SwarLogo 16de Geels Internationaal JeugdSchaakToernooi 2020 C SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: Luc Jansen - Bart Van der Avort, Elien Roymans
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 23/02/2020 tot 23/02/2020
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Akulov, Mikhail -14 13297 1704 SC Leopoldsburg 7.0 2163 27.50 27.50 28.0
2 Knockaert, Milo -14 14651 1283 Kon. Mechelse SK 5.0 1376 19.00 31.00 24.0
3 Roymans, Liese -14 16158 1379 Geelse SK 5.0 1229 19.00 27.00 18.0
4 Vranckx, Jonas -14 16085 1396 Kon. Mechelse SK 5.0 1360 17.50 29.50 22.0
5 Van Boven, Ian -14 19693 0 Molse Schaakclub 5.0 513 17.00 21.50 16.0
6 Malfliet, Alexander -14 15721 1615 LSV-Chesspirant 5.0 1448 16.50 27.50 21.0
7 Bastien, Sidan -14 16118 1172 SK Rapid Aalter 4.5 1153 14.75 26.50 16.5
8 Faybish, Dana -14 14639 1250 The Belgian Chess Club 4.0 1214 14.50 30.00 19.0
9 Gupta, Arnav -14 19656 1313 Molse Schaakclub 4.0 1145 12.50 29.50 18.0
10 Vandermeulen, Oscar -14 16598 1127 de Mercatel 4.0 1171 12.50 27.00 21.0
11 Van Bladel, Rune -14 15542 1173 Geelse SK 4.0 937 12.50 26.00 17.0
12 Van Steertegem, Maxim -14 15672 1160 Gambiet Opwijk 4.0 1047 12.50 24.50 15.0
13 Foulon, Thales -14 16129 0 SK Rapid Aalter 4.0 435 11.50 24.00 14.0
14 Vidyarthi, Aryan -14 19288 0 Geelse SK 3.5 355 10.25 23.50 14.5
15 Pauwels, Wout -14 16062 0 Kon. Mechelse SK 3.5 714 9.75 25.00 14.0
16 De Smet, Edouard -14 15281 0 Kon. Mechelse SK 3.5 199 9.25 20.00 10.5
17 Bonaldi, Matteo -14 20394 0 Geelse SK 3.5 609 8.75 24.00 15.5
18 Peeters, Jurre -14 16199 0 Kon. Mechelse SK 3.5 335 8.75 20.50 11.5
19 Sharbatian, Chatshatur -14 21663 0 Kon. Mechelse SK 3.0 652 9.50 26.50 14.0
20 Maes, Pieterjan -14 17144 0 Geelse SK 3.0 672 7.00 24.00 11.0
21 Arun, Adhya -14 19385 0 Geelse SK 3.0 174 6.00 20.50 6.0
22 Caers, Dries -14 19273 0 Geelse SK 3.0 110 5.00 18.50 8.0
23 Bertels, Arne -14 16826 0 SK Rokade Westerlo 2.5 333 7.75 28.50 12.0
24 De Geest, Seanan -14 16922 0 SK Moretus Hoboken 2.5 219 6.75 24.00 13.5
25 Biesemans, Niel -14 19993 0 Kon. Mechelse SK 2.0 65 8.50 25.00 11.0
26 De Geest, Georgy -14 16920 0 SK Moretus Hoboken 2.0 245 2.00 23.00 8.0
27 Hofstede, Ezri -14 16429 0 SK Moretus Hoboken 2.0 22 2.00 21.00 8.0
28 Kapoor, Lav -14 21009 0 Geelse SK 2.0 183 2.00 20.50 3.0
29 Van Bockland, Siebe -14 20157 0 SK Het Wit Paard 1.0 -309 3.50 20.50 6.0
30 Trisciuzzi, Sitske -14 17799 0 SK Moretus Hoboken 1.0 -148 3.00 18.50 4.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Mikhail 0.0 (1704) 1-0 Bertels, Arne 0.0 (0)
2 Arun, Adhya 0.0 (0) 0-1 Malfliet, Alexander 0.0 (1615)
3 Vranckx, Jonas 0.0 (1396) 1-0 De Smet, Edouard 0.0 (0)
4 Foulon, Thales 0.0 (0) 1-0 Roymans, Liese 0.0 (1379)
5 Gupta, Arnav 0.0 (1313) 1-0 Hofstede, Ezri 0.0 (0)
6 Kapoor, Lav 0.0 (0) 0-1 Knockaert, Milo 0.0 (1283)
7 Faybish, Dana 0.0 (1250) 1-0 Maes, Pieterjan 0.0 (0)
8 Pauwels, Wout 0.0 (0) 1-0 Van Bladel, Rune 0.0 (1173)
9 Bastien, Sidan 0.0 (1172) ½-½ Peeters, Jurre 0.0 (0)
10 Sharbatian, Chatshatur 0.0 (0) 1-0 Van Steertegem, Maxim 0.0 (1160)
11 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1127) 1-0 Trisciuzzi, Sitske 0.0 (0)
12 Van Bockland, Siebe 0.0 (0) 0-1 De Geest, Georgy 0.0 (0)
13 Biesemans, Niel 0.0 (0) 1-0 Van Boven, Ian 0.0 (0)
14 Vidyarthi, Aryan 0.0 (0) 0-1 Bonaldi, Matteo 0.0 (0)
15 Caers, Dries 0.0 (0) 0-1 De Geest, Seanan 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Geest, Georgy 1.0 (0) 0-1 Akulov, Mikhail 1.0 (1704)
2 Malfliet, Alexander 1.0 (1615) 1-0 Biesemans, Niel 1.0 (0)
3 Bonaldi, Matteo 1.0 (0) 0-1 Vranckx, Jonas 1.0 (1396)
4 Foulon, Thales 1.0 (0) 0-1 Gupta, Arnav 1.0 (1313)
5 Knockaert, Milo 1.0 (1283) 1-0 Pauwels, Wout 1.0 (0)
6 Sharbatian, Chatshatur 1.0 (0) 0-1 Faybish, Dana 1.0 (1250)
7 De Geest, Seanan 1.0 (0) 0-1 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1127)
8 Roymans, Liese 0.0 (1379) 1-0 Bastien, Sidan 0.5 (1172)
9 Peeters, Jurre 0.5 (0) 0-1 Van Bladel, Rune 0.0 (1173)
10 Van Steertegem, Maxim 0.0 (1160) 1-0 Kapoor, Lav 0.0 (0)
11 Maes, Pieterjan 0.0 (0) 1-0 Caers, Dries 0.0 (0)
12 Bertels, Arne 0.0 (0) 1-0 Trisciuzzi, Sitske 0.0 (0)
13 Van Boven, Ian 0.0 (0) 1-0 Arun, Adhya 0.0 (0)
14 De Smet, Edouard 0.0 (0) 0-1 Van Bockland, Siebe 0.0 (0)
15 Hofstede, Ezri 0.0 (0) 0-1 Vidyarthi, Aryan 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Mikhail 2.0 (1704) 1-0 Gupta, Arnav 2.0 (1313)
2 Faybish, Dana 2.0 (1250) 1-0 Malfliet, Alexander 2.0 (1615)
3 Vranckx, Jonas 2.0 (1396) 0-1 Knockaert, Milo 2.0 (1283)
4 Vandermeulen, Oscar 2.0 (1127) 1-0 Van Steertegem, Maxim 1.0 (1160)
5 Maes, Pieterjan 1.0 (0) 0-1 Roymans, Liese 1.0 (1379)
6 Van Bladel, Rune 1.0 (1173) 1-0 Sharbatian, Chatshatur 1.0 (0)
7 Pauwels, Wout 1.0 (0) 1-0 De Geest, Georgy 1.0 (0)
8 Biesemans, Niel 1.0 (0) 0-1 De Geest, Seanan 1.0 (0)
9 Van Bockland, Siebe 1.0 (0) 0-1 Bonaldi, Matteo 1.0 (0)
10 Van Boven, Ian 1.0 (0) 0-1 Bertels, Arne 1.0 (0)
11 Vidyarthi, Aryan 1.0 (0) 1-0 Foulon, Thales 1.0 (0)
12 Bastien, Sidan 0.5 (1172) 1-0 Caers, Dries 0.0 (0)
13 Arun, Adhya 0.0 (0) 0-1 Peeters, Jurre 0.5 (0)
14 Kapoor, Lav 0.0 (0) 0-1 De Smet, Edouard 0.0 (0)
15 Trisciuzzi, Sitske 0.0 (0) 0-1 Hofstede, Ezri 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Faybish, Dana 3.0 (1250) 0-1 Akulov, Mikhail 3.0 (1704)
2 Knockaert, Milo 3.0 (1283) 1-0 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1127)
3 Malfliet, Alexander 2.0 (1615) 1-0 Bonaldi, Matteo 2.0 (0)
4 Bertels, Arne 2.0 (0) 0-1 Vranckx, Jonas 2.0 (1396)
5 Roymans, Liese 2.0 (1379) 1-0 Pauwels, Wout 2.0 (0)
6 Gupta, Arnav 2.0 (1313) 1-0 Vidyarthi, Aryan 2.0 (0)
7 De Geest, Seanan 2.0 (0) 0-1 Van Bladel, Rune 2.0 (1173)
8 De Geest, Georgy 1.0 (0) 0-1 Bastien, Sidan 1.5 (1172)
9 Peeters, Jurre 1.5 (0) 0-1 Biesemans, Niel 1.0 (0)
10 Van Steertegem, Maxim 1.0 (1160) 1-0 Maes, Pieterjan 1.0 (0)
11 De Smet, Edouard 1.0 (0) 0-1 Sharbatian, Chatshatur 1.0 (0)
12 Foulon, Thales 1.0 (0) 1-0 Van Bockland, Siebe 1.0 (0)
13 Hofstede, Ezri 1.0 (0) 0-1 Van Boven, Ian 1.0 (0)
14 Caers, Dries 0.0 (0) 1-0 Kapoor, Lav 0.0 (0)
15 Trisciuzzi, Sitske 0.0 (0) 1-0 Arun, Adhya 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Mikhail 4.0 (1704) 1-0 Knockaert, Milo 4.0 (1283)
2 Van Bladel, Rune 3.0 (1173) 0-1 Malfliet, Alexander 3.0 (1615)
3 Vranckx, Jonas 3.0 (1396) 1-0 Gupta, Arnav 3.0 (1313)
4 Vandermeulen, Oscar 3.0 (1127) 1-0 Roymans, Liese 3.0 (1379)
5 Bastien, Sidan 2.5 (1172) 1-0 Faybish, Dana 3.0 (1250)
6 Pauwels, Wout 2.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Maxim 2.0 (1160)
7 Sharbatian, Chatshatur 2.0 (0) 1-0 Biesemans, Niel 2.0 (0)
8 Bonaldi, Matteo 2.0 (0) ½-½ De Geest, Seanan 2.0 (0)
9 Vidyarthi, Aryan 2.0 (0) 1-0 Bertels, Arne 2.0 (0)
10 Van Boven, Ian 2.0 (0) 1-0 Foulon, Thales 2.0 (0)
11 De Smet, Edouard 1.0 (0) 1-0 Peeters, Jurre 1.5 (0)
12 Maes, Pieterjan 1.0 (0) 1-0 De Geest, Georgy 1.0 (0)
13 Caers, Dries 1.0 (0) 1-0 Trisciuzzi, Sitske 1.0 (0)
14 Van Bockland, Siebe 1.0 (0) 0-1 Hofstede, Ezri 1.0 (0)
15 Arun, Adhya 0.0 (0) 1-0 Kapoor, Lav 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Malfliet, Alexander 4.0 (1615) 0-1 Akulov, Mikhail 5.0 (1704)
2 Vandermeulen, Oscar 4.0 (1127) 0-1 Vranckx, Jonas 4.0 (1396)
3 Knockaert, Milo 4.0 (1283) 1-0 Bastien, Sidan 3.5 (1172)
4 Roymans, Liese 3.0 (1379) 1-0 Sharbatian, Chatshatur 3.0 (0)
5 Gupta, Arnav 3.0 (1313) 0-1 Van Boven, Ian 3.0 (0)
6 Van Steertegem, Maxim 3.0 (1160) 1-0 Faybish, Dana 3.0 (1250)
7 Van Bladel, Rune 3.0 (1173) 1-0 Vidyarthi, Aryan 3.0 (0)
8 Bonaldi, Matteo 2.5 (0) 1-0 Caers, Dries 2.0 (0)
9 De Geest, Seanan 2.5 (0) 0-1 Foulon, Thales 2.0 (0)
10 Biesemans, Niel 2.0 (0) 0-1 Maes, Pieterjan 2.0 (0)
11 Bertels, Arne 2.0 (0) ½-½ Pauwels, Wout 2.0 (0)
12 Hofstede, Ezri 2.0 (0) 0-1 De Smet, Edouard 2.0 (0)
13 Peeters, Jurre 1.5 (0) 1-0 Van Bockland, Siebe 1.0 (0)
14 De Geest, Georgy 1.0 (0) 0-1 Arun, Adhya 1.0 (0)
15 Kapoor, Lav 0.0 (0) 1-0 Trisciuzzi, Sitske 1.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Akulov, Mikhail 6.0 (1704) 1-0 Vranckx, Jonas 5.0 (1396)
2 Roymans, Liese 4.0 (1379) 1-0 Knockaert, Milo 5.0 (1283)
3 Van Steertegem, Maxim 4.0 (1160) 0-1 Malfliet, Alexander 4.0 (1615)
4 Van Boven, Ian 4.0 (0) 1-0 Van Bladel, Rune 4.0 (1173)
5 Bastien, Sidan 3.5 (1172) 1-0 Vandermeulen, Oscar 4.0 (1127)
6 Faybish, Dana 3.0 (1250) 1-0 Bonaldi, Matteo 3.5 (0)
7 Maes, Pieterjan 3.0 (0) 0-1 Gupta, Arnav 3.0 (1313)
8 Vidyarthi, Aryan 3.0 (0) ½-½ De Smet, Edouard 3.0 (0)
9 Foulon, Thales 3.0 (0) 1-0 Sharbatian, Chatshatur 3.0 (0)
10 Peeters, Jurre 2.5 (0) 1-0 Bertels, Arne 2.5 (0)
11 Pauwels, Wout 2.5 (0) 1-0 De Geest, Seanan 2.5 (0)
12 Arun, Adhya 2.0 (0) 1-0 Biesemans, Niel 2.0 (0)
13 Caers, Dries 2.0 (0) 1-0 Hofstede, Ezri 2.0 (0)
14 Trisciuzzi, Sitske 1.0 (0) 0-1 De Geest, Georgy 1.0 (0)
15 Van Bockland, Siebe 1.0 (0) 0-1 Kapoor, Lav 1.0 (0)
Begin van de pagina

Akulov, Mikhail (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13297
N-Elo1704
FIDE-ID243116
F-Elo1810
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Bertels, Arne BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Geest, Georgy BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Gupta, Arnav BEL 1313 4.0 W - 1 3.0 0.91 +0.09
4 1      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Knockaert, Milo BEL 1283 5.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Malfliet, Alexander BEL 1615 5.0 Z - 1 6.0 0.62 +0.38
7 1      Vranckx, Jonas BEL 1396 5.0 W 1 7.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1371 27.5 Totaal 7.0 6.07 +0.93
Begin van de pagina
Knockaert, Milo (Rank: 6)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14651
N-Elo1283
FIDE-ID251658
F-Elo1292
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kapoor, Lav BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Pauwels, Wout BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Vranckx, Jonas BEL 1396 5.0 Z - 1 3.0 0.35 +0.65
4 2      Vandermeulen, Oscar BEL 1127 4.0 W - 1 4.0 0.71 +0.29
5 1      Akulov, Mikhail BEL 1704 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
6 3      Bastien, Sidan BEL 1172 4.5 W - 1 5.0 0.65 +0.35
7 2      Roymans, Liese BEL 1379 5.0 Z 0 5.0 0.37 -0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1355 31.0 Totaal 5.0 4.00 +1.00
Begin van de pagina
Roymans, Liese (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtF
Stamnr.16158
N-Elo1379
FIDE-ID253464
F-Elo1421
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Foulon, Thales BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 8      Bastien, Sidan BEL 1172 4.5 W - 1 1.0 0.77 +0.23
3 5      Maes, Pieterjan BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Pauwels, Wout BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1127 4.0 Z - 0 3.0 0.81 -0.81
6 4      Sharbatian, Chatshatur BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 2      Knockaert, Milo BEL 1283 5.0 W - 1 5.0 0.63 +0.37
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1194 27.0 Totaal 5.0 5.89 -0.89
Begin van de pagina
Vranckx, Jonas (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1396
FIDE-ID256838
F-Elo1450
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Bonaldi, Matteo BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Knockaert, Milo BEL 1283 5.0 W - 0 2.0 0.65 -0.65
4 4      Bertels, Arne BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Gupta, Arnav BEL 1313 4.0 W - 1 4.0 0.61 +0.39
6 2      Vandermeulen, Oscar BEL 1127 4.0 Z - 1 5.0 0.83 +0.17
7 1      Akulov, Mikhail BEL 1704 7.0 Z - 0 5.0 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1356 29.5 Totaal 5.0 4.99 +0.01
Begin van de pagina
Van Boven, Ian (Rank: 28)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19693
N-Elo0
FIDE-ID266442
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Arun, Adhya BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Bertels, Arne BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 13      Hofstede, Ezri BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Foulon, Thales BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 5      Gupta, Arnav BEL 1313 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 4      Van Bladel, Rune BEL 1173 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1243 21.5 Totaal 5.0 2.66 +2.34
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 2)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1615
FIDE-ID252557
F-Elo1667
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Arun, Adhya BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 Z - 0 2.0 0.90 -0.90
4 3      Bonaldi, Matteo BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Van Bladel, Rune BEL 1173 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Akulov, Mikhail BEL 1704 7.0 W - 0 4.0 0.38 -0.38
7 3      Van Steertegem, Maxim BEL 1160 4.0 Z 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 27.5 Totaal 5.0 5.88 -0.88
Begin van de pagina
Bastien, Sidan (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16118
N-Elo1172
FIDE-ID259292
F-Elo1172
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Peeters, Jurre BEL 0 3.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 8      Roymans, Liese BEL 1379 5.0 Z - 0 0.5 0.23 -0.23
3 12      Caers, Dries BEL 0 3.0 W 1 1.5 0.92 +0.08
4 8      De Geest, Georgy BEL 0 2.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
5 5      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 W 1 3.5 0.39 +0.61
6 3      Knockaert, Milo BEL 1283 5.0 Z 0 3.5 0.35 -0.35
7 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1127 4.0 W 1 4.5 0.56 +0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1259 26.5 Totaal 4.5 4.29 +0.21
Begin van de pagina
Faybish, Dana (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.14639
N-Elo1250
FIDE-ID249270
F-Elo1254
Landbel  (bel)
Club(209) The Belgian Chess Club
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Maes, Pieterjan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Sharbatian, Chatshatur BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Malfliet, Alexander BEL 1615 5.0 W - 1 3.0 0.10 +0.90
4 1      Akulov, Mikhail BEL 1704 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 5      Bastien, Sidan BEL 1172 4.5 Z - 0 3.0 0.61 -0.61
6 6      Van Steertegem, Maxim BEL 1160 4.0 Z 0 3.0 0.62 -0.62
7 6      Bonaldi, Matteo BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1412 30.0 Totaal 4.0 4.17 -0.17
Begin van de pagina
Gupta, Arnav (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19656
N-Elo1313
FIDE-ID264644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Molse Schaakclub
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Hofstede, Ezri BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Foulon, Thales BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Akulov, Mikhail BEL 1704 7.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
4 6      Vidyarthi, Aryan BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Vranckx, Jonas BEL 1396 5.0 Z - 0 3.0 0.39 -0.39
6 5      Van Boven, Ian BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 7      Maes, Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1550 29.5 Totaal 4.0 5.08 -1.08
Begin van de pagina
Vandermeulen, Oscar (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1127
FIDE-ID254339
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Geest, Seanan BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Van Steertegem, Maxim BEL 1160 4.0 W - 1 3.0 0.45 +0.55
4 2      Knockaert, Milo BEL 1283 5.0 Z 0 3.0 0.29 -0.29
5 4      Roymans, Liese BEL 1379 5.0 W - 1 4.0 0.19 +0.81
6 2      Vranckx, Jonas BEL 1396 5.0 W - 0 4.0 0.17 -0.17
7 5      Bastien, Sidan BEL 1172 4.5 Z - 0 4.0 0.44 -0.44
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1278 27.0 Totaal 4.0 3.38 +0.62
Begin van de pagina
Van Bladel, Rune (Rank: 8)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.15542
N-Elo1173
FIDE-ID253499
F-Elo1129
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Pauwels, Wout BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 9      Peeters, Jurre BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 6      Sharbatian, Chatshatur BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      De Geest, Seanan BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Malfliet, Alexander BEL 1615 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Vidyarthi, Aryan BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Van Boven, Ian BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1615 26.0 Totaal 4.0 5.60 -1.60
Begin van de pagina
Van Steertegem, Maxim (Rank: 10)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo1160
FIDE-ID255483
F-Elo1053
Landbel  (bel)
Club(261) Gambiet Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Sharbatian, Chatshatur BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 10      Kapoor, Lav BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1127 4.0 Z - 0 1.0 0.55 -0.55
4 10      Maes, Pieterjan BEL 0 3.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Pauwels, Wout BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 W - 1 4.0 0.38 +0.62
7 3      Malfliet, Alexander BEL 1615 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1330 24.5 Totaal 4.0 4.69 -0.69
Begin van de pagina
Foulon, Thales (Rank: 19)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) SK Rapid Aalter
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Roymans, Liese BEL 1379 5.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 4      Gupta, Arnav BEL 1313 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Vidyarthi, Aryan BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Van Bockland, Siebe BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Van Boven, Ian BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 9      De Geest, Seanan BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 9      Sharbatian, Chatshatur BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1346 24.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Vidyarthi, Aryan (Rank: 29)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19288
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bonaldi, Matteo BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Hofstede, Ezri BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Foulon, Thales BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Gupta, Arnav BEL 1313 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Bertels, Arne BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Van Bladel, Rune BEL 1173 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 8      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1243 23.5 Totaal 3.5 2.66 +0.84
Begin van de pagina
Pauwels, Wout (Rank: 23)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
FIDE-ID262323
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Van Bladel, Rune BEL 1173 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 5      Knockaert, Milo BEL 1283 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      De Geest, Georgy BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Roymans, Liese BEL 1379 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Van Steertegem, Maxim BEL 1160 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      Bertels, Arne BEL 0 2.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 11      De Geest, Seanan BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1248 25.0 Totaal 3.5 1.82 +1.68
Begin van de pagina
De Smet, Edouard (Rank: 18)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15281
N-Elo0
FIDE-ID265934
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Vranckx, Jonas BEL 1396 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Van Bockland, Siebe BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 14      Kapoor, Lav BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Sharbatian, Chatshatur BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 11      Peeters, Jurre BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      Hofstede, Ezri BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
7 8      Vidyarthi, Aryan BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1396 20.0 Totaal 3.5 3.08 +0.42
Begin van de pagina
Bonaldi, Matteo (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.20394
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vidyarthi, Aryan BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Vranckx, Jonas BEL 1396 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Van Bockland, Siebe BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 3      Malfliet, Alexander BEL 1615 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      De Geest, Seanan BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 8      Caers, Dries BEL 0 3.0 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 6      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 Z 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1420 24.0 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Peeters, Jurre (Rank: 24)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16199
N-Elo0
FIDE-ID266922
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Bastien, Sidan BEL 1172 4.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 9      Van Bladel, Rune BEL 1173 4.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
3 13      Arun, Adhya BEL 0 3.0 Z 1 1.5 0.50 +0.50
4 9      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W 0 1.5 0.50 -0.50
5 11      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z 0 1.5 0.50 -0.50
6 13      Van Bockland, Siebe BEL 0 1.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
7 10      Bertels, Arne BEL 0 2.5 W 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1172 20.5 Totaal 3.5 2.66 +0.84
Begin van de pagina
Sharbatian, Chatshatur (Rank: 25)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.21663
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Van Steertegem, Maxim BEL 1160 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 6      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Van Bladel, Rune BEL 1173 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 4      Roymans, Liese BEL 1379 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      Foulon, Thales BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1240 26.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Maes, Pieterjan (Rank: 22)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.17144
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Faybish, Dana BEL 1250 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Caers, Dries BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 5      Roymans, Liese BEL 1379 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 10      Van Steertegem, Maxim BEL 1160 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      De Geest, Georgy BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 10      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 7      Gupta, Arnav BEL 1313 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1275 24.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Arun, Adhya (Rank: 17)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.19385
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Malfliet, Alexander BEL 1615 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Van Boven, Ian BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 13      Peeters, Jurre BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 1.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
5 15      Kapoor, Lav BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
6 14      De Geest, Georgy BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 12      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1615 20.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Caers, Dries (Rank: 15)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19273
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      De Geest, Seanan BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 11      Maes, Pieterjan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 12      Bastien, Sidan BEL 1172 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 14      Kapoor, Lav BEL 0 2.0 W 1 1.0 0.50 +0.50
5 13      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 8      Bonaldi, Matteo BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Hofstede, Ezri BEL 0 2.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1172 18.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Bertels, Arne (Rank: 16)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16826
N-Elo0
FIDE-ID262331
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Akulov, Mikhail BEL 1704 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Van Boven, Ian BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Vranckx, Jonas BEL 1396 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Vidyarthi, Aryan BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 11      Pauwels, Wout BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 10      Peeters, Jurre BEL 0 3.5 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1550 28.5 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
De Geest, Seanan (Rank: 30)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16922
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) SK Moretus Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Caers, Dries BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Vandermeulen, Oscar BEL 1127 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Biesemans, Niel BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Van Bladel, Rune BEL 1173 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Bonaldi, Matteo BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 9      Foulon, Thales BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
7 11      Pauwels, Wout BEL 0 3.5 Z 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1150 24.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Biesemans, Niel (Rank: 13)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.19993
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Van Boven, Ian BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Malfliet, Alexander BEL 1615 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      De Geest, Seanan BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 9      Peeters, Jurre BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Sharbatian, Chatshatur BEL 0 3.0 Z 0 2.0 0.50 -0.50
6 10      Maes, Pieterjan BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 12      Arun, Adhya BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1615 25.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
De Geest, Georgy (Rank: 12)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.16920
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) SK Moretus Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Van Bockland, Siebe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Akulov, Mikhail BEL 1704 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Pauwels, Wout BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 8      Bastien, Sidan BEL 1172 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Maes, Pieterjan BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
6 14      Arun, Adhya BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 14      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1438 23.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Hofstede, Ezri (Rank: 20)

Rangschikking27
GeslachtF
Stamnr.16429
N-Elo0
FIDE-ID266027
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) SK Moretus Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Gupta, Arnav BEL 1313 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Vidyarthi, Aryan BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Van Boven, Ian BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Van Bockland, Siebe BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 12      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 13      Caers, Dries BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1313 21.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Kapoor, Lav (Rank: 21)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.21009
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Knockaert, Milo BEL 1283 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Van Steertegem, Maxim BEL 1160 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 14      Caers, Dries BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 15      Arun, Adhya BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 15      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
7 15      Van Bockland, Siebe BEL 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1221 20.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Van Bockland, Siebe (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.20157
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(260) SK Het Wit Paard
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      De Geest, Georgy BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      De Smet, Edouard BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Bonaldi, Matteo BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 12      Foulon, Thales BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 14      Hofstede, Ezri BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 13      Peeters, Jurre BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 15      Kapoor, Lav BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 20.5 Totaal 1.0 3.50 -2.50
Begin van de pagina
Trisciuzzi, Sitske (Rank: 26)

Rangschikking30
GeslachtF
Stamnr.17799
N-Elo0
FIDE-ID266205
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) SK Moretus Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Vandermeulen, Oscar BEL 1127 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Bertels, Arne BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 15      Hofstede, Ezri BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 15      Arun, Adhya BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 13      Caers, Dries BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 15      Kapoor, Lav BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 14      De Geest, Georgy BEL 0 2.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1127 18.5 Totaal 1.0 3.08 -2.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Akulov, Mikhail 1 1704 2163 7.0 23 W 1 26 Z 1 9 W 1 8 Z 1 2 W 1 6 Z 1 4 W 1 27.50 27.50 28.0 7
2 Knockaert, Milo 6 1283 1376 5.0 28 Z 1 15 W 1 4 Z 1 10 W 1 1 Z 0 7 W 1 3 Z 0 19.00 31.00 24.0 5
3 Roymans, Liese 4 1379 1229 5.0 13 Z 0 7 W 1 20 Z 1 15 W 1 10 Z 0 19 W 1 2 W 1 19.00 27.00 18.0 5
4 Vranckx, Jonas 3 1396 1360 5.0 16 W 1 17 Z 1 2 W 0 23 Z 1 9 W 1 10 Z 1 1 Z 0 17.50 29.50 22.0 5
5 Van Boven, Ian 28 0 513 5.0 25 Z 0 21 W 1 23 W 0 27 Z 1 13 W 1 9 Z 1 11 W 1 17.00 21.50 16.0 5
6 Malfliet, Alexander 2 1615 1448 5.0 21 Z 1 25 W 1 8 Z 0 17 W 1 11 Z 1 1 W 0 12 Z 1 16.50 27.50 21.0 5
7 Bastien, Sidan 9 1172 1153 4.5 18 W ½ 3 Z 0 22 W 1 26 Z 1 8 W 1 2 Z 0 10 W 1 14.75 26.50 16.5 4
8 Faybish, Dana 7 1250 1214 4.0 20 W 1 19 Z 1 6 W 1 1 W 0 7 Z 0 12 Z 0 17 W 1 14.50 30.00 19.0 4
9 Gupta, Arnav 5 1313 1145 4.0 27 W 1 13 Z 1 1 Z 0 14 W 1 4 Z 0 5 W 0 20 Z 1 12.50 29.50 18.0 4
10 Vandermeulen, Oscar 11 1127 1171 4.0 30 W 1 24 Z 1 12 W 1 2 Z 0 3 W 1 4 W 0 7 Z 0 12.50 27.00 21.0 4
11 Van Bladel, Rune 8 1173 937 4.0 15 Z 0 18 Z 1 19 W 1 24 Z 1 6 W 0 14 W 1 5 Z 0 12.50 26.00 17.0 4
12 Van Steertegem, Maxim 10 1160 1047 4.0 19 Z 0 28 W 1 10 Z 0 20 W 1 15 Z 1 8 W 1 6 W 0 12.50 24.50 15.0 4
13 Foulon, Thales 19 0 435 4.0 3 W 1 9 W 0 14 Z 0 29 W 1 5 Z 0 24 Z 1 19 W 1 11.50 24.00 14.0 4
14 Vidyarthi, Aryan 29 0 355 3.5 17 W 0 27 Z 1 13 W 1 9 Z 0 23 W 1 11 Z 0 16 W ½ 10.25 23.50 14.5 3
15 Pauwels, Wout 23 0 714 3.5 11 W 1 2 Z 0 26 W 1 3 Z 0 12 W 0 23 Z ½ 24 W 1 9.75 25.00 14.0 3
16 De Smet, Edouard 18 0 199 3.5 4 Z 0 29 W 0 28 Z 1 19 W 0 18 W 1 27 Z 1 14 Z ½ 9.25 20.00 10.5 3
17 Bonaldi, Matteo 14 0 609 3.5 14 Z 1 4 W 0 29 Z 1 6 Z 0 24 W ½ 22 W 1 8 Z 0 8.75 24.00 15.5 3
18 Peeters, Jurre 24 0 335 3.5 7 Z ½ 11 W 0 21 Z 1 25 W 0 16 Z 0 29 W 1 23 W 1 8.75 20.50 11.5 3
19 Sharbatian, Chatshatur 25 0 652 3.0 12 W 1 8 W 0 11 Z 0 16 Z 1 25 W 1 3 Z 0 13 Z 0 9.50 26.50 14.0 3
20 Maes, Pieterjan 22 0 672 3.0 8 Z 0 22 W 1 3 W 0 12 Z 0 26 W 1 25 Z 1 9 W 0 7.00 24.00 11.0 3
21 Arun, Adhya 17 0 174 3.0 6 W 0 5 Z 0 18 W 0 30 Z 0 28 W 1 26 Z 1 25 W 1 6.00 20.50 6.0 3
22 Caers, Dries 15 0 110 3.0 24 W 0 20 Z 0 7 Z 0 28 W 1 30 W 1 17 Z 0 27 W 1 5.00 18.50 8.0 3
23 Bertels, Arne 16 0 333 2.5 1 Z 0 30 W 1 5 Z 1 4 W 0 14 Z 0 15 W ½ 18 Z 0 7.75 28.50 12.0 2
24 De Geest, Seanan 30 0 219 2.5 22 Z 1 10 W 0 25 Z 1 11 W 0 17 Z ½ 13 W 0 15 Z 0 6.75 24.00 13.5 2
25 Biesemans, Niel 13 0 65 2.0 5 W 1 6 Z 0 24 W 0 18 Z 1 19 Z 0 20 W 0 21 Z 0 8.50 25.00 11.0 2
26 De Geest, Georgy 12 0 245 2.0 29 Z 1 1 W 0 15 Z 0 7 W 0 20 Z 0 21 W 0 30 Z 1 2.00 23.00 8.0 2
27 Hofstede, Ezri 20 0 22 2.0 9 Z 0 14 W 0 30 Z 1 5 W 0 29 Z 1 16 W 0 22 Z 0 2.00 21.00 8.0 2
28 Kapoor, Lav 21 0 183 2.0 2 W 0 12 Z 0 16 W 0 22 Z 0 21 Z 0 30 W 1 29 Z 1 2.00 20.50 3.0 2
29 Van Bockland, Siebe 27 0 -309 1.0 26 W 0 16 Z 1 17 W 0 13 Z 0 27 W 0 18 Z 0 28 W 0 3.50 20.50 6.0 1
30 Trisciuzzi, Sitske 26 0 -148 1.0 10 Z 0 23 Z 0 27 W 0 21 W 1 22 Z 0 28 Z 0 26 W 0 3.00 18.50 4.0 1
(©)FRBE-KBSB-v4.32 2020/02/23 (©) GMA 2015 Build : 2020/02/23 18:19