SwarLogo Jeugdschaakcriterium Turnhout 2022 -16 Volw -1500 SwarLogo
121
Organisator: Turnhout
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid (7 Rondes)
Speeltempo: 20 min. met incr. 5"
Datums: van 01/11/2022 tot 01/11/2022
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Gebdat Geslacht EloUsed Cat Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch. #Win
1
Dutre, Wonder
  1 Dutre, Wonder 1840 6.5
1 W 1 18 Cotman, Lothar 1242 2.0
2 Z 1 12 Roymans, Kris 1276 3.5
3 W ½ 2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
4 Z 1 10 Balanck, Mateo 1102 3.5
5 W 1 3 Roose, Casimir 1548 5.0
6 W 1 4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
7 Z 1 5 Daems, Thibaut 1270 4.0
2007-••-•• M 1840 Jeugd -16 MSV 6.5 1949 25.75 29.00 25.5 6
2
Musabayeva, Diana
  2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
1 Z 1 17 De Cocq, Marc 1248 2.0
2 W 1 13 Faybish, Dana 1361 3.0
3 Z ½ 1 Dutre, Wonder 1840 6.5
4 Z 1 3 Roose, Casimir 1548 5.0
5 W 1 8 Debunne, Lasse 1315 3.5
6 W 1 5 Daems, Thibaut 1270 4.0
7 Z 1 7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
2007-••-•• F 1941 Jeugd -16 LSV-Chesspirant 6.5 2007 25.25 28.50 25.5 6
3
Roose, Casimir
  3 Roose, Casimir 1548 5.0
1 Z 1 6 Roose, Hoara 1206 4.0
2 W 1 7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
3 Z 1 4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
4 W 0 2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
5 Z 0 1 Dutre, Wonder 1840 6.5
6 W 1 12 Roymans, Kris 1276 3.5
7 Z 1 11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
2006-••-•• M 1548 Jeugd -16 KBSK Brugge 5.0 1614 19.50 32.50 21.0 5
4
Vandermeulen, Oscar
  4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
1 Z 1 14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
2 W ½ 5 Daems, Thibaut 1270 4.0
3 W 0 3 Roose, Casimir 1548 5.0
4 Z 1 18 Cotman, Lothar 1242 2.0
5 W 1 10 Balanck, Mateo 1102 3.5
6 Z 0 1 Dutre, Wonder 1840 6.5
7 Z 1 9 Roymans, Liese 1523 3.5
2007-••-•• M 1439 Jeugd -16 de Mercatel 4.5 1481 14.00 27.50 18.0 4
5
Daems, Thibaut
  5 Daems, Thibaut 1270 4.0
1 W 1 16 Verpoorten, Nick 0 3.0
2 Z ½ 4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
3 W ½ 8 Debunne, Lasse 1315 3.5
4 Z 1 9 Roymans, Liese 1523 3.5
5 W 1 12 Roymans, Kris 1276 3.5
6 Z 0 2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
7 W 0 1 Dutre, Wonder 1840 6.5
2007-••-•• M 1270 Jeugd -16 Mechelen 4.0 1445 14.00 31.00 19.5 3
6
Roose, Hoara
  6 Roose, Hoara 1206 4.0
1 W 0 3 Roose, Casimir 1548 5.0
2 Z 1 20 Goris, Peter 0 1.0
3 W 1 15 Verraest, Milan 0 3.0
4 Z 0 8 Debunne, Lasse 1315 3.5
5 Z 1 13 Faybish, Dana 1361 3.0
6 W 0 9 Roymans, Liese 1523 3.5
7 W 1 10 Balanck, Mateo 1102 3.5
2007-••-•• F 1206 Jeugd -16 KBSK Brugge 4.0 1259 10.50 22.50 15.0 4
7
Celiktas, Ayhan
  7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
1 W 1 20 Goris, Peter 0 1.0
2 Z 0 3 Roose, Casimir 1548 5.0
3 W 1 18 Cotman, Lothar 1242 2.0
4 Z 0 12 Roymans, Kris 1276 3.5
5 W 1 14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
6 Z 1 8 Debunne, Lasse 1315 3.5
7 W 0 2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
2007-••-•• M 1286 Jeugd -16 Mechelen 4.0 1340 9.00 24.00 17.0 4
8
Debunne, Lasse
  8 Debunne, Lasse 1315 3.5
1 Z ½ 11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
2 W 1 9 Roymans, Liese 1523 3.5
3 Z ½ 5 Daems, Thibaut 1270 4.0
4 W 1 6 Roose, Hoara 1206 4.0
5 Z 0 2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
6 W 0 7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
7 Z ½ 12 Roymans, Kris 1276 3.5
2006-••-•• M 1315 Jeugd -16 LSV-Chesspirant 3.5 1313 13.00 29.00 16.5 2
9
Roymans, Liese
  9 Roymans, Liese 1523 3.5
1 W ½ 10 Balanck, Mateo 1102 3.5
2 Z 0 8 Debunne, Lasse 1315 3.5
3 W 1 11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
4 W 0 5 Daems, Thibaut 1270 4.0
5 Z 1 15 Verraest, Milan 0 3.0
6 Z 1 6 Roose, Hoara 1206 4.0
7 W 0 4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
2006-••-•• F 1523 Jeugd -16 Geel 3.5 1228 12.25 26.00 13.5 3
10
Balanck, Mateo
  10 Balanck, Mateo 1102 3.5
1 Z ½ 9 Roymans, Liese 1523 3.5
2 W 1 11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
3 Z 1 13 Faybish, Dana 1361 3.0
4 W 0 1 Dutre, Wonder 1840 6.5
5 Z 0 4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
6 W 1 17 De Cocq, Marc 1248 2.0
7 Z 0 6 Roose, Hoara 1206 4.0
2006-••-•• M 1102 Jeugd -16 Oude God Mortsel 3.5 1280 10.75 27.50 16.5 3
11
Vanhentenrijk, Jesse
  11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
1 W ½ 8 Debunne, Lasse 1315 3.5
2 Z 0 10 Balanck, Mateo 1102 3.5
3 Z 0 9 Roymans, Liese 1523 3.5
4 W 1 17 De Cocq, Marc 1248 2.0
5 W 1 16 Verpoorten, Nick 0 3.0
6 Z 1 14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
7 W 0 3 Roose, Casimir 1548 5.0
2006-••-•• M 0 Jeugd -16 Chessmates Kapellen 3.5 1116 9.75 23.50 12.5 3
12
Roymans, Kris
  12 Roymans, Kris 1276 3.5
1 Z 1 19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
2 W 0 1 Dutre, Wonder 1840 6.5
3 Z 1 20 Goris, Peter 0 1.0
4 W 1 7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
5 Z 0 5 Daems, Thibaut 1270 4.0
6 Z 0 3 Roose, Casimir 1548 5.0
7 W ½ 8 Debunne, Lasse 1315 3.5
1975-••-•• M 1276 Volw. -1500 Geel 3.5 1264 7.25 24.50 16.5 3
13
Faybish, Dana
  13 Faybish, Dana 1361 3.0
1 W 1 15 Verraest, Milan 0 3.0
2 Z 0 2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
3 W 0 10 Balanck, Mateo 1102 3.5
4 Z 1 16 Verpoorten, Nick 0 3.0
5 W 0 6 Roose, Hoara 1206 4.0
6 Z 1 18 Cotman, Lothar 1242 2.0
7 - A        
2007-••-•• F 1361 Jeugd -16 Anderlecht 3.0 1206 8.00 26.00 13.0 3
14
Trevisan, Giovanni
  14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
1 W 0 4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
2 Z 0 16 Verpoorten, Nick 0 3.0
3 W 1 19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
4 Z 1 15 Verraest, Milan 0 3.0
5 Z 0 7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
6 W 0 11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
7 Z 1 17 De Cocq, Marc 1248 2.0
1973-••-•• M 1075 Volw. -1500 Mol 3.0 903 6.00 21.00 10.0 3
15
Verraest, Milan
  15 Verraest, Milan 0 3.0
1 Z 0 13 Faybish, Dana 1361 3.0
2 W 1 17 De Cocq, Marc 1248 2.0
3 Z 0 6 Roose, Hoara 1206 4.0
4 W 0 14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
5 W 0 9 Roymans, Liese 1523 3.5
6 Z 1 19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
7 W 1 18 Cotman, Lothar 1242 2.0
2006-••-•• M 0 Jeugd -16 Brasschaat 3.0 1044 5.00 19.00 9.0 3
16
Verpoorten, Nick
  16 Verpoorten, Nick 0 3.0
1 Z 0 5 Daems, Thibaut 1270 4.0
2 W 1 14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
3 Z 0 17 De Cocq, Marc 1248 2.0
4 W 0 13 Faybish, Dana 1361 3.0
5 Z 0 11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
6 W 1 20 Goris, Peter 0 1.0
7 Z 1 19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
1979-••-•• M 0 Volw. -1500 Mol 3.0 658 4.50 17.50 9.0 3
17
De Cocq, Marc
  17 De Cocq, Marc 1248 2.0
1 W 0 2 Musabayeva, Diana 1941 6.5
2 Z 0 15 Verraest, Milan 0 3.0
3 W 1 16 Verpoorten, Nick 0 3.0
4 Z 0 11 Vanhentenrijk, Jesse 0 3.5
5 W 1 19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
6 Z 0 10 Balanck, Mateo 1102 3.5
7 W 0 14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
1960-••-•• M 1248 Volw. -1500 Geel 2.0 873 4.00 23.50 8.0 2
18
Cotman, Lothar
  18 Cotman, Lothar 1242 2.0
1 Z 0 1 Dutre, Wonder 1840 6.5
2 W 1 19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
3 Z 0 7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
4 W 0 4 Vandermeulen, Oscar 1439 4.5
5 Z 1 20 Goris, Peter 0 1.0
6 W 0 13 Faybish, Dana 1361 3.0
7 Z 0 15 Verraest, Milan 0 3.0
2007-••-•• M 1242 Jeugd -16 Opwijk 2.0 1021 1.50 23.00 9.0 2
19
Ketelbueters, Victor
  19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
1 W 0 12 Roymans, Kris 1276 3.5
2 Z 0 18 Cotman, Lothar 1242 2.0
3 Z 0 14 Trevisan, Giovanni 1075 3.0
4 W 1 20 Goris, Peter 0 1.0
5 Z 0 17 De Cocq, Marc 1248 2.0
6 W 0 15 Verraest, Milan 0 3.0
7 W 0 16 Verpoorten, Nick 0 3.0
2007-••-•• M 0 Jeugd -16 Turnhout 1.0 396 0.50 17.00 4.0 1
20
Goris, Peter
  20 Goris, Peter 0 1.0
1 Z 0 7 Celiktas, Ayhan 1286 4.0
2 W 0 6 Roose, Hoara 1206 4.0
3 W 0 12 Roymans, Kris 1276 3.5
4 Z 0 19 Ketelbueters, Victor 0 1.0
5 W 0 18 Cotman, Lothar 1242 2.0
6 Z 0 16 Verpoorten, Nick 0 3.0
7 - B1        
1971-••-•• M 0 Volw. -1500 Turnhout 1.0 35 0.00 17.50 1.0 0
Begin van de pagina
Ronde 1 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 De Cocq, Marc 0.0 (1248) 0-1 Musabayeva, Diana 0.0 (1941)
2 Dutre, Wonder 0.0 (1840) 1-0 Cotman, Lothar 0.0 (1242)
3 Roose, Hoara 0.0 (1206) 0-1 Roose, Casimir 0.0 (1548)
4 Roymans, Liese 0.0 (1523) ½-½ Balanck, Mateo 0.0 (1102)
5 Trevisan, Giovanni 0.0 (1075) 0-1 Vandermeulen, Oscar 0.0 (1439)
6 Faybish, Dana 0.0 (1361) 1-0 Verraest, Milan 0.0 (0)
7 Vanhentenrijk, Jesse 0.0 (0) ½-½ Debunne, Lasse 0.0 (1315)
8 Celiktas, Ayhan 0.0 (1286) 1-0 Goris, Peter 0.0 (0)
9 Ketelbueters, Victor 0.0 (0) 0-1 Roymans, Kris 0.0 (1276)
10 Daems, Thibaut 0.0 (1270) 1-0 Verpoorten, Nick 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Musabayeva, Diana 1.0 (1941) 1-0 Faybish, Dana 1.0 (1361)
2 Roymans, Kris 1.0 (1276) 0-1 Dutre, Wonder 1.0 (1840)
3 Roose, Casimir 1.0 (1548) 1-0 Celiktas, Ayhan 1.0 (1286)
4 Vandermeulen, Oscar 1.0 (1439) ½-½ Daems, Thibaut 1.0 (1270)
5 Debunne, Lasse 0.5 (1315) 1-0 Roymans, Liese 0.5 (1523)
6 Balanck, Mateo 0.5 (1102) 1-0 Vanhentenrijk, Jesse 0.5 (0)
7 Verraest, Milan 0.0 (0) 1-0 De Cocq, Marc 0.0 (1248)
8 Cotman, Lothar 0.0 (1242) 1-0 Ketelbueters, Victor 0.0 (0)
9 Goris, Peter 0.0 (0) 0-1 Roose, Hoara 0.0 (1206)
10 Verpoorten, Nick 0.0 (0) 1-0 Trevisan, Giovanni 0.0 (1075)
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Dutre, Wonder 2.0 (1840) ½-½ Musabayeva, Diana 2.0 (1941)
2 Vandermeulen, Oscar 1.5 (1439) 0-1 Roose, Casimir 2.0 (1548)
3 Daems, Thibaut 1.5 (1270) ½-½ Debunne, Lasse 1.5 (1315)
4 Faybish, Dana 1.0 (1361) 0-1 Balanck, Mateo 1.5 (1102)
5 Celiktas, Ayhan 1.0 (1286) 1-0 Cotman, Lothar 1.0 (1242)
6 Goris, Peter 0.0 (0) 0-1 Roymans, Kris 1.0 (1276)
7 De Cocq, Marc 0.0 (1248) 1-0 Verpoorten, Nick 1.0 (0)
8 Roymans, Liese 0.5 (1523) 1-0 Vanhentenrijk, Jesse 0.5 (0)
9 Roose, Hoara 1.0 (1206) 1-0 Verraest, Milan 1.0 (0)
10 Trevisan, Giovanni 0.0 (1075) 1-0 Ketelbueters, Victor 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Roose, Casimir 3.0 (1548) 0-1 Musabayeva, Diana 2.5 (1941)
2 Balanck, Mateo 2.5 (1102) 0-1 Dutre, Wonder 2.5 (1840)
3 Debunne, Lasse 2.0 (1315) 1-0 Roose, Hoara 2.0 (1206)
4 Roymans, Kris 2.0 (1276) 1-0 Celiktas, Ayhan 2.0 (1286)
5 Roymans, Liese 1.5 (1523) 0-1 Daems, Thibaut 2.0 (1270)
6 Cotman, Lothar 1.0 (1242) 0-1 Vandermeulen, Oscar 1.5 (1439)
7 Verpoorten, Nick 1.0 (0) 0-1 Faybish, Dana 1.0 (1361)
8 Verraest, Milan 1.0 (0) 0-1 Trevisan, Giovanni 1.0 (1075)
9 Vanhentenrijk, Jesse 0.5 (0) 1-0 De Cocq, Marc 1.0 (1248)
10 Ketelbueters, Victor 0.0 (0) 1-0 Goris, Peter 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Musabayeva, Diana 3.5 (1941) 1-0 Debunne, Lasse 3.0 (1315)
2 Dutre, Wonder 3.5 (1840) 1-0 Roose, Casimir 3.0 (1548)
3 Daems, Thibaut 3.0 (1270) 1-0 Roymans, Kris 3.0 (1276)
4 Vandermeulen, Oscar 2.5 (1439) 1-0 Balanck, Mateo 2.5 (1102)
5 Faybish, Dana 2.0 (1361) 0-1 Roose, Hoara 2.0 (1206)
6 Celiktas, Ayhan 2.0 (1286) 1-0 Trevisan, Giovanni 2.0 (1075)
7 Verraest, Milan 1.0 (0) 0-1 Roymans, Liese 1.5 (1523)
8 Vanhentenrijk, Jesse 1.5 (0) 1-0 Verpoorten, Nick 1.0 (0)
9 De Cocq, Marc 1.0 (1248) 1-0 Ketelbueters, Victor 1.0 (0)
10 Goris, Peter 0.0 (0) 0-1 Cotman, Lothar 1.0 (1242)
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Musabayeva, Diana 4.5 (1941) 1-0 Daems, Thibaut 4.0 (1270)
2 Dutre, Wonder 4.5 (1840) 1-0 Vandermeulen, Oscar 3.5 (1439)
3 Roose, Casimir 3.0 (1548) 1-0 Roymans, Kris 3.0 (1276)
4 Debunne, Lasse 3.0 (1315) 0-1 Celiktas, Ayhan 3.0 (1286)
5 Roose, Hoara 3.0 (1206) 0-1 Roymans, Liese 2.5 (1523)
6 Balanck, Mateo 2.5 (1102) 1-0 De Cocq, Marc 2.0 (1248)
7 Trevisan, Giovanni 2.0 (1075) 0-1 Vanhentenrijk, Jesse 2.5 (0)
8 Cotman, Lothar 2.0 (1242) 0-1 Faybish, Dana 2.0 (1361)
9 Ketelbueters, Victor 1.0 (0) 0-1 Verraest, Milan 1.0 (0)
10 Verpoorten, Nick 1.0 (0) 1-0 Goris, Peter 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2022) Uitslagen
Bordnr. Naam Voornaam Punten N-Elo Res. Naam Voornaam Punten N-Elo
1 Celiktas, Ayhan 4.0 (1286) 0-1 Musabayeva, Diana 5.5 (1941)
2 Daems, Thibaut 4.0 (1270) 0-1 Dutre, Wonder 5.5 (1840)
3 Vanhentenrijk, Jesse 3.5 (0) 0-1 Roose, Casimir 4.0 (1548)
4 Roymans, Liese 3.5 (1523) 0-1 Vandermeulen, Oscar 3.5 (1439)
5 Roose, Hoara 3.0 (1206) 1-0 Balanck, Mateo 3.5 (1102)
6 Roymans, Kris 3.0 (1276) ½-½ Debunne, Lasse 3.0 (1315)
7 De Cocq, Marc 2.0 (1248) 0-1 Trevisan, Giovanni 2.0 (1075)
8 Verraest, Milan 2.0 (0) 1-0 Cotman, Lothar 2.0 (1242)
9 Ketelbueters, Victor 1.0 (0) 0-1 Verpoorten, Nick 2.0 (0)
  Goris, Peter 0.0 (0) 1 Bye  
  Faybish, Dana 3.0 (1361) 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Dutre, Wonder (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1840
FIDE-ID259411
F-Elo1763
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Cotman, Lothar BEL 1242 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Roymans, Kris BEL 1276 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1941 6.5 W - ½ 2.5 0.36 +0.14
4 2      Balanck, Mateo BEL 1102 3.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Roose, Casimir BEL 1548 5.0 W - 1 4.5 0.85 +0.15
6 2      Vandermeulen, Oscar BEL 1439 4.5 W 1 5.5 0.92 +0.08
7 2      Daems, Thibaut BEL 1270 4.0 Z 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1402 29.0 Totaal 6.5 5.81 +0.69
Begin van de pagina

Musabayeva, Diana (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1941
FIDE-ID254720
F-Elo1839
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Cocq, Marc BEL 1248 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Faybish, Dana BEL 1361 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Dutre, Wonder BEL 1840 6.5 Z - ½ 2.5 0.64 -0.14
4 1      Roose, Casimir BEL 1548 5.0 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
5 1      Debunne, Lasse BEL 1315 3.5 W 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Daems, Thibaut BEL 1270 4.0 W 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Celiktas, Ayhan BEL 1286 4.0 Z 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1409 28.0 Totaal 6.5 6.16 +0.34
Begin van de pagina

Roose, Casimir (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14724
N-Elo1548
FIDE-ID248231
F-Elo1572
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Roose, Hoara BEL 1206 4.0 Z - 1 1.0 0.88 +0.12
2 3      Celiktas, Ayhan BEL 1286 4.0 W - 1 2.0 0.82 +0.18
3 2      Vandermeulen, Oscar BEL 1439 4.5 Z - 1 3.0 0.65 +0.35
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1941 6.5 W 0 3.0 0.08 -0.08
5 2      Dutre, Wonder BEL 1840 6.5 Z 0 3.0 0.15 -0.15
6 3      Roymans, Kris BEL 1276 3.5 W 1 4.0 0.83 +0.17
7 3      Vanhentenrijk, Jesse BEL 0 3.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1498 32.5 Totaal 5.0 4.33 +0.67
Begin van de pagina

Vandermeulen, Oscar (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo1439
FIDE-ID254339
F-Elo1581
Landbel  (bel)
Club(472) de Mercatel
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Trevisan, Giovanni BEL 1075 3.0 Z - 1 1.0 0.90 +0.10
2 4      Daems, Thibaut BEL 1270 4.0 W - ½ 1.5 0.72 -0.22
3 2      Roose, Casimir BEL 1548 5.0 W - 0 1.5 0.35 -0.35
4 6      Cotman, Lothar BEL 1242 2.0 Z 1 2.5 0.75 +0.25
5 4      Balanck, Mateo BEL 1102 3.5 W 1 3.5 0.88 +0.12
6 2      Dutre, Wonder BEL 1840 6.5 Z - 0 3.5 0.08 -0.08
7 4      Roymans, Liese BEL 1523 3.5 Z 1 4.5 0.38 +0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1371 27.5 Totaal 4.5 4.06 +0.44
Begin van de pagina

Daems, Thibaut (Rank: 10)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.23263
N-Elo1270
FIDE-ID271390
F-Elo1232
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Verpoorten, Nick BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1439 4.5 Z - ½ 1.5 0.28 +0.22
3 3      Debunne, Lasse BEL 1315 3.5 W - ½ 2.0 0.44 +0.06
4 5      Roymans, Liese BEL 1523 3.5 Z - 1 3.0 0.19 +0.81
5 3      Roymans, Kris BEL 1276 3.5 W 1 4.0 0.49 +0.51
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1941 6.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
7 2      Dutre, Wonder BEL 1840 6.5 W 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1555 31.0 Totaal 4.0 2.48 +1.52
Begin van de pagina

Roose, Hoara (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtF
Stamnr.14727
N-Elo1206
FIDE-ID248240
F-Elo1209
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Roose, Casimir BEL 1548 5.0 W - 0 0.0 0.12 -0.12
2 9      Goris, Peter BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      Verraest, Milan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 3      Debunne, Lasse BEL 1315 3.5 Z - 0 2.0 0.35 -0.35
5 5      Faybish, Dana BEL 1361 3.0 Z - 1 3.0 0.29 +0.71
6 5      Roymans, Liese BEL 1523 3.5 W - 0 3.0 0.13 -0.13
7 5      Balanck, Mateo BEL 1102 3.5 W 1 4.0 0.64 +0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1369 22.5 Totaal 4.0 3.37 +0.63
Begin van de pagina

Celiktas, Ayhan (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo1286
FIDE-ID258822
F-Elo1274
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Goris, Peter BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Roose, Casimir BEL 1548 5.0 Z - 0 1.0 0.18 -0.18
3 5      Cotman, Lothar BEL 1242 2.0 W - 1 2.0 0.56 +0.44
4 4      Roymans, Kris BEL 1276 3.5 Z - 0 2.0 0.51 -0.51
5 6      Trevisan, Giovanni BEL 1075 3.0 W - 1 3.0 0.77 +0.23
6 4      Debunne, Lasse BEL 1315 3.5 Z - 1 4.0 0.46 +0.54
7 1      Musabayeva, Diana BEL 1941 6.5 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1399 24.5 Totaal 4.0 3.48 +0.52
Begin van de pagina

Debunne, Lasse (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1315
FIDE-ID247529
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Vanhentenrijk, Jesse BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 5      Roymans, Liese BEL 1523 3.5 W - 1 1.5 0.23 +0.77
3 3      Daems, Thibaut BEL 1270 4.0 Z - ½ 2.0 0.56 -0.06
4 3      Roose, Hoara BEL 1206 4.0 W - 1 3.0 0.65 +0.35
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1941 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 4      Celiktas, Ayhan BEL 1286 4.0 W 0 3.0 0.54 -0.54
7 6      Roymans, Kris BEL 1276 3.5 Z - ½ 3.5 0.55 -0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1417 29.0 Totaal 3.5 3.53 -0.03
Begin van de pagina

Roymans, Liese (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtF
Stamnr.16158
N-Elo1523
FIDE-ID253464
F-Elo1488
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Balanck, Mateo BEL 1102 3.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 5      Debunne, Lasse BEL 1315 3.5 Z - 0 0.5 0.77 -0.77
3 8      Vanhentenrijk, Jesse BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
4 5      Daems, Thibaut BEL 1270 4.0 W - 0 1.5 0.81 -0.81
5 7      Verraest, Milan BEL 0 3.0 Z 1 2.5 0.92 +0.08
6 5      Roose, Hoara BEL 1206 4.0 Z 1 3.5 0.87 +0.13
7 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1439 4.5 W 0 3.5 0.62 -0.62
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1266 26.0 Totaal 3.5 5.83 -2.33
Begin van de pagina

Balanck, Mateo (Rank: 14)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16443
N-Elo1102
FIDE-ID265888
F-Elo1076
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Roymans, Liese BEL 1523 3.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 6      Vanhentenrijk, Jesse BEL 0 3.5 W - 1 1.5 0.92 +0.08
3 4      Faybish, Dana BEL 1361 3.0 Z - 1 2.5 0.18 +0.82
4 2      Dutre, Wonder BEL 1840 6.5 W 0 2.5 0.08 -0.08
5 4      Vandermeulen, Oscar BEL 1439 4.5 Z - 0 2.5 0.12 -0.12
6 6      De Cocq, Marc BEL 1248 2.0 W - 1 3.5 0.30 +0.70
7 5      Roose, Hoara BEL 1206 4.0 Z 0 3.5 0.36 -0.36
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1436 27.0 Totaal 3.5 2.04 +1.46
Begin van de pagina

Vanhentenrijk, Jesse (Rank: 17)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.20817
N-Elo0
FIDE-ID276707
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(195) Chessmates Kapellen
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Debunne, Lasse BEL 1315 3.5 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 6      Balanck, Mateo BEL 1102 3.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 8      Roymans, Liese BEL 1523 3.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4 9      De Cocq, Marc BEL 1248 2.0 W - 1 1.5 0.08 +0.92
5 8      Verpoorten, Nick BEL 0 3.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
6 7      Trevisan, Giovanni BEL 1075 3.0 Z 1 3.5 0.08 +0.92
7 3      Roose, Casimir BEL 1548 5.0 W 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1301 23.5 Totaal 3.5 0.98 +2.52
Begin van de pagina

Roymans, Kris (Rank: 9)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16843
N-Elo1276
FIDE-ID254754
F-Elo1422
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Ketelbueters, Victor BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Dutre, Wonder BEL 1840 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 6      Goris, Peter BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Celiktas, Ayhan BEL 1286 4.0 W 1 3.0 0.49 +0.51
5 3      Daems, Thibaut BEL 1270 4.0 Z - 0 3.0 0.51 -0.51
6 3      Roose, Casimir BEL 1548 5.0 Z - 0 3.0 0.17 -0.17
7 6      Debunne, Lasse BEL 1315 3.5 W - ½ 3.5 0.45 +0.05
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1451 25.0 Totaal 3.5 3.54 -0.04
Begin van de pagina

Faybish, Dana (Rank: 6)

Rangschikking13
GeslachtF
Stamnr.14639
N-Elo1361
FIDE-ID249270
F-Elo1224
Landbel  (bel)
Club(209) Anderlecht
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Verraest, Milan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva, Diana BEL 1941 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Balanck, Mateo BEL 1102 3.5 W - 0 1.0 0.82 -0.82
4 7      Verpoorten, Nick BEL 0 3.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Roose, Hoara BEL 1206 4.0 W - 0 2.0 0.71 -0.71
6 8      Cotman, Lothar BEL 1242 2.0 Z - 1 3.0 0.66 +0.34
7        Afwezig           0 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1372 22.0 Totaal 3.0 4.11 -1.11
Begin van de pagina

Trevisan, Giovanni (Rank: 15)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.24586
N-Elo0
FIDE-ID277436
F-Elo1075
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Vandermeulen, Oscar BEL 1439 4.5 W - 0 0.0 0.10 -0.10
2 10      Verpoorten, Nick BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 10      Ketelbueters, Victor BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 8      Verraest, Milan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Celiktas, Ayhan BEL 1286 4.0 Z - 0 2.0 0.23 -0.23
6 7      Vanhentenrijk, Jesse BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 7      De Cocq, Marc BEL 1248 2.0 Z 1 3.0 0.27 +0.73
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1324 21.0 Totaal 3.0 4.28 -1.28
Begin van de pagina

Verraest, Milan (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.25440
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Faybish, Dana BEL 1361 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      De Cocq, Marc BEL 1248 2.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 9      Roose, Hoara BEL 1206 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Trevisan, Giovanni BEL 1075 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 7      Roymans, Liese BEL 1523 3.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
6 9      Ketelbueters, Victor BEL 0 1.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
7 8      Cotman, Lothar BEL 1242 2.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1275 18.5 Totaal 3.0 0.98 +2.02
Begin van de pagina

Verpoorten, Nick (Rank: 20)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.25410
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Daems, Thibaut BEL 1270 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Trevisan, Giovanni BEL 1075 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 7      De Cocq, Marc BEL 1248 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Faybish, Dana BEL 1361 3.0 W 0 1.0 0.08 -0.08
5 8      Vanhentenrijk, Jesse BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 10      Goris, Peter BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 9      Ketelbueters, Victor BEL 0 1.0 Z 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1238 17.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina

De Cocq, Marc (Rank: 11)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.13956
N-Elo1248
FIDE-ID248304
F-Elo1320
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva, Diana BEL 1941 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Verraest, Milan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 7      Verpoorten, Nick BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 9      Vanhentenrijk, Jesse BEL 0 3.5 Z 0 1.0 0.92 -0.92
5 9      Ketelbueters, Victor BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
6 6      Balanck, Mateo BEL 1102 3.5 Z - 0 2.0 0.70 -0.70
7 7      Trevisan, Giovanni BEL 1075 3.0 W 0 2.0 0.73 -0.73
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1372 23.5 Totaal 2.0 5.19 -3.19
Begin van de pagina

Cotman, Lothar (Rank: 12)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1242
FIDE-ID255173
F-Elo1208
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dutre, Wonder BEL 1840 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Ketelbueters, Victor BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 5      Celiktas, Ayhan BEL 1286 4.0 Z - 0 1.0 0.44 -0.44
4 6      Vandermeulen, Oscar BEL 1439 4.5 W - 0 1.0 0.25 -0.25
5 10      Goris, Peter BEL 0 1.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
6 8      Faybish, Dana BEL 1361 3.0 W 0 2.0 0.34 -0.34
7 8      Verraest, Milan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1481 23.0 Totaal 2.0 3.87 -1.87
Begin van de pagina

Ketelbueters, Victor (Rank: 19)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.23453
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieJeugd -16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Roymans, Kris BEL 1276 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Cotman, Lothar BEL 1242 2.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3 10      Trevisan, Giovanni BEL 1075 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
4 10      Goris, Peter BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 9      De Cocq, Marc BEL 1248 2.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
6 9      Verraest, Milan BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 9      Verpoorten, Nick BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1210 17.5 Totaal 1.0 1.82 -0.82
Begin van de pagina

Goris, Peter (Rank: 18)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.21744
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
CategorieVolw. -1500

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Celiktas, Ayhan BEL 1286 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Roose, Hoara BEL 1206 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 6      Roymans, Kris BEL 1276 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
4 10      Ketelbueters, Victor BEL 0 1.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
5 10      Cotman, Lothar BEL 1242 2.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
6 10      Verpoorten, Nick BEL 0 3.0 Z 0 0.0 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1252 17.5 Totaal 1.0 1.32 -1.32
Begin van de pagina

Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk N-Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 Dutre, Wonder 2 1840 1949 6.5 18 W 1 12 Z 1 2 W ½ 10 Z 1 3 W 1 4 W 1 5 Z 1 25.75 29.00 25.5 6
2 Musabayeva, Diana 1 1941 2007 6.5 17 Z 1 13 W 1 1 Z ½ 3 Z 1 8 W 1 5 W 1 7 Z 1 25.25 28.50 25.5 6
3 Roose, Casimir 3 1548 1614 5.0 6 Z 1 7 W 1 4 Z 1 2 W 0 1 Z 0 12 W 1 11 Z 1 19.50 32.50 21.0 5
4 Vandermeulen, Oscar 5 1439 1481 4.5 14 Z 1 5 W ½ 3 W 0 18 Z 1 10 W 1 1 Z 0 9 Z 1 14.00 27.50 18.0 4
5 Daems, Thibaut 10 1270 1445 4.0 16 W 1 4 Z ½ 8 W ½ 9 Z 1 12 W 1 2 Z 0 1 W 0 14.00 31.00 19.5 3
6 Roose, Hoara 13 1206 1259 4.0 3 W 0 20 Z 1 15 W 1 8 Z 0 13 Z 1 9 W 0 10 W 1 10.50 22.50 15.0 4
7 Celiktas, Ayhan 8 1286 1340 4.0 20 W 1 3 Z 0 18 W 1 12 Z 0 14 W 1 8 Z 1 2 W 0 9.00 24.00 17.0 4
8 Debunne, Lasse 7 1315 1313 3.5 11 Z ½ 9 W 1 5 Z ½ 6 W 1 2 Z 0 7 W 0 12 Z ½ 13.00 29.00 16.5 2
9 Roymans, Liese 4 1523 1228 3.5 10 W ½ 8 Z 0 11 W 1 5 W 0 15 Z 1 6 Z 1 4 W 0 12.25 26.00 13.5 3
10 Balanck, Mateo 14 1102 1280 3.5 9 Z ½ 11 W 1 13 Z 1 1 W 0 4 Z 0 17 W 1 6 Z 0 10.75 27.50 16.5 3
11 Vanhentenrijk, Jesse 17 0 1116 3.5 8 W ½ 10 Z 0 9 Z 0 17 W 1 16 W 1 14 Z 1 3 W 0 9.75 23.50 12.5 3
12 Roymans, Kris 9 1276 1264 3.5 19 Z 1 1 W 0 20 Z 1 7 W 1 5 Z 0 3 Z 0 8 W ½ 7.25 24.50 16.5 3
13 Faybish, Dana 6 1361 1206 3.0 15 W 1 2 Z 0 10 W 0 16 Z 1 6 W 0 18 Z 1 A 8.00 26.00 13.0 3
14 Trevisan, Giovanni 15 1075 903 3.0 4 W 0 16 Z 0 19 W 1 15 Z 1 7 Z 0 11 W 0 17 Z 1 6.00 21.00 10.0 3
15 Verraest, Milan 16 0 1044 3.0 13 Z 0 17 W 1 6 Z 0 14 W 0 9 W 0 19 Z 1 18 W 1 5.00 19.00 9.0 3
16 Verpoorten, Nick 20 0 658 3.0 5 Z 0 14 W 1 17 Z 0 13 W 0 11 Z 0 20 W 1 19 Z 1 4.50 17.50 9.0 3
17 De Cocq, Marc 11 1248 873 2.0 2 W 0 15 Z 0 16 W 1 11 Z 0 19 W 1 10 Z 0 14 W 0 4.00 23.50 8.0 2
18 Cotman, Lothar 12 1242 1021 2.0 1 Z 0 19 W 1 7 Z 0 4 W 0 20 Z 1 13 W 0 15 Z 0 1.50 23.00 9.0 2
19 Ketelbueters, Victor 19 0 396 1.0 12 W 0 18 Z 0 14 Z 0 20 W 1 17 Z 0 15 W 0 16 W 0 0.50 17.00 4.0 1
20 Goris, Peter 18 0 35 1.0 7 Z 0 6 W 0 12 W 0 19 Z 0 18 W 0 16 Z 0 B1 0.00 17.50 1.0 0

(©)FRBE-KBSB-v5.51 2022/10/12 (©) GMA 2015 - 2022 Build : 2022/11/01 17:54