SwarLogo 2de Open Internationaal Jeugdtoernooi van Turnhout B SwarLogo
121
Organisator: Jeugdclub Schaken Turnhout
Arbiter: IA Luc CORNET
Toernooi: Zwitsers Rapid
Speeltempo: 25 min. QPF
Datums: van 01/11/2018 tot 01/11/2018
Scheidingssystemen: SB, Buch, Vsch., #Win, OR
VSF
R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Kaarten Amerikaans Rooster
Eindstand
Cl. Naam Voornaam Cat Geslacht EloUsed Clubnaam PtnTot. SB Buch Vsch. #Win OR
1 Raats Joppe -16 M 1915 Brasschaat 6.5 19.75 21.00 26.0 6 -
2 Mitran Marie -16 F 1695 Brasschaat 5.5 18.50 25.00 21.0 4 1.0
3 Schalembier Kylian -16 M 1393 KBSK Brugge 5.5 15.75 22.50 20.0 5 0.0
4 Gijsels Xander -16 M 1282 Turnhout 4.0 9.00 24.00 14.0 3 -
5 Silantev Ilia -16 M 1354 Dolle Toren Leuven 3.5 9.50 24.50 15.0 2 -
6 Van Campenhout Arne -16 M 1150 LSV-Chesspirant 3.0 6.00 18.50 9.0 2 -
7 Adriaensens Robin -16 M 0 Mechelen 2.5 6.50 26.00 13.5 1 0.5
8 Burssens Ruben -16 M 610 Mercatel 2.5 6.50 20.00 12.5 1 0.5
9 Dirken Michael -16 M 1211 Geel 2.0 4.00 24.50 9.0 1 -
Begin van de pagina
Uitslagen
Ronde 1 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Gijsels Xander 5 (1282) 4.0 0-1 Raats Joppe 1 (1915) 6.5
2 Mitran Marie 2 (1695) 5.5 1-0 Dirken Michael 6 (1211) 2.0
3 Van Campenhout Arne 7 (1150) 3.0 0-1 Schalembier Kylian 3 (1393) 5.5
4 Silantev Ilia 4 (1354) 3.5 0-1 Burssens Ruben 8 (610) 2.5
  Adriaensens Robin 9 (0) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 2 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Raats Joppe 1 (1915) 6.5 1-0 Adriaensens Robin 9 (0) 2.5
2 Schalembier Kylian 3 (1393) 5.5 0-1 Mitran Marie 2 (1695) 5.5
3 Burssens Ruben 8 (610) 2.5 0-1 Gijsels Xander 5 (1282) 4.0
4 Dirken Michael 6 (1211) 2.0 0-1 Silantev Ilia 4 (1354) 3.5
  Van Campenhout Arne 7 (1150) 3.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 3 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Mitran Marie 2 (1695) 5.5 0-1 Raats Joppe 1 (1915) 6.5
2 Gijsels Xander 5 (1282) 4.0 0-1 Schalembier Kylian 3 (1393) 5.5
3 Silantev Ilia 4 (1354) 3.5 1-0 Van Campenhout Arne 7 (1150) 3.0
4 Adriaensens Robin 9 (0) 2.5 ½-½ Burssens Ruben 8 (610) 2.5
  Dirken Michael 6 (1211) 2.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 4 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Raats Joppe 1 (1915) 6.5 ½-½ Schalembier Kylian 3 (1393) 5.5
2 Silantev Ilia 4 (1354) 3.5 ½-½ Mitran Marie 2 (1695) 5.5
3 Burssens Ruben 8 (610) 2.5 0-1 Dirken Michael 6 (1211) 2.0
4 Van Campenhout Arne 7 (1150) 3.0 0-1 Adriaensens Robin 9 (0) 2.5
  Gijsels Xander 5 (1282) 4.0 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 5 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Raats Joppe 1 (1915) 6.5 1-0 Silantev Ilia 4 (1354) 3.5
2 Adriaensens Robin 9 (0) 2.5 0-1 Mitran Marie 2 (1695) 5.5
3 Schalembier Kylian 3 (1393) 5.5 1-0 Dirken Michael 6 (1211) 2.0
4 Van Campenhout Arne 7 (1150) 3.0 0-1 Gijsels Xander 5 (1282) 4.0
  Burssens Ruben 8 (610) 2.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 6 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Burssens Ruben 8 (610) 2.5 0-1 Raats Joppe 1 (1915) 6.5
2 Mitran Marie 2 (1695) 5.5 1-0 Gijsels Xander 5 (1282) 4.0
3 Schalembier Kylian 3 (1393) 5.5 1-0 Adriaensens Robin 9 (0) 2.5
4 Dirken Michael 6 (1211) 2.0 0-1 Van Campenhout Arne 7 (1150) 3.0
  Silantev Ilia 4 (1354) 3.5 1 Bye      
Begin van de pagina
Ronde 7 (01/11/2018)
Bordnr. Naam Voornaam Rank Elo Punten Res. Naam Voornaam Rank Elo Punten
1 Dirken Michael 6 (1211) 2.0 0-1 Raats Joppe 1 (1915) 6.5
2 Silantev Ilia 4 (1354) 3.5 0-1 Schalembier Kylian 3 (1393) 5.5
3 Gijsels Xander 5 (1282) 4.0 1-0 Adriaensens Robin 9 (0) 2.5
4 Van Campenhout Arne 7 (1150) 3.0 1-0 Burssens Ruben 8 (610) 2.5
  Mitran Marie 2 (1695) 5.5 1 Bye      
Begin van de pagina

Raats Joppe (Rank: 1)

Rangschikking1
GeslachtM
Stamnr.12445
N-Elo1915
FIDE-ID238902
F-Elo1915
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Gijsels Xander BEL 1282 4.0 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
2 1      Adriaensens Robin BEL 0 2.5 W - 1 2.0 0.92 +0.08
3 1      Mitran Marie BEL 1695 5.5 Z - 1 3.0 0.78 +0.22
4 1      Schalembier Kylian BEL 1393 5.5 W - ½ 3.5 0.92 -0.42
5 1      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
6 1      Burssens Ruben BEL 610 2.5 Z v 1 5.5 0.92 +0.08
7 1      Dirken Michael BEL 1211 2.0 Z v 1 6.5 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1257 25.5 Totaal 6.5 6.30 +0.20
Begin van de pagina
Mitran Marie (Rank: 2)

Rangschikking2
GeslachtF
Stamnr.12738
N-Elo1695
FIDE-ID243191
F-Elo1678
Landbel  (bel)
Club(174) Brasschaat
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Dirken Michael BEL 1211 2.0 W - 1 1.0 0.92 +0.08
2 2      Schalembier Kylian BEL 1393 5.5 Z - 1 2.0 0.85 +0.15
3 1      Raats Joppe BEL 1915 6.5 W - 0 2.0 0.22 -0.22
4 2      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 Z - ½ 2.5 0.88 -0.38
5 2      Adriaensens Robin BEL 0 2.5 Z - 1 3.5 0.92 +0.08
6 2      Gijsels Xander BEL 1282 4.0 W - 1 4.5 0.92 +0.08
7        Bye           1 5.5    
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1431 24.0 Totaal 5.5 4.71 -0.21
Begin van de pagina
Schalembier Kylian (Rank: 3)

Rangschikking3
GeslachtM
Stamnr.15670
N-Elo1393
FIDE-ID249564
F-Elo1325
Landbel  (bel)
Club(303) KBSK Brugge
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Van Campenhout Arne BEL 1150 3.0 Z - 1 1.0 0.80 +0.20
2 2      Mitran Marie BEL 1695 5.5 W - 0 1.0 0.15 -0.15
3 2      Gijsels Xander BEL 1282 4.0 Z - 1 2.0 0.65 +0.35
4 1      Raats Joppe BEL 1915 6.5 Z - ½ 2.5 0.08 +0.42
5 3      Dirken Michael BEL 1211 2.0 W ^ 1 3.5 0.74 +0.26
6 3      Adriaensens Robin BEL 0 2.5 W v 1 4.5 0.92 +0.08
7 2      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 Z v 1 5.5 0.55 +0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1434 27.0 Totaal 5.5 3.89 +1.61
Begin van de pagina
Gijsels Xander (Rank: 5)

Rangschikking4
GeslachtM
Stamnr.15918
N-Elo1282
FIDE-ID252999
F-Elo1291
Landbel  (bel)
Club(121) Turnhout
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 1      Raats Joppe BEL 1915 6.5 W - 0 0.0 0.08 -0.08
2 3      Burssens Ruben BEL 610 2.5 Z - 1 1.0 0.92 +0.08
3 2      Schalembier Kylian BEL 1393 5.5 W ^ 0 1.0 0.35 -0.35
4        Bye           1 2.0    
5 4      Van Campenhout Arne BEL 1150 3.0 Z v 1 3.0 0.68 +0.32
6 2      Mitran Marie BEL 1695 5.5 Z v 0 3.0 0.08 -0.08
7 3      Adriaensens Robin BEL 0 2.5 W v 1 4.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1352 25.5 Totaal 4.0 3.03 -0.03
Begin van de pagina
Silantev Ilia (Rank: 4)

Rangschikking5
GeslachtM
Stamnr.18840
N-Elo1354
FIDE-ID258300
F-Elo1362
Landbel  (bel)
Club(231) Dolle Toren Leuven
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Burssens Ruben BEL 610 2.5 W - 0 0.0 0.92 -0.92
2 4      Dirken Michael BEL 1211 2.0 Z - 1 1.0 0.69 +0.31
3 3      Van Campenhout Arne BEL 1150 3.0 W - 1 2.0 0.76 +0.24
4 2      Mitran Marie BEL 1695 5.5 W - ½ 2.5 0.12 +0.38
5 1      Raats Joppe BEL 1915 6.5 Z - 0 2.5 0.08 -0.08
6        Bye           1 3.5    
7 2      Schalembier Kylian BEL 1393 5.5 W v 0 3.5 0.45 -0.45
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1329 25.0 Totaal 3.5 3.02 -0.52
Begin van de pagina
Van Campenhout Arne (Rank: 7)

Rangschikking6
GeslachtM
Stamnr.15268
N-Elo1150
FIDE-ID248983
F-Elo1240
Landbel  (bel)
Club(436) LSV-Chesspirant
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 3      Schalembier Kylian BEL 1393 5.5 W - 0 0.0 0.20 -0.20
2        Bye           1 1.0    
3 3      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 Z v 0 1.0 0.24 -0.24
4 4      Adriaensens Robin BEL 0 2.5 W v 0 1.0 0.92 -0.92
5 4      Gijsels Xander BEL 1282 4.0 W ^ 0 1.0 0.32 -0.32
6 4      Dirken Michael BEL 1211 2.0 Z ^ 1 2.0 0.42 +0.58
7 4      Burssens Ruben BEL 610 2.5 W ^ 1 3.0 0.92 +0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1170 20.0 Totaal 3.0 3.02 -1.02
Begin van de pagina
Adriaensens Robin (Rank: 9)

Rangschikking7
GeslachtM
Stamnr.13159
N-Elo0
Landbel  (bel)
Club(114) Mechelen
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1        Bye           1 1.0    
2 1      Raats Joppe BEL 1915 6.5 Z v 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Burssens Ruben BEL 610 2.5 W v ½ 1.5 0.08 +0.42
4 4      Van Campenhout Arne BEL 1150 3.0 Z - 1 2.5 0.08 +0.92
5 2      Mitran Marie BEL 1695 5.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
6 3      Schalembier Kylian BEL 1393 5.5 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
7 3      Gijsels Xander BEL 1282 4.0 Z ^ 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1340 27.0 Totaal 2.5 0.48 +1.02
Begin van de pagina
Burssens Ruben (Rank: 8)

Rangschikking8
GeslachtM
Stamnr.17961
N-Elo610
FIDE-ID258970
F-Elo1007
Landbel  (bel)
Club(472) Mercatel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 4      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 Z - 1 1.0 0.08 +0.92
2 3      Gijsels Xander BEL 1282 4.0 W - 0 1.0 0.08 -0.08
3 4      Adriaensens Robin BEL 0 2.5 Z v ½ 1.5 0.92 -0.42
4 3      Dirken Michael BEL 1211 2.0 W v 0 1.5 0.08 -0.08
5        Bye           1 2.5    
6 1      Raats Joppe BEL 1915 6.5 W v 0 2.5 0.08 -0.08
7 4      Van Campenhout Arne BEL 1150 3.0 Z v 0 2.5 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1382 21.5 Totaal 2.5 1.32 +0.18
Begin van de pagina
Dirken Michael (Rank: 6)

Rangschikking9
GeslachtM
Stamnr.14719
N-Elo1211
FIDE-ID253960
F-Elo0
Landbel  (bel)
Club(135) Geel
Categorie-16

Rnr Bnr. Naam Land N-Elo Ptn. W/Z flt Res. Ptn. We
Nat.
Winst
Nat.
1 2      Mitran Marie BEL 1695 5.5 Z - 0 0.0 0.08 -0.08
2 4      Silantev Ilia BEL 1354 3.5 W - 0 0.0 0.31 -0.31
3        Bye           1 1.0    
4 3      Burssens Ruben BEL 610 2.5 Z v 1 2.0 0.92 +0.08
5 3      Schalembier Kylian BEL 1393 5.5 Z v 0 2.0 0.26 -0.26
6 4      Van Campenhout Arne BEL 1150 3.0 W ^ 0 2.0 0.58 -0.58
7 1      Raats Joppe BEL 1915 6.5 W v 0 2.0 0.08 -0.08
Gemiddelde ELO Tegenstanders 1352 26.5 Totaal 2.0 2.23 -1.23
Begin van de pagina
Amerikaans Rooster
Nr. Naam Voornaam Rnk Elo Prest. Ptn R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 SB Buch Vsch. #Win OR
1 Raats Joppe 1 1915 1942 6.5 4 Z 1 7 W 1 2 Z 1 3 W ½ 5 W 1 8 Z 1 9 Z 1 19.75 21.00 26.0 6 -
2 Mitran Marie 2 1695 1618 5.5 9 W 1 3 Z 1 1 W 0 5 Z ½ 7 Z 1 4 W 1 B1 18.50 25.00 21.0 4 1.0
3 Schalembier Kylian 3 1393 1574 5.5 6 Z 1 2 W 0 4 Z 1 1 Z ½ 9 W 1 7 W 1 5 Z 1 15.75 22.50 20.0 5 0.0
4 Gijsels Xander 5 1282 1279 4.0 1 W 0 8 Z 1 3 W 0 B1 6 Z 1 2 Z 0 7 W 1 9.00 24.00 14.0 3 -
5 Silantev Ilia 4 1354 1295 3.5 8 W 0 9 Z 1 6 W 1 2 W ½ 1 Z 0 B1 3 W 0 9.50 24.50 15.0 2 -
6 Van Campenhout Arne 7 1150 998 3.0 3 W 0 B1 5 Z 0 7 W 0 4 W 0 9 Z 1 8 W 1 6.00 18.50 9.0 2 -
7 Adriaensens Robin 9 0 1148 2.5 B1 1 Z 0 8 W ½ 6 Z 1 2 W 0 3 Z 0 4 Z 0 6.50 26.00 13.5 1 0.5
8 Burssens Ruben 8 610 684 2.5 5 Z 1 4 W 0 7 Z ½ 9 W 0 B1 1 W 0 6 Z 0 6.50 20.00 12.5 1 0.5
9 Dirken Michael 6 1211 1038 2.0 2 Z 0 5 W 0 B1 8 Z 1 3 Z 0 6 W 0 1 W 0 4.00 24.50 9.0 1 -
(©)FRBE-KBSB-v3.96 2018/10/12 (©) GMA 2015 Build : 2018/11/01 18:08