SwarLogo 16de Geels Internationaal JeugdSchaakToernooi 2020 A SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: Luc Jansen - Bart Van der Avort, Steven Hoes
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 23/02/2020 tot 23/02/2020
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Baselmans, Luuk -20 17529 2219 SK Brasschaat 6.0 2264 25.00 30.00 24.0
2 Van Kessel, Wessel +20 10785 2146 Noordlimburgse SK 5.5 2132 21.25 28.00 20.5
3 Baselmans, Sam +20 17532 2204 SK Brasschaat 5.0 2196 23.25 34.00 23.5
4 Boudry, William -20 10816 2059 LSV-Chesspirant 5.0 2151 21.25 31.50 22.0
5 Peeters, Tim +20 28231 2034 SK Rokade Westerlo 5.0 1998 17.00 25.50 19.0
6 Cuvelier, Annelies +20 18465 1904 LSV-Chesspirant 5.0 1863 16.00 25.50 19.0
7 Van Herck, Marcel +20 1112 2101 Kon. SK Deurne 4.5 2055 17.25 30.50 22.5
8 Akulov, Lev -20 10946 1949 SC Leopoldsburg 4.5 1967 17.25 30.50 20.0
9 Van Dijck, Bjarne -20 10399 2140 Kon. Mechelse SK 4.0 1890 12.00 26.00 15.0
10 Cornelissen, Jonas -20 20992 1633 Germany 4.0 1656 10.00 25.00 12.0
11 Vanlommel, Maxim +20 11373 1675 SK Rokade Westerlo 4.0 1752 9.50 24.00 17.0
12 Abidin, Aysajan +20 17291 1545 Leuven Centraal 3.5 1807 12.25 30.00 16.5
13 Steegmans, Pieter +20 10943 1711 Geelse SK 3.5 1914 11.75 28.50 17.5
14 Bleuze, Kobe -20 10407 1828 Geelse SK 3.5 1787 7.75 25.00 14.5
15 Eichhofer, Luca -20 19400 1516 Viktoria Alpen 3.5 1617 7.75 22.50 13.5
16 De Smedt, Lias -20 13799 1400 LSV-Chesspirant 3.0 1420 6.50 26.00 12.0
17 Oenings, Hendrik -20 19397 1585 Schachklub Xanten 3.0 1560 6.50 22.50 10.0
18 Cuyx, Tomas +20 13921 1509 Kon. Mechelse SK 3.0 1441 5.50 20.50 10.0
19 Adriaensens, Robin -20 13159 0 Kon. Mechelse SK 3.0 801 3.00 15.00 7.0
20 Hoskens, Fred +20 14980 1690 Geelse SK 2.5 1459 7.25 25.50 13.5
21 Kuesters, Steffen -20 19401 1281 Viktoria Alpen 2.5 1262 5.25 20.50 10.0
22 Malmstroem, Jan -20 22458 1265 Viktoria Alpen 2.5 1190 3.25 19.00 6.0
23 Kuesters, Falco -20 19398 1430 Viktoria Alpen 2.0 1361 2.00 21.50 9.0
24 Maes, Jonathan -20 14049 0 Geelse SK 1.0 589 1.00 17.00 5.0
25 Maes, Benjamin -20 14047 0 Geelse SK 1.0 499 1.00 16.50 3.0
26 Avonds, Kobe -20 17150 0 Geelse SK 1.0 542 1.00 16.50 2.0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 2 Van Kessel, Wessel +20 10785 2146 Noordlimburgse SK 5.5 2132 21.25 28.00 20.5
2 3 Baselmans, Sam +20 17532 2204 SK Brasschaat 5.0 2196 23.25 34.00 23.5
3 5 Peeters, Tim +20 28231 2034 SK Rokade Westerlo 5.0 1998 17.00 25.50 19.0
4 6 Cuvelier, Annelies +20 18465 1904 LSV-Chesspirant 5.0 1863 16.00 25.50 19.0
5 7 Van Herck, Marcel +20 1112 2101 Kon. SK Deurne 4.5 2055 17.25 30.50 22.5
6 11 Vanlommel, Maxim +20 11373 1675 SK Rokade Westerlo 4.0 1752 9.50 24.00 17.0
7 12 Abidin, Aysajan +20 17291 1545 Leuven Centraal 3.5 1807 12.25 30.00 16.5
8 13 Steegmans, Pieter +20 10943 1711 Geelse SK 3.5 1914 11.75 28.50 17.5
9 18 Cuyx, Tomas +20 13921 1509 Kon. Mechelse SK 3.0 1441 5.50 20.50 10.0
10 20 Hoskens, Fred +20 14980 1690 Geelse SK 2.5 1459 7.25 25.50 13.5
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Stamnr. N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 1 Baselmans, Luuk -20 17529 2219 SK Brasschaat 6.0 2264 25.00 30.00 24.0
2 4 Boudry, William -20 10816 2059 LSV-Chesspirant 5.0 2151 21.25 31.50 22.0
3 8 Akulov, Lev -20 10946 1949 SC Leopoldsburg 4.5 1967 17.25 30.50 20.0
4 9 Van Dijck, Bjarne -20 10399 2140 Kon. Mechelse SK 4.0 1890 12.00 26.00 15.0
5 10 Cornelissen, Jonas -20 20992 1633 Germany 4.0 1656 10.00 25.00 12.0
6 14 Bleuze, Kobe -20 10407 1828 Geelse SK 3.5 1787 7.75 25.00 14.5
7 15 Eichhofer, Luca -20 19400 1516 Viktoria Alpen 3.5 1617 7.75 22.50 13.5
8 16 De Smedt, Lias -20 13799 1400 LSV-Chesspirant 3.0 1420 6.50 26.00 12.0
9 17 Oenings, Hendrik -20 19397 1585 Schachklub Xanten 3.0 1560 6.50 22.50 10.0
10 19 Adriaensens, Robin -20 13159 0 Kon. Mechelse SK 3.0 801 3.00 15.00 7.0
11 21 Kuesters, Steffen -20 19401 1281 Viktoria Alpen 2.5 1262 5.25 20.50 10.0
12 22 Malmstroem, Jan -20 22458 1265 Viktoria Alpen 2.5 1190 3.25 19.00 6.0
13 23 Kuesters, Falco -20 19398 1430 Viktoria Alpen 2.0 1361 2.00 21.50 9.0
14 24 Maes, Jonathan -20 14049 0 Geelse SK 1.0 589 1.00 17.00 5.0
15 25 Maes, Benjamin -20 14047 0 Geelse SK 1.0 499 1.00 16.50 3.0
16 26 Avonds, Kobe -20 17150 0 Geelse SK 1.0 542 1.00 16.50 2.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cornelissen, Jonas 0.0 (1633) 0-1 Baselmans, Luuk 0.0 (2219)
2 Baselmans, Sam 0.0 (2204) 1-0 Oenings, Hendrik 0.0 (1585)
3 Abidin, Aysajan 0.0 (1545) ½-½ Van Kessel, Wessel 0.0 (2146)
4 Van Dijck, Bjarne 0.0 (2140) 1-0 Eichhofer, Luca 0.0 (1516)
5 Cuyx, Tomas 0.0 (1509) 0-1 Van Herck, Marcel 0.0 (2101)
6 Boudry, William 0.0 (2059) 1-0 Kuesters, Falco 0.0 (1430)
7 De Smedt, Lias 0.0 (1400) 0-1 Peeters, Tim 0.0 (2034)
8 Akulov, Lev 0.0 (1949) 1-0 Kuesters, Steffen 0.0 (1281)
9 Malmstroem, Jan 0.0 (1265) 0-1 Cuvelier, Annelies 0.0 (1904)
10 Bleuze, Kobe 0.0 (1828) 1-0 Maes, Jonathan 0.0 (0)
11 Maes, Benjamin 0.0 (0) 0-1 Steegmans, Pieter 0.0 (1711)
12 Hoskens, Fred 0.0 (1690) 1-0 Adriaensens, Robin 0.0 (0)
13 Avonds, Kobe 0.0 (0) 0-1 Vanlommel, Maxim 0.0 (1675)
Begin van de pagina
Ronde 2 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Baselmans, Luuk 1.0 (2219) 1-0 Akulov, Lev 1.0 (1949)
2 Cuvelier, Annelies 1.0 (1904) 0-1 Baselmans, Sam 1.0 (2204)
3 Steegmans, Pieter 1.0 (1711) 1-0 Van Dijck, Bjarne 1.0 (2140)
4 Van Herck, Marcel 1.0 (2101) 1-0 Bleuze, Kobe 1.0 (1828)
5 Vanlommel, Maxim 1.0 (1675) 0-1 Boudry, William 1.0 (2059)
6 Peeters, Tim 1.0 (2034) 1-0 Hoskens, Fred 1.0 (1690)
7 Van Kessel, Wessel 0.5 (2146) 1-0 Cornelissen, Jonas 0.0 (1633)
8 Oenings, Hendrik 0.0 (1585) 0-1 Abidin, Aysajan 0.5 (1545)
9 Eichhofer, Luca 0.0 (1516) 1-0 Malmstroem, Jan 0.0 (1265)
10 Maes, Jonathan 0.0 (0) 0-1 Cuyx, Tomas 0.0 (1509)
11 Kuesters, Falco 0.0 (1430) 1-0 Avonds, Kobe 0.0 (0)
12 Adriaensens, Robin 0.0 (0) 0-1 De Smedt, Lias 0.0 (1400)
13 Kuesters, Steffen 0.0 (1281) 1-0 Maes, Benjamin 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boudry, William 2.0 (2059) ½-½ Baselmans, Luuk 2.0 (2219)
2 Baselmans, Sam 2.0 (2204) 1-0 Peeters, Tim 2.0 (2034)
3 Steegmans, Pieter 2.0 (1711) 0-1 Van Herck, Marcel 2.0 (2101)
4 Van Dijck, Bjarne 1.0 (2140) 0-1 Van Kessel, Wessel 1.5 (2146)
5 Abidin, Aysajan 1.5 (1545) 0-1 Cuvelier, Annelies 1.0 (1904)
6 Akulov, Lev 1.0 (1949) 1-0 Eichhofer, Luca 1.0 (1516)
7 Bleuze, Kobe 1.0 (1828) 1-0 Kuesters, Falco 1.0 (1430)
8 Hoskens, Fred 1.0 (1690) 1-0 Kuesters, Steffen 1.0 (1281)
9 Cuyx, Tomas 1.0 (1509) 0-1 Vanlommel, Maxim 1.0 (1675)
10 De Smedt, Lias 1.0 (1400) 1-0 Malmstroem, Jan 0.0 (1265)
11 Cornelissen, Jonas 0.0 (1633) 1-0 Adriaensens, Robin 0.0 (0)
12 Avonds, Kobe 0.0 (0) 0-1 Oenings, Hendrik 0.0 (1585)
13 Maes, Benjamin 0.0 (0) 0-1 Maes, Jonathan 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Herck, Marcel 3.0 (2101) ½-½ Baselmans, Sam 3.0 (2204)
2 Van Kessel, Wessel 2.5 (2146) 0-1 Boudry, William 2.5 (2059)
3 Baselmans, Luuk 2.5 (2219) 1-0 Bleuze, Kobe 2.0 (1828)
4 Peeters, Tim 2.0 (2034) 0-1 Steegmans, Pieter 2.0 (1711)
5 Vanlommel, Maxim 2.0 (1675) 0-1 Akulov, Lev 2.0 (1949)
6 Cuvelier, Annelies 2.0 (1904) 1-0 De Smedt, Lias 2.0 (1400)
7 Abidin, Aysajan 1.5 (1545) 1-0 Hoskens, Fred 2.0 (1690)
8 Kuesters, Falco 1.0 (1430) 0-1 Van Dijck, Bjarne 1.0 (2140)
9 Kuesters, Steffen 1.0 (1281) 0-1 Cornelissen, Jonas 1.0 (1633)
10 Oenings, Hendrik 1.0 (1585) 1-0 Cuyx, Tomas 1.0 (1509)
11 Eichhofer, Luca 1.0 (1516) 1-0 Maes, Jonathan 1.0 (0)
12 Malmstroem, Jan 0.0 (1265) 1-0 Maes, Benjamin 0.0 (0)
13 Adriaensens, Robin 0.0 (0) 1-0 Avonds, Kobe 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Baselmans, Sam 3.5 (2204) ½-½ Baselmans, Luuk 3.5 (2219)
2 Boudry, William 3.5 (2059) ½-½ Van Herck, Marcel 3.5 (2101)
3 Akulov, Lev 3.0 (1949) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.0 (1904)
4 Steegmans, Pieter 3.0 (1711) 0-1 Van Kessel, Wessel 2.5 (2146)
5 Cornelissen, Jonas 2.0 (1633) 0-1 Abidin, Aysajan 2.5 (1545)
6 Van Dijck, Bjarne 2.0 (2140) 1-0 Oenings, Hendrik 2.0 (1585)
7 Bleuze, Kobe 2.0 (1828) 0-1 Peeters, Tim 2.0 (2034)
8 Hoskens, Fred 2.0 (1690) ½-½ Eichhofer, Luca 2.0 (1516)
9 De Smedt, Lias 2.0 (1400) 0-1 Vanlommel, Maxim 2.0 (1675)
10 Cuyx, Tomas 1.0 (1509) 1-0 Malmstroem, Jan 1.0 (1265)
11 Maes, Jonathan 1.0 (0) 0-1 Kuesters, Falco 1.0 (1430)
12 Adriaensens, Robin 1.0 (0) 0-1 Kuesters, Steffen 1.0 (1281)
13 Avonds, Kobe 0.0 (0) 0-1 Maes, Benjamin 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Boudry, William 4.0 (2059) 0-1 Baselmans, Sam 4.0 (2204)
2 Van Herck, Marcel 4.0 (2101) ½-½ Akulov, Lev 4.0 (1949)
3 Baselmans, Luuk 4.0 (2219) 1-0 Abidin, Aysajan 3.5 (1545)
4 Van Kessel, Wessel 3.5 (2146) 1-0 De Smedt, Lias 2.0 (1400)
5 Peeters, Tim 3.0 (2034) 1-0 Van Dijck, Bjarne 3.0 (2140)
6 Cuvelier, Annelies 3.0 (1904) 1-0 Steegmans, Pieter 3.0 (1711)
7 Vanlommel, Maxim 3.0 (1675) 1-0 Hoskens, Fred 2.5 (1690)
8 Eichhofer, Luca 2.5 (1516) 1-0 Cuyx, Tomas 2.0 (1509)
9 Oenings, Hendrik 2.0 (1585) 0-1 Bleuze, Kobe 2.0 (1828)
10 Kuesters, Falco 2.0 (1430) 0-1 Cornelissen, Jonas 2.0 (1633)
11 Malmstroem, Jan 1.0 (1265) ½-½ Kuesters, Steffen 2.0 (1281)
12 Maes, Benjamin 1.0 (0) 0-1 Adriaensens, Robin 1.0 (0)
13 Maes, Jonathan 1.0 (0) 0-1 Avonds, Kobe 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (23/02/2020)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Herck, Marcel 4.5 (2101) 0-1 Baselmans, Luuk 5.0 (2219)
2 Baselmans, Sam 5.0 (2204) 0-1 Van Kessel, Wessel 4.5 (2146)
3 Akulov, Lev 4.5 (1949) 0-1 Boudry, William 4.0 (2059)
4 Vanlommel, Maxim 4.0 (1675) 0-1 Peeters, Tim 4.0 (2034)
5 Eichhofer, Luca 3.5 (1516) 0-1 Cuvelier, Annelies 4.0 (1904)
6 Abidin, Aysajan 3.5 (1545) 0-1 Van Dijck, Bjarne 3.0 (2140)
7 Bleuze, Kobe 3.0 (1828) ½-½ Steegmans, Pieter 3.0 (1711)
8 Cornelissen, Jonas 3.0 (1633) 1-0 Hoskens, Fred 2.5 (1690)
9 Kuesters, Steffen 2.5 (1281) 0-1 Oenings, Hendrik 2.0 (1585)
10 Cuyx, Tomas 2.0 (1509) 1-0 Kuesters, Falco 2.0 (1430)
11 De Smedt, Lias 2.0 (1400) 1-0 Maes, Benjamin 1.0 (0)
12 Adriaensens, Robin 2.0 (0) 1-0 Maes, Jonathan 1.0 (0)
13 Avonds, Kobe 1.0 (0) 0-1 Malmstroem, Jan 1.5 (1265)
Begin van de pagina

FM Baselmans, Luuk (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.17529
N-Elo2219
FIDE-ID1051008
F-Elo2212
Landned  (ned)
Club(174) SK Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Cornelissen, Jonas BEL 1633 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Akulov, Lev BEL 1949 4.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 1      Boudry, William BEL 2059 5.0 Z - ½ 2.5 0.71 -0.21
4 3      Bleuze, Kobe BEL 1828 3.5 W - 1 3.5 0.91 +0.09
5 1      Baselmans, Sam NED 2204 5.0 Z ½ 4.0 0.52 -0.02
6 3      Abidin, Aysajan BEL 1545 3.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 1      Van Herck, Marcel BEL 2101 4.5 Z 1 6.0 0.66 +0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 30.0 Totaal 6.0 5.47 +0.53
Begin van de pagina
Van Kessel, Wessel (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2146
FIDE-ID233404
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(708) Noordlimburgse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Abidin, Aysajan BEL 1545 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      Cornelissen, Jonas BEL 1633 4.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 4      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 4.0 Z 1 2.5 0.51 +0.49
4 2      Boudry, William BEL 2059 5.0 W 0 2.5 0.62 -0.62
5 4      Steegmans, Pieter BEL 1711 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 4      De Smedt, Lias BEL 1400 3.0 W 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Baselmans, Sam NED 2204 5.0 Z 1 5.5 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1813 28.0 Totaal 5.5 5.23 +0.27
Begin van de pagina
Baselmans, Sam (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17532
N-Elo2204
FIDE-ID1048139
F-Elo2165
Landned  (ned)
Club(174) SK Brasschaat
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Oenings, Hendrik GER 1585 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Cuvelier, Annelies BEL 1904 5.0 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 2      Peeters, Tim BEL 2034 5.0 W - 1 3.0 0.72 +0.28
4 1      Van Herck, Marcel BEL 2101 4.5 Z - ½ 3.5 0.64 -0.14
5 1 FM Baselmans, Luuk NED 2219 6.0 W - ½ 4.0 0.48 +0.02
6 1      Boudry, William BEL 2059 5.0 Z - 1 5.0 0.69 +0.31
7 2      Van Kessel, Wessel BEL 2146 5.5 W - 0 5.0 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2006 34.0 Totaal 5.0 4.88 +0.12
Begin van de pagina
Boudry, William (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2059
FIDE-ID234990
F-Elo2047
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kuesters, Falco GER 1430 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Vanlommel, Maxim BEL 1675 4.0 Z - 1 2.0 0.91 +0.09
3 1 FM Baselmans, Luuk NED 2219 6.0 W - ½ 2.5 0.29 +0.21
4 2      Van Kessel, Wessel BEL 2146 5.5 Z - 1 3.5 0.38 +0.62
5 2      Van Herck, Marcel BEL 2101 4.5 W - ½ 4.0 0.44 +0.06
6 1      Baselmans, Sam NED 2204 5.0 W - 0 4.0 0.31 -0.31
7 3      Akulov, Lev BEL 1949 4.5 Z - 1 5.0 0.65 +0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1960 31.5 Totaal 5.0 3.90 +1.10
Begin van de pagina
Peeters, Tim (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.28231
N-Elo2034
FIDE-ID210382
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Smedt, Lias BEL 1400 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Hoskens, Fred BEL 1690 2.5 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 2      Baselmans, Sam NED 2204 5.0 Z - 0 2.0 0.28 -0.28
4 4      Steegmans, Pieter BEL 1711 3.5 W - 0 2.0 0.87 -0.87
5 7      Bleuze, Kobe BEL 1828 3.5 Z - 1 3.0 0.76 +0.24
6 5      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 4.0 W - 1 4.0 0.36 +0.64
7 4      Vanlommel, Maxim BEL 1675 4.0 Z - 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1806 25.5 Totaal 5.0 4.97 +0.03
Begin van de pagina
Cuvelier, Annelies (Rank: 9)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1904
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Malmstroem, Jan GER 1265 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Baselmans, Sam NED 2204 5.0 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 5      Abidin, Aysajan BEL 1545 3.5 Z - 1 2.0 0.90 +0.10
4 6      De Smedt, Lias BEL 1400 3.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Akulov, Lev BEL 1949 4.5 Z - 0 3.0 0.44 -0.44
6 6      Steegmans, Pieter BEL 1711 3.5 W - 1 4.0 0.75 +0.25
7 5      Eichhofer, Luca GER 1516 3.5 Z - 1 5.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1655 25.5 Totaal 5.0 4.99 +0.01
Begin van de pagina
Van Herck, Marcel (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo2101
FIDE-ID200344
F-Elo2011
Landbel  (bel)
Club(124) Kon. SK Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Cuyx, Tomas BEL 1509 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Bleuze, Kobe BEL 1828 3.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
3 3      Steegmans, Pieter BEL 1711 3.5 Z - 1 3.0 0.91 +0.09
4 1      Baselmans, Sam NED 2204 5.0 W - ½ 3.5 0.36 +0.14
5 2      Boudry, William BEL 2059 5.0 Z - ½ 4.0 0.56 -0.06
6 2      Akulov, Lev BEL 1949 4.5 W - ½ 4.5 0.70 -0.20
7 1 FM Baselmans, Luuk NED 2219 6.0 W - 0 4.5 0.34 -0.34
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1925 30.5 Totaal 4.5 4.62 -0.12
Begin van de pagina
Akulov, Lev (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.10946
N-Elo1949
FIDE-ID242853
F-Elo1999
Landbel  (bel)
Club(713) SC Leopoldsburg
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Kuesters, Steffen GER 1281 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Baselmans, Luuk NED 2219 6.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 6      Eichhofer, Luca GER 1516 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Vanlommel, Maxim BEL 1675 4.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
5 3      Cuvelier, Annelies BEL 1904 5.0 W - 1 4.0 0.56 +0.44
6 2      Van Herck, Marcel BEL 2101 4.5 Z - ½ 4.5 0.30 +0.20
7 3      Boudry, William BEL 2059 5.0 W - 0 4.5 0.35 -0.35
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1822 30.5 Totaal 4.5 4.05 +0.45
Begin van de pagina
Van Dijck, Bjarne (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.10399
N-Elo2140
FIDE-ID239348
F-Elo2132
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Eichhofer, Luca GER 1516 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Steegmans, Pieter BEL 1711 3.5 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 4      Van Kessel, Wessel BEL 2146 5.5 W - 0 1.0 0.49 -0.49
4 8      Kuesters, Falco GER 1430 2.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Oenings, Hendrik GER 1585 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Peeters, Tim BEL 2034 5.0 Z - 0 3.0 0.64 -0.64
7 6      Abidin, Aysajan BEL 1545 3.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1709 26.0 Totaal 4.0 5.73 -1.73
Begin van de pagina
Cornelissen, Jonas (Rank: 14)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.20992
N-Elo1633
Landbel  (bel)
Club(50006) Germany
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Baselmans, Luuk NED 2219 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Van Kessel, Wessel BEL 2146 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Kuesters, Steffen GER 1281 2.5 Z - 1 2.0 0.89 +0.11
5 5      Abidin, Aysajan BEL 1545 3.5 W - 0 2.0 0.62 -0.62
6 10      Kuesters, Falco GER 1430 2.0 Z 1 3.0 0.76 +0.24
7 8      Hoskens, Fred BEL 1690 2.5 W - 1 4.0 0.42 +0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1718 25.0 Totaal 4.0 3.77 +0.23
Begin van de pagina
Vanlommel, Maxim (Rank: 13)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.11373
N-Elo1675
FIDE-ID236292
F-Elo1686
Landbel  (bel)
Club(176) SK Rokade Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Avonds, Kobe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Boudry, William BEL 2059 5.0 W - 0 1.0 0.09 -0.09
3 9      Cuyx, Tomas BEL 1509 3.0 Z - 1 2.0 0.72 +0.28
4 5      Akulov, Lev BEL 1949 4.5 W - 0 2.0 0.17 -0.17
5 9      De Smedt, Lias BEL 1400 3.0 Z - 1 3.0 0.83 +0.17
6 7      Hoskens, Fred BEL 1690 2.5 W - 1 4.0 0.48 +0.52
7 4      Peeters, Tim BEL 2034 5.0 W 0 4.0 0.10 -0.10
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1773 24.0 Totaal 4.0 3.31 +0.69
Begin van de pagina
Abidin, Aysajan (Rank: 16)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.17291
N-Elo1545
FIDE-ID257583
F-Elo1570
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Kessel, Wessel BEL 2146 5.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Oenings, Hendrik GER 1585 3.0 Z - 1 1.5 0.44 +0.56
3 5      Cuvelier, Annelies BEL 1904 5.0 W 0 1.5 0.10 -0.10
4 7      Hoskens, Fred BEL 1690 2.5 W 1 2.5 0.31 +0.69
5 5      Cornelissen, Jonas BEL 1633 4.0 Z 1 3.5 0.38 +0.62
6 3 FM Baselmans, Luuk NED 2219 6.0 Z 0 3.5 0.08 -0.08
7 6      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 4.0 W 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1902 30.0 Totaal 3.5 1.47 +2.03
Begin van de pagina
Steegmans, Pieter (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.10943
N-Elo1711
FIDE-ID239194
F-Elo1738
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Maes, Benjamin BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Van Herck, Marcel BEL 2101 4.5 W - 0 2.0 0.09 -0.09
4 4      Peeters, Tim BEL 2034 5.0 Z - 1 3.0 0.13 +0.87
5 4      Van Kessel, Wessel BEL 2146 5.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Cuvelier, Annelies BEL 1904 5.0 Z 0 3.0 0.25 -0.25
7 7      Bleuze, Kobe BEL 1828 3.5 Z - ½ 3.5 0.34 +0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 2025 28.5 Totaal 3.5 1.89 +1.61
Begin van de pagina
Bleuze, Kobe (Rank: 10)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.10407
N-Elo1828
FIDE-ID234915
F-Elo1824
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Maes, Jonathan BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van Herck, Marcel BEL 2101 4.5 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
3 7      Kuesters, Falco GER 1430 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3 FM Baselmans, Luuk NED 2219 6.0 Z - 0 2.0 0.09 -0.09
5 7      Peeters, Tim BEL 2034 5.0 W 0 2.0 0.24 -0.24
6 9      Oenings, Hendrik GER 1585 3.0 Z - 1 3.0 0.80 +0.20
7 7      Steegmans, Pieter BEL 1711 3.5 W - ½ 3.5 0.66 -0.16
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1846 25.0 Totaal 3.5 3.80 -0.30
Begin van de pagina
Eichhofer, Luca (Rank: 17)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19400
N-Elo1516
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Malmstroem, Jan GER 1265 2.5 W - 1 1.0 0.81 +0.19
3 6      Akulov, Lev BEL 1949 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 11      Maes, Jonathan BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Hoskens, Fred BEL 1690 2.5 Z - ½ 2.5 0.27 +0.23
6 8      Cuyx, Tomas BEL 1509 3.0 W - 1 3.5 0.51 +0.49
7 5      Cuvelier, Annelies BEL 1904 5.0 W 0 3.5 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1742 22.5 Totaal 3.5 2.76 +0.74
Begin van de pagina
De Smedt, Lias (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1400
FIDE-ID245950
F-Elo1413
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Peeters, Tim BEL 2034 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Malmstroem, Jan GER 1265 2.5 W - 1 2.0 0.68 +0.32
4 6      Cuvelier, Annelies BEL 1904 5.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
5 9      Vanlommel, Maxim BEL 1675 4.0 W - 0 2.0 0.17 -0.17
6 4      Van Kessel, Wessel BEL 2146 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 11      Maes, Benjamin BEL 0 1.0 W 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1804 26.0 Totaal 3.0 2.93 +0.07
Begin van de pagina
Oenings, Hendrik (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19397
N-Elo1585
FIDE-ID16252772
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(62512) Schachklub Xanten
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Baselmans, Sam NED 2204 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Abidin, Aysajan BEL 1545 3.5 W - 0 0.0 0.56 -0.56
3 12      Avonds, Kobe BEL 0 1.0 Z 1 1.0 0.92 +0.08
4 10      Cuyx, Tomas BEL 1509 3.0 W - 1 2.0 0.60 +0.40
5 6      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 9      Bleuze, Kobe BEL 1828 3.5 W - 0 2.0 0.20 -0.20
7 9      Kuesters, Steffen GER 1281 2.5 Z - 1 3.0 0.86 +0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1751 22.5 Totaal 3.0 3.30 -0.30
Begin van de pagina
Cuyx, Tomas (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.13921
N-Elo1509
FIDE-ID244619
F-Elo1410
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Herck, Marcel BEL 2101 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Maes, Jonathan BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Vanlommel, Maxim BEL 1675 4.0 W - 0 1.0 0.28 -0.28
4 10      Oenings, Hendrik GER 1585 3.0 Z - 0 1.0 0.40 -0.40
5 10      Malmstroem, Jan GER 1265 2.5 W - 1 2.0 0.80 +0.20
6 8      Eichhofer, Luca GER 1516 3.5 Z - 0 2.0 0.49 -0.49
7 10      Kuesters, Falco GER 1430 2.0 W 1 3.0 0.61 +0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1595 20.5 Totaal 3.0 3.58 -0.58
Begin van de pagina
Adriaensens, Robin (Rank: 25)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.13159
N-Elo0
FIDE-ID261386
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Kon. Mechelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Hoskens, Fred BEL 1690 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      De Smedt, Lias BEL 1400 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 11      Cornelissen, Jonas BEL 1633 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 13      Avonds, Kobe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 12      Kuesters, Steffen GER 1281 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 12      Maes, Benjamin BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 12      Maes, Jonathan BEL 0 1.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1501 15.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Hoskens, Fred (Rank: 12)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.14980
N-Elo1690
FIDE-ID248312
F-Elo1623
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Peeters, Tim BEL 2034 5.0 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 8      Kuesters, Steffen GER 1281 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Abidin, Aysajan BEL 1545 3.5 Z - 0 2.0 0.69 -0.69
5 8      Eichhofer, Luca GER 1516 3.5 W ½ 2.5 0.73 -0.23
6 7      Vanlommel, Maxim BEL 1675 4.0 Z - 0 2.5 0.52 -0.52
7 8      Cornelissen, Jonas BEL 1633 4.0 Z 0 2.5 0.58 -0.58
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1614 25.5 Totaal 2.5 4.48 -1.98
Begin van de pagina
Kuesters, Steffen (Rank: 21)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19401
N-Elo1281
FIDE-ID16256212
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Akulov, Lev BEL 1949 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Maes, Benjamin BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Hoskens, Fred BEL 1690 2.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Cornelissen, Jonas BEL 1633 4.0 W - 0 1.0 0.11 -0.11
5 12      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 11      Malmstroem, Jan GER 1265 2.5 Z - ½ 2.5 0.52 -0.02
7 9      Oenings, Hendrik GER 1585 3.0 W 0 2.5 0.14 -0.14
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1624 20.5 Totaal 2.5 2.77 -0.27
Begin van de pagina
Malmstroem, Jan (Rank: 22)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.22458
N-Elo1265
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Cuvelier, Annelies BEL 1904 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Eichhofer, Luca GER 1516 3.5 Z - 0 0.0 0.19 -0.19
3 10      De Smedt, Lias BEL 1400 3.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
4 12      Maes, Benjamin BEL 0 1.0 W 1 1.0 0.92 +0.08
5 10      Cuyx, Tomas BEL 1509 3.0 Z - 0 1.0 0.20 -0.20
6 11      Kuesters, Steffen GER 1281 2.5 W - ½ 1.5 0.48 +0.02
7 13      Avonds, Kobe BEL 0 1.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1522 19.0 Totaal 2.5 3.11 -0.61
Begin van de pagina
Kuesters, Falco (Rank: 19)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19398
N-Elo1430
FIDE-ID16256204
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Boudry, William BEL 2059 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Avonds, Kobe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 7      Bleuze, Kobe BEL 1828 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Van Dijck, Bjarne BEL 2140 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Maes, Jonathan BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      Cornelissen, Jonas BEL 1633 4.0 W - 0 2.0 0.24 -0.24
7 10      Cuyx, Tomas BEL 1509 3.0 Z - 0 2.0 0.39 -0.39
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1833 21.5 Totaal 2.0 2.71 -0.71
Begin van de pagina
Maes, Jonathan (Rank: 23)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.14049
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bleuze, Kobe BEL 1828 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Cuyx, Tomas BEL 1509 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Maes, Benjamin BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 11      Eichhofer, Luca GER 1516 3.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 11      Kuesters, Falco GER 1430 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 13      Avonds, Kobe BEL 0 1.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 12      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1570 17.0 Totaal 1.0 1.82 -0.82
Begin van de pagina
Maes, Benjamin (Rank: 26)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.14047
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Steegmans, Pieter BEL 1711 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Kuesters, Steffen GER 1281 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 13      Maes, Jonathan BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 12      Malmstroem, Jan GER 1265 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
5 13      Avonds, Kobe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 12      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 11      De Smedt, Lias BEL 1400 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1414 16.5 Totaal 1.0 1.82 -0.82
Begin van de pagina
Avonds, Kobe (Rank: 24)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.17150
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geelse SK
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Vanlommel, Maxim BEL 1675 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Kuesters, Falco GER 1430 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 12      Oenings, Hendrik GER 1585 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 13      Adriaensens, Robin BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 13      Maes, Benjamin BEL 0 1.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 13      Maes, Jonathan BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
7 13      Malmstroem, Jan GER 1265 2.5 W 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1488 16.5 Totaal 1.0 1.82 -0.82
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Tit Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 FM Baselmans, Luuk 1 2219 2264 6.0 10 Z 1 8 W 1 4 Z ½ 14 W 1 3 Z ½ 12 W 1 7 Z 1 25.00 30.00 24.0 5
2 Van Kessel, Wessel 3 2146 2132 5.5 12 Z ½ 10 W 1 9 Z 1 4 W 0 13 Z 1 16 W 1 3 Z 1 21.25 28.00 20.5 5
3 Baselmans, Sam 2 2204 2196 5.0 17 W 1 6 Z 1 5 W 1 7 Z ½ 1 W ½ 4 Z 1 2 W 0 23.25 34.00 23.5 4
4 Boudry, William 6 2059 2151 5.0 23 W 1 11 Z 1 1 W ½ 2 Z 1 7 W ½ 3 W 0 8 Z 1 21.25 31.50 22.0 4
5 Peeters, Tim 7 2034 1998 5.0 16 Z 1 20 W 1 3 Z 0 13 W 0 14 Z 1 9 W 1 11 Z 1 17.00 25.50 19.0 5
6 Cuvelier, Annelies 9 1904 1863 5.0 22 Z 1 3 W 0 12 Z 1 16 W 1 8 Z 0 13 W 1 15 Z 1 16.00 25.50 19.0 5
7 Van Herck, Marcel 5 2101 2055 4.5 18 Z 1 14 W 1 13 Z 1 3 W ½ 4 Z ½ 8 W ½ 1 W 0 17.25 30.50 22.5 3
8 Akulov, Lev 8 1949 1967 4.5 21 W 1 1 Z 0 15 W 1 11 Z 1 6 W 1 7 Z ½ 4 W 0 17.25 30.50 20.0 4
9 Van Dijck, Bjarne 4 2140 1890 4.0 15 W 1 13 Z 0 2 W 0 23 Z 1 17 W 1 5 Z 0 12 Z 1 12.00 26.00 15.0 4
10 Cornelissen, Jonas 14 1633 1656 4.0 1 W 0 2 Z 0 19 W 1 21 Z 1 12 W 0 23 Z 1 20 W 1 10.00 25.00 12.0 4
11 Vanlommel, Maxim 13 1675 1752 4.0 26 Z 1 4 W 0 18 Z 1 8 W 0 16 Z 1 20 W 1 5 W 0 9.50 24.00 17.0 4
12 Abidin, Aysajan 16 1545 1807 3.5 2 W ½ 17 Z 1 6 W 0 20 W 1 10 Z 1 1 Z 0 9 W 0 12.25 30.00 16.5 3
13 Steegmans, Pieter 11 1711 1914 3.5 25 Z 1 9 W 1 7 W 0 5 Z 1 2 W 0 6 Z 0 14 Z ½ 11.75 28.50 17.5 3
14 Bleuze, Kobe 10 1828 1787 3.5 24 W 1 7 Z 0 23 W 1 1 Z 0 5 W 0 17 Z 1 13 W ½ 7.75 25.00 14.5 3
15 Eichhofer, Luca 17 1516 1617 3.5 9 Z 0 22 W 1 8 Z 0 24 W 1 20 Z ½ 18 W 1 6 W 0 7.75 22.50 13.5 3
16 De Smedt, Lias 20 1400 1420 3.0 5 W 0 19 Z 1 22 W 1 6 Z 0 11 W 0 2 Z 0 25 W 1 6.50 26.00 12.0 3
17 Oenings, Hendrik 15 1585 1560 3.0 3 Z 0 12 W 0 26 Z 1 18 W 1 9 Z 0 14 W 0 21 Z 1 6.50 22.50 10.0 3
18 Cuyx, Tomas 18 1509 1441 3.0 7 W 0 24 Z 1 11 W 0 17 Z 0 22 W 1 15 Z 0 23 W 1 5.50 20.50 10.0 3
19 Adriaensens, Robin 25 0 801 3.0 20 Z 0 16 W 0 10 Z 0 26 W 1 21 W 0 25 Z 1 24 W 1 3.00 15.00 7.0 3
20 Hoskens, Fred 12 1690 1459 2.5 19 W 1 5 Z 0 21 W 1 12 Z 0 15 W ½ 11 Z 0 10 Z 0 7.25 25.50 13.5 2
21 Kuesters, Steffen 21 1281 1262 2.5 8 Z 0 25 W 1 20 Z 0 10 W 0 19 Z 1 22 Z ½ 17 W 0 5.25 20.50 10.0 2
22 Malmstroem, Jan 22 1265 1190 2.5 6 W 0 15 Z 0 16 Z 0 25 W 1 18 Z 0 21 W ½ 26 Z 1 3.25 19.00 6.0 2
23 Kuesters, Falco 19 1430 1361 2.0 4 Z 0 26 W 1 14 Z 0 9 W 0 24 Z 1 10 W 0 18 Z 0 2.00 21.50 9.0 2
24 Maes, Jonathan 23 0 589 1.0 14 Z 0 18 W 0 25 Z 1 15 Z 0 23 W 0 26 W 0 19 Z 0 1.00 17.00 5.0 1
25 Maes, Benjamin 26 0 499 1.0 13 W 0 21 Z 0 24 W 0 22 Z 0 26 Z 1 19 W 0 16 Z 0 1.00 16.50 3.0 1
26 Avonds, Kobe 24 0 542 1.0 11 W 0 23 Z 0 17 W 0 19 Z 0 25 W 0 24 Z 1 22 W 0 1.00 16.50 2.0 1
(©)FRBE-KBSB-v4.32 2020/02/23 (©) GMA 2015 Build : 2020/02/23 17:45