SwarLogo 2de Open Internationaal Jeugdtoernooi van Turnhout D SwarLogo
121
Organisator: Jeugdclub Schaken Turnhout
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/11/2018 tot 01/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win OR
1 Cappan Pjotr -12 M 1441 LSV-Chesspirant 6.5 30.25 30.50 26.0 6 0.5
2 Nemegeer Arne -12 M 1647 Aalter 6.5 29.25 29.50 26.0 6 0.5
3 Paes Martijn -12 M 1459 Dolle Toren Leuven 5.5 22.00 28.50 24.0 5 -
4 Malfliet Alexander -12 M 1370 LSV-Chesspirant 5.0 20.75 29.00 22.0 4 -
5 Musabayeva Diana -12 F 1464 Mercatel 5.0 18.00 26.00 20.0 5 -
6 Cotman Lothar -12 M 1211 Opwijk 5.0 18.00 25.50 21.0 5 -
7 Dutre Wonder -12 M 1227 MSV 5.0 17.50 29.00 22.0 5 -
8 Dewever Niel -12 M 680 Waregem 5.0 17.00 25.00 19.0 5 -
9 Sazonov Fedor -12 M 1166 Turnhout 5.0 17.00 23.00 20.0 5 -
10 Debunne Lasse -12 M 1161 LSV-Chesspirant 5.0 17.00 22.00 19.0 5 -
11 Oloeriu Calin -12 M 1354 KGSRL Gent 5.0 15.00 25.00 23.0 5 -
12 Decraene Jade -12 F 1152 Tielt 4.5 16.00 26.50 20.5 4 -
13 Mernier Simon -12 M 1108 Neerpelt 4.0 16.00 28.50 18.0 4 -
14 Roymans Liese -12 F 1360 Geel 4.0 15.75 28.00 20.5 3 -
15 Van Steertegem Maxim -12 M 1006 Opwijk 4.0 14.50 27.00 18.0 4 -
16 Vranckx Jonas -12 M 1335 Mechelen 4.0 13.00 26.50 18.0 4 -
17 Celiktas Ayhan -12 M 0 KASK 4.0 13.00 24.00 14.0 4 -
18 Engelen Evert -12 M 0 Turnhout 4.0 12.50 24.00 18.0 4 -
19 Steenmans Lena -12 F 0 Lier 4.0 12.00 19.00 13.0 4 -
20 Bertels Arne -12 M 0 Westerlo 4.0 11.00 24.50 15.0 4 -
21 Luyckx Lars -12 M 0 Lier 4.0 11.00 23.00 15.0 4 -
22 Hendrickx Tijs -12 M 0 Turnhout 4.0 10.50 23.50 17.0 4 -
23 Pauwels Wout -12 M 0 Mechelen 4.0 9.50 20.00 10.0 4 -
24 Van Houdt Niels -12 M 0 Turnhout 4.0 9.50 17.50 14.0 4 -
25 Van Turnhout Ferre -12 M 0 Westerlo 4.0 8.00 18.50 14.0 4 -
26 Drif Nora -12 F 0 Turnhout 3.0 11.50 28.00 16.0 3 -
27 Van Parys Dago -12 M 0 KGSRL Gent 3.0 11.00 25.00 15.0 3 -
28 Dockx Arno -12 M 0 Turnhout 3.0 9.50 23.00 12.0 3 -
29 Vidyarthi Aryan -12 M 0 Geel 3.0 9.00 24.00 15.0 3 -
30 De Geest Seanan -12 M 0 Deurne 3.0 8.50 21.50 9.0 3 -
31 Van Bladel Rune -12 M 1150 Geel 3.0 7.50 23.00 12.0 3 -
32 Driessens Fien -12 F 0 Turnhout 3.0 6.50 24.00 15.0 3 -
33 Kaminskiy Volodimyr -12 M 0 Aalter 3.0 6.50 19.00 12.0 3 -
34 Tourki Rayan -12 M 0 Turnhout 3.0 6.00 22.50 11.0 3 -
35 Foulon Thales -12 M 0 Aalter 3.0 6.00 22.00 11.0 3 -
36 Vandermeulen Oscar -12 M 1006 Mercatel 3.0 6.00 20.50 13.0 3 -
37 Gupta Arnav -12 M 0 Mol 3.0 6.00 20.50 9.0 3 -
38 Moons Yonas -12 M 0 Turnhout 3.0 4.50 20.00 10.0 3 -
39 Govers Jef -12 M 0 Lier 2.5 4.75 19.00 8.5 2 0.5
40 Verhelst Gerben -12 M 0 Mol 2.5 4.75 18.50 10.5 2 0.5
41 Trisciuzzi Sitske -12 F 0 Hoboken 2.0 5.00 18.00 8.0 2 -
42 Neve Dylan -12 M 0 Turnhout 2.0 2.50 19.50 8.0 2 -
43 Sprangers Xander -12 M 0 Turnhout 2.0 2.50 19.00 7.0 2 -
44 Putzyes Gerland -12 M 0 Lier 2.0 2.00 18.00 7.0 2 -
45 Van Den Wijngaert Gregory -12 M 0 2.0 2.00 17.00 6.0 2 -
46 Van Der Goten Stan -12 M 0 Mercatel 2.0 1.00 16.50 4.0 2 -
47 De Geest Georgy -12 M 0 Deurne 1.5 4.75 22.50 7.5 1 0.5
48 Maris Prabhakaran Rikita -12 F 0 Turnhout 1.5 1.25 17.00 4.5 1 0.5
49 Le Clerq Lucas -12 M 0 Lier 0.5 0.25 18.00 1.0 0 0.5
50 Bax Hebe -12 F 0 Turnhout 0.5 0.25 13.50 1.0 0 0.5
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Nemegeer Arne 1 (1647) 6.5 1-0 Bertels Arne 26 (0) 4.0
2 Foulon Thales 27 (0) 3.0 0-1 Musabayeva Diana 2 (1464) 5.0
3 Paes Martijn 3 (1459) 5.5 1-0 Govers Jef 28 (0) 2.5
4 Gupta Arnav 29 (0) 3.0 0-1 Cappan Pjotr 4 (1441) 6.5
5 Malfliet Alexander 5 (1370) 5.0 1-0 Hendrickx Tijs 30 (0) 4.0
6 Kaminskiy Volodimyr 31 (0) 3.0 0-1 Roymans Liese 6 (1360) 4.0
7 Oloeriu Calin 7 (1354) 5.0 1-0 Le Clerq Lucas 32 (0) 0.5
8 Luyckx Lars 33 (0) 4.0 0-1 Vranckx Jonas 8 (1335) 4.0
9 Dutre Wonder 9 (1227) 5.0 1-0 Maris Prabhakaran Rikita 34 (0) 1.5
10 Moons Yonas 35 (0) 3.0 0-1 Cotman Lothar 10 (1211) 5.0
11 Sazonov Fedor 11 (1166) 5.0 1-0 Neve Dylan 36 (0) 2.0
12 Pauwels Wout 37 (0) 4.0 0-1 Debunne Lasse 12 (1161) 5.0
13 Decraene Jade 13 (1152) 4.5 1-0 Putzyes Gerland 38 (0) 2.0
14 Sprangers Xander 39 (0) 2.0 0-1 Van Bladel Rune 14 (1150) 3.0
15 Mernier Simon 15 (1108) 4.0 1-0 Steenmans Lena 40 (0) 4.0
16 Tourki Rayan 41 (0) 3.0 0-1 Van Steertegem Maxim 16 (1006) 4.0
17 Vandermeulen Oscar 17 (1006) 3.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 42 (0) 2.0
18 Van Den Wijngaert Gregory 43 (0) 2.0 0-1 Dewever Niel 18 (680) 5.0
19 Vidyarthi Aryan 19 (0) 3.0 1-0 Van Der Goten Stan 44 (0) 2.0
20 Van Houdt Niels 45 (0) 4.0 0-1 De Geest Georgy 20 (0) 1.5
21 De Geest Seanan 21 (0) 3.0 0-1 Van Parys Dago 46 (0) 3.0
22 Van Turnhout Ferre 47 (0) 4.0 0-1 Dockx Arno 22 (0) 3.0
23 Driessens Fien 23 (0) 3.0 1-0 Bax Hebe 48 (0) 0.5
24 Verhelst Gerben 49 (0) 2.5 0-1 Drif Nora 24 (0) 3.0
25 Celiktas Ayhan 25 (0) 4.0 0-1 Engelen Evert 50 (0) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Van Bladel Rune 14 (1150) 3.0 0-1 Nemegeer Arne 1 (1647) 6.5
2 Musabayeva Diana 2 (1464) 5.0 0-1 Decraene Jade 13 (1152) 4.5
3 Van Steertegem Maxim 16 (1006) 4.0 0-1 Paes Martijn 3 (1459) 5.5
4 Cappan Pjotr 4 (1441) 6.5 1-0 Mernier Simon 15 (1108) 4.0
5 Dewever Niel 18 (680) 5.0 0-1 Malfliet Alexander 5 (1370) 5.0
6 Roymans Liese 6 (1360) 4.0 1-0 Vandermeulen Oscar 17 (1006) 3.0
7 De Geest Georgy 20 (0) 1.5 0-1 Oloeriu Calin 7 (1354) 5.0
8 Vranckx Jonas 8 (1335) 4.0 1-0 Vidyarthi Aryan 19 (0) 3.0
9 Dockx Arno 22 (0) 3.0 0-1 Dutre Wonder 9 (1227) 5.0
10 Cotman Lothar 10 (1211) 5.0 1-0 Driessens Fien 23 (0) 3.0
11 Drif Nora 24 (0) 3.0 1-0 Sazonov Fedor 11 (1166) 5.0
12 Debunne Lasse 12 (1161) 5.0 0-1 Van Parys Dago 46 (0) 3.0
13 Engelen Evert 50 (0) 4.0 1-0 De Geest Seanan 21 (0) 3.0
14 Pauwels Wout 37 (0) 4.0 0-1 Celiktas Ayhan 25 (0) 4.0
15 Bertels Arne 26 (0) 4.0 1-0 Sprangers Xander 39 (0) 2.0
16 Putzyes Gerland 38 (0) 2.0 0-1 Foulon Thales 27 (0) 3.0
17 Govers Jef 28 (0) 2.5 0-1 Tourki Rayan 41 (0) 3.0
18 Steenmans Lena 40 (0) 4.0 1-0 Gupta Arnav 29 (0) 3.0
19 Hendrickx Tijs 30 (0) 4.0 1-0 Van Den Wijngaert Gregory 43 (0) 2.0
20 Trisciuzzi Sitske 42 (0) 2.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr 31 (0) 3.0
21 Le Clerq Lucas 32 (0) 0.5 0-1 Van Houdt Niels 45 (0) 4.0
22 Van Der Goten Stan 44 (0) 2.0 0-1 Luyckx Lars 33 (0) 4.0
23 Maris Prabhakaran Rikita 34 (0) 1.5 0-1 Van Turnhout Ferre 47 (0) 4.0
24 Bax Hebe 48 (0) 0.5 0-1 Moons Yonas 35 (0) 3.0
25 Neve Dylan 36 (0) 2.0 0-1 Verhelst Gerben 49 (0) 2.5
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Nemegeer Arne 1 (1647) 6.5 1-0 Vranckx Jonas 8 (1335) 4.0
2 Paes Martijn 3 (1459) 5.5 1-0 Cotman Lothar 10 (1211) 5.0
3 Dutre Wonder 9 (1227) 5.0 0-1 Cappan Pjotr 4 (1441) 6.5
4 Malfliet Alexander 5 (1370) 5.0 1-0 Drif Nora 24 (0) 3.0
5 Decraene Jade 13 (1152) 4.5 ½-½ Roymans Liese 6 (1360) 4.0
6 Oloeriu Calin 7 (1354) 5.0 1-0 Engelen Evert 50 (0) 4.0
7 Van Parys Dago 46 (0) 3.0 0-1 Musabayeva Diana 2 (1464) 5.0
8 Sazonov Fedor 11 (1166) 5.0 1-0 Celiktas Ayhan 25 (0) 4.0
9 Foulon Thales 27 (0) 3.0 0-1 Debunne Lasse 12 (1161) 5.0
10 Luyckx Lars 33 (0) 4.0 1-0 Van Bladel Rune 14 (1150) 3.0
11 Mernier Simon 15 (1108) 4.0 1-0 Bertels Arne 26 (0) 4.0
12 Moons Yonas 35 (0) 3.0 0-1 Van Steertegem Maxim 16 (1006) 4.0
13 Vandermeulen Oscar 17 (1006) 3.0 0-1 Hendrickx Tijs 30 (0) 4.0
14 Tourki Rayan 41 (0) 3.0 0-1 Dewever Niel 18 (680) 5.0
15 Vidyarthi Aryan 19 (0) 3.0 1-0 Steenmans Lena 40 (0) 4.0
16 Van Turnhout Ferre 47 (0) 4.0 1-0 De Geest Georgy 20 (0) 1.5
17 Van Houdt Niels 45 (0) 4.0 1-0 Dockx Arno 22 (0) 3.0
18 Driessens Fien 23 (0) 3.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 42 (0) 2.0
19 Verhelst Gerben 49 (0) 2.5 ½-½ Govers Jef 28 (0) 2.5
20 De Geest Seanan 21 (0) 3.0 1-0 Pauwels Wout 37 (0) 4.0
21 Gupta Arnav 29 (0) 3.0 1-0 Putzyes Gerland 38 (0) 2.0
22 Kaminskiy Volodimyr 31 (0) 3.0 1-0 Van Der Goten Stan 44 (0) 2.0
23 Sprangers Xander 39 (0) 2.0 1-0 Le Clerq Lucas 32 (0) 0.5
24 Van Den Wijngaert Gregory 43 (0) 2.0 1-0 Maris Prabhakaran Rikita 34 (0) 1.5
25 Bax Hebe 48 (0) 0.5 0-1 Neve Dylan 36 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cappan Pjotr 4 (1441) 6.5 ½-½ Nemegeer Arne 1 (1647) 6.5
2 Malfliet Alexander 5 (1370) 5.0 ½-½ Paes Martijn 3 (1459) 5.5
3 Roymans Liese 6 (1360) 4.0 1-0 Oloeriu Calin 7 (1354) 5.0
4 Vranckx Jonas 8 (1335) 4.0 0-1 Decraene Jade 13 (1152) 4.5
5 Musabayeva Diana 2 (1464) 5.0 1-0 Vidyarthi Aryan 19 (0) 3.0
6 Drif Nora 24 (0) 3.0 0-1 Dutre Wonder 9 (1227) 5.0
7 Cotman Lothar 10 (1211) 5.0 1-0 Luyckx Lars 33 (0) 4.0
8 Van Parys Dago 46 (0) 3.0 0-1 Sazonov Fedor 11 (1166) 5.0
9 Debunne Lasse 12 (1161) 5.0 1-0 Driessens Fien 23 (0) 3.0
10 Engelen Evert 50 (0) 4.0 0-1 Mernier Simon 15 (1108) 4.0
11 Van Steertegem Maxim 16 (1006) 4.0 1-0 Van Houdt Niels 45 (0) 4.0
12 Dewever Niel 18 (680) 5.0 1-0 Van Turnhout Ferre 47 (0) 4.0
13 Hendrickx Tijs 30 (0) 4.0 1-0 Verhelst Gerben 49 (0) 2.5
14 Van Bladel Rune 14 (1150) 3.0 1-0 Gupta Arnav 29 (0) 3.0
15 Neve Dylan 36 (0) 2.0 0-1 Vandermeulen Oscar 17 (1006) 3.0
16 De Geest Georgy 20 (0) 1.5 0-1 Kaminskiy Volodimyr 31 (0) 3.0
17 Steenmans Lena 40 (0) 4.0 1-0 De Geest Seanan 21 (0) 3.0
18 Dockx Arno 22 (0) 3.0 1-0 Moons Yonas 35 (0) 3.0
19 Celiktas Ayhan 25 (0) 4.0 1-0 Sprangers Xander 39 (0) 2.0
20 Bertels Arne 26 (0) 4.0 1-0 Tourki Rayan 41 (0) 3.0
21 Trisciuzzi Sitske 42 (0) 2.0 0-1 Foulon Thales 27 (0) 3.0
22 Govers Jef 28 (0) 2.5 1-0 Van Den Wijngaert Gregory 43 (0) 2.0
23 Le Clerq Lucas 32 (0) 0.5 0-1 Putzyes Gerland 38 (0) 2.0
24 Maris Prabhakaran Rikita 34 (0) 1.5 1-0 Bax Hebe 48 (0) 0.5
25 Van Der Goten Stan 44 (0) 2.0 0-1 Pauwels Wout 37 (0) 4.0
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Nemegeer Arne 1 (1647) 6.5 1-0 Malfliet Alexander 5 (1370) 5.0
2 Paes Martijn 3 (1459) 5.5 1-0 Roymans Liese 6 (1360) 4.0
3 Decraene Jade 13 (1152) 4.5 0-1 Cappan Pjotr 4 (1441) 6.5
4 Debunne Lasse 12 (1161) 5.0 0-1 Musabayeva Diana 2 (1464) 5.0
5 Oloeriu Calin 7 (1354) 5.0 1-0 Van Steertegem Maxim 16 (1006) 4.0
6 Dutre Wonder 9 (1227) 5.0 1-0 Dewever Niel 18 (680) 5.0
7 Mernier Simon 15 (1108) 4.0 0-1 Cotman Lothar 10 (1211) 5.0
8 Sazonov Fedor 11 (1166) 5.0 1-0 Hendrickx Tijs 30 (0) 4.0
9 Foulon Thales 27 (0) 3.0 0-1 Vranckx Jonas 8 (1335) 4.0
10 Kaminskiy Volodimyr 31 (0) 3.0 1-0 Van Bladel Rune 14 (1150) 3.0
11 Vandermeulen Oscar 17 (1006) 3.0 0-1 Bertels Arne 26 (0) 4.0
12 Vidyarthi Aryan 19 (0) 3.0 1-0 Van Parys Dago 46 (0) 3.0
13 Luyckx Lars 33 (0) 4.0 1-0 Dockx Arno 22 (0) 3.0
14 Driessens Fien 23 (0) 3.0 1-0 Steenmans Lena 40 (0) 4.0
15 Van Houdt Niels 45 (0) 4.0 0-1 Drif Nora 24 (0) 3.0
16 Van Turnhout Ferre 47 (0) 4.0 0-1 Celiktas Ayhan 25 (0) 4.0
17 Verhelst Gerben 49 (0) 2.5 0-1 Engelen Evert 50 (0) 4.0
18 De Geest Seanan 21 (0) 3.0 1-0 Govers Jef 28 (0) 2.5
19 Pauwels Wout 37 (0) 4.0 1-0 De Geest Georgy 20 (0) 1.5
20 Gupta Arnav 29 (0) 3.0 1-0 Sprangers Xander 39 (0) 2.0
21 Putzyes Gerland 38 (0) 2.0 1-0 Maris Prabhakaran Rikita 34 (0) 1.5
22 Moons Yonas 35 (0) 3.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 42 (0) 2.0
23 Van Den Wijngaert Gregory 43 (0) 2.0 0-1 Neve Dylan 36 (0) 2.0
24 Tourki Rayan 41 (0) 3.0 1-0 Le Clerq Lucas 32 (0) 0.5
25 Bax Hebe 48 (0) 0.5 0-1 Van Der Goten Stan 44 (0) 2.0
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Cappan Pjotr 4 (1441) 6.5 1-0 Paes Martijn 3 (1459) 5.5
2 Musabayeva Diana 2 (1464) 5.0 0-1 Nemegeer Arne 1 (1647) 6.5
3 Cotman Lothar 10 (1211) 5.0 0-1 Oloeriu Calin 7 (1354) 5.0
4 Sazonov Fedor 11 (1166) 5.0 0-1 Dutre Wonder 9 (1227) 5.0
5 Roymans Liese 6 (1360) 4.0 ½-½ Malfliet Alexander 5 (1370) 5.0
6 Van Steertegem Maxim 16 (1006) 4.0 1-0 Decraene Jade 13 (1152) 4.5
7 Vranckx Jonas 8 (1335) 4.0 1-0 Kaminskiy Volodimyr 31 (0) 3.0
8 Drif Nora 24 (0) 3.0 0-1 Debunne Lasse 12 (1161) 5.0
9 Celiktas Ayhan 25 (0) 4.0 0-1 Mernier Simon 15 (1108) 4.0
10 Dewever Niel 18 (680) 5.0 1-0 Luyckx Lars 33 (0) 4.0
11 Hendrickx Tijs 30 (0) 4.0 1-0 Vidyarthi Aryan 19 (0) 3.0
12 Engelen Evert 50 (0) 4.0 1-0 Driessens Fien 23 (0) 3.0
13 Bertels Arne 26 (0) 4.0 1-0 Foulon Thales 27 (0) 3.0
14 Van Bladel Rune 14 (1150) 3.0 0-1 Pauwels Wout 37 (0) 4.0
15 Putzyes Gerland 38 (0) 2.0 0-1 Vandermeulen Oscar 17 (1006) 3.0
16 Van Houdt Niels 45 (0) 4.0 1-0 De Geest Seanan 21 (0) 3.0
17 Dockx Arno 22 (0) 3.0 0-1 Tourki Rayan 41 (0) 3.0
18 Van Parys Dago 46 (0) 3.0 1-0 Gupta Arnav 29 (0) 3.0
19 Steenmans Lena 40 (0) 4.0 1-0 Moons Yonas 35 (0) 3.0
20 Neve Dylan 36 (0) 2.0 0-1 Van Turnhout Ferre 47 (0) 4.0
21 Govers Jef 28 (0) 2.5 1-0 De Geest Georgy 20 (0) 1.5
22 Maris Prabhakaran Rikita 34 (0) 1.5 0-1 Verhelst Gerben 49 (0) 2.5
23 Sprangers Xander 39 (0) 2.0 1-0 Van Den Wijngaert Gregory 43 (0) 2.0
24 Trisciuzzi Sitske 42 (0) 2.0 1-0 Van Der Goten Stan 44 (0) 2.0
25 Le Clerq Lucas 32 (0) 0.5 ½-½ Bax Hebe 48 (0) 0.5
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Nemegeer Arne 1 (1647) 6.5 1-0 Dutre Wonder 9 (1227) 5.0
2 Oloeriu Calin 7 (1354) 5.0 0-1 Cappan Pjotr 4 (1441) 6.5
3 Paes Martijn 3 (1459) 5.5 1-0 Vranckx Jonas 8 (1335) 4.0
4 Mernier Simon 15 (1108) 4.0 0-1 Musabayeva Diana 2 (1464) 5.0
5 Malfliet Alexander 5 (1370) 5.0 1-0 Van Steertegem Maxim 16 (1006) 4.0
6 Dewever Niel 18 (680) 5.0 1-0 Roymans Liese 6 (1360) 4.0
7 Bertels Arne 26 (0) 4.0 0-1 Cotman Lothar 10 (1211) 5.0
8 Engelen Evert 50 (0) 4.0 0-1 Sazonov Fedor 11 (1166) 5.0
9 Debunne Lasse 12 (1161) 5.0 1-0 Hendrickx Tijs 30 (0) 4.0
10 Decraene Jade 13 (1152) 4.5 1-0 Vandermeulen Oscar 17 (1006) 3.0
11 Pauwels Wout 37 (0) 4.0 1-0 Vidyarthi Aryan 19 (0) 3.0
12 Driessens Fien 23 (0) 3.0 0-1 Van Houdt Niels 45 (0) 4.0
13 Van Turnhout Ferre 47 (0) 4.0 1-0 Drif Nora 24 (0) 3.0
14 Tourki Rayan 41 (0) 3.0 0-1 Celiktas Ayhan 25 (0) 4.0
15 Kaminskiy Volodimyr 31 (0) 3.0 0-1 Steenmans Lena 40 (0) 4.0
16 Luyckx Lars 33 (0) 4.0 1-0 Van Parys Dago 46 (0) 3.0
17 Van Bladel Rune 14 (1150) 3.0 1-0 Govers Jef 28 (0) 2.5
18 Verhelst Gerben 49 (0) 2.5 0-1 Dockx Arno 22 (0) 3.0
19 De Geest Seanan 21 (0) 3.0 1-0 Neve Dylan 36 (0) 2.0
20 Foulon Thales 27 (0) 3.0 1-0 Sprangers Xander 39 (0) 2.0
21 Gupta Arnav 29 (0) 3.0 1-0 Trisciuzzi Sitske 42 (0) 2.0
22 Moons Yonas 35 (0) 3.0 1-0 Putzyes Gerland 38 (0) 2.0
23 De Geest Georgy 20 (0) 1.5 ½-½ Maris Prabhakaran Rikita 34 (0) 1.5
24 Van Den Wijngaert Gregory 43 (0) 2.0 1-0 Bax Hebe 48 (0) 0.5
25 Van Der Goten Stan 44 (0) 2.0 1-0 Le Clerq Lucas 32 (0) 0.5
Begin van de pagina

Cappan Pjotr (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.14898
N-Elo1441
FIDE-ID249300
F-Elo1464
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Gupta Arnav USA 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Mernier Simon BEL 1108 4.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
3 3      Dutre Wonder BEL 1227 5.0 Z - 1 3.0 0.77 +0.23
4 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.5 W - ½ 3.5 0.24 +0.26
5 3      Decraene Jade BEL 1152 4.5 Z - 1 4.5 0.84 +0.16
6 1      Paes Martijn BEL 1459 5.5 W - 1 5.5 0.47 +0.53
7 2      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z - 1 6.5 0.62 +0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1324 33.5 Totaal 6.5 4.74 +1.76
Begin van de pagina
Nemegeer Arne (Rank: 1)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.14068
N-Elo1647
FIDE-ID250589
F-Elo1594
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Bertels Arne BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Van Bladel Rune BEL 1150 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Vranckx Jonas BEL 1335 4.0 W - 1 3.0 0.86 +0.14
4 1      Cappan Pjotr BEL 1441 6.5 Z - ½ 3.5 0.76 -0.26
5 1      Malfliet Alexander BEL 1370 5.0 W - 1 4.5 0.83 +0.17
6 2      Musabayeva Diana BEL 1464 5.0 Z - 1 5.5 0.74 +0.26
7 1      Dutre Wonder BEL 1227 5.0 W v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1331 32.5 Totaal 6.5 5.95 +0.55
Begin van de pagina
Paes Martijn (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15064
N-Elo1459
FIDE-ID251500
F-Elo1522
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Govers Jef BEL 0 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Cotman Lothar BEL 1211 5.0 W - 1 3.0 0.81 +0.19
4 2      Malfliet Alexander BEL 1370 5.0 Z - ½ 3.5 0.62 -0.12
5 2      Roymans Liese BEL 1360 4.0 W - 1 4.5 0.64 +0.36
6 1      Cappan Pjotr BEL 1441 6.5 Z - 0 4.5 0.53 -0.53
7 3      Vranckx Jonas BEL 1335 4.0 W - 1 5.5 0.67 +0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1287 31.0 Totaal 5.5 5.11 +0.39
Begin van de pagina
Malfliet Alexander (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15721
N-Elo1370
FIDE-ID252557
F-Elo1445
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Hendrickx Tijs BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Dewever Niel BEL 680 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 4      Drif Nora BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Paes Martijn BEL 1459 5.5 W - ½ 3.5 0.38 +0.12
5 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.5 Z - 0 3.5 0.17 -0.17
6 5      Roymans Liese BEL 1360 4.0 Z - ½ 4.0 0.51 -0.01
7 5      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W - 1 5.0 0.90 +0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1230 32.0 Totaal 5.0 4.72 +0.28
Begin van de pagina
Musabayeva Diana (Rank: 2)

Rangschikking5
GeslachtF
Stamnr.16881
N-Elo1464
FIDE-ID254720
F-Elo1430
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Decraene Jade BEL 1152 4.5 W - 0 1.0 0.86 -0.86
3 7      Van Parys Dago BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Vidyarthi Aryan BEL 0 3.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Debunne Lasse BEL 1161 5.0 Z ^ 1 4.0 0.86 +0.14
6 2      Nemegeer Arne BEL 1647 6.5 W - 0 4.0 0.26 -0.26
7 4      Mernier Simon BEL 1108 4.0 Z ^ 1 5.0 0.89 +0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1267 29.0 Totaal 5.0 5.63 -0.63
Begin van de pagina
Cotman Lothar (Rank: 10)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.16246
N-Elo1211
FIDE-ID255173
F-Elo1223
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Moons Yonas BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 10      Driessens Fien BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Paes Martijn BEL 1459 5.5 Z - 0 2.0 0.19 -0.19
4 7      Luyckx Lars BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Mernier Simon BEL 1108 4.0 Z - 1 4.0 0.64 +0.36
6 3      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 W - 0 4.0 0.31 -0.31
7 7      Bertels Arne BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1307 28.5 Totaal 5.0 4.82 +0.18
Begin van de pagina
Dutre Wonder (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.18195
N-Elo0
FIDE-ID259411
F-Elo1227
Landbel  (bel)
Club(422) MSV
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Maris Prabhakaran Rikita BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 9      Dockx Arno BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Cappan Pjotr BEL 1441 6.5 W - 0 2.0 0.23 -0.23
4 6      Drif Nora BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Dewever Niel BEL 680 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z - 1 5.0 0.58 +0.42
7 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.5 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1233 30.5 Totaal 5.0 4.57 +0.43
Begin van de pagina
Dewever Niel (Rank: 18)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.19023
N-Elo680
FIDE-ID259543
F-Elo1199
Landbel  (bel)
Club(313) Waregem
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Den Wijngaert Gregory BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Malfliet Alexander BEL 1370 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Tourki Rayan BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 12      Van Turnhout Ferre BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Dutre Wonder BEL 1227 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Luyckx Lars BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
7 6      Roymans Liese BEL 1360 4.0 W - 1 5.0 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1319 27.0 Totaal 5.0 3.92 +1.08
Begin van de pagina
Sazonov Fedor (Rank: 11)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.17684
N-Elo1166
FIDE-ID258105
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Neve Dylan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 11      Drif Nora BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 8      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 8      Van Parys Dago BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 8      Hendrickx Tijs BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 4      Dutre Wonder BEL 1227 5.0 W - 0 4.0 0.42 -0.42
7 8      Engelen Evert BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 25.0 Totaal 5.0 5.94 -0.94
Begin van de pagina
Debunne Lasse (Rank: 12)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.14392
N-Elo1161
FIDE-ID247529
F-Elo1206
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Pauwels Wout BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 12      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 9      Driessens Fien BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 4      Musabayeva Diana BEL 1464 5.0 W - 0 3.0 0.14 -0.14
6 8      Drif Nora BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 9      Hendrickx Tijs BEL 0 4.0 W - 1 5.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1464 25.0 Totaal 5.0 5.66 -0.66
Begin van de pagina
Oloeriu Calin (Rank: 7)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.14577
N-Elo1354
FIDE-ID253022
F-Elo1336
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Le Clerq Lucas BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      De Geest Georgy BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 6      Engelen Evert BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Roymans Liese BEL 1360 4.0 Z - 0 3.0 0.49 -0.49
5 5      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W v 1 4.0 0.89 +0.11
6 3      Cotman Lothar BEL 1211 5.0 Z v 1 5.0 0.69 +0.31
7 2      Cappan Pjotr BEL 1441 6.5 W - 0 5.0 0.38 -0.38
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1254 25.5 Totaal 5.0 5.21 -0.21
Begin van de pagina
Decraene Jade (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtF
Stamnr.15522
N-Elo1152
FIDE-ID258415
F-Elo1346
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Putzyes Gerland BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Musabayeva Diana BEL 1464 5.0 Z - 1 2.0 0.14 +0.86
3 5      Roymans Liese BEL 1360 4.0 W - ½ 2.5 0.23 +0.27
4 4      Vranckx Jonas BEL 1335 4.0 Z - 1 3.5 0.26 +0.74
5 3      Cappan Pjotr BEL 1441 6.5 W v 0 3.5 0.16 -0.16
6 6      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 Z v 0 3.5 0.70 -0.70
7 10      Vandermeulen Oscar BEL 1006 3.0 W v 1 4.5 0.70 +0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1268 28.5 Totaal 4.5 3.11 +1.39
Begin van de pagina
Mernier Simon (Rank: 15)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.16673
N-Elo1108
FIDE-ID254894
F-Elo1421
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Steenmans Lena BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cappan Pjotr BEL 1441 6.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
3 11      Bertels Arne BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 10      Engelen Evert BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 7      Cotman Lothar BEL 1211 5.0 W - 0 3.0 0.36 -0.36
6 9      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
7 4      Musabayeva Diana BEL 1464 5.0 W - 0 4.0 0.11 -0.11
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1372 32.5 Totaal 4.0 4.27 -0.27
Begin van de pagina
Roymans Liese (Rank: 6)

Rangschikking14
GeslachtF
Stamnr.16158
N-Elo1360
FIDE-ID253464
F-Elo1338
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vandermeulen Oscar BEL 1006 3.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 5      Decraene Jade BEL 1152 4.5 Z - ½ 2.5 0.77 -0.27
4 3      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 W - 1 3.5 0.51 +0.49
5 2      Paes Martijn BEL 1459 5.5 Z ^ 0 3.5 0.36 -0.36
6 5      Malfliet Alexander BEL 1370 5.0 W ^ ½ 4.0 0.49 +0.01
7 6      Dewever Niel BEL 680 5.0 Z - 0 4.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 31.0 Totaal 4.0 4.86 -0.86
Begin van de pagina
Van Steertegem Maxim (Rank: 16)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15672
N-Elo1006
FIDE-ID255483
F-Elo1078
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Tourki Rayan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Paes Martijn BEL 1459 5.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Moons Yonas BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 11      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z - 0 3.0 0.11 -0.11
6 6      Decraene Jade BEL 1152 4.5 W - 1 4.0 0.30 +0.70
7 5      Malfliet Alexander BEL 1370 5.0 Z ^ 0 4.0 0.10 -0.10
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1333 30.0 Totaal 4.0 3.35 +0.65
Begin van de pagina
Vranckx Jonas (Rank: 8)

Rangschikking16
GeslachtM
Stamnr.16085
N-Elo1335
FIDE-ID256838
F-Elo1365
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Luyckx Lars BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 8      Vidyarthi Aryan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.5 Z - 0 2.0 0.14 -0.14
4 4      Decraene Jade BEL 1152 4.5 W - 0 2.0 0.74 -0.74
5 9      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.92 +0.08
6 7      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 3      Paes Martijn BEL 1459 5.5 Z - 0 4.0 0.33 -0.33
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1419 29.5 Totaal 4.0 4.89 -0.89
Begin van de pagina
Celiktas Ayhan (Rank: 25)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.18084
N-Elo0
FIDE-ID258822
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Engelen Evert BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Pauwels Wout BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 19      Sprangers Xander BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 16      Van Turnhout Ferre BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Mernier Simon BEL 1108 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 14      Tourki Rayan BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1137 26.0 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Engelen Evert (Rank: 50)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.15875
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 25      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 13      De Geest Seanan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
4 10      Mernier Simon BEL 1108 4.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 17      Verhelst Gerben BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Driessens Fien BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1209 26.5 Totaal 4.0 2.24 +1.76
Begin van de pagina
Steenmans Lena (Rank: 40)

Rangschikking19
GeslachtF
Stamnr.15807
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Mernier Simon BEL 1108 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Gupta Arnav USA 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Vidyarthi Aryan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      De Geest Seanan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Driessens Fien BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Moons Yonas BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1108 22.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Bertels Arne (Rank: 26)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.16826
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Sprangers Xander BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Mernier Simon BEL 1108 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Tourki Rayan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 11      Vandermeulen Oscar BEL 1006 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
6 13      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Cotman Lothar BEL 1211 5.0 W v 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1243 26.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Luyckx Lars (Rank: 33)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.15799
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Vranckx Jonas BEL 1335 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 22      Van Der Goten Stan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      Van Bladel Rune BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
4 7      Cotman Lothar BEL 1211 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 13      Dockx Arno BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 10      Dewever Niel BEL 680 5.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 16      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1094 25.0 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Hendrickx Tijs (Rank: 30)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.15956
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Malfliet Alexander BEL 1370 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Van Den Wijngaert Gregory BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Vandermeulen Oscar BEL 1006 3.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
4 13      Verhelst Gerben BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 8      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
6 11      Vidyarthi Aryan BEL 0 3.0 W v 1 4.0 0.50 +0.50
7 9      Debunne Lasse BEL 1161 5.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1175 25.5 Totaal 4.0 1.82 +2.18
Begin van de pagina
Pauwels Wout (Rank: 37)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.16062
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Debunne Lasse BEL 1161 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      De Geest Seanan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 25      Van Der Goten Stan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 19      De Geest Georgy BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Van Bladel Rune BEL 1150 3.0 Z - 1 3.0 0.08 +0.92
7 11      Vidyarthi Aryan BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1155 21.5 Totaal 4.0 2.66 +1.34
Begin van de pagina
Van Houdt Niels (Rank: 45)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19352
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      De Geest Georgy BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Le Clerq Lucas BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Dockx Arno BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 11      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Drif Nora BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      De Geest Seanan BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 12      Driessens Fien BEL 0 3.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1006 18.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Van Turnhout Ferre (Rank: 47)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17986
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Dockx Arno BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Maris Prabhakaran Rikita BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 16      De Geest Georgy BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 12      Dewever Niel BEL 680 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 20      Neve Dylan BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Drif Nora BEL 0 3.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 20.0 Totaal 4.0 3.08 +0.92
Begin van de pagina
Drif Nora (Rank: 24)

Rangschikking26
GeslachtF
Stamnr.16053
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Verhelst Gerben BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 4      Malfliet Alexander BEL 1370 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 6      Dutre Wonder BEL 1227 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Debunne Lasse BEL 1161 5.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 13      Van Turnhout Ferre BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1231 30.5 Totaal 3.0 1.82 +1.18
Begin van de pagina
Van Parys Dago (Rank: 46)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.17461
N-Elo0
FIDE-ID257419
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      De Geest Seanan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Debunne Lasse BEL 1161 5.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 7      Musabayeva Diana BEL 1464 5.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 W v 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Vidyarthi Aryan BEL 0 3.0 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Gupta Arnav USA 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 16      Luyckx Lars BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1263 28.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Dockx Arno (Rank: 22)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.15913
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Van Turnhout Ferre BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Dutre Wonder BEL 1227 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 17      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 18      Moons Yonas BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Luyckx Lars BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      Tourki Rayan BEL 0 3.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 18      Verhelst Gerben BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 25.5 Totaal 3.0 3.08 -0.08
Begin van de pagina
Vidyarthi Aryan (Rank: 19)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.19288
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Der Goten Stan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Vranckx Jonas BEL 1335 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 15      Steenmans Lena BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 5      Musabayeva Diana BEL 1464 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Hendrickx Tijs BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 11      Pauwels Wout BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1399 26.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
De Geest Seanan (Rank: 21)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.16922
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Van Parys Dago BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 13      Engelen Evert BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Pauwels Wout BEL 0 4.0 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
4 17      Steenmans Lena BEL 0 4.0 Z ^ 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Govers Jef BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 16      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      Neve Dylan BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 23.5 Totaal 3.0 3.50 -0.50
Begin van de pagina
Van Bladel Rune (Rank: 14)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.15542
N-Elo1150
FIDE-ID253499
F-Elo1154
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Sprangers Xander BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Nemegeer Arne BEL 1647 6.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 10      Luyckx Lars BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
4 14      Gupta Arnav USA 0 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.92 -0.92
6 14      Pauwels Wout BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
7 17      Govers Jef BEL 0 2.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1647 25.0 Totaal 3.0 5.60 -2.60
Begin van de pagina
Driessens Fien (Rank: 23)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.15985
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Bax Hebe BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Cotman Lothar BEL 1211 5.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 18      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Debunne Lasse BEL 1161 5.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 14      Steenmans Lena BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Engelen Evert BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1186 24.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Kaminskiy Volodimyr (Rank: 31)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.16787
N-Elo0
FIDE-ID256587
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Roymans Liese BEL 1360 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Van Der Goten Stan BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 16      De Geest Georgy BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Van Bladel Rune BEL 1150 3.0 W - 1 3.0 0.08 +0.92
6 7      Vranckx Jonas BEL 1335 4.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
7 15      Steenmans Lena BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1281 20.5 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Tourki Rayan (Rank: 41)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.17363
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Govers Jef BEL 0 2.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Dewever Niel BEL 680 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Bertels Arne BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 24      Le Clerq Lucas BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Dockx Arno BEL 0 3.0 Z v 1 3.0 0.50 +0.50
7 14      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0843 23.0 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Foulon Thales (Rank: 27)

Rangschikking35
GeslachtM
Stamnr.16129
N-Elo0
FIDE-ID259322
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(475) Aalter
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Musabayeva Diana BEL 1464 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Putzyes Gerland BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Debunne Lasse BEL 1161 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 21      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Vranckx Jonas BEL 1335 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 13      Bertels Arne BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      Sprangers Xander BEL 0 2.0 W ^ 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1320 24.0 Totaal 3.0 2.24 +0.76
Begin van de pagina
Vandermeulen Oscar (Rank: 17)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.16598
N-Elo0
FIDE-ID254339
F-Elo1006
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Roymans Liese BEL 1360 4.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 13      Hendrickx Tijs BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
4 15      Neve Dylan BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
5 11      Bertels Arne BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.92 -0.92
6 15      Putzyes Gerland BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
7 10      Decraene Jade BEL 1152 4.5 Z - 0 3.0 0.30 -0.30
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1256 22.5 Totaal 3.0 5.01 -2.01
Begin van de pagina
Gupta Arnav (Rank: 29)

Rangschikking37
GeslachtM
Stamnr.19656
N-Elo0
FIDE-ID30951984
F-Elo0
Landusa  (usa)
Club(162) Mol
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Cappan Pjotr BEL 1441 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Steenmans Lena BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Putzyes Gerland BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Van Bladel Rune BEL 1150 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 20      Sprangers Xander BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 18      Van Parys Dago BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 21      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1295 22.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Moons Yonas (Rank: 35)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.20067
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Cotman Lothar BEL 1211 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 24      Bax Hebe BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 12      Van Steertegem Maxim BEL 1006 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 18      Dockx Arno BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 19      Steenmans Lena BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 22      Putzyes Gerland BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1108 20.5 Totaal 3.0 2.66 +0.34
Begin van de pagina
Govers Jef (Rank: 28)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.15178
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Paes Martijn BEL 1459 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Tourki Rayan BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 19      Verhelst Gerben BEL 0 2.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
4 22      Van Den Wijngaert Gregory BEL 0 2.0 W ^ 1 1.5 0.50 +0.50
5 18      De Geest Seanan BEL 0 3.0 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
6 21      De Geest Georgy BEL 0 1.5 W v 1 2.5 0.50 +0.50
7 17      Van Bladel Rune BEL 1150 3.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1304 20.5 Totaal 2.5 2.66 -0.16
Begin van de pagina
Verhelst Gerben (Rank: 49)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19675
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Drif Nora BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 25      Neve Dylan BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 19      Govers Jef BEL 0 2.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
4 13      Hendrickx Tijs BEL 0 4.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
5 17      Engelen Evert BEL 0 4.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
6 22      Maris Prabhakaran Rikita BEL 0 1.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
7 18      Dockx Arno BEL 0 3.0 W v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 20.0 Totaal 2.5 3.50 -1.00
Begin van de pagina
Trisciuzzi Sitske (Rank: 42)

Rangschikking41
GeslachtF
Stamnr.17799
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Vandermeulen Oscar BEL 1006 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 20      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 18      Driessens Fien BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 21      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Moons Yonas BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 24      Van Der Goten Stan BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 21      Gupta Arnav USA 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1006 20.0 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Neve Dylan (Rank: 36)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.20006
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Sazonov Fedor BEL 1166 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 25      Verhelst Gerben BEL 0 2.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Bax Hebe BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 15      Vandermeulen Oscar BEL 1006 3.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
5 23      Van Den Wijngaert Gregory BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 20      Van Turnhout Ferre BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      De Geest Seanan BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1086 20.0 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Sprangers Xander (Rank: 39)

Rangschikking43
GeslachtM
Stamnr.17372
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Van Bladel Rune BEL 1150 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 15      Bertels Arne BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Le Clerq Lucas BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 19      Celiktas Ayhan BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Gupta Arnav USA 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 23      Van Den Wijngaert Gregory BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 20      Foulon Thales BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1150 19.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Putzyes Gerland (Rank: 38)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.19874
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Decraene Jade BEL 1152 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Foulon Thales BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Gupta Arnav USA 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Le Clerq Lucas BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
5 21      Maris Prabhakaran Rikita BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Vandermeulen Oscar BEL 1006 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
7 22      Moons Yonas BEL 0 3.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1079 18.5 Totaal 2.0 2.66 -0.66
Begin van de pagina
Van Den Wijngaert Gregory (Rank: 43)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.20202
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Dewever Niel BEL 680 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Hendrickx Tijs BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Maris Prabhakaran Rikita BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 22      Govers Jef BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 23      Neve Dylan BEL 0 2.0 W v 0 1.0 0.50 -0.50
6 23      Sprangers Xander BEL 0 2.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
7 24      Bax Hebe BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 17.5 Totaal 2.0 3.08 -1.08
Begin van de pagina
Van Der Goten Stan (Rank: 44)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.19540
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Vidyarthi Aryan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Luyckx Lars BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 25      Pauwels Wout BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 25      Bax Hebe BEL 0 0.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 24      Trisciuzzi Sitske BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 25      Le Clerq Lucas BEL 0 0.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 17.0 Totaal 2.0 3.50 -1.50
Begin van de pagina
De Geest Georgy (Rank: 20)

Rangschikking47
GeslachtM
Stamnr.16920
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 16      Van Turnhout Ferre BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Kaminskiy Volodimyr BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Pauwels Wout BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 21      Govers Jef BEL 0 2.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 23      Maris Prabhakaran Rikita BEL 0 1.5 W ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1354 24.0 Totaal 1.5 3.08 -1.58
Begin van de pagina
Maris Prabhakaran Rikita (Rank: 34)

Rangschikking48
GeslachtF
Stamnr.20021
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Dutre Wonder BEL 1227 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 23      Van Turnhout Ferre BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Van Den Wijngaert Gregory BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Bax Hebe BEL 0 0.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 21      Putzyes Gerland BEL 0 2.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      Verhelst Gerben BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 23      De Geest Georgy BEL 0 1.5 Z ^ ½ 1.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1227 17.5 Totaal 1.5 3.08 -1.58
Begin van de pagina
Le Clerq Lucas (Rank: 32)

Rangschikking49
GeslachtM
Stamnr.17759
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Oloeriu Calin BEL 1354 5.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      Van Houdt Niels BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Sprangers Xander BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Putzyes Gerland BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
5 24      Tourki Rayan BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
6 25      Bax Hebe BEL 0 0.5 W ^ ½ 0.5 0.50 +0.00
7 25      Van Der Goten Stan BEL 0 2.0 Z ^ 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1354 18.5 Totaal 0.5 3.08 -2.58
Begin van de pagina
Bax Hebe (Rank: 48)

Rangschikking50
GeslachtF
Stamnr.20059
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-12

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Driessens Fien BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Moons Yonas BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 25      Neve Dylan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Maris Prabhakaran Rikita BEL 0 1.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 25      Van Der Goten Stan BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
6 25      Le Clerq Lucas BEL 0 0.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
7 24      Van Den Wijngaert Gregory BEL 0 2.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 14.0 Totaal 0.5 3.50 -3.00
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Cappan Pjotr 4 1441 1685 6.5 37 Z 1 13 W 1 7 Z 1 2 W ½ 12 Z 1 3 W 1 11 Z 1 30.25 30.50 26.0 6 0.5
2 Nemegeer Arne 1 1647 1737 6.5 20 W 1 31 Z 1 16 W 1 1 Z ½ 4 W 1 5 Z 1 7 W 1 29.25 29.50 26.0 6 0.5
3 Paes Martijn 3 1459 1482 5.5 39 W 1 15 Z 1 6 W 1 4 Z ½ 14 W 1 1 Z 0 16 W 1 22.00 28.50 24.0 5 -
4 Malfliet Alexander 5 1370 1355 5.0 22 W 1 8 Z 1 26 W 1 3 W ½ 2 Z 0 14 Z ½ 15 W 1 20.75 29.00 22.0 4 -
5 Musabayeva Diana 2 1464 1338 5.0 35 Z 1 12 W 0 27 Z 1 29 W 1 10 Z 1 2 W 0 13 Z 1 18.00 26.00 20.0 5 -
6 Cotman Lothar 10 1211 1182 5.0 38 Z 1 32 W 1 3 Z 0 21 W 1 13 Z 1 11 W 0 20 Z 1 18.00 25.50 21.0 5 -
7 Dutre Wonder 9 1227 1235 5.0 48 W 1 28 Z 1 1 W 0 26 Z 1 8 W 1 9 Z 1 2 Z 0 17.50 29.00 22.0 5 -
8 Dewever Niel 18 680 781 5.0 45 Z 1 4 W 0 34 Z 1 25 W 1 7 Z 0 21 W 1 14 W 1 17.00 25.00 19.0 5 -
9 Sazonov Fedor 11 1166 990 5.0 42 W 1 26 Z 0 17 W 1 27 Z 1 22 W 1 7 W 0 18 Z 1 17.00 23.00 20.0 5 -
10 Debunne Lasse 12 1161 1019 5.0 23 Z 1 27 W 0 35 Z 1 32 W 1 5 W 0 26 Z 1 22 W 1 17.00 22.00 19.0 5 -
11 Oloeriu Calin 7 1354 1284 5.0 49 W 1 47 Z 1 18 W 1 14 Z 0 15 W 1 6 Z 1 1 W 0 15.00 25.00 23.0 5 -
12 Decraene Jade 13 1152 1297 4.5 44 W 1 5 Z 1 14 W ½ 16 Z 1 1 W 0 15 Z 0 36 W 1 16.00 26.50 20.5 4 -
13 Mernier Simon 15 1108 1043 4.0 19 W 1 1 Z 0 20 W 1 18 Z 1 6 W 0 17 Z 1 5 W 0 16.00 28.50 18.0 4 -
14 Roymans Liese 6 1360 1230 4.0 33 Z 1 36 W 1 12 Z ½ 11 W 1 3 Z 0 4 W ½ 8 Z 0 15.75 28.00 20.5 3 -
15 Van Steertegem Maxim 16 1006 1064 4.0 34 Z 1 3 W 0 38 Z 1 24 W 1 11 Z 0 12 W 1 4 Z 0 14.50 27.00 18.0 4 -
16 Vranckx Jonas 8 1335 1193 4.0 21 Z 1 29 W 1 2 Z 0 12 W 0 35 Z 1 33 W 1 3 Z 0 13.00 26.50 18.0 4 -
17 Celiktas Ayhan 25 0 375 4.0 18 W 0 23 Z 1 9 Z 0 43 W 1 25 Z 1 13 W 0 34 Z 1 13.00 24.00 14.0 4 -
18 Engelen Evert 50 0 568 4.0 17 Z 1 30 W 1 11 Z 0 13 W 0 40 Z 1 32 W 1 9 W 0 12.50 24.00 18.0 4 -
19 Steenmans Lena 40 0 208 4.0 13 Z 0 37 W 1 29 Z 0 30 W 1 32 Z 0 38 W 1 33 Z 1 12.00 19.00 13.0 4 -
20 Bertels Arne 26 0 760 4.0 2 Z 0 43 W 1 13 Z 0 34 W 1 36 Z 1 35 W 1 6 W 0 11.00 24.50 15.0 4 -
21 Luyckx Lars 33 0 675 4.0 16 W 0 46 Z 1 31 W 1 6 Z 0 28 W 1 8 Z 0 27 W 1 11.00 23.00 15.0 4 -
22 Hendrickx Tijs 30 0 722 4.0 4 Z 0 45 W 1 36 Z 1 40 W 1 9 Z 0 29 W 1 10 Z 0 10.50 23.50 17.0 4 -
23 Pauwels Wout 37 0 380 4.0 10 W 0 17 W 0 30 Z 0 46 Z 1 47 W 1 31 Z 1 29 W 1 9.50 20.00 10.0 4 -
24 Van Houdt Niels 45 0 194 4.0 47 W 0 49 Z 1 28 W 1 15 Z 0 26 W 0 30 W 1 32 Z 1 9.50 17.50 14.0 4 -
25 Van Turnhout Ferre 47 0 147 4.0 28 W 0 48 Z 1 47 W 1 8 Z 0 17 W 0 42 Z 1 26 W 1 8.00 18.50 14.0 4 -
26 Drif Nora 24 0 646 3.0 40 Z 1 9 W 1 4 Z 0 7 W 0 24 Z 1 10 W 0 25 Z 0 11.50 28.00 16.0 3 -
27 Van Parys Dago 46 0 485 3.0 30 Z 1 10 Z 1 5 W 0 9 W 0 29 Z 0 37 W 1 21 Z 0 11.00 25.00 15.0 3 -
28 Dockx Arno 22 0 118 3.0 25 Z 1 7 W 0 24 Z 0 38 W 1 21 Z 0 34 W 0 40 Z 1 9.50 23.00 12.0 3 -
29 Vidyarthi Aryan 19 0 343 3.0 46 W 1 16 Z 0 19 W 1 5 Z 0 27 W 1 22 Z 0 23 Z 0 9.00 24.00 15.0 3 -
30 De Geest Seanan 21 0 -57 3.0 27 W 0 18 Z 0 23 W 1 19 Z 0 39 W 1 24 Z 0 42 W 1 8.50 21.50 9.0 3 -
31 Van Bladel Rune 14 1150 807 3.0 43 Z 1 2 W 0 21 Z 0 37 W 1 33 Z 0 23 W 0 39 W 1 7.50 23.00 12.0 3 -
32 Driessens Fien 23 0 282 3.0 50 W 1 6 Z 0 41 W 1 10 Z 0 19 W 1 18 Z 0 24 W 0 6.50 24.00 15.0 3 -
33 Kaminskiy Volodimyr 31 0 492 3.0 14 W 0 41 Z 0 46 W 1 47 Z 1 31 W 1 16 Z 0 19 W 0 6.50 19.00 12.0 3 -
34 Tourki Rayan 41 0 184 3.0 15 W 0 39 Z 1 8 W 0 20 Z 0 49 W 1 28 Z 1 17 W 0 6.00 22.50 11.0 3 -
35 Foulon Thales 27 0 509 3.0 5 W 0 44 Z 1 10 W 0 41 Z 1 16 W 0 20 Z 0 43 W 1 6.00 22.00 11.0 3 -
36 Vandermeulen Oscar 17 1006 735 3.0 41 W 1 14 Z 0 22 W 0 42 Z 1 20 W 0 44 Z 1 12 Z 0 6.00 20.50 13.0 3 -
37 Gupta Arnav 29 0 313 3.0 1 W 0 19 Z 0 44 W 1 31 Z 0 43 W 1 27 Z 0 41 W 1 6.00 20.50 9.0 3 -
38 Moons Yonas 35 0 260 3.0 6 W 0 50 Z 1 15 W 0 28 Z 0 41 W 1 19 Z 0 44 W 1 4.50 20.00 10.0 3 -
39 Govers Jef 28 0 263 2.5 3 Z 0 34 W 0 40 Z ½ 45 W 1 30 Z 0 47 W 1 31 Z 0 4.75 19.00 8.5 2 0.5
40 Verhelst Gerben 49 0 -110 2.5 26 W 0 42 Z 1 39 W ½ 22 Z 0 18 W 0 48 Z 1 28 W 0 4.75 18.50 10.5 2 0.5
41 Trisciuzzi Sitske 42 0 -22 2.0 36 Z 0 33 W 1 32 Z 0 35 W 0 38 Z 0 46 W 1 37 Z 0 5.00 18.00 8.0 2 -
42 Neve Dylan 36 0 144 2.0 9 Z 0 40 W 0 50 Z 1 36 W 0 45 Z 1 25 W 0 30 Z 0 2.50 19.50 8.0 2 -
43 Sprangers Xander 39 0 -2 2.0 31 W 0 20 Z 0 49 W 1 17 Z 0 37 Z 0 45 W 1 35 Z 0 2.50 19.00 7.0 2 -
44 Putzyes Gerland 38 0 142 2.0 12 Z 0 35 W 0 37 Z 0 49 Z 1 48 W 1 36 W 0 38 Z 0 2.00 18.00 7.0 2 -
45 Van Den Wijngaert Gregory 43 0 -69 2.0 8 W 0 22 Z 0 48 W 1 39 Z 0 42 W 0 43 Z 0 50 W 1 2.00 17.00 6.0 2 -
46 Van Der Goten Stan 44 0 -166 2.0 29 Z 0 21 W 0 33 Z 0 23 W 0 50 Z 1 41 Z 0 49 W 1 1.00 16.50 4.0 2 -
47 De Geest Georgy 20 0 -37 1.5 24 Z 1 11 W 0 25 Z 0 33 W 0 23 Z 0 39 Z 0 48 W ½ 4.75 22.50 7.5 1 0.5
48 Maris Prabhakaran Rikita 34 0 -55 1.5 7 Z 0 25 W 0 45 Z 0 50 W 1 44 Z 0 40 W 0 47 Z ½ 1.25 17.00 4.5 1 0.5
49 Le Clerq Lucas 32 0 -229 0.5 11 Z 0 24 W 0 43 Z 0 44 W 0 34 Z 0 50 W ½ 46 Z 0 0.25 18.00 1.0 0 0.5
50 Bax Hebe 48 0 -422 0.5 32 Z 0 38 W 0 42 W 0 48 Z 0 46 W 0 49 Z ½ 45 Z 0 0.25 13.50 1.0 0 0.5
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/01 18:20