
25 Van Der Flaas, Ezraim 33 0 26 4.0 4 W 0 37 W 1 34 Z 1 7 Z 0 21 W 1 17 Z 0 8 W 0 29 Z 1 19 W 0 13.50 41.50 22.0 4
26 Lowette, Arne 39 0 105 4.0 3 Z 0 32 W 1 6 Z 0 38 W ½ 35 Z 1 31 W ½ 19 Z 0 24 W 0 33 W 1 11.50 36.00 19.0 3
27 Van de Perre, Idez 38 0 -43 4.0 23 Z 0 38 W 1 14 Z 0 17 W 0 34 Z 1 37 W 1 16 Z 0 32 W 1 18 Z 0 10.50 34.00 19.0 4
28 Vaes, Micah 31 0 -43 4.0 7 W 0 36 Z 1 16 Z 0 31 W 0 38 Z 1 33 W 1 13 Z 0 23 W 0 35 Z 1 10.00 33.00 18.0 4
29 Yadava, Anubha 20 0 105 4.0 10 W 0 39 Z 1 3 Z 0 35 W 1 9 Z 0 13 W 0 33 Z 1 25 W 0 37 Z 1 8.50 36.00 18.0 4
30 Regalado, Ivan 26 0 -95 4.0 16 Z 0 1 W 0 37 Z 0 B1 33 W 0 35 Z 0 39 W 1 36 Z 1 34 W 1 8.00 28.50 12.0 3
31 De Wilde, Nils 11 0 -141 3.5 18 W 0 19 Z 0 39 W 1 28 Z 1 12 W 0 26 Z ½ 20 W 0 21 Z 0 B1 9.00 35.00 16.0 2
32 Vidyarthi, Ishaan 35 0 -87 3.5 15 W 0 26 Z 0 36 W 1 21 Z 0 20 W ½ 24 Z 0 38 W 1 27 Z 0 39 W 1 7.25 31.00 13.5 3
33 Narawade, Tanmay 3 0 -193 3.0 B1 15 Z 0 11 W 0 22 W 0 30 Z 1 28 Z 0 29 W 0 37 W 1 26 Z 0 10.00 37.00 16.0 2
34 De Bonte, Nand 9 0 -193 3.0 19 W 1 18 Z 0 25 W 0 11 Z 0 27 W 0 39 Z 1 35 W 0 B1 30 Z 0 8.00 33.50 15.0 2
35 Arun, Aashrita 4 0 -125 3.0 39 Z 1 10 W 0 22 Z 0 29 Z 0 26 W 0 30 W 1 34 Z 1 20 Z 0 28 W 0 6.50 33.00 16.0 3
36 Bonaldi, Lina 8 0 -193 3.0 11 Z 0 28 W 0 32 Z 0 39 W 1 19 Z 0 20 Z 0 B1 30 W 0 38 Z 1 4.50 31.00 10.0 2
37 Di Mattia, Luca 13 0 -175 2.5 24 W 0 25 Z 0 30 W 1 19 Z 1 23 W 0 27 Z 0 21 W ½ 33 Z 0 29 W 0 10.75 35.50 14.5 2
38 Maes, Jonathan 21 0 -184 2.5 8 W 0 27 Z 0 21 W 0 26 Z ½ 28 W 0 B1 32 Z 0 39 Z 1 36 W 0 4.50 31.00 9.0 1
39 Moerman, Jill 23 0 -800 1.0 35 W 0 29 W 0 31 Z 0 36 Z 0 B1 34 W 0 30 Z 0 38 W 0 32 Z 0 2.00 26.00 5.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.32 2020/02/23 (©) GMA 2015 Build : 2020/02/23 17:33