SwarLogo 3de Open Internationaal Jeugdtoernooi van Turnhout 2019 D SwarLogo
121
Organisator: Jeugdclub Schaken Turnhout
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/11/2019 tot 01/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 Cappan, Pjotr -12 M 2007-••-•• 14898 1601 LSV-Chesspirant 6.0 1677 27.25 33.00 26.0
2 Musabayeva, Diana -12 F 2007-••-•• 16881 1752 Mercatel 6.0 1757 25.75 31.50 25.5
3 Zouaghi, Amir -12 M 2007-••-•• 14606 1656 KGSRL Gent 5.5 1637 22.00 30.50 23.5
4 Vergauwen, Floris -12 M 2007-••-•• 15669 1253 Opwijk 5.5 1311 20.50 29.00 22.5
5 Dutre, Wonder -12 M 2007-••-•• 18195 1542 MSV 5.0 1486 20.00 31.50 21.0
6 Wambecq, Ward -12 M 2009-••-•• 19723 1224 Dolle Toren Leuven 5.0 1251 18.25 28.50 20.5
7 Wouters, Tibo -12 M 2008-••-•• 16007 1425 Turnhout 5.0 1318 18.25 27.00 19.5
8 Gellinck, Simon -12 M 2008-••-•• 16027 1371 KBSK Brugge 5.0 1401 18.00 30.00 23.0
9 Manueke, Hervano -12 M 2008-••-•• 15928 1201 Turnhout 5.0 1211 18.00 28.50 20.0
10 Burssens, Maya -12 F 2008-••-•• 16894 1150 Mercatel 5.0 1230 16.50 25.50 18.5
11 Celiktas, Ayhan -12 M 2007-••-•• 18084 1247 KASK 4.5 949 14.75 25.00 15.0
12 Peeters, Amelie -12 F 2008-••-•• 15888 0 Turnhout 4.5 455 12.75 21.00 14.0
13 Huybrechts, Kobe -12 M 2008-••-•• 19371 0 Westerlo 4.0 1159 15.00 30.00 18.0
14 De Groof, Mathijs -12 M 2011-••-•• 18979 0 Turnhout 4.0 938 14.50 29.00 17.0
15 Kaminskiy, Volodimyr -12 M 2007-••-•• 16787 1034 Aalter 4.0 1181 14.00 29.00 18.0
16 Sazonov, Fedor -12 M 2009-••-•• 17684 1375 Turnhout 4.0 1155 14.00 28.00 17.0
17 Cotman, Lothar -12 M 2007-••-•• 16246 1221 Opwijk 4.0 985 13.50 27.50 16.0
18 Lauwers, Brent -12 M 2008-••-•• 14694 1157 Kapelle-op-den-Bos 4.0 1033 13.00 27.00 17.0
19 Beukenhorst, Gabriel -12 M 2008-••-•• 15514 1267 Geraardsbergen 4.0 1151 12.00 27.00 16.0
20 Celiktas, Kaan -12 M 2011-••-•• 18081 1245 KASK 4.0 1022 12.00 25.00 17.0
21 Trisciuzzi, Sitske -12 F 2007-••-•• 17799 0 Hoboken 4.0 568 12.00 23.50 14.0
22 Christiaens, Celeste -12 F 2008-••-•• 20137 1150 Opwijk 4.0 963 11.50 23.50 16.0
23 Bharathi Mugilan, Dhanyadha -12 F 2010-••-•• 20038 1232 KBSK Brugge 4.0 1037 11.00 26.00 19.0
24 Adriaensen, Jules -12 M 2008-••-•• 16258 0 Turnhout 4.0 739 9.50 23.50 17.0
25 Voesterzoons, Jules -12 M 2007-••-•• 21280 0 Geraardsbergen 3.5 618 11.50 27.50 17.0
26 Devet, Michiel -12 M 2008-••-•• 15925 0 Turnhout 3.0 544 9.00 27.00 12.0
27 Moerman, Axl -12 M 2008-••-•• 19740 0 LSV-Chesspirant 3.0 623 9.00 25.00 15.5
28 Hendrickx, Simen -12 M 2008-••-•• 15963 0 Turnhout 3.0 622 7.50 23.50 13.0
29 Uytterhoeven, Isabella -12 F 2008-••-•• 18190 0 Turnhout 3.0 461 7.00 24.50 13.0
30 Engelen, Lennert -12 M 2008-••-•• 15883 0 Turnhout 3.0 680 7.00 24.00 12.0
31 Bertels, Arne -12 M 2007-••-•• 16826 0 Westerlo 3.0 320 7.00 22.50 12.0
32 Akar, Zeki Efe -12 M 2008-••-•• 15751 0 Hoboken 3.0 483 7.00 22.50 9.0
33 Sprangers, Xander -12 M 2007-••-•• 17372 0 Turnhout 3.0 115 6.00 20.00 9.0
34 Van Grieken, Jasper -12 M 2008-••-•• 17386 0 Turnhout 3.0 91 5.50 17.50 8.0
35 Govers, Jef -12 M 2007-••-•• 15178 0 Lier 3.0 653 5.00 24.00 12.0
36 Van Vlierberghe, Matthew-Vincent -12 M 2008-••-•• 21615 0 Hoboken 3.0 -57 5.00 17.50 7.5
37 Bellens, Jenne -12 M 2008-••-•• 21731 0 Turnhout 2.5 258 6.00 25.00 10.5
38 Foulon, Thales -12 M 2007-••-•• 16129 0 Aalter 2.5 94 4.00 21.00 4.5
39 Crols, Chloe -12 F 2007-••-•• 21758 0 Turnhout 2.0 84 5.50 21.50 7.0
40 Moons, Yonas -12 M 2007-••-•• 20067 0 Turnhout 2.0 353 5.00 23.50 9.0
41 Baelus, Cas -12 M 2008-••-•• 19660 0 Mol 2.0 30 3.00 22.00 10.0
42 Hermans, Lucas -12 M 2008-••-•• 18251 0 BAB Beerse 2.0 194 3.00 20.50 7.0
43 Morren, Amber -12 F 2008-••-•• 19417 0 SCRR (Brussel) 2.0 173 2.00 20.00 9.0
44 Kaldani, Saba -12 M 2007-••-•• 21773 0 Hoboken 2.0 12 2.00 17.00 7.0
45 Gijsels, Robbe -12 M 2008-••-•• 15929 0 Turnhout 1.5 -66 2.50 19.00 6.0
46 Baeyens, Arne -12 M 2008-••-•• 21638 0 Turnhout 1.0 -309 2.00 18.00 6.0
47 Audooren, Joran -12 M 2008-••-•• 20102 0 Westerlo 1.0 -72 1.50 19.00 4.0
48 Vrijsen, Miro -12 M 2008-••-•• 19920 0 Westerlo 1.0 -309 1.00 14.00 1.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Crols, Chloe 0.0 (0) 0-1 Musabayeva, Diana 0.0 (1752)
2 Zouaghi, Amir 0.0 (1656) 1-0 Audooren, Joran 0.0 (0)
3 Devet, Michiel 0.0 (0) 0-1 Cappan, Pjotr 0.0 (1601)
4 Dutre, Wonder 0.0 (1542) 1-0 Engelen, Lennert 0.0 (0)
5 Foulon, Thales 0.0 (0) 0-1 Wouters, Tibo 0.0 (1425)
6 Sazonov, Fedor 0.0 (1375) 1-0 Akar, Zeki Efe 0.0 (0)
7 Govers, Jef 0.0 (0) 0-1 Gellinck, Simon 0.0 (1371)
8 Beukenhorst, Gabriel 0.0 (1267) 1-0 Hendrickx, Simen 0.0 (0)
9 Hermans, Lucas 0.0 (0) 0-1 Vergauwen, Floris 0.0 (1253)
10 Celiktas, Ayhan 0.0 (1247) 0-1 Huybrechts, Kobe 0.0 (0)
11 Kaldani, Saba 0.0 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 0.0 (1245)
12 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 0.0 (1232) 1-0 Moons, Yonas 0.0 (0)
13 Morren, Amber 0.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 0.0 (1224)
14 Cotman, Lothar 0.0 (1221) 1-0 Peeters, Amelie 0.0 (0)
15 Sprangers, Xander 0.0 (0) 0-1 Manueke, Hervano 0.0 (1201)
16 Lauwers, Brent 0.0 (1157) 1-0 Trisciuzzi, Sitske 0.0 (0)
17 Uytterhoeven, Isabella 0.0 (0) 1-0 Christiaens, Celeste 0.0 (1150)
18 Kaminskiy, Volodimyr 0.0 (1034) 1-0 Van Grieken, Jasper 0.0 (0)
19 Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 0.0 (0) 0-1 De Groof, Mathijs 0.0 (0)
20 Baelus, Cas 0.0 (0) 1-0 Vrijsen, Miro 0.0 (0)
21 Adriaensen, Jules 0.0 (0) 1-0 Baeyens, Arne 0.0 (0)
22 Bellens, Jenne 0.0 (0) ½-½ Moerman, Axl 0.0 (0)
23 Voesterzoons, Jules 0.0 (0) 1-0 Bertels, Arne 0.0 (0)
24 Burssens, Maya 0.0 (1150) 1-0 Gijsels, Robbe 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 1.0 (1752) 1-0 Cotman, Lothar 1.0 (1221)
2 Wambecq, Ward 1.0 (1224) ½-½ Zouaghi, Amir 1.0 (1656)
3 Cappan, Pjotr 1.0 (1601) 1-0 Lauwers, Brent 1.0 (1157)
4 Manueke, Hervano 1.0 (1201) 0-1 Dutre, Wonder 1.0 (1542)
5 Wouters, Tibo 1.0 (1425) ½-½ Burssens, Maya 1.0 (1150)
6 Kaminskiy, Volodimyr 1.0 (1034) 1-0 Sazonov, Fedor 1.0 (1375)
7 Gellinck, Simon 1.0 (1371) 1-0 Baelus, Cas 1.0 (0)
8 De Groof, Mathijs 1.0 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 1.0 (1267)
9 Vergauwen, Floris 1.0 (1253) 1-0 Uytterhoeven, Isabella 1.0 (0)
10 Celiktas, Kaan 1.0 (1245) 1-0 Adriaensen, Jules 1.0 (0)
11 Huybrechts, Kobe 1.0 (0) 1-0 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 1.0 (1232)
12 Moerman, Axl 0.5 (0) ½-½ Voesterzoons, Jules 1.0 (0)
13 Christiaens, Celeste 0.0 (1150) 1-0 Bellens, Jenne 0.5 (0)
14 Moons, Yonas 0.0 (0) 0-1 Celiktas, Ayhan 0.0 (1247)
15 Peeters, Amelie 0.0 (0) 0-1 Crols, Chloe 0.0 (0)
16 Baeyens, Arne 0.0 (0) 1-0 Hermans, Lucas 0.0 (0)
17 Bertels, Arne 0.0 (0) 1-0 Kaldani, Saba 0.0 (0)
18 Audooren, Joran 0.0 (0) 0-1 Morren, Amber 0.0 (0)
19 Trisciuzzi, Sitske 0.0 (0) 0-1 Devet, Michiel 0.0 (0)
20 Engelen, Lennert 0.0 (0) 1-0 Sprangers, Xander 0.0 (0)
21 Akar, Zeki Efe 0.0 (0) 1-0 Van Grieken, Jasper 0.0 (0)
22 Gijsels, Robbe 0.0 (0) ½-½ Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 0.0 (0)
23 Vrijsen, Miro 0.0 (0) 0-1 Govers, Jef 0.0 (0)
24 Hendrickx, Simen 0.0 (0) 1-0 Foulon, Thales 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1267) 0-1 Musabayeva, Diana 2.0 (1752)
2 Vergauwen, Floris 2.0 (1253) 0-1 Cappan, Pjotr 2.0 (1601)
3 Dutre, Wonder 2.0 (1542) 1-0 Celiktas, Kaan 2.0 (1245)
4 Gellinck, Simon 2.0 (1371) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1034)
5 Zouaghi, Amir 1.5 (1656) 1-0 Huybrechts, Kobe 2.0 (0)
6 Voesterzoons, Jules 1.5 (0) 1-0 Wouters, Tibo 1.5 (1425)
7 Burssens, Maya 1.5 (1150) ½-½ Wambecq, Ward 1.5 (1224)
8 Sazonov, Fedor 1.0 (1375) 1-0 Bertels, Arne 1.0 (0)
9 Celiktas, Ayhan 1.0 (1247) 0-1 De Groof, Mathijs 1.0 (0)
10 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 1.0 (1232) 1-0 Devet, Michiel 1.0 (0)
11 Cotman, Lothar 1.0 (1221) 1-0 Engelen, Lennert 1.0 (0)
12 Govers, Jef 1.0 (0) 0-1 Manueke, Hervano 1.0 (1201)
13 Lauwers, Brent 1.0 (1157) 1-0 Akar, Zeki Efe 1.0 (0)
14 Morren, Amber 1.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 1.0 (1150)
15 Crols, Chloe 1.0 (0) 0-1 Hendrickx, Simen 1.0 (0)
16 Baelus, Cas 1.0 (0) 0-1 Moerman, Axl 1.0 (0)
17 Uytterhoeven, Isabella 1.0 (0) 1-0 Baeyens, Arne 1.0 (0)
18 Adriaensen, Jules 1.0 (0) 1-0 Gijsels, Robbe 0.5 (0)
19 Bellens, Jenne 0.5 (0) 1-0 Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 0.5 (0)
20 Sprangers, Xander 0.0 (0) 1-0 Audooren, Joran 0.0 (0)
21 Hermans, Lucas 0.0 (0) 0-1 Trisciuzzi, Sitske 0.0 (0)
22 Kaldani, Saba 0.0 (0) 1-0 Vrijsen, Miro 0.0 (0)
23 Van Grieken, Jasper 0.0 (0) 0-1 Moons, Yonas 0.0 (0)
24 Foulon, Thales 0.0 (0) 0-1 Peeters, Amelie 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 3.0 (1752) 1-0 Dutre, Wonder 3.0 (1542)
2 Cappan, Pjotr 3.0 (1601) 1-0 Gellinck, Simon 3.0 (1371)
3 Voesterzoons, Jules 2.5 (0) 0-1 Zouaghi, Amir 2.5 (1656)
4 Burssens, Maya 2.0 (1150) 0-1 Sazonov, Fedor 2.0 (1375)
5 Christiaens, Celeste 2.0 (1150) 1-0 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1267)
6 De Groof, Mathijs 2.0 (0) 0-1 Vergauwen, Floris 2.0 (1253)
7 Celiktas, Kaan 2.0 (1245) 0-1 Kaminskiy, Volodimyr 2.0 (1034)
8 Hendrickx, Simen 2.0 (0) 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 2.0 (1232)
9 Wambecq, Ward 2.0 (1224) 1-0 Uytterhoeven, Isabella 2.0 (0)
10 Huybrechts, Kobe 2.0 (0) 1-0 Cotman, Lothar 2.0 (1221)
11 Manueke, Hervano 2.0 (1201) 1-0 Adriaensen, Jules 2.0 (0)
12 Moerman, Axl 2.0 (0) 1-0 Lauwers, Brent 2.0 (1157)
13 Wouters, Tibo 1.5 (1425) 1-0 Bellens, Jenne 1.5 (0)
14 Akar, Zeki Efe 1.0 (0) 0-1 Celiktas, Ayhan 1.0 (1247)
15 Moons, Yonas 1.0 (0) 1-0 Crols, Chloe 1.0 (0)
16 Peeters, Amelie 1.0 (0) 1-0 Baelus, Cas 1.0 (0)
17 Baeyens, Arne 1.0 (0) 0-1 Govers, Jef 1.0 (0)
18 Bertels, Arne 1.0 (0) 1-0 Morren, Amber 1.0 (0)
19 Devet, Michiel 1.0 (0) 1-0 Sprangers, Xander 1.0 (0)
20 Engelen, Lennert 1.0 (0) 1-0 Kaldani, Saba 1.0 (0)
21 Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 0.5 (0) 0-1 Trisciuzzi, Sitske 1.0 (0)
22 Gijsels, Robbe 0.5 (0) 0-1 Audooren, Joran 0.0 (0)
23 Vrijsen, Miro 0.0 (0) 0-1 Hermans, Lucas 0.0 (0)
24 Van Grieken, Jasper 0.0 (0) 1-0 Foulon, Thales 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Cappan, Pjotr 4.0 (1601) ½-½ Musabayeva, Diana 4.0 (1752)
2 Zouaghi, Amir 3.5 (1656) 1-0 Dutre, Wonder 3.0 (1542)
3 Sazonov, Fedor 3.0 (1375) 0-1 Manueke, Hervano 3.0 (1201)
4 Gellinck, Simon 3.0 (1371) 1-0 Christiaens, Celeste 3.0 (1150)
5 Vergauwen, Floris 3.0 (1253) 1-0 Huybrechts, Kobe 3.0 (0)
6 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 3.0 (1232) 1-0 Moerman, Axl 3.0 (0)
7 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1034) 0-1 Wambecq, Ward 3.0 (1224)
8 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1267) 0-1 Wouters, Tibo 2.5 (1425)
9 Celiktas, Ayhan 2.0 (1247) 1-0 Voesterzoons, Jules 2.5 (0)
10 Engelen, Lennert 2.0 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 2.0 (1245)
11 Cotman, Lothar 2.0 (1221) 1-0 Hendrickx, Simen 2.0 (0)
12 Lauwers, Brent 2.0 (1157) 1-0 Moons, Yonas 2.0 (0)
13 Govers, Jef 2.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 2.0 (1150)
14 Trisciuzzi, Sitske 2.0 (0) 1-0 Bertels, Arne 2.0 (0)
15 Uytterhoeven, Isabella 2.0 (0) 0-1 De Groof, Mathijs 2.0 (0)
16 Adriaensen, Jules 2.0 (0) 1-0 Devet, Michiel 2.0 (0)
17 Bellens, Jenne 1.5 (0) 0-1 Peeters, Amelie 2.0 (0)
18 Crols, Chloe 1.0 (0) 0-1 Hermans, Lucas 1.0 (0)
19 Baelus, Cas 1.0 (0) 1-0 Kaldani, Saba 1.0 (0)
20 Morren, Amber 1.0 (0) 1-0 Baeyens, Arne 1.0 (0)
21 Audooren, Joran 1.0 (0) 0-1 Van Grieken, Jasper 1.0 (0)
22 Sprangers, Xander 1.0 (0) 1-0 Akar, Zeki Efe 1.0 (0)
23 Vrijsen, Miro 0.0 (0) 0-1 Gijsels, Robbe 0.5 (0)
24 Foulon, Thales 0.0 (0) ½-½ Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 0.5 (0)
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Musabayeva, Diana 4.5 (1752) ½-½ Zouaghi, Amir 4.5 (1656)
2 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 4.0 (1232) 0-1 Cappan, Pjotr 4.5 (1601)
3 Wambecq, Ward 4.0 (1224) 0-1 Gellinck, Simon 4.0 (1371)
4 Manueke, Hervano 4.0 (1201) 0-1 Vergauwen, Floris 4.0 (1253)
5 Wouters, Tibo 3.5 (1425) 1-0 Sazonov, Fedor 3.0 (1375)
6 Dutre, Wonder 3.0 (1542) 1-0 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1034)
7 Peeters, Amelie 3.0 (0) ½-½ Celiktas, Ayhan 3.0 (1247)
8 Celiktas, Kaan 3.0 (1245) 0-1 De Groof, Mathijs 3.0 (0)
9 Trisciuzzi, Sitske 3.0 (0) 1-0 Cotman, Lothar 3.0 (1221)
10 Huybrechts, Kobe 3.0 (0) 0-1 Lauwers, Brent 3.0 (1157)
11 Moerman, Axl 3.0 (0) 0-1 Burssens, Maya 3.0 (1150)
12 Christiaens, Celeste 3.0 (1150) 0-1 Adriaensen, Jules 3.0 (0)
13 Voesterzoons, Jules 2.5 (0) 1-0 Baelus, Cas 2.0 (0)
14 Hermans, Lucas 2.0 (0) 0-1 Beukenhorst, Gabriel 2.0 (1267)
15 Bertels, Arne 2.0 (0) 1-0 Sprangers, Xander 2.0 (0)
16 Devet, Michiel 2.0 (0) 1-0 Morren, Amber 2.0 (0)
17 Moons, Yonas 2.0 (0) 0-1 Engelen, Lennert 2.0 (0)
18 Van Grieken, Jasper 2.0 (0) 0-1 Govers, Jef 2.0 (0)
19 Hendrickx, Simen 2.0 (0) 1-0 Uytterhoeven, Isabella 2.0 (0)
20 Gijsels, Robbe 1.5 (0) 0-1 Bellens, Jenne 1.5 (0)
21 Akar, Zeki Efe 1.0 (0) 1-0 Crols, Chloe 1.0 (0)
22 Kaldani, Saba 1.0 (0) 1-0 Baeyens, Arne 1.0 (0)
23 Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 1.0 (0) 1-0 Audooren, Joran 1.0 (0)
24 Foulon, Thales 0.5 (0) 1-0 Vrijsen, Miro 0.0 (0)
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Zouaghi, Amir 5.0 (1656) ½-½ Cappan, Pjotr 5.5 (1601)
2 Gellinck, Simon 5.0 (1371) 0-1 Musabayeva, Diana 5.0 (1752)
3 Vergauwen, Floris 5.0 (1253) ½-½ Wouters, Tibo 4.5 (1425)
4 Lauwers, Brent 4.0 (1157) 0-1 Dutre, Wonder 4.0 (1542)
5 Burssens, Maya 4.0 (1150) 1-0 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 4.0 (1232)
6 Adriaensen, Jules 4.0 (0) 0-1 Wambecq, Ward 4.0 (1224)
7 De Groof, Mathijs 4.0 (0) 0-1 Manueke, Hervano 4.0 (1201)
8 Celiktas, Ayhan 3.5 (1247) 1-0 Trisciuzzi, Sitske 4.0 (0)
9 Peeters, Amelie 3.5 (0) 1-0 Voesterzoons, Jules 3.5 (0)
10 Sazonov, Fedor 3.0 (1375) 1-0 Devet, Michiel 3.0 (0)
11 Beukenhorst, Gabriel 3.0 (1267) 1-0 Bertels, Arne 3.0 (0)
12 Govers, Jef 3.0 (0) 0-1 Celiktas, Kaan 3.0 (1245)
13 Cotman, Lothar 3.0 (1221) 1-0 Moerman, Axl 3.0 (0)
14 Engelen, Lennert 3.0 (0) 0-1 Christiaens, Celeste 3.0 (1150)
15 Kaminskiy, Volodimyr 3.0 (1034) 1-0 Hendrickx, Simen 3.0 (0)
16 Bellens, Jenne 2.5 (0) 0-1 Huybrechts, Kobe 3.0 (0)
17 Baelus, Cas 2.0 (0) 0-1 Van Grieken, Jasper 2.0 (0)
18 Morren, Amber 2.0 (0) 0-1 Akar, Zeki Efe 2.0 (0)
19 Sprangers, Xander 2.0 (0) 1-0 Hermans, Lucas 2.0 (0)
20 Uytterhoeven, Isabella 2.0 (0) 1-0 Kaldani, Saba 2.0 (0)
21 Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 2.0 (0) 1-0 Moons, Yonas 2.0 (0)
22 Gijsels, Robbe 1.5 (0) 0-1 Foulon, Thales 1.5 (0)
23 Baeyens, Arne 1.0 (0) 0-1 Crols, Chloe 1.0 (0)
24 Audooren, Joran 1.0 (0) 0-1 Vrijsen, Miro 0.0 (0)
Begin van de pagina

Cappan, Pjotr (Rank: 3)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1601
FIDE-ID249300
F-Elo1580
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Devet, Michiel BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Lauwers, Brent BEL 1157 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Vergauwen, Floris BEL 1253 5.5 Z - 1 3.0 0.89 +0.11
4 2      Gellinck, Simon BEL 1371 5.0 W - 1 4.0 0.79 +0.21
5 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 6.0 W - ½ 4.5 0.30 +0.20
6 2      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 1 5.5 0.90 +0.10
7 1      Zouaghi, Amir BEL 1656 5.5 Z ½ 6.0 0.42 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1403 33.0 Totaal 6.0 5.14 +0.86
Begin van de pagina
Musabayeva, Diana (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1752
FIDE-ID254720
F-Elo1484
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Crols, Chloe BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Cotman, Lothar BEL 1221 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Beukenhorst, Gabriel BEL 1267 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Dutre, Wonder BEL 1542 5.0 W - 1 4.0 0.77 +0.23
5 1      Cappan, Pjotr BEL 1601 6.0 Z - ½ 4.5 0.70 -0.20
6 1      Zouaghi, Amir BEL 1656 5.5 W - ½ 5.0 0.63 -0.13
7 2      Gellinck, Simon BEL 1371 5.0 Z - 1 6.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1443 31.5 Totaal 6.0 5.77 +0.23
Begin van de pagina
Zouaghi, Amir (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14606
N-Elo1656
FIDE-ID249262
F-Elo1649
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Audooren, Joran BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Wambecq, Ward BEL 1224 5.0 Z - ½ 1.5 0.92 -0.42
3 5      Huybrechts, Kobe BEL 0 4.0 W - 1 2.5 0.92 +0.08
4 3      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.5 Z 1 3.5 0.92 +0.08
5 2      Dutre, Wonder BEL 1542 5.0 W - 1 4.5 0.66 +0.34
6 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 6.0 Z ½ 5.0 0.37 +0.13
7 1      Cappan, Pjotr BEL 1601 6.0 W - ½ 5.5 0.58 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1529 30.5 Totaal 5.5 5.29 +0.21
Begin van de pagina
Vergauwen, Floris (Rank: 9)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15669
N-Elo1253
FIDE-ID254452
F-Elo1139
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Hermans, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Uytterhoeven, Isabella BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Cappan, Pjotr BEL 1601 6.0 W - 0 2.0 0.11 -0.11
4 6      De Groof, Mathijs BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Huybrechts, Kobe BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Manueke, Hervano BEL 1201 5.0 Z - 1 5.0 0.57 +0.43
7 3      Wouters, Tibo BEL 1425 5.0 W - ½ 5.5 0.27 +0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1409 29.0 Totaal 5.5 4.63 +0.87
Begin van de pagina
Dutre, Wonder (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo1542
FIDE-ID259411
F-Elo1544
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Engelen, Lennert BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Manueke, Hervano BEL 1201 5.0 Z - 1 2.0 0.88 +0.12
3 3      Celiktas, Kaan BEL 1245 4.0 W - 1 3.0 0.85 +0.15
4 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 6.0 Z - 0 3.0 0.23 -0.23
5 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 5.5 Z - 0 3.0 0.34 -0.34
6 6      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Lauwers, Brent BEL 1157 4.0 Z - 1 5.0 0.91 +0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1340 31.5 Totaal 5.0 5.05 -0.05
Begin van de pagina
Wambecq, Ward (Rank: 13)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo1224
FIDE-ID262226
F-Elo1157
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Zouaghi, Amir BEL 1656 5.5 W - ½ 1.5 0.08 +0.42
3 7      Burssens, Maya BEL 1150 5.0 Z - ½ 2.0 0.60 -0.10
4 9      Uytterhoeven, Isabella BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 1 4.0 0.75 +0.25
6 3      Gellinck, Simon BEL 1371 5.0 W - 0 4.0 0.30 -0.30
7 6      Adriaensen, Jules BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1302 28.5 Totaal 5.0 4.49 +0.51
Begin van de pagina
Wouters, Tibo (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1425
FIDE-ID258539
F-Elo1463
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Foulon, Thales BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Burssens, Maya BEL 1150 5.0 W - ½ 1.5 0.83 -0.33
3 6      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.92 -0.92
4 13      Bellens, Jenne BEL 0 2.5 W - 1 2.5 0.92 +0.08
5 8      Beukenhorst, Gabriel BEL 1267 4.0 Z - 1 3.5 0.71 +0.29
6 5      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 W 1 4.5 0.57 +0.43
7 3      Vergauwen, Floris BEL 1253 5.5 Z ½ 5.0 0.73 -0.23
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1261 27.0 Totaal 5.0 5.60 -0.60
Begin van de pagina
Gellinck, Simon (Rank: 7)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1371
FIDE-ID252921
F-Elo1304
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Govers, Jef BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Baelus, Cas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 1 3.0 0.88 +0.12
4 2      Cappan, Pjotr BEL 1601 6.0 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
5 4      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W - 1 4.0 0.78 +0.22
6 3      Wambecq, Ward BEL 1224 5.0 Z - 1 5.0 0.70 +0.30
7 2      Musabayeva, Diana BEL 1752 6.0 W - 0 5.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1352 30.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Manueke, Hervano (Rank: 15)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.15928
N-Elo1201
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Sprangers, Xander BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Dutre, Wonder BEL 1542 5.0 W - 0 1.0 0.12 -0.12
3 12      Govers, Jef BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Adriaensen, Jules BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - 1 4.0 0.27 +0.73
6 4      Vergauwen, Floris BEL 1253 5.5 W - 0 4.0 0.43 -0.43
7 7      De Groof, Mathijs BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1390 28.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Burssens, Maya (Rank: 17)

Rangschikking10
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo1150
FIDE-ID258237
F-Elo1040
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Gijsels, Robbe BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Wouters, Tibo BEL 1425 5.0 Z - ½ 1.5 0.17 +0.33
3 7      Wambecq, Ward BEL 1224 5.0 W - ½ 2.0 0.40 +0.10
4 4      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 W - 0 2.0 0.22 -0.22
5 13      Govers, Jef BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 11      Moerman, Axl BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 W - 1 5.0 0.39 +0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1314 25.5 Totaal 5.0 3.94 +1.06
Begin van de pagina
Celiktas, Ayhan (Rank: 10)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo1247
FIDE-ID258822
F-Elo1283
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Huybrechts, Kobe BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 14      Moons, Yonas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      De Groof, Mathijs BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 14      Akar, Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 9      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Peeters, Amelie BEL 0 4.5 Z ½ 3.5 0.92 -0.42
7 8      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 25.0 Totaal 4.5 6.44 -1.94
Begin van de pagina
Peeters, Amelie (Rank: 38)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.15888
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Cotman, Lothar BEL 1221 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Crols, Chloe BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Foulon, Thales BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      Baelus, Cas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 17      Bellens, Jenne BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.5 W ½ 3.5 0.08 +0.42
7 9      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1234 21.0 Totaal 4.5 2.66 +1.84
Begin van de pagina
Huybrechts, Kobe (Rank: 34)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19371
N-Elo0
FIDE-ID264652
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 5      Zouaghi, Amir BEL 1656 5.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Cotman, Lothar BEL 1221 4.0 W 1 3.0 0.08 +0.92
5 5      Vergauwen, Floris BEL 1253 5.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Lauwers, Brent BEL 1157 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Bellens, Jenne BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1294 30.0 Totaal 4.0 0.98 +3.02
Begin van de pagina
De Groof, Mathijs (Rank: 26)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo0
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Vlierberghe, Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Beukenhorst, Gabriel BEL 1267 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 9      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.5 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 6      Vergauwen, Floris BEL 1253 5.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Uytterhoeven, Isabella BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Celiktas, Kaan BEL 1245 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 7      Manueke, Hervano BEL 1201 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1242 29.0 Totaal 4.0 1.40 +2.60
Begin van de pagina
Kaminskiy, Volodimyr (Rank: 19)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo1034
FIDE-ID256587
F-Elo1070
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Grieken, Jasper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 W - 1 2.0 0.12 +0.88
3 4      Gellinck, Simon BEL 1371 5.0 Z - 0 2.0 0.12 -0.12
4 7      Celiktas, Kaan BEL 1245 4.0 Z - 1 3.0 0.23 +0.77
5 7      Wambecq, Ward BEL 1224 5.0 W - 0 3.0 0.25 -0.25
6 6      Dutre, Wonder BEL 1542 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 15      Hendrickx, Simen BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1351 29.0 Totaal 4.0 2.64 +1.36
Begin van de pagina
Sazonov, Fedor (Rank: 6)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1375
FIDE-ID258105
F-Elo1402
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Akar, Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 0 1.0 0.88 -0.88
3 8      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Burssens, Maya BEL 1150 5.0 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
5 3      Manueke, Hervano BEL 1201 5.0 W - 0 3.0 0.73 -0.73
6 5      Wouters, Tibo BEL 1425 5.0 Z - 0 3.0 0.43 -0.43
7 10      Devet, Michiel BEL 0 3.0 W 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1202 28.0 Totaal 4.0 5.58 -1.58
Begin van de pagina
Cotman, Lothar (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1221
FIDE-ID255173
F-Elo1240
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Peeters, Amelie BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Engelen, Lennert BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Huybrechts, Kobe BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 11      Hendrickx, Simen BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 9      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
7 13      Moerman, Axl BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 27.5 Totaal 4.0 5.60 -1.60
Begin van de pagina
Lauwers, Brent (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.14694
N-Elo1157
FIDE-ID250104
F-Elo1275
Landbel  (bel)
Club(260) Kapelle-op-den-Bos
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cappan, Pjotr BEL 1601 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Akar, Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Moerman, Axl BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
5 12      Moons, Yonas BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 10      Huybrechts, Kobe BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Dutre, Wonder BEL 1542 5.0 W - 0 4.0 0.09 -0.09
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1571 27.0 Totaal 4.0 4.77 -0.77
Begin van de pagina
Beukenhorst, Gabriel (Rank: 8)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.15514
N-Elo1267
FIDE-ID252239
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Hendrickx, Simen BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      De Groof, Mathijs BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 Z - 0 2.0 0.66 -0.66
5 8      Wouters, Tibo BEL 1425 5.0 W - 0 2.0 0.29 -0.29
6 14      Hermans, Lucas BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
7 11      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1442 27.0 Totaal 4.0 4.71 -0.71
Begin van de pagina
Celiktas, Kaan (Rank: 11)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo0
FIDE-ID258571
F-Elo1245
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Kaldani, Saba BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Adriaensen, Jules BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Dutre, Wonder BEL 1542 5.0 Z - 0 2.0 0.15 -0.15
4 7      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 W - 0 2.0 0.77 -0.77
5 10      Engelen, Lennert BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 8      De Groof, Mathijs BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 12      Govers, Jef BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1288 25.0 Totaal 4.0 5.52 -1.52
Begin van de pagina
Trisciuzzi, Sitske (Rank: 40)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.17799
N-Elo0
FIDE-ID266205
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Lauwers, Brent BEL 1157 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Devet, Michiel BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Hermans, Lucas BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Van Vlierberghe, Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Cotman, Lothar BEL 1221 4.0 W - 1 4.0 0.08 +0.92
7 8      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1208 23.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Christiaens, Celeste (Rank: 18)

Rangschikking22
GeslachtF
Stamnr.20137
N-Elo1150
FIDE-ID264849
F-Elo1030
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Uytterhoeven, Isabella BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 13      Bellens, Jenne BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 14      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Beukenhorst, Gabriel BEL 1267 4.0 W - 1 3.0 0.34 +0.66
5 4      Gellinck, Simon BEL 1371 5.0 Z - 0 3.0 0.22 -0.22
6 12      Adriaensen, Jules BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
7 14      Engelen, Lennert BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1319 23.5 Totaal 4.0 5.16 -1.16
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan, Dhanyadha (Rank: 12)

Rangschikking23
GeslachtF
Stamnr.20038
N-Elo1232
FIDE-ID28513525
F-Elo1346
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Moons, Yonas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Huybrechts, Kobe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 10      Devet, Michiel BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Hendrickx, Simen BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Moerman, Axl BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Cappan, Pjotr BEL 1601 6.0 W - 0 4.0 0.10 -0.10
7 5      Burssens, Maya BEL 1150 5.0 Z 0 4.0 0.61 -0.61
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1375 26.0 Totaal 4.0 5.31 -1.31
Begin van de pagina
Adriaensen, Jules (Rank: 45)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16258
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Baeyens, Arne BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Celiktas, Kaan BEL 1245 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Gijsels, Robbe BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Manueke, Hervano BEL 1201 5.0 Z 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Devet, Michiel BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
7 6      Wambecq, Ward BEL 1224 5.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1205 23.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Voesterzoons, Jules (Rank: 47)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.21280
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(418) Geraardsbergen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Bertels, Arne BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Moerman, Axl BEL 0 3.0 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 6      Wouters, Tibo BEL 1425 5.0 W 1 2.5 0.08 +0.92
4 3      Zouaghi, Amir BEL 1656 5.5 W - 0 2.5 0.08 -0.08
5 9      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6 13      Baelus, Cas BEL 0 2.0 W 1 3.5 0.50 +0.50
7 9      Peeters, Amelie BEL 0 4.5 Z 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1442 27.5 Totaal 3.5 2.24 +1.26
Begin van de pagina
Devet, Michiel (Rank: 27)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.15925
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Cappan, Pjotr BEL 1601 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 19      Sprangers, Xander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Adriaensen, Jules BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 10      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1402 27.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Moerman, Axl (Rank: 46)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19740
N-Elo0
FIDE-ID264911
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Bellens, Jenne BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 12      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.5 W - ½ 1.0 0.50 +0.00
3 16      Baelus, Cas BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Lauwers, Brent BEL 1157 4.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
5 6      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Burssens, Maya BEL 1150 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Cotman, Lothar BEL 1221 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1190 25.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Hendrickx, Simen (Rank: 32)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15963
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Beukenhorst, Gabriel BEL 1267 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Foulon, Thales BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Crols, Chloe BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 11      Cotman, Lothar BEL 1221 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 19      Uytterhoeven, Isabella BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1188 23.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Uytterhoeven, Isabella (Rank: 41)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.18190
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 9      Vergauwen, Floris BEL 1253 5.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Baeyens, Arne BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Wambecq, Ward BEL 1224 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      De Groof, Mathijs BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Hendrickx, Simen BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      Kaldani, Saba BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1209 24.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Engelen, Lennert (Rank: 28)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.15883
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Dutre, Wonder BEL 1542 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Sprangers, Xander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Cotman, Lothar BEL 1221 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Kaldani, Saba BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Celiktas, Kaan BEL 1245 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      Moons, Yonas BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1289 24.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Bertels, Arne (Rank: 24)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.16826
N-Elo0
FIDE-ID262331
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Kaldani, Saba BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Morren, Amber BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 15      Sprangers, Xander BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Beukenhorst, Gabriel BEL 1267 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1321 22.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Akar, Zeki Efe (Rank: 29)

Rangschikking32
GeslachtM
Stamnr.15751
N-Elo0
FIDE-ID258547
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Sazonov, Fedor BEL 1375 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Van Grieken, Jasper BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Lauwers, Brent BEL 1157 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 22      Sprangers, Xander BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 21      Crols, Chloe BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 18      Morren, Amber BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1259 22.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Sprangers, Xander (Rank: 39)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.17372
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Manueke, Hervano BEL 1201 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Engelen, Lennert BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Audooren, Joran BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Devet, Michiel BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Akar, Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Bertels, Arne BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      Hermans, Lucas BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1201 20.0 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Van Grieken, Jasper (Rank: 42)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.17386
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Kaminskiy, Volodimyr BEL 1034 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Akar, Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Moons, Yonas BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Foulon, Thales BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 21      Audooren, Joran BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Govers, Jef BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Baelus, Cas BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1034 17.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Govers, Jef (Rank: 31)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.15178
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Gellinck, Simon BEL 1371 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Vrijsen, Miro BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Manueke, Hervano BEL 1201 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 17      Baeyens, Arne BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Burssens, Maya BEL 1150 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 18      Van Grieken, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Celiktas, Kaan BEL 1245 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1241 24.0 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Van Vlierberghe, Matthew-Vincent (Rank: 43)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.21615
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Groof, Mathijs BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Gijsels, Robbe BEL 0 1.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 19      Bellens, Jenne BEL 0 2.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 21      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 24      Foulon, Thales BEL 0 2.5 Z ½ 1.0 0.50 +0.00
6 23      Audooren, Joran BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 21      Moons, Yonas BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 0000 17.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Bellens, Jenne (Rank: 23)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.21731
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Moerman, Axl BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 13      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 19      Van Vlierberghe, Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
4 13      Wouters, Tibo BEL 1425 5.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
5 17      Peeters, Amelie BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 20      Gijsels, Robbe BEL 0 1.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
7 16      Huybrechts, Kobe BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1287 25.0 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Foulon, Thales (Rank: 48)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Wouters, Tibo BEL 1425 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Hendrickx, Simen BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Peeters, Amelie BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Van Grieken, Jasper BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 24      Van Vlierberghe, Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
6 24      Vrijsen, Miro BEL 0 1.0 W 1 1.5 0.50 +0.50
7 22      Gijsels, Robbe BEL 0 1.5 Z 1 2.5 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1425 21.0 Totaal 2.5 3.08 -0.58
Begin van de pagina
Crols, Chloe (Rank: 20)

Rangschikking39
GeslachtF
Stamnr.21758
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Musabayeva, Diana BEL 1752 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Peeters, Amelie BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Hendrickx, Simen BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Moons, Yonas BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Hermans, Lucas BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 21      Akar, Zeki Efe BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 23      Baeyens, Arne BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1752 21.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Moons, Yonas (Rank: 36)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.20067
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bharathi Mugilan, Dhanyadha BEL 1232 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Celiktas, Ayhan BEL 1247 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 23      Van Grieken, Jasper BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Crols, Chloe BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Lauwers, Brent BEL 1157 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 17      Engelen, Lennert BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Van Vlierberghe, Matthew-Vincent BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1212 23.5 Totaal 2.0 2.24 -0.24
Begin van de pagina
Baelus, Cas (Rank: 21)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.19660
N-Elo0
FIDE-ID265870
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Vrijsen, Miro BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Gellinck, Simon BEL 1371 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Moerman, Axl BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Peeters, Amelie BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Kaldani, Saba BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 13      Voesterzoons, Jules BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Van Grieken, Jasper BEL 0 3.0 W 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1371 22.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Hermans, Lucas (Rank: 33)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.18251
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(1050) BAB Beerse
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Vergauwen, Floris BEL 1253 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Baeyens, Arne BEL 0 1.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Trisciuzzi, Sitske BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Vrijsen, Miro BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 18      Crols, Chloe BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Beukenhorst, Gabriel BEL 1267 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 19      Sprangers, Xander BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1260 20.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Morren, Amber (Rank: 37)

Rangschikking43
GeslachtF
Stamnr.19417
N-Elo0
FIDE-ID259160
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Wambecq, Ward BEL 1224 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Audooren, Joran BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Christiaens, Celeste BEL 1150 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Bertels, Arne BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Baeyens, Arne BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Devet, Michiel BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Akar, Zeki Efe BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1187 20.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Kaldani, Saba (Rank: 35)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.21773
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Celiktas, Kaan BEL 1245 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Bertels, Arne BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Vrijsen, Miro BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Engelen, Lennert BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Baelus, Cas BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      Baeyens, Arne BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 20      Uytterhoeven, Isabella BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1245 17.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Gijsels, Robbe (Rank: 30)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.15929
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Burssens, Maya BEL 1150 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Van Vlierberghe, Matthew-Vincent BEL 0 3.0 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 18      Adriaensen, Jules BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 22      Audooren, Joran BEL 0 1.0 W 0 0.5 0.50 -0.50
5 23