SwarLogo 2de Open Internationaal Jeugdtoernooi van Turnhout A SwarLogo
121
Organisator: Jeugdclub Schaken Turnhout
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/11/2018 tot 01/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win OR
1 Dardha Daniel -20 M 2292 Hoboken 7.0 32.00 28.00 28.0 7 -
2 Huynh Laurent -20 M 2063 CREB Bruxelles 5.5 23.75 29.50 23.0 5 -
3 Boudry William -20 M 2010 LSV-Chesspirant 5.0 18.00 27.50 22.0 5 -
4 Dardha Arben +20 M 2306 Hoboken 4.5 17.25 29.00 20.5 4 -
5 Harutyunyan Axel +20 M 2010 SCRR (Brussel) 4.5 16.75 28.50 22.5 4 -
6 Mitran Anthony Cristian -20 M 2094 Brasschaat 4.5 16.25 25.00 19.0 4 -
7 Barbier Astrid +20 F 1913 Temse 4.5 14.25 23.00 16.0 4 -
8 Hoskens Fred +20 M 1612 Geel 4.5 10.75 23.00 14.5 4 -
9 Van Herck Marcel +20 M 2077 Deurne 4.0 15.25 27.00 18.0 3 -
10 Heymans Berwout -20 M 1888 Aalst 4.0 14.00 24.50 17.0 4 -
11 Cornil Etienne +20 M 1894 CREB Bruxelles 4.0 10.50 23.50 16.0 4 -
12 De Fre Hannes -20 M 1715 KGSRL Gent 4.0 10.00 20.50 15.0 4 -
13 Hooyberghs Benny +20 M 1447 Mol 4.0 7.00 17.00 12.0 4 -
14 De Vet Sylvin +20 M 1560 Westerlo 3.5 11.00 22.00 12.0 2 -
15 Kuszelewski Artur +20 M 1848 Turnhout 3.5 10.50 23.50 16.0 3 -
16 Cuvelier Annelies +20 F 1782 LSV-Chesspirant 3.5 10.25 26.00 16.0 3 -
17 Ojuri Paul +20 M 1648 Turnhout 3.5 9.75 23.00 14.5 3 -
18 Steegmans Pieter -20 M 1635 Geel 3.0 10.25 24.50 14.5 2 -
19 Abidin Aysajan +20 M 1432 Leuven Centraal 3.0 7.00 21.00 9.0 2 -
20 Vanlommel Maxim +20 M 1659 Westerlo 3.0 6.00 23.50 13.0 3 -
21 Boustany Georges -20 M 1220 SCRR (Brussel) 3.0 5.50 18.00 11.0 3 -
22 Akopian Karo +20 M 1348 SCRR (Brussel) 3.0 3.50 15.50 7.0 2 -
23 Langie Jeroen -20 M 1429 De Drie Torens Gent 3.0 3.00 19.50 11.0 3 -
24 De Smedt Lias -20 M 1413 LSV-Chesspirant 2.5 6.25 20.00 9.0 2 -
25 Mernier Guillaume +20 M 1491 Neerpelt 2.5 5.50 19.50 10.5 2 -
26 Mertens Lesley +20 M 1352 Mol 2.5 2.50 16.50 6.5 1 -
27 Belmans Karel Theodoor +20 M 0 Mol 2.0 6.50 21.50 10.0 1 -
28 Vanreyn Remi -20 M 0 Hoboken 1.5 2.00 18.00 4.5 0 -
29 Verhaegen Stef +20 M 0 1.0 2.00 19.00 5.0 0 -
Begin van de pagina
Eindstand
Categorie: +20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win OR
1 4 Dardha Arben +20 M 2306 Hoboken 4.5 17.25 29.00 20.5 4 -
2 5 Harutyunyan Axel +20 M 2010 SCRR (Brussel) 4.5 16.75 28.50 22.5 4 -
3 7 Barbier Astrid +20 F 1913 Temse 4.5 14.25 23.00 16.0 4 -
4 8 Hoskens Fred +20 M 1612 Geel 4.5 10.75 23.00 14.5 4 -
5 9 Van Herck Marcel +20 M 2077 Deurne 4.0 15.25 27.00 18.0 3 -
6 11 Cornil Etienne +20 M 1894 CREB Bruxelles 4.0 10.50 23.50 16.0 4 -
7 13 Hooyberghs Benny +20 M 1447 Mol 4.0 7.00 17.00 12.0 4 -
8 14 De Vet Sylvin +20 M 1560 Westerlo 3.5 11.00 22.00 12.0 2 -
9 15 Kuszelewski Artur +20 M 1848 Turnhout 3.5 10.50 23.50 16.0 3 -
10 16 Cuvelier Annelies +20 F 1782 LSV-Chesspirant 3.5 10.25 26.00 16.0 3 -
11 17 Ojuri Paul +20 M 1648 Turnhout 3.5 9.75 23.00 14.5 3 -
12 19 Abidin Aysajan +20 M 1432 Leuven Centraal 3.0 7.00 21.00 9.0 2 -
13 20 Vanlommel Maxim +20 M 1659 Westerlo 3.0 6.00 23.50 13.0 3 -
14 22 Akopian Karo +20 M 1348 SCRR (Brussel) 3.0 3.50 15.50 7.0 2 -
15 25 Mernier Guillaume +20 M 1491 Neerpelt 2.5 5.50 19.50 10.5 2 -
16 26 Mertens Lesley +20 M 1352 Mol 2.5 2.50 16.50 6.5 1 -
17 27 Belmans Karel Theodoor +20 M 0 Mol 2.0 6.50 21.50 10.0 1 -
18 29 Verhaegen Stef +20 M 0 1.0 2.00 19.00 5.0 0 -
Categorie: -20
Nr. Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win OR
1 1 Dardha Daniel -20 M 2292 Hoboken 7.0 32.00 28.00 28.0 7 -
2 2 Huynh Laurent -20 M 2063 CREB Bruxelles 5.5 23.75 29.50 23.0 5 -
3 3 Boudry William -20 M 2010 LSV-Chesspirant 5.0 18.00 27.50 22.0 5 -
4 6 Mitran Anthony Cristian -20 M 2094 Brasschaat 4.5 16.25 25.00 19.0 4 -
5 10 Heymans Berwout -20 M 1888 Aalst 4.0 14.00 24.50 17.0 4 -
6 12 De Fre Hannes -20 M 1715 KGSRL Gent 4.0 10.00 20.50 15.0 4 -
7 18 Steegmans Pieter -20 M 1635 Geel 3.0 10.25 24.50 14.5 2 -
8 21 Boustany Georges -20 M 1220 SCRR (Brussel) 3.0 5.50 18.00 11.0 3 -
9 23 Langie Jeroen -20 M 1429 De Drie Torens Gent 3.0 3.00 19.50 11.0 3 -
10 24 De Smedt Lias -20 M 1413 LSV-Chesspirant 2.5 6.25 20.00 9.0 2 -
11 28 Vanreyn Remi -20 M 0 Hoboken 1.5 2.00 18.00 4.5 0 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Steegmans Pieter 16 (1635) 3.0 0-1 Dardha Arben 1 (2306) 4.5
2 Dardha Daniel 2 (2292) 7.0 1-0 Hoskens Fred 17 (1612) 4.5
3 De Vet Sylvin 18 (1560) 3.5 0-1 Mitran Anthony Cristian 3 (2094) 4.5
4 Van Herck Marcel 4 (2077) 4.0 ½-½ Mernier Guillaume 19 (1491) 2.5
5 Hooyberghs Benny 20 (1447) 4.0 0-1 Huynh Laurent 5 (2063) 5.5
6 Harutyunyan Axel 7 (2010) 4.5 1-0 Abidin Aysajan 21 (1432) 3.0
7 Langie Jeroen 22 (1429) 3.0 0-1 Boudry William 6 (2010) 5.0
8 Barbier Astrid 8 (1913) 4.5 1-0 De Smedt Lias 23 (1413) 2.5
9 Mertens Lesley 24 (1352) 2.5 0-1 Cornil Etienne 9 (1894) 4.0
10 Heymans Berwout 10 (1888) 4.0 1-0 Akopian Karo 25 (1348) 3.0
11 Boustany Georges 26 (1220) 3.0 0-1 Kuszelewski Artur 11 (1848) 3.5
12 Cuvelier Annelies 12 (1782) 3.5 1-0 Vanreyn Remi 28 (0) 1.5
13 Belmans Karel Theodoor 29 (0) 2.0 0-1 De Fre Hannes 13 (1715) 4.0
14 Vanlommel Maxim 14 (1659) 3.0 1-0 Verhaegen Stef 27 (0) 1.0
  Ojuri Paul 15 (1648) 3.5 0 Afwezig      
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Arben 1 (2306) 4.5 1-0 Barbier Astrid 8 (1913) 4.5
2 Cornil Etienne 9 (1894) 4.0 0-1 Dardha Daniel 2 (2292) 7.0
3 Mitran Anthony Cristian 3 (2094) 4.5 1-0 Heymans Berwout 10 (1888) 4.0
4 Huynh Laurent 5 (2063) 5.5 1-0 Cuvelier Annelies 12 (1782) 3.5
5 Kuszelewski Artur 11 (1848) 3.5 0-1 Harutyunyan Axel 7 (2010) 4.5
6 Boudry William 6 (2010) 5.0 1-0 Vanlommel Maxim 14 (1659) 3.0
7 De Fre Hannes 13 (1715) 4.0 0-1 Van Herck Marcel 4 (2077) 4.0
8 Mernier Guillaume 19 (1491) 2.5 0-1 Ojuri Paul 15 (1648) 3.5
9 De Smedt Lias 23 (1413) 2.5 0-1 Steegmans Pieter 16 (1635) 3.0
10 Hoskens Fred 17 (1612) 4.5 1-0 Mertens Lesley 24 (1352) 2.5
11 Akopian Karo 25 (1348) 3.0 0-1 De Vet Sylvin 18 (1560) 3.5
12 Vanreyn Remi 28 (0) 1.5 0-1 Hooyberghs Benny 20 (1447) 4.0
13 Abidin Aysajan 21 (1432) 3.0 0-1 Boustany Georges 26 (1220) 3.0
14 Verhaegen Stef 27 (0) 1.0 0-1 Langie Jeroen 22 (1429) 3.0
  Belmans Karel Theodoor 29 (0) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Huynh Laurent 5 (2063) 5.5 1-0 Dardha Arben 1 (2306) 4.5
2 Dardha Daniel 2 (2292) 7.0 1-0 Boudry William 6 (2010) 5.0
3 Harutyunyan Axel 7 (2010) 4.5 1-0 Mitran Anthony Cristian 3 (2094) 4.5
4 Van Herck Marcel 4 (2077) 4.0 1-0 Barbier Astrid 8 (1913) 4.5
5 Steegmans Pieter 16 (1635) 3.0 1-0 Cornil Etienne 9 (1894) 4.0
6 Heymans Berwout 10 (1888) 4.0 1-0 Hoskens Fred 17 (1612) 4.5
7 De Vet Sylvin 18 (1560) 3.5 0-1 Kuszelewski Artur 11 (1848) 3.5
8 Cuvelier Annelies 12 (1782) 3.5 1-0 Hooyberghs Benny 20 (1447) 4.0
9 Langie Jeroen 22 (1429) 3.0 0-1 De Fre Hannes 13 (1715) 4.0
10 Vanlommel Maxim 14 (1659) 3.0 1-0 Boustany Georges 26 (1220) 3.0
11 Ojuri Paul 15 (1648) 3.5 1-0 Belmans Karel Theodoor 29 (0) 2.0
12 Abidin Aysajan 21 (1432) 3.0 1-0 Mernier Guillaume 19 (1491) 2.5
13 Akopian Karo 25 (1348) 3.0 0-1 De Smedt Lias 23 (1413) 2.5
14 Mertens Lesley 24 (1352) 2.5 ½-½ Vanreyn Remi 28 (0) 1.5
  Verhaegen Stef 27 (0) 1.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 2 (2292) 7.0 1-0 Huynh Laurent 5 (2063) 5.5
2 Van Herck Marcel 4 (2077) 4.0 0-1 Harutyunyan Axel 7 (2010) 4.5
3 Dardha Arben 1 (2306) 4.5 1-0 Cuvelier Annelies 12 (1782) 3.5
4 Mitran Anthony Cristian 3 (2094) 4.5 1-0 Vanlommel Maxim 14 (1659) 3.0
5 Boudry William 6 (2010) 5.0 1-0 Ojuri Paul 15 (1648) 3.5
6 De Fre Hannes 13 (1715) 4.0 0-1 Heymans Berwout 10 (1888) 4.0
7 Kuszelewski Artur 11 (1848) 3.5 ½-½ Steegmans Pieter 16 (1635) 3.0
8 Barbier Astrid 8 (1913) 4.5 1-0 Abidin Aysajan 21 (1432) 3.0
9 Cornil Etienne 9 (1894) 4.0 1-0 Langie Jeroen 22 (1429) 3.0
10 Hoskens Fred 17 (1612) 4.5 1-0 Verhaegen Stef 27 (0) 1.0
11 De Smedt Lias 23 (1413) 2.5 ½-½ De Vet Sylvin 18 (1560) 3.5
12 Hooyberghs Benny 20 (1447) 4.0 0-1 Belmans Karel Theodoor 29 (0) 2.0
13 Boustany Georges 26 (1220) 3.0 1-0 Mertens Lesley 24 (1352) 2.5
14 Mernier Guillaume 19 (1491) 2.5 1-0 Vanreyn Remi 28 (0) 1.5
  Akopian Karo 25 (1348) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Harutyunyan Axel 7 (2010) 4.5 0-1 Dardha Daniel 2 (2292) 7.0
2 Heymans Berwout 10 (1888) 4.0 0-1 Dardha Arben 1 (2306) 4.5
3 Huynh Laurent 5 (2063) 5.5 1-0 Mitran Anthony Cristian 3 (2094) 4.5
4 Kuszelewski Artur 11 (1848) 3.5 0-1 Boudry William 6 (2010) 5.0
5 Steegmans Pieter 16 (1635) 3.0 ½-½ Van Herck Marcel 4 (2077) 4.0
6 Vanlommel Maxim 14 (1659) 3.0 0-1 Barbier Astrid 8 (1913) 4.5
7 Belmans Karel Theodoor 29 (0) 2.0 0-1 Cornil Etienne 9 (1894) 4.0
8 Cuvelier Annelies 12 (1782) 3.5 1-0 Boustany Georges 26 (1220) 3.0
9 Ojuri Paul 15 (1648) 3.5 1-0 De Fre Hannes 13 (1715) 4.0
10 De Vet Sylvin 18 (1560) 3.5 ½-½ Hoskens Fred 17 (1612) 4.5
11 De Smedt Lias 23 (1413) 2.5 0-1 Mernier Guillaume 19 (1491) 2.5
12 Verhaegen Stef 27 (0) 1.0 0-1 Hooyberghs Benny 20 (1447) 4.0
13 Abidin Aysajan 21 (1432) 3.0 1-0 Akopian Karo 25 (1348) 3.0
14 Vanreyn Remi 28 (0) 1.5 0-1 Langie Jeroen 22 (1429) 3.0
  Mertens Lesley 24 (1352) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Arben 1 (2306) 4.5 0-1 Dardha Daniel 2 (2292) 7.0
2 Boudry William 6 (2010) 5.0 1-0 Harutyunyan Axel 7 (2010) 4.5
3 Barbier Astrid 8 (1913) 4.5 ½-½ Huynh Laurent 5 (2063) 5.5
4 Mitran Anthony Cristian 3 (2094) 4.5 ½-½ Cuvelier Annelies 12 (1782) 3.5
5 Ojuri Paul 15 (1648) 3.5 0-1 Van Herck Marcel 4 (2077) 4.0
6 Cornil Etienne 9 (1894) 4.0 1-0 Heymans Berwout 10 (1888) 4.0
7 Hoskens Fred 17 (1612) 4.5 1-0 Steegmans Pieter 16 (1635) 3.0
8 Mernier Guillaume 19 (1491) 2.5 0-1 Kuszelewski Artur 11 (1848) 3.5
9 De Fre Hannes 13 (1715) 4.0 1-0 Abidin Aysajan 21 (1432) 3.0
10 Hooyberghs Benny 20 (1447) 4.0 1-0 Vanlommel Maxim 14 (1659) 3.0
11 Boustany Georges 26 (1220) 3.0 0-1 De Vet Sylvin 18 (1560) 3.5
12 Langie Jeroen 22 (1429) 3.0 1-0 Belmans Karel Theodoor 29 (0) 2.0
13 Mertens Lesley 24 (1352) 2.5 0-1 De Smedt Lias 23 (1413) 2.5
14 Akopian Karo 25 (1348) 3.0 1-0 Verhaegen Stef 27 (0) 1.0
  Vanreyn Remi 28 (0) 1.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dardha Daniel 2 (2292) 7.0 1-0 Van Herck Marcel 4 (2077) 4.0
2 Huynh Laurent 5 (2063) 5.5 1-0 Boudry William 6 (2010) 5.0
3 Harutyunyan Axel 7 (2010) 4.5 ½-½ Dardha Arben 1 (2306) 4.5
4 Mitran Anthony Cristian 3 (2094) 4.5 1-0 Cornil Etienne 9 (1894) 4.0
5 Cuvelier Annelies 12 (1782) 3.5 0-1 Barbier Astrid 8 (1913) 4.5
6 Kuszelewski Artur 11 (1848) 3.5 0-1 Hoskens Fred 17 (1612) 4.5
7 Heymans Berwout 10 (1888) 4.0 1-0 Langie Jeroen 22 (1429) 3.0
8 Steegmans Pieter 16 (1635) 3.0 0-1 De Fre Hannes 13 (1715) 4.0
9 De Vet Sylvin 18 (1560) 3.5 ½-½ Ojuri Paul 15 (1648) 3.5
10 De Smedt Lias 23 (1413) 2.5 0-1 Hooyberghs Benny 20 (1447) 4.0
11 Vanlommel Maxim 14 (1659) 3.0 1-0 Mernier Guillaume 19 (1491) 2.5
12 Belmans Karel Theodoor 29 (0) 2.0 0-1 Akopian Karo 25 (1348) 3.0
13 Vanreyn Remi 28 (0) 1.5 0-1 Boustany Georges 26 (1220) 3.0
14 Verhaegen Stef 27 (0) 1.0 0-1 Mertens Lesley 24 (1352) 2.5
  Abidin Aysajan 21 (1432) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina

FM Dardha Daniel (Rank: 2)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.13815
N-Elo2292
FIDE-ID240990
F-Elo2330
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Hoskens Fred BEL 1612 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Cornil Etienne BEL 1894 4.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Boudry William BEL 2010 5.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
4 1      Huynh Laurent BEL 2063 5.5 W - 1 4.0 0.79 +0.21
5 1      Harutyunyan Axel BEL 2010 4.5 Z - 1 5.0 0.84 +0.16
6 1 FM Dardha Arben BEL 2306 4.5 Z - 1 6.0 0.48 +0.52
7 1      Van Herck Marcel BEL 2077 4.0 W v 1 7.0 0.77 +0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1996 32.0 Totaal 7.0 5.56 +1.44
Begin van de pagina
Huynh Laurent (Rank: 5)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.10726
N-Elo2063
FIDE-ID238430
F-Elo1950
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Hooyberghs Benny BEL 1447 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Cuvelier Annelies BEL 1782 3.5 W - 1 2.0 0.84 +0.16
3 1 FM Dardha Arben BEL 2306 4.5 W - 1 3.0 0.20 +0.80
4 1 FM Dardha Daniel BEL 2292 7.0 Z - 0 3.0 0.21 -0.21
5 3      Mitran Anthony Cristian BEL 2094 4.5 W - 1 4.0 0.46 +0.54
6 3      Barbier Astrid BEL 1913 4.5 Z - ½ 4.5 0.70 -0.20
7 2      Boudry William BEL 2010 5.0 W v 1 5.5 0.57 +0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1977 33.0 Totaal 5.5 3.90 +1.60
Begin van de pagina
Boudry William (Rank: 6)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.10816
N-Elo2010
FIDE-ID234990
F-Elo2053
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Langie Jeroen BEL 1429 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Vanlommel Maxim BEL 1659 3.0 W - 1 2.0 0.89 +0.11
3 2 FM Dardha Daniel BEL 2292 7.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
4 5      Ojuri Paul BEL 1648 3.5 W - 1 3.0 0.90 +0.10
5 4      Kuszelewski Artur NED 1848 3.5 Z - 1 4.0 0.71 +0.29
6 2      Harutyunyan Axel BEL 2010 4.5 W v 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      Huynh Laurent BEL 2063 5.5 Z v 0 5.0 0.43 -0.43
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1849 30.0 Totaal 5.0 4.51 +0.49
Begin van de pagina
FM Dardha Arben (Rank: 1)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.20214
N-Elo2306
FIDE-ID4700481
F-Elo2283
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Steegmans Pieter BEL 1635 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Barbier Astrid BEL 1913 4.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Huynh Laurent BEL 2063 5.5 Z - 0 2.0 0.80 -0.80
4 3      Cuvelier Annelies BEL 1782 3.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Heymans Berwout BEL 1888 4.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1 FM Dardha Daniel BEL 2292 7.0 W - 0 4.0 0.52 -0.52
7 3      Harutyunyan Axel BEL 2010 4.5 Z ^ ½ 4.5 0.85 -0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1940 32.0 Totaal 4.5 5.85 -1.35
Begin van de pagina
Harutyunyan Axel (Rank: 7)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.10415
N-Elo2010
FIDE-ID235474
F-Elo1878
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Abidin Aysajan BEL 1432 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Kuszelewski Artur NED 1848 3.5 Z - 1 2.0 0.71 +0.29
3 3      Mitran Anthony Cristian BEL 2094 4.5 W - 1 3.0 0.38 +0.62
4 2      Van Herck Marcel BEL 2077 4.0 Z - 1 4.0 0.41 +0.59
5 1 FM Dardha Daniel BEL 2292 7.0 W v 0 4.0 0.16 -0.16
6 2      Boudry William BEL 2010 5.0 Z v 0 4.0 0.50 -0.50
7 3 FM Dardha Arben BEL 2306 4.5 W - ½ 4.5 0.15 +0.35
Gemiddelde ELO Tegenstanders 2008 31.5 Totaal 4.5 3.23 +1.27
Begin van de pagina
Mitran Anthony Cristian (Rank: 3)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.12736
N-Elo2094
FIDE-ID240052
F-Elo2104
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      De Vet Sylvin BEL 1560 3.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Heymans Berwout BEL 1888 4.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
3 3      Harutyunyan Axel BEL 2010 4.5 Z - 0 2.0 0.62 -0.62
4 4      Vanlommel Maxim BEL 1659 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Huynh Laurent BEL 2063 5.5 Z - 0 3.0 0.54 -0.54
6 4      Cuvelier Annelies BEL 1782 3.5 W - ½ 3.5 0.86 -0.36
7 4      Cornil Etienne BEL 1894 4.0 W - 1 4.5 0.76 +0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1836 28.0 Totaal 4.5 5.38 -0.88
Begin van de pagina
Barbier Astrid (Rank: 8)

Rangschikking7
GeslachtF
Stamnr.31518
N-Elo1913
FIDE-ID200395
F-Elo1802
Landbel  (bel)
Club(143) Temse
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1 FM Dardha Arben BEL 2306 4.5 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Van Herck Marcel BEL 2077 4.0 Z - 0 1.0 0.28 -0.28
4 8      Abidin Aysajan BEL 1432 3.0 W ^ 1 2.0 0.92 +0.08
5 6      Vanlommel Maxim BEL 1659 3.0 Z ^ 1 3.0 0.81 +0.19
6 3      Huynh Laurent BEL 2063 5.5 W - ½ 3.5 0.30 +0.20
7 5      Cuvelier Annelies BEL 1782 3.5 Z ^ 1 4.5 0.68 +0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1818 26.0 Totaal 4.5 3.99 +0.51
Begin van de pagina
Hoskens Fred (Rank: 17)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.14980
N-Elo1612
FIDE-ID248312
F-Elo1576
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2 FM Dardha Daniel BEL 2292 7.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Mertens Lesley BEL 1352 2.5 W - 1 1.0 0.82 +0.18
3 6      Heymans Berwout BEL 1888 4.0 Z - 0 1.0 0.17 -0.17
4 10      Verhaegen Stef BEL 0 1.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 10      De Vet Sylvin BEL 1560 3.5 Z - ½ 2.5 0.57 -0.07
6 7      Steegmans Pieter BEL 1635 3.0 W v 1 3.5 0.47 +0.53
7 6      Kuszelewski Artur NED 1848 3.5 Z v 1 4.5 0.20 +0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1762 24.5 Totaal 4.5 3.23 +1.27
Begin van de pagina
Van Herck Marcel (Rank: 4)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.1112
N-Elo2077
FIDE-ID200344
F-Elo2022
Landbel  (bel)
Club(124) Deurne
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mernier Guillaume BEL 1491 2.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
2 7      De Fre Hannes BEL 1715 4.0 Z - 1 1.5 0.90 +0.10
3 4      Barbier Astrid BEL 1913 4.5 W ^ 1 2.5 0.72 +0.28
4 2      Harutyunyan Axel BEL 2010 4.5 W v 0 2.5 0.59 -0.59
5 5      Steegmans Pieter BEL 1635 3.0 Z v ½ 3.0 0.92 -0.42
6 5      Ojuri Paul BEL 1648 3.5 Z ^ 1 4.0 0.92 +0.08
7 1 FM Dardha Daniel BEL 2292 7.0 Z - 0 4.0 0.23 -0.23
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1814 29.0 Totaal 4.0 5.20 -1.20
Begin van de pagina
Heymans Berwout (Rank: 10)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.17261
N-Elo1888
FIDE-ID257036
F-Elo1809
Landbel  (bel)
Club(417) Aalst
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Akopian Karo ARM 1348 3.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Mitran Anthony Cristian BEL 2094 4.5 Z - 0 1.0 0.24 -0.24
3 6      Hoskens Fred BEL 1612 4.5 W - 1 2.0 0.83 +0.17
4 6      De Fre Hannes BEL 1715 4.0 Z - 1 3.0 0.73 +0.27
5 2 FM Dardha Arben BEL 2306 4.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Cornil Etienne BEL 1894 4.0 Z - 0 3.0 0.49 -0.49
7 7      Langie Jeroen BEL 1429 3.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1771 27.5 Totaal 4.0 4.21 -0.21
Begin van de pagina
Cornil Etienne (Rank: 9)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.35556
N-Elo1894
FIDE-ID201898
F-Elo1935
Landbel  (bel)
Club(201) CREB Bruxelles
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Mertens Lesley BEL 1352 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2 FM Dardha Daniel BEL 2292 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 5      Steegmans Pieter BEL 1635 3.0 Z - 0 1.0 0.82 -0.82
4 9      Langie Jeroen BEL 1429 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
5 7      Belmans Karel Theodoor BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
6 6      Heymans Berwout BEL 1888 4.0 W - 1 4.0 0.51 +0.49
7 4      Mitran Anthony Cristian BEL 2094 4.5 Z - 0 4.0 0.24 -0.24
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1781 26.0 Totaal 4.0 4.41 -0.41
Begin van de pagina
De Fre Hannes (Rank: 13)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.14269
N-Elo1715
FIDE-ID246646
F-Elo1655
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Belmans Karel Theodoor BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 7      Van Herck Marcel BEL 2077 4.0 W - 0 1.0 0.10 -0.10
3 9      Langie Jeroen BEL 1429 3.0 Z v 1 2.0 0.84 +0.16
4 6      Heymans Berwout BEL 1888 4.0 W v 0 2.0 0.27 -0.27
5 9      Ojuri Paul BEL 1648 3.5 Z - 0 2.0 0.59 -0.59
6 9      Abidin Aysajan BEL 1432 3.0 W - 1 3.0 0.84 +0.16
7 8      Steegmans Pieter BEL 1635 3.0 Z - 1 4.0 0.61 +0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1684 22.5 Totaal 4.0 4.17 -0.17
Begin van de pagina
Hooyberghs Benny (Rank: 20)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.27324
N-Elo1447
FIDE-ID250074
F-Elo1486
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Huynh Laurent BEL 2063 5.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Vanreyn Remi BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Cuvelier Annelies BEL 1782 3.5 Z - 0 1.0 0.12 -0.12
4 12      Belmans Karel Theodoor BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
5 12      Verhaegen Stef BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 10      Vanlommel Maxim BEL 1659 3.0 W - 1 3.0 0.23 +0.77
7 10      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z - 1 4.0 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1729 19.0 Totaal 4.0 3.74 +0.26
Begin van de pagina
De Vet Sylvin (Rank: 18)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.34533
N-Elo1560
FIDE-ID214787
F-Elo1590
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Mitran Anthony Cristian BEL 2094 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      Akopian Karo ARM 1348 3.0 Z - 1 1.0 0.77 +0.23
3 7      Kuszelewski Artur NED 1848 3.5 W - 0 1.0 0.16 -0.16
4 11      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z - ½ 1.5 0.70 -0.20
5 10      Hoskens Fred BEL 1612 4.5 W - ½ 2.0 0.43 +0.07
6 11      Boustany Georges BEL 1220 3.0 Z ^ 1 3.0 0.88 +0.12
7 9      Ojuri Paul BEL 1648 3.5 W ^ ½ 3.5 0.38 +0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1597 24.5 Totaal 3.5 3.40 +0.10
Begin van de pagina
Kuszelewski Artur (Rank: 11)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.15783
N-Elo1848
FIDE-ID1055577
F-Elo1848
Landned  (ned)
Club(121) Turnhout
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Boustany Georges BEL 1220 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Harutyunyan Axel BEL 2010 4.5 W - 0 1.0 0.29 -0.29
3 7      De Vet Sylvin BEL 1560 3.5 Z - 1 2.0 0.84 +0.16
4 7      Steegmans Pieter BEL 1635 3.0 W - ½ 2.5 0.77 -0.27
5 4      Boudry William BEL 2010 5.0 W - 0 2.5 0.29 -0.29
6 8      Mernier Guillaume BEL 1491 2.5 Z ^ 1 3.5 0.89 +0.11
7 6      Hoskens Fred BEL 1612 4.5 W ^ 0 3.5 0.80 -0.80
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1648 26.0 Totaal 3.5 4.80 -1.30
Begin van de pagina
Cuvelier Annelies (Rank: 12)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.18465
N-Elo1782
FIDE-ID213950
F-Elo1696
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Vanreyn Remi BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Huynh Laurent BEL 2063 5.5 Z - 0 1.0 0.16 -0.16
3 8      Hooyberghs Benny BEL 1447 4.0 W - 1 2.0 0.88 +0.12
4 3 FM Dardha Arben BEL 2306 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 8      Boustany Georges BEL 1220 3.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
6 4      Mitran Anthony Cristian BEL 2094 4.5 Z - ½ 3.5 0.14 +0.36
7 5      Barbier Astrid BEL 1913 4.5 W - 0 3.5 0.32 -0.32
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1840 27.5 Totaal 3.5 3.42 +0.08
Begin van de pagina
Ojuri Paul (Rank: 15)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.16563
N-Elo1648
FIDE-ID260703
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Afwezig           0 0.0    
2 8      Mernier Guillaume BEL 1491 2.5 Z v 1 1.0 0.71 +0.29
3 11      Belmans Karel Theodoor BEL 0 2.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Boudry William BEL 2010 5.0 Z ^ 0 2.0 0.10 -0.10
5 9      De Fre Hannes BEL 1715 4.0 W - 1 3.0 0.41 +0.59
6 5      Van Herck Marcel BEL 2077 4.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
7 9      De Vet Sylvin BEL 1560 3.5 Z - ½ 3.5 0.62 -0.12
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1770 21.0 Totaal 3.5 2.84 +0.66
Begin van de pagina
Steegmans Pieter (Rank: 16)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.10943
N-Elo1635
FIDE-ID239194
F-Elo1703
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1 FM Dardha Arben BEL 2306 4.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z - 1 1.0 0.78 +0.22
3 5      Cornil Etienne BEL 1894 4.0 W - 1 2.0 0.18 +0.82
4 7      Kuszelewski Artur NED 1848 3.5 Z - ½ 2.5 0.23 +0.27
5 5      Van Herck Marcel BEL 2077 4.0 W - ½ 3.0 0.08 +0.42
6 7      Hoskens Fred BEL 1612 4.5 Z - 0 3.0 0.53 -0.53
7 8      De Fre Hannes BEL 1715 4.0 W v 0 3.0 0.39 -0.39
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1837 27.0 Totaal 3.0 2.27 +0.73
Begin van de pagina
Abidin Aysajan (Rank: 21)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.17291
N-Elo1432
FIDE-ID257583
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(230) Leuven Centraal
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Harutyunyan Axel BEL 2010 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Boustany Georges BEL 1220 3.0 W - 0 0.0 0.77 -0.77
3 12      Mernier Guillaume BEL 1491 2.5 W - 1 1.0 0.42 +0.58
4 8      Barbier Astrid BEL 1913 4.5 Z ^ 0 1.0 0.08 -0.08
5 13      Akopian Karo ARM 1348 3.0 W ^ 1 2.0 0.62 +0.38
6 9      De Fre Hannes BEL 1715 4.0 Z - 0 2.0 0.16 -0.16
7        Bye           1 3.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1616 21.5 Totaal 3.0 2.13 -0.13
Begin van de pagina
Vanlommel Maxim (Rank: 14)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.11373
N-Elo1659
FIDE-ID236292
F-Elo1694
Landbel  (bel)
Club(176) Westerlo
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Verhaegen Stef BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Boudry William BEL 2010 5.0 Z - 0 1.0 0.11 -0.11
3 10      Boustany Georges BEL 1220 3.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Mitran Anthony Cristian BEL 2094 4.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 6      Barbier Astrid BEL 1913 4.5 W - 0 2.0 0.19 -0.19
6 10      Hooyberghs Benny BEL 1447 4.0 Z - 0 2.0 0.77 -0.77
7 11      Mernier Guillaume BEL 1491 2.5 W - 1 3.0 0.72 +0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1695 24.5 Totaal 3.0 3.71 -0.71
Begin van de pagina
Boustany Georges (Rank: 26)

Rangschikking21
GeslachtM
Stamnr.17662
N-Elo1220
FIDE-ID257877
F-Elo1344
Landbel  (bel)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Kuszelewski Artur NED 1848 3.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 13      Abidin Aysajan BEL 1432 3.0 Z - 1 1.0 0.23 +0.77
3 10      Vanlommel Maxim BEL 1659 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 13      Mertens Lesley BEL 1352 2.5 W - 1 2.0 0.32 +0.68
5 8      Cuvelier Annelies BEL 1782 3.5 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
6 11      De Vet Sylvin BEL 1560 3.5 W v 0 2.0 0.12 -0.12
7 13      Vanreyn Remi BEL 0 1.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1605 20.5 Totaal 3.0 1.83 +1.17
Begin van de pagina
Akopian Karo (Rank: 25)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.10420
N-Elo1348
Landarm  (arm)
Club(240) SCRR (Brussel)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Heymans Berwout BEL 1888 4.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 11      De Vet Sylvin BEL 1560 3.5 W - 0 0.0 0.23 -0.23
3 13      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 W - 0 0.0 0.41 -0.41
4        Bye           1 1.0    
5 13      Abidin Aysajan BEL 1432 3.0 Z v 0 1.0 0.38 -0.38
6 14      Verhaegen Stef BEL 0 1.0 W v 1 2.0 0.92 +0.08
7 12      Belmans Karel Theodoor BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1573 16.0 Totaal 3.0 2.94 -0.94
Begin van de pagina
Langie Jeroen (Rank: 22)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.12160
N-Elo1429
FIDE-ID236195
F-Elo1449
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Boudry William BEL 2010 5.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Verhaegen Stef BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 9      De Fre Hannes BEL 1715 4.0 W - 0 1.0 0.16 -0.16
4 9      Cornil Etienne BEL 1894 4.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
5 14      Vanreyn Remi BEL 0 1.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
6 12      Belmans Karel Theodoor BEL 0 2.0 W v 1 3.0 0.92 +0.08
7 7      Heymans Berwout BEL 1888 4.0 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1876 21.5 Totaal 3.0 3.16 -0.16
Begin van de pagina
De Smedt Lias (Rank: 23)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.13799
N-Elo1413
FIDE-ID245950
F-Elo1463
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Barbier Astrid BEL 1913 4.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 9      Steegmans Pieter BEL 1635 3.0 W - 0 0.0 0.22 -0.22
3 13      Akopian Karo ARM 1348 3.0 Z - 1 1.0 0.59 +0.41
4 11      De Vet Sylvin BEL 1560 3.5 W - ½ 1.5 0.30 +0.20
5 11      Mernier Guillaume BEL 1491 2.5 W - 0 1.5 0.39 -0.39
6 13      Mertens Lesley BEL 1352 2.5 Z - 1 2.5 0.58 +0.42
7 10      Hooyberghs Benny BEL 1447 4.0 W - 0 2.5 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1535 23.0 Totaal 2.5 2.61 -0.11
Begin van de pagina
Mernier Guillaume (Rank: 19)

Rangschikking25
GeslachtM
Stamnr.17556
N-Elo0
FIDE-ID257133
F-Elo1491
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Van Herck Marcel BEL 2077 4.0 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
2 8      Ojuri Paul BEL 1648 3.5 W - 0 0.5 0.29 -0.29
3 12      Abidin Aysajan BEL 1432 3.0 Z v 0 0.5 0.58 -0.58
4 14      Vanreyn Remi BEL 0 1.5 W v 1 1.5 0.92 +0.08
5 11      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 Z v 1 2.5 0.61 +0.39
6 8      Kuszelewski Artur NED 1848 3.5 W - 0 2.5 0.11 -0.11
7 11      Vanlommel Maxim BEL 1659 3.0 Z - 0 2.5 0.28 -0.28
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1679 21.0 Totaal 2.5 2.87 -0.37
Begin van de pagina
Mertens Lesley (Rank: 24)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.14973
N-Elo1352
FIDE-ID246948
F-Elo1342
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Cornil Etienne BEL 1894 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 10      Hoskens Fred BEL 1612 4.5 Z - 0 0.0 0.18 -0.18
3 14      Vanreyn Remi BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.92 -0.42
4 13      Boustany Georges BEL 1220 3.0 Z - 0 0.5 0.68 -0.68
5        Bye           1 1.5    
6 13      De Smedt Lias BEL 1413 2.5 W v 0 1.5 0.42 -0.42
7 14      Verhaegen Stef BEL 0 1.0 Z v 1 2.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1534 16.5 Totaal 2.5 3.20 -1.70
Begin van de pagina
Belmans Karel Theodoor (Rank: 29)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.18045
N-Elo0
FIDE-ID258849
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      De Fre Hannes BEL 1715 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2        Bye           1 1.0    
3 11      Ojuri Paul BEL 1648 3.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
4 12      Hooyberghs Benny BEL 1447 4.0 Z v 1 2.0 0.08 +0.92
5 7      Cornil Etienne BEL 1894 4.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
6 12      Langie Jeroen BEL 1429 3.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
7 12      Akopian Karo ARM 1348 3.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1580 21.5 Totaal 2.0 0.48 +0.52
Begin van de pagina
Vanreyn Remi (Rank: 28)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.14411
N-Elo0
FIDE-ID244260
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Cuvelier Annelies BEL 1782 3.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 12      Hooyberghs Benny BEL 1447 4.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3 14      Mertens Lesley BEL 1352 2.5 Z - ½ 0.5 0.08 +0.42
4 14      Mernier Guillaume BEL 1491 2.5 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
5 14      Langie Jeroen BEL 1429 3.0 W - 0 0.5 0.08 -0.08
6        Bye           1 1.5    
7 13      Boustany Georges BEL 1220 3.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1453 18.5 Totaal 1.5 0.48 +0.02
Begin van de pagina
Verhaegen Stef (Rank: 27)

Rangschikking29
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie+20

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Vanlommel Maxim BEL 1659 3.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Langie Jeroen BEL 1429 3.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
3        Bye           1 1.0    
4 10      Hoskens Fred BEL 1612 4.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
5 12      Hooyberghs Benny BEL 1447 4.0 W v 0 1.0 0.08 -0.08
6 14      Akopian Karo ARM 1348 3.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
7 14      Mertens Lesley BEL 1352 2.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1474 20.0 Totaal 1.0 0.48 -0.48
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Dardha Daniel 2 2292 2836 7.0 8 W 1 11 Z 1 3 W 1 2 W 1 5 Z 1 4 Z 1 9 W 1 32.00 28.00 28.0 7 -
2 Huynh Laurent 5 2063 2229 5.5 13 Z 1 16 W 1 4 W 1 1 Z 0 6 W 1 7 Z ½ 3 W 1 23.75 29.50 23.0 5 -
3 Boudry William 6 2010 2034 5.0 23 Z 1 20 W 1 1 Z 0 17 W 1 15 Z 1 5 W 1 2 Z 0 18.00 27.50 22.0 5 -
4 Dardha Arben 1 2306 2101 4.5 18 Z 1 7 W 1 2 Z 0 16 W 1 10 Z 1 1 W 0 5 Z ½ 17.25 29.00 20.5 4 -
5 Harutyunyan Axel 7 2010 2136 4.5 19 W 1 15 Z 1 6 W 1 9 Z 1 1 W 0 3 Z 0 4 W ½ 16.75 28.50 22.5 4 -
6 Mitran Anthony Cristian 3 2094 1963 4.5 14 Z 1 10 W 1 5 Z 0 20 W 1 2 Z 0 16 W ½ 11 W 1 16.25 25.00 19.0 4 -
7 Barbier Astrid 8 1913 1947 4.5 24 W 1 4 Z 0 9 Z 0 19 W 1 20 Z 1 2 W ½ 16 Z 1 14.25 23.00 16.0 4 -
8 Hoskens Fred 17 1612 1746 4.5 1 Z 0 26 W 1 10 Z 0 29 W 1 14 Z ½ 18 W 1 15 Z 1 10.75 23.00 14.5 4 -
9 Van Herck Marcel 4 2077 1902 4.0 25 W ½ 12 Z 1 7 W 1 5 W 0 18 Z ½ 17 Z 1 1 Z 0 15.25 27.00 18.0 3 -
10 Heymans Berwout 10 1888 1847 4.0 22 W 1 6 Z 0 8 W 1 12 Z 1 4 W 0 11 Z 0 23 W 1 14.00 24.50 17.0 4 -
11 Cornil Etienne 9 1894 1820 4.0 26 Z 1 1 W 0 18 Z 0 23 W 1 27 Z 1 10 W 1 6 Z 0 10.50 23.50 16.0 4 -
12 De Fre Hannes 13 1715 1682 4.0 27 Z 1 9 W 0 23 Z 1 10 W 0 17 Z 0 19 W 1 18 Z 1 10.00 20.50 15.0 4 -
13 Hooyberghs Benny 20 1447 1456 4.0 2 W 0 28 Z 1 16 Z 0 27 W 0 29 Z 1 20 W 1 24 Z 1 7.00 17.00 12.0 4 -
14 De Vet Sylvin 18 1560 1578 3.5 6 W 0 22 Z 1 15 W 0 24 Z ½ 8 W ½ 21 Z 1 17 W ½ 11.00 22.00 12.0 2 -
15 Kuszelewski Artur 11 1848 1681 3.5 21 Z 1 5 W 0 14 Z 1 18 W ½ 3 W 0 25 Z 1 8 W 0 10.50 23.50 16.0 3 -
16 Cuvelier Annelies 12 1782 1780 3.5 28 W 1 2 Z 0 13 W 1 4 Z 0 21 W 1 6 Z ½ 7 W 0 10.25 26.00 16.0 3 -
17 Ojuri Paul 15 1648 1736 3.5 A 25 Z 1 27 W 1 3 Z 0 12 W 1 9 W 0 14 Z ½ 9.75 23.00 14.5 3 -
18 Steegmans Pieter 16 1635 1736 3.0 4 W 0 24 Z 1 11 W 1 15 Z ½ 9 W ½ 8 Z 0 12 W 0 10.25 24.50 14.5 2 -
19 Abidin Aysajan 21 1432 1448 3.0 5 Z 0 21 W 0 25 W 1 7 Z 0 22 W 1 12 Z 0 B1 7.00 21.00 9.0 2 -
20 Vanlommel Maxim 14 1659 1577 3.0 29 W 1 3 Z 0 21 W 1 6 Z 0 7 W 0 13 Z 0 25 W 1 6.00 23.50 13.0 3 -
21 Boustany Georges 26 1220 1375 3.0 15 W 0 19 Z 1 20 Z 0 26 W 1 16 Z 0 14 W 0 28 Z 1 5.50 18.00 11.0 3 -
22 Akopian Karo 25 1348 1217 3.0 10 Z 0 14 W 0 24 W 0 B1 19 Z 0 29 W 1 27 Z 1 3.50 15.50 7.0 2 -
23 Langie Jeroen 22 1429 1413 3.0 3 W 0 29 Z 1 12 W 0 11 Z 0 28 Z 1 27 W 1 10 Z 0 3.00 19.50 11.0 3 -
24 De Smedt Lias 23 1413 1411 2.5 7 Z 0 18 W 0 22 Z 1 14 W ½ 25 W 0 26 Z 1 13 W 0 6.25 20.00 9.0 2 -
25 Mernier Guillaume 19 1491 1459 2.5 9 Z ½ 17 W 0 19 Z 0 28 W 1 24 Z 1 15 W 0 20 Z 0 5.50 19.50 10.5 2 -
26 Mertens Lesley 24 1352 1124 2.5 11 W 0 8 Z 0 28 W ½ 21 Z 0 B1 24 W 0 29 Z 1 2.50 16.50 6.5 1 -
27 Belmans Karel Theodoor 29 0 1296 2.0 12 W 0 B1 17 Z 0 13 Z 1 11 W 0 23 Z 0 22 W 0 6.50 21.50 10.0 1 -
28 Vanreyn Remi 28 0 1053 1.5 16 Z 0 13 W 0 26 Z ½ 25 Z 0 23 W 0 B1 21 W 0 2.00 18.00 4.5 0 -
29 Verhaegen Stef 27 0 675 1.0 20 Z 0 23 W 0 B1 8 Z 0 13 W 0 22 Z 0 26 W 0 2.00 19.00 5.0 0 -
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/01 18:08