SwarLogo 2de Open Internationaal Jeugdtoernooi van Turnhout E SwarLogo
121
Organisator: Jeugdclub Schaken Turnhout
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 01/11/2018 tot 01/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win OR
1 Vantorre Nils -10 M 1221 Oostkamp 8.0 47.00 44.50 39.0 8 -
2 Govoreanu Matei -10 M 1141 Westerlo 7.5 44.50 46.50 41.0 7 -
3 Musabayev Maxim -10 M 1229 Mercatel 7.0 39.00 44.50 35.0 7 -
4 Vertongen Jack -10 M 650 Mercatel 7.0 38.50 43.50 36.0 7 -
5 Burssens Maya -10 F 889 Mercatel 7.0 34.00 40.00 33.0 7 -
6 Wouters Tibo -10 M 1311 Turnhout 6.5 39.50 48.50 37.5 6 -
7 Mernier Martin -10 M 1205 Neerpelt 6.0 31.50 46.50 37.5 5 -
8 Plomp Mateo -10 M 690 Mercatel 6.0 30.00 42.00 34.0 6 -
9 Coorevits Arthur -10 M 1211 Mercatel 6.0 29.00 37.50 29.0 6 -
10 Cappan Stan -10 M 0 LSV-Chesspirant 6.0 27.50 40.00 30.0 6 -
11 De Groote Berre -10 M 0 KBSK Brugge 6.0 27.50 39.50 29.0 6 -
12 Gellinck Simon -10 M 1266 KBSK Brugge 6.0 26.50 39.00 31.0 6 -
13 Decraene Merlijn -10 M 630 Tielt 6.0 25.50 40.00 33.0 6 -
14 Janssen Vince -10 M 0 Turnhout 5.5 25.00 41.00 28.5 5 -
15 Wambecq Ward -10 M 0 Dolle Toren Leuven 5.5 23.75 35.50 28.0 5 -
16 Engelen Lennert -10 M 0 Turnhout 5.0 23.50 37.50 25.0 5 -
17 De Rycke Killian -10 M 0 LSV-Chesspirant 5.0 22.00 44.00 29.0 5 -
18 Aishajiang Ehsan -10 M 0 Leuven Centraal 5.0 21.00 39.00 26.0 5 -
19 Huybrechts Kobe -10 M 0 5.0 21.00 35.50 24.0 4 -
20 Manueke Hervano -10 M 0 Turnhout 5.0 20.50 36.50 23.0 5 -
21 Yilmaz Semih -10 M 0 Leuven Centraal 5.0 20.50 33.50 25.0 5 -
22 Hanssens Daan -10 M 0 Kortrijk 5.0 18.50 37.50 24.0 5 -
23 Leysen Douwe -10 M 0 Turnhout 5.0 18.50 37.50 24.0 5 -
24 Dewyngaert Wout -10 M 0 Dolle Toren Leuven 5.0 18.00 35.00 24.0 5 -
25 Peeters Amelie -10 F 0 Turnhout 5.0 17.25 36.50 26.0 4 -
26 Hendrickx Simen -10 M 0 Turnhout 5.0 17.00 36.50 22.0 5 -
27 De Vries Casper -10 M 0 Turnhout 4.5 17.25 36.50 21.0 4 -
28 Beuseling Lander -10 M 0 Mercatel 4.5 15.25 33.50 21.0 4 -
29 Callebaut Jolan -10 M 0 Turnhout 4.5 15.25 31.50 20.5 4 -
30 Van Grieken Jasper -10 M 0 Turnhout 4.5 14.75 33.50 24.5 4 -
31 Dechamps Norah -10 F 0 Kortrijk 4.0 16.75 37.50 23.0 3 -
32 Yaghoubi Negin -10 F 0 KBSK Brugge 4.0 14.50 31.00 20.0 4 -
33 Drif Dries -10 M 0 Turnhout 4.0 14.00 36.50 25.0 4 -
34 Michiels Victor -10 M 0 Lier 4.0 14.00 35.50 21.0 4 -
35 Moerman Axl -10 M 0 LSV-Chesspirant 4.0 14.00 32.50 20.0 4 -
36 Bianchi Nolan -10 M 0 SCRR (Brussel) 4.0 13.50 31.50 16.0 4 -
37 Gijsels Robbe -10 M 0 Turnhout 4.0 12.50 28.50 18.0 4 -
38 Adriaensen Jules -10 M 0 Turnhout 4.0 10.50 30.50 17.0 4 -
39 Wouters Jorbe -10 M 0 Turnhout 4.0 9.50 29.50 20.0 4 -
40 Vrijsen Miro -10 M 0 Westerlo 4.0 9.50 28.00 13.0 4 -
41 El Yakhloufi Husaam -10 M 0 Turnhout 3.5 14.00 34.00 21.5 3 -
42 Van Aert Wout -10 M 0 3.5 10.75 29.00 13.5 3 -
43 Van Lommel Senne -10 M 0 Turnhout 3.5 10.25 33.00 18.0 3 -
44 Milanovic Matija -10 M 0 Turnhout 3.5 8.75 30.50 19.5 3 -
45 Khachatryan Nare -10 F 0 Turnhout 3.0 10.00 32.00 15.0 3 -
46 Baelus Cas -10 M 0 Mol 3.0 9.00 30.00 19.0 3 -
47 Van Pee Lander -10 M 0 Mechelen 3.0 9.00 28.50 12.0 3 -
48 Driessens Jul -10 M 0 Turnhout 3.0 8.00 31.50 16.0 3 -
49 Vandeghinste Brecht -10 M 0 KBSK Brugge 3.0 6.00 28.50 14.0 3 -
50 De Ceuster Reinder -10 M 0 Turnhout 3.0 6.00 28.50 13.0 3 -
51 Musabayev Alexander -10 M 0 Mercatel 3.0 4.50 24.00 10.0 3 -
52 Woestenborghs Kolya -10 M 0 2.5 3.25 27.00 10.5 2 0.5
53 Stuyven Liese -10 F 0 Turnhout 2.5 2.25 27.00 13.5 2 0.5
54 Verhoeven Juul -10 M 0 Turnhout 2.0 1.00 27.00 6.0 2 -
55 Bax Ibe -10 M 0 Turnhout 1.0 0.00 26.50 5.0 1 -
56 Diels Niels -10 M 0 Turnhout 0.0 0.00 21.50 0.0 0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Aishajiang Ehsan 29 0-1 Wouters Tibo 1
2 Gellinck Simon 2 1-0 Gijsels Robbe 30
3 Hanssens Daan 31 0-1 Musabayev Maxim 3
4 Vantorre Nils 4 1-0 Hendrickx Simen 32
5 Huybrechts Kobe 33 0-1 Coorevits Arthur 5
6 Mernier Martin 6 1-0 Janssen Vince 34
7 Khachatryan Nare 35 0-1 Govoreanu Matei 7
8 Burssens Maya 8 1-0 Leysen Douwe 36
9 Manueke Hervano 37 0-1 Plomp Mateo 9
10 Vertongen Jack 10 1-0 Michiels Victor 38
11 Milanovic Matija 39 0-1 Decraene Merlijn 11
12 Yilmaz Semih 12 0-1 Moerman Axl 40
13 Musabayev Alexander 41 0-1 Baelus Cas 13
14 Bax Ibe 14 0-1 Peeters Amelie 42
15 Stuyven Liese 43 0-1 Beuseling Lander 15
16 Bianchi Nolan 16 1-0 Van Aert Wout 44
17 Van Grieken Jasper 45 ½-½ Callebaut Jolan 17
18 Cappan Stan 18 1-0 Van Lommel Senne 46
19 Vandeghinste Brecht 47 0-1 De Ceuster Reinder 19
20 De Groote Berre 20 1-0 Adriaensen Jules 48
21 Verhoeven Juul 49 0-1 De Rycke Killian 21
22 De Vries Casper 22 1-0 Vrijsen Miro 50
23 Wambecq Ward 51 1-0 Dechamps Norah 23
24 Dewyngaert Wout 24 1-0 Woestenborghs Kolya 52
25 Wouters Jorbe 53 1-0 Diels Niels 25
26 Driessens Jul 26 1-0 Yaghoubi Negin 54
27 Van Pee Lander 55 0-1 Drif Dries 27
28 El Yakhloufi Husaam 28 1-0 Engelen Lennert 56
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Wouters Tibo 1 1-0 Bianchi Nolan 16
2 De Ceuster Reinder 19 0-1 Gellinck Simon 2
3 Musabayev Maxim 3 1-0 Cappan Stan 18
4 De Rycke Killian 21 0-1 Vantorre Nils 4
5 Coorevits Arthur 5 0-1 De Groote Berre 20
6 Drif Dries 27 0-1 Mernier Martin 6
7 Govoreanu Matei 7 1-0 De Vries Casper 22
8 Moerman Axl 40 0-1 Burssens Maya 8
9 Plomp Mateo 9 1-0 Dewyngaert Wout 24
10 Peeters Amelie 42 0-1 Vertongen Jack 10
11 Decraene Merlijn 11 1-0 Driessens Jul 26
12 Baelus Cas 13 1-0 El Yakhloufi Husaam 28
13 Beuseling Lander 15 ½-½ Wambecq Ward 51
14 Callebaut Jolan 17 1-0 Wouters Jorbe 53
15 Dechamps Norah 23 1-0 Van Grieken Jasper 45
16 Van Aert Wout 44 0-1 Yilmaz Semih 12
17 Van Lommel Senne 46 1-0 Bax Ibe 14
18 Diels Niels 25 0-1 Milanovic Matija 39
19 Adriaensen Jules 48 0-1 Aishajiang Ehsan 29
20 Gijsels Robbe 30 1-0 Musabayev Alexander 41
21 Vrijsen Miro 50 0-1 Hanssens Daan 31
22 Hendrickx Simen 32 1-0 Stuyven Liese 43
23 Woestenborghs Kolya 52 0-1 Huybrechts Kobe 33
24 Janssen Vince 34 1-0 Vandeghinste Brecht 47
25 Yaghoubi Negin 54 1-0 Khachatryan Nare 35
26 Leysen Douwe 36 1-0 Verhoeven Juul 49
27 Engelen Lennert 56 1-0 Manueke Hervano 37
28 Michiels Victor 38 1-0 Van Pee Lander 55
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Burssens Maya 8 0-1 Wouters Tibo 1
2 Gellinck Simon 2 0-1 Plomp Mateo 9
3 Vertongen Jack 10 1-0 Musabayev Maxim 3
4 Vantorre Nils 4 1-0 Decraene Merlijn 11
5 Mernier Martin 6 1-0 Baelus Cas 13
6 De Groote Berre 20 0-1 Govoreanu Matei 7
7 Wambecq Ward 51 1-0 Callebaut Jolan 17
8 Coorevits Arthur 5 1-0 Beuseling Lander 15
9 Yilmaz Semih 12 1-0 Hendrickx Simen 32
10 Bianchi Nolan 16 0-1 Janssen Vince 34
11 Cappan Stan 18 1-0 Leysen Douwe 36
12 Hanssens Daan 31 1-0 De Ceuster Reinder 19
13 Huybrechts Kobe 33 0-1 De Rycke Killian 21
14 De Vries Casper 22 1-0 Michiels Victor 38
15 Milanovic Matija 39 0-1 Dechamps Norah 23
16 Dewyngaert Wout 24 1-0 Moerman Axl 40
17 Driessens Jul 26 0-1 Peeters Amelie 42
18 Van Lommel Senne 46 0-1 Drif Dries 27
19 El Yakhloufi Husaam 28 1-0 Yaghoubi Negin 54
20 Aishajiang Ehsan 29 1-0 Engelen Lennert 56
21 Wouters Jorbe 53 1-0 Gijsels Robbe 30
22 Van Grieken Jasper 45 1-0 Bax Ibe 14
23 Vandeghinste Brecht 47 1-0 Diels Niels 25
24 Khachatryan Nare 35 1-0 Adriaensen Jules 48
25 Manueke Hervano 37 1-0 Verhoeven Juul 49
26 Musabayev Alexander 41 0-1 Vrijsen Miro 50
27 Stuyven Liese 43 ½-½ Woestenborghs Kolya 52
28 Van Pee Lander 55 1-0 Van Aert Wout 44
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Wouters Tibo 1 1-0 Vertongen Jack 10
2 Govoreanu Matei 7 1-0 Vantorre Nils 4
3 Plomp Mateo 9 0-1 Mernier Martin 6
4 Gellinck Simon 2 1-0 Wambecq Ward 51
5 Musabayev Maxim 3 1-0 De Vries Casper 22
6 Dechamps Norah 23 0-1 Coorevits Arthur 5
7 Dewyngaert Wout 24 0-1 Burssens Maya 8
8 Decraene Merlijn 11 1-0 El Yakhloufi Husaam 28
9 Drif Dries 27 0-1 Yilmaz Semih 12
10 Baelus Cas 13 0-1 Aishajiang Ehsan 29
11 Janssen Vince 34 1-0 Cappan Stan 18
12 Peeters Amelie 42 0-1 De Groote Berre 20
13 De Rycke Killian 21 1-0 Wouters Jorbe 53
14 Callebaut Jolan 17 0-1 Hanssens Daan 31
15 Beuseling Lander 15 0-1 Van Grieken Jasper 45
16 Michiels Victor 38 1-0 Bianchi Nolan 16
17 De Ceuster Reinder 19 0-1 Milanovic Matija 39
18 Moerman Axl 40 0-1 Driessens Jul 26
19 Gijsels Robbe 30 1-0 Van Lommel Senne 46
20 Hendrickx Simen 32 1-0 Vandeghinste Brecht 47
21 Vrijsen Miro 50 0-1 Huybrechts Kobe 33
22 Engelen Lennert 56 1-0 Khachatryan Nare 35
23 Leysen Douwe 36 1-0 Van Pee Lander 55
24 Yaghoubi Negin 54 0-1 Manueke Hervano 37
25 Diels Niels 25 0-1 Stuyven Liese 43
26 Woestenborghs Kolya 52 0-1 Musabayev Alexander 41
27 Bax Ibe 14 0-1 Adriaensen Jules 48
28 Verhoeven Juul 49 0-1 Van Aert Wout 44
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Mernier Martin 6 ½-½ Wouters Tibo 1
2 Burssens Maya 8 0-1 Govoreanu Matei 7
3 Yilmaz Semih 12 0-1 Gellinck Simon 2
4 De Groote Berre 20 0-1 Musabayev Maxim 3
5 Vantorre Nils 4 1-0 Janssen Vince 34
6 Coorevits Arthur 5 0-1 Decraene Merlijn 11
7 Hanssens Daan 31 0-1 Plomp Mateo 9
8 Vertongen Jack 10 1-0 De Rycke Killian 21
9 Aishajiang Ehsan 29 0-1 Wambecq Ward 51
10 Van Grieken Jasper 45 1-0 Baelus Cas 13
11 Cappan Stan 18 1-0 Hendrickx Simen 32
12 De Vries Casper 22 0-1 Leysen Douwe 36
13 Huybrechts Kobe 33 ½-½ Dechamps Norah 23
14 Manueke Hervano 37 1-0 Dewyngaert Wout 24
15 Driessens Jul 26 0-1 Michiels Victor 38
16 Wouters Jorbe 53 0-1 Drif Dries 27
17 El Yakhloufi Husaam 28 ½-½ Peeters Amelie 42
18 Milanovic Matija 39 1-0 Gijsels Robbe 30
19 Beuseling Lander 15 0-1 Engelen Lennert 56
20 Stuyven Liese 43 0-1 Callebaut Jolan 17
21 Bianchi Nolan 16 0-1 Van Lommel Senne 46
22 Adriaensen Jules 48 1-0 De Ceuster Reinder 19
23 Khachatryan Nare 35 1-0 Vandeghinste Brecht 47
24 Van Pee Lander 55 0-1 Moerman Axl 40
25 Musabayev Alexander 41 0-1 Yaghoubi Negin 54
26 Van Aert Wout 44 1-0 Vrijsen Miro 50
27 Verhoeven Juul 49 0-1 Woestenborghs Kolya 52
28 Bax Ibe 14 1-0 Diels Niels 25
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Govoreanu Matei 7 ½-½ Mernier Martin 6
2 Wouters Tibo 1 0-1 Vantorre Nils 4
3 Musabayev Maxim 3 1-0 Gellinck Simon 2
4 Plomp Mateo 9 0-1 Vertongen Jack 10
5 Decraene Merlijn 11 1-0 Van Grieken Jasper 45
6 Wambecq Ward 51 0-1 Coorevits Arthur 5
7 Hanssens Daan 31 0-1 Burssens Maya 8
8 Janssen Vince 34 1-0 Yilmaz Semih 12
9 Michiels Victor 38 0-1 Cappan Stan 18
10 Engelen Lennert 56 1-0 De Groote Berre 20
11 De Rycke Killian 21 1-0 Manueke Hervano 37
12 Drif Dries 27 1-0 Milanovic Matija 39
13 Leysen Douwe 36 0-1 Aishajiang Ehsan 29
14 Callebaut Jolan 17 0-1 Huybrechts Kobe 33
15 Dechamps Norah 23 1-0 El Yakhloufi Husaam 28
16 Peeters Amelie 42 1-0 De Vries Casper 22
17 Baelus Cas 13 0-1 Moerman Axl 40
18 Van Aert Wout 44 0-1 Dewyngaert Wout 24
19 Adriaensen Jules 48 1-0 Driessens Jul 26
20 Gijsels Robbe 30 0-1 Yaghoubi Negin 54
21 Hendrickx Simen 32 1-0 Wouters Jorbe 53
22 Van Lommel Senne 46 1-0 Khachatryan Nare 35
23 Woestenborghs Kolya 52 0-1 Beuseling Lander 15
24 Stuyven Liese 43 1-0 Bax Ibe 14
25 Vrijsen Miro 50 0-1 Bianchi Nolan 16
26 De Ceuster Reinder 19 0-1 Van Pee Lander 55
27 Vandeghinste Brecht 47 1-0 Musabayev Alexander 41
28 Diels Niels 25 0-1 Verhoeven Juul 49
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Vertongen Jack 10 0-1 Govoreanu Matei 7
2 Vantorre Nils 4 1-0 Musabayev Maxim 3
3 Mernier Martin 6 1-0 Decraene Merlijn 11
4 Gellinck Simon 2 0-1 Wouters Tibo 1
5 Coorevits Arthur 5 0-1 De Rycke Killian 21
6 Burssens Maya 8 1-0 Drif Dries 27
7 Aishajiang Ehsan 29 0-1 Plomp Mateo 9
8 Cappan Stan 18 1-0 Engelen Lennert 56
9 Dechamps Norah 23 ½-½ Janssen Vince 34
10 Huybrechts Kobe 33 1-0 Wambecq Ward 51
11 Van Grieken Jasper 45 0-1 Peeters Amelie 42
12 Yilmaz Semih 12 1-0 Michiels Victor 38
13 De Groote Berre 20 1-0 Van Lommel Senne 46
14 Dewyngaert Wout 24 1-0 Adriaensen Jules 48
15 Manueke Hervano 37 1-0 Hanssens Daan 31
16 Milanovic Matija 39 0-1 Hendrickx Simen 32
17 Moerman Axl 40 0-1 Leysen Douwe 36
18 Yaghoubi Negin 54 1-0 Callebaut Jolan 17
19 El Yakhloufi Husaam 28 1-0 Stuyven Liese 43
20 Bianchi Nolan 16 0-1 Beuseling Lander 15
21 Khachatryan Nare 35 1-0 Baelus Cas 13
22 De Vries Casper 22 1-0 Van Aert Wout 44
23 Driessens Jul 26 0-1 Vandeghinste Brecht 47
24 Van Pee Lander 55 0-1 Gijsels Robbe 30
25 Wouters Jorbe 53 1-0 Woestenborghs Kolya 52
26 Bax Ibe 14 0-1 Vrijsen Miro 50
27 Verhoeven Juul 49 0-1 De Ceuster Reinder 19
28 Musabayev Alexander 41 1-0 Diels Niels 25
Begin van de pagina
Ronde 8 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Govoreanu Matei 7 0-1 Wouters Tibo 1
2 Mernier Martin 6 0-1 Vantorre Nils 4
3 Musabayev Maxim 3 1-0 Aishajiang Ehsan 29
4 De Rycke Killian 21 0-1 Burssens Maya 8
5 Decraene Merlijn 11 0-1 Vertongen Jack 10
6 Peeters Amelie 42 0-1 Cappan Stan 18
7 Janssen Vince 34 1-0 Huybrechts Kobe 33
8 Drif Dries 27 0-1 Gellinck Simon 2
9 Hendrickx Simen 32 0-1 Coorevits Arthur 5
10 Plomp Mateo 9 1-0 Dechamps Norah 23
11 Leysen Douwe 36 1-0 Yilmaz Semih 12
12 Yaghoubi Negin 54 0-1 De Groote Berre 20
13 Engelen Lennert 56 1-0 Dewyngaert Wout 24
14 Beuseling Lander 15 0-1 Manueke Hervano 37
15 Wambecq Ward 51 1-0 El Yakhloufi Husaam 28
16 Gijsels Robbe 30 0-1 Van Grieken Jasper 45
17 Van Lommel Senne 46 ½-½ De Vries Casper 22
18 Vandeghinste Brecht 47 0-1 Hanssens Daan 31
19 Moerman Axl 40 1-0 Khachatryan Nare 35
20 Michiels Victor 38 1-0 Wouters Jorbe 53
21 Adriaensen Jules 48 1-0 Milanovic Matija 39
22 Callebaut Jolan 17 1-0 Driessens Jul 26
23 Baelus Cas 13 1-0 Stuyven Liese 43
24 De Ceuster Reinder 19 0-1 Bianchi Nolan 16
25 Van Aert Wout 44 1-0 Musabayev Alexander 41
26 Vrijsen Miro 50 1-0 Van Pee Lander 55
27 Woestenborghs Kolya 52 1-0 Diels Niels 25
28 Verhoeven Juul 49 1-0 Bax Ibe 14
Begin van de pagina
Ronde 9 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Vantorre Nils 4 1-0 Plomp Mateo 9
2 Wouters Tibo 1 0-1 Musabayev Maxim 3
3 Cappan Stan 18 0-1 Govoreanu Matei 7
4 Burssens Maya 8 1-0 Mernier Martin 6
5 Vertongen Jack 10 1-0 Janssen Vince 34
6 Gellinck Simon 2 1-0 De Rycke Killian 21
7 Coorevits Arthur 5 1-0 Engelen Lennert 56
8 Manueke Hervano 37 0-1 Decraene Merlijn 11
9 De Groote Berre 20 1-0 Leysen Douwe 36
10 Huybrechts Kobe 33 ½-½ Peeters Amelie 42
11 Van Grieken Jasper 45 0-1 Wambecq Ward 51
12 Yilmaz Semih 12 1-0 Adriaensen Jules 48
13 Dechamps Norah 23 0-1 Hendrickx Simen 32
14 Dewyngaert Wout 24 1-0 Michiels Victor 38
15 Hanssens Daan 31 1-0 Drif Dries 27
16 Aishajiang Ehsan 29 1-0 Yaghoubi Negin 54
17 De Vries Casper 22 1-0 Moerman Axl 40
18 El Yakhloufi Husaam 28 0-1 Beuseling Lander 15
19 Van Lommel Senne 46 0-1 Callebaut Jolan 17
20 Wouters Jorbe 53 1-0 Baelus Cas 13
21 Bianchi Nolan 16 1-0 Vandeghinste Brecht 47
22 Khachatryan Nare 35 0-1 Gijsels Robbe 30
23 Milanovic Matija 39 ½-½ Van Aert Wout 44
24 Stuyven Liese 43 0-1 Vrijsen Miro 50
25 Van Pee Lander 55 1-0 Woestenborghs Kolya 52
26 Musabayev Alexander 41 1-0 Verhoeven Juul 49
27 Bax Ibe 14 0-1 De Ceuster Reinder 19
28 Diels Niels 25 0-1 Driessens Jul 26
Begin van de pagina

Vantorre Nils (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.16911
N-Elo0
FIDE-ID258474
F-Elo1221
Landbel  (bel)
Club(362) Oostkamp
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 Z - 0 3.0 0.61 -0.61
5 5      Janssen Vince BEL 0 5.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 Z - 1 5.0 0.38 +0.62
7 2      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W ^ 1 6.0 0.49 +0.51
8 2      Mernier Martin BEL 1205 6.0 Z ^ 1 7.0 0.52 +0.48
9 1      Plomp Mateo BEL 690 6.0 W - 1 8.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1034 54.5 Totaal 8.0 6.60 +1.40
Begin van de pagina
Govoreanu Matei (Rank: 7)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.16824
N-Elo1141
FIDE-ID258059
F-Elo1465
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Vries Casper BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 W - 1 4.0 0.39 +0.61
5 2      Burssens Maya BEL 889 7.0 Z - 1 5.0 0.81 +0.19
6 1      Mernier Martin BEL 1205 6.0 W v ½ 5.5 0.41 +0.09
7 1      Vertongen Jack BEL 650 7.0 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
8 1      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 W v 0 6.5 0.28 -0.28
9 3      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z v 1 7.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1055 54.0 Totaal 7.5 6.49 +1.01
Begin van de pagina
Musabayev Maxim (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.16932
N-Elo1229
FIDE-ID254711
F-Elo1334
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Hanssens Daan BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Cappan Stan BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Vertongen Jack BEL 650 7.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
4 5      De Vries Casper BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 W - 1 5.0 0.45 +0.55
7 2      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 Z - 0 5.0 0.51 -0.51
8 3      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 2      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 Z v 1 7.0 0.39 +0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1112 54.0 Totaal 7.0 6.87 +0.13
Begin van de pagina
Vertongen Jack (Rank: 10)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.17122
N-Elo650
FIDE-ID256820
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Michiels Victor BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Peeters Amelie BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
4 1      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 8      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Plomp Mateo BEL 690 6.0 Z - 1 5.0 0.44 +0.56
7 1      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 W - 0 5.0 0.08 -0.08
8 5      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 Z ^ 1 6.0 0.53 +0.47
9 5      Janssen Vince BEL 0 5.5 W ^ 1 7.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1000 52.5 Totaal 7.0 4.89 +2.11
Begin van de pagina
Burssens Maya (Rank: 8)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16894
N-Elo889
FIDE-ID258237
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Leysen Douwe BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Moerman Axl BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 7      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 W - 0 3.0 0.19 -0.19
6 7      Hanssens Daan BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Drif Dries BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 4      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
9 4      Mernier Martin BEL 1205 6.0 W - 1 7.0 0.13 +0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1219 48.0 Totaal 7.0 5.92 +1.08
Begin van de pagina
Wouters Tibo (Rank: 1)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16007
N-Elo1311
FIDE-ID258539
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Burssens Maya BEL 889 7.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Vertongen Jack BEL 650 7.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Mernier Martin BEL 1205 6.0 Z - ½ 4.5 0.64 -0.14
6 2      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 W - 0 4.5 0.62 -0.62
7 4      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 Z v 1 5.5 0.56 +0.44
8 1      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 Z v 1 6.5 0.72 +0.28
9 2      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W v 0 6.5 0.61 -0.61
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1085 57.5 Totaal 6.5 6.83 -0.33
Begin van de pagina
Mernier Martin (Rank: 6)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16670
N-Elo1205
FIDE-ID254886
F-Elo1539
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Janssen Vince BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Drif Dries BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 5      Baelus Cas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Plomp Mateo BEL 690 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 W - ½ 4.5 0.36 +0.14
6 1      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 Z - ½ 5.0 0.59 -0.09
7 3      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
8 2      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 W ^ 0 6.0 0.48 -0.48
9 4      Burssens Maya BEL 889 7.0 Z - 0 6.0 0.87 -0.87
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0980 53.5 Totaal 6.0 6.90 -0.90
Begin van de pagina
Plomp Mateo (Rank: 9)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17780
N-Elo690
FIDE-ID258083
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Manueke Hervano BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
4 3      Mernier Martin BEL 1205 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 7      Hanssens Daan BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Vertongen Jack BEL 650 7.0 W - 0 4.0 0.56 -0.56
7 7      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
8 10      Dechamps Norah BEL 0 4.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
9 1      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 Z v 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1085 51.0 Totaal 6.0 5.40 +0.60
Begin van de pagina
Coorevits Arthur (Rank: 5)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.16261
N-Elo1211
FIDE-ID252395
F-Elo1279
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      De Groote Berre BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 8      Beuseling Lander BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 W ^ 0 3.0 0.92 -0.92
6 6      Wambecq Ward BEL 0 5.5 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 5      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.92 -0.92
8 9      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 7      Engelen Lennert BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 46.0 Totaal 6.0 8.28 -2.28
Begin van de pagina
Cappan Stan (Rank: 18)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.15465
N-Elo0
FIDE-ID254193
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 11      Leysen Douwe BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Janssen Vince BEL 0 5.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Michiels Victor BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Engelen Lennert BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
8 6      Peeters Amelie BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
9 3      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 W v 0 6.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1185 47.5 Totaal 6.0 3.66 +2.34
Begin van de pagina
De Groote Berre (Rank: 20)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.16726
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 6      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 12      Peeters Amelie BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Engelen Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      Leysen Douwe BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1193 47.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
Gellinck Simon (Rank: 2)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.16027
N-Elo1266
FIDE-ID252921
F-Elo1278
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Plomp Mateo BEL 690 6.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
4 4      Wambecq Ward BEL 0 5.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z ^ 0 4.0 0.55 -0.55
7 4      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 W - 0 4.0 0.44 -0.44
8 8      Drif Dries BEL 0 4.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
9 6      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1076 46.0 Totaal 6.0 7.43 -1.43
Begin van de pagina
Decraene Merlijn (Rank: 11)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.15524
N-Elo630
FIDE-ID255556
F-Elo1115
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Milanovic Matija BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Driessens Jul BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 Z - 1 4.0 0.08 +0.92
6 5      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.92 +0.08
7 3      Mernier Martin BEL 1205 6.0 Z v 0 5.0 0.08 -0.08
8 5      Vertongen Jack BEL 650 7.0 W v 0 5.0 0.47 -0.47
9 8      Manueke Hervano BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1071 46.5 Totaal 6.0 5.31 +0.69
Begin van de pagina
Janssen Vince (Rank: 34)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.18177
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mernier Martin BEL 1205 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Cappan Stan BEL 0 6.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - ½ 4.5 0.50 +0.00
8 7      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W v 1 5.5 0.50 +0.50
9 5      Vertongen Jack BEL 650 7.0 Z v 0 5.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1025 48.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Wambecq Ward (Rank: 51)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.19723
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Dechamps Norah BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Beuseling Lander BEL 0 4.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 7      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 W - 1 2.5 0.50 +0.50
4 4      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
5 9      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
6 6      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
7 10      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
8 15      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
9 11      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 Z - 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1238 43.0 Totaal 5.5 3.66 +1.84
Begin van de pagina
Engelen Lennert (Rank: 56)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.15883
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 27      Manueke Hervano BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 22      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 19      Beuseling Lander BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      De Groote Berre BEL 0 6.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
8 13      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1211 44.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
De Rycke Killian (Rank: 21)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.15710
N-Elo0
FIDE-ID258245
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Vertongen Jack BEL 650 7.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Manueke Hervano BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 Z - 1 5.0 0.08 +0.92
8 4      Burssens Maya BEL 889 7.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
9 6      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1047 50.0 Totaal 5.0 2.40 +2.60
Begin van de pagina
Aishajiang Ehsan (Rank: 29)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.17669
N-Elo0
FIDE-ID256897
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 20      Engelen Lennert BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Baelus Cas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 9      Wambecq Ward BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 13      Leysen Douwe BEL 0 5.0 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Plomp Mateo BEL 690 6.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
8 3      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
9 16      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1076 46.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Huybrechts Kobe (Rank: 33)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19371
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Dechamps Norah BEL 0 4.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 14      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
7 10      Wambecq Ward BEL 0 5.5 W - 1 4.5 0.50 +0.50
8 7      Janssen Vince BEL 0 5.5 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
9 10      Peeters Amelie BEL 0 5.0 W - ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1211 42.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Manueke Hervano (Rank: 37)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.15928
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Plomp Mateo BEL 690 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 27      Engelen Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 24      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 15      Hanssens Daan BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 14      Beuseling Lander BEL 0 4.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 W v 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 42.5 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Yilmaz Semih (Rank: 12)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.19715
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Moerman Axl BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Van Aert Wout BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Drif Dries BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Janssen Vince BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Michiels Victor BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Leysen Douwe BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 12      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 41.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Hanssens Daan (Rank: 31)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19069
N-Elo0
FIDE-ID258458
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 14      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Plomp Mateo BEL 690 6.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
6 7      Burssens Maya BEL 889 7.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
7 15      Manueke Hervano BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 15      Drif Dries BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0936 43.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Leysen Douwe (Rank: 36)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.18246
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Burssens Maya BEL 889 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 26      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 23      Van Pee Lander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      De Vries Casper BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 13      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 17      Moerman Axl BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 9      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0889 42.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Dewyngaert Wout (Rank: 24)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.16615
N-Elo0
FIDE-ID258334
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Plomp Mateo BEL 690 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Moerman Axl BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 7      Burssens Maya BEL 889 7.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Manueke Hervano BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Van Aert Wout BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 13      Engelen Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Michiels Victor BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0789 41.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
Peeters Amelie (Rank: 42)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.15888
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Bax Ibe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Vertongen Jack BEL 650 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Driessens Jul BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      De Groote Berre BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 17      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 16      De Vries Casper BEL 0 4.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 11      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
8 6      Cappan Stan BEL 0 6.0 W v 0 4.5 0.50 -0.50
9 10      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z ^ ½ 5.0 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 40.5 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Hendrickx Simen (Rank: 32)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.15963
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Vantorre Nils BEL 1221 8.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Stuyven Liese BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Milanovic Matija BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 9      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 13      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1216 42.0 Totaal 5.0 3.66 +1.34
Begin van de pagina
De Vries Casper (Rank: 22)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.19355
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Michiels Victor BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Musabayev Maxim BEL 1229 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Leysen Douwe BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Peeters Amelie BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Van Aert Wout BEL 0 3.5 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
8 17      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 Z ^ ½ 3.5 0.50 +0.00
9 17      Moerman Axl BEL 0 4.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1185 43.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Beuseling Lander (Rank: 15)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.19207
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Stuyven Liese BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      Wambecq Ward BEL 0 5.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
3 8      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 Z - 0 1.5 0.08 -0.08
4 15      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
5 19      Engelen Lennert BEL 0 5.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
6 23      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
7 20      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
8 14      Manueke Hervano BEL 0 5.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
9 18      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1211 38.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Callebaut Jolan (Rank: 17)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19346
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 14      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
3 7      Wambecq Ward BEL 0 5.5 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
4 14      Hanssens Daan BEL 0 5.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
5 20      Stuyven Liese BEL 0 2.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
6 14      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W ^ 0 2.5 0.50 -0.50
7 18      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
8 22      Driessens Jul BEL 0 3.0 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
9 19      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 Z v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Van Grieken Jasper (Rank: 45)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.17386
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 15      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
3 22      Bax Ibe BEL 0 1.0 W v 1 1.5 0.50 +0.50
4 15      Beuseling Lander BEL 0 4.5 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
5 10      Baelus Cas BEL 0 3.0 W v 1 3.5 0.50 +0.50
6 5      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 Z v 0 3.5 0.08 -0.08
7 11      Peeters Amelie BEL 0 5.0 W v 0 3.5 0.50 -0.50
8 16      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
9 11      Wambecq Ward BEL 0 5.5 W v 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 37.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Dechamps Norah (Rank: 23)

Rangschikking31
GeslachtF
Stamnr.15395
N-Elo0
FIDE-ID258431
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(305) Kortrijk
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Wambecq Ward BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Milanovic Matija BEL 0 3.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Coorevits Arthur BEL 1211 6.0 W ^ 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 15      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
7 9      Janssen Vince BEL 0 5.5 W - ½ 4.0 0.50 +0.00
8 10      Plomp Mateo BEL 690 6.0 Z ^ 0 4.0 0.08 -0.08
9 13      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0950 44.5 Totaal 4.0 3.66 +0.34
Begin van de pagina
Yaghoubi Negin (Rank: 54)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.20057
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Driessens Jul BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 24      Manueke Hervano BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 25      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 18      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 12      De Groote Berre BEL 0 6.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
9 16      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Drif Dries (Rank: 27)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.17397
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Van Pee Lander BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      Mernier Martin BEL 1205 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 16      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Milanovic Matija BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Burssens Maya BEL 889 7.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 8      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
9 15      Hanssens Daan BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1120 43.0 Totaal 4.0 3.24 +0.76
Begin van de pagina
Michiels Victor (Rank: 38)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.18046
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Vertongen Jack BEL 650 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 28      Van Pee Lander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      De Vries Casper BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Driessens Jul BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Cappan Stan BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 20      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 14      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 41.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Moerman Axl (Rank: 40)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.19740
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Burssens Maya BEL 889 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Driessens Jul BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Van Pee Lander BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Baelus Cas BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 17      Leysen Douwe BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 19      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 17      De Vries Casper BEL 0 4.5 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0889 38.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Bianchi Nolan (Rank: 16)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.19442
N-Elo0
FIDE-ID259446
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Aert Wout BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Wouters Tibo BEL 1311 6.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Janssen Vince BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Michiels Victor BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 25      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 20      Beuseling Lander BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 24      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 21      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1311 37.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Gijsels Robbe (Rank: 30)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.15929
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 21      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Milanovic Matija BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 24      Van Pee Lander BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 34.5 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Adriaensen Jules (Rank: 48)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.16258
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 27      Bax Ibe BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 22      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Driessens Jul BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 21      Milanovic Matija BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Wouters Jorbe (Rank: 53)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.20156
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Diels Niels BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 14      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 21      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 W v 1 2.0 0.50 +0.50
4 13      De Rycke Killian BEL 0 5.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
5 16      Drif Dries BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 21      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 25      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 20      Michiels Victor BEL 0 4.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
9 20      Baelus Cas BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vrijsen Miro (Rank: 50)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19920
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      De Vries Casper BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Hanssens Daan BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 26      Van Aert Wout BEL 0 3.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 25      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 26      Bax Ibe BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 26      Van Pee Lander BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 24      Stuyven Liese BEL 0 2.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
El Yakhloufi Husaam (Rank: 28)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.18151
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 28      Engelen Lennert BEL 0 5.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Baelus Cas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 19      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Peeters Amelie BEL 0 5.0 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
6 15      Dechamps Norah BEL 0 4.0 Z - 0 2.5 0.50 -0.50
7 19      Stuyven Liese BEL 0 2.5 W - 1 3.5 0.50 +0.50
8 15      Wambecq Ward BEL 0 5.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
9 18      Beuseling Lander BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 39.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Van Aert Wout (Rank: 44)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.20144
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Yilmaz Semih BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Van Pee Lander BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 26      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      De Vries Casper BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 25      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 23      Milanovic Matija BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Van Lommel Senne (Rank: 46)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.18184
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Cappan Stan BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Bax Ibe BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Drif Dries BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      De Groote Berre BEL 0 6.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      De Vries Casper BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 19      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 37.0 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Milanovic Matija (Rank: 39)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.18185
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Diels Niels BEL 0 0.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Dechamps Norah BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 18      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Drif Dries BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 16      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 21      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 23      Van Aert Wout BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 33.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Khachatryan Nare (Rank: 35)

Rangschikking45
GeslachtF
Stamnr.15919
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Govoreanu Matei BEL 1141 7.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Engelen Lennert BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 22      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Baelus Cas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 19      Moerman Axl BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 22      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1141 38.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Baelus Cas (Rank: 13)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.19660
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Mernier Martin BEL 1205 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Aishajiang Ehsan BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Moerman Axl BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 23      Stuyven Liese BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 20      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 Z ^ 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1205 35.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Pee Lander (Rank: 55)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.20151
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 27      Drif Dries BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 28      Michiels Victor BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 28      Van Aert Wout BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 23      Leysen Douwe BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Moerman Axl BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 24      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 26      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 25      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Driessens Jul (Rank: 26)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.15990
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 26      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Decraene Merlijn BEL 630 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Peeters Amelie BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Moerman Axl BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 15      Michiels Victor BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 23      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 22      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
9 28      Diels Niels BEL 0 0.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 34.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Vandeghinste Brecht (Rank: 47)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.18324
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Janssen Vince BEL 0 5.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Diels Niels BEL 0 0.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 20      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Khachatryan Nare BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 23      Driessens Jul BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 18      Hanssens Daan BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 21      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
De Ceuster Reinder (Rank: 19)

Rangschikking50
GeslachtM
Stamnr.15847
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Gellinck Simon BEL 1266 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Hanssens Daan BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Milanovic Matija BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 26      Van Pee Lander BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 27      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 24      Bianchi Nolan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 27      Bax Ibe BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1266 31.5 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Musabayev Alexander (Rank: 41)

Rangschikking51
GeslachtM
Stamnr.17951
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Baelus Cas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Gijsels Robbe BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 26      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 26      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 25      Yaghoubi Negin BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
6 27      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 28      Diels Niels BEL 0 0.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 25      Van Aert Wout BEL 0 3.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
9 26      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 26.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Woestenborghs Kolya (Rank: 52)

Rangschikking52
GeslachtM
Stamnr.18250
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Dewyngaert Wout BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Huybrechts Kobe BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Stuyven Liese BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 26      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
5 27      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 Z v 1 1.5 0.50 +0.50
6 23      Beuseling Lander BEL 0 4.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
7 25      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
8 27      Diels Niels BEL 0 0.0 W ^ 1 2.5 0.50 +0.50
9 25      Van Pee Lander BEL 0 3.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 29.0 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Stuyven Liese (Rank: 43)

Rangschikking53
GeslachtF
Stamnr.19351
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Beuseling Lander BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Hendrickx Simen BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 27      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 25      Diels Niels BEL 0 0.0 Z - 1 1.5 0.50 +0.50
5 20      Callebaut Jolan BEL 0 4.5 W v 0 1.5 0.50 -0.50
6 24      Bax Ibe BEL 0 1.0 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 19      El Yakhloufi Husaam BEL 0 3.5 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
8 23      Baelus Cas BEL 0 3.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
9 24      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 2.5 4.50 -2.00
Begin van de pagina
Verhoeven Juul (Rank: 49)

Rangschikking54
GeslachtM
Stamnr.19341
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      De Rycke Killian BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 26      Leysen Douwe BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Manueke Hervano BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 28      Van Aert Wout BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 27      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 28      Diels Niels BEL 0 0.0 Z ^ 1 1.0 0.50 +0.50
7 27      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 28      Bax Ibe BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
9 26      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.0 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Bax Ibe (Rank: 14)

Rangschikking55
GeslachtM
Stamnr.20056
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Peeters Amelie BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Van Lommel Senne BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Van Grieken Jasper BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 27      Adriaensen Jules BEL 0 4.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
5 28      Diels Niels BEL 0 0.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
6 24      Stuyven Liese BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 26      Vrijsen Miro BEL 0 4.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 28      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
9 27      De Ceuster Reinder BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 28.5 Totaal 1.0 4.50 -3.50
Begin van de pagina
Diels Niels (Rank: 25)

Rangschikking56
GeslachtM
Stamnr.20019
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-10

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Wouters Jorbe BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Milanovic Matija BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Vandeghinste Brecht BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 25      Stuyven Liese BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 28      Bax Ibe BEL 0 1.0 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
6 28      Verhoeven Juul BEL 0 2.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
7 28      Musabayev Alexander BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
8 27      Woestenborghs Kolya BEL 0 2.5 Z ^ 0 0.0 0.50 -0.50
9 28      Driessens Jul BEL 0 3.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 24.5 Totaal 0.0 4.50 -4.50
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Vantorre Nils 4 1221 1335 8.0 26 W 1 17 Z 1 13 W 1 2 Z 0 14 W 1 6 Z 1 3 W 1 7 Z 1 8 W 1 47.00 44.50 39.0 8 -
2 Govoreanu Matei 7 1141 1199 7.5 45 Z 1 27 W 1 11 Z 1 1 W 1 5 Z 1 7 W ½ 4 Z 1 6 W 0 10 Z 1 44.50 46.50 41.0 7 -
3 Musabayev Maxim 3 1229 1186 7.0 22 Z 1 10 W 1 4 Z 0 27 W 1 11 Z 1 12 W 1 1 Z 0 18 W 1 6 Z 1 39.00 44.50 35.0 7 -
4 Vertongen Jack 10 650 819 7.0 34 W 1 25 Z 1 3 W 1 6 Z 0 17 W 1 8 Z 1 2 W 0 13 Z 1 14 W 1 38.50 43.50 36.0 7 -
5 Burssens Maya 8 889 941 7.0 23 W 1 35 Z 1 6 W 0 24 Z 1 2 W 0 22 Z 1 33 W 1 17 Z 1 7 W 1 34.00 40.00 33.0 7 -
6 Wouters Tibo 1 1311 1244 6.5 18 Z 1 36 W 1 5 Z 1 4 W 1 7 Z ½ 1 W 0 12 Z 1 2 Z 1 3 W 0 39.50 48.50 37.5 6 -
7 Mernier Martin 6 1205 1071 6.0 14 W 1 33 Z 1 46 W 1 8 Z 1 6 W ½ 2 Z ½ 13 W 1 1 W 0 5 Z 0 31.50 46.50 37.5 5 -
8 Plomp Mateo 9 690 714 6.0 20 Z 1 24 W 1 12 Z 1 7 W 0 22 Z 1 4 W 0 18 Z 1 31 W 1 1 Z 0 30.00 42.00 34.0 6 -
9 Coorevits Arthur 5 1211 928 6.0 19 Z 1 11 W 0 28 W 1 31 Z 1 13 W 0 15 Z 1 17 W 0 26 Z 1 16 W 1 29.00 37.50 29.0 6 -
10 Cappan Stan 18 0 380 6.0 43 W 1 3 Z 0 23 W 1 14 Z 0 26 W 1 34 Z 1 16 W 1 25 Z 1 2 W 0 27.50 40.00 30.0 6 -
11 De Groote Berre 20 0 515 6.0 38 W 1 9 Z 1 2 W 0 25 Z 1 3 W 0 16 Z 0 43 W 1 32 Z 1 23 W 1 27.50 39.50 29.0 6 -
12 Gellinck Simon 2 1266 1073 6.0 37 W 1 50 Z 1 8 W 0 15 W 1 21 Z 1 3 Z 0 6 W 0 33 Z 1 17 W 1 26.50 39.00 31.0 6 -
13 Decraene Merlijn 11 630 660 6.0 44 Z 1 48 W 1 1 Z 0 41 W 1 9 Z 1 30 W 1 7 Z 0 4 W 0 20 Z 1 25.50 40.00 33.0 6 -
14 Janssen Vince 34 0 422 5.5 7 Z 0 49 W 1 36 Z 1 10 W 1 1 Z 0 21 W 1 31 Z ½ 19 W 1 4 Z 0 25.00 41.00 28.5 5 -
15 Wambecq Ward 51 0 355 5.5 31 W 1 28 Z ½ 29 W 1 12 Z 0 18 Z 1 9 W 0 19 Z 0 41 W 1 30 Z 1 23.75 35.50 28.0 5 -
16 Engelen Lennert 56 0 171 5.0 41 Z 0 20 W 1 18 Z 0 45 W 1 28 Z 1 11 W 1 10 Z 0 24 W 1 9 Z 0 23.50 37.50 25.0 5 -
17 De Rycke Killian 21 0 618 5.0 54 Z 1 1 W 0 19 Z 1 39 W 1 4 Z 0 20 W 1 9 Z 1 5 W 0 12 Z 0 22.00 44.00 29.0 5 -
18 Aishajiang Ehsan 29 0 395 5.0 6 W 0 38 Z 1 16 W 1 46 Z 1 15 W 0 23 Z 1 8 W 0 3 Z 0 32 W 1 21.00 39.00 26.0 5 -
19 Huybrechts Kobe 33 0 171 5.0 9 W 0 52 Z 1 17 W 0 40 Z 1 31 W ½ 29 Z 1 15 W 1 14 Z 0 25 W ½ 21.00 35.50 24.0 4 -
20 Manueke Hervano 37 0 183 5.0 8 W 0 16 Z 0 54 W 1 32 Z 1 24 W 1 17 Z 0 22 W 1 28 Z 1 13 W 0 20.50 36.50 23.0 5 -
21 Yilmaz Semih 12 0 177 5.0 35 W 0 42 Z 1 26 W 1 33 Z 1 12 W 0 14 Z 0 34 W 1 23 Z 0 38 W 1 20.50 33.50 25.0 5 -
22 Hanssens Daan 31 0 348 5.0 3 W 0 40 Z 1 50 W 1 29 Z 1 8 W 0 5 W 0 20 Z 0 49 Z 1 33 W 1 18.50 37.50 24.0 5 -
23 Leysen Douwe 36 0 135 5.0 5 Z 0 54 W 1 10 Z 0 47 W 1 27 Z 1 18 W 0 35 Z 1 21 W 1 11 Z 0 18.50 37.50 24.0 5 -
24 Dewyngaert Wout 24 0 211 5.0 52 W 1 8 Z 0 35 W 1 5 W 0 20 Z 0 42 Z 1 38 W 1 16 Z 0 34 W 1 18.00 35.00 24.0 5 -
25 Peeters Amelie 42 0 108 5.0 55 Z 1 4 W 0 48 Z 1 11 W 0 41 Z ½ 27 W 1 30 Z 1 10 W 0 19 Z ½ 17.25 36.50 26.0 4 -
26 Hendrickx Simen 32 0 306 5.0 1 Z 0 53 W 1 21 Z 0 49 W 1 10 Z 0 39 W 1 44 Z 1 9 W 0 31 Z 1 17.00 36.50 22.0 5 -
27 De Vries Casper 22 0 263 4.5 40 W 1 2 Z 0 34 W 1 3 Z 0 23 W 0 25 Z 0 42 W 1 43 Z ½ 35 W 1 17.25 36.50 21.0 4 -
28 Beuseling Lander 15 0 135 4.5 53 Z 1 15 W ½ 9 Z 0 30 W 0 16 W 0 52 Z 1 36 Z 1 20 W 0 41 Z 1 15.25 33.50 21.0 4 -
29 Callebaut Jolan 17 0 0 4.5 30 Z ½ 39 W 1 15 Z 0 22 W 0 53 Z 1 19 W 0 32 Z 0 48 W 1 43 Z 1 15.25 31.50 20.5 4 -
30 Van Grieken Jasper 45 0 70 4.5 29 W ½ 31 Z 0 55 W 1 28 Z 1 46 W 1 13 Z 0 25 W 0 37 Z 1 15 W 0 14.75 33.50 24.5 4 -
31 Dechamps Norah 23 0 168 4.0 15 Z 0 30 W 1 44 Z 1 9 W 0 19 Z ½ 41 W 1 14 W ½ 8 Z 0 26 W 0 16.75 37.50 23.0 3 -
32 Yaghoubi Negin 54 0 -43 4.0 48 Z 0 45 W 1 41 Z 0 20 W 0 51 Z 1 37 Z 1 29 W 1 11 W 0 18 Z 0 14.50 31.00 20.0 4 -
33 Drif Dries 27 0 330 4.0 47 Z 1 7 W 0 43 Z 1 21 W 0 39 Z 1 44 W 1 5 Z 0 12 W 0 22 Z 0 14.00 36.50 25.0 4 -
34 Michiels Victor 38 0 29 4.0 4 Z 0 47 W 1 27 Z 0 36 W 1 48 Z 1 10 W 0 21 Z 0 39 W 1 24 Z 0 14.00 35.50 21.0 4 -
35 Moerman Axl 40 0 56 4.0 21 Z 1 5 W 0 24 Z 0 48 W 0 47 Z 1 46 Z 1 23 W 0 45 W 1 27 Z 0 14.00 32.50 20.0 4 -
36 Bianchi Nolan 16 0 103 4.0 42 W 1 6 Z 0 14 W 0 34 Z 0 43 W 0 40 Z 1 28 W 0 50 Z 1 49 W 1 13.50 31.50 16.0 4 -
37 Gijsels Robbe 30 0 98 4.0 12 Z 0 51 W 1 39 Z 0 43 W 1 44 Z 0 32 W 0 47 Z 1 30 W 0 45 Z 1 12.50 28.50 18.0 4 -
38 Adriaensen Jules 48 0 -43 4.0 11 Z 0 18 W 0 45 Z 0 55 Z 1 50 W 1 48 W 1 24 Z 0 44 W 1 21 Z 0 10.50 30.50 17.0 4 -
39 Wouters Jorbe 53 0 -43 4.0 56 W 1 29 Z 0 37 W 1 17 Z 0 33 W 0 26 Z 0 52 W 1 34 Z 0 46 W 1 9.50 29.50 20.0 4 -
40 Vrijsen Miro 50 0 -43 4.0 27 Z 0 22 W 0 51 Z 1 19 W 0 42 Z 0 36 W 0 55 Z 1 47 W 1 53 Z 1 9.50 28.00 13.0 4 -
41 El Yakhloufi Husaam 28 0 -17 3.5 16 W 1 46 Z 0 32 W 1 13 Z 0 25 W ½ 31 Z 0 53 W 1 15 Z 0 28 W 0 14.00 34.00 21.5 3 -
42 Van Aert Wout 44 0 -87 3.5 36 Z 0 21 W 0 47 Z 0 54 Z 1 40 W 1 24 W 0 27 Z 0 51 W 1 44 Z ½ 10.75 29.00 13.5 3 -
43 Van Lommel Senne 46 0 -87 3.5 10 Z 0 55 W 1 33 W 0 37 Z 0 36 Z 1 45 W 1 11 Z 0 27 W ½ 29 W 0 10.25 33.00 18.0 3 -
44 Milanovic Matija 39 0 -17 3.5 13 W 0 56 Z 1 31 W 0 50 Z 1 37 W 1 33 Z 0 26 W 0 38 Z 0 42 W ½ 8.75 30.50 19.5 3 -
45 Khachatryan Nare 35 0 2 3.0 2 W 0 32 Z 0 38 W 1 16 Z 0 49 W 1 43 Z 0 46 W 1 35 Z 0 37 W 0 10.00 32.00 15.0 3 -
46 Baelus Cas 13 0 9 3.0 51 Z 1 41 W 1 7 Z 0 18 W 0 30 Z 0 35 W 0 45 Z 0 53 W 1 39 Z 0 9.00 30.00 19.0 3 -
47 Van Pee Lander 55 0 -125 3.0 33 W 0 34 Z 0 42 W 1 23 Z 0 35 W 0 50 Z 1 37 W 0 40 Z 0 52 W 1 9.00 28.50 12.0 3 -
48 Driessens Jul 26 0 -55 3.0 32 W 1 13 Z 0 25 W 0 35 Z 1 34 W 0 38 Z 0 49 W 0 29 Z 0 56 Z 1 8.00 31.50 16.0 3 -
49 Vandeghinste Brecht 47 0 -125 3.0 50 W 0 14 Z 0 56 W 1 26 Z 0 45 Z 0 51 W 1 48 Z 1 22 W 0 36 Z 0 6.00 28.50 14.0 3 -
50 De Ceuster Reinder 19 0 16 3.0 49 Z 1 12 W 0 22 Z 0 44 W 0 38 Z 0 47 W 0 54 Z 1 36 W 0 55 Z 1 6.00 28.50 13.0 3 -
51 Musabayev Alexander 41 0 -125 3.0 46 W 0 37 Z 0 40 W 0 52 Z 1 32 W 0 49 Z 0 56 W 1 42 Z 0 54 W 1 4.50 24.00 10.0 3 -
52 Woestenborghs Kolya 52 0 -175 2.5 24 Z 0 19 W 0 53 Z ½ 51 W 0 54 Z 1 28 W 0 39 Z 0 56 W 1 47 Z 0 3.25 27.00 10.5 2 0.5
53 Stuyven Liese 43 0 -175 2.5 28 W 0 26 Z 0 52 W ½ 56 Z 1 29 W 0 55 W 1 41 Z 0 46 Z 0 40 W 0 2.25 27.00 13.5 2 0.5
54 Verhoeven Juul 49 0 -220 2.0 17 W 0 23 Z 0 20 Z 0 42 W 0 52 W 0 56 Z 1 50 W 0 55 W 1 51 Z 0 1.00 27.00 6.0 2 -
55 Bax Ibe 14 0 -351 1.0 25 W 0 43 Z 0 30 Z 0 38 W 0 56 W 1 53 Z 0 40 W 0 54 Z 0 50 W 0 0.00 26.50 5.0 1 -
56 Diels Niels 25 0 -800 0.0 39 Z 0 44 W 0 49 Z 0 53 W 0 55 Z 0 54 W 0 51 Z 0 52 Z 0 48 W 0 0.00 21.50 0.0 0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/01 18:09