SwarLogo 3de Open Internationaal Jeugdtoernooi van Turnhout 2019 C SwarLogo
121
Organisator: Jeugdclub Schaken Turnhout
Arbiter: Luc Cornet
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/11/2019 tot 01/11/2019
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht Gebdat Stamnr. EloUsed Clubnaam PtnTot. Perf SB Buch Vsch.
1 De Rycke, Tyani -14 F 2005-••-•• 14625 1836 LSV-Chesspirant 6.5 1931 25.75 28.50 26.0
2 Goossens, Senne -14 M 2007-••-•• 15941 1663 Turnhout 5.5 1729 22.75 30.50 24.0
3 Naessens, Wolf -14 M 2005-••-•• 14293 1613 LSV-Chesspirant 4.5 1658 17.25 31.00 20.0
4 Malfliet, Alexander -14 M 2006-••-•• 15721 1535 LSV-Chesspirant 4.5 1564 15.75 29.00 18.0
5 Paes, Martijn -14 M 2006-••-•• 15064 1721 Dolle Toren Leuven 4.5 1515 15.75 25.00 17.0
6 Peeters, Alex -14 M 2005-••-•• 16154 1581 KOSK Oostende 4.5 1545 12.25 26.50 19.5
7 Vranckx, Jonas -14 M 2006-••-•• 16085 1448 Mechelen 4.0 1498 13.75 30.00 18.0
8 Cleuren, Mattice -14 M 2005-••-•• 16132 1222 Landegem 4.0 1328 11.00 24.50 14.0
9 Ouwerkerk, Floris -14 M 2005-••-•• 20175 0 Turnhout 4.0 1128 10.50 21.50 13.0
10 Debunne, Lasse -14 M 2006-••-•• 14392 1286 LSV-Chesspirant 4.0 1455 10.25 24.50 16.5
11 Selcuk, Keremcem -14 M 2006-••-•• 18382 0 Hoboken 3.5 1115 8.25 23.00 12.0
12 Goossens, Anouck -14 F 2005-••-•• 15984 1465 Turnhout 3.0 1279 8.50 25.00 15.0
13 Jacobs, Maarten -14 M 2005-••-•• 20218 1404 Oude God Mortsel 3.0 1316 7.50 25.50 15.0
14 Docquier, Orville -14 M 2006-••-•• 20312 1226 Anthisnes 3.0 1052 5.00 21.50 10.0
15 Gupta, Arnav -14 M 2007-••-•• 19656 1333 Mol 3.0 1075 4.75 20.50 8.0
16 Pieters, Rembert -14 M 2006-••-•• 13752 0 Brasschaat 3.0 323 4.00 17.50 8.0
17 Van Steertegem, Maxim -14 M 2006-••-•• 15672 1150 Opwijk 2.5 1075 5.75 22.50 10.0
18 Eijkenboom, Luca-Zsofia -14 F 2006-••-•• 16296 0 Overpelt 2.0 627 3.00 18.00 9.0
19 Maris Prabhakaran, Rikita -14 F 2006-••-•• 20021 0 Turnhout 1.0 104 3.00 20.50 7.0
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Gupta, Arnav 0.0 (1333) 0-1 De Rycke, Tyani 0.0 (1836)
2 Paes, Martijn 0.0 (1721) 1-0 Debunne, Lasse 0.0 (1286)
3 Docquier, Orville 0.0 (1226) 0-1 Goossens, Senne 0.0 (1663)
4 Naessens, Wolf 0.0 (1613) 1-0 Cleuren, Mattice 0.0 (1222)
5 Van Steertegem, Maxim 0.0 (1150) 0-1 Peeters, Alex 0.0 (1581)
6 Malfliet, Alexander 0.0 (1535) 1-0 Selcuk, Keremcem 0.0 (0)
7 Pieters, Rembert 0.0 (0) 0-1 Goossens, Anouck 0.0 (1465)
8 Vranckx, Jonas 0.0 (1448) 1-0 Ouwerkerk, Floris 0.0 (0)
9 Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0) 0-1 Jacobs, Maarten 0.0 (1404)
  Maris Prabhakaran, Rikita 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Rycke, Tyani 1.0 (1836) 1-0 Malfliet, Alexander 1.0 (1535)
2 Goossens, Anouck 1.0 (1465) 1-0 Paes, Martijn 1.0 (1721)
3 Goossens, Senne 1.0 (1663) 1-0 Vranckx, Jonas 1.0 (1448)
4 Jacobs, Maarten 1.0 (1404) 0-1 Naessens, Wolf 1.0 (1613)
5 Peeters, Alex 1.0 (1581) 1-0 Maris Prabhakaran, Rikita 1.0 (0)
6 Selcuk, Keremcem 0.0 (0) ½-½ Gupta, Arnav 0.0 (1333)
7 Debunne, Lasse 0.0 (1286) 1-0 Van Steertegem, Maxim 0.0 (1150)
8 Ouwerkerk, Floris 0.0 (0) 1-0 Docquier, Orville 0.0 (1226)
9 Cleuren, Mattice 0.0 (1222) 1-0 Pieters, Rembert 0.0 (0)
  Eijkenboom, Luca-Zsofia 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Naessens, Wolf 2.0 (1613) 0-1 De Rycke, Tyani 2.0 (1836)
2 Peeters, Alex 2.0 (1581) 0-1 Goossens, Senne 2.0 (1663)
3 Malfliet, Alexander 1.0 (1535) 1-0 Goossens, Anouck 2.0 (1465)
4 Paes, Martijn 1.0 (1721) 1-0 Cleuren, Mattice 1.0 (1222)
5 Vranckx, Jonas 1.0 (1448) 1-0 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0)
6 Ouwerkerk, Floris 1.0 (0) 0-1 Jacobs, Maarten 1.0 (1404)
7 Maris Prabhakaran, Rikita 1.0 (0) 0-1 Debunne, Lasse 1.0 (1286)
8 Gupta, Arnav 0.5 (1333) 0-1 Docquier, Orville 0.0 (1226)
9 Van Steertegem, Maxim 0.0 (1150) 1-0 Selcuk, Keremcem 0.5 (0)
  Pieters, Rembert 0.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Rycke, Tyani 3.0 (1836) ½-½ Goossens, Senne 3.0 (1663)
2 Vranckx, Jonas 2.0 (1448) 1-0 Paes, Martijn 2.0 (1721)
3 Goossens, Anouck 2.0 (1465) 0-1 Naessens, Wolf 2.0 (1613)
4 Jacobs, Maarten 2.0 (1404) 0-1 Peeters, Alex 2.0 (1581)
5 Debunne, Lasse 2.0 (1286) ½-½ Malfliet, Alexander 2.0 (1535)
6 Docquier, Orville 1.0 (1226) 1-0 Maris Prabhakaran, Rikita 1.0 (0)
7 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0) 0-1 Van Steertegem, Maxim 1.0 (1150)
8 Pieters, Rembert 1.0 (0) 0-1 Ouwerkerk, Floris 1.0 (0)
9 Cleuren, Mattice 1.0 (1222) 1-0 Gupta, Arnav 0.5 (1333)
  Selcuk, Keremcem 0.5 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Peeters, Alex 3.0 (1581) 0-1 De Rycke, Tyani 3.5 (1836)
2 Goossens, Senne 3.5 (1663) ½-½ Naessens, Wolf 3.0 (1613)
3 Malfliet, Alexander 2.5 (1535) ½-½ Vranckx, Jonas 3.0 (1448)
4 Goossens, Anouck 2.0 (1465) 0-1 Debunne, Lasse 2.5 (1286)
5 Paes, Martijn 2.0 (1721) 1-0 Docquier, Orville 2.0 (1226)
6 Van Steertegem, Maxim 2.0 (1150) 0-1 Jacobs, Maarten 2.0 (1404)
7 Ouwerkerk, Floris 2.0 (0) 0-1 Cleuren, Mattice 2.0 (1222)
8 Selcuk, Keremcem 1.5 (0) 1-0 Pieters, Rembert 1.0 (0)
9 Maris Prabhakaran, Rikita 1.0 (0) 0-1 Eijkenboom, Luca-Zsofia 1.0 (0)
  Gupta, Arnav 0.5 (1333) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 De Rycke, Tyani 4.5 (1836) 1-0 Vranckx, Jonas 3.5 (1448)
2 Debunne, Lasse 3.5 (1286) 0-1 Goossens, Senne 4.0 (1663)
3 Naessens, Wolf 3.5 (1613) ½-½ Paes, Martijn 3.0 (1721)
4 Cleuren, Mattice 3.0 (1222) 0-1 Peeters, Alex 3.0 (1581)
5 Jacobs, Maarten 3.0 (1404) 0-1 Malfliet, Alexander 3.0 (1535)
6 Docquier, Orville 2.0 (1226) 0-1 Selcuk, Keremcem 2.5 (0)
7 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Goossens, Anouck 2.0 (1465)
8 Gupta, Arnav 1.5 (1333) ½-½ Van Steertegem, Maxim 2.0 (1150)
9 Pieters, Rembert 1.0 (0) 1-0 Maris Prabhakaran, Rikita 1.0 (0)
  Ouwerkerk, Floris 2.0 (0) 1 Bye  
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2019)
Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 Selcuk, Keremcem 3.5 (0) 0-1 De Rycke, Tyani 5.5 (1836)
2 Goossens, Senne 5.0 (1663) ½-½ Malfliet, Alexander 4.0 (1535)
3 Peeters, Alex 4.0 (1581) ½-½ Naessens, Wolf 4.0 (1613)
4 Vranckx, Jonas 3.5 (1448) ½-½ Debunne, Lasse 3.5 (1286)
5 Paes, Martijn 3.5 (1721) 1-0 Jacobs, Maarten 3.0 (1404)
6 Goossens, Anouck 3.0 (1465) 0-1 Ouwerkerk, Floris 3.0 (0)
7 Van Steertegem, Maxim 2.5 (1150) 0-1 Cleuren, Mattice 3.0 (1222)
8 Eijkenboom, Luca-Zsofia 2.0 (0) 0-1 Pieters, Rembert 2.0 (0)
9 Maris Prabhakaran, Rikita 1.0 (0) 0-1 Gupta, Arnav 2.0 (1333)
  Docquier, Orville 2.0 (1226) 1 Bye  
Begin van de pagina

De Rycke, Tyani (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtF
Stamnr.14625
N-Elo1836
FIDE-ID247936
F-Elo1876
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Gupta, Arnav BEL 1333 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 W - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Goossens, Senne BEL 1663 5.5 W - ½ 3.5 0.73 -0.23
5 1      Peeters, Alex BEL 1581 4.5 Z - 1 4.5 0.81 +0.19
6 1      Vranckx, Jonas BEL 1448 4.0 W 1 5.5 0.91 +0.09
7 1      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.5 Z 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1528 29.5 Totaal 6.5 5.92 +0.58
Begin van de pagina
Goossens, Senne (Rank: 3)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.15941
N-Elo1663
FIDE-ID254525
F-Elo1691
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Docquier, Orville BEL 1226 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Vranckx, Jonas BEL 1448 4.0 W - 1 2.0 0.77 +0.23
3 2      Peeters, Alex BEL 1581 4.5 Z - 1 3.0 0.61 +0.39
4 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 6.5 Z - ½ 3.5 0.27 +0.23
5 2      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 W - ½ 4.0 0.57 -0.07
6 2      Debunne, Lasse BEL 1286 4.0 Z 1 5.0 0.91 +0.09
7 2      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 W ½ 5.5 0.67 -0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1503 31.0 Totaal 5.5 4.72 +0.78
Begin van de pagina
Naessens, Wolf (Rank: 4)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.14293
N-Elo1613
FIDE-ID249530
F-Elo1603
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cleuren, Mattice BEL 1222 4.0 W - 1 1.0 0.91 +0.09
2 4      Jacobs, Maarten BEL 1404 3.0 Z - 1 2.0 0.77 +0.23
3 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 6.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 3      Goossens, Anouck BEL 1465 3.0 Z - 1 3.0 0.70 +0.30
5 2      Goossens, Senne BEL 1663 5.5 Z - ½ 3.5 0.43 +0.07
6 3      Paes, Martijn BEL 1721 4.5 W ½ 4.0 0.35 +0.15
7 3      Peeters, Alex BEL 1581 4.5 Z ½ 4.5 0.54 -0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1556 31.0 Totaal 4.5 3.92 +0.58
Begin van de pagina
Malfliet, Alexander (Rank: 6)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1535
FIDE-ID252557
F-Elo1628
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 6.5 Z - 0 1.0 0.15 -0.15
3 3      Goossens, Anouck BEL 1465 3.0 W - 1 2.0 0.60 +0.40
4 5      Debunne, Lasse BEL 1286 4.0 Z ½ 2.5 0.81 -0.31
5 3      Vranckx, Jonas BEL 1448 4.0 W - ½ 3.0 0.62 -0.12
6 5      Jacobs, Maarten BEL 1404 3.0 Z 1 4.0 0.68 +0.32
7 2      Goossens, Senne BEL 1663 5.5 Z - ½ 4.5 0.33 +0.17
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1517 29.5 Totaal 4.5 4.11 +0.39
Begin van de pagina
Paes, Martijn (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1721
FIDE-ID251500
F-Elo1773
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Debunne, Lasse BEL 1286 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Goossens, Anouck BEL 1465 3.0 Z - 0 1.0 0.81 -0.81
3 4      Cleuren, Mattice BEL 1222 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Vranckx, Jonas BEL 1448 4.0 Z - 0 2.0 0.83 -0.83
5 5      Docquier, Orville BEL 1226 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 3      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 Z - ½ 3.5 0.65 -0.15
7 5      Jacobs, Maarten BEL 1404 3.0 W 1 4.5 0.87 +0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1380 25.5 Totaal 4.5 5.92 -1.42
Begin van de pagina
Peeters, Alex (Rank: 5)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16154
N-Elo1581
FIDE-ID252042
F-Elo1626
Landbel  (bel)
Club(301) KOSK Oostende
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Maris Prabhakaran, Rikita BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Goossens, Senne BEL 1663 5.5 W - 0 2.0 0.39 -0.39
4 4      Jacobs, Maarten BEL 1404 3.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
5 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 6.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 4      Cleuren, Mattice BEL 1222 4.0 Z 1 4.0 0.90 +0.10
7 3      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 W - ½ 4.5 0.46 +0.04
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1481 27.0 Totaal 4.5 4.51 -0.01
Begin van de pagina
Vranckx, Jonas (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1448
FIDE-ID256838
F-Elo1441
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Ouwerkerk, Floris BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Goossens, Senne BEL 1663 5.5 Z - 0 1.0 0.23 -0.23
3 5      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 2      Paes, Martijn BEL 1721 4.5 W - 1 3.0 0.17 +0.83
5 3      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 Z - ½ 3.5 0.38 +0.12
6 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 6.5 Z 0 3.5 0.09 -0.09
7 4      Debunne, Lasse BEL 1286 4.0 W ½ 4.0 0.71 -0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1608 31.0 Totaal 4.0 3.42 +0.58
Begin van de pagina
Cleuren, Mattice (Rank: 13)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.16132
N-Elo1222
FIDE-ID251950
F-Elo1254
Landbel  (bel)
Club(430) Landegem
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 Z - 0 0.0 0.09 -0.09
2 9      Pieters, Rembert BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 4      Paes, Martijn BEL 1721 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 9      Gupta, Arnav BEL 1333 3.0 W - 1 2.0 0.35 +0.65
5 7      Ouwerkerk, Floris BEL 0 4.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Peeters, Alex BEL 1581 4.5 W - 0 3.0 0.10 -0.10
7 7      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 2.5 Z - 1 4.0 0.60 +0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1479 26.0 Totaal 4.0 3.06 +0.94
Begin van de pagina
Ouwerkerk, Floris (Rank: 17)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.20175
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vranckx, Jonas BEL 1448 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Docquier, Orville BEL 1226 3.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
3 6      Jacobs, Maarten BEL 1404 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 8      Pieters, Rembert BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 7      Cleuren, Mattice BEL 1222 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6        Bye           1 3.0    
7 6      Goossens, Anouck BEL 1465 3.0 Z 1 4.0 0.08 +0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1353 20.0 Totaal 4.0 0.90 +2.10
Begin van de pagina
Debunne, Lasse (Rank: 11)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1286
FIDE-ID247529
F-Elo1318
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Paes, Martijn BEL 1721 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 2.5 W - 1 1.0 0.68 +0.32
3 7      Maris Prabhakaran, Rikita BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 W - ½ 2.5 0.19 +0.31
5 4      Goossens, Anouck BEL 1465 3.0 Z - 1 3.5 0.27 +0.73
6 2      Goossens, Senne BEL 1663 5.5 W 0 3.5 0.09 -0.09
7 4      Vranckx, Jonas BEL 1448 4.0 Z ½ 4.0 0.29 +0.21
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1497 25.0 Totaal 4.0 2.52 +1.48
Begin van de pagina
Selcuk, Keremcem (Rank: 15)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.18382
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Gupta, Arnav BEL 1333 3.0 W - ½ 0.5 0.08 +0.42
3 9      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 2.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
4        Bye           1 1.5    
5 8      Pieters, Rembert BEL 0 3.0 W 1 2.5 0.50 +0.50
6 6      Docquier, Orville BEL 1226 3.0 Z 1 3.5 0.08 +0.92
7 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 6.5 W 0 3.5 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1416 22.5 Totaal 3.5 0.90 +1.60
Begin van de pagina
Goossens, Anouck (Rank: 7)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.15984
N-Elo1465
FIDE-ID254517
F-Elo1450
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Pieters, Rembert BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Paes, Martijn BEL 1721 4.5 W - 1 2.0 0.19 +0.81
3 3      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 Z - 0 2.0 0.40 -0.40
4 3      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 W 0 2.0 0.30 -0.30
5 4      Debunne, Lasse BEL 1286 4.0 W - 0 2.0 0.73 -0.73
6 7      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
7 6      Ouwerkerk, Floris BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.92 -0.92
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1538 26.5 Totaal 3.0 4.38 -1.38
Begin van de pagina
Jacobs, Maarten (Rank: 9)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.20218
N-Elo1404
FIDE-ID261882
F-Elo1410
Landbel  (bel)
Club(132) Oude God Mortsel
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Naessens, Wolf BEL 1613 4.5 W - 0 1.0 0.23 -0.23
3 6      Ouwerkerk, Floris BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Peeters, Alex BEL 1581 4.5 W - 0 2.0 0.27 -0.27
5 6      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 2.5 Z - 1 3.0 0.81 +0.19
6 5      Malfliet, Alexander BEL 1535 4.5 W - 0 3.0 0.32 -0.32
7 5      Paes, Martijn BEL 1721 4.5 Z - 0 3.0 0.13 -0.13
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1520 26.5 Totaal 3.0 3.60 -0.60
Begin van de pagina
Docquier, Orville (Rank: 12)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.20312
N-Elo0
FIDE-ID265470
F-Elo1226
Landbel  (bel)
Club(609) Anthisnes
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Goossens, Senne BEL 1663 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 8      Ouwerkerk, Floris BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
3 8      Gupta, Arnav BEL 1333 3.0 Z - 1 1.0 0.35 +0.65
4 6      Maris Prabhakaran, Rikita BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.92 +0.08
5 5      Paes, Martijn BEL 1721 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
6 6      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1572 21.5 Totaal 3.0 3.27 -1.27
Begin van de pagina
Gupta, Arnav (Rank: 10)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19656
N-Elo1333
FIDE-ID264644
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      De Rycke, Tyani BEL 1836 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 6      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.92 -0.42
3 8      Docquier, Orville BEL 1226 3.0 W - 0 0.5 0.65 -0.65
4 9      Cleuren, Mattice BEL 1222 4.0 Z 0 0.5 0.65 -0.65
5        Bye           1 1.5    
6 8      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 2.5 W ½ 2.0 0.74 -0.24
7 9      Maris Prabhakaran, Rikita BEL 0 1.0 Z 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1358 20.5 Totaal 3.0 3.96 -1.96
Begin van de pagina
Pieters, Rembert (Rank: 16)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.13752
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Goossens, Anouck BEL 1465 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Cleuren, Mattice BEL 1222 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 8      Ouwerkerk, Floris BEL 0 4.0 W 0 1.0 0.50 -0.50
5 8      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Maris Prabhakaran, Rikita BEL 0 1.0 W 1 2.0 0.50 +0.50
7 8      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1343 17.5 Totaal 3.0 2.16 -0.16
Begin van de pagina
Van Steertegem, Maxim (Rank: 14)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo1150
FIDE-ID255483
F-Elo1053
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Peeters, Alex BEL 1581 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 7      Debunne, Lasse BEL 1286 4.0 Z - 0 0.0 0.32 -0.32
3 9      Selcuk, Keremcem BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
4 7      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 Z 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Jacobs, Maarten BEL 1404 3.0 W - 0 2.0 0.19 -0.19
6 8      Gupta, Arnav BEL 1333 3.0 Z - ½ 2.5 0.26 +0.24
7 7      Cleuren, Mattice BEL 1222 4.0 W 0 2.5 0.40 -0.40
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1365 24.0 Totaal 2.5 3.09 -0.59
Begin van de pagina
Eijkenboom, Luca-Zsofia (Rank: 18)

Rangschikking18
GeslachtF
Stamnr.16296
N-Elo0
FIDE-ID258148
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Jacobs, Maarten BEL 1404 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 5      Vranckx, Jonas BEL 1448 4.0 Z 0 1.0 0.08 -0.08
4 7      Van Steertegem, Maxim BEL 1150 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Maris Prabhakaran, Rikita BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 7      Goossens, Anouck BEL 1465 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 8      Pieters, Rembert BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1366 16.5 Totaal 2.0 1.32 -0.32
Begin van de pagina
Maris Prabhakaran, Rikita (Rank: 19)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.20021
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-14

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z Flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 5      Peeters, Alex BEL 1581 4.5 Z 0 1.0 0.08 -0.08
3 7      Debunne, Lasse BEL 1286 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 6      Docquier, Orville BEL 1226 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 9      Eijkenboom, Luca-Zsofia BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 9      Pieters, Rembert BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 9      Gupta, Arnav BEL 1333 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde Elo Tegenstanders 1356 19.5 Totaal 1.0 1.32 -1.32
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win
1 De Rycke, Tyani 1 1836 1931 6.5 15 Z 1 4 W 1 3 Z 1 2 W ½ 6 Z 1 7 W 1 11 Z 1 25.75 28.50 26.0 6
2 Goossens, Senne 3 1663 1729 5.5 14 Z 1 7 W 1 6 Z 1 1 Z ½ 3 W ½ 10 Z 1 4 W ½ 22.75 30.50 24.0 4
3 Naessens, Wolf 4 1613 1658 4.5 8 W 1 13 Z 1 1 W 0 12 Z 1 2 Z ½ 5 W ½ 6 Z ½ 17.25 31.00 20.0 3
4 Malfliet, Alexander 6 1535 1564 4.5 11 W 1 1 Z 0 12 W 1 10 Z ½ 7 W ½ 13 Z 1 2 Z ½ 15.75 29.00 18.0 3
5 Paes, Martijn 2 1721 1515 4.5 10 W 1 12 Z 0 8 W 1 7 Z 0 14 W 1 3 Z ½ 13 W 1 15.75 25.00 17.0 4
6 Peeters, Alex 5 1581 1545 4.5 17 Z 1 19 W 1 2 W 0 13 Z 1 1 W 0 8 Z 1 3 W ½ 12.25 26.50 19.5 4
7 Vranckx, Jonas 8 1448 1498 4.0 9 W 1 2 Z 0 18 W 1 5 W 1 4 Z ½ 1 Z 0 10 W ½ 13.75 30.00 18.0 3
8 Cleuren, Mattice 13 1222 1328 4.0 3 Z 0 16 W 1 5 Z 0 15 W 1 9 Z 1 6 W 0 17 Z 1 11.00 24.50 14.0 4
9 Ouwerkerk, Floris 17 0 1128 4.0 7 Z 0 14 W 1 13 W 0 16 Z 1 8 W 0 B1 12 Z 1 10.50 21.50 13.0 3
10 Debunne, Lasse 11 1286 1455 4.0 5 Z 0 17 W 1 19 Z 1 4 W ½ 12 Z 1 2 W 0 7 Z ½ 10.25 24.50 16.5 3
11 Selcuk, Keremcem 15 0 1115 3.5 4 Z 0 15 W ½ 17 Z 0 B1 16 W 1 14 Z 1 1 W 0 8.25 23.00 12.0 2
12 Goossens, Anouck 7 1465 1279 3.0 16 Z 1 5 W 1 4 Z 0 3 W 0 10 W 0 18 Z 1 9 W 0 8.50 25.00 15.0 3
13 Jacobs, Maarten 9 1404 1316 3.0 18 Z 1 3 W 0 9 Z 1 6 W 0 17 Z 1 4 W 0 5 Z 0 7.50 25.50 15.0 3
14 Docquier, Orville 12 1226 1052 3.0 2 W 0 9 Z 0 15 Z 1 19 W 1 5 Z 0 11 W 0 B1 5.00 21.50 10.0 2
15 Gupta, Arnav 10 1333 1075 3.0 1 W 0 11 Z ½ 14 W 0 8 Z 0 B1 17 W ½ 19 Z 1 4.75 20.50 8.0 1
16 Pieters, Rembert 16 0 323 3.0 12 W 0 8 Z 0 B1 9 W 0 11 Z 0 19 W 1 18 Z 1 4.00 17.50 8.0 2
17 Van Steertegem, Maxim 14 1150 1075 2.5 6 W 0 10 Z 0 11 W 1 18 Z 1 13 W 0 15 Z ½ 8 W 0 5.75 22.50 10.0 2
18 Eijkenboom, Luca-Zsofia 18 0 627 2.0 13 W 0 B1 7 Z 0 17 W 0 19 Z 1 12 W 0 16 W 0 3.00 18.00 9.0 1
19 Maris Prabhakaran, Rikita 19 0 104 1.0 B1 6 Z 0 10 W 0 14 Z 0 18 W 0 16 Z 0 15 W 0 3.00 20.50 7.0 0
(©)FRBE-KBSB-v4.23 2019/10/17 (©) GMA 2015 Build : 2019/11/01 21:56