SwarLogo 15de GIJST 2019 A SwarLogo
135
Organisator: Geel
Arbiter: Marc Van Dyck, Mathias Philipsen
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 03/03/2019 tot 03/03/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman, Helmut +20 M 2309 Deurne 6.5 2419 28.50 29.00 27.5 6
2 Van Kessel, Wessel +20 M 2097 Lommel 6.0 2255 27.00 29.50 26.0 5
3 Baselmans, Luuk -20 M 2202 Brasschaat 5.5 2210 24.50 30.50 24.5 5
4 Pfeiffer, Noah -20 M 1720 Wirtzfeld 5.5 1932 19.75 25.00 23.5 5
5 Peeters, Tim +20 M 2028 Westerlo 5.0 2036 17.00 26.50 21.0 5
6 Jansen, Luc +20 M 1560 Turnhout 5.0 1679 17.00 22.00 18.0 5
7 Huettl, Sofie -20 F 1740 KISK Ieper 4.5 1796 16.75 29.00 19.5 4
8 Akulova, Alicia -20 F 1700 Leopoldsburg 4.5 1745 14.50 26.00 18.5 4
9 Sabbe, Nicola -20 M 1261 KBSK Brugge 4.5 1557 12.50 22.50 16.0 4
10 Boudry, William -20 M 2042 LSV-Chesspirant 4.0 1900 15.00 28.50 18.0 4
11 Van De Wynkele, Herman +20 M 2074 MSV 4.0 1917 13.00 27.50 20.0 4
12 Mitran, Marie -20 F 1694 Brasschaat 4.0 1666 12.50 25.50 16.5 3
13 Pouliart, Sander +20 M 1462 Mechelen 4.0 1338 11.00 19.50 15.0 2
14 Van Der Avort, Bart +20 M 0 Turnhout 4.0 1382 10.00 18.50 12.0 3
15 Mernier, Guillaume +20 M 1441 Neerpelt 4.0 1443 9.50 23.50 14.0 4
16 Cuvelier, Annelies +20 F 1815 LSV-Chesspirant 3.5 1665 13.25 26.00 18.0 3
17 Cornelissen, Jonas -20 M 1633 Xanten 3.5 1514 11.75 24.00 15.5 3
18 Eichhofer, Luca -20 M 1336 Viktoria Alpen 3.5 1395 11.75 23.50 15.0 2
19 Langie, Jeroen +20 M 1438 De Drie Torens Gent 3.5 1521 10.50 24.50 13.5 3
20 Kuesters, Falco -20 M 1154 Viktoria Alpen 3.5 1367 10.25 23.00 13.0 2
21 Adriaensen, Bert +20 M 0 Geel 3.5 1202 8.75 20.00 12.0 2
22 Gudat, Nils -20 M 1432 Xanten 3.5 1284 8.50 22.50 11.0 3
23 Abidin, Aysajan +20 M 1453 Leuven Centraal 3.0 1378 9.50 24.00 15.0 3
24 Buhren, Wolfgang +20 M 1477 Viktoria Alpen 3.0 1308 7.50 22.50 15.0 2
25 Helsen, Brent -20 M 0 Geel 3.0 1143 7.50 19.00 10.0 3
26 Hooyberghs, Benny +20 M 1447 Mol 3.0 1283 7.00 22.50 13.0 3
27 Oenings, Hendrik -20 M 1380 Xanten 3.0 1181 5.50 19.50 10.0 3
28 Wittevrouw, Tom +20 M 1148 Mechelen 3.0 1092 5.00 17.50 9.0 3
29 Silantev, Ilia -20 M 1358 Dolle Toren Leuven 3.0 1246 4.50 17.00 10.0 3
30 Maes, Benjamin -20 M 0 Geel 2.5 1317 6.00 21.50 11.5 1
31 Hoskens, Fred +20 M 1708 Geel 2.5 1371 5.75 25.00 12.5 2
32 Motmans, Matthias -20 M 1291 Mechelen 2.5 1127 4.75 18.50 11.0 2
33 Kuesters, Steffen -20 M 1096 Viktoria Alpen 2.0 836 3.00 18.00 6.0 1
34 Neys, Jan -20 M 0 Geel 2.0 663 2.50 18.00 7.0 1
35 Maes, Jonathan -20 M 0 Geel 2.0 776 2.50 18.00 6.0 1
36 Belmans, Karel Theodoor +20 M 1092 Mol 2.0 843 1.50 14.50 4.0 1
37 Bonaldi, Cedric +20 M 0 Geel 1.0 270 1.50 15.50 4.0 0
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 1 Froeyman, Helmut +20 M 2309 Deurne 6.5 2419 28.50 29.00 27.5 6
2 2 Van Kessel, Wessel +20 M 2097 Lommel 6.0 2255 27.00 29.50 26.0 5
3 5 Peeters, Tim +20 M 2028 Westerlo 5.0 2036 17.00 26.50 21.0 5
4 6 Jansen, Luc +20 M 1560 Turnhout 5.0 1679 17.00 22.00 18.0 5
5 11 Van De Wynkele, Herman +20 M 2074 MSV 4.0 1917 13.00 27.50 20.0 4
6 13 Pouliart, Sander +20 M 1462 Mechelen 4.0 1338 11.00 19.50 15.0 2
7 14 Van Der Avort, Bart +20 M 0 Turnhout 4.0 1382 10.00 18.50 12.0 3
8 15 Mernier, Guillaume +20 M 1441 Neerpelt 4.0 1443 9.50 23.50 14.0 4
9 16 Cuvelier, Annelies +20 F 1815 LSV-Chesspirant 3.5 1665 13.25 26.00 18.0 3
10 19 Langie, Jeroen +20 M 1438 De Drie Torens Gent 3.5 1521 10.50 24.50 13.5 3
11 21 Adriaensen, Bert +20 M 0 Geel 3.5 1202 8.75 20.00 12.0 2
12 23 Abidin, Aysajan +20 M 1453 Leuven Centraal 3.0 1378 9.50 24.00 15.0 3
13 24 Buhren, Wolfgang +20 M 1477 Viktoria Alpen 3.0 1308 7.50 22.50 15.0 2
14 26 Hooyberghs, Benny +20 M 1447 Mol 3.0 1283 7.00 22.50 13.0 3
15 28 Wittevrouw, Tom +20 M 1148 Mechelen 3.0 1092 5.00 17.50 9.0 3
16 31 Hoskens, Fred +20 M 1708 Geel 2.5 1371 5.75 25.00 12.5 2
17 36 Belmans, Karel Theodoor +20 M 1092 Mol 2.0 843 1.50 14.50 4.0 1
18 37 Bonaldi, Cedric +20 M 0 Geel 1.0 270 1.50 15.50 4.0 0
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht N-Elo Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1 3 Baselmans, Luuk -20 M 2202 Brasschaat 5.5 2210 24.50 30.50 24.5 5
2 4 Pfeiffer, Noah -20 M 1720 Wirtzfeld 5.5 1932 19.75 25.00 23.5 5
3 7 Huettl, Sofie -20 F 1740 KISK Ieper 4.5 1796 16.75 29.00 19.5 4
4 8 Akulova, Alicia -20 F 1700 Leopoldsburg 4.5 1745 14.50 26.00 18.5 4
5 9 Sabbe, Nicola -20 M 1261 KBSK Brugge 4.5 1557 12.50 22.50 16.0 4
6 10 Boudry, William -20 M 2042 LSV-Chesspirant 4.0 1900 15.00 28.50 18.0 4
7 12 Mitran, Marie -20 F 1694 Brasschaat 4.0 1666 12.50 25.50 16.5 3
8 17 Cornelissen, Jonas -20 M 1633 Xanten 3.5 1514 11.75 24.00 15.5 3
9 18 Eichhofer, Luca -20 M 1336 Viktoria Alpen 3.5 1395 11.75 23.50 15.0 2
10 20 Kuesters, Falco -20 M 1154 Viktoria Alpen 3.5 1367 10.25 23.00 13.0 2
11 22 Gudat, Nils -20 M 1432 Xanten 3.5 1284 8.50 22.50 11.0 3
12 25 Helsen, Brent -20 M 0 Geel 3.0 1143 7.50 19.00 10.0 3
13 27 Oenings, Hendrik -20 M 1380 Xanten 3.0 1181 5.50 19.50 10.0 3
14 29 Silantev, Ilia -20 M 1358 Dolle Toren Leuven 3.0 1246 4.50 17.00 10.0 3
15 30 Maes, Benjamin -20 M 0 Geel 2.5 1317 6.00 21.50 11.5 1
16 32 Motmans, Matthias -20 M 1291 Mechelen 2.5 1127 4.75 18.50 11.0 2
17 33 Kuesters, Steffen -20 M 1096 Viktoria Alpen 2.0 836 3.00 18.00 6.0 1
18 34 Neys, Jan -20 M 0 Geel 2.0 663 2.50 18.00 7.0 1
19 35 Maes, Jonathan -20 M 0 Geel 2.0 776 2.50 18.00 6.0 1
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (03/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Mernier, Guillaume 4.0 (1441) 0-1 Froeyman, Helmut 6.5 (2309)
2 Baselmans, Luuk 5.5 (2202) 1-0 Langie, Jeroen 3.5 (1438)
3 Gudat, Nils 3.5 (1432) 0-1 Van Kessel, Wessel 6.0 (2097)
4 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2074) 1-0 Oenings, Hendrik 3.0 (1380)
5 Silantev, Ilia 3.0 (1358) 0-1 Boudry, William 4.0 (2042)
6 Peeters, Tim 5.0 (2028) 1-0 Eichhofer, Luca 3.5 (1336)
7 Motmans, Matthias 2.5 (1291) 0-1 Cuvelier, Annelies 3.5 (1815)
8 Huettl, Sofie 4.5 (1740) 1-0 Sabbe, Nicola 4.5 (1261)
9 Kuesters, Falco 3.5 (1154) 0-1 Pfeiffer, Noah 5.5 (1720)
10 Hoskens, Fred 2.5 (1708) 1-0 Wittevrouw, Tom 3.0 (1148)
11 Kuesters, Steffen 2.0 (1096) 0-1 Akulova, Alicia 4.5 (1700)
12 Mitran, Marie 4.0 (1694) 1-0 Belmans, Karel Theodoor 2.0 (1092)
13 Helsen, Brent 3.0 (0) 0-1 Cornelissen, Jonas 3.5 (1633)
14 Jansen, Luc 5.0 (1560) 1-0 Maes, Benjamin 2.5 (0)
15 Maes, Jonathan 2.0 (0) 0-1 Buhren, Wolfgang 3.0 (1477)
16 Pouliart, Sander 4.0 (1462) 1-0 Neys, Jan 2.0 (0)
17 Van Der Avort, Bart 4.0 (0) 0-1 Abidin, Aysajan 3.0 (1453)
18 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447) 1-0 Bonaldi, Cedric 1.0 (0)
  Adriaensen, Bert 3.5 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 2 (03/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.5 (2309) 1-0 Hoskens, Fred 2.5 (1708)
2 Akulova, Alicia 4.5 (1700) 0-1 Baselmans, Luuk 5.5 (2202)
3 Van Kessel, Wessel 6.0 (2097) 1-0 Mitran, Marie 4.0 (1694)
4 Cornelissen, Jonas 3.5 (1633) 0-1 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2074)
5 Boudry, William 4.0 (2042) 1-0 Jansen, Luc 5.0 (1560)
6 Buhren, Wolfgang 3.0 (1477) 0-1 Peeters, Tim 5.0 (2028)
7 Cuvelier, Annelies 3.5 (1815) 1-0 Pouliart, Sander 4.0 (1462)
8 Abidin, Aysajan 3.0 (1453) 0-1 Huettl, Sofie 4.5 (1740)
9 Pfeiffer, Noah 5.5 (1720) 1-0 Adriaensen, Bert 3.5 (0)
10 Langie, Jeroen 3.5 (1438) 1-0 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
11 Bonaldi, Cedric 1.0 (0) 0-1 Mernier, Guillaume 4.0 (1441)
12 Wittevrouw, Tom 3.0 (1148) 0-1 Gudat, Nils 3.5 (1432)
13 Oenings, Hendrik 3.0 (1380) 1-0 Kuesters, Steffen 2.0 (1096)
14 Belmans, Karel Theodoor 2.0 (1092) 0-1 Silantev, Ilia 3.0 (1358)
15 Eichhofer, Luca 3.5 (1336) 1-0 Helsen, Brent 3.0 (0)
16 Maes, Benjamin 2.5 (0) ½-½ Motmans, Matthias 2.5 (1291)
17 Sabbe, Nicola 4.5 (1261) 1-0 Maes, Jonathan 2.0 (0)
18 Neys, Jan 2.0 (0) 0-1 Kuesters, Falco 3.5 (1154)
  Van Der Avort, Bart 4.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 3 (03/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Peeters, Tim 5.0 (2028) 0-1 Froeyman, Helmut 6.5 (2309)
2 Baselmans, Luuk 5.5 (2202) 1-0 Boudry, William 4.0 (2042)
3 Huettl, Sofie 4.5 (1740) 0-1 Van Kessel, Wessel 6.0 (2097)
4 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2074) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5 (1815)
5 Hoskens, Fred 2.5 (1708) 0-1 Pfeiffer, Noah 5.5 (1720)
6 Gudat, Nils 3.5 (1432) 0-1 Akulova, Alicia 4.5 (1700)
7 Mitran, Marie 4.0 (1694) 1-0 Langie, Jeroen 3.5 (1438)
8 Silantev, Ilia 3.0 (1358) 0-1 Cornelissen, Jonas 3.5 (1633)
9 Jansen, Luc 5.0 (1560) 1-0 Oenings, Hendrik 3.0 (1380)
10 Kuesters, Falco 3.5 (1154) ½-½ Buhren, Wolfgang 3.0 (1477)
11 Pouliart, Sander 4.0 (1462) ½-½ Eichhofer, Luca 3.5 (1336)
12 Adriaensen, Bert 3.5 (0) 0-1 Abidin, Aysajan 3.0 (1453)
13 Mernier, Guillaume 4.0 (1441) 1-0 Van Der Avort, Bart 4.0 (0)
14 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447) 0-1 Sabbe, Nicola 4.5 (1261)
15 Motmans, Matthias 2.5 (1291) 1-0 Bonaldi, Cedric 1.0 (0)
16 Kuesters, Steffen 2.0 (1096) 0-1 Maes, Benjamin 2.5 (0)
17 Helsen, Brent 3.0 (0) 1-0 Wittevrouw, Tom 3.0 (1148)
18 Maes, Jonathan 2.0 (0) 1-0 Belmans, Karel Theodoor 2.0 (1092)
  Neys, Jan 2.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 4 (03/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.5 (2309) 1-0 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2074)
2 Pfeiffer, Noah 5.5 (1720) 0-1 Baselmans, Luuk 5.5 (2202)
3 Van Kessel, Wessel 6.0 (2097) 1-0 Boudry, William 4.0 (2042)
4 Abidin, Aysajan 3.0 (1453) 0-1 Peeters, Tim 5.0 (2028)
5 Cuvelier, Annelies 3.5 (1815) 1-0 Jansen, Luc 5.0 (1560)
6 Cornelissen, Jonas 3.5 (1633) 0-1 Huettl, Sofie 4.5 (1740)
7 Akulova, Alicia 4.5 (1700) 1-0 Mernier, Guillaume 4.0 (1441)
8 Sabbe, Nicola 4.5 (1261) ½-½ Mitran, Marie 4.0 (1694)
9 Buhren, Wolfgang 3.0 (1477) 1-0 Motmans, Matthias 2.5 (1291)
10 Maes, Benjamin 2.5 (0) ½-½ Pouliart, Sander 4.0 (1462)
11 Eichhofer, Luca 3.5 (1336) 1-0 Kuesters, Falco 3.5 (1154)
12 Neys, Jan 2.0 (0) 0-1 Hoskens, Fred 2.5 (1708)
13 Van Der Avort, Bart 4.0 (0) 0-1 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
14 Langie, Jeroen 3.5 (1438) 1-0 Silantev, Ilia 3.0 (1358)
15 Adriaensen, Bert 3.5 (0) ½-½ Gudat, Nils 3.5 (1432)
16 Oenings, Hendrik 3.0 (1380) 0-1 Helsen, Brent 3.0 (0)
17 Wittevrouw, Tom 3.0 (1148) 1-0 Maes, Jonathan 2.0 (0)
18 Belmans, Karel Theodoor 2.0 (1092) 0-1 Kuesters, Steffen 2.0 (1096)
  Bonaldi, Cedric 1.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 5 (03/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Baselmans, Luuk 5.5 (2202) ½-½ Van Kessel, Wessel 6.0 (2097)
2 Huettl, Sofie 4.5 (1740) 0-1 Froeyman, Helmut 6.5 (2309)
3 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2074) 0-1 Pfeiffer, Noah 5.5 (1720)
4 Peeters, Tim 5.0 (2028) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5 (1815)
5 Mitran, Marie 4.0 (1694) ½-½ Akulova, Alicia 4.5 (1700)
6 Eichhofer, Luca 3.5 (1336) ½-½ Buhren, Wolfgang 3.0 (1477)
7 Jansen, Luc 5.0 (1560) 1-0 Sabbe, Nicola 4.5 (1261)
8 Boudry, William 4.0 (2042) 1-0 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
9 Hoskens, Fred 2.5 (1708) ½-½ Maes, Benjamin 2.5 (0)
10 Mernier, Guillaume 4.0 (1441) 0-1 Cornelissen, Jonas 3.5 (1633)
11 Pouliart, Sander 4.0 (1462) ½-½ Langie, Jeroen 3.5 (1438)
12 Helsen, Brent 3.0 (0) 0-1 Abidin, Aysajan 3.0 (1453)
13 Gudat, Nils 3.5 (1432) 0-1 Kuesters, Falco 3.5 (1154)
14 Motmans, Matthias 2.5 (1291) 1-0 Adriaensen, Bert 3.5 (0)
15 Maes, Jonathan 2.0 (0) 0-1 Oenings, Hendrik 3.0 (1380)
16 Silantev, Ilia 3.0 (1358) 1-0 Neys, Jan 2.0 (0)
17 Bonaldi, Cedric 1.0 (0) 0-1 Wittevrouw, Tom 3.0 (1148)
18 Kuesters, Steffen 2.0 (1096) 0-1 Van Der Avort, Bart 4.0 (0)
  Belmans, Karel Theodoor 2.0 (1092) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 6 (03/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Froeyman, Helmut 6.5 (2309) 1-0 Baselmans, Luuk 5.5 (2202)
2 Van Kessel, Wessel 6.0 (2097) 1-0 Peeters, Tim 5.0 (2028)
3 Pfeiffer, Noah 5.5 (1720) 1-0 Akulova, Alicia 4.5 (1700)
4 Abidin, Aysajan 3.0 (1453) 0-1 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2074)
5 Boudry, William 4.0 (2042) 1-0 Mitran, Marie 4.0 (1694)
6 Cuvelier, Annelies 3.5 (1815) ½-½ Eichhofer, Luca 3.5 (1336)
7 Buhren, Wolfgang 3.0 (1477) 0-1 Huettl, Sofie 4.5 (1740)
8 Cornelissen, Jonas 3.5 (1633) 0-1 Jansen, Luc 5.0 (1560)
9 Sabbe, Nicola 4.5 (1261) 1-0 Hoskens, Fred 2.5 (1708)
10 Kuesters, Falco 3.5 (1154) ½-½ Pouliart, Sander 4.0 (1462)
11 Langie, Jeroen 3.5 (1438) 1-0 Motmans, Matthias 2.5 (1291)
12 Maes, Benjamin 2.5 (0) 0-1 Mernier, Guillaume 4.0 (1441)
13 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447) 1-0 Helsen, Brent 3.0 (0)
14 Oenings, Hendrik 3.0 (1380) 0-1 Van Der Avort, Bart 4.0 (0)
15 Wittevrouw, Tom 3.0 (1148) 1-0 Silantev, Ilia 3.0 (1358)
16 Belmans, Karel Theodoor 2.0 (1092) 0-1 Gudat, Nils 3.5 (1432)
17 Adriaensen, Bert 3.5 (0) 1-0 Maes, Jonathan 2.0 (0)
18 Neys, Jan 2.0 (0) 1-0 Bonaldi, Cedric 1.0 (0)
  Kuesters, Steffen 2.0 (1096) 1 Bye    
Begin van de pagina
Ronde 7 (03/03/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Van Kessel, Wessel 6.0 (2097) ½-½ Froeyman, Helmut 6.5 (2309)
2 Huettl, Sofie 4.5 (1740) ½-½ Pfeiffer, Noah 5.5 (1720)
3 Baselmans, Luuk 5.5 (2202) 1-0 Van De Wynkele, Herman 4.0 (2074)
4 Peeters, Tim 5.0 (2028) 1-0 Boudry, William 4.0 (2042)
5 Jansen, Luc 5.0 (1560) 1-0 Langie, Jeroen 3.5 (1438)
6 Akulova, Alicia 4.5 (1700) 1-0 Cuvelier, Annelies 3.5 (1815)
7 Eichhofer, Luca 3.5 (1336) 0-1 Sabbe, Nicola 4.5 (1261)
8 Mitran, Marie 4.0 (1694) 1-0 Hooyberghs, Benny 3.0 (1447)
9 Kuesters, Falco 3.5 (1154) ½-½ Cornelissen, Jonas 3.5 (1633)
10 Van Der Avort, Bart 4.0 (0) 1-0 Buhren, Wolfgang 3.0 (1477)
11 Pouliart, Sander 4.0 (1462) 1-0 Wittevrouw, Tom 3.0 (1148)
12 Mernier, Guillaume 4.0 (1441) 1-0 Abidin, Aysajan 3.0 (1453)
13 Hoskens, Fred 2.5 (1708) 0-1 Adriaensen, Bert 3.5 (0)
14 Gudat, Nils 3.5 (1432) 1-0 Maes, Benjamin 2.5 (0)
15 Motmans, Matthias 2.5 (1291) 0-1 Oenings, Hendrik 3.0 (1380)
16 Silantev, Ilia 3.0 (1358) 1-0 Kuesters, Steffen 2.0 (1096)
17 Helsen, Brent 3.0 (0) 1-0 Neys, Jan 2.0 (0)
18 Bonaldi, Cedric 1.0 (0) 0-1 Belmans, Karel Theodoor 2.0 (1092)
  Maes, Jonathan 2.0 (0) 1 Bye    
Begin van de pagina

FM Froeyman, Helmut (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13668
N-Elo2309
FIDE-ID203602
F-Elo2266
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Mernier, Guillaume BEL 1441 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Hoskens, Fred BEL 1708 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Peeters, Tim BEL 2028 5.0 Z - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1      Van De Wynkele, Herman BEL 2074 4.0 W - 1 4.0 0.79 +0.21
5 2      Huettl, Sofie BEL 1740 4.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
6 1      Baselmans, Luuk NED 2202 5.5 W v 1 6.0 0.65 +0.35
7 1      Van Kessel, Wessel BEL 2097 6.0 Z v ½ 6.5 0.77 -0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1898 31.5 Totaal 6.5 5.81 +0.69
Begin van de pagina
Van Kessel, Wessel (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10785
N-Elo2097
FIDE-ID233404
F-Elo2100
Landbel  (bel)
Club(708) Lommel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Gudat, Nils BEL 1432 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mitran, Marie BEL 1694 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Huettl, Sofie BEL 1740 4.5 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
4 3      Boudry, William BEL 2042 4.0 W - 1 4.0 0.58 +0.42
5 1      Baselmans, Luuk NED 2202 5.5 Z v ½ 4.5 0.36 +0.14
6 2      Peeters, Tim BEL 2028 5.0 W - 1 5.5 0.60 +0.40
7 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2309 6.5 W v ½ 6.0 0.23 +0.27
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1921 33.0 Totaal 6.0 4.50 +1.50
Begin van de pagina
Baselmans, Luuk (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.17529
N-Elo2202
FIDE-ID1051008
F-Elo2265
Landned  (ned)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Langie, Jeroen BEL 1438 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Akulova, Alicia BEL 1700 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Boudry, William BEL 2042 4.0 W - 1 3.0 0.71 +0.29
4 2      Pfeiffer, Noah BEL 1720 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Van Kessel, Wessel BEL 2097 6.0 W - ½ 4.5 0.64 -0.14
6 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2309 6.5 Z - 0 4.5 0.35 -0.35
7 3      Van De Wynkele, Herman BEL 2074 4.0 W ^ 1 5.5 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1911 34.0 Totaal 5.5 5.13 +0.37
Begin van de pagina
Pfeiffer, Noah (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.13545
N-Elo1720
FIDE-ID241881
F-Elo1772
Landbel  (bel)
Club(627) Wirtzfeld
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Kuesters, Falco GER 1154 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Adriaensen, Bert 0 3.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Hoskens, Fred BEL 1708 2.5 Z - 1 3.0 0.52 +0.48
4 2      Baselmans, Luuk NED 2202 5.5 W v 0 3.0 0.08 -0.08
5 3      Van De Wynkele, Herman BEL 2074 4.0 Z - 1 4.0 0.11 +0.89
6 3      Akulova, Alicia BEL 1700 4.5 W - 1 5.0 0.53 +0.47
7 2      Huettl, Sofie BEL 1740 4.5 Z v ½ 5.5 0.47 +0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1763 28.0 Totaal 5.5 3.55 +1.95
Begin van de pagina
Peeters, Tim (Rank: 6)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.28231
N-Elo2028
FIDE-ID210382
F-Elo2038
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Eichhofer, Luca BEL 1336 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Buhren, Wolfgang GER 1477 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2309 6.5 W - 0 2.0 0.16 -0.16
4 4      Abidin, Aysajan BEL 1453 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Cuvelier, Annelies BEL 1815 3.5 W - 1 4.0 0.77 +0.23
6 2      Van Kessel, Wessel BEL 2097 6.0 Z - 0 4.0 0.40 -0.40
7 4      Boudry, William BEL 2042 4.0 W ^ 1 5.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1789 29.5 Totaal 5.0 4.57 +0.43
Begin van de pagina
Jansen, Luc (Rank: 14)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.20095
N-Elo1560
FIDE-ID257648
F-Elo1652
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Maes, Benjamin BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Boudry, William BEL 2042 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Oenings, Hendrik GER 1380 3.0 W - 1 2.0 0.74 +0.26
4 5      Cuvelier, Annelies BEL 1815 3.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
5 7      Sabbe, Nicola BEL 1261 4.5 W - 1 3.0 0.85 +0.15
6 8      Cornelissen, Jonas BEL 1633 3.5 Z ^ 1 4.0 0.40 +0.60
7 5      Langie, Jeroen BEL 1438 3.5 W - 1 5.0 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1594 24.5 Totaal 5.0 3.85 +1.15
Begin van de pagina
Huettl, Sofie (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.12524
N-Elo1740
FIDE-ID236730
F-Elo1741
Landbel  (bel)
Club(302) KISK Ieper
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Sabbe, Nicola BEL 1261 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Abidin, Aysajan BEL 1453 3.0 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
3 3      Van Kessel, Wessel BEL 2097 6.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
4 6      Cornelissen, Jonas BEL 1633 3.5 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
5 2 FM Froeyman, Helmut BEL 2309 6.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Buhren, Wolfgang GER 1477 3.0 Z ^ 1 4.0 0.82 +0.18
7 2      Pfeiffer, Noah BEL 1720 5.5 W - ½ 4.5 0.53 -0.03
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1707 32.0 Totaal 4.5 3.95 +0.55
Begin van de pagina
Akulova, Alicia (Rank: 11)

Rangschikking8
GeslachtF
Stamnr.10949
N-Elo1700
FIDE-ID242861
F-Elo1773
Landbel  (bel)
Club(713) Leopoldsburg
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Kuesters, Steffen GER 1096 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Baselmans, Luuk NED 2202 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Gudat, Nils BEL 1432 3.5 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 7      Mernier, Guillaume BEL 1441 4.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
5 5      Mitran, Marie BEL 1694 4.0 Z - ½ 3.5 0.51 -0.01
6 3      Pfeiffer, Noah BEL 1720 5.5 Z v 0 3.5 0.47 -0.47
7 6      Cuvelier, Annelies BEL 1815 3.5 W ^ 1 4.5 0.34 +0.66
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1628 28.0 Totaal 4.5 3.97 +0.53
Begin van de pagina
Sabbe, Nicola (Rank: 26)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.19657
N-Elo1261
FIDE-ID260304
F-Elo1291
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Huettl, Sofie BEL 1740 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Maes, Jonathan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 Z - 1 2.0 0.26 +0.74
4 8      Mitran, Marie BEL 1694 4.0 W - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 7      Jansen, Luc BEL 1560 5.0 Z - 0 2.5 0.15 -0.15
6 9      Hoskens, Fred BEL 1708 2.5 W v 1 3.5 0.08 +0.92
7 7      Eichhofer, Luca BEL 1336 3.5 Z - 1 4.5 0.40 +0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1580 24.5 Totaal 4.5 1.97 +2.53
Begin van de pagina
Boudry, William (Rank: 5)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2042
FIDE-ID234990
F-Elo2015
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Silantev, Ilia BEL 1358 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Jansen, Luc BEL 1560 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Baselmans, Luuk NED 2202 5.5 Z - 0 2.0 0.29 -0.29
4 3      Van Kessel, Wessel BEL 2097 6.0 Z - 0 2.0 0.42 -0.42
5 8      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 5      Mitran, Marie BEL 1694 4.0 W - 1 4.0 0.89 +0.11
7 4      Peeters, Tim BEL 2028 5.0 Z - 0 4.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1769 31.5 Totaal 4.0 4.88 -0.88
Begin van de pagina
Van De Wynkele, Herman (Rank: 4)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.9644
N-Elo2074
FIDE-ID207144
F-Elo2078
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Oenings, Hendrik GER 1380 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cornelissen, Jonas BEL 1633 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Cuvelier, Annelies BEL 1815 3.5 W - 1 3.0 0.82 +0.18
4 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2309 6.5 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
5 3      Pfeiffer, Noah BEL 1720 5.5 W - 0 3.0 0.89 -0.89
6 4      Abidin, Aysajan BEL 1453 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Baselmans, Luuk NED 2202 5.5 Z - 0 4.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1787 30.5 Totaal 4.0 5.01 -1.01
Begin van de pagina
Mitran, Marie (Rank: 12)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.12738
N-Elo1694
FIDE-ID243191
F-Elo1677
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Belmans, Karel Theodoor BEL 1092 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Kessel, Wessel BEL 2097 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Langie, Jeroen BEL 1438 3.5 W - 1 2.0 0.81 +0.19
4 8      Sabbe, Nicola BEL 1261 4.5 Z - ½ 2.5 0.92 -0.42
5 5      Akulova, Alicia BEL 1700 4.5 W - ½ 3.0 0.49 +0.01
6 5      Boudry, William BEL 2042 4.0 Z ^ 0 3.0 0.11 -0.11
7 8      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W - 1 4.0 0.81 +0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1582 27.5 Totaal 4.0 4.14 -0.14
Begin van de pagina
Pouliart, Sander (Rank: 16)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15856
N-Elo1462
FIDE-ID251062
F-Elo1184
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Neys, Jan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Cuvelier, Annelies BEL 1815 3.5 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 11      Eichhofer, Luca BEL 1336 3.5 W - ½ 1.5 0.67 -0.17
4 10      Maes, Benjamin BEL 0 2.5 Z - ½ 2.0 0.92 -0.42
5 11      Langie, Jeroen BEL 1438 3.5 W - ½ 2.5 0.53 -0.03
6 10      Kuesters, Falco GER 1154 3.5 Z - ½ 3.0 0.86 -0.36
7 11      Wittevrouw, Tom BEL 1148 3.0 W - 1 4.0 0.86 +0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1378 21.5 Totaal 4.0 4.87 -0.87
Begin van de pagina
Van Der Avort, Bart (Rank: 35)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.15835
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Abidin, Aysajan BEL 1453 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 13      Mernier, Guillaume BEL 1441 4.0 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 18      Kuesters, Steffen GER 1096 2.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
6 14      Oenings, Hendrik GER 1380 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 10      Buhren, Wolfgang GER 1477 3.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1382 18.0 Totaal 4.0 0.48 +2.52
Begin van de pagina
Mernier, Guillaume (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo1441
FIDE-ID257133
F-Elo1492
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2309 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Bonaldi, Cedric BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 13      Van Der Avort, Bart BEL 0 4.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Akulova, Alicia BEL 1700 4.5 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
5 10      Cornelissen, Jonas BEL 1633 3.5 W - 0 2.0 0.25 -0.25
6 12      Maes, Benjamin BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 12      Abidin, Aysajan BEL 1453 3.0 W ^ 1 4.0 0.48 +0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1773 25.0 Totaal 4.0 3.75 +0.25
Begin van de pagina
Cuvelier, Annelies (Rank: 7)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1815
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Motmans, Matthias BEL 1291 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Pouliart, Sander BEL 1462 4.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 4      Van De Wynkele, Herman BEL 2074 4.0 Z - 0 2.0 0.18 -0.18
4 5      Jansen, Luc BEL 1560 5.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
5 4      Peeters, Tim BEL 2028 5.0 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
6 6      Eichhofer, Luca BEL 1336 3.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
7 6      Akulova, Alicia BEL 1700 4.5 Z - 0 3.5 0.66 -0.66
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1635 28.5 Totaal 3.5 4.61 -1.11
Begin van de pagina
Cornelissen, Jonas (Rank: 13)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.20992
N-Elo1633
Landbel  (bel)
Club(62512) Xanten
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Helsen, Brent BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Van De Wynkele, Herman BEL 2074 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 8      Silantev, Ilia BEL 1358 3.0 Z - 1 2.0 0.83 +0.17
4 6      Huettl, Sofie BEL 1740 4.5 W - 0 2.0 0.35 -0.35
5 10      Mernier, Guillaume BEL 1441 4.0 Z - 1 3.0 0.75 +0.25
6 8      Jansen, Luc BEL 1560 5.0 W - 0 3.0 0.60 -0.60
7 9      Kuesters, Falco GER 1154 3.5 Z - ½ 3.5 0.92 -0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1554 27.0 Totaal 3.5 4.45 -0.95
Begin van de pagina
Eichhofer, Luca (Rank: 24)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.19400
N-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Peeters, Tim BEL 2028 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Helsen, Brent BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 11      Pouliart, Sander BEL 1462 4.0 Z - ½ 1.5 0.33 +0.17
4 11      Kuesters, Falco GER 1154 3.5 W - 1 2.5 0.74 +0.26
5 6      Buhren, Wolfgang GER 1477 3.0 W - ½ 3.0 0.31 +0.19
6 6      Cuvelier, Annelies BEL 1815 3.5 Z - ½ 3.5 0.08 +0.42
7 7      Sabbe, Nicola BEL 1261 4.5 W - 0 3.5 0.60 -0.60
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1532 26.5 Totaal 3.5 3.06 +0.44
Begin van de pagina
Langie, Jeroen (Rank: 20)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1438
FIDE-ID236195
F-Elo1459
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Baselmans, Luuk NED 2202 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 W - 1 1.0 0.49 +0.51
3 7      Mitran, Marie BEL 1694 4.0 Z ^ 0 1.0 0.19 -0.19
4 14      Silantev, Ilia BEL 1358 3.0 W - 1 2.0 0.61 +0.39
5 11      Pouliart, Sander BEL 1462 4.0 Z - ½ 2.5 0.47 +0.03
6 11      Motmans, Matthias BEL 1291 2.5 W - 1 3.5 0.70 +0.30
7 5      Jansen, Luc BEL 1560 5.0 Z - 0 3.5 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1573 27.0 Totaal 3.5 2.87 +0.63
Begin van de pagina
Kuesters, Falco (Rank: 27)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.19398
N-Elo1154
FIDE-ID16256204
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Pfeiffer, Noah BEL 1720 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Neys, Jan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 10      Buhren, Wolfgang GER 1477 3.0 W - ½ 1.5 0.13 +0.37
4 11      Eichhofer, Luca BEL 1336 3.5 Z - 0 1.5 0.26 -0.26
5 13      Gudat, Nils BEL 1432 3.5 Z - 1 2.5 0.17 +0.83
6 10      Pouliart, Sander BEL 1462 4.0 W - ½ 3.0 0.14 +0.36
7 9      Cornelissen, Jonas BEL 1633 3.5 W - ½ 3.5 0.08 +0.42
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1510 25.0 Totaal 3.5 1.78 +1.72
Begin van de pagina
Adriaensen, Bert (Rank: 37)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.21022
N-Elo0
Land  ()
Club(135) Geel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 9      Pfeiffer, Noah BEL 1720 5.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Abidin, Aysajan BEL 1453 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Gudat, Nils BEL 1432 3.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
5 14      Motmans, Matthias BEL 1291 2.5 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
6 17      Maes, Jonathan BEL 0 2.0 W - 1 2.5 0.50 +0.50
7 13      Hoskens, Fred BEL 1708 2.5 Z v 1 3.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1520 19.0 Totaal 3.5 0.90 +1.60
Begin van de pagina
Gudat, Nils (Rank: 21)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.20998
N-Elo1432
Landbel  (bel)
Club(62512) Xanten
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Kessel, Wessel BEL 2097 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Wittevrouw, Tom BEL 1148 3.0 Z - 1 1.0 0.84 +0.16
3 6      Akulova, Alicia BEL 1700 4.5 W - 0 1.0 0.17 -0.17
4 15      Adriaensen, Bert 0 3.5 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
5 13      Kuesters, Falco GER 1154 3.5 W - 0 1.5 0.83 -0.83
6 16      Belmans, Karel Theodoor BEL 1092 2.0 Z - 1 2.5 0.88 +0.12
7 14      Maes, Benjamin BEL 0 2.5 W v 1 3.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1438 25.0 Totaal 3.5 4.64 -1.14
Begin van de pagina
Abidin, Aysajan (Rank: 17)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.17291
N-Elo1453
FIDE-ID257583
F-Elo1605
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van Der Avort, Bart BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Huettl, Sofie BEL 1740 4.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
3 12      Adriaensen, Bert 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Peeters, Tim BEL 2028 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Helsen, Brent BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Van De Wynkele, Herman BEL 2074 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 12      Mernier, Guillaume BEL 1441 4.0 Z - 0 3.0 0.52 -0.52
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1820 28.0 Totaal 3.0 3.60 -0.60
Begin van de pagina
Buhren, Wolfgang (Rank: 15)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19404
N-Elo1477
FIDE-ID12919152
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Maes, Jonathan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Peeters, Tim BEL 2028 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Kuesters, Falco GER 1154 3.5 Z - ½ 1.5 0.87 -0.37
4 9      Motmans, Matthias BEL 1291 2.5 W - 1 2.5 0.74 +0.26
5 6      Eichhofer, Luca BEL 1336 3.5 Z - ½ 3.0 0.69 -0.19
6 7      Huettl, Sofie BEL 1740 4.5 W - 0 3.0 0.18 -0.18
7 10      Van Der Avort, Bart BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1509 25.0 Totaal 3.0 4.40 -1.40
Begin van de pagina
Helsen, Brent (Rank: 31)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.13339
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Cornelissen, Jonas BEL 1633 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Eichhofer, Luca BEL 1336 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 17      Wittevrouw, Tom BEL 1148 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 16      Oenings, Hendrik GER 1380 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
5 12      Abidin, Aysajan BEL 1453 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 17      Neys, Jan BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1399 21.0 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina
Hooyberghs, Benny (Rank: 18)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.27324
N-Elo1447
FIDE-ID250074
F-Elo1486
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Bonaldi, Cedric BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Langie, Jeroen BEL 1438 3.5 Z - 0 1.0 0.51 -0.51
3 14      Sabbe, Nicola BEL 1261 4.5 W v 0 1.0 0.74 -0.74
4 13      Van Der Avort, Bart BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 8      Boudry, William BEL 2042 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Helsen, Brent BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
7 8      Mitran, Marie BEL 1694 4.0 Z - 0 3.0 0.19 -0.19
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1608 24.0 Totaal 3.0 4.28 -1.28
Begin van de pagina
Oenings, Hendrik (Rank: 22)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19397
N-Elo1380
FIDE-ID16252772
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(62512) Xanten
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van De Wynkele, Herman BEL 2074 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Kuesters, Steffen GER 1096 2.0 W - 1 1.0 0.84 +0.16
3 9      Jansen, Luc BEL 1560 5.0 Z - 0 1.0 0.26 -0.26
4 16      Helsen, Brent BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 15      Maes, Jonathan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 14      Van Der Avort, Bart BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 15      Motmans, Matthias BEL 1291 2.5 Z - 1 3.0 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1505 22.5 Totaal 3.0 4.56 -1.56
Begin van de pagina
Wittevrouw, Tom (Rank: 28)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19687
N-Elo1148
FIDE-ID261572
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Hoskens, Fred BEL 1708 2.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Gudat, Nils BEL 1432 3.5 W - 0 0.0 0.16 -0.16
3 17      Helsen, Brent BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 17      Maes, Jonathan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
5 17      Bonaldi, Cedric BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
6 15      Silantev, Ilia BEL 1358 3.0 W - 1 3.0 0.23 +0.77
7 11      Pouliart, Sander BEL 1462 4.0 Z - 0 3.0 0.14 -0.14
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1490 19.0 Totaal 3.0 3.37 -0.37
Begin van de pagina
Silantev, Ilia (Rank: 23)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1358
FIDE-ID258300
F-Elo1378
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Boudry, William BEL 2042 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Belmans, Karel Theodoor BEL 1092 2.0 Z - 1 1.0 0.82 +0.18
3 8      Cornelissen, Jonas BEL 1633 3.5 W - 0 1.0 0.17 -0.17
4 14      Langie, Jeroen BEL 1438 3.5 Z - 0 1.0 0.39 -0.39
5 16      Neys, Jan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
6 15      Wittevrouw, Tom BEL 1148 3.0 Z - 0 2.0 0.77 -0.77
7 16      Kuesters, Steffen GER 1096 2.0 W - 1 3.0 0.82 +0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1408 20.0 Totaal 3.0 3.97 -0.97
Begin van de pagina
Maes, Benjamin (Rank: 32)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.14047
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Jansen, Luc BEL 1560 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Motmans, Matthias BEL 1291 2.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 16      Kuesters, Steffen GER 1096 2.0 Z - 1 1.5 0.08 +0.92
4 10      Pouliart, Sander BEL 1462 4.0 W v ½ 2.0 0.08 +0.42
5 9      Hoskens, Fred BEL 1708 2.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
6 12      Mernier, Guillaume BEL 1441 4.0 W - 0 2.5 0.08 -0.08
7 14      Gudat, Nils BEL 1432 3.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1427 23.5 Totaal 2.5 0.56 +1.94
Begin van de pagina
Hoskens, Fred (Rank: 10)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.14980
N-Elo1708
FIDE-ID248312
F-Elo1609
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Wittevrouw, Tom BEL 1148 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Froeyman, Helmut BEL 2309 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Pfeiffer, Noah BEL 1720 5.5 W - 0 1.0 0.48 -0.48
4 12      Neys, Jan BEL 0 2.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Maes, Benjamin BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.92 -0.42
6 9      Sabbe, Nicola BEL 1261 4.5 Z - 0 2.5 0.92 -0.92
7 13      Adriaensen, Bert 0 3.5 W - 0 2.5 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1609 27.5 Totaal 2.5 5.16 -2.66
Begin van de pagina
Motmans, Matthias (Rank: 25)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.14552
N-Elo1291
FIDE-ID259012
F-Elo1333
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Cuvelier, Annelies BEL 1815 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Maes, Benjamin BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 15      Bonaldi, Cedric BEL 0 1.0 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 9      Buhren, Wolfgang GER 1477 3.0 Z v 0 1.5 0.26 -0.26
5 14      Adriaensen, Bert 0 3.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
6 11      Langie, Jeroen BEL 1438 3.5 Z - 0 2.5 0.30 -0.30
7 15      Oenings, Hendrik GER 1380 3.0 W - 0 2.5 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1527 20.0 Totaal 2.5 3.78 -1.28
Begin van de pagina
Kuesters, Steffen (Rank: 29)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.19401
N-Elo1096
FIDE-ID16256212
F-Elo0
Landger  (ger)
Club(62522) Viktoria Alpen
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Akulova, Alicia BEL 1700 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Oenings, Hendrik GER 1380 3.0 Z - 0 0.0 0.16 -0.16
3 16      Maes, Benjamin BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
4 18      Belmans, Karel Theodoor BEL 1092 2.0 Z ^ 1 1.0 0.51 +0.49
5 18      Van Der Avort, Bart BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
6        Bye           1 2.0    
7 16      Silantev, Ilia BEL 1358 3.0 Z v 0 2.0 0.18 -0.18
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1382 19.0 Totaal 2.0 2.77 -1.77
Begin van de pagina
Neys, Jan (Rank: 34)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.20373
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Pouliart, Sander BEL 1462 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Kuesters, Falco GER 1154 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 12      Hoskens, Fred BEL 1708 2.5 W v 0 1.0 0.08 -0.08
5 16      Silantev, Ilia BEL 1358 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Bonaldi, Cedric BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 17      Helsen, Brent BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1420 17.0 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Maes, Jonathan (Rank: 33)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.14049
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Buhren, Wolfgang GER 1477 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Sabbe, Nicola BEL 1261 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 18      Belmans, Karel Theodoor BEL 1092 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
4 17      Wittevrouw, Tom BEL 1148 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 15      Oenings, Hendrik GER 1380 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 17      Adriaensen, Bert 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1271 19.0 Totaal 2.0 0.90 +0.10
Begin van de pagina
Belmans, Karel Theodoor (Rank: 30)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.18045
N-Elo1092
FIDE-ID258849
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Mitran, Marie BEL 1694 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Silantev, Ilia BEL 1358 3.0 W - 0 0.0 0.18 -0.18
3 18      Maes, Jonathan BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
4 18      Kuesters, Steffen GER 1096 2.0 W - 0 0.0 0.49 -0.49
5        Bye           1 1.0    
6 16      Gudat, Nils BEL 1432 3.5 W v 0 1.0 0.12 -0.12
7 18      Bonaldi, Cedric BEL 0 1.0 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1395 15.5 Totaal 2.0 2.71 -1.71
Begin van de pagina
Bonaldi, Cedric (Rank: 36)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.20398
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Hooyberghs, Benny BEL 1447 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Mernier, Guillaume BEL 1441 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 15      Motmans, Matthias BEL 1291 2.5 Z v 0 0.0 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.0    
5 17      Wittevrouw, Tom BEL 1148 3.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 18      Neys, Jan BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 18      Belmans, Karel Theodoor BEL 1092 2.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1283 16.5 Totaal 1.0 0.90 -0.90
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Froeyman, Helmut 1 2309 2419 6.5 15 Z 1 31 W 1 5 Z 1 11 W 1 7 Z 1 3 W 1 2 Z ½ 28.50 29.00 27.5 6
2 Van Kessel, Wessel 3 2097 2255 6.0 22 Z 1 12 W 1 7 Z 1 10 W 1 3 Z ½ 5 W 1 1 W ½ 27.00 29.50 26.0 5
3 Baselmans, Luuk 2 2202 2210 5.5 19 W 1 8 Z 1 10 W 1 4 Z 1 2 W ½ 1 Z 0 11 W 1 24.50 30.50 24.5 5
4 Pfeiffer, Noah 9 1720 1932 5.5 20 Z 1 21 W 1 31 Z 1 3 W 0 11 Z 1 8 W 1 7 Z ½ 19.75 25.00 23.5 5
5 Peeters, Tim 6 2028 2036 5.0 18 W 1 24 Z 1 1 W 0 23 Z 1 16 W 1 2 Z 0 10 W 1 17.00 26.50 21.0 5
6 Jansen, Luc 14 1560 1679 5.0 30 W 1 10 Z 0 27 W 1 16 Z 0 9 W 1 17 Z 1 19 W 1 17.00 22.00 18.0 5
7 Huettl, Sofie 8 1740 1796 4.5 9 W 1 23 Z 1 2 W 0 17 Z 1 1 W 0 24 Z 1 4 W ½ 16.75 29.00 19.5 4
8 Akulova, Alicia 11 1700 1745 4.5 33 Z 1 3 W 0 22 Z 1 15 W 1 12 Z ½ 4 Z 0 16 W 1 14.50 26.00 18.5 4
9 Sabbe, Nicola 26 1261 1557 4.5 7 Z 0 35 W 1 26 Z 1 12 W ½ 6 Z 0 31 W 1 18 Z 1 12.50 22.50 16.0 4
10 Boudry, William 5 2042 1900 4.0 29 Z 1 6 W 1 3 Z 0 2 Z 0 26 W 1 12 W 1 5 Z 0 15.00 28.50 18.0 4
11 Van De Wynkele, Herman 4 2074 1917 4.0 27 W 1 17 Z 1 16 W 1 1 Z 0 4 W 0 23 Z 1 3 Z 0 13.00 27.50 20.0 4
12 Mitran, Marie 12 1694 1666 4.0 36 W 1 2 Z 0 19 W 1 9 Z ½ 8 W ½ 10 Z 0 26 W 1 12.50 25.50 16.5 3
13 Pouliart, Sander 16 1462 1338 4.0 34 W 1 16 Z 0 18 W ½ 30 Z ½ 19 W ½ 20 Z ½ 28 W 1 11.00 19.50 15.0 2
14 Van Der Avort, Bart 35 0 1382 4.0 23 W 0 B1 15 Z 0 26 W 0 33 Z 1 27 Z 1 24 W 1 10.00 18.50 12.0 3
15 Mernier, Guillaume 19 1441 1443 4.0 1 W 0 37 Z 1 14 W 1 8 Z 0 17 W 0 30 Z 1 23 W 1 9.50 23.50 14.0 4
16 Cuvelier, Annelies 7 1815 1665 3.5 32 Z 1 13 W 1 11 Z 0 6 W 1 5 Z 0 18 W ½ 8 Z 0 13.25 26.00 18.0 3
17 Cornelissen, Jonas 13 1633 1514 3.5 25 Z 1 11 W 0 29 Z 1 7 W 0 15 Z 1 6 W 0 20 Z ½ 11.75 24.00 15.5 3
18 Eichhofer, Luca 24 1336 1395 3.5 5 Z 0 25 W 1 13 Z ½ 20 W 1 24 W ½ 16 Z ½ 9 W 0 11.75 23.50 15.0 2
19 Langie, Jeroen 20 1438 1521 3.5 3 Z 0 26 W 1 12 Z 0 29 W 1 13 Z ½ 32 W 1 6 Z 0 10.50 24.50 13.5 3
20 Kuesters, Falco 27 1154 1367 3.5 4 W 0 34 Z 1 24 W ½ 18 Z 0 22 Z 1 13 W ½ 17 W ½ 10.25 23.00 13.0 2
21 Adriaensen, Bert 37 0 1202 3.5 B1 4 Z 0 23 W 0 22 W ½ 32 Z 0 35 W 1 31 Z 1 8.75 20.00 12.0 2
22 Gudat, Nils 21 1432 1284 3.5 2 W 0 28 Z 1 8 W 0 21 Z ½ 20 W 0 36 Z 1 30 W 1 8.50 22.50 11.0 3
23 Abidin, Aysajan 17 1453 1378 3.0 14 Z 1 7 W 0 21 Z 1 5 W 0 25 Z 1 11 W 0 15 Z 0 9.50 24.00 15.0 3
24 Buhren, Wolfgang 15 1477 1308 3.0 35 Z 1 5 W 0 20 Z ½ 32 W 1 18 Z ½ 7 W 0 14 Z 0 7.50 22.50 15.0 2
25 Helsen, Brent 31 0 1143 3.0 17 W 0 18 Z 0 28 W 1 27 Z 1 23 W 0 26 Z 0 34 W 1 7.50 19.00 10.0 3
26 Hooyberghs, Benny 18 1447 1283 3.0 37 W 1 19 Z 0 9 W 0 14 Z 1 10 Z 0 25 W 1 12 Z 0 7.00 22.50 13.0 3
27 Oenings, Hendrik 22 1380 1181 3.0 11 Z 0 33 W 1 6 Z 0 25 W 0 35 Z 1 14 W 0 32 Z 1 5.50 19.50 10.0 3
28 Wittevrouw, Tom 28 1148 1092 3.0 31 Z 0 22 W 0 25 Z 0 35 W 1 37 Z 1 29 W 1 13 Z 0 5.00 17.50 9.0 3
29 Silantev, Ilia 23 1358 1246 3.0 10 W 0 36 Z 1 17 W 0 19 Z 0 34 W 1 28 Z 0 33 W 1 4.50 17.00 10.0 3
30 Maes, Benjamin 32 0 1317 2.5 6 Z 0 32 W ½ 33 Z 1 13 W ½ 31 Z ½ 15 W 0 22 Z 0 6.00 21.50 11.5 1
31 Hoskens, Fred 10 1708 1371 2.5 28 W 1 1 Z 0 4 W 0 34 Z 1 30 W ½ 9 Z 0 21 W 0 5.75 25.00 12.5 2
32 Motmans, Matthias 25 1291 1127 2.5 16 W 0 30 Z ½ 37 W 1 24 Z 0 21 W 1 19 Z 0 27 W 0 4.75 18.50 11.0 2
33 Kuesters, Steffen 29 1096 836 2.0 8 W 0 27 Z 0 30 W 0 36 Z 1 14 W 0 B1 29 Z 0 3.00 18.00 6.0 1
34 Neys, Jan 34 0 663 2.0 13 Z 0 20 W 0 B1 31 W 0 29 Z 0 37 W 1 25 Z 0 2.50 18.00 7.0 1
35 Maes, Jonathan 33 0 776 2.0 24 W 0 9 Z 0 36 W 1 28 Z 0 27 W 0 21 Z 0 B1 2.50 18.00 6.0 1
36 Belmans, Karel Theodoor 30 1092 843 2.0 12 Z 0 29 W 0 35 Z 0 33 W 0 B1 22 W 0 37 Z 1 1.50 14.50 4.0 1
37 Bonaldi, Cedric 36 0 270 1.0 26 Z 0 15 W 0 32 Z 0 B1 28 W 0 34 Z 0 36 W 0 1.50 15.50 4.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.10 2019/03/02 (©) GMA 2015 Build : 2019/03/03 18:03