SwarLogo 2de Open Internationaal Jeugdtoernooi van Turnhout F SwarLogo
121
Organisator: Jeugdclub Schaken Turnhout
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 15 min. QPF
Datums: van 01/11/2018 tot 01/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win OR
1 Plomp Luka -08 M 660 Mercatel 7.5 41.75 44.00 43.0 7 -
2 Bharathi Mugilan Dhanyada -08 M 0 KBSK Brugge 7.5 40.25 40.00 35.0 7 -
3 Celiktas Kaan -08 M 690 KASK 7.5 38.50 40.00 37.0 7 -
4 Decraene Lotus -08 F 680 Tielt 7.0 36.00 41.00 33.0 7 -
5 Maes Lander -08 M 0 Turnhout 6.0 32.00 40.00 30.0 6 -
6 De Groof Mathijs -08 M 630 Turnhout 6.0 30.00 41.50 32.0 6 -
7 Neuteleers Wannes -08 M 650 Dolle Toren Leuven 6.0 29.50 42.50 35.5 5 -
8 Heynickx Andreas -08 M 700 Neerpelt 6.0 29.00 40.50 31.0 6 -
9 Driessens Cis -08 M 0 Turnhout 6.0 28.00 37.50 29.0 6 -
10 Smolders Pepijn -08 M 640 Turnhout 6.0 25.50 40.50 32.0 6 -
11 Brock Matthias -08 M 0 Turnhout 6.0 25.00 37.00 28.0 6 -
12 Cuyvers Jens -08 M 0 Hoboken 5.5 27.00 41.50 32.5 5 0.0
13 Vandepitte Bas -08 M 0 Turnhout 5.5 25.25 39.00 27.5 5 1.0
14 Stroobant Arne -08 M 0 Mol 5.0 25.50 44.00 31.0 5 -
15 Peeters Paul -08 M 0 LSV-Chesspirant 5.0 24.50 46.50 29.0 5 -
16 Peeters Yumi -08 F 0 LSV-Chesspirant 5.0 23.50 39.50 29.0 5 -
17 Stuyven Ward -08 M 0 Turnhout 5.0 22.00 39.00 27.0 5 -
18 Saenen Louis -08 M 0 Overpelt 5.0 20.50 38.00 25.0 5 -
19 De Belder Marcel -08 M 0 Turnhout 5.0 20.00 33.50 23.0 5 -
20 Michiels Arthur -08 M 0 Lier 5.0 19.50 36.00 21.0 5 -
21 Peeters Louise -08 F 0 Turnhout 5.0 17.00 38.00 27.0 5 -
22 Van Steertegem Alex -08 M 0 Opwijk 5.0 16.00 33.50 25.0 5 -
23 Mehta Kabir -08 M 0 TSMechelen 4.5 15.25 34.00 14.5 4 -
24 Sprangers Alyssa -08 M 0 Turnhout 4.5 14.75 37.00 24.0 4 -
25 Stroobant Hanne -08 F 0 Mol 4.5 14.75 31.50 21.5 4 -
26 Janssens Lars -08 M 0 Turnhout 4.5 13.75 33.00 21.0 4 -
27 Ertveldt Rogier -08 M 0 Turnhout 4.5 13.75 30.00 21.5 4 -
28 Bokarev Nikita -08 M 0 4.0 16.50 32.50 23.0 4 -
29 Wuyts Janne -08 F 0 Turnhout 4.0 15.00 35.50 26.0 4 -
30 Beuseling Oskar -08 M 0 Mercatel 4.0 14.00 32.50 17.0 4 -
31 Vidyarthi Ishaan -08 M 0 Geel 4.0 14.00 30.00 19.0 4 -
32 El Manniti Sara -08 F 0 Turnhout 4.0 12.50 30.50 16.0 4 -
33 Peeters Mathijs -08 M 0 Turnhout 4.0 10.50 26.50 13.0 4 -
34 Oloeriu Cezar -08 M 0 KGSRL Gent 3.5 13.25 36.50 22.0 3 -
35 Jalalijam Roza -08 F 0 De Drie Torens Gent 3.5 11.25 33.50 16.5 2 -
36 Borghs Tibe -08 M 0 Turnhout 3.5 10.25 31.50 18.5 3 -
37 Adriaensen Josselien -08 F 0 Turnhout 3.5 10.00 32.00 14.5 2 -
38 Van Laer Seppe -08 M 0 Turnhout 3.5 7.25 29.00 14.5 3 -
39 De Vries Niels -08 M 0 Turnhout 3.0 8.00 31.50 14.0 3 -
40 Dugar Akash -08 M 0 TSMechelen 3.0 6.00 27.00 11.0 3 -
41 Van Laer Jelle -08 M 0 Turnhout 3.0 5.50 29.00 14.0 3 -
42 Mehta Aaryan -08 M 0 TSMechelen 3.0 4.50 26.00 7.0 3 -
43 Gijsels Lien -08 F 0 Turnhout 2.5 9.75 34.00 17.0 2 -
44 Huybreghts Jonas -08 M 0 Turnhout 2.0 7.00 29.00 13.0 2 -
45 Coorevits Victor -08 M 0 Mercatel 2.0 6.00 31.50 14.0 2 -
46 Daniels Laurens -08 M 0 Turnhout 1.5 3.25 24.00 7.0 0 -
47 Biermans Fleur -08 F 0 Turnhout 1.5 2.75 27.50 10.0 1 -
48 Mehta Adeesh -08 M 0 TSMechelen 1.0 2.00 23.50 5.0 1 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Janssens Lars 48 0-1 Heynickx Andreas 1
2 Celiktas Kaan 2 1-0 Adriaensen Josselien 25
3 Maes Lander 26 1-0 Decraene Lotus 3
4 Plomp Luka 4 1-0 Mehta Kabir 27
5 Mehta Aaryan 28 0-1 Neuteleers Wannes 5
6 Smolders Pepijn 6 1-0 Mehta Adeesh 29
7 Michiels Arthur 30 0-1 De Groof Mathijs 7
8 Daniels Laurens 8 0-1 Oloeriu Cezar 31
9 Peeters Yumi 32 1-0 Beuseling Oskar 9
10 Bharathi Mugilan Dhanyada 10 0-1 Peeters Paul 33
11 Peeters Louise 34 1-0 Biermans Fleur 11
12 Bokarev Nikita 12 1-0 Peeters Mathijs 35
13 Saenen Louis 36 1-0 Borghs Tibe 13
14 Coorevits Victor 14 0-1 Sprangers Alyssa 37
15 Stroobant Hanne 38 0-1 Cuyvers Jens 15
16 De Belder Marcel 16 0-1 Stroobant Arne 39
17 Stuyven Ward 40 1-0 De Vries Niels 17
18 Driessens Cis 18 1-0 Van Laer Jelle 41
19 Van Laer Seppe 42 1-0 Dugar Akash 19
20 El Manniti Sara 20 0-1 Van Steertegem Alex 43
21 Vandepitte Bas 44 ½-½ Ertveldt Rogier 21
22 Gijsels Lien 22 1-0 Vidyarthi Ishaan 45
23 Wuyts Janne 46 1-0 Huybreghts Jonas 23
24 Jalalijam Roza 24 0-1 Brock Matthias 47
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Heynickx Andreas 1 0-1 Peeters Yumi 32
2 Oloeriu Cezar 31 0-1 Celiktas Kaan 2
3 Peeters Paul 33 0-1 Plomp Luka 4
4 Neuteleers Wannes 5 1-0 Peeters Louise 34
5 Saenen Louis 36 1-0 Smolders Pepijn 6
6 De Groof Mathijs 7 0-1 Stuyven Ward 40
7 Sprangers Alyssa 37 1-0 Bokarev Nikita 12
8 Cuyvers Jens 15 1-0 Van Laer Seppe 42
9 Stroobant Arne 39 1-0 Driessens Cis 18
10 Van Steertegem Alex 43 1-0 Gijsels Lien 22
11 Brock Matthias 47 0-1 Maes Lander 26
12 Ertveldt Rogier 21 0-1 Wuyts Janne 46
13 Decraene Lotus 3 1-0 Vandepitte Bas 44
14 Adriaensen Josselien 25 ½-½ Daniels Laurens 8
15 Beuseling Oskar 9 0-1 Jalalijam Roza 24
16 Mehta Kabir 27 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyada 10
17 Biermans Fleur 11 0-1 Janssens Lars 48
18 Borghs Tibe 13 1-0 Mehta Aaryan 28
19 Mehta Adeesh 29 0-1 Coorevits Victor 14
20 Peeters Mathijs 35 0-1 De Belder Marcel 16
21 De Vries Niels 17 0-1 Michiels Arthur 30
22 Dugar Akash 19 0-1 Stroobant Hanne 38
23 Van Laer Jelle 41 0-1 El Manniti Sara 20
24 Huybreghts Jonas 23 1-0 Vidyarthi Ishaan 45
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Celiktas Kaan 2 1-0 Saenen Louis 36
2 Plomp Luka 4 1-0 Sprangers Alyssa 37
3 Stuyven Ward 40 0-1 Neuteleers Wannes 5
4 Wuyts Janne 46 0-1 Cuyvers Jens 15
5 Maes Lander 26 0-1 Stroobant Arne 39
6 Peeters Yumi 32 1-0 Van Steertegem Alex 43
7 Gijsels Lien 22 0-1 Heynickx Andreas 1
8 Jalalijam Roza 24 0-1 Decraene Lotus 3
9 Smolders Pepijn 6 1-0 Huybreghts Jonas 23
10 Janssens Lars 48 0-1 De Groof Mathijs 7
11 Bharathi Mugilan Dhanyada 10 1-0 Michiels Arthur 30
12 Bokarev Nikita 12 0-1 Oloeriu Cezar 31
13 Peeters Louise 34 1-0 Borghs Tibe 13
14 Coorevits Victor 14 0-1 Peeters Paul 33
15 De Belder Marcel 16 1-0 Stroobant Hanne 38
16 Driessens Cis 18 1-0 Van Laer Seppe 42
17 El Manniti Sara 20 0-1 Brock Matthias 47
18 Daniels Laurens 8 0-1 Ertveldt Rogier 21
19 Vandepitte Bas 44 1-0 Adriaensen Josselien 25
20 Mehta Aaryan 28 0-1 Beuseling Oskar 9
21 Mehta Adeesh 29 0-1 Biermans Fleur 11
22 Peeters Mathijs 35 0-1 De Vries Niels 17
23 Van Laer Jelle 41 1-0 Dugar Akash 19
24 Vidyarthi Ishaan 45 1-0 Mehta Kabir 27
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Cuyvers Jens 15 1-0 Celiktas Kaan 2
2 Stroobant Arne 39 0-1 Plomp Luka 4
3 Neuteleers Wannes 5 1-0 Peeters Yumi 32
4 Heynickx Andreas 1 1-0 Peeters Louise 34
5 Decraene Lotus 3 1-0 Saenen Louis 36
6 Oloeriu Cezar 31 0-1 Smolders Pepijn 6
7 De Groof Mathijs 7 1-0 Wuyts Janne 46
8 Sprangers Alyssa 37 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyada 10
9 Peeters Paul 33 1-0 De Belder Marcel 16
10 Brock Matthias 47 0-1 Driessens Cis 18
11 Van Steertegem Alex 43 0-1 Maes Lander 26
12 Ertveldt Rogier 21 0-1 Stuyven Ward 40
13 Beuseling Oskar 9 0-1 Vandepitte Bas 44
14 Biermans Fleur 11 ½-½ Jalalijam Roza 24
15 Huybreghts Jonas 23 0-1 Bokarev Nikita 12
16 Borghs Tibe 13 0-1 Janssens Lars 48
17 Michiels Arthur 30 0-1 Coorevits Victor 14
18 De Vries Niels 17 1-0 Van Laer Jelle 41
19 Stroobant Hanne 38 1-0 El Manniti Sara 20
20 Van Laer Seppe 42 0-1 Gijsels Lien 22
21 Vidyarthi Ishaan 45 1-0 Daniels Laurens 8
22 Adriaensen Josselien 25 1-0 Mehta Aaryan 28
23 Dugar Akash 19 1-0 Mehta Adeesh 29
24 Mehta Kabir 27 1-0 Peeters Mathijs 35
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Plomp Luka 4 1-0 Neuteleers Wannes 5
2 Smolders Pepijn 6 1-0 Cuyvers Jens 15
3 Driessens Cis 18 0-1 Heynickx Andreas 1
4 Celiktas Kaan 2 1-0 Peeters Paul 33
5 Stuyven Ward 40 0-1 Decraene Lotus 3
6 Maes Lander 26 0-1 De Groof Mathijs 7
7 Bharathi Mugilan Dhanyada 10 1-0 Stroobant Arne 39
8 Peeters Yumi 32 0-1 Vandepitte Bas 44
9 Bokarev Nikita 12 1-0 Stroobant Hanne 38
10 Coorevits Victor 14 0-1 Van Steertegem Alex 43
11 De Belder Marcel 16 1-0 Sprangers Alyssa 37
12 Peeters Louise 34 1-0 De Vries Niels 17
13 Gijsels Lien 22 0-1 Brock Matthias 47
14 Janssens Lars 48 1-0 Vidyarthi Ishaan 45
15 Saenen Louis 36 0-1 Oloeriu Cezar 31
16 Wuyts Janne 46 1-0 Adriaensen Josselien 25
17 Jalalijam Roza 24 0-1 Ertveldt Rogier 21
18 Borghs Tibe 13 1-0 Biermans Fleur 11
19 Mehta Kabir 27 0-1 Beuseling Oskar 9
20 Michiels Arthur 30 1-0 Dugar Akash 19
21 El Manniti Sara 20 1-0 Van Laer Seppe 42
22 Van Laer Jelle 41 0-1 Huybreghts Jonas 23
23 Daniels Laurens 8 0-1 Mehta Adeesh 29
24 Mehta Aaryan 28 0-1 Peeters Mathijs 35
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Heynickx Andreas 1 0-1 Plomp Luka 4
2 Neuteleers Wannes 5 ½-½ Celiktas Kaan 2
3 Decraene Lotus 3 1-0 Smolders Pepijn 6
4 Cuyvers Jens 15 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyada 10
5 Vandepitte Bas 44 0-1 De Groof Mathijs 7
6 Peeters Paul 33 1-0 Bokarev Nikita 12
7 Peeters Louise 34 1-0 De Belder Marcel 16
8 Van Steertegem Alex 43 0-1 Driessens Cis 18
9 Stroobant Arne 39 1-0 Janssens Lars 48
10 Stuyven Ward 40 0-1 Maes Lander 26
11 Oloeriu Cezar 31 0-1 Wuyts Janne 46
12 Brock Matthias 47 1-0 Peeters Yumi 32
13 Ertveldt Rogier 21 1-0 Coorevits Victor 14
14 Beuseling Oskar 9 0-1 Michiels Arthur 30
15 Huybreghts Jonas 23 0-1 Borghs Tibe 13
16 De Vries Niels 17 0-1 Saenen Louis 36
17 Vidyarthi Ishaan 45 1-0 El Manniti Sara 20
18 Sprangers Alyssa 37 ½-½ Gijsels Lien 22
19 Stroobant Hanne 38 1-0 Biermans Fleur 11
20 Adriaensen Josselien 25 ½-½ Jalalijam Roza 24
21 Peeters Mathijs 35 1-0 Dugar Akash 19
22 Van Laer Seppe 42 0-1 Mehta Kabir 27
23 Mehta Adeesh 29 0-1 Van Laer Jelle 41
24 Mehta Aaryan 28 1-0 Daniels Laurens 8
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Plomp Luka 4 1-0 Decraene Lotus 3
2 De Groof Mathijs 7 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyada 10
3 Celiktas Kaan 2 1-0 Peeters Louise 34
4 Cuyvers Jens 15 ½-½ Neuteleers Wannes 5
5 Maes Lander 26 0-1 Heynickx Andreas 1
6 Smolders Pepijn 6 1-0 Brock Matthias 47
7 Driessens Cis 18 0-1 Peeters Paul 33
8 Wuyts Janne 46 0-1 Stroobant Arne 39
9 Bokarev Nikita 12 1-0 Ertveldt Rogier 21
10 De Belder Marcel 16 0-1 Vandepitte Bas 44
11 Borghs Tibe 13 ½-½ Stroobant Hanne 38
12 Janssens Lars 48 0-1 Stuyven Ward 40
13 Michiels Arthur 30 1-0 Van Steertegem Alex 43
14 Peeters Yumi 32 1-0 Oloeriu Cezar 31
15 Saenen Louis 36 1-0 Vidyarthi Ishaan 45
16 Gijsels Lien 22 0-1 Beuseling Oskar 9
17 El Manniti Sara 20 0-1 Sprangers Alyssa 37
18 Mehta Kabir 27 ½-½ Adriaensen Josselien 25
19 Coorevits Victor 14 0-1 Peeters Mathijs 35
20 Jalalijam Roza 24 1-0 De Vries Niels 17
21 Biermans Fleur 11 0-1 Van Laer Jelle 41
22 Dugar Akash 19 1-0 Mehta Aaryan 28
23 Mehta Adeesh 29 0-1 Van Laer Seppe 42
  Daniels Laurens 8 1 Bye  
  Huybreghts Jonas 23 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 8 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Bharathi Mugilan Dhanyada 10 ½-½ Plomp Luka 4
2 De Groof Mathijs 7 0-1 Celiktas Kaan 2
3 Heynickx Andreas 1 0-1 Smolders Pepijn 6
4 Decraene Lotus 3 1-0 Peeters Paul 33
5 Neuteleers Wannes 5 1-0 Stroobant Arne 39
6 Vandepitte Bas 44 1-0 Cuyvers Jens 15
7 Peeters Louise 34 1-0 Bokarev Nikita 12
8 Saenen Louis 36 0-1 Driessens Cis 18
9 Wuyts Janne 46 0-1 Maes Lander 26
10 Brock Matthias 47 1-0 Michiels Arthur 30
11 Stuyven Ward 40 0-1 Peeters Yumi 32
12 Sprangers Alyssa 37 1-0 Borghs Tibe 13
13 Stroobant Hanne 38 1-0 Ertveldt Rogier 21
14 Peeters Mathijs 35 0-1 Beuseling Oskar 9
15 Van Laer Jelle 41 0-1 De Belder Marcel 16
16 Van Steertegem Alex 43 1-0 Jalalijam Roza 24
17 Oloeriu Cezar 31 ½-½ Janssens Lars 48
18 Adriaensen Josselien 25 0-1 Vidyarthi Ishaan 45
19 Gijsels Lien 22 0-1 Mehta Kabir 27
20 Dugar Akash 19 1-0 Coorevits Victor 14
21 De Vries Niels 17 0-1 El Manniti Sara 20
22 Van Laer Seppe 42 1-0 Biermans Fleur 11
23 Mehta Aaryan 28 1-0 Mehta Adeesh 29
  Daniels Laurens 8 0 Afwezig  
  Huybreghts Jonas 23 0 Afwezig  
Begin van de pagina
Ronde 9 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Res. Naam Voornaam Rank
1 Plomp Luka 4 0-1 Celiktas Kaan 2
2 Smolders Pepijn 6 0-1 Bharathi Mugilan Dhanyada 10
3 Neuteleers Wannes 5 0-1 Decraene Lotus 3
4 Driessens Cis 18 1-0 Vandepitte Bas 44
5 Stroobant Arne 39 0-1 Heynickx Andreas 1
6 Peeters Yumi 32 0-1 De Groof Mathijs 7
7 Maes Lander 26 1-0 Peeters Louise 34
8 Peeters Paul 33 0-1 Brock Matthias 47
9 Cuyvers Jens 15 1-0 Sprangers Alyssa 37
10 Michiels Arthur 30 1-0 Stroobant Hanne 38
11 Beuseling Oskar 9 0-1 Saenen Louis 36
12 Bokarev Nikita 12 0-1 Van Steertegem Alex 43
13 De Belder Marcel 16 1-0 Wuyts Janne 46
14 Vidyarthi Ishaan 45 0-1 Stuyven Ward 40
15 Borghs Tibe 13 0-1 Mehta Kabir 27
16 Ertveldt Rogier 21 1-0 Oloeriu Cezar 31
17 Janssens Lars 48 1-0 Van Laer Jelle 41
18 El Manniti Sara 20 1-0 Dugar Akash 19
19 Jalalijam Roza 24 ½-½ Van Laer Seppe 42
20 Peeters Mathijs 35 1-0 Gijsels Lien 22
21 Coorevits Victor 14 0-1 Adriaensen Josselien 25
22 Biermans Fleur 11 0-1 Mehta Aaryan 28
23 Mehta Adeesh 29 0-1 De Vries Niels 17
  Daniels Laurens 8 0 Afwezig  
  Huybreghts Jonas 23 0 Afwezig  
Begin van de pagina

Plomp Luka (Rank: 4)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.18157
N-Elo660
FIDE-ID258288
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Mehta Kabir BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 3      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 2      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 2      Stroobant Arne BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W - 1 5.0 0.51 +0.49
6 1      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 Z - 1 6.0 0.44 +0.56
7 1      Decraene Lotus BEL 680 7.0 W v 1 7.0 0.47 +0.53
8 1      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 Z v ½ 7.5 0.92 -0.42
9 1      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 W v 0 7.5 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 53.0 Totaal 7.5 6.48 +1.02
Begin van de pagina
Bharathi Mugilan Dhanyada (Rank: 10)

Rangschikking2
GeslachtM
Stamnr.20038
N-Elo0
FIDE-ID28513525
F-Elo0
Landita  (ita)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 16      Mehta Kabir BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Michiels Arthur BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 8      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 7      Stroobant Arne BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
6 4      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
7 2      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 Z - 1 6.0 0.08 +0.92
8 1      Plomp Luka BEL 660 7.5 W - ½ 6.5 0.08 +0.42
9 2      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 Z ^ 1 7.5 0.08 +0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0643 49.0 Totaal 7.5 3.24 +4.26
Begin van de pagina
Celiktas Kaan (Rank: 2)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.18081
N-Elo690
FIDE-ID258571
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(101) KASK
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Saenen Louis BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
4 1      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 Z - 0 3.0 0.92 -0.92
5 4      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 2      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - ½ 4.5 0.56 -0.06
7 3      Peeters Louise BEL 0 5.0 W - 1 5.5 0.92 +0.08
8 2      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 Z v 1 6.5 0.58 +0.42
9 1      Plomp Luka BEL 660 7.5 Z v 1 7.5 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0646 47.0 Totaal 7.5 7.20 +0.30
Begin van de pagina
Decraene Lotus (Rank: 3)

Rangschikking4
GeslachtF
Stamnr.16320
N-Elo680
FIDE-ID258512
F-Elo1129
Landbel  (bel)
Club(304) Tielt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.92 -0.92
2 13      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 W - 1 1.0 0.92 +0.08
3 8      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z ^ 1 2.0 0.92 +0.08
4 5      Saenen Louis BEL 0 5.0 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
5 5      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 W - 1 5.0 0.56 +0.44
7 1      Plomp Luka BEL 660 7.5 Z - 0 5.0 0.53 -0.53
8 4      Peeters Paul BEL 0 5.0 W ^ 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z ^ 1 7.0 0.54 +0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 49.5 Totaal 7.0 7.15 -0.15
Begin van de pagina
Maes Lander (Rank: 26)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.19230
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Decraene Lotus BEL 680 7.0 W - 1 1.0 0.08 +0.92
2 11      Brock Matthias BEL 0 6.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Stroobant Arne BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
4 11      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 6      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 5      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 W - 0 4.0 0.08 -0.08
8 9      Wuyts Janne BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Peeters Louise BEL 0 5.0 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 49.0 Totaal 6.0 3.24 +2.76
Begin van de pagina
De Groof Mathijs (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.18979
N-Elo630
FIDE-ID258580
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      Michiels Arthur BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 6      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 10      Janssens Lars BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 7      Wuyts Janne BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 6      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 5      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 Z - 1 5.0 0.92 +0.08
7 2      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 W v 0 5.0 0.92 -0.92
8 2      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 W v 0 5.0 0.42 -0.42
9 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z ^ 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 50.0 Totaal 6.0 7.78 -1.78
Begin van de pagina
Neuteleers Wannes (Rank: 5)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.16831
N-Elo650
FIDE-ID258385
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 4      Peeters Louise BEL 0 5.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 3      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
4 3      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.92 +0.08
5 1      Plomp Luka BEL 660 7.5 Z - 0 4.0 0.49 -0.49
6 2      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 W - ½ 4.5 0.44 +0.06
7 4      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 Z - ½ 5.0 0.92 -0.42
8 5      Stroobant Arne BEL 0 5.0 W v 1 6.0 0.92 +0.08
9 3      Decraene Lotus BEL 680 7.0 W v 0 6.0 0.46 -0.46
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0676 50.5 Totaal 6.0 6.91 -0.91
Begin van de pagina
Heynickx Andreas (Rank: 1)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17851
N-Elo700
FIDE-ID258199
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(726) Neerpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Janssens Lars BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.92 -0.92
3 7      Gijsels Lien BEL 0 2.5 Z - 1 2.0 0.92 +0.08
4 4      Peeters Louise BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.92 +0.08
5 3      Driessens Cis BEL 0 6.0 Z - 1 4.0 0.92 +0.08
6 1      Plomp Luka BEL 660 7.5 W - 0 4.0 0.56 -0.56
7 5      Maes Lander BEL 0 6.0 Z ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 W ^ 0 5.0 0.58 -0.58
9 5      Stroobant Arne BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 47.5 Totaal 6.0 7.58 -1.58
Begin van de pagina
Driessens Cis (Rank: 18)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.18182
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Stroobant Arne BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Brock Matthias BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 3      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 W - 0 3.0 0.08 -0.08
6 8      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
8 8      Saenen Louis BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 4      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 W - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 44.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Smolders Pepijn (Rank: 6)

Rangschikking10
GeslachtM
Stamnr.16862
N-Elo640
FIDE-ID258598
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 5      Saenen Louis BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.92 -0.92
3 9      Huybreghts Jonas BEL 0 2.0 W - 1 2.0 0.92 +0.08
4 6      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z - 1 3.0 0.92 +0.08
5 2      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 W - 1 4.0 0.92 +0.08
6 3      Decraene Lotus BEL 680 7.0 Z ^ 0 4.0 0.44 -0.44
7 6      Brock Matthias BEL 0 6.0 W ^ 1 5.0 0.92 +0.08
8 3      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 Z - 1 6.0 0.42 +0.58
9 2      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 W - 0 6.0 0.92 -0.92
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 43.5 Totaal 6.0 7.30 -1.30
Begin van de pagina
Brock Matthias (Rank: 47)

Rangschikking11
GeslachtM
Stamnr.19336
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 11      Maes Lander BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
3 17      El Manniti Sara BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 10      Driessens Cis BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 13      Gijsels Lien BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 12      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 6      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 10      Michiels Arthur BEL 0 5.0 W - 1 5.0 0.50 +0.50
9 8      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 1 6.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 43.0 Totaal 6.0 4.08 +1.92
Begin van de pagina
Cuyvers Jens (Rank: 15)

Rangschikking12
GeslachtM
Stamnr.20065
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(130) Hoboken
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Wuyts Janne BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 1      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 W - 1 4.0 0.08 +0.92
5 2      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
6 4      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 W v 0 4.0 0.50 -0.50
7 4      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W v ½ 4.5 0.08 +0.42
8 6      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 Z ^ 0 4.5 0.50 -0.50
9 9      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 W ^ 1 5.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 49.0 Totaal 5.5 3.24 +2.26
Begin van de pagina
Vandepitte Bas (Rank: 44)

Rangschikking13
GeslachtM
Stamnr.19047
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 13      Decraene Lotus BEL 680 7.0 Z - 0 0.5 0.08 -0.08
3 19      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 W v 1 1.5 0.50 +0.50
4 13      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 Z v 1 2.5 0.50 +0.50
5 8      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z v 1 3.5 0.50 +0.50
6 5      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 W v 0 3.5 0.08 -0.08
7 10      De Belder Marcel BEL 0 5.0 Z ^ 1 4.5 0.50 +0.50
8 6      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 W v 1 5.5 0.50 +0.50
9 4      Driessens Cis BEL 0 6.0 Z v 0 5.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0655 46.5 Totaal 5.5 3.66 +1.84
Begin van de pagina
Stroobant Arne (Rank: 39)

Rangschikking14
GeslachtM
Stamnr.19678
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      De Belder Marcel BEL 0 5.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 9      Driessens Cis BEL 0 6.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 5      Maes Lander BEL 0 6.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
4 2      Plomp Luka BEL 660 7.5 W - 0 3.0 0.08 -0.08
5 7      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
6 9      Janssens Lars BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Wuyts Janne BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 5      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 5      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 52.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Peeters Paul (Rank: 33)

Rangschikking15
GeslachtM
Stamnr.17594
N-Elo0
FIDE-ID258261
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 10      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 3      Plomp Luka BEL 660 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 14      Coorevits Victor BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      De Belder Marcel BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
5 4      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
6 6      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 7      Driessens Cis BEL 0 6.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
8 4      Decraene Lotus BEL 680 7.0 Z - 0 5.0 0.08 -0.08
9 8      Brock Matthias BEL 0 6.0 W - 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0676 52.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Peeters Yumi (Rank: 32)

Rangschikking16
GeslachtF
Stamnr.16559
N-Elo0
FIDE-ID258270
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 1      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 6      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
4 3      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 0 3.0 0.08 -0.08
5 8      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
6 12      Brock Matthias BEL 0 6.0 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W v 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
9 6      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 W - 0 5.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 47.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Stuyven Ward (Rank: 40)

Rangschikking17
GeslachtM
Stamnr.19350
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      De Vries Niels BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 6      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 Z - 1 2.0 0.08 +0.92
3 3      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
4 12      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
5 5      Decraene Lotus BEL 680 7.0 W v 0 3.0 0.08 -0.08
6 10      Maes Lander BEL 0 6.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Janssens Lars BEL 0 4.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
8 11      Peeters Yumi BEL 0 5.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 14      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0653 46.0 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Saenen Louis (Rank: 36)

Rangschikking18
GeslachtM
Stamnr.18017
N-Elo0
FIDE-ID258210
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(714) Overpelt
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Borghs Tibe BEL 0 3.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 5      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 W - 1 2.0 0.08 +0.92
3 1      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 5      Decraene Lotus BEL 680 7.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      De Vries Niels BEL 0 3.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 8      Driessens Cis BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 11      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0670 44.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
De Belder Marcel (Rank: 16)

Rangschikking19
GeslachtM
Stamnr.19965
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 16      Stroobant Arne BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 9      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      Peeters Louise BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 10      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 15      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 13      Wuyts Janne BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 40.5 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Michiels Arthur (Rank: 30)

Rangschikking20
GeslachtM
Stamnr.18044
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(192) Lier
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 7      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 21      De Vries Niels BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 11      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Coorevits Victor BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 20      Dugar Akash BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
7 13      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 10      Brock Matthias BEL 0 6.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
9 10      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 W - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 41.0 Totaal 5.0 4.08 +0.92
Begin van de pagina
Peeters Louise (Rank: 34)

Rangschikking21
GeslachtF
Stamnr.18178
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Biermans Fleur BEL 0 1.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 4      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
3 13      Borghs Tibe BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
4 4      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
5 12      De Vries Niels BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 7      De Belder Marcel BEL 0 5.0 W - 1 4.0 0.50 +0.50
7 3      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 Z - 0 4.0 0.08 -0.08
8 7      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 W ^ 1 5.0 0.50 +0.50
9 7      Maes Lander BEL 0 6.0 Z ^ 0 5.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 42.5 Totaal 5.0 3.24 +1.76
Begin van de pagina
Van Steertegem Alex (Rank: 43)

Rangschikking22
GeslachtM
Stamnr.19639
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(261) Opwijk
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      El Manniti Sara BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Gijsels Lien BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 6      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
4 11      Maes Lander BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 10      Coorevits Victor BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 8      Driessens Cis BEL 0 6.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 13      Michiels Arthur BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 16      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
9 12      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 Z - 1 5.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 5.0 4.50 +0.50
Begin van de pagina
Mehta Kabir (Rank: 27)

Rangschikking23
GeslachtM
Stamnr.19821
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Plomp Luka BEL 660 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 16      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 19      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 18      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
8 19      Gijsels Lien BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
9 15      Borghs Tibe BEL 0 3.5 Z - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 40.0 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Sprangers Alyssa (Rank: 37)

Rangschikking24
GeslachtM
Stamnr.19052
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Coorevits Victor BEL 0 2.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
3 2      Plomp Luka BEL 660 7.5 Z - 0 2.0 0.08 -0.08
4 8      Bharathi Mugilan Dhanyada ITA 0 7.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
5 11      De Belder Marcel BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Gijsels Lien BEL 0 2.5 W - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 17      El Manniti Sara BEL 0 4.0 Z - 1 3.5 0.50 +0.50
8 12      Borghs Tibe BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
9 9      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 Z v 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0660 41.5 Totaal 4.5 4.08 +0.42
Begin van de pagina
Stroobant Hanne (Rank: 38)

Rangschikking25
GeslachtF
Stamnr.19676
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(162) Mol
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 15      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Dugar Akash BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 15      De Belder Marcel BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      El Manniti Sara BEL 0 4.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 19      Biermans Fleur BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Borghs Tibe BEL 0 3.5 Z v ½ 3.5 0.50 +0.00
8 13      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
9 10      Michiels Arthur BEL 0 5.0 Z - 0 4.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.0 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Janssens Lars (Rank: 48)

Rangschikking26
GeslachtM
Stamnr.19045
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 17      Biermans Fleur BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 10      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 16      Borghs Tibe BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 9      Stroobant Arne BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 12      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 17      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 W - 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0665 37.5 Totaal 4.5 3.66 +0.84
Begin van de pagina
Ertveldt Rogier (Rank: 21)

Rangschikking27
GeslachtM
Stamnr.20023
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 21      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
2 12      Wuyts Janne BEL 0 4.0 W - 0 0.5 0.50 -0.50
3 18      Daniels Laurens BEL 0 1.5 Z ^ 1 1.5 0.50 +0.50
4 12      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
5 17      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z ^ 1 2.5 0.50 +0.50
6 13      Coorevits Victor BEL 0 2.0 W ^ 1 3.5 0.50 +0.50
7 9      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
8 13      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 Z v 0 3.5 0.50 -0.50
9 16      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W v 1 4.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 33.5 Totaal 4.5 4.50 +0.00
Begin van de pagina
Bokarev Nikita (Rank: 12)

Rangschikking28
GeslachtM
Stamnr.20203
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(0)
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 7      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 12      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 15      Huybreghts Jonas BEL 0 2.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 9      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 6      Peeters Paul BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
7 9      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
8 7      Peeters Louise BEL 0 5.0 Z ^ 0 4.0 0.50 -0.50
9 12      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Wuyts Janne (Rank: 46)

Rangschikking29
GeslachtF
Stamnr.18186
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Huybreghts Jonas BEL 0 2.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 12      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
3 4      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 W v 0 2.0 0.50 -0.50
4 7      De Groof Mathijs BEL 630 6.0 Z v 0 2.0 0.08 -0.08
5 16      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 Z v 1 4.0 0.50 +0.50
7 8      Stroobant Arne BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
8 9      Maes Lander BEL 0 6.0 W - 0 4.0 0.50 -0.50
9 13      De Belder Marcel BEL 0 5.0 Z - 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0630 41.0 Totaal 4.0 4.08 -0.08
Begin van de pagina
Beuseling Oskar (Rank: 9)

Rangschikking30
GeslachtM
Stamnr.19427
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 9      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 13      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 19      Mehta Kabir BEL 0 4.5 Z ^ 1 2.0 0.50 +0.50
6 14      Michiels Arthur BEL 0 5.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
7 16      Gijsels Lien BEL 0 2.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 Z ^ 1 4.0 0.50 +0.50
9 11      Saenen Louis BEL 0 5.0 W ^ 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 38.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Vidyarthi Ishaan (Rank: 45)

Rangschikking31
GeslachtM
Stamnr.19271
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Gijsels Lien BEL 0 2.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Huybreghts Jonas BEL 0 2.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 24      Mehta Kabir BEL 0 4.5 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 21      Daniels Laurens BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 14      Janssens Lars BEL 0 4.5 Z v 0 2.0 0.50 -0.50
6 17      El Manniti Sara BEL 0 4.0 W v 1 3.0 0.50 +0.50
7 15      Saenen Louis BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 18      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 Z - 1 4.0 0.50 +0.50
9 14      Stuyven Ward BEL 0 5.0 W v 0 4.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 32.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
El Manniti Sara (Rank: 20)

Rangschikking32
GeslachtF
Stamnr.19053
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 20      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 17      Brock Matthias BEL 0 6.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 19      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 17      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 17      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
8 21      De Vries Niels BEL 0 3.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
9 18      Dugar Akash BEL 0 3.0 W ^ 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 36.5 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Peeters Mathijs (Rank: 35)

Rangschikking33
GeslachtM
Stamnr.20174
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 12      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 20      De Belder Marcel BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      De Vries Niels BEL 0 3.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 24      Mehta Kabir BEL 0 4.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 24      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 21      Dugar Akash BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
7 19      Coorevits Victor BEL 0 2.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 14      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
9 20      Gijsels Lien BEL 0 2.5 W - 1 4.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.0 Totaal 4.0 4.50 -0.50
Begin van de pagina
Oloeriu Cezar (Rank: 31)

Rangschikking34
GeslachtM
Stamnr.16812
N-Elo0
FIDE-ID255351
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(401) KGSRL Gent
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Daniels Laurens BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
2 2      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 12      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
4 6      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 W - 0 2.0 0.08 -0.08
5 15      Saenen Louis BEL 0 5.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
6 11      Wuyts Janne BEL 0 4.0 W - 0 3.0 0.50 -0.50
7 14      Peeters Yumi BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
8 17      Janssens Lars BEL 0 4.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
9 16      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0665 42.0 Totaal 3.5 3.66 -0.16
Begin van de pagina
Jalalijam Roza (Rank: 24)

Rangschikking35
GeslachtF
Stamnr.19420
N-Elo0
FIDE-ID259179
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(404) De Drie Torens Gent
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 24      Brock Matthias BEL 0 6.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 15      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 8      Decraene Lotus BEL 680 7.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 14      Biermans Fleur BEL 0 1.5 Z - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 17      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 W - 0 1.5 0.50 -0.50
6 20      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 Z - ½ 2.0 0.50 +0.00
7 20      De Vries Niels BEL 0 3.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
8 16      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
9 19      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 W - ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0680 38.0 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Borghs Tibe (Rank: 13)

Rangschikking36
GeslachtM
Stamnr.20018
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 13      Saenen Louis BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 18      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 13      Peeters Louise BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 16      Janssens Lars BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 18      Biermans Fleur BEL 0 1.5 W - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Huybreghts Jonas BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.0 0.50 +0.50
7 11      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 W ^ ½ 3.5 0.50 +0.00
8 12      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 Z - 0 3.5 0.50 -0.50
9 15      Mehta Kabir BEL 0 4.5 W - 0 3.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 34.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
Adriaensen Josselien (Rank: 25)

Rangschikking37
GeslachtF
Stamnr.18188
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Celiktas Kaan BEL 690 7.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 14      Daniels Laurens BEL 0 1.5 W - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 19      Vandepitte Bas BEL 0 5.5 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
4 22      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 W - 1 1.5 0.50 +0.50
5 16      Wuyts Janne BEL 0 4.0 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
6 20      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W v ½ 2.0 0.50 +0.00
7 18      Mehta Kabir BEL 0 4.5 Z ^ ½ 2.5 0.50 +0.00
8 18      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
9 21      Coorevits Victor BEL 0 2.0 Z ^ 1 3.5 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0690 35.5 Totaal 3.5 4.08 -0.58
Begin van de pagina
Van Laer Seppe (Rank: 42)

Rangschikking38
GeslachtM
Stamnr.20101
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Dugar Akash BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 8      Cuyvers Jens BEL 0 5.5 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 16      Driessens Cis BEL 0 6.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
4 20      Gijsels Lien BEL 0 2.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 21      El Manniti Sara BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 22      Mehta Kabir BEL 0 4.5 W - 0 1.0 0.50 -0.50
7 23      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
8 22      Biermans Fleur BEL 0 1.5 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 19      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z v ½ 3.5 0.50 +0.00
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 3.5 4.50 -1.00
Begin van de pagina
De Vries Niels (Rank: 17)

Rangschikking39
GeslachtM
Stamnr.19396
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 17      Stuyven Ward BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 21      Michiels Arthur BEL 0 5.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 22      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
5 12      Peeters Louise BEL 0 5.0 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
6 16      Saenen Louis BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7 20      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
8 21      El Manniti Sara BEL 0 4.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
9 23      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Dugar Akash (Rank: 19)

Rangschikking40
GeslachtM
Stamnr.19977
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 19      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 22      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
5 20      Michiels Arthur BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
6 21      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
7 22      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 W - 1 2.0 0.50 +0.50
8 20      Coorevits Victor BEL 0 2.0 W - 1 3.0 0.50 +0.50
9 18      El Manniti Sara BEL 0 4.0 Z - 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Van Laer Jelle (Rank: 41)

Rangschikking41
GeslachtM
Stamnr.20039
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 18      Driessens Cis BEL 0 6.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 23      El Manniti Sara BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 23      Dugar Akash BEL 0 3.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
4 18      De Vries Niels BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Huybreghts Jonas BEL 0 2.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
6 23      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
7 21      Biermans Fleur BEL 0 1.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
8 15      De Belder Marcel BEL 0 5.0 W v 0 3.0 0.50 -0.50
9 17      Janssens Lars BEL 0 4.5 Z v 0 3.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 30.0 Totaal 3.0 4.50 -1.50
Begin van de pagina
Mehta Aaryan (Rank: 28)

Rangschikking42
GeslachtM
Stamnr.19826
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 5      Neuteleers Wannes BEL 650 6.0 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 18      Borghs Tibe BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
3 20      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 22      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 24      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 W ^ 0 0.0 0.50 -0.50
6 24      Daniels Laurens BEL 0 1.5 W ^ 1 1.0 0.50 +0.50
7 22      Dugar Akash BEL 0 3.0 Z v 0 1.0 0.50 -0.50
8 23      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 W ^ 1 2.0 0.50 +0.50
9 22      Biermans Fleur BEL 0 1.5 Z - 1 3.0 0.50 +0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0650 28.0 Totaal 3.0 4.08 -1.08
Begin van de pagina
Gijsels Lien (Rank: 22)

Rangschikking43
GeslachtF
Stamnr.18179
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 22      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
2 10      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
3 7      Heynickx Andreas BEL 700 6.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
4 20      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 13      Brock Matthias BEL 0 6.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 18      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 Z - ½ 2.5 0.50 +0.00
7 16      Beuseling Oskar BEL 0 4.0 W - 0 2.5 0.50 -0.50
8 19      Mehta Kabir BEL 0 4.5 W v 0 2.5 0.50 -0.50
9 20      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 Z v 0 2.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0700 41.5 Totaal 2.5 4.08 -1.58
Begin van de pagina
Huybreghts Jonas (Rank: 23)

Rangschikking44
GeslachtM
Stamnr.19998
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 23      Wuyts Janne BEL 0 4.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 24      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 W - 1 1.0 0.50 +0.50
3 9      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 Z - 0 1.0 0.08 -0.08
4 15      Bokarev Nikita BEL 0 4.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
5 22      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
6 15      Borghs Tibe BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
7        Afwezig           0 2.0    
8        Afwezig           0 2.0    
9        Afwezig           0 2.0    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 24.5 Totaal 2.0 2.58 -0.58
Begin van de pagina
Coorevits Victor (Rank: 14)

Rangschikking45
GeslachtM
Stamnr.19978
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 14      Sprangers Alyssa BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 19      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
3 14      Peeters Paul BEL 0 5.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
4 17      Michiels Arthur BEL 0 5.0 Z - 1 2.0 0.50 +0.50
5 10      Van Steertegem Alex BEL 0 5.0 W - 0 2.0 0.50 -0.50
6 13      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 Z - 0 2.0 0.50 -0.50
7 19      Peeters Mathijs BEL 0 4.0 W ^ 0 2.0 0.50 -0.50
8 20      Dugar Akash BEL 0 3.0 Z ^ 0 2.0 0.50 -0.50
9 21      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 W - 0 2.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 35.5 Totaal 2.0 4.50 -2.50
Begin van de pagina
Daniels Laurens (Rank: 8)

Rangschikking46
GeslachtM
Stamnr.0
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 8      Oloeriu Cezar BEL 0 3.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
2 14      Adriaensen Josselien BEL 0 3.5 Z - ½ 0.5 0.50 +0.00
3 18      Ertveldt Rogier BEL 0 4.5 W - 0 0.5 0.50 -0.50
4 21      Vidyarthi Ishaan BEL 0 4.0 Z - 0 0.5 0.50 -0.50
5 23      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 W ^ 0 0.5 0.50 -0.50
6 24      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 Z v 0 0.5 0.50 -0.50
7        Bye           1 1.5    
8        Afwezig           0 1.5    
9        Afwezig           0 1.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 19.5 Totaal 1.5 3.00 -2.50
Begin van de pagina
Biermans Fleur (Rank: 11)

Rangschikking47
GeslachtF
Stamnr.20003
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 11      Peeters Louise BEL 0 5.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
2 17      Janssens Lars BEL 0 4.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Mehta Adeesh BEL 0 1.0 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
4 14      Jalalijam Roza BEL 0 3.5 W - ½ 1.5 0.50 +0.00
5 18      Borghs Tibe BEL 0 3.5 Z - 0 1.5 0.50 -0.50
6 19      Stroobant Hanne BEL 0 4.5 Z v 0 1.5 0.50 -0.50
7 21      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 W v 0 1.5 0.50 -0.50
8 22      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 Z ^ 0 1.5 0.50 -0.50
9 22      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 W ^ 0 1.5 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0000 31.5 Totaal 1.5 4.50 -3.00
Begin van de pagina
Mehta Adeesh (Rank: 29)

Rangschikking48
GeslachtM
Stamnr.19831
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(166) TSMechelen
Categorie-08

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 6      Smolders Pepijn BEL 640 6.0 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 19      Coorevits Victor BEL 0 2.0 W - 0 0.0 0.50 -0.50
3 21      Biermans Fleur BEL 0 1.5 W - 0 0.0 0.50 -0.50
4 23      Dugar Akash BEL 0 3.0 Z - 0 0.0 0.50 -0.50
5 23      Daniels Laurens BEL 0 1.5 Z - 1 1.0 0.50 +0.50
6 23      Van Laer Jelle BEL 0 3.0 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
7 23      Van Laer Seppe BEL 0 3.5 W ^ 0 1.0 0.50 -0.50
8 23      Mehta Aaryan BEL 0 3.0 Z - 0 1.0 0.50 -0.50
9 23      De Vries Niels BEL 0 3.0 W - 0 1.0 0.50 -0.50
Gemiddelde ELO Tegenstanders 0640 26.5 Totaal 1.0 4.08 -3.08
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Plomp Luka 4 660 720 7.5 23 W 1 15 Z 1 24 W 1 14 Z 1 7 W 1 8 Z 1 4 W 1 2 Z ½ 3 W 0 41.75 44.00 43.0 7 -
2 Bharathi Mugilan Dhanyada 10 0 487 7.5 15 W 0 23 Z 1 20 W 1 24 Z 1 14 W 1 12 Z 1 6 Z 1 1 W ½ 10 Z 1 40.25 40.00 35.0 7 -
3 Celiktas Kaan 2 690 682 7.5 37 W 1 34 Z 1 18 W 1 12 Z 0 15 W 1 7 Z ½ 21 W 1 6 Z 1 1 Z 1 38.50 40.00 37.0 7 -
4 Decraene Lotus 3 680 614 7.0 5 Z 0 13 W 1 35 Z 1 18 W 1 17 Z 1 10 W 1 1 Z 0 15 W 1 7 Z 1 36.00 41.00 33.0 7 -
5 Maes Lander 26 0 340 6.0 4 W 1 11 Z 1 14 W 0 22 Z 1 6 W 0 17 Z 1 8 W 0 29 Z 1 21 W 1 32.00 40.00 30.0 6 -
6 De Groof Mathijs 7 630 398 6.0 20 Z 1 17 W 0 26 Z 1 29 W 1 5 Z 1 13 Z 1 2 W 0 3 W 0 16 Z 1 30.00 41.50 32.0 6 -
7 Neuteleers Wannes 5 650 509 6.0 42 Z 1 21 W 1 17 Z 1 16 W 1 1 Z 0 3 W ½ 12 Z ½ 14 W 1 4 W 0 29.50 42.50 35.5 5 -
8 Heynickx Andreas 1 700 495 6.0 26 Z 1 16 W 0 43 Z 1 21 W 1 9 Z 1 1 W 0 5 Z 1 10 W 0 14 Z 1 29.00 40.50 31.0 6 -
9 Driessens Cis 18 0 195 6.0 41 W 1 14 Z 0 38 W 1 11 Z 1 8 W 0 22 Z 1 15 W 0 18 Z 1 13 W 1 28.00 37.50 29.0 6 -
10 Smolders Pepijn 6 640 457 6.0 48 W 1 18 Z 0 44 W 1 34 Z 1 12 W 1 4 Z 0 11 W 1 8 Z 1 2 W 0 25.50 40.50 32.0 6 -
11 Brock Matthias 47 0 188 6.0 35 Z 1 5 W 0 32 Z 1 9 W 0 43 Z 1 16 W 1 10 Z 0 20 W 1 15 Z 1 25.00 37.00 28.0 6 -
12 Cuyvers Jens 15 0 300 5.5 25 Z 1 38 W 1 29 Z 1 3 W 1 10 Z 0 2 W 0 7 W ½ 13 Z 0 24 W 1 27.00 41.50 32.5 5 0.0
13 Vandepitte Bas 44 0 226 5.5 27 W ½ 4 Z 0 37 W 1 30 Z 1 16 Z 1 6 W 0 19 Z 1 12 W 1 9 Z 0 25.25 39.00 27.5 5 1.0
14 Stroobant Arne 39 0 259 5.0 19 Z 1 9 W 1 5 Z 1 1 W 0 2 Z 0 26 W 1 29 Z 1 7 Z 0 8 W 0 25.50 44.00 31.0 5 -
15 Peeters Paul 33 0 262 5.0 2 Z 1 1 W 0 45 Z 1 19 W 1 3 Z 0 28 W 1 9 Z 1 4 Z 0 11 W 0 24.50 46.50 29.0 5 -
16 Peeters Yumi 32 0 256 5.0 30 W 1 8 Z 1 22 W 1 7 Z 0 13 W 0 11 Z 0 34 W 1 17 Z 1 6 W 0 23.50 39.50 29.0 5 -
17 Stuyven Ward 40 0 254 5.0 39 W 1 6 Z 1 7 W 0 27 Z 1 4 W 0 5 W 0 26 Z 1 16 W 0 31 Z 1 22.00 39.00 27.0 5 -
18 Saenen Louis 36 0 259 5.0 36 W 1 10 W 1 3 Z 0 4 Z 0 34 W 0 39 Z 1 31 W 1 9 W 0 30 Z 1 20.50 38.00 25.0 5 -
19 De Belder Marcel 16 0 36 5.0 14 W 0 33 Z 1 25 W 1 15 Z 0 24 W 1 21 Z 0 13 W 0 41 Z 1 29 W 1 20.00 33.50 23.0 5 -
20 Michiels Arthur 30 0 106 5.0 6 W 0 39 Z 1 2 Z 0 45 W 0 40 W 1 30 Z 1 22 W 1 11 Z 0 25 W 1 19.50 36.00 21.0 5 -
21 Peeters Louise 34 0 263 5.0 47 W 1 7 Z 0 36 W 1 8 Z 0 39 W 1 19 W 1 3 Z 0 28 W 1 5 Z 0 17.00 38.00 27.0 5 -
22 Van Steertegem Alex 43 0 36 5.0 32 Z 1 43 W 1 16 Z 0 5 W 0 45 Z 1 9 W 0 20 Z 0 35 W 1 28 Z 1 16.00 33.50 25.0 5 -
23 Mehta Kabir 27 0 73 4.5 1 Z 0 2 W 0 31 Z 0 33 W 1 30 W 0 38 Z 1 37 W ½ 43 Z 1 36 Z 1 15.25 34.00 14.5 4 -
24 Sprangers Alyssa 37 0 73 4.5 45 Z 1 28 W 1 1 Z 0 2 W 0 19 Z 0 43 W ½ 32 Z 1 36 W 1 12 Z 0 14.75 37.00 24.0 4 -
25 Stroobant Hanne 38 0 0 4.5 12 W 0 40 Z 1 19 Z 0 32 W 1 28 Z 0 47 W 1 36 Z ½ 27 W 1 20 Z 0 14.75 31.50 21.5 4 -
26 Janssens Lars 48 0 148 4.5 8 W 0 47 Z 1 6 W 0 36 Z 1 31 W 1 14 Z 0 17 W 0 34 Z ½ 41 W 1 13.75 33.00 21.0 4 -
27 Ertveldt Rogier 21 0 0 4.5 13 Z ½ 29 W 0 46 Z 1 17 W 0 35 Z 1 45 W 1 28 Z 0 25 Z 0 34 W 1 13.75 30.00 21.5 4 -
28 Bokarev Nikita 12 0 -43 4.0 33 W 1 24 Z 0 34 W 0 44 Z 1 25 W 1 15 Z 0 27 W 1 21 Z 0 22 W 0 16.50 32.50 23.0 4 -
29 Wuyts Janne 46 0 27 4.0 44 W 1 27 Z 1 12 W 0 6 Z 0 37 W 1 34 Z 1 14 W 0 5 W 0 19 Z 0 15.00 35.50 26.0 4 -
30 Beuseling Oskar 9 0 -43 4.0 16 Z 0 35 W 0 42 Z 1 13 W 0 23 Z 1 20 W 0 43 Z 1 33 Z 1 18 W 0 14.00 32.50 17.0 4 -
31 Vidyarthi Ishaan 45 0 -43 4.0 43 Z 0 44 Z 0 23 W 1 46 W 1 26 Z 0 32 W 1 18 Z 0 37 Z 1 17 W 0 14.00 30.00 19.0 4 -
32 El Manniti Sara 20 0 -43 4.0 22 W 0 41 Z 1 11 W 0 25 Z 0 38 W 1 31 Z 0 24 W 0 39 Z 1 40 W 1 12.50 30.50 16.0 4 -
33 Peeters Mathijs 35 0 -43 4.0 28 Z 0 19 W 0 39 W 0 23 Z 0 42 Z 1 40 W 1 45 Z 1 30 W 0 43 W 1 10.50 26.50 13.0 4 -
34 Oloeriu Cezar 31 0 61 3.5 46 Z 1 3 W 0 28 Z 1 10 W 0 18 Z 1 29 W 0 16 Z 0 26 W ½ 27 Z 0 13.25 36.50 22.0 3 -
35 Jalalijam Roza 24 0 -11 3.5 11 W 0 30 Z 1 4 W 0 47 Z ½ 27 W 0 37 Z ½ 39 W 1 22 Z 0 38 W ½ 11.25 33.50 16.5 2 -
36 Borghs Tibe 13 0 -87 3.5 18 Z 0 42 W 1 21 Z 0 26 W 0 47 W 1 44 Z 1 25 W ½ 24 Z 0 23 W 0 10.25 31.50 18.5 3 -
37 Adriaensen Josselien 25 0 -10 3.5 3 Z 0 46 W ½ 13 Z 0 42 W 1 29 Z 0 35 W ½ 23 Z ½ 31 W 0 45 Z 1 10.00 32.00 14.5 2 -
38 Van Laer Seppe 42 0 -87 3.5 40 W 1 12 Z 0 9 Z 0 43 W 0 32 Z 0 23 W 0 48 Z 1 47 W 1 35 Z ½ 7.25 29.00 14.5 3 -
39 De Vries Niels 17 0 -125 3.0 17 Z 0 20 W 0 33 Z 1 41 W 1 21 Z 0 18 W 0 35 Z 0 32 W 0 48 Z 1 8.00 31.50 14.0 3 -
40 Dugar Akash 19 0 -125 3.0 38 Z 0 25 W 0 41 Z 0 48 W 1 20 Z 0 33 Z 0 42 W 1 45 W 1 32 Z 0 6.00 27.00 11.0 3 -
41 Van Laer Jelle 41 0 -125 3.0 9 Z 0 32 W 0 40 W 1 39 Z 0 44 W 0 48 Z 1 47 Z 1 19 W 0 26 Z 0 5.50 29.00 14.0 3 -
42 Mehta Aaryan 28 0 -53 3.0 7 W 0 36 Z 0 30 W 0 37 Z 0 33 W 0 46 W 1 40 Z 0 48 W 1 47 Z 1 4.50 26.00 7.0 3 -
43 Gijsels Lien 22 0 -97 2.5 31 W 1 22 Z 0 8 W 0 38 Z 1 11 W 0 24 Z ½ 30 W 0 23 W 0 33 Z 0 9.75 34.00 17.0 2 -
44 Huybreghts Jonas 23 0 -18 2.0 29 Z 0 31 W 1 10 Z 0 28 W 0 41 Z 1 36 W 0 A A A 7.00 29.00 13.0 2 -
45 Coorevits Victor 14 0 -220 2.0 24 W 0 48 Z 1 15 W 0 20 Z 1 22 W 0 27 Z 0 33 W 0 40 Z 0 37 W 0 6.00 31.50 14.0 2 -
46 Daniels Laurens 8 0 -401 1.5 34 W 0 37 Z ½ 27 W 0 31 Z 0 48 W 0 42 Z 0 B1 A A 3.25 24.00 7.0 0 -
47 Biermans Fleur 11 0 -284 1.5 21 Z 0 26 W 0 48 Z 1 35 W ½ 36 Z 0 25 Z 0 41 W 0 38 Z 0 42 W 0 2.75 27.50 10.0 1 -
48 Mehta Adeesh 29 0 -280 1.0 10 Z 0 45 W 0 47 W 0 40 Z 0 46 Z 1 41 W 0 38 W 0 42 Z 0 39 W 0 2.00 23.50 5.0 1 -
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/01 18:08